• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

SANAL SİSTEM TEKNOLOJİ MATEMATİĞİ

                                    SAKLI NET ENERJİ 

    
                            
        www.sakli-sifa.com    

                                   Uzanan ışığı yakalamak 

                            Reklam değil içimizden biri 

                              Yakında okuyacaksınız ...

                                    
     Arabalarda

                www.sakli-sifa.com

       Elektriği kendisi üretiyor 300 w maliyeti sıfıra getiriyor .

 www.sakli-sifa.com  www.sakli-sifa.com

            
           Aküleri de bitmeyen akü aparatı takviye ediyor

      www.sakli-sifa.com 


Berlin, Hollanda ,Avusturya..
BEN ÇOBAN Bu yerlerde yakalıyor ve devletim de harcıyorum.. Ya siz İsviçre bankalarına... 

              www.sakli-sifa.com


1000000 Adet izin versinler her gün doların şeklini değiştireyim.

      
 www.sakli-sifa.com      

Sadece elektriği sıfır maliyetle sanal dijital para almak ve istenilen ülkede borsasında bozdurup merkez bankasına her gün transferi o ülkeyi eko sunu her saniye çökertir.. İstenilirse bile o ve başka ülkeyi kendi eko silahlarıyla istenilen şekle sokulur...1 milyon makine şu an borsasıyla 21milyon tl bu günkü 02 02 2019 kurdan 3,5 milyon ero 4.03 milyon dolar her gün merkez bankasına girer ya 30 gün veya 365 gün.. .Borsa gücü sende olarak istediğin şekle sokarsın “ Büyük balık küçük balık misali ” 

 

               SANAL SİSTEM TEKNOLOJİ  MATEMATİĞİ MİNER    

                                 Az bil ki büyükten çok tür                                               

Sanal klipto para sistem çok kazandırıyor artış oluyor diye kapılmayın al sat her zaman para bırakır karlı kazanç tutmak ise borsadan çıkar çok kazana cam derken büyük balığın tuzağına düşersin ..Bir de madencilik yapayım dersin girişi bilmeden düşük kapasite makine alır ve maden kazması yapmak istersin ama artış gösterse de senin yaktığın elektriği interneti kurtarmaz gene büyük balığın peşinde seni hammmm yaparlar ,gene büyük kazamın haç mı büyük makine alırsın daha maliyeti kurtarmadan gene alındığın makineden büyük kazıcı çıkar gene aç kalmış  büyük balığın peşinde hammm yaparlar... 

Aslında hepsi güzel güzel para bırakır tek hamle elektriği kendi üretir ister en düşük makine istersen en büyük makine oda olmadı aldığından daha büyük çıksa da büyük balığı sığ sulara çeker kanka arkadaş balıklara ziyafet çeker ve çektirirsin..Uzunnnn anlatmaya gerek yok... 

Çünkü madenci kazıcı azaldıkça ve eski güçsüz makineler kazma maliyetlerini kurtarmayınca dijital para artar ve para transferler dünya ekonomi klipto parada önem kazanır bu durum devam ettikçe 28 05 2019 53 tl den 100 tl üzerine çıkar al sat la  büyük balığı kıyıda avlarsın. Çünkü birilerin elinde çok büyük dıjıtal para var ihtimal üstünde ,oda karşılıklı diğer balıkları beklemekte sen hep elektrik balığı ol kendi bünyende üret kazanan olursun.. Büyük düşünme az bil ki büyükten çoktur..Saklınet-enerji telekomünikasyon madencilik 

 

                           Selçuk uysal çoban saklı şifa..  

Sistem sadece matematik ister maden çıkar istersen transfer yap istersen al sat.. Yanlış konuşup yanış anlayanlara. yanlış anlatıp konuşup ak beyaz gözükenler .Bu gün fabrikaların hisse bono zarar ederken aynı fabrikaların borsaya bağlı olmayan yan kuruluşları kar ederken ve ediliyorsa bu ileri teknolojide kim ne nerede koşuyor sahnelenmiş oyunlarla tezgahlarla kuruluşlar kurulmuşsa “aslı” sahte sanal olmuyor mu sorarım duvarlardaki asılı prof diplomalılar kim hangi bankalara ve şirketlere çalışıyorsunuz ” insanoğlu hep konuşan adamın peşine koşar” .. 

Bu asrın korkulu rüyası krediler veremiyeçeksiniz ve transferlerde komisyon altında para alamayacaksınız doları dış dünyanın isteğine göre oynayamayacaksınız korku endişeniz bunla idare oluşu nedeniyle İnsanlara uyuyun demektesiniz.. Ama ne yazık ki gözle görünmeyen teknolojiye ve dünya ekonomisine ayak uydurarak dünya bankacılığı da dünya bankaları güçlü sanal madencilik yapmaktan ala koyamıyorsunuz.. Okuyan için Anlamak zordur anlaya bilmek için. ” dramlı filim eğlence programımı seyrettirmeli ”

                             selçuk uysal çoban saklı şifa 

 

KRYPTO CURRENCY GENELDE NELER YAPAR

Kripto para birimi (kripto para), kriptografik olarak güvenli ve merkezi olmayan bir ödeme sistemine sahip dijital bir para birimidir.

