• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com                   https://www.saklisifa-piriiworld.com           

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

          https://www.sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com   https://www.sakli-sifa.com
Site Menusu
Takvim
İdeal Minir ve sür kazan
https://www.sakli-sifa.com 

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com
Bitmeyen akü aparatı
https://www.sakli-sifa.com
Sanal kripto
https://www.sakli-sifa.com


 https://www.sakli-sifa.com
Arwen
https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com


https://www.sakli-sifa.com 

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.comAkıllı yağ
https://www.sakli-sifa.com

NE DÜŞÜNÜYORSUN SAKLI ŞİFA BÖLÜM 02 KISIM 02.

                     https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com

                NE  DÜŞÜNÜYORSUN 
SAKLI ŞİFABÖLÜM 02 KISIM 02 

                  Tüm dünyada ve Türkiye de hiç satış yerlerimiz yoktur.      

                 saklı şifa söylemiyor ikaz ediyor. yasalarda uyguluyor   

Bu işe aracı olan yönlenen yönlendiren benzer site alanlarına ve yer sağlayan sitelere görsel ve iletişimdir aldatmaca yansıtıcı ve haksız gelir edilmektedir..  

 HAPİS VE PARA CEZASI

Marka sahibinin izni olmaksızın markayı kullanmak, marka sahibinin izni olmaksızın, markayı veya ayırt edilemeyecek kadar benzerini kullanmak suretiyle markayı taklit etmek, markayı veya ayırt edilemeyecek kadar benzerini kullanmak suretiyle, markanın taklit edildiğini bildiği veya bilmesi gerektiği halde tecavüz yoluyla kullanılan markayı taşıyan ürünleri satmak, dağıtmak, başka bir şekilde ticaret alanına çıkarmak, ithal işlemine tabi tutmak, ihraç etmek, ticari amaçla elde bulundurmak veya bu ürüne dair sözleşme yapmak için öneride bulunmak; marka sahibi tarafından lisans yoluyla verilmiş hakları izinsiz genişletmek veya bu hakları üçüncü kişilere devretmek "marka hakkına tecavüz" sayılacak.  

Başkasına ait marka hakkına iktibas veya iltibas suretiyle tecavüz ederek mal üreten veya hizmet sunan, satışa arz eden veya satan, ithal ya da ihraç eden, ticari amaçla satın alan, bulunduran, nakleden veya depolayan kişiye bir yıldan üç yıla kadar hapis ve 21 güne kadar adli para cezası verilecek.

Marka koruması olduğunu belirten işareti mal veya ambalaj üzerinden yetkisi olmadan kaldıran kişiye, bir yıldan üç yıla kadar hapis ve 5 bin güne kadar adli para cezası verilecek.

Yetkisi olmadığı halde başkasına ait marka hakkı üzerinde devretmek, lisans veya rehin vermek suretiyle tasarrufta bulunan kişi iki yıldan dört yıla kadar hapis ve 5 bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılacak.

Sizin hiç mi kabiliyetinizde yok mu bir başakların hakkına tecavüz etmek hiç mi yüzünüz kızarmıyor bu kadar dünya malıyla obur tarafa koşulmaz inan çorabın bile olmaz..

                 Site bilgi amaçlıdır parayla işi olmaz dağlarda geçmez..

                                 selçuk uysal çoban saklı şifa  

                                                     Bir  Çoban 

         “Yaşamak hiç umurumda değil.. Ama yaşatmak umurumda"  

                          "Tek başıma karşılarına çıksam da” 

         Niçin yaşıyorsun sorgula kendin de ben çok sorguladım  

                                     Dış dünyayı gördükçe                  

                “Tek vatanım Tek Bayrağım Tek Halkı varı gördüm”  

                                             Çoban sakli şifa  

                                           Gelecek aydınlığa   

       Arkadan gelen çınarları yetiştirin onlar geleceğiniz töreniz kültürünüz.

                 Bilin ki dış düşmanlardan sizler onlardan daha  üstünsünüz

                Nerede “ O” nun adı geçiyorsa hiç bitmeyen iman şarjörünüz dür.   

                                   saklinet-enerji sakli şifa çoban   

                           Özel Torun   15 07 2016-18 Farklı güzel     

Baston nereye düşeceği yer sınırları aştı saat 03 57 Türkiye saati 05 57 bu saat ler den önceki saat Türkiye saati 04 35 yola çıkalı 2 saat oldu biraz mola ve uykuyu atmak için bağımsız akan suyun yanında durarak az vakit geçirmek o ara uykuya dalmışım temmuz ayı çok sık görünen bir dışı kurt un uluması hemen irkildim  dışarı sanki aydınlık karşı tepeleri görmekteyim, yıldızlar sanki yer değiştiriyor dans ediyorlardı....

Karanlığın son anları şafak sökmeye az vakit vardı.. Hayırdır diyerek orada iki rekat namaz kılarak yola koyuldum...Kısa anda Uykuyu öyle almışım ki aylarca uyumasan bana mısın demeyecek şekildeyim.. gideceğim yere yakınlaşmış ,gene bir mola vererek  çay kahvaltı yapmak ve zorlu yola zirvelere çıkmak için son kontrolleri yapmaktı.....Saat 08 52 Telefon çalmakta hayırdır der açarak müjdeyi verdi “baba bir kız torunun geldi”.. Aradım ama ulaşılamıyordu.. Evet Türkiye saatiyle 05 37 “ 15 07 2018 “ dişi yavru Kurt geldi Hoş geldin... Tarih izinden geldin bu gün 15 07 2018 Demokrasi gününde hoş geldin Dişi Kurt Elif şükran...

Hey diş dünya Geçmişlerde hep istediğiniz şekilde 15 gün geri 5 gün ileri işlerinize zamanlarınıza göre aldınız yerler değiştirdiniz...Bak bu ay orak ayı eğitim eğiticilerin ayı ..Kararların verildiği aylar....Sen 4 temmuzu dünya yılı olarak küresel yıl olarak hayal etsen de bil dünya 15 temmuzu Demokrasi ayı gün olarak kutlayacak...Dünya bu günün ertesi günü bil dünyada her ülke demokrasi yılı olarak bilecekler....Bu gün oğuzların kanı ,Türk kardeşliğin kanı ile yıkandı...Düşen kan toprağa çamur oldu imanla doldu İNSANLIK ADINA Türk oğlu Türk oldu...

Sadece bu gün doğan yiğit kurtlara bak yok EDEMEYECEKSİNİZ ,bu sancakta 15 lirler var olduğu sure YIKAMAYACAK PARÇALAYAMAYACAKSINIZ...

Baston uzağa düşse de gönül ışığı yakındır...Bu gün dünden daha güzel olacak...Hoş geldiniz demokrasi çocukları hoş geldiniz..

                                         Selcuk uysal Çoban saklı şifa

                       Ne düşünüyorsun saklı 217  2/2 08 09 10  01 2020

Biter mi bitmez 

Her seferinde çıkmıyor neden çıkmıyor derler 

Meraları korumadıkca koyun bile zehirli otu bilir,İşin garip tarafı yer altı dolu zenginlikle ve refah yaşamak ta yer ve ulusları varken başka ülkelere göç etmek bir garip tarafıda zenginlikleriyle uluslarını başka şirketler tarafından satılarak ülkelerini satmak ülkelerini teslim etmek o ulusun ve dünya insanına bir garip gelmiyormu..

Kuyruklara bir birkaç baş uygulamışlar ver yansın ben ben diyerek bir birlerini yermişler.. 

Biter mi bitmez böyle bir yazılım.. Sizlerde kendi algoritmalarınızı aralara ekleyin bir ayrı dilde yazılımını yapa bilirsiniz. 

Çöllerdeki cukuru göremesende cehennem kapısı gibidir,bataklığı görsende su birinkintisi dersin bazende göz boyası yaparlar ama bilin ki arkası derin balcık cukurudur bilin amaçlarına adım adım yaklaşmaktır yıllar asırlar önce atılmış temkinli adımlardır..  

Öyle gösterirlerki çahıl bile anlasın der gibi dirler işte ak yoğurt çalmış uslu bir çocuk zannetsinler ki algı yaratırlar aslı ise çok kollu çok kafalı eçiş bücüş şekli dir. 

Evet bazı şeyleri basit gösterselerde altı çok amaçlıya yatan plan içinde dir,planlayıcılar planlayıcı aynı tezgah üzerinde oyun kuruculardır,bunlar yer mevki için din ırk kimlik gözetmeksizin kendi halkını yiyecek yok edecek şekilde yaratılmıştır... 

Tüm ulusların insanlığı tek yaratana ait oluşları bildikleri halde kendi benlikleriyle başka insanları çok başlı çanavar zannedenler,aslında içlerindeki insanları çocukca kandıran şirin gözüken eçiş bücüş lerdir.. 

Gelecek çok vahim mevkidir..Dünyada sadece secilmişler gelir,eçiş bücüşlleri yok etmek için "ulusun halkın seçilmiş gelenlerinide " basit oyun ,eylem ,kışkırtıcıi ,kaos la ,yıkmayı beceremeyenler başka kanlı oyunlarla yok ederler.. 

Göstermelik görüntüler olsada sanki düğün varmış ateş çemberi etrafında ateş dansı yaparlar ve havai fişek atarlar arkasından zil çalar oynarlar.. 

Güzel insanlığı insanları çıkar için yok sayanlar bunlar sevgiyi hiç anlamazlar.. 

İyi kötü kötüyü iyi ederek şirinmi şirin gözükürler şekilden şekle girerek yaratanın yaratmış olduğu insanlığı yok ederler bazende yanlışlık oldu pardon derler çünkü korku sarmış korku salmıştır ecic bücüş korku insanlığadır düşün bu kadar ölümden korkuyorsan maşanın ucunda kendini ateşe atmak ne.. 

Ama bilinki herkesin zaman perdesindeki kıyam yakındır..Çok uzun zannet sende her harfin yazılışı son koyduğun harf gibi son çıkan sözlerin gibi son gördüğün görseller senin değişimi anın gibi ,çünkü nelerin getireceği an gelişler daha yazılmadı.. 

Yazılmadı ama insan insanlık nefsi için her türlü çıkarı yapan yaptıran maddeleşmemiş benlik le iblisle sofraya bir oturur ve maddeleşir. 

İçimizdeki birlikle yaşan toplum uluslar insanlığa soru sorsa biz nerede yaşıyoruz deseler büyük ulustakilere orta doğuyu ve ulusumuz nerede deseler çoğu bilmez.. 

Sanki bir arka mahallesiymiş gibi gösterirler halkına ve kendi geleceklerine aşılar buraları der bizim yerlere düşmanlar istila etmiş der dedirtirler. 

Şimdi o büyük ulus takilere güçlü dedikleri ulusta yaşayanlara söylesen nerede gene bilmezler çünkü kendi halkını nefise doğar. 

O ulusun şirketleri şirketler öyle zamana gelirki başka hain uluslarla iş birliği yaparak kendi yakın olan kişiler ulustan evleri toprakları satın alarak büyük ulus ülkelere satarak adım adım yer yerleşimler açar açarlar suçlu arayacaksan önce nefsi bertaraf etmiş bir sucsuzu bul o zaman tüm suçluları bulursun. 

Yani kısaca başka ulusları arkasına alamayan bir ulus ortalığı karıştırak kendisine arka edinen bir ulusa o ulusun askerlerine üst lerine cennet altlarına mahallelerimizi kurtarıyoruz demeleri ve o ulusun üst askeri der ve alt asker hiç bir şeyden habersiz savaşır o saldırılan ulusun halkı göce ve ölüm yoluna gider. 

İş burda başlar buranın yer altı zenginliklerini elde ederek şirketler satar sonradan ispat edilemeyecek başka hain ulus aynı amaca çalışan şirketler amaçları saldırı altındaki halktan rahat bir dünya vadiyle evleri toprakları satın alarak asırlar önce akıllarına koyan hain insan guruplar başka savaş strateji uygular ve başka ulusun askerini güçünü kullanarak ve sonradan yardım eden ulusu bile tanımayacak bir büyük devlet kurar. 

Çünkü devlet kurma evrende yaksaklandığı halde şirketler arası bir devlet kurar ve sonradan içten içe bir birlerini bile tanımayacak şekilde ve haince kanla kurulan devlet tüm nesilleriyle yok olacagından habersiz yol alır yazdıkları algoritma kademeler ilerlesede yazılım hatası çok çıkar çünkü insan aklıyla bir sonraki günü yazamaz aklı erebileceği şekille yerleştirilen dil başka dillerin algoritmsasına çakışır.. 

Kısaca da ölüm göç bitmez nefis benlik kalkmadıkça bu da savaş hamleleri bir birini tetikler ve ortadoğudan çıkmaz taki yardin eden ulusun ve gel buraya git şuraya ulus devletlerin halkı anlayana kadar ve onların emriyle sopalarından korkmayana kadar.. 

Bitermi bitmez kademeler önceden hazırlanmıştır hamlelerini gören devletler devletin içindeki hainleri bile örümcek ağasına sarmış bir koza haline getirmiştir benlik cıkar koltuk nefise doğmuştur yani yeni doğan bebeği kundakladığı gibi.. 

Bitermi bitmez toprak ev adım adım ilerleye bilmesi için suikasler ve başka devletlerde darbeler devam eder paravan şirketler yer altı zenginliklerini satarak kan ölüm paralarıyla masum halkı kandırarak odeloji fikirler kimlik sunarak zehir tacirleri yollarını açarak dünya insanını yok edecek şirket devleti kurulasıya kadar ölüm ve suikasler bitmeyen yazdıkları yazılımda olacak . 

Bitermi bitmez Havadan sudan gezenleri bile yok ederek başka gündeme yol açarak gedikler bularak şirinmi şirin gözükürler maskelerin altında insanlık nasıbi almamış eciş bücüş yüzlerini göstermezler.  

Biter mi bitmez. Bazen başka ülkeler durumu anladı deyip bir güçlü ülkede olsa biraz bal kaymak yemeğe ara verirler çünkü iki büyük ülkeler açtıkları maşa şirketlere durun densede asıl amaçlı bir ülke ekmeğe bal sürmüşken gizlice kaymak sürmek için danadan veya buza dan süt almaya calışırken onuda kaymak yaparım hayaline girer "göle yoğurt çalmak gibi" 

Din ırk meseb kimlik ayrıda olsalar bunlar bu kimliklere burunmuş şirket guruplarını duracağanı zanneden başka uluslar ve bunlardan yararlanmak ta olan çıkarcılar yüzleri az kızarsada bunlar şimdilik ara tatile girerler bu çıkarcı uluslar insanlıktan nasıp almamış insanlar kendilerini göstermek sizin yıllar önce yetiştirdiklerini kendi ulusuna krallık tanırlar ve sonradan arka şirketler getirdikleri gibi yakın zamanda yok ederek ya asallar yada suikasa gider ulus parçalanmış ve istediklerini elde etmiş olurlar artık elde etmişlerdir buda kısa sürer arkasından bir başka deşifre edilir artık halk rahat değildir.. 

Biter mi bitmez. Çünkü şirketlere destek veren ırk kimlik meseb ülkeler kaosa sokulur paravan şirketler gitmiş yeni şirketler el değiştirmiştir. 

Diğer yaptıkları ülkenin daha fazlasını ülkelerinde görmek sizin bu günü yaşayanlar an ve zamanları yazılmadığından bilemeyeceklerinden ülke zenginlikleri olduğu halde içten içe eritirler çünkü yetiştirilmiş elamanları bir şekilde yok edilerek sonradan paravan şirketler bunları halkı kaosa ve kendilerini yok edilmek için tasarlanmış oldukları delil belge kalmasın diye pozisyon alırlar ve baharı başaramayanlar ülkeleri ve ülkeler arasında başka bahar estirirler.. 

HANGİ AKIL BUNLARI GÖREMEZ kendi ulus zenginlikleriyle alınan parayı bir başkasına verilerek kendini yok etmek için silah alır ve ya kendi toprağını kendi parasına satar ve temelli oralardan ayrılır. 

Biter mi bitmez.. sırlar kitabin da..

saklı şifa sırlar kitabin dan savaş oyunları ateş dansı eçiş bücüş ,Biter mi bitmez, savaşarak ölüm barış için savaş varken göc ederek vatansız ölmek ne kadar zor olduğunu bilmemek,kalmak mı zor gitrmek mi  bölümünden kısa alıntı  

                                      selcuk uysal çoban saklı şifa 

                            Ne düşünüyorsun saklı 216  2/2 04 01 2020

                                                  ZİHNİYET AHLAK

BİR BÖYLE BİR ŞÖYLE HİÇBİR ŞEY EVE DÖNDÜRMEZ BULMUŞ GELECEK ŞİRKETLERİNE HAZİNE GÖÇER Mİ GÖÇMEN KUŞ BİR BAHANEYLE DEŞER..."

BİR BÖYLE BİR ŞÖYLE HİÇBİR ŞEY EVE DÖNDÜRMEZ BULMUŞ GELECEK ŞİRKETLERİNE HAZİNE GÖÇER Mİ GÖÇMEN KUŞ.  Arşivde bu başlıklı yazılmıştı tekrar tekrar yazmakta oyunları bilmek yoksa esir esaret köle.. 

Savaş virüsünde söylendi yıl 2014 son ra 09 11 ekim 2019 tekrar yazıldı ..şimdi ..Tarih 04 01 2020 Bir öncekinin devamı ..Şimdi santrac anlamadıysanız taş devrine hazırlanın bu geçiş geçse de zaman vakit ve yakın asır sizleri afetler piyon gibi oynatacak hiç aklınıza getirmeyin afetleri ve doğayı şah mat yapamayacaksınız..

Şayet olur da doğa savaşını yenerseniz bilin sizlerin sonu olacak. .Bir insanlık yok oluşu olurken bilin ki dünya yaşayacak..

Bu devirde hamleleri göremeyen ve görmezden gelen her kim varsa devleti güçlü olmaması için yönetimleri hükumetleri düz taş oynatır her zamanda der "ak siler olur da biz demiştik der misali" bilir hep yemeği ,bazen de kimlerle yiyeceğini...

"Barış için savaşmak lazım " tek taraflı güç her zaman yok etmek için çaba harcar, ülkeler içinde taş oynamasını bile bilmeyenlere gelecekte bilmediği halde beş taş oynatır.. "Kısaca çocukken oyunlar oynasaydılar büyüğünce bir birlerine oyun kurmaz oyunlar oynamazdı"

Taşlar 1941 de bir ulusun dünyayı ele geçirmek için çabalar dünyanın en güçlü olması için silah üretse de hemen arkasından diğer ülkede casus savaşları olmasaydı diğer üç ülkede aynı silahı üretmesiyle dünyada eşitliği sağlayan insanoğlu 2020 lere kadar dünya barışını sağladı..

Bakın bu eşitlik olmasaydı başka zaman perdesi içinde ne olunacaktı "iki güç eşit güç dünya barışı olduğu halde" ..

"Bu olduğu halde" güçlü olmamak için benlik çıkar için bu günün dünyasına bakın bir birilerin ekmeğine yağ sürenler bilin ki, dinle, kimlikle ,ırkla alakası, olmayan eylem, münafıklık, kin, nefret ,benlik ,çıkar ,peşinde koşan, terör estiren estirenler aslı kuklacıdır sadece kuklayı oynatır orta oyuncular oynar..

Evet bu durum savaş virüsleri ve strateji planlamayla gittik gidiyoruz yaptık eyledikler arasında santraç hamle kurucuları başka yerlere gedik açarak geride bıraktığı maşaların ucundaki kileri kuklacılar kuklalarını piyon olarak sürer.

Sözde çıktılarını zannedenler aslında ülkelerini hamle karşısında vermişlerdir hamleyi göremeyen halkının isteğini getirmiş olan ülke yönetimi karşı hamleye engel olamazken iş gene kaos zincirine bağlanır artık mezopotanya ve orta doğu geçmişten gelen diş dünyanın yer altı zenginliklerinde ve bereketli topraklara elde etmek için içten ve diştan hain hamleleriyle biraz daha ileri gitmekte yeni hamleleriyle içten ve diştan kargaşalarla o ve adım adım ülke ve ülkeleri bir daha masum insanlarını kan gölüne döndürmek ve esir esaret içinde yaşatmak hamleleri..

Şirketlerin bu son hamleyle alınmış sayılmaz planları devam eder bu sefer maşa uçlarındakı kaos eylemçiler artık dış dünyayı arkasına alarak yer altı zenginlikler daha da çok adımlarla bu işleri planlayıcıların eline geçerek zenginlikler taşınarak içte gene kaos kandırılmışlar kardeş kardeşi yok etmeye devam edecek artık yıllar yılları kovalar hamleler hızlanmış 2 li oyundan cıkar 3 5 8 sırasıyla kurmuşlar kurulmuştur oyun hamleleri.

Önemli olan cıkar benlik hainlik nefis bertaraf ederek hamle öncesini bilmek işte yaşam zaman perdesi açılarak zamanın bir öncesini görebilmek buda oradaki yaşayan insan ve insanlığına kalmıştır.

Nereye kadar kim nereye gider .nefis varken. dersek hiç bir zaman hamleleri göremez ve görmemezlik den gelirsek adım adım yakınlardan başlayarak sıra sana gelir..

                                            selcuk uysal çoban saklı şifa 

                                Ne düşünüyorsun saklı 215  2/2 01 01 2020

Hayattan mucize bekleme o içinde var olan cesaretin sadece inancın dün bu gün bu gün dündü inanman la yarınların yazılarak gerçekleşir. .Çoban

Yaşlar zaman içinde yayılır ses sislik içinde olsan da ..Yapacak çok işler vardır.. Çoban

Geniş bakmak. karanlıktan daha karanlığa bak orada yıldızı parlayan ışık pencere vardır. Çoban

Tek düşünür olmak hayata yaşama sağlığa şükür öpücüğü atmak. .Çoban

 Çocuk, yaşlı, ağzı var olan konuşamayan ve çok iyi anlayanlar "tanrıya" en yakın olanlardır biraz yarı ölüm uyuyarak hayatı yaşamı anlamak. Çoban

                                            selcuk uysal çoban saklı şifa 

                     Ne düşünüyorsun saklı 214  2/2 31 12 2019   saat 23 57

                Dün bu gün değil aslı ise zaman perden de..2020 ye 3 dakika var..

Hayata hep bardağın boşuna bakar durursun hep dolmasını ister her seferinde bir şeyler doldurur bakarsın hiç dolmamıştır. .Taş atar doldu dersin sonra kum atar doldu dersin sonra su döker bu sefer doldu dersin ertesi gün bakmış gene dolmamış şimdi doldu dersin bakarsın gene dolmamış.. 

Yanı hep istersin hiç bitmez Geriye kaldı 364 gün gene isteyeceksin hep dolmadığını göreceksin .  

Kaç yaşındasın bilmem ama aklın erdiğinden beri istersin hep iyi şeylerin olmasını evet hep özlemin vardır her şeyin iyi huzurlu sağlıklı barış savaşsız bir dünya. 

Gene isteyeceksin bu gün ama bardağın boş şuna baktığın gibi hayatta hiç dolu tarifin dan bakmadın baksaydın her şeyin güzellik dolu sevgi saygıda ve erdemlik her şeyin huzurunu bulmana yardımcı olacaktı.. 

