• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

SAKLI ŞİFA BU GÜN GECİKSE DE YARIN ERKEN BİTER


SAKLI ŞİFA BU GÜN GECİKSE DE YARIN ERKEN BİTER STRES ORTAM DURUMLAR YAPILACAK İŞLER  KORKU PSİKOLOJİK RUH YAPISI.. 

                Debelenmek bil ki her şey hayırlısıyla gelir..    

Her şey göründüğü gibi olmaz.. O nu ve halkını istiyorsan halkta seni istiyorsa bi gün o sana gelir halka sana ulaşır ulaşmayı sağlayan ise vaktin geleceğini bilendir..

Her şey sizin istediğiniz gibi olmayacak gelecekte ne hayırlısı ise olacak bazen olur ki toprak altında görmediğin yaprağı büyük yumrusu küçük.. Bazen de olur ki yaprağı küçük yumrusu büyük olur. Bu gün işiniz gecikse de yarınlar yarın olursa erken biter.. Bu ne telaş zaman bu gün güneş batsa da yarın gene herkese doğacak. doğru ve yanlışı sen çizsen de bunu bil kaderin belirleyecek..

Sen elinde olmadan doğrusunu eğrisini "o" çizecek "o" her şeyi yerli yerine koyacak sen ne kadar iyi ne kadar kötü senaryolar çizsen de "o "her şeyi yerli yerine koyacak..

Ortan çoğalmaya müsaitse kendini yenileyecek doğa ortamı iyi ise çoğalacak kötü ise afetlerle yenileyecek.." o" her şeyi çok iyi bilen vakitlidir doğar ve batar siz zaman deseniz de o vakittir bazen olur ki saat dersiniz dakiktir ama gölgen ise sana ayrılmış yapacağın vazifeni hatırlatır....
saklı şifa sırlar kitabin dan gizemli evren aklı ve vakit bölümünden kısa alıntılar 
                       selcuk uysal çoban saklı şifa  

                 Maneviyat karanlıktaki gözün ve yüreğin.

Sorunlar bilin ki hep sorunların içinde saklı dır..Her şeyin bittiği değil her bitiş yeni başlangıçtır. 

Bitişin oluşumu neyden kaynakladığı da değildir tekrar başladığınız yerden kaynaklanma öncesine gidin bilin her başlangıcın ve kaynağın saklı sırlarını keşfedin bilin sebebiyetler ve nedenleri bularak hayatı yaşamı sağlığı bulacak sizleri korkutan illüzyonları silerek gerçek asıl vücudunuzu hissederek neyi ne olmak istediğinizi psikolojik ruh illüzyon korkularınızı yenerek bedenen maneviyatı yakalayarak güçlü karanlık korkularınızı yenecek siniz.

Sadece karanlık beynin dıştaki korkularınızı içten hissettirir. Maneviyat karanlığı aydınlatır görmeseniz de hissettirerek korkunun korkusu olarak en içteki korkusuzluğu dışa vurarak karanlığı aydınlık yaparak karanlıktaki tüm gizemli sesleri duyarak doğru adım attırır..

Nereden başlamak gerekirse kendi ekseninden 360 derece rotan dan ayrıl ve zaman perden den çık ..Yeni hayata merhaba de.. Bak gör ışık orada..

An ve kısa zamanda o enerjiyi yakalayacaksınız..

saklı şifa sırlar kitabin dan psikolojik ruh yaratana inanış maneviyat kalp güzelliği bölümlerinden alıntı..

                              selcuk uysal çoban saklı şifa

     Bu gün nerede olmak değil hep birlikte nerede olmamız.

Soğuklar başladı mı güneş aranır , gölgeler unutulur, tıpkı işi bitince insanlar unutulduğu gibi. Gelecek zamanlar sizler onların güneşi olacak ,ama kısa zaman içinde kara bulutlarla kapanacak. .Bulutları dağıtmak için rüzgarlara ihtiyaç olacak...

Oda kendinizi sıcak tutmakla soğuk sıcağı görünce kendi rüzgârımızı oluşturup hep beraberce hepimiz tek yürekle tek vatan tek bayrağımızla yeni yelkenler açıp Vatan Bayrak Milliyetçiliğiyle Dış dünyaya sancaklar dikeceğiz gün olacak..

Bilin ki çıkarları içinde suskunluk yapıyor sonradan kin kusuyorsa o sizden değil sadece başkalarına başkasına kendi çıkarlarına çalışan şirin gözüken maske altında insanlık nasibini almamış vatan bayrak halkın işbirlikçilere satan devlet hainidir ve kanıtıdır.

Bil ki geçmişlerini bu devlete amaç ideolojilerini başkalarına çalıştıklarını öncelikle halkından emam (ffedilmek ) dilemiyor ise bu bir hak kuluyla gitmektir..

Buda bu dünyada cezasız kalmaz ebediyette ise kul hakkına maruz kalır hangi dinden olursan ol ..ebediyet tek tir orada herkes birdir her kes kendisinden sorumludur..

İnan gizemli dünyada var olduğun gibi orada da var olacaksın...Burada nefsin ve 5 duyu hissinle yaptığın yapacağınla orada sadece ruhunla enerji kaynağınla orada tek olarak sınavın cevabini alacaksın.. Gerisi bu dünyada ne düşünüyorsan.. 

                             selçuk uysal Çoban saklı şifa.

Hayat her kes için aynı hak hakikati bilmeyen...

BAŞARISIZ OLANLAR.. Kaos kargaşa her türlü kılığa her türlü maske takarlar onlar aç kalmaktan açıkta kalmaktan ölümden korkarlar ve her türlü nefis doyumsuzluğu başkalarını başarısını çalar ondan yararlanırlar ve onlar için artık insanlığın önemi yoktur kendi neslinin bile düşünmez sadece korku içinde MAZERET ARARLAR. 

BAŞARILI OLANLAR .Erdem olur ,yanlış olan şeyi onlar gibi olmamak yolundan ayrılır , hakkını çalsalar da daha iyi yola koyulur yapacağı ışı zor yollarda zor yolu inancını koyarak yola koyulur, yeni yöntemler arar, kötüden uzaklaşır iyi yolu seçer seçtiği yol ilim bilim yeniden bulduğu yöntemleriyle yaratan daha önceden yerleştirmiş akıl bir üst kademeye atar ,artık tek yol vardır zafer başarı yolu açılır bilir CESARETLE BAŞARI ZAFERİ YAKALAR.. saklı şifa sırlar kitabından zaman vakit ve akıl bölümünden kısa alıntı..

                         selçuk uysal çoban saklı şifa

Kimsesizler...Asla yanız değildir..

Her felaket günü ölüm.. Bir erkek bir bayan için ailesiz hayattan daha kötü bir ceza yoktur. .Zamanla kalp nuru açılır her şey sabırla iki eli açarak dua eder iman gücü açılır affedilme gününü bekler.. Bu durunda bir sebepten yalnızlığa bırakmış kişi ve kişileri arayıp sormayanlar ise ne bu dünyada nede ebediyette affedilmeyenlerdir....

Tanı tanıma ara sor çıkar nefis için sorma asli gelecek için sor bil ki Affedilenlere karışacaksın..

"Gün bekleyenin sadece yaratanı vardır "o" her şeyi görendir yerli yerine koyandır ".. saklı şifa sırlar kitabin dan basiret kalp nuru akıl bölümünden kısa alıntı...
                        selcuk uysal çoban saklı şifa

Yaratanın ilkeleriyle adalet var olan insanlık

Nerede olmak değil değer ve milliği topraklarda olmak ya var olacaksın yada neslin yok olacak sor kendine sen ne olacaksın.. Nefis yolunda hükümdarlık sonradan asılmamı yada “asıl kanınla var olmamı”

Ne oradan ne buradan tek yol çizgisi içte ve dış dünyaya zincirlerin kırılmaz lığı Halkın bir diri oluşumu " Dış dünyanın kaos planı şimdi sorma inceleme zamanı nereden geldikleri ve geldiğiniz değil neden geldiklerini sorma zamanı"

Kurt tun hükümdarlığı bitti diyenler çakallar ortada cirit atar, Fareler ise dağlarda aslan kalmadı dese de , dağlarda keçileri güden çobanlar yok oldular deseler de ,sahalardaki kediyi görünce aslanın dayısı der ortalarda kedi fare oynasalar da ,sema ordusu çift kartalın pençesini şahinin gözlerini ne hikmetse unuturlar.

O vatanın halkını insanlığı yok edenler her nereye saklansalar da kaçsalar da Azrail BUNLARI bulur ,göklerden bir taş misali yeri ve vakit zaman gelince YOK OLDU delinenler an ansısın iner "Yaratan her şeyi yerli yerine koyar acı acılar söylenir bil ki acı çekilmeyince inancınla sabır iki elin arasında olur o dua ve inançla güç olur"

saklı şifa sırlar kitabin dan insanlığın insanın yaratana inancıyla iki elin arasındaki güç kaos strateji bölümünden kısa alıntılar. 

                              selçuk uysal çoban saklı şifa

Mağdur kim mağdur

Başkan olamadık olduk elimizden aldılar mağduruz ..Dış dünyanın talimatı uygulayamadık mağduruz, dış dünyanın parlamenterleri mağdur ,dünya maskeliler mağdur ,aş şirketler işe başlayamadı hepsi mağdur. Hile hurda fitne fesatlar odakları mağdur, mağduruz, mağdurlar ver elini gidiyor. .Keseler kasalar dolduramadınız ,diş dünyaya  teslim edemediniz birilerini beklercesine bekleyende gelende mağdur ettiniz.. Bilselerdi bilseydiniz halk insanlık mağduru ettiğinizi mağdur olmayı nasıl bir şey olduğunu anlar bilirdiniz..

Halkın çoğunluğuyla seçilen önder yerel yönetimleri beklemez güç önderdedir.. Halkın ihtiyacı varsa yapacağız edeceğimle değil olsa da olmasa da orada yapar yapmaz aç olsak ta önce devlet sonra halkın ihtiyaçlarına karşılar hakla halkıyla hakikatiyle yapılacak her şey yapılır , halkı arkasındadır devlet bayrak için öndedir ,buda vatan bayrak halktır hak verilen hakka verilen atlardan gelen kırılmaz zincirdir..bir töredir..

ÖNDER: Güçlü ve ünlü oluşu, yeteneği ya da toplum içindeki yeri dolayısıyla, ilişkili bulunduğu toplumsal kümenin ya da toplumun tutum, davranış ve etkinliklerini, belli zaman ve koşullar içinde değiştirip yöneltme yeteneğini gösteren, topluluğa, topluma kılavuzluk eden, toplumu örgütleyen kimse .Önder denir .Seçimle gelir.ve halkıyla aç susuzda kalsa da halk her zaman arkasındadır önder ve önderlerle birlik gücü güçlü bir devlet olur..

Dış dünyaya dik duruştur.. Hainlerin  yok oluşudur.. Var olmak içinde akıllanmayanlara ders verilme zamanıdır...İnanın bu belirsizlik gelecek dünyaya esir esaret olursunuz...Bakın geçmişlerde yazdığım gibi bir çoban Akdeniz’i Göl etmek isterler, sizleri hiç görmezler nefis çıkarcılar yanı şirketler içerde ve dışarıda münafıklarıyla fitne fesatla avuç ovalarlar.. Çok dikkat edin bilin maskelere aldanmayın altında insanlık nasibini almamış “yaratanın ilkelerini” yok sayan  insanlardan korkmayın korkusuzluk  onların korkusudur bilin onlar her türlü oyunları vardır.. Sizler ses verdikçe onlar korkacak.. 

Evet yazı düşünce karmakarışık dersin kafası karışık dersin sadece dersin şimdiki hayatınıza bakın hayat karmakarışık Var olan dünya değil dünya içinde yaşayan aklı şuuru olan insan ırkı nefisle karmakarışık .. 

Çünkü iki yolu ve çok yönlü yolu birleştiren matematikte kare kökü üç en dikdörtgen tek çıkış noktasından başlayamayışındır anlaşmazlık...Birileriyle ötekileştirme  yolundasın hep bir yolda bir amaca  amaç ise yaşadığın toprakları benim sevemeyişindir...

Çünkü hep başkaları gelsin veya çoktan beri ötekileşmiş bir ötekiyi sevmeyişindir...İşte buda erdemliği kabul edemeyişin sen benle sevgiyi itmen sevgiyi iyi bilseydin onla birlikte daha güçlü olacaktın.. Anlamak çok basit sadece sevmek...Sevgiyle birleşmek işte orada istikrar barış huzur dış dünyaya dik duruş vardır.

Öncelik vatan bayrak halkıyla bütünleşmek bütünleştirmek.. Bunu da Bilin ki dış dünyanın Lami ret kaos  oyunlarından tek yolu bulamayışınızdır.. Sebebi ise iyi insan kötü insan sanal vizyon senaryolarda akıl beyne ipnoz edilişidir..


sırlar kitabi kaos, strateji ,savaş oyunları, dik duruş, kim kimi bekler ,yok edici maskeli süvariler bölümlerinden kısa kısa alıntılar..

                           selcuk uysal çoban sakli şifa

Yapacağız edeceğiz Ya ol yada olduğun gibi ol. 
             Halkın mağdurluğu varsa çıkar için bekletilmez.

Kimileri vardır dış düşmanların strateji kaos planlarıyla ve oyuncularıyla maskeleri kalkar eline firsat geçince halkının maneviyat kültür tarihi oda yetmezmiş gibi halkını işinden gücün den yıkar atarlar ne oldum delisiyle nefis sarhoşluğu olurlar,dış oyuncuların oyunlar erken sahne perdesi iner dış dünya eline kağıt kalemle bazıları da kendi koltuğunda başka ülkenin sonradan planlayacağı kaos entrika oyunları sahnelenen oyunları bozulur ak yüz kara kara yüz yoğurtla şimdiden başlarlar çalmaya....Haydi hayırlısı şimdi neler olacak...Karamanın koyunu sonra çıkar oyunumu olacak..

Kimileri var dır elinde firsat varken halkı için yapacağız edeceğiz der dururlar halkın yararına şimdi yapılacak imkan güç varken halkını açlığa sefalet borç harç istediklerine teşviklerle sonrada su dan bahaneler olmayış yeni hamle vizyonlarla şirketlere esir esaret olmaya adaylığa yol alırlar..Şimdi burada da neler olacak .Söylenen şimdimi olacak yoksa olduğu gibi mi olacak..

Bekleyen Tren makas tayken. Şimdi derler ama minareyi çalmak için maneviyatı inançları çalmak için maskeli kılıf ortama uydururlar..54387 sefer tren 5 yıllık yolculuğa makasta beklemekte dua eder yolda kaza bela olması diye helal süt emmiş ak yüzleri bekler...

(sonrası gene ver misketleri oynamayacağın mı olacak) İçinden der gene çapanoğlu çıkartırlar dese de ama olsun "yaratan görmekte bunu da yerli yerine koyar umudunu yitirmez"..

saklı şifa Sırlar kitabin dan karda yürüyüp izini belli etmeyenler,sema orduları,dik duruş bölümlerinden kısa kısa alıntılar ...

                              selçuk uysal çoban saklı şifa

Korku ve endişe.. Kendinizi kandırmayın

Var olma korkusu yaşayanlar çaresiz insanlara musallat olurlar. Gerçek yaşam değerlerini kaybederler.. İnsanlık değerleri kaybedecek endişe korku içinde yaşamlarına devam eder ve balçık çukuruna kaybolacağı zaman yüzüne maske takarak insanlık nasibini almamış şirin esperi görünerek iç deki korku panik sarar dıştan eli maşalı sopalı korku endişeyle daha balçık çukuruna sokmaya çalışır...VE dış düşman masa altından sopa gösterenler  gösterdiği insanlık nasibi almamış kişiler kral ola çam hayalleri içinde yaşarken yaşatırken şunu hiç aklına getirmez.  

Dış düşman artık seninle işimiz kalmadı lafı deseler de ..ama nasıl olur cevabı verse de...Sen vatan sevdalısı olsaydın kendi halkını ateşe atmazdın...Lafı kulağında küpe oluru hiç mi hiç aklına getirmez. .O artık nefsine yenilmiş çaresiz bir bukalemundur..

Seçilen ve ya seçime adaylar olmuş kişiler “Halkın çoğunluğuyla seçilmiş bir öndere”kendini bilmez biri birileri hainler dış düşmanlar bir şekilde konuşma sataşma yapılıyor ise o kişi kişiliğini dış dünyada yitirmiş gözükse de dış dünya kendi düşüncesiyle halkı da aynıdır o ülkenin dense de düşünse de o onlar sadece kendi nefsine benlik çıkarına çalıştıkları vedışarıdaki hainlerin maşası olduğu aklına getirmez.. “Halk devlet bakidir”. Yerel hükumet hükumetler ise geçici bir yönetimdir... Aralarından bir komutan çıkarı hiç düşünmezler.. içteki ve dıştaki sadece yapılan işleri son anı son yerli yerine koyacak zamanı bekler.

Dünya var olduğundan beri savaş ..Tarih hep aynı bir gelir bir gider yurtlar ise gelip geçicidir. Siz sadece asrınızı yaşamakta bir asır sonrasını şimdiki çıkarlarınızla aklınıza bile getirmezsiniz.. Dünya var olduğu süre savaş devam edecektir.. Sizler sadece yaşadığınızı zannediyor tövbeler ediyor her kez bir ipe tutunmuş giderken...Aslı "yaratanın güzel dünyasında sevgiden uzakta yaşamanız"  . .insanlığını yok etmiş ve kör etmiş nefis.. Bil ki bu dünyaya sen tek geldin ve sen tek gideceksin kendini sorgula..

Sizler yaşamınız boyunca sadece çıkarınıza çalıştığınızı ve başkalarına hainlere hizmet ettiğinizi bilemeyeceksiniz.. Kimse dur olmayacak. .”Bil ki dur” kendinle başla kendi zaman perden desevgini ver tek bir kurtuluş yolun orada.. 

Çizgini sen çizsen de unutma yaratan kaderini belirleyecek. O aslı ebediyet yoluna sadece tek başına gidecek ve yaptıklarınla yapacaklarınla sorgulanacaksın.. gizemli dünyaya nasıl var olduğun gibi bedenin içindeki enerji ruhun bu dünyada acı çektiği gibi yaptıklarınla yapacaklarınla acı çekecek.. Şu anda iki parmağınla kâğıdı ikiye katlayıp tırnaklarınla aşağıya doğru çekip içindeki titreşimi hissettiğin gibi o oradaki yaşamı hissedeceksin..

saklı şifa sırlar kitabi kaos strateji karda yürüyüp izini beli etmeyenler sahte şirinler bölümünden kısa kısa  alıntılar..

selçuk uysal çoban saklı şifa

BİLİN Kİ YARIN GÜNEŞ HER İNSAN İÇİN AYNI DOĞACAK. .İYİ VE KÖTÜ OLMAK İÇİNDE İNSAN ELİNDE OLACAK ..KARARI SEN VERSEN DE KADERİN BELİRLEYECEK..

Hz ademden bu yana gelen insanoğlunun var oluşu insanlarında nereden geldiklerini tanrıya inançlarıyla var olmaları nimet hikmetlerine şükreden insan oğlunun içine nefis ile fesatlık münafıklık sokan kavramlarıyla ideoloji fikirleriyle kaos şiddet ayrılıkçı nefislerine iblis girse de..

Var olmanın inancını yaşayan "dört hak kitaba" inanan yaratılan insanoğlunun ilim le alimlik le bilgelikle bütün güzel ve kıymetli nimet ve hikmetlere nasip olması içinde tüm insanlığa dua eden güzel iyi insanlar dünya üzerinde olduğu süre bilge insan daha da güçlenecek..

İnsanların içine giren iblisi şeytanları var olmadan yıkacak..

Hep o yeri o halkı o milleti kalplerinde iyi olan yeri yerleri hep arayacak.. "Yaratan da her şeyi yerli yerine koyacak"...

Şaşırtılan Kötülerden olmak istemeyenleri de nefis ve çıkarcı olmaktan nefislerini ebediyete kadar mühürleyecek.. "iyi olma yoluna sokacak"...

Kötülerin amaçları insan ,insan olmayı çok gören şaşırtan ,Onlar sadece yıkmak yakmak insanlığı köle etmek için ağızların dan kötülük yüzlerine maske geçirmiş maskenin altında insanlık tan nasibini almamış sadece kötülük etmekten kandan ölüm tarlaların dan gelmiş sadece zebaniler dır..

"Tanrı Allah yaratan dört kitaba inanan tüm insanlığı kötülerden korusun".

saklı şifa sırlar kitabin dan evrendeki var olmaya inanış ,her insanın karanlık güçten sabah nur ışık gücüne, insan insan olmanın bölümlerinden kısa kısa alıntılar ..

" İnancınızdan saptığınız süre ve korku iblisleri güçlendirir. İçinizdeki enderinden korkunuzu korkusuzluğu çıkardığınız zaman ise korkunun korkusu olursunuz.. İnancınız yaratanla bütünleşir ve yenilmez olursunuz".

selçuk uysal çoban saklı şifa

Güzel ay yaklaşmakta içinde sağlık huzur nefisten uzaklaşma var..

Uzun yaşamınızda hatırlayın en kısa zaman geleceğini.

Bil ki dünya hiç değişmeyecek değişecek tüm canlı ırkıdır. .Değişmesi gerekende insanoğludur.. Bil ki her hatırlama her sevgi her saygı her paylaşma içimizdeki "inanç ilkeleri "yargısı değişmeyeceğin değiştirilemeyeceğin kanıtı olacaktır..

Dualarım Devletim bayrağım "yaratanın ilkelerine" inanan tüm dünya insanoğluna sağlık ve barış huzurun gelmesine..

"Geceleri kötülüklerin karanlığın en inçe perdesi dir. Sabah her şeyin hayrına hareket eder insanlık için her sabah yaptığında gece senin bekçisi olur"

saklı şifa sırlar kitabından geçe ve gündüz sabahın nur ışığı karanlığın gücü bölümlerinde kısa alıntı.

Selçuk uysal çoban saklı şifa

An anınıza dikkat edin bir matematiksel hesap yaşam

Bir çizgi kadar yakın evrende zaman gün ay yıl yok sizler için zaman birimi uzunda olsa bilin bir göz kırpmasından daha az bir zamandasınız...Her insan şerefiyle ve kaderiyle doğar şeref ne alır ne verilir amaç onu kaybetmemektir kader ise yaşam boyunca doğruluk yolundayaratanın ilkeleri doğrultusunda sevgiyle yol almaktır her şeyi iyisi doğrusuyla  "tayin eden  ve koruyan odur".. .saklı şifa sırlar kitabin dan alıntı. 

