• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

AÇIKLAMA BÖLÜMÜ


                                         AÇIKLAMA BÖLÜMÜ


                                      
www.sakli-sifa.com


     www.sakli-sifa.com  www.sakli-sifa.com  www.sakli-sifa.com  www.sakli-sifa.com

                           SAĞLIKLI LI GÜNLER DİLEYİMLE 

15 MAYIS 1 EYLÜLE Kadar bitki hasattın da  olduğum dan dolayı ve seyahatlerim dolaysiyla yazılimlara ara vererek internet ağına ulaştigim yerler de hem resim hem yazılımları atarak sislere daha çok yardimçi olarak bilgilerı sunacam şimdiden yaz boyunca kullanılaçak yapılaçak öğelerı ve formatları atarak bilgileriı sundum   yaz boyunca sağlikli günler dileyimle saklisifa-piriiworld.

 

        AÇIKLAMA BÖLÜMÜ 05-07-2014 MESAJ BÖLÜMÜN DEKİ                                                             CEVAPLAR                                                                        
   Bu güne kadar cevapları toplu gurup lar halinde 32  yakın katogoride yayınlanaçak.Soru cevapları bazı sayfaları yeniliyor ekliyorum bazi soruları eklemiş olarak görebilirsiniz.SAYGILARIMLA.

2000
CEVAP..Piyasaya sürülmüş hiç bir ürünümüz yoktur.Üreretim 2016 yılın Devlet izinlerı AR-GE Çalişmaları tamamlanınça piyasaya ğireçektir.Bilginize SAYGILARIMLA              

350
CEVAP..Kadın hastalikları bölümünü okuyun hem anasayfada hemde sitemenusunde,sizlere yardimci olacaktir.Ayrıca düzenli 6 ay boyunca üzenli kullanirsaniz. şifasını vereçektir,şifası çoktur.Kadin doğum uzmanlarla ğörüşmelerıniz de fayda var dir. 

150
CEVAP..Çocuk için bolümünde vitamin ve mineral dölümlerini okuyun tavşan eti soya fasulyesi ve anasayfada civanpenceni  salata ve inciri hikmetlerı faydaları gözden gecirin ama vüçüdünüzü çok iyi tanıyin hormon,biyokimyanızı hemogram kantestinizi çok iyi bilin sağlikli beslenirseniz,bilinki o güzel mutlulukla tanışirsıniz.   

1050
CEVAP..
  Mantar,bit ,pire,tüm canlilarda kullana bilirsiniz Antiviral virüsleri ,Antibakteriyel,bakterileri,Antiflogitik iltihapları ,Dirantimikozit mantarları tamanen yok edersiniz Bitkiler bölümünde,arı bölümünde kullanımı ve yapımı yazmaktadir.Yanı bizler de mantar,arılarda antıvarova,kümes hayvanlarda ,hastalikları yok edersiniz.Dünyanın geleçek 30 yılın dezenfektesidir.İnsanoğlu yeni yeni elemetler keşfektikçe yeni yeni bilinmeyen hastaliklar çikaçaktir.Dünyamiz da canlı olduğundan kedisine yeni tür bitkiler tohumlarını atarak geleçek nesillere şifa vereçektir.DÜNYA SAHİPSİS DEĞİL dir.


30
CEVAP.. Eğer başkalarının yaşaması için bir şeyler yapmıyorsan,vaktini boşa harcıyorsun.Her şey para değildir bu işlere gönül verenler bilir her şey senin olsa ne olur bir venedikte tek kürek gondala binersin,sonunda bakmişsin dört kürekliye binmişsin. 

10
CEVAP.. Rüzgar enerji kurduracak saniz rüzgar ölçümü yapmadan hiç bir yatırıma girişmeyin yapacaginiz masraflar boşagider.Allı pullu anlatırlar gerisi fos çikar.SİZLER HAYALİN  DEKİ  PROJEDEN tıskınir,yapacagıniz işten soğursunuz.GÜVENILİR GARANTİLİ firmalar tercih edin.Sadece sizlere bilgİ aktarırız.ÇÜNKÜ BİZİM DE HAYALİMİZ VAR DI. 
  