Hayatta sana sevgi saygı erdemlik olmadığını gösterirler çünkü içinde gizli saklanmış nefis doyumsuzluk süngerleşmiş sadece kan emiciler seni sadece aç gözlülükle insanlığı kör etmişler dır bardaktaki taş kum suyu sünger gibi emdiği havadaki oksijen suyun buharlaştırdığı gibi. 

Bu gün var olan cesaretin saklıyor bir düşler rüyalar anlatımlar anlatılanlar anılarıyla bir otobüse binip bir yere gidişin oraya kadar sana hey can yapışı sana mutluluk verse de vardığın yerde hayallerin yok oluyor hey canın bitiyorsa cesaretini ve hayallerini boşa harcadığını sanıyor san bir mucizelerin gelmesini istiyorsan sadece uzaklarda arama çünkü en yakın aklındaki fikirlerin ve düşlerindeki gerçek hayallere kavuşmanı sağlar.. 

Hayat seni bir yere gelmeni sağlamaz sen hayatı yaşantını sağlığını huzurunu her şeyin dolu olmasını istiyorsan dün bugün her şeyin değiştiğini istiyorsan dün bu gün isteğin dün den önceki yaşantına bak bu gün isteklerini yarına olmasını istiyorsan önce kendinden başla "inancınla içinde her şey yazılı" ne olacağına bak isteğin yerine gelmiş olarak gör.saklı şifa sırlar kitabin dan kendi zaman perdesinden gelişmeler var..

                                       selcuk uysal çoban saklı şifa  

                           Ne düşünüyorsun saklı 213  2/2 26 12 2019   

                                  2019 DAN 2020 SONSUZ SEVGİYE

             HAZIR MISIN DAHA YAZILMAMIŞ IŞIĞI BU ASIR YAKALAMAK 

Sadece okumuşlar yönetsin felsefesi yanlış o acısına göre yöneltir o açlığı bilmez ,çöp toplamayı bilmez ,o yardımlaşmayı bilmezi ,tabandaki acıyı bilmez ,yoksulluğu bilmez, bilse de geçmişte ezikliğini hatırlamaz gelecekleri daha çok ezmek için yetiştirilmiştir, yetişmiştir çünkü içindeki kini nefreti paylaşmayı unutturulmuştur.

Güneş dünyaya ay dünyaya sahip değilken, insan insanlık birkaç kışının nefsine çıkarlarına ,insan içindeki sevgiye sahip değildir..

Nefis içinde boğulan AKIL vijdanı unutturmuştur. Yıkanmış beyinler bir gün ruhunuza yalvarsanız da . Ruhunuz affetmeyecek. Çünkü görende duyanda RABBİM SORGUYA çekecek hazır mısın…

Kin taşımak yanan bir kömür parçasını başkasına atmak için eline almak gibidir. Sadece kendini yakarsın” Dünya sahipsiz değildir. ”RABBİM “ cevabı verir.

Ya bu gün ,ya yarından sonra. “İnsan, samimiliğini kaybettiği anda Allah'tan uzaktadır. Samimilik, kalbinin “Allah yolunda” yolunda yürümek demektir”

2019 2020 son günleri ve ilk günü . Çok yüksek zirvelere çıkmaya hazırlanıyorum .Işığı yakalamak için..

Yıllar önce attığım tohum filizlerini daha çok kaybettiğim sevgilerimi dalında çiçekleri sevmeyi umut ederek ışığa doğru gidiyorum , sizler yanınızdaki sevginize sarıl her şeyi çok uzaklarda arama evin içinde etrafında yan komşunda başlangıç ışıkları..

Sevmek sevilmek bil ki kalpleri kırılmasından korktuğun kadar hiçbir şeyden korkmam, geçmişte şükran duyduğun içimdeki sevgi ışığı, bir tür kan aksa da dünyadaki elmasları verseler ,bu dünyada kalplerini kırmak korkusuyla doğaya atmış olduğun sevgi tohumları, her sene çiçekleri açtığında ,aslı sevdiğim gibi her gittiğin yerde hep oradalar sevgileri gördün görmem çok uzaklardaki ışıkları sevgiyle görmektir.

Bazen olur denizlere boş boş bakar beyinlerinizdeki sevgilileri ararsınız, bazen de doğada ,bazen de sonsuz gök yüzün de, olur ki gözünüz kapandığında...

Hep yanınızda hissedersiniz hiç gözünüzü açmak istemez bir daha kaybetmek istemez siniz.. Onun için sevdiklerinize sarılın sarıldıkça sarılın ışığı yakalayın...

İnan sevgiden saygıdan başka, hep yalan dünya...2020 Tüm sevenleri buluştursun ,sadece sevmek kaybettiğini sevmek değil dir, sevmek doğayı severek sevdiklerin uzaklaşsa da zaman sevdiklerine tekrar ulaştıracak ışık yolunu hep aydınlatacak....

“Rabbim sen elçilerinle sevgi gönderdin bu insanlık insanlıklarına barış huzur tek anahtarı da tek anahtar sevgi oluşunu evren de iki küre arasında yazı görenlere kar yağdırmanı kışı görenlere de çiçek yağdırmaya gücün yeter”..

"Tüm uzaklardaki arkadaş dostlarıma ve aileme huzur sevgi ver rabbim” Bu güzel zaman vakitlerinde evrene açılan ellere çıkacak ağızlarından amin dualarını bu gün savaş içinde olanlara mazlumlara duaların kalkan olmasını nasıp et rabbim.. “Bu insanlık nasibi almamışları küllüm et ve yok et rabbim”

"Rabbim evrende yaratığın dünya üzerinde sevgi insanlık ve güzel insanların bir biriyle anlaşa bilmesi için işaretler gönderdin daha sonra ilk peygamberle ve sonradan gelen peygamberler yaratanın buyruklarını yaysın diye halkların ulusların bil hassa inanç ve ayetler gönderdin gönderdiğin elciler insanlığa emanetler bıraktı korusunlar anlasınlar diye daha iyi sevgiyi anlasınlar diye sonra ne önde nede arkada kalmamak için ulusların çoğunluk la seçmiş oldukları önderleri ,ulusların sancakları, devletlerini ordusunu ,emniyetini ,eğitimcileri ,hoş görü inançlı din adamlarını sevgi bolu güzel insanları ,birbirine düşüren münafıklardan hain haince tuzak kuranlardan ve zalim zalimleri küllün et kötü emelli insanlardan hoş görü güzel insanları koru rabbim".

“Rabbim ihtiyacımız olduğunda yanımızdasın , biz çölde avare dolaşan insanoğluna doğru yolu gösteren, karanlıkta yol gösteren bir ışıksın, ve düşmanlarımızı ,yerle bir eden bir kılıncsın , dürüstlük yolumdan ayrılmayan, yalansız dünya ,ve insanoğlu sevgi saygı dolu yıl ve zaman vakit.. Nasip et…Rabbim" “Bu dünyanın ışığı yakalamak için dünya insanların sana ihtiyacı var rabbim”

“Rabbim” 2019 2020 Dünyadaki tüm dost arkadaşlarıma ve tüm insanlığa.. Alışılmış olan yıl bitimi kutlanır insanların koymuş olduğu an ve anlamlı zaman vakitler anılardır sayı rakamlar değişse de doğanı evrenin meta fiziği son noktası gizemli ,yaratan tarafından gönderilen elçiler doğuş batış içinde an ve an yaşamışlardır"

"Yaratana dua zikirler ise meta fiziğin son noktanın ötesidir.
Dua ve zikirler isteklerinizin ötesindeki kapının açılmasıdır acılan kapıda ise istekleriniz bulunduğu ve yerine geldiği anlar ve anılarınız vardır".

"Alışılmış 365 gün değil her an her saniyenizi zikirle dualarınızı her yaşam saniyenizi sağlıklı huzur barış olmasını kutlarım karanlık karanlıktan daha karanlık ta ışığı yakalamak nasip etmesini dua ederim sonsuza denk duaları kabul et rabbim"

"Rabbim bu güne kadar dağlara gelen senin tanrı misafirlerini ağırladım sende sana acılan elleri duaları boş çevirme rabbim İnsanlığın yanında hep var olan gücün nasip eden edilen her şeyin insanlık için hayırlısını ver senin her şeye gücün yeter " "Amin"

saklı şifa sırlar kitabin dan insanlık için gönderilen nimet ve hikmetler bölümünden alıntı.

                                         .Selcuk uysal çoban saklı şifa.

 

                            Ne düşünüyorsun saklı 212  2/2 25 12 2019 

                                 Dünyamı istiyorsunuz alın size dünya..

Bu gün dünyanız sizin isteğinize göre değil yazmayacaksınız geçmiş zamanı yazarak şekli düşünenler bilmelidir ki. .Benim anı yazarken bilmediğiniz gibi ,okuma anın ne zaman bilemediğin gibi okuduğun an ve sonrası anlarını bilemeyeceğe gibi dünya alemi küllüm iflas etmişken ve ülkenin zenginleşmesini istemeyen  bir toplum varsa sadece kandırılmış ve ne önde ne arkada duran sadece orta kaybolmasın diye orta yolda bile yürüyemeyen sarhoş tekerlek gibi ahlak yapısı bozulmuş ve erdemliği bile kabullenemeyen insan aklını ve kendi aklını bile sıyırır..

Aklı sıra der eğitim ,ama bazen de cahil der derler, yok o çok kurnazdır.. Onun için her yol nefise akar..

Alem dünya topluluğu küllüm iken ülke halkın aralarında çıkan hiçbir zaman ortayı bulamayan , orta çizgide gidemeyen ,erdemliği bilmeyen ,ahlak yapısı her zaman her tarafa oynayan ,insanlık nefis içinde boğulan ,çıkar benlik içinde yaşamını çıkar doğrultusunda olan ne olur ne olmaz deyip bazen kara borsa ,bazen sabahlara kadar bekleyip gişelerden yaşamları için bilet alan, elle sayılacak kadar ufak düşünce akıllar akıllarıyla “transmisyon çelik gövdeye”  her tarafa sıkılan cıvatalar ,başka güçlü dünya ülkeleri başka ülkelere el atarken ses çıkaramayan ,her tarafa oynayan cıvata dışta ve içte  kendi çıkarına ise sabit dönen şekil alır alan ,kendi ülkesinde güçlenen ve başka ülkelere güçlü ülkesini daha güçlendirme yerine çelik gövdeyi sıyıramayan kendi cıvatasını sıyırarak hainleşen hainleşerek hainleşir .çünkü o gece “eskiye dönüş filmi esir esaret köle” filmine bilet almak için sabahlara kadar bekleyip bekleyen ve bazen de karaborsada bilet alan ne önden ne arkadan sıra numarası bilerek almayan ,kulağı duyar duymazlığa , gözü görür görmezliğe , kendi planlarında ön sırayı “kandırılmışlara ve masum insanları” yer tutanlar arka sıraları da kendilerini güvenceye alan elle fikirlerini her koşulda sağlama alan ne önde koşmak nede arkada durmak isteyen bazen de kendi cıvatası sıyırdığı gibi çelik gövdeyi sıyırmaya çalışan dış dünyaya  hain danışmanlar vardır..   

                                    selcuk uıysal çoban saklı şifa 

                         Ne düşünüyorsun saklı 211  2/2 24 12 2019

                                                Ne nerelere gitti...

Gıda Anne karnın da anne ne kadar kaliteli organik gıdalar aldıkça doğan çocuk o gıdayı arıyacak bu 50 yıl önce o yıldan beri her doğan çocuk zamanla her yediği annenin zaman zaman geçtikçe gıdasını bulamayıp her zaman geçişte piyasada satılanlar maliyet ucuz olması için her türlü üretim yapıldıkça ve satıldıkça kademeli insan doğum yaşam zinciri makarnayı plastik yemeye balı şeker yaşamım vitamin mineral kapsüllerle yaşamı organik sanacak..

Doğanın nimetlerini tanımayacak doğanın verdiklerine bile zehir diyecek yapay "elma" tadı aldım dese de "Ayvayı" yediğini bilemeyecek..

Örnek mi kakovo çekirdeğini alın ezerek yağını ve bu gün kendi elinizde biter denilen çikolatayı alın birde piyasadaki ni,bir örnek daha makarna açmasını biliyorsanız kaynatın süzün bir saat sonra bakın hala yumuşak ve taze şimdi aldığınız makarnayı kaynatın aynı saat bırakın çuvaldız dan geçirin çuval dikin..daha saymakla bitmeyen imalatlar..

Bir sonraki neslin anne çarşıdan "ne "al.

saklı şifa sırlar kitabi dan Ne ne kadar ne reye yolculuk ,ne nereye gittiler bölümünden kısa alıntı..

                                  selcuk uysal çoban saklı şifa  

 

                      Ne düşünüyorsun saklı 210  2/2 22 12 2019

                                          Nasrettin hoca noktası  

Demişler neresi "benim bastığım yer. orta İstanbul ada "Az zaman uz zaman gene denecek ticaret merkezi neresi son 4 yıla kadar dünyada Türkiye'nin nerede olduğunu bilmeyen genç nesil şimdi yavaş yavaş yürümeye başladı..Yeni derslerinde coğrafya tarih okuduklarında denizleri karaları keşfetmelerinde yeni bir kıta keşfetmiş olacaklar orta İstanbul'u tanımış olacaklar. 

Evet dünya korkusu ve telaşa düşmesi İstanbullun noktası Türkiye’nin noktası ve dünyanın noktasından korku salmış içten ve dıştan eylem planına çıkmışlardır.. Neresi derseniz şimdi yapılacak İstanbul kanalı evet tarih ve coğrafi tekrar yazılacak ve çizilecek..

Ne Asya bağlı nede Avrupa’ya bağlı olmayan evrenden gözüken o noktadan korkarlar.. Onun adı kanal İstanbul Orta İstanbul kısaca ada.. 

Getirisi bir kere kara denizde limanları olanlar ve komşu Yunanistan dünyanın en büyük Çinlilerin yapmış olduğu Liman bile ve dünya ticareti bir kere daha değişeceğinden dünya ticaretini parmağında oynatanlar korkan korkaklar her türlü saldırıya geçer içten ve dıştan..  

Evet sadece nokta İstanbul ve kısmen ada adanın içinde yaklaşık 12 milyon kişiye piyango düşmesi çabası buda Türkiye'nin her bölgesinden gelen ve yerleşen yer almışlar memleketlerine ne yapmak istedikleriyle ülkeye getirisi bir ekonominin ayrı boyutu.. 

Her türlü farkına varan sayısı az aksı görüşler şimdiden kaybedilen dış dünyanın son çırpınışları çünkü altından her türlü iki parmak yanı başparmak oynar her türlü saldırıya geçer korkacak zannedenler bir kere daha kendi kanları dan boğulacak zannederek konstantin gitmiş "orta İstanbul bir ada doğmuştur" yeni bir tarih gelmiştir kısaca savaşacak sebep kalkmış savaş bitmiş barış huzur istikrar getirmiştir kanal İstanbul yani dünyanın noktası“orta İstanbul ada ”.... 

Evet gelecek günler yazılmadı korku içinde olanların yazmak çizmek isteyenler ise planları tut mayaçağanı anlayacak

çünkü istedikleri değil gelecek günler hayırlısı için de olacaktır. 

Gelecek asır'a kadar yaşamayacaksınız gelecek mirasa konanlar ataların bıraktığı yoldan gidecekler..Bu plandan geri dönecek olan ise tarihe yanlış harflerle yazılır ve yazılacak. 

Yazılmış çizilmiş kader çizgisini ,zaman ,vakit perdesini oynatanlar bilsinler ki gelecek yaşamlarında zaman perdesini değiştirdiğinden sorumlu olacak sorumluluk ise yaşadığı nesli yönettiği toplumu bile toplumda sorumlu sorumluluk içinde olacak.  

Akılla yapılan aklın sahibi ve gerçek sahibi derki "her hayırlısıyla yapılacak her şey bir ayettir".Tüm gönderilen ve yaşam sizlere söylemekte ve işaret vermektedir.. 

Kostantin Gittt git git diyenler "Orta İstanbul ada" noktasına düşecekler dünya ticaret merkezine düşecekler.Zaman gelecek bağımsız dünya ekonomisi "orta İstanbul da adaya " dönecek..Her şeyin gözü kulağı "orta İstanbul ada" da olacak.  

Evet ilk kazma vurulduğu tarihten itibaren kaybedilen 100 yılın 10 yıl ileriye 2 5 10 son yıllarında gelecekse bilin kaybedilen 100 yıl ötesinde yer alınacak. 

Bakın bunu tarihlerini ze not düşün..Her türlü savunma ve müdahale yaparlar diğer Avrupa yakası savunmasız kalır derler,bakın şimdi var olan boğazdan kanal kadar 60 km tahminen şimdi sor kendine İstanbul kuşatılması kurtuluş hareketinden sonra taaaaa Ankara dan arkasına bakmadan gidenler kimlerdi yoksa düşman değiller miydi. 

Sizlere daha yakın 15 07 2016 sizleri bir şeyler hatırlatmıyor mu orada da boğazlar daydılar..  

Nasretin hocayla bitirelim göle yoğurt çalar aslında çanağı yıkar ama biri der ne yaparsın hoca içinden görmüyor musun dese de görmüyor musun göle yoğurt çalarım... Sonu hep hocayı çılıklar bulur.. Bazen kazan doğurdu bazende katır doğurdu der dururlar bazen hep inandırıcı konuşur dururlar.. 

EĞRİDİR İLCESİ ÖNCESİ.koşan adamlar kadınlar çocuklar koşarken yaşlı bir kadın yün eğirir dururmuş gecen insanlar yaşlı kadını uyarırlar hey yaşlı kadın kaç sel gelmekte o oturur yünü eğirirmiş oran bir adan öfkelenir sen yünü eğirdir der. 

Sonradan eğridir olur.. Bir kedi eksiktir yumağı oynayacak. 

saklı şifa sırlar kitabin dan 150 yıl önce çizilmiş çılgın Türklerin bir kalkınma projesi söğüt altı sohbetler bölümünden kısa alıntı ..

                                       selcuk uysal çoban saklı şifa 

                                Ne düşünüyorsun saklı 209  2/2 21 12 2019

                                                    Söğüt altı sohbet                          

Alakası olmayan sohbete girmek bu olması gerek bazen dayanamazsın atılır çünkü arkadaşın zarar etmesin diye ama bazen boş tur..

Üç arkadaş sohbet eder araya dördüncü arkadaş gelir sohbete girerler diğer iki arkadaşın iş konusunda konuşurlar konuşurken işle alakası olmadığı halde üçü arkadaş lafa dalar salama alın “alem kulem der” işi garantiye alın der diğer arkadaşı öfkelenir biz dolandırıcı mıyız alem kulem edelim dersin  ,arkadaşı özür diler yanlış anladınız dense de diğeri ikna olmaz. .Lafa yan masada oturan sohbete dalar ..

Çoban hey gençler sizler bir birinizi yanlış anladınız yoksa geçmişte aranızda musibetler mi var der..

Yok çoban emmi dediğini duysan sende parlarsın ..

Duydum o sana yanlış bir şey söylemedi aksine doğru söyledi konulma kelimeleri anlamış olsanız hak bir birinize hak verir diniz..

Bak şimdi..

Bir konuda “hak hakikat haklıysan” ve o işi karşı taraf anlamıyorsa “alem kulem edecen ” der dürüst şekilde karşılıklı protokol anlaşmadır...

Eğer bir konuda haksız haksız yere para alacaksan isen “alem küllem yapa can” der bu da karşı tarafı dolandırmadır..

Bu iki eş değeri yanı allem küllenin sözü iki yola çıkar yukarıdaki gibi ama anlamı ise işini sağlama bırakmak ve imza altına kayıt altına almak anlamdır..

Şimdi sen yanlış ve o alakası olmayan sohbete girmesi ve kendisinin senden özür dilemesi o arkadaşın erdemliğidir..

Başkalarının ne anlaması önem sayılmaz. .Onlar ve sen aranızdaki musibetlerden kaynaklanır yanlış anlamalar..

Bana sormana gerek anlamamış da ola bilirsin sadece kelime lukadına bak eş anlam nedir..

Çoban ortaya karışık bırakır her olup olmayıp sohbete girmeyin kimi anlar kimi anlamaz Çoban sohbeti bırakır.. Çayını yudumlamaya başlar. .

saklı şifa sırlar kitabin dan anlaşılan anlaşılmayan sözcükler ve kelimeler, bazen başına çıkabilir, bazen de kendi kabiliyetinin üstünde yanlış anlaşılanlar var ise artık oradan kalmak ve gitme zamanı gelmiştir. Bölümünden kısa alıntı..

                                         selcuk uysal çoban saklı şifa 

                              Ne düşünüyorsun saklı 208  2/2 21 12 2019

                                             SAAT 03 05 GERÇEK  

Her beyin içinde her akıl ve düşünceler farklıdır ne kadar hep bir sabit tutulabilir. Sadece çıkar için o yaşamış halin hal sadece düşünceni aç kapa yaparak aç kapa anı yaşamış yaşanmamış kendine göre benim sersin.Ya bir başka akıl..Alışılmıştır sadece pardon denmeye..

Bu ne çaba 10 dakika öncesi yaratıldı hazırlandı yaşandı nasıl yaşadığınız size bağlıydı ama evrende yaşam alanında gelecek an ve 10 dakikanız hazırlanıyor nasıl yaşayacağınız size bağlı değil.. 

Size bağlı olanda anda ne yaptınız zaman an vakit yaşam göz kırpması kadarken gelecek hazırlanmamışken ne bu umutsuzluk mutlu olmak için doğru yanlışı hatırlamak için geçmişe ne kadar doğru günü adlandırmak hani iyi idi bakmışsın kötüymüş ,kötüymüş iyi oluvermiş bunlar size bir şeyin çıkar nefis içinde olduğunu hatırlatmıyor mu.. 

Gerçek yaşanacak yaşanmış günleri bir güne sıkıştırmak her gün güncelleştirmek ve gerçeklere ve çıkarlara göre fırsat verilmemek.. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmeden zaman günü onlar koyar sizleri istedikleri boyuta getirmek. 

Bir gün erken bir geç sevgi ve hatırlama bir gün için değildir, hele hatırlamada dostluk her gündü hepsi yaşam içindeydi ama nefis çıkar bir gün her gün hatırlamayı dostluğu unutturup yaşamını yok etmeyle seni sen olarak hayata yaşamına sağlığına zarar vermekle uğraşırken her türlü yola girmekteydi. 

insanlığı çıkar için koydukları gün ay hafta unutturulan kültür, töre, gelenek görenek, hatta isimleri bile unutturmak yaşamın içinden verilen gerçek yaşam “yaratanın ilkelerini ve gönderilen elçilerini buyur ettiği ” zamanı ve vakti unutturmak tı.. 

