• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

BAY 0-180 OLUŞUM 2 Çİ BÖLÜM                               BAY 0-180 OLUŞUM 2 Çİ BÖLÜM
      


                                           " DUA BİR İLAÇTIR "           

    Dua Tedavisi:                     (S.A.V)                                

  "Allahümme rabb'nnasi müzhibe'l-be'si işti ente'ş - şafi La şafi illa-ente işfaen la yugudiru Sekamen"

   Manevi açıdan tedavisi; iyi geleceğine inanarak   3 ihlâs 1 fa­tih a okunur . 

                       Bütün gün okuyarak yatın şifa olacaktır.         

 

                        (Ya  bu gün)ve(Ya ,Yarından sonra!!)  

   
 Dua Tedavisi : 


    Yer yüzüne indirilen her  “ kitapta yazar”  Dua Haram , Helal ve şifa yanı sağlık

       

        
     Astronomi  okuyun :Her din kendi inancına göre değerlendirilir                


   HER  İNSANIN  AYLARA  GÖRE  DOĞANIN VE  RABBİMİN  HASTALIKLARINI İNSANIN 

         DOĞUMUNDAN  ÖLÜMÜNE  KADAR  ŞİFASINI  RABBİM DOĞAYA  DAĞITMIŞTIR      

              

               ŞİFASI ANA OCAĞI ve  BABA OCAĞI MEMLEKETİNE  EVİNİN                                   
                                    BAHÇESİNE ŞİFASINI RABBİM ATMIŞTIR.

               

                             

            
2.çi BÖLÜM 10.12.2015

30 GÜN VE 1 CI BÖLÜM  DEVAM EDİLİR

-Kullandığınız  ürünlerden faydalar şu ana kadar  gördünüz bu ana kadar belirtiler başlamış ise ürünleri bırakıp organik besinlere ağırlık  vermeniz önemle  ve doktor kontrol lü bırakmayınız .

-Kullanıp fayda gördüyseniz kullanmaya 2 çi bölümü devam ediniz. 30 gün ,1 çı bölümü kullanarak 2çı bölümde devam edilir.

-Birinci bölüm ve 30 gün menüler devam edilir meyvalar besleyici ,sebzeler temizleyici unutmamak gerekir.,

-Biyokimyanız ,hemogram ,hormon bilgilerinizi takip ederek her şeyi daha iyi anlayacak sınız.

-2 ci bölümle birlikte 120 ci günü ve devamı  3 çü bölüm  15.01.2016  yayınlanacak tamamı180 gündür. 

 - Yapılması gerekenler,30 gün,ve 1 çi bölüm kullanılmaya devam edilir, sadece oluşum olmuş ise civan perçemi ve diğerleri kullanılmaz,meyveler ,  sebzeler yenir ve doktor kontrolü eksik edilmez.Bayanlarda babalarda dikkat etmesi.

 Propolis hariç.İltihap söküçü

- Belirtili  (açıklamalı yazılmıştır)hastalıklar var ise diğer macun gurupları yapılır  sabah  öğlen akşam bir cay kaşık kullanılır.

                                   

2 Cİ BÖLÜM DEKİ MACUNLAR

Hepsi kullanılmaz sadece belirtiler var ise kullanılır .

(spirulına,civan pençeni,enginarlar lı ,erboşe,propolis , masis  .,reggiseng, devamlı kullanılır)

Oluşum görüldüğünde bunlarda bırakılır.

-Hormon yüksekliği olanlar civan perçemi kullanır iltihapları alırken ,Ayrıca beslenmeyle savunma sistemlerini güçlendirerek , bağışıklık sistemlerini güçlendirerek mutlu sonuca kavuşur.                           

