• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  

       
              
                                                
 www.sakli-sifa.com                                               

                         Yaratanın yaratmış olduğu evrendeki Dengeyi yakalamak                                                   
Site Menusu
Site Haritası
Takvim

SAKLI ŞİFA SONU OLMAYAN SON MEKTUP

               SAKLI ŞİFA SONU OLMAYAN SON MEKTUP...  


"Doğru yazıldığı" halde yalan haberler deniyorsa "yalan haberlerin" doğruluğunu kim kanıtlayacak.. Buda "Merak hastalığına" götürür...Teknoloji derinlere çekmekte ve hastalıklarda başlamakta. .Dikkatli olun.. Uyarı ..Kaos kutucuk kargaşa yok ediliş ,hırs, kim, kırıcılık...Üstünlük beğenme hastalıktan başka bir virüs. Şimdi bir kendinize bakın eşinizle ilgilenmiyor ve aynı şekilde beyinizle ilgilenmiyor çocuğu sokakta unutacak kadar yemeği ocakta evi su basası ya unutulmuş akıl sizleri şeytanı derinlere çekmekte. şimdi sor kendine açım dersin haydi bakalım masaya çıkarın telefonları ev 4 kişiyse 6 telefon çıkacak bir o kadar da eski moda geçmiş telefonlar.. Şimdi sor akıl nerelere gidiyor..

Bir pirinç tanesi yemese bir Japon kenara atsa.toplana taneler bir devletin Bütçesi kadar olduğunu biliyor muydunuz..İllerde Köylerde ve şehirlerde bir bilim ekmek toplandığı zaman ne olacağını bilmeden evde ki iki telefonu toplansa iç ve dış borç kapanacağını hesapladınız mı..

Sosyal yardım diye alınan yardımlar ihtiyacı olmayanlar almasa hiç aç açıkta kalan olur mu.. Hayırlı günlerde siz kendinize ne şekilde dualar ederek kim kimleri kandırarak hayırlar alacaksınız .Sizlerde biliyorsunuz daha oraya çok var demeyi..."Tövbe affeder" dersiniz yok öyle değil her şey için "gel ama kul hakkıyla gelme" yazılan ayeti hiç okumadığınız belli. .Bu kul hakkının üstünde bu tövbe de geçmez..

Bunları bilip durumlarını bildikleri halde görevliler yarından sonra şan şöhret için yarınlarına şimdiden yer hazırlayanlar hak olanı haksıza ,haksızdan başkaların hakkını haksız kazanç elde ediyorsa alan, satan, yardımcı olan her kim varsa ve yerinden kalkmayıp sadece masa başında kafa sallayıp imza atarak görevlerini yerine getirdim diyen aslıyı görmeden asılsız yardıma bilmeyerek yerine getiriyorsa oda görevini aslı yapmayışıdır .Bu da tövbeye geçmez..

Görevi yerine getirmeyenler ihtiyacı olmadığı halde yardım alanlardan daha kötüsünü yaptıkları ne hale düşeceğini bilmiyorsalar ..Dehşet mi dehşet...

Peygamberlik zamanları biraz düşünsünler, sırtlarında kapı kapı dolaşan kim aç kim tok Dolaşan Hz. Görev yaptıklarını düşünürlerse.. Bir yer varırlar...

Sonradan birileri çıkar bir kılıf uydurur ama oradan onlar olmayacak sen tek başına orada olacaksın her koyun bacağından asılacak gibi.. Bunun kısa yolu yok sihirbazı hiç yok..

Aşağıdaki yazacağım "salgından" daha tehlikeli yukarıdaki YAZDIKLARIM YAZACAKLARIM Bu bitmeyen son mektup olarak...saklı şifa sonu olmayan sırlar kitabin da sonu olmayan son mektup olarak kalacak. .ve zalimi zulüm ü, iyiyi kötü eden ,kötüyü iyi edenleri ayıracak.. Sizlere şeffaf perde ak perdede nur ışıkları gösterecek..

Tabi hayatınızı bundan sonra nasıl görmenize bağlı...Ben sadece yazıyorum yazmaya da devam ediyorum gerisi aslı görevinize bağlı...Bu böyle devam eder alınacak bir nefes var ise yarınlara bu son mektup akar gider.. Evet akıyor ve akacak Bu şimdi içerdeki eko zincir.. Şimdi gelelim başka yüz fenomenlere..