Güneş ay dünyaya sahip değilken bile ve sahip olamazken ise insanlık insanları ve “yaratanın ilkelerini “yarı yaşam yaşarken ve sevgi dost huzur nimet hikmetleri yaşatmak için yaşamı varken yarı yaşamın kardeşi yarı ölü yaşarken ölümü hatırlatırken ”ölümü varlığını hatırlamadan “ şimdiki savaş kin nefret yapmakta olan insanlık yaşam ve yaşamın içinde olduğunu fark etmeden ki yaşaması yaşatması var olan ölümü hatırlamamak değil mi dünyadaki nefis hırsı değil mi şimdiki durum insanlık dışı değil mi bak dünya etrafına haline bak sana son “zamanı vakti “hatırlatmıyorsa nefis benlik çıkar içinde boğuluşun dur. 

Anlatması anlatılması anlaşılması ne kadar zorda olsa gelecek an daha hazırlanmayışıdır. 

sakli şifa sırlar kitabin dan Karanlık dünya hatırlanamayan yaşamdan kısa bölüm alıntı

                                         selcuk uysal çoban saklı şifa 

                          Ne düşünüyorsun saklı 207  2/2 20 12 2019

          Barış olması için bazen savaşılır. ama sevgiyle ve erdemle çözümü unutulur.

Gece karanlık ayaz yukarıya doğru yoldayız tüm canlılar inlerinde yer altında şu an kar yakında iletişim sıfır sabaha karşı yukarı evdeyiz genel son kontroller kış sert ve yükseklere sert vuracak bazı yem ve araziye bırakılacak canlıların rızıkları .. 

Çoban emmi bu gecede korkmaz mısın gidersin ..Çoban der yokluklarında gelecek rızıklarını yok etmez ve korkutmaz lar bazı canlılardan daha iç güdülü ve koruyucu senin kokunu kilometrelerce öteden alırlar neden niçin geldiğini bilirler..  

saklı şifa sırlar kitabin dan söğüt altı sohbetler.bölümünden kısa alıntı..

                                            selcuk uysal çoban saklı şifa 

                             Ne düşünüyorsun saklı 206  2/2 14 12 2019

Yere basık yürüyen dünya bilmelidir ki eli hamurlu eli ayağı topraktan çıkmayan eli aklı alın teri sanat icraat eden ağzı süt kokan bebeler bunlara sıra gelmeden vaiz istirahat çekilen dağlarda ki çobanlar sahaya iner yere basık duran tek dolaşamayan çakallarla savaşır.

Ne bulacağın değil ne oldum la şeytana iblise bir olup Azraile gitsen de Azrailin yardım istesen de Azrailin sana tek cevabı vardır..

Benim gitmeme gerek yok vatan bayrak ise konuları onlar kendileri gelir. sakli sifa sırlar kitabin dan gün yüzüne çıkmamış bölümlerinden kısa alıntılar.

                                            selcuk uysal çoban sakli şifa 

                              Ne düşünüyorsun saklı 205  2/2 13 12 2019

Karanlık dünyada aydınlık yolu arayanları başarı gösterenleri çekemeyen insanoğlu nefis benlik yolunda başarılı olanları yaptıklarıyla iyi kötü gülen asan yüze ve bunu da sanata çeviren karanlıktan aydınlık yollara yürüyenleri iç ve dışarıda karanlıktan daha karanlık arayanlara iter buda senin esir esaret içinde yaşamanı eski düzende köle olmanın yolunu açar. saklı şifa sırlar kitabin dan gün yüzüne çıkmamış bölümlerinden kısa alıntı

                                     selcuk uysal çoban saklı şifa

 

                            Ne düşünüyorsun saklı 204  2/2 13 12 2019 

En güzel kardeşlik ve dostluk karşılıksız hatır soran seven koruyan bahçesine bahçesinden Kevser havuzundan akan akıtan suyla besleyip sağlık huzur günler içinde korumak hatır sormaktır. saklı şifa sırlar kitabin dan gün yüzüne çıkmamış bölümlerden kısa alıntı

                                          selcuk uysal çoban saklı şifa 

                          Ne düşünüyorsun saklı 203  2/2 12 12 2019

Karanlıkta neyi görmek istediğiniz olsa da korkuyla yaklaşım vardır her baktığınız çizimler resimler geçe gölgeler sadece aklın arkasında kalmış korkularınız dır..

Korku ve ilizyon bazen kanınızı donduranlar la başlarlar ve sahneler hazırlanır..

Ama bazende vardır bir eşyayı asarsın bir şekil çıkar aynayı ,camı silersin sonradan iz kalır bazende ateş yakarsın onların gölgeleri bunlar sanki bilgisayara yüklenmiş gibi insan beynine işlenmiş dıştan korku salınan ilizyonlar dır..

Bir ormanda bir ağacın görmek istemeyeceğeniz bir şekiller çıkar bunlar beyin altına işlemiş korku salınan bir virüslerdir..Bir nevi beyin altı ateşli hastalıkta gördükleriniz..

İnsan oğlu var oluşunda oluşumundan beri insan yapısında yerleştirilmiş eski kayıtlar ve gerçekleri var oluşların kayıtı şimdi korkuyla görmek istemedikleriniz.

Karanlıkta göremedikleriniz dünyaya eş dönen paralel dünyayı göremediğiniz gibi hatta gündüz gece dünyanın neresinden bakarsan bak ayın arka yüzünü göremediğiniz gibi. hatta ayın arkasına gidip dünyayı göremeyeceğeniz ve pusulayı şaşırmanız gibi.

Aslında yaşıyor sanmakta her gün ölüm uykusuna yatmak her uyku sonrası hayata adım atma yaşam ve ölüm sadece korkularımız değil mi..

Yaşamak istiyor nefis almış başını gitmekte ölüm yaklaşıyor her saat korku önde nefis korku öndeyse geriye bakacak cesaret var mı.

Karanlığın karanlığında Karanlıktaki inancınla ışığı aramak

Yok ise her gölden den korkar olursun... saklı şifa sırlar kitabin dan gölgeler ve korku ,korkuları yenmek ise yaratanın buyrukları islam güzel sözler,Yaratanın göndermiş olduğu elciler. bölümlerinden kısa alıntılar..

                                   selcuk uysal çoban saklı şifa..

 

                     Ne düşünüyorsun saklı 202  2/2 12 12 2019 

Sahiplenmek tüm çanlılar da var olan tutku his geçmişe yol..Güzine ocak her kez buradan geldi meşe ısın de kaynayan sütten içip okul yollarına gitmek...

Duvarda asılı diplomalarda olsa son konforlu koltukta otursan da adımın buradan başladı ve sonlara dolu anne karnındaki lezzeti hayat yaşamında aradın bulamayışın meşe ısın de pişen sütte ekmekte cay da ,yufka sarılmış meşe ısında ufak tencerede kaynayan köy yumurtasında ,"ekmek etli" pide yanında köy yoğurt da tahta kaşıkla sarıldığın yemekte belki şimdi ıslı dersin ama dışarıdaki şafak ve ateşin hışıltısı gaz fenerinde ders kitaplarını toplayıp kulakların güzine üstünde tıslayıp takırdayan fokurdayan seste cayı yudumlayıp ağır adımlarla bu güne gelişin karayı ısı unutup parlayan ışıldayan görselleri yazsan da senin ve onların gelişi meşe ısın de..

Bizim afacan masaya sahiplendi musa de ederse yaza cam..Masa benim der..

İşte bir çoban dağlardaki yoğur tu çobanın yoğurt yemesi kadar çalması da farklı..Süt pencerede kaynar ılır ve her kez gibi maya çalınır.. Çoban ise kaynatır ılıtır maya çalar sonra güzine fırınına koyar 75 derce de ateş görmeden ısıtır ne fazla ne eksik 30 dakika ve güzine kapağını açar 15 -20 dakika dinlenir sonra sararak dola da koyar 24 saat dinlenir sonradan serin yerde kullanmasa da 3 ay 5 ay bozulmayan yoğurt yapar .

Tabi süt temiz olması süte su katılmış, sütten yağı çekilmiş, hele antibiyotikli süt olmaması lazım ..Öncelikle Ahlak ..Gerisi sağlık..

Açıklaması üretim yapılış bölümde geniş açıklaması vardır..

Daha önce 1001 tat bölümünde kısa kısa yazdık .Tadı insan ömrüne ömür katar..

Beni tanıyanlar istanbul boğazı ataköy unkapanı balık resturatlar hep bu tabı arar olurlar.. saklı şifa sırlar kitabin dan 1001 tat organik yemek,anneden oğul a bölümlerinden kısa alıntılar

                                       selcuk uysal çoban saklı şifa 

                        Ne düşünüyorsun saklı 201 2/2 04 12 2019

                        BU SADECE ÜLKEDE DEĞİL DÜNYADA  

Sisler bu duruma getirmektesiniz dünya kendini sadece yeniliyor sizlerin bilinçsiz bıraktıklarınız.. Yeni sezon imalat yapılışları.. Bu sene güve kelebek yeni tür böcekler çok olacak seralarda ,kovanlarda evlerde hatta yaptığınız yatakta görünmeyen böcekler larvalar bir birleriyle eşleşerek kuluçkalık virüsler ve bunlarla doğacak haşere böcekler ve haşereler eskisinden fazla olacak arı dünyası ve yaşam insanları etkileyecek.. Önüne geçilmez her türlü canlıda hastalıklar türeyecek kaşıntı alerji asalak parazitler gibi.. saklı şifa sırlar kitabin dan üretim dosyasında kısa alıntılar..

                                         selcuk uysal çoban saklı şifa

 

                          Ne düşünüyorsun saklı 200  2/2 25 11 2019

Saat 05.30 25 Kasım Bu gece üşüdüğünüz gibi..29 Kasım toprak uykuya geçiş artık çok sert soğuklara maruz kalmayın sıkı ve yün giyinin dağlardayız yakında yaylaya daha sonra kademe şekilde inişe geçerek her kademede kuş yaban hayvanlara sapanlar çatallar dikerek inişe geçtik yükseklerde kışı geçiren yaban hayvanlar yem bulamadıkça onlarda kademe şekilde inecekler yolda onlara bırakacağımız otlar yem sert kışı atlatacak sizlerde bulunduğuz bölgelere de şehyirlere inmemesi için orta yükseklere yem bırakın onlar bıraktığınızı bilirler...saklı şifa sırlar kitabin dan doğadaki yaşam bölümünden kısa alıntılar..

                                         selcuk uysal çoban saklı şifa

                          Ne düşünüyorsun saklı 199 2/2 24 11 2019

Saat 05.00 Belki sizin göremedikleriniz 3 ay 4 5 6 7 8 9 10 cu ay elektrik 0 38 krş dolar artar olur 0.42 krş dolar düşer ve eskisinden daha da düşer elektrik olur 0.78 krş bir bu kadarda vergiler fon eklenir de eklenir ..Şimdi buna kaos der veya eylem hayır bu sizlerin göremediğiniz gözler söyler ve ifade eder.gerisi size kalmış...sakli sifa sırlar kitabin dan bitmeyen nefis ,gerisi size kalmış bölümlerinden kısa alıntı..

                                        selcuk uysal çoban saklı şifa..

 

                              Ne düşünüyorsun saklı 198 2/2 10 11 2019

 SADECE GERÇEKLERE

Sonsuzluğa dik duruş aynı saat 09 05 hiç değişmeyecek demiştir benim bedenim et kemik olacak ama gelecek nesil hepimiz olarak et kemik olacak.. 

Evet bütün dünya anlamıştır ki gerçek evrensel ve demokrasi tüm insanlığı bütünleyen bir Atatürk’ü dünya anlamıştır ki bir türkün önünde bir önder önderin arkasında ataların getirmiş olduğu savaşçı ruhu var olduktan sonra bir Türk varsa orada Mustafa kemal Atatürkler var olduğunu anlamaları ve anlamış olmaları, olmayanlar ise her zaman aynaya bakmadan kanlı eller ve iki yüzler olsalar da önce yaratanın ilkeleriyle ve yaratanın inan gücüyle daha çok Atatürklerin geleceği ben Atatürk değil hepimiz bir Atatürk olduğunu anlayacaklar anlayacaklar ki geçmişten gelen atalarına saygıları Kaanların turan soyu savaşçı ruhu olduğunu bir ırk Türk ırkının Ata Türkiye’sini anlayacak.. 

Şimdi iki kavran düşünmektesiniz sadece evrensel demokrasi ve bu gün için Atatürk arkasına saklanmış ama “bir avuç kadar kişi ve kişiler” Fitne fesatla yüzlerine maske takanlar hiç benim sememmiş bir ikili toplun yaratmaya çalışsanız da bilin eğitim görmemişler siniz sizler eğitim gördüm düşünceleriniz sadece benlik yoluyla çıkan sadece kurulan ülkeyi cumhuriyeti ve Türk toplumununum dışarı esir edecek bir ruh taşıyan bir avuç kişilersiniz bu da oluyor ki eğitim görmüş çağıl kurnaz siniz.  

1923 1938 yılına kadar % 20 dünyada büyüme hızı varken ve “atanın ölümü” sonrası hızla düşen zihniyet dışarı bağımlıkla bu hale sokmanız ve şimdiki tarihlerde maskeler düştükçe ve o kadar geçen zaman içinde hiç mi anlamayacak anlayacak anlatacak eğitimci çıkmadı çıksa da . 

Düşman sadece sarışın çakır gözlü adam ölüme gelmedikçe bu ülkeyi alamayız evet inatla hasta yatağından kalkan önder ölümüne kadar boy gösterdi ve 1938 ölüm geldi ama diş dünya bir kez daha gördü halkıyla yaşadığını gördü bir öldü 1000 Atatürk doğdu GÖRÜNCE ... 

Dış dünya bir avuçla gene kurnaz eğitimle kimlikler değişti saldırı devam etse de bırakılan felsefe hiç eskimedi daha çok yenilendi.  

Evet çıktı 2 ci dünya savaşından kaçan bu ülkeye sığınan zulümden kaçana kucak açan ileri yönde eğitimcileri fakülte öğrenim üyesi olarak barındıran ve daha sonra yaşayacakları ülkeye iki oyunlara sokan ve öncesi ve sonrası bizden çıkan eğitimcileri arka planda tutarak kimileri nefis kimileri benlik kimilerini ağzını bağlamak kimilerini sürgün kimilerini asmak ve bizden olmayan bu ülkeye kaçan sözde eğitimci dedikleriniz le bizden görünümlü nefis girmiş maskeli eğitimciler gelecekte yıkma planlarıyla ilk önce çıkar adalet kanunları eğitimciler değil miydi.. 

Eğitim beyin yıkama eğitimi değil sonradan tarihleri değiştiriyorsunuz zaman perdesinde sadece zamanınızı duymak tarihlerinize göre felsefe yapmaktasınız sadece ben olarak..

Bir önder ise geleceğe hiç değişmeyecek Türk Ata felsefeyle gelir gider ve asrınızın bir değişmeyen geleceğe dönük felsefeyle bir Atatürk gelir gider her asır gelecek felsefelerde devan eder bir geçmişi görerek gelecek dik duruş geleceklere felsefelerle Atatürkler gelir ve sancaklar açılır ata yurtlar gelir.. Bu türkün kanında vardır.. 

Yok öyle masa başlarında çıkar eğitimi.. Şimdi sor sorgula kendini ben nerede yer almaktayım.. Ağaca çıkmış ağzında peynirli karga mı yoksa aşağıda bekleyen tilki mi.. 

Eğitimden önce yalanı bırakıp ahlak gelmesi işte orada kışkırtmaktan önce gerçek ve gerçekler gerçekçi olma yatar..  

Evet uyutulan dev artık uyandı..

saklı şifa sırlar kitabin dan nesiller dik duruş.cumhuriyet   bölümünden kısa alıntı

                                 .selcuk uysal çoban saklı şifa

                    Ne düşünüyorsun saklı 197 2/2 08 11 2019 

Bilin İslamiyet’te ki derlenip toplanan gönderilen kitaplardan son kitapta toplanmış zulüm , ölüm yasaklanmış ve aç açıkta koymayın buyurur..

Her geçenin bir doğuşu vardır.. MEVLİT “MEVLİD” Kandili tarihi: bir gün değildir doğuşundan ölümüne kadar insanlığın mevlididir. gelecek gelecek vakit an müjdelerin habercileridir.

Sizin için belki bir gün anlamdır. Benim için Allah’ın gönderdikleri elçiler insanlığa adalet müjdeleridir. “Allah de zikret Allah de”

Bu iki tarih arasındaki haftayı da Kutlu Doğum Haftası olarak ilan etmişlerdir. Mevlit Kandili insanı insan yapan bütün güzelliklerin toplandığı rahmet elçisi. Hz. Peygamberin (sav)’in doğumunu kutladığımız, onun bireysel ve toplumsal hayatımızı aydınlatan insanlık ve merhametini, insaf ve adaletini, sabır ve metanetini, kerem ve cömertliğini, insanlığa sunduğu değerleri anlayıp hayatımızı onun yüce ahlâkıyla güzelleştireceğimiz bir tazelenme haftasıdır. Bu hafta Müslümanların bayramıdır

Her peygamber gelişinde Şeytan, ölesiye çığlık kopardı. Daha ne gizemli olaylar iç içe ve peş peşe yaşandı.

Her peygamber geliş doğumu insanlığa müjdedir. Hak Hakkı adalet inen tüm kitaplarda gelmiştir. Kuran sonuncusudur.. “Allah de zikret Allah de.”

Hz Ali şöyle der. İlim bir noktadır. Cahiller onu çoğaltmış insan oğlunun ne kadar yetersiz anlayış körlüğü kavrama yetersizliği dir”.” Allahın bizlere bağış etmiş olduğu beynimizi kullanmadan acıziyet için de olduğumuzu anlattığı gibi, aynı zamanda var oluş, büyük patlamayla ulaştı”…Şimdi Bunun adına Big bang diyorlar..

Adalet bilmek istersen “Allah de zikret Allah de” Doğumlar geldiği gibi bil haksız adalete son mektuplarda arkasından gelir.. “Cahil yoktur sadece o kurnazdır.. Bir gün gerçekler ortaya konulacak.

Bilin ki Komşumun havlusuna düşman girmiş ve bir ulusun havlusuna sığınmış ise komşumun düşmanı benim düşmanım olur göze alınmalıdır dünya insanı anlamayanlar bilmelidir ki yaratanın ilkeleriyle fetih süresi başlar nefis için savaşmaz sadece insanlığın var olması için sadece "Allah" için savaşır..

Ölümle de savaşmaz sadece insan selinden korkanlar korktukları başlarına gelir.."Yaratanın buyruğu kısasa kısas tır"...

Şu bilinmelidir ki 82+218 milyon kişi sofraya bir tabak daha koyar ülkesin de zulüm görmüş 10 milyon mazluma bakar gene de ülkelerine maşa ucuna koymuşların ve maşa tutanların eline vermeyiz .ama bilinmelidir ki mazlumlara bakan ülke yok sa eğer Avrupa da yoktur 100 milyon kişiyle fetih edilmiştir. .

Fetih edilen ülke ülkelerle dünya şekli değişir .sancak halk bütün dür sadece yurtlar değişir savunmak korumak ise şehitlik tir....

Zaman an gece gündüz aynı var olduğundan beri vakit sağlar saat gün ay yıl insanoğlu koyar an vakitte fetihle değişir..

Geçenin doğuşu olacaktır.. İnsanlık ve insanoğlu asla emperyalizmlere kaos sahte oyunculara ve iblislere karanlık dünyasına esir olmayacaklardır..

saklı şifa sırlar kitabin dan değişen vakit kısasa kısas, insanlığa İslam’ın anlatılması bölümünden kısa alıntı..

                                 selcuk uysal çoban saklı şifa 

 

                      Ne düşünüyorsun saklı 196 2/2 06 11 2019

Vatan bayrak halka kurulan oyun varsa öncelik önlem dış dünya  hainlere düşmanlarımıza karşı iyi olmaktan çıkmış zaman iyi oynayanların dünyasın dayı her zaman akıldan çıkarmamak bir adım önde olmak  strateji savunma   

Dış dünya çıkarlarına sadece bak işte her kurulan pusunun önüne geçmek bir adım önde olmak haince kurulan düzeneği bulmak işte kaosun başlangıcı pusu ve kaos öyle düşünmenizi isterler. 

Demokrasi evrensel deyip arkasında saklanmış adalet aranıyorsa parçalanmış ülkede adaleti nerede bulacaksın önceden önlemini alıp adalet yerine getirip halkı tüm vatanı bayrağı sağlam adımlara atarsan tüm insanlığı demokrasi ve evrensel huzura kavuşturursun. Yoksa hain içte ve dış güçlerle şiddet ve teröre ülkeleri parçalatır insanlığı yok halkın bütünleşen adaletini yok edersin.saklı şifa sırlar kitabi dan biraz olsun gerçekleri görebilmek bölümünden kısa alıntı..

                                     selçuk uysal  çoban
  saklı şifa  

                       Ne düşünüyorsun saklı 195 2/2 03 11 2019

Yaprak dökümü 120 yıllık Geçmişi gizemli asırların başlangıcından insanlığın yok olma seyir yılları 

Her kes düşman olmuş bir ulusa yüklenir dururlar amaçları bu toprakları almak ve yer altı yer üstü zenginliklere sahip olmak güçleri yetmez ama şeytanı oyunları bitmez bir kere kafaya koymuşlar ama her seferinde lunaparktaki tokmakları yer dururlar..

Evet senaryo yazarlar ama gerçeğe hiç yansıtmaz.. Bir de şöyle bakalım sergilenen oyuna. .Aslın da tüm yaptıklarını başkaları yapıyormuş gibi sergileyenler  şöyle başlar.. Bir ulusu birkaç ulusun şeytanı oyunları..

Osmanlı öncesi alamadıkları topraklara orada kardeşçe yaşadıkları topraklara fitne fesatlarla ve çeteler yerleştirerek  Fransız hainleri silah yardımlarıyla orada yaşayan halkları toplumu kıyım yaparak kendi nüfus ve kimlik altına alarak bir yerleşim yapar “bu gün Suriye’de” olduğu gibi.. Evet Osmanlı  yedi düve saldırır ama gene elde edemezler Fransa  diş dünya çıldırır..  

Ama oyunlar bitmez kurtuluş savaş sonrası dağlara kaçan çeteler dersim bölgesi ve sahte kimliğe bürünmüşler gene Fransız destekli bir kez daha sertleşir 1936 “bu gün kandil bombalandığı” gibi dersim çeteler bombalanır..

Fransız gene çıldırır derler” mavi gözlü sarışın ölmedikten” sonra bu toprakları alamayız der.. Evet oyunları bitmeyen dersim bölgesinden kimlik değişmiş sosyalizm ve emperyalizmler  kol kola gezmesi sadece bu topraklara sahip olmak aslında Fransızlarda BU PASTADAN PAY ALMAK İÇİN Oyunun içinde olan büyük devleti kurmakla meşgul görünmeyen maşayı tutanlar yeni oyunla sahte kimliğe burunmuş çok uzun yıllara dağıtarak bir sosyaliz bir den din adamı olur.. Ta 15 07 2016 kadar.

