• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

PİRİİWORLD/SAKLİ ŞİFA TV PREMİX 116

                       PİRİİWORLD/SAKLİ ŞİFA TV PREMİX 116                                
                               
                                              YAKINDA

                                 www.sakli-sifa.com      
  
Saklı şifa Dergi ,kitap, gazete vb. gibi yayınların basıma hazır hale getirilmesi, okuyucuya ulaştırılmasına ilişkin hizmetler
 (global iletişim ağları vasıtasıyla anılan hizmetlerin sağlanması da dahil.).Film, televizyon ve radyo programları yapım hizmetleri. 


Sakli Sifa wird Zeitschriften, Bücher, Zeitungen und weiteres für Veröffentlichungen und Dienstleistungen den Lesern bereitstellen. Einschließlich wird (der Erbringung von Dienstleistungen mit Hilfe von globalenKommunikationsnetzwerke angegeben). Sowie Film, Fernsehen und Radio-Programme.  

                                       ZİKİR KISALT

Türkün ilk zamanından doğa tanrısı sonrası Allah ve her dertte zikir ederek bu yaşam hayat doyunca zikirle Allah yolunu bulmuş ve başarılarla çıkmıştır kısa yolu zikirdir..Bir hayat şu andaki yaşantınız nereden gelmekte o an onların Psikolojik ruh yapılarını hayal et..Tereddüt yok sessiz bir gemi inançla kara deniz dev dalgalarına bodoslama vurdukça zikir ediyordu. .Ufak afette sallandığın uçakla hava boşluğuna girdiğin gemiyle yolculuk yaparken alabora olduğu gibi zikir ederek Allah'ı andığın gibi..

Bir gemi gemiyle ve içindekilerle iman dolu tevekkül eden bir kurtuluşa.1919 Şafak vakti kara denizin katil dalgaları arasından düşman ve iblis gözlerden görünmeyen bir gemi samsun açıklarında görünür bayrak teslim etmeyi düşünmeyen gençlik sancağı alır..Bir yıl önceden 1920 parçalanacak ülke topraklarını ilk 1919 1920 1922 Anadolu nu öz yiğit evlatları bayrağı teslim alır fırtınalar çıkar şimşekler çakar bir ara irkilir ama en derindeki korkusuzluğu çıkarır Allah Allah zikir ederek saldırı bu vatanı savunur düşman korkunun korkusu çareleri tek kaçmaktır.1920 de Parçalanmış ülkeyi.1922 ve son noktayı 1923 Koyar..Adı Cumhuriyet aslı Türk olan ve insanca yaşatan Türk toplumu doğar.Hala bilin ki şimdi kasırgalar çıksa da gene Asya dan ve dünyadan Kafkas vakit zamanı sema ordusu ve Türkoğlu Türk Doğar. Neslin ve Toplumun adı Turandır .Bu topluma zincir vuracak Ülkenin aklına şahsı görüşlerine şaşarım..Sadece Allah der zikir ederim..

Psikolojik hasta eder ..SADECE ZİKRET.. 
“Bil arkadaş seni sevmeseydi onun yolundan koşturmaz. Allahtan korkun aşkındır. Bil Allah yolunu açmazsa dua edemezsin. Başına bir dert gelince Allah diyorsun o kendisini zikir etmek için dert vermiştir.. Allah bir kuluna mal verdi.. ama dert vermedi hiç zikir etmedi. Allah zikrettiren derttir.. Musibetlerden korkma ve Allah de Allah demedikçe musibet gitmeyecektir.. Çünkü musibet sen Allah de diye gelmiştir ve Allah demedikçe musibet gitmeyecektir”. .

                           selçuk uysal çoban saklı şifa 

               Bunu yazan bir dünya insanı....ve aramızdaki genç...

Belki sonu gelmez ama.. Herkese okutun istersen kop yele yapıştır sitende okut buna vaktiniz var birileri okuya bilir belki bir tebliğidir. .Belki de bir çağrıdır...Belki bir gencin kurtuluşu olabilir.. 

Tanrı ona bir son mektup bırakmasını söyledi. .İyi yüzlü şeytan ruhlu iblisler aramızda çocuklarınıza sahip olun...Harçlık verdiğiniz kadar 10 kat daha ilgilenin onlar paraya değil ilgiye ihtiyaçları var.. Columbia Ibague li bir can arkadaşımın bana gönderdiği İspanyolca Türkçeye çevrimi...

Çok üzgünüm baba!! Çok üzgünüm baba, çünkü bu son kez sana liderlik edebileceğimi düşünüyorum. Gerçekten üzgünüm. Gerçeği biliyorsundurzamanı geldi. Kısa ve net olacağım: ilaç beni öldürdü baba.

15 veya 16 yaş arası benim tanıştım tanıştım. Ne kadar korkunç bir şey olduğunu biliyorsun.. Şık giyimli, çok şık bir vatandaş ve çok iyi ifade eden, beni gelecekteki katil tanıştırdı: ilaç.

Ben onu inkar etmeye çalıştım, gerçekten denedim ama bu beyefendi benim itibar girdi, bana adam olmadığını söyledi. Başka bir şey söylememe gerek yok, uyuşturucu dünyasına girdim.

Uyuşturucu olmadan hiçbir şey yapmadı. Ben diğer insanlardan daha çok hissediyordum, ve ilaç, düşmanım, gülümsüyordu...

