www.sakli-sifa.com      www.sakli-sifa.com
                                                              Gün Sayı 1963/ Yıl 06   
https://Site Menusu
https://Takvim
 www.sakli-sifa.com

Uzanan ışığı yakalamak

Global sanal para borsayı takip etmek isteyenler veya ilgisini çekenlere

 www.sakli-sifa.com

Renklam değil içimizden biri 

 

 www.idealminer.com
 
www.sakli-sifa.com

SERALAR FİDEÇİLİK VE MANTAR ÇOBAN 
www.sakli-sifa.com

ANTİTOR SAVAR
   www.sakli-sifa.com
 
www.sakli-sifa.com
 
ÇOBAN SAKLİ ŞİFA


www.sakli-sifa.com
 
YAKINDA TAM ORGANİK ÜRÜNLER  

DÜMYANIN HER YERİNDE TÜRKİYEDE TEK APİTERAPİ
  
   PROPOLİS

www.sakli-sifa.com

www.sakli-sifa.com

SAKLI ŞİFA
AKILLI SU
SMART WASSER
SMART WATER

Sebzelerde meyvelerde kozmetik sağlık ta dezenfekte ve her yerde

YIKANMAMIŞ 

www.sakli-sifa.com  

YIKANMIŞ
AKILLI SU İLE
www.sakli-sifa.com

Dışardaki ortam

35.37 derecede


ŞU AN 45 GÜN AMAÇ  90 GÜN

 

www.sakli-sifa.com

TARIM İLAÇLARI YOKEDİÇİ 
DİŞ VİRÜSLERE 90 GÜN
 KALKAN     ORGANİK

Bunu  bilin her kez evde yapa bilecek.. yakında  

DALINDA YIKANMIŞ DIŞ ETKENLERDEN KALKAN   

www.sakli-sifa.com

AYNI AĞAÇ AMA FARKLI BIRDAL YIKANMIŞ BİR DAL YIKANMAMIŞ AKILLI SU

DEZENFEKTE
 
www.sakli-sifa.com

PREMİX 116  

TUZDAG HOTEL VE SAĞLIK MERKEZİ VE ZAYIFLAMA  www.sakli-sifa.com

PETEK GÖZ 6 GEN PİRAMİT

 
EKSİ 30 DERECE
ARTI 40 DERECE
 www.sakli-sifa.com

DE ENERJİ TOPLAMA  

            RB
 Recycling Battery


  www.sakli-sifa.com

 www.sakli-sifa.com

BİTMEYEN AKÜ ESKİMİŞ AKÜYÜ, YENİLENEN AKÜLERİN BİR EK PARÇASI  YAKINDA 88 YILINDA 15X20 BÜYÜKLÜĞÜNDE YAPTIĞIM BİR ÇILGIN UFAK PROJE YAKINDA SONSUZ ENERJİ SAKLİ-ŞİFA DA SAKLI ENERJİ   


www.sakli-sifa.com  

ARABALARDA 

UÇAKLARDA

TANKLARDA 

GEMİLERDE 

FORKLİFT TE  

KISACA AKÜLÜ

MAKİNALARDA

www.sakli-sifa.com

 İLYAS torundur 

 İSHAK türü tükenmek üzeri  kuştur 

ÇOBANIN ruhudur 
 
YÜRÜYEBİLEN TÜM ARAÇLARA


SAKLI ŞİFA TANIYALIM

                   TANIYALIM SAKLI ŞİFA ÇOBAN SELÇUK UYSAL

                    - 12/09/2014  YAYINLANMIŞ GEÇMİŞ BİR YAZILIM 

                                            ÇOBAN selçuk uysal           

                 Sözcüklerin gücünü anlamadan, insanların gücünü anlayamazsınız  

                       Gücünüzden şüphe ederseniz, şüphelerinize güç verirsiniz..    

                                   "Korkunun ,Korkusu, Korkusuzluk tur."    

                                                   Çoban saklı şifa           

           Yaşam savaşını kazanan, her zaman en güçlü yada en hızlı olan değildir.

               Er ya da geç kazanan kişi, kazanabileceğini önceden düşünen kişidir.

                                         Başarı İstenmediği Yere Gelmez.  

                                                     Çoban saklI şifa 

   Saklı şifa bir markadır. İletişim yanlışlıklarıyla dolu Dünyadayız.   


"Akıl var ise aklın içinde ,helal ihtiyaç hepsi var ,o bana yeter, “Yola giden adama sormuşlar Yol harçlığın var mı diye….İdare eder yeter…Çok para vardır akıl yoktur harama çalışır ,çok akıl vardır para yoktur, ama şükür ü bilmez, Akıl, helal, şükür var ise kafi sana da nesline de yeter” 

Türkiye’nin hiçbir yerinde şubemiz yoktur ve Satış ve satış şubeler yoktur sağlık ise sadece akıl sağlığı getiri . 

