• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

SAKLI ŞİFA MANNA İKSİRİ NEDİR YAPILIR MI

                  www.sakli-sifa.com 

            

                        ÇOK SORULAN SORULARA “MANNA” İKSİRİ              

      BİLGİ ULAŞIM İLETİŞİM “ANNAM” VEREMEDİĞİNİZ BİR İKSİR.            

Firaunlar Mısır ve maya orta Amerika ve oralardan çıkan toz maden “nil kutsal “oluşu da buna dayanmakta.. iki birleşim suyla bileşince pembe kırmızı renk alışı...Natron HİDRATLI doğal sodyum karbonat (alman yada mısırdan ithal edilen bir toz.).. şifa tozu bu bir maddeler karışınca çok çıt tığı bir iksir meydana gelir...Bitkilerin dilini bilmek lazım.. Ama bir maden var ki gerçek ALTIN TOZU (doğadan işlememiş altın tozu) bu tozla karışınca pembe renk alır.. GÜLÜŞLE karıştırılınca mavi BAKIRLA karıştırılınca yeşil renk alır.. 

Kullanım olarak altın (işlenmemiş tozu saf)  ve  gümüş (saf işlenmemiş) ile karışım idealdir bunlarda tehlike yaratır (bir önceki gün antibiyotik gıdalar ilaçlar birlikte kullanılırsa renk hücrelerini bozar) bakır felç eder başka halde kullanım alanı vardır...

İyi hijyenli bir ortamda yapılan sular ve distile edilmiş “Papirüslere yazılan 16 şimdi çobanın saklı şifa sırlar kitabin da 52  BİTKİ SULARI” ayrı ayrı ile yapılarak ve çıkan ve elde edilen BİR MADDEYLE ve bir SIVI BİRLEŞİMLE elde karıştırılınca kapanmayan yaralar kesilmiş eller mermi yaraları anında kapayıp ve kan akışını durduran müthiş bir derman bulunamayan  iksire sahip olunur..  

Yapılması imkansız diye bir şey yoktur.. Yapılması bu günün şartlarında zordur.. Ne kadar teknoloji ileride olsa İÇİLEBİLEN yapılamaz..( İçilebilen olur mu olur ama o tesisi kurmak merdiven altına benzemez kurulsa bile SAĞLIK OLURSA para rant elde edilemez ) Sadece kendiniz yapılabilirseniz cilt ve dıştan kullanılır yapabilirsiniz...

Ben sadece bu kadar yakın şifre verebilirim.. Hatta kendimde yapabilir ama dağlarda para geçmiyor.

Diğerleri aslı işi olanlar uğraşanlar çözebilir. Aslı olmayan merdiven altı hatta aslı olmayan konuşan adanlar varsa ellerine düşerseniz..  

Şunu da aklın dan hiç mi hiç çıkarma sen sadece başkalarından yaşamını bekliyorsun el etek öpüyor ama bilseydin onlar senin hayatından yaşamını çaldıklarını bilirdin “yaratanın” gönderdiklerini.. Senin aklın, başka akıldan ne sucu olabilir ki.. Aklına ceza vücuduna zarar vermektesin .. 

Bilin ki dünya nefsinde sadece söyleyin sen yaptıysan söyle ruh bedenden çıkıyormuşsa.. Yıldızlara gittin mi. Gitmediyse bir Osmanlı tokattı çak ki yıldızları saysın...saklı şifa sırlar kitabin dan Hey akıl neredesin  bölümünden alıntı..
                            selcuk uysal çoban saklı şifa..
 


              SAKLI ŞİFA MANNA İKSİRİ NEDİR YAPILIR MI  evet .      

            
                      Doğa da ki maddelerle .      