Biliyor musun baba.. Biri başladığında, her şeyi saçma ve çok eğlenceli bulur. Tanrı ' ya bile saçma bulurdu.

Bugün bu hastanede, Tanrı ' nın dünyadaki en önemli şey olduğunu kabul ediyorum, onun yardımı olmadan, yazdıklarımı yazmıyorum.

Baba inanmayacaksın ama bir keşin hayatı korkunç ve tüm gençler bunu için bilmeli.
Artık yorulmaya üç adım. Doktorlar bana derman olurum diyor ama odadan çıktıklarında başını hareket ediyorlar

Baba ben sadece 19 yaşındayım ve biliyorum ki yaşama şansım yok. Benim için çok geç ama sana yapmak için son bir siparişim var:

Tanıdığın tüm gençlerle konuş ve bu mektubu onlara göster.

Onlara söyle, her okul kapısında ve her sınıfta, her okulda, her yerde, her zaman zarif bir adam vardır, onun gelecekteki katilini gösterecek, onların hayatlarını yok edecek.
Lütfen bunu yap baba, onlar için de çok geç olmadan. Sana da acı çektirmek için beni affet.
Güle güle canım babam
Bu mektubun yazarı, 1997. 'de Debanfield Hastanesi' nde aşırı doz nedeniyle yazmak birkaç gün sonra vefat etti.

           " Tanrı sadece dinlemeye istekli olanlara konuşur."

                           
 Selçuk uysal Çoban sakli şifa      

      SAHTEKARLIK VE KOLAY KAZANMA YOLU SONU NEDİR İ

         ÖĞRENMEN
 
SENİ YAŞAMIN DEĞERLİ YOLUNA SOKAR.  

Küçük çoban bir gün yanıma gelir hayırdır neden geldin ...Çoban emmi gb bitti Bir şey seyretmedim iki adet belki filim bir iki adet yazı indirdim.. E sonra. .Fes açıktı sadece beğendim yorum yazdım gönderilen kısa filimler müzik dinledim çıkartma gönderdim bu kadar.. Geçen aylarda budan fazla yaptığım halde hiç bitmemiş daha da kullanacak gb vardı şimdi ise yok ondan geldim senin yanına ..O zaman sahtekarların hicret aylarıdır tatile çıkmışlardır yıllık kazandıklarını yemeğe şimdi ise para kazanmak için senin gibi ördeklerin peşindeler.. Kılıf değiştiren vicdanları kırbaçlayan timsah göz yaşlarıyla sömüren fenomen kokulu örümcek ağlara takılmışsın.. Her seyrettin arka perdesinde öğle site linkler var ki onları da tıklamış oluyorsun bilim bilinç bilgi kalktı şimdi sahtekarlık dersleri başladığını bil.... E çoban emmi nasıl para kazanma bu...Senin gibi ördeklerin peşindeler.. 

Geçen gün senin gibi bende ördek oldum...Bir herkesin seyrettiği gibi filim seyrettim filimin sonunda aynı dakika bilgisayarı içini temizlerken geçmişleri 2 saat içinde 63 siteyi de tıklamışım bunlar tıklama başına belirli sent almaktalar sende bilip bilmeden Kaos Kargaşayı fitne fesat ı seyrede cem diye hep gb hem para hem de sinir streslerin kor edip ver yansın edersin şimdiki gibi.. En üsteki balıklar seni derin sula çektiğini bilmeden yaşam sofralarında meze yapmaktalar...E şimdi ders bilgileri çalışmayalım mı ..Bu bilgiler sadece bilgisayarda mı ..Yok Bu kolay yolu ..Peki uzak yol nasıl.. Çok yorucu bir de vakit alıcı. .Şimdi sana bir şey diyemem sen gene bildiğin yoldan git ama buraya gelip yakınma..Peki uzak yolu öğret o zaman...Sana kısa yolu sahtekarlığı yaptıklarını söylerken uzak yolu da söyledim farkına varmadın.. Anlamadım...Anlarsın geçen aylar yaptığını yapma yeter..  

Sadece bu mu sahtekarlık yaşam hayatına dikkat et bir gün gelir şimdi söyleyeceklerin karşına çıkar seni günlerce aylarca oyalarlar tüm birikmiş bilgini alırlar ve tamam tüm bilgileri aldık derler sana okkalı bir dirsek çekerler.. Geçen sene 12 ay gitmiştin Arılar için premix ilaç yaptığın Arıcılık yapan firmamı emmi.. Aynen küçük ördek... 

Ne olduğu anlayamazsın onlar renk değiştiren kertenkeleler. bukalemun gibi mi. .Aynen öyle çok bilmiş ördek bende onlar için ben de sazan. Yani bu tip insanların hepsi Kanepe evlat kanepe ..O emmi kanepe nereden çıktı...Daha anlamazsın bular kelimelerin gücü evlat. .Ama işin püf noktalarını bilmezler sadece kazandık der bu hayatlarında geri kalan yıllarını ve sonlarını bilmezler. . 

Daha çok bilmediğin sahtekarlıklar sen bitkisel ilaç almışın dır telefon kayıtları ellerindedir sazan gibi atlamışın dır o telefonları biriktirirler baştan seni deşifre etmişlerdir başka firmalara bilgini 1 dolara satarlar..

Biter mi sahtekarlık bitmez şehirler arası yolculuk yapmışın dır ertesi gün bir telefon gelir şuradan şuraya falanca koltuk numaralı yolcumuza uydu çıktı der sazan gibi atlar sonradan ayıklar sın pirincin taşını..