                           selçuk uysal çoban saklı şifa

Yenilgi yoktur bir yenisi gelir o içinizdeki ikinci şanstır.

Bil ki doğruluk doğru yol ikiyle kalmaz hep tekrarlar..

Şu an 63 yaş olsa da... Şunu bilmelisiniz ki hatalarınız sizi sınırlamaz.. Her seferinizde hatalar yapsanız da... Yaşam hayatınız başaramayacak korkularınız sınırlar.. Hatalar her seferinde güç verir...Farkında olmak için şu anda sizin yerinizde olmak için fırsat  kollayanlara bakmanız kafi gelir...Gelişim her seferinde yenilmeyle başlar bittiği yerde yenisi başlar.. Şunu bilmelisiniz ki her bitişin insanlık insan olmanın tekrar başlamasıdır.. saklı şifa sırlar kitabi zor yolculuk hayatın içinden bölümünden alıntı..

                                selçuk uysal çoban saklı şifa

19 04 2019

Göklerin ve yerin mülkü Allah’ındır o diriltir o öldürür. Sizin için Allah tan başka ne bir dost nede bir yardımcı vardır...Berat kandili hayırlara vatan bayrak milleti için vazife başında olanlara duacıyım ..Şehitlerimize dua eder geride bıraktığı emanetler vatan bayrak emin ellerdedir.. 

Bu millet nefsi için savaşmaz sadece Allah için vatan bayrak millet insanlık için savaşır. .Saat 04 53 uyumaz uyandırır. İman dolu sonsuz şarjörleri dolu ."sözden daha keskin duvarda asılı Zülfikar bekler"....Kısaca sen yanız değilsin…Özgürlük barış huzur içinde BERAT sunar.. Korkma yürü bil sen yanız değilsin.. 

Bu durum da sağlık çok önemli vücudunuza zarar vermeyin sağlık kontrolden sonra kan durumunuza bakılarak kan dolaşımına önem verin vitamin mineral beslenmeye dikkat edin.. Meyveler besleyici sebzeler Temizleyici…Saat zamanı gelmiş 5 6 mayıs yaşam sırrınızORUÇLA sağlık temizlik iman dolu şifalar gelmiştir ebediyete temizlik işte burada berat edeceğiniz gündür VE aynı zamanda baharın toprağın şifası sunulmaktadır.. Tabiatın çocukları gelerek sağlıklı nesiller getirilecektir...

Karanlık dünyada Geceleri kötü düşünceleri hainleri dürüp büken, gündüzleri bereketleri sunar yaratan sizlere verilen bir nefes hediye ve sağlık sunan bir emirle şifa dağıtan doğa bilin sizler için sorasını açmış rızık bereket günler diler.. Bilin ki yanız değil korunmaktasınız...Tevekkül edin Allah de zikret Allah de.. Hep yanı başında... 

                              Selçuk uysal Çoban saklı şifa

                                              116        
                   “  Hep bu rakamı görüp hatırlayacaksınız ”

"Göklerin ve yerin mülkü yalnız “Allah'ındır”. O diriltir ve öldürür.

Sizin için "Allah'tan" başka ne bir dost ne de bir yardımcı vardır"

Hatırlatma Türk ,Türk toplu mu ve Osmanlıdan korkanlar her türlü kaos çıkaranlar bilmelidir ki kendi ülkelerinde krallığın geleceği görmeden geçmiş karanlık tek bir dilden çıkan emperyalizm baronlar o ülke içinde kaos kargaşa çıkarttıranlar vay ülke gidiyor yabancılar ele geçiriyor her türlü fitne fesat aşılayan halkın milliyetçi ruhlarını kötüye kullandıran  yüzü maskeli iblisler. Sizleri geleceğinizi karanlık günlere ve balcık çukuruna atılış izlemek ten başka günler beklemez.. Oda esir esaret içinde oluşunuz başlangıcı ve ülkenizin sonudur.

Kral hüküm sürer ve sonrası ölür.. Bu kaçınılmazdır.. 
                       Doğanın kanunu yaratanın ilkeleri.

O ülkeye göç eden evrensel demokrasi insan hakları güvenen göçmenlere züllümden kaçanlara el açanlara yârdin etmiyorsan sen hiçbir zaman milliyetçi olamaz sadece kralına hizmet eden yüzü kara şövalyeden ve yeri geldiği zaman beyaz görünümlü yoğurt tan başka görümün olmaz...

Dünya ve ülke milliyetçiliği nedir...Evren deki dünya insanı şeytanı ruhlu insanlardan kaçan dünya insanını sevmek haklarını korumak  kısaca yaratanın ilkelerini uygulamak buda insan hakları ve demokrasi evrenseldir..

Her büyük olayın .Bir küçük başlangıcı vardır.. Tek bir şey sevgi..

saklı şifa Sırlar kitabi dan

Selçuk uysal çoban saklı şifa

.”Esaret içinde yaşadığınızı anladığınız gün en derindeki cesaretiniz ortaya çıkarıp zafer ,huzur ,barış, getireceksiniz kendinizde” İşte geçek adaleti ve demokrasinin gelişidir..

Geçmişte oyun içinde oyun kuranlar karar veremez o sadece fotoraf çeker anılarda kalır ve hayat zaman devam eder buda 3, 5 oyunlardır...Buda gelecek yılarda balçık çukurlarıdır. Her yüz yıllarda bir ülkenin şehrini almak için aylar yıl yıllarca plan strateji oyunlarla almak alınmak isteniyorsa bilin ki 1919 ve 1920 yılları gibi dış dünyanın işgaline benzer.. o zaman ki gibi silahsız girdikleri  gibi...

Bu diş dünya o ülkenin hal ve hareketleri oldu bit tiye getiriliyor ve bu İTİBARİMİZİ bozar deniyorsa o zaman hal ve hareketlere ihtiyaç yok bu kadarda masrafa gerek yok yazı tura atınbitsin. 

Oyun ve strateji düşünüyorsa VE YAPILMIŞ İSE o zaman gören göz “ O” her şeyi duyan yerli yerine koyacaktır.. O ŞAYET O ÜLKENİN O MİLLETİN Hak ve hakikati adaleti tecelli eder ve geldikleri gibi giderler.. 

Geçmişte 1941 ler den buyana halkı uyutup la birilerini getireceğiz diye halkın hakkı geçmiş yılardaki gibi hakları  hakikatler dereler ormanlara gömüldüğü ve BEKLENEN  birilerin geldiği gibi...

Bilin ki gerçek adaleti aramak itibar bozulmaz gerçek demokrasi gelişidir.. 

Sizler için gerçek demokrasi sadece bize sizlerin itibarını bozuyor ise sadece zamanı fotoğraflayın bilin birileri birilerini birileri birilerini bekler olmayın. Beklediğiniz biride birisini bekleyecek..
 
Daha anlayamadıysanız geçmiş tarihleri karıştırın o zaman anlar ama ne hikmetse yanlış tarihleri de yol akışına göre yazıldı yazdınız ama şun da bilin oyun oyunlar içinde kutucuklar bir yaprak dökümü gibi bu halkın üzerinde strateji plan yapanlar an ve zaman gelince bir obruk ve balçık çukurlarına düşeceksiniz.. 

Saklı şifa Sırlar kitabından geçmiş yılarda karda yürüyüp izini belli etmeyenler yayınlanmamış bölümünden kısa alıntılar .

                                  selçuk uysal çoban saklı şifa

Asıl kan kan kardeşliği kazanmıştır

“Başarı istikrar  değildir” Başarı önderiyle halkıyla Korkusuzluktur.. Korkusuzluğuyla Kazandı. Tek Millet Tek Devlet  Tek Bayrak. Bunlarla başarı geldi. .Bu millet açlıktankorkmadı. Bu millet  açıkta kalmaktan korkmadı .Bu millet ölümden hiç korkmadı ve bu millet dış dünyaya diz çökmedi...Bir ekmeği vardı paylaştı...

Denize demir atarsın batar çıkardığı dalgalar fırtına estirdiyse.... Denize gül atarsın meltem rüzgarı estirirsin. Batmaz bir tutunacak dalı olur.... Gemi demir yığını fırtınada batsa da Kasırgalar gelse de gülün çıkardığı dalgalarla gülün dalına takılarak sırt sırta tutunur kardeşlik zincirleşir .

Kaos kargaşa çıkartanlar ve münafık tohumlar ekseler de...Harmanda fırtınalarla karşılaşırlar...Başarı İş sadece ekonomi istikrar değil benlik çıkar hiç değil.. Bu başarı Millet kardeşliğidir . 

Sizler anlayamazsınız "yaratanın yaratmış" olduğu insan gönlünde deki sevgiyi  göremezsiniz " atalardan bırakılan bu vatan sevgiyi".. Çünkü  içinde şeytan maddeleşmemiştir benlik çıkar çıkarmıştır bu milletin kardeşliğin birliği için.. sizler farkına bile varamazsınız insanın içindeki şeytanlığı bu korkusuzluk içinizdekimaddeleşmemiş şeytanı kardeşliği için doğmuştur.

Bilin ki bu iş burada bitmemiştir, şimdi iş zamanı olsa da bir kasada ki domates gibi diğer domatesleri de  çürütmek için dış dünyanın oyunu başlayacaktır var olan yatırıma var yok yok varlar başlayarak halkın halka iyi kötü ederek kötüyü iyi etme zamanına girmek isteyecekler aslında halkın muhalefetini eylemlere düşürmekle amaçlarına ulaşmak oldukları zemin hazırlamak bunu da bilin dış dünyanın destekleriyle bu halkı kaos endişelere düşürmek isteyerek isteseler de bazen de yüzlerine yoğurt çalsalar da ak gözükenler insan hakları mahkemeleri yakında görsek te bir daha kazdıkları çukura düşecekler...

Şunu da bilin oynanan oyun çok uzakta değil Truva atına içine gizlenmiş hainlerdir bazen çıkarlar gülen yüz maskeleriyle gülücükler yanında sırtını sıvazlayanlar bil ki düşmanı uzak aramaen yakınında bir mekanizma çark tır. .

Eski düzenin gelmesini isteyenler ve bu iyiye gidiş yolunu kapamak düzenin yıkılmasını isteyenler bu halkı köle içinde bırakırız zihniyeti hala anlamamaları olmaları erden olamayış bu fırsatları değerlendirip çıkar benlik saltanat içine düşenlerdir..

“Kiraladığım her sene ekim için ektiğim özgürlük ağacımı üç dalı kesmişler üç kuruş para ve nefis için kesilen yerden yeni taze filizler ve yapraklar çıkacağını unuttular bazıları da kâğıt üzerinde ve akil yükleri de şimdiden el avuçlar dururlar.. Bilmezler bir makas kesilecek yerde olduklarını unuturlar akil işte sürsen de sürmesen de sıfır akil buyurun olmayan harmanın yerine.”. Hiç bir şeye üzülmeyeceksin rabbim her şeyi yeri yerine koyandır..


                             Selçuk uysal çoban saklı şifa

Zor yolculuk kapılar kapandı geri dönüş yoktur  
                             sadece inançla "Eman" vardır.  

54397 sayılı ve yolcusuyla 5 yıllık yolculuğu için. Trene binenler gelecek için gelecek için değişik haince strateji planlarla bu yolculuğa 54397 yolcusuyla binenler bilsin ki.Her şeyi gören "o ki" her şeyi yerli yerine koyacaktır..

Ülkeyi yönetim ve yerel başkanlar seçilir. Satranç ta insanlık piyon gözükmez strateji planda yapılmaz gelecek arka arkaya oyun ise hamleleriyle ya savaşta yada oyunda strateji kurulur bu da karşı tarafı kaos kargaşaya beyin fırtınasına sokar..
Ülke yönetimler insan haklarıyla öz düşüncen hakkıyla seçer...İnsan üzerinde karşı strateji ise kaosun başlangıcıdır..

Gelecek ise yaşatılan insanlığı zora sokar ve zor yolculuk başlar. ."o" Her şeyi duya gören bilendir.. saklı şifa sırlar kitabi 4 ve 5 yıllık sırlarla dolu zor yolculuk bölümünden kısa alıntı ...

selcuk uysal çoban saklı şifa..

BENİM DAĞIM BENİM DEVLETİM..

Kin nefret içinde olan dış dünya ve içteki kaos çıkaranlar ülkeyi ne olacağını anlamaz yapılacak olanları hiç anlamaz yaşayanları da HİÇ ANLAMAZLAR secim öncesi ve seçim sonrası bilin durmayacaklar iyiyi kötü edenler içten içe kemirmek için Truva atına girenleri görün sizin son krallığınız..

Bilin Truva atına giren ve oraları alanlar bilin dış dünyanın yolun bittiğinde kaos kargaşasıyla yeni kutucukları açmak için yer ve zenin aramaktalar ve beklemekteler bunlara  fırsat verirseniz Geleceğiniz yok yükselmeniz yok huzurunuz yok...Suçlu ise senin bir günlük krallığındandır.. Suçlu ararsan Senden kaynaklanır.

Dış dünya ve içteki hainlerin istediklerini alır esir esaret içinde YAŞARSIN.. Son kozları ve buda yetmez ise saldırılar bitmeyecek sıra ekonomi vurmak için bir daha baskı altına alacaklar..

Sen krallığını ülkeni düşünürsen ve benlikten çıkarak  hepiniz olursanız ve dik duruşunuz tek kurşun atmadan dünyaya hainlere ders verirsiniz...Sen nerde olacaksın derseniz ben dağda olancam.. Burası benim dağım ve benim devletimin.. Saklı şifa sırlar kitabi dan  çobanın dünyasından  ruhu zor yolculuğu doğanın ruhu  ,Halkın gözü halkın muhalefeti bu toprağın gözü  ve Karda yürüyüp izini belli etmeyen kanunlar dizisi bölüm ünlerin den  kısa alıntılar..

                 İşimizi işinizi Maskeli Şeytanlardan 
                           Yolumuzu Düşmanlardan 
                              Kapımız Nankörlerden 
                              Uzak Olsun İnşallah.

                   selçuk uysal çoban saklı şifa

                                İNSANLIK HEPİNİZ  
                      OLMAZSAN BİL GELECEĞİN YOK  

KORKU BAŞARI GETİRMEZ..KORKARSAN ZAFER HİÇ GELMEZ.

62 yılın birikilmiş notları ve son 5 yılı yazılımları 05 07 2014 tarihli..

saklı şifa sırlar kitabı -Kanunlar ve Karda yürüyüp izini belli etmeyenler ve mevzuatlar..-Orta doğu ve dünyadan bahanelerle savaş virüsleri. -Dış dünyanın görsellikteki filim provokasyon sahte kahramanlıklar-Geçmiş tarih öncesi hain Truva atına bu devirde asırda gizlenenler.- Doğanın afetlerle insanlığa cezası bölümlerinden özet alıntılar.. Bölümlerden kısa özet alıntıları

-Orta doğu ve dünyadan bahanelerle savaş virüsleri,

Fragman ,KAOS…. Amaçları Ak denizi göl yukarıdan aşağı denize ulaşmak baktılar yukarıdan olmuyor hikayesiyle aşağıdan oyunun içinde B planı devreye geçer amaç buydu aşağıdan denize ulaşmak kolay  olup…. İçerisinde sesi çıkmayan ve oyun kurucusu  hayali senaryo hazırlayarak aşağıya inen gruba sözde terör denen guruda bir bahaneyle bitmeyen bahaneler çok yukarı hamleyle yukarı ve aşağıyı birleştirerek  Hayal ettikleri BÜYÜK ÜLKEYİ KURMA  Adımları atıldı adım adım ülke istilası..

Arada ölen mazlumlar bir hiç uğruna ölmekte ama bilsinler ki bu mazlumların hesabını çok kısa zamanda doğal afetler ve bir sebebiyetle yaratan cezası çok ağır olarak bu sadece bir yerde bahaneler çıkartılan yerlerde olmayacak kendi halkının içinde yaşayan topraklar da. Afetler sürüp gidecek. Bu verecek zaman sizler için uzun olabilir ama bilin ki bir göz kırpması kadar.. Zaman yeri bilen “o ki” Her şeyi yerli yerine koyandır.

Doğa felaketlerinden kurtulamayacaksınız.. Yaratanın elçilerini istemeyen millet olarak hep arayış içinde olacaksınız içinizdeki göz maske takmış millet olarak anılacaksınız. Oyun PERDESİ Devamı…

-Karda yürüyüp izimi belli etmeyenler ve kanunlar
 Hepimiz olmak...

Bir gün gelen krallık sağ ve sol elini haram nefis benlik kendi çıkarların için kullanıyorsan yarınlarına huzur bekleme.. Çünkü yok olacaksın..

Karda yürüyüp izimi belli etmeyenler ve kanunlar.. Her kez akrabasını doldurmuş iç ve diş dünyanın istemiş ligi işlem mevzuatları bilmeyişleri ve yön yönlendirme ne iş yapacakları bilmek sizin benim üç günü alıyorsa ve oradan bir şey öğrenmeden robot şekilde çıkıyor oradan öğrendiklerin le işini yapıyor ve sonradan sana ikazlar geliyorsa ve kendini savunuyor mücadele ediyorsan sizler bunu söylediniz desende oradan suçsuz girip suçlu çıkıyorsan ve daha sonradan da ..

Aaaaa pardon la seni teselli ediliyor san.. O devlet masallar destanlar diyarına leke sürmek tir.. Devlet baki hükümetler ise gelip geçicidir.. Suç ise bir günlük krallığın dır..

Yeni hayal kuran hukümetler ise ve yeni yeni ve daha sonraları gelecek muhalefet çıkarcıların çoktan nefse ve çıkarlarına çalışmaktadır..

A biz yanılmışız A pardonlar bitmez...

Bir atasözü iş bilenin kılıç kuşananın.. Bir başkası da sözler kaybolsa da yazılı ifadeler kaybolmaz lığı..

Haydi bakalım şimdi yeni yeni iş bilmezler yollarda sonrası da içeri alınmış kaos kargaşa yılları gelmeden..

Devletini düşünüyorsan gözleri son kez açman seçme seçilme ve araya dolaylı yoldan girişi olmadığı ve ters düş düğü halde giriyor ise girdi yol diş dünyanın ve hainlerin girişi olmayan yolun sonu da beklemesidir...

Bir günlük krallğı görmezden gelirsen kaos ve kargaşa başladığı yer olacaktır..

Birimiz için değil hepimiz için kral ol..Bil Tam 62 yıl geçmiş bir gün krallığı,bir gün krallığınız bir yanlışlık 62 yıl ve sizlerin geçmiş yılı gelecek beş yılın habercisi olacaktır..

-Dış dünyanın görsellikteki filim provokasyon sahte kahramanlıklar.

Şimdi sizlere bu gün görselde 5 filim veya 10 filim aksiyon filim seyredin kargaşa kaos senaryo içinde hep Müslüman dini ve terör ettiren terör damgası vurgulayarak Müslümanlığı kötü imajla bahsederken seyredenlere illüzyon izleterek hipnoz ederek kendilerini kahramanlıkgöstermeleri ve en modern silahlar terör elinde gösteren Müslüman.. Gösterilen aktörlere bol öldürmede attığını vuran başrol aktörler..

Senaryo yazarlara bir soru sorun ve sanal aklınızdan soru sorun...Senaryo gereğivirane gösterilen geri kalmış bir yer gösterilirken.. Senaryo gereği terörün eline en modern silahları vererek ulaşılmayan bir paylayıcıyı veya kıtayı yok edecek patlayıcıyı elde etmek için bir tesis olması lazımken bir virane gösterilen ülkenin nasıl olurda böyle bir insanlığı yok edecek silahlar nasıl olurda elde edilir...

Senaryo gereği bu silahlar gösteriliyorsa bu senaryo yazanlar çizenler ve aktörlerin ve figüran ellerine verilenler aslı terörizm olmuyorlar mı aynı zamanda silah sergisi yapmıyorlar mı terörün başlangıcı olmuyorlarsa.. Siz bilin ki hipnoz olmuş halde olmuş olduğunuz...

Aklınızda kalan ve tehlikeli sahneleri bir başrolün olmadığı ve figüran oynarken...Senaryo yazarında yazdığı yazılımını son kontrolü yapan din düşmanlığı ve ırk ayrımı insanlık sucu işleyen edebiyatçılar ve felsefecilerin insanlık kaos kargaşa çıkması için insanların aklında terör ve terörist gösterilen arkasında devlet desteği var oluşumunu kendi ülkesinde insanlık göremeyecek ve gördükleri de  karşı insanlar kendi devletlerinde karşı kişileri terörist olarak devamlı görecek,kendi yöneticilerini aslı teröristti ve terör çıkaranları göremeyecek..

Şunu da bilin senaryo gereği yazılan asker ve çıkarları için savaşa sokan kan emici yöneticiler şimdi gördüğünüz senaryo gereği kahramanlar aslı kandırılmış gerçek savaş olmadığı halde zorla beyni yıkanan gerçek askerler şimdi sokaklarda yaşamaktalar bunu da bir filim yapın o zaman gerçek terör teröristleri göreceksiniz estirenleri göreceksiniz..

-Geçmiş tarih öncesi hain Truva atına bu devirde asırda gizlenenler  

Hiç sordunuz mu kendinize seçtiğim seçeceğim kimler kimlere verecem diye yok.Tam yaş la 62 yıl yerel seçimler.. İçeri girimde ,diğeri içeri girsin de hayaller arasında hep çıkarları için uçuşan oylar verilen vaatler.. Sizlerin daha iyi olması için değimliydi.. Nerede sizlerin bir günlük krallığınız hep bana gelsin demekten öteye oy atmadınız.. Hep çıkarlarınız için oylardasınız...

Çünkü geçmiş yarım asrı görmüyor incelemiyor kim var kim yokları genç nesiller anlatamıyor bir ev halin de yaşamak isteseniz de komşunuz huzurlu değilse bil gelecekte sen de huzurlu olamayacaksın.. Çünkü aynı mahallede ayı sokakta aynı apartmanda aynı köyde yaşamakta ve oturmaktasınız...

Seni kendi kirli oyunlarıyla yıllar önce içeri sizmiş şu an bile içinizde siz den birileri olmadığı halde yönetim idari kısımlarda ileri yönetici kadrolar arasında AJANLARI göremeyecek kadar sizleriTruva atı hediyeler krallık vaadeler arasında altın tepsi de sundukları senin gördüğünle aynı olmayışını göremeyecek kadar nefsin içine gömüldüğün kanıtıdır..