12
CEVAP..Mantar işi yapacaksaniz önce PAZARLAMA kur.Uzman elemanlar caliştir,itimat etme,güvenme,kefil olma,hele hele ödüç para alma yenı başlıyacaksan komposlara dikkat et sahtekar sahtekar çok var munkünse komposu kendin yap uçuk fiyatlara satişları var derler bunların hiç birine inanma üret kendin sat tüketiçiye ulaşisıya kadar yöksa satilmaz çürük iyade getirirler.GURUR, KİBİRİ etmezsen çok iyi gelir kaynak her üründen sonra DEZENFEKTE şart.seracılik bolümünde ayrıntıli annatılmiştir yeni gelişmeler anlatilacak tir. 
NOT.İstiridye atıyorsan odalara girerken maske taktır. Yoksa sağlik için BROJLARI tıkıyor sporları ASTIMI tetikliyor.
Pişirdikten sonra ŞİFA kaynagı.

250
CEVAP..Evet hiç ilaç kullanmadim kullanmadikça bahişiklik sistemim güçlendi mineral ve vitamin lerle bu güne geldim.HAYATTA HİÇ stres etmedim ner de yıkildiysam  tekrar başladıgim yerden başladim,veren de alan da RABBİM senı aç açik ta koymaz bir VESİLE vardir.

150
CEVAP..Sağlik için ne yapalim sorusu ev ,araba,yazlik,rahatliğiniz için her şeyi yapiyosunuz vüçüdünüza zarar veriyorsunüz.....Sis ne zaman Doktora ,Diyetisyen gittiniz ne zaman Aktarın önün den geçtiniz,ne zaman yürüdünüz ,ne zaman spor yaptıniz.Ne zanan yediğinize dikkat ettiniz....HEP TAKARA TUKARA yapiyorsunuz...Haydi eliniz dekini birakin doğa sizi bekliyor.Kaktiğin anda sağliğiniz için bir şeyler yaptın.

26 

CEVAP..Bir hastalığa yakalandığınızda öncelikle çevrenizde pek çok insanın sizden daha çok hasta olduğunu düşünerek maneviyatınızı güçlü tutun ve halinize şükredin. Hastalıkların ilk şifası güçlü bir maneviyat ve şükürdür. Hangi tedavi yöntemini uygularsak uygulayalım kişinin kullanılan maddenin şifa kaynağı ol­duğuna ve iyileşeceğine inanması gerekir. Çünkü sınırlar korkular gibidir sıklıkla GÖRDÜĞÜNÜZ sadece bir ilizyondur…  Şifası olmayan hiç bir hastalik yoktur .Kendinizi özgür birakin ,her nerde yaşatılıyorsan sana yardim eden etmeyen toprağa saril doğayı kuçakla bak gör kazanan sen olduğunu.Ayağa kak ve yürü.

 Dışarıdaki dünyaya çıktığınızda anlayacaksınız ki başarı, ancak onu istediğiniz takdir de gelecektir.

Herşey insanın kafasında biter.

205

CEVAP..
 Bırak yiyeceğin ilacın olsun ve ilacın yiyeceğin olsun” İdeal beslenme yarının ilacıdır.Şunu yapin bu nu yapin diyemeyiz.Site menusunde. İnsan vücut yapisını ,sağlik testi,nineral,vitaminlerını okumanızı isteriz.

55

CEVAP..
    SAKLİ SİFA 56 yaşındayım. Çeşitli sebeplerden dolayı tahsilime devam edemedim, Yaşam savaşını kazanan, her zaman en güçlü yada en hızlı olan değildir. Er ya da geç kazanan kişi, kazanabileceğini önceden düşünen kişidir.İnla hatası yapıyor olabilirim.Bu yaştan sonra bir bilgisaray da puroram atiyorsam.Sis bu gün insanlik için bir şey yaptınizmi.