Eskilerden gelen bir haber vardır...Öncelikle vatan bayrağı ve halkı koruyan ordudur, o yetişemiyor ise vali ve yönetimlerdir onlarda yetişemiyor ise eğitimcilerdir onlarda yetişemiyor ise din adamlarıdır ve bunlarda yetişemiyor ise 15 06 2016 gibi fakir halka düşer.. Nefis almış başını gidiyor ise vatan bayrağı halkın düşünmez...İçlerine kaos zincir halkaları takılmıştır.. Başaramadılar. Başaramayacaklarda...

Ama uyuyan larvalar artık gelecek gelecek fenomen kokularıyla tekrar kılıf değiştirerek orduyla başaramadıklarını şimdi 10 ,15, 20 seneye yayama planları içinde gezen ve şantaj gizli çekim ve insanı orada yaşatamayacak kaos fitne iftiraya atmalar yavaş, yavaş başlamakta oldu 61 göz evinden ufak ama büyük tehlikeler gözlenmekte duyulmakta eğitimciler arasında aslı görevini yapanlar yakın an tarihlerinde iftiralarla doğu ve batı bölgelinden ya istifa yada tayinlerini isteyerek başka yerlere gitseler de buradaki  fenomen kokuları salanla gene karşılaşacak..

Artık çekilmez olanlara her şeyiyle teslim edecek ve şimdiki yönetimi ve gelecek yönetimler zora sokacak genç nesilleri ayrı ayrı ideolojilerini aşılayacak ve parçalanma hayallerini gene yapmakta geri kalmayacak ve bir yanda çok eskiden gelen kutucuk yöneticiler ve din adamlarına kadar yayılıp hep korkan Halktan halkı ekonomi alın gücü yaşama gücü mağdur bırakarak halkın arasına kadar daha derinlere sızarak halkı bir birine düşman etme planları şimdiden ikinci güç kaynağı olarak eğitimciler arasına sızmışlar ve gerçek tarihe altın harflerle yazılmış insanların kahramanların arkalarına saklanarak ideoloji fikirleri  çok farklı ve dış dünya ajanları ,Türklüğü ,Atatürk ,Osmanlıyı ,dini ve sonun da Türk...Yok etme planları tekrar başlamıştır...Türk uyan...Türk ordusu uyan ..Türk ve Türkiye yöneticileri uyan, Türk eğitimcileri, din adamları ,Aslı yönetim ibare çiler uyan.. Ufak bir araştırma sizleri nerelere götürecek ve neler bulacaksın... .

En doğusundan en batısına ve neler görecek ne ler duyacaksınız.. Belki korkuyor iftiraya giderim dersin ama bil senin neslin Türk ,Türk toplumu olarak özgür hür olacak.. Şu anda uyanmazsan...Bil 20 yıl sonra dış dünyaya esaret içinde olacaksın..

Ama şunu da bilin ki Sahada tam takım olursan ne güç olursa olsun sahada eşit sayılırsın...Sır onlar için korkudur.. Şeytan iblislerin korkusu korkusuzluk tur.. Çoban yaşı 62 .62 yaş ihtiyar aklı değil daha sahada sıfır km akıldır. Şunu da bilin ki Türk'te U dönüşü konulmamıştır....Bazıları vardır U mıknatıstır eğilir bükülürler sökülür diktirirler...Ustaya varırlar iğne battı mı ver yansın der başka gidecek yer ararlar...Biter mi bitmez bu mektup... 

İster batılı ister doğulu ol ister A parti ister B parti.. Dış dünyaya eğilir bükülürsen ezilir ve neslini ezer geçersin.. Şu anda yanlış düşünen var ise benim için bir vatan bayrak hainidir.. Çünkü bu vatan senin se birilerini beklemek bil ki o beklediğinde birileri olursan sen bu vatanda el gibi olursun.. Bu vatan seninse birilerine bekleyerek dik durana ver yansın ediyorsan  bil ki sen dış dünyaya çalışan bir ajandan farkın olmaz.. Sen veya kananlar görüp te nefis yoluna koşuyorsan ne vatan nede bayrak hiç olmayan halkına başka insanlara sırttın dan vuran bir kalleşten veya her yöne dönen bir sarhoş tekerlek farkı yoktur..