Dolar veya avro gibi geleneksel fiat paralarının aksine, bir şifreleme para birimi yalnızca dijital biçimde var ve merkezi olmayan bir ağı tarafından yönetiliyor.

Dijital para birimlerinin teknik olarak uygulanması, blockchain denilen temele dayanıyor.

Kripto para birimleri, kullanıcılara nakitsiz bir ödeme yapma imkânı vermektedir.

Klasik para birimiyle doğrudan kıyaslandığında, kripto para birimi cinsinden cryon veya jeton kullanılmaz.

Her şey tamamen dijital. Mucidin amacı, her zaman olduğu gibi, merkezi bir kuruluş tarafından kontrol edilmeyen ve ücretsiz olan bir para birimi oluşturmaktı. 

KRYPTO MADENCİLİK NEDİR

 Sanal örneğini kullanan madencilik süreci aşağıda daha ayrıntılı olarak açıklanmaktadır:

İlk olarak, sanal chain kavramı daha ayrıntılı olarak tartışılmalıdır.

Bir blok zincir, sanal para birimi sanal temel alan "dağıtılmış bir defter" (tam anlamıyla çevrilmiş "dağıtılmış hesap defteri") şeklindedir.

 

Dağıtılmış Defter, halka açık, merkezi bir hesap defteridir. Sanal para birimleri alanında, bu, her bir işlemi kontrol eden merkezi bir nokta kurmadan, bireysel kullanıcılar arasındaki işlemleri kaydetmeye yarar. 

Genel olarak, madencilik sanal  ağında bir meşruiyet prosedürüdür.

Sanal  işlemlerinin hed ge edilmesi ve doğrulanması işlemidir.

Sanal  işlemleri önce blok zincirin onaylanmasını bekler. 

Yalnızca başarılı bir onay alındıktan sonra, bireysel sanal işlemleri gerçekleştirilebilir.

Sanal ağında çalışan tüm bilgisayarlar bekleyen işlemlerin önceki işlem geçmişiyle çakışmadığını kontrol eder. 

Bu amaçla, tüm bu bilgisayarlarda depolanan merkezi olmayan hesap defterleri işlem geçmişiyle karşılaştırılmıştır. 

Bilgisayarların çoğu, işlemleri tutarlı olarak sınıflandırır sınıflandırmaz, onaylanır.

Sanal ağında katılan bilgisayarlar arasında bir rekabet vardır, çünkü en hızlı bilgisayarın işletmecisi etkinliği karşılığında sanal dijital alır. 

Altın kazılarına dayanarak, meşrulaştırma yönteminin tamamına "madencilik"  adı verilir ve "Madenci" bilgisayarların işletmecileri, dikkate alınması gereken hususlardan kaynaklanmaktadır. 

HASHING NEDİR

Karma güç, blok zincirindeki hesaplama görevlerini çözmek ve işlemleri onaylamak için kullanılan hesaplama gücüdür.

Bu işlem için madeni para şeklinde bir ödül alacaksınız. 

CÜZDAN NEDİR

Bir cüzdan kripto paralarınızı saklayabileceğiniz yerdir.

Bilgisayarınızda veya akıllı telefonunuzda kendi cüzdanınız olabilir veya çevrimiçi bir cüzdan olasılığı da vardır. 

Sanal dijital para NEDİR

Sanal dijital geleneksel paraya benzemiyor çünkü tamamen dijital olarak üretiliyor ve saklanıyor.

Eşler arası bir bağlantıya dayalı, yalnızca İnternet tabanlı bir ödeme sistemidir.

Bu, hiçbir bankanın veya üçüncü bir kişinin araya girmediği, ancak tüm etkinliklerin bir bilgisayar-bilgisayar bağlantısına dayandığı anlamına gelir. Bu arada, sistem akıllı telefonlar veya tablet PC'ler gibi mobil cihazlar için de kullanılabilir. 

Sanal fikri ilk olarak 2008'de Satoshi Nakamoto takma adı altında görünen bir kişi tarafından geliştirilmiştir.

Hesaplanabilecek yalnızca sınırlı miktarda sanal dijital olduğu için (yaklaşık 21 milyon birim), bu para birimi enflasyon sorunundan tamamen arındırılmıştır.

Sanal dijtal  tüm dünyada kullanılabilir.  

Sanal dijital para  sadece bir bilgisayar ağından çekilir ve burada da yönetilir.

Sanal dijital para  özellikle popülerdir, çünkü bu İnternet para birimi devletten ve bankalardan tamamen bağımsızdır.

Buna, para birimindeki faaliyetlerinizde temel olarak isimsiz olduğunuz gerçeğini ekleyin.

Her bir kullanıcının elinden alabileceği kredi, bir tür dijital cüzdanda saklanır ve dünya çapındaki herhangi bir zamanda diğer kullanıcılara kolayca iletilebilir. 

MADENCİ NEDİR

Madenciler ağı kontrol ediyor, kararlı tutuyor ve ağdaki yeni işlemleri doğruluyor.

Kısacası, yeni işlemlerin düzenli olup olmadığını ve protokole uygun olup olmadığını kontrol ederler.

Her şey yolunda giderse, sonsuza dek Blockchain'e yeni bir blok ekleme kabiliyetine sahipler.

Merkezi olmayan bir blok zincirindeki genel devlet artık merkezi otoriteler tarafından yönetilmediğinden, bizim için bunu yapan madencilere ihtiyacı var.