Hem ülkenizde hem dünyada öyle bir birine bağlantılı sizleri savaş insanlığı savaşa sokacak sebepler var ki.. öncelikle seni köle olman için seni esaret yaşatmaları için iyiyi kötü kötüyü iyi eden sinsi hainler sızdıklarını göremeyecek kadar iyi yapılan işleri ve dışa karşı dik duruşu göğüsleyenleri göremeyecek kadar savaş korkusu ve acıyı sardırmışlar ki ..

Acıyı tahammül edemeyecek kadar açız oluşundur açlığa tahammülün yok yoksulluğu ada . Eğer başkalarının yaşaması için bir şeyler yapmıyorsan, vaktini boşa harcıyorsun Zaten acı çektin, zaten yıprandı.. Eğer senin için neyin değerli olduğunu  biliyorsan git ve onu al. Bunun karşılığını git ver.. Bil ki  acı bir gün belki bir ay belki de bir yıl acı bitecek.. Bunu bil  bizi biz yapan ışığımızdır bizi korkutan karanlığımız değildir..

Derine inmelisin ve kendine sormalısın. Kim olmak istiyorsun.. Diğer insanların kulağına kulaktan kulağa derinden gelen hain sese ve sesin gelmesinin bir önemi yok. Bir tercih yap, sadece karar ver.. Git Truva atını yık..

Geleceğin şu Çocuğa ne olduğunu söyledin mi ,sizler bizler, çocukların hayat mimarlığını çizmesine yardım ettiniz mi ,geçmişten gelen töre kültür inanç, iman hak adalet öğret mi  geçmiş acılarını öğrettin mi.. Kardeşliği sevgi sağıyı öğret bak o bundan sonra tekrar çıkan hainleri yok edecek.. Kültür töre hak hakikati ve önderini yönetim idareyi bilecek.. Truva atlarını kurulmadan yıkacak.

-Doğanın afetlerle insanlığa cezası bölümlerinden özet alıntılar.. 

Kısaca şudur bu gün Rusya Japonya Hindistan Pakistan çın Tibet bu gün İsrail golontepeleri gibi bitmeyen anlaşılmayan hak iddia edenlerle dolu dünyadayız savaş virüslerinde anlatıldı yazıldı iç içe geçmiş kutucuklar kaos başlatılıyor insanlığın sonunu dünyayı istila eden savaş virüsleri..

Bu çok kısa bir göz kırpması kadar...Her an yanında hiçbir yere saklanamazsın. Zaman saati anı vakitti çok iyi bilen o dur ki.. İblislerin ocağında afetleri çok kısa anda görecekler..”o”Her şeyi bilen ve yerli yerine koyandır.

...                         selcuk uysal çoban saklı şifa...

Anlamak zor olsa da anlayamamak sadece çıkar ve nefistir..

Hey insanoğlu gel 20 yıl ve 16 yıl geriye orta doğuya dönelim ve sadece para için ve insanları hükmetmek için ve sonradan sadece pardon la kalan bir söz.. Sizce nedir...Sizlere söyleyeyim siz bir savaş ve suçlusu ve insanlık nasibi almamış..İnsan olmayan sadece bu dünyayı nasıl sahip oluruz hal ve hareketleriniz bilin ki bu insanoğlundan korkunuz..Korktuğunuz için hayata kanla bakmanız. Sizler bir psikolojik hal durumlarınız iyi insanları görememektesiniz..Bilin yeni yeni kaos kutucuklar çıkartacaksınız.Ama şunu da bilin an ve an son saatleriniz geldi.

Hem sattığınız hem satamadığınız silah var yoklar sizleri var yemez doymaz bilmez yapmaktan öte oradaki yerleri ve ülkeleri kan zulüm kaos endişelere sokan sizler değil misiniz.. Hala bu gün ve gelecek (varsa) tarihe bakın hep ekonomi savaşları ölmez derken öldürüyor yok ediyorsunuz hatta koruyamadığınız kendi halkınızı bile...Aaaaa Pardon..

Geride bıraktığınız 2 milyona yakın insanları yok ettiniz ve ve 3 katı göçe zorladınız..Birde terör der durursunuz acaba kim terör kendinize ve o toplum içinde yaşayanlar kim terör kendinizde sorguladınız mı..Dünyadaki Her kuruluşa taşısanız da siz bir teröristsiniz..

Bilin "yaratan" her seferiniz de siz psikolojik ruh halinize tabiyatın insanlık çocukları mazlumları korumak için hep gelecek..

Bu gün olduğu gibi 20 03 2019 "Tabiyatın iyilik melekleri "şeytanları ateşini .(Sadece iblis şeytanları psikolojik ruh hallerini) yok etmek için Tabiyatin iyilik melekleri söz ateşleriyle söndürecek...

(Ateş ateşle sönse de akıllı söz konuşmalarıyla sönecek akıllı düşünen insanlık neyin ne olduğunu görecek )

Evet bu gün nevruz tabiyatın çocukları baharın müjdeleri bilin yeni yeni tabiyatın çocukları doğmakta şeytan ve iblisleri yok etmek için yeni doğuşlar gelmektedir..

"Hep beklenen hep sek ,sekse de çocukluklarında seksek oynayamamışlarıdır.".

Akli sonradan psikolojik ruh hali insanlık olmayışları güzellik sevgi ruh halleri iblisin eline geçmiştir..İnsanlığa karşı sağlıklı faydası olmayışı da geçmişten gelen kin ve nefretle bakışı bakışları sadece gelecekler korkusudur..Korkuyla yaşayan da her an her yerde kaoslar yaratır.

"Doğadaki karganın has yürüyüşünü bozmuş kendisini keklik zannetmiş kendisini yalanı düz ovada görmüş sekeceği yerde taş dağlara toslamış " saklı şifa sırlar kitabi psikolojik ruh halleri bölümü den alıntılar.. 

              Bir gün gelecek acı bitecek acı çekilmeden zafer gelmeyecek..

                          selçuk uysal çoban saklı şifa

Sağ duyu insanlık...

Bir İslam Müslüman din ayırt etmek sizin tüm yaratanın dua edilen yerlerde temiz olduğu süre olmasa da temizleyerek tüm Tanrı evlerinde namaz kılabilir dua edebilir ve edebilirken..

Her saldırış yaratan inancından çıkmış kaos karmaşayı çıkaranlar bilsin ki şeytana nefsine tapmış ve dinler arasında kaos endişe yaratan her dinde yüzlerine maskeyle kapatmış maskelerin altında insanlık nasibini almamış kişi ve kişileri çok iyi bir şeytanı akılla düşünceyle o münafık çıkartanları bulmak sadece sağ duyu ve yaratan tarafından verilen akıl dır.

Bu ilk değil 1848 yıları ve daha da eski asırlarda insan ırkının doyumsuz ve liderliğe koşan yaratanı hiç sayarak insanlığı yok eden kaos karmaşayla verilen sonrada insanlığı yok eden asırlara kapılmamak için insanlık bir daha sınava girdi..

Dinler arası ve arada kalan insanlık sadece yaşamak için mücadele etse de insan içindeki maddeleşmemiş şeytanı bu görsellerle tahriklerle maddeleşerek insanlığı geri dönülmez yola sokmakta...Anlamak için sadece insanlığı anlamak sevgi saygıyla edilen duaların tek tanrıya gittiğini hissede bilmek.. Din ve ırk ayrımı yapan ve yaptıranlar  zebanilerin iblis olması önceşeytandan farksız oluşu görebilmektir...

saklı şifa sırlar kitabi dinler arası ve global dünyadaki çıkar kaoslar bölümünden alıntılar. 

                             selcuk uysal çoban saklı şifa

Ulus vardır insanları yaşatır.. 
Bazı ulusların içinde ise şirketler vardır kanla beslenir insanlığı yok eder..

18/03 Çanakkale 104 Birlik beraberlik diriliş Anıtı annelerimiz ve kadınlarımız ata nesillerimiz nesilleriniz. .Şu an anlarımız yıllarımız kurtuluş savaşın vermekteyiz ve veriyoruz dış dünyaya karşı. Her şey kadının ve annelerin elinde çanakkale savaşının 104 cu yılına girmekteyken bir kurtuluş savaşı bir daha kazanmak istiyorsanız.. Çanakkale anıtına gidin ..Türk'ü Kürdü Laz ı Arab ı Çerkez i Rumeli si Yörük'ü Pakistanlısı Filistinlisi Azerisi Azerbaycanlı niçin savaştılar Osmanlı ve Türkiye için..

Anneler ve gençler her milletten bu toprak için ..Şimdiki hayatınız için sizler için oradaydılar. .Şimdiki topraklarınız için. .Anıt önüne gidin dua edin bilin ki her bir dua tek yaratana inananlara gidecek ulaştıkça (savaşı çıkarlarına nefsine çıkaran kana doymazlar kanlarıyla boğulacak ve cehennem ateşinde yanacaklar)Bilin savaşan toplumda suç yok gözleri kan bürümüş gençleri toprakları olmadığı halde savaşa sokan liderlerde suç çünkü onlar bir savaş suçlusu. .Hep gelecek çıkar peşinde olanlar hayata kanla bakanlardır..

Bir Anzak asker annesi oğluna şöyle haykırır .O topraklar bizim değil niçin savaşa gidiyorsun oğul. .Hiç bir cevap vermez veremez. .Annesinden hatıra olarak tokat kalır...

İngiliz sıkmış olduğu yumruğu ..Osmanlı tokadı İngilİz'e hatıra kalır.. İşte bu asır hala sıkılmış yumruklar hedefindeyiz..

Dış dünya güler yüz maskeleriyle maske altında nasibini almamış dinler arasında kamuflaja burunmuş zebanilerdir ..Bunlar kendi halkını bile yok edicilerdir.

Ne yaparsa yapsınlar din ırk ayrımı yapsalar da bilin ki "yaratanın afetlerine ve Azraillerin”elinde olacaklar...

Ama bilin ki bu ulus hiç merak ve endişe etmeyin ki "yeni Zelanda' dan Avusturalya gelen topraklarından uzak olan zebaniler tarafından kandırılmış olan gönül insanları"Ulusunu canla başla koruyan ve savunan kınalı kuzular yaralı Anzak askerini sırtında revire taşıyan ,yarım oğün ekmeğini paylaşan "Kınalı kuzuların Osmanlı Türk askeri" ATALARI SİZLERİN ATALARINIZ .TÜRKİYE YE Bizler emanettir..

Uzaktaki anneler Atalarınız için üzülmeyin onlar bize emanet. Bizler için inancımız içinde onlar yaşamaktadır. Güvenilir ellerdedir ..Bir Türkiyeli Bir Türk sözüdür..
Dış dünya unutmasın ki.. Bu Asırda onlar için zebanilere ..Osmanlı Tokat ı atmıştır...Şunu da bilin ki kin nefret içinde sıkılmış yumruk acık sözlülük gene bir osmanl ı Tokat ı dır.

Evet bazı ulus mazlumları korusa da bazı ulus içi de insanlığı yok ediciler vardır ..bunlar servetlerini kaybetmemek için dünyada bir avuç zengin kanla beslenerek servetlerine servetkatarlar...

Bunlar bilin ki düşman olsalar da çıkarı için asrın yakıt kömürü düşmanından alarak kendi ve başkasını savaşın içine sürükler.. Bu tip olumlar tarih sayfalarını karıştırarak bulup okuya bilirsiniz..

Asırlardan beri var olan bilinen 2200 yıl ve Osmanlı 600 seneye yakın kendi öz topraklarında.. Bazen de öyle olur ki dünya dünya ya yeni şeyler bularak istifade etsindi yeprojeler yapılır çizilir ve bir ülke içinde çekemeyenler kamuflaja burunmuş olup bazen de ben buldum ben buldum delisi olurlar bazen de içlerindeki fesatlıklarla fitneyle kışkırtmayla oradaki halkı kandırırlar sana öz kardeşini düşman ettirirler. Geri çekilirken de bir daha görmesin diye gözlerini oyarlar.. Çünkü korkuyla yaşarlar.. Korkuyla yaşayanda kanla beslenir..

Bu asrın Osmanlı zamanında kömürden çok fosil yakıt bulan Osmanlı işte bu tuzaklara o zamanın kendisini zulümlerle dünyayı kasıp kavuran İngiliz içlerindeki kamuflaja burunmuş zenginler bu kaosları o asırdan da eski zamanlarda Hindistan’ı Afrika’yı doğu blokları bir birlerine düşüren din altında gene kamuflajla yeni kılığa bürünen kan emiciler o ülkenin zenginliklerine el koysalar da .

Bazen de sana müttefik olanlar savaş mağlup oluşuna da arkandan zil çalıp olanlar bile olsa da..İnsanlığı yok edemediler...Şimdi Türkiye’yi Türklere çok görmekteler.. Tüm sebebiyeti“yaratana en yakın ve Türk”  oluşumuzdur...

“Bazı insan insanlık sevgi paylaşmayı insanlığı sevenler yaşam için su gıda yardımı edenleri ve yardım elini uzatanları hiç unutmamışlardır” Tarih asır geçse de sevgi saygı  iyilik yok edilemeyecek..

saklı şifa sırlar kitabi asrın yılların arşiv ve dik duruş  bölümünden kısa alıntılar.
                               Selcuk uysal Çoban saklı şifa 

Yarınlar için saklı sağlık şifalar

Baharın gelişiyle göçmen kuşların getireceği virüslere dikkat edilmesi bilhassa kümes hayvanlara dikkat edilerek sabah saat 10 11 sonrası salınması yağmurların arkasından salınmaması ve file örtülerle korunması ..İnsanoğlunun da her dokunacağı her yerin görünmeyen virüslerin olduğunu düşünerek daha dikkat edilmesi...Ofis evler de tütsü yapılması önceliklesağlık testi  vitamin ve mineral  hastalıktan korunma bölümlerin okunarak daha dikkat edilmesi.. Her ağızdan alınacak her şey direk bağırsakları vuracak... Daha sonrası kana karışarak diğer hastalıklar...Unut mayın can boğazdan ölüm ise bağırsaklardan başlar...  
Not...Bil hassa hayvan dışkıları göründüğü yerlerde bir eldivenle alınması veya kireçle atılması köylerde diğer hayvan dışkılarına kireç atılarak kurutulması ..

selcuk uysal çoban saklı şifa

Dünya üzerinde hiçbir kötü insanoğlu yoktur...

Sadece nefis çıkar maddeleşmemiş iblisler vardır. Zaman ve gelecek ateş buharında zebani kozaların çözülmesini bekleyen bu zamana kadar var olan şeytanlar var ve var  olacaktır.

Tek kurtuluş sevgidir

Dünya insanı tek tanrıya inanır inanmaları için elçiler gönderi  ama insan içinde maddeleşmemiş şeytan nefis çıkar benlik için şeytan maddeleşir.. Öncelikle o ülkede yaşayan insanoğlunu bir şekilde arkasına alır görsellerle sadece rahat etmesini sağlayacak güler yüzlü göstermelik şirin maskeler takarak ve dünyada tek ülke imajı  verse de arkasında GÜÇLÜ ŞİRKET kurmaktadır oda insanın içinde maddeleşmemiş ŞEYTAN KOLZANMIŞ masa altlarında o ülke“görünümlü iblisin kozasını şeytanın ateş buharında iblisin kozasından çıkmayı hazırlar ”Artık yer yüzünde zaman anlarda şeytan ateşleri yanmakta ve insanları öncelikle nefislerine girerek “ sevgiyi saygıyı paylaşmayı “ yok etmeyle insan oğlunu ayrımcı kışkırtıcı sabrı yok ederek insanoğlunu zorlayarak şiddete nefrete dönüştürerek aynı zebanı virüsleri insan oğlu içindeki maddeleşmemiş şeytanları yavaş yavaş maddeleştirerek canlı türlerini  aklı ve şuurunu oynayarak insan oğlunu birbirine düşürür..( İnsan oğlu şöyle düşünür akılını aklını yitirmiş.) Evet aklı vicdanını nefsini benlik çıkarı şeytana teslim etmiştir.

“Yaratanın yaratmış olduğu Doğuştan gelen aklı ve şuuru olmayan kişi insanoğlu onu ve başkalarından koruyacak zarar ermeyecek şekilde  onun içinde iyilik meleği var oluşudur. Hiçbir canlıya zarar vermez çünkü içinde şeytan barınamaz içinde nefis çıkar yoktur..”

Evet akıl düşünce ilerleyen teknoloji insan oğlunun var oluşundan beri gelen üstünlük bu güne kadar hep din altında Ticari şirketler haçlı sefer altında ve yeri geldiği zaman İslam dini altında kamuflaja burunmuş maske altında sevgi nasibini almamış zebani yaratıklar bu gün bu asra kadar gelişleri artık aklı beynin son teknoloji sonsuz teknoloji ayağına yetişemedikleri kaldıramayışları aklın gizemin sırrına yetişemedikleri nefisin çıkarların benlik ve ben den üstün olmaması gayesi ve bu gayelerle dünya global teknoloji büyüyemeyişi ve ekonomi üstünlüğü kaybolması yaşayan endişe eden içlerindeki kozalaklar larvaları belemek için bir örümcek ağına saldıkları fenomen koku salarak kendisinden ufak böcekleri cezbedici fenomen kokularıyla yapışkan ağlarına ve dilleriyle kementleriyle asalak yapışkan dil ve bedenlerle balçık çukurlara çekerek şeytanı fitne fesatlarla sisli pusuda bekleyerek sizlerin ekonomi düzeni bozarak sizleri açlık ,açıkta ,ölmek korkuları kaosa endişeye eyleme maşa uçlarıyla içerideki hainler kandırılmamışları sislerin içine çekmek zulüm şiddete sokmak çaba içinde oluşları sislerin doğru yolda olmanızdan dolayı hedef oklar dır.... Ve sonu olmayan yola zor yollara soksalar da başarımız hep bir millet oluşumuz..

  Tek seçenek SAĞ DUYULU  insan sevgisini YIKAMAYIŞLARI.... 

                           Selcuk uysal çoban saklı şifa

                O onda bu bundan değil görüneni görmek 

              geçmişleri anımsamak yapılacak işleri yapmak...

Sessiz kalmakta olan. Gelecek günleri haince şimdiden plan yapanları an ve an bozmak 80 sene önceye yıllara tozlu raflara kalkınmayan ,geliştirilmeyen,uyandırılmayan ülkeye geri götürmek isteyenleri aklınla şimdiden görmek..

"Sessiz kalandan korkun..Herkes konuşurken o izler..Diğerleri hamle yaparken de sesiz kalan sinsice plan yapar..Her kez dinlenmeye çalışma sonucu yorgunluk atayım derken o ise saldırır..Bu sürüp gider" Bunlar kanla beslenir seni (Tekirdağ köftesi) gibi maşa ucuyla ateş üstünde tütsüler".

Sen genç 20 yaşındasın hayatı yaşadım dedin ama 30 yaşındakine sormadın sizin hayat neydi yaşam neydi 30 yaşındaki de 40 yaşına sormadı sizler ne zorluklarla geldiniz bu güne 40 yaşındaki de hiç sormadı 50 60 70 80 yaşa sormadınız her ağalar hey beyler canlar hey kardeşlerim hey dedelerim hiç bitmeyen bu kaoslara fitne fesatlara hiç direnmeden hiç mi tozlu rafları temizlemediniz hiç mi bilmediniz tozlu raflarda bulunan biriktirilmiş iş yaptırılmazlar görmemezliğe mi gelerek nefsiniz çıkarınız için bu kadar mı dış dünyaya köle esir oldunuz..

Hiç mi bu günleri ve gelecek nesillerinizi düşünmeden bu güne kadar gelmenizi görmemezliğe gelip yarınlarınızı düşünmeden ve gene yarınları düşünmeden balcık çukura bilerek gitmeniz onların istemiş olduğu tozlu yoldan tozlanmış raflara meyilleriniz meyliniz sizi sizleri hala karanlık kör kuyuya sisli bulanık gelecek yaşamınıza göremeyecek kadar sessiz oluşunuz dış güçlerden korkunuz mu.

Korkarak sinsice planları göremeyecek kadar sizlere saldırmasından mı korkarsınız. sırlar kitabin dan karda yürüyüp izini belli etmeyen bölümünden alınt

"Suçsuzu suçlu edip suçlu olanlar kendi tabirleriyle koca ayak sı. avaş virüslerini salarak kendilerini dünyanın en güçlüsü salanlar bilin her yaptıkları işi el ve masa altından sopalar göstererek terör kaos görünümü çıkarıp bu kişiler sessiz kalıp arka planda plan yapmaları ve sonradan suçsuzu suçlu yapıp an ve an saldırmasıdır." Sonrası pardon... .


                          selcuk uysal çoban saklı şifa

            En kolay katil olanlar hayata kanla bakanlar

Zülüm baskı kaos her türlü kışkırtma kişi ve kişiler ,aslında en beceriksiz ve korkak canlı yaratıklardır. Küçük, amaca uygun savunmadan ya da intikamdan anlamazlar; onların nefretleri, zeka ve akıl yoksunluğundan dolayı, yok etmekten başka bir çözüm tanımaz.. Bunla birlikte geçmişten gelen ve zaman zaman içlerinde yetiştirilmiş planlanmış o ülkenin ve halkın yararına yapılacak işleri raflara bırakarak bu git yarın gel felsefeleri dışarı temaslı içeriyi hareket ettirenler zaman vakit geldi BU MİLLET UYANIYOR artık BAŞA ÇIKAMAYIZ KORKUSU endişesi yaşayan canlı yaratıklar yukarıda yazılan nefreti kusmaya içerdekileri kandırılmamışları kandırma ve yok etmeye başlayan yaratıklar ..Uyanan bu millet sırayla katma değerli projelere bir biri ardına gelişmesiyle..

Kurnazlar itirazcılar karşı uyandığını görünce  azan azanlar hainler dıştan baskıları artıkça yapamayacakları boş keseden vaatlerle,“ aslı asıl alan halk tozlu raflar temizlendikçe kalkınan o ülkeyi 60 yıldan beri yapılamayan yapılamayacakları gördükçe” boş konuşmalarla bak dolar şu oldu bak eko şu oldu bak millet aç diyen kişi ve yaratıklar sadece kendi nefsini ve kendi çıkarını dış dünyanın çıkarını düşünen bir avuç  gölge yaratıklar tekrar eski tozlu raflara gömmeye çalışan içte ve dıştaki güçler ellerindeki tüm okları fırlatmaya başlamakta geri kalmıyor bazen de ikna kabiliyetli  maskeli kişi ve kişiler kendi nefsini çıkarını düşünen  kişi kişiler akıl zeka noksanlığı derken ilerde cahildik demesine karşılık dense de aslı ise kurnaz hem de hain oluşlarından tekrar fırsat yakalamaya çalışan asalak dış dünya dış dünyanın fenomen kokularıyla tekrar larvalara hücre kozalağına girmekten gene fırsatları havanın nem akışına göre kozalakları şeytanın ateş buharında tekrar bir ipek kaftanına bürünmek istemekte olsalar da bu sefer başka yol arayışlarıyla tekrar tekrar bitmeyen korkak canlı yaratıklar hala...