Şimdi var git evdekilere selam söyle durumu anlat ki senin için yanlış şeyler düşünmesinler.. Giderken ocak yanında kekikleri götür geçen yayladan topladım.. Baban ,anne sevinir.. Sende kaynat iç limonla ,üşütme ve hastalanma.. Doğanın şifasıyla "O" seni korur.. Sırlar kitabından yaşam içinden alıntılar. 

                                   Selçuk uysal çoban saklı şifa..  

                                       YETİNMEK VE DEĞİŞMEK      

Çıkarlarınla ve kazansan da sonu  kazandığının fazlasıyla bedenine ruhuna gelecek nesline zarardır.. Az her zaman çok tan büyüktür.. Bil ki neslin Salih evlatlar ise dünya malına bakmaz.. Senin bıraktığın izden yollarına devam ederler.. Şimdi ve sonrası tarihi yaz ve bu yazıyı hatırla 13 Ekim 2018

Değişim zamanı bil inan ebedîyi  kalmayacaksın bildiğin halde sen neredesin.. Her şeyin yerinde olduğunu her şeyin sonunu bildiğin halde, Bu ne gaflet, bu ne  hırs, bu ne şiddet bu ne kin.. 

Kendine inan güven.. .Kendi değerini bilmeyen kişi kişiler...Ezilse kırılsa felaket zincirleri üstünden geçse de... Yaratılmış bedene hiç bir şeyin olmadığını görür akıl eder. .Bir başkalarına çıkarı için esir olmaz kendi değerini bilmeyen yok sayan her kimse insanların çıkardığı değer kaynağa maddiyata kul köle esir esaret olmazlığını görür kendinin ve insanlığı ve maddiyattan  çok üstün olduğunu görürlerdi. Maddiyata hiç güvenme o seni aldatır.. Sadece akıl... 

Kendine inan ve başarılarınla kendini sev.. Yaratanına şükret anı günü yılı yıllarını sev geri kalmış geçmiş bu gün an hatırla sor.. an ve an yeni bir gün ile sevgiyi saygıyı görecek göreceksin ve Başarılı olacaksın..

Yaratan seni ve başkalarını yaratmış yaratandan ötürü sev tüm insanlığı sev.. Tüm canlıları koru. Bak her şeyin değiştiğini göreceksin kendinde. başkalarında ve sonralarını.. 

Tanrının istediği yerde yağdırdığı yağmurlarda yürüyerek tüm kötülüklerden arınmak ve arınarak.. Apaçık sevgiyi görmek.   

                          selçuk uysal çoban saklı şifa 

                      GERÇEKLER VARSA YANINDALAR

                   YOKSA BU DÜNYA HALİ ONLAR

                      BU DÜNYA İÇİN YAŞAMAKTALAR 

İnsanları izlerken, tanışırken, konuşurken ,anlatırken ,ön yüzleriyle konuşur, arka yüzlerini belli etmez menfaati ve çıkarları kaybolur diye, işte o zaman siz arka yüzünüzle konuşun ki gerçekleri görebilesin.

Kırıldığında insanlarla araya mesafe koymak lazım. Hissediyorlarsa yanına geleceklerdir. Gelmiyorlarsa doğru mesafeyi buldun demektir. Kimseye hiçbir şey öğretemem, sadece onların düşünmelerini sağlayabilirsin. Seni hiçbir zaman çözemez işte o zaman gerçek yüzüyle her zaman iyi günde kötü günde hep yanına gelirler. SAĞLIKTA YERİNE GELİR.  

"Sende menfaat ı çıkarı olan bir kişi seni altın semerlerde gezdirir. Çıkarlar menfaatler bitince çivili semeri senin sırtında gezdirir . Başkasına sadakatiniz, kendi başarı kapasitenize ihanetiniz anlamına gelmeye başladıysa, oradan gitme zamanı gelmiş demektir"  Stressiz hayat...

     Stres kana karışır ve hasta düşürür. Hücrelerin şeklini değiştirir 

Su gibi duru su hareketsiz haldır enerjisi bitmiş halidir.. Buzlaştırıp kristalleşen ve çözülen su enerji hal alır ve yeniden hayat verir...  

                                      Selçuk uysal çoban saklı şifa            

  BELKİ BU GÜN O GÜNDÜR GİBİ O GÜN BELKİ BU GÜNDÜR GİBİ..   

Veren de alanda"rabbim" İnsanoğlunu ayırmadan .Bilinmez gelecek günlerden bir gün ki ,bu gün, unuttuğun kişileri hatırla tanrının günlerini unutmadığın ve aylarını unutmadığın gibi .Bir hatır bin sevap ,sağına ,soluna ,önüne, arkana ,komşularına görün ki seni hatırlasınlar hatırlamak ve hatırlatmak oradan gelecek dualar bin görülmez bereket kapılarını açmak o kapılardan gelecek kısmetler dua la istemiş olduğun şeyler nimet ve hikmetler gibi.. Belki beklediğin sağlık belki de huzur aradığın gibi..

Bil ki dünyadan aya bakıldığında gördüğün gibi. .Ama ayın arkasını nerden bakarsan bak göremediğin gibi.. Aya gidilmişte olsa arka yüzünden dünyayı göremeyeceğin ve dünya yörüngesini bulmayacağın gibi..Bu dünyada çöller de su aradığın bulsan da serap gördüğün gibi.

