• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

TEDAVİ ŞEKİLLERİ 2                   
         "
VÜCUDUNUZA ZARAR VEREN ŞEYLERDEN KAÇININ "

           

     Masaj yoluyla vücuda sürü­len uçan yağlar, kıl diplerinden, kılcal damarlarla kana karışır. Bu bitkisel esansların zeytinyağı i­le değiştirilmesi lazımdır. Diğer hastalıklarda da bitkisel esanslar­dan istifade edilir. Kötü alışkanlıkları terk etmek isteyenlere ıtır çiçeği esansı, bitkisel biberiye esansı ve bergamot esansı karışımını devamlı kullanması tav­siye edilir. Bu bitkisel esans karışımı; sigara, içki, kumar gibi kötü alışkanlıkları terketmede ruhi yönden yardımcı olur..MASAJ TEDAVİSİ..
  

  Maddeler içinde nüfuz etme gücünün en yüksek olduğu haldir. Maddenin en latif halidir. Bu yönleriyle tüm organları katı ilaçlardan da­ha hızlı etkiler. Özellikle gül, ıtır, günlük kokuları kullanılmıştır.Bu yazılim gerçek yağlar için dir..

   

           KÖTÜ ALIŞKANLIK SİGARAYI KISA ZAMANDA BİRAKACAKSINIZ     


      


  Site menusunde bitkisel tütsü.Bir tava içinde odanızda. Yazılan bitkilerle tütsüleyin ve kısa zamandan sigaradan tiskindiginizi göreceksiniz ve hissedecek siniz zamanla içtiginiz kana karışan nikotinleri dişari attıgını kısa zamanda anlıyacaksınız...KOKU TEDAVİSİ...
                  

 

  

 

                          HER SÜLÜK  TİBBİ SULÜK DEĞİLDİR             

                           

                       

    

 Tibbi Sülükle tedavi  

             Tıbbi Sülükler sanıldığı gibi kirli kanı emerek tedavi yapmazlar. Tedavi edici özelliği kanın alınmasında değil kan emilirken vücuda verilen salgıda gizlidir.

   Ayrıca sülüğün salyası bakterilere karşı koyucu antibakteriyel özelliğe sahiptir.

 

Bıraktığı ilaçlar…Hirudin ,Destabilase , Hirustasin , Bdellins, Hyaluronidase, Tryptase inhibitor , Eglins , Factor,Xainhibitor , Complement inhibitors , Carboxypeptidase A inhibitors, Histaminelike substances , Acetylcholine , Anesthetics subsctance

Devamını  okuyun..
 

            

  Ruhanı  tedavi:
        RAMAZAN AYI KURBANAYI VE DİĞER AYLAR ÖNEMİ VEREN EL   OLMAK                                                                       
                                       HAYIRLAR YAPMAK BOL BOL OKUMAK                          

        

 

   

 Sesle Tedavi:      Ruhsal tedavilere ek olarak kullanılırdı. Kur’an okuma, su sesi, doğa sesleri ve müzik aletleri kullanılır.

 Sayılarla tedavi:0 ,7 Gözünüzü kapayın hayal edin,0 veya 7 beyninizde kaybetmemeye calişarak beyninizi boşaltın.her şey matamatiktir ,doğanın güçü bir şekilde iletişim kuruyor biz farkına varamıyoruz,bazı sayılarıniz,ömrünüz boyunca,karşınıza çikar,onlar bir işarettir.Bir sayısal işaretler dir.( Okul numaraniz,kapı numaraniz,silah  numaraniz,size verilmiş numaralar bir tesadüf değil , bir dikkat ederseniz anlarsınız.)

 Renklerle tedavi:
Yeşil sürükleyiçidir beyni boşaltir. Mavi yüksek basıncınızı aşşağıya cekerek,kırmizi kan basıncını yükseltir,rengarek renkler gelişim sistemi bozar insanı hasta eder buda  bilgisayar başinda oyun oynayan önçe gözler,sonradan böbrekleri vurur , coçuklarda zehirlenmeye kadar gider,pisikolejik rahatsizliklar getirir. 

