• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  

     www.sakli-sifa.com      www.sakli-sifa.com
                                İlaçlar kadar Bitkilerde zehirlidir tavsiye ile kullanılmaz                                                                             
                                      Doğa ile Savaş Halindeyiz Kazanırsak Kaybedeceğiz    
                              "İlacınız" Sebzeler Temizleyici Meyveler Besleyici   
                        Yaratanın yaratmış olduğu evrendeki Dengeyi yakalamak 
 
       "Yaratanın Hak kıldığı her dinden ne olursan ol tüm hastalıkları yenmek dua ve sevgidir"                        "Bilin ki yarın güneş her insan için aynı doğacak"  "İyi ve Kötü olmak içinde insan elinde olacak"  
                                                   "Kararı sen versen de Kaderin belirleyecek"  

Saklı şifa bir markadır. İletişim yanlışlıklarıyla dolu Dünyadayız.Türkiye’nin hiçbir yerinde şubemiz yoktur  "Merkez sorgun Yozgat istasyonlar Silifke Anamur dur  internet  yayını 2013 Metal yaşı yılı 1959 dur"  Diğerleri Karanlık Başarısızlık korkusu yaşayanlar nefsine dünya malına gömülmüşlerdir.. "Selçuk uysal çoban saklı şifa"

                        Yaşam sırrınız SIRLAR KİTABİN da harfiyen yazılmıştır ilk adım ise SEVGİDİR          .                                                             
Site Menusu
Site Haritası
Takvim
DNA perhiz oruç tedavisi oruç sağlıktır oruç Hz ademden buyana her dinde oruç vardır “Can boğazdan zarar ise bağırsaktan gelir”
  

Sofranızdan eksik etmeyin

Çoban yoğurtlu sos ..1 veya 2 kase.. Yoğurt içine bir tatlı kaşık biber salçası ,bir tatlı kaşık çoban baharat ,Kırmızı soğan rendele ,kırmızı havuç rendele, kırmızı lahana rendele ,zeytinyağı sarımsak ve servis. .göz miktarınız ve kaç kişiye göre yapım...İsteğe göre tüm yeşillikler..

Çoban baharat Kişmiş, Kekik ,Nane, Pul biber, Toz biber,7 baharat ,Kori Kimyon ,çörek otu.. Hepsinden birer tutam sofraya konularak her şeye kullanılır kahvaltıda da..
Tavuk kanadı veya et  kemik haşlanırken patates soğan sarımsak haşlanırken haşlanmış içine bir bardak süt 10 dakika haşlandıktan sonra çoban baharattan eklenerek servise hazır hale gelir yanında  kese içinde tuzu zeytin yağlı bulanmış pirinç pilavı...sofranızda ayva şurubu ayva kaymaklı tatlısı limon kara üzüm kuru kaysı hoşaf çeşitleri ve eksik olmayan çoban baharatlar ve çoban sosu servise eklenir ...Afiyet olsun... sindirim sistemleri çalışarak sadece enerji sağlar.. deneyin o günü rahat geçirerek saklı olan şifa yı bulacaksınız.. .

selçuk uysal çoban saklı şifa 
 

Sadece yemek yapışınız 15 gün değiştirin. .Bakın farkı görün..

KAÇMASIN KAÇIRMAYIN                   

Yemek hazırlarken iç malzemeyi  et tavuk koyarak soğan ,sarımsak, biber ,kırmızı biber,  havuç ,öncelikle bir bardak su ile haşlayın ,Haşlama sırasında domates ekleyin haşlanmış yemek içine çok az yap atın...Kısa bir zamanda yemek hazır.. vitaminler  kaçmadan içinde olacak..

Makarna türü süzülen yemekleri suyunu atmayın.. kıymayı veya kuş başı haşlayın...Aynı tencerede, sonradan haşlanmasına suyu az kala emin olduğunuzda ,yağı dökerek  malzeme hazırlanırken ikinci ocakta mantar ,fasulye, nohut ,makarna ,vd, onu da haşlamasını yaptıktan sonra, kızarttığınız tencereye dökünüz, sadece makarna suyunu süzün onu da kızarttığınız malzemeden 2,3, kaşık süzdüğünüz makarna suyun içine atın, çorba için malzeme çıkmış tır. .Bir haşlama türünde 3 4 çorbası da hazır yemek sağlarsınız

Kızarttığınız ve haşladığınız malzeme 20 ,30 dakika kısık ateşte kalarak ,son dakikalarında kırmızı kaliteli biber,2 dakika sonra kekik ,ocağı kapattıktan sonra der otu veya defne yaprağı koyun, veya çoban baharattan atın.. bakin ev dekiler ne diyecek eve aşçımı aldın denecek…Tüm vitaminleri hapsettin.. Kısaca tüm yemekleri kızartarak değil haşlayarak yapın.. Çoban yemeği saklı şifa sırlar kitabin dan organik yemek 1001 Tat 1001 lezzet bölümünden alıntılar  

                                        Selçuk uysal Çoban saklı şifa   DNA perhiz oruç tedavisi oruç sağlıktır oruç  ademden buyana her dinde oruç vardır..

 Haram : İnsanın vücuduna ve ruhuna kendine ve  başkasına, zararlı şeyler veren dır.

Helal : İse  insanın sağlığına ve ruhuna kendine ve başkasına faydalı şeyler veren dır

 İstediğin aylar 17 sinden 21 ine kadar oruç .30 gün diyet yap tekrar 17 sinden 21 ine kadar oruç tut.

