• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  

     www.sakli-sifa.com      www.sakli-sifa.com
                                İlaçlar kadar Bitkilerde zehirlidir tavsiye ile kullanılmaz                                                                             
                                      Doğa ile Savaş Halindeyiz Kazanırsak Kaybedeceğiz    
                              "İlacınız" Sebzeler Temizleyici Meyveler Besleyici   
                        Yaratanın yaratmış olduğu evrendeki Dengeyi yakalamak 
 
       "Yaratanın Hak kıldığı her dinden ne olursan ol tüm hastalıkları yenmek dua ve sevgidir"                        "Bilin ki yarın güneş her insan için aynı doğacak"  "İyi ve Kötü olmak içinde insan elinde olacak"  
                                                   "Kararı sen versen de Kaderin belirleyecek"  

Saklı şifa bir markadır. İletişim yanlışlıklarıyla dolu Dünyadayız.Türkiye’nin hiçbir yerinde şubemiz yoktur  "Merkez sorgun Yozgat istasyonlar Silifke Anamur dur  internet  yayını 2013 Metal yaşı yılı 1959 dur"  Diğerleri Karanlık Başarısızlık korkusu yaşayanlar nefsine dünya malına gömülmüşlerdir.. "Selçuk uysal çoban saklı şifa"

                        Yaşam sırrınız SIRLAR KİTABİN da harfiyen yazılmıştır ilk adım ise SEVGİDİR          .                                                             
Site Menusu
Site Haritası
Takvim
Yaşam ve yaşatmak sana verilen ise yaşat.. Yaşam sana verilen bir hediye yaşamın ve yaşatmak ise bir sınav. Ne bırakırsan bir sonraki senin düşündüğünden fazlasını düşünerek insanlığı sonsuza taşıyac

 

 


   
 
Yaşam ve yaşatmak sana verilen ise yaşat..
 Yaşam sana verilen bir hediye yaşamın ve yaşatmak ise bir sınav. Ne bırakırsan bir sonraki senin düşündüğünden fazlasını düşünerek insanlığı sonsuza taşıyacak .seni ve düşünceni sonsuza taşıtmayanlar ise bil ki o sizden ve insanoğlundan değil en yakınında bulunan nefsindir.   

             

                                         Ertesi gün             

            

İlla duvarda asılı diplomamı olması lazım sahaya çıkın doğaya bir bakın nem dağları aşmakta her yıl bitki örtüsü yukarıya çıkmakta bir gün doğa yok oldukça bir gün yok olacağız. Yıllarca yazmaktayım...DOĞAYLA SAVAŞ HALİNDEYİZ KAZANIRSAK YOK OLACAĞIZ..

Aşağıda zehirli artıklar gittikçe bitkiler gibi yok olmakta devletler arası kalıntı bırakan gıdalara zehirler atıldıkça ve mevzu atlarda şu kadar koya bilirsin zehir denmekteyken hey sen arkadaş kardeşim dağ da ki çoban yıllarca yazarken ve de yazmaya ve resimler videolar teşvikler atarak sizlere bir hedef göstermekteyken hala gerçek ürün yaparak onun içine de antibiyotik gire bilir deniyorsa.. ya aklınızı duvara çarpmışınız yada kopyacılıktan akıl şuurunuzu NEFİS YOLUNDA kaybetmişiniz..

 

Dağlarda kendi yaşamın için bir şeyler yapabiliyorsan inanın elinizdeki teknolojiyle çok basit zararlı maddeleri yok edebilirsiniz.. Mevzu at ve yok ediciler müsaade etmez.

Bir domatesi doğal şartlarda 45 gün çürümeden ve dalında bir bitkiyi çürütmeden doğanın temiz havasını zararlı maddelerden kalkanla koruyabilirsiniz.

          www.sakli-sifa.com

Karışım elde edilen akıllı su tüm seralarda ve meyve bitkilerde zararlı oluşum larvalar yok eden, dalındaki meyveleri dıştan gelecek zararlı maddeleri kalkanıyla koruyan sera içlerinde atılan zararlı zehir bitkileri ve zarar verecek larvaları yok eden akıllı su.

         www.sakli-sifa.com  

Örnekler sadece 8 bitki karışımından seralardan gelen ürünleri üzerindeki kalıntıları temizlemek dalında büyümesinde zarar verecek maddeleri yok etmek sera içlerinde larvaları oluşumunu yok ederek bil hassa etiket üzerinde 45 gün geçmeden satışa girmez ibaresi olduğu halde üretici domates borsası o gün tavan yapmış fiatlar dan toplanıp satılıyorsa, evinizde pazar dal aldığınız dezenfekte edemiyorsanız zaman gelince kurtulmak için en yakın yere gidecek ve gelecek nesilleriniz olmayacak..

saklı şifa sırlar kitabından tek başına dağlarda yaşam ve mevzu atlar bölümünden kısa alıntılar..selçuk uysal çoban saklı şifa

 

Paylaş |                       Arşiv     
36 kez okundu

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam291
Toplam Ziyaret1016248
BAKIR-GÜMÜŞ-ALTIN Yatırın Karanlık Dünyada Kağıtların Önemi yok olur
AlışSatış
Dolar6.04216.0663
Euro6.75016.7772
Hava Durumu
Anlık
Yarın
5° 0°
PİRİİWORLD/SAKLİ ŞİFA TV