 Ruhsal Tedavi :Psikosomatik ve psikolojik hastalıklarda dua ve ibadetin iyileştirici etki gösterdiğine inanın  Günümüzde  dünyada birçok modern hastanede i­yileşmeye yardımcı olması amacı ile din görevlileri bulundurulmaktadır. Bazı kanser vakalarının “inanç tedavisi” ile iyileştirildiği rapor edilmiştir.

 Devamı site menusunde geneksel tedavi yöntemlerı okuyun.

                       

                                      ARŞİV SÖZLERLE TEDAVİ

                            

Yaşam savaşını kazanan, her zaman en güçlü yada en hızlı olan değildir.
  Er ya da geç kazanan kişi, kazanabileceğini önceden düşünen kişidir.

 Başarı İstenmediği Yere Gelmez                      

 

                                        DEVAMINI OKUMAK İSTEYENLERE

                                                                                                         
PERİZ

                                                  

   .

  Perhiz/Oruçla TEDAVİSİ
: Günümüzde doğal beslenme ve diyetin önemi her geçen gün biraz daha ön plana çıkmaktadır. Geleneksel Tıp’ta ise perhiz, sağlığı korumada ve hastalıkların tedavisinde en önemli bir etkendir.

   Geleneksel Tıp hekimleri perhiz programını hastanın mizacına uygun ola­rak düzenlerlerdi. Bugün yapılan kan grubu diyeti de mizaca uygun beslenme­nin çağdaş yorumudur. Vücudun bağışıklığının ortaya çıkabilmesi, sindirim ve boşaltım gibi sistemlerine enerji harcanmaması için belirli aralıklarla gıda alı­mı kesilir. Çoğu zaman sadece suyla, bazen de taze meyve ve sebze suları ile o­ruç/açlık yapılırsa kısa zamanda şifaya kavuşulur.Geri kalanını geneleksel tedavide okuyun

                                                                                   

                HURMA                         MİSVAK                            TRABZON HURMASI         

  “   Oruç tutanlar sabahları misvak kullansınlar, akşama doğru kullanmasın­lar çünkü iftarda iki dudağı kurumuş olan kimsenin kurumuş ağzı kıyamet gü­nünde nur olacaktır.”

   “Ağızlarınız Kur’an’ın geçtiği yollardır. O yolları misvakla temizleyiniz.”

Hz. Ayşe validemiz (r.a.) şöyle rivayet eder: Resulullah (sav) eve girdiği za­man ilk iş olarak dişlerini misvakla temizlerdi.

 Not..Yemeklerde günün yeşilliklerı zebze yemekleri,tatlilardan inçir kizartması veya hurma tatlısı ve hurma,limonlu yoğurt,salatalardan alttaki salata tarifleri,içeçeklerden demir hindi şurupları ve zencefil şurubunu eksik etmeyin sis isteyin rabbim rızkınızı  gönderir.Meyveyi yemek sonrası yeyin,savurda bol yeyin meyveler besleyiçi,sebzeler temizleyiçi dir.

   Meyve ve sebzeleri, kabuklarıyla bol, bol yemek en uygunudur. Yemek­lerden hemen sonra meyve yemek sakıncalıdır. Hem şişmanlatır, hem de ye­mekten sonra yendiğinde midedeki besinlerle mayalaşarak alkole dönüşür ve alkolün verdiği zararlar ortaya çıkar.


 
    Sirkeli lapasını yapin     Yerelması      salata içinde eksik etmeyin                      


  
  Her akşam kirmizi soğan,sumak,kimyon,sarmisak,elma sirkesi,limon kabukla birlikte,yoğut eksik etmeyin bolca salata yeyin doğal bir antibiyotik.Birde saf zeytinyağ.
   

