• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

PETEK GÖZLER UYAN YENİ YAZI DİZİSİ BİR ANAÇ ARININ HİKÂYESİ

                                                  saklı şifa 
              https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com

                  PETEK GÖZLER  UYAN YENİ YAZI DİZİSİ    

                               BİR ANAÇ ARININ HİKÂYESİ                                                        
             Tek propolıs, Tek polen, Tek arı sütü, Tek balımız 

                               Birde yaşam dünyamız için   

Kovanlarda arıların sırtlarına 30 kilo yük sarılmış asalaklar,insan ağırlığında her gün 30 kilo yükle gezerler, yavru petek gözlerin kanatlarını yemekte asalak lavralar,80 milyon koloni tarla çıkışını engellemişler ve engelliyorlar ,ısıları arttırırlar kanadı olmayanlar da başlar arı dansına , dışardaki kovan koloniler, içerdeki hainler muhalefetler dışarılarıyla muhalefet yapmaktalar,kovanımızı kökten yok edecekler, yeni kovan sahibi olmak isteyenler çıkarcılar gene dıştaki kovanlarla işbirlikçilerle bir olmuşlar, hainlerle birlikte koloniyi onlarda  yok etmek isterler, “sonradan onları da yok edecekleri” bilmezler.

İçerdeki Barış ,özgürlükçü ,anacı koru ,iyi, kötü yapıp ,başka anaçla kötüyü ,iyi edip anacı yok etmek isterler, 100 yıl daha iş gücümüzü huzurumuzu ,yaşam güvencemizi güvencenizi nesil kolonilerimizi yok edecekler...

Bir o kadar da içeriden fitne fesatlarla sahte kraliçe arılar türemiş ila ben olancam diye ,dört bir yanı sarmış kovan içinde erkek memeler çoğalmış artık bal yapmaz olmuşlar 80 yıldan beri..

Hala bal yapa cam diye uğraşan 17 günlük yaşamlarında ,kimden kim gelecek komut bekleyen tarlacılar başlar kim kime kimden  kime kim kiminle der duranlar kraliçe yoksa ve kim kimileri bilmez kraliçe arılar 5 yıllık yaşamlarında kısırlaşmışlar kısırlaştırırmışlar.. Sen gel de bal bekle duru koloniden neredeler yok yoklar..

Evet..

Öncüler koloniyi kovanı kurtarmak için son uçuşa hazır mısınız...Hazır daima hazırız...Karanlık mora geçtiği zaman vakit...Dışarlardaki kargaşa çıkardıkları zaman ,Karanlığın sakladı korkunun korkusu karanlıkta korkusuzluğu çıkardığın zaman vakit, Tik ,Tak gelmiştir...

Dışarıda örümcek ağ gibi sarmış fenomen kokularıyla kement sallayan örümcek tek nokta dönüşü olmayan son uçuş atışı...

Yan komşu kolonilere girdiler hepsi bir birine kanatsız uçmaya çalışırlar ,hala mücadele ediyorlar, Bazı tarlacılar geldi dağ arkasında kara kovanlara ayrıştırma baskı yapan ,bukalemun kertenkele sarmış ,Üç maymunlarda yabani bal arılarına kolonilere saldırmaya hazırlanıyorlar... Kanma şirin gülücüklere sirk cambazları gibi tahta bacakta yürüyenleri hepsi senin yok olmanı bekler dururlar...Uyan mor karanlığın aydınlığına..

sakli şifa sırlar kitabin dan tüm canlıların insanlık içinden koloni kurtarma mücadelesi kim kime insanlığın düşmanı kim  gözle göremediğin nefis insan içine giren maddeleşmemiş iblis ,ve sonu gelmeyen gelmeyecek nefis benlik çıkar bölümlerinden kısa alıntılar..

                       selcuk uysal çoban saklı şifa

                                       

 Devam edecek..    

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam107
Toplam Ziyaret1211228
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com