• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

BİR AVUÇ TOHUM VE FİDE SAKLI ŞİFA


                             
    https://www.sakli-sifa.com
    https://www.sakli-sifa.com https://www.sakli-sifa.com 

                                   
                                                 Tek kişilik ordu
                                       Her yere tohum. Her yerden tohum     

                     Borsayı öyle kurmuşlar ki dünyayı yok etmekteler..   

Saat 05.30 25 Kasım Bu gece üşüdüğünüz gibi..29 Kasım toprak uykuya geçiş artık çok sert soğuklara maruz kalmayın sıkı ve yün giyinin dağlardayız yakında yaylaya daha sonra kademe şekilde inişe geçerek her kademede kuş yaban hayvanlara sapanlar çatallar dikerek inişe geçtik yükseklerde kışı geçiren yaban hayvanlar yem bulamadıkça onlarda kademe şekilde inecekler yolda onlara bırakacağımız otlar yem sert kışı atlatacak sizlerde bulunduğuz bölgelere de şehyirlere inmemesi için orta yükseklere yem bırakın onlar bıraktığınızı bilirler...saklı şifa sırlar kitabin dan doğadaki yaşam bölümünden kısa alıntılar..

                                           selcuk uysal çoban saklı şifa 

                                                Gerçekler göründü   

45 Sene doğayla baş başa bir avuç tohumla 10 yıldan beri doğa kaybolmasın tohum atarken mücadele ederken 11 kasımda bu geleceği gören gözler gecikmişte olsak gecikmenin ilk adımı başarmaktır başarılar Türkiye doğa dostları BİR BAŞLADI MI SONU GELMEZ BU GÜN 11 MİLYON FİDAN yarın yeni gelecek fidanların müjdesidir. saklı şifa sırlar kitabından son mektuplar, bir avuç tohum ve bir fidan bölümünden kısa alıntı.. 

11 .11 2019 yeniden doğmak .Gelecek doğaya çöl olmadan yaşam sunarken gelecek neslinize bir nefes verecektir... Bir fidan zamanla bir kuşun konması için sizlere duası yeter                                            https://www.sakli-sifa.com                                                 
                                           Eksi 25 derecede fide  
                               
                                 Sen yeterki iste her kolaylığı verir                      

                                        BİR AVUÇ TOHUM VE FİDE 

                     Bir Avuç tohum at ..Bir Avuç tohum gönder..    

                                          Yaşamak bil avuç tohumla başlar..

                        Tohum yoksa yaşamda yok...Sende yoksun... 

                                             TOHUM ve FİDE gönderilir..

                  “ İnadına canlıları yok etikçe İnadına yaşam olacak". 

                              " Dünyanın Heryerine gönderilir"
                                         
                                          Adres ve Telefon

                                     premix12345678@gmail.com

                                   İşimizi işinizi Maskeli Şeytanlardan

                         Yolumuzu Düşmanlardan Kapımız Nankörlerden

                                              Uzak Olsun İnşallah.

                                               Ramazan boyunca

Geçmişinizi tanımayan bir adam karşınıza çıkıp nankörce konuşuyorsa bilin ki o şeytanın balçık çamurundadır    

 Bir avuç tohum

2008 de Çoban tarafından kurulan  Bir avuç tohum projesi toplumda ne kadar yeşili seven insanlara ulaşmak ama bunun bir çok aklı fikir nefise gömülmüş insan oğlu çıkar düşünceyle her şeyi göze alarak kurmaktı  evet zaman geçse de hiçbir talet etmeden göndermek amaçtı ve amaç olacak..

