• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  

       
              
   www.sakli-sifa.com  Doğanın ve yaşam dengesi                                                                        

                                              
 Yaratanın yaratmış olduğu evrendeki Dengeyi yakalamak                                                   
Site Menusu
Site Haritası
Takvim

YAŞAM SUYU ALKALİN VE LABORATUVAR SAF SU MAKİNESİ RESMİ RAPORU

                       YAŞAM   SUYU    ALKALİN 

                     
 SAKLİ SİFA     Çoban sakli sifa    SAKLİ SİFA                         

                                  ORGANİK YAŞAMA İLK ADIM         

 Bu durum suda tat ve koku yapılarına neden olan yapıların NANO ALKA WATER sistemi sayesinde elimine edildiğine işaret etmektedir.Öte yandan,musluk suyundaki Ca*2 parametresi 69,7 mg/L seviyesinden 55.7 seviyesine düşürülmüştür.Bu sonuç bize alkali sisteminin sudaki sertlik miktarını bir miktar düşürdüğünü göstermektedir.Ca*2 açısından zengin olan suların tüketilmesi insan vücudundaki dişlerin ve kemiklerin gelişimi ve onarımı aşamasında çok faydalı olur.İnsan vücudunda ayrıca sindirim kolaylığı ve kalp ritim dengesinin korunmasına da yardımcı olduğu belirtmektedir.Böylece atardamarların ve kasların dengesi de korunmuş olur.   Mg*2 açısından zengin olan suların tüketilmesi insan vücudundaki bağışıklık sistemi,kan akış dengesi gibi 300 den fazla fiziksel ve kimyasal fonksiyonların gerçekleştirilmesinde kullanılmaktadır.Ayrıca kanser,damar tıkanıklığı,böbrek hastalığı gibi hastalıkları engellemektedir.    

   Biz işimizi yaptık gerisi size kalmış önce sağlık.

      MODEL :NANO ALKA WATER / NK- PLUS Alkali iyonize Su Cihazı

1.Pamukkale Ünv.Çevre Müh.Su Analiz Raporlu NANO ALKA WATER  Alkali İyonize Su Teknolojisi

2.Alkali İyonize Su Üretir.

3.Saatte 10 LT alkali iyonize su üretir.

4.Kolay Montaj

5.Montaj Kiti Dahil

Alkali Su Cihazımız ; piyasadaki suyu elektroliz ederek alkali su üreten cihazlardan farklı olarak; nanoteknoloji ürünü ve doğal biyoseramik taşlarla suya yaydığı kızılötesi ışınlar, negatif iyonlar ve suya verdiği alkali minerallerle suyu alkali hale getirir ve ORP yi düşürür.

Sizin için; kaliteli, sağlıklı ve yaşayan su üretir. İleri teknoloji ürünü olan cihaz ,musluk suyunu önce arındırır daha sonra  alkali ion suya dönüştürür.

Nano alka water  İçin 4 Temel Neden:

1.     pH'ı yüksek su vermesi: Çağımızdaki kirlenmiş çevre koşulları ve kötü beslenme alışkanlıkları vücudumuzun alkali dengesini bozar. Bu da vücudumuzun asit alkali dengesini (pH) aşağıya çekip bağışıklık sistemimizin zayıflamasına neden olarak çeşitli hastalıkların oluşmasına zemin hazırlar. Nano alka waterpH'ı yüksek su vererek vücudun asit alkali dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur.

2.     Suyun ionlarının ayrılması ve suyu moleküler yapıda küçültmesi: Çağımızda içtiğimiz suyun moleküler grup yapısı kirlilikten dolayı büyümüştür. Oysa sağlıklı suyun her bir grubunun 5-6 adet su molekülünden oluşması gerekir. Nano alka water'den içilen alkali su, ionlarına ayrılmış olduğundan ve moleküler yapısı küçüldüğünden hücrelerimize çok daha etkili nüfuz ederek hidrotasyonu sağlar.

3.     Antioksidan özellikte su sağlaması: Vücudumuzda zamanla biriken toksik maddeler nedeniyle oluşan "serbest radikaller" bir çok hastalığın temel nedenidir. Serbest radikaller ancak antioksidan maddeler ile vücuttan uzaklaştırılabilir. Nano alka water alkali su yoğun miktarda antioksidan negatif elektrik yükü taşıması nedeniyle güçlü bir antioksidan görevi görür.

4.     Suyu klordan ayırması: Zararlı organizmaları sudan arıtmak amacı ile kullanılan klor, suda kanserojen trihalometan (THM) oluşturabilir. Nano alka water'den içilen su, musluk suyundaki kloru ve diğer mikrobik kirlilikleri arıtarak sağlıklı su içmemize yardımcı olur.

Gelişen teknoloji sayesinde Nizamoğlu Su Arıtma tarafından geliştirilen NANO ALKA WATER alkali su arıtma sistemi cihazları ambalajlı sulardan daha sağlıklı, daha mineralli ve daha lezzetli su üretebiliyor.

Su yaşam kaynağıdır.Sağlıklı yaşamak için su şarttır.

