• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  

       
              
                                                
 www.sakli-sifa.com                                               

                         Yaratanın yaratmış olduğu evrendeki Dengeyi yakalamak                                                   
Site Menusu
Site Haritası
Takvim

YÜZ TESTİ

                  www.sakli-sifa.com    www.sakli-sifa.com

 www.sakli-sifa.com

                                      YÜZ TESTİ


BAY                      
      Kırmızılık
Çene yapısında kırmızılık var ise ;
-Karaciğer yağlanması ve bağırsak tembelliği
-Aynı zamanda basur ve mayasıl.
-Üst solunum problem olabilir onun belirtisi beyazımsı tenden yanak kısmına giden kırmızılılık anjiyon göğüs ağrıları sırta giden ağrılar.Sırttan boyun kısmına giden arka kafa kısmına giden ağrılar.Yoğunlukla damar sertliği,kan pıhtılaşması.Şifası çoktur.
-Tansiyon yüksek olabilir.Göz içi sarılık göz altı siyahlık, yorgunluk hissi hafif baş dönmesi hissedilebilir.
- Çene yapısın da hem kırmızılık hem sivilce veya beze var ise.bir de balkon göbek ve az şişmanlık aynı sorunlar olabilir.sağlık testinde mide testine bakin şifası çok tur.
-Yüz deki yanaklara doğru kırmızılık Diz ağrılar,gaz,şişmanlık,kalp,burun tıkanıklığı,sinirsel haller,olabilir.Çok rahat bir şekilde çok sakin bir ortama geçin eliniz de ufak bir diyetle rahatlıya çak sade bir limon sıkarak için.
kollestırol,trigliserit dikkat et
YAZILIM DEVAM EDECEKTİR.

BAYAN               
  Kırmızılık 
-Karaciğer yağlanması ve üst solunum yolu rahatsızlığı
-Hem çene yapısında kırmızılılık  hem de beyaz ten
-Karaciğer yağlanması ve mide, boğaz yanması
-Aynı zamanda kadınsal rahatsızlık
-Karaciğer yağlanması çene yapısında kırmızılık.
-Beyaz ten yanaklarda kırmızı üst solunum yolu bayan rahatsızlığı,aynı zamanda dizde ağrılar kalp kısmında baskı ve ağırı hormonlardan kaynaklanan sırtta sivilceler.
 -Çene yapısın da  hem kırmızılık hem sivilce veya beze var ise.az göbek veya şişlik aynı sorunlar  olabilir.  sağlık testinde mide testine bakın şifası çok tur.                                  
-Bayansal rahatsızlık veya basur olabilir.    .

- Çene yapısın da hem kırmızılık hem sivilce veya beze var ise.bir de balkon göbek ve az şişmanlık aynı sorunlar olabilir.
-Yüz deki yanaklara doğru kırmızılık-Diz ağrılar,gaz,şişmanlık,kalp,burun tıkanıklığı,sinirsel  haller,olabilir.Çok rahat bir şekilde çok sakin bir ortama geçin eliniz de ufak bir diyetle rahatlıya çak sade bir limon sıkarak için . Kadınsal rahatsızlıklar . kollestırol,trigliserit,dikkat etmek.


YAZILİM DEVAM EDECEK.
   
                                  
                                  
BAY                           
   Beyaz TEN
-Beyaz ten göğüs yapısında problemler mideye ufak problemler, kan dolaşımı bozukluluğu gibi ihtimaller.
-Eller soğuk ve su birleşimiyle morluklar hissi ve üşüme.Vücutta kansızlık kalça üstü ağrılar ayak ağrıları , adale tutulması.
-Yüz yanması.
-Vitamin ve mineral eksikliği
-Yüz kurşuniye doğruysa   -Üst solunum,kansızlık,balgam,dolaşım  bozukluğu,akciğer problemler olabilir.Sigaralı ortamda burmayın ,ve içiyorsanız acilen bırakın,bir çok hastalıklar gelebilir ,koha dan başlar..

YAZILIM DEVAM EDECEKTİR.

BAYAN                           Beyaz Ten

-Beyaz ten üst solunum yolu bozukluğu  kadınsal rahatsızlık.
-Eller soğuk ve su birleşimiyle morluklar hissi ve üşüme.Vücutta kansızlık adet düzensizliği kalça üstü ağrılar  ve ayak ağrıları, adale tutulması.
,-Midede ufak problemler
-Yüz yanması.
-Vitamin ve mineral eksikliği. 
-Yüz kurşuniye doğruysa-Üst solunum, kansızlık, balgam,dolaşım bozukluğu, akciğer problemler olabilir. Sigaralı  ortamda burmayın ,ve içiyorsanız acilen bırakın,bir çok hastalıklar gelebilir ,koha dan başlar..kadınsal rahat sislik,başlaması

YAZILIM DEVAM EDECEKTİR

                                  
BAY                            Sarı  Ten

-Çoğunlukla safra mide bozukluğu ve dolaşım bozukluğu.
-Vücut sıcaklığı toksit atamama.Akşamları terleme.
-Hem sarı yanaklara kırmızılık hareketleniyorsa -Karaciğer yağlanmalar,damar sertliği,unutkanlık,çene altına kırmızılık devam ediyorsa az da beze var ise dolaşım bozukluğu baş ağrısi baş dönmeler,safra,basur,prostat,olabilir,mümkün olduğu kadar diyet yapmanız en yakin zamanda diyetisyen baş vurmanız gerek,kollestrolü , trigliserit  , normal düzeyde tutun.