Bir zaman  geçti toplumdaki üye olmak isteyenler ilk düşüncem çıkarınız ne olacak demeye başlayınca hemen karar verdim hey çoban sen tek orduya bedelsin haz geç bu üyelikten der demez üye almadan fes ettim ama geçecek zaman içinde bu aklı nankör insanoğlunu da yaz …

2009 Anlatsam 2010 anlatsam nankör ve fırsat insanlığı yıl 2021 şimdi anlatayım Tarih 12 04 2021

Ramazana girmekteyiz bir şirin yerde her kaldığım  bölgede geleceğe bir tohumu atmak için bir arkadaşıma ve oranın başkanına 2020 söz verdiğim yeri çimlendirmekti ay yıl geldi işe başladık aynı yılın 50 gün öncesi yeri sürdük ve 7 gün sonra gübreleme atım ve ilk yağmurdan sonrası daha ileriki yıllarda attıkları çıktı çıkmaya başlayınca hemen bedinki Aşılama yapma aklıma geldi hem kara verdim her 10 günde 4 bölümden oluşan 400 metre karelik alana olarak her 7 günde 2 şer kilo çim atarak sık dokuma çim sağlarım ve özel otomattık suyla da yağmurlama yaparak yeşil alan sağlarım düşünerek işe koyuldum..

İlk işim su çekmekti su çekildi diğer malzemeler içinde eski dost arkadaşlara telefon ederek borular fıskiyeler geldi karşılığı olmadan ve bendeki tohumlarda kendi alanımda çoğalttığım tohumları kullanmaktı ve de kullanılacakta..

Ta tarih o geçeye bakalım 12 04 2021 görevli kulübesinde uğradım akşam yoldan benim araba gelecek içeri alıver derken o arkadaş in arkadaşlarında oturmakta baktım ki tanıdık geldi orayı süren arkadaş ( Bu rayı 2008 analiziyle düşünerek okuyun ) “hemen orayı bir daha sürecektik le başladı bende vaz geçtim dedim aşılama yapacağım dedim tekrar dedi ki neden masraf yapıyorsun dedi bu kadar bende dedim ki yeşillik ve bu bir avuç tohum projesiyle yapmaktayım dedim hin ve nankör kişi şöyle der sende onlardan yeşilleneceksin değil mi der” İşte insanlık akıl şuur düşünce yapısı bu kadar dır başka söylemeye gerek yok zannederim..

Evet “akıl şuur olmayan” bir dünyalarına canlı biyolojik dünya yaratmaktasın “akıl şurada” çöpten kurtarıp yeşil yapma hayalleri varken sizler düşünün bir gelecek zaman içinde bu musibetler artmaz mı. Sırlar kitabin dan Bir avuç tohum projesinden alıntı tek kişilik gruptan..

                                 Selcuk uysal çoban saklı şifa 


                 www.sakli-sifa.com     

                                                  Çoban saklı şifa    

    
                                                           Yarına
                                   
 Yıl 2013 2018 geçmişi 45 yıldan beri 

                             www.sakli-sifa.com    www.sakli-sifa.com

Bu gün işlerini ne yaptın hiç ....yarını olmayan yarınlara attın tevekkülle yola gitseydin bilirdin zaman vakit geleceğini. vakit içinde vakit geldiği iş bilir inancını tamamlar, zaman ve vakitleri dolu ,dolu geçirirdin...Senin için yarına bıraktığın bir kısım işleri zaman vakit içinde tamamlar ,diğer vakti beklerdin....Kendine sor yarını olmayan yarınlarına işlerini hep erteleyeceksin...Zaman vakitleri tanıyasıya kadar.. Tam 90 gün ve zaman dolu olsa da bir sene kaybımı olmadan 80 saat uykusuz geçen zamanımız...364 gün kazandırdı sadece bir zaman...Tam 80 Saat.. 

Doğa beklemediği gibi kimse seni beklemez o an anı yarın dediği günü ertelemeseydin...ne kaybettiğin günü ne de ertelediğin yarına neler kaybettiğini hiç mi hiç bilemeyeceksin...

