• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  

     www.sakli-sifa.com      www.sakli-sifa.com
                                                               Gün 1923 / Yıl 05                                                                  
                                İlaçlar kadar Bitkilerde zehirlidir tavsiye ile kullanılmaz                                                                             
                                      Doğa ile Savaş Halindeyiz Kazanırsak Kaybedeceğiz    
                              "İlacınız" Sebzeler Temizleyici Meyveler Besleyici   
                        Yaratanın yaratmış olduğu evrendeki Dengeyi yakalamak 
 
       "Yaratanın Hak kıldığı her dinden ne olursan ol tüm hastalıkları yenmek dua ve sevgidir"                        "Bilin ki yarın güneş her insan için aynı doğacak"  "İyi ve Kötü olmak içinde insan elinde olacak"  
                                                   "Kararı sen versen de Kaderin belirleyecek"  

Saklı şifa bir markadır. İletişim yanlışlıklarıyla dolu Dünyadayız.Türkiye’nin hiçbir yerinde şubemiz yoktur  "Merkez sorgun Yozgat istasyonlar Silifke Anamur dur  internet  yayını 2013 Metal yaşı yılı 1959 dur"  Diğerleri Karanlık Başarısızlık korkusu yaşayanlar nefsine dünya malına gömülmüşlerdir.. "Selçuk uysal çoban saklı şifa"

                        Yaşam sırrınız SIRLAR KİTABİN da harfiyen yazılmıştır ilk adım ise SEVGİDİR

                                        Bu gün gecikmiş işimiz yarınlar olursa erken biter

 
Site Menusu
Takvim

SAKLI ŞİFA SIRLAR KİTABINDAKİ SONU OLMAYAN SON MEKTUP

               SAKLI ŞİFA SONU OLMAYAN SON MEKTUP...  


"Doğru yazıldığı" halde yalan haberler deniyorsa "yalan haberlerin" doğruluğunu kim kanıtlayacak.. Buda "Merak hastalığına" götürür...Teknoloji derinlere çekmekte ve hastalıklarda başlamakta. .Dikkatli olun.. Uyarı ..Kaos kutucuk kargaşa yok ediliş ,hırs, kim, kırıcılık...Üstünlük beğenme hastalıktan başka bir virüs. Şimdi bir kendinize bakın eşinizle ilgilenmiyor ve aynı şekilde beyinizle ilgilenmiyor çocuğu sokakta unutacak kadar yemeği ocakta evi su basası ya unutulmuş akıl sizleri şeytanı derinlere çekmekte. şimdi sor kendine açım dersin haydi bakalım masaya çıkarın telefonları ev 4 kişiyse 6 telefon çıkacak bir o kadar da eski moda geçmiş telefonlar.. Şimdi sor akıl nerelere gidiyor..

Bir pirinç tanesi yemese bir Japon kenara atsa.toplana taneler bir devletin Bütçesi kadar olduğunu biliyor muydunuz..İllerde Köylerde ve şehirlerde bir bilim ekmek toplandığı zaman ne olacağını bilmeden evde ki iki telefonu toplansa iç ve dış borç kapanacağını hesapladınız mı..

Sosyal yardım diye alınan yardımlar ihtiyacı olmayanlar almasa hiç aç açıkta kalan olur mu.. Hayırlı günlerde siz kendinize ne şekilde dualar ederek kim kimleri kandırarak hayırlar alacaksınız .Sizlerde biliyorsunuz daha oraya çok var demeyi..."Tövbe affeder" dersiniz yok öyle değil her şey için "gel ama kul hakkıyla gelme" yazılan ayeti hiç okumadığınız belli. .Bu kul hakkının üstünde bu tövbe de geçmez..

Bunları bilip durumlarını bildikleri halde görevliler yarından sonra şan şöhret için yarınlarına şimdiden yer hazırlayanlar hak olanı haksıza ,haksızdan başkaların hakkını haksız kazanç elde ediyorsa alan, satan, yardımcı olan her kim varsa ve yerinden kalkmayıp sadece masa başında kafa sallayıp imza atarak görevlerini yerine getirdim diyen aslıyı görmeden asılsız yardıma bilmeyerek yerine getiriyorsa oda görevini aslı yapmayışıdır .Bu da tövbeye geçmez..

Görevi yerine getirmeyenler ihtiyacı olmadığı halde yardım alanlardan daha kötüsünü yaptıkları ne hale düşeceğini bilmiyorsalar ..Dehşet mi dehşet...