150

CEVAP..Çoğaltilmiş yalar cevabına açiklama yapılirsa şöyle başlamak gerek .Biliyormusunuz 1 kg gül yağı ihale satışi 4 sene öncesı 19 bin tl.NASIL OLUYOR 50 cc 5 tl 3.5 ton gül yaprağin dan 1 kg gül yağ cikar. Bunun la birlikte fenilli gül cikar bunun altın dan da gül suyu cikar.Söylerim 450 gr gül suyu 1 tl satılır....Bunla birlik te Kekik yağ bu gün fiyatı 1.500 tl NASİL OLURDA 3 tl 50 cc satılır.Lavanta,Toros nanesı,daha bir çok yağlar.UCUZA kaçmayın gerçek yağları kullanın bulursunuz ŞİFA için aranır.Devletın kalite konrol ekiplerı çözer. İş baştan izinler verilirken çözülür .Piyasada gerçek satan yağ yokmu var.Bunlarla bitmiyor toz kirmizi biber alirken domates kabuğuyla yapilan biber yokmu,Buyday kabuğuyla reklen dirici pulbiber yokmu,Kara biber içinde kara noğut,baklavanın içinde bezelye.ÖNCE EĞİTİM zihniyet,vijdan...
Bunları yeniyor  içiliyor ,vücüdünüza sürüyorsünüz.

Eskiden tozmu vardı ninelerimiz sarı eldeğirmenle tane kendisi çekerdi şimdi bir köşee de sakli. sakli şifayı mutfagınıza çikarın.

125

CEVAP..
 Yüz renğim soluk ne yaparım ,cilt için ne yaparim sorularına cevap olarak öncelikle yüz testi ,sağlik testine önem verin bunları aşmadan bir şey yapamassiniz.İnanin vitamin ve mineral düzenli besin bol sıvı tüketir seniz kısa zamanda vücut sağlınıza kavuşacak  ve değişikliğini hissedeçek siniz.Daha sonradan site menusun de yüze hangi bitkiler faydalı  bula caksiniz

6

CEVAP..
 Sizler bu işi  yapiyorsunuz cebiniz de çekmeceniz de ya kalp,yada şeker hapı kullaniyorsunuz.Damar acici delkide kan sulandırıcı.Peki söyleyin sağlik daha tirken sağlik içinmi,para içinmi yapıyorsunuz.HİÇ İLAÇ KULLANMADIĞİM İÇİN yanim da masamda benim için serum olan limon ve portakal, masamda mevsime göre ekşimsi ağiz buruşturucu tüm meyve yanı ilaçlarim..İnsanların sağliklariyla oynamayınız sadece faydalarını anlatıniz.Hiç bir vüçüt bir birine uymaz .Her insanın biyokimyasına göre bitki PREMiX vardir.BİTKİ İlaci.
PREMiX Anlami 4.5 bitki karışimi yapilan sıvıya denir.
ÜZMAN KİŞİLER TARAFIN HASTAYA GÖRE HAZİRLANİR SERİ ÜRETİM OLMAZ


115

CEVAP..  Bu soru çok rasgeliyor anasayfada salata kürlerı en idalidir lahana turşuda mukemmel ,ayrıca çeviz yaprakları yağ yakıcı özelligi vardır. 3 ğün kullanip 10 Gün ara vermeklazim  biyokimyanizda sıtandart çizgisine gelesiye kadar kullanın.Belirtiler,  Kolesterol enerjiye dönüşmeyince karaciğer yağlanmaya, yağ depolamaya başlar. Enerjiye dönüşemeyen ve yakılmayan durumlarında tüm mekanizmalar durmaya başlar. Bu durumlarda ise baş dönmesi, baş ağrısı, ağız kokusu, iştah­sızlık, gözaltı siyahlıkları, hazım zorluğu, ruhi bunalım, yorgunluk, yüksek tan­siyon, sol göğüs ağrıları, sabah erken saatte uykular, unutkanlık, burun tıkanık­lığı, asabi ruh, sindirim yetersizliği, romatizma ağrıları ortaya çıkar.Azal dikça vitamin ve mineral bolunune bakarak fornunuzu korumak genede aile hekiminize giderek diyet puroramı almakta yararvardir. ALLAH şifa versin.
 