Bazen yapraklar büyük olur yumrusu ceviz kadar ,bazen de yapraklar küçük mü küçük olur yumrusu karpuz kadar...Dağda yolda yolu olmayan yerde, bazen çadırda ,bazen de çardakta, bazen de ormanda ,fırtınalar, gökler yarılırcasına, yağmurlarda, karda ,bak hala yazıyorum ulaşıyorum okusalar da okumasalar da yaş 61 elimden bu geliyorsa, yanlışı doğruyu bildiğimiz kadar yazıyor çiziyorsak, Hala hiç bir şey bilmediğimiz gelecek zaman vakitti bilmediğimiz gibidir hayat...Her şeyi biliyor diye yarınlara atarsak bil ki hiçbir şey bilmiyoruz...İstediğin kadar oku, bil ki okumamış gibisin... 

                                              Çoban saklı şifa                                                       


                                             Bilip yapamadığımız 

                                         Sadaka sadece para Değildir,konuşabilmektir,dinleyebilmektir,anlamaktır,yazmak,ilim,bilim,bir arada tutup yaratılan insanoğluyla paylaşmaktır.. Tüm canlılar için bir paylaşım, dünyadaki yaşam ortamında bir avuç tohumla doğayla paylaşmaktır...Ulaşıp ulaşılmayan her dünya yaşamı için de “bir dirhem bağış” bu sistem yaşam alanınızı yaşaya bilmek için etkilidir.. Her bir bağış bir avuç tohum dünya üzerinde yaşam atılan tohumla başlar.. Bir tohum canlılığa bir canlılık yaşam bir yaşam sağlar..

Göç yollarında ,ulaşılmayan yerlere ,ulaşır, bir bağış çiçeğe, çiçeklere konan arı, oradan  ağaçlara, ağaç üzerinden,rüzğarlara,yağmurlarla,fırtınalara,kazırgalarla,ovalara,bağ bahçelere dağlara  ulaşır...Gelecek nesil ulaşır ,yaşama yaşam katar, yaşamın biraz uzatmak atılan tohumlarla uzar gider...

Hep yok etmekteyiz, gelin bir avuç tohumla inadına dünya insanına gelecek nesilleri yaşam sunmak elinizde, yok olmayı durdurun bu duyumla sizle başlar...İlla ben sen değil insanoğluyla başlar...Şeytan hep kulağınıza üfler üfleyecek ,bunu da  yanlış düşünecek ve düşündürülecek siniz...

Ama zaman ve vakit geldiğinde çok iyi anlayacaksınız...VE Düşünen o gün bir dalı kıracak bilseydi odalı dalda sevmesini bilirdi gelecek yıllarda ağaç olacağını.. Çoban sadece hatırlatır konuşur söyler, ve yazar...”Niye dünyada bir dikili ağacım ,ağacın olmasın”...Ona konacak kuş, yuva yapacak böcek, doğayı temizleyecek ,dal ağaçların duası  sana ve nesline de yeter...Tüm canlılar her sene yapıyor, insanoğlu hep yıkıyor, Çoban da bu yok olmayı durdurmak istiyor.. İnsanoğlu inadına yok etse de, Çoban inadına “Allah’ın ve tanrının yaratanın izniyle” yaşatacak....

Bu kervan çok tan yola çıktı, herkes der, çoban dağlara hep tohum atmaya gidiyor, arkasında hangi  güç var der dururlar....Bilselerdi yaratanın gücü varı bilirlerdi hayatın varını...

“Çoban bir gün oturur bir lüks yerde, birde yanmasa da konuşur dururlar duymamak mümkünümü ,Oradan arkadaşına şöyle der, ya sen konuşan adansın, senin görsellerde ,arkadaşların var birde sen makamlısın, duvarda asılı diploman var ,herkes sağlık için arar dururlar.. Çık görsellere elimizde şu ot var patlat, yok satalım sana şu kadar buna  bu kadar verelim, bizde para kazanalım...Elimizde tonlarca bu var hepsi satılır...OTURAN BİRRİ SESLENİR PEKİ REKLAMI KİM YAPAÇAK...Ya adam mı yok üç beş verdik mi eski vahşi batıyı arabalarla gezenler ,sakat kılığında dolaşırken suyu içerler, tazı gibi koşan adamlar varken ...Bu devirde para için koşanlar çok sen parmak oynat oyuncu çok.”