Peygamberlik zamanları biraz düşünsünler, sırtlarında kapı kapı dolaşan kim aç kim tok Dolaşan Hz. Görev yaptıklarını düşünürlerse.. Bir yer varırlar...

Sonradan birileri çıkar bir kılıf uydurur ama oradan onlar olmayacak sen tek başına orada olacaksın her koyun bacağından asılacak gibi.. Bunun kısa yolu yok sihirbazı hiç yok..

Aşağıdaki yazacağım "salgından" daha tehlikeli yukarıdaki YAZDIKLARIM YAZACAKLARIM Bu bitmeyen son mektup olarak...saklı şifa sonu olmayan sırlar kitabin da sonu olmayan son mektup olarak kalacak. .ve zalimi zulüm ü, iyiyi kötü eden ,kötüyü iyi edenleri ayıracak.. Sizlere şeffaf perde ak perdede nur ışıkları gösterecek..

Tabi hayatınızı bundan sonra nasıl görmenize bağlı...Ben sadece yazıyorum yazmaya da devam ediyorum gerisi aslı görevinize bağlı...Bu böyle devam eder alınacak bir nefes var ise yarınlara bu son mektup akar gider.. Evet akıyor ve akacak Bu şimdi içerdeki eko zincir.. Şimdi gelelim başka yüz fenomenlere..

Eskilerden gelen bir haber vardır...Öncelikle vatan bayrağı ve halkı koruyan ordudur, o yetişemiyor ise vali ve yönetimlerdir onlarda yetişemiyor ise eğitimcilerdir onlarda yetişemiyor ise din adamlarıdır ve bunlarda yetişemiyor ise 15 06 2016 gibi fakir halka düşer.. Nefis almış başını gidiyor ise vatan bayrağı halkın düşünmez...İçlerine kaos zincir halkaları takılmıştır.. Başaramadılar. Başaramayacaklarda...

Ama uyuyan larvalar artık gelecek gelecek fenomen kokularıyla tekrar kılıf değiştirerek orduyla başaramadıklarını şimdi 10 ,15, 20 seneye yayama planları içinde gezen ve şantaj gizli çekim ve insanı orada yaşatamayacak kaos fitne iftiraya atmalar yavaş, yavaş başlamakta oldu 61 göz evinden ufak ama büyük tehlikeler gözlenmekte duyulmakta eğitimciler arasında aslı görevini yapanlar yakın an tarihlerinde iftiralarla doğu ve batı bölgelinden ya istifa yada tayinlerini isteyerek başka yerlere gitseler de buradaki  fenomen kokuları salanla gene karşılaşacak..

Artık çekilmez olanlara her şeyiyle teslim edecek ve şimdiki yönetimi ve gelecek yönetimler zora sokacak genç nesilleri ayrı ayrı ideolojilerini aşılayacak ve parçalanma hayallerini gene yapmakta geri kalmayacak ve bir yanda çok eskiden gelen kutucuk yöneticiler ve din adamlarına kadar yayılıp hep korkan Halktan halkı ekonomi alın gücü yaşama gücü mağdur bırakarak halkın arasına kadar daha derinlere sızarak halkı bir birine düşman etme planları şimdiden ikinci güç kaynağı olarak eğitimciler arasına sızmışlar ve gerçek tarihe altın harflerle yazılmış insanların kahramanların arkalarına saklanarak ideoloji fikirleri  çok farklı ve dış dünya ajanları ,Türklüğü ,Atatürk ,Osmanlıyı ,dini ve sonun da Türk...Yok etme planları tekrar başlamıştır...Türk uyan...Türk ordusu uyan ..Türk ve Türkiye yöneticileri uyan, Türk eğitimcileri, din adamları ,Aslı yönetim ibare çiler uyan.. Ufak bir araştırma sizleri nerelere götürecek ve neler bulacaksın... .

En doğusundan en batısına ve neler görecek ne ler duyacaksınız.. Belki korkuyor iftiraya giderim dersin ama bil senin neslin Türk ,Türk toplumu olarak özgür hür olacak.. Şu anda uyanmazsan...Bil 20 yıl sonra dış dünyaya esaret içinde olacaksın..