Oyunları kuranlar yaprak dökümleri başalar hem içten hem dıştan ajanlar yetiştirilir bu sefer derler bu halkın arasını açmak tan başka çare yok diyenler başlar sahte kimlik oyuncular sahneye her seferinde lunapark misali ve 1942 45  savaşlarında her yöne açık olan Fransız kendi topraklarında bile halkına oyun oynar biraz birleşmiş milletler girse de evrensel ve demokrasi arkasına saklanan maskeli şeytanlar bu sefer çete yerine terör kaoslar sürerek dünyaya yayılırlar istedikleri ülkeyi darbelerle kaos zincirine sokarak savaş terine maşa uçlarında gözle görünmeyen destekçiler ve danışmanlar aracıyla terör kurarak bir ulusu terör illetiyle bitirme ve parçalama peşinde olurlar bu gün 2019 dünyada gördükleriniz gibi..

Bu dan önce gene ulusu almak parçalamak için önce hükümeti suçlamak için ekonomiyi yıkmak için daha sonra diğer gerçekleşecek yerler bir birine taşlar oturması için ülkeyi darbeler sağ sol diş dünya elçilikleri bombalamak ülkeyi yıldırmak için ölümler kaos zincirine sokarlar ama bir gün 1976 1982 yılarındaki bir geçede çeteler terör yok olur..

Bu sefer  ikinci üçüncü yapraklar içten içe girmeye başlarlar ama bir geçede yok edilirler ve yok edenler kimi kamyon altında kimi bir zaman sonra suikast girer ve şehit düşerler ama yanız kurtlar bitmez bunlar görünmeyen kahramanlar... Gene oyun gelecek yıllara devam eder Dördüncü yapraklar  içteki hainler  uzun sürecek terörü sınır dışı ve dağlara taşırlar..

Ve sahte kimlikler gerçekmiş gibi kimlik savaşına sokarlar din ve kardeş kardeşi arasını açmak için var güçleriyle çalışırlar uzun süren o gün sıfır yaşında olanlar zamanla diş dünyanın yanı Fransızların ve diş dünyanın uzun yaş dedikleri kandırılmışları boyuta sokar planı işlemeye başlar..

VE arka arkaya saldırı başlar oklar önce lidere sonra komutanlara ve içteki hainler  diğer kandırılmış illa koltuk diyenlerle bayrak vatanı hatta halkını unutacak şekilde birleşenler dıştan ekonomiye içten fırsat bilen ne onlardan ne bunlardan olan şirketler kim gelirse bayrağı sallarız diyen şirketle r..

Gene lunapark tokmakları yemekten bıkmayanlar diş dünya eski defterleri açmaya başlarlar ve bir yandan da dış dünya ulusları kaos zincirine sokmakla kalmayıp oradaki zenginlikleri almak için savaş yerine kandırılmışları eko zülüm zincirine sokarak ve içerden kendi topraklarını sömüren ve sömürmeye devam etmek için diş dünyadan ip atanlara sarılırlar ülkesini içindeki toplumu önce ayrıştırarak kaos iç savaşa sokarlar altına bakarsanız Fransız ve İngilizleri ve evrensel demokrasi arkasına saklanmış ulusları göreceksiniz. Bunlar sevgi anlamayan hele dinle alakası olmayan yaratanın kanunlarına ve ilkelerine uymayanları net göreceksiniz..

“Yaratan tarafından gönderilen”” elçilerin hepsi insanlığı sevin dese” de hiç kimse ilgilenmez onlar sadece önce ilgilenir gibi yapar sonra meseb ayrılığından ve din ayrımı yaparlar ve kendi çıkarları için önce kaos terör ve dünya malından yararlanmak için sahte ip atarak kimileri halife kimileri de krallık kurarlar aslında hepsi kafirdir..

İnsanlık sadece “yaratanın yaratmış olduğu kardeşliği” sahiplenmeyen içlerindeki maddeleşmemiş şeytanın maddeleşerek yüzlerindeki  maskelerin altında insanlık nasibini almamış iblisten başkası değildir..

Bakın son haliniz bir gün yok olacaksınız.. İnsanlığı sevin ve bu şeytanlardan uzak durun kandırılmayın sadece ulusunu bütünleştir aç kal açıkta kal ama bayrağına vatanına halkına sahip çık ve iblisler tek tek halkı tarafından yok olacaklar.. Sadece insanlık için savaş Allah yaratan tanrı iblisleri yok etmek için seni aç açıkta bırakmayarak ayakta kalman için iman inanç gücü verecek..

Sadece düşün geden sizlerin topraklarınıza kaos çıkartırlar elinizdeki servetleri almak için sizleri sadece köle etmek için peki bu zenginlik varken neden aç açıkta kalmakta korkarsın.. Sen içteki yerleştirdiğin dışa bağımlı ajanları yok et yoksulluk yolsuzluk kalkar..

Yoksa bil yapanlarda yaptıranlarda eninde sonunda yo olacaklar son mektup herkese kesildi afetlerin çok büyüğünü yaşayacaksınız.  

Akıl ve bilginin ötesinde daha çok derinlerinde karanlıktan daha siyah çok güçlü enerji yatmakta.. Ona doğru yürümek insan oluşumu erişilmez ulaşılmaz yapanda burada yatmakta..

saklı şifa sırlar kitabin dan senaryolar ,kaos, x yollar ,ayrıştırmalar sahte ipler, karanlıktan daha siyaha aydınlığa yürümek  bölümünden kısa alıntılar

                                 selçuk uysal çoban saklı şifa
 

                           Ne düşünüyorsun saklı 194 2/2 25 10 2019
HER ŞEY ÖNCEDEN HAZIRLANAN OYUNLAR ÇOK ÖNCEYE DAYANIR 

100 yıl önce ve asrın daha önceleri hep Türk düşmanlığı hep var hep te var olacak insanlığı koruyacak tek ırk tek yüz tek kan ve tek insanoğlu ve tüm insanoğlunun koruyucusu dünyayı öyle iblisler sarmış ki kimin iyi kimin kötü olduğunu bilinmez çünkü insanoğlunun sadece göstermelik inanışlarına sahip oluşları nefis e esir olunmuş olmuşlar..

Baktılar devletler arası savaş yerine terör savaşları zaman perdesine sokarak daha iyi dünya gücü oluruz diyen iblisler bazen darbeler isyanlar çıkararak dünya insanını yok etmeye silah ve tüm askeri malzemeler vererek yeni perde oyunlarına girseler de her seferinde yeni hamleler sokarak bir yüz yılın sonunda elde edecek tek güç olmaya çalışanlar her seferinde çamura battılar..

Gelecekte kendilerine en tehlikeli ülkeyi bildiklerinden her seferinde o ülkeyi ala bilmek için devlet içinde yerleştirilmiş ajanlar ve 1969 1976 1990 Lara kadar tüm dünyadaki sağ sol ve terör estirenleri kurucuları kendileri el altından kurdukları gerektiğinde görev verildiğinde devleti ele geçirmek için ve yok edebilmek için hükümetlere bağımsız çalışan devlet içinde devlet kuranlara verdikleri görevi halkına vatanına bayrağına hayinlik yapmayanları önce krallık verseler de ve sonra bir şekilde kamyon altında bazen de suikast te onlar için kurban halkı bayrağı ve yaratanın hak kıldığı için şehit giderler..

Diş dünyanın iç ve diş talimatiyla içlerinden birileri işini kabul edip 40 yılı aşkın sürede bu süre içinde defalarca yıkmaya uğraşılsa uğraştır salar da ters düşen sınır ötesi dağlara kaçıran hem içten hem de diş oyuncular daha sonra hamlelerle oyun içinde oyunlar kuranlar her seferinde ziftte batırılsalar da tavuk tüylerine bulanmış birileri vatan bayrağını vatanını halkını düşünen bir mıh bir komutan gelip tüyleri tek tek çekseler de ateş üstünde mısır tanesi gibi patlayıp ver yansın diyenleri hep bir gören göz varlığını umutmuş olanlar dır.

Birilerin orta doğuda kuracakları büyük devleti oyunun bozulduğunu görenler yeni strateji oyunlara girmeye devam ederler bir oyana bir buyana gidenler haince kışkırtmalarla hasta düşen Osmanlının ve Türklerin DEV uyanışını selçuklu turan ordusunun iki ileri bir geri mehter marşını hep unutmuşa benzerler eskiden Türkler geliyor diyen insanlığa haince ölüm kusan çeteler kaçarken halk ise türkün gelişini bayram edercesine sevince girenler şimdi "gene geliyor" der dururlar..

Evet yaratan hep bir şekilde ikazlar gönderse de “elçilik aracıyla” insanoğlu Habil ve kabile yenik düşmüş hep hakimiyet sağlamak için kardeş kardeşi önce kendilerini zayıf olanı yok etmiş ve şimdi ki asırda maşa uçlarında kendilerini tehlikeye atmadan kuklacılık oynamakla hep aynı sahneyi sağlamışlar ama senaryolar yazılmışta olsa filimin sonu bazen gizemli dünya gibi gizemli biteceğini hiç akıl edemezler..

EVET ..Kuklacılar ipleri kopunca maşa uçlarındaki kandırılmışları önce ülkelerini altüst edip sonrada altüst ülke zenginliklerini elde etmek için kanlı elleriyle insanlık nasibi almamışlar önce kendi halkını öldürecek kadar insanlıktan nefret eden maskelerin altında iblis şeytanı ruhlarını dışarı çıkartarak diğer ülkelere gruplaştırarak joystick ve silah her türlü hizmetlerde bulunan ve dünya ve güçlüyüm deyip diğer yakın olan kendilerini üstün gören yandaş ülkeleri yanlarında bulunması için önce sopa gösterip kendi aralarında gruplaşan ve daha sonra bir şekilde sahada maşa uçları “yenilgiyle ve kurdukları oyun bozulunca “ yenilgiye uğratılanları geride bırakarak ve sopa yiyenler kraldan daha kral olanlar geçmişinde zullüme uğrayan ülkeleri ve oradaki halkı kardeş kardeşi yok ederken ve oralardan züllüme uğrayanlar göçe zorlanırken yaptıkları ve yıktıkları orada yaşayan insanlar biraz daha özgürlük diye zülüm eden ülkelere göç başlarken ve giderken ölümler işkenceler evrensel dedikleri ülkelerde çelme takanlar demokrasi deyip o insanlara bu duruma sokmalarını yaptıklarını görmeyip o insanlara yaptıklarını bilmeden o kadar o ülkelere giderken ölümleri içlerinde hissetmeyenler hala yüzlerine ak yoğurt çalmaya çalışan utanmaz iki yüzler şimdi gene akıllanmayan yüzler misafir ettiği koruduğu ülkeyi karalamaktan geri kalmayarak hala oyun kurma peşinde koşan evrensel demokrasi diyenler değil mi..

Hala oyun sahne neden böyle bitti diyenler fırtınalarda senaryo yazarının bir girdaptan geçtiğinde son sayfaları karıştırmış olduğunu hiç akıl edemezler..

Şimdi o son sayfayı bulabilmek için veya yeni sahne yazmak için senaryocu yazar şirin gözüken edebiyatçılar piyasadaki tüm yoğurtları toplayıp o mazlum halkın ülkesine özgürce gitmesine razı olanları göndermeye kalkan evrensel demokrasiler saklananlar senaryo yazarken kendi ülkelerine misafir kabul edecek bölüm koyacaklar mı hatta kendi ülkelerine özgürce gitmek için yolda ölümler olmadan misafir kabul edecekler mi.

Filim son merak ederek önce insanlığı çirkin yüzünü gösterenler ve kraldan daha kral olanlar ne hikmet ise yok etmek için o ülke insanına şirin gözükmek için ne gibi savunma yapacaklar diğer ülke NATO ÜYESİYKEN o ülkeyi kurtartmak mazlum halkı özgürlüğüne kavuşması için didinirken ve kendi ülkesine tehlikeyi ve misafirleri kendi ülkelerine özgürlük ve daha sonra onları gelecek tehlikelerden korumak için dik duruşuyla durmak tayken evrensel demokrasi diyenler daha önceden dağıttıkları topraklara gene oyun sahnesi senaryo hazırlayanlar evrensel demokrasiler birleşmiş milletler bir anda NATO savunması diye gene yeni sahne hazırlamaya başlayanlar NATO birleşmiş milletler bir ülke sınırını garantiye almak için mücadele ederken yanlarında olmayanlar yazdıkları sahne sayfaları kablolunca Donkişot’u tekrar sahnelerler ama bu iş gene son finali çıplak kralla biter..

Özeti fragman
Kısaca kurtarılmış güvenli bölgeye akla ihtiyaç yok hele 7 civanın buralara gölgesine de ihtiyaç yok hele bizde varız demek hele hiç yok bunun altından da çapanoğlu çıkar 100 yıl önce gördük samimiyetliyi ve müttefikliği yenem den dönen orta doğu da 1913 15 19 yıllarında türk askerleri oralarda türk askerini arkadan saldırarak yok edilirken zil çalıp oynamak la şimdiki asırda kol kola koyun koyuna yatarken acaba şimdi senin var ülkenin geleceği ne ne kadar olur ve sonrası yarın ve yarından sonrası bu halk sizlerin çıplak kral oluşunuz seyreder.

Bu vatan var oldukça ustasız çıraksız dan olsa yedi düvede gelse bu halk provasız söker diker.. Son kan aksa da toprağa düşen bir damla kan et kemiğe dönüşür bir mıh bir at bir Türk Kaan Turanlar olur. 

saklı şifa sırlar kitabin dan kaybolan insanlık, müttefikler dostun arkasından zil çalıp köçek oynatanlar. X çapraz yollar, kaos ,önce krallık sonra asarlar, bölümlerinden kısa alıntılar. 


                                  Selcuk uysal çoban saklı şifa 

                      Ne düşünüyorsun saklı 193 2/2 23 10 2019

           KAZANACAK OLAN ERDEM VE ANLAYIŞ VEDE İNSANLİK

Geçmişte çobanın arşivleri hatırlatsa da 1999 2000 ilk yıllarda ve yazıya alınması 2011 2013 ten itibaren yazılımlara alsa da hatırlatsa da bu gün orta doğu ve dünya başka olurdu…

Evet küresel ve dünya gücünü elinde tutanlar ve her ulusa fırsat vermeler bazen de el ense çekseler de masa altından sopa gösterenleri görselerdi korkanlar hepsi domino taşı şeklinde asrın en büyük krize gireceğini net görürlerdi..

Bu da bazen nefisin çıkarın benliğin içlerine giren şeytanların oyunu eşittir afet..

Evet devam edecek mi edecek. edecek oyunları bitmez bu sefer başka ulusun sınırlarında adım adım gidilmekte şimdiden önem alınmaz ise başka kanaldan insanoğlu kardeşlerimizin eli kanlılar kan dökecek uluslar savaşmayacak gene maşa ucunda nefis çıkarcılar beyinler yıkanmış kandırılmışlar kanarak zulüm balçık çukurlarına atılacak ve zaman geçtikçe bir anda kötü iyi olacak ..

Geçmişte 20 50 yıl geçtiği gibi Ellerinizdeki belgeler pula dönecek söyledik yaydıkları nefis fırsatlar verir ve verdikçe parçalanacak bir 20 50 yıl daha sürecek çünkü hepsi sahada iyi polis kötü polisi oynayarak ben, ben dercesine ve sonrası fırsatlar gruplaştırıp. arkasına milliyetçilik din ırk kimlik alarak yanına cumhuriyet ekleyerek oda yetmezse demokrat buralardan fırsat yaratılarak dile getirmek yeni kananlar kandıranlar benlik çıkar nefis fırsatlar verilerek arkalarına saklananlar evrensel demokrasiye de arkalarına alarak yavaşça parçalanmaya yol alınacak ve gene mazlum dünya insanoğluna yük sarılacak...

Evet arkasından ne gelir dersen geçmişteki ikinci üçüncü hamle gelir o hamle renk değiştirenler üç maymunu oynayanlar sahne alır ve sahte erden gözükenler dünya ticaret oyunları başlar önce yatırım yapacak ülkeye ve ülkelere sopa gösterir ve o ülkeden çekilir çekilişinden sonra başlarına gelecek tehlikeyi şimdiden görseydi şimdiden dik dururlardı o sopa gösterenlere şimdiki harekat gibi tüm dünya insanlık son insan oğlunun zafer harekatı yaparlardı...

Evet dedik az her zaman çoktan büyük ve bir başladım sonu gelmeyen başarıdır.. Rahmani düşünürsen başarı şeytanı düşünüyorsan domino taşı gibi gider yok olursun ve sonradan yıkılır ve fırsatlar verirsen sonradan parçalanırsın..

Şayet hala masa altından sopa gösterenlere ve de bir kandırılmış olarak maşanın ucunda olursan hep yok olmaya hazırsın.

Yada aç kalır açıkta kalır ama hiçbir zaman ölümü korkusuzca yaşarsın başını eğmediğin süre içinde yaratan an ve zamanlar dik duruşunla seni hiçbir zaman aç açıkta bırakmayacağı gibi yaratanın ilkelerinde anlı açık bir şekilde ebediyete yol alırsın..

Bazen insanoğlu şöyle haykırır neden bu kadar güçlü bir yaratan varsa neden yok etmiyor der durur.

Evet yaratan bu dünyayı insanoğluna yaşayın diye verdi özgürce anlayın diye kendi aranızda daha ilerde anlaşa bilmeniz içinde önce "elçiler" aracıyla bilgilendirdi “inanç “ve “dil” her bölgeye de hava şartlarına ve atmosfer yapısına göre "ten rengi" verdi yaşamanız içinde "nimet" ve korunmanız içinde "hikmetler "“akılla şuurla” gelecekte sizlere daha kolaylık sağlamak içinde dışarıdan gelecek nefis benlik çıkar oyuncalar dan insan içinde maddeleşmemiş şeytan dan korunmak içinde yapacağınız savunmanızı mazlumları korumak içinde “doğa gücü” verdi..

Şimdi bunlar yapılırken sen ne kadar haykırsan da "anlayış inanç fikir erdemlik” olmadıktan sonra sadece ve sadece evrensel demokrasi çıkarlarına göre hal ve hareketlerin daha da insanlığın kötüye gittiğini göremeyecek görmen içinde” göz” verdiyse bedenin ve aklın nefise benliğe çıkara gidiyor ise ne ne kadar haykırsan da kötülük bazen renk değiştirerek iyi maske takarak maskenin altında insanlık nasibi almamışları “duyamıyor göremiyor” hissedemiyorsan beden vücudun stres hastalıktan virüslerden kurtulamayışın seni ve çevreni yok edilişi senin yaratanın ilkelerine ters düştüğün bir belirtisidir vede sadece benlikten öte gidemeyişindir..

Peki bu evrensel demokrasi arkasına saklanan dünya güçleri insanlığı koruyamıyor ise ,sizleri daha güçlü akıl ile insanoğlu elçileriyle ikazlar edildiği halde var olan dünyayı evrensel evrende siz insanoğlunu ve insanlığı yaşam sunduysa yaratanın ne sucu var olabilir..

Öncelikle ahlak anlayış olmayışı geleceği daha da kötüye gidişi göremeyecek kadar evrimleşmemiş bir tanımlanmamış bir canlı yaratık içinizdeki erdem olmayış nefis benlik içinde gözlerinizde bir şeytanı BANT oluşudur. .

Şimdi yazılana bakma bir çoban şimdi yaptığın yapacaklarına bak o zaman her şey daha iyi anlaşılır.

Anlayış ahlak erdemlik ve sevgi kazanır.
Çıplak kralı ve kralcı dan kral olanlar anlayış erdem ahlak ve sevgiyi anlamayanlar ve kabul edemeyenler tekrar yeni oyunlara hazırlanırlar X çapraz oyun iyi kötü kötüyü iyi ederek gene akıl beyinleri yıkayarak kaos endişelere sokmak için battıkları balçık çukurlardan çıkarlar
ve tekrar yağlı ziftli kazana girerler..

EN İYİ AKIL gene iyi oynayanlar değil iyi olanlar kazanır..

saklı şifa sırlar kitabin dan X yolar savaş strateji oyunlar, yaratılış ,geçmiş arşivler bölümünden alıntı. 


                               selcuk uysal çoban saklı şifa 

                Ne düşünüyorsun saklı 192  2/2  21 10 2019

Dünya gündemi derler dünyaya ne oluyor der dururlar..

Devlet içinde devlet ,devlet içinde maşa ucunda gruplar terör kuruyorsa kurduyla kalmayıp devlet kurmaya yardımcı oluyorsalar sizce birleşmiş milletler ve ya NATO devlet birleşimlerini ayıt etmeden iyi gününde kötü gününde yanında durmuyor ise sizce bir ulusun yanı başında NATO üyesi ve birleşmiş milletin bir parçasına baskı zülüm ve kan durdurmak istemeyenler çıkar nefis için bu toplulukta yok sayanlar” batıyı anlamıyorsunuz” demekle terör destekleyerek kendi içinizde terör çıkararak bir bahaneyle bir başka terörle anlaşarak zülüm ettiğiniz topraklardan biz çekiliyor demekle oradaki zenginliği terk etmeyerek bir başka savaş strateji planları olmuyor mu..

Bir ulus gelecekte tehlikeyi görüp kendi güveni almak için ve ülkesinde misafir ettiği bir toplu ulusun zülüm gören topraklarına dönmesi için harekatında başarı sağladığına haz etmeyenler dünyada güçlü bir devlet NATO ve birleşmiş milletler içlerindeki bir parçası olan ulusa bir terör için müzakere yapıyorsa ve istiyorsa daha önceden silah ve lojistik danışmanlık yapıyorsa ve bu kadar NATO ve birleşmiş milletler terör kurma da hanesi değil mi..

Bir baha güneye çekilerek orada yeni bir terör estirerek kışkırtarak maşa ucundakiler de devlet kurma hayalleri yaşan 3, 4 gruba her birini ayrı ayrı kurdunuz gruplar oradaki  ajanlarınızla beyni yıkanılan sonradan ne yaptığını bilmeyen sahte cennet kapıları açan mazlum insanları yok etmek olmayacak mı..

Hey NATO üyeleri birleşmiş milletler dünya da demokrasi ve evrensel arkasına saklanmışlar şimdi ülkelerinizde esecek rüzgarlar dünya ticaret ve ekonomi zorlukları çıkartarak ülkeyi yönetemediğiniz sadece çıkar için dış dünyayı bir şekilde ticari savaşlara sokarak sizin içinde terörler gruplar kurulduğunuzda bir birlerinize yardım edemeyecek kadar fakir yoksun olanlar buradaki mazlum insanları da yok etmek için planlarınız değil mi..

Buradaki insanlar yabancılaştırma kimlik din altında fakirliğe doğru gruplaştırmaya doğru kendi milletini kışkırtarak milliyetçilik hortlatmak 1850 yıllarında yaşamışlığı siz cumhuriyetçiler demokrat geçinenler evrensel demokrasiler ne zamandan beri bir ulus top yekûn tek yürük vatan milliyetçiği yaparak halkını tek bayrak altında toplaması bir demokrasi ve evrensel hatta “dünyadaki tüm toplumları kucaklayan yaratanın evrensel demokrasisi “ olması sizleri neden rahatsız etmekte..

Diğer insanlara batıyı anlamıyorsunuz kelimesi bilin sizler YARATANIN insanlığı anlayamayışınızdan gelmekte..

