• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  

       sakli-sifa çoban
              
                                
Site Menusu
Site Haritası
Takvim

BILDIRCIN YUMURTASI GEZEN TAVUK VE YUMURTASI

 

       bildırcın yumurtası sakli şifa   Yumurta makinası yapabilirsinniz sakli şifa   sakli şifa piriiworld bildırcın     

                                    BILDIRCIN YUMURTASI: 

   Japon bıldırcın yumurtaları, bağışıklık geliştirmek vücudu yeniden yardım, bronşiyal astım, mide ülseri, duodenum ülseri, kolesterol, diyabet, anemi, migren, yüksek tansiyon çeşitli tedavisinde büyük etki gösterdi. Yumurta temel maddeler güçlendirmek ve (stres duyarlı insanlar için önerilir) sinir sistemini yatıştırır, mide ve bağırsakları, kalp ve kan damarları üzerinde yararlı etkileri, ve genel metabolizmayı hızlandırmak, kan dolaşımını uyarır. Ayrıca, bu yumurtalar erkek gücü üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğu gösterilmiştir. 

Ve aile tavukların bu sıradışı kuş yumurta kadar etkili nedir? Her şeyden önce - kimyasal bileşimi, bıldırcın yumurtası beş kat daha fazla fosfor, yedi kat daha fazla demir ve tavuk şehriye on kat daha birçok farklı vitamin gibi. Bıldırcın yumurta sadece 15 kalori içerir rağmen, gerçek bir enerji "bomba" ve gelişmekte sporcular ve entelektüel işçiler çocuklar için önerilir. Kuşun toplam ağırlığının yaklaşık yüzde on ağırlığı miktarlarda tutarak ortalama her bıldırcın, bir yumurta bir gün bırakır o da ilginçtir. 

                                             Yaşam iksiri:

    Bu kuşların gerçek kanıtı regerenativnih yeteneği araştırma ile tespit edildi, bir kaç yıl önce aynı anda tavuk ve radyasyon bıldırcın küçük dozda radyasyona maruz bırakılmış Japon geçirdi. Bıldırcın yumurtası bir ay tamamen sağlıklı sonra, tavuk şehriye radyoaktiviteyi korudu. Birçok kullanıcı tarafından anlaşılabilir, bu verilere dayanarak bu yumurta, aslında, hayatın bir gerçek iksiri herkesin elinde olduğunu iddia ediyor. Ve unutma - bıldırcın sadece yaşlılıktan ölmek!

    Tedavi bıldırcın özel hazırlık gerektirmez. Hastalığın tipine bağlı olarak, hasta 60 1080 yumurta içmek için bir süre vardır. Bu yumurta Presne olduğu tek şart çünkü ne yazık ki, pek çok zor düşecek. Biraz limon veya portakal suyu eklemek için izin verilir. Bu şeker veya (şeker hastaları hariç) bal ile sarhoş olabilir, ve hatta taze meyve ile yoğurt, süt, milkshake ile karışık olabilir. 

 

   Tek bir yerde, tedavi edilebilir hastalık yanı sıra aşağıdakilerden birini ders için gerekli temiz yumurta sayısının özetlenmiştir:  

Hastalığın türü                 - Adet yumurta

 

Kan testleri Yönetmeliği                - 60

Migren                                        - 240

Anksiyete, nevroz                         - 60

Tüberküloz                                 - 240

Sindirim düzenleme                    - 120

Anemi                                         - 240

Mide ülserleri                              - 120

Kalp sorunları                             - 240

Karaciğer Hastalığı                     - 180

Sinir düzensizliği                        - 240

Süsleme cilt                                - 180

Ameliyat sonrası                         - 240

Kolesterol Kaldırma                     - 240

Bronşit                                        - 240

Şeker Yönetmeliği                       - 240

Astım şiddetli bir formu             - 1080

Arteriosclerosis                           - 240

Günlük - - sağlıklı Önleyici              1-2 

   Ilk üç gün 120 adet tedavi 26 gündür, ve 49 gün 240 adet tedavi anlamına gelir, 5 üç yumurta ve daha sonra tarafından alınır. 10 yaşından küçük çocuklar 4 günde yumurta, 3 yumurta ile 5 yıl daha genç çocukları, ve 3 yaşından küçük çocuklar, günde 2 yumurta verildi.  