Ama şunu da bilin ki Sahada tam takım olursan ne güç olursa olsun sahada eşit sayılırsın...Sır onlar için korkudur.. Şeytan iblislerin korkusu korkusuzluk tur.. Çoban yaşı 62 .62 yaş ihtiyar aklı değil daha sahada sıfır km akıldır. Şunu da bilin ki Türk'te U dönüşü konulmamıştır....Bazıları vardır U mıknatıstır eğilir bükülürler sökülür diktirirler...Ustaya varırlar iğne battı mı ver yansın der başka gidecek yer ararlar...Biter mi bitmez bu mektup... 

İster batılı ister doğulu ol ister A parti ister B parti.. Dış dünyaya eğilir bükülürsen ezilir ve neslini ezer geçersin.. Şu anda yanlış düşünen var ise benim için bir vatan bayrak hainidir.. Çünkü bu vatan senin se birilerini beklemek bil ki o beklediğinde birileri olursan sen bu vatanda el gibi olursun.. Bu vatan seninse birilerine bekleyerek dik durana ver yansın ediyorsan  bil ki sen dış dünyaya çalışan bir ajandan farkın olmaz.. Sen veya kananlar görüp te nefis yoluna koşuyorsan ne vatan nede bayrak hiç olmayan halkına başka insanlara sırttın dan vuran bir kalleşten veya her yöne dönen bir sarhoş tekerlek farkı yoktur..

Dış dünyaya dik duran A parti B parti belki bir kanadı kıra bilir ,hain saldırılarınla ve gelecek nesli aklını çala bilirsin,  Sen ben yada hiç kimse hayat kadar sert vuramaz .Fakat önemli olan hayatın sana nasıl vurduğu değildir .Önemli olan senin aldığın darbelere karşı ilerleyebilmektir .Ne kadar darbe aldığın ve ilerleyebilmendir.

İşte böyle kazanan olursun  .Acı geçicidir. Acı bir dakika, bir gün hatta bir yıl sürebilir. Fakat acı  sonunda dinecektir. Ve başka bir şey acının yerini alacaktır. Önemli olan senin ne kadar sert vurduğun değil, Önemli olan nasıl vurulduğun ve buna karşı ilerleye bilmendir. Geçmişi hatırlaya bilmen ve bilmektir. Ayağa kalk , ve asla pes etme. Burada kalabilir ve kendimizi harcatabiliriz. Ya da savaşarak ışığa ve sağlığa geri dönersin. İmanla, hakla ,adaletle vatan bayrağına…

Kanat kırılmışta olsa hayat sana bir şey öğretmiştir ,tekrar kant sağlamlaşmış kanadı kıranla bir kanadını yok edenlere net görmüş ve bu kardeşlik hak ve hakkı için tekrar kanatları kırılanlara çok ağır darbelerle vererek tekrar kardeş kanatları birleştirmiş iç ten hain maskeleri bertaraf etmiş olarak sahada tekrar olman sana daha güç gelerek bu darbeleri açanlara kanadın açık bir el Tokattı gibi atması sıkılmış yumruğu bertaraf edişidir..

Gecikmiş hainleri bir daha bul aramızdalar, görünmekteler vatan bayrakmış gibi senden gözükürler, sınsın bir kendini belli etmeyen kelime oyunlarıyla eğitimci yönetici bunlar o ülkeyi yok etme planları ana temel eğitimden geçeceğini iyi bilen iş veren aktörlerdir.. 

Sana sadece 10 20 30 yıl sonrasına sadece yıkmak köle etmek için yerleş tırılmış eğitici planlayıcı, danışmanlar, sistem kadrolarıyla ülkeyi ele geçirme planları olan yaprak dökümü misali hain nesilleriyle kademe kademe yenin etmiş iblislerdir. Bu mektup ne burada biter nede bunların yaptıkları kaos kutucuklar...Hala hareketteler..  

