• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

YÜZ TESTİ

                  www.sakli-sifa.com    www.sakli-sifa.com

 www.sakli-sifa.com

                                      YÜZ TESTİ


BAY                      
      Kırmızılık
Çene yapısında kırmızılık var ise ;
-Karaciğer yağlanması ve bağırsak tembelliği
-Aynı zamanda basur ve mayasıl.
-Üst solunum problem olabilir onun belirtisi beyazımsı tenden yanak kısmına giden kırmızılılık anjiyon göğüs ağrıları sırta giden ağrılar.Sırttan boyun kısmına giden arka kafa kısmına giden ağrılar.Yoğunlukla damar sertliği,kan pıhtılaşması.Şifası çoktur.
-Tansiyon yüksek olabilir.Göz içi sarılık göz altı siyahlık, yorgunluk hissi hafif baş dönmesi hissedilebilir.
- Çene yapısın da hem kırmızılık hem sivilce veya beze var ise.bir de balkon göbek ve az şişmanlık aynı sorunlar olabilir.sağlık testinde mide testine bakin şifası çok tur.
-Yüz deki yanaklara doğru kırmızılık Diz ağrılar,gaz,şişmanlık,kalp,burun tıkanıklığı,sinirsel haller,olabilir.Çok rahat bir şekilde çok sakin bir ortama geçin eliniz de ufak bir diyetle rahatlıya çak sade bir limon sıkarak için.
kollestırol,trigliserit dikkat et
YAZILIM DEVAM EDECEKTİR.

BAYAN               
  Kırmızılık 
-Karaciğer yağlanması ve üst solunum yolu rahatsızlığı
-Hem çene yapısında kırmızılılık  hem de beyaz ten
-Karaciğer yağlanması ve mide, boğaz yanması
-Aynı zamanda kadınsal rahatsızlık
-Karaciğer yağlanması çene yapısında kırmızılık.
-Beyaz ten yanaklarda kırmızı üst solunum yolu bayan rahatsızlığı,aynı zamanda dizde ağrılar kalp kısmında baskı ve ağırı hormonlardan kaynaklanan sırtta sivilceler.
 -Çene yapısın da  hem kırmızılık hem sivilce veya beze var ise.az göbek veya şişlik aynı sorunlar  olabilir.  sağlık testinde mide testine bakın şifası çok tur.                                  
-Bayansal rahatsızlık veya basur olabilir.    .

- Çene yapısın da hem kırmızılık hem sivilce veya beze var ise.bir de balkon göbek ve az şişmanlık aynı sorunlar olabilir.
-Yüz deki yanaklara doğru kırmızılık-Diz ağrılar,gaz,şişmanlık,kalp,burun tıkanıklığı,sinirsel  haller,olabilir.Çok rahat bir şekilde çok sakin bir ortama geçin eliniz de ufak bir diyetle rahatlıya çak sade bir limon sıkarak için . Kadınsal rahatsızlıklar . kollestırol,trigliserit,dikkat etmek.


YAZILİM DEVAM EDECEK.
   
                                  
                                  
BAY                           
   Beyaz TEN
-Beyaz ten göğüs yapısında problemler mideye ufak problemler, kan dolaşımı bozukluluğu gibi ihtimaller.
-Eller soğuk ve su birleşimiyle morluklar hissi ve üşüme.Vücutta kansızlık kalça üstü ağrılar ayak ağrıları , adale tutulması.
-Yüz yanması.
-Vitamin ve mineral eksikliği
-Yüz kurşuniye doğruysa   -Üst solunum,kansızlık,balgam,dolaşım  bozukluğu,akciğer problemler olabilir.Sigaralı ortamda burmayın ,ve içiyorsanız acilen bırakın,bir çok hastalıklar gelebilir ,koha dan başlar..

YAZILIM DEVAM EDECEKTİR.

BAYAN                           Beyaz Ten

-Beyaz ten üst solunum yolu bozukluğu  kadınsal rahatsızlık.
-Eller soğuk ve su birleşimiyle morluklar hissi ve üşüme.Vücutta kansızlık adet düzensizliği kalça üstü ağrılar  ve ayak ağrıları, adale tutulması.
,-Midede ufak problemler
-Yüz yanması.
-Vitamin ve mineral eksikliği. 
-Yüz kurşuniye doğruysa-Üst solunum, kansızlık, balgam,dolaşım bozukluğu, akciğer problemler olabilir. Sigaralı  ortamda burmayın ,ve içiyorsanız acilen bırakın,bir çok hastalıklar gelebilir ,koha dan başlar..kadınsal rahat sislik,başlaması

