• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

  

  Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın   


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

       "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                                “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"    

   https://www.sakli-sifa.com             sakli-sifa.com          https://www.sakli-sifa.com              

DriveMining şu anda B2B'ye (İşletmeden İşletmeye) odaklanıyor. DriveMiner, sadece elektrikli-hibrid araçlara ve kamyon gibi büyük dizel araçlara monte edilebilir. DriveMining ayrıca gelecekte bir ev sürümü yayınlayacak. Kullandığı FPGA çipi sayesinde farklı kripto para birimlerinin madenciliğine izin veren DriveMiner, çevresel verileri de toplayarak EnviDa Blockchain'e aktaracak. 

DriveMining currently focus on B2B (Business-to-Business). DriveMiner, which can only be installed on electric-hybrid vehicles and large-diesel vehicles such as trucks. DriveMining will also release a home edition in the future. Thanks to the FPGA chip it uses, DriveMiner allows mining of different cryptocurrencies, and will also collect environmental data and transfer it to the EnviDa Blockchain. 


                https://drivemining.io               https://drivemining.io            https://drivemining.io              

  SÜRE %25 / 09 GÜN                                                                                                               

Ön satışımız başlıyor!%25 indirimli EDAT satın alma fırsatı 1 Ocak’tan itibaren herkese açık olacak. Tek yapmanız gereken sale.envidatoken.io adresine girerek yatırım yapmak! Yeni yılda görüşmek üzere 

Our pre-sale is starting! The opportunity to buy EDAT with a 25% discount will be open to everyone from the new year. All you have to do is invest on sale.envidatoken.io on January 1st! See you in the new year…  

Site Menusu
Videolar
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com
Huzur ,mutluluk, sağlık ,umutsuzluk, umut etmeyiş aynı ölüm ve uyku gibi ikiz kardeşler göremeyiş görmeyiş olmamız sıkıca bağlı göz bantlarınız

 

SAKLI-ŞİFA & SAKLI NET TELEKOMÜNİKASYON &SAKLİSİFA-PİRİİWORLD YAYINCILIK BİLGİ AKIŞ KURULUŞUDUR

Bir markadır Metal yaşı 65 Araştırma yaş 50 Yayın yaş 9 yıl 

Dergi ,kitap ,gazete vb. gibi yayınların basıma hazır hale getirilmesi, okuyucuya ulaştırılmasına ilişkin hizmetler (teknoloji dijital global iletişim ağları vasıtasıyla anılan hizmetlerin sağlanması da dahil.).Film ,televizyon ,internet ve radyo programları yapım hizmetleri. Sağlık ,kurutulmuş bitkiler saklı şifa bünyesinde araştırma bilgileri sunum hizmetler ve hizmetlerdir ( ISBN ) 

 https://www.sakli-sifa.com   https://www.sakli-sifa.com    https://www.sakli-sifa.com

 
Huzur ,mutluluk, sağlık ,umutsuzluk, umut etmeyiş aynı ölüm ve uyku gibi ikiz kardeşler göremeyiş görmeyiş olmamız sıkıca bağlı göz bantlarınız 

Büyüyen ve genişleyen evren içinde elips galaksiler gibi bir galaksi içinde dünya dünyadaki deniz hava da karada an anlar yüzyıllar içinde biriken baloncuklar.

Dünyada dolaşan gazların çoğu dünyaya oluşum sağlayan faydalı, faydasız gazlar bir birlerini tamamlar  ama canlı türlerin, insan oğlu geldiğinden ve oluşumundan ve doğadaki hava şartlarına ve yerleşim alanlarındaki yaşam ve bitki örtüleri ne kadar canlı ve biyolojik türler stres altındadır..

