• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  

     www.sakli-sifa.com      www.sakli-sifa.com
                                İlaçlar kadar Bitkilerde zehirlidir tavsiye ile kullanılmaz                                                                             
                                      Doğa ile Savaş Halindeyiz Kazanırsak Kaybedeceğiz    
                              "İlacınız" Sebzeler Temizleyici Meyveler Besleyici   
                        Yaratanın yaratmış olduğu evrendeki Dengeyi yakalamak 
 
       "Yaratanın Hak kıldığı her dinden ne olursan ol tüm hastalıkları yenmek dua ve sevgidir"                        "Bilin ki yarın güneş her insan için aynı doğacak"  "İyi ve Kötü olmak içinde insan elinde olacak"  
                                                   "Kararı sen versen de Kaderin belirleyecek"  

Saklı şifa bir markadır. İletişim yanlışlıklarıyla dolu Dünyadayız.Türkiye’nin hiçbir yerinde şubemiz yoktur  "Merkez sorgun Yozgat istasyonlar Silifke Anamur dur  internet  yayını 2013 Metal yaşı yılı 1959 dur"  Diğerleri Karanlık Başarısızlık korkusu yaşayanlar nefsine dünya malına gömülmüşlerdir.. "Selçuk uysal çoban saklı şifa"

                        Yaşam sırrınız SIRLAR KİTABİN da harfiyen yazılmıştır ilk adım ise SEVGİDİR          .                                                             
Site Menusu
Site Haritası
Takvim
Paylaşmak..Ne yaparsanız yapın zaman an gelince sevgiyi anlayacak ebediyete kadar bozamayacaksınız..Paylaşmak...Ne yaparsanız yapın zaman an gelince sevgiyi anlayacak ebediyete kadar bozamayacaksınız.. Hayat sizleri yora bilir çok uzaklara götürür ve sizlere çok yorsa da .En ufak sevgi sizleri beklediğiniz yere getirir. Bilin ki her şeyiniz tam olmasa da.. Sevgiyle her şeyiniz tam ve birlikte inançla bütünleşen insan olmak ve evren galaksideki yaşam dünyasında bekleyen canlı türlerinden aklı şuuru olan sevgiyle birleşen insanoğlu olacaktır...

Neden insan oğlu nereden geldiğini bir sorgulayın.. ve evrende biz sadece siz olduğunuzu düşünmeyin sizleri yaratan rahat yaşaya bilmeniz için yaşam iklimlere vücut enerji kaynağı verdi her bölgenin yaşaya bilmesi içinde ayrı ayrı şifalar verdi gelecek evren galaksiyi mükemmel kılmak içinde dil irk renk ayrı ayrı yarattığı gibi evrenler arası canlı türleri de yarattı ta ki sizler din ırk ayrımı yapmadan insan ve canlı sevgisini sevgiyi anlayınca evrendeki diğer galaksileri de yaratılan canlıları da keşfetmek içinde bu günleri anlamanız içinde beyin içine akıl düşünce fikir buluşları bulmanız için sıvı mikro çekirdeğiyle maddeler birleşimler birleştirerek teknoloji mikro metaller keşfini yakalamakla şu günlere gelseniz de hala nefsin hâkimiyetlerin den insanlığı göremez oluşumuz az bir sevgiyle evreni keşfimizi engelleyen şeytanları göremez olmuşuz.. 

Ama bilin gelecek nesliniz sizin ne kadar okumuş da olsanız cahil oluşunuzu konuşacak onlar gerçek sevgiyle evrendeki diğer Çanlı türlerini keşfetmekten ziyade belki de kurtula bilmek için evrende sizleri beklemekteler.. Şimdiki zamanda sizlere yol vermeyen nefis şeytanla şeytanlar arasında bocalamak...Buda benlik cahillik değil mi. 

Belki uçuk dersiniz...

Ama bu gün hala insan oluşumunu keşfedilmemiş ise hala insanoğlu gizemliyse hala bir ufacık sevgiyi anlamamış sanız kim uçuk der ve düşünceyle düşünmeniz arasında ...Ufak bir çizgi oluşumunuz sizlerin ne kadar sevgiyi anlamayışınız cahil oluşunuz değil mi... 

Masum insanları öldürmek kendi ırkını ve kaos çıkararak ikili üçlü dörtlü şeytan oyunları değilse.. Bunları görememek kör oluşunuzun kanıtı dünyada parçalı terör hastalıklar yayılması ölümler ve bunları da göremeyecek kadar cahıl oluşumu değil mi bunlara karşı sizlere “yaratanı ilkelerini” çıkarlar için insanlığa karşı değiştirilip yapılan zulümler ölümler sizce uçuk değil mi.. 

Hiçbir şey insanlığa zulüm ölüm sunulmadı.. Her şey SEVGİ ÜZERİNE kuruldu her dokunduğunuz sevgidir dünya evren sevgiyle kurulmuştur.. 

"Her şey dört hak kitaplarında" ve "son gönderilen kitap" da ayrıntılı olarak yazmakta keşifleri bulamamak bilin ne yazınki sevgiden uzak yaşamakta şeytan nefisle insanoğlunu içine girmekte kaos çıkarlar için iç içe geçmekte insanlara bu dünyayı cehenneme çevirmekte ve şeytan iblisler içinizde maddeleşerek gözlerinizi kör etmekte.. Hey dünya insanoğlu Uyan..

s
aklı şifa sırlar kitabin dan çobanın ruhu ve sevgi, akıl bölümünden kısa kısa alıntılar...

                           selçuk uysal çoban saklı şifa..

 


 
Paylaş |                       Arşiv     
44 kez okundu

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam307
Toplam Ziyaret1016264
BAKIR-GÜMÜŞ-ALTIN Yatırın Karanlık Dünyada Kağıtların Önemi yok olur
AlışSatış
Dolar6.04216.0663
Euro6.75016.7772
Hava Durumu
Anlık
Yarın
5° 0°
PİRİİWORLD/SAKLİ ŞİFA TV