• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  

       
              
                                                
 www.sakli-sifa.com                                               

                         Yaratanın yaratmış olduğu evrendeki Dengeyi yakalamak                                                   
Site Menusu
Site Haritası
Takvim

KANUNLAR VE YASALARDAN FIRSATÇILAR .. FOTOĞRAFLAR VE BELGELER

                 KANUNLAR VE YASALARDAN   FIRSATÇILAR ..

                          FOTOĞRAFLAR  VE BELGELER  


Bu gün hak ve hakikat varsa yarın bilin halkın adaleti vardır. .Belki bu gün belki yarın sizler için unutulacak gün olabilir...Ama bilin her evde toplum var bu toplum hiç unutmayacağını an ve an her zaman bilecek ve bir gün halkın adaleti tecelli edecek. .Kanunu çıkaran ve uygulayan az görüşlü toplum ise vicdanları hiç rahat etmeyecek...”Yaratan “Gören göz yaşam adaletini kısasa kısas adaleti uygulayacak an ve an.. Bir kaza sonucu adalet yerini bulacak. .Yayına alınmamış sırlar kitabi kanunlar yasalar ve fırsatçılar bölümünden alıntı.. 

Konun masada an ve an hayat yaşantınızda yaşayacaksınız siz veya başkaları hepsinin adına toplum, toplum ise hak ve hakkıyla adaleti temsil eder.  

                                selçuk uysal çoban saklı şifa

Hak ve Hakkı Halk kanunu temsil eder...VE yetki seçer seçilir Halkı için yasayı uygular.. Her aile çocuğunu korumakla yükümlüdür.. Daha çok ilgilenmek.40 yaşına gelse de..

Geçmiş zaman Hz Musa peygamberlik zamanı İsrail oğulları toprak arayış zamanı bir en yakın akrabası ve başka kişiyle ilişkisinde o toplumun cezası taşlamak ile infaz...Şimdide şimdiki zaman Amerika bir eyalet bir tecavüz olayında sanık iğneyle infaz.. Diğer ülkeler sadece para gücüyle suçluyu suçsuz suçsuzu suçlu eden bir zamandayız.. Sence adalet hangi yolda.. Seçme seçilmemi.. Yapanda sensin yaptıranda..

Hz Ömer İnsanlığın bir adalete yaratanın insanlar üzerindeki hakka hakikat ve adalete ihtiyacı var ve bilmesi gerekir.. EVET Ademden buyana gelen peygamberlerin yaratanın buyruklarını bir kitapta toplar adalet kanun Kurandır.. Tüm geçmiş ve gelecek zaman Evrensel ve demokrasi hepsi içinde yazar.. 

Bir gün bir yabancı “ya Ömer bu halin ney” hiç sorma adem sana anlatsan şuracıkta yaratana kavuşursun.. Anlat dinleyeyim ve anlatır...Adam oracıkta kelime şart getirerek huzura kavuşur.. VE o andan itibaren şöyle buyurur.. İnsanların anlayacağı kadar anlatın anladıkça anlatın. .İşte orada gerçek evrensel ve demokrasi var her zamana..

Ama çıkarlar için adaleti bulamazsınız...Bu zamanda adaleti "yaratan" tecelli eder. .Böyle bir zaman içindesiniz.. Çünkü içinize şeytanlar maddeleşmiş..

Hayat yaşantınızda hep görecek ve yaşayacaksınız. 

Devamı var var olsa da yaşamaktasınız... Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam149
Toplam Ziyaret939405
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 14° 4°