• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

NATRON ÖNEMLİ BİLGİ

  www.sakli-sifa.com www.sakli-sifa.com   www.sakli-sifa.com   
 
           
                       ÖNEMLİ BİLGİLERDEN   NATRON

                         (Hidratlı dogal sodyum karbonat)

   Faydalari saymakla bitmez. Cilt bakimindan tutun da mutfakta yemekler­de, hamur işlerinde, temizlik işlerinde, araba icindeki istenmeyen kokuların gi­derilmesinde, buzdolabinizdaki kokulari etkisiz hale getirmekte kullanılan et­kili bir maddedir.

   Natronu herkesin evinde bulundurmasini tavsiye ederiz. Ayak kokuları, ter­lemeleri, yanmalarına faydalı olduğu gibi nasır için de etkilidir.

   Natron mide yanmalarina faydalıdir. Bir çay kaşığı içildiğinde midedeki ga­zı, asidi dengeler.

    Koltuk altları terlemesine karşı faydalıdır. Tencere veya tava da temizlen­mesi zor olan yemek artıklarını kolayca, zedelemeden temizlemk icin yaklaşık bir litre suya bir tatlı kaşığı natron ilave dederek bir süre kaynatıldıktan son­ra rahatca temizleme sağlanır. Sebze ve meyve ürünlerinde sağlıklı bir temiz­leme elde etmek, et ürünlerinde etin sertliğini gidermek icin kullanılır. Bir di­ğer faydası da burun, boğaz iltihabına faydalı olmasıdır. Bir bardak sıcak suda bir tatlı kaşığı natron eritilip hem gargara yapılır hem de burna çekilirse iltiha­bı gidermeye faydalı olur.

   Çay suyuna bir bıçak ucu kadar natron atınca çayın aroması daha güzel olur.

Natron(hidratlı doğal sodyum karbonat)faydalı saymakla bitmiyor,cilt bakımından tutunda mutfakta,yemeklerde,hamur işlerinde,temizlik işlerinde,araba içinde istenmeyen kokuları,buzdolabınızaki kokuları etkisiz hale getirmekte etkili oluyor.Hamur işlerinde karbonat olarak kullanmaya elverişli,tamamen içinde hiçbir katkısı bulunmayan bu ürünü herkesin evinde bulundurmasını tavsiye ederim.Ayakların kokularına,terlemelerine,yanmalarına yararlı olduğu gibi nasır içinde etkiliayrıca bir çay kaşığı içildiğinde midedeki gazı,asidi dengelemeye faydalıdır.Mide yanmalarına faydalıdır ,koltuk altı terlemelerine karşı faydalıdır.Tamamen doğal olan bu mucizevi ürünün faydalarını anlatmak çok üzün süreceği için tavsiyem bu ürün hakkında kolayca bilgi edinebilirsiniz.

    NATRON’UN ÖNEMİ;

(Natron,sodyum   karbonat ,sodyum bikarbonat ve sodyum kloridle ,sodyum sülfatın karışımından oluşan maddedir.)Daha sonra  bu madde vücutta tüm yağ bezlerini alkalin suyla içildiği taktirde insan vücudundaki tüm yağları eritir.Vücutta yağın da olması önemlidir.Onun için diyetiysen tarafından kontrollu alınır.Bir lt İçme suyunun içine bir çay kaşığının  4'te biri kadar atarak  alkali su elde edebilirsiniz.  edebilirsiniz. Üstüne  bir dilim  limon yerseniz vüçüttaki tüm fazlalikları atarsıniz.Birde daha öncede hazirladıgıniz sole sudan bardağınıza bir damla damlatın.
(NATRON,İNGİLİZ KARBONATI,KARBONAT)
 
 -Eski misirda misira has doğal hammaddedir
 -Eski misirda munyalamada kullanırlar.
 -Sole su yapınını okuyarak hazirlayabilirsiniz.

  Örnek bir bardak suya bir parça nohut büyüklüğünde kuyruk yağ attığiniz bir ğün sonra ne olduğunu görün ,vüçüda lazim olan yağları atmayın doktor ve diyetisyen konturol olmadan vüçüt taraması yapmadan zayiflama moduna geçmeyin insan her haliyle güzeldir.Fazlalığı atma ihtiyacınız olabilir ama vüçüt eksikliği  varsa.... 

 

 DEVAM EDÇEK

  Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.

  Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır..

  Doktor  diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir,yaninda bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çaliştiran, izni alınmiş aktarlar tarafından güvenlı şekilde kullanılmalıdır.

  Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin    sorumluluğundadır.

  Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.


                                                                   saklisifa@gmail.com

                                                                   premix12345678@gmail.com
            
                                                                   saklisifapiriiworld@gmail.com

 

 

NOT:KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN,ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam98
Toplam Ziyaret1209679
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar12.650712.7014
Euro14.269314.3265
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com