• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

SADECE 30 GÜN VÜCUDU CALIŞTIRAN SİSTEMLER

   

        SADECE 30 GÜN  VÜCUDU CALIŞTIRAN SİSTEMLER  

   https://www.sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com   https://www.sakli-sifa.com 

ALIŞKANLIKLARI BİR KENARA BIRAKIN                                               

Ailece baş başa geçirin bol oksijen temiz hava yürüyüşler.

Sadece bir ay organik yaşa Daha sonra tekrar normale dön. Döndükten sonra normal yemekler plastik gibi gelecek (Yemeklerin yapay gibi gelecek) Ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız, eve dönüş yemeklere tercih edin.  Sağlık elinizde çünkü her şey sizin elinizde.

 (30 gün son verin Asitli içecekler, ayak üstü yemekler, hazır yemekler, paketlenmiş gıda ve şekerlemeler uzak durun.) Sebze ve meyveleri günlük ve taze mevsimine göre kullanın farkı görün.     

         https://www.sakli-sifa.com  


Para sesi, atm.  kağıt sesi , makine cırt ,cırt sesi , Hele , hele ihtiyaç olmadan bilgisayar kullanmayın kullanmaya devam ederseniz sizleri mutsuz edeceğini bilin Beğenme beğendirilme hastalığın dan kurtulmak, şık görünme, yüksek görünme , konuşmayı  değişiklik , her kez beni  beğenme ruh yapısı , sık ve devamlı televizyon seyretmek Hele, hele burmadan takla atan programlar sisleri bir noktaya bağlama ve ruh yapınızı strese sokmakta içten içe hastalanmak, elektronik oyunlar Hatta telefondan bile uzak durun sana ihtiyaçları varsa seni bulacaklar gelmiyorsalar doğru yoldasın demektir.(Bunlardan da uzak durun.)

Organik doğal yaşam yapın. (Senin eski diye attığın şey benim içim ve başkası için yeni olabilir). Deneme 30 gün bakın sağlık nasıl yerine geliyor. Çoban sakli-şifa

On mükemmel sistemi devreye sokacak.                                

          https://www.sakli-sifa.com

VÜCUDUN ON MÜKEMMEL SİSTEMİ

 Mükemmel bir varlık olan insanın hayatiyetini sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmesi için bütün organların sağlıklı olarak çalışması ve birbirleriyle uyumlu hareket etmesi gerekir. Vücudumuzu meydana getiren başlıca sistemler;


         https://www.sakl-sifa.com

Bağışıklık Sistemi,

Sindirim Sistemi,

Dolaşım Sistemi,

Boşaltım Sistemi,

Sinir Sistemi,

Solunum Sistemi

Lenf Sistemi,

Üreme Sistemi,

Hareket Sistemi

Destek iskelet Sistemidir. 

                                            

         
https://www.sakli-sifa.com    

   

İnsan vücudu sistemler ve bu sistemleri meydana getiren canlı bir organizmadır. Vücudumuzdaki bütün organ ve sistemler bir uyum içerisinde çalışır. Bütün organlar; kan damarları ve sinirleri birbirine bağlıdır. Bu nedenle, insan vücudunu oluşturan sistem, organ veya dokularda meydana gelen herhangi bir sorun vücudumuzun tamamını etkileyebilir. İnsan yapısında okuyun.

                                       
      https://www.sakli-sifa.com


                   Dokunarak istemleri hareket ettirmek

 

Net okumak için ayak bakımını okuyun

Ayakkabı içlik plastik veya keçe bir ayakkabıcıya gidilir şu işlemler yapılır

Siyatik kısmına sinir topuk gelecek şekilde işaretlenerek kemer kopçası zımbalanır.

Beyin kısımlarına 3 parmak işaretlenerek kopçalar zımbalanırlar,

Böbrek kısımlarına işaretlenerek kopçaların,

Kopçalar üstü yuvarlak şekilde olması önemli (raptiye) şekli. İster ofiste ister evde ister yürürken rahatlıkla kullanılır Gün de 5 dakikayla artırarak 20 dakikaya çıkasıya kadar arttırın kullana bilirsiniz, Sizleri çok rahatlatacak Yürüyüşten sonra nar suyu, limon suyu, portakal suyu içiniz. Varis, halsizlik, ağrılar, kan basınç, topuk ağrısı, Devamını ayak bakımında okuyun.                                         

HASSAS NOKTALAR  EL TÜM VÜCUD

 BU YAĞLA OVALAYIN GİRİT BALIK YAĞI / YER YÜZÜNE ÇIKMAMIŞ TARİFTİR                                                                               

FARKI HİSSEDECEKSİNİZ

Sizlere çok özel eski tarih Truva ve Girit eski Yunan tarihinde yapılan gerçek balık yağı.

1. Çupra ak deniz balığı veya iç tarafta alabalık: Ayıklamadan kıyılıp 2 kg zeytin yağda bekletilir kokma derecesinde süzülür bir derin tencereye konur.

2. Beyaz kıl, kaşık kaya tuzu, pişmemiş tuğla parçası bir el büyüklüğünde hepsi birlikte çok iyi şekilde pişirilir. (Ateş üzerinde) su koymadan.

3. Pişirilen malzeme hazırlanan yağın içine atılır tencere kapağı hemen kapatılır.

4. Daha sonra soğuyan malzeme hepsi birlikte süzülür.

 Kullanıl maya başlanır soğuk şekilde masaj şekilde sürülür.

UYARI: Isıtılan malzeme yağa dökülürken eldiven giymeniz yağın sıçramasını önleyiniz, masaj bölümü nü okuyarak uygulayın

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.

Bu bilgiler, hiçbir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. 

Doktor diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir, yanında bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çal iştiran, izni alınmış aktarlar tarafından güvenli şekilde kullanılmalıdır.

Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin    sorumluluğundadır

Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.


NOT: KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN, ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.

 

                                            

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam120
Toplam Ziyaret1209701
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar12.650712.7014
Euro14.269314.3265
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com