Sizler sadece duvarda asılı diploma elinizde yanlış yalakalık klavye şövalesi yaparak yalan yanlışları renkten renge giren ayna karşısında gerçek yüzlerinizi görmemek için yalan örtüsü ve korkak bir virüsle yaşamakta ve nefis çıkar bir birilerin devletinde ve devletiniz içinde korkuyla terörden uzak yaşamak isteyişiniz terörün arkasında durarak başka uluslara yok etmek ve bundan buralardan nemalanmak için kanlı para aşkınız sizleri bir gelecek zamanda  gelecekte balçık çukuruna çekmekte.

Yaratan insanlığı korumakta kim ne ediyorsa saat ve zamanda kısasa kısas olacağını bilmeniz   “kim ne ediyorsa aynısı başlarına gelecek” ve onlarda kendi devletleri için terör estirecekler evet bunu siz istediniz terörü destekleyerek savaş yaptırarak  oradaki sizlere ayıt olmayan zenginliği züllümle almaya kalkanlar bilsin ki o güçlü devlet değildir sadece terör devletidir..

Hak Hakikat TERÖRLE alınmaz ,sadece birlik beraberce göğüs göğüsse  savaşla HAK HAKİKAT baki kılınır..

Kalleşçe saklanıp bir köşede pusu kurmak değil .Sözden daha keskin soğuk çeliği ZÜLFİKAR hissetmek.. saklı şifa sırlar kitabin dan geçmişten gelem savaş virüsü strateji oyunlar X çapraz yollar bölümlerinden kısa alıntı..

                                      selcuk uysal çoban sakli sifa 

                          Ne düşünüyorsun saklı 191 2/2 18 10 2019
                                   Bir insan oğlu dağlardan çoban

Hey demokrasi deyip evrensel deyip ta uzaklardan savunmasını yapan demokrasi siz yanı başınızdaki ülke sınırlarına elinden gelenleri yaparak hiç sucu olmayanları korkunuzla korkarak insanları dört bir yanını 45 ler den beri son 69 yılında masum insanları öldürerek yenik düştünüz de masada kazanan siz olsanız da o kadar vatandaşınızı kaybettiğiniz yılları seneler sonra gene sınırlarınıza uzak olan ülkeyi kan gölüne çeviren ölüm tarlaları yapan sizler ve müttefik dediğiniz önüz omuza savaşan ve sizleri ölümden kurtaran Türk milletine yanı başında silahlar vererek diğer ulusa değil bir guruba silah vererek bir birlerini kırsınlar deyip ve oradaki mazlum insanları havadan korkakça vurarak masum insanları ölüm kusan makinelerinizle öldürürken demokrasi arkasına saklanmış sadece halkınızı düşünmeden kendi şirket çıkarlarınıza partinize partinizin emperyalizmler çalışmalarınıza sopa göstererek ne ,ne kadar demokrasi olmaktasınız..

Sizler haklatan 5 boyut savaş strateji harekata aklı bulanmış korku panik içinde olanlar olanlara destekler vererek orada kanlı ölüm yapılaşmanın yanında durmakla silahlar vererek ve orada sizlerin silah verdikleriniz müttefik içinde bir ulusa sınır tehditti ve mazlum 4 milyon misafire ettiğimiz insanoğlunu sizler 4 misafir kabul etmeyerek sözde evrensel demokrasi ve işine göre hal hareketlerinize USTA çuvaldız batırarak şimdi sözde demokrasi deyip ver yansın diyen ve diyenler verdiğiniz silahları ne nereye saklayıp gizleyip yüzlerinize ve nerelerinize yoğurt süreceksiniz.. Hani demokrasi biraz aç oku AKIL KU eksik olanlara..

USTA ŞUAN PROVADA. Demokrasi evrensel diyenler gelin “yaratanın demokrasisine gel gel ne olursan ol gel”..

Bak demokrasi önce USTA dikti değemeyerek sahneye çıkmak için çıplak kralı oynama sahnesine için hazırlanan tulumu beğenmedin neden o insanlara 4 milyon masun insan ölsün demektesin geçmişte ırak ve bahar demekte olduğunuz demokrasi ayaklarıyla .ölümler kustunuz sonradan pardon demektesiniz…

Bak O USTA enine boyuna öçtü biçti ve 4 milyon mazlum insanı da oralara yerleştirdi yerleştirecek ve hem kendi ulus topraklarını korudu sizlerin sadece ölüm deyip insanlara da yaşam hayat huzur barış ortam hazırlayarak siz demokrasiler hey evrensel demokrasi arkasına saklananlar illa USTA SOKUP TEKRAR MI DİKSİN ..

Bakin birde sizler ölüm olsun da ne olursa olsun demektesiniz neden bil bakalım sizler eliniz kanlı kanlı para yemekten anlarsınız çünkü insanı yardımlardan anlamayacak kadar insanlık nasibi almamış "yaratana inanmayarak" bir acayip evrenleşmemiş kanlı evrensel bir hayat yaşamaktasınız..

Sizler olmasanız da bu ulus yıllık 30 ve 40 milyar harcamak ta siz olsanız da olmasanız da her seferinde 40 milyar harcamak yerine 30 milyar harcar "şahadet" getirerek o mazlum yavrulara ev kondurur..

Sizin evrensel topraklarına ulaşmak için ulaşsa da başkalarına çalışan aydın çelme takan ve orada kobay kullanmanıza bu ULUS ve USTA sizlerin kanlı elinize bırakmaz..

Bak demokrasi anlam kuran sadece arkasına saklananlar bu ulus TÜRK ve TÜRK topluluğu buradan çok USTA ÇIRAK var var git deliysen bizde çok DELİ DÜMLÜ var hepsi de ÇILGIN..

Daha sizler yeni başladınız iyi günleriniz bir de halkınız bu kadar silahlar verip ölüm kusmasını anlam vermeye AKIL KU LERİ kazandıklarında sizler o vatanınızda durmayın çünkü süre süre yoğurt kalmadı..

Sizleri zifte batırıp tüylerinizi yolarlar.. Tilki çakal oyunlarındasınız.. Biz 5 ci boyutta çok rahat görmekteyiz..

USTADA PROVA için sizleri çağırmaz provasız SÖKER DİKER Devamı savaş strateji bölümünde Şimdiden dağlarda çoban.. saklı şifa sırlar kitabin dan özel günler için kısa alıntı..

                                    selcuk uysal çoban saklı şifa 


                        
 Ne düşünüyorsun saklı 190 2/2 17 10 2019 

               Beşinci boyut savaşı ve harekâtı sizler ne söylerseniz o ..

Nemruttun kulağına sinek kaçtığı gibi hani Balin ebabil kuşların taşlarına yenildiği gibi bir bakmışsınız bir sinek havada ucan ,denizde yüzen teknoloji beyinlerine giren sinek ,karada yürüyen ağır ve yıkan yakanların tepesine taş atan kuşları görürseniz bil geçmişin geleceğin teknolojisi olduğunu bil..  

Şunu da akıldan hiçmiş hiç çıkarma kimileri vardır mesai saatine kadar savaş yapar arkasında sadece eli kanlılara çalışır, kimileri vardır şahadet te kadar savaşır arkasında halkı bayrağı vatanı vardır hiç mi hiç tereddüt etmez tek kalsada yerini yerimi dolduracak şah adetliyi bekler bilir hiç mi hiç.. "SADECE ALLAH DER” iman şarjörleri dolar...Şimdi var git.. şirketlerine ve çıkarcılarına söyle.. Var olandan mısın yoksa yok olanlardan mısın.. 

Bir savaş korkarak korkakça savaş sadece yıkarak yakarak başlar ,korkusuzluk savaşı ise insanlığa malına canına zarar vermeden el değmeden korku korkakları püskürtmek için beşinci boyut savaşı yapar.. 

Bakın dünya insanına karşısına çıkmaya cesaret edemeyip ak yoğurt bulamadıysanız bilin bir daha kine yok oluşun sebebiyetidir. şimdi git halkına insanlığa haykır tövbe et. 

saklı şifa sırlar kitabin dan savaş strateji oyunları x çapraz yolar bölümlerinden kısa alıntı.

                                  selçuk uysal çoban saklı şifa  

Ne düşünüyorsun saklı 189 2/2  11 10 2019 saatler ve zamanlar hep aynı çalar..

Fetih süresi başarılı yolu anlayamayacaklar .. İnsanlığı yaşatmak Vatan bayrak için ölmek Gelecek için yaşatmak Bu yaratanın ayeti Fetih süresi içinde..

Çaresizlik içinde olan oyun sahne aynı sadece figüran baş aktörler değişir ama Hep aynı hikayeler
Hey ortalığı karıştıran dünya eskileri burada yaptıklarınızı yazmayayım şimdi yakın tarihi hatırlatayım yıl 1976 gene çeteler Akdeniz yavru vatanda ölüm kusan siz değimliydiniz gene allem küllem içinde hacı yatmazlar gibi evrensel demokrasi deyip arkasına saklanan değil misiniz barış özgürlük huzur size varda bize yok mi eş savaş çıkarma değil mi..

Her ikisi de savaş ise evrensel demokrasiden bahsedemezsiniz.. Çünkü bunun altında sizler çıkar için bir yeri yıkmak için ölüm makineleri kusturan sizken siz savaşı masum insanları yok ederken hey 1976 doğumluları bak savaş değil bu dış dünyanın çıkarmış olduğu virüsleri masun insanların üzerindeki virüsleri temizliyorlar.. Siz dış dünyanın aksiyon savaş filmlerini çok seyretmiş iyi aktörleri ve iyilik melekleri göstermekteler çok seyretmektesin anlaşılan..

Bak misket oynayan kısa pantolonla dolaşan yeni yetmeler o zamanda orduyla çok uğraştılar ama bir geçede ordu kurdu “ayşe tatile çık dendi “ Bir geçe de hak yerini buldu sonradan her türlü yan çamurlara bastılar çamurlandıkça dur diyenler yetmedi amdargo koydular eeeee ne oldi yer mi lan bu ulus halk savaşçı yiğitler senin ambargonu …

Bak bir insanın savaşçı demek nedir mazluma eli silahsız insanlara sivillere el bile sürmeden zarar gelmeden bir koruma ilaçlama yapıyorsa bu savaş değil gerçek mazlumlar koruma özgürlüğüdür…

Sizlerin oraları almanız ise yıkarak öldürerek oradaki zenginliği kapanlar kapmaya çalışanlar arkalarında yıkarak geçer oradan çıkmayacak şekiller yapar yatay geçişlere bakın..

Oda oraları esir etmek ve işgal etmek bunun farkındasınız oradan da nasıl bu zenginliklere otururuz hayalindeyken bir baktınız  fosil yakıtı zıf yaparak ziftlenmiş tavuk olmuş haliniz oradaki zenginliği kaptırmamak için çırpınmaktasınız.. Çünkü aklınız sizlerin sadece para insanlık değil..

Sizler evrensel demokrasi deyip huzur barış özgürlük deyip arkasına saklanmış münafık savaş çıkartanlarsınız.. Hatta rant yaparak savaş aksiyon anlatan görseller sahada mazlumları koruyan savaşçılar varken bile görselleri istediğiniz zaman kesip çıkar için gelir getirecek reklam veriyorsa o da çıkar için savaş in sırtından para kazanmaların içinde yer alır.. 

Evet aslında özgürlük barış huzur “yaratan vermiş kimine peygamberlik kimine bilim ilim kimine de bu dünya insanlığı koruyacak sadece mazlumları koruyacak iblislerle şeytanlarla karşı savaşçı sema ordusu verir” ve şimdiki dünyada ise maskeler takmış insanlık nasibi almamış kalp nuru olmayan korku içinde yaşayan ve yaşamak istemeyen korkaklar her türlü sahtekarlıklarını ortaya çıkaran ve orta saha elemanlarla bir müzik eşliğinde sema ordusuyla eşleşmekten çekinenler maskeleri düşmemesi için çaba gösterseler gösterenler  haber alma alanları hastaneleri mazlum insanları vurarak ve tehdit ambargo koysalar da bu şirin gösterilen ateş etrafında dans edenlerle ve acı çeken insanlar için sizce bu baskıcılarla savaşmak savaşmamak sizce nedir.

Bilin ki bu sizce savaş dense de hepsi sema orduları kaydı altında kim kimlerin ne yaptığı ortada kim  ne derse desin bu orduya hak hakikat için özgürlük için baskıcıların elinden kurtulmaya bu halkın önünde duramaz dursa da insanlık yaratan karşısında haram işler..

Hak ve adalet gören göz her şeyi yerli yerine koyandır. Kim ne yazarsa yazsın kin ne söylese söylesin önce bu duruma sokan evrensel demokrasi diyenler içlerindeki önetenlere baksınlar şayet ayna gibi kendilerini görüyorsalar onlarda “Allah” katında cezalarını alırlar  ama bu gün ama seneler sonra bil daha zaman perdesine girmeyiştir.. Aslı “yaratanın ilkeleri iyi oynayanlardan çıktı iyi olmanın yolunda bu insanlık.. Bazı nefisler hala iyi oynamakla meşguller nereye kadar..

 189 devamı..

Evet sema ordusu başarılı bir şekilde hem kendi sınırlarını hem de mazlumların kendi topraklarına dönmesini fetih süresiyle vazifesini yerine getirecek 1974 1976 yavru vatan gibi..

Ama diş dünya boş durmayarak eski düzen başarılı komutan liderleri hükumetlere taş koyarak her fırsatta ayaklarına taş bağlayarak borç bataklarına iterek insan içlerine nefis fitne fesatlar koyarak içten ve dıştan ajanlar eski yaprak dökümler ri tekrar birleştirip gruplaştırarak terör kaos içinde  hükumet kurdurmamak için 1980 darbesini gerçekleştirip daha önceden tanınmış kendilerine yatkın dünya ticareti ve teknolojiyi açılım dedikleri bir fırsatlar ülkesine çevirip tekrara yıkma planlarına girdiler girdikçe yıllar değişti fırsat üstüne fırsatlar geldi önce vatan diyenler sonrası para , para deyip girseler de her seferinde oyunlar entrikalar döndürseler de  bu halk her seferinde tek yumruk oldular diş dünya bunu da anlamadı nasıl olur dercesine kaos terör danışmanlık dış tan beslenen gruplar kurdukça kurdular.. 


Evet şimdi tarihler geçmişi hatırlatmakta gene bağımsız ulus olmayı çekemeyenler sınır komşumuza yardım eli uzatılan düşman olan gözlere zeytin dalı uzatılsa da temiz akan sularla huzur barış harekatı yapılsa da ve fetih süresi ile zafer kazanılsa da düşmanın hiçbir oyunu bitmeyecek geçmiş liderleri yaptıkları gibi iyiyi kötü kötüyü iyi yaparak gene iyi oynayan dünyasına sokacaklar..

İlk yapacakları hareket seçim yatırımı deyip kafa karıştırarak harekete geçseler de İyi olma dünyasından gene çıkıp iyi oynayan dünyasında yeni terör estirseler de estirecekler de .artık bu halk tek yumruk yemeyecek. .evet.. 

İşte burada zaman perdesine ya yeni yol la anlayış erdemlik yada gene nefis çıkar benlik yolunda ve ezelden beri rekabete sokulan oyuna kapılma sonrası esir esarete. Yolun da ..Ama gene yıpratılsa da bu halkı tek yumruk oluşunu anlayamayacaklar.. Sonsuz ebediyete kadar. 

saklı şifa sırlar kitabin dan geçmişten gelen aynı hikayeler, kimi kısa pantolon kimi aklı şuuru olmayanlar, anlayamayacaklar  bölümlerinden kısa alıntılar..

                                     selcuk uysal çoban saklı şifa  

                Ne düşünüyorsun saklı 188 2/2 01-04 -06-07-08 10 2019            

                        İyiler kötüler karma karışık nefis aslı ise anlayış 

Bağımsızlık kendi kendini idare etme hiçbir yere bağlı olmadan yaşama gelecek için birileri parafından yönetilmeme yaşamamayla toplumsal tek beden oluşumunu sağlamak. İşte buda gelecek karanlıkta tek bir nokta bağımsızlık ışığını yakalamak.

Bir toplumsal ülke tek bağımsızlık yaşaması ise hiçbir yere bağlanmak ise bu ülkenin esir esaret olamayışıdır. Her ne kadar diş ülkeler demokrasi de deseler arkasına sığınmış diş dünyanın elçileridir.

Her ne kadar %50+1 de gelse bir bahanelerle içteki kutucukları açarak kaos çıkar benlik nefis içinde vatan bayrağını düşünmeyen içten ve dıştan turuva atlarına saklanmış hainler hep olarak yaşarlar ve hep olarak ta bugün iyi veya kötü içinde yaşatılacaklar ve sen hep esir ve esaret için de olacaksın yönetimden ziyade cumhuriyet ve bayrak vatan arkasına saklanmış Carter holding görüş aklıyla yönetimine hatta mahalle bakkalı gibi yönetmeye hazır insanlardır. Her ne kadar fazlasından hak edilmişte olsa ila der dururlar.

Şimdi % 40 den se de geri kalan %60 ondan bundan çıbanlar çoğalarak daha erkenler e tekrar tekrar vatan bayrağı halkı zor durumlara sokarlar ve sıkıntıya giren halk nefsi için çıkarı için borç bataklardan kurtulmak için esir olmaya razı gelirler.  

Asıl ise daha güçlü olmak için her kesin ayrı görüşleri karşılıklı kötü iyi olarak görmek yerine ortası ANLAYIŞ farkıdır her iki yönü kaos kargaşayı yapanlar ise nefis çıkar benlik için halkını düşünmeyen anlayışsızlardır.

Hiçbir zaman kaos kargaşası iyide gelse kötüde gelse gene bir bahanelerle ekonomi sıkıntılara sokarak dış dünyanın esareti içinde yaşatırlar yaşatarak benlik içinde olan dış dünya ajanları tarafından iyi veya kötüyü bir şekil vererek iyi kötü karmaşası bir birine geçerek insan çıkarları için asallar düzen yıkarak kaos endişeye maruz kalarak durmadan yenilenen bu gitsin yenisi gelsin illüzyona insan ve halk topluluğunu zor yıllara sokarak şirket yönetimleri gider mahalle bakkalı sonrası avm ya daha sonrası.

Hayal edemeyeceğiniz ideoloji fikirler ortaya çıkar ata ve nesillerinizi gelecek toplumu yok ederek parçalanan ülke tekrar yok edilesiye kadar kendi içlerinde bile parçalatırlar..

Ülke %51 +1 le daha yeni başlamışken ila der duranlara bak asıl çok basit olan ANLAYIŞ vatan bayrak halk içinse %40 olsa da sadece ANLAYIŞLA 2 grup %  deler birleşip amaç vatan bayrak için halkın refah içinse buda ANLAYIŞIN olmayış sebebiyeti değil mi.. devam edecek saklı şifa sırlar kitabin dan  54397 tren sefer sayılı bölümünden kısa alıntı 


                   İyiler kötüler 2 karma karışık nefis aslı ise anlayış 

 

Yaş 63 tamam şimdi derken bir yerden çıkar gibi nefis benlik çıkması gene insanoğlunun anlayışı olmayışını gözlemek gede şaşırmamak elde değil her kes vatan bayrağa halkını refah bir ülkeye çekmek istemeyişleri gene benlik ortada oluşu sahip siz ülke gibi her önüne gelen ben der durur acaba sorusu hep akılda kalır ila birilerini getirmek niye der..

Bu vatan toprakları sizin değil mi istikrarlı gidişe bir yardımcı olmak ila ben idare ederim demek her seferinde zaman kaybı 100 yıl dan beri gelen gecikmeler bir 100 yıl daha esir köle etmek mi..

Sizler kime çalışmaktasınız şimdi inanıyorum ki ülkeyi başkasına vermemek için dik durmaktasınız bazıları da ülkeyi birilerine başkanlık ederek esaret içinde yaşatmak sizleri destekleyen diş dünya ve içten şirket grupları arkasına almak halkı pembe hayallerle uyutmak mı sonradan istikrarı yol almak yerine şimdiden yıkmak neyin nesi derken şimdi de bir başkalarına düşmanlara vermemek için %40 başkanlık ne.. Amaç vatan barak ise %50 artılar bu ülkeyi istikrara sokar..

Yoksa şimdi %50 + varken bu durum halinde hala çıban başları ülkeyi düşünmeden kaoslar zincirine sokarak bir dahakine iyi kötü kötü iyi olduğu zamanda aynı sahneler olmayacak mı yoksa top yekûn ülkeyi mi alçaksınınız sorusu ortada belli değil mi..

İşte burada anlayış nedeni vatan bayrak ve halk hep ona çalışmıyor muyuz gelelim oldu ki %50 çıkaramadınız vatan toprak amaç değil mi % deler toplanır dönüşümlü yönetilir.. Yok anlaşamadınız bilin ki bu ülke sizlerin ideoloji benlik psikolojini dinlemez hey diş dünya ve içeridekiler bilin bu güvecin tadı aşuresini tadını bozamayacaksınız bu halkı kendi fikirleriniz dış dünyanın yardım alarak çıkar benlik nefis yönetimi edemeyecek parçalayamayacaksınız.

Aranız dan ve içlerinizden inanın bu vatan bayrak halk için  bir TURAN çıkar ve hepinizi siler adalet bekçisi ,eğitimci ,emniyet ,asker veya fakir halk içinden  dış dünyaya içeriye son kez ders verir avm bakkal şirket veresiye defterlerini yok eder..

Ne öyle görsellerde bir basın açıklamasında karşı görüşlü iyileri saklıyor kötüleri gösteriyor yandaş basında iyileri söylüyor kötüleri saklıyor her kesin elinde kumanda o gün huzur dinlemek için kendi kanalını seyrediyor kızı oğlu ailesi arkada bağırır şu bu eksiklerim var der adamın bir tek sacı vardır onu da yolar.

2 AYDIR 100 tl  ilk haftası alış veriş peynir ,zeytin ,et ,yumurta ,.domates, biber ,köpeklere tavukçudan kemik ve kanat..2, 3 ,4, 5, 6, haftalarda eksildi aldıklarım gerisi sizlerde yapın anlarsınız..

Sonradan elektrik dolar 7,5 yükseldi zam geldi yazdıkça yazdık ama dolar düştü elektrik düşmediği halde artı sizler sonradan hesaplayın enflasyon düşerken Fiatlar artıyor mu yoksa Fiatlar artarken enflasyon düşüyor mü anlaması zor bir hesap olması lazım..

Hey hesap uzmanları 2020 nisanı ilk çeyreğini göremiyorsanız ..Hala düşman çok içerdeki sırlar ver yansın bak senelerce onuz omuza koşuldu birilerini getiremedik seçilemedik der durdular bak şimdi sahadalar dış dünya biraz daha yıpratmak ister ülkeyi zora sokmak esaretinin kölesi olmayın % daha çıkın orada anlayış var orada dik duruş var …devam edecek saklı şifa sırlar kitabin dan  54397 tren sefer sayılı ,dik duruş bölümünden kısa alıntı  

                      İyiler kötüler 3 karma karışık nefis aslı ise anlayış 

Evet her zaman zülüm yapanları dik duruş buna karşı iyi kötü strateji plan oyunlar 20 yıl öncesi planlar daha önceleri 40 50 yıla yakın bir zamanda yerleştirilen münafıklık YER ALMA adım adım başlasa da hep bir gören göz var oluşu insan oğluna hatırlatır..