Hareketleri bitmeyenler her türlü oyunu hazırlarlar bir yandan eğitim bir yandan ayrımcılık bir yandan ekonomi.. Dış ticaret dünyada bitti.. varmış gibi.. Parti yapanlar bizden başka yok diyenler bir ülke parti pastasını kesenler birileri koltuğunu hızlı çekilmiş gibi çizgiler kendi ülkesine yansımış.. Pasta üzerindeki renkler beyaz kırmızıya yansımış ne oluyor derken bir bakmışlar ki pasta değil yüzleri pastaya yansımış. .Kendilerini sahada görenler Baş dönmesiyle ay yıldızları saymaya başlamışlar "hakem saymaya "başlamış...Sayma, sayma daha erken daha 9 ay 10 güne var...Yok yok vahim erken doğum. .Bu saha adama 9 doğurtur bilmen gerekirdi yok öyle kafana göre gitmeden görmeden tanımadan gezmeler bu işler kafalara göre işler değil şeytan bile bu sahada ters dönmüş sen hangi akılla ahmaklık yaptın. .Akıllı ol bir daha ki ne Türk halkı ahmak aklını alır.. Yok öyle ver misketleri oynamayacağım.. Dünyada bu kadar karşıt varken bir de halkını karşı alırsın.. Bunlarda hem diş dünyanın hem içteki hal hareketleri..

İşte bu yüzden hem içten hem dıştan çöreklenmiş yönetici ve idarecilerin yer değiştirme zamanları gelmiş geçmektedir.. Her yer değiştirme YENİ Türkiye DAHA VERİMLİ Türkiye olur.. Çünkü çöreklenmişler her gittiği yerde güçleri biter....ve yenilerle o bölgeler daha güçlü olmaya başlar.. ve oda kısa zamanda palazlanır ,sonra baston nereye düşerse davulunu hazırlar..

Şimdi ise helal iş yapan yöneticiler bir şekilde iftiraya uğrar pastaları, baklavaları yiyemeyen çöreklenmiş yönetim ve idareciler ,her türlü sahtekarlığı yaparak helal görevini yapanı bir şekilde tayin ettirirler.. veya istifaya.. Ondan sonra ver gelsin koçlar koyunlar. .İnanın baştan aşağıya öyle salkım saçaklı var ki sen şimdi dolar dolar dolar diye tutuşurken çöreklenenlerin han hamamları kat ve yatları olur.. Şunu tekrar söylemek isterim inanın sosyal yardımlar % 60 gerçek yerini bulmamakta. .Buda yok oluşlardan bir tane sebebiyettir..

Sana gelen her haberin %60 yalan Önce suçluyu bulmak için bir suçsuz bul inan kısa zamanda tüm suçluları bulursun. Her kes vatan bayrak halk için çalışmamakta öncelikle nefis ve dünya malı için çalışmaktalar.. Ondan sonra nerde vatan nerede bayrak sadece halk bekler durur sabırla bir dahaki 15 temmuzlarda bu sefer hesabı ve cezası çok ağır olur.. Ya var ol başladığını bitir, yada bu kadar yeter dersen ne neslin kalır nede halkın..

Bu mektup ve iş burada biter mi bitmez...yaşam zamanım az kalmış olabilir bölümlerde daha derinlere inilecek yazılmış sadece son nefesi bekler şifre çözümü... 

Sen ne yaparsan yap tas aynı hamam aynı...Biter mi dedik ya bitmeyen kısa dönemde nefis ve dünya malını nereye götürdüğünü anlardı... Pek çok insan dünya hayatının geçici ışıltısına aldanıp bitmeyen istek ve arzularının peşinde yok yere tüketir ömrünü. Tıpkı bir yaprak misali savrulur durur yaşam içinde. Bir gün öleceği gerçeğini unutup ölüm sonrası için kayda değer bir hazırlık yapmadığı gibi değersiz ve anlamsız bir şekilde yaşar hayatını. 

Ömür, anne karnı ile toprak altındaki iki karanlık arasında yakılan bir kibrit alevi gibidir. Alev almasıyla sönmesi an meselesidir. Göz açıp kapar gibi geçecek ve bir gün son bulacaktır. 

Uyanmak için uyumak gerekiyordu önce. Ölmek için yaşamak. Ve biz yaşıyorduk. Yaşıyorken de uyuyorduk. Derin bir uyku içindeyken kendimizi, yaşıyor sanıyorduk. Bu gerçek ile yüzleşmeye,  dünya uykunuzdan uyanmaya ve yaşamınızı sorgulamaya cesaretiniz var mı..  YOK nedeni apaçık meydanda..

Şimdi önümüzde yerel seçimler var şimdi O yörenin a takımları sahnede bizim için kim nereye yerleştirelim fikir oranın A takımları karar verir. Halk hala uyanamamış hayat yaşantısından gömülü verir başı sıkıştığı zaman onun yanına koşanlar sanki o kurtaracakmış misali veya geçmişten gelen gebelik, veya geçmişten gelen çöreklenmiş iş bitiricilerin aklına uyarak sadece kendini düşünen bir halk olarak görür...