Bu MİLLETİ BÖLERİZ YIKARIZ UYUTURUZ der ve gene yollara düşerler ve düşseler de ..Bu millet  şamar oğlanı gibi pataklasa da Osmanlı tokattı atsa da.. Amaçları farklı...

Dış dünya bu ikili oyun aslında üçlü oyuna girse de.. Gölgecillerin ve asalak olan aracı gölgecillerin ..Amaçları kendi ülkelerini diş dünya ülkelerini  kaos şiddetle züllümle  global dünyayı alt üst ederek savunma silahları savaş silahları satarak her türlü üçlü oyunları bırakıp ekonomi için dörtlü oyunlara girmekteler ve anlamayan akıllanmayan canlı türleri...

Karşılıksız para dünya güçlü devlet  diye dünya dolara endeksli parayı basmakla ufak baskı politikalarla bir tuvalet kâğıdını bir valiz dolusu parayla aldırmak yatırım politikası oynamaktan gelecek yıllarda bu sefer beşli oyunlara girerek yüz yıllık dünya paylaşımın dan dünyaya tek lider olma peşine koşmaktan geri kalmayacaklar..

Bil bil ki hala “dul avrat otu bazen de tatula otu ” ile uyutuluyorsan beynin illüzyonlar korku yaşıyorsan ..Hala anlamak mümkün değilse bil sen esir ve esaret içinde yaşamaya adaysın  .Ha bitecek mi hayır bitmeyecek...Ama senin milliği oluşun seni ve neslinisonsuza dek inancınla koruyacak..

saklı şifa sırlar kitabin dan akıl savaş strateji kaos bölümlerinden kısa alıntılar..

                            selcuk uysal çoban saklı şifa..

Gölgeler .. Canlıların gölgeleri doğanın gölgeleri ve aracı gölgeler..

İnsan kendi gölgesi kendine has davranışları dağların has gölgesi güneşin doğuşu ve batışıyla hareket eden gölgeler...Doğal bir yaşam...Dağ zirvelerinde kartalın düşen görüntülere keskin bakan davranışı iç güdüyle pençeleri güçlü oluşunu saysa da , yerdeki aslanın gölgelere düşen kokuyla davranışları diğer canlılara korku verse de ..Bunlar bir yaşam  tarzları ve hal hareketleri kendilerinin korku içinde oluşları kendilerine savunma silahı olarak görmekte ileri bir şey değildir.. Her canlı kendi gölgesinden aklın ilizyon hayal endişe duymaktan ötede bir şey değildir.

Geceleri ise yıldızların dolunayın sis teki gölgeleri ise canlılara göre korku endişe savunma veren davranışları.. Bunlar hep akılda kalma sebepleri ise insan canlıların anlatım filim görsel bilip bilmeden anlatımlardan korku endişe yaşamak için diğer gölgelerin doğa üstü global sahte gölgelerden başka bir şeyin olmayışı ve diğer canlılara korku endişe vermekten  diğer savunmasız canlılara korku gölgesi salarak yaşama tutuna bilme ne oluyor ne olacak korkular salarak diğer çırpınan canlıların ve canlılarda savunma mekanizmasının harekete geçirip kaos ortamları yaratan gölgeler...

Bunların hepsi akıl beynin vücudun acı hissi korkusundan ibaret olsa da.. Yaşam hayata tutuna bilmek için göz perdelerin sıkıca bağlanması sizlere aracı gölgeler koyarak tüm ekonomi çarkınızı canavar hatta enflasyon canavarları geçmiş korku endişe kaos ilizyonları gösterseler de  de akılda kalan aracı gölgeler hayatınızı altüst etmek ten öte gölgeler değildir..

Bunlar ise dünya güçlü devlet olarak yönetim idareyi almak için korku senaryosu gölgeleri vermek Diğer ülkeler korku endişe salarak o ülkenin içten ve dıştan kukla gölge oynatıcıları sizlere illüzyonlarla cehennem içinde pembe dünyayı göstermekten öte bir şey olmadığı gelecek yaşam hayatınızı cehenneme ve cehennem  ateşine çevirecek bir yaşamı göremeyecek kadar aydınlatmaları sebebi sahte gölgeleri düşürmemek ve görememek için pembe yaşam yeşil adiyi iyiyi kötü kötüyü iyi yaparak altın tepside sunmaların sebebi seni esir esaret içinde yaşatmaktan öte bir şey olmayışıdır..

Her kes vaatler verir şimdi gölgene bak sen neysen gölgen aynasını yapar.. Birilerin gölgesindeysen birilerinin gölgesini yaparsın sonrası İKİ ELİMİ KAFANA KOYAR gölgende aynısını yapar. Geçmiş tarih gölgelere karışırsın..

O gölgeleri karıştırın ÜLKEYE UFUK DOĞAN VE DOĞAR bir gölgeye ve o ülkeye karanlık çökerterek kendi ,kendine ve diğer sahte aracı gölgeler gelerek vaatler sunsalar da kendi çıkar gölgesi ve diş dünyanın gölgesi ve aracı gölgelerin isteği doğrultusunda  bir birlerini hep o ülke üzerinde yeni bir refah ülkesi altın tepside sunsalar da aracı gölgelerden kurtulamayışları dır..

Dünya ülkeleri kendi gölgesinden endişe duyan gölgeler ve çıkarı için kendi gölgesinden korkan aracı korku ilizyon gölge oyuncuları dünya güçlü devlet kendi gölgesinden korkan güçlü devlet diğer ülkeler için aracı gölgeler basarak dünyanın % 60 şini aracı gölgelerle kendi sahte gölgeleri güçlendirerek diğer ülkeleri batırmak istila etmek ten öte bir şey değildir..

Bu gün elinizde olmayan hatta cebinizde gölgesi olmayan dolar ero dış dünyada güçlü devlet olmak için ve güçleriyle gölge dolar basarak bastıkları gölgenin karşılı olmadığı halde diğer ülkelerin hain aracı gölgeler o ülkeyi batırdığını göremeyecek kadar içinizdeki nefis çıkar için dolara eroya gölge düşürmemek için  bu kadar aydınlatmanız hatta ateş püskürten üç başlı canavardan başka bir şey olmadığınız ve içiniz deki korku gelecekte SİZİN İKİ ELİNİZİN KAFANIZAkoyduğunuz gelecek halinizdir.

Boşuna çırpın mayın kurtuluşunuz yok...Kurtuluş sadece aracı gölgelerden başka gölgelerden uzak kalmanız kâfi.. Nasıl olacak derseniz.. geçmiş haliniz şimdiki haliniz gelecek hayallerinizin korku gölgesi den uzak durmanız ve fazla yazmama gerek yok gelecek için sırlar kitabin da aktarıldı yazıldı .. 

Sadece şunu söylemeden geçemem öncelikle milliği olmak sen milliğiysen bastığın topraklar sağlamdır...Fazlada geri gitmek istemiyorum hayatında canlı, canlı yaşadığım 1980 öncesi ve 1980 sonrası  yapığım katma değeri yüksek tüm projelere hayırlarla ve yoklarla karşılaştım.. Çünkü gelmiş geçmiş tüm yöneticiler dış dünyanın gölgeleriydi Sümer altın açar, kimisi de benim memurum işini bilir paralar konsada haksız kazanca hayırlar dediğin zaman...Hayallerin hep geri kalır...

Ama şimdi dağlardan akan kaynak öncelikle arık ,sonra cay, dere ,ırmak ,nehirlere göllerle birleşerek bulduğu her fırsat boşluklardan denizlere okyanuslara açıldı. Yıllar ve asırlar çeyrek yarım asırdan beri raflarda bekleyen tozlu projeler tek tek ayağa kalkmakta 50 yıl önce olması gereken buydu...Ama hep gölgeler sahnelerde sana yok dediler..

Ekonomide sanayide her konuda hep hayır yok yapamazsın edemezsin içten dıştan her türlü kaos gölgeler her seferinde yeni sahneler aldılar seni hep savunmada savunma silahları emanet vererek sen yapma dercesine ve başkalarıyla iş yapsan da sana bazı müttefik dost görünen üç maymunu oynayan her şeyde renk değiştiren bir canlıya benzeyen o canlının doğal yaşantısına uymayan değişik mahluk sisli karanlık ta ki işe yaramaz bir ağacı gölgesi akıl korku ilizyonlarla doldurulmuş korku salmış  sahte gölgeler hain aracı gölgelerle  seni sömürmek ve daha da sömürmek için sınırlarında zor durumlar sokarak diğer gölgeleri el altından sopalar göstererek kışkırtarak ,devlet vaadi ,krallık kaos fitne fesat kandırılmışları üzerine salarak  bunlar seni sömüren yok etmek için en yakın dost görümlü aslı olmayan aracı gölgelerden başkaları değildi..

Bitecek mi hayır bitmeyecek sen pes etmedikçe yoluna devam ettikçe sisli havalarda gölgelerin korkusu sen milliği olduğun süre sağlam topraklarda olacaksın...Güçlü olmak istiyorsan katma değeri yüksek geri dönüşümlü her aldığın teşvikleri hesabını verecek istersen en yüksek sanayi veya istersen evde incir reçeli yaparak aracı gölgeler olmadan katma değeri yüksek üretimler yaparak milliği topraklarda havuz dönüşümü sağladığın ,müsrifliği kestiğin süre en yüksek ışığı yakaladığın vakit zaman bil ki  o korku salan gölgelerin hiç biri olmayacak..

saklı şifa sırlar kitabı savaş strateji akıl sanal gölge oyunları bölümünden kısa kısa alıntılar.. 
                              selçuk uysal çoban saklı şifa..

Günler 8 Mart ama an ve yarını bilmedikten sonra

Dedik ya büyük harfleri okuyor geçiyoruz. Bu gün 8 mart kadınlar günü der yarını unuturuz bir kadına 365 değil 366 gün okusan bitmez, bir kadında 365 değil 366 gün erkeği okusa bitmez, Bu küçük harfle yazılmışı okunsa anlamış olunsa iki sevgi bitmez.. Yanı hiçbir şeyin günü yoktur sadece okuyup anlamak anlayabilmektir.. Sadece erdem olmaktır...Kadın bil ki nüfus kağıtları pembede olsa yürekleri Mavidir.. Sor kendine yaratanın emriyle kadına vazife verildi sen oldun .Sen kendine önem vermiyorsan geleceğine de önem vermiyorsun dur.. 

Bu gün güne değer veriyorsan bil ki gelecek nesline önem ve saygı göstermendir.. Bu gün hiçbir şey arama sadece kendini ara bil bulacaksın özünü.. Bu gün verilmiş yaşam hediyesi an ve yarın verilecekse hediyen bu günü oku anlayacaksın değerini... 24 saat sonra..

Dün 8 martı, hediyeler verdin aldın, bu gün 9 mart ve geri kalan gün 364 gün ya şimdi...Esas sana verilen yaratan tarafından hediyeyi Kadını okuyup anlayıp bilseydin ,yaşamın boyunca sana verilen hediye bilirdin. .Aynısı kadın olan erkeğini okuyup anlayıp bilseydi bu gün ne şiddet olur ,nede sevgi biterdi..

Bil ki aslında sevgi hiç bitmiyor sadece dış dünyanın pembe hayallerine kapılıyorsunuz kazanan kim sizleri hasta edenler.. Kimler bir avuç iblis topluluğu Bunlar kim derseniz nefsinize bakın orada hepsini görürsünüz. .Kötü Nefsi yenmek sadece bir adım sevgi gelmekle başlar yeni bir hayat ..Bak o zaman sevgiyi hayatınızı hiç kimse yıkamaz .Çok mu zor sevgiyle bir adım haaaydi.. saklı şifa sırlar kitabin dan günler bölümünden alıntı..
                                  selçuk uysal Çoban saklı şifa

Regaip kandili 07 03 2019

Şehirler dağlar gibi saf temiz olsaydı şehirleri tercih ederdim. Dağlarda şehirler gibi olsaydı.. Artık yaşanacak yaratanın yarattığı insanlık aslı olmayışından toprağı seçerdim Savaşı kazanmak istiyorsan kötülerin savaşını iyilerin seyirci kalması sadece kafidir.

Ölüm son olmadığı için ruhun ve bedenin asla yanız olmayacağını inancımla bilirim. Zaman perdesi yaşam süresi kadar kötü virüsler sonrası birbirlerini yer bedenleri toprağa ruhu ise iyilere hesap vereceği saat dır. Vicdan ve ruhun anahtarı ise akıldır..

Beden sadece sıvı kanla hareket halinde emzimler vitamin mineraller mineral tuzla ve nefsin hakimiyet izliğiyle beslense de.. Hissin tehlike sonar sinyali verse de. Acı çeken beden değil vicdan ve ruhtur. Geçmişten gelen geçmişi göremeyecek kadar körlük ise benlik ihtişam şan şöhret gelip geçici hakimeyetliktir .

Kalıcı baki ise sevgi saygı yardımlaşma aklınla vicdan ruh ebediyetin anahtarını bulmaktır.. Akıl senin en büyük hazinendir her şeyin başladığı yerde bittiği gibi bittiği yerde tekrar başlar..

saklı şifa sırlar kitabin dan “Dört hak kitabı” İslam ruh düşünce ve akıl bölümünden kısa alıntılar.. Devam edecek

selçuk uysal çoban saklı şifa

Baharın gelişi 06 03 2019  Toprağın uyanışı

Anlamak isteyenlere anlatıp anlayamayanlara.

Kışkırtma bir kaos silahıdır seni maşa olarak yanış yola sürüklerler. Dış dünyanın istemiş olduğu da budur.. Savaşı kazanmak istiyorsan kötülerin savaşına iyilerin seyirci kalması sadece kafidir .Ölüm son olmadığı için asla yanız değil ve yenilemesin kin nefret kalkmış kardeşlik beraberlik zinciri perçinlenmiştir ..Kötülere karşı en büyük silah insanlığın beraberliğidir. saklı şifa sırlar kitabin dan kaos bölümünden kısa alıntı..

                               selcuk uysal çoban saklı şifa..

Daha çok yenilik...İşte orada sağlıklı nesiller var

Yılar önce yazdığım yazıyı hatırlatmak..05 07 2013 yazılımından...
Sizlerin yok etme ana temeli alış verişlerde bilhassa Pazar marketlerde poşet kullanmanız eskiden köfe file Pazar çantaları vardı  modernleşme geldi hatalık çoğaldı ..sebebiyetlerden bir tanesi ama asır geçtikçe hastalıklar daha da hızlanacak.. Daha doğayı anlayamayış anlaşılırken unutulmuş unutturulmuş bir sebep poşet mi daha çok beğenme beğenilmemi doğal hal dururken abartılı makyaj neyin aynasıdır daha bir çok sebebiyetler kendi elinizde tavsiyeler de uygulama hatalarında yaratan sizlere doğal yaşam vermişken  .. Bir sorgulayın.. saklı şifa sırlar kitabından organik yaşam sağlıklı beslene alerji bölümünden alıntı..

                                 selçuk uysal çoban saklı şifa

Oluşum "Yaratanın ol demesiyle"

Milyar asırlar milyon asırlar her asırların atmosfer zamanlarında yaşayan canlıların bıraktığı nesle madde su sıvı her asrın atmosferi değişerek doğanın diğer canlı türlerin bıraktığı atık salgı doğa oluşumları değişerek insan ırkını yaşatacak doğada yaşam ortamı yaratanımız insan ırkına bu güzel dünyayı sunsa da hazırlansa da şimdiki asrın insanı insan ırkı dünya var olduğundan beri tüm canlıların doğa örtüsü canlı oluşlarını eko zinciri ikrar edemeyişimiz düşünce beynin canlı örtüsünü yaşayan canlı oluşunu ikrar edemeyişi ve algılayamayışıdır.

Gelecek asırların daha kötü nefes alamayacak şekle gelmemiz ve doğa afetlerini göremeyecek kadar.. Düşünce ve akıl edemeyişimiz dır...

Bir arının doğada bıraktığı taşıdığı ağaçları diğer bitki aşılaması aşılanmış bir ağacın meyvesinden yiyen sert yamaçta doğan kartal atmaca bir diğer ağaca bıraktığı dışkısıyla diğer ağaçlar da üzerinde asalak olan bir bitkinin yanı ökse otunun oluşumu bir diğer kuşun tohumuna yapışan ve oradan başka ağaçlara faydalı ağaç kurtların oluşumunu ve oradan kozalanıp kelebek oluşumu vezincirleme eko düzeni kurulması bir tesadüf mü...

Doğanın soğuk ve sıcak oluşumundan öncelikle kim erken soğumasıyla meltem rüzgar fırtına kasırga tayfunlarla taşınan gene eko düzeniyle bir yaşamın farkına olamayışımız.% 0 akıl. .Düşünce böyle olsa da cahili çağrıştırsa da insan ırkının içinde serbest dolaşan şeytanı nefis deryasına kapılarak aklın kurnaz oluşumumuz dur..

Konuya geçmeden yazılıma geçmeden yanı bir doğa dengesini yakalayan bir arının yaşamı onların yaşamı arı dansı bir mimar yapı yon bulma fenomen kokularıyla bir koloni oluşumu gibi yaşam dünyalarını yazmaya başlamadan bir sohbeti anlatmak istedim....

( Bu gün soğut altında ki bir konuyu yazmadan geçmek istemedim .Karşı masada ver yansın... Duydun mu bir muhtarlık için koça doğayı kesmiş, sen bir doğa hele ney ki obur muhtar 70 bin tl kredi çekmiş...Yanmasa da lafa karışır "Aynen böyle"...Siz ne söyler siniz kardeşlikler başka taraflarda bir oy için adam başı para saymaktalar...Fazla dayanamadım...Sizin laf konuşmanız ve bu durumları yapanların aslında tek bir şey yapmak lazım ellerinizden seçme seçilme tüm haklar alınması lazım kanun 65 yaş der ne oyunuz nede seçilmeniz geçerli değildir...Der oradan ayrılırım )

Bir muhtar bir köy demek, bir mera demek, bir doğa bekçisi demek ,muhtarlık insanlık yaşamının ve doğanın ilk başlangıç yeri aksisi ise ne arı kalır ,nede doğa, nede canlı ,onlar göz olmaz ise sizlerin şehirlerde yaşantınız da yok tur. Yaşam ise seçme seçilme hak hakikat dır.. 

“Anlayamamışlara...Muhtar acılımın anlamamışlar...Bir mahalle bir köy sadece sizin değil 81 milyonun kişinin her oy millet için oy vermektesin.. Özgür iradeni benlik ve çıkar için satmak 81 milyon kişinin gelecek neslini devletinin   hak adaleti hakikati satmak buda geleceğiniz yok oluşudur her halde anlamış olmanız” 

Kralın soytarısı vardır bu ney söylese de kanunen dövülmesi öldürülmesi yasaktır...Bir de iki şamar oğlanı vardır.. Bir gün soytarı kralım siz halkı eziyor kesiyor her türlü eziyetler halka zülüm ediyorsunuz der...Kral sinirlenir soytarı ney söylese de bir şey yapılamayacağından şamar oğlanları çağırır hıncını bu iki köleden hırsını alır... Kral o gece soytarının dediklerini düşünür demek ki der sokaklarda çevrede bunlar konuşuluyor ki soytarı bunları söyledi der.. Ve kral kendisinden gizli iş çevirenleri bulur ve yok eder..

"Evet bu emperyaliz zenginlik baronlar şan şöhret çıkar benlik hayal dünyasında insanlar soytarı da görünse olsa da hala ülkeler şamar oğluna ve masa altından güçlü devletler sopa gösterse de dünyada insan hakları kuruluşlar insanı yardım altında kurumlar kuruluşlar esir esaret oluşlarıdır soytarı ve şamar oğlunu geçmişlerdir. Dünya adalet insanlığı için adalet yargıçların gelmesini bekler.(Buda doğa afetleri Azrail'in gelmesidir. )

"Sıkılmış akıl ve sıkıştırılmış akıl yaşamın yaşayışı göremeyişi sebebi ise çıkartılmamış bir göz bandı oluşudur "

Şimdi yazımıza geçelim Evet bir yaşam imparatorluk kuralım ama “karanlıktır”. On yumurta bir arı kovanından  gelin sıfır dan gelecek insanlığı kuralım...Devam edecek...

saklı şifa sırlar kitabin dan bazı yazılar akıl bölümünden kısa kısa 
alıntı..

selçuk uysal çoban saklı şifa   

Dünyada Geçmiş Asırları Göremeyenler

Dünya Geçmiş coğrafi yapıdan "insanlık yardımı altında" savaş çıkartılıyor ve savaş kazanılıyorsa edinecek tecrübe insanlığın ayıbı ve insanlık kaybıdır..

Üstün güç pembe ülke altında ve kemdi ülkesinde saldırdığı ülke nüfusu kadar açlık yoksulluk çekiyorsa orada insanlığı yok oluş kullanıp atılacak kadar kobay esir olarak yaşama tutunması kendi ülkesinde insanlığı yok etme sebebi dır..

Dünya bu pembe ülkeyi göremeyecek kadar nefis benlik şan şöhret için pembe dünyayı göremeyecek kadar ise onlarda dünya payına ne düşeceği bakış acıları ve kanıtıdır..

Baronlar olarak bilinen zenginlerin emperyaliz ,yargının, devlet otoritesi altında şirket ve üstün ırk altında kendi yaşam için kendi halkını ve dünya insanlığı yok sayarak yer altı ve yer üstü zengin ülkeleri içten dıştan insanları kullanarak kobay ve hain oluşumu yetiştirerek sağlayarak ve oradaki insanların esir köle içinde yaşaması için dünyadaki tüm insanlığın bu çatı altında toplanması esir esaret içinde yaşaması altında yapılanmış bir savaş planıdır..

Gene yeni bir yüz yıl paylaşılamayan dünyayı paylaşma adımı atılarak yardım altında atılmış adımı dikta demokrasi altında paylaşım "asrına" yılına girilmişi göremeyenler sadece kandırılmış ve gelecek nesilleri yok oluşu şimdilik savaşı demokrasiyi kazandık diyenler kendi geleceklerinineslini yok edilişleri dir.

Pembe dünyada geçmiş tecrübeyi göremeyecek kadar kör ve komşu ülkeler komşu ülkeyi bir adım kadar yakın olan ve adımların kendi ülkelerine yaklaştığını göremeyenler esir ve esaret içinde olduklarını göremeyecek kadar insan ve insanlı ruh yapısından kopmuş olanların bir kanıtıdır..

