• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

SAKLI ŞİFA SAKLI ENERJİ

                                           SAKLI ŞİFA
                                       SAKLI ENERJİ
  
                    

                       https://www.sakli-sifa.com
     https:://www.sakli-sifa.com   

                  BİTMEYEN AKÜ VE AKÜ YENİLEME APARAT

İlla japon  çin mi yapacak, Çoban bunu yapıyorsa,

Mühendisler neler yapmaz Yürüyebilen tüm araçlara Yakında

             Saklinet-enerjitelekomunikasyon..Sakli şifa çoban 

                                                      RB   

                                          Recycling Battery  

                                            ( Sonsuz enerji )

                                      Adı Çoban   işide Çoban   

                   “Altıgen piramit göz ve kutu içindeki sır, ve akü"

                           "Evinizi her yere akıl nereye istiyorsa"

                                           "Bedava elektrik”        

                   ( -1den başlayan  +1 sonsuz ısıyla enerji toplama
                                    

https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com 

                                     Var olan gücü anlatmak                 

Derler neden piyasaya sürmüyorsun, derim hey arkadaş bu kadar akü elektrik şebekeleri varken sana dış dünya hareket enerji vermez seni alaşağı yaparlar “sadece çoban kendi dağında, kendi ihtiyaçlarında kullanır”

Bu gelecekte dünya savaşı çıktığı zaman acil elektrik üretmek için bu dünyaya uymaz gelecekteki yok olacak dünyaya ait bu gün birileri yapar çizer  gelecekte birileri okur acil ihtiyaçlarını sağlar....

Muhabere ne kadar teknolojide küvetlide olsa gene eski 7 8 9 telsiz kurtarır...Sen ne olursan ol şeytan maske takmış zenginler kulübündeysen.. Bir yere varırsın...Oda gençlikte de yapmadık gelecekte de yapmayız..

Sadece vakit zamanı bekleriz geridekilere not yazarak.. Helal lokmanda kapsül olursun birileri gelir barut verelim der, ”maazallah yaratanından korkarsın” patlar bir gün yok olursun.. Ne geleceğini ne neslini kurtarırsın.. Az mı çektin diyenlere, çocuğun ve yeğenlerin var diyenlere, şöyle bir bakarsın...

Benin üreteceğim ürün üretemediğim için bir şeyler bırakamadığım için yıkmaz, şu dünyaya gönderilmişim ama geçici dünya malını bir türlü anlatamamış olmak beni yıkar.. Sadece bu mu kurşun geçirmez yanmaz levhada yapsan, sadece kendine kullanacak kadar, ihtiyacın kadar yaparsın..

Ona da gerek kalmaz nefes aldığın gibi vereceğini biliyor, ölüm seni nerede olsa yakalayacağını biliyorsan bil neler yapsan da, ölüm bulur seni.. Kaçamazsın...

                                          selcuk uysal Çoban saklı şifa   

 


    https://www.sakli-sifa.com    

 

BİTMEYEN AKÜ ESKİMİŞ AKÜYÜ, yenilenen akülerin bir ek parçası  yakında 88 yılında 15x20 büyüklüğünde yaptığım bir çılgın ufak proje yakında sonsuz enerji İlyas ishak sakli şifa da saklı enerji  arabalarda ,uçaklarda, tanklarda, gemilerde , forklift te , kısaca   

AKÜLÜ MAKİNALARDA

 İLYAS torundur

 İSHAK türü tükenmek üzeri  kuştur

ÇOBANIN ruhudur

Yazılımı kısa zamanda yazılacak

                     VAR OLAN ENERJİYİ YAKALAMAK Sakli-şifa sakli-enerji 

5 ton su ile evinize ,villanıza, yayla evinize, tarlanıza, elektrik sonsuz enerjiyi kurabilirsiniz  ,ikinci 5 ton su ile de evinizi ısıtabilirsiniz, Tarlanızda suyunuz var elektrik yok,  Suyunuz yer altında çıkarsam da elektrik yok derseniz.

Bilin sizin her şeyiniz var ama iş üşengeçliğiyle yapmıyor, sadece şehirlere göç ediyorsunuz, yanlış "Rabbim" her şeyi vererek size hayat şifresini bile verdi, sadece okuyun , ilim bilim sadece okulda öğretilmez, öğretenlerde sizin yoldaydı okudu ilmîleşti, bilimle var olanı buldu, ve uyguladı, Mühim olan saklı enerjiyi toplamak ve depolayıp kullanmak, ister sürtmeyle, ister itmeyle, kullandığın enerjiyi TAMANL AYABİLMEK. Üretim aparatları resimli olarak atılacak ve açıklamalı yazılacak… İla birilerin bulması mı gerek…

       AKÜDE HARCANAN ENERJİNİN TOPLANARAK TEKRAR KULLANILMASI 

Özet Otomobillerde kullanılan enerji, aküden sağlanmaktadır. Normalde motor döndükçe elektrik üretilir. Üretilen elektrik de aküde depolanır. Fakat, araç çalışmazken aküden akım çeken alarm gibi bazı yapılar vardır. Onun dışında dururken müzik falan dinlerseniz biter. Bazı oto teypler çalışmazken de akım çeker ve aküyü zayıflatır.