Geridekileri hiç düşünmeyen halk artık içten köle olmuşlardır...O da diğerleri gibi bazen sosyaliz bazen liberal bazen de cumhuriyetçi gözükenler yedi sülalesine yetecek kadar malı mülkü ederler nerede petrol yakıt istasyonları şehir içi bayilikler ve döviz kuyumcu ne ararsan var olan sahip olan  zihniyet ve oraya yeni gelenleri okuyanları tuzaklarına düşürüp.. Kendilerine bağlayan bir şeytanı ruh yapılarıyla her telden çalan A takımları...Şimdi sahnedeler.. Bunlar hiç çekinmezler senden önce Tanrı evine koşarlar..

Kanıt mi istiyorsunuz otur etrafına bak ne kadar ahmaklık yaptığını göremiyorsan matematik muhasebe yapamıyor ve  hak ve adaleti göremeyecek kadar bil inan doğanın dul avrat otu suyu içirilmiş büyüsüne hayali rüyalarda olduğunu göreceksin.. Üstüne bir kilo baklava ye açılırsın.. Baklava üzeri biter mi mektup bitmez...Daha sahnede ne şirketler ne holdingler var.. Seni yok etmek için sahnedeler..  

Öyle edebiyatçılar tanırım ki hayatları bir mücadele içinde tam bir sosyalist ve vatan bekçileriydi şimdi emperyaliz olmuş yaşlılığını ölümünü beklemekte tarihe damga vuracaklar şimdi torun sevmekteler.. Torunlarının torunlarını kim sevecek düşünmeden sadece yapılanları yazmamakta direnmekte. .Bir gecede yüzlerce sayfa yazacakken ne neyi bekler durursun.. Bak yarın evrenden sana da mektup gelecek..  

 Bak..SAAT 05 15 Zaman çok kısa dün bu gün yarınlar sonu olmayan mektubun içinde....İdeolojiyle felsefeyle edebiyatlar siz kafalarınızı karıştıran sistemlerle devlet ülke kurtaramaz sadece içte ve dışta kaos kutucuklara çalışan eleman olursunuz...Zamanında 6 filoyu denize dökmek ,Amerika plakları dinlemekle ,Beyazıt kulesine kızıl bayrakla çekmekle ne ülke halkı kurtaramaz siniz.. ..

Bak geçmişe onlar sizler için asıldılar dış kanunların oyunlarıyla şimdiki zamandan geçmişi düşün bak diş dünyanın oyunlarıyla darbeler yapıldı biraz daha içlere girdiler. Bak şimdi neredesin beklersin mektubu köşede oturmuş geçmişlerini kağıda dökmezsin dökemezsin hala ondanmış gibi gözüküp onlardansın yazamazsın.. Hiç bir zaman bu Vatan Bayrak Halkı için dik durana erdem olamazsın..

Anlayanlar ve kaosa sokmak isteyenler daha önceden planlanmış 30 40 yıl içeriye, içeriye ajan yetiştirme taktikleriydi.. Ve amaçlarına da ulaştılar ta 15 temmuza kadar...Ama bir Türk tek adam önceden görünen kılavuz onların taktikleri gibi tek kişilik orduyla girdi...Sizler sadece bir yüzükle göstere göstere ağır adımlarla önce kendini küvet eştirdi maddi manevi, sonradan onlar gibi gözüktü ,onlar gibi yaşadı çünkü öyle talimatlıydı ,onu kimse bilemez, ve her zaman tek adam olarak hem gücü hem de halkı arkasına gücünü aldı.. İşte gerçek halkçı işte gerçek Atatürk düşüncesi, işte gerçek milliyetçilik ,işte gerçek demokrasi işte gerçek Türk...Yok öyle fasulyeden dış dünyaya teslim olmak....

Bak sen zamanında güçlere direniyordun ama güç olmayınca başkaların maşası olunca şimdi şimdi köşede haince plan içinde yaşıyorsun ama gene dış dünyaya çalışarak ne halkı nede vatanı düşünmeden hala planlar yapmaktasın gerçek vatan seversen dik olarak erdem bir şekilde bu vatanı bayrağı ve halkını ilelebet götürmen gerekirken hala dış dünya ajanlığından çıkamıyorsun.. Başaramadınız Başaramayacak Başaramayacaksınız..