Önüne gelen saklı şifa kurmuş bu yetmez gibide beceriksizliği bu dünyada ise iyi olmadan çıkmış iyi oynayanların yerini alsa da her yaptığı ,yediği haram hastalıklara maruz kalır. Haram neymiş diyenler yarın olacaksa insanoğluna hatırlatır.. 

“Şimdi gidin sorun şifa dağıtıyorsun ama hastalıklar senin de peşinde bu işi haram karıştıran 10 kişiye sor hasta. Helali biliyor ise hasta sayısı 0 şifayı da hastalığı da vereni biliri bilir .Ama Hastadır helal yer şifa olması için tedarikçidir nimet hikmeti arar okur şifayı yaratandan hastalıkta bir sabır ibadetini bilir.. 

            Hayatta ilaç kullanmadan yaşam .saklı şifa Çoban.  

"Merkez sorgun Yozgat istasyonlar ,Silifke ,Anamur ,Muğla ,Alanya global dünyada ise Berlin dir internet yayını 2013 Metal yaşı yılı 1959 dur" Diğerleri Karanlık Başarısızlık korkusu yaşayanlar nefsine dünya malına gömülmüşlerdir.. "Yaratanın Hak kıldığı her dinden ne olursan ol tüm hastalıkları yenmek dua ve sevgidir" "Bilin ki yarın güneş her insan için aynı doğacak" "İyi ve Kötü olmak içinde insan elinde olacak" "Kararı sen versen de Kaderin belirleyecek"  

saklı şifa sırlar kitabin dan kötülük dünyada değil insanoğlunun içinde saklı ve korkusu ölüm aç kalmak açıkta kalmak korkusu bölümünden kısa alıntı.
                             selcuk uysal çoban saklı şifa
 

                                     Yaşarken Eğitim gelmekte..    

Fakülte sınavı gibi lise sınavları gibi.. Okula başlarken ufak ama büyük beyinleri sınavlayın.."Bir çocuk okula gitmeden okuma yazma biliyorsa daha farklı eğitimlere alınmıyorsan bilin sizin en büyük yanlışlığınız dır"...Hatta kurnaz cahilliğinizdir...

Hemen şeytanı akıl şunu söyler farkı çalık yaratır der.. İşte en büyük hatadır. O seni ileri gitmeni istemeyen kör sağır görmez edenlerdendir. .Kara cahillik ve dış dünyanın oyunlarından bir tanesidir...Buda içerideki kurnazları hareket ettirir...

Çocuklar arasında farkı çalık yaratmaz sadece anne baba arasında psikolojik ruh başlar.. Oba bir hastalıktır...

Bu proje gerçekleşemiyorsa bil ki en büyük yük sınıf öğretmenlerine düşer. bil ki her bulduğunuz bir öğrenci seni yenemediğin yenemediğiniz hastalığın şifası olacaklar .Buda"Allah katında yaşam eğitimi aldığını gösterir bu da hayatın boyunca sağlığını tevekkülün le cennet kapılarını açar"

Bazı kişilerin merak ettikleri

Soruyorlar kitap çıkarmıyorsun.. Yazar değilim sonradan yazılanları düzeltecek edebiyatçıda...Yazarlar.. yazar.. okunur hale ,okuduğunuz kitapları edebiyatçılar düzeltir...

Bazıları da soruyor yazıların karmakarışık, hayat karmakarışık değil mi...

Tarih 2013-14 bağlayan yıl.. Karar verdim yaptıklarım ,doğa yaşantısı ve bu güne kadar 47 yılın hikayesini ve destanları başımdan geçen olayları ve yaptıklarım çok yönlü bir kitap çıkarmaktı. .evet o yılar da bir yazarla anlaşarak kitaba dökmesini bir değer çıkarmasını istedim...

Done bilgilerin bir kısmını ve flaş resim bir kısımlarını verdim...VE ödemeyi de...gün hafta ay ve aylar sonra ,hep bu gün yarın der der dururken ...BİR mail gelir yazardan...

Sayın selçuk bey kitabınızın telif hakkını kendimize aldık...Sizin cd ve bilgileri gönderiyorum. ödediğiniz parayı da zaman içinde ödenecek...Not yazar....../.........Kim...Ben hayatım boyunca korsan kitap basan ,gördüm ,duydum da korsan sertifikalı yazar bana çarptı...Hayat durmadan devam etmekte 3 ay geçe gündüz bilgisayar kullanarak ders çalışarak Daha önceden var olan markama izin ve yayın izni alarak bir site kurdum...Başladın yazmaya...