Güven duyulmayan kişi karşı kişiye güven duymuyorsa kendine güven olmayışıdır Hep kaybetme korkusuyla yaşar ve korkar yaşama ise kanla bakar..

sırlar kitabi aklın savaş virüsü savaş strateji oyunların bölümünden alıntılar. 

                           selcuk uysal çoban saklı şifa

Saklı-şifa sitede yazılı ama ulaşamayanlara. .

Şimdi bu günlerde (5 marttan sonra arta bilir) sık baş ağrıları ve migreni tutanlar ve sigara içenler 7 saat boyunca içmeyecek içemeyeceksiniz...Bedava ..Buyurun yapın..

250 gr cam balı 20 gr zencefil tozu taze çekilmiş 15 gr havlıcan taze çekilmiş. .Hepsini karıştırıp macun haline getirin.. Sadece sabah bir tatlı kaşık yenir...Ayrıca bakın sadece toros nanesi yağı başka başka çok konuşan olur.. kulağını kapa (sadece cin yağda olabilir ama sahte olandan değil )...Sadece kulak iç tarafına sur sadece sur.

Yanınızda peçede bulundur fazla değil saatinize bakın 1 veya 2 saat içinde neler, neler çıkacak...Sadece migren Hindistan Cevizli krem şampuanlar ve tarcınlı tatlı türleri ve kozmatik ürünler parfüm dahil kullanmayı...Lütfen şoför arkadaşlar araba güzel koksun diye parfüm sıkmayın bay bayan insanoğlu lütfen toplu taşımalarda parfüm kullanmayın zaken (beğenen beğenmiştir) indin mi çantan dan çıkar sur..

Hem siz de kana karışarak karaciğeri vurarak kanı pıhtılaştırarak halsiz duruma düşürür .Sonra gerisi hızlı gelir.. hem de başkaları astımı migreni baş ağrıları artar.. Bunun tedavisi yok sadece ver oradan antibiyotik veya yaz oradan ağrı kesici. "Sadece yukarıda yazılan alternatifler i"var.. Fazla yazmama gerek yok..

selçuk uysal çoban saklı şifa.

Hep iki yolla çekiştirip duruyorsunuz .Ama Asır geldi..

Gizemli zaman ve vakit zaman çok yaklaştı. Ne o taraf ne bu taraf önemi yoktur. Mesele hepimiz olarak geleceğimizdir. .Bu dünyada tanrının misafiriyiz güvenilir yerdeyiz. ola ki sizleri kurtarmaya geleni kurtaralım ki hepimiz olalım..100 yıllardan beri seçme seçilme kargaşa içindeyol alan dünya bilin ki hizmetlerin sadece ( yaşamak ölmek arasında kısa bir yoldur) %20 si halka geri kalan %80 ise dış dünyanın iç içe geçmiş kutucukların hainlerin ve kaos çıkaranların ve kendilerinde ve geleceklerinden endişe edenlerin elindedir.. Bir kıvılcımdan korkanlar dumanı göremeyenler özgürlük barış ateşini göremezler..

Sistem şirketleşerek parası olmadığı halde emperyalizim gücüyle çarlık krallık imparatorluk sosyalizm faşistlik adı altında çekiştirerek kışkırtma yolu ile yol alan dünya insanı bunlara eş değerde başka yol kavramlarında ise devletleri parçalayarak veya kaoslarla kışkırtarak üç maymunu oynamaktalar bazende kertenkele gibi renk değiştirirler bazende sahne tiyatro logosu gibi güler yüz asık surat bazı zamanlarda da masa altından sopa her asır gibi değişen maskeler...Bu zamana kadar da hiç iyi olma yolunda sahne alınmamıştır..

Çünkü hepsi bu gizemli dünyada endişelidirler.saklı şifa akıl bölümünden alıntıdır..

"Yaratan" her asırda yeni bir dünya gelişimi vermiştir...Ama insanlık hep ölümsüzlük istemiş yada çoğalma yada yok etme bunları düşünenler aslında bunların hiç önemi yoktur. "Sadece yaratan tarafından verilen zaman vakit doğuş ve batış ilimle bilimle alemlik yaratan verse de "İnsanlık nefsi ile her asırda bilim ilim alim lik benliği önüne katarak "yaşatmak yerine "Akıl aklıyla bilim ilim alim liği çıkarı çıkarlar için Aklı beyni %1 2 3 den % 10 çıkamayış sebebi bu dünyada insanlık sadece cahil oluşudur.

Beyin aklın sıralanışı % 3 geçmez.. İnsanlığı kaos zulüm savaşlarla yok etmek cahiloluşumuzun bir sebebidir.. Bir sebebiyet de ölümden, aç kalmaktan, açıkta kalmak korkusudur."önemli olan yaratanın vermiş olduğu sadece değişen zamandır içinde % 10-99 var dır" 

                              selçuk uysal çoban saklı şifa

Son Durum

54397 sefer sayılı tren 4,5 yıl ışığa doğru yol hazır 

                                  Tek yürekle  Tek yol

Ebediyete kadar silinmeyecek baktıkça ne nerede dercesine.

Asırdan beri başkan başkanlar seçilir ama asır değişti hatta dünya değişti farkını varmak daha iyi adımlarla insanca yaşamak yaşatmak gelecek geleceğin ışığını yakalamak..

Gerçekleri başkaların adına yazmayacaksın kendi nefsine göre de yazmayacaksın çıkar benlik le eleştirip "eylem" olmayacaksın. Halkın muhalefeti olarak eleştireceksin daha iyi yollara...Gelecek Geleceğe bir adım atacaksın...4.5 yıl Gözleri kulakları hizmetleri var oldukça ve güven oldukça öncelik Tek devlet adımı Halkın hükumeti hizmeti var oldukça bil dış dünya elini uzatamaz ..Dünden bu gün 1919 ve 1922 kurtuluş savaşının başarısı. .Bu gün ise 2019 kurtuluş savaşınız. .DIŞ DÜNYA ya EĞİLMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜZ. Tarih yeniden başlıyor...

                             selcuk uysal çoban saklı şifa..

Bir cay molası...
Yaşatmak için yaratanın emri ile dünya eşit zaman vakit saatler geldiğinde hep yapmakta.. Şubat 19 20 21 Havaya şubat 26 27 28 suya mart 4 5 6 toprağa 

" Cemre" sizin teknoloji sadece sağlık varsa para yok kaos şiddet zulüm yoksa para yok felsefesinden öteye felsefeden başka öte yolunuz yok.

İleri teknoloji diyor sadece insanları yok etmeyle ve kendinizi de yok etmeyle yok oluyorsunuz acaba hangi akılla başarıyorsunuz..

Teknoloji diyor insanlara ülkelerine kaos yaratarak silah sat ve satıyorsunuz ülkeler savunma diye altında alınan silahlarla " yaşam üretmiyor " insanları yok ederken eskiden beri gelen çelik boru barut kömür fosil yakıt maddeler için insanları asırlardan beri gelen insanlığı yok eden edenleri. asırlardan beri yaşamı hep bir teknoloji derken şimdide ileri teknoloji der dururken insanlığı insanları yok etmek size anlamsız gelmiyor mu.

Ama hep bir şeyi unutmaktasınız kendi güçleriyle savunma silahı yapa bilmek ve de yapmasalar da yaratana iman gücüyle toplum halk insan gücünü unutmaktasınız...

Çok ileri bir teknoloji insanlığı insanları yaşama yaşatmak yaşatarak gelecek boyutlara çıkmak arken bu ne kaos şiddet dışarılardan gelecek afet felaketleri görmezden gelip dururken ve bir birinizden korkunuz la bu ne yok etme korku teknolojisi hep ben olmak dünya ve global dünya teknolojisinde insanlığı yaşatmak dururken insanlığı yok etmeyi kendinize bunları sordunuz mu. Yok fotoğraf makinesinin karşısına geçtiniz ben buradayım dercesine kokan şak...

"Yaratan "her şeyi sunmuş hatta ileri teknolojiyi de zaman vakit geldi mi sizlere biz insan oğluna sunmuş.. Bakın gizemi bulamazken gizemli galaksi evren ve dünyada yaşaya bilmemiz için"cemre hava su toprak " yaşam için nimetler sunmakta dışarıdan gelecek en ufak tehlikeden korunmak için beynine akıl ve birleştirmek için maddeler ve hikmetler sunmuşken işaretlerle delirterek sunmak tayken yaşa yaşat dururken sizlerin yok ettiğiniz dünya gizemi ise zamanında her an her yerde eşit yaşatmakta yaşatırken bu gördüğünüzde ve yaşadığınızda gizem dolu teknolojiyi görmüyorsanız.

Bilin ki gelecekte başka başka kaoslara oyunlar sahneler ve gene ,bilin ki içinizdeki nefis şeytan iblis cin ile dörtlü poker masası kurmaktan ileri gitmeyecek gidemeyeceksiniz .o asırlara gitmek anlamak için bir yüz daha zaman kaymasına girmeniz gerekecek her şeyin yok olduğu vakit şimdi göremiyorsanız gelecekleri göremiyorsanız kurduğunuz oyun oyunlara bakin...

Evet para kazandım diyecek zaman gelince yok olacak.. Para kazandın mı yok sağlık kazandın mı yok yaşarken yaşamı yaşatmayı kazandın mı yok sonsuz ebediyete kalacak mısın oda yok..eeee... ler. yoksa kurduğunuz oturduğunuz oyun oyunlara tekrar tekrar bakın bakin..

"Bilin ki çok akıllı çok para kazanmaz kazanmak istemez sonsuz ebediyete iz gelecek nesillerine "adım adını" bırakır "

Şimdiki teknolojiniz le dağlardaki cay kahve tadını alabilecek misiniz ..Dünyayı yok ettiğinizde bu cayı arar olacaksınız ..sırlar kitabından zor yolculuk bölümünden kısa kısa alıntılar .

selcuk uysal çoban saklı şifa

Su Hava Ateş Toprak

"Yaratan" sana bu dünyayı sevgiyle yaşa ve yaşatmak için sunduysa her yaptığın zulüm kaos haramdır. Buz sıcakta suya döndüğü gibi tuz midende eridiği içindeki " iblis ateşi  " içini kuruttuğu gibi bir damla suya hasret çölde serap gibi insanlığı yaşamayı sevgiyi paylaşmayı arar durursun..

                             selcuk uysal çoban saklı şifa

İsteyeceğin tek şey sağlık

Kin nefret "her kitapta" aynı cezadır "yaratandan" uzaklaştırır kendisini ateşe atmak gibidir.. Her kim kendi ve başkaların  çıkarına ülke ve halkı zulüm kaos sa sokuyor ise gelecek nesli yoktur. Her kim ulusu ülkesi ve halkı için milliği toprakları savunuyor ve maske takmış hainleri bertaraf ediyorsa her an anları mazlumları koruyor ise bu dünyada ve gelecek boyutlarda nesli sonsuza kadar yaşar insanlığı halkını ülkesini yaşatır. 

                            selçuk uysal çoban saklı şifa.. 

Şimdi insanlık için var olabilmek. 

Gelecek ve şimdiki yaşam için her kes biliyormuş gibi yaptı ama gelecek ve gelecekteyse ise " Tek bilen yaratandı "Yaşama farkına vardığınız zaman yaşamın farklı boyutunda olacak şimdiki yaşamınızda "elçilerle" ve doğa üstü ikazlar gelse de yaşamak yaşatmak için hiç farkına varamayacaksınız benlik nefis zulümle insanlık yok olacak "Her kitapta kısasa kısası "bildirdi.. Sis isteseniz de istemeseniz de yok olmak hep peşinizde olacak. Bunu bildiğimiz halde bu ne telaş bu dünyada yoksa ebediyeti mi düşünmektesiniz an anları bilemediğin gibi yarın zamanı vakti bilemediğiniz halde bu ne kaos şiddet...Bak hep bildiniz biliyormuş gibi yaptınız ama"gizem " bir göz kırpması kadar yakın vakit ve zamanınız..

selçuk uysal çoban saklı şifa

Yaşam ve Hayat İki tercih   

İyi yol ve Kötü yol .Hep iyi yolu seçtik ama hep kötü olma yoluna girdik...Kötü yolu seçip hiç iyi olma yoluna yanaşılmadı.. Baktık ki ikisi de aynı yol...Çatal ağzında duran insanoğlu dürüsttü iyi kötü yoluna bazıları da kötü iyi yoluna çekildi baktılar iyi kötü kötü iyi oldu...Yazılar gibi karmakarışık dersiniz ama hayat karmakarışık...Kimse "Kuran" ipine " Tevekkül dört hak kitaba " İnsanlık doğru yola sarılmadı.. Yanlış ve doğru yolu bulmak insan olmak ve doğru nesil yetiştirmek.. Her isteyene göre yazılmaz.. Kendi isteğine göre de yazılmaz.. Düşündürücü düşünce yazarsan düşündürücü hayat ve yaşam labirent içinde ve aklın yoluyla sağlık ,sevgi ,sevmeyi insanca yaşamayı daha rahat bulursun.. Yakında yazınca anlarsınız..

selçuk uysal çoban saklı şifa


                                        2018-2019

Yaşam ve ölüm bir çizgi insan ve aile arkadaşlık sevgi ve birleşmedir. 

                        Sevgiyi seçemeyenler hayata kanla bakar.  

2019 Bir Ulus Bayrağı ve Vatanı için Ebediyete Koşuyor ise. İleride  ve geride Kalan Düşman Bilmelidir ki zamanı gelince Saklanacak yer Bulamaz.

selçuk uysal çoban saklı şifa

Sizler kendinizi çok iyi bilmektesiniz

Evet bu gün kartal masum ölen tüm insanımıza Allah tan rahmet yaralılara acil şifa.. Bir binanın 30 ila 50 yıllık oluşu var iken geçmişte başkanlar adamim deyip secim vakti ruhsat verenler içiniz rahat mı sizler şu an katilsiniz.. Sadece  İstanbulun kartal mı..

Başta mersin mı Antalya İzmir 3 5 7 yerine 15 17 kat çıkanlar denize sıfır olup 21 kat çıkanlar başka sebeplerle statik hesaplar unutularak yanlışlıkla 5 cm fazla 4 santim eksik dökülen yanlışlıkla dökülen betonlar olduğu halde ruhsat verilen binalar sizler geleceğin katilleri ve ölen mazlumları ölüm sebepleri olacaksınız ı. göremiyorsanız. VE gelecekte obruk, sismik, kayma ,hareketlere ön adaysınız...

Aman malım elinden gider deyip kontrol ettirmiyorsanız. .Bilin sizleri gören yaratan rabbim ve ölümden ne nereye saklanırsanız peşinizde ki Azrail olduğunu unutmayın...

Bir kısmı sırlar kitabi saklı şifa karda yürüyüp izini belli etmeyenler ve kanunlar yasalar bölümünden alıntı...

" Suçlu aramayın önce bir suçsuz bulursanız inanın tüm suçluları bulursunuz onuda nefis saklamıştır. ".

(Allah bir katına sever doğruluğu) İnsanlığa yaptığınız kontrollerde ve yaptığınız binaları ve oturduğunuz evleri çok iyi bilmektesiniz çıkın kendinizi deşifre edin 10 KAT HACA GİTMİŞ GİBİ içiniz huzur duyar.. Buda bir tür helalleşmek .Gelecek insanlığa ışık olun ..
                                   selçuk uysal çoban saklı şifa

1919- 2019- 2116

AN VE VAKİTLER 
Saklı Şifa sırlar kitabin dan alıntılar kanunlar ve yasalar
                 2018 2019 için gelecek an ve anlar..

Gizem aklın erişemediği ve dolayısıyla mantığa, akla uygun bir açıklaması yapılamayan, ne olduğu çözülemeyen, insana kapalı, saklı kalan şey, doğaüstü inanç doğruları.

Göklerin ve yerin mülkü yalnız “Allah'ındır”. O diriltir ve öldürür.

Sizin için "Allah'tan" başka ne bir dost ne de bir yardımcı vardır" 

Çıkarlı bir insan için Anlaması zor anlaşılması zor


Her 4 ve 5 yılda sonlarına doğru döner ekmek promosyon sosyal hizmetler sağlık bedava dağıtılırken geri kalan günlerde hak hakikat adalet nerede .Dur söyleyeyim geri kalan günlerde hak hakikat ve adalet biraz daha dış dünyaya hortum yerine delikli drenaj borularıyla döşemek akıtmayla geçer .Anlamak zor değil mi nefis çıkar için başka yolunuz olmadığı için. Ama"yaratanın ilkelerinde" kısa yolu vardı gerçek hak hakikat adalet sevgi ve merhametvardı. O da an anlarınız anlamanız için  doğuş batış vakitlerdi var olduğunuzu güzelleştiren güzelleşen di.

selçuk uysal çoban saklı şifa.


                     28 12 2018 / 24 01 2019 / 03 02 2019

Olduğun gibi ol yada olmak için neslin le yaşa...

Emperyaliz 2019 oyunları dış dünyada başladı orta Amerika da çürümüş oyun sahneleri küresel para gücünü artırabilmek için eski ajan darbe oyunlar sırada bu gün orta Amerika ve DİĞER ÜLKELER SON OYUNA sahneler hazırlamaktayken fakirleşmiş halk son çare sahnelerin arka yerlerde yer bulurken.. Kuklacı hainler yakın sahnelerde rezerlenmiş yerlere otururken fısıltılı sesleri duyamayan geri deki fakir halk öndekilerin üstü kapalı şan şöhret bağrışlarıyla tiyatroda sahnelenmiş fısıltılı sesi duyamayan arka sıralara kulağa ön sıradaki MASKELİ iblislerin gelen sesler arka sıradaki temiz yürekli insanlara hoş gelse de..O ülkeyi kurtaracakmış kulaktan dolma sesler..

Haince fikir İnşasına başlaya ve temel atılmaya başlasa da kumdan kafasını kaldıramayanlar ve elindeki zenğinliği bir başkalarına vermeye hazırlanan halk içlerinden halkıyla ordusu ordusuyla halkı birleşerek içteki içte ve dışta hainleri yok edecek inanç ordusu çok yakındır...

Bazı ülkelerde çok yaşadı geçmiş sahneler ve 2019 sahneler...1960 1980 ve 2016 iyiyi kötü kötüyü iyi ayrıt edemeyenler iyi ve kötüyü çözünürlük bulamayanlar bu tarihlerin öncesin de hazırlanmış baş aktörleri getirmek için önce krallık ve sonra bir ilaçla ve bir suikasle yok etmeyi ortadan kaldırmak plan ve planlar içinde olan ve son olarak dış ve içteki oradaki zenğiliği almak ve yok etme planlarıyla yeni bir tür iblis ve şeytanı oyunlar 100 yıl içine giren dev şirketleşmiş dev küresel emperyalizler 24 ocak 2019 türedi daha önce de 28 12 2018 hatırlatıldı...

Şimdiki orta Amerika ve doğu Asya ve orta doğu paylaşımı ve gelecek yüz yılın paylaşımları asrına girdiniz.. Hey dünya insanı uyan insanlığınız ve nesliniz yok ediliyor bu gün yakın ülkeler bir birleriyle destek olmaz iseniz adım adım sizlere yaklaşacaklar....Saklı şifa Sırlar kitabı savaş virüsü ve startejik oyunlar bölümünde alınma ...
Devam EDECEK ..Sizler yaşaya cam zannederek yok olma adaylığına adım adım yaklaşıyorsunuz...

                            selçuk uysal çoban saklı şifa


Tarih yazmıyorlar geçmiş tarihi atladıkları için zaman perdesini yeni yüz yıla taşıyorlar uyan dünya .Görüp te nefsin ve çıkarın göz bandına bağlanmış göremeyiş 2019 ve 2023 değişim geçmiş 100 yılın yeni bir yüz yılın içine girmekte bir zincirleme reaksiyon

Köy ve meralar şehirleşmeye, daha sonrası ithale mecbur bırakmak ve ulusun % 60 eklemeyen tahıl ve sonrası şirketleşen tarımda köle olarak çalışmak dış dünyanın içerideki hainlerin senden istemiş olduğu plan..

Sadece sırayla devlet yönetimini ele geçiren çok basit bir şekilde o ülkeyi teslim almak.. Sen ne kadar iyide olsan kötüde olsan seni hain olarak bilecekler iyi ile kötüyü ayırt edemeyecek zamanın içindeyiz.. Bu dünyada yaşanmakta..Sizleri ekonomi dar boğazda başınızı kumdan çıkartmayacak şekilde sıkıca bağlanmış göz bantları..

Holdingler ve Şirketler şirket çekirdekler dev ülke carter kuruluşlar ve arada kaybolan iflas gösterilen taşeron şirketler vergilerle toplanan akar sağlayan carter havuzu.. Şirketler grubu 3 5 yıllık ömürler sömürülen devlet kasaları sonradan bir kalemde silinen vergiler.. Şirketleşen devlet ,devlet ulus bayrak gölgesinde vatan toprakları çekirdeği ne nerede olacak kısa zamanda yok ve gelecek nesliniz de yok olacak ..

Havuza toplanan para servetler şirketleşen devletler o ulusu devleti esir alan kuruluşlar yakın dan da yakın..

Sesi bile çıkartılamayan halk köle esir olarak teslim alınan devlet ve devletler..

Eski ulus sosyaliz devletler ve Devletlerin sosyaliz oluşumu ve halkını emperyalizm para düşkünü olarak şek hırs her türlü kötülüğü yapan bir halk yetiştirerek halkın içinden çıkan terör ve insanlığı o toplumu yok edecek şirketler...

Emperyalizm görüşlü olan uluslar ise dünyada küçük ulus devletleri kargaşa ayrıştırma kin nefret kusarak terör estirerek teröre yenik düşürecek uluslar ve tüm dünyayı sosyaliz akışlı fikirlerle o görüşte devletleri kendine dağlayan sömürme global tek büyük şirket oluşumları yakından da yakın.. saklı şifa sırlar kitabından kanunlar ve yasalar bölümünden kısa alıntılar...

DÜNYA SAVAŞI DEĞİL ŞİRKETLER SAVAŞI 100 önce

Çünkü dünya keşfinden bu yana şirketler kısaca ganimet için ve haçlı seferi gibi ülkeleri sömürgeleştirdiler köle yaptılar zamanla asırlar geçti savaşlarla insan ırkını yok etmeye başladılar oyunları ters gidince 100 yıl zaman dilimlerine böldüler kum saatleri bitmek üzeriyken kendi halkını yerinde tutabilmek için veya uyutmak için kendinden olmayanları yok veya ülke parçalamayı tercih ederken ekonomilerini bir yüz yıl daha dünyadan zaman payı almak için sadece hayatta kala bilmek için kendilerini üstün ırk sayarak kendilerinden olmayanları hiç sayarak ölüm kusarak araç ve aracı kullanarak planları tutar..