Evet biter mi bitmez.. Çöreklenme bitmedikçe bu zihniyet bitmedikçe hala kaoslar olacak ,ama gene halkın gücü kazanacak... onlarda dış dünya biliyor amaç seni büyütmemek dolarlarla ezmek...Yani hala dış dünyaya mecbur etmek.. Yol bu kadar başarıya yaklaşmışken sen nefis dünyasına dünya malına yaşamın kadar yaklaşacaksın ve sonrası sevdiğin torunlar gene açılar içinde savaşacak..

Sen dünya yaşamında sadece yaşamak istiyorsun sen neslini yaşatmak istemiyorsun sen bu dünyaya bu vazifenle gelmedin sen yaşatmak için geldin...İnan bu mektup buralarda bitmez bak sabaha karşı evrenden bir zarf senin için ine bilir yolu uzatma yol başarmışken sonu olmayan devrimi getir.. Bıraktığın devrim güçleşir güçleşen devrimde sonsuz devrimi getirir..

 Saat 03 30 Sana devrimi yaptırmamak için ...Diş dünya başka tezgahlara girmiştir. .Daha önce de yazdım bölümleri okusaydın bu günleri çok net görürdün yanı tezgah aynı oyunlar.....Dedim seni yok etmek için her türlü sahtekarlar türeyecek taşeron firmalar eksik inşaatlar ,işverenler, şirketler ,bankalar ,holdingler ,hatta içinde işçi sendikaları memur zihniyetliler, sadece kendini dünya malını düşünen toplum aile yapısı çok geçmişlerde olduğu gibi grevler her türlü dolapların döndüğü geçe uyurken iş bitirenler türeyecek..

Tüm işleri yerindeyken sabah grev yürüyüş işçi eylemi oluverir, o iş yeri sizler yatarken DİŞ DÜNYADAN ZARARINI VE RÜŞVETİNİ ALMIŞ MİLYON DOLARLAR CEPTEDİR...

İş bitim dolar farkını senin sırtına yüklerler ve senle başlar. .Buda dış dünyanın oyunu ve seni ve ülkeni zora sokarlar.. Yediğim ayaklarına yatarlar.." Ülke sırtından kazanmak istenilen Her türlü tezgah kokar "

Sen arkadaş senin iş yönetimin idaren senin haklarını birkaç dolara yanı bir avuç dolara satıyor da seni maşa olarak kullanıyorsa ,sende grev deyip açlık kılığına girip medya olaylar yaratıyorsa bil ki geçmişte biz aynı filimi oyun setini gördük sen hesabı devlete değil hükümete de değil senin ilk önce patronuna sonra sendikana sonrada hakka ket hakkın yeniyorsa aranızdan rüşvet yemeyen bir başkan hatta birkaç başka seçerek merkeze iletmen bunlardan daha hayırlı olur...
Evet yapmak istersin ama yapamaz korkusu yaşamaktasın sonra patron duyar sendika duyar korkusu yaşamakta işsiz kalırım korkusuyla bu günde grevde halay çekerimle kalır.. Bir avuç dolara dış dünya vatan bayrağını halkını çektiğin kendini bilmez halay başını bile yakar atarsın..

Evet hayat böyle geçer gider, ama bilin ki pes ettiremezsiniz...Sizler oyun içinde oyuncuların figüranısınız yanı hiç siniz onların gözünde.. İş durdu verdiler tazminatı işten çıkarıldınız, hatta iş te iptal edildi, uzun ara feste edildi, HANİ ÇALIŞMAKTA BAŞARI VARDI işlerinizin geleceği yok artık yok bitti. .sen birkaç paraya sattın ,iş sahipleri birkaç milyon dolarla rüşvet aldı taşeronunuz borçlanmış tır oda bildiği için birkaç milyon aldı, oralardakiler ,etraftan kendine bakmaz hainler baş kaldıranlarda birkaç milyon aldı....ya sonra....

Geldiler dış dünya ve işe de sahip çıktılar sen nerede gelecek mektubu bekliyorsun acaba.. Sen yoksun arkadaş onlar gözünde sen işine sahip çıkmaz isen bir avuç dolara satarsın ülkeni...