1. Doğal altın tozu..

2. Su

3. Mısırda bir dağdan  Güney amerikada  orta asyada çıkan toz..  

Mısır firavun önceleri başka kıtalarda maya tarihine. Ondan önce bitkiler gibi şifa “yaratan tarafından indirilen maddeler” birleşiminden elde edilen sağlık için kullanılan bir kutsal su diye adlandırılan. Gerçek elde edilen bir sudur ..Kadınlarda Altın ,Erkeklerde Gümüş olarak adlandırılır...Altını erkeklerde kullana bilir...
Tamamen sağliktır..Genede bu zamanda doğa ortamı bozulduğundan ve gene de dikkat edilmesi gerekir...
 Vücut bazen kabul etmeyerek geçici renk atar pigmentleri kan hücrelerini geçici renklenir...

Aslında sitede hepsi yazılı tek bölümde oda şifreyle girilir... 

Tam 62 yıl verdim bu işlere siz ce bu kadar kolay mı...

Altın bir maddeyle yanı ateşi gören ve çabuk erimesini  ve temizlenmesini sağlayan boraks tir.. 

Bizin kullanılacak madde ise ateş görmeden altının elementleri ayırarak distilesini yapar ayrıştırır.. VE. eritir...ve sonradan 2 maddeyle birleşir..Yerinde duramaz hal alır...Sonra su ile sakinleşir..Oda dağların içinde "rabbin gönderdiği doğada"...Bu yazım sadece çok soru soranlara...Okuyun bulun ...Parada geçmez bu dağlarda hiç ihtiyaç olmaz...Sadece sağlıklı yaşamak degilmi...Araştır Bul...Başaracaksın...

           Hemen aklınızdan kaya tuzu geçiyor o asla değil... 

Altın elementinin içinde bulunan hareket halinde bir enerji kaynağıdır.. sadece çok ilerde söylenecek bir madde çözünürlüğünü  kolaylaştırır bu  beyaz toz. .Mısır civarı maya tarihleri de Güney Amerika, ve orta Asya da mevcut olup, devamlı 2 maddeyle birleştiğinde  hareket halinde olur...

Sadece orada devamlı inanışlar vardır bazen nil nehri bazen ora yöre kıtanın yaşayanlar sulara kutsal olduğundan yapılan maddenin suda sakinleştiği görüldüğü saplanmış ve o sulara kutsal su denilerek hareket halindeyken birleşimle şifaya dönüşür..

Kullanmak kolay elde edilen şey değildir.. Basit yoldan edilemez...Elde edilemez...ve kullanıcılar dikkat etmesi gerekir ..Her şey manna üretimidir denemez. .ister gümüş suyu olsun ister altın  suyu olsun. başlanmadan önce 21 gün 20 gün Perhiz ve protein ağırlıklı gıdalar kullanılmaması..

Faydası kadarda tehlikelidir tehlikesi renk hücrelerini bozar...Manna Kanseri yok etmek, kötü huylu tümörleri ortadan kaldırmak, beynin altınıdır aynı zamanda beynin açılmasıdır....

Altın suyu gümüş suyu bir manna iksiri değildir..Mannaya yakın faydası vardır. Faydaları doktorlar tarafından üstün araştırmacılar tarafından kullanılması gerekir.. manna nın yapılışı bulunması zordur...

Manna iksiri ilk zamanların o an konulan isimdir.. Maddeler Yaratan dünyayı yaratırken sağlık için indirildi...Bitkiler gibi...Sizlerin tuz mineralleriniz gibi ...Siz sadece et kemik değilsiniz...Sadece bilinen vitaminler ve minerallerle yaşıyorsunuz ..Akıl beyni kullanmıyor kolay yol dan anlatılan manna yı kısa yoldan bulmak istiyorsunuz.

Bu gün yediğiniz yemekler pişirirken hangi oluşumlar olduğunu bilmeden neyle yapıldığı malzemeyi bilmeden ,kullanacağınız manna bu günkü doğa şartlarında ne getireceğini bilmeden bilindiği gibi bildiğim halde yazman...Zor yolculuktur..62 seneden berri son 50 yıldır belkide 0 yaşımdan beri ilaç kullanmadan yaşam sadece akıldadır.

