• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

ÇIKARILAN GÜNLER ÖNEMLİ DEĞİL HER AYDINLIK HER KARANLIK AN ÖNEMLİ

             https://www.sakli-sifa.com       https://www.saklisifa-piriiworld.com                            

                                         BENİM İÇİN GÜNLER ÖNEMLİ DEĞİL   

Kutladığımız günlerin nasıl ortaya çıktığını biliyormuyuz? 14. Şubatta Kutladığımız sevgililer günü, 1 nisan şaka bayramı ve bugün artık kutlamayanı insan saymadığımız anneler günü nasıl ortaya çıkmıştır. Aşağıda anneler gününün çıkışı anlatılıyor.

O 1864 de doğdu. 41 yaşında annesini kaybettiğinde ABD ‘yeni Dünya Düzeni’nin ana hatlarını bulmaya çalışıyordu, Avrupa’da ‘kan rüzgarları’ esiyor, Osmanlı İmparatorluğu gizli anlaşmalarla bölünmenin eşiğinde duruyordu.
Dünya ilk kez topyekün bir petrol savaşına sahne olmak üzereyken ve milyonlarca anne katledilecekken, Anna Jarvis Amerika’da ‘anneler günü’ önerisini bir kilisede kutladı.
Önerisi emperyal güçlerin dünyaya ‘kültür ihracatı’ modeli için ‘elverişli’ bulundu ve başta başkan Wilson olmak üzere, gazete patronlarından din adamlarına ve Senato’ya kadar kabul gördü.
Dünya kanla yıkanırken, Wilson prensibiyle Anadolu’ya kukla devletler oturtulurken Mayıs’ın 2. Pazar günü ‘anneler günü’ ilan edilmişti.
***
1. Dünya Savaşı emperyal güçlerin Pazar kapma yarışıydı. Ve bu paylaşım kavgasında sadece topraklar değil zihinler de devşirilecekti.. Emperyal güçler, zihinsel işgalin atom bombasından daha etkili olduğunu söylemişlerdi.. Kanlı savaşlar, petrol, pamuk ve buğdayın ele geçirilmesi için beyinlerin de işgal edilmesi gerekti. O yıllarda yeni bir dünya düzeni şekilleniyor, Amerikan küresel çetesi ‘tek dünya sistemi’ ‘tek dünya kültürü’ üzerine kafa yoruyorlardı.
Anna Jarvis 1948 yılında 84 yaşında 2. bir dünya paylaşım savaşının ertesinde öldü.. Ölmeden önce ortaya attığı fikrin tüketim amacıyla kullanılmasından duyduğu üzüntüyü belirtiyor, ‘Bu özel günü dini bir kutlama olarak düşünmüştüm. Oysa ticari amaçlara alet oldu.’ demişti. Demekle kalmadı, ulvi fikrinin metalaşmasına duyduğu nefretle birçok kurum ve kuruluşa dava açti ve doğal olarak hepsini kaybetti. Öldüğünde çok yoksuldu, evi bile elinden alınmıştı, bir hastane köşesinde hayata veda etti. Çocuğu yoktu. Emperyalizm gerçekleri gördüğü ve göstermeye kalktığı için Jarvis’i affetmemişti.
Adı unutuldu gitti..
Emperyalizm anneler gününü birçok ülkeye ihraç etti. Tıpkı birçok benzer gün gibi…
Türkiye 1947’de küresel çetenin kucağına düşünce ‘Amerika, canım feda sana’ şarkıları eşliğinde , NATO için Kore’ye asker yollayacak, Amerikan üslerine ve barış gönüllüsü adı altında ajanlara kapılarını açacak, süt tozları içeçek, Amerikan eğitimiyle zihni bulandırılacak, Hollywood filmleriyle küçük Amerika olmaya özenecekti… Anasıyla babasıyla tüm millet yokluk ve yoksulluk içine sürüklenir, ülkenin tüm varlıkları küresel odakların eline geçerken Anneler günü en yoksulundan en varsılına kutlamakla övünülen bir güne dönüşecekti…
  Milli günler hızla solarken ‘küresel günler’ öne çıkacaktı…
Bu millet anasının değerini her şeyin üzerinde tutan bir millettir. ‘Cennet anaların ayakları altındadır’ diyen bir dine mensuptur.. Anasına atasına yılda bir gün değil yaşadığı her anı adayan bir kültürden gelmiştir. Emperyalizm için bu tehlikelidir ve değişmelidir! Her şey sahteleşmeli, tek bir gün analar için tüm alış veriş merkezleri kampanyalar yapmalı, parası var yok herkes sokakalara çıkmalı, alabileceği ne varsa almalıdır.Küresel ekonomik işgâl bir yandan, sırtlan dişlerini etine geçirdiği millete   öbür yandan  .Kılcal damarlarımıza kadar sızan ‘kültür’süzleşme örneklerini kendi yaşamınızda yakalayın…Anneler, babalar, halalar, teyzeler, sevgililer günleriniçoşku içinde kutluyor musunuz… Avrupa’da Müslümanların kılıçtan geçirildiği 1 Nisan gününde eşe doşta şakalar mı yapıyorsunuz, sorgulayın…