70

CEVAP..Mide 7 tur hastaligini okursaniz bu puroplemler den kurtulacanıza inanıyorum.Anasayfada GASTRİD için gida kürü var.İnçeletip şifa göreçenize inancim sonsuz.ALLAH şifa versin.
 Dolaşim sisten için veya iltahap olmaması için bunlarıda kullanmanızı tavsiyedir.1 tatlı kaşigi çörek otu.1 yemek kaşigi petek bal .Bir dilimin yarısı kabuklu limon.1 Kahve finçanı elma sirkesi.Bu yapılan karışim dolaşim sındırim siztemini koruyaçak tir.


3

CEVAP..Arı terapi yapmak arıçilara ana temel malzemeniz var.Bundan sorra her yapacaniz yenilik ilk siz olmak yapilak alanları secmek sizin elinizde,tabı işiniz saglik olunca sağlik personelide çaliş ması lazim.Sizin profesörlük kendı işine,sağlikçi kendi işine bakilirsa, herkez düşen vazifeleri yerıne getirir se çok güzel bir ünite çikar .Hemen kazanaçam düşünme ileriyi görerek kazanacagini düşün.KEFİLLİK,ÜMİT,BORÇ PARA , ile ORGANİZEN,yok ise... Binlerce çocuğunu yetim birakma yanı arılar. Seçeçeğim alan şehre yakın ormanlik alan FERAH.Bir ortam. Geliştirmek için site menusun de arı kovan mucizesı sayfasını defalarca okuyun her koyacağıniz yenilik eseriniz olur. 
Her yeni yapılan iş güzeldir.

6

CEVAP..Teklifler için teşekürlerimi sunarim yazişma dosluğumüz güzel anılarda kalsin her türlü konular da yardimçi ollurum ama ticari işbilliğine olamaz bundan sonra geri kalan yaşantimda yazmak bilmediğim bilgileri bilmek istiyorum .Neden sorma geliştirme araştırma da yapılan haksisliklar .Okumak isterseniz benim düştüğüm olaya düşmeyin bu işlere sizlere ön hislerim .Bunda hayir vardir deyip kollarınızı sivayip işinize adepte olun.Site menusun de organik seracilik bölümünde ADI GECEN.. GERÇEK HİKAYA.. sağlimdan oynuyordum bünyem sağlam olmasa vay halime.45 gün de 15 kilo kaybetmişim...AMAN HA...

125

CEVAP..Ülke ve Türkiye Bölge Rehber üçretsiz dir.sadeçe Dok.Her balis.Diyetisyen.Bitkisele gönül vermiş Eczacı,Aktar,Biyokim ya uzmanları Organik gidalar,zebze ve meyvalar s.p.a. ,Kaplıçalar tarim uraşanlar arıçilikla uğraşanlar  Rüzgar enerjiyle uğraşanlar ,sera cilikla uğraşanlar mantar işiyle uğraşanlar Bitkisel saf yağ uğraşanlar kaya tuzu veb site,Tel,Fax,Memleket,ilçe,Ülke,Mesaj bolümüne yazarak ,tanıtim resimleriyle ,kissa araş tırmadan sonra yayınlanaçak tir.TARIM BAKANLİGİ onaylı SAĞLİK BAKANLIĞI İzinli olanlar ,Tabi vermek istiyenler. REHBER AÇİKLAMAMİZ.Amaç GÖNÜL vermiş insaları buluşturmak...HİPOKTRAT...lar...ve..EMÇİ ..ler.

Emçi  anlamı Atarnatif le uğraşanlar.
Sitenin birinçi yılin dan itibaren yayinlanacak tir.05 07 2015
Mail resim adresler    
 
saklisifa@gmail.com
saklisifapiriiworld@gmail.com   
premix12345678@gmail.com 

75

CEVAP..Kitap yazmiyor suna, cevap isterseniz ben yazma yerine
 iletişim le kurmak en iyisi bizler okuma alişkaliğimiz yok bir  köşeye atılaçak  oan lazimsa okunaçak bir bakaçak sıniz yerinde  yok ya sobaya yada bir koliye kütap liği kimse düşünmez.Kitab  yazmak için bir edebiyatçi olması lazim.Yok mu  diyeçeksiniz.Dünyanın en iyi edebiyat ciları Türk ve islam dadir.Bende bir beye fendi ye yüzde 50 bilğilerimi kitab yazmak için verdim. Ama başima gelen....Son olaydan 2 yıl önce .
SAKLI - ŞİFA TV

                                                              

      www.sakli-sifa.com Dergi,kitap,gazete vb. gibi yayınların basıma hazır hale getirilmesi,okuyucuya ulaştırılmasına ilişkin hizmetler (global iletişim ağları vasıtasıyla anılan hizmetlerin sağlanması da dahil.).Film,televizyon ve radyo programları yapım hizmetleri.