Bu her şeyi ademi merkeziyetçi bırakır.

Madenciler ne kadar fazla olursa, bir blok zincir ağı o kadar istikrarlıdır ve blok zincirine% 51 saldırı veya devralma eğilimi o kadar düşüktür. 

FARKLILIK NEDİR

Zorluk, bir blok zincir ağındaki yeni bir blok bulmaktaki zorluk seviyesidir.

Bir blok zinciri ağındaki madencilerin sayısı arttıkça, bir ağdaki toplam işlem gücü artar. 

Ağdaki bilgi işlem gücündeki artış nedeniyle daha kısa sürede daha fazla blok bulunmasını önlemek için, zorluk blok zinciri protokolü tarafından otomatik olarak ayarlanır. 

Bu, örneğin, sanal dijital para  Blockchain'de, örneğin 3 veya 6 dakikada bir değil, her 10 dakikada bir "bulunmasını" sağlar. 

Sanal dijital ağı, 2016'nın tamamı veya her iki haftada bir engellendiğinden, Zorluk ayarlanmaktadır, bilgisayar gücü değiştikçe, Madencilik ile daha fazla kar elde ettikten sonra, biri kısa bir süre için ayarlanabilir. 

Bununla birlikte, blok zinciri ağındaki zorluk değişken olduğu için, tanımlanmış döneme göre, tüm ağdaki hesaplama gücü buna göre ayarlanır. 

ALTCOINS NEDİR

Sanal dijital , yaygın olarak onay alan ilk şifreleme para birimidir.

Ekonomik konseptlerinden ve açık kaynak kodlarından, birçok alternatif şifreleme ortaya çıkmıştır. 

Bu alternatif dijital para birimleri de Altcoins olarak adlandırılır.

Altcoinlerin çoğu,  sanal dijital para açık kaynak protokolüne dayanan sanal dijital çatalları tarafından yaratıldı. 

Bunlar, temel kodlardaki değişikliklerle geliştirildi ve yeni özelliklerle yepyeni bir Altcoin oluşturuldu. 

Ancak, sanal  açık kaynak kodunu kabul etmeyen başka Altcoinler de var.

Bunun yerine, kendi blok zincirlerini ve kendi kütüklerini yarattılar.

Bu Altcoinlerin örnekleri, Ethereum, Waves veya Ripple olabilir.

Bütün Altcoinlerin ortak bir yönü var: Kendi Blockchain'leri var.

Özet olarak, altcoins alternatif dijital para birimleridir.

Birçok Altcoin'in amacı, dijital eşler arası para biriminin yanı sıra tüm şifreleme para birimlerinin anasıdır: Sanal para dirimi ..

Sanal para yeterlimi yeterli değil mi?

Sanal para dijital amacına hizmet eder ve mevcut kullanıcı sayısı için teknolojisinde kararlıdır.

Yine de, milyarlarca sanal para kullanıcısı olan merkezi olmayan bir gelecek için henüz mükemmel değildir ve tam donanımlı değildir. 

İşlem ücretleri zamanla artar, işlemler artmaya devam eder.

Madenciler arasındaki anlaşmazlıklar (ağ katılımcıları), sanal ağlarda ağındaki büyük güncellemelerin herkes tarafından kabul edilmediği anlamına geliyor. 

Topluluk bölünmüş durumda.

Sonuç sert bir çatal - sert bir çatal.

Topluluk bölünür ve böylece sanal para ile  Blockchain de paylaşılır.

Bitcoin Cash veya Bitcoin Gold gibi yeni Altcoins, Sert Çataldan doğar.

Ama bu olmak zorunda mı 

Bunlar, alternatif madeni paralar geliştirmek için bazı nedenler. 

Altcoins, Bitcoin'in sorunlarının farkında ve onları geliştirmek ve kendi konseptleriyle ikna etmek istiyor.

saklınet-enerji madencilik selçuk uysal çoban saklı şifa

 Sistem gerçek oyun oyuncular sahte gerçeği yakalamak için sadece ahlak iyi kötü etmek için oyun içinde oyun yaparlar  iyide kötüde sonrası çıkar peşine koşar..b

 Başlangıcı 

03 02 2018b

Kanunlar ve Hayatın yaşam yanlışları    

Yazı dizisi   14 06 2018

Ben senin için yazmıyorum sanal düşünenler için pembe hayaller kuranlar için   Hikayeler değil Düşün yaşanmış net olaylar Çoban dan.. Baştan gelen sonu olmayan yolda olacaksınız...Savaşı kazanmak hiç önemli değil sadece onlar gibi düşün bil ki senin düşündüğünü düşünemezler ve sahada eşit olursun...Kazanmakta önemli değil, yaşarken tecrübe kazanırsın, ama okursan tecrübenin önüne geçer savaşı daha erken kazanırsın...Daha derinlerde vurgun yemeden kurtulursun....

ŞİMDİYE kadar iyi tarafını okudunuz iş dürüst yapılırsa iyi ama sonlarına doğru sadece şeytanlık.. sizce dürüstlük var mı veya dürüst kaldı mı...ve 6 ,7 cı ayda tamamen sessizlik çünkü garantisi o kadar.  