Emperyalizmin tarifini mi istiyorsunuz? Günlük yaşantınıza ve değişen değerlere bakın…
Analarınızın, atalarınızın değerini yaşadığınız sürece unutmayın!
                   
       
                                           ÇOBAN SAKLİ SİFA 


                         Yaşamımda Edindiğim öğrendiğim En Büyük Bilgi Şudur;       

          Kendi Kendine Yardım Etmeyi Bilmeyen , Hiç Kimse Yardım Etmez ve edemez.   

                       Gücünüzden şüphe ederseniz, şüphelerinize güç verirsiniz.  

                Kan ve kemik tüm insanlarda bulunur. Farklı olan yürek ve niyettir. 


  “Insaniyet maskesi taşıyan öyle milletler ve insanlar vardir ki maskelerinin  altında     

                                                          canavarlar yaşar. “    

                                                          Çoban sakli şifa        

                                       
                                         ANNELER   İÇİN

                                           PERİZ YAPIN                                                            

                         Meyveler besleyici ,sebzeler temizleyici              

       “Nüfus kağıtları pembe de,  olsa,   yürekleri mavi dır”                                               

                                         BENİM İÇİN 366 GÜN  

  Sen annenin karnındayken annenin almış olduğu gıdayı damak tabını al. Ninenizin sarı değirmenlerini , havanları çıkarın. Taneleri artık sis çekin , kökleri havanla dövün ve evinizin değirmencisi olun. Un, ekmeğini ,tandırlarda ,fırınlarda , içeceğini ,yanı kısaca her şeyini, kendin yap ören, tüm dünya kadınlar, güçlü marifetli ve başarılıdır.


( Anne karnından ve devam eden süreç çocukluk, gençlik ,delikanlılık ,orta yaş, yaşlılık ,ve ileri yaş ,vücut kendini yenileyerek gelir ,bir pırtıdan et ve kemik yapılanır ,alınan ,mineral ve vitaminden beslenerek vücut tamamlanır  enerjiyle yaşam başlar ve biter. Bunlarla beslendiniz “ RABBİM “doğa  tabiata mineral ,vitamin gönderildi şifa için .Bunun farkındaysak her şey yolunda demektir. Ama bir şeyler ters gidiyorsa onu kendimizde aramak lazım.)       

                              Daha vakit var deme, sevdiklerine zaman ayır.

       Sen sevdiklerine zaman ayırmazsan, zaman seni sevdiklerinden ayırır..  