Bu yaşadığın dünyada yarını bilemeyeceğin gibi .Bu dünyada yapacağın sevaplar iyilikler bir sonraki yaşamda ışıklar yolu cennet kapıların ardına kadar açılmasını bu dünyada nasıl ve ne gibi iyiliklerle yaptığın bilerek, bilmeyerek sevaplar işlediğini gibi.

Zaman sadece bu dünyada bir gün olur ki ölüm senin kıyametin ,sorarlar senin ataların dünyası ve geldiğin dünya buda neslinin dünyası dönmek istersin rüyada kabus gördüğünü düşünür uyanmak istersin hatta geri gitmek belki de “seslenirler geldiğin dünyada nasıl nesil bıraktın ki, dünyan kaldım ki “gideceksin diyecekleri gibi...

Daha vakit var deme, sevdiklerine zaman ayır sev ve lokmanı paylaş sen sevdiklerine zaman ayırmazsan hal hatır sormaz isen , zaman seni sevdiklerinden ayırır ve vicdanla  unutamayacağın kabuslar yaşayacağın an ve zamanlar gibi..   

                           selçuk uysal çoban saklı şifa. 

     Sen son mektuplar gelmeden yaşam yaşamayı ve yaşatmayı

                                        Bil ve oku..
             

Görüntüler görseller vicdanını kamçılasalar da...Söylemek istediğimde bu söylenecek sözlerde ve yazılanlarda...Dağıtılıyor son mektuplar.. neredesin sin sin yok seni her yerde bulur .zaman yok anda yok her şey kapıda en yakın kapı yüreğin ve vicdanın bak yaratanın sevilen insan kulları da  en büyükler insanlık için işkenceler gördü ve dünya malını dağıtıp gittiler ..Ya dünya malı için sen ne yapmaktasın sen sadece asrını yaşamaktasın senden sonraları da bıraktıklarınla gelmeyecekler.. Ondan sonradakilerde...Tüm insanlığa.. Yok vakit yok son lokmanı paylaş.. Kesilen kolun acısını sen çekersin.. Kol çürür.. Bedendeki ölüm ise dünyada ve  içindeki enerji aslı yere gider.. Kesilen koldaki enerji bedene girdiği gibi....

Sizleri derinlere çekmekteler beğen paylaş yorumların arkasında gizli linklerle vicdanlarınızı kamçılamakta sistem ve bazı kişiler zincirleme istenmeyen reklamlar girerek bazen zit görüş belirtilere göndererek onların yorum beğenme paylaşmaya hırsını arttırarak sizleri derin ve derinlere çekerek her türlü kazanmaktalar bunlar karşılıklı kol kola gezen virüsler.. Sizleri bir birine düşüren ve bunlardan nemalanan kan emiciler sizleri hasta etmekte her insan iyiniyetli dır. İyi niyetinden faydalanarak iyi oynayan renk değiştiren virüslerdir..

SADECE 30 GÜN Para sesi, atm kağıt sesi , makine cırt ,cırt sesi , Hele , hele ihtiyaç olmadan bilgisayar kullanmayın kullanmaya devam ederseniz sizleri mutsuz edeceğini bilin Beğenme beğendirilme hastalığın dan kurtulmak ,şık  görünme ,yüksek görünme , konuşmayı değişiklik , her kez beni beğenme ruh yapısı , sık ve devamlı televizyon seyretmek ,elektronik oyunlar Hatta telefondan bile uzak durun sana ihtiyaçları varsa seni bulacaklar gelmiyorsalar doğru yoldasın demektir.(Bunlardan da uzak durun.) Organik gibi doğal yaşam yapın. (Senin eski diye attığın şey benim içim ve başkası için yeni olabilir Müsriflikten kaçının) Deneme 30 gün bakın sağlık nasıl yerine geliyor. 

Sadece bir ay organik yaşa Daha sonra tekrar normale dön .Döndükten sonra normal yemekler plastik gibi gelecek (Yemeklerin yapay gibi gelecek) Ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız , eve dönüş yemeklere tercih edin . Sağlık elinizde  çünkü her şey sizin elinizde. 

(30 gün son verin Asitli içecekler , ayak üstü yemekler , hazır yemekler , paketlenmiş gıda ve şekerlemeler uzak durun.) Sebze ve meyveleri günlük ve taze mevsimine göre kullanın farkı görün....  


                         Selçuk uysal çoban saklı şifa 

Çok sorulan...Aklı açınca mannayı bulursunuz... Altın tozu maddesi ham halinde olunması lazım ken külçeyle manna yapılamaz...Sadece altın suyu çıkarabilirsiniz...Sadece insanları kandıracak kadar akıl açabilir, kanacak adar aklınız açılır..  

Bir yaşamdan hikaye Dünyada insana değer.....“Bu işler top yekûn kontrol altına alınmalı yoksa yaşam yok” Sağlık böyle devam ederse bilin ki çok toplu ölümler gelecek. .İstenen de bu...Eski yeni değişen ney..."Sadece Hastane " Artık Hipokrat yemi kalmıştır hastanede sayım yapılır 5 pamuk ,2 meşter,3 makas kayıptır...Oradan malzemeci gelir efendim 1 makas 1 neşter bulundu ..Tamam yerine koyun. efendim hastanın içinde ... O zaman kesil alın yerine koyun...“ Mannayı bularak gören göze gerek yok “ 

                      selçuk uysal çoban saklı şifa..  