                                                       Bu mevcut olaydan sonra alınan.


ÖNCE BENİM HİKAYEM İYİ NİYETLİK VE SONRA SIKINTI SABİR


 Yıl yakın 2013 hayatim boyunca yazı dizilerim ve bilgilerımi bir kipada dökmek geleçek nesillere azda olsa bir çikiş nottası veya bir çizgi bırakmak niyetiyle ,çok çuzi fiyata vermek geliriyle çok güzel projelerim vardı .Herkesin hayalin de  bir düşünce vardir.Günlerden birğün gelir karşima bir adam senin bu kadar bilgin var.Gelenin gidenin çok gel bunu insanlik öğrensin kipa ba dökelim der.İçim den adam beni okuyor derim geleceği görsem dermiyim hayatim a ilk defa kitap yazaçam ilk kitap yazanlar anlar.Bayramda yeni bir ayakabı almiş gibi sabaha kadar üyamaz sın.Rapor larim filaşlarim,eskilerden bilgiler, derken yazilim larım az da olsa yazılim masrafları derrrken saatler ,günler,haftalar,aylar,derken tam 8 ay geçer.Ğeçen zamanamı stresemi bir anlam veremedim.Bazı belgelerim kaybolmaya başladı.Parası kalmadı yanı borcum yok. Bu ğün geleçek, yarın ditiyor ,kapak çalişması başlandı ,yok isb alınaçak yok kültür bakanlığı na kayit der ken....mail düşer aynen yazıyorum..

adı....   soyadı..... ve mail....
Selçuk Bey
  Yazmiş olduğun  ................adlı kıbabın tüm telif hakları tarafıma ait olduğu tescil edilmiştir.Tamamını kullanmanız halinde kanuni işlem yapılaçaktır.
Kitaptaki size ait olan bölümler çıkartılmıştır.
En kısa zamanda bendeki flaş belleklerinizi size verilecek.
grafik tasarım için ödediniz para da bir ödeme planı dahilinde iade edileçektir.
........................

  Sis olsaniz bir sabah uyan dığıniz da ayakkabıların yok oldugunu görseniz.
Flaş lar başkaları tarafın dan geldi ,paramı ödenmedi ,e sonrası derseniz. 
  Hiç bir şey demedim ALLAHA biraktim.SABİR SABİR SABİR  dua ederekstres etmedim.Bunlar sınamadir şükür edecen dünya sinav yeridir..2 yıl sonra bir sinav daha...site menusunde seracılik bölümünde okuyun... BİR GERÇEK HİKAYE... 
  BU DÜNYADA RAHAT OLABİLİRLER ..AMA YARIN
   Bunlar insanlığı Hasta eden sebepler ,uzak durmak gerek.
İlacı..SABİR ..ŞİFA DUASI..

İş kazası yoktur.Tedbirsizlik vardir.İtımat, güven,sözler kaybolur ama yazılar sözleşmeler kaybolmaz.

56 Yaşindayım olmuyorsa olmuyor.Pesmi etmek
lazim.HAYALİNDEKİ HEDEFE kadar yürü. Yaşam savaşını kazanan, her zaman en güçlü yada en hızlı olan değildir. Er ya da geç kazanan kişi, kazanabileceğini önceden düşünen kişidir.

   Korsan yayın,korsan kitap,basan, satan,   duydun,ama.Korsan ...........ilk defa oda bana rasgeldi. Bir şekilde çeza verilir ama ben gene RABBİME havale ediyorum.