YAZILIM DEVAM EDECEKTİR

                                  
BAY                            Sarı  Ten

-Çoğunlukla safra mide bozukluğu ve dolaşım bozukluğu.
-Vücut sıcaklığı toksit atamama.Akşamları terleme.
-Hem sarı yanaklara kırmızılık hareketleniyorsa -Karaciğer yağlanmalar,damar sertliği,unutkanlık,çene altına kırmızılık devam ediyorsa az da beze var ise dolaşım bozukluğu baş ağrısi baş dönmeler,safra,basur,prostat,olabilir,mümkün olduğu kadar diyet yapmanız en yakin zamanda diyetisyen baş vurmanız gerek,kollestrolü , trigliserit  , normal düzeyde tutun.


YAZILIM DEVAM EDECEKTİR

BAYAN                         Sarı Ten

-Çoğunlukla safra mide bozukluğu.
-Vücut sıcaklığı toksit atamama.Akşamları terleme.
-Hem sarı yanaklara kırmızılık hareketleniyorsa -Karaciğer yağlanmalar,damar sertliği,unutkanlık,çene altına kırmızılık devam ediyorsa az da beze var ise dolaşım bozukluğu baş ağrısı baş dönmeler,safra,basur,prostat,olabilir,mümkün olduğu kadar diyet yapmanız en yakin zamanda diyetisyen baş vurmanız gerek,kollestrolünüzü,trigliserit   , normal düzeyde tutun.Kadınsal rahatsızlık başlaması.


YAZILIM DEVAM EDECEKTİR

                               

BAY                             Kara Ten

-Çoğunlukla dalak, dolaşımı bozukluğu ve mide, kan dolaşımı     bozukluğu
-Karaciğer yalanması
-Yüz kara ise karaciğer,dalak,safra,bağırsak,şayet çene yapısında kırmızılık var ise safra dan kaynaklanan,dolaşın bozukluğu ve basur siroza yakın haller acil sigara alkol bırakması diyet proram alması kollestirol ,tgiseriti normal düzey de tutması,


YAZILIM DEVAM EDECEKTİR


 

BAYAN                          Kara Ten

-Dolaşım bozukluğu ve kan dolaşımı.
-Karaciğer yalanması.
-Yüz kara ise karaciğer,dalak,safra, bağırsak,şayet çene yapısında kırmızılık var ise safra dan kaynaklanan,dolaşın bozukluğu ve basur siroza yakın haller acil sigara alkol bırakılması diyet proram alması kollestirol ,tgiritseri normal düzey de tutması, diyetisyen baş vurmanız gerek , kollestrolünüzü,trigliserit   , normal düzeyde tutun.Kadın sal rahatsızlık .

 

YAZILIM DEVAM EDECEKTİR.

Bunlar sadece yüzdeki ifadeler.Çoğu zaman  diyetisyen ve doktor altında kontrol edilmeli ve gidilmeli .


NOT:"RABBİM HER İNSANI AYRI , AYRI YARATMIŞ HER İNSANA AYRI, AYRI ŞİFA VERMİŞ DÜNYA İKLİMİNDE 5 KITADA YÜZ,CİLT,VÜCUT AYRI, AYRI ŞİFALAR DAĞITMIŞTIR.HER İKLİME  GÖRE DEĞİŞİR.AYNI ZAMANDA HER MEVSİME GÖRE NEM,KURU,SICAKLIK,RUTUBET VÜCUT DEĞİŞİMİNE UĞRAR.MÜMKÜN OLDUĞU KADAR VÜCUDUNUZDA BİR YERDEN BİR YERE GİDERKEN,GÖÇ EDERKEN HER VÜCUT ORTAMINIZI SAĞLAMANIZ GEREKİR.ÖZELLİKLE YURT DIŞINDAN HEDİYE GELEN KREM VEYA VB.DOKTORUNUZA DANIŞMADAN KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ "

 
ÖZELLİK:5 KITAYA GÖRE AYRI AYRI BENZERİ KREMLER VS. ÜRETİLİR. 


Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. 

Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır..  

Doktor  diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir,yaninda bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çaliştiran, izni alınmiş aktarlar tarafından güvenlı şekilde kullanılmalıdır.  

Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin    sorumluluğundadır  

Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.


 
 

   

                                                                   saklisifa@gmail.com

                                                                   premix12345678@gmail.com
            
                                                                   saklisifapiriiworld@gmail.com

 NOT
:KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN,ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.

 

 

  
Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi20
Bugün Toplam116
Toplam Ziyaret1209697
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar12.650712.7014
Euro14.269314.3265
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com