• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com
Şimdi bakalım suçlu kim Suçlu kim Dört buçuk milyar yıl mi veya şimdiki asırlar içinde insanlık mi


 https://www.sakli-sifa.com


Yaşadığım edindiğim öğrendiğim bilgi şudur.. Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyen hiç kimseye yardım edemez..

Gücünüzden şüphe ederseniz şüphelerinize güç verirsiniz..

Buda yaşam korkusu verir.. Şunu bilin ki kan ve kemik herkes de bulunur.. Farklı olan yürek ve niyettir..

Yaşan sizin elinizde size bağlı. Sen iste şifanı yaratan inan verecek. Bu dünyaya nasıl geldiğin gibi inan..

Belki sen istemedin ama seni bir vazife için yaratıldın kendini keşfet. Tüm her şey Tevekkülünde.. Hem anında kazanamaya bilirsin..

Düzen ve evren kurulduğu gibi insanoğlu da bir yapıyla kuruldu.. Zaman ve an geldiğinde yaratanın emriyle bil ki seni kimse yıkamaz..

Şunu da bil ki.. Yaşam savaşını kazanan her zaman en güçlü yada en hızlı olan değildir. Er ya da geç kazanan kişi kazanabileceğini önceden düşünen kişidir..

Başarı ve sağlık istenmediği yere gelmez...

 Şimdi bakalım suçlu kim

Suçlu kim

Dört buçuk milyar yıl mi  veya şimdiki asırlar içinde insanlık mi 

Dünyada yaşam sunan ve insanlık için yer yüzünü nimet hikmetlerle kılan yaratanın emri ile doğaya ol ve insanlık yaşam süresince nimet hikmetlerini tabiat sofrasını sun ve hastalıkta musibetlerde derman şifalar sunan doğanın ve evrenin en kutsal galaksiler içinde en kıymetlisi dünya ve dünya içinde yaşam ise doyumsuz zevkleri istek bitmeyen şükür ü unutan akıl şuurlu canlı türlerinden insanlık hayatı boyunca istekleri bitmeyen insan topluluğu doğaya zere kadar ve bedenine ve başka bedenlere kıymet bilmeyen insanlık, insanlık içinde fırsat fırsatlar kollayan bir nefis boyutu ve sonradan yaşamlarına musibet ve sonrası ölüm kusan insanlık sonrası ecel kader deyip kısa yolu tercih eden gene insanlık.. 

Yaratan insanlığa beden koruması için kalkan sunsa da beden içine musibetlere karşı koruyucu kalkanlar sunsa da gene insan oğlu içinde insan her yaşamda her fırsatta aç açıkta ölüm korkusuyla ve her pahasına bile bile afetlere bilerek insanlık afet diye abandırılan doğa döngüsü doğanın önüne “drenajlar” yapan gene insanlık bilseydi ne kadar zor “ebediyetteki köprüyü” geçmek bilirdi yaşam dünyasında daha sağlıklı köprüler ve binalar yapmayı “ecel kader” kısa yolu tercih etmezlerdi geridekiler.. 

Şimdi suç kimde yaratanda mı bilseydiniz var oluşunuzu demezdiniz ben dünyaya neden geldiğimi geldin sen ,sen olarak ta gelmeyebilirdin yaşam da ise nefis çıkar doyumsuzluk sonunda oluverdi ecel  kader bir birileri için ondan verdi yaratan akıl düşüne bilme ve bildirdi yerleşimleri koruna bilecek şekilde sadece insanlıkta değil tüm canlı varlıkta yaşam sundu göz ,göz evler sundu sudaki canlıyı ,sundu ormandaki yaşamı her şey yerli yerindeyken her yerlere tabiatın yolarındaki enerjileri sadece insanlık değil tüm zaman boyutuna. 

Ne oldu doyumsuz insanlık ise gereken yerlere yapılması işaretleri varken işaretler olmayan yerlere sık olarak drenaj barajlar kurulurken evrenin sonsuz zaman ile dünyanın 4,5 milyarlıktık yaşamı ve insanlığın daha sık sık değişen insanlık keşfi bilinemezken nefis çıkar unutularak ve suçlu suçunu bilmez ve bir suçlu bulunamazken afete suç atılarak “ecel kader” kısa yol tercih edilerek ve sonu gelmeyen insan yapısı suçluyu bulunamazken afetlerle “ecel ve kader” bitmez.. 

Kalemi aldığımdan beri yazarak ne, ne kadar söylense de insan yapısı adına bilim teknoloji dense de ve devam ettikçe “ecel kaderler” bitmez.. 

Her zaman yanlış yollar bu gün nefis içinde yollar asılı olmadıkça her su yolu ve demir yolu ve binalar afet doğaya yenik düşecek çünkü yaşam ve doğa her zaman kendini yenilemekte ve her yapılan her yapılanma yenilenmedikçe ecel kaderler bu asır sonra çok olacak.. Suç kimde bir sorgula.. 

Her şey elimin altında

Ev üstünde dam da su sızdırmaz üzerine 3x3 m karede atta makineler sıcak gelmesin diye ve topraksız sadece çakıllı kum ve ağaç talaşıyla daha önce resimlerini yayınladığın günleri hatırlayın kum ve çimlenerek sadece evden çıkan erzakları meyve kabukları kavun karpuz domates salatalık çekirdekleriyle bir sonbahar başlangıcı kış ilk bahar yaz tekrar sonbahar ilk bahar yaz bitimi zamanı ve fideleri domatese salatalık ve kavun karpuz...şimdi bu nedir dersiniz...

Koltuğa yaslan düşün orada cevapları bulacaksın.. Servetleriniz yok demeyin her attığınız adım bastığın yere dikkat et.. Orada yaşamın sağlık güzelliğin var..

Yapamıyorsan bozma o yeniler.. Şunu da bilin gideceğiniz yerde bunun yarısı kadar..

Geride bırakılan her ocak türü tükenmekte olan (ısak) baykuşlar bile insan arar olur.

selcuk uysal çoban saklı şifa

 

 

  
417 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam90
Toplam Ziyaret1211211
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com