Düşünceyle oyunlar oynayarak kazanmak isterken keser döndü sap döndü masalı kendi ocaklarında ekonomi çöküşünü izlemek onlara ne vereceğini kısa zamanda anlayacaklar ve anlarlar kendi halkı kendi kendini yeme başlayınca da var güçleriyle hazırlanırken ileri ki yıllarda andan da yakın zamanda saldıracak ve kazanırız zannedenler çok ağır bir şekilde sonları olacak.

100 yıl sonra zaman perdesi kayınca istedikleri gibi olmayınca yeni bir yüz yıla dünyayı hazırlama planına girişenler tek şunu hep unutmakta..

Bu ademden buyana tarih boyunca oldu sadece bu zamana ait değil bu insan ırkının doyumsuz yaşamı insan ırkı sadece yok edici ırkından çıkamamıştır. .

“Dünyayı yerler , ülkeleri parçalarlar ,o da yetmeyince kendilerini yemeye başlarlar”

“Rabbim görecek ve duyacak kazdıkları çukurlarda kendilerini görecekler”

Dünya nüfusunun sürekli artışı, küresel ısınma, sera etkisi ile yağışlarda görülen ani değişiklikler, aşırı yağışlar, uzun süren kuraklıklar, tatlı su rezervlerinin azalması, suların israf edilmesi ve aşırı derecede kirletilmesi gelecekte yaşanacak tatlı ,içme su ve toprak altından çıkan zenginlik ekonomi ve çıkar savaşlarına götürüyor.

Buda Geleceğin karşı koyulmaz silahı parasal kırız göç ve göçe zorluyor zorlayacak , zorlayacaklar ve çok sık Hastalıklar baş gösterecek...

Evet bunları hepsini yapan insan oğlu içine saklanmış insanlık nasibini almamış maskeli iblisler insanoğlunun içinde nefsinde ruhen maddeleşmiş putlaşmış iblislerden başkası değil.. .

(Hep şeytan ve iblisler unutur...Geçmişlerde ,şimdikilerde, geleceklerde, parmak izleri aynı olan var mı ,hiç böyle bir teknoloji var mı, böyle bir güç ,sadece kainatın sahibi RABBİMDEN Başka)

saklı şifa Kanunları ve yasaları çıkartan da gene şirketleşmiş grup car terler.. saklı şifa sırlar kitabında kanunlar ve yasalar. bölümünden kısa alıntılar...  

2018- 2019

Dünya kargaşa ve felakete sürüklenirken bir anda yer yüzünden sonsuza kadar insanlığın silindirliği bir an zamanına girmekte..

Dünyaya kendini yaşatmak ve diğer canlılar yaşatmak için ,kendi ahenk dönüşünü sağlamak için yeni bir zaman dünyasına girmesi içinde kendisini yaşatmak zorundadır.

Her şeyin sahibi Yüce yaratandır...O ol der olur.. Ona inanmayan, dünya zevkleri ve nimetlerine aldanan ruhunu nefise çıkar lığa kaptırmış, vicdanini kaybetmiş bencil insanoğlu ruhu ebedîyi huzuru bulamayacaktır ve galaksinin ve evrenin gizem dünyasını bulamadıkları gibi gizemli anılan söylenen gerçek cennet yüzü göremeyeceklerdir...

Anlayamayanlar yarın için yaşayanlar maalesef aynen hayat yaşamları sağlıkları yarın için yaşamlarını her türlü fitneliye fesatlığa ve münafıklığa koşanlar an ve an Allaha zikredenlere gelecekte yenik düşecekler..

Hak edilen 4 kitap yazar , Kuran da yazanlar da hiçte birbirinden farklı değildir. “Kuran i Kerim son yüce kitaptır ve son ilkeler ve yasa vardır “.

Yaradan in kutsal kitaplarına ,peygamberlerine saygılı durun , güzel izleyin İslam’ı karalama gibi bi durum söz konusu münafıkların işidir kendi kitaplarına bile inan mayan içlerine ruhlarına şeytana teslim etmiş putlaşmış iblis ve şeytanlara köle olmuşlardır onlardan uzak durun ikaz etmiştir..

Biz Müslümanlar nasıl Kuran ı Kerime inanıyorsak Onlar da kitaplarına inanıyor ve Allah’ın var olduğunu kabul ediyorlar güzel ve anlamlı geldi içinde içlerine şeytan girmemiş ve vicdanları züllümü kabul etmeyen yaratanın insanoğlu var...Sevdiklerimizin Değerini bilmek sevmek saymak yaratanın istemiş olduğu ademleriz yani insanoğluyuz...

Elhamdülillah Müslümanın ve herkesin inancına saygım var bazıları İslam düşmanları olsa da her kez aynı değildir incili de de kuranı kerimde de tün hak kitaplarında bir gün kıyameti alamet olacağı yazmakta ve bunu duyan iblisler fitne fesatlarla insanoğlunu ne kadar kandırırız bunla da kalmayıp ve gerçekliğiyle ortada kaosun iblislerin çığlıkları benlik çıkar ve onurlarını çiğneyen sadece ezmeyi zülüm etmeyi düşünen insanlıkla nasiplerini almamış maskeli şeytan ve iblislerin dünyasına da bir yandan girmekteyiz..

1919 -2019- 2116 Bu dünya bu insanlığı 100 yıl daha taşıyamaz...

Mö ..Ms sonra tarihleri yılları zamanı ister 10 ister 15 gün erken geri alın bilin ki tarihleri koyan çıkar için insanlık ama gizemi bulunamayan dünya vakit ve doğuşu batışı zamanı koyan galaksi ve evremi yaratan gize mi bulamayanlara gizemli cevap verecek..

işte son yalvarış..25 aralık senin tarihin olabilir.ama bilin ki ” AN VE ANIN “ O “ gücün yani sahibinin” " O " Her şeyi yerli yerine koyandır..saklı şifa sırlar kitabından kanunlar ve yasalar bölümünden kısa alıntılar.


                                selçuk uysal çoban saklı şifa

Bu yol..  

Bu kainatta olduğu gibi galakside ve diğer galakside var olması her şey ahenk içinde ahenk olarak hareket etmekteyken.. Bir sanat ustasız olmaz iken bir vatan öndersiz ve çobansız olmaz ,olamaz, olamayacağı gibi..

Bu kainat bu kadar intizamlı iken ahenk ve uyum içindeyken bunları yaratanın olmaması ve tesadüfen olması düşünülemez...Düşünülemez iken. .anlatımlar ikazlar geçmişten geleceğe anlatımlar Hala var iken ...

Dinlerin bu güne kadar gelmesi bunları yapanı tanımak tanıtmaktır bu kadar işaretler varken ..   

Gerçek budur ki insanların insanlığa yapılanı gerçekleri görmeden nefis benlikler içinde kendilerine hazırladıkları cehenneme odunlarını taşıdıklarını anladıklarını anladıkları an ve zaman gelince de nefse benliğe kapılanlar canları çok yanacağını bildiği ve ya anlamaz lığa, görmemezliğe gelişi ve sonraki nesillerinin canlarını çok acıyacağını bildiği halde.. Şu anki nefsini ve benliğini iblislere kaptırdığını anlamak istemiyorsa.. Yediği tuz şeker midesinde eridiği gibi eridiğini bilmiyorsa...Yağan karların suya dönüştüğü eriyip kaybolduğu gibi. 

Kendini kendisini var olmayı oluşunu insanlığını öz güvenirliğini kaybetmesidir...Ne oldum delisi olmaktan öteye bir çıkmaz yolla girdiği farkına varmayışı çöllerde avare dolaşıp seraplar görmesi nefisin içinde kaybolduğu an "iblisleri bertaraf ederek " içindeki gerçek insanlık vicdan beyaz yoldan gerçek yeşil vadiye ulaşamayacağını anladığı gün" Yaratandan eman " dilemesi her şeyin geç olmayışı anladığı gün olacak.. saklı şifa sırlar kitabından son mektuptan kısa bir alıntı... 

                        Selçuk uysal çoban saklı şifa..

Hayalinizdeki geçirdiğiniz tüm projeleri gerçekleştirecek siniz yeter ki yaratandan isteyin o yerli yerine koyandır..

Dünya hep bir yeri düşünür ama bir türlü paylaşamazlar 100 yıldır bir türlü ele geçiremezler o ulus Türkiyedir...Bu bir dünyayı bir birine bağlayan yoldur.. Tek bir yol ve her yol Türkiye ye çıkar.. Edirne den İskenderun a İskenderun dan Samsuna Samsundan Ankara İzmir e İzmir den Hakkari ye Devleşen oto yollarda ve şu an yapılabilecek ve güçlü kamyon modelleri varken çok yollu kamyon römorklarıyla 3 4 5 hatta 6 metro kamyon metro otobüsler le sadece orta şeritler veya yan şeritler dünyada ve Avrupa da bir birini sollama yasağı olan tırların gibi metro kamyon şeritleriyle yapıla bilirken ve belirli km ler de tahliye veya dinlen me cepleri yapıla bilirken..

100 yıla aşkında hala çok yönlü nakliye tren yolları yapılamazken ve taşıma maliyetleri sağlık yeme içme nakli yatlar la hem mazot artışı yapılması için hem de milletin alım gücü artsın zorlaşsın diye her türlü oyuna girişen dış dünya kaos fırtınalar estiren ve geçekmiş 50 yıl projeleri ve bu gün önderlerin kesin kararları var iken dış dünyanın fitne fesat oyunlarıyla göremez olmuş bir millet var ise.. Hala geri kalmışlığından dır ve kendisinden ve ne diyecek korkusundandır.. Korkuyla yaşayanlarda esaret içinde yaşayacaktır..

Evet daha bitmeyen iki hamleyle ağır silahların namlu ithal yerine içe dönük demir çelik fabrikalarımız onlar açık ve atık duran fabrikalarımız dururken acaba hangileri hangilerini beklemekte...Beklenen gerilse gelen kim, i bekleyecek beklemekte olacak...saklı şifa sırlar kitabin dan var olan gücü yok saymak bölümünden alıntı..

Maddeler birleştirerek sananın mayasından ve suyundan kurşun geçirmez levha ve çam yaparken çıvan pençeni suyu ile esnek ve kırılmaz çelik dövülürken doğa sizlere sunarken siz hangi ezber yoldasınız...Uzaydan gök taşı ağrıyarak uzayı evreni keşif e çıkmayın yaratan bu dünyada her şeyi vermişken.. Bilin ki madde birleşimler ayrıştırmalar homojenleşen birleşimlerle evreni keşfe çıka bilirsiniz kömürden sonra fosille misket oynayarak insanları ölüm ve zulüm le uğraşarak hem kendinizi hem de insanlığı yok etmektesiniz.. sağlık ararken tüm insanlığı hasta edersiniz.. amaçta bu dur iblisin oyunundasınız ..İnan hasta ve cahil değilsin sen sadece bu dünya malını nasıl bırakacak korkusuyla kurnaz yaşamaktasın..Devam edecek..


                         selçuk uysal çoban saklı şifa

SENİ ALI KOYAN NEFİS

Nefis ve çıkar içinde olan kötü adamlardan iyilik yapmalarını beklemek aptallıktır...En iyi gelecekte intikam bilin ki düşmanına benzememektir.. Seni bu zamana kadar alı koyan her şeyi bertaraf ederek. Gelecek hayatınızda seni alı koyanları hiç bir zaman görmeyecek ve seni alıkoyan hiç bir şeyi yok olduğunu göreceksiniz.. Adalet suç ve cezayı yaratan her nefeste verecek sen Tevekkül et yeter...

Kaderin size sunduğu nimet ve hikmetler gelecek sabah size verilen en güzel müjde zaman vakittir.. Bunlardan yararlanın..

Yanız sucu işleyen kişiyi cezalandırın.. Sadece şeytanların oyundur. .Sen sadece Allah de zikret. Sana bil ki helal olanı zaman gelince verecek..

                         selçuk uysal çoban saklı şifa

Hiçbir şey göründüğü gibi değildir değişken bir yaşamın içindeyiz..

Gördüğümüzü göremiyor bazen de görmezden geliyorsak görüp te bazı sesleri algılamıyorsak yazılanları doğruyu yanlışı değerlendiremiyorsak akıl algılayabilme sıfır oluşudur...Bazen de cahil der geçeriz. .Hayır cahil der geçeriz ama bil yanlış düşüncedir. senin yanlış algılamandır.. Bil geçenler kurnazdır( içinde şan şöhret kin nefret nefis benlik vd .).. O seni hep şaşırtır...Akıl düşünme anlama kavrama.. İyi olabilirsin çok da güzel olabilirsin seni algılamak seni düşünmek seni kavram yaşantını bilmek araştırmak iyi olabilmende öteye iyi oynayabileceğini ortaya koymaktır kişi ve kişileri anlamak için oda sadece okumak tır...Düşünmek anlama kavram sonucu Akıldır...Anmamak içinde Okumak gerek.. Nereden başlayayım dersen önce kendini oku.. Kimin nerde nerelerde yanlış yaptığını görebilirsin...Buda AKILLA okumaktır. 

“Sıfır aklın peşine 1000 oo duvarda asılı diploma koşuyorsa “ Bunca sene aklı heba ettiğini algılayamadığındandır... “Geçmiş olsun Allah düşünme anlama kavrama şifası versin”. Beni okumaya bilirsin hatta sile bilirsin bunla kurnaz düşünceni ortaya koya bilirsin hem anlamış hem kavramış olursun.....Sonuç kurnaz cahil oluşunu ortaya koymuş olursun....Ben dağlarda yaşayan bir yaratılmış bir canlıyım...Sen ise şehirlerde yaşamışlığın kafanı karıştırmış olabilir içinde düşünce kavrama algılaya bilme varsa tabi....Buralarda her şey yerli yerinde gel gel dağlara gel....Tam yayınlanmamış saklı şifa sırlar kitabin dan Akıl bölümünden küçücük bir alıntı.. Bu sadece gidecek olan yerlere ups .

                                   selçuk uysal çoban saklı şifa

          Kardeşlik sadece el ele tutuşmayı birlikte beraberce..

                                      İşte orada Huzur vardır.. 

Her kez yağmurlara şiirler yazdı ama marifet bulutlardaydı.  

                                       "Rabbim" istediği yere yağdırdı... 

                                               Dikkat edin

Nem dağları aşmakta hızlı soğuma...Göçmen kuşların düzensiz göçü yoğun etkilenmekte.. Tavuk besicilerin dikkatine.. Tüm dünya canlılarını etkileyecek salgın .Öncelikle boğaz enfeksiyonu terleme yüksek ateş ...Evlerinizi sonbahara hazırlayın tütsüleyin demleme usulü nane limon mentollü içecekler yapa bilirsiniz tütsüleme ve gıda ürünler bolümün den okuyarak yapın sizler için. .Soğuk sıcak günler de sırtınız dan abayı eksik etmeyin yanı hırka veya şal. .Panik yok sadece dikkat. .Çocukların sağlığı için .Öncelik dışarıdan gelen korunmalı ve dikkat etmeli....Kısa müddet parfüm sinek ilacı ona benzer ürünler kullanmayın hatta deterjan bile ,çocuklarınızı halsiz bitkin düşürecek ..Arap sabunu kullan veya kil sabun..Alerji ortamından uzak durun.. Gıdalarınıza dikkat edin..selçuk uysal çoban sakli şifa  
Dağlardaki düzensiz hava değişikliği 05 09 2018 de .Halsiz yorgun kaldım ..Dört gün yaşadım erken geldi. .Portakal ,nar ,ekşimsi orman yemişleri az kaya tuzlu, nane limon hiç yemek yemedim bu sabah vücut aş erdi.. Bir tarhana çorbası içtin ve şimdi ayaktayım. Allaha şükür..Her kes hasta olur biraz dikkat etmek lazım.                               

                         "selçuk uysal çoban saklı şifa" 

                            Bu gün yarın için geç olabilir...

Sen bu gün bak. .Yarınlar güzel olacak. Bu gün sanal dünyada yaşasan da gelecek bakış acın seni gerçek hayatta karşılayacak. .Bu gün veya bu günden sonra.. Zenginlik gelip geçici .sizde yarın yanız lığın içine yanız yaşama katılırsın .Soğuk gezici, don ise zincirleme ,her yerde insansevgi zincirleri oluşturun bugün için yarın yalnızlığa düşmemen bu gün yapacağın sevgi zincirine bağlı. .İlla devletten bekleme senin yaratıldığında devlet yoktu sen sevgiyle geldin bu dünyaya bir boş fabrika sahibine gitmen bir boş iş ev yerine gitmen bir kaç ısınmak için odun veya dolapta asrını bekleyen kıyafetler sevgi dolu zincirine yeter.. Belki sen kaloriferli evde oturup ısına bilirsin belki şömine ,belki de güzüne sobasında...Bil ki gelecek yeni hayatında son mektubunda bil cehennem sıcağın dan çok kaçmak isteyeceksin.. Bu gün için yaşamınızda kolay cehennem sıcağından uzaklaşmak ..Yaratılan bir canlı üşümesin.. Bu kadar kolay...yanız adam sırlar kitabından alıntı bu gün için. 

                               selçuk uysal çoban saklı şifa

                 Hacamat zaman 15 08 2019 den  29 112019 

Göklerin ve yerin mülkü yalnız “Allah'ındır”. O diriltir ve öldürür.   

       Sizin için "Allah'tan" başka ne bir dost ne de bir yardımcı vardır"  

                                 Tüm canlılar duacıyım     

 

                                      SEN MİLLİYSEN SAĞLAM TOPRAKTASIN   

                Bir gün sadece yurt dışına çıkan madenlere bakın. 

   Bilin o sizin toprağınız bilin ki kendi ülkenizde yabancılaşıyorsunuz.  

                                Bilin Bir 100 yıl sonra yoksunuz.. 

Zengin fakir başkan başkanlık ayrım düşünerek vatanı bayrağı savunuyorsan o ülkeni çoktan kaybetmişindir. Seni öyle düşündürerek kaos kışkırtma sürerler.. Sonrası yok sun.. Çobanım fakirim ama vatan bayrak halkım ailem dostlarım ve vatan bayrak için önder önderler için en  zenginiyim ..Dürüstlüğün kuralık yoktur sadece dürüsttür.   

         Bu Dünyada suçlu arıyorsan önce suçsuzu bul o zaman suçluyu bulursun         

               Helal le kazanılmayan para günü gelince göz yasıyla kaybedersin

                   “Dünya Yalanı bıraksa şeytanı yenecek Dünyaya huzur gelecek”     

        Dünyayı kurtarmaya karar verdiysen önce kendinden ve etrafından başla  

                                                    ÇOBAN   

                                       Her türlü değeri çalarak   

             Bunlar savaş kan ölüm üzerinden bahis bile oynatır     

Bir ülke merkezinde parçalamak için azınlık ve çoğunluk var ise o ülkenin çivisi çıkmıştır. Çakmak için usta gecikmişte olsa çakmak için gelmesi an ve an yakındır...Zaman geçmişte olsa hiç bir şey unutulmamış, unutulmayacaktır... 

                                  "sakli sifa Çoban"  

                                               Her şey orada    

Ademden buyana insanlık Habil Kabili yaşadı ve yaşıyor. Her 100 ve 50 bin yılda her an saniyen gibi galaksi değişimi bile bilseydi bir afette yaşam yalvarışı şimdiden anlar hayata sevgiyle bakardı sevgiyi seçemeyenler hayata sadece kanla baktıklarını anladıkları zaman an andan da yakın olan sevgi yaşamı bir kez olsun tadacaklar ebediyetin olmadığını anlayıp gerçek ebediyeti gördüklerinde sadece bedeli sadece sevgiymiş diyerek ateş gözyaşlarını kurutacak..

                        selçuk uysal çoban saklı şifa 

Resmin derinlerine bak bu gün görmek isteyip te göremedikleriniz saat 04 59 sizlere sadece söylerler ama bilin onlarda sizin kadar biliyor ..Aslında hiç kimse bilmiyor "orada ki güç" ama hissedebilirsiniz ..Anlaya bilir Hatta ömrünüzde ilk defa bir araya gelebilirsiniz. .Evren derinlerin de sonu olmayan hiç bir tarafa toslamadan geniş bir yer nasıl olur da küçük bir dünyada üstünlük sağlayabilirsin...Düşünen inan kafası aşağıda, vücudu dört duvar arasına sıkışmış sıkıştırılmış     

                                          Son yolculuk

                                                       4 GÜN    

Ama bilseydiniz bu günün perhizini bilirdiniz üç ayları, oruç ayı hazırlıklarını, sağlık getirdiğini bilseydiniz, kendi vücudunuzu tanımadan ,baktınız millete uydunuz aklına yuttunuz hapı ”Yaratanın sana vermiş olduğu aklın ne suçu vardı”... Devamını okuyun ..
                                      Çoban saklı şifa 

                       
                     Psikoloji ,Ruh ,Duygu,.. Çıkar, oyun..     

Kendisi için iyi olan başkaları için kötü olabilir. Başkası da kötü olan şey iyi ola bilir, iyi kötü doğuştan gelen birlikte gelir yaş yıllar geçtikçe anne baba kültür ,töre, öğretilerek iyi öğretmek iyiye gider, kötü ise ahlak ,benlik, şan şöhret, erdem olamayışımız, iyi kötüyü, ayırmak için doğuştan beri gelen insanlık insan canlıya, doğaya karşı vijdan ağır bastıkça...Bilin ki iyilikler ezilse de sonunda kazanacaktır...

Bil ki insanı kırmak yerine hiç bir zaman gelmez ama kırılan maddeleri satın alıp yerine koyula bilir...Bil ki iyilik yapılıp benlikle kötülüğe geçerse kötülük izi silinmez ,ama kötülük yapılıp vijdan la iyilikler dolarsa kötüler yer yüzünden silinir.. 

          "Bil ki iyi olanların zamanından çıktık şimdi iyi oynayanların zamandayız"            

                                     "işte kötülüğün başlangıcı 

                           Yar başı Bir toz tanesi kadar tohum 

Bazen olur ki bir resim seni hayata bağlar Doğada bir mühendis tarafından çekilmiş resim çok derin bakın ,orada hayata tutunmuş bir canlı bir ağaç umudu kesmemiş "yaratan tarafından" yaşama inanarak inadına hayata tutunan bir ağaç...