Deniz diplerindeki yumurta gibi yaşam dünyası gibi evrenden gelecek tehlikeleri kalkan halinde tutan dünyayı koruyan atmosfer deniz diplerindeki kalkan atmosferler de bir anda patlamayı bekleyen gaz oluşumlarıyla dolu baloncuklar evrendeki elips galaksiler gibi deniz diplerindeki doğanın  metan gazi ve kirliliği toplayan balonlar başladı zamanla patlamaya başlayacak fazla deniz seviyesinden aşağıda bulunan Hollanda ,Bangladeş, Malezya ,Hint deniz ,büyük okyanus adacıklar  ,melekler şehri büyük okyanus kıyıları deniz diplerinde zamanı gelmiş asırlar içinde bu güne gele son yüz yılda daha çok artan insanların bıraktığı kirlilik geleceğini düşünmeyen insanlık ve politika da  gelip gitmeler olacak afetlerden dünya habersiz olamaz.

Habersiz olamazlar tam başlarken bir başkasını bekleyen projeler (o olmaz bu olur bu olmaz) şu olur der derler ve karşı dik duran koruyalım der derlerken bir yandan destekler bir yanda sinsi sinsi destekleyenlerin arkasından kay bolurlarken içlerinde birisi demez hep beklemedeyiz onlar gidici bizler kalıcı bir bardak taşla dolar mi dolmaz üstüne kum koyarlar gene dolmaz su koyalar gene dolmaz dolmayan olmayan oldurmayan varsa eğer insanoğlunun canlıların doğa örtüsünün son sonlar gelmiş olup dolmayan doymayanlar  nefis çıkarlara doymayanlardır

Bu gün 10 ,20 yılda kaybolmayan 100 yıl dilimler halinde katmer, katmer çoğalan şehirlerde 20 cm kalıcı baloncuklar 60 cm havadan hafif ucu gazlar (bir tuz oluşumu 1mm dilimler halinde 100 yılları bulan) gibi zaman zamanlar geldikçe yaşanmaz şehirlere dönüşen ve şimdi anlaşılmayan ve gelecek nesiller zor ünlere itmekte olan gene insanoğlu her yapılan işi işleri başarılamaz kılan gene insanoğlu..

Kinse doğaya bırakmaz doğa düşmanı varken ,kimse sanayi kısıtlama si atık gazları salımı ,azaltılması ve veya belirli saatlerde günlerde kesilmesi evet kimse taşın altına el atmaz çünkü politika ve baskılar ve de maliyet külfeti altından kalkınmaz düşüncelerle dolu bir dünya akıl içinde ne düşünülür sorusu geliştiricilik ve bu zaman diliminde ne ,ne yapılır ilimle bir çalışan bilimine girmezler olan ortada olsa da görünen elle tutulan olsa da “insanlığın destekleyeceği projelere” şirket ve zenginlik öncelikleri kaptırmaz bir kulp takarlar.

İşte burada insanlık taş altına el koyma başlar “projeler her projeler insanlık için destekli olsa” da insanlığın içinden art niyetli (insanlığa benzeyen gezen sinsiler gibi oturup, yatan ,kalkan, giyinen süslenip püslenen şirketlere bağlı ben bir şey yapıyorum diye klavye şövalyeleri Donkişotlara oluşur)  ortaya çıkan türerler bir garip hal alır ortaya ve ortada yapılanı gözleriyle görseler de evet  gerçeği görse de gene kafası kumdadır ne yapalım bunlarında ruh ve psikolojik halleridir şahlar sahaya piyon sürmesi gibi

Bazen de bir garip olaylar vardır bir bakalım

"İnsanlık bir şey bekliyor sağlık ümit ,umut mutluluk ve huzur" 

Bitecek işlerini hayra niyet et ki acele edip nefis şaşırtmasın ,çok iyi dinleyici ol çok az konuş ki anlatanlar yıpranmasın ,kusursuz olmak ne bekleyen nede bekletilen ol bekleyen birilerin sayesinde yani gölgesinde giden ve bekletilen ise çaresiz bir başkasının gölgesinde yürümektir ,her ikisi de aklını çeler asıl ise yaptığın kararlar ve işlerde iz bıraktığın gölgelerdir (bekleten ve bekletilmeye maruz bırakanlar ) artık onlar senin gölgeni arar durur "Hey güzel insanoğlu"

Başka sahneye geçelim.