Dış dünyaya dik duran A parti B parti belki bir kanadı kıra bilir ,hain saldırılarınla ve gelecek nesli aklını çala bilirsin,  Sen ben yada hiç kimse hayat kadar sert vuramaz .Fakat önemli olan hayatın sana nasıl vurduğu değildir .Önemli olan senin aldığın darbelere karşı ilerleyebilmektir .Ne kadar darbe aldığın ve ilerleyebilmendir.

İşte böyle kazanan olursun  .Acı geçicidir. Acı bir dakika, bir gün hatta bir yıl sürebilir. Fakat acı  sonunda dinecektir. Ve başka bir şey acının yerini alacaktır. Önemli olan senin ne kadar sert vurduğun değil, Önemli olan nasıl vurulduğun ve buna karşı ilerleye bilmendir. Geçmişi hatırlaya bilmen ve bilmektir. Ayağa kalk , ve asla pes etme. Burada kalabilir ve kendimizi harcatabiliriz. Ya da savaşarak ışığa ve sağlığa geri dönersin. İmanla, hakla ,adaletle vatan bayrağına…

Kanat kırılmışta olsa hayat sana bir şey öğretmiştir ,tekrar kant sağlamlaşmış kanadı kıranla bir kanadını yok edenlere net görmüş ve bu kardeşlik hak ve hakkı için tekrar kanatları kırılanlara çok ağır darbelerle vererek tekrar kardeş kanatları birleştirmiş iç ten hain maskeleri bertaraf etmiş olarak sahada tekrar olman sana daha güç gelerek bu darbeleri açanlara kanadın açık bir el Tokattı gibi atması sıkılmış yumruğu bertaraf edişidir..

Gecikmiş hainleri bir daha bul aramızdalar, görünmekteler vatan bayrakmış gibi senden gözükürler, sınsın bir kendini belli etmeyen kelime oyunlarıyla eğitimci yönetici bunlar o ülkeyi yok etme planları ana temel eğitimden geçeceğini iyi bilen iş veren aktörlerdir.. 

Sana sadece 10 20 30 yıl sonrasına sadece yıkmak köle etmek için yerleş tırılmış eğitici planlayıcı, danışmanlar, sistem kadrolarıyla ülkeyi ele geçirme planları olan yaprak dökümü misali hain nesilleriyle kademe kademe yenin etmiş iblislerdir. Bu mektup ne burada biter nede bunların yaptıkları kaos kutucuklar...Hala hareketteler..  

Hareketleri bitmeyenler her türlü oyunu hazırlarlar bir yandan eğitim bir yandan ayrımcılık bir yandan ekonomi.. Dış ticaret dünyada bitti.. varmış gibi.. Parti yapanlar bizden başka yok diyenler bir ülke parti pastasını kesenler birileri koltuğunu hızlı çekilmiş gibi çizgiler kendi ülkesine yansımış.. Pasta üzerindeki renkler beyaz kırmızıya yansımış ne oluyor derken bir bakmışlar ki pasta değil yüzleri pastaya yansımış. .Kendilerini sahada görenler Baş dönmesiyle ay yıldızları saymaya başlamışlar "hakem saymaya "başlamış...Sayma, sayma daha erken daha 9 ay 10 güne var...Yok yok vahim erken doğum. .Bu saha adama 9 doğurtur bilmen gerekirdi yok öyle kafana göre gitmeden görmeden tanımadan gezmeler bu işler kafalara göre işler değil şeytan bile bu sahada ters dönmüş sen hangi akılla ahmaklık yaptın. .Akıllı ol bir daha ki ne Türk halkı ahmak aklını alır.. Yok öyle ver misketleri oynamayacağım.. Dünyada bu kadar karşıt varken bir de halkını karşı alırsın.. Bunlarda hem diş dünyanın hem içteki hal hareketleri..

İşte bu yüzden hem içten hem dıştan çöreklenmiş yönetici ve idarecilerin yer değiştirme zamanları gelmiş geçmektedir.. Her yer değiştirme YENİ Türkiye DAHA VERİMLİ Türkiye olur.. Çünkü çöreklenmişler her gittiği yerde güçleri biter....ve yenilerle o bölgeler daha güçlü olmaya başlar.. ve oda kısa zamanda palazlanır ,sonra baston nereye düşerse davulunu hazırlar..