                                                         Çoban sakli sifa       

     
                                            ÇANAKKALE                                                          

                KORKULARI ÇANAKKALE ANADOLU KADINLARI
                                                      
             Birlik .Beraberlik.Dirilik . Diriliş . Anıtı  : ÇANAKKALE              

                               VİRÜSLERİN KORKULU RÜYASI 

 Kadınların çocukları oldu çocukların torunu oldu ,torunların torunu ,şimdiki torunlar gelecek nesline torunlarını yetiştiriyorlar ,şimdiki nesil asli ,kültür ,töre ,hak ,adalet ,çocuklarına aşılıyor ,atalarından miras kalmış ,mirası hak yolunda torunlarına anlatmayı hayal ediyorlar ….Var git hele şansını bu topraklar da zorlama…Bu topraklarda hamuru ile yorulmuş kişiyle bilek güreşine girişme…Hak ve   Adaletin terazisi bu topraklardan geçer…Yaratan öyle yaratmış hiç farkına varmadınız mı …Yok edemezsiniz varı  , yok etmek, yok olanı  var etmek  ALLAHA Mahsus dur. Ne ,ne kadar yok etmeyle uğraşsanız  yoklar bu dünyada yok olmayacaktır… YOK ETMEYİ DÜŞÜNENLER BİLSİNKİ  yok etmeyi hayal bile edemeyeceksiniz ..  İşt..İşşşşşşşt ..sana  söylüyorum uyanİşşşşşşşşt..uyan geldik.. Son durak…..  

                                           Çoban sakli şifa      

                        
                              ANNELERİMİZ  VE  KADINLARIMIZ      

 Şu anlarda gerçekten kurtuluş savaşı  veriyoruz her şey kadının annelerin elinde şu anlarda çanakkale  savaşının 101 ci yılı Çanakkale  anıtına gidin Türkkü . Kürdü. Laz ı .Arap ı .Çerkez i .Rumeli si .Yörük.Pakistanlısı .Filistinlisi.Azerilisi. Azerbeycanlı sı .  Niçin savaştılar Osmanlı  ve TÜRKİYE için .Anneler.ve Kadınlarımız Her milletten Bu toprak için... Annelerimiz gidin anıt önünde dua  ve resim çektirin  ve savaşı  bir daha kazanın ……Savaşan toplumda suç yok gözleri kan bürümüş geçleri savaşa sokan liderlerde suç çünkü onlar savaş suçlusu….Hep gelecek çıkar peşinde…….                     

  Bir ANZAK ANNESI  oğluna şöyle haykırır o topraklar bizim değil niçin savaşa  gidiyorsun oğul hiç cevap vermez annesinden hatıra olarak TOKAT KALIR….İngilize de Sıkmış olduğu yumruğu OSMANLI tokadı hatıra kal dı….. Ama merak etmeyin  Uzaktaki anneler Atalarıniz için üzülmeyin onlar bize emanet……..Bir  TÜRKİYELİ Sözüdür…..  

            OSMANLI TOKATI : Açık bir el, sıkılmış bir yumruktan daha güçlüdür.         

                                        
                                                      Çoban sakli şifa     

        8  MART KADINLAR 5 MAYIS ANNELER GÜNÜ 2 GÜN HATIRLAMA DEĞİL     
             
                              
 İNSANLIK VE GELEÇEK İÇİN 365 GÜN                                           
                               
                                           HİKMETLER VE NİMETLER

        TÜM ANNELER SAĞLIĞIN VE GELECEĞİN İÇİN BÖYLE DÜŞÜNDÜ…YA.SEN…      

 

           Ve "RABBİM " Anneyi Yarattı. İnsanlar O'nun Merhametini Anlasın Diye.       

                        "Nüfus kağıtları pembe de,  olsa,   yürekleri mavi dır. " 

    
                       2016 ANNE YILI HER ŞEY ONLARIN ELİNDEN GEÇER

                  HER BAŞARININ ARKASINDA KADIN  EŞİTTİR  ANNE VARDIR     
                             
  Anne karnından ve devam eden süreç çocukluk,gençlik,delikanlılık,orta yaş,yaşlılık,ve ileri yaş ,vücut kendini yenileyerek gelir,bir pırtıdan et ve kemik yapılanır ,alınan ,mineral ve vitaminden beslenerek vücut tamamlanır  enerjiyle yaşam başlar ve biter. Bunlarla beslendiniz “ RABBİM “doğa  tabiata mineral ,vitamin gönderildi şifa için .Bunun farkındaysak her şey yolunda demektir.Ama bir şeyler ters gidiyorsa onu kendimizde aramak lazim.   