Bir filim çekilecektir senaryo okunur iyi veya kötü karar vermez analiz eder ve sadece çekerim çekmemle kalır ve inandığı senaryoyu çeker çektikten sonra yorumculara cevap vermez çünkü inandığı senaryodur ve veya projedir her zaman arkasında durur aynısı sanatçılar ve insanlığı düşünen, iş adamları ,genç projeciler , için de geçerlidir..

Ama yeni dünyada dijital dünyası bu işlere föne men meraklı kişi ve kişiler “sanat ve kariyer” için değil sadece gel sinde e gelirse gelsinler ve abone olması içinde klavye şövalyelere Show menlik yapmakla çekimle kalınır.

Demez (ben bir şeyler yaparak bu işi meslek edinip daha iyisi olmak için ihtiyaçları var ve konularımı beğenen gelsin hiç aklından geçirmez) geçirmez mesleği edinmediği gibi şövalyelere yorumlarına cevap verir karşısındakinin ak mi karamı olduğunu bilmeden (yorumlarına bir daha böyle reklam almaman gerek galiba derle yetinir) buda gelecek yaşamında çaresizlik güvensizlik tir..

Filim veya Reklam çekmek ve veya vermek sanat fikirler sergilemek veya bir ürün ya da hizmet duyum medya imkânlarını kullanarak geniş kitlelere tanıtılmasıdır.

Bu tanıtım, insanları belli bir yere yönlendirmek, dikkatlerini bir ürüne ya da hizmete vermek ve veya çekmek, bu ürün ve hizmetler hakkında bilgi vermek amacını güder tanıtım.

Yaşamın her teknoloji ,gıda ve bilgi “sadece doğruyu araştırıp kendinde kanaat getirip “bildiği “  bilgileri insan ruhuna bedenine güzel şeyleri vermek anlatmak bilgilendirmek ilgilenmek doğru adımla bilgiler vermek haktır ve sonrası aranan kişi grafikte yükselen kişidir.

İnsan araştırıp kanaat getirilmemiş bedenine ruhuna kötü şeyler vermek sonrası endişelere yaratmak ise kaos kışkırtıcı hak hakikatleri bilip bilmeden yorum sunun ve veya sunmak ise her iki tarafında haklarını yemiş münafıklık işlemiş sayılır. 

Aynı filim reklam gibi senaryo yazan ve çekmeden veren verilecek bilgilere inanması gerekerek inandığı şey çekim ve yayın sonrası yorumlarda her noktasına cevap verecek bilgiye sahip olması inanması gereken ise her üç tarafın işin devamı ve sanatını sergilemek inanmak başarabileceği işi yapmak ve güvendiği güven verdiği ürünleri almaktır işte burada inancın en ince noktası durur.

Sonrası yoktur tanım tamım lama olmadan yapılan işler ve işlerden kaynaklanmakta buda sonuca varılmamış çarpık hal durumdur hal alır ne derler korkusuyla yaşar beden ve bedenler artık çöker çünkü dünya malı ve sanat fikirleri kulağına gelen fısıltılar yapıp yapamayacağı endişesi yaşar ve sonrası geçmiş korkuları korkutur korkan korku artık tehlikeli yol alır artık korkudan gelecek tehlikeden korumak ise tek çaresi ise inancı ve önceden araştırıp geniş bilgiler inandığı yaptığı işten enim adımla yürümesinden geçmiş korkuları kaybolur  korku ise beden içinde enderindeki korkusuzluğun çıkmasını istemez “imanla inancıyla” çıkar beden korkusuz olur.. 

Bir gerçek projelere tanımadan bilmeden ve gerçekleri tanımadan hem kendini hem de yaptığı programlardan ez bere yaptığı seyredenlerin istekileri Show menliğe soyunur bu da zamanla klavye şövalyelerine yenik düşer.

Proje ise yaptığı insanlık için ve de sportmen tavşan hoplar zıplarken , ağır sıklet kaplumbağa misali yaşam savaşında “kaplumbağa ağır ilerken az çoktan büyük” olduğunu analar yaşam proje ilerler..