Şimdi ise helal iş yapan yöneticiler bir şekilde iftiraya uğrar pastaları, baklavaları yiyemeyen çöreklenmiş yönetim ve idareciler ,her türlü sahtekarlığı yaparak helal görevini yapanı bir şekilde tayin ettirirler.. veya istifaya.. Ondan sonra ver gelsin koçlar koyunlar. .İnanın baştan aşağıya öyle salkım saçaklı var ki sen şimdi dolar dolar dolar diye tutuşurken çöreklenenlerin han hamamları kat ve yatları olur.. Şunu tekrar söylemek isterim inanın sosyal yardımlar % 60 gerçek yerini bulmamakta. .Buda yok oluşlardan bir tane sebebiyettir..

Sana gelen her haberin %60 yalan Önce suçluyu bulmak için bir suçsuz bul inan kısa zamanda tüm suçluları bulursun. Her kes vatan bayrak halk için çalışmamakta öncelikle nefis ve dünya malı için çalışmaktalar.. Ondan sonra nerde vatan nerede bayrak sadece halk bekler durur sabırla bir dahaki 15 temmuzlarda bu sefer hesabı ve cezası çok ağır olur.. Ya var ol başladığını bitir, yada bu kadar yeter dersen ne neslin kalır nede halkın..

Bu mektup ve iş burada biter mi bitmez...yaşam zamanım az kalmış olabilir bölümlerde daha derinlere inilecek yazılmış sadece son nefesi bekler şifre çözümü... 

Sen ne yaparsan yap tas aynı hamam aynı...Biter mi dedik ya bitmeyen kısa dönemde nefis ve dünya malını nereye götürdüğünü anlardı... Pek çok insan dünya hayatının geçici ışıltısına aldanıp bitmeyen istek ve arzularının peşinde yok yere tüketir ömrünü. Tıpkı bir yaprak misali savrulur durur yaşam içinde. Bir gün öleceği gerçeğini unutup ölüm sonrası için kayda değer bir hazırlık yapmadığı gibi değersiz ve anlamsız bir şekilde yaşar hayatını. 

Ömür, anne karnı ile toprak altındaki iki karanlık arasında yakılan bir kibrit alevi gibidir. Alev almasıyla sönmesi an meselesidir. Göz açıp kapar gibi geçecek ve bir gün son bulacaktır. 

Uyanmak için uyumak gerekiyordu önce. Ölmek için yaşamak. Ve biz yaşıyorduk. Yaşıyorken de uyuyorduk. Derin bir uyku içindeyken kendimizi, yaşıyor sanıyorduk. Bu gerçek ile yüzleşmeye,  dünya uykunuzdan uyanmaya ve yaşamınızı sorgulamaya cesaretiniz var mı..  YOK nedeni apaçık meydanda..

Şimdi önümüzde yerel seçimler var şimdi O yörenin a takımları sahnede bizim için kim nereye yerleştirelim fikir oranın A takımları karar verir. Halk hala uyanamamış hayat yaşantısından gömülü verir başı sıkıştığı zaman onun yanına koşanlar sanki o kurtaracakmış misali veya geçmişten gelen gebelik, veya geçmişten gelen çöreklenmiş iş bitiricilerin aklına uyarak sadece kendini düşünen bir halk olarak görür...

Geridekileri hiç düşünmeyen halk artık içten köle olmuşlardır...O da diğerleri gibi bazen sosyaliz bazen liberal bazen de cumhuriyetçi gözükenler yedi sülalesine yetecek kadar malı mülkü ederler nerede petrol yakıt istasyonları şehir içi bayilikler ve döviz kuyumcu ne ararsan var olan sahip olan  zihniyet ve oraya yeni gelenleri okuyanları tuzaklarına düşürüp.. Kendilerine bağlayan bir şeytanı ruh yapılarıyla her telden çalan A takımları...Şimdi sahnedeler.. Bunlar hiç çekinmezler senden önce Tanrı evine koşarlar..