Her dinde haram işleyen toplum veya benlik çıkarcı kişi ve kişiler kendini en Yüksellerde görse de kendi sonunu ve kendi neslini yok eder ,dünya son olmaz insanlık ve benlik son bulur akıl şuur insan oğlu bir şekil insanda gözükse benim senmiş yüz halidir kimi beyaz ten kimi siyah kimi kırmızı yüzler ifade insanlığı ifade etse de yaratan bilimsel olarak 4,5 milyar yaşındaki dünyada yaşayan her atmosfer yapısına uygun canlı türleri yaratılış akıl şuur verilen akli akış insanoğlunun bir birlerini yok ediş bir canlı türün içinde yer almakta bu canlı türü birini bir yok ediş oburdan başkası değildir..

Bu da oluyor ki akıl vicdan var olsa da içinde ki nefis maddeleşmemiş ikici ruh şeytan iblisten başkası değil oluşu dur buda olmaktadır ki akıl beynin belirli kısmını kullanılmakta aslında ötesi çok tur akış ötesini bilmek ise şu an asırda akışın ötesine geçmek ise şimdiki hayallerde yaşayan global küresel gezegene hükmettir yaratan çok iyi bilmekte akıl şuur içindeki nefsi yok etmeden bir sonraki akışa geçilemeyeceğini bir hücre çekirdeğine yerleştirmiştir..

Çünkü bu evrende yaşayan tek canlı türleri değiliz sizle bir dönen göremediğiniz hissedemediğiniz boyutlar iç içe geçmiş gizemli galaksi bulunmakta inkar edemezsiniz çünkü hala keşfedemediniz dünya gezen ler bir perde şekilde perde şekil ise her gezegenin yörünge içi gezegen basıncıyla karanlık enerji saf haliyle gezegeni asılı tutmakta asılı oluşu gezegende bir enerjinin oluşumu zamanla yaşamın var olacağını gösterse de insan aklı şu an bilimse 20 bin yıl dese de 100 bin yıllar dayanmakta oluşunu gelecek asır yıllarda daha iyi anlayacaksınız.

Yaralatan sizlere hep bir şekilde hatırlattı ve 127 bin peygamber gönderse de son olarak 4 kitap hak kılınsa da son peygamberler ve bir daha gelmeyecek peygamber gelse de ANLAYIŞI hatırlatsa da insan oğlu sadece bunlardan nemalanmak için din altında sömürgecilik zülüm ve bir daha o neslin gelemeyeceğini söyleyip bu şekle gelemeyeceklerini gene çıkarcılar din altında insanlığı yok ederek kendi var oluşları iblisliği yerleştirmek için kendinden olmayanları kandırarak ölüm saçan bir birlerini öldüren kardeşlikleri yok eden zengin güçler yanı insanlığı yok eden iblisler şimdi kuramayacakları devleti başka planlarla orta eyaletler kurarak oradaki yaşamı yok ederek ve yakın ülkeleri adım adım yok edecek planlara girseler de hatta pembe hayallerle adım saydıkları ülke iktidarlarını yıkacak zamanla da kedi topraklarını yıktığı gibi kendini ve neslini yok edecek..

Evet sadece bu yüzyılları yaşıyorsunuz daha sonrası geçmişleri tarih çıkarlara göre yazdıklarını bilmektesiniz hep derler huzur gelecek  Habil kabili gördünüz görmektesiniz okumaktasınız sor kendine insanlık var olduğundan beri huzuru gördü mü  peki görmediyseniz şimdi birilerini yıkmak yerine gelin hep birlikte dışarıdan gelecek tehlikeleri bertaraf edelim yerine ila ben demek yıkarak tekrar yıkmak ve yıkılmak ne zamana kadar devam ederse nerede kaldı insanlığınız bir kendinize kendilerinize sor sorgula çünkü sağlaması ANLAYIŞ çıkmayışı. .

Yaratanın vermiş olduğu akılla şuurla yapılan bilimsel ilimsen teknoloji hepsi bir AYET tir. Yapılan işler ise içinde haram helal şükür vardır bereketi de tehlikesi de anlatılmıştır bazen hastalık bazen afet bazende yok edilme. İsterseniz şöyle dünyaya göz gezdirin Ve  

                   İyiler kötüler 4 karma karışık nefis aslı ise anlayış 

Ve dersiniz ki uçuk bir yazılım ama kimse etrafına bakmaz şu an neler yaptığını görmez sadece kendi üstünlüğünü sergiler sergiler siniz başkalarını ne yaptığını benimsemez ve beğenmezsiniz hep kendini kendinizi üstün görmek  ister ve kanıtlamak isteseniz an yarın ve daha sonra yaptıklarınız bir başkaları tarafından önce beğenilse de birileri çıkar sizin yaptıklarınızı beğenmez işte hayat devam etse de geride bıraktıklarınız sizi ve sizleri bir başkalarına üç kuruşa satmaz la kalmaz esir esaret yollarını ardına kadar açar..

Çünkü teknoloji ve görsel hızla yayılan benimseme nefis önce AHLAK daha sonra TÖRE,KÜLTÜR,DİNİ İNANÇ,IRK,KİMLİK gidi insan gelenekleri hem unuttururlar hem de kaos kargaşa münafıklık evrensel demokrasiye ters düşen kavramları yok sayarak toplumsal kışkırtıcı yaygın hale getirerek EVRENSEL DEMOKRASİ arkasına saklanıp ve görmezde gelip toplumları ulusları bir birine kırdırarak birden evrensel demokrasi deyip kilometrelerce uzaktan gelip bir birilerin eline maşa uzatıp maşa ucunda BİRLEŞMİŞ TOPLUMSAL DEVLETLER le birlikte mazlum insanları bir şekilde yok etmeye başlarlar ve ülkelerine heykellerin ayak altında insan kafalarıyla poz verirler sizce EVRENSEL DEMOKRASİ  insanlık nasibini almamış toplumum içinde bir avuç zengin azınlık olmuyor mu.. Sizce uçuk neresin de yer alıyor.

Gerçek evrensel demokrasi din ve elçiler ve insanlıktan buyana gelen kitaplar toplanarak hepsi son kitap ta şöyle der her insan gibi yok edilmek üzereyken ve son insanlık kıyamet gününde bile olsa elinizdeki insanlığı koruduğunuz gibi gelecek toplumlara bir fidan dikiniz buda bir hikmet vardır. .

İkaz edilir ve bahsedilir, ola ki dikmediniz bir gün çöllerde avare gibi dolaşsanız arayacağınız bir yeşil vadi görseniz de onun içinizdeki görme beyin şartı bir yudum su ve göl gelene çek yeşil vadi ve yaşam insan topluluğu.

Bak bu  gün bir afette bir birinize sarılmanız bile sizlere işaret olmakta. Acaba yarını bilmeden yaşam şimdiki ana kıyamete hazır mısın çünkü bil SON MEKTUP senin kıyamet günün hesap günün ATALARIN O ANIN VE SONRAKİ BIRAKTIĞIN NESLİNİ gördüğün gün evet geriye dönmek isteyeceksin düzeltmek için ama dönüş yok..

Başka boyut başka elementlerdesin bir kazana atılan maddenin her köşesinde ph farklı oluşu gibi sabit ve eşit tutabilmen tutamayışın  ise her adımın ve maddenin oluşumu nelerin getirteceğini getirmeyeceğini bilememek gibi..

Evet.  Niçin yaşıyorsunuz Devam edecek saklı şifa sırlar kitabin dan 54397 tren sefer sayılı , dik duruş ,savaş strateji oyunları ve eyaletler ,büyük Ortadoğu harici orta Amerika eyaletler ,son mektup ,maddeleşme bölümünden kısa alıntı   

Saat 5.15 İyiler kötüler 5 karma karışık nefis aslı ise anlayış 

Evet.  Niçin yaşıyorsunuz …Sadece benlik mi veya kendi çıkarın mı hiç kendi ne sordun mu bir toprakta ve kendi toprağında yabancı yaşamak neden mi hep kendini düşündün kendi çıkarını düşündün özgürce yaşayabilecek mi sin bak zaman gelince bir avuç toprağını bile alacaklar bak hep hepimiz olsaydık bir avuç toprağın yok edilir miydi asla dersin şimdi sana her şeyi  bilmediğin konuları hipnozla seni durulaştırırlar aklına korku yerleştirirler görseller evrensel demokrasi arkasına saklanmış çok konuşanlar aynı insanoğlu bazen uluslara bazen ürünlere almayın içmeyin ayrı bir yolla kötülemek ve aynı maddelere yapıldığı gibi insanoğluna da yaparak seni o maddelere ve insanlara karşı kin mefret kusar ve insanoğlu kışkırtma sebebiyetiyle savaş açarsın.. 

Ve çok konuşan adam cahilliğe der bezende uzaktan gelir danışmanlık hizmeti vererek seni görseller gibi bir şekilde ölüm yolu açarak arka plan önceden hazırlamış olsa da sizleri ön planda tutarak gelecek toplum neslinizi yok edecek şimdiki enerjinizi durulaştırıp hipnozla yok olma durumunda ebediyete kadar neslinizle yok olacak ve yabancı ülkelerde insan bile saymadıkları güya evrensel dedikleri toplumda hangi boyutta yaşatılacak bir insan olacaksınız. Hiç düşündün mü..

Toplumlar insanlık gibi firmaların bin bir emekle yurt oba yerleşim kurduğu gibi firmalarda dağlardan içilebilen suyu dağlardan drenajlarla indirdikleri ve dinlendirme taşların arasından şişeye kadar 8.5 ph ken ve daha sonra coğrafi ortama göre 1,5 lt içinde zaman la ph 6,5 bazen de 5,5 ph çıkması normal iken bilimsel açıklamasını yapmazken bir görselle hipnoz la anlatımlar aynı topraklar gibi duru iken kötülemek o ürünü ve toprakların içinde yaşayan toplumu kötülemek illüzyonlarla korkutarak karşı savaşa sürmek ve arkasından savaş strateji planları içinde tuzakları bir kamuflajla ve o toplumun içindeki mazlum kişileri yok sayarak ölüme sürmek geride bıraktıkları oyun kutucuklar içinde doğulmayı planlayanlar bilsinler ki  yakılan limanlar olsa da duru dediğiniz 4.5 5.5 ph sular çoktan buz oldu şimdi çözülme zamanı ısı artıkça buz çözüldükçe ph artışları 5.5 iken 8.5 hatta 10 pp ye yükseldi oldu ki yaktığınız limanlar bir an çöllerde liman oldu..

Yıkılan ezilen olsa da yerde kalma acı 1 Dakka bir hafta hatta yıl olsa da acı geçer ama yerini kurdukları plan devam eder her şeye hazırlanmak ise hepimiz olmak tan geçer ya varsın yada ebediyetine kadar esir veya esaret içinde yaşarsın.. Anlam ise ERDEMLİK VE ANLAYIŞ her iki yol orta yoldur..

Dolaba koyulan duru su çözüldükçe ph yükselir buz çözüldükçe enerji artar akan su her zaman enerji sağlar ve durmadan akar . İşte orada serap sız yeşil vadi vardır.

saklı şifa sırlar kitabin dan 54397 tren sefer sayılı , dik duruş ,savaş strateji oyunları ve eyaletler ,büyük Ortadoğu harici orta Amerika eyaletler ,son mektup ,maddeleşme ,bitmeyen savaş planları ,sudaki enerji bölümünden kısa alıntı  


                                        selcuk uysal çoban saklı şifa  

 

                          Ne düşünüyorsun saklı 187 2/2 20 09 2019

Bir ülke vatan bayrak halkı için bağımsızlık icin dış dünyaya dik duruyor ise dünyada var gücüyle bütün okları çeker esir be esaret içinde yaşamanız için her türlü oyuna girer hatta içten ajanları tarafından yönetimi gerektiğinde fırsat bulduğunda ülkeyi parçalarla. .

Bir insan hiç bir kimseyi hiç bir yeri ve arkasına almadan vatan bayrağı halkı için bağımsızlık için var gücüyle tek başına mücadele ediyorsa bilin ki yanız değildir o vatan bayrak için halkı da arkasındadır.

Bu gün varsa yaşamınız sağlığınız yerindeyse kahvaltınız hemen hemen dünküne yakında olsa şükür edebilmek..

Her aldığınız her bir lokmasını aç insanları düşünerek yeniyor ise ayıracak her lokma bereketlerle dolacak bunları yerine ulaştırmak ise ahlakı helal lokma her halkına yedirmek olacak.

Bil ki o zaman dışarı çıktığında onların istemiş oldukları gibi esir esaret içinde yaşamayacaksın..

Esir esaretten kurtulmuş bağımsız özgürce yaratanı "ilkelerinde bağımsız" olarak yaşayacak yaşatılacak sın..

Her ne olursan ol ki her dinden her ırktan her renkten insan her dilden farklı yaratması akıl şuurun erdemli tartışıp konuşması için ve bir enerji kaynağı üretmesi için yanız kaldığında basiret kalp gözü açılması ve hissedebilecek eden verdi işlev görmesi içinde iyi enerji ruh verdi.. Güncellemek içinde doğuş batış verdi..

Şunu da bilin ki yaratan evrende gelecek karanlık tehlikeyi korumak için insanoğlunu bu dünyayı evren ve galaksi den gelecek tehlikeler için bu mavi gezegeni yarattı..

Senin ne nereden geldiğin yeri bilemediğin gibi aradan zaman sonra rüyayı ortadan hatırladığın gibi sana akıl şuur sundu..

Bilin ki insan araştırma kısa zamanda 10 bin yılı gösteriyorsa eğer sizin bu düşüncelerinize bir yenisi ekleniyorsa bu gün buldum buldum la yol alıyorsanız daha yeni doğmuş bebek gibisiniz ta ki akıl şuur yerini alasıya kadar..

Hala var olan güçlü enerjiyi keşfedemiyorsanız da bilin nefis çıkar benlik yalan ile içinizdeki madeleşmemiş şeytanı hareket ettirmektir.

Hareket ettirmek ise gene geri dönüşüm kötü enerjiyle yeni bir sürüm ile karanlık enerjide içindeki şeytanı hareketlendir men ise gene şeytanı dürtme işidir. .Akıllı şuurlu düşünmek ise akıl ve ahlaktır...Devan edecek..

saklı şifa sırlar kitabin dan karanlıkta kaybolan bölümünden kısa alıntılar

                                         selcuk uysal çoban saklı şifa 

 

                           Ne düşünüyorsun saklı 186 2/2 18 09 2019

 Her kes tartışır ama hep uzatılır. Nedense kararlar alınırken hükumette yerel yönetimde hatta aile meclisinde istişare edilip kararlar istikrar istikrar için bu kadar önemli şeyin altına kayıt imza atılıyor ise kimin haklı kimin haksız olduğu bir belgesi olmuyor ise her kes bir kafadan geliyor gidiyor ise haklı haksızı eşit tartışmalara kanaat getiremiyorsanız bilin kandırılmış kanmış karmakarışık ortam çıkarıyorsanız bilin ne hükumet nede yerel yönetimlerle ve görsel yayınlar kaos karmaşaya sarı keçi kara keçi inadına inatçılıkla ve bu duruma malzeme olmuş yasam savaşında mücadele eden haksiz ve haksızlığa net cevap vererek haklıyı haksızı aralık aralıklar göremiyorsanız benlik çıkar nefis ve gelecek zamanda kendi çıkarını ve işlemi gelecek zamanlara yer yapmak ve oradan çıkacak bu devleti rihter ölçümü 9.9 son ken 10 depremde bir sallantıya hazırlamak değil mi..Bu dünya yalan blöf sallamakla geçmekte.

Ortam şeffaf bir ortamda iyi polis kötü polis rol sahneleriyle şimdiden şimdi yıkmak sonradan devlet temeline zemini zayıf temel yerleştirmek değil mi sizce..

Ne kadar basit devlet yönetimi illa yönetimi devirmek değil mi..O gidip bu gelme geçmiş 79 yıl hiç mi ders alınmadı...

Şimdi çocuklar gibi sevinmek ne..İlla bu balı tattık bu tadı tekrar dış dünyanın emirleriyle tadın tekrar tadalım ne evini yıkmak toprağını parçalamak ne..

Bu bir takla devam edecek sizlerin görev bitimi sonrası başka işleriniz olmayışı aslı temeli yerinden oynatma yetiştirilmiş ajanlar dışa bağlı ofis boylar olmuyor mu bu ne lahana turşusu olmuş raflara kaldırılmış kandırmaya kandırılmaya meyil oluşunuz vatan bayrak halka hainliği değil mi..Devamları sırlar kitabin da..

saklı şifa sırlar kitabin dan çıkarlara göre fırsatlar adaleti değil mi bölümünden kısa alıntılar.

                                    selcuk uysal çoban saklı şifa.  

                    Ne düşünüyorsun saklı 185 2/2 17 09 2019 

savaş sahnesi strateji kaos oyunlar sahnede...
Eskiden 2 li oyunlar vardı şimdi ise kimin eli kimin cebinde .Şimdi ise 3 5 8 li oyunlar sahneye koymaktalar..

Eski darbeciler diye atılanlar kötü imajlar verdiler ve bir anda iyiler kötü oldu daha sonrası allem kullem ettiler kötülük imaj takanlar oyunu çıktı az gitti uz gitti şimdi çevrilen oklar bağımsız dik duranı devleti koruyanı ettiler mi kötü şimdi de allem küllemler çiler oldu mu iyi az giderler uz giderler ederler kötü iki ucu da sopa olurlar kardeş derler inat ederler illa yıkacağız yıkacaksınız diyenler iki şak şak olurlar sadrazam..

Şimdiden başlarlar her kesi ürkütürler ama demezler ki kardeşim o zaman aklınız neredeydi sizler o zaman orada değiller miydiniz....

Peki sizler neden yemin edersiniz vatan bayrak halk için değil mi peki sor kendine ve kendinize yanlış varda neden yemin ettiniz..

Şimdi başlanır geçmişe çamur ver saken yemin çok et dur..Sen ve sizler ne ne kadar samimiyet nefis çıkar için samimiyetlik bol..

Koltuklar yapışkanlı mıydı yoksa ayna ayna söyle değil miydi..İnanın çocukluklarında kültür töre ahlak ve oyun oynasalardı büyüdüklerinde yalancı olmaz hele savaş oyunları oynamazlardı....

Ya be kardeşim hala sen orada mısın..Bunlar başka bir şey bilmezler aslında hükumeti bile yönetemezler hep birilerin gelmesini birileride birilerini bekler dururlar ne kadar ithal eleman deyip ithal devlet ararlar esir esaret içinde olduklarından devleti sanki boş görmekteler maske altında hangi yüzler var derseniz bilin eskisi gibi şimdi 3 sene önce yaşadıklarınızı göreceksiniz...

Sadece bu vatan değil önümüzdeki aylar ve ayları kovalayan yıllar eski bahar havasını yaşatmak isteyenler bilin tekrar sahneye girecek uyan savaş strateji oyunlarına. Devam edecek..

saklı şifa sırlar kitabin dan savaş strateji oyunları kaos çoklu oyunlar bölümünden kısa alıntılar ..

                                         selçuk uysal çoban sakli şifa

 

                       Ne düşünüyorsun saklı 184 2/2 15 09 2019

"İyi ve Kötü olmak içinde insan elinde olacak" "Kararı sen versen de Kaderin belirleyecek"
Çünkü yaşadığınız yaşamla birlikte yaşar virüsler dalgasal gözükmese de his koku dokunma görme duyma içinizdeki bilinç altı akılda kalan beyin yıkamayla başlar basın yalan görsel duyumsal yakın temas ve bu durumla taşınır taşımayla alt temeli yerleştirerek hayatta nereden başladığınızı ve nereden geldiğini geçmişini bilmemek gibi, buda rüyanın başladığını başını göremediğiniz gibi sizleri bilmediğiniz zamanlar korkusuna atar sabah ilk işiniz rüya yorumlarına bakar hep iyi olmasını istersiniz.

Ama içinizdeki bilinç altı kötülük harekete geçer çünkü orada ideoloji yoktur sadece nefis vardır ve sizleri sadece şiddete çağırır savaş olmadığı halde barışa çağırır aslı ise truva atına saklanılmış gibi..

Bu durumlar strese atarak hava akımları atmosferler yer değiştirerek bilinmez zamanlara atar ve “yaratanın ilkelerini yaşayamayışınız” doğanı kendini koruma altına aldığı hava akımları bir başkalarını elinde ipin uçun da bulur renk değiştiren hücrelerin stres altında yaşamanız yaşamın getirdiği hasta düşürür ilk psikolojikle başlar ve arkasından alerji durunda enfeksiyonla virüsler bulaşır...Dezenfektesi yoktur.. Bu bir yaşam hayatınızda veya yaşamınızda her yerde yaşarlar aşısı ise akıl içinde ilim bilimdedir.. BAKIN YARIN VAR İSE YAŞANTINIZDA BEN HASTA OLMAN DESENİZ DE KORUNSANIZ DA İLK DİYECEĞİN LAF ŞU ADAMI HASTA EDERLER.

01 08 2019 da hatırlatıldı bu günü göç yolları başladı sıcak soğuk karanın hızla soğuması rüzgar fırtınaların arkasından gelen sert kışı aralıklı son sıcaklar ve değişen atmosfer yapısı eskilere göre değil yeni yapılanmada ve insanoğlunun geride bıraktıkları geniş bir virüs yayılmasını doğa önlemektedir.

Çıkar nefis peşindeyken tabi doğa da hep kendi yaşamını yenileyecek tavsiyelerle ve doyumsuz bir yaşam içindeyken bir sabah kattığında hasta halsiz isen alerji isal mide bulantısı ateşliysen önce kan yapıma bak aldığın zararlı gıdalar ilaçlar bilimsiz üretim maddeler ürünler sizleri kısa zamanda an ve yarından sonra zayıf ve güçlü demeden vurgunu vuracak hasta düşürecek..

İçinizdeki tuz mineral ve tuz enzimler savaşırken üretilen antikorlar savunmasız durumda kalarak daha çok hastalığa sebeplerini taşıyacak..

Bilin ki
Durmadan akan, çamura benzeyen cıvık ve kaygan bir yerde veya yolu tanımadan çöllerde yürüyen kimse gibisin. Sana çok uzak ve ulaşması zor olan bir zirveye yükselmeye çalışıyorsun, işareti olmayan yolda yürüyorsun”

Buda
Dünya bir balcık çukurundayken kaygan bir yerde veya yolunu tanımadığın bir çöllerde yürüyen insanoğlunu ve nefis serap göstererek çıkar benlik seni şaşırtmış duruma sokmakta inancından uzak yolar psikolojik durumda strese sokmakta.

Çaresizlik içinde her işi yaparım a sokarak seni daha çok cahilliğe ve alışılmış ruh yapısı hile sahtekarlık nefis yolunu açmakla kurnaz yola sokmakta..
Sonrası eğitim deriz.

İlim, bilim , her zaman tarafsızdır evrende ve dünyada doğa dengesinde seçilerek yaratılmış şuurlu insanoğlu ırkı ise evrensel demokrasi arkasına saklanmış bilerek kendini yok etmekte.