Yıl 2018 hala ödediğim parayı beklemekteyim...Hem korsan hem ne derseniz...Belgeleri hala elimde ama şimdi yayınlanmayacak sırlar kitabin da hayatın içinden bölümünde yayınlanacak ....Oda vicdanım elvermez isimleri ismi yazılmayacak. .Bir tevekküle inanan kişide yazmaz.. Bir gün yaratan tarafından hesaba çekilir ,Kazanılacak para hayır kurumuna gidecekti...Onu da "yaratan" bilmekte..

Benim nokta virgüller ,bölüm ,bölüm yazdıklarıma bakmayın.. her satırı yazarsan sayfalar sürer ondan kısa kısa yazıp başka bölümlere atlıyorum...Yakında edebiyatçı olursam şekilleri kelimeleri düzeltirim ,ama oda kandırmaca dır..

Yazarsan kalbine göre yaz ...Kalbin içinden ne gelirse...O senin yanız kaldığın kalp nurundur.. Baştan sona doğru yazmak değil amaç sondan başa doğru yazmak oda sonsuz saklı şifa sırlar kitabıdır..

Yazarın bana bir iyiliği kendim yazmama sebep oldu bir yandan da yaşarken eğitim aldık...Örnek mi çok sadece aramak bulmak ...

63 YIL ÖNCE Keşfedilseydim şimdi insanlığa hizmetim farklı olurdu.. Duvarlarda asılan diplomalar gibi değil...Geç değilsiniz. .inanın sizleri bekleyen çocuklarınız kardeşleriniz şuan genç ve ufak ama büyük beyinler benim için kutsal çobanlık yapmaktalar şu an şu devir buralarda olmaması gerekirken şan şöhret koltuk peşinde koşanlar veya iş adamları sizler neredesiniz..

Buldunuz ve ileride kendiniz için ondan bir şeyler beklemeyin sadece ve sadece insanlığa bir şeyler yapmasını isteyin.. Bu da sizi "Allah katında insanlığı düşünenlerden eder. buda cennet kapılarını sonuna kadar açar".. 

                               saklı şifa çoban selçuk uysal... 

        Bu dünyada haksız kazançla yiyen insanların hal durumları   

                               Yalanı yakın yol sananlara                

                        “Zamanı tevekkül edip bekleyenlere”                

Bir adam yüzsüz mü yüzsüz ,geçmişine bakmadan, hala haklıyım diyen adam, asıl alıcı yani borçlusu yanı başında burmakta ,o hala dürüst adamın yanına gitmekte ısrarla  alacağı olmadan kefilin yanına gitmekte, amaç alacakta değil, dürüst insanı kötülemek için çöplüğünde öten horoz misali etrafına iyi masum maske takarak, asıl alacaklının yanına gitmez, sebebiyse A takım oda  çöplüğünde horozdur, iki pişkin horoz ötse de içinden biri erken öttüğünde ,erken ötenin başı kesilir misali ,üçüncü hicret eden horoz ,Ant ıramana çekilmiş ,asıl zamanı “ yaratanı görmekte, duymaktadır “bekler, haksız para, haram yiyen horozlar, çok yakın zamanda hasta düşer ,diğerleri nede hastalık bulaştırarak, tüm çevresini ölüme sürükler.. 

Bu yakın zamandır yakın olacaktır.. Çıkarı için yalakalık eden horozlar…Bu gün alacağın acı veya batan çuvaldızdır, bil ki geçmişine bak, aklınla sivri zeka yoksunu ,bir kısasa kısas olduğunu hissettiği an.. Hayatta nerde yanlışlık yaptığını aklından filim gibi geçir…Bazen insan ben nerde yanlışlık yaptım der…Çok geçtir..

Her Şehir, her kasaba ,her köyde olan ufak ama yalanla, o günü geçirsen de, yarını olmayan dünyada ,bir saniye erdem olamayışın ,ebedi cehenneme bile bile atması, tekrar filimi başa alacam diye, haykırışı çıkışı olmayan yolda, neleri kaybettiği ,neler olacağını görmesi sadece duyacağı kabirde “küt” sesidir.…”Rabbim bir gün ve o gün zamanı yerli yerine koyacaktır”

“Bazen olur ki çok dürüst olursun ama birileri çıkar senin dürüstlüğünü alt tüs eder zannederler ki yanıldık dürüstlüğüne aldandık deseler de kendileri aldanmıştır o hala dürüsttür…Aldandık diyenler bilin ki nemalanan kişilerdir…O hala dürüsttür.. Yoluna devam eder….Zaman gelince anlaşılır…

Sen yoluna devam et bir birileri taş koyacakları zaman “Rabbim” görmekte o taş bil ki ayaklarına dolaşacak ,ocaklarına düşecek, sen gene de kötü düşünme her şeyin zamanı var, Tevekkül et  bekle…

                                        Çoban saklı şifa 

Sende menfaat ı çıkarı olan bir kişi seni altın semerlerde gezdirir. Çıkarlar menfaatler bitince çivili semeri senin  sırtında gezdirir . Başkasına sadakatiniz, kendi başarı kapasitenize ihanetiniz anlamına gelmeye başladıysa, gitme zamanı gelmiş demektir.  
                                 