"Sizlere kusurda saygıyla eğilirken 6 ay sonra hep eğileceksin"

BİZ YAŞLANMADIK BİZ HEP YANILDIK  

OKUMAK SIKICIDA OLSA SADECE SONUNA BAK YETER

Biz nerede yaşlandık

" Şimdi iyi tarafı ama gerçek dürüst olunursa "

İnanın bilgi işlemde kafalarımızı kumdan çıkarmıyorlar...Devlet görüntüler bilin sistemi açık etmiş vergiyi kaldırmış dünya havuzunu ellerinde tutmaktayken.. Sizler para dan önce tariflere gidin orada takas usulü varken burada elle tutulmayan sanal para kazanmak dururken devletlerine el altından para akıtırken.

Sen hala rüzgar varken yelkeni olmayan, kürek varken kürekleri salkıyan, akıl ve düşünceyi girdaplara akıntıya bırakan nerde mercan kayalıklarına toslayacak zamanı bekleye duran, göz bantlarıyla karanlık dünyada ışık arayan bekleyeni bekleyen bekleyende bir bekleyeni bekleyecek, bekleyecek kişide acaba kim bekleyecek dura koysunlar..

Bitcoin sanal parayı kötü bir canavar gösteren gösterenler ,biliyorlar ki  çok iyi bilmekteler...Nerden ne bekliyorlar...

Kanunlar şüpheli şahıslar derken bankalar vurgunu vururken devleti ve insanları soyarken şüpheli şahıslar kim oluyor acaba.. Dünyada batma kırız yaşan bankalar arada kanlı kara kaos kırız yaşatan şirketler.. Sermayeleri karşı tarafa bir yumak ip... Oyna dur...

Aramız da yaşayan yaşatılan ve bilgiyle yaşatmaya mücadele eden biri birileri yazmakla kalmamış ver şeyi net yazmış çizmiş.. Adam okumuş benim gibi çoban mı.. Birde şöyle düşün bilgi işlem makinasıyla bir yazılımla bir tahvil adı “kimcoin” ver coşkuyu gör. .Borsayı...Borsa kısa adı AL-SAT....

Bitcoin madenciliği, sisteme yeni Bitcoin arz etmenin, hileli işlemleri engellemenin, olmayan Bitcoin‘leri harcatmamanın ve çifte harcamayı engellemenin yoludur. Henüz onaylanmış Bitcoin transfer işlemlerinin, bir birine bağlı halkanın yani küresel hesap defterine işlenmesini Bitcoin madencileri yaparlar.

Halkanın bir sisteme yazılmış olan bir işlem şifrelinmiş işaretlenmiş sanal para demektir ve artık transferle kasasına gönderilen parayı konu olan alıcı tarafından borsa da kendi isteğine bağlı alır satar sanal para kullanılabilir durumdadır. Halkaya ekletecek olan yeni madenleri madenci, yeni kazıcıya işinde başarılı olmak için arz edilen sanal parayı ve işlemlerindeki işlem yapmış olduğu masrafını alarak ödüllendirilir....

Sana para bir merkezden üretilmez sanal para kazıcı madenciler merkezi olmayan küresel ağdaki gönüllü bilgisayarların işlemci güçleriyle yapaparlar. Sistemi çalıştırarak kayıtlı ve açık kodlu madenci yazılımını çalıştırır..,

Sanal para ağı ve ağına dahil olan herkes, isterse madenci olsun olmasın alım satım borsa hareketliğinde olsun üretir ve satar al sat yapar. Sanal para madencilik adı verilen, transfer işlemleriyle uğraşırken karmaşık bir matematik problemini, birbirleriyle yarışarak çözen, madenciler aracılığıyla sanal para şifrelenir artık satışa gelmiş belirli sayıda al sat la el değiştirir..

Problemi çözen madenci belli miktar ve ekstra ödüller alabilir sanal parayla ile ödüllendirilir. Problem matematiksel zamanla zorlaşır ve madencilere verilen ödül zamanla zayıflar ve yükselir madenci madeni araması lazımdır sanal para şifresi bulması lazımdır.

Çünkü ürettiği her sanal para bir şifrelidir .Kimse dışardan müdahale edemez.. Hele sahtesi hiç olmaz...Maksimum BTC sayısı belirli milyonla sınırlıdır. Hiç kimse, hiçbir otorite, sanal parasistemine dışarıdan para sokamaz bulunamaz ve edemez.

Sistem kurulduğundan beri kayıt altında kendi bünyesinde global dünyada hesabı tutar.. Halkanın merkezi bir kayıt ve kontrol mekanizması olmadan sanal parayı üretilmesini, transfer edilmesini ve saklanmasını sağlar. Bu defteri, dileyen herkes tutabilir, inceleyebilir, işlemlerin doğruluğunu kontrol edebilir.

Bu deftere kayıtları madenciler yazarlar, başka bir deyişle Halkanın  ağının güvenliğini madenciler sağlarlar. Halkayı  açık ve güvenilir şeffaf sistemidir.