Aklı açınca mannayı bulursunuz... Altın tozu maddesi ham halinde olunması lazım ken külçeyle manna yapılamaz...Sadece altın suyu çıkarabilirsiniz...Sadece insanları kandıracak kadar akıl açabilir, kanacak adar aklınız açılır..  

Sizler son olarak bir şey daha söylemek bu bölümü bur da bitirmek isterim.. Bazı maddeler vardır hareket halinde Manna da bir şişenin dışına çıkabilir...Buna benzer bir madenin dışa çıkışını başka madeler de yapabilir gözlerinizle göre bilirsiniz.... Ama manna değildir.. hayrete düşmenize gerek yok sadece gönderilen maddelerin hareket halini örneklemek..

Afyon kabuğunu kurutun içine içilebilen alkor koyun ve şişe içinde bekletin serin ve güneş görmeyen yere. kısa zaman da. dışın da beyaz sert toz haline gelmiş tomurcuklar göreceksiniz..

Bazen de maddelerle yüksek ısı yapabilirsiniz burduramazsınız...Nemi  Alkor ,giriserin, Hidrojen perotsit..Çelikte ısınarak yüksek ısı çıkar elinizi çeliğe değdiremezsiniz.. sadece plastik bidona aktarırsanız sakinleşir...Hele içine bir madde koyduğunuz zaman oda şu..........Bir kasabayı hava uçması, bir damlası kamyon büyüklüğünde kayayı parçaladığı gibi...

Yani siz bizler yaşıyoruz ama ne yediğimiz ne içtiğimizi bilmiyoruz yedikçe içtikçe  ne birleşimlerle hidrojene dönüştüğünü bilmiş olsak bu gün tüm sağlık senle olur...Daha saymakla bitmeyen hala bulunamamış elementler varken araştırılırken yaratandan başka kim büyük olabilir...Evet Manna yerinde durmayan yaramaz çocuk maddedir..

Kum cama dönüştüğü gibi, toprak yüksek ısıla evimizdeki kullandığınız asitte dönüştüğü gibi, Doğaya bırakılan kontrolsüz atıklar bilin ki sizlerin yok o gelecek nesillerinizin yavaşça yok olması gibi...

Siz ne kadar canlıysanız doğa da sız bir toz tanesi kadarsınız ,hele evrenden bakıldığında insan ırkını görülemeyecek kadar yoksunuz.. 

İnsanoğlunun kontrolsüz yaşaması sizce dünyanın sizleri ne ne kadar yaşatacağını bilmektesiniz.. Hiç .. Bilin ki sizler yoksunuz sadece asrınızı yaşamakta nefsinizi kontrolsüzlükle bilinmeyen hastalıklara yol alıyorsunuz.. 

Hep Buldun Budum deniliyor hep geçmişlerden   kayıt nesle bilgiler bularak yaşam yapıyorsunuz, ezberi iyi kullanıyor ama akıldaki perdeyi kaldırıp hayal ve sanalı gerçekleştiremiyorsunuz. ..

Ama bilseydiniz aklınızdaki sanal düşünceyi bu gün gerçekten geleceğe miras bırakır maddeler elde ederdiniz ,onlarda senin düşündüğünü düşünerek bu geçmiş insanların bulduğu bu gün elinize geçen maddeler gibi.. Sonra koşarak buldum buldun sen hiçbir şeyi  bulmuyor, sadece bu günkü yaşamdan nemalanıyorsun.. Sizler sadece insanları kandırıyorsunuz...

Vücuda var olan Manna vücuttaki  antikor gibi  bazen de antikor dışardan karşılanır aldığınız ilaç takviyeleri gibi...Manna bulmanız tersiyle okursanız Annam taşımaz akıl perdesini açmak ve sağlıklı yaşamak istiyorsanız aura perdeniz ile  şakra 7 bölgeyi iyi tanımanız dan başlar... 