Evet
Bu durum ise hastalık hastalığın içinde psikolojik baskılara kalır bu da korkudur korku ise çocukluğundan kalan bilinç altı dış dünyaya karşı yansıması gördüğü her şeyi bir daha olacakmış gibi hal hareket alır, buda aç kalmak açıkta kalmak ölüm korkusu tehditlerden sonra çıkacak gölge bilinç altı korkmalar bunlar aslında hep sanal gerçeğe dönüştürmede aslında ilk adım atmanda korku korkuları getirerek pireyi dev etmek gibi..

Şimdi
Çıkar için hayatta her şeyi yapacaksın çünkü çıkar senin mesleğin bir işyerini görevini makamını en değerli bayrağın vatanını çıkar için el değiştirecek ideoloji fikirlerini anında değiştirecek dış dünyanın kuklacının eline teslim etmek buda seni çaresizliğe atmakta artık bilinç altındaki endişeyi dışarı vurarak en değerli varlığın sen olmayı bir başkalarının eline vermek..

Buda çaresizlik..
Çaresizliğin çocukluğunda sana karşı ilgisizlik ve şimdi ettiğin haksız kazanç sömürgecilik haram la ettiğin kazanmayla kaybetme arasında arafta kalman ve her türlü yaşam hayatını anında yer değiştirecek korku tehdit gelme korkusu adalet hukuk geçmiş sağlam zemin olmayışını aynı endişeyi yaşayacak korku illüzyonlara hasta düşmekte.

Buda hücre kayıpları korkusuyla dolup taşan nefis içinde yüzenleri ,çıkar ,mevki kaybolmasın ,pembe dünyam yıkılmasın, benlik düşüncelere, iten başka sanal illüzyonlara kapılarak kapılar açılır ,bazen virüs hücreler vücuda uyum sağlayacak şekilde sahte görünseler de korku endişeyi arttıracak daha çok hastalığa iten ve hemen renk değiştiren hücrelerin farklı boyutlarda iyi iken kötü iyi gelir iyileşiriz demen senin renk değiştirdiğin hal durumlardır bu da senin kanın bozuk olduğunu elden çıkmışlığını gösterir..

Yaşam içinde geçmişlerini bilmeyişin mevki ,üstünlük ,benlik ve nefisi bırakamayışınız şimdiki asırda akılda kalan görsellerin korkuttuğu korku selini korkusundan kurtulamayışın dan kaynaklanan kan hücrelerin bozulmasına sebep olarak kan ısı faktörleri ateşli hastalığa iterek hasta halsiz düşürür...

Buda senin kanserli virüs duruma sokar...Artık parça parça yok olursun .

Aynı ısı faktörleri karşı tarafın erken soğuması ile soğuk taraflara rüzgarların esmesiyle başalar eser gün karanlığa girerek ısı kaybolur artık iki taraf ısı eşitleşmiş rüzgarların durması atmosfer doğa dönüşümü sabahın ilk saatlerinde eşitleşene kadar ısı soğu doğru esmaya başlar ve eşitlenir doğa şatlarına göre eksen kayması yaşanarak yaz kış döngüsü yaşanır...

Buda yaşam şartlarında kulla ipine bağlanmak gibi... Artık kurtuluş yoktur ölüm senin gölgen gibi takip eder ettiği gibi de ne nereye saklansan da bulur.  

Nereye saklansan ...Karanlıktan daha karanlığı ışığın enerjisi gibi karanlığın enerjisini görebilmek için karanlıkta ışığı aramak karanlıkta yol almak geride bıraktığın ışık kaybolsa da o senden uzaklaşsa da karanlık üzerine gelse de ışıkta ve karanlıkta ayın arka yüzünü göremediğin gibi senle bir dönen dünyayı da göremeyeceksin.. Bu bir sır değil her şey anlatıyor farkına varmak ise sadece hayatı yaşamı okumamak.. 

Gündüz gördükleriniz hayır a yol açar her şeyi rahat görebilirsiniz karanlık ise siz karanlığa daldıkça gelen karanlıkta enerji sizden korkar.. Saklanır.. Saklı olanda korunması için sizleri karanlığa iter yaşam yörüngenizi değiştirerek yolu şaşırtır.. Karanlık içinize saklanmış ise her türlü nefisi işler sen istesen de istemesen de.. Karanlık çeker.. Karanlıkta ışığı aramak iyiyi kötüyü görebilmek içinde “yaratanın ilkeleriyle helal şükürle” adımıyla başlar...

Evren boşlukta dünya durmakta ayın arka yüzünü de görememek beyne yerleşmiş bilinç altında korkutmaz ama senle bir dönen karanlık dünyayı  görememek seni ürpertir canlı canlı mezara girmek gibi nefis benlik çıkar şiddet seni ateşe doğru atar rüyalarında kabuslarla ısıyı hissetmek ise cehenneme doğru yol almak gibi. 

Işık yaşam hayatında sağlık huzur hayırlar sağlar karanlık ise seni takip eden gölgen gibi geleceğini hatırlatır..  

saklı şifa sırlar kitabin dan karanlığın öbür yanı karanlık ışık gibi bir enerji bölümünden kısa alıntı..  
saklı şifa sırlar kitabin dan yarın varsa, hatırlatmalar, korku ile akılda kalan bilinç altı tetiklemeler ve renk değişimler, bölümlerinden kısa alıntılar. 

                                              Selçuk uysal çoban saklı şifa 

                                 Ne düşünüyorsun saklı 183 2/2 11 09 2019   

Çoban kediyi karşısına alır der kediye yok öyle yatakta yan gelip yatmak ben seni gündüzleri koruyorsa gerektiğinde sende sana gelecek "koru talimatıyla" beni koruyacaksın bak dışarıda çomar da seni ve evimizi koruyor eşıt bir şekilde canlı türleriyiz .seni uykuda çektim resmini başka türlü anlatamazdın canlı türlerine kedi gözleri şimşekler cakar işe koyulur....

Benim göremediğim çomarında göremediği gözler var sende her kes doğa kanun uygulayacak sinsiler aramızda her türlü renge girer bak koru kendini seni de kandırırlar ve zaman gelir böyle rahat huzurlu karnı tok yatamazsın.. 

Önce her türlü pembe hayaller sunarlar sonra maazallah yok olur gidersin.. Ben den söylemesi. Böyle huzurlu yaşamak istersen çoban kapısı her zaman açık yok ekmek elden su gölden dersen nefislere kapılırsan bedava ciğer partisi var dersen.. 

Dış mihraklı karanlık dünyaya atarsın kendini bir bakmışsın farelerin oyuncağı oluverirsin sanarsın dağlarda kurt kalmadımı der ve sana lizyon göstererek oluverirler fare kurt...sonrası 

Vay haline vay.. saklı şifa sırlar kitabin dan ..Maddeler biyo kimya canlıların beden billeri yaratılan tüm canlıların hikmeti ve nimeti bölümünden kısa alıntı..

                                   selçuk uysal çoban saklı şifa   

                       Ne düşünüyorsun saklı 182 2/2 05 09 2019     

Var yok Kırk haramiler...100 yıl lık Tarihler.. Bu tarihlerde yok tunuz şimdi anlatımlar sadece gülü anlatır dikeni anlatmazlar.. Güllü dikensiz görmek istersin Bazen olur dikeni anlatırlar gül anlatmazlar yani her minareye kılıf misali.. 

Önceki kararlar alındı yapıldı ve bunlara da itiraz vardı ama gene yapıldı...Sonra yıkıldı yıkan yıktıran kimdi o zamanın zamanlarını sorgulayın.. o zamanın ortaları gene yapıldı ve asıldı ve yıkıldı.. Bu tarihlerde bazılarınız yok bazılarınız bezle dolaşırken bazılarınız ba hayatın oyunlarındaydınız. 

Sonra bir daha yapıldı o bu şu dendi ebecilik oynadılar gene çanı sıkın ayrıldı gene yıkanlar gene yıktı yaptılar demo demoyuda yıktılar yapılanalar içine kuş yuvası kondu bırak yuvayı da yıktılar, yapılması için bağışlar toplandı deriler toplandı tekrar ayağa kalkacağı zaman bağışlar da kuş oldu poslar postal oldu darbeler muhturalar oldu unutuldu mu .. 

Hele bu olayları hiç bilemezsiniz hava kurumuna toplandı diye ayakkabı piyasasına daldı daha sen yoktun ne kazanan oldu şimdi sana lolipop alarak alkış kervanlarına katmaktalar , fakir fukaralara gidiyor diye savundular sonra zengin daha zengin oldular.. 

Ekonomisi dediler dışarıdan ithal ettiler dünya parası 100 katladı bu halk pembe dünyasından ayrılamadı ,bunlar hatırlanmazken diktiler anıtları şimdi bakmışsın el ele kol kola ,yazdılar hayali faturaları, sonradan baktılar oluvermiş maliye bakanı ,daha yerine varmadan döktüler denize ihracat malları daha biter mi baronlar zehir tacirleri ver yansın geçiş güzergâhı bir bakmışsın oluvermiş banka ver gelsin iadeler paralar bağlamışlar halkı domino taşına hem halkı hem devleti yolmak derya deniz yemiyen keriz misalı o zamanın perde arkaları şimdi sahnede olmak olmamak gibi... 

Kimse yazmaz misali iyi kötü karışmış çıkar menfaat dünyasında yazılır masallar yazılır hayali destanlar.. yel değirmenleriyle savaşır don kişotlar..Üstüne ödül diye verirler plaket...O tarihler de ya yoktun ya da sen daha çocuktun.. 

Fırsatlar içinde rizikosuz işlere destek olundu ver diler ne vermediler ki sonradan baktılar halk pembe dünya en kolay fırsatlar ülkesin de yaptılar çattılar kuşlar yer kavgasıyla gene yıktılar.. Teknoloji ile uyutarak kervanlara katılma yıları sen var veya yoksun.. Çünkü onlar yolunda.. 

Şimdi tarihleri anarken bu vardı şu vardı der dururlar ananlar acaba andıkları nesil değil mi yıkan kim yıktıran kim.. Haydi bilin bakalım bunlarda mı unutuldu yoksa tekrar mı yazıyorsunuz.. Var zannedersiniz bu halkın kuş akıllı olduklarını mı.. 

Bir anılara bakın bir yapılanlara yapılıp ta kim yıktıranlara ..Ağır sanayi der motora kuş koyanlar sadece kuş aklıyla kandırmaya çalışanlar..

Biri yazdan gelir yaza hareket eder biri kıştan gelir kışa hareket eder.. Ceplerine rizikoları alırlar ve Fırsatlar ülkesinde ne yazı bilirler ne kışı bazen yazarlar çizerler sonra silerler olmadı yıkarlar yıktıkları halde geçmiş zamanı mirasa sahip olurlar sahip olmak için ne kaldı ki sahiplenelim hiç kuş aklında kalmaz.. 

Şimdi zaman gene çatırdar çatırdı yıkıldı zannederler kuş yuvadan erken çıkar rizikoları ve ölümü çünkü fırsat fırsatlar ülkesinde ...Bu kuş hangi kuş... 

Not Şimdi dersin veya az önce dedin veya dün dedin belki yarın diyeceksin " ne olacak halimiz ".Ya çıkar nefis benlik güzel şeyler duymak için hep soracaksın yakınlarına çünkü duymak istiyorsun sanal sözler çıkmak istemiyorsun pembe hayal dünyasından hep şansını şanslara bırakıyor hikayeden masallar dinliyorsun hiç büyümek istemiyorsun.. Geçmişi dikensiz gül görmek istiyor anımsamak istiyorsun.. 

Gülün gül olarak koklamak dikenlerini anlamak istemiyor sun hatta aklına bile getirmek istemiyor anmak anılmak istemediğin halde gülü dalında koparmayı bile istemiyorsun biliyorsun zamanla kopan gül kokacağını.. 

saklı şifa sırlar kitabim dan tarihler ve unutturulan ve var yok olmuş olmamış yapılan yıkılanlar ,sen daha çocuktun, hala anlaşılmayacak çocuk kalacaksın ,yarınlara çıkar beklentiler ,bölümlerinden kısa alıntılar..

                                          selcuk uysal çoban saklı şifa 

                            Ne düşünüyorsun saklı 181 2/2 01 09 2019       

                KİM YARIYI TAMAMLAMA YAŞAM SADECE YARIMLA YAŞAR

BÜTÜNLEŞMEK İSE KARANLIĞA İLK ADIMLA BAŞLAR. IŞIĞI GÖREBİLMEN İÇİN.. 

Yarısı sende olduğu şey uyku ölümün yarısıyken savaş barışın arasında duran tek kişiler inançlı kişilerken yarı şeyin sende olduğu doğuş batışın eksi artının ışık karanlığın yarıyı tamamlamak için tamamlayabilmek için bu sürece ve çarkların tamamlamak için de ışığı görebilmek içinde karanlığa adım atmalısın.

Karanlıklar karanlıkta gerçeklerle yüzleşirsin ve gerçek sadece tamamlandığında gerçekleşir .Başkaları ne söylediklerine rağmen karanlıkta kendini bulmalısın.. Korkak veya cesur olabilirsin inancına yaratana tek isen başkalarına söyledikleri seni korkutuyorsa korkaksındır, şayet yaratanın yaratığı insan oğlu isen cesursundur..

 İyi kötüyü yaratanın ilkelerinde iyi kötüyü ayırt edecek kadar akıl ve düşünce si ile erdemsindir. Çünkü ulusça yaşayabilmek kendini tamamlayarak ulusu tamamlarsın çünkü vatan bayrağımsın..

Yarın olduğu sürece asla bütün olamazsın bazen ışığı bulmak için karanlıktan geçmelisin ışık gerçekliktir, ve kendinle ilgili gerçeği görürsün tek olan şey ise sessizlik sadece ölüm vardır.

Sana ağır gelen sorunlar seni bir diğerleri maceraya atar ve gerçek hayatta tamamlayamayarak seni bu düzene atar atan  şey ise nefis benlik çıkandır ölüme ve aslın neslin yok olmasına davettir.. Ve bu daveti hazırlayanlarda insanlığı yok etmeye çalışan kafirlerdir.  Sana her türlü yaşam için pembe dünya sunarlar sen ise tamamlayamadığın sağlık huzur sevgi saygı sanal alemde danışmanlık olarak sokarlar bir nevi hayat yaşamını kukla olarak bir ipin ucunda yaşam hayat sunarlar..

Gerçek hayat ise ölümü bildiğin halde zorluk yaşam gibi ebediyete  kalamayacağını bilebildiğin halde hala yarın yaşamaya ve bir türlü tamamlayamadığın hayat önünde dururken  sen kendini tamamlayamazken sen birilerinin ipine sarılıp dururken öteki ötekilerin ipine sarılıp bir türlü tamamlayamazken gerçek ölün de iplere sarıldığın ve sarılanlar yaşam hayatta sarıldığın ipler olmayacak onlarda sarılmak için ip arayacaklarken  hala yaşam hayatında ışığı görebilmek için kimseyi dinlemeyerek yaratanın ilkeleriyle karanlığa adım atmalısın geçerken herkes ile yüzleşir kim kimin ne amaçlar içinde olduğunu net görerek zor acı adımlarla geçerek  yarıyı tamamlarsın ve tamamladığında  tüm bütün olarak sağlık huzura yaşam gerçekleşir .

Bak dışarıya gün ve geçe birleşemediği gibi insanoğlunun bütünleşemediğini gör.. Sanal Sevgi herkes bir şey sanal sevmekle meşgul ve yaşam davam etmekte insanlık herkes bir şekilde yaşamı devam ettiriyor. .

Ama bütünleştirmeyen nefis zengin emperyalist baronlar kan emiciler bütünleşmemesi için çabada gerçek sevgi var olsaydı kanlı paraları olmayacaktı korkuları var ki şimdi paranın gücü var ondan dolayı da silahlanma  neden silahlanma var dersen insanlığı gören olmamış ki insanlık içine yerleştirilmiş rant görsel çıkar yalan haberler illüzyon laştırılmış korku salan psikolojik  her iki taraf karşı savunması  için kan ve ölüme bütünleşen bütünleştiren içlerine giren korkak iblisten başkası değil ki..

Sen aslın gibi ol bil yarınlarını tamamlaya bilmen için yarısın elinde  diğer yarısında yaratanı ilkelerinden bir tanesi sevgiyi elinde tut korkusuzca karanlığa gir ve ışığı görünce bütünleşeceksin ve gerçekleri göreceksin.. Buda inancın ve yaratanın gücü. Kimse önünde duramaz oyunların hepsi bozulur.

saklı şifa sırlar kitabin dan bütünleşme yolu bölümünden kısa alıntı.

                                        selcuk uysal çoban saklı şifa..
 


                                  Ne düşünüyorsun saklı 180 2/2 19 08 2019       

                  DÜZE ÇIKAR MI OYUNLAR BİTMEZ TEKRAR BAŞA DÖNER..     

 SAVAŞ VE HUZUR NERE DE BİTMEDİ OLMADI BİTMEYECEK OLMAYACAKTA  

Devlet temeli tek tir bayrak halkı ve toplum insan toplumu şeref ve ataların bıraktığı emaneti korumak ana ne hikmetse zaman genişledikçe ulaşımlar kısaldıkça görsel ve duyumsal çıkarlar doğrusunda bir ara devleti unutsalar da unuttular sanılan kişi ve kişiler dünya defalarca  bir kere daha yanılsalar da o toplumun içine nifak tohumları atar virüse  bulaşanlar amaç çabaları kurdukları topluluk içinden temelleri sökmeye başlar.. Artık o hükümdar olmak ister geride bıraktığı temeli önce yıkmak için adım atar..

Artık başlamıştır.. Sadece üzerindeki yaşayan insan topluluğu bir veya birden şeye hükmetmek ister, ister kendinin fikir ideoloji kurmak ister veya diş dünyanın istemiş olduğu topluluk esir veya esaret yaşatılacağını bilip bilmeden ver yansın der kolar ı sıvar artık münafık şeytan virüs girmiştir...

Bayrak vatan unutan kişi ve kişiler huzur adında sanal görsel uygulamaya başlar aslında huzur diye daha önce den başlamışlardı ama çıkarlarına ters düşen diş virüs içerideki insan toplumunu bir kısmını kandıra bilmek için huzur istikrar der tekrar sil baştan tarihleri unutan yaptıkları işi unutan kişi ve kişiler topluluğu ve eski düzenden bir birlerine düşman olanlarla dış düşmanlarla bile işbirliği

yapmaya hazırlanır ve başlar bunların tek amacı göstermelik bayrak ve vatan ve bir avuç topluluk yıkmak kendi ideoloji fikirleriyle düzeni kurmak için temeli içten yıkmaya hazırlanır ve başlarlar...

Gene sana düşman olan hem silah veren hem de danışmalık yapan bir topluluğa sonradan istila için kurduğu düzeni o ülkeyi yıkan sonrada oralara diğer gurupları yerleştiren ve sonradan diğer ülke adım adım istilaya hazırlayan ve plan ve kutucukları bir yandan iyi kötü deyip kötüyü iyi eden topluluk arada duran anlamsız iş birliğiyle tekrar  silah ve danışmanlık verdiğini kötü diye istila edeceği topraktaki toplumla iş birliğiyle danışman yaptığı kişileri ve oradan daha aşağılara sürmek ve dağıtmak sizce ne kadar inandırıcı..

Şimdi bir geriye doğru bakalım bayrak vatan önem taşısaydı kurdukları düzen bozmaz daha güçlü bir devlet olmak için temelleri sağlamlaştırmak için daha güçlü tüm komşularıyla başarılı bir şekilde bir içte ve dışta revizyonlara girilseydi i temel güçlendirmeyi unutup uzak diyarlardan geleni yakınına sokmazlardı..

97 yıldır kurulan düzenleri dik duranları yıkmakla ve hep yeni gelen temelleri de yıkacaksınız ve yıktıkça sizin kuracağınız temellerde yıkılacak çünkü yaptıklarınızı hep gören göz var acılan gelecekteki hep oyunlarınız bozulacak ta ki insan oğlu nefsi bırakıp sadece ve sadece gelecek nesilleri için var oluşu anlayasıya kadar hep çile içinde şirketlerin kanlı para oyunlarına düşecekler.. Huzuru yakalamak çok basitken şeytanın oyunlarına kapılmak sevgiyi unutturmak.. Kısa öz sadece sevgi..

 Evet işte savaş in bitmeyeceği ilk adımları atmaktan geri kalmayan yeni bir kutucuk daha şirketlerin kanlı para bankaları dolduracak .Gene şirketlerin savaş oyunları 2 li den çıkmış kendi adamlarını bile düşünmeden rizikolara atan şeytanın iyi imiş gözüken anti mikrop fikirler insanların içindeki mikropları yok eden antikorları bitirmekteler bitirmekte kalmayıp sanal paralel sadece bayrak asma ,apolet, üniforma değişimi kamuflaj bürünmüş göremeyip kafi gelse oyun ve hayalleri, “orada bir köy varı” unutturmaktan kalmayıp karton resimlerle eski liderin balondan füze rampalarını gerçek sanarak 2 milyona yakın insanoğlunu yok eden bir katliam yapanları unutmuş unutulmuş unutturulmuş  yüzler acaba hiç mi aynaya bakmıyorlar veya hangi pembe dünyadalar.. Bu kadar nefis dehşet mi dehşet..

Yeni gene din altından yeni bir kaos daha terör belasını sokmaya hazırlanan şirketlerin kanlı para oyunları bitmeyecek A gidecek  yerine GİRİN KART geleceğin 52 ci eyaleti pembe hayaller gelecek alfabenin tüm harfleri sıraya girecek  güzel insanları inandırıcı sözleriyle gene kandırılmaya başlanacak başlandı.. son suz savaşın başlangıcını savaş varsa para olacak "hiç sağlık varsa olacağını ve olmayacağını"  tahmin etmek etmemek  bu kadar zor mu

Terörü çıkaran din grupları olmadığı bilinmekte ve 3 lü  5 li hatta sayısız oyunların tezgahları şirket terörleri ve çıkar nefis hükmetmek hükümet içinde sonsuz denk insanlığı esir etmekten insanlık nasibini almamış bir birleri ve birilerini getiren hâkimiyet sağlayan insan içine maddeleşen şeytandan başka bir şeyin olmadığı bir kanıtı değil mi.. Nerede kaldı vatan bayrak ..

Bayrak bir toplumun vaz geçilmez temelidir. Şayet komşu yakının bir adımla diş düşmanın ağzıyla istilası  ise bil senin yok oluşundur.

Şunu bil ki bir adım komşunla onun vatan bütünlüğünü birlikte korunanda uzak diyarlardan gelen sinsi düşmanın yok oluşudur..

sakı şifa sırlar kitabin dan x Lami ret yollar ,savaş virüsleri, hâkimiyettik üstün olma çabaları, akıl,       savaş ve huzur nere de bitmedi olmadı bitmeyecek olmayacakta bölümlerinden kısa alıntılar..

                                         selcuk uysal çoban saklı şifa  

                            Ne düşünüyorsun saklı 179 2/2 18 08 2019   
                                                       Grin Kart  

Kim kanacak kimler kandırılacak ..

