• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com
Şimdi bakalım 2018 2019 an zaman 2021 https://www.sakli-sifa.com

Bir de 2018 2019 da yazılan sonra 2021 okuyalım

Bir gün uyanılacak ve cahil olan sonradan kurnazlık ise bilin ki bu halka uyandığında yapılan ihanetin bedeli ağır olacak.

Adım çoban aslım Alanya Oba Basırlı Toros dağla da yaşayan Yörük ve Çöl de ve yurtta dolaşan her yere bir avuç tohum atan doğusun dan batısına vatanım bayrağım diyen doğada gezginciyim.. 

Yaş 63.. Ya senin işin.. Çekilin bir kenara ihtiyar heyeti olun öndeki geçleri yetiştirin sizin işiniz bu olması gerek.. Hala birileri için nefise çakılmış ve hayat boyu korku içinde yüzersiniz. 

Anlayana kapak.. Eskiden Türkler geliyor derlerdi .Bir gün de ansısın geldiler dersiniz. (Belki zaman gelir şükür Türkler geliyor veya geldi derle) 

Bu ülke yönetim edecek dik duran uzun adam ister ,yok öyle her gittiği yerde safari resim çekimler yaparak içten tatile gönderilenleri görmezden gelip şimdide huzur deyip vatan savunmak ne. 

Var mı huzur dünyada kim görmüş bir söyle hele.. Türk hayat boyu huzur görmemiştir her görmeyiş bilin ki Türk'ün bedenini çelikleştirir. .Adem den bu yana bir ırk vardır adalet terazisi Türk'tür.. Şakağınıza vurun desinler ki o işaret ne.. Ve sonra hep hatırlarsın o işareti.. 

Evet. O zamanları yanlış olduğundan kasalar boşaltılırken ve parsel , parsel alınırken devlet içinde devlet kurulurken birileri Afrika safarilerinde halka göz bantları takılarak filim yerine makaslanmış slayt göstermek neydi.. 

Şimdide gelip top yekûn slayt ve arada reklam verip bol çerez dağıtıp son sahneyi zincire vurulmuşumu The end..Göstermek bu halka... 

Oturun komedi olmayın masal hikayeler anlatmayın yazın gençlere projeler sünün öğretin DESTAN OLUN. .Destan olmadan kahramanlık anlatılmaz.. 

Şimdi bu halka sadece rüzgârın fırtınaların olmadığı yer de yel değirmeni masalını anlatırsın.. Artık bu millet uyumuyor önceden kasırgalar afetleri gördü.. 

Daha zamana çok var 
Şimdi 2021 

Dağlardan bir ses

Hayatı anlat derler şimdi yaş 65 oldu

Çoban der anlatayım şimdi ister 01 yaş istersen 50 sonrası 100 yaşta olsanız hayatınız benim gibi yaşamı özetlersiniz "cahillik ve ihanet "ve" şimdiki seneniz 2021 cahillik içinde kurnazlık var ise nefis çıkar şan şöhret uğruna ihanetler zincirinde olursunuz şimdi beni ve seni anlattım kısa öz her şey "sayenizde" olarak başlar "sayeniz olmaz ise" yazamaz ve okuyamazsın anlatınlar olmaz.  

Şimdi bakalım..

İnsanoğlu kendini çok büyük gösteriyor, evrende ne kadar küçük olduğunu bilseydi, Kelimelerin gücünü anlardı.. Gözler, beden ve eller ,insanın karakter yapısını ve içindeki ruhu ölçer neydin ne olacaksın.

Şimdide konuşulan ortama bakalım ..

Dürüst bir insan, daima çocuk kalır... Bir fincandaki kahve gibidir hayatım. Bazen tatlı bazen değildir. Önemli olan kahvenin tadı değil zaten, onu kiminle içtiğidir.

Şimdide Değişen bir şey yok a bakalım.

Yoksulluğu azaltmadan, inancı yükseltmeden zenginliği arttıran ve suç işleme bakımından, sayılardan daha hızlı artış gösteren bir toplumsal şan ,ihtişam, haram zihniyet azaltılmıyorsa sistemin önünde dışa bağlılık tozlanmış dosyalar vardır..

Şimdide başka acıya bakalım

Yoksulluğu azaltmadan, zenginliği arttıran ve suç işleme bakımından, sayılardan daha hızlı artış gösteren bir toplumsal sistemin özünde çürümüş bir şeylerin olması gerekir..

Şimdi de savunmalara bakalım

Küçük, amaca uygun savunmadan ya da intikamdan anarlar çünkü erdem olamazlar, onların nefretleri, zeka ve akıl yoksunluğundan dolayı, yok etmekten başka bir çözüm tanımaz.

Şimdi son duruma bakarak

Sende menfaat ı çıkarı olan bir kişi seni altın semerlerde gezdirir .Çıkarlar menfaatler bitince çivili semeri senin  sırtında gezdirir .

Başkasına sadakatiniz, kendi başarı kapasitenize ihanetiniz anlamına gelmeye başladıysa, gitme zamanı gelmiş demektir.

Anlamalı ki cahilliğe anımsatarak ihanete şimdi neden çoban yanız dağlardasın derseniz kimseye ihanetin olmaz ve kimsenin cahil kurnazlığıyla bana ihaneti olmaz varın bana müsaade varsa yarınlar 66 da veya 67 görüşürüz ben yoksam eğer yazılmamışlar yazılarak okunur hale gelir okursunuz değişen hiçbir şeyin olmadığını görür belki bir şeyler değişmesine çaba harcarsınız 

“Belki cahil der kendinize ihanet o an (etmez, etmez) ihanetiniz ise cahilmişiz dersiniz”  

saklı şifa sırlar kitabin dan cumhuriyet. ve ilk ve son kan , anadan oğlana masallar hikayeler bölümlerinden kısa alıntı

 selcuk uysal çoban saklı şifa 

 

 

 

 

  
350 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam110
Toplam Ziyaret1211231
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com