İlk başlarda, kişisel bilgisayarların merkezi işlem birimi madencilik yapmak için yeterli iken, artan zorluk derecesi sebebiyle, kısa zamanda kullanımı yetersiz gelmeye başlamıştır. Bunun üzerine bilgisayarların matematik işlemlerinde daha hızlı olan grafik kartlarının daha küvetli kartlar kullanılması gündeme gelmiştir. Ancak elektrik sarfiyatının bazı kartlarda fazla olması, sanal para madenciliğinin masraflı olmaya başlamasının ilk göstergelerinden olmuştur...Bu işin ana temeli tasarruftur.. Çok soğuk ortam ,elektriği üretmek, sık kontrol için elemanı aza indirmek gibi...

Günümüzde ise uygulamaya özel tasarlanmış ısı entegre devreler  madencilik için kullanılmaktadır. Bazı makinelerinin elektrik sarfiyatı yüksektir, çok ısınmadan yan kol olarak sera, örtüsün de kullanabilir girişimciler var olmuştur, sesten de mineral yağlardan yararlanarak sesi en aza çekmişlerdir...

Avrupa da hemen her de olmasa da bilenler yan gelir olarak kullanmakta devlet kısa az vergiyle uygun görmekte hatta alış veriş merkezlerde sanal parayla ihtiyaçlarını karşılayarak gelir etmekteler bu günü devletleler bazı yerlerde vergiyi bile sıfıra indirmişlerdir, maliyet yükseldiğinden evde yapamaz olmuşlar madencilik yapmak evde ekonomik olmaktan çıkmıştır.. Madenci yapmak isteyenler arayış içinde, mağaralarda ,kiralama depolarında ,bahçe evlerde, özel tasarlanmış odalarda, maliyeti aşağıya çekmek ilk önce elektriktir.. Kendisine güven gelmiş madenciliğe devam süresini uzatmıştır.. Artık daha ucuz dünya küresel yerler arayışına girmiş oralara gitmeye karar vermiştir.. Gittiği yerlerde ithalat  yaparak yeni maden makineleri almış artık madenci olmuştur.. 

Türkiye de açık açık konuşulmayan yeni madenciler yasal yoldan getirmek yerine Avrupa gibi izinsiz sokmaya çalışsalar da bilerek bilmeyerek suç işlemiş olurlar...Açık olarak getirsen de gene suç sayılan mevzuatı neden koymuşlar anlamak zor...Kanun şunu söyler...

Gümrük işlemleriyle ilgili önemli olan diğer bir husus da Bitcoin gümrük işlemlerinde kullanılıp kullanılmayacağıdır. Bitcoin, T.C. Merkez Bankası tarafından yabancı para birimi olarak henüz kabul edilmediği için Gümrük Kanunu’nun 30.uncu maddesine istinaden, ithalat ve ihracat işlemlerinde Bitcion olarak düzenlenen faturaların gümrük işlemlerinde kullanılması şu an için mümkün değildir...MADDE 30- Eşyanın gümrük vergisine esas alınacak kıymetinin Türk Lirası olarak beyanı zorunludur. Fatura veya diğer belgelerde yazılı yabancı paralar, gümrük yükümlülüğünün başladığı  tarihte yürürlükte olan T.C. Merkez Bankası döviz satış kurları üzerinden Türk Lirasına çevrilir...Bilerek bilmeyerek sokulan makinelerde...Ticari yolu da şudur..

ASIC (Application‐Specific Integrated Circuit) Bitcoin Miner olarak adlandırılanve Bitcoin madenciliğinde kullanılan bu donanımlar gümrük tarife CETVELİMİZDE “Otomatik bilgi işlem makinaları” olarak 84.71 tarife pozisyonunda yer almaktadır.

Görüleceği üzere, bir eşyanın gümrük tarife pozisyonundan söz edebilmemiz için öncelikle ticarete konu olması, diğer taraftan da gözle görülüp, elle tutulur fiziki bir varlığının olması gerekiyor. Bu durumda, tamamen sanal ve elektronik bir veri olarak üretilen kripto-paraların gümrük tarife pozisyonundan söz etmemiz mümkün görülebilir mi...

Sizin için Bir bilgi işlen makinesi olabilir Çoban için apayrı bir makine SESİ ŞİFA ,Isısı ayrı bir yardımcı aparat...Hele bıraktığı elektironik alan apayrı şekil ve rengi bozmadan kurutan, içinde mikrop virüs bırakmayan bir kurutma...Bir de üstüne para derken oluvermişsin ekonomist bir bakmışsın büyük balık küçük balık havuzundan, büyük balığın sırtını okşar çekersin sığ sulara artık gidecek yeri yoktur.. Karaya vurmuş balık olur, Her kez der balık kendini intihar etti dese de ,balıklar daireler çizse de sebebi bilinmez ,bilseler sebepsiz hiçbir şey yaratılmadı...Bil ki bu gün insan canlılığı bir bakmışsın apacı dansı her gün yeni bir dans, peki bunlara ne demeli...

Dikkat edilmesi devlet kapılarına işlemler için gittiğiniz veya madenci çalıştırmanız için ne kaçak yoldan getirmeyin, nede yalan vergi dairelerine yalan söylemeyin ,belki içerde satılan ekran kartları kontrolsüz satış olabilir siz belki de dışarıdan serbestiyle yurtdışında getirebilir siniz, ama şunu unutmayın her insan şüphelidir ,yaşamda onun için sıfır faturalı kırmızı şeritten gidin her şeyi net olarak işlemi tamamlanmış olarak geçin...Şahıs değil bir işyeri sahibi olarak yapın...Sonradan pişman olmayın...

