• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  

       sakli-sifa çoban
              
                                
Site Menusu
Site Haritası
Takvim
ŞİMDİKİ YAŞAM İÇİN DÜŞÜNME BİR MEVKİ İÇİNDE GELECEK NESİLLERİ TEHLİKEYE ATMA GELECEK NESİLLERİN İÇİN ŞİMDİDEN ÖNDERİNLE DİK DUR YOKSA GERİSİ YOK ŞİMDİDEN KENDİNİ ATEŞE ATMAK GİBİDİR.

 ŞİMDİKİ YAŞAM İÇİN DÜŞÜNME BİR MEVKİ İÇİNDE GELECEK NESİLLERİ TEHLİKEYE ATMA GELECEK NESİLLERİN İÇİN ŞİMDİDEN ÖNDERİNLE DİK DUR  YOKSA GERİSİ YOK ŞİMDİDEN KENDİNİ ATEŞE ATMAK GİBİDİR. 

Düşünür Düşünürken sadece benlikle kendini düşünürse ne neslini nede onları koruyacak toplumu ırkı olur....Yaşam çizgisi akış yolunda ilerlerken şan şöhret bir mevki kapmak için diğer insan ırkını ve toplumunu nefsi içinde kullanarak bir yerlere gelmek getirilmek isteniyor ve bir yerleri yıkarak gelme çabasında düşmanlarıyla bir olup bir toplumu görmezden neslini görmezden gelip emir komuta zinciriyle ezmek kırmak yok etmek için yüzlerine geçici maske takarak insan topluluğunu kandırarak, bir  ve bir yerlere varmak istiyorsa bil ki, bilsin ki sadece gelecekte nesliyle soyu ile yok olma kuyusunu kazmaktan ve kazdığı çukura düşmemek için zaman öncesi görmek ,o zaman gelmeden şimdiden, yattıkları ,yapacaklarına ,yaptırılacaklara, vatan bayrak nesli geleceği için şimdiden ,yol yakınken dönmeleri ,Dış dünyaya çok güçlü cevabı hazır kurulmuş sistemin içinde yer almak ,sıkılmış yumruktan ,açık el tokattı atması şimdiden bu toplumu ölümüne dik duruşudur...

                              “Gelecek için saygı ve değer kazanır”                

Gelecekte tarih yazılsa da o yazılan tarihi okunacak zamana kadar ve ilelebet yaşatmak için senin vereceğin emin kararlardan geçer....Ya benlikle yaşa neslinle köle ol...Yada yaratanın emriyle dünyaya ve insan ırkına önder ol.. Zaman öncesinde hatırlatma Çobandan..

                                      Saat 04 15 Tarih 16 mayıs 2018         

                           Çoban saklı şifa saklinet-enerji   
                 

Paylaş |                       Arşiv      42 kez okundu

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi8
Bugün Toplam353
Toplam Ziyaret850999
BAKIR-GÜMÜŞ-ALTIN
AlışSatış
Dolar4.55024.5684
Euro5.34325.3646
Hava Durumu
Anlık
Yarın
21° 23° 10°
PİRİİWORLD/SAKLİ ŞİFA TV