                                  
         Çoban saklı-şifa  

"Akıl var ise aklın içinde ,helal  ihtiyaç hepsi var ,o bana yeter,  “Yola giden adama sormuşlar Yol harçlığın var mı diye….İdare eder yeter…Çok para vardır akıl yoktur harama çalışır ,çok akıl vardır para yoktur, ama şükür ü bilmez, Akıl, helal, şükür var ise kafi sana da nesline de yeter”

                                             Çoban saklı şifa  

İnsan ancak yanarak öğrenir... Bu ateş belki de aldığı nefesteki yanıcı oksijenin onun hayat kaynağı, içtiği sudaki patlayıcı hidrojen ve oksijenin onun bedeninin büyük bölümü olmasından....'Hamdım, piştim, yandım... Umuttan umudu kesmemek istiyorum , çünkü hâlâ hayatın hayallerime düşlerime inancıma  borcu var. Bedenim ruhuma borçlu .Yapacak daha çok iş var.  
                                 
   
                                              Çoban saklı şifa 

 
Nimetlerin hikmetlerini tanıma yolunda atacağımız her samimi adım bize tüm 
şifalı  sırlarınıaçacaktır inşallah. Kâinatta ve içimizde saklı olan enerjiyi keşfedip aralarındaki ilahi münasebete vakıf oldukça her şey daha iyi anlaşılacaktır.
 
                                               
Çoban saklı-şifa  

Toroslar da yankılayan haykırışlar.. Her kurtuluşta ovaların ısınması dağların soğuması ,bazen de dağların ısınmasıyla ovaların soğuma öyle rüzgarlar eser ki fırtınalara tayfun kasırgaya dönüşür ki geçmişte kurtuluşta fırtınalar estiren Yörük ler, şimdi Dünya kurtuluşu için fırtınayı bekler...Torosların Yörük yiğitleri yoğurt yemesi farklı olduğu kadar yoğurt çalışları da farklıdır.. Hikaye yazmaz Destan yazar.  

                                              Çoban saklı şifa

Bazen destan yazar çıkarları olanlar işler yan gidince  sili verirler defterinden gün gelince anlaşılır, yolun sonunu görmeden karar verirler iş geçmiştir. Hikayeyi yazmaya kalsalar da destan olamazlar……


                                           Çoban saklı şifa           

Aldatılan kişi her seferinde aldatılsa da o aldatıldıkça güçlenir ,bilmezler ki hayatı dershane okul olarak görmekte, ona her aldatılış sınıfı geçmek olduğunu bilmezler, hala sınıfta kaldığını zannedenler ,kılavuzların yanlışlığıdır…Demezler…..Aldatanlar hep haklı görürler kendilerini.. Hayatta Erdem olamazlar….

                                           Çoban saklı şifa          

Her seferinde taşlasalar da onlara yanlışlıklarını söylediği için, yanlışı ,doğru olarak söylersen taşlarla bina yaparlar, ama zaman gelince yanlış, yanlış  olduğu zaman binanın altında kalacağını bilmezler….Yanlışı yanlış olarak doğruyu söylese de o taşlar yoluna tümsek olmayacağını bilir yoluna devam eder…

                                    
Çoban saklı şifa                  

Bu dünyada dertler bitmez dert dediğin senin nefsine hakim olamayışın. Hakim olmakla dertlerinin sonu ve Huzur kapının açılmasıdır. Gidenler dönmesi ve isteklerinin gelmesiyle daha iyi yollara gitmeni sağlarlardı..                                                                                    
                                        
  Çoban saklı şifa                

  
Bir insana iyilik yaparsın ama o insandan bir beklenti olmadan iyilik yaptın mı o iyilik geçerli dır. Beklentilerle o kişiyi sıkıntılara düşürür o kişiyi yerinden yurdun dan ettin mi vay haline ne bu dünyada ne öbür dünyada yer bulamazsın…Bu dünyada hastalıklar ve bela şimdiden başlar… 

                                          Çoban saklı şifa                  

63 Sene hep koştum Allah’ıma çok şükür hiç Kapım Kapanmadı sebep , yıkıldım buna da şükür dedim, kandırıldım bunda da hayır vardır debim, Elimde imkanlar vardı karşılık beklemeden  hayır ettim ,Şimdi döndüm geriye bu dünya benim olsa ne yazar gel dik gidiyoruz giderayak 62 seneyi yazarak gidiyoruz hiç karşılık beklemeden bu gün belki sadaka veremiyoruz ama unutmayın bilgi ,söz, gülmek, yazmak ,paylaşmak  bile sadaka….Söz ,konuşmak ,yazmak ,İlla  Prof ,yazar ,alım ,öğretmen ,okumuş olmana gerek yok…İlk olarak oku Başka söze hacet var mı.. Sadece Akıl…Hayvanlar çok pis kokuyor derler, ama bilmezler etini pirzolasını  yediğini sütünü içtiğini…. 