Ama dış dünya yaptığı ile kalır ,işleri aksatır ,seni ve toplumu zora sokar ,ama bilsinler ki bu geride kalan toplum sizleri hiç affetmez...Sen işin çıbanısın ülkeyi bir avuç dolara satmakla seni eline bir şey geçmez sadece sen ve neslin dış dünyaya esaret içinde yaşarsın.. Ama geride kalan bu asıl toplum sana bir daha çok sert cevap verir.. Bunu da aklından hiç çıkarmayasın..

Bak bil ki her kez mektup bekler durur dış dünyaya dik duranlarda bekler ,sen ve dostların ülken için dik duranla bir olmaz isen bir gün dış dünyaya esaret ve köle olarak yaşamana hazırlan...Bil o zamanda mektup alacaksın.. Geçmiş gelecek zamanlara hayal peşinde olanlar bakliyeni bekleyenler bekleyende gelse de kimi bekleyecek bil mektubu...Yaratan çok iyi görmekte olan olacak yapılan tuzakları o tuzaklar içinde alacaksınız son mektubu... Evet siz alsanız da son mektubu bu mektup bitmez...

Salgın.. Hayvanlardan ve göçmen kuşlardan geçecek salgın ise dışarıdan getirilen ve içeride meralarda hayvanların çok sıkı kontrol yapılarak kesim yerlerin çok dikkatli ve kontrolü yapılarak kesilmesi uzman heyetler tarafından kesim gözlenmesi..

Kesim yapılacağı zamanda aynı heyetin gitmemesi ve oradan doğacak gelecek tehlikelerde o görevliyi ilerde doğacak sorunları üstlendiği bilmesi.."Yok öyle bir tepsi baklavaya sağlık"..

Her yazdığın bir kelime içice geçmiş kaos kutucuk..

Dağlardaki düzensiz hava değişikliği Kırgınlık ve yorgunluk..05 09 2018 de. Halsiz yorgun kaldım ..Dört gün yaşadım erken geldi.. Portakal ,nar ,ekşimsi orman yemişleri az kaya tuzlu ,nane limon hiç yemek yemedim bu sabah vücut aş erdi.. Bir tarhana çorbası içtin,boğaz kuruluğu için de,bir bardak çayın içine bir çay kaşığı tereyağı koyarak boğaz kuruluğu için ve şimdi ayaktayım...

İlaç kullanmadan yaşam bu işte evet kemik vücut tamamen ağrımakta halsın durumda da olsan. terler bir yandan boşalırken sık üstümü değiştirmen 13 09 2018 Artık vücut kendi ameliyatını bitirmiş artık iş sana kaldı dercesine dikkat etmemi ister...

Her kes hasta olur biraz dikkat etmek lazım.. İşte Gün bakımı her şey yolunda saat 05 30 bir çorba daha biraz sabah yürüyüşü işlen tamam..

İnsan boyutu 6,7 yaş arası 29, 30 arası 60, 67 arası dikkat ettiği süre “Yaratan daha yaşamın var dercesine sana yaşam verir.. Allah'a çok şükür.” Hiç kimseye gerek kalmadan ameliyat biter..Sadece onların şifa duası yeter..Bu dünyadaki ağrı sızılar sana bir ibadet ya orada.

Bazen dünya üç günlük deriz bak 62 yıl geçti bu dünyada..Ya bedenden ayrıldı mı diyeceğin şu daha dün buradaydım ki zaman... Daha işlerim bitmedi..EVET..Bitmedi aslı vazifen orada başlıyor bu senin zamanındı...

Geldiğin evrensel zamanda saat tarih yok BURADA ,Adalet, Hak, Hukuk,yaşam var..Şimdi geç sıraya..Şimdi ateşler içinde dünyada gördüğün kabusları bir hatırla,şimdi aslı olanları gör..VE dünyada yaptığın ebediyeti gör ve hisset..O çürüyen bedendi yaşam ve hissin acı içindeydi..

İlaç kullanmadan yaşamı ve diğer bölümleri okumak isteyen olursa. Aşağıda ki adreslerdeyim.."TÜM İNSAN OĞLUNA ŞİFA DİLERİM YARATANIM DAN" 

                               selcuk uysal çoban saklı şifaZiyaret Bilgileri Reklamsız Saf Temiz İletişim
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam252
Toplam Ziyaret1026711
BAKIR-GÜMÜŞ-ALTIN Yatırın Karanlık Dünyada Kağıtların Önemi yok olur
AlışSatış
Dolar5.86635.8898
Euro6.57996.6063
PİRİİWORLD/SAKLİ ŞİFA TV