Su içildikten 30 saniye sonra kanınızın bir parçası haline gelir ; 1 dakika içinde beyin dokularına ve üreme organlarına ; 30 dk içinde de vücudunuzun her bölgesine ulaşır.

Bir çok uzmanın suyun sağlık üzerindeki faydalarını vurgulamasının nedeni de budur.

Su yaşamın ve sağlığın temeli olduğu için içilecek su tercih edilirken seçici davranılmalıdır.

" Canlı " Suyun 6 Kriteri

Birincisi, su temiz olmalıdır.

İkincisi, mineral yönünden zengin olmalıdır.

Üçüncüsü,alkali olmalıdır.

Dördüncüsü,serbest radikalleri yok edebilmelidir.

Beşincisi, altıgen su molekülleri açısından zengin olmalıdır.

Altıncısı ,canlı ve enerji dolu olmalıdır.

PH: 7.5 - 10.0  ORP: (-50)~(-200)

 

DENİZLİ ŞEBEKE SUYU GİRİŞLERİNE GÖRE ARITMA PERFORMANS SONUÇLARI

ANALİZ SONUÇLARI:

ORP           -50 / -180  mV

PH                7.5      10

ALKALİNİTE  312   mg/l  CACO3

TOPLAM ÇÖZÜNMÜŞ MADDE  224 mg/l

OKSİTLENEBİLİRLİK         0.12  mg/l

Ca++     55,7 mg/L

Mg++    18,5 mg/L

Na+       6,5 mg/l

K+          1,3 mg/L

   ALKALİN SU MAKİNASI    sakli sifa alkALİN     ALKALİN SU MAKİNASI        

                                    ALKALİN SU
   

 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MÜH. FAK.ÇEVRE MÜH. BÖLÜMÜNDEN NANO ALKA WATER Alkali içme suyu arıtma sistemi cihazlarımızın Teknik Uygunluk Raporu   Devamını okuyun.


SAYFA : 10 11 12 OKUYUN Her şey daha iyi anlayacaksınız su hayat 
                         
                         A DAN Z YE OKUYUN

SAYFA 1
     

     ALKALİN SAKLİ ŞİFS


SAYFA 2


   
     sakli şifa alkalin

SAYFA 3


 ÇOBAN SAKLİ SİFA


SAYFA 4


 SAKLİ ŞİFA ALKALİ SU

SAYFA 5 SAKLİ ŞİFA ALKALİN ÇOBAN


SAYFA 6


 ALKALİM


SAYFA 7 SAKLİ-SİFA


SAYFA 8


 ALKALİN SUYU


SAYFA 9


 ALKALİNSAYFA 10 SAKLİ SİFASAYFA 11 SAKLİ ŞİFA SUYU


SAYFA 12


 SUYU
DEVAM EDEÇEK 
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.

 

  All of the fonts contained in this site is intended for visitors who wish to learn

 
  Alle auf dieser Website enthaltenen Fonts ist für Besucher, die lernen wollen bestimmt

 

  Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır..
  This information should never be used for the purpose of diagnosis and treatment for diseases and other problems ..


  Diese Information sollte nicht zum Zweck der Diagnose und Behandlung von Krankheiten und anderen Problemen verwendet werden ..

 


  Doktor  diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir,yaninda bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çaliştiran, izni alınmiş aktarlar tarafından güvenlı şekilde kullanılmalıdır.


  Herbalist authorized by doctors and pharmacists, dieticians reliable, besides aromatic plants operate on school graduate or chemist, is secured by way of the transfer has been granted permission must be used


  Herbalist von Ärzten und Apothekern, Diätassistenten zuverlässig, neben aromatischen Pflanzen arbeiten auf Schulabsolvent oder Chemiker, autorisiert ist, wird im Wege der Übertragung gesichert erteilt worden Erlaubnis verwendet werden muss

  
   Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin    sorumluluğundadır

 
   Any use and the adoption of legal writing on the Site nature, moral, professional, health and life issues are the sole responsibility of the person performing the action


    Jede Verwendung und die Annahme des Rechts schriftlich auf der Website der Natur, moralischen, beruflichen, Gesundheit und Lebensfragen in der alleinigen Verantwortung der Person, die die Aktion  Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.


 

  Site for any problems that may arise from these and writers responsible can not be overridden Website für Probleme, die aus diesen und Autoren verantwortlich entstehen können, können nicht überschrieben werden

 

 

   

                                                                   saklisifa@gmail.com

                                                                   premix12345678@gmail.com
            
                                                                   saklisifapiriiworld@gmail.com

 

 


NOT
:KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN,ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.

 

 

  HINWEIS: Wenn Sie scannen Ihre BIOCHEMISTRY wissen, dass Ihr Blut DATA, Forscher-Arzt, DARF PFLANZEN UND PFLANZENARTEN nicht ohne Rücksprache mit dem TRANSFER NICHT EMPFOHLEN.

 

 

NOTE: If you scan your BIOCHEMISTRY know your blood DATA, RESEARCHER DOCTOR, DO NOT USE PLANTS AND PLANT SPECIES without consulting the TRANSFER NOT RECOMMENDED
 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam83
Toplam Ziyaret867027
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 27° 12°
PİRİİWORLD/SAKLİ ŞİFA TV