                                           Çoban sakli şifa   

 
63 Yaşındayım
 çeşitli sebepler den dolayı tahsilime devam edemedim, genç yaşta çalışma hayatına atıldım. 45 yıldır şifalı bitkiler ve tedavi konusunda çalışmalar yapmaktayım. “Saklı Şifa” Türkiye’nin tamamı ve Dünyada Avrupa’yı' yı Tamamen Asya yı Bir kısmını karış karış gezdim, farklı bitki türlerini inceledim. Dünya harikası olan vatanımızın şifalı bitkiler açısından ne kadar zengin olduğunu gördüm.  

Kuşların göç yollarını inceledim ve bu yol üzerinde kuşların dışkılarından yayılan keşfedilenmiş endemik bitki türleri keşfettim. Kütahya’nın Murat Dağları, Uşak, Çivril, Akdağ, Tokalı Vadisi üzeri, Isparta, Yozgat ,Yozgat Aydıncık ,Yozgat Sorgun Kerkenez Harabeleri, Erzurum ,Sarıkamış Kars yaylaları endemik bitkiler, Beyşehir, Bey Dağlarından Toros Zirvelerine göç yolları doğanın güzel kaynaklarıdır. Görmelerini ve keşfetmelerini isterim.  

Doğa ve bitki meraklısı olarak gittiğim her yerde şifalı kaplıcalarını öğrenmeye çalıştım, o yörenin en meşhur yemeklerini ve doğa harikalarını öğrendim, kayıt altına aldım. Dünyada pek çok ülkeye giderek bitkisel tedavi yöntemleri ve şifalı bitkiler üzerine araştırmalar yaptım. Yeni bilgiler öğrendim “hamdım, piştim, yandım...” 

Aynı zamanda makine montaj ve süt entegre tesisleri ve distilasyon, damıtma ustası olarak önemli tesislerin kuruluşunu gerçekleştirdim. Okuma imkânı bulsaydım biyololoji eğitimi alırdım. 

Sağlıklı nesiller yetişmesi için özellikle Biyokimya hemogram bilgileri başta olmak üzere sağlık ve beslenme ile ilgili bilgilerin ilkokul yıllarında verilmeye başlanmasının çok önemli olduğunu ve çok faydalı olacağını düşünüyorum. Gelecek nesillerin de araştırmacı olarak özgür serbest bırakın. Her şey ,araştırma da sonuç sağlıkta 
,yaşam: BİYOKİMYADA  


63 yaşındayım 56 yıl öncesi

Biz insan oğlu kitap okumak ,gezmek, araştırmak yapmıyoruz hep bir şeyi ikiye bölmeyi caba gösteriyoruz.

Dünya kurulduğundan beri var olan Artı Eksi.

İnsanoğlu varoluşun dada var olan hep galibiyet.

Hiç paylaşmayı bilmediğimiz den  kaoslar çıkarıyoruz.

Hep galip gelme isteği, erdemliği unutuyoruz .Bu da şan ve ihtişama götürüyor.    

Gelecek: Tanıdık tanımadık çocuklara EGİTİM VERMEK 

Geleceğe  nesil aktarma bu kutsal görevi götüren öğretmen dır. 

En büyük görev : Gelecek Öğrenci seçimi Öğretmenlere düşüyor 

Bazı öğretmen  korkusundan okula gitmeyen çocuklarla ilgilenmek her şey öğretmeni elimdedir. Öğretmen her zaman öğrencinin kılavuzu dur. Öğrencinin her şeyi öğretmenidir.

En kötüsü de, inceldiği yerden değil de, sağlamlığa en güvendiğin yerden kopması.       

Bu gün için soruyorum siz hiç başka çocuklar okumasına, bilinçlenmesine  için yardim ettiniz mı.

Hep verdiyseniz burslu verdiniz, hep karşılığını bekliyorsunuz.
   
Burs alanlarda sevinir okulda iş garantisi veriyor dersiniz işte o zaman hayatınız kopar. Ve sana iş bulurlar ama  20,30,40 yıl sonra sana bir vazife verirler altından kalkamazsın .Bu tuzaklara düşmeyin 

İnsaniyet maskesi taşıyan öyle milletler ve insanlar vardır ki maskelerinin altında canavarlar yaşar. 

