• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

KETEN TOHUMU ÖNEMLİ BİLGİ

                     KETEN TOHUMU YAĞI ILE TEDAVI 


        NASIL KANSER YÜZLEŞMEK VE ONU
 YENMEK IÇIN 

                                            

 
Almanya biohemičarka ark. Johanna Budwig'in, gıda tedavisinde, Nobel Ödülü'ne aday yedi kez, çok sıkı ve tutarlı keten tohumu yağı, bal, meyve suları ve sıcak içecekler kullanımını savunur. Metnin parçaları Alman Amerikalılar William L. Fischer kitaptan alınmıştır, "Mücadele Nasıl Kanser Win" (kanser yüzleşmek ve onu yenmek için nasıl), ama onlar tedavi için rehber olarak alınmamalıdır, ama sadece gibi ek tedavi doktorunuz ile ele alınmalıdır

 
  Gıda tedavisi vs .. Budwig çok sıkı ve tutarlı. Açıklama için, geleneksel tıp Jane D. bir örnek "çaresiz hastaları" ilan etti. O herhangi bir yemek tutamadı midesinde var.Sonra o lavman bezir yağı (120-250 ml) ile tedaviye başladım. Birkaç gün sonra o ham bal ile karıştırılarak günde keten tohumu taze zemin, 250 gr yemeye başladı. O (ağız yoluyla) alınan uzun bir süre sonra hastalar tarafından gerçek bir gıda oldu. Karışım şaşırtıcı derecede iyi. Yayımlandı dr göre. öğütülmemiş keten tohumu ve bal karışımı Budwig her zor ama orta hasta kişiyi kullanılır. Jane karışımı, birkaç gün sürdü midesini getirdi ve daha iyi hissetmeye başladı. Cesur bir içki ve çeşitli meyve ve sebzelerden şekersiz taze meyve suları. Dr Budwig taze havuç suyu ya da kereviz ve elma bir arada öncelikle önerilir. Biz suyu tam bileşimini biliyorum çünkü suyu en iyi kendi meyve sıkacağı, evde hazırlanır. Eğer, ancak, biz satın alırsanız, herhangi bir koruyucu ya da katkı maddesi içermemelidir. Jane'in çocukların önemli bir kısmı o günde üç kez içmek zorunda sıcak içecekler vardı. Bal ile isteğe bağlı tatlı olarak mevcuttur nane veya çubuğun en iyi bitkisel çay. Şeker kesinlikle yasaktır. Çok tatlı üzüm suyu tek başına sarhoş olabilir veya ikinci suları şekerli olabilir. Izin verilir ve gerçek bir çay düşük doz sabah sadece içebilirsiniz.   

   Alternatif - yulaf ezmesi Jane çok zayıf hissettim, evde dr Budwig'in tarafından onun yulaf ezmesi tarifi hazırlamak için:. 120 ila 150 ml koymak çiğ yulaf ezmesi üç büyük yemek kaşığı soğuk su ve kaynatın. Hamuru taze çekilmiş keten tohumu 3 büyük yemek kaşığı ekleyin ve düşük ısıda çok yavaş her şeyi kaynatmak için 10 dakika bekletin. Bundan sonra, soba ve suşundan püresi çıkmak. Eğer istenirse sindirmek için kullandığı için, biraz süt ekleyin. Bu yüzden çok yüksek besin değerine sahip bir karışım olsun. Tat, taze havuç, portakal suyu, üzüm (başına ¼ fincan) veya iki çorba kaşığı ince rendelenmiş elma ekleyerek geliştirilebilir. Biz havuç suyu eklerseniz, püresi yemek zorunda.   

  Keten tohumu yağı ile Klasik diyet: temizlik ve güçlendirilmesi için diyet yukarıda açıklanan kullanım birkaç gün sonra, Jane keten tohumu yağı ile klasik diyet başladı. 

Nedeniyle uzayan bir hastalık ve yorgunluktan onu büyük bir yemek programı çok sıkıydı. 07:00 - aç karnına lahana turşusu gelen suyu 60 ila 120 ml. Bu meyve suyu yağ emilimini artırır laktik asit, bir sürü onların metabolizmasını hızlandırır ve bağırsak peristaltiğini uyarır içerir.

  Bu şekilde, vücudu arındırır tıkanıklıkları ve hızları sindirim kaldırır. Lahana turşusu Laktik asit duyarlı mideleri ile insanlar üzerinde olumlu etkisi vardır. Onlar sonradan hatta çiğ sebze tahammül. 8.00 h - sıcak sebze (ya da gerçek), aşağıdaki reçeteye göre hazırlanan kahvaltıdan önce çay, 120-180 ml: Bir tabak içinde katmanlarında maddeler kabul, aşağıdaki gibi: 3-4 taze zemin büyük yemek kaşığı, taze mevsim meyve ve / veya taze meyve suyu, şeker ve kimyasal katkı olmadan küpler veya dilimler halinde kesilmiş, ve isteğe bağlı yer fıstığı (ama fıstık) bir tabaka keten tohumu.

