• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com
Anlamamak anlayıp ta anlaşamamak ve paylaşamamak https://www.sakli-sifa.com

Anlamamak anlayıp ta anlaşamamak ve paylaşamamak

Hayat ve zaman yazı yaz değil bazen kış olarak ta yaşar kışı kış değil yaz olarak ta yaşarsınız bazen olur ki mevsimler değişiyor der hiç bir zaman demezsiniz dünya teknolojisi değiştikçe zamanı geçmiş zamanlar gibi yaşayamazsınız geçmiş zamanlarınız o an için geçer sayılır ondan ki alışılmış her yaşam işinizde şimdiki zamana ayak uydurursanız geçmiş zamanlara göre yaşarsınız. 

"Evet anlamadınız" ama her seferinde her şeyi umutla bekler evren dünyayı yeniledikçe insanlık demez biz ne yapmalıyız çünkü daha çok kazanmak için nefis dünyasında dünya malıyla meşgulken yaşam ilkelerini sadece afet doğa değişiminde değişimdeyken veya yerler sallandığında anlar ilkeleri ilkelere sarılarak anlar kısa zamanda unutularak gene dünya değişimdeyken insanlık değişmeyen yöne yönlenir oda dünya malına yok arkadaş yok artık eski günleriniz düşman pusuda dünya ekonomisi çökmekte geçen yıl 100 tl lik alış veriniz aynı malzeme 200 tl çıkar ve üstelik gıra maşları eksik olarak görünmeyen 100 tl eklenir olur 250 tl ama çıkarlar fırsatlar bitmez. 

"Gene anlamadınız" gene anlayamayacaksınız kabahat ti hükümetlere atarak yeni girişlere girişimler her seferinde yeni çağ arayacaksınız artık refah diye yeni yollar arayacak her girişime destekleyip yeni oralardan dünya malı sadece kendin için bekleyişler içinde olacak her değişim çığlıkları da seni bekleyişlere sürükleyecek. 

"Gene anlamadınız" evet dünya malın da tek sen sen olarak düşünürsen hiç bir zaman anlayamayacaksınız dünya derin sulara çekmekte küreseller yeni oyun peşinde balcıktan daha balcık çukurlara sürmekte artık uyan insanoğlu uyan .. 

Anlayacaksınız 

2018 2019 2021 den 2023 e 

Dünyayı blöflerle karanlık gölge oyunlarıyla illüzyon gösterirler her sene mazlumları yok ederek ilerlerler bir üstünlük sağladın mı sesi çıkmayanlar şeytanların çığlığını duyarsın bu bunlar bir psikolojik çıkar savaşları asker sürmeden eğitim danışmanlığıyla kardeş kardeşi Müslüman ırkı bir birlerine düşürürler topraklarını ellerinden alırlar . 

Krallık başkanlık yönetim kendi çıkarı sadece ailesi ve yanında alkışçılarıyla zenginliği baronluğu kaybolmasın diye halkını devletini düşünmeyen sadece ve sadece nefsi çıkarlarıyla vatan bayrağı dış dünyaya ekonomi oyunlarıyla yok pahasına şikayet eden ve kaos karmaşasıyla olaylar yaratan son kes etrafına bir baksın bilin ki sizlerin düşündüğü gibi değil bu devlette yaşayan insanlık dünyada yaşatılan insanlık bir şeyi anlamazsanız her şeyiniz yok olacak. 

Bu insanlık koltuk üzerine attığı barış simgesi beyaz bayrak ta bile şekil çıkarır sevgiyle sarılan insanlık. 

Üç boyutla bak sevgi simgesine . ".Bu vatan ve devlette yaşayan topluluk mazlumların sevgiye çağrısıdır sabır ise sabırdır....

Gelecek hastalıklar hastalık savaş virüsleri insan elinden çok önce kademeli yapılarak gelecek silah lobisi ilaç lobisi bir kolektif çalışan ikizlerdir kendi aralarında bile 8 li oyunlar vardır.. 

sırlar kitabından akıl oyunları ateşle dans ,illüzyon 2013 ten 2023 savaş virüsleri hastalıklı virüsler ,soğuklar gibi sıcaklarda tehlikelidir bölümlerinden kısa alıntılar.. 

Biraz da sağlıktan bu sefer anmak 

Doğa hali sizlere bir iki ilacı yüzünüz çok mu yanmak istersiniz veya çok yandınız sizleri rahatsız ediyorsa en yakın bir asma bulun taze yaprağını iki elin arasında ovalayın sıvısını yana yerlere sürün ve rahatlayın... 

Hava değişikliği den dolayı ilk vardığınız yerde bir çorba ve soğanın göbek kısmını yenir ve hasta olmazsınız.. veya et yemeği yediniz keçi eti olabilir lezzetlidir ama alışmayanlar rahatsız edebilir, isal olursunuz hemen kayısı isal eder ama yaprakları bir iki tanesi 15 dakikada kabız yapar yaprağı iyice yıkayın ağzınızda çiğneyin bolca üstüne bir dilim kabuklu limon yenir veya bir nohut kadar limon taşı emilir.. 

Birde dikkat edin o bölgede tavuk taşlığı para ediyorsa bilin döner veya adana yeniliyorsa maliyet ucuz olsun diye tavuk taşlığı yersiniz.. Adana mı karışık tavuk taşlığı mı sis bilirsiniz tercih sizin..

Eve dönüş yolculuğunuz da lütfen kullandığınız eşyalarınızı tekrar giymeden eve varışlarınızda yıkayın ne neden neler gelecek virüsleri ve tehlikeleri bilemezsiniz.. 

İnsan insanlık insanoğlu (nefis yolunda) her şeyi göze alır yaşam yaşamı yaşatmayı "yaratılışın yaratanın ilkelerini " bilmez.. 

Sağlık için Bol bol orman yemişleri yenir.. 

saklı şifa sırlar kitabin dan sağlık ,hastalıktan korunma bölümlerinden kısa kısa alıntılar..

selcuk uysal çoban saklı şifa ..  

 10 07 2021

  
337 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam109
Toplam Ziyaret1211230
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com