İşte tüm vücut birleşerek biyoenerjiyi toplamış hasarı alan bölgeleri hızla iyileştirerek sağlınız kavuşturur...Ve çok iyi kullanırsanız inanın manna yı bulursunuz  o sizi biraz daha hızlandırarak transa girersiniz.. Gören göz olursunuz.. Yani sağlıklı olursunuz.

Şunu da bilin ki “yaratan Rabbim tüm ademlere kendi kendini onaracak şekilde yarattı ve düşünen akıl koydu “sizler için yer yüzünde tüm doğayı taşı toprağı bitki örtüsü verdi içinde hikmetler nimetler dolusu şifa gönderdi ,ama siz sadece kendinize zarar vererek bu gün arayışlardaysanız , bu günkü gıdalarla insan vücudunu bozarak insanlarda sağlık için  hastalıklardan kurtulmak için araştırarak ve araştıranların sırtından nemalanmak isteyen şeytanı akıl ve insanoğlu da vücuduna zarar vererek sağlık  arıyorsa bu nu bilerek kullanıyorsa mannayı arayıp bulup kullanmak istiyorsanız yakın tarihlerde bilin ki anyayı konya yı görenler çok olacak.. işte orada akıl perdesi gene açılacak...

Bilin ki doğa sizlere her şeyi sunduğunu akıl perdesini açarak sebzelerin temizleyici meyvelerin besleyici olduğunu söyleyecek...Ama  bir perde daha açılacak bir şey daha söyleyecek bak incele doğanın yetiştirdiği gıdalar mı şeytanı aklın yetiştirdiğimi bilin ki sizleri daha çok akıl perdeniz açılacak... 

Altın ,gümüş suyu gerçekten bu son yıların sağlık başarısıdır. “Yaratan” altını bayanların gümüşü erkeklerin takması sağlık için takması hatta bazı taşların şifa sırlarıyla doludur...

Burada yapılması gereken şey altın gümüş saf olması önem taşır, içinde bakır element az miktarda ihtimal olabilir oda zarar getirir, insana zarar verebilir, gıdayla suyla birleşimi derin yaralar açabilir felç, bazen de antibiyotik maddeler içeren gıdalarla alınırsa vücut renklenir..

Bu bir gelişi güzel yerlerde yapılamaz tamamen ilaç hijyen ortamda yapılması kullanılan hammaddeler özellikle saf oluşu önem taşır ayrıca tavsiyeyle değil sadece doktor gözetiminde ve bu işe uzman kimyager sorumluluğu altında üretimi ve satımı yapılması lazım olan gerekenlerin içinde olması...Bu sorumluluk tamamen sağlık bakanlığına ait olur..

Bir örmek olarak dişlerde altın der gibi olursunuz kafada bu soru vardır.. ama şunu bilin diş takılan altın içindeki zararlı maddeleri temizlemek için boraksla ateşte eriterek temizlendikten sonra yapılır, takılır ve kullanılır.. Temizlenmiş altın dış sağlık verecektir..  

Bazen olur ki eskilerde dolgu  maddesi amalgam yanı cıva ne kadar zararlı değil mi hep hastalık verildi kimse itiraz edilmedi. Şimdi sor kendine. Yaşamın insanlara zarar vererek bulmak mı, yoksa sağlığımı bulmak..

Saken  yaşıyor ama sağlığınızı bozuyorsunuz.. İşin ehlisi olmadan bu işleri yapmak sizce nedir. İşin ehlisi olup ta mesleğin hakkını vermeyen sizce nedir.. Yenin edip bu işlere görev yaparak hizmet verenler, ilaç firmalarına promosyon neyin nesidir. .Bir düşünün sizce top yekûn bu dünyada elediğimi kalmayı mı düşünüyorsunuz..

               “Bu işler top yekûn kontrol altına alınmalı yoksa yaşam yok”       

    Sağlık böyle devam ederse bilin ki çok toplu ölümler gelecek. .İstenen de bu... 