     Rabbin bal arısına şöyle vahyetti ¨Dağlardan ,ağaçlardan ve insanların kurdukların çardakların dan kendilerine göz, göz ev  edin Sonra  da her türlü meyveden  yede rabbinin sana yayılman için belirlediği yolları tut¨Onların karınlarından renkleri  çeşit ,çeşit bir şerbet çıkar ki ondan insanlara şifa vardır.Elbette düşünen kimseler için bunda  alacak ibret vardır . 

  Sen annenin karnındayken annenin almış olduğu gıdayı damak tabını al.Ninenizin sarı değirmenlerini , havanları çıkarın. Taneleri artik sis çekin , kökleri havanla dövün ve evinizin değirmencisi olun.Un,ekmeğini,tandırlarda ,fırınlarda,içeceğini,yanı kısaca her şeyini,kendin yap ören,tüm dünya kadınlar,güçlü,marifetli ve başarılıdır.

  Dünyaya yeni gelmiş gibi sıfırdan başlayın bakın görün her şey yoluna girecek .Anne dedi mi yapar.


                        Daha vakit var deme, sevdiklerine zaman ayır.      

             Sen sevdiklerine zaman ayırmazsan, zaman seni sevdiklerinden ayırır.. 

 Nimetlerin hikmetlerini tanıma yolunda atacağımız her samimi adım bize tüm şifalı  sırlarını açacaktır inşallah. Kâinatta ve içimizde saklı olan enerjiyi keşfedip aralarındaki ilahi münasebete vakıf oldukça her şey daha i­yi anlaşılacaktır.          

                     Yaşayan dünyada bir aile projesi yanı bir Anne                 

Şöyle dönüp bakın kimse istemez orda olmak bir şekilde hapis yatan çocuklu anneler görsel diyoruz ama görmüyoruz.

 Bence özellik yapılarak çocuk büyüdükçe pişmanlık duyan anneler için ayrıcalık yapılması hapiste büyüyen çocuklar ruhsal durumları düzeltilmesi o çocuklar  anneyi ayırmadan sağlık ve sosyal yaşantılarını gelecek toplumlara eğitimli daha yetişkin çocuklar ve gelecek günlere daha iyi gelecek .

 Annelere özel yapılmış hapis evler annelere meslek eğitimi  veya pilastik kelepçeli bileklikler özel ev hapisleri çocuklarında eğitimine de önem verilmesi gelecekleri tehlikeli dünyada depresyonlara dikkat edilmesi önemli ve gerekli bir proje ve hiç kimse isteğiyle hapis yatmaz sürükleyen kader rüzgarı dır .

       
                 İşşallah geleceğin anneleri ve yetişkin başarılı çocuklar
     
                    GELEÇEK  te ÖNCELİKLE ANNE ,BABA yı daha iyi anlarlar.                 

               Hürriyet kıymetini hapis olda gör,Paranın ve sağlığını kıymetini

                                   Gurbet  elde parasız sağlıksız kalda gör.

                           
                                  Bol gününde olanlar dar gününde bulunmaz 

                                                                    TEK
   Zor günlerini yalnız atlatan, Kimsenin yokluğunu hissetmez. Çünkü ”RABBİM “  yanında dır      

                                                         Çoban sakli sifa     DEVAM EDEÇEK

 
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.

 Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır..

 Doktor  diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir,yaninda bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çaliştiran, izni alınmiş aktarlar tarafından güvenlı şekilde kullanılmalıdır.

    Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin    sorumluluğundadır

    Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

   

                                                                        saklisifa@gmail.com

                                                         premix12345678@gmail.com

                                                        saklisifapiriiworld@gmail.com

  


NOT:KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN,ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.

 

  

 

 

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam107
Toplam Ziyaret1211228
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com