Önceden de pişmandınız belki de vicdanınız rahat değildi ama o iblis ve şeytan kulağına fısıldadı seni şaşırttı ve sonradan pişman olacağınız yola saptırdı ve sarptırır.....

Gerçek ticari işlen de bile zorluk çıkarılıyorsa Görevlinin o günkü ruh halidir ,nefsi ve keyfi halidir, onun için kanun mevzuat kendi benlik kanunudur...özel istenilmeyen istenmeyen hala içerde düşünecek düşündürecek hainler var, sen cahil kal dercesine kafanı kumdan çıkarma dercesine, dünya merkezleri el altında dünya ülkeleri paraları süpürürken sen hala eski asırlarında yaşamaktasın, sıvıydın ,pıhtılaştın, yaşam haznesine düştün izin verdi doğdun ,bebektin ,çocuk oldun okudun mevzun oldun akıllandın yanı aklınla kendi asrını yaşadın...Bir sonra nesline düşüncelerini bıraktın ve oda asrını yaşamakta...

Önceki asırlar kömür savaşı yaparken düşmanlarında kömür alarak savaştı, bir kalleşçe bir İngiliz geldi fosil yakıt zenginliyle yüz yıl öncelerin hesabını yaparak bir sanal hesaplarla 3 büyük devletler dünyayı paylaşırken düşünülen şey sanal değil mi.. Şimdi hayal kurdun ve hayallerin suya düştü hayal borsan battı, veya akıllı davrandın zirvelere çıktın hayalın deki düşünceyle kurduğun sanal değil mi...

Paylaşmak, takas usulü, alış veriş şekille işaretlerle akıl düşüncenle madden değil manen gelen aklın içine yerleştirilmiş yaratanın akıl zerreciğine, aklınla bu asra ayak uyduramıyorsan “yaratanın” akıl vermiş aklın sucu ne..

Akılla bir o zamanın devleti elde dolaşan parayı kendi aralarında sanal olarak hayal etseler de, bazı devletler bu öncülüğe ayak uydursalar da bazen bronz, bazen altın, bazen de gümüş çıkarmaları sebebi o ülkenin zenginliğini değerini yüksek oluşu. .Hayal ettikleri sanal değil mi...

Ya şimdi o asrın insanların parası nerede.. Hayal ,sanal ,tarihi eser olmadı mı, nerede kaldı büyük devletler tarih olmadı mı....Ama bak yaratan hep hatırlattı.. sana verilen zerrecik akılla elle tutulmayan gözle görünmeyen şey sizce neydi.. Akıl değil mi... Sen ne yaptın işine geleni yaptın ve zülüm le yaptırdın ,kaos kargaşa ile yol aldın hayaller kurdun ama bir gün hayal elle tutulmayan sanal ve hayal  olacaksın...

Bir gün Hz Ali... Konuşma yaparken “aliyi” taşlamaya başlamışlar.. Oradan korumak için koşan bir Müslüman YA “ALİ” kaçsana seni taşlıyorlar....”Hz Ali” ...şöyle cevap verir meyve veren ağacı taşlarlar, şimdi senin doğrularını söylesen beni daha da yüceltir ama senin yanlışlarını da söylesem sen bile beni taşlarsın....Yaşam devam edecek...”Hep Akıl ve ilimi  iyi olan kazanacak”....

İyi olup ta iyi olmaktan çıkacak iyi oynayanların dünyasında sağ eliyle verirken sol eliyle cepleri dolduracak...Şimdi bakın nerde hep aldandınız, yüksek kar payı verirken hangi hayallerde sanal dünyasındaydınız...Sadece bakın borsa döviz bürosu çalıştıranlara her şey orada yazılı ,her şey çıkarına yazmak, söylemek ,çizmek yaratanın emirlerine karşı koymak değil mi...

Ben şuyum buyum demekten kurtulun sen yarın alacağın, alabileceksen bir hediye nefesle, yarını tutamıyor elde edemiyorsan yarınların sizce ney sanal değil mi...

Gerçek ola şey” yaratanın yarattıkları” bak gör zaman ve asrı yaşa bil ki o seni doğru yola götürecek.. İlim bilim okuyup anlamak tevekkülle senin her kısmet kapın  açılacak.. Bil ki şer kapanacak yani geçe gündüz gibi, ayın arka yüzünü göremediğiniz gibi ,Jüpiter’in ters döndüğü, evrenin sırla bolu olduğu gibi.. Sen bil ki yanız değilsin..

Bak sıvı idik hamdık piştik giderken hayal ve sanal olduk ben değil hepimiz gerçek yaşama geldik şimdi yaşadığın dünyada yanlışlıklara gerek var mı.. Şimdi çoban için düşündüklerin düşündüklerinizi elle tutabilecekmişsiniz deneyin...

Sanal olduğunu anlayabilirsiniz...Tutabilirseniz yaşam sırrını bulacak sanalı maddeye çevirip sanatkar olacaksınız... Bazen çoban bazen marangoz.. Bil ki gördüğün her şey tek tek tek sahibi “ tek o var ” YARATAN Rabbime sığınır iblis ve şeytandan sakınırım... 