Eski yeni değişen ney..."Sadece Hastane " Artık  Hipokrat yemi kalmıştır hastanede sayım yapılır 5 pamuk ,2 meşter,3 makas kayıptır...Oradan malzemeci gelir efendim 1 makas 1 neşter bulundu ..Tamam yerine koyun. efendim hastanın içinde ... O zaman kesil alın yerine koyun...

                     “ Mannayı bularak gören göze gerek yok “ 

Genç neslin beyinlerini çalıyorlar...Bilgisayar oyunlarda da manna büyücülüğü konu edilmekte bu bir çılgınlık alıp gidiyor bu bir kontrol edilemez silaha dönüşür muhakkak altından bir çapanoğlu çıkacaktır.. İnsanların aklına yer edilmektedir...  

Evet manna vardır bir enerji kaymağı maddelerden oluşan birleşimdir...Hiç bir zaman ruh bedenden ayrılıp o bur dünyayla  temas halimdeyim transtayım demek küllen yalan ve gelecekte bir silaha dönüştürülmektedir. .O kişiyi yaratanla temasını söyleye çek kadar beyne işlemekteler...Yakında böyle ilahı görgüleri çıkarsa elinizin içiyle öyle bir tokat vurun ki ..ya ben yıldızlara gittim desin...

Çocuklarınızı uzak tutun renkler oyun karşısında beyne işlenerek psikolojik ruh hastası yapar yarın yarınlarınızdan sonra evinizde tapınak şövalyeleri yetiştirirsiniz...ve EVDE Katil ruh yetiştirirsiniz.. Sizlere Çoban dan sadece hatırlatma daha öncede 5 duyu 6 göz yazmıştım 3 yıl önce okudunuz veya okumadınız...Bu dünyada yaşayanların cıvataları çıkmış bir sarhoş tekerlek gibi gitmekte...Allah sonumuzu hayır etsin...

 

                             __________Bir çizgi kadar________ 

Buraya kadar okudunuz bir de plağın öbür yüzüne bakalım.. Şifa arıyor bulamıyor çereler arıyorsunuz bazen dala tutunmak ,bu çareler arayarak insanlara güvenerek bir şeyler bulmaya çabalıyorsunuz...Bulamıyor olan olmayan şeylerden umut ediyorsunuz...Gene bulamıyor yok oluyorsunuz....

Hiç düşündünüz mü neden....100 yıla yakın ilaç borsasındasınız biliyor musunuz yok...Bir araştırmacı genç doktorlar ar ge çalışmalarıyla bulurlar ama ilaç ruhsatı veremezler neden dışa bağlısınız..

80 yıl ve yılda kaç milyar yabancı para ödüyorsunuz biliyor musunuz yok.. Modern hastaneler yapılsa da dış dünyanın hedef tahtası olduğunuzu biliyor musunuz yok...Çoğu cihazların dışardan alamadığınızı biliyor musunuz yok.. Yüksek alerji tersleri için yurtdışına gittiği, ve vitamin ve mineral tespit edici cihazların dışarıdan gidip bakılıp geldiğini biliyor musunuz ,isteseniz de veriliyor mu yok...Geçmişten gelen bir organize olduğunu hiç bilmiyorsunuz....

İşte bunların yok olacağını bilen dış dünya sizi bir şekillere zora sokarak hasta ediyor yaşam arayışı içinde olduğunuzu zorlaştırarak tüm oklar sizlere ve bu devlete.. bunu bilin tüm hainle bilerek sizlerin sağlığıyla oynuyor....Sizleri hastalık hastası yapmakta...

İnanın hasta değilsiniz sadece yaşam zorluklarından telaş içinde sadece ölümden korkuyorsunuz...Korkuyu attığınız zaman vücudunuz kendini onarmaya başlıyor.. Tedirginlik beyin korumaya alarak tüm sistemi kapatıyor. Akıl çare ararken.. aldığınız bir şeyler kan yapıcı bölümü alerjiye maruz kalarak Vücutta tümör oluşumuna maruz bırakarak vücuttaki bağışıklığı zorlayarak antibiyotikler alarak tümörü yok ede cem derken tavsiyelerle aldığınız ürünler sizleri daha da çıkmaza sokarak.. Daha da derinlere iniyorsunuz..