Çok sık soruların içinden .Sağlık.. 06 -60 yaş ..Çocukların gelişimine yardımcı olur. Gece altına kaçırmayı ortadan kaldırır. Bel gevşekliğine hastalıklara karşı direnç artırmada üriner sistemin gelişmesinde etkilidir. İdrar tutamama gibi sorunları ortadan kaldırır. Kemik yapısını geliştirir. Kansızlığı giderir. İştah açar ve vücudu zinde tutar. Mide ve bağırsak gazlarını alır.

Havlıcan 2 parça , kantaron çeyrek demet , ısırgan bir avuç kadar , karanfil 4 adet , günlük 20 gr, papatya bir avuç , nane bir yemek kaşığı, peygamber çiçeği yarım avuç  ile yapılır. Bunlar toz haline mikserde dövülür.. Ve üzerine iran safranı konulur  2 gr kaliteli bal veya karadut pekmeziyle macun haline gelir..

Günde bir çay kaşığı sabah akşam. .Hazırını ala bilirsiniz ne ,ne kadar gerçek koyduklarını bilmem.. İran safranı koymazlar..

Lifli besinler ve vitamin ve mineral bölümlerini okuyun eksik fazlayı bulun perhiz ve beslenmeye dikkat edin..

                        selçuk uysal çoban saklı şifa..  

İyi olanların zamanı geçti şimdi iyi oynayanların  zamanındayız .Sen kazansan da kalbini temiz tut iyi oynayıp  iyi olmanın içindeki asıl ruhunda yapar oda yaratana sığınarak tevekküldür..

Dünya da yiğitçe doğuş kalmadı para ile yiğitçe dövüştürecek topluluklar seçerek  .Kardeş kardeşi birbirine kırdıracak topluluklar ekonomi krizlerine sokarak kaoslar yaratma planları bir yandan da ezilen toplumu sömürerek  orayı bir şekilde almak plan çok basit ve çok kolay yolu oranın halkını dar boğazlara sokarak kaos çıkmaz zamanlara plan üzerine planlar yaparak.. Orayı almak onların zamanı geniş kazandıkça seni yok etmek...

Bizler yiğitçe doğuş ararken planların düşündükleri oyunları göremiyor ve onların oyunlarını bilemiyoruz çünkü her gün değişkenler...Çok basit olan bir olay her ay bir köprü yapar ,her ay hava alanları yapar ,her ay termik santralleri kurula bilir....

Bu paralar  ve Para dünya üzerinde var bu parayı görebilmek.. Çünkü onlar gibi düşüne bilmek ve mazlumları Maruz kalanları kurtarabilmek.. ancak devlet eliyle olur...3 milyon adet.. ve 3 milyar dolarla ..Her ay 4,5 milyar dolar gelir... 

Nasıl mı olacak çoban bu nu az miktarla yapıyor...Avusturya’dan, Almanya’ya Almanya’dan Türkiye’ye. Vergileri devletler kanalıyla ödenerek Türkiye de vergisi ödeyerek her ay 4 bin ero girmekte vatanıma bunun bir kısmıyla elektrikler bir kısmıyla iletişim bir kısımlarıyla ileriye dönük yatırınlar ve o ilçede alış veriş yaparak kendi gücümle katkı yapmak tayım.. EVET SİZLER NEREDESİNİZ...

Onlar gibi düşünecek onlar gibi oyun oynayacaksın.. Bu nu içerdekiler çok iyi bilmekte ama dünya malına takılmış onlar gibi olmaktasınız .onlar gibi düşünemiyor.. Yok ediliyorsunuz..
                              selçuk uysal çoban saklı şifa 
 

Dünyanın hali...Çobana söyledim çoban koyun eksik, çoban dedi her gün eksik yanında yoğurt vardı yüzüme çaldım farkına varmadın, bu gün koyun yoktu süt yoktu yüzüme çalacak yoğurt bulamadım. selçuk uysal çoban saklı şifa 

Şan şöhret hepsi geçici eninde sonunda el üstünde gideceksin. .Hatta ağlayacaklar göz yaşı dökecekler gitti gitti diyecekler ama belki bir gün belki bir saat belki de an unutacaklar. .Ya Vardığın yer. bıraktığın dünyada yaptıklarınla tek olarak kalacaksın orada hani neredesiniz dediğinde...Derinden bir ses Gel gel bana gel ...

                          selçuk uysal Çoban saklı şifa
  

Zor işler zor zamanlar...İnsanoğlu sonunda yapacağını yaptı. .Evet dağlardan nem akışları kesildi günler yavaş yavaş yaklaşmakta karbondioksit fazlalığı oksijen azlığı ile çok soğuk sert günler yaklaşmakta nem ve oksijen yerlerde çakışarak sert kar ve soğuk günler ,ve az nenim kaldığı yerler ise soğuk ve yağışlı günlere giren kuzey yarım küre..

Hem sert havayı ve soğuğu hem de hastalıkları getirmekte yaşayan öncelikle insanoğlunu ve yaşayan canlıları koruyun...Hava kirliliği % 70 lerin üzerinde olan bölgelerde beze ve pamuğa sarılmış meşe kömürlü filtreli maskeler kullanın..

Güney yarın küre ise çok yağışlara ve afetlere çok sıcakla birlikte yangınlara maruz kalmamak için önce sağlık can boğazdan ölüm bağırsaktan ve kana karışan mikrop ve virüsler  hızla kana karışması sık ölüm başlayacak zamanlar.