                  HAZIR VEYA YAPABİLİRSİNİZ


    ACI BAKLALI MACUNU:
 BAY BAYAN

    AKTARLARDA HAZIRI VARDIR


 Kandaki şeker oranını düşürür. Kolesterol ve tansiyonu dengeler. Şekerden dolayı ortaya çıkan sindirim bozukluklarını gidermede etkilidir. Pankreasın dü­zenli çalışmasını sağlar. Uyku uyuma isteğini azaltır.Saf nar ekşisi ile hazırlanır .Kekik, bamya, ısırgan, böğürtlen, zeytin yaprağı, pelin, defne yaprağı ile ha­zırlanır. Günde 3 Öğün Yemeklerden Önce 1 tatlı kaşığı alınması tavsiye edilir. 

Gerekirse şeker otu ile cay olarak içilir.(Stevia ) Karahindiba kökü ile de içilebilir. 

 ENGİNARLI MACUN:BAY BAYAN

  AKTARLARDA HAZIRI VARDIR

   Karaciğer rahatsızlıklarından dolayı kaynaklanan cilt lekeleri egzama man­tar kaşıntı ciltte kızarıklık vb. gibi cilt sorunlarında yardımcı olabilir. Hepatit (Sarılık) A-B-C kontrol altına almada anti oksidan özellikleri sayesinde anne a­dayları ve bebeğin sağlığında büyük ölçüde yardımcı olur. Karaciğer büyüme­sinde anemi ve kan yetmezliği ile ilgili hastalıklarda kullanılır. Karaciğer salgı işlevlerini uyarır düzenler ve güçlendirir. Yüksek tansiyon şeker ve kolestro­lün kontrol altına alınmasına yardımcı olur. Karaciğerin yağlanmasında güven­le kullanılır. Sindirim güçlüğü ve gut problemlerinde etkilidir.

Enginar, zerdeçal, papatya, andız otu, zencefil, hindiba, şahtere, civanper­çemi, boya çiçeği, adaçayı, okaliptüs ile hazırlanır.


   REDGİNSENLİ MACUN: BAY

    AKTARLARDA HAZIRI VARDIR
Afrodizyak uyarıcı ve cinsel gücü artırır. Kan basıncını ve şekeri düşürür. Strese karşı etkilidir. Kanser hücrelerinin üremesini engeller. Tüm metabo­lizma fonksiyonlarını düzenler. Sperm sayısı artırır. Yaşlanmayı geciktiricidir.Kalp kasının çalışmasını güçlendirir. Kan yapıcı özelliğe sahiptir. Halsizlik ve isteksizliği ortadan kaldırır. İçinde; bal, polen, Hindistan cevizi, zencefil, ka­ranfil, kuşburnu, havlican, kakule, safran, redgiseng ve arı sütü bulunur.

  -  (yapılan macun ) sabah,öğlen,akşam, bir cay kaşıkla kullanılır.

    Ayrıca damla sakızı koyun 50 gr diger ismi masteki dir.    

    PROPOLİSLİ MACUN:BAY BAYAN

     AKTARLARDA HAZIRI VARDIR

  Propolis, işçi arıların değişik ağaç ve çalılardan toplayarak kendilerini so­ğuk ve hastalıklardan korumak amacı ile kovanı kapladıkları reçinemsi mad­deye denir.Polen, Arıların 200 ila 3000 arası çiçekten toplayarak, kanatlarında kovana getirdikleri bitkinin erkek üreme hücresi olan doğa harikası bir bitki özüdür.Arı Sütü, işçi arıların vücudunda polenlerin sindirimi sırasında ortaya çı­kan krem kıvamında bir sıvıdır; arıların başlarının iki yanındaki bezlerden sal­gılanmaktadır.

Propolisli Macun, kulak burun boğaz ve solunum yolları hastalıklarında kullanılan dünyanın en doğal ve kuvvetli antibiyotiğidir. Bağırsak sistemini güçlendirir. Kemik erimesinde makrofajları aktive eder. Kalın bağırsak tümör hücrelerini sikotinlere etki ederek yok eder. Mikro organizmaların asit direnci­ne karşı etkilidir. Ateş düşürücüdür. Yüksek kan basıncını azaltır. . Kılcal da­marların güçlendirilmesinde faydalıdır. Anti bakteriyel özelliği vardır. Kandaki yüksek kolesterolü düşürür.