İşte hayat böyle devam eder devam eder kimileri bu yaşam dünyada (ben şahım padişahim) hep ister der az temizle yetinmez vezirlerine bana halkım karşısına çıkacak elbise yapın der yoksa sizler yaşatmam bu halkıda yaşatmam der.

Vezirler şövalyeler birleşir ne yapalım der derler biri oradan “görünmez elbise” yapalım halk karar versin der yoksa hepimizin başı gider ve gün gelir efendim sizlere görünmez elbise yaptık der o zaman giydirin der bir elbise giydirir gibi elbiseyi giydirirler herkes ağızlarını kapatarak aaaa hayrete düşer kral herkes hayret ettiğine göre halk ne der ve halkın arasına karışır bakamaz ağızlarını kapatarak aaaa der.

Oradan soytarısı kral delirmiş kral delirmiş o zamanın kanunlarında soytarıya ne yaparsa yapsın ceza verilmez iken hemen şamar oğlanı çağırın der şamar oğlan gelir bak bakalım üstümde ne var der doğruyu söylemekte olan şamar oğlan çıplaksınız kralım der..

Vurun başını der kral bu sıra da halk der bu kafayı yemiş delirmiş yoksa bizlerimde vurdurur kafalarımızı derken kralı al aşağı ederler kral ordusu halktan gelmekte olduğu içinde kralı zindana atarlar sonra kral düşünür şan şöhret peşinde koşar iken ne hallere düştük der anlar kral deli değilmişim mi der.

Evet her kes işini yapması düşüncesini sergilemek ve hak hakikati bilmeden ortaya çıkarmak kimsenin yorumu değil oluşumunu ve zaman her şeyin anahtarı olduğunu anlar (Böyle olacağı biliyordum ve veya Demiştim size ) kelimeleri ortadan kalkar .

Ama bu yaşam içinde halkın arasından çıkan “halk akıl düşünürü” her zaman tehlikeli yolu göz önüne alır yok etmek için çaba harcar iki yönlü çalışan güçler var olduğunu bilir.

Esir esarette yaşayanları bildiğinden ve olanları bildiği için esir esarette yaşatanları her fırsatı “insanlık için değil” de kendisi için bu insanlığı esir esaret olması köle olması için var gücüyle harcayanları ve harcadıkları her kuruş her iki yönden de  kasasına kasalarına girer iyisi de kötüsü de “yapılanı ve veya yapılmasını” istemeyen bir birileri insanlığa iyi hizmete sokmasını istemeyen halkını elleri bağlanmış mevzuatlarla zorlaştırılmış köle esir esaret sanal zincire vurulmuş şekilde hal alır aldırır.

Serbest etmez korku endişe içinde yaşar onlar için ve insanlık için iyi olanı onlara (kötü düşünce gelir getirir ) ve en küçükten en büyüğüne kadarı insanlığın kulağına fısıldarlar..

Onlar kim derseniz eğer nefise gömülen başarıyı sağlamayan başkasının başarısını benimsemeyen bizler gibi insanlar gibi dolaşan kan emicilerdir.

Hayatım boyunca yaşamım boyunca çoban onlarla savaştı ,savaştım hala savaşmaktayım kazanan onlar olsa da kaybeden ben olsam da.

“Zamana bırakılan ,okuna bilen, düşündürülebilen bir pusulalarla ” şişe içinde ,toprak altın da teknolojinin her noktasında notlar yazıldıkça bu gün okunmasa da yakın zamanda halk insanlık gelecekte geleceğe bir not bırakmak ve (gelecek an ve zamanlar vakitler yazılmamış) olsa da kıyıya vurmuş notlar geçmiş yaşam yazılmışları yazılan notları “bir gün olursa” eğer okunur ve düşündürür.  