Koruyun korunun bilin yaratana sığının doğa afetlerinden yer yerlerin oynadığı yıllara girdik. Öncelikle güneyi zincirleme kuzeyi tetikleyen enerji.. Doğa gelecek yaşantılara yapmak zorunda... korunun...Önce sağlık..

                       selçuk uysal çoban saklı şifa 

 

Bir gün gelir kapasitenizle seni altın semer de gezdirir .Bir günde semer çivili ise kapasitenize ihanet anlamı ve karanlık andır ..Oradan gitme zamanı gelmiştir .Orada kalır hayat yaşantına devam eder yok olursun yada .Yaratana sığınır tövbe eder nur ışık yola devam eder, gerçek yaşantına girerek var olan düşüncenle daha güzel bir yaşantıya başlarsın.. Tercih senin kimse karışamaz ama sadece var oluşuna bak.. o seni aydınlatır o nur ışığı bulur bulmana yardımcı olur. Bakarsın zaman geçmişte olabilir ,geçmişler sana bir tecrübe kazandırır ,kazandıklarını da kaybedebilirsin ama bil ki kaybettiklerin farkına varmadan geleceğin yolun  için ışık tutmuştur...İşte oradan başla bil ki o yolu bulacaksın..

                        selçuk uysal çoban  saklı şifa   

HEM YAŞATIYOR HEM YOK EDİYOR Zaman vakit gelince ağaçların asit ,denizlerin asit, yağmurların asit olduğu an ,Dünya iblislerin mekanı olduğunda mazlumların göz yaşı sel olduğunda Kötülerin iyi iyilerin kötü olduğu anlaşılmaz olduğunda her şeyin çok iyi anlaşıldığında ne yaptıklarını anladıklarında eman dileseler de her şeyin geç olduğu gün verilen zaman ve vaktin sonu olduğunu anlayacakları gün gelecek Dünyayı geldiklerinde bıraktıkları Dünyayı anlayacaklar...

                         selçuk uysal Çoban saklı şifa
 

Hey insanoğlu kendine gel...Bak sen zamanında güçlere direniyordun ama güç olmayınca başkalarına  maşası olunca şimdi köşede haince plan içinde yaşıyorsun ama gene dış dünyaya çalışarak ne halkı nede vatanı düşünmeden hala planlar yapmaktasın gerçek vatan seversen dik olarak erdem bir şekilde bu vatanı bayrağı ve halkını ilelebet götürmen gerekirken  hala dış dünya ajanlığından çıkamıyorsun.. Başaramadınız Başaramayacak Başaramayacaksınız.. Bu dünya mazlum  ülkelerini yıkamayacaksınız..

Çöreklenme bitmedikçe bu zihniyet bitmedikçe hala kaoslar olacak ,ama gene halkın gücü kazanacak... onlarda dış dünya biliyor amaç seni büyütmemek dolarlarla ezmek...Yani hala dış dünyaya mecbur etmek.. Yol bu kadar başarıya yaklaşmışken sen nefis dünyasına dünya malına yaşamın kadar yaklaşacaksın ve sonrası sevdiğin torunların nesillerin  gene açılar içinde savaşacak..

Sen dünya yaşamında sadece yaşamak istiyorsun sen neslini yaşatmak istemiyorsun sen bu dünyaya bu vazifenle gelmedin sen yaşatmak için geldin...İnan bu mektup buralarda bitmez bak sabaha karşı evrenden bir zarf senin için ine bilir yolu uzatma yol başarmışken sonu olmayan devrimi getir.. Bıraktığın devrim güçleşir güçleşen devrimde sonsuz devrimi getirir.. Şeytan ve iblislerin yok oluşudur..

                           selçuk uysal çoban saklı şifa 

Geçmişler ve gelecekler.... Pek çok insan dünya hayatının geçici ışıltısına aldanıp bitmeyen istek ve arzularının peşinde yok yere tüketir ömrünü. Tıpkı bir yaprak misali savrulur durur yaşam içinde. Bir gün öleceği gerçeğini unutup ölüm sonrası için kayda değer bir hazırlık yapmadığı gibi değersiz ve anlamsız bir şekilde yaşar hayatını. 

Oysaki ölüm, yaşamın ikiz kardeşidir. Yaşamla birlikte var edilmiştir. Alınan her bir nefesin yarısı yaşam, yarısı ölüm için alınır. Ölüm bize bu kadar yakındır... Bak  Bir dahaki sefere tüm evrenin sana karşı olduğunu hissettiğinde bu hikayeyi düşün ve her şeyin göründüğü gibi olmadığını unutma. Sadece Tanrı ' ya inanmak zorundasın..

Ömür, anne karnı ile toprak altındaki iki karanlık arasında yakılan bir kibrit alevi gibidir. Alev almasıyla sönmesi an meselesidir. Göz açıp kapar gibi geçecek ve bir gün son bulacaktır. 

Uyanmak için uyumak gerekiyordu önce. Ölmek için yaşamak. Ve biz yaşıyorduk. Yaşıyorken de uyuyorduk. Derin bir uyku içindeyken kendimizi, yaşıyor sanıyorduk. Bu gerçek ile yüzleşmeye, dünya uykunuzdan uyanmaya ve yaşamınızı sorgulamaya cesaretiniz var mı..