Ayrıca aküyü komple söküp kenarda bile bekletilse bile yavaş yavaş şarjı azalır. Haftada bir dolaşan arabada yukarıdaki gibi bir radyo ve alarm yoksa problem olmaz, bir hafta sonra yine marşı düzgün bir biçimde çevirir.

 Ama tabi haftada bir 5 dakika çalıştırılırsa o zaman eksilen şarj yerine konulamaz. Sonuç olarak aküyü tamir ettirmek zorunda kalırsınız. Bu projenin amacı araç çalışmıyorken akünün enerjisinin bitmesini önlemek ve akü ömrünü artırmaktır. Yani radyo, far, alarm gibi bileşenleri araba çalışmıyorken kullanabilmek bu projeyle mümkündür.

Araçla gece gidilen bir yerde(piknik yeri, çeşme vb) aydınlatma yoksa bu proje sayesinde araç, aküyü bozmadan uzun süre bu ihtiyaçlar karşılanabilir. Sonuç olarak bitmeyen akü tasarlanmış olur.

I.GİRİŞ

Kimyasal anlamda enerji depolayan ve gerektiğinde bu kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine çeviren cihazlara Akü denir .   

Aküler yapı olarak birbirine benzerlik göstermelerinin yanı sıra bir grup elektro kimyasal hücreden oluşmaktadırlar. Bu hücrelerin her birinde bir pozitif, bir negatif elektrot ve bir ayıraç mevcuttur.

Akü Deşarj edilirken iki elektrotun içinde bulunan farklı materyaller arasında elektro kimyasal bir değişim meydana gelir. Çok basit anlamda, negatif elektrottaki madde oksijenle tepkimeye girerek elektronlarını serbest bırakır, yani daha negatif bir konuma gelir. (Anot reaksiyonu).

Aynı zamanda pozitif elektrottaki madde azalır ve elektrot daha da pozitifleşir (Katot reaksiyonu) Elektronlar pozitif ve negatif kutupları birleştiren bir dış devre aracılığıyla elektrotlar arasında dolaşır. Elektronlar pozitif ve negatif elektrotlar arasında hareket ederken farlar, marş motoru gibi bir dış devreyi de faaliyete geçirir.

Enerjiyi depolamak için farklı materyaller kullanılabilir ve aküler genellikle o akünün yapısında aktif olarak kullanılan nikel/kadmiyum  nikel/demir lityum/demir gibi materyalle tanımlanırlar.

Diğer akülerse elektrotlarda bulunan diğer tıp materyallerle ve kullanılan elektrolit tipine göre adlandırılırlar. En yaygın olanları kurşun asit aküleridir. Kullanılan aktif materyal, hücrelerin voltajını belirler ve hücrelerin sayısı da akünün toplam voltajını belirler.

 Bir kurşun asit akünün 2 V. civarında nominal voltajı vardır. Bir çok araba aküsü bu tip 6 hücreden oluşmaktadır. Bu yüzden 12 V. lik bir voltaja sahiptirler. Geleneksel açık aküler elektrolit ile doldurulabilir. Bakım gerektirmeyen aküler doldurulamaz Yeniden bileşim aküleri doldurma gerektirmez, çünkü aküde bulunan hidrojen ve oksijen gazları birleşerek suya dönüşürler. Sadece şuan zamanı değildir Geniş bilgiye Bölüme şifreli girilir…

                                       Selcuk uysal Çoban sakli şifa           

Ayrıca

Bu bölümü okuyun

İLK HAREKET BİR ENERJİDİR SONRASI SONSUZ ENERJİ

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.

Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır..

Doktor  diyetisyen ve hebalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir, yanında bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çalıştıran, izni alınmış aktarlar tarafından güvenli şekilde kullanılmalıdır.

Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin    sorumluluğundadır

Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. 

                                                                        saklisifa@gmail.com

                                                         premix12345678@gmail.com

                                                        saklisifapiriiworld@gmail.com

  


NOT:KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN,ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.

 
Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi13
Bugün Toplam130
Toplam Ziyaret1209711
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar12.650712.7014
Euro14.269314.3265
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com