Geçmişte  1991-94-95 -96 -97- 99 -2000 yıllarda burs verilecek diye yıllık 12 ay toplanan senetler ,verenler çocuklar okusun diye , bu senetlerle şirketler ,holding kuranlar ve bu senetlerin bir iki si ödeyemeyince (ticarette kırmızı çizgi )  senet sahip kişiler icra ve hacız e uğrayıp (fabrikanızda bir şılık paketleme makineniz gitti mi ne olur) ticari hayatları biten kişiler ve bunların bedduaları  zamanı gelince hesap sorulur her şey zamanı gelince sorguya çekilir bu dünyada kanun cezayı keser ama gelecek dünyada nasıl hesap verecekler .   

Benim gibi hataya düşme burs gerçek kişiye ver. Nereye gittiğini bil sonradan gözünle gör vicdanın rahatlat hâksiz kazanca dikkat edin.

Esnaf , işçi veya zengin kazandıkları paranın çok cüzi parayı ve fazla eşyaları ,öncelikle aile etrafı daha sonrası etrafına verse kendini zora sokmadan yardımlaşma olsa inanın her öğrenci okur ve yoksul kalmaz ama ailenden başlamak gerek …Ama hep uzakları tercih ediyoruz yakınlar yaklaştırılmayınca uzaklara istikrarlı ulaşılmaz .Sadece gönlünü rahatlatırsın.

Gelecek için laboratuvarlar açarak araştırmalarına fırsatlar verin.

Her asırda birkaç kişi düşünür. Diğerleri onların düşündüklerini düşünür.

Gerçek başarı başarısızlık korkusunun üstesinden gelmektir       

Biz eski günler Abi dayı varsa işin görülürdü . Önemli projeler olsa da  eskiden bu projelere alkışçı olursan abi dayı dan gelirsen müsaade eder ve senden çıkarları varsa ederlerdi .


Yaşın kaç olursa olsun ben gencim diye korkma hayallerin deki projeleri sun büyük düşün canlılara zarar vermeden gerçekleştir korkma eskiden sen mi kurtaracaksın derlerdi ,şimdi zamanı hayallerini, gerçekleştir. Ekonomi ,eko, ekolojiyi  koru ve canlardır.  

                                      Çoban saklı şifa 

 

                                     BAŞARMANIN SIRRI      

Yenildiğinizi düşünüyorsanız, yenilmişsinizdir. Cesur olmadığınızı düşünüyorsanız, korkaksınızdır.

Kazanmak istiyor fakat kazanamayacağınızı düşünüyorsanız; kesinlikle kazanamazsınız.

Kaybedeceğinizi düşünüyorsanız, çoktan kaybetmişsinizdir.

Dışarıdaki dünyaya çıktığınızda anlayacaksınız ki başarı, ancak onu istediğiniz takdir de gelecektir.

Her şey insanın kafasında biter.

Alt edildiğinizi düşünüyorsanız, alt edilmişsinizdir.

Yükselmek için yüksek düşünmelisiniz.

Bir ödülü kazanmadan önce kendinizden emin olmalısınız.

           Yaşam savaşını kazanan, her zaman en güçlü yada en hızlı olan değildir.

               Er ya da geç kazanan kişi, kazanabileceğini önceden düşünen kişidir.

                                         Başarı İstenmediği Yere Gelmez.  

                                                     Çoban saklI şifa 

 


Yaşam stresiniz yaşama ait kaosları bir kenara bırakın zaman geçtikçe anlayacak anladıkça sağlığınıza kavuşacaksınız.2 ci gün sağlık stres depresyon.. Hayatın içinden ..17 06 2019
Kaptan dalgalı denizde belli olur. Ve kimse dalgalarla ilgilenmez. Gemiyi limana gelip gelmemesiyle ilgilenirler. Hayatınızda da dalgalar olabilir. 
Her şeye rağmen ilime, bilime ulaşmaktır. 
“Hayallerinize ulaşın. 
Anlamak anlata bilmek anlaya bilmek. Her kes kararı kendi verir .Evet derler bir baltaya sap olamadı dense de yanılmış olurlar bilmezler ki baltalara malzeme olduklarını düşünmezler yontarlar sanat diye iş bilir deseler de sanatçı dedirtmek içinde talaşı arar olurlar. Karanlık ve başarısızlık korkusu yaşayanlar nefsine ve dünya malına gömülmüşler gömülmüş olurlar yüzlerine maske takarak maske altında insanlık nasibi almamış kişilik yatar ve yaşama hayata korku zulüm ve kanla bakarlar .

Neden bu kadar sakin oluyorsunuz derler çobana önüne gelen saklı şifa kurmuş ve iletişim derler web sitende başka harita var derler. .Derler de derler.. Kimse demez acaba o ne diyor..

Çoban der saklı şifa Uzun zamanda beri hayatımın tecrübesi ve haksızlığa uğramam çok sebepleri var okula gitmedim ama yaşarken eğitiminde ve tecrübe edişim ve tecrübelendiğim tecrübelerim neticesinde vardım ki bu geri kalan vaktimde hayat yaşantıma gelecek vakitlerime birkaç yaşamak için temelimi kurdum.. Öncelikle TEK OLAN Bozulmayan İnancım Devletim Bayrağım...