Bal, polen, propolis, arı sütü ile yapılır, sabah-akşam yemeklerden önce 1 tatlı kaşığı alınabilir.

Ayrıca damlasakızı  50 gr koyun


 
  MASİS MACUN:BAY BAYAN 

 AKTARLARDA HAZIRI VARDIR

 Kilo aldırmada cinsel güç ve sperm arttırmada, çocukların gelişiminde kul­lanılır.

Kalp-damar tıkanıklığı, astım, bronşit, nefes darlığı, prostat büyümesi ve il­tihabı, karaciğer yetersizliği, hepatit C, romatizma rahatsızlıkların tedavisin­de faydalıdır.

Avokado, bamya çiçeği, civanperçemi, okaliptus, ginko bloba, mısır püskü­lü, gül hatmi, kekik, keten tohumu, biberiye, lavanta, kırkkilit otu, brokoli, ada­çayı, fuata, zencefil, rezene, zerdeçal, yeşilçay, karanfil, enginar, yenibahar kul­lanılarak hazırlanır.

Havlıcan, ısırgan, kakale, ginseng, tarçın, kişniş, kantaron, nane, papatya, şahtere, hindiba, karabaş, kiraz sapı ile de yapıla


  ERBOŞA MACUN: BAY  BAYAN

  AKTARLARDA HAZIRI VARDIR 

 Uzun süreli ereksiyon sağlamaya faydalıdır. Afrodizyak uyarıcı ve cinsel güç artırmada etkilidir. Sperm sayısını artırır. Halsizlik ve isteksizliği giderir.

Adamotu, kakule, karanfil, yenibahar, lavanta, maydanoz, karabiber, harnup unu, roka, tarçın, tere, zencefil, çam balı ile hazırlanır.

Ayrıca 50 gr damla sakızı diğer ismi masteki koyun 

GİNKO BLOBA MACUN:BAY BAYAN

AKTARLARDA HAZIRI VARDIR

Beyin damarlarında kan pıhtılaşmasını önler, konsantrasyonu sağlar. Unut­kanlığı önleyicidir. Hafıza kaybında stres hallerinde ve zihinsel yorgunluklar­da beyne daha fazla kan ve oksijen ulaşmasını sağlar. Erken boşalma ve üriner rahatsızlıklarda damar sertliğinde ve atar damar tıkanıklığında yüksek basınca

karşı anti alerjen ve iltihap önleyici özelliğe sahiptir.

Hazırlanmasında ginkgo biloba, limon çiçeği, kına kına, ginseng, alıç çiçe­ği, melisa kullanılır.
Ayrıca 50 gr damla sakızı koyun diger ismi masteki dır.  

 KANTARONLU MACUN:BAY BAYAN

 AKTARLARDA HAZIRI VARDIR

 Stres ve zihinsel yoğunluklarda etkilidir. Kalp ritmini düzenler. Sinirsel gast­rit ve ülserde, migren ve baş ağrılarında, uykusuzluk ve halsizlik hallerinde, ka­raciğer ve cilt hastalıklarında, hafif ve orta dereceli depresyonlarda, bayanlarda menepoz döneminde ortaya çıkan korku gerginlik ve uykusuzluklarda etkilidir

Kantaron, melisa, karabaş, mercan köşk, yeşil çay, bamya, ıhlamur, papatya, tarçın, karanfil, lavanta ile yapılır.  

 BİBERİYELİ MACUN:BAY BAYAN

AKTARLARDA HAZIRI VARDIR

 Yüksek tansiyonda kalp damar rahatsızlıklarında kandaki yağlanmayı önler. Kan şekerini dengeler. Kalp ritmini düzenler. Sinirsel kalp çarpıntılarını önler.

 

Biberiye, funda, kekik, kişniş, bamya, çoban çökerten, böğürtlen yaprağı, karabaş, keten ile yapılır. 