YAZILIM DEVAM EDECEKTİR

BAYAN                         Sarı Ten

-Çoğunlukla safra mide bozukluğu.
-Vücut sıcaklığı toksit atamama.Akşamları terleme.
-Hem sarı yanaklara kırmızılık hareketleniyorsa -Karaciğer yağlanmalar,damar sertliği,unutkanlık,çene altına kırmızılık devam ediyorsa az da beze var ise dolaşım bozukluğu baş ağrısı baş dönmeler,safra,basur,prostat,olabilir,mümkün olduğu kadar diyet yapmanız en yakin zamanda diyetisyen baş vurmanız gerek,kollestrolünüzü,trigliserit   , normal düzeyde tutun.Kadınsal rahatsızlık başlaması.


YAZILIM DEVAM EDECEKTİR

                               

BAY                             Kara Ten

-Çoğunlukla dalak, dolaşımı bozukluğu ve mide, kan dolaşımı     bozukluğu
-Karaciğer yalanması
-Yüz kara ise karaciğer,dalak,safra,bağırsak,şayet çene yapısında kırmızılık var ise safra dan kaynaklanan,dolaşın bozukluğu ve basur siroza yakın haller acil sigara alkol bırakması diyet proram alması kollestirol ,tgiseriti normal düzey de tutması,


YAZILIM DEVAM EDECEKTİR


 

BAYAN                          Kara Ten

-Dolaşım bozukluğu ve kan dolaşımı.
-Karaciğer yalanması.
-Yüz kara ise karaciğer,dalak,safra, bağırsak,şayet çene yapısında kırmızılık var ise safra dan kaynaklanan,dolaşın bozukluğu ve basur siroza yakın haller acil sigara alkol bırakılması diyet proram alması kollestirol ,tgiritseri normal düzey de tutması, diyetisyen baş vurmanız gerek , kollestrolünüzü,trigliserit   , normal düzeyde tutun.Kadın sal rahatsızlık .

 

YAZILIM DEVAM EDECEKTİR.

Bunlar sadece yüzdeki ifadeler.Çoğu zaman  diyetisyen ve doktor altında kontrol edilmeli ve gidilmeli .


NOT:"RABBİM HER İNSANI AYRI , AYRI YARATMIŞ HER İNSANA AYRI, AYRI ŞİFA VERMİŞ DÜNYA İKLİMİNDE 5 KITADA YÜZ,CİLT,VÜCUT AYRI, AYRI ŞİFALAR DAĞITMIŞTIR.HER İKLİME  GÖRE DEĞİŞİR.AYNI ZAMANDA HER MEVSİME GÖRE NEM,KURU,SICAKLIK,RUTUBET VÜCUT DEĞİŞİMİNE UĞRAR.MÜMKÜN OLDUĞU KADAR VÜCUDUNUZDA BİR YERDEN BİR YERE GİDERKEN,GÖÇ EDERKEN HER VÜCUT ORTAMINIZI SAĞLAMANIZ GEREKİR.ÖZELLİKLE YURT DIŞINDAN HEDİYE GELEN KREM VEYA VB.DOKTORUNUZA DANIŞMADAN KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ "

 
ÖZELLİK:5 KITAYA GÖRE AYRI AYRI BENZERİ KREMLER VS. ÜRETİLİR. Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.

 

  All of the fonts contained in this site is intended for visitors who wish to learn

 
  Alle auf dieser Website enthaltenen Fonts ist für Besucher, die lernen wollen bestimmt

 

  Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır..  This information should never be used for the purpose of diagnosis and treatment for diseases and other problems ..


  Diese Information sollte nicht zum Zweck der Diagnose und Behandlung von Krankheiten und anderen Problemen verwendet werden ..

 


  Doktor  diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir,yaninda bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çaliştiran, izni alınmiş aktarlar tarafından güvenlı şekilde kullanılmalıdır.


  Herbalist authorized by doctors and pharmacists, dieticians reliable, besides aromatic plants operate on school graduate or chemist, is secured by way of the transfer has been granted permission must be used


  Herbalist von Ärzten und Apothekern, Diätassistenten zuverlässig, neben aromatischen Pflanzen arbeiten auf Schulabsolvent oder Chemiker, autorisiert ist, wird im Wege der Übertragung gesichert erteilt worden Erlaubnis verwendet werden muss

  
   Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin    sorumluluğundadır

 
   Any use and the adoption of legal writing on the Site nature, moral, professional, health and life issues are the sole responsibility of the person performing the action


    Jede Verwendung und die Annahme des Rechts schriftlich auf der Website der Natur, moralischen, beruflichen, Gesundheit und Lebensfragen in der alleinigen Verantwortung der Person, die die Aktion  Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.


 

  Site for any problems that may arise from these and writers responsible can not be overridden Website für Probleme, die aus diesen und Autoren verantwortlich entstehen können, können nicht überschrieben werden

 

 

   

                                                                   saklisifa@gmail.com

                                                                   premix12345678@gmail.com
            
                                                                   saklisifapiriiworld@gmail.com

 NOT
:KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN,ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.

 

 

  HINWEIS: Wenn Sie scannen Ihre BIOCHEMISTRY wissen, dass Ihr Blut DATA, Forscher-Arzt, DARF PFLANZEN UND PFLANZENARTEN nicht ohne Rücksprache mit dem TRANSFER NICHT EMPFOHLEN.

 

 

NOTE: If you scan your BIOCHEMISTRY know your blood DATA, RESEARCHER DOCTOR, DO NOT USE PLANTS AND PLANT SPECIES without consulting the TRANSFER NOT RECOMMENDED

 


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam89
Toplam Ziyaret922043
Hava Durumu
Anlık
Yarın
13° 21° 7°