Şöyle bir göz banttın ı aralayın görün farklı yaşantıların nelere yol açtığını görecek ve hissedeceksiniz. Şimdi bak baban geçmişlerin belki hasta onu tedavi ettirmek istiyorsun ama o seni tedavini beklemiyor senle bir yere gezmeye birlikte bir lokantaya gitmeni bekliyor beraber geçirecek zaman onun en büyük tedavisi olduğunu bilseydin..

Şimdiki zamanlarını boşa harcadığını fark ederdin.. Bu gün bir an babasının geçmişte elinden tutup bir parka götürdüğünü hatırlasaydı, bir gün babasının elinden tutup bir yere götürmesini ne olduğunu çocukluğunu anımsardı.. 

                            Selçuk uysal çoban saklı şifa 

 

Hey insanoğlu Bu gün yazılan evrenden gelen mektuplar. Yaşam için aldığın bir nefes bir nefes kadar yakın olan ölüm.. ya sonra. .evet sadece onların düşüncesi devlet kurma devlet yıkma, onlar şu an için kendi yaşamlarını dünyalarını cennet yapma telaşında başkalarına da cehenneme çevirme peşindeler.. Ama bil ki yakında ben ve herkesin gittiği yere gelecekler ,cennet ve cehennemi görecekler. .Ama önce gitmeden az bir nefes kala tadacak o anı.. ama konuşamayacak anlatamayacak.. Bak her 24 saattin içinde yarı ölümü yaşıyorsun ya sonrası yoksa. .Birazdan yarı ölüme dalacaksın ..Cesaretin varsa. .Bu gün insanlığa halkına yaptıklarınla...Bak bir mektup var.. Geldiler, yarına olacak nefesin kaldı mı açıp okuyacak.. Bak dünya insanlık yaratan için ağlamakta sen hala dünya malıyla uğraşmakta.. Aç oku cesaretin varsa. geldi ve gelecekler..
                       Selçuk uysal çoban saklı şifa 

 

       Kameram yok filmleri çekecek tek kişilik ordu bu kadar..

Ama göremediğiniz bir milyon "petek göz" var ,önce ordu, sonra öğretmenler,"evan" nemi O fakir Halk Vatan Bayrak Halkı İNSANLIK İÇİN sancaklar için Bir milyon "petek göz" den, sonra 78.999.999 Dikecek sancakları bekler....SİLAH MI GEREK OLMAZ GANİMET YETER..Ders vermenize gerek yok .Sadece Türk ırkından ders almanıza gerek var...

Filim koptu mu reklamı olmaz ara hiç verilmez.. Dünyanın her yerinde "petek gözler" Huzur dansını bekler...Sahip olacaklarınıza sahip olun bayraklar kutsaldır insanlığın bayrağıdır...Sadece sancaklarla yer değiştirir.. Dünya gezen bir yurttur... "Tüm kutsal kitaplar haberci "dır..Okuyup anlarsanız ...Anlarsınız...

Dünya savaşı değil şirketler savaşı NATO’yu ve DÜNYAYI şirketler zorluyor

Çünkü dünya keşfinden bu yana şirketler kısaca ganimet için ve haçlı seferi gibi ülkeleri sömürgeleştirdiler köle yaptılar zamanla asırlar geçti savaşlarla insan ırkını yok etmeye başladılar oyunları ters gidince, teknoloji hızlandıkça 100 yıl zaman dilimlerine böldüler kum saatleri bitmek üzeriyken kendi halkını yerinde tutabilmek için veya uyutmak için kendinden olmayanları yok veya ülke parçalamayı tercih ederken ekonomilerini bir yüz yıl daha dünyadan zaman payı almak için sadece hayatta kala bilmek için şimdide ayrıştırmaya girdiler...

Kendilerini üstün ırk sayarak kendilerini den olmayanları hiç sayarak ölüm kusarak araç ve aracı kullanarak planları tutar düşünceyle oyunlar oynayarak kazanmak isterken ülkelere hainler sokarlar bu hainler ülkelerini başkalarına vermek için elinden geleni yaparak koltuk için kral olmak “sonradan asılacaklarını aklına getirmeden “ için halkını önce güler ,sonrada yok edecek kadar hırçınlaşır...

Keser döndü sap döndü mı salı kendi ocaklarında ekonomi çöküşünü izlemek onlara ne vereceğini kısa zamanda anlayacaklar kendi halkı kendi kendini yeme başlayınca ŞİRKETLER VE ÜLKELER var güçleriyle saldıracak ve sonları olacak....

Çattıkları duvar Türk duvarı. ”rabbim görecek ve duyacak kazdıkları çukurlarda kendilerini görecekler …. Bu tarih boyunca oldu sadece bu zamana ait değil bu insan ırkının doyumsuz yaşamı insan ırkı sadece yok edici ırkından çıkamamıştır...Çünkü biliyorlar Türkiye’yi yok edersek orta doğuyu ve dünyayı elde ederiz der dururlar.

Bu sadece orta doğu değil dedik ya Türkiye’yi halledersek, küresel oyun bu virüsler çok çabuk yayılır yeni sahneler ararlar der dursalar da bazen Afrika bazen doğu Asya Çin denizleri hep yeni sahneleri ararlar çünkü bunlar yok edicidir . dünya sorunu bitmedi.. bunların borsaları ölüm üzerine kurulmuş ekonomi…yok edici ırkından gelmeler …su uyur düşman uyumaz akıldan çıkarmamalı….