O (yani kızartma ve pişirme için kullanılabilir) sonra onlar tedavi ve eski olmayan 60 günden ısıya olmadığı önemlidir. Pius yarım saat sonraki yemekten önce, aç karnına sabah dövüldü.  

   1-4 santigrat derece arasındaki bir sıcaklıkta buzdolabında kapalı kutularda saklanır yumurta. Yani yumurta ham halde 60 gün raf ömrüne sahiptir ve bu saatten sonra kullanılabilir tuttu, ama sadece haşlanmış ya da pişmiş. 

Makina yapımı:

                         GEZEN TAVUK YUNURTASI VE TAVUK 

 
Tamamen kat ki olmadan yem ,verimi arttıran, Tavuk isal'li önleyen gelecek virüsleri bertaraf eden yem..

Bağışıklığı güçlendiren dışarı da gelecek tehlikeli dalgaları önleyen saklı şifa 1001 Tat premix bitkisel karışım..

                    SAKLİ ŞİFA         ÇOBAN SAKLI ŞİFA
   
                             

  sakli şifa çoban  Çoban sakli şifa    Çoban sakli şifa                                                 


Devam edeçek .   

 
 Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.

 

  All of the fonts contained in this site is intended for visitors who wish to learn

 
  Alle auf dieser Website enthaltenen Fonts ist für Besucher, die lernen wollen bestimmt

 

  Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır..  This information should never be used for the purpose of diagnosis and treatment for diseases and other problems ..


  Diese Information sollte nicht zum Zweck der Diagnose und Behandlung von Krankheiten und anderen Problemen verwendet werden ..

 


  Doktor  diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir,yaninda bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çaliştiran, izni alınmiş aktarlar tarafından güvenlı şekilde kullanılmalıdır.


  Herbalist authorized by doctors and pharmacists, dieticians reliable, besides aromatic plants operate on school graduate or chemist, is secured by way of the transfer has been granted permission must be used


  Herbalist von Ärzten und Apothekern, Diätassistenten zuverlässig, neben aromatischen Pflanzen arbeiten auf Schulabsolvent oder Chemiker, autorisiert ist, wird im Wege der Übertragung gesichert erteilt worden Erlaubnis verwendet werden muss

  
   Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin    sorumluluğundadır

 
   Any use and the adoption of legal writing on the Site nature, moral, professional, health and life issues are the sole responsibility of the person performing the action


    Jede Verwendung und die Annahme des Rechts schriftlich auf der Website der Natur, moralischen, beruflichen, Gesundheit und Lebensfragen in der alleinigen Verantwortung der Person, die die Aktion  Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.


 

  Site for any problems that may arise from these and writers responsible can not be overridden Website für Probleme, die aus diesen und Autoren verantwortlich entstehen können, können nicht überschrieben werden

 

 

   

                                                                   saklisifa@gmail.com

                                                                   premix12345678@gmail.com
            
                                                                   saklisifapiriiworld@gmail.com

 

                                            NOT
:KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN,ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.

 

 

  HINWEIS: Wenn Sie scannen Ihre BIOCHEMISTRY wissen, dass Ihr Blut DATA, Forscher-Arzt, DARF PFLANZEN UND PFLANZENARTEN nicht ohne Rücksprache mit dem TRANSFER NICHT EMPFOHLEN.

 

 

NOTE: If you scan your BIOCHEMISTRY know your blood DATA, RESEARCHER DOCTOR, DO NOT USE PLANTS AND PLANT SPECIES without consulting the TRANSFER NOT RECOMMENDED

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam256
Toplam Ziyaret835282
BAKIR-GÜMÜŞ-ALTIN
AlışSatış
Dolar4.03044.0466
Euro4.96364.9834
Hava Durumu
Anlık
Yarın
19° 23° 7°
PİRİİWORLD/SAKLİ ŞİFA TV