• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

YIKILMAYAN EV PROJESI

                                       
         www.sakli-sifa.com     www.sakli-sifa.com 
                                  YIKILMAYAN   
                                                                                            
    “Akıllıyı bize tarif et” dediklerinde Hz Ali  (a s) buyurdu ki “Akıllı, her şeyi  layık olduğu yere koyandır.” “Cahili de tarif et “dediklerinde ise Akıllıyı tarif etmekle cahili de tarif ettim” buyurdular.   

Akıl üstünlüğü bu zamanda olmaz sebebi herkes in ben kazanma hırsı çoktur zamanındayız .Sadece gelecek için okunmasıdır buna bakarak bir şeylerin çakması gelecekte insanlığın faydalanmasına yardımcı olmak daha faydalıdır.. İç içe geçmiş bilgiler içten içe çoğalan bilgiler.. İnsanoğlunun gelecekte sonsuz bilgilere sahip oluşu yaratanın oku değişiyle akılla yerleşmesi .Bir çok zerreciklerin açılış yollarıyla sonsuz evrenin baha yeni başlangıç oluşunu anlayacaklar….Her bulduğun bilgi senin yeni başlangıcındır…Sadece yaşam boyu geleceğe kayıt bırakmaktan başka bir şey değildir. .Ama şunu bil ki senin sonsuz düşüncen gelecekte gerçekleşecek ama onlarında başlangıcı olacak.. 

                                                    Çoban sakli şifa  

                 RİHTER ÖLÇÜSÜ DÜNYADA 10 DUR . BU BİNA ÇOK ÜSTÜNDEDİR 

  Eski bir değirmen üzerine yapılarak  2 katli olarak .Doğanın şartlarına göre 1992 -1993 yılın da Mersin yaylasında yapılmıştır. Ama buda çok eskilerde yapılan bina gibidir. 1320 yılın da 1450 yıllarına kadar mimarı yapılanmış uygulanmış tir .Bu gün ise HALA AYAKTADIR.   Devamı yapılış tarzı ve duplex veya tirıplex te uygulanabilir.Kısa zamanda yazılım çizilimler bitince aktarılacak tir. 

     MALZEME AÇİKLAMASI

     1.BEYAZ KESME TAŞ
     2.KALE KİM YAPIŞ TIRIÇI
     3.TRASMİSYON DEMİR
     4.KALİP KARA BETON    

       YIKILMAYAN EV 1992 - 1993 DE ÖRNEK YAPILMİŞTIR. MERSİNDE GÖZNE YAYLA

                                                     YAPAN :ÇOBAN SAKLİSİFA

              HİÇ BİR DESTEK GÖREMEDEN PROJE SON OLMUŞTUR. DEDİK YA!!!!
                                               
                                                  DAYIN OLURSA DESTEK OLUR 

  Bir duvar  bir ev düşümün duvarı örerken her 36,5 santimden 20 lik  kesme taş ve demir geçecek şekilde delik acın  transmisyon,veya 8 lik demir  geçirin  alttan akıllı somun koyun veya lama demir koyarak kaynak yapılır  bir sıra dizin ikinci sırayı dizerken taşın 23,5 tarafından derzli olarak dizerek duvarı çıkın dört duvarı çıkıp duvar boyu örnek 2,80 tamamlandıktan sonra  iç bölmeleri 13 lük kesme taşla bölerek bölmeler üst iki sırası delikli  oradan da çıkanlarla .Üstten çıkan transmisyon mil kafaları karşılıklı delikli lama demir den demirler geçirilir akıllı somunla sıkılır veya kaynak yapılır alttan kalıp çakılarak  beton dökülür ve  ikinci kat hazırlanır. (2,5 kat yığma bina hazırlanır.)Bina hasır şekilde dokunur.

 (Pencere ve kapılara inşaat sırasında delikli demir çerçeve yerleştirilir.daha sonrası orta kısımları spiralle kesilerek demirler çerçeveye punta kaynak yapılır , kasaya hazır vaziyete getirilir.)  

Birileri elbet bir gün yapacak. 

Çizimleriyle

Devam edecek

 

                                                    saklisifa@gmail.com

                                                    premix12345678@gmail.com
            
                                                    saklisifapiriiworld@gmail.com

 

 NOT:Kan bilgilerinizi bilmeden biyokimyanızı taramadan,araştırmacı doktorunuza, aktarlara danışmadan bitki ve bitki türlerini kullanmanız tavsiye edilmez.

 

 

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam106
Toplam Ziyaret1211227
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com