Diğer yaşam kategorim.
Bana düşen aç ve ya tok yaratanım vermiş olduğu rızık.. öğrendim helaliyle “O” ne kadar verirse ve kimsenin alamayacağını anladım anladım ki hayırsız çok gelecek çıkar nefis öncelikle sana zarar verecek ve sonradan içindeki maddeleşmemiş şeytan nefsinle oynayacak ve seni balçık çukuruna sokacak.. Başkaları gibi olacağını gösterdi. Başkaları gibi olmak ise başkaları senden bir şeyler istemesi sadece senden menfaat bulanlar peşinde koşacağını çok gösterir ve gösterdi.. Sana verdiği kadarıyla yetin oku öğren ve yaşam bekleyenleri gerektiği kadar ver öğrendiklerini ver ve bu dünyadan bu dünyalığın burada kalacak verebilecekle verdiklerin ver kimsenin kalbini kırma ..Her “kim Salih” ise bil senden menfaat ummayanlar seni hep anacak.. Ve seninle hep birlikte olacakları..

Anladım ki beni hep gören göz vardı ve vardı ki bu güne kadar kapılar kapansa da “bir kapı açıldı.” .ve anladım ki o kapıların kapanması bir hayır vardı ola ki açık kalsaydı oradan gelecek hayırsız kazanç o bana ve aileme dostlarıma ve dost görünenlere gelip senin istemediğin insanlara dönüşe çektiğimi ve aynısı sevdiklerime musallat olacakları anladım ki gelecekti istemediğin bir insanoğlu olacağımı anladım ve oracıktan uzaklaştım..

Yapılacak işlerimi insan ruhuna ve bedenine güzel vereceğimi anladın.. Anladım ki her kim se ile tanıştığımda illa insan sağlığını bozacak ve daha çok dünya malı kazanacağım diye en güvendiğin kişi bile sana sırt çevirecek durumları gösterdi ki orada bir tümsek göstererek oradan uzaklaştırdı.. Anladım ki benim yapmak istediğimi işi kimsenin yapamayacağını nefis içlerine girdiklerini anlayarak anlatarak anladım ve orayı terk ederek kendi işlerime koyuldum.

Anladım işin sonu yoktu ne ,ne kadar götüreceğin yoktu ve son mektuba kadar son sayfaya kadar sonsuzluğa iyisi kötüsüyle hazırdım..

Anladım ki iyi kötü her ikisi de bu dünyada kalıcıydı nefis çıkar peşinde koşanlar benlik le geleceklerini kanla zulümle hükümdarlık kuranlar ve bitmeyecek dünya ya hükmedenler ilki ortası ve sonu olmayacağını anladım.. Anladım ki iyilikler olacaktı olmasaydı kötüyle kaplana dünya sonu olamayacak insanlığın sonu olacaktı çünkü kötüyle kaplana dünya insanlar bir birleri arasında daha kötüleri çıkarak insanlık yok olacaktı.. “Yaratan rabbim “böyle istememişti insanlık sevgi ve erdemlikle saygıydı.. VE Anladım ki geri kalan yaşantımda iyiliklerimi kendime göre çoğaltarak kötüleri kötülüklerimi kötüler kazanmasın diye elimden ne geliyorsa kötülükleri terk ederek iyilikler dolu dünyayı seçtim ve seçtim ki benden sonrada iyilikler var olacak anlayarak anlaşılarak anlatılarak yaşanarak ve bir gün her insan gibi sende zülüm de etsen kötülükte etsen zaman an gelince iyilikleri iyilik yapmayı anlayacaksın..

Anladım ki hep tek yol var ne odan ne bundan orta çizgi ikisine en yakın tek yol oda yaratana ilkelerinin en yakın yolu anladım .

Anladım ki dış ve iç dünyaya herkes ayrı yollarda her kes sonra bir noktaya topluyor sonradan da tekrar nefsi ve çıkarları ve benlikleriyle yol arına ayrılıyor sonrası dış tan bir baktım ki ayrılan yollar kim üstün çıkarı nereden sağlarımla toplum huzuru ve devlet içindeki insanoğlunu hasta eden ve kendi etrafına etrafını toplayanlara dünya malını verdiklerini talan ettiklerini gördüğümde gördükçe anladın ki başını kaşıyacak şekilde tırnak uzatmanı anladım

Anladım ki demokrasi deyip ne ondan ne bundan olanlar ise gelin hep beraber olalım diyenler demokrasi diyenler de meğer maske takmış oyuncuları ve gene kendi bildiği yoldan ve istenilen yoldan gitmesini ve kendisinin de bir dünya malına kapılmış demokrasi altında çakma demokrasi olduğunu anladım

Anladım ki gene günah tohumları içten ve dıştan atanları dış dünyanın talimatlarıyla gene insanoğlunun kafalarını kuma gömeceklerini iyiyi kötü kötüyü iyiyi edecek boş konuşan adamı ağzı olan konuşuyor u konuşan maskeli adamı anladım.