  Blender homojen, (diyabetik hastaların durumunda hariç) keten tohumu yağı

 1 ila 2 büyük yemek kaşığı taze büyük pişmemiş süt

 3 yemek kaşığı 90 gram 125 düşük yağlı süzme peynir,

 bal 1 çay kaşığı karışık. 

Karışım çok kalınsa, daha süt ekleyin ve bir kapta diğer malzemelerin üstüne dökün. Etek 2 oranında muz, limon veya portakal suyu ekleyebilirsiniz:

 1, keçiboynuzu zamkı, hindistan cevizi, vanilya ve tarçın. 10.00 ve 11.00 saat arasında –

 İkinci sabah yemek: taze havuç suyu 120-180 ml ​​ve yarım saat sonra aşağıdaki suları biri:

 elma suyu ilavesi ile limon suyu, turp, kereviz ve pancar ile ısırgan suyu 00:00 –

 1 çorba kaşığı taze çekilmiş keten tohumu bal ile karıştırılır ve suyu 120 180 ml üzüm. 

12.15 h - öğle yemek ilk bölümü: karahindiba, su teresi, kereviz yaprakları, turp, lahana turşusu, (sirke olmadan) katlanmış taze yaban turpu ve yeşil biber salatası.

 Bu lezzetli salata lor, keten tohumu yağı, süt, taze limon suyu, tuz, hardal, ekşi turşu, sarımsak ve taze veya kurutulmuş baharatlar ile hazırlanan salata sosu dökün. 

Homojen bir karışım gülümseyen bir blender içinde pansuman için tüm malzemeyi. 12.30 –

öğle yemek ikinci bölümü: Taze sebzeler ve baharatlar, köri ve biraz keten tohumu yağı ile biraz suda pişirilir tat için. 

Biz, maya ekstresi ya da suyu ekleyerek lezzetini artırmak olabilir. 

Bir katkı pirinç ya da kahverengi pirinç gibi hazırlanan buğday püresi, onların derileri pişmiş patates ve biraz süt ve bezir yağı ile püresi, taze hazırlanmış sunmak gibi. 

Hastanın durumu izin veriyorsa, yukarıda tarif edildiği gibi, biz, örneğin güveç lor, keten tohumu yağı ve meyve, şekerleme onu sunabilir. 

Biraz daha bal ve doğal vanilya ile zenginleştirin. 15.00 - öğleden sonra yemek bal ile 1 çorba kaşığı taze çekilmiş keten tohumu ve şekersiz üzüm suyu veya taze ananas suyu 120 180 ml.15.30 –

 ek 1 . taze keten bal ile tohum ve 3 bardak siyah frenk üzümü ve kiraz taze meyve suyu (180-540 ml toplam)  3 yemek kaşığı 18.00

- Işık Yemeği: karabuğday lapası hazırlanan çorba 1 su bardağı (180 ml) sebze ile bir çorba pişirilir . Tat keten tohumu yağı ve maya özü ekleyerek çözebilirsiniz. 18.30 pm

- yatmadan 120 180 mL bir çorba kaşığı bal ile tatlandırılmış üzüm suyu. , bu diyetin iki hafta yataktan   ve temel ev yürütmek   sonra işler.

  Belki birisi gıda gibi ayrıntılı düzenleme ile bir diyet abartılı bunu, ama dermansız hastalar gerekir daha sık vücudunuzu güçlendirmek için .       

    Öneri Düşük yağlı süzme peynir yarım fincan içerdiği yüksek kaliteli protein ile karışık ham   bezir yağı, preslenmiş ham soğuk bir tek büyük yemek kaşığı giriş sağlığı üzerinde böyle dramatik bir etkisi vardır  . ve yeniden keşfedilen vücut, normal işleyişi ve verimli metabolizması için ihtiyaç duyduğu esansiyel yağ asitleri (linoleik, linolenik) gerçek bir hazine içeriyor lipidler (yağlar). keten tohumu yağı alırken dikkatli! Faydalı malzemeyi sadece ham, rafine edilmemiş, soğuk-preslenmiş, sızma keten tohumu yağı içerir.

         DEVAM EDEÇEKZiyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam99
Toplam Ziyaret1209680
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar12.650712.7014
Euro14.269314.3265
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com