                                         Selcuk uysal çoban saklı şifa

Kafamızı kumdan kaldırılmayan ekonomi çarkı

Bu gün Rusya da halka teşvik için vergisini sıfır eden ,Bunu görüp Amerika da vergileri ve sistemi çok ucuza temin edilen ,bu gün ve yıllarca Avrupa Almanya’da halkın çoğunluğu bu sistemi yapmakta ,ve bazı ülkeler yanı Türkiye uyanmasın diye ve içeride kendi ticaret yapmasın diye kargaşaya körük olan devletler arafta bırakılan ve dünyada ekonomiyi ilinde tutacak bir havuz sistemini sanki sakınca varmış gibi kaoslar çıkartan kişi ve kişiler .bilsin ki bir eko ticaretti çökertmek için kargaşa yaratanlar sen yapma sonu felakettir diyen.. Dış ülkeler şimdi parayı götürenlerdir... Yaramaz çocuğun Adı BİNCOİN dir...Ama her kesi kazandırandır..

Bir Ekran kartlarıyla Türkiye pazarlaması küvetli olan firma firmalarda bir havuz yapa bilir adını da KİMCOİNG kura bilir...Sanal Para burada döndükçe merkezi sistem devlet tarafından işletilirse, kimseden vergi alınmayan bir ülke olur....b

                       Çoban madencilik .saklınet-enerjib

                                      31 03 2018

          Büyük balık küçük balıkları yutuyor "oyunlar içinde.".

       SAKLI ŞİFA SESSİZ YOL BİTCOİN ETHEREUM RAHAT YOLU

                           NASIL RAHAT ÇALIŞIR NASIL SESİZ

En rahat şekilde para kazanırım...Evet kolaydı para kazanmak aradın parayı buldun birde nasıl rahat ederimi düşünmektesin.. var dört elle sarıl işine baha neler yapa bilirim bunlarla uğraş..

Bunların çıkardığı ısıyla neler yaparım düşün ..Makineyi ısı aparatı olarak düşün ...Sana yüzlerce iş kaynağı suna bilirim...Ama bir tanesini söyleyeyim nemi .

Oto aksam parça boyama ısı odası artık gerisini sen düşün...Akıllı ol sadece içeriyi kuru soğuk yap yeter.. Birde günü üç vardiya böl işte o zaman en rahat şekilde sessiz çalışır..

Zor bitmeyen yolda olduğunu düşün....Bak Çobanın madeninde şikayet eden var mı....Hepsi saklı yolda yol alıyorlar...b

                                 Çoban saklı şifa

Tek kişilik Tiyatro..Bitcoin .Etherrum.

Çoban saklı şifa..

"Kural"

(Seyir defteri.. Şirket ayı 20 si dir)

Ödemeler (Elektrik personel 20)sinde,(İnternetler her ayın 01)ri dir..

(Ana teme 6 "Kural" Muhasebe, joistik, Planlama, Emniyet ,Bakım, Muhabere )

Çalışma saatlerib

Devam edecek

Bilin hep durmadan yenileri gelecek önce melek olacaklar sonrası kazılan kuyu daha sonrası tekrar gerçeğe dönecekler.. anlayacaklar.b

Sanal dünyadan daha çok gelecekler..

Bilin hep durmadan yenileri gelecek önce melek olacaklar sonrası kazılan kuyu daha sonrası tekrar gerçeğe dönecekler.. anlayacaklar.b

İLK para buluşunda o tarihin asrın insanları paraya tanrının gücü anlamda LİDRA derlerdi. .Şimdi gerçek yüzleri ortada nefis ve şeytan paraya tapmaktalar para ile her şeyi yapmaktalar insanlığı bile yok etmekteler. 

Evet gerçekçi gerçeğe yakın olmayan oyunların kalktığında "sanal krypto sisten teknoloji matematiği mimer" eski dilde Lidra şimdiki dünya küresel keş parayı yok etmek için güç olarak gelecek.. 

Bundan korkanlar bu sistemi yok etmek için elinden ne geliyorsa yapacaklar. .Bu onlar için tanrının asasından korkacaklar yani Tanrının gücü leski dilde LİDRA dan korkacaklar.. 

Çünkü onlar için küresel güç para ve tek liderlik onların karşılıksız bastıkları para bastıkça küresel dünya hükmetmek için elindeki sopa masa altlarından gösterdikçe basmaya devam edeçekler. Onların tek amaçları üstün ırk saymaktalar ..Ama bir gün eski dilde Lidra cıkaçak ve sonları geleçek... 

Sırlar kitabindan krypto güç bölümünden kısa alıntı selcuk uysal çoban saklı şifa 

Silah ganimet kendi silahlarıyla oynamak ekonomi çarkı.

Şimdi onların oyunlarıyla sahadayım tam 2013 bu yana sanal madencilik şimdi yeni yepyeni sürerek madencilik yapmaktayım yaş 64 hiçbir yerden maaş yardımlar almadan sahneye bakalım güçlü devletlerden ve Avrupa’dan madenci paraları bozdurup ülkeme aktararak masrafları yaparak yaşam sürmekteyim sadece çobanım... 