Anladım ki stresten mide hazmına hazımdan bağırsaklara oradan kanser savaş virüslerini salan ve hastayı daha çok hasta edecek azınlık baronlar işadamları dış dünyanın doyumsuz mal varlıkları yetmezcesine sonradan hesaba çekiliriz korkusu yaşamları yaşatacak yeniden bu yağmalamaya bizde varız diyenlerle dolu dünya değilse de kendi alanında maskelide olsa hepsini dış dünya elamanları oyuncular olduğunu anladım.

Anladım ki bir mıknatıs gibi nefis çıkar insanoğlunu kendilerine çekim gücü dünya malı olduğunu anladım..

Anladım ki bunlar gibi bakış acımı benim gördüğümü göremeyeceklerini dünya malına işim olsun da nefis çıkarı olsun da ötekileşmeye ne olursa olsun zihniyeti insanoğlu içinde olduğunu anlayarak oracıktan uzaklaştım anladım ki.

Anladım ki her şeyi ileriki yıllarda yerli yerine koyacak ve nefise gömülmüşleri ders verecek gücü iyisiyle kötüsüyle gösterecek “sahibi yaratan ebediyete kadar var olacak” ve bu topluma zarar ve fayda vereceklerini iyisiyle kötüsüyle bu insanoğluna göstereceğini anladım.

Anladım ki “o “ her şeyi görendir.. Geçte yakında olsa her şeyi yerli yerine koyan olacağını bir yanlışı bir tümsekle göstereceğini anlaşılanı konuşulanı çok iyi anlayanlar çoğalacağını anladım..

Anladım ki bu gün işim bitmemiş olsa da “erken diteceğini istesem de biteceği gün nü yol almak yerine ” sabırla bitmemiş günüme dönerek yarın ve yarından sonrasını düşünerek dünya döndükçe çok erken biteceğini anladım .

Anladım ki anlaşılan şu ki az zaman önce ve çok eski oyunlarla 2 li oyundan çıkmış 3 oyuna girse de oyunlar bozulsa da şimdi algı renk oyunlarıyla 4 lü oyunlarla tüm hedeflerin seçmen seçimler den sonra yeni oyunlarla bu devletin kalkınmasını zorlayacak ve bu insanoğlunun kafalarını kuma sokacak oyunları 5 ,6 li oyunlar başlayacağına Avrupa (ab ) açık ortadadır 
 
Her şey girmek için bir gedik ararlar girmek için ağzı açık oturup bakmalarını ezelden beri anladım anladım ki bir olay olsa birileri çıksa kaos oyun programları yapsa da bir çakal gibi leş beklerler) da anlayacak anlaşılacak ki her şey yerine oturacağı gün yakındır gene 100 yıl öncesi oluşumunu anlamak anlatabilmek anlaya bilmeyi anlamak her şeyin oyun ve çıkar ne ,ne kadar haram zihniyet dışa bağlılık ne kazanacağı kazanılacağını ve her anlatım görseller kendi yollarında da olsa bilin ki hep hayrınadır insanoğlunun iyi olacağını erken gösterir kötü olacağını erken gösterir şimdi iyiyi kötü etse de kötüyü iyi etse de devletin insan gücü tektir bu da anlaşılıyor ki her kim ne yaparsa kendine yapar ve sonrası dış dünyanın bu oyunları bitmese de devletin gücü tek olduğunu bu halkın en kötü günde bile tek oluşlarını anladım....

Gelecekler ve anlatılacak ruh gene ne olursa olsun var olmak ve oyunların kurulduğunu kurulan oyunların ikazları için gelecek ve hatırlatılacak ve dış dünyaya ve içerideki oyun kurucularına devlet milliyetçiliği son oyunu bozmak için mühür gibi dış dünyaya Osmanlı tokattı vurulacak gün için gelecekler.

Devamı sırlar kitabin da... saklı şifa sırlar kitabin danbölümler ve anlatımlar 15837 giriş bölümden alıntılar. selcuk uysal çoban saklı şifa 

 

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.

 
Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır..

Doktor  diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir, yanında bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çalıştıran, izni alınmış aktarlar tarafından güvenli şekilde kullanılmalıdır.

Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır

Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.    


NOT
:KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN,ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.

 

https//Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam342
Toplam Ziyaret1035715
https://Döviz Kuru
AlışSatış
Dolar5.69875.7216
Euro6.40416.4298
https://Hava Durumu
Anlık
Yarın
25° 28° 13°