Bir sistem gelişir blok zinciri senkronize “yazan bedeni aynı bedenlere aynı ahlak dürüstlüğü inanca sahip olması ve düşüncenin çoğaltılması gibi “etmek için amaç yoğun kitleyle genellikle teknolojik aletler arasındaki eşleşme durumunu tarif etmek için kullanılmak ta olup buna göre her türlü güçlü bilgisayarların ve akıllı telefonlardaki bilgileri başka bir telefona atmaya ve bu aktarım işine çoğaltıcı santrallere bilgi akımıyla senkronize etmek yoğun kitleye ulaşmak burada ekibin inanması ahlak yapısı ve dürüstlüğüdür önem taşıyacağı “insanlı yaratılıştaki gibi temiz bedenle gelişi” gibi zamanlar gelip geçse de  gerçek projelerin ar-ge lerin de algoritmaları da yazarken insanlığın ilk doğuşu gibi olması gerekir (yazan beden bedenlerle uyum içinde çoğalırken uyumsuzluk ise yok edici duruma) geçer.

Buda ölüm uyku ikiz kardeş her uyanış bir doğumdur her doğuş ise bir umuda bir ümide taşır..

Ümit ettikleriniz başarılar umut etiğiniz mutluluğa taşır ve taşınır insanlık için projeler kurtuluştur insanlığı ileriye taşır (çıkar şirketler beklentiler ise gayeler sayesindeler) ise sizleri mutsuzluğa huzursuz yaşama sürükler.

Yazılar konular karışıkta olsa insanlık yaşamı karışık olduğundandır “unut veya huzur “ sadece bunları yazsak ta okusak da tüm yazıda ayrı ayrı bir yaşam hikayesi masalı destanı çıkar.

Anlamak çok basit olması gerek bir yaşam boyutu fark edilmekte değil ise göz bantlarıyla sıkıca bağlanmıştır..

 

 Ek 01

Ön satış projeler bir nevi halka proje satmak ve ortak etmek gibidir Projeler kendi ürettiği bir ürünü piyasaya sürmek için daha çok geliştirmedir kimileri vardır çok güçlü kimileri vardır gene halka açılır üretimi var ama fazla üretmek gerekir gene halka açılır kimileri vardır filas kaynağı azdır gene halka satış yapar .

Bunun için projeler gerçekleşir çoğalması için token parası çıkartır token çıkarmak için projeden bu aşamaya gelişi 300 bin 500 bin dolar arası genel masraf yaparak hazırlar ve o ülkenin devlet kontrolüyle ön satışa ortaklığa sunar ve topladığı para artık bankada yatar yapacağı alt yatırım ve üretim için masraf yaptıkça çeker bu masrafları devlet görmekte kontrollü bir şekilde piyasaya ve ya yapacağı projeyi ayağa kaldırarak sonrası devlete kayıtlı borsaya kayıt olarak halka ön satış sonrası arz eder bu da buda ön satış ortakları zengin eder ister hisseyi “çoğaltır ister satar” bu da al sat borsası (kağıt borsalar gibi halka açılır)  

Token projeler insanlığa sunumu ürettiği ve insanlığa faydalı modeli insanlığa para kazandıracak halka sunarak borsadaki değerler artarken hızla ürettiği projeyi kazan kazanla satışa sürerken hem de insan sağlığa hizmet eder..

Anlaşılmayan kafa karıştıran anlatımlar anlayacağı dil değil kendisinin de anlayamayacağı dille anlatım

Anlatımlar ise bu gün hastanelerde Latin harflerle yazılı neyi nereye gidilecek bulunamaz haldeyken projelerin çıkardığı tokenler “yontma taş devri gibi anlatılır” sanki onlarda kendilerine rant biçerek ilerler sadece (konuşan adam fenomen koşar ) sadece masa ve arka pano ve çekim için kamera bir de konuşan adam üslenir sonradan çıkışta sonunda abone ve rant için abone ol token ona benzer hediye ederler bitirir.

Projeler çok yönlü hareket ederler her şeyin iyi si varken kötüsü de çıkar hangi yolları alırlar dersek borsalar ve kuruluş içinde projelerin bazıları keser vaziyeti olmasıdır hiçbir zamanda testere olmazlar bana burmadan gelsin diye yatırımcılar ise rende olurlar.