İşte ilk ve son böy le yazmak iyi...Elbet bir gün yaza, çize edebiyatcı oluruz.


6
CEVAP..Kuşburnu öksesini anasayfada temin edileçek yeri açikladim güvenirlik için şifaniz için yapabilirsiniz.ALLAH şifa versin.


76
CEVAP.. Bu ğün için gelmem ama seyahatim bitinçe oradayim.14

CEVAP..Bilginin sonu yoktur yaşadiğim süreçe ve ben den sonra geleçek elemanlar devam ettireçek atılan bilgi birikimi yüz de 10 dur. Hayat, şifa ve doğa bilimi sonsuz dur.Yaşam sana çok şey öğreteçektir.Yarını bilmiyorsan, birşey bilmiyorsundur.Biliyorsan da dünyada yaşamiyorsun dur.
 

 30


 CEVAP..Türkiye cumhuriyeti vatan daşiysam,okuma,yazma biliyorsam yazma hakkına sahibim.

 Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.

 Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır.

  Doktor  diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir,yaninda bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çaliştiran, izni alınmiş aktarlar tarafından güvenlı şekilde kullanılmalıdır.

  Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin    sorumluluğundadır.

  Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

  İnsanları hakir görenler,toplumda yükselemez.

  Elinizdeki belgeler sağliğinizi çözmüyorsa  hep bir şifa aramaktasıniz.

  Dışarıdaki dünyaya çıktığınızda ve inan dığınızda anlayacaksınız ki sağlığınız ve başarınız, ancak onu istediğiniz takdir de gelecektir.

      

  5  
CEVAP
 .Sevrinçan macunu kemdiniz yapa bilirsiniz...yapmadan önçe vüçüdünüzü tanıyın...biyo kimyanızı hemogramınızi bilin...bitki ,bitki türlerı bir ilaç gibidir ve küvvetlidir..sorunlarınızı çözebilirsiniz..aile doktorunuza ve doktorunuza gözükerek kullanmanızı tavsiye ederim.ayrıça biyo,hemogram bilgilerınız var ise gmail adrese gondererek hangı koyup koymayacagınızı soyleye bilirim rabbim şifa versin....saygılarımla..

ayrıça insan vüçüdü tesadüf yaradilmadi.onun için yapaçagıniz şey tesiri için bir ölçüm ayarı vardir,siteyi içelerseniz bu tür şeylerı yapmak için tarifler yazdim ...hangi bitki fazla hangi bitki az her vüçüda göre degişir..sitede hepsi yazılı..ilğiniz için teşekürler..tekrar allah şifa versin..

                                                            

 35

 

CEVAP: Aktar dükkanı açmak sadece para kazanmak değildir,bitkiyi iyi tanımak gerekir,yanniş verilen bitki geri dönülmez yollar açar,vüçüt tesadüf yaradilmamiştir, bu işin okulunu okumak,hamur olmak,pişmek lazim,çünkü altarnatif tib, aktarlik bitmez doğa tabiyat eczanesidir,ama kurslara katılip,aromatik bitki yetiştirilebilirsiniz ,hem ekomomi,hem doğaya biraz daha kolaylik sağlarsınız,doğanın bizlere ihtiyacı yok ,bozmayın der,doğa bozuldukca bilin,doğal afetler devam eder,dünya canlidir yaşaması için savaşması lazim, onunda sahibi var.(RABBİM)

  

NOT:AÇIKLAMA BÖLÜMÜ sorular ve cevaplar  yeni bölümler
sezonda 30-Eylül -2017 da  
30 -12- 2018 kadar yazIlacak   

 

 Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.  

  Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır.. 


  Doktor  diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir,yaninda bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çaliştiran, izni alınmiş aktarlar tarafından güvenlı şekilde kullanılmalıdır.
 

   Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin    sorumluluğundadır 


  Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.


 

   

   

 

                                                                   saklisifa@gmail.com

                                                                   premix12345678@gmail.com
            
                                                                   saklisifapiriiworld@gmail.com

 
NOT
:KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN,ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.

 

 

   


 Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi13
Bugün Toplam182
Toplam Ziyaret1209763
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar12.650712.7014
Euro14.269314.3265
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com