 AK ŞEMSEDDİN HAZRETLERİNİN TERKİP ETMİŞ OLDUĞU

 MACUN:BAY BAYAN    HAZIRI  YOKTUR

  Çocuğu olmayanlara, erkeklikten kalanlara, idrarını tutamayanlara, bel ağrı­sına, bel soğukluğuna, baş ağrısına, kuvve-i hazımaya, diz ve omuz ağrılarına, eklem ağrılarına, siyatiğe, basura, kulunca faydalıdır

 Çörekotu, zencefil, topalak, havuç tohumu, soğan tohumu, anason, tarçın, dârüfülfül, kebabiye mesteki, günlük, safran, andız kökü, havlıcan, meşe kav­rulmuş palamutu unu, kavrulmuş simit unu dövülür, elekten geçirilir, yeteri ka­dar hakiki balla karıştırılarak macun yapılır. 9-15 gr. kadar yutulur. 


KARABAŞLI MACUN BAY BAYAN

    AKTARLARDA HAZIRI VARDIR

Karabaşlı Macun düzenli kullanıldığında kalp krizi riskini azaltır. Kalp ve damar tıkanıklığında damar duvarlarını onararak kalp ritmini düzenler. Kan şekerini dengeler, kan basıncını dengeleyerek tansiyonu düzenler. Tansiyona bağlı olarak kulak çınlamasını ve uğultusuna iyi gelir. Kandaki yağlanmayı ön­ler. Ayak ödemlerini önler.Karabaş, hayıt tohumu, demir tiken, biberiye, oğul otu, kekik, tere, zeytin yaprağı ile yapılır, yemeklerden 20 dk önce 3 öğün 1 tatlı kaşığı alınması tav­siye edilir. 

 AVAKADOLU MACUN:BAY BAYAN 

 
 AKTARLARDA HAZIRI VARDIR

Böbrek Taşını ve kumu dökmeye faydalıdır. Böbrek yetersizliğinde etkilidir. İdrar yolları ve böbrek iltihabında kullanılmaktadır. Safra kesesi taşlarını erite­rek dışarı atılmasını sağlar. İdrara rahat çıkılmasına yardımcı olur. İdrar yolun­daki yanmaları ortadan kaldırır. İdrar yollarındaki iltihaptan dolayı ortaya çıkan ateşi düşürür. İdrar kaçırmayı durdurur.Avokado, böğürtlen kökü, mısır püskülü, kiraz sapı, ardıç, maydanoz, kırk kilit otu, civanperçemi, meyan kökü, hazanbel, hilton tohumu kullanılarak ha­zırlanı 

 KANTARONLU MACUN:BAY BAYAN

 AKTARLARDA HAZIRI VARDIR

 Stres ve zihinsel yoğunluklarda etkilidir. Kalp ritmini düzenler. Sinirsel gast­rit ve ülserde, migren ve baş ağrılarında, uykusuzluk ve halsizlik hallerinde, ka­raciğer ve cilt hastalıklarında, hafif ve orta dereceli depresyonlarda, bayanlarda menepoz döneminde ortaya çıkan korku gerginlik ve uykusuzluklarda etkilidir

Kantaron, melisa, karabaş, mercan köşk, yeşil çay, bamya, ıhlamur, papatya, tarçın, karanfil, lavanta ile yapılır. 

DEVAM EDEÇEK


Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.  

  Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır.. 


  Doktor  diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir,yanında bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çalıştıran, izni alınmış aktarlar tarafından güvenli şekilde kullanılmalıdır.
 

   Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin    sorumluluğundadır  

  Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.


  

 

                                                                    saklisifa@gmail.com

                                                                    premix12345678@gmail.com
                                                                 
                                                                   saklisifapiriiworld@gmail.com

 

  

              


NOT
:KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN,ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.

 

  

             

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi19
Bugün Toplam142
Toplam Ziyaret1209723
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar12.650712.7014
Euro14.269314.3265
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com