  Çün­kü o zaman bağışıklık sistemi canlanmaya başlıyor.Bağışıklık sistemi canlandı­ğında kimseye ihtiyaç kalmadan iyileşme, süreç kendi kendine işliyor. Oruç hem ibadet hem tüm hastaliktan kurtulma ayıdir.

 


                                  
 VİTAMİN VE MİNERAL

                              

 

  Mineral ve Vitaminle TEDAVİSİ ..
İnsan vücudu gıdalardan alınan vitaminlerle ve mine­rallerle beslenir. Hastalıklar ise beslenme için gerekli olan maddelerin fazla ve eksik alınmasından, vücuttaki inorganik tuzların birinin veya bir kaçının den­gesindeki bozulmalardan kaynaklanır.

   Çiftçi toprağını nasıl koruyor, eksikliğini gideriyor; gıda üreticisi ürettiği malları nasıl koruyor, kozmetikçi ürettiği ürünleri nasıl koruyorsa, insan vücu­du da kendini vücuttaki enzimlerle, tuzlarla ve vitaminlerle korur. Rabbimin, verdiği bu enzimler, 12 tuz, vitaminler ve mineraller insan vücudunu    yeniler, uzun ve sağlıklı yaşamasını sağlar.

 Örnek: Bir araziniz var, oraya bir şeyler ekeceksiniz; öncelikle toprağınızı a­naliz ettirirsiniz. Eksikliği bulup toprağa bakım yaparsınız. Ektiğiniz ürünün kaliteli olmasını istersiniz. Ne ekerseniz ve bakarsanız onu biçersiniz. Yoksa ektiğiniz bitki ve ağaçları stres ve hasta edersiniz. Zaman gelir iş işten geçer. İnsan vücudu da aynıdır. Su, toprak, ateş, doğa yaratmış rabbim.

-TOPRAĞA HER GÜN SU VERİYORSUNUZ EV DEKİ ÇİÇEKLERİ UNUTMADAN SULUYORUZ. 

-ÇOCUKLARINIZA SU YERINE ASİT VERİYORSUNUZ.

-VİTAMİN VE MİNERAL BÖLÜMÜ OKUYUN SİTE MENUSUNDE. 

 

                         

                           MİKROBİK HAVAYI TEMİZLEME                                    

                       


                                   TEMİZ HAVA TEDAVİSİ


Saman nezlesi için evinizi ofislerinizi buhu yapin.   
  
 

LAVANTA YAĞI veya BİTKİSİ

LİMON YAĞI veya KABUKLARI

GREYFURT YAĞI veya KABUKLARI

-Kış ayında evin içindeki mikropları kırmak için ve hastalıktan korunmak ve ayrıca ferah bir ortam sağlıyabilmek için bir bardağa veya bir cezveye 5-6 damla atarak soba veya kalorifer peteklerinizin üzerine koyarak tüm mikrobik solunum ortamını yok edersiniz.

-Banyo yaparken sabunlanırken veya şampuanların içerisine yukarıdaki yağları damlatarak vücudunuzu canlı tutarsınız.

 

-Varis ağrıları için bir bardak suya 1-2 damla kimyon yağı veya limon yağı 
karıştırarak varis olan bölgeye uygulayabilirsiniz.


NOT;Mümkün olduğu kadar yağlar, çoğaltıcı yağlar yerine gerçek yağlardan kullanılmalıdır.Çoğaltılmış yağlara dikkat edin.!!!

Diğer yağlara ulaşmak için aşağıdaki linke tıklatın.

         

  

   

     
 
 Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. 

  Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır.. 


  Doktor  diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir,yaninda bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çaliştiran, izni alınmiş aktarlar tarafından güvenlı şekilde kullanılmalıdır.

 

   Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin    sorumluluğundadır 


  Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.


 

  

 

   

                                                                   saklisifa@gmail.com

                                                                   premix12345678@gmail.com
            
                                                                   saklisifapiriiworld@gmail.com

 

 

 

      


NOT
:KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN,ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.

 

 

 

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam120
Toplam Ziyaret1209701
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar12.650712.7014
Euro14.269314.3265
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com