Sen arkadaş umudunu yitirme, umudunu kestiğin nokta senin başlangıcın, orası "yar başı" işte orada güzellik var hayat var yaşama tekrar sarılma var,kalben her şeye inanıyorsan orada her şey tekrar başlayacak..

Şimdi kalk çok yıprandın, çok darbeler aldın, belki kulağına pes artık sesleri gelebilir ,hiç aldırış etme sadece inanarak en derindeki ışıkla resme bak, Cansız bir maddenin oradaki bir toz tanesi toprağın bir canlıyı yetiştirecek 52 minerali var bir rüzgarın hikmeti bir nimeti ne tutunmuş yaşamı var..

Sen arkadaş düşünebilen bir insansın...Aklınla inanarak yaşamın var...Şimdi kalk yaşama tutunacak iman gücün var...

                                      Çoban saklı şifan 

 Doğayla savaş halindeyiz eğer kazanırsak kaybedeceğiz  

             sonrası okla mızrakla ya av yada avcı olacağız 

%99 Eşit % 1 ayrı uymayan sağlık. Bir parmak izi gibi

Dünyada 15 OCAKTAN Başlar, Mart ayı son cemre düşesiye kadardır. Obruklar artar .İnsan vücut du ve yer yüzü, göl ,deniz dipleri de aynıdır. Gözle görünmeyen basınçla çöker, yer yüzünde değişimler olurken insan vücudumda baskılara maruz kalır, Yer yüzü gibi yer altı nehirler ,göller, denizler akarsular, yer değişmesiyle kimi yerde sıcak kimi yerlerde soğuk ,yer altı yer üstü karışımlarla bulanık akar. Bunlar katmanlardan geçerek yer yüzüne çıkar. Doğa Yaşaması için 4,5 milyardan beri yapıyor ve kendini yaşatıyor…

Şunu bilmeniz ki her vücut % 99 her kesiz aynıdır, ama % 1 bilinemez uyum sağlamaz işte orada her şey farklıdır...Bir parmak iziniz gibi uyum sağlamaz...Sağlık % 1 içinde gizlidir...

Dünyada EŞİT ŞEKİLDE ne eksik ne fazla yağmakta Sadece eko bozulmasıyla sadece iliklimler yer değişmekte bazen sıcak bazen soğuk  zaman soğukları yağışları artar aynı yerde, çok sıcak artar kısa sürer. .Ama bilin eşit şekilde uygular...Bunun sebebi dünya kendi yaşantısıdır...

Vücudunda 88000 enerji merkezinden söz edilmektedir. Bunlardan 40 kadar aktif enerji merkezi olduğu belirtilmiş olup, yedi adet esas şakra olduğu kabul edilmiştir. Bu yedi şakanın üç boyutlu dünyasal yaşam ortamlarındaki işlevleri birçok kaynaklarda değişik adlarla ifade ve edilmiş ve anlatılmıştır. Her şey göründüğü gibi değil. Her şeyin inceliği vardır..Sizlere yaşam serumu..

-Organik Çam balı az bulanık bal özelliği çamın filizlerinden alınan arının özel bir balı bir kaşık 6 adet acı badem ,bir dilim limon sıkın için her sabah bilin size virüs bulaşmayacak...

-Ekşimsi ürünleri kaya tuzuyla terlet kullan.. Örnek (nar limon ,mandalina ,portakal, ayva, yeşil elma ekşimsi doğa yemişleri, Ekşimsi kuru çekirdekli üzüm kırmızı)

-Kuyruk yağı dünyanın en güzel keremidir bilirimsiniz, ve dünyanın en güzel nemlendiricidir ,hazırlanışı, kuyruk yağı suda kaynatılır ve kaynayan suyun içinde köpük olarak çıkan köpüğü kaşıkla toplanır ,yanı zaman da kokmaz müthiş nemlendiricidir.. Çam balı içine yağdan konulur az “öğütülmüş darı fülfül bir çay kaşığın ucuyla çok az” ağrıyan kaslara uygula sırt ve göğüsse koy yaş ortalamasına göre dozu arttır...

Meyveler besleyici sebzeler temizleyici ,Akıldan çıkarılmamalı ,ve mevsimlik gıdalar.

Çoban sakli şifa


                                             TOHUM ve  FİDE  .

“ İnadına canlıları yok etikçe İnadına yaşam olacak
                                 
                                      Çoban saklı şifa”

SEN BU GÜN KİMİ ARADIN VERİLEN BİR NEFES HEDİYE YOKSA

Sonbahar kış ayınız sağlıklı serin bahar hayasına ulaştırsın

Aldığın her nefes kıymetli.. Bil ki onda var den de yok deme sadece nefsini kandırır ,asılırken kendi bacağın dan, giderken yanız karanlık yoldasın ,yaptıkların güzellikse yolun hep aydın olur.. Bu gün her şey senin olsa ne ,ne kadar yer, sağlığın olmadıktan sonra..

Yaşamımda Edindiğim öğrendiğim En Büyük Bilgi Şudur. Kelime ve sözcükleri bilmeyen kendini ve benliğini kaybeder. Kendi Kendine Yardım Etmeyi Bilmeyen , Hiç Kimse Yardım Etmez ve edemez. Gücünüzden şüphe ederseniz, şüphelerinize güç verirsiniz. Kan ve kemik tüm insanlarda bulunur. Farklı olan yürek ve niyettir.

İnsanoğlu kendini çok büyük gösteriyor, evrende ne kadar küçük olduğunu bilseydi, Kelimelerin gücünü anlardı.. Gözler, beden ve eller ,insanın karakter yapısını ve içindeki ruhu ölçer neydin ne olacaksın..

Şimdi dağ yolu gözüktü, Toprak ve Dağ bereket fışkırmakta son hediyeyi veriyor ""Rabbim " Ardıç..

Son toprak uyumadan gelen tohumları atmakla başlayarak...Gelen neslimize ödünç aldıklarımızı verme sırası bizde...

Tüm insanoğluna yarını olmayan Dünyada aldığınız her nefes hediyeyi, atacağınız ilk adımı başarıdan başarıya koşmanızı .Her adım korkarak geri adımınız başarılarınızı itmektir...

BENİM İÇİN GÜN SAAT AY YIL OLMAYAN DÜNYAMDA Sizler için vakit ve zamanlarınız vakit ve zaman geldiğinde başarı, başarılı ,Vakit ve zaman geldiğinde hayırlara vesile olsun..

Tevekkülle "Allah Tanrı " vakit ve zamanı yazdığı gibi.. Var olmanı sağladığı gibi. Geçe gündüz, soğuk sıcak, iyi kötü, ORTA yakın olan "Tevekkül çizgisinde" insanoğlunu doğru yola nasip etsin..

"Rabbim" Tüm insanoğlunu maske takmış şeytanlardan korusun vakit ve zamanlarınız "Hayr olsun" 

         
 "Diş Dünya geçmişteki  (Ankara savaşını) oynamakta oyun kurmaktalar"

                                    Çoban sakl şifa

Sen sadece yok ediliyor ve sadece açlık korkusu yaratılıyorsun

Yemek yemez isem yok olacam korkusundan cık doyumsuzluğa itiliyorsun

Bir şeyler yapaçam diye bir şeyler yapmayın sadece alt kadroyu değiştirin gerisi düzelir.. İhtiyarlaşmış kadrodan sadece yokluk gelir. Yeri kaydolacağından gelecek üretmez sadece bukalemun ve üç maymun üretir..

Kanmayın kaldırılmayın topraklarda yaşıyorsan bu toprakların mineralli ürünleri tercih edin ,bilin hepsinden kaliteli mineralle vitamin alarak daha güçlü şifa alacaksınız, yanılmanız sadece cebinizi yakacak...Konuşan adamlar şunu bunu yap dedikçe ,Sadece şirin gözükmekteler, ucuzlatacam diye uğraşılar yapmayın sizler yaptıkça cahil kurnazlara para kazandırıyorsunuz.. Kara borsaya itiyorsunuz...Bu gün kalmadı bitti lafları sonu gelmez.. Siz sadece aldatılıyor ,adanıyorsunuz...Uzun anlatmaya gerek yok.. 

Çoban sakli şifa 

                    Sen sadece Bu günü yaşıyorsun sadece çıkar

“Amel  ettiğinde zarara uğramayacağın şu dört hususu  öğrenmek. En büyük zenginlik  Akıldır akıl her gördüğünüz Kur’an dır AYETLELER ,Denizler içinde yaşayan, Havada ucan , Karalar yaşayan canlı cansız yaşam, ve sonsuz  evren. İçlerinde yaşayan yaratan tarafından can ve yaşatılan hepsi “ayet” içinde yer alır..

Bunlarla  birlikte düşünce bilim ilimle Kara üzerinde yapılan, Deniz üzerinde yüzdürülen ,Hava üzerinde uçurulan yapılan yaptırılanlarda insanoğluna verilen “Tüm kitaplarda ve son Kur’an da ayet içinde yer alır, Bunların hepsine inanmak gelecek düşünceler hepsi ayettir ve ayette yer alır...Tevekkülle Kur’an içinde yazan yazanı anlamak .. İşte bu en büyük  zenginlik tir.

Bunlara inanmış gibi yapıp çıkar için yapılan değişiklikler yoksulluk  Kanmak ve kandırmak gelecekte yapılan işler kendi çıkarlarına kullanmak tüm dünyayı  ve geleceği yok etmek Kula kulluk edip kendini sömürtmek ilim bilim dişi davranışlar sadece akılı düşünceyi kapatmak kaptırmak.Ahmaklıktır.

En korkunç şey ise var olan “güce  inanmayarak “ Hep benim demek şan şöhret kendini beğenmek yarını olmayan dünyada ve geçici zenginlikle ,bu gün varsa yarın yok olacağını bilmemek ,kendini beğenmektir.

En değerli büyüklük güze şey var olanı yoksullarla paylaşmak, para olmasa da ,bilgi ilim, gülmek sağını solunu hatırlarını sormakta ,din ırk ayrım etmeden, yardımlaşma ise, Arkadaş, dost, Anne babayı, kardeş eş çocukları , ve tüm akrabaları sevmek saygı göstermek... AHLAKTIR..

Sadece kendini kandırılacak şekilde yaşarsan bil ki bir gün esir köle olarak yaşarsın. Ve bil ki gelecek yıllarda sadece 79 yıl önce yerleştirilmiş sadece çıkar için diş dünya ajanları tarafında.. Yönlendirilir, yönlenirsin zaman gelir ,bir gün anlarsın....Devir İyi olanların dünyasından çıktı, sadece iyi oynayanların dünyasındayız..

Çoban saklı şifa

MUHASEBE FATURA

Herkes kendi faturasıyla gider...Bil ki herkes kendi bacağın dan asılır....Orada bana yardın edecekler düşünüyorsan şimdiki zaman perden de kendi vücudunun içine seni sapıttıran kişiyi koyamadığın gibi onu da bacağından asıldığını göreceksin..

Kalbin aklın Şah damarın arasına sigorta koyma bil ki son durakta sigortanın hiç bir garantisi yoktur...Göreceğin tek o yaratan vardır "Allah Tanrı"...

"Her kim zerre kadar ( şer işlerse) misli misli ebedi cehennemdedir sapan da saptıran da onu görecek ebediyi açıyı görecektir ".."Her kim ( Hayır işlemişse ) okumuş doğruyu anlatmış anlamışsa misli misli hayırlar bu dünyada da gel dünyada da alır ve alacaktır"...

Siz şimdi şuan yaşadığınızı zannediyorsunuz siz şu an yaşamıyor sadece yaptıklarınızı hal ve hareketleri düzeltin diye zaman vakit veriyor...Bazen olur ya ben bu zamanı daha önce yaşadım zannettiğiniz gibi.." Tevekkül et sadece Allah tan Tanrıdan emam " dile....

DEĞİŞMEYEN MADDE Vatan Bayrak Millet Muhalefet Dış Düşmanla birleşip yıkmak değildir Refah için yapılan eksikleri eleştirmektir.

Bir an Müttefikler Dost olur, içerideki hainleri piyonlarını sürer kulaklarına Kar Suyu Kaçan Sazanlar TÜRK sofrasına meze olurlar

Dağda KURT kalmadı zanneden FARELER ASLAN olur, oradan KEDİ geçer Bakar Bakar Ne bakarsın der FARE. Aslında bende senin Dayın olurum. 

Kim mi onlar "onlar bilir" sen onları bilirsen"Suçsuz Bulursan" Suçlu olanları bulursun önce"Kendinden başla" "Suç ve ceza"

Küçük Koltukta 50 Bin tl Banka Hesabına yatmadan Ruhsat vermeyenler. Hayal ettikleri  Koltuklarda Hangi Şirket Bankaları alacaklar..

BU GÜN AFETLER OLSA....
Tek sarıldığın yalvardığın dua ettiğin gibi kurtarıcının ipine sarıldığın gibi sarıl sadece afetlerde değil yaşam doyunca ...Dünya malı nefsine sarılma bil ki o seni kurtarmaz....

                                      Çoban sakli şifa

116 serisi

“  Hep bu rakamı görüp hatırlayacaksınız ”

"Göklerin ve yerin mülkü yalnız “Allah'ındır”. O diriltir ve öldürür.

Sizin için "Allah'tan" başka ne bir dost ne de bir yardımcı vardır"

İnsanlar konuştuklarında duygularını gizlemeyi başarabilirler fakat gözler asla yalan söyleyemez ve duyguları saklayamaz…. Bu sitede göreceğiniz okuyacağınız kelimelerin çok daha ötesinde.. Sağlıklı bak...Sağlığına bak…

Sözcüklerin gücünü anlamadan, insanların gücünü anlayamazsınız                                                  
                           Gücünüzden şüphe ederseniz, şüphelerinize güç verirsiniz 

“ Dağlardan, Ovalara İnişimiz Dirilişimiz, Ovalardan Dağlara Gidişimiz Hilal”

“Her Bıraktığımız Şehit Yıldızımız ,Her Diktiğimiz Sancak Obamızdır”

Bazen olur ki çok dürüst olursun ama birileri çıkar senin dürüstlüğünü alt tüs eder zannederler ki yanıldık dürüstlüğüne aldandık deseler de kendileri aldanmıştır o hala dürüsttür…Aldandık diyenler bilin ki nemalanan kişilerdir…O hala dürüsttür.. Yoluna devam eder….Zaman gelince anlaşılır…

     “ Dürüstlüğün kuralı yoktur.. sadece dürüst dür ..Tarih kayıtlarında yazar. .anılır. “    

Sende menfaat ı çıkarı olan bir kişi seni altın semerlerde gezdirir .Çıkarlar menfaatler bitince çivili semeri senin  sırtında gezdirir . Başkasına sadakatiniz, kendi başarı kapasitenize ihanetiniz anlamına gelmeye başladıysa, gitme zamanı gelmiş demektir.

Her şeyi gören ve duyan “ odur ki ”

Şeytandan sakınır “RABBİME” sığınırım.

İnsanoğlu kendini çok büyük gösteriyor, evrende ne kadar küçük olduğunu bilseydi, Kelimelerin gücünü anlardı.. Gözler, beden ve eller ,insanın karakter yapısını ve içindeki ruhu ölçer neydin ne olacaksın.…

Çoban sakli sifa

BİR DOSTTUN TAVSİYESİ HATIRLATMASI

Başarmak kendi düşünceyi  yapan yapılandıran  iş gerçek iştir, Bir çalışmadır.

Bu yazı haksız kazanç yapanlara. .Kopya  başarıyı  başarısız ve haksız kazanç  yapar.

Geçmişte kim olduğunu bilmek istiyorsan,( muhakkak sahtekardır) şu an kim olduğuna bak. (Çaresiz uyanık zanneden birisidır) Kim olacağını bilmek istiyorsan( Aynı yoldan yürüyen değişmeyen zihniyet dır ) , ne yaptığına bak (.Kurnaz zanneden Haram yiyen garip yaratık dır. ).

Çoban saklı şifa

İnşallah geleceğin anneleri ve yetişkin başarılı çocuklar

GELEÇEK  te ÖNCELİKLE ANNE ,BABA yı daha iyi anlarlar.

Hürriyet kıymetini hapis ol da gör, Paranın ve sağlığını kıymetini

Gurbet  elde parasız sağlıksız kal da gör.

Bol gününde olanlar dar gününde bulunmaz

TEK

Zor günlerini yalnız atlatan, Kimsenin yokluğunu hissetmez. 

                                       Çünkü ”RABBİM “  yanında dır

Çoban sakli sifa

Toprağa bitkilerin tohum bıraktığı aylara geldik

Sadece bunlar indirilseydi ve bilen bilseydi  kafi gelirdi insanoğluna

“Allaha tevekkülü ettiysen ,sadece gönderilen peygamberlere inan adem yani insan ve ademler gönderdi insanlar, ( Toprak ve sıvıdan Toprağa dökülen sudan geldiğin) onlara da“adem peygamberi ”,secde etmeyen şeytan şu asırlarda dünya insanlarıyla uğraşmakta…

Sen hiçbir şey bilmiyor isen sadece Haramın ne kadar zararını tanı, Helalın ne kadar sağlığını tanı, hiçbir ayeti bilmiyor isen şunu bil kafi..  "Her kim zerre kadar hayır işlemişse onu görecektir. " "Her kim, zerre kadar şer işlemişse onu görecektir."  Bunları bilirde  “Allaha yönelik şükür ettin mi…Bil ki her şey yolunda olacak.. İlk adım yalanı bırakmak…

Siz her şeyin farkında olup, benlikle savaşıyor ,yok oluyorsunuz, bil ki uzun gördüğün yol kısadan da kısa ,İnsan vücudu yaratılışta, her şey yüklenmiş, dünyaya gelecek tehlikeler içinde bir mekanizma yerleştirmiş, adı da bağışıklık, pusuya yatan, virüs, dışarıdan gelen şeytana uyan nefis ,silahlanarak saldırıya geçse de, bağışıklık her zorluğa göğüs gererek tümüyle virüslerin saldırısına karşı, vücudun kısa sure tat duyu istek , organlarının kapatmasıyla kendini koruma altına alarak kısa müddet sonra vücuda aş eğdirerek, bağışıklıkları yükselterek virüsleri yok etmesiyle, savaşı yenmiş sağlıklı vücut ortaya koyarak, diğer saldırıya tüm vücudu koruma altına alarak, virüsleri def etmiş olup, yeni başka mekanizmaları ortaya çıkarıp başka bilinmeyen virüslere karşı vücudu koruma altına almış olup…

Gelecek tehlikelere karşıda daha küvetli virüslere karşıda kendini yenileyip, bilinmeyen hastalıklara, yeni savunma sahaları açarak. İçinde dolaşan sinsi nefis ,azalara gizli komutlar vererek virüsler bulaştırsa da, Tövbeyle başlayan helal devreye girerek, Tevekkülle, nefsi def ederek ,musallat olan virüs tamamen yok olarak ,sağlıklı günlere şükür etmiştir…

“ Tevekkül eden için sağlık akılla başlar.”

İnsanlar huzurluysa bilin ki orda Allah korkusu iman ,ilim, bilim ve adalet vardır

Her şeyde hata vardır ama insanoğlunda sıfır hatadır ,sadece kılavuzunda hata ara oda içinde saklı onu keşfetmek sana yani insanoğluna akılda saklıdır… Nimetlerin hikmetlerini tanıma yolunda atacağımız her samimi adım bize tüm şifalı  sırlarını açacaktır inşallah. Kâinatta ve içimizde saklı olan enerjiyi keşfedip aralarındaki ilahi münasebete vakıf oldukça her şey daha i­yi anlaşılacaktır.

Haram : İnsanın vücuduna ve ruhuna kendine ve  başkasına, zararlı şeyler veren dır.

Helal :  İse insanın sağlığına ve ruhuna kendine ve başkasına faydalı şeyler veren dır

“ Bu siteyi sen değil ,benlik  değil ,tüm insanoğlu için tüm sır”

“Son gönderilen yaratanın kitabındadır oda Kurandır”.                             
                                         Çoban sadece Çoban

Çoban saklı şifa


                                ÇOBANIN KAYDI EDİLMEMİŞ NOTLAR

TEK

KİMSEYE SIRTINI DAYAMAZ

GÜCÜNÜ YARATANDAN ALIR

Tek yaratana inanır, Tek gönderdiklerine inanır, Tek yaşar ,ikiyi sırtında taşımaz ,iki hep ayak dağı olacağını bilir “işleri bozar” , Düşmana Bir’in yerini söyler “çıkarı için onla olur “,Bir hem tehlikeli ve sonu yoktur ,Düşman hep başkası var mı diye işlerini  korkuyla yapar“Bir adam geleceğini bilir”, Bir başladı mı sonu gelmez “Vatan Bayrak Halkı “için.. Bilir ölümüne gider, arkasından bir birilerin geleceğini ,o birin gölgesi sonsuza kadar gider, Düşman her zaman kendi gölgesin den  korkarak,” bir başladı mı sonu gelmeyeceğini bilir”…Taşlar oturdu mu kenara çekilir, sadece gelecek “tehlikeli zamanı bekler”…O her zaman şan şöhret mevki beklemez ,sadece vakit gel zamanı tek “yaratanı gideceği zamanı bekler”…Bilir sancağı arkadan gelen asrına TEK’e bırakır…

“Asırlardan beri bir kandır kan çeker”

Ben belki erken giderim et kemik kan geldiğin toprağa   ,

ama yaptıkların ruhunla sen gene arkadan geleceksin

“Ha yarın, Ha bu gün ,belki an dan bile yakın”

Çoban sadece çoban

Çoban sakli şifa

ÖZEL

Bu günün hesabını yaptın, göbeğini kaşıdın, elini avuçladı, pantolonunun ağını düzettin, oturdun yarının hesabını da yaptın ,peki yarın olmazsa, yarından sonrasının hesabını yaptın mı… .

Çoban sakli şifa

Hiç kimse kimseden üstün değildir, ERDEM olamayan

NEFSİNE kapılan şeytan adaleti uygular

Hiç kimse hiç kimseye çok ihtiyacı yok da dese ,bil ki kendini büyük görmekte, ama bazen  olur ki seni görmeden edemez çünkü o senden bir nokta almakta o noktayla kendi sözcüğünü bitirmek için ,ben kimseden almam kendi bildiğim yoldan giderim dese de ,inanın, “rahmaniyse, kibirli değilse “Allahtan”, Bura da bir şey söylenmez tevekkül edilmiştir biliyordur..