Kanıt mi istiyorsunuz otur etrafına bak ne kadar ahmaklık yaptığını göremiyorsan matematik muhasebe yapamıyor ve  hak ve adaleti göremeyecek kadar bil inan doğanın dul avrat otu suyu içirilmiş büyüsüne hayali rüyalarda olduğunu göreceksin.. Üstüne bir kilo baklava ye açılırsın.. Baklava üzeri biter mi mektup bitmez...Daha sahnede ne şirketler ne holdingler var.. Seni yok etmek için sahnedeler..  

Öyle edebiyatçılar tanırım ki hayatları bir mücadele içinde tam bir sosyalist ve vatan bekçileriydi şimdi emperyaliz olmuş yaşlılığını ölümünü beklemekte tarihe damga vuracaklar şimdi torun sevmekteler.. Torunlarının torunlarını kim sevecek düşünmeden sadece yapılanları yazmamakta direnmekte. .Bir gecede yüzlerce sayfa yazacakken ne neyi bekler durursun.. Bak yarın evrenden sana da mektup gelecek.. 

Salgın.. Hayvanlardan ve göçmen kuşlardan geçecek salgın ise dışarıdan getirilen ve içeride meralarda hayvanların çok sıkı kontrol yapılarak kesim yerlerin çok dikkatli ve kontrolü yapılarak kesilmesi uzman heyetler tarafından kesim gözlenmesi..

Kesim yapılacağı zamanda aynı heyetin gitmemesi ve oradan doğacak gelecek tehlikelerde o görevliyi ilerde doğacak sorunları üstlendiği bilmesi.."Yok öyle bir tepsi baklavaya sağlık"..

Her yazdığın bir kelime içice geçmiş kaos kutucuk..

Dağlardaki düzensiz hava değişikliği Kırgınlık ve yorgunluk..05 09 2018 de. Halsiz yorgun kaldım ..Dört gün yaşadım erken geldi.. Portakal ,nar ,ekşimsi orman yemişleri az kaya tuzlu ,nane limon hiç yemek yemedim bu sabah vücut aş erdi.. Bir tarhana çorbası içtin,boğaz kuruluğu için de,bir bardak çayın içine bir çay kaşığı tereyağı koyarak boğaz kuruluğu için ve şimdi ayaktayım...

İlaç kullanmadan yaşam bu işte evet kemik vücut tamamen ağrımakta halsın durumda da olsan. terler bir yandan boşalırken sık üstümü değiştirmen 13 09 2018 Artık vücut kendi ameliyatını bitirmiş artık iş sana kaldı dercesine dikkat etmemi ister...

Her kes hasta olur biraz dikkat etmek lazım.. İşte Gün bakımı her şey yolunda saat 05 30 bir çorba daha biraz sabah yürüyüşü işlen tamam..

İnsan boyutu 6,7 yaş arası 29, 30 arası 60, 67 arası dikkat ettiği süre “Yaratan daha yaşamın var dercesine sana yaşam verir.. Allah'a çok şükür.” Hiç kimseye gerek kalmadan ameliyat biter..Sadece onların şifa duası yeter..Bu dünyadaki ağrı sızılar sana bir ibadet ya orada.

Bazen dünya üç günlük deriz bak 62 yıl geçti bu dünyada..Ya bedenden ayrıldı mı diyeceğin şu daha dün buradaydım ki zaman... Daha işlerim bitmedi..EVET..Bitmedi aslı vazifen orada başlıyor bu senin zamanındı...

Geldiğin evrensel zamanda saat tarih yok BURADA ,Adalet, Hak, Hukuk,yaşam var..Şimdi geç sıraya..Şimdi ateşler içinde dünyada gördüğün kabusları bir hatırla,şimdi aslı olanları gör..VE dünyada yaptığın ebediyeti gör ve hisset..O çürüyen bedendi yaşam ve hissin acı içindeydi..

İlaç kullanmadan yaşamı ve diğer bölümleri okumak isteyen olursa. Aşağıda ki adreslerdeyim.."TÜM İNSAN OĞLUNA ŞİFA DİLERİM YARATANIM DAN" 

                               selcuk uysal çoban saklı şifaZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam377
Toplam Ziyaret906445
Hava Durumu
Anlık
Yarın
20° 23° 9°