Şimdi bir de şuradan bakalım dünya dijital yaşama doğru gitmekte ve bir musibetle dünya zengin fakir eşitledi ve fakir geçinen muhalifler hem ülkeyi hem de sosyal yârdim alarak muhalif yapmakta bakalım %30 gelir halka dağıtılarak %20 vatan bayrak için savunmaya %20 devlet mekanizmalara %15 tüm yerel ayıt etmeden yardımlar giderken geri kalan %10 acil durumlara ayrılırken ve de ben çobanım sizler 3 aşağı 1 yukarı düzeltin ortaya ne çıkar gene muhalefet bir türlü terazi tutturamazlar ama gene muhalifler sosyal yardım almak için öncelikle sırada görürsünüz.. 

Gelir payı düştü der dururken devlet mekanizmalara ödedikleri eline geçmeden devlet çekiyor demeleri devlete ödedikleri parayı da ceplerinde görmek isterler mi acaba. 

Şimdi bu kadar kaçak varken ve durmadan gedikler açarak kurun alçalıp yükselmesiyle fosil yakıtın farkı bizden verdikleri parayı da alırlar derken demez ya tuvalete kadar yürüsem olmaz mı yok arabayla gider çünkü ev bütçesini düşünmez giderleri hiç düşünmeden daha çok ister çünkü müsriftir hep pembe hayallerle muhaliftir aslı ise ben iyiyim dostlar muhalifte görmesi için sahada dans ederler.. 

Ek 01 Her matematik sayılar değildir her sanal durum yapılan her hamle bir aritmetikle matematik yer değişmiştir

Poker çift pişti kimse şükür demez hep ister evet dünya ne istiyor acarı yokken acık der kimileri pas der karşı iyi oyun kurucu ise açarı varken karşının açarı yokken bile tüm gücünü sürer dik duran gördüm der açarı olmayan oyundan oyuna geçer sahada pişti olur evet dünya güçlü devletler işlerine gelmediği zaman “yaptırım” der.. 

(Yaptırım ne hiç sözlüklere baktınız mı bir bakalım yaptırım baskıyla yaptırmak eylemi yasa töre ahlak gibi durumlar buyruklarını yerine getirmesi onlara uyulması sağlayan güç.)  

“Bir Türk e göre yaptırım atalarından beri gelmekte hiçbir ülkeyi baskıyla züllümle almamış hatta zülüm edenleri bertaraf etmiş hiç kimseye ve yeni bitmiş devletlere boyun eğmemiş vatan bayrak için gücüne güç katmak için savunmasını güçlendirmiş” 

“İkinci ve sıralama yasa ahlak töre yasa dış dünyanın çıkarları doğrusunda yasa isterler ülkeyi parçalayın her kese kimlik verin yaptırım yapanlar yapacaklar ülkelerinde ırkçılığa ne demeli ve kadın hakları son 50 yılda yeni çıkarmışlarken kadının yeri yoktur zincire vurulmuş erkek arkasından gelir felsefeleriyle daha çok yasaları çıkarlarına göre yazarlarken nerede kaldı demokrasi ve insan hakları dünya evrenselleri bu yasaları bir de” 

“Ahlaklarına bakalım tecavüz hırsızlık ana babayı tanımama vahşetten vahşet aynı cinsten evlilik 18 yaş sonrası atalarını tanımama sayda say ahlak nereye koyacaksınız  

“Hepsini kapsayan Töre ,Töre bir toplumda ahlak, gelenek, görenek ve ortaklaşa alışkılarca belirlenmiş, benimsenmiş davranışların ve yaşama biçimlerinin, öteden beri uyula gelen toplumsal kuralların, şu ya da bu konuda tutula gelen yolların tümü. toplum içinde bireylerin uymak zorunda bulundukları ahlaksal davranış biçim ve kuralları” 

Şimdi kor tuk ,kor tuk şimdi istediğiniz gibi olalım 1071 ve daha öncesi hepsini kapsayan töreyi silelim sizlerin istemiş oldukları gibi düzen kuralım ya sonra sizlerde gelim bu ülkeyi ve yanı başlarına devletçikler kurun sonra ülkeyi parçalayın insanlığı esir edin sonra bitmeyen yaptırım yolları açın böyle bir şey mi istemektesiniz. 

Şunu bil hey poker oyuncuları bir yeni dünya düzeni kurmak isterseniz iyiliklerle dolu bir dünya paylaşmayı öğrenince acık elin olmadan bu ülkeye ve Türk e hele hava sahasında bulunma davul tokmaklarından kork lunapark sansar oyunlarında toklardan korkma onlar sana hiç gelir bir mızrak gelirse bil cirit sıyrığıdır maazallah bir yerine batar 18 bin volt hızla titrersin seni düşman görmezler horon teptirirler hele bir kavga varsa yanında (rakın ro  taşıma ) anlamazlar sana öğretirler göbek dansını hele bir yaptırım ne diri düşün “yaratan ilkelerine uymakta mı”. 

Yaşam içinde çıkarlara göre kebap arkasından ekmekli kaymak azı şifa fazlası isal eder gene dünyaya tuvaleti tanıtan Anadolu yaşam insanlığı 100 yıl önce dışkılarını sokaklara atılan lazımlık değil şimdi çocukların artık oyuncakları dış dünya çocukluklarını yaşasaydılar ve gelenek olarak yaşasaydılar büyüdüklerinde şimdi savaş oyunları oynamazlardı Ek 2 de Devam edecek

 Çoban Devam edecek

 

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam94
Toplam Ziyaret1211215
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com