Adı var kendi yok B 14 Tümör oluşumunu engelleyen vitamin...Daha çok vitaminler dizisi varken  sizler  neyi ne kadar araştırıyorsunuz...Hiç...Ama 3000 yıl önce yazılmış,bulunmuş,1500 yıl önce yazılmış bulunmuş o tarihlerde sağlık için arayış içinde ki insanlar varken harçlı seferlerinde bunları bir alanda toplayıp saklamak ve şifalı bitkileri özel yerlerde yetiştirerek başka kişiler yapmasına tahammül etmeyen bunları yapanları öldürmekle kısa asırlarda Hipokrat yemini edilerek ilaç ve doktor eczacı akla ne gelirse sağlıkta.. İnsanları tek borsaya bağlamak neyin nesi....Bilin ki çıkar çıkarlar yok oldukça tüm oklar sizlere ve devletinize.. Dış dünya insanlığı.. Yani kısaca top yekûn yok etmek...

           Sizler hasta değilsiniz yaratana güvenin” dua edin şifayı gönderecek..

                         Ya bir su ya da insan sağlığına yenin etmiş bir doktor.

                                             Bilin ki sizler yanız değilsiniz.

                                 Çoban saklı şifa saklinet-enerji    

                                                     
SAKLI ŞİFA     

SAKLI ŞİFA ADINDA REKLAM LİNKİ YAPARAK ÜRÜNLER SATILMAKTA VE REKLAM EDİLMEKTEDİR SAKLI ŞİFA / SAKLI ŞİFA ÇOBAN /SAKLI ŞİFA UYSAL / ÇOBAN@SAKLİ ŞİFA /SAKLI ŞİFA PİRİİWORD / SAKLİ ŞİFA TV İSİMLERİ ÇOK ZİYARET EDİLDİĞİNDEN DOLAYI / SAKLİ ŞİFA E-MAİL / İNFO ADRESLERİMİZ DÜNYADA TÜRKİYEDE İL İLÇELERDE  ŞÜBELER  YOKTUR SAKLİ - ŞİFA ADINDA SİTELER RENKLAM LİNKİ YAPARAK ÜRÜN SATILMAKTADIR PİYASADADA SAKLI ŞİFA ADINA ŞÜBELERİMİZ ÜRÜNÜMÜZ YOKTUR VE SATIŞ  VE PAZARLAMA LİNKLERİMİZ YOKTUR BİLGİNİZE  SAYGILARIMLA.   

SAKLI ŞİFA adına ve MARKA ADINA Hiçbir şube yoktur ,SADECE önce SAĞLIK ve organik DOĞAL yaşama ayak uyduran ve SAKLI ŞİFA İLKELERİNDEN çıkmayacak gizlilik anlaşmalı sakli-aradimbuldum.com   Ruşen hakkı verilmiştir. 

                                             Bir markadır dikkat uyarıdır..                   

     Ben Çoban hiç mi hiç uğraşacak vakti yoktur sadece kanun ve kamu devam 

                                                   eder ve hareket eder....
 

                   Geçmişte kim olduğunu bilmek istiyorsan, şu an kim olduğuna bak. 
                             
                                   Kim olacağını bilmek istiyorsan, ne yaptığına bak 


                                             www.sakli-sifa.com 


Şunu da aklın dan hiç mi hiç çıkarma sen sadece başkalarından yaşamını bekliyorsun el etek öpüyor ama bilseydin onlar senin hayatından yaşamını çaldıklarını bilirdin “yaratanın” gönderdiklerini.. Senin aklın, başka akıldan ne sucu olabilir ki.. Aklına ceza vücuduna zarar vermektesin .. 