Aradan üç ay sonra ..Kim ne kullandı geçti mi yok ,sakatı sakat etin ,sacı varken kel ettin ,bacaktaki kılı alırken eti kopardın.. Okuyan her kimse doğru değil mi...Aldanmayın her şey yerli yerinde kullanılırsa bilin hep si şifa olacak, tek yolu bilin ki araştırmacı aktarlar, diyetisyenler, bu işte okumuş doktorlar...Eeee bu doktor söylüyor...Hayır o sağlık varsa para yok söylüyor...Siz bur da şaşıyorsunuz...Konuşan adanda şaşırmaktasınız...O SADECE DUVARDA ASILI...

Sonra ne oluyor biliyor musunuz ,bu işte para var derken toplayıcı köylü kim varsa  fırsat bu fırsat diyor, alıyor motoru ağaç tepelerindeki otları, motorla kesiyor ,zamansız zanlı bakmadan yoluyor yoldukça yoluyor...Orada ne bitki kalıyor nede gelecek zamanda bitki bitiyor...Öncekiler malı satıyor, sonradan toplayıcılar köylüler çöpe atıyor.. Sonuç ne sağlıklı insan olunuyor nede seneye bitki yetişiyor...Son kırk yıldan beri bir iyileşen var mı  sadece yerinde kullanan, ayakta oda uzatmaları oynar...

Çünkü “rabbimden” şifa Dua  istemiştir bir su bile şifadır...İsteyeceğiniz tek bir şey var ise Tevekkülle iste o sana gelir...Bu kıyıma sonu da Çoban bir avuçla ,bir kilo ile ,bazen de yüz kilo tohum atarak bazen de gerekli yerlere ağaç dikerek yıl her ay her şeyi zamanda “rabbim bana ne verdiyse” tohumu atmakta...Bu Çoban...

“Bir gün adamın biri doktora gider, doktor bey çok acele işim var ilacı ver gideyim haydi haydi der...Doktordan çıkar  Eczaneye koşar ilacımı ver hemen gide cem haydi sende çabuk ol der, senin bende ilacın yok doktor bey  doktor beyin yanındaki mezarlıkları otur diye yazar dinlenme vermiş...

Vay nasıl olur doktor benle dalgamı geçti der, doktorun yanına gider, Doktor bey benle dalgamı geçiyorsun der.. Doktor elinden tutarak MEZARLIK PARKINA GÖTÜRÜR  ,Bak kardeşin sana tavsiyem bunlarında çok işleri vardı, giden gelmiyor, demek orda da sıra var, işini bitirende gelemiyor, Dünyadaki işlerini bitiremedikleri gibi, orada da işler bitiremiyor bu ne acele, sana yazdığım reçete, musallat taşı ,mezarlık içleri park dolaş dur zamanı vaktini geçir, oralarda da işler bitiremeyeceksin sen en iyisi, biraz oyalan Dünyalıktan ve MALINDAN uzaklaş, eş dost ziyaret et vakit gelince gidersin acele etme...Bizler hep bir ilaç olsun hastalık garanti olsun der yol alırız...Geçmiş olsun ..Acele etme, edersen bil ki yarını olmayan dünyada nasıl tanırdınız sesini duyarsın."...DEVAM EDECEK

                                                  Çoban saklı şifa   

 

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.

 
Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır..


 
Doktor  diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir, yanında bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çalıştıran, izni alınmış aktarlar tarafından güvenli şekilde kullanılmalıdır.

    
Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin    sorumluluğundadır

    
Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

   

                                                                        saklisifa@gmail.com

                                                         premix12345678@gmail.com

                                                        saklisifapiriiworld@gmail.com

  


NOT:KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN,ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.

 

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam192
Toplam Ziyaret1209773
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar12.650712.7014
Euro14.269314.3265
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com