Çünkü o zaman bağışıklık sistemi canlanmaya başlıyor. Bağışıklık sistemi canlandığında kimseye ihtiyaç kalmadan iyileşme, süreç kendi kendine işliyor. Oruç hem ibadet hem tüm hastalıktan kurtulma ayıdır.

Perhiz/Oruçla TEDAVİSİ: Günümüzde doğal beslenme ve diyetin önemi her geçen gün biraz daha ön plana çıkmaktadır. Geleneksel Tıp’ta ise perhiz, sağlığı korumada ve hastalıkların tedavisinde en önemli bir etkendir.

Geleneksel Tıp hekimleri perhiz programını hastanın mizacına uygun olarak düzenlerlerdi. Bugün yapılan kan grubu diyeti de mizaca uygun beslenmenin çağdaş yorumudur. Vücudun bağışıklığının ortaya çıkabilmesi, sindirim ve boşaltım gibi sistemlerine enerji harcanmaması için belirli aralıklarla gıda alımı kesilir. Çoğu zaman sadece suyla, bazen de taze meyve ve sebze suları ile oruç/açlık yapılırsa kısa zamanda şifaya kavuşulur. Geri kalanını geleneksel  tedavide okuyun

“ Oruç tutanlar sabahları misvak kullansınlar, akşama doğru kullanmasınlar çünkü iftarda iki dudağı kurumuş olan kimsenin kurumuş ağzı kıyamet gününde nur olacaktır.”

“Ağızlarınız “Her dinin duaların.. Kur an ın geçtiği yollardır”. O yolları misvakla temizleyiniz.”

Meyve ve sebzeleri, kabuklarıyla bol, bol yemek en uygunudur. Yemeklerden hemen sonra meyve yemek sakıncalıdır. Hem şişmanlatır, hem de yemekten sonra yendiğinde midedeki besinlerle mayalanarak alkole dönüşür ve alkolün verdiği zararlar ortaya çıkar.

Dolmalık  kabak Sirkeli lapasını yapın 4 günlük bağırsaklardaki bütün bakteriyi yok eder.

Yer elması  salata içinde eksik etmeyin                     

-Her akşam kırmızı soğan, sumak , kimyon, sar misak, elma sirkesi ,limon kabukla birlikte, yoğurt eksik etmeyin bolca salata yeğin doğal bir antibiyotik .Birde saf zeytinyağı.

-Her akşam  bir dilim limon kabuklu bir kase yoğurt yenir… HURMA MİSVAK   TRABZON HURMASI 

-Bir fincan sirke ,bir yemek kaşığı bal bir cay kaşığı çörek otu. karıştırarak yenir tüm bağırsakları baştan aşağı temizler dezenfekte eder.. 

 Not.. Yemeklerde günün yeşillikleri  sebze  yemekleri  ,tatlılardan  incir  kızartması  veya hurma tatlısı ve hurma, limonlu yoğurt, salatalardan alttaki salata tarifleri ,içeceklerden demir hindi şurupları ve zencefil şurubunu eksik etmeyin sis isteyin rabbim rızkınızı  gönderir .Meyveyi yemek sonrası yeğin  ,savur da bol yeğin meyveler besleyici ,sebzeler temizleyici  dir. EKSİK  ETMEYİN…

 
                    “Can boğazdan ölüm ise bağırsaktan gelir” 

            PERİZ VEYA ORUÇ  4 RİTİM  SADECE OKUMAK

 DNA HER  AY  SADECE  4 GÜN  PERHİZ  VEYA  ORUÇ

                    17 18 19 20 21 Tarihleri farkı görün          

SAFRA Ateş (21-17)Mart(saç)Temmuz(ağız)Kasım(omurgalar)

KARACİĞER Toprak (21-17) Nisan(alın)Ağustos(çene)Aralık(karın)

KAN Hava (21-17)Mayıs(gözler)Eylül(omuzlar)Ocak(tenasül)

AKCİĞER su (21-17)Haziran(burun)Ekim(göğüs)Şubat(bacaklar)

(her ay 21-17sinden 21-17sine hesapla)

Burada doğduğunuz  ayda üstün deki ay ve altındaki aylara dikkat et meniz  17sinde 21ine kadar dönem mevsimleriniz de 4 günlük perhiz yapmanız ve korumanız kan ve bağışıklık sisteminiz 4 mevsime göre hazırlayacak. Duyu ve sistemler mükemmel  çalışmaya başlayacak ve kısa zamanda anlayacaksınız.

-Tuz  şeker  un perhiziyle

(4gün 4gün 4gün)     4 yaş 16 yaş 64 yaş  Kritik yaşlar

( Doğduğun ay  bir üstü nerden aksettiği bir altı nereye gideceği ne olabileceği)

-Bu dört gün içinde kesinlikle şeker tuz un kullanmayın tavsiye  (17,18,19,20,21) Sadece hatırlatma bilgi  .Devamını okuyun. Site menülerinde okuyun

                            selçuk uysal Çoban saklı sifa 

Paylaş |                       Arşiv     
38 kez okundu

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam302
Toplam Ziyaret1016259
BAKIR-GÜMÜŞ-ALTIN Yatırın Karanlık Dünyada Kağıtların Önemi yok olur
AlışSatış
Dolar6.04216.0663
Euro6.75016.7772
Hava Durumu
Anlık
Yarın
5° 0°
PİRİİWORLD/SAKLİ ŞİFA TV