           
 “Şu anda ensende soğuk bir nefesi hissettiğin gibi”  

                     Selçuk UYSAL /SAKLI ŞİFA  sadece Çoban         

 
    
20 05 2021 
   Hayal etmek akılca yıldızları saymak gibi söğüt altı sohbetler

Bir gün günler için umutla yapmayı beklemek yaratılış yaratılmış bir kuldan istek sizce ne kadar buluş olur ve yapılan yapılmış iş bu zaman devri aleme eş midir bir bakalım geçmiş zaman şimdiki zaman bir varmış bir yokmuş.. Günlerden bir gün gmail e..

Selâmalaykum. Hocam ben 6 yıldır Mann’a yi bulmak için uğraştım sonuç sıfır kendi deyişimle mono atomik altın yapabiliyorum. Bu sır toz sodyum karbonat ve sodyum bikarbonat mi acaba. 

Yârdim etsen Allah rızası için . Şifacı olmak istiyorum insanların yaralarına mehlem olmak için . Herkesin derdini dert ediyorum kendime ve bir şeyler yapmak istiyorum.

Gerçi neden böyle bir mail yazdığımda bilmiyorum . ( çoban içinden çok güzel bir soru yıldızları görmek) Biraz aptalca gelebilir ne bilim sırf bu işlerle uğraşıyorum diye dışlanıyorum kimse kalmadı etrafımda boş iş uğraşma diyorlar .

Bir yardımcı olsan bir el uzat hocam ya öğret bana yada yol göster . İlim istiyorum para değil . Her şeyin temelinde Sevgi sevgiyle kal Allah'a emanet ol. Bir hayale yolculuk. Şu dünyada tek istediğim şey Mann’a yapa bilmek.

Bir hayale yolculuk cevap

Mısır’da çıkan 1942 ler de Almanya ya da kullanılan ismi natron saf temiz karbonat doğal hali ve de en keskin özü altının doğal hali işleyişi püf noktası bu ve kısa suda  saf temiz suda bir müddet bekletilen sonra yaramaz çocuk olur bardak içinde bile durmaz şişeden tanecikler halinde çıkar ve de sonradan kullanılan bir su bardağına suyu ile o toz tanesi sıyrılır içine atılır 1 ve ya 3 damlayı geçmeyen pembe veya koyu renginde kırmızıya yakın su hal alır veya  gümüş koyarsan saf doğal hali açık mavi hal alır bunlar “2 gün yanı 48 saat antibiyotik alanlar kullanamaz hücreleri bozar”.

Bu iş sahibi değilsiniz veya yapacak kimyacı ve veya doktor eczacı değilseniz şifa değil bir sakat bırakan ölüm makinesi olursunuz “çoban akılsız mı her kes nefis peşinde ve sağlık için bir umut peşindeyken piyasaya sürmez mi” şimdi sor şifacımı içine gırmış pembe hayal mi hayal ise iblis maddeleşmekte içinde peki ya sonra..    

Şimdi bir daha sor kendine bu asrın zamanında ne, ne kadar yaşamına sağlığına önem vermekte ve vermekteler. 

Sağlığı bozmak için fırsat ve fırsatçılar bir yol ve ya “kutsal nil nehri gibi kanal bulma çabasındalar mi” bu günün altın gümüş işlenmiş halinde siyanür ve kimyevi bir maddeyle çıkarılmış bir altın veya bir gümüş temizlenip işlenmişte olsa üzerine bulaşmış bir madde asırlar sonra saf halini alır. 

Şimdi bir daha sor kendine hangi umut bekleyene derman arayanlara şifacımı olacaksın veya olancan fırsatlardan fırsat arayanlara kervanına katılacaksın sadece çöl ler de serap görenlere mi katılacaksın. 

Her şey efsaneyle başlar gerçeğine yakın anlatılır ve o zamanın konuşan adamı bu zamanın düşünen adamları içine bir şeyler katarak efsaneler efsanelikten çıkar umut bekleyenlere çöl deki serabı altın tepside sunarlar evet o zamanın altını hiçbir maddeyle aytışmadığından yenilebilir hale gelirken şimdiki zamanda ise siyanürle sunar sunulur bir birileri konuşur konuşan adam umut bekleyenler duvarda asılı ve okumuş ya  o bilir der hop ver bana ver bana. 