Borsa devlet devletler arası bir döngüdür devlet ve devletlerde "para birimi koruma yasası vardır" her devlette bazı devletler de "merkez bankasına bağlı borsalar vardır “yasalar ve izin verilmeyen ve veya yasa olmayışı dan ( elle tutulmayan gözle görünmeyen sanal paralar devlet içinde izin verilmeyen devletlerde) ise diğer devletler gibi borsası da vardır olur ama bu borsalar kendi" gücünde küvetli borsalardır adı duyulmuş işlem hacmi küvetlidir gerçek tüm bilgiyi sunarlar  "zihniyeti bozuk borsalar ise müşterilerin harfler sayısal tokenlarını alır bir geçede gider işte gidenler “ağır adımlarla ilerleyen projeler kötülenir” sonrası yontma taş devri başlar her gelen klavye şövalyesine başlar..

İşte buda projeler okunmadan bir işlem hacmine girilmez suçlu kim token mi ,borsa mi okunmamış projeler mi ,işte burada borsaya girmeden ilk satış yanı ön satış başlar ve projelere projeye güvenen ön satıştan alır ön satışta çok gelir getirecek alt yapıdır ön satış başlar.

Çakarlı yanıp sönen medyalar bu şekilde anlatmaz aynı Nasrettin hoca kulak tarifi gibi iki kelimeyle destan olmadan beş kelimeyi beş kere şekil değiştirerek anlatımlarla kafaları karışır yatırımcıları destekleyeceği öğreteceği şekil almaz alsa da birkaç başka tokenleri destekler bu grupta sövir sunuculuğa soyunur ve bilgi akışını sağlıya sağlıklı şekilde anlatmaz 3 dakikalık videoyu 20 Dakka’da anlatınlar hazırlarlar sonra da abone ol lafları kalır hediye dağıtırlar yanar döner sarhoş tekerlik şekli alır.

Projeler sahipleri ne diyenlere bakmaz ön satış imkan olsa ,olmazsa da projeye devam eder (sportmen tavşan çakar lı medya adında koşarken zamanları yakın olur ,ağır sıklet kaplumbağa projeler ise ağır gitse de hedefe zamanında varır ) geri kalan sportmenler ise finişten uzak hiç görünmezler sonradan kılıf değiştirerek bukalemun rengi vermeden gene sahaya inerler..

Yaşam savaşını kazanan, her zaman en güçlü yada en hızlı olan değildir.   Er ya da geç kazanan kişi, kazanabileceğini önceden düşünen kişidir.  Başarı İstenmediği Yere Gelmez  

 Ek 02 Devamı 


Şimdi ortama bakalım “ortadaki pasta “Sadece o gün için ekmek peşinde koşmak

Bir pasta yapılacaktır dünyada eşi benzeri olmayan un şeker tuz yağ yumurta vanilya malzemeler var ama pasta hamle yapılmamış tır ustayı beklerler usta gelir pastayı eşi benzeri olmayan tat çıkar 5 yukarı 6 7 tat üstü pasta yapmıştır.

Devamını yapmak isterler ama usta var yetecek malzeme yoktur bir düşünce gelir pastayı dört te bölerler ve dilim ,dilim adım adım satarlar her parçada eksikler alınır alındıkça daha önce yapılan ürün ve pastalar çok katlı yaparlar çoğaldıkça satışa devam ederler öncülükler dışı onlarda tatlarına bakmak ister yetmez öncü ve öncülerinden ellerinde eşi benzeri olmayan pasta tatlar talep artar önce paylaşırlar ama sonra bakarlar ki eksilen yerine koymak için satışa geçerler her satış Ahmet ten memede  Fatma’ya geçerek hem tat hem de üretimler için yeni yeni projeler gerçekleşir tat üzerine tat koyarak her kesiz yüzü güler..

