https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com                   https://www.saklisifa-piriiworld.com           

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

https://Site Menusu
https://Takvim
Yenileniyor
 

KANUNLAR VE YASALARDAN FIRSATÇILAR .. FOTOĞRAFLAR VE BELGELER

                 KANUNLAR VE YASALARDAN   FIRSATÇILAR ..

                          FOTOĞRAFLAR  VE BELGELER  


Bu gün hak ve hakikat varsa yarın bilin halkın adaleti vardır. .Belki bu gün belki yarın sizler için unutulacak gün olabilir...Ama bilin her evde toplum var bu toplum hiç unutmayacağını an ve an her zaman bilecek ve bir gün halkın adaleti tecelli edecek. .Kanunu çıkaran ve uygulayan az görüşlü toplum ise vicdanları hiç rahat etmeyecek...”Yaratan “Gören göz yaşam adaletini kısasa kısas adaleti uygulayacak an ve an.. Bir kaza sonucu adalet yerini bulacak. .Yayına alınmamış sırlar kitabi kanunlar yasalar ve fırsatçılar bölümünden alıntı.. 

Konun masada an ve an hayat yaşantınızda yaşayacaksınız siz veya başkaları hepsinin adına toplum, toplum ise hak ve hakkıyla adaleti temsil eder.  

                                selçuk uysal çoban saklı şifa

Hak ve Hakkı Halk kanunu temsil eder...VE yetki seçer seçilir Halkı için yasayı uygular.. Her aile çocuğunu korumakla yükümlüdür.. Daha çok ilgilenmek.40 yaşına gelse de..

Geçmiş zaman Hz Musa peygamberlik zamanı İsrail oğulları toprak arayış zamanı bir en yakın akrabası ve başka kişiyle ilişkisinde o toplumun cezası taşlamak ile infaz...Şimdide şimdiki zaman Amerika bir eyalet bir tecavüz olayında sanık iğneyle infaz.. Diğer ülkeler sadece para gücüyle suçluyu suçsuz suçsuzu suçlu eden bir zamandayız.. Sence adalet hangi yolda.. Seçme seçilmemi.. Yapanda sensin yaptıranda..

Hz Ömer İnsanlığın bir adalete yaratanın insanlar üzerindeki hakka hakikat ve adalete ihtiyacı var ve bilmesi gerekir.. EVET Ademden buyana gelen peygamberlerin yaratanın buyruklarını bir kitapta toplar adalet kanun Kurandır.. Tüm geçmiş ve gelecek zaman Evrensel ve demokrasi hepsi içinde yazar.. 

Bir gün bir yabancı “ya Ömer bu halin ney” hiç sorma adem sana anlatsan şuracıkta yaratana kavuşursun.. Anlat dinleyeyim ve anlatır...Adam oracıkta kelime şart getirerek huzura kavuşur.. VE o andan itibaren şöyle buyurur.. İnsanların anlayacağı kadar anlatın anladıkça anlatın. .İşte orada gerçek evrensel ve demokrasi var her zamana..

Ama çıkarlar için adaleti bulamazsınız...Bu zamanda adaleti "yaratan" tecelli eder. .Böyle bir zaman içindesiniz.. Çünkü içinize şeytanlar maddeleşmiş..

Hayat yaşantınızda hep görecek ve yaşayacaksınız. 

Devamı var var olsa da yaşamaktasınız... 

                  Zaman sadece yaklaştı şimdiden her planı yapmaktalar.

                               Gelecek Savaşların virüsleri..           

Bil zaman gelecek yaratanın lütfu senin elinde olacak.. Sadece zamanına  şükret...Bil zaman gelince kazanacaksın.. Şunu bil içerideki yöneticiler Dışarıdan nemalanan ve daha sonra çok çittiği yetiştirilen hainlerle dolu. Türk toplumunu yok etmek için tüm oyunları oynamaktalar..

Türk toplumunu Maaşlara ekonomik sıkıntılara solarak bu topluma ve başka toplumu Türk insanından daha çok iyi ve üstün görenler bil.."Lut peygamberin beddualarına" maruz kalacaklar.. Hem içeridekiler hem de dışarıdakiler.. Yakından da yakın.. ve

Bu asıl toplum ekmeğini paylaşan ve bu toplum kapılarını açan mazlumları koruyan er yiğit erkeği kadınıyla ve yaratılan insanoğlunu erkeği kadın çocuğu yaşlısını hastasını onlar için o topraklar da şehit düşüp  koruduysa bu korunan toplum  dış dünyanın fitne fesatlarla korunan toplum iblislere uyarak hainlik yaparsa onlarda “Lut peygamberin bedduasına” boğulup kaybolup gidecekler ve istenilen nesiller adım adım yok etme planlarına kendileri de yok olacaklar..

Savaş strateji kaos planları bölümünden alıntı Keşfedilmemiş akıl bölümünden 4 ,5 sayfalardan alıntılar....


                             selçuk uysal çoban saklı şifa


https//Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam257
Toplam Ziyaret1045826
https://Döviz Kuru
AlışSatış
Dolar5.74385.7668
Euro6.36786.3933
https://Hava Durumu
Anlık
Yarın
25° 28° 13°