“Dünyayı yerler , ülkeleri parçalarlar ,o da yetmeyince kendilerini yemeye başlarlar”
RABBİMİN GÜCÜ : yalnızlara hediyesi seçilmişlere her yüz yılda gelen yalnız düşünenler halkından aldığı güçle yeni hedeflere, yeni yollara. Her şeyi gören ve duyan “ rabbim”

Şeytanlardan sakınır “ Beni yaratan rabbime ”sığınırım

İş zenginlikle güç olsaydı Arap petrol zenginleri dünyaya hükmederdi, Ama öyle değil “Herkes de kan kemik var zenginlikte olabilir ,kimileri joistik bekler ,kimileri mesai saati bekler”...(Ama iman yürek Türk İslam’ı vatanı bayrağını halkını korumak, için arkasından geleceğini bilir sadece şahadette koşar “Allah u Ekber” der...

İblisler daha ileri giderler ,kutsal topraklara kadar uzanırlar ,İslamiyet'i ayrıştırırlar ,Bu iblislerin hala gözleri oralarda, sebepleri kendi içlerinde ayrıştırmaya girişerek daha iyiler kötüleri ayrıştırmak onlar için iyiyi kötü ,kötüyü iyi ederek gelecekte iyiler ve kötüler savaşını çıkarmak...Küresel dünyaya sahip olmak isteyen bir zihniyetle hareket ederler...Hatta kendi topraklarına kendi vatandaşlarını da yok ederler...Bir kulp çıkarırlar. .yakında...

Sen sadece zenginler gitmiyor dersin ama bil ki o VATAN evladı senden benden imanından daha zengin Şahadette koşar ,Vatan, Bayrak ,Halkı korumak Türk iman TÜRKİYE TOPRAK Koruma zenginliği....

Sana Sen ne yaptın sorusu sorulacak.. Sen Vatan için ne yaptın, yapılanları benim gördüğümü görmeyecek kadar, nefsin dünya malında gözünü kapamış tın.. "Ama açtın buradasın"

“Sen sadece nefis ve Dünya zenginliğinden koltuk şan şöhret modun dan çıkamıyorsun”. 
Bazıları de ağaç altında bekleyen Dış dünya Tilkilerdir, Kargaların ağzındaki baklalarla beslenirler.. Sonradan seni Keklik sandırırlar has yürüyüşünü bozarlar, seni sonra düz ovada avlarlar...İşşşşşşşşşşşşşşt bu hayallerden uyannnnn.....

Öyle oyunların peşindeler canavar koyun, kırmızı zehirli elma hikayeler yazmaktalar....Şeytan onlara söylüyor ya iblisler, o "Türk hava sahasına" girince bana bir şeyler oluyor, hal ve hareketim değişiyor, bunlar “ademin soyundan geldi ama dünya insanlığın kurtaracak “Nuh peygamberin torunlarıTürk ırkından geldiğinden” el ayaklarım dolaşıyor ,pabucu ters giyerdim giydirirdim ama bu ırk bana pabucu ters mı düz mü giydim diye bakınca her seferinde kendimi kazdığım çukurda buluyorum....

Her seferinde ise tek tek gelmeyin der dururlar hepiniz gelin derler.. Bu vatan için bayrak halkı ve insanlık için ,YA varız ya yokuz, derler...Siz dış dünya iblisleri bu işe ne dersiniz bilmem....Birde sancak dikilecek toprakları kardeşlerimize veririz siz iblislere verdirmeyiz derler, Bakın iblis oğlu iblisler siz kendi halkınızı bile görmemektesiniz ,kendi halkınızı bile yok edecek kadar benden daha iblissiniz..


Ben iblis “Allah’ıma gibip “emam” dileye cem ben dünyada yapacak işlerim vardı siz iblisleri, yok edecek bir Türk ırk geldiğini bilmiyorsunuz.... 

Not...Bakin bunlar hepsi oyun içinde oyun bunlar şimdi Avrupa’nın her yerinde ayrılık rüzgarı estirecekler içlerinde kiler içlerini kazarak, gösterip İslamiyet’e ülkelerini bir baskıyla bir filim oyun gerçekleştirecekler... 

Ama bunların hakları var bak Avrupa’ya diyecek kadar kendi halkını yok edecek kadar “iblis iliz yonun” içindeler "Avrupa da bile bir birlerine düştü "ayrıştırmada göze göz göstermekle daha sonradan kendileri konuları kapatacaklar halkını kandıracaklar... Ama gene yaptıkları oyuna kazdıkları çukura düşecekler. Çünkü halk uyanacak kandırıldıklarını anlayan halk...Yaptıkları yapacakları göstermelik ayrıncı politikasıyla gerçeğe dönüşecek... Bilseniz iblisler hiç anlayamazsınız...Bir kaç yerden göstermelik ayrımcılık Avrupa’yı saracak... Bunlar ne çakalllll.... 

Dedik ya dağlarda KURT kalmayınca fareler ASLAN olur...Ama bilmezler oradan KEDİ geçer, FARE der ne bakar durursun...KEDİ der ben de  senin dayın olurum... 

                                  Çoban sakli şifa 
Devam edecek

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.

 
Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır.. 

 
Doktor  diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir, yanında bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çalıştıran, izni alınmış aktarlar tarafından güvenli şekilde kullanılmalıdır.

    
Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin    sorumluluğundadır

    
Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

   

                                                                        saklisifa@gmail.com

                                                         premix12345678@gmail.com

                                                        saklisifapiriiworld@gmail.com

  


NOT:KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN,ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.

                           
Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam106
Toplam Ziyaret1211227
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com