Buda yüz yıllar önce halk ekmek ,ekmek bağırırlar (kral der ekmek yoksa pasta yesinler der) gene daha yakın yılarda yarın asır on kala yönetime yöneticide (ekmek yoksa pasta yesinler der) ,bir ayrı yöneticide “un şeker yağ varken helva yok ne demek der” derler ne kadarda bu günün her şeyi varken biri birileri nefis zenginlik gidecek diye insanlık projelerine yok der.

Bazen olur uçuk projeler denir asıl ise geçmiş projelerdir akıl anahtarları  yeni yeni çıkan teknoloji aklı çeler asıl ise kaybolmayan ve dünyadaki nimet hikmetleri vereni düşünemez yetersizliği var oluşudur bu günün teknoloji öncesi şuan adına blok zinciri denilse de dünya var oluşundan beri var göremeyiş ise enerji içindeki düşünürlük enerji var ise orada bir enerji vardır.

İşte düşünür düşünürlerin düşündüklerini yaparak ilim bilime  ilerler işte orada hep bir sek özgürlük huzur mutluluk vardır.

Buda öncelikle ahlak ve erdemlik yatar ne dedikleri ne bakma ,bakmayın da onlar senin yapamaz edemez başarısız olmanı ,olmanızı, olmanız için kulağına gelen fısıltılardır..

İşte burada dikkat et edin ki (bukalemun gibi renk şekil değiştirerek içinize karışmak isterler en derindeki sırlarınıza iner bilin ki sır vermedikçe değişkenlerle sahada daha güçlü olursun ebediyet kapıların kapılarınız açılır ve kalp gözleriniz açılarak akıl şifreleri ortaya çıkar..

Mesela bir baskül elektriği yoktur ağırlık noktası basıldıkça enerji alır ağırlık noktası enerjidir yüzlerce geçen bir trafikte arabaların ağırlığı bir enerji çıkararak elde ettiğin elektrik enerjisi şimdi sizlerin aklında ampul yandığını görebilirsiniz..

Bu da bir projedir bir düşünmek gerekir sakken var olan bir sürtünme enerjisi dır daha başka bir tanesine daha geçelim yolda giden bir araba etraftan topladığı bir anten ile depoya giden su yakıt haline yanı doğanın yaptığı iyonize saf suyu hidrojene dönüştürerek enerjide edebilirsiniz  daha var olan hikmetler sizin kalp gözünüzde olacak..

Bunlar içinde güçlü alt yapıdır güçler gücü vermemek için insanlık güçlü olmak için onların raflarında tozlanırken insanlık bir el olmayacağayım düşünerek senin özgürlüğünü alarak esi esaret içinde çalışmanı sağlarlar işte ondan ki insanlık için ahlak yapısı projelere el koymasından taş altına el koymasından kazan kazan ile daha çok özgürlüğe adım atılır.

Ms 2021 geçti Mö çok yılar onların tarihler sen bilmen kadar öğretirler daha henüz 10 yılda bir aaaa insanlık çok eskiymiş der dururlarken insanlığın kafasını kuma sokarak görme duyma ne öğretilirse duy ne gösterilirse gör acıyı eşit hisset ki hep yaşam hayatından kork derler ve insanlığı korku salarak huzuru insanlık bulamaz bunlar hepsi içinizdeki korkular ama beden içinde “yaratanın” beden içinde en derinde korkusuzluk ise senin yaşamın akıl düşünce de her şey musibetlerden korunmak için verildiğini ve “korkusuzluk” yattığını çıkartmazlar.

İşte on dan ki içinden içlerinden fırsat fırsatçıları çıkartırlar.. Zaman ve zamanları monoton hayata bağlarlar gelişim geliştirme olmaz yat yat uyu uyu kalk kalk git git koş koş e sonra .

Selcuk uysal çoban saklı şifa Sırlar kitabından araştırma bölümlerinden kısa alıntılar..

 

 

  
179 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret1220174
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.392613.4463
Euro15.178615.2394
ENVİDA TOKEN
 https://www.sakli-sifa.com
DRİVE MİNİNG
 https://www.sakli-sifa.com
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com