Bir bakalım doğanın hal durumları bazan denizde balgam şekilde al alan bazen beyaz bazen de kırmızı hal alan doğa kanunları fırsatçılara fırsatla çıkar sahte bal gibi anlatır da anlatır her kes ölüm korkusu peşinde aç açıkta kalma peşinde olan her kes yaşam hücrelerini yok eder şekli alır o bilseydi “yaşam bir kişinin elinde” bilseydi yaşam içinde korkunun yeri yokluğu içindeki korkusuzluğu korkusuzca şifayı ortaya çıkarırdı yaşam kadar ölüm ise eş değer uyku ölümü hissedip o gün uyumayacağım dense de beden senden daha iyi bilir saatler içinde uyuyacağını ve bileceksin ki hiçbir şey elinde olmayacağını.. 

Yaratan sevdikleri sevdiği insana mucizeler verir bol yağış alan nehir taban altın yatağından ve dağlardan gelen doğal karbonat natron Nil kırmızıya boyar artık kutsal nehir olmuştur insanlar insanlığın içinde inanış ve umutla ümitle inanır yaşam ihtiyacın içindeki bir yaşam oksijenidir ve yaratan doğa kanununu uygular sevdiği insana ve toplumuna bir fırsat verir içindeki hisler komut alarak denizleri bile yarar bu da olur ki doğanın zaman içinde erken uyanışıdır ve bazen de gel git ve denizin ayrımasın gibi buda doğa ve evren deki gizemli var oluşudur hep sinin sahibi “o ki her şeyi bilendir” 

Şimdi bana ne ne kadar inanırsın bir kendinde ve veya bir başkasına nasıl inandırırsın her kes bir umut inanış inandırma yolunda dünyasında iken nasıl umutlarını ve yıka bilirsin insan, insan oğlunun sor kendine “o ki ilim bilim zenginlik hepsi onun elinde bazen çok verir bazen de hiç vermez yaşamın öncesi ruhlar aleminde hatırlamadığın yaşamın gibi bu yaşam ise önceki yaşamın içinde sen neydin ne olacaksın ve ne yapacaksın yaratılan insanoğluna bunu da kendine bir daha sor.. 

“Yaratan” akıl insanlığın içinde fikir düşünce vermişken mucize peşinde koşmak  ve insanlığa hizmet etmek istesen de sen ve senin gibi şifacı olma çabasında olanlar harçlı seferinde şifacıların idam etmez el üstünde tutarlardı işte o zihniyet varken (sağlık varsa) servetler zenginlik (para olur muydu) (zihniyeti varken ) sadece hobi olarak iş yap ve başar kimseye kanıtlamaya gerek olmaz zarar eden sen olursun şifalar bulsan da bir yere varamaz iki yol ayrımında kararsız olur ilk çıkan direğe ve sonra (ekran olursun yeğenim) saygılarımla. 

“Her kim işi dışında sağlığa insan ruhuna bilmediği şeyleri vermek sunmak yaratanın insan yaratılışına haykırı davranış bulunması ve cezası İNANIN çok ağır olur.” 

“ Kazanılan her bir para servet ise ve veya bir ulus ise nesiller boyu bir yere varamazlar bir yurt edinemezler ” 

sadece çoban sırlar kitabi söğüt altı sohbetler bölüne yeni düşenler bölümünde kısa alıntılar
selcuk uysal coban saklı şifa 

 

 

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.

Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır..  

Doktor  diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir, yanında bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çalıştıran, izni alınmış aktarlar tarafından güvenli şekilde kullanılmalıdır. 

Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin    sorumluluğundadır    

Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

       

                                                                        saklisifa@gmail.com

                                                         premix12345678@gmail.com

                                                        saklisifapiriiworld@gmail.com

  


NOT:KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN,ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.

 
      

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam100
Toplam Ziyaret1209681
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar12.650712.7014
Euro14.269314.3265
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com