Gurur kibir kim, benlik şeytaniyse ,iblise, özünü sözünü satmıştır, ebedîyi  cehennem yolundadır… Çünkü o halkı için yaşamaz ,kendi vatan bayrak ,içinde yaşamaz insanoğluna mazlumlara yardımcı olmak içinde yaşamaz, sadece bir kuklacı, maske takmış sahnededir ,o kendini kendi olduğunu bilseydi, şah Damarından yakın olanı bilseydi, ”Yaratanını” kapı ,kapı dolaşmazdı, otur sör kendine, ne geçti eline, ne yaptın ,ne haldesin hala kukla oynamakla ,ne nereye gideceksin ,gideceğin adres, neresi olduğunu biliyor musun “şahdamarına yakın olanda şahdamarına yakın olan yere gidecek” Hala tek yön varken doğudan batıya geçiş varken ila batıdan doğuya geçmek isteyenler bilmelidir ki, “vakit her zaman “doğudan başlar batıya giden yol “tevekkülle”…

En yakın toprak gideceksin ,ruhunda ana merkeze, şimdi hangisi yakın…Bu dünyadaki merkez hayalin sadece “merkez efendi cami, Şifa ve eman” dilemen…

Tevekkülünle ebedi cehenneme gitmenden kurtulur, cehenneme gene gider hassas teraziden geçer tevekkülünle giden en kestirme yolunu bulursun… Şah damarına yakın olan yere gider, oradan da serinlemek için “Kevser havuzuna “  Ödüllenirsin.. Tüm din kitapları yazar,  Son kitap Kuran "son fırsatı verir…

Yaratan dünyada Çanlıların içinde, insanoğlunu üstün kıldı ,diğer Çanlıları korusun diye, insanoğlunun ,içinde de kimseyi bir birlerinden üstün kılmadı her kesi eşit yarattı ,isteyene zenginlik isteyene de ilin verdi ,üstünlük kılın diye değil, bu dünyada kim ne yapacak intihana tuttu, “alan da o verende o” her kes fani gidici olduğunu bilseydi ,bilselerdi, şahdamarından yakın olmadıklarını anlarlardı…

İnsanoğluna diğer canlıları korusun ,diye akıl, insanoğlunu da aralarında anlaşsınlar diye bir birilerinden üstün kılmasınlar diye , ırkı, dili ,dini, saygıyı sevgiyi ,paylaşmayı, verirken mazlumları şeytanlardan korumak için imam gücü verdi, şimdi sör kendine kim şah damarından yakın….

Bu dünyada herkes birbirileri sollarken yıkarken ,ezerken ve kendilerine hep ben diyenler, gidecek dünyada inanın sollamamak için yolu kapanacak ama ”tevekkül eden “emniyet şeridinden yoluna devam edecek.. Şah damarı olanda senle yola devam edecek ,ya ondan sonra gelenler geride kalanlar yaşam dünyasında tapu dağıtarak ,yola devam etseler de nefisleriyle, helak olacaklar…

Sen bu dünyada neslini, asrını yaşıyorsun ,süren en fazla 100 yıl geride 100 bin yıllar, kimler geldi geçti ,yurtlar, geçici bir orada bir burada sadece “ iblisler”, aramızda, sonu gelmeyen, şan ,şöhret ,nefisle ,kalacak çünkü imtihanın soruları…Kendi yurdunu, halkını nefsin için diş şeytanlara ruhunu sat… Sonrası kelime oyunlarıyla zikzak çizerken doğru yola koy, Yap yap yap sonra pardon yok öyle…

Sizlere bırakılan atalarınız sizleri hiç affetmez.. Bu yurda, bu halka ,bu askere ,bu polise ,bu önder ve önderlere, düşmanlığın maske takmış düşmansan o başka.. Sonuçta düşmansın maske takmış düşmansın ,bir şekilde mazlum ,görünen, renk değiştiren ,tapularla vaatler veren, kandıran sonradan asan, yaprak dökümü yapan mevsimsiz zaman içinde kötüyü iyi eden iyiyi kötü eden, insanoğlunun içinde fitne fesat,” kardeş Habil, Kabil  kardeşi “düşüren ,kaoslarınla, insanoğlunu yok etmeye çalışan iyi ve kötünün aklına girip, kuklalarınla şirin mi şirin gösteren şeytandan iblisten başkası değil ..

İnanın son fırsatınız, ölüm an kapınızda eman sizi ve ailenizi ,gelecek neslinizi vatan bayrak halkınızı koruyacak olan tek şey tevekkül…Doğduğuna bak, yaşamına bak, musalla taşına bak, Kabre bak, sonrası tahta toprak ,sadece duyacağın, küt…

“Nimet ve hikmetlerden, bu dünyada yararlanmayan ,paylaşmayı bilmeyen tevekkül etmeyen ,

o tadı alamaz” saklı şifayı da bulamaz..

Sabah uyanıyorsan o sana büyük hediye, ya uyanamazsan geride bırakacakların.

Yarını olmayan dünyadasın sadece verilen hediyende adımına dikkat et yeter

Çoban sadece Çoban

Çoban Sakli şifa

Yanlış olan yaşam değil, yanlış olan insanoğlunun nefsi

Her bitki, insanoğlu için bir şifa kaynağıdır ve bitkilerde insan sağlığına iyi gelebilecek pek çok madde vardır. Aynı toprakta yetiştikleri; aynı suyu, gü­neşi ve mineralleri aldıkları halde her bitkinin farklı özellikleri farklı bir tadı, kokusu vardır…

Doğanın insanoğlundan üstün kabiliyeti bu gizemli dünyadır…Her şey yaratanın elindedir ,sadece sizlere yol haritası ve imanla inanarak ,”son kitabı gönderdi Kuran” içinde her şey yazılı, “Kuranı bilmiyorsan bilmediğim gibi” ,okuyarak anlamadığın ,anlamadığın gibi ,sadece etrafına bak kendine bir diken batır, bil ki acıyı hissettiysen ,bir başkasında hissedecek, ne kadar canın yandıysa onunda canı yanacak, Bu gün diş dünya ilim ,bilim, için “kuranı” anlamak için özel anlayanları işe almakta ya sız…

Sizleri okuyarak ,anlamamak için göz bantlarıyla kapamaktalar…Bu gün teknoloji ve hukuk eğitimde “Kuranda” yazılan tevekküle inanan ve Hz Muhammedi derya iman dolu derya Kevser’i ne, ilim bilim dersi verilseydi ,Hz Ali İrfanı  ilimi ne ve Hz Ömer i adaletini  kazanacaklardı.. İşte o zaman Helali Haramı Şükür ü daha iyi anlaşılacaktı…

Bu gerçekten yola çıkarak öncelikle  sen toprağa ne ekersen onu biçersin ve alırsın doğanım kendi şifası çok olduğu halde içinde bilim ilim kimya saklı olduğu halde ve senin her yaptığın yanlışlık ,bil ki insanoğlunu yok etmekte ,kalmıyor, doğadaki ekoyu bozuyorsun, sen ilaçlarla yok ettiğin canlılar, sonradan sana çok zarar getirecekler, dengeyi bozdukça bil ki daha yaşanmaz güçler gelecek, canlıların yaşamlarını altüst ediyor ,bir sonrakine güç hazırlıyorsun sonradan gıda ve ürünlere geçerek sen kendini tehlikeye atmaktasın sonrası pardon demekle yetinir yetineceksin…

Bir dahaki sefere buldum buldum la yeni maceralara yol alırsın…Kendi kendinle savaşıyor ,kendini yenemiyorsun çünkü üsten ,alta attan ,üste çıkmak için  “erdem” olamıyorsun ve bu şekilde aynı kamuflajla sahada boy gösteriyorsun..…Diş dünyadan falan, falan ,falan üniversitesinde araştırma sonuncu bu madde insanı zehirliyor, pardon arkadan başka zehir verelim menüye…

Bu gün ne yapsan da kazansam diyenler, bu gün ne söylesem de zirvede olsam diyenler ,bu gün ne yapsam da orada olduğumu şan şöhret gösterenler “el üstünde tutulurum”diyenler…. Bilsin ki…..

Demeyerek oturup bu gün nasıl helal lokma yerim deyip, evime çocuklarıma nafaka rızık nasıl götürürüm aza kanaat getirenler sonrası Vatanıma Bayrağıma Halkıma, yanlışlıkla zarar verirsen korkusuyla geçen zarar vermeden düşünen kişiyle “tevekkülle şükür” edenlerle, diğer şan şöhret kin ,kibirle ,para kazananlarla, gene aynı terazide olacakları gün…

Eninde sonunda kendi gün, saat bitiminde dört kürekliye binerek . El üstünde gidecekler. Bazıları da limuzinle giderler ama toprağa girerler… Bu dünyada şaşırsan da ,Oraya giderken terazinin hassa ayarı şaşmaz…Bir gün hiç uyanamayacağın gibi.. Belki bu gün Belki yarını olmayan gün gibi ,Belki de andan yakın olan an gibi… Yaptıklarınla Hazır mısın…

“Biri korkacak biri korkmadan gidecek ara çok yakın bir çizgi kadar”

Her şey bu ikişer kelimede yazılı her şeyi açıklıyor.

"Her kim zerre kadar hayır işlemişse onu görecektir. "

Helal :  İse insanın sağlığına ve ruhuna kendine ve başkasına faydalı şeyler veren dır

"Her kim, zerre kadar şer işlemişse onu görecektir."

Haram : İnsanın vücuduna ve ruhuna kendine ve  başkasına, zararlı şeyler veren dır.

Çoban sadece Çoban

Çoban Sakli şifa

ANORMAL HÜCRE ÇOĞALMASI

Hikayeler yazmayın hayata yaşam “yaratanın” doğasına tutunun

Savaşacak ordun yoksa savaşta yoktur, çünkü esir olmuşundur

Düşman aldığı her destek, senin yok olmandır.

 İnsan hastalıkları arasında en sık ölüme neden olanlardan biri, anormal hücre çoğalmasıyla gelişen kanserdir .Hücre çoğalması kötü huylu olmayabilir ;ancak ,çoğalma denetlenmeyecek ve normal vücut işlevlerini engelleyecek boyutlara vardığında kanserden söz edilir .İnsan ve hayvanlarda kansere yol açan mekanizma henüz tam olarak anlaşılamamıştır.

Anlaşıl masada, yaratan önce sistemi  programlanmış şekilde hazırlamıştır, sadece bilinmeyen kanser değil daha  başka hastalıklarda ölümcül virüs taşımaktadır.. Bunlara karşıda silah olarak bağışıklık sistemi kurmuş, ama ne hikmetse de inatla insanoğlunun sistemi bozmakta, ve kanseri yenememekte, kansere sebep olanda vücuda zarar vermekten başlayarak virüsleri canlandırmaktan geri kalmıyoruz…

Virüsler hep vardı, onları kuşatan ve diğerlerini gelecek virüsleri, savaşacak daima hazır bekleyen bağışıklık vardı nerede, yok, çünkü yok ettiniz yok ettiler, ve şimdi hastasın, hasta olarak kendini daha hasta ediyor aldığın her yabancı vücut kabul etmese de savaşacak askerin yok çünkü bağışıklığı yok ettiniz…

Tek kurtuluş gücü küvetli tutmak, alışkanlıkları kısa müddet bırakmak, ve diğer sistemleri kitleyim can ve aş edince isteyince yemek yiyin ..Şu andan itibaren Vişne ,kızılcık ,böğürtlen, firek inciri, şeftali, ahlat, alıç ,yaban erik, doğanın  askorbik asitleri C vitaminleri beklemekte ,Vücudun koruyucu  “askorbik asit bağışıklığı güçlendirir” doğada…Tekrar hayat  30 gün sadece 30 gün…

Mide bağırsakları temizleyin temizledikçe ,O BAĞIŞIKLIK canlanacak ,canlandıkça canına can katacak, yaratan sana daha güçlü ,irade, ve inançla sağlayacak senden daha kötüleri görüp şükürle hayata sıkı sıkı sarılacaksın.. Sistem bulmak değil, sistem kendini onaracak şekilde yaratıldı…Bu gün nasıl var olduğun gibi…

Çoban sakli şifa


                                      Efsane  Arılar  
                        
                          Şifa arıyorsan ne yediğine bak

"Yaratanın" gönderdiği saklı şifa lar neredeler yoklar, yok…

Her sene ve seneden sene ye yok olan bal, bu sene de yok, olmayışın  sebebi, arı değil, doğada değil, sadece bakim, kullanılan sözde profesyonel  ilaçlar, önüne gelen bir şeyler yapmakta ,sizler ,insanoğlu eko düzeni bozdukça tarlacı arılar kovan çıkışından sonra gelmeyecek ,sebep der, araştırır ,her kafadan seslerden sonrası bildiğini okur, çok biliyoruz der ,sonunda hüsrana uğrar, sonrası gider ,sen böyle yazdın, şöyle söyledin, şöyle yap dedin, sonraki cevap aynı ,uygulaman yanlış cevabı alır, sonrası seneye dersin….

Sen kendi evine müdahale edilince neler hissediyorsan onlar da aynısını hissediyor ,sen çevrende ortam kirli ise ver yansın edersin gereken önlemi alırsın, evinin kenarında fabrikalar pislik saçar gene veryansın edersin ,önlem alsan da kısa zamanda hasta düşer bağışıklığın sona ererek diş virüslerle savaşamaz hale gelince, halsiz vaziyette her gün iş yapamaz hale gelirsin ,şimdi yetiştirdiğinden ne bekliyorsun kimde kabahat…. Şimdiden dayarsın şerbeti, ararsın yeni zehirleri, vay vay vay hallerine arıların, bu senede çekecekler desene…

Bu sene gene de bal yemek istiyorsanız ,üreticiden oda helalini seçin.. Acele etmeyin karşınıza helal birisi çıkar…Bakim içinde yapacağınız, tütsü, “Kavraknol onu yüksek Anamur kekiği beyaz kekik”, defne, okaliptüs ,lavanta ,zeytin yaprağı, Her kovana iki  kovan ,hatta üç kovana aşağıdaki tütsü şeklini yapın, kovanı onlar temizler.. Ve karşısına geçin seyredin bakın.. Hastalıkla mücadele değil ,sebepleriyle mücadeleyi seyrederken , nasıl kanat çırparak içeriyi temizliyorlar belgeseli seyrederken aklınıza neler gelecek ama  “aklınıza geleni “yapmayın…Örnek alınacak şekil…Sadece seyredin…. Arının tümüyle bağışıklığını güçlendirir ve savaşa hazırdır…Virüsleri kendi kendine yok eder….

Kekik içindeki : uçucu yağ (%80 kavraknol ,timol,)  simol, barreol, piren),

tanen, acı madde, glikozitler, reçine

Tüm bitkilerin dumanla mikropları virüsleri yok edersiniz…Çoban sadece çoban söyler yaparsanız da yapmazsanız da kulakta kalsın. .Belki bir gün yaparsınız..

Efsane dünyaları arılar ta ki insanoğlu eli değesiye kadar ,efsane geri gelmez ise dünyanızda olmayacak yakında doymak için ,tadı almak için sünger batırılmış yapay tatlandırıcı, güzel görünümlü plastik  gıdalar yenecek.

Biz yaşlandık tat mı bozuldu veya öylemi algılıyoruz bilmem, kendime isyan etsem yaratanıma karşı isyan etmiş olurum, çan bu bazen insan aş erer ,mide ister ,”ana karnında” almış olduğun tadı, mis kokulu kavunu, yolda giderken aldım, eskiden kavun kokan kavun şimdilerde  keserken salatalık kokar, kavuna siyan etsen ,doğaya karşı isyan etmiş olurum ,kavun aldık diye kokan salatalığa isyan etsem, gene doğaya isyan etmiş olur düşüncesiyle, size toprak veriyor, siz ne istersiniz, akıllarınızı toprağa gömüp, sizler gibi ,her sene ,türesin mi ,akıl vermiş vicdan vermiş, sizlerden türeyen bil ki her sene  vicdanı olmayanlar çıkacak, aslında sende kabahat yok, bunu masa başındaki bilmesi lazım, incelemesi lazım, bakması lazım ,bu gün sadece laboratuvarlara, bir ürünü götürüp inceletmek değil, bu saatten sonrada tarlalara inmek lazım… ”Balık Baştan kokar” Her sene ithal getirenlerde izin verenlerde..

Bu gün ekmek imalatçılarına gideriz, kontrole, bazen de pastanelere ,bazen de ,bir tepsi baklava yemek için küçük imalathanelere, yok insanoğlu bu iş böyle olmaz ,iş topraktan başlar, yakında inanın, toprak karışımı ,insan vücuduna girmiş kısım, kısım organları yok edecek gerek buharla ,gerek yemeyle ,”siyanürleri” yersek şaşmayın.. İlk vuracağı yer, karaciğer ,top yekûn kısırlık.. Ne mi yaptım kavunu yok ettim, sebebiyet taşımayım diye, Biz sebep olmayalım toprağa  bıraksam çıkacak akıllardan…                                             

                                            Çoban sakli şifa

Bazen olur Olmaz böyle bir şey dersin aynısı oldu…

Diyecek ,demekle kalmayıp, kime güvenir dediğinizde, suç  gene sizdedir ,çünkü arz talep ediyor ,çok sıkıntılara düşerek ,sarılıyor ,çareyi ,düşünmeden, tavsiye ,üzerine soyguna eşlik ediyorsunuz, soygunları biz elimizle veriyoruz, bu gün seyahatlerde ,bankalarda ,alış verişlerde…

Arabam emanet olduğu halde seyahatimi otobüs firmasıyla yaptım, seyahatim mükemmeldi ikram sevgi saygı çok güzeldi ,mutlu memnuniyetle yolculuk tamamlandı, iki gün, geçtikten sonra dağlardan inerken ,bir telefon gelir ,iyi günler, şuradan buraya otobüs seyahatinden ,falanca falanca hediye kazandınız ,hediyeniz için falanlar sıralandıkça gitti, bende çıkan operatöre, çıkan hediye ,size çeyiz hediyem olsun der telefon kapanır..

Ben telefonumu seyahat firmasına verdim bir başkalarına vermeye hakları var mı….Bakalım bankalara, veya diğer yerlere, kimlik ,telefon ,masa başında para kazanılan işlere kısa anlatım.. Anlat sakta aynı ,fark soymak soyun nasıl sayarsanız.. Bu zihniyet, nereye kadar götürür siz karar verin…

Gittiğin yerde de, olamaz böyle kardeşim ,dedirten kelimen hayrete düşürdü bir zeytin yağ çekilen ufak imalata gittim, yağlara, ve çıkan ürünlerle, ne ,ne yapılıyor diye, kenarda depolanmış, asit ti yüksek yağları gördüm bunları ne yapıyorsunuz sorusunda, sabun ,fabrikaları ,bazen de ,şu arkadaş bitkisel yağ yapıyor ,ona veriyoruz kelimesiyle ,adamın yanına giderek ,işi bilmiyormuş gibi ,soru sordum kolay gelsin, bu yağları ne yapıyorsunuz arkadaş satıyor musunuz…

Yok arkadaş bunlar satılmaz ,içilmez ,alanda olmaz,2,3 liraya topluyor, “Kantaron yağı” yapıyoruz.. Peki ne işe yarıyor….Biz toptancılara satıyoruz onlarda başka toptancılara satarak paketliyor, isteyenlere veriyorlar, alanlarda midesi için içiyor ,yanıklara sürüyor ,çocuklara kadar kullanıyorlar...İçilmiyor dedin, şimdi içiyor diyorsun bu hangisi….Gerçek asitsiz yaparsan içilir, ama bu çok asitli içilmez ve sürülmez…Peki neden veriyorsun piyasaya…Arz talep meselesi, toptancılar gerçek yağdan almıyor ,ucuz ver “kantaron yağı” ver diyorlar bizde veriyoruz…Peki günah değil mi haram yemektesin ,farkında değil misin ,bana düşmez ama hatırlatayım dedim….Beyim siz hangi işle uğraşmaktasınız….

Dağlarda çoban sadece çoban.. Bazen benden daha çok biliyor, o bölgede zehirli ot olduğunu beni uyarıyor, bende ,başka çobanlara o bölgeye gitmeyin uyarıyorum işim bu, yanı baston elimde bir o dağ bir bu dağ yanı .Çoban..

Hayat bir hikaye hikayelerle kandırıyor, ve güzelce rüyalar görüyorlar ,uyanılmayan  kabir, e girince, kızgın yağda yanmaya başlayınca ,kabuslarla uyanamayacağı gün, bu günü bu zamanı hatırlarsın…Bunun ne , ne  kadar zarar verdiğini bilseler de ,aynı yola devam edecekler, sonra suçu doğa, eczanesine kabahat bulacaklar..

Sen her şeyini kendin yap, arkadaş satarken, içerikleri bilmeden satma ,sen Haram işliyorsun haberin, habercin olarak, sadece insanoğluna akıl ve düşünce iletmek..

“Rabbim uyarın uyara bildiğiniz kadar”, evin ,dükkanın ,100 mt sağı ,solu, güneyi ,kuzeyi, hatır, hatırla, sor, sorgula, bir ihtiyaç var mı ,sormak ve hatırlatmak ,bilin şimdi namaza gitmiş gibi 100 kat sevap erişilir, ben dememe gerek yok ,”Tevekkül edene sok kitap Kuran” uyarıyor….

Haram : İnsanın vücuduna ve ruhuna kendine ve  başkasına, zararlı şeyler veren dır.

Helal :  İse insanın sağlığına ve ruhuna kendine ve başkasına faydalı şeyler veren dır

Ya işte böyle arkadaş, Bu dünya almış başını gidiyor ,işleri güçleri para ,para nereye kadar ,baş sıkışınca ,tek yumruk olunuyor ,bu dünyada ,geçine bilmek içinde bu işlere soyunsa da ,gene diş dünyanın oyununa geliyorlar, gene aynı teker dönüyor ,bir çuval unla, makarnayla ,döner ekmeğe ,pilav üstü ,kebaplara kanıyor, tapulara kanıp, sonrada hasta olup her ilaç her, sağlık der der durarak, şifa aramaya başlayanlarda, bu gibi sağlıksız ürünlere kapılıp, birazdan rahmetli olan varsa, sela verilip, son yolculuğa çıkarken, sağlıksız ürünlere dur diyemedikten sonra, vücuduna zarar verirken ,düşünemeyip el üstünde gideceği gün, hayal etseydi, şimdi kahvede oturmuş, hayırlara bıraksaydı, “şifasını rabbimden isteseydi”emin olun ki, bir bahaneyle sağlık gelecektir…

                          selcuk uysal çoban saklı şifa  

Tamamen notlardan ibare kayıt edilmiş geçmiş notlar devam edecek

 

 

 

 

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam93
Toplam Ziyaret1209674
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar12.650712.7014
Euro14.269314.3265
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com