Bir kandırmacanın hikayesi..Değişen yerleşim düzeni değişen apoletler görevler ve üniformalar..Daha önce gönderilen görevlerinin listesi tanımmamışlıktan ve alınmamışlıktan kimler uzaklaşacak uzaklaştırılacak bunun altında gelecek zaman içinde bir çapanoğlu dolayısıyla nefret kine kin kaosa yol açacak ve intikam yeminleri edilerek bir artı iki gruplar haline gelecek..Yeni sinsi kirli oyunlara yol vereceksiniz..tekrar yeni terör belalarını ortaya salarak insanlığı karanlığa iteceksiniz..

Kara düzende geleceğin karanlık tehlikesi görememek yenilgiyi ve gelecek olağan üstü düşüncelere hep fikir "menler" olmanızdır..görünmek ne hikmetse görünmemektedir..

Göre bilmek içinde öncelikle görünmeyen arka perde oyuncularını görmeniz lazım sadece gördükleriniz şu an karar verenler onlar 3 yıl sonra yoklar sonradan çıkar evet der biz yanlış yolu yanlış çizgi üzerinde oyunları seçtirdik pardon derler.Çok tan nefis yolu açılmıştır..

Ama unutmayınki sizlerin arka perdesi yok sadece vatan bayrak kararı var ne ,ne kadar halka ve halkta güven var..

Karga dala konar aşağıda tilki durmakta tilki kargaya seslenir senin her dediğin yapa cam der..Karga bu güzel konuşmalara inanarak konuşur ağzın da ki lokmayı tilkiye kaptırır..Kaptırsada karga düzlüğe iner bir den has yürüyüşünü unutan karga keklik gibi düz uçmaya başlar..

Neden keklik gibi uçarsın diyenlere.. Neden olacak kamuflaja dürünmüşler etraftaki kartonla kapatılmış balcık çukurları görmez misin her şey "yeşil grin karta bürünmüş" konacak yer aramaktayım ondan düz uçarım der.. Akıldaki düzen sadece sana illüzyonla sanal olarak gösterirler..

Her zaman tilkinin kurnaz oyunlarıdır..Dağlarda çobanlar kalmadı deseler de fareleri dağları konuşlandırılır artık fare kralım der..Dese de çoktan çoban kedi yetiştirmiştir. Ama şimdi ufak yakında büyücek orman değil ama fidanların arasında ant ıramanda..

Evet 
Sizce terör nedir..Çobana sormuşlar çoban der terör adı çıkartan şirketlerdir çıkar nefis için insanların kafasına ideloji din kimlik fikirleri sokarak nefret kine kin kaos karmaşasına açarak açtırarak terör adını koyarlar...

Sadece insan değeri kaybolur arka kurucular fosil yakıt ilaç silah her türlü zenginlik optimünlar uyuşturucu masa başlarında her ucunda oturan zengin baronların insan üzerinde borsasıdır ve bunlara yol veren arka oyuncuları ise tek amaçları vardır küresel güç tek olmak için oda iki guruba ve bazende yırtık pijamadan çıkan başka gruplardır..Amaçları tek tir global dünyaya sahip olmak..

Bunları görememek ise insanoğlu çoktan nefis yoluna girmişlerdir..İnsan oğlu kansada insan ırkını kuran ve yaratılan düzeni bozmaya kalkışanlar nefisin sonradan açacağı balcık çukurlarında gömülecekler bazende bir kaşık suda bazen de bir mercimek büyüklüğünde taşta..Gönderilen ilkelerde ve yaşam için rehberlerinizde yazmakta ve derlenip toplanan son kitap Kur'an da ayrıntılı bir şekilde haberi bildirilmiştir..

"İnanmak istemeyişiniz sizlerin doğa dengesine bir gün için ayırmanızı teşvik ederim"

Bak yaşam seni öldürmeden sağlamlaştırmadan hep bağımlısın buda bir başka terör bu terör listesine alınmaz altın yumurtlayan tavuk..Bu da tavuğu bacakların dan tutarak vura vura yavaşca ölüme yanı kısaca insanlık yok olmaya ve insan oğlunun nefis yolu tek düzen yoluna sokar...

Şimdi Ayva zamanı ayvamı, hap mı veya çaresiz şekilde ot mu.. sen karar ver..

saklı şifa sırlar kitabin dan savaş virüsü x lamiret yol lar girmek terör ,akıl oyunları, kaos ,kutuçuklar bölümlerinden kısa alıntı..

                                          selcuk uysal çoban saklı şifa  

                           Ne düşünüyorsun saklı 178 2/2 18 08 2019  

Proje sene 2004 Adı panter ..Şimdi tarlada 10 krş bazı ürünler ise 200 krş eylül meyveleri 600 krş .

ister salca ister biber,ister sen üzüm şırası istersen nar suyu ister limon suyu ister şeftali komposu ve suyu olduğun yerde şira ve sos yap daha da ileri git soslar ve mayonez yap yapmasını öğren siteye gir piriworld dosyasını aç gıda üretim dosyasında yap şef ol birde hiç duydunuz mu tarlada para etmeyen karpuzu şeker yapmayı düşündünüz mü işte panter yapar bir zamanlar adı saklı şifa panterdi....

Çıkan kabuğu ,çekirdeği de değerlendir..Hem de akdeniz tatili..Nasıl ama iyi iş değil mi..Sakın hal çekirdekleri atma dışından pahalı kurutma makinesinde kurut sat..

Eğitimmi onlar çok tan kurnaz olmuşlar maddeleri çakıştırıp insanları tavuk zannedip ilaca bağlıyorlar altın yumurtlayan tavuk yaparlar..

Sen sadece yat dur ayağına iş gelir zannet yada söğüt altında laf eğiredur tarlada domates 10 krş bazen de etmiyor..

Şimdi kalk resimdekileri al BALIKESİR de sanayide imalatcıyı bul çünkü tek adresi bul arabana tak ve yürü çöpe gidenleri domatesleri salca üzümleri şira yap o seni bir sene sonra sıkma fabrikası kurarsın para kazandıkça işte o zaman nefis girer oda sana kalmış bir şey..anlamadın değil mi...

Okul bitti iş bulamadın belki sıra beklersin çıkasıya fikrin değişir. .Bekleme sana sıra gelmez ya pazarda salata sat yada tarlaya sür..

Merak etme yürüyen fabrikasın kimse sana birşey söyleyemez çünkü sanalsın çöpe gideni kullanıyorsum..

Bekleme iş bulaçam diye ..Hep derler iş iyi olacak huzur olacak..Yap yukarıdakini huzuru bul...EĞİTİM DERİZ AMA KURNAZ OLMA..

saklı şifa sırlar kitabindan hayaller gercek olması bölümünden kısa alıntı..Cebindeki savurduğun tek kredi kartıyla alabilirsin..

                                       selcuk uysal  çoban saklı şifa 

Ek..Sizlere zamanında her şey söylenerek bir iş yapılırken rizikoları hiç hesaplamadan yapmaktasın pembe hayaller içinde çok paraya satmaktı ama olmadı tarlaya döktün karanlık dünyaya daldın şimdi ise rabbim verdi devlet toprak her dileğini yerine getirdi ama sen hükümetlerden  zararını ister durur umut beklersin peki çok kazansaydın  hükümete ne kadar vergi ödeyecektin..  

Ama iş yapılırken rizikoları hesapladın mı "rabbim akıl şuur vermiş" zor durumda ne yapabilirimi hiç hesaba katmamışsın.. 

Bak sana bir hikaye...Günün birinde ıspanak para eder trenlere yüklenir kilometrelerce yol alır. Gideceği yere kadar dayanamaz hepsi yanar çamur olur. Akıllanır bir dahakine firgo firikle gönderir oda pahalıya mal olur elinde kalır küçük oğlu ıspanağı ezerek yediğini görür.. 

Hemen kolları sıvar bir sistem kurar ıspanağı toz haline getirerek satışına karar verir. .Onun arkasından tüm ürünlerini toza çevirir.. Bu gün dünyaca meşhur toz sebze pazarının sahibi olur... 

Şimdi sen kardeşim ufak makinelerle salca yapa bilirdin ve hint fasulyesiyle hamur haline getirip ısı silindirlerden geçirerek bir titreşim kazan makinesiyle toz haline getirir kazancını 3 katlardın ve daha uzun sürelere saklayabilirdin.. Üzülme ve işinde yıkılma daha çok çalış ve bir gün her şeyin üstesinden gelirsin...saklı şifa sırlar kitabin dan üretim imalat bölümünden alıntı .

                                    selçuk uysal çoban saklı şifa 

                      Ne düşünüyorsun saklı 177 2/2 10 08 2019                       

                                        ARTIK UYANMA VAKTİ..                

Nesiller boyunca böyle ,böyle devam eder ta ki dış dünyanı bu ülkeyi alasıya kadar.. Tam 63 yıl darbeyle doğarsın krizlerle büyürsün zamanın gençlik çağında bir darbe daha görürsün devam eder gider hep iyi olacak denir ama ne hikmetse parsel ,parsel satılır ,bazen işlerine göre yer değiştirirler siti site yaparlar bazen de uyanmasınlar derler madenleri gölet baraj su ile doldururlar ve seneler geçer her doğuş bir kaos olayların içinde doğar bu gün 40 yaşındakiler geçmişten gelen varmış gibi terörün içinde büyür ölenler şehitler kalanlar vardır, gözle görünmeyen maşalılar maşa ucunda her doğanı çevirip dururlar..

Gözünü açmıştır anlamıştır geçmişleri bir hak varmış gibi dış dünya yansıtmıştır.. Bu yansıtanlar bir danışma gibi aşılamış her yerde doğanlar artı dış dünyanın elamanları olmuştur...Bıkan halk artık yenisi ,yenisi derken hayata alışmış oda başlamıştır geçim dünyasına artık top yekûn yaşam dünyasına yol alırlar..

Artık başka yoları yoktur seçilmek kazanmanın kısa yolu artık demiştir bu işi de başaramadım mı siyasete atıla çam der ve amaçlarından saparak siyasete atılır. Artık siyasetçi olmuştur, çünkü başka iş yapamaz bu koltuk tuttu mu her yansın gelsin ,o olmadı bu olmadı der sarhoş tekerlek gibi her yöne döner durur..

Artık yönetmek yönlenmek için öncelikle koz toplar ileride bu nu silah olarak kullanmak için amacı hiç yıkılmadan o koltuğu kaybetmemek gözü hiçbir şey görmez artık dış dünyanın istemiş olduğu elamanı olmuştur hayatı ve yaşamı boyunca üst mevkilerde görev alsa da koltuğu bırakmaz bıraktırmazlar çünkü bu halkı başkaları yokmuş gibi gösterirler artık musluklar açılmış vatan devlet toprağından düşünmeyen ler başlamıştır verirler tehditleri bak zaman döner durur derler korkan yazar medya geleceğini düşünerek görseller adalet onların eline geçerse der duran nefis çıkarcılar başlar geçmişte görev yapanları iyi kötü kötüyü iyi yaparak yeni doğan halka kaos endişeyi seyrettirirler.

Evet her seyrettiriş yeni doğan ve büyüyen kolay mesleği seçer her sene yeni karakterler çıkar bir 97 yılda geçmişte olsa gelecek 97 yıl istemiş oldukları ofis boyları yetiştirirler..

Bu günün dünyasında ülkelerde artık ikinci adan bitmiştir.. Artık son saatler yaklaşmış dünya kaos terörün içine hızla dalmaktadır çünkü bir üst güç planı tek global dünya ya hük etmek..

Rusya tek adam yerini dolduracak yok, Amerika tek adam yerini dolduracak yok Avrupa yerini dolduracaklar azaldı, cın Japonya Rusya Hindistan Pakistan Afrika  ve diğer ülkelerde geçmişten savaşları bitmemiş dosyalar açık ..

Evet fırsatlar ülkesi Türkiye önü açık derya deniz bunu fark eden dış ve iç güçler her ne olursa olsun diyen geçmişte en üste mevkilerde yönetim alanlar dış dünyanı talimatlarıyla fırsat ülkesi vatanın bu toprakları  bir kaos çemberine almak akrep kıskaçlarıyla köşelere sıkıştırmak için paralel yayın organları her türlü arka yengeçleriyle zehir salmakta..

Evet tek amaçları var bu ülkenin içinde hiçbir yönetim idareci çıkartmamak çıkanı da bir şekilde çorbaları pisleyerek hain bir zafer kazanmak isterler olanı da kötü ederek yok etmek için zehirlerini daha çok atmaya başlarlar..

Evet ekonomi kıskacına gırmış ve nefise doğulmuş %2 iken bal kaynak dağıtılarak yapay gıdaya sanal dünyasında kaymağı hayal edenler %10 bazen de %15 kadar çıkarlar artık kaos başlamış her fırsatı değerlendirirler. Çünkü o koltuğa yapışmıştır dört kolu kayığa binmeye korkanlar  beklediği beklentiden korkan o son mektuptan korkanlar.. O kayık gelir artık nişanla götürürler ve anıtta dikerler hiç kinse demez bu gidişat nerede başladı bırakılan devlet ,devlet gibi devleti ama her fırsatçılar fırsatları kovaladı dış dünyanı istemiş olduğu şekilde parsellendi sitler site madenler baraj istenilen buydu dış dünyanın tek hamlesi vardı.

Şudur..“ o sonradan bizim olacak topraklar şimdiki bu toplun çalışan bir köle ve esaret içinde yaşayan bir topluluk her yapılan güzel şeyler bizim nesillerin bu tüm madenlerde bizim nesillerin şimdi alıp ta bu kadar çalışan elaman nereden buluruz onları ne yükseltelim nede yok edelim yaşatalım onlar bizim için sonradan kafaları ezilecek tavuk”

Çünkü bu koltuk iyi olan vatan bayrağını halkını düşünen hiç çıkmadı sadece şimdi gördüğünüz şirketlere şirketlerin her dediği olması için ve her dönemde kendine yakın olan şirketler türedi ve türeyen şirketler fenomen kokulu örümcek ağına düştü akrepler ordusuna katılarak suikast yapacak kadar asabileştiler..

Artık bu halk çıkış yolu bulmak için her yere saldırarak kendi öz yolunu unutur.. Aslında çok basit neden bunlar tekrar hükümet kurmak isteklerini  düşünmezler. Side bizi huzur ve refah amacınız değimliydi bak üst mevkilerde görevler verildi hatta dünyayı gezerek resimlerde çektiniz.. Hatta yaptık ettik dediniz nerelerdeydi 15 07 2016 öncesi boş bir hayal dünyasındaydınız.. Şimdi gene aynı hikayeler..

Sizden 5 kat büyük olan devlet dünyaya hükmetmekte ve tarihi boyunca bir başkanlık bazen iki başkanlık yaparak görevinden ayrıldılar ve daha sonradan iyi kötü kötü iyi tekrar ısrarla başkan olmadılar onlarda ülkeydi...

Ama onlar bilmekte uyanan ülkeyi uyandırmamak için içindeki ofis boylarını sahaya sürmekte...Bil ısrarla pembe dünya ruh halindeysen güzellik uykusundan kalmayacak şekilde ısrarlıysan ..saat ve zaman vakit 97 yıl içinde geçti.. Artık uyan...

 saklı şifa sırlar kitabin dan uyanan ülkeyi uyandırmamak ,yapışkan koltuk, sitleri site maden yataklarını baraj kamuflaj yapmak,1992 beş yıllık planlama yoktu var varı yok etme bölümlerinden kısa kısa alıntılar.

                               selcuk uysal çoban saklı şifa.com

                            Ne düşünüyorsun saklı 176  2 /2  10 08 2019

97 YIL ÖNCE 10 08 1919 DA NE OLDU VE 23 08 1923 ŞİMDİ HATIRLAMA ZAMANI HER KAOS SİZLERİ BİR 100 DAHA UYUTMAK

TEMMUZUN DİP AKINTILARI, ZAMANLARIN AĞUSTOSU DURU GÜNLERİYDİ..

SESSİZ BİR GEMİ
Bir gemi gemiyle ve içindekilerle iman dolu tevekkül eden bir kurtuluşa.1919 Şafak vakti kara denizin katil dalgaları arasından düşman ve iblis gözlerden görünmeyen bir gemi samsun açıklarında görünür toprağı ve bayrak teslim etmeyi düşünmeyen gençlik sancağı alır.. 
Bir yıl önceden 1920 parçalanacak ülke topraklarını ilk 1919 1920 1922 Anadolu nu öz yiğit evlatları bayrağı teslim alır fırtınalar çıkar şimşekler çakar bir ara irkilir ama en derindeki korkusuzluğu çıkarır korkunun korkusu çareleri tek kaçmaktır.1920 de Parçalanmış ülkeyi.1922 ve son noktayı 1923 Koyar..
Adı Cumhuriyet aslı Türk olan ve insanca yaşatan Türk toplumu doğar .Hala bilin ki şimdi kasırgalar çıksa da gene Asya dan ve dünyadan Kafkas vakit zamanı sema ordusu ve Türkoğlu Türk Doğar. Neslin ve Toplumun adı Turandır. Bu topluma zincir vuracak Ülkenin aklına şaşarım.. 

Ek..ADIM ÇOBAN

Aslım Alanya Oba Basırlı Toros dağla da yaşayan yörük ve Çöl de ve yurtta dolaşan her yere bir avuc tohum atan doğusun dan batısına vatanım bayrağım diyen doğada gezginciyim..Yaş 63.. Ya senin işin..Çekilin bir kenara ihtiyar heyeti olun öndeki geçleri yetiştirin sizin işiniz bu olması gerek..Hala birileri için nefise çakılmış ve hayat boyu korku içinde yüzersiniz.
Anlayana kapak..Eskiden Türkler geliyor derlerdi .Bir gün de ansısın geldiler dersiniz. 
Bu ülke yönetim edecek dik duran uzun adam ister yok öyle her gittiği yerde saffari resim çekimler yaparak içten tatile gönderilenleri görmezden gelip şimdide huzur deyip vatan savunmak ne.

Var mı huzur dünyada kim görmüş bir söyle hele..Türk hayat boyu huzur görmemiştir her görmeyiş bilin ki Türk'ün bedenini çelikleştirir..Adem den bu yana bir ırk vardır adalet terazisi Türk'tür..Şakağınıza vurun desinlerki o işaret ne..Ve sonra hep hatırlarsın o işareti..

Evet.O zamanları yanlış olduğundan kasalar boşaltılırken ve parsel parsel alınırken devlet içinde devlet kurulurken birileri Afrika safarilerinde halka göz bantları takılarak filim yerine makaslanmış slayt göstermek neydi..

Şimdide gelip top yekün slayt ve arada reklam verip bol çerez dağıtıp son sahneyi zincire vurulmuşumu The end..Göstermek bu halka...

Oturun komedi olmayın masal hikayeler anlatmayın yazın gençlere projeler sünün öğretin DESTAN OLUN..Destan olmadan kahramanlık anlatılmaz..

Şimdi bu halka sadece rüzğarın fırtınaların olmadığı yer de yel değirmeni masalını anlatırsın..Artık bu millet uyumuyor önceden kasırgalar afetleri gördü..saklı şifa sırlar kitabin dan cumhuriyet. ve ilk ve son kan , anadan oğlana masallar hikayeler bölümlerinden kısa alıntı 

Ek..ÖNCELERİ DE HATIRLATILDI ŞİMDİDE HATIRLATILIYOR. .
01 08 2019 başlayan 18 08 2019 tersyön esen rüzgarlar daha çok erken sıcaklardan soğukları getirecek.. Arkasından sıcak oluşlarına aldanmayın daha sert soğuklar dünya eksenini saracak..

YAĞIŞLARIN ARKASINDAN çok sıcak günlerin yakın oluşu ve sıcak tan nemleşen ara yağmurlara dikkat edin insan elinden çıkan afetlere dur deyin ."Akdeniz ikliminde neme kara ikliminde yağmura " Eko dengesizlik ten doğan ağaçlar stres içinde çıkardıkları gaz yaprak uçlarından aldıkları yağmur sularını buharlaşma nedeni ve stres gazı ise ufacık bir sebeplerle ateş alarak doğa yı ellinizle yok edersiniz." öncelik sıcak ayında orman içlerinde piknik yapmak için gidenleri uyarı veya belirli yerler dışında piknik yapılmaması uygulamak bir kısım önleyici tedbirdir..

Evet hatırlatıldığı gibi Avrupa dan başlayan dünyayı çevreleyen doğa olayları önce arılardan başlayarak yok olmaya başladı sıra ile dünyayı dolaşarak önce arılar sonra göçmen kuşların yaydığı virüslerle yerdeki doğa kanunda yok edilecekleri edemeyerek kene diğer zararlı böceklerin kendi doğa ortanım da fayda sağlayan ama insan bedeninde zarar veren böcekleri insan eliyle yok edilirse hastalıklar daha çok yayılacak..

(İkazlar edin anızları yakmayın her yakışınız sizleri birazda erken ölüme götürmekte. .ceza ve şartmane kural koyun acil bir durumdur.)..

Doğa kanunlarını uygulamak onları korumakla başlar...Evren dengesi ona göre hazırlar.. Öncelikle kendisinin yaşaması ve sizlerden sonra gelecek nesiller için doğa kendini hazırlamakta..

Deniz dip akıntılar hareketi su yüzeyine çıkan insan teninde alerjilere maruz bırakan böcekleri yemek için ve temizlemek için insana zarar verecek deniz varlıkları ölümcül virüs ve alerjilere yol acar..

Deniz dibi çok hareketli ve sıcak su akıntısına magruz.. Kara ve doğa her yaptığınız hata deniz dibi hareketi çok olacak..

Her deniz sonrası temiz su ile yıkanın ve sonrası güneşlenin sadece hatırlatma..

saklı şifa sırlar kitabin dan sonraki oluşum evren dengesini yakalamak ,kısa hatırlatmalar bölümünden alıntılar.   

Ek..HER ŞEYİN BAŞI STRES..
Ama derler her şey güzel olacak.Bir türlü diyemezler her şeyi parçalayacağız hiç demezler.İşte bu şekilde görünmez olurlar..O zaman koltuktakinin hoteli şimdi benimde olsun der dururlar ne koltuklar koltuğun dili olsada söylese..Olsada söyleyemez ortalık kokmuştur..

Ek.1990 5 yıllık yer haritalanma ve sit planlama ve 1950 kim kimlere sit alanları madenler ve hoteller kimlere verildi. .Hele bir inceleyin. gideceği 2 x 2 metre kare için vatan kim kimlere parsellendi..

Dış dünya sayılı hükümet ve eş yan kuruluşları iş adamları daha birlik beraberlik deyip köy kasaba deyip parsel ,parsel verilen yerler..

Yılları 1987 1992 ve 1999 Sadece biri Antalya side doğusundan batısına 30 km sit alanı olduğu halde nasıl olurda sit hotel olur.. planlamanın içinden kaldırılan yerler acaba dış dünyanın parçalamak istediği yer ve mülkiyetler o zaman için yeri ve başkanlığında bir gecede ekmek üzerine yağ bal çalmak nedir.

Görünen o ki başkaları da çıkar için ekmek bal ikram edilmiş.. Unutulmuş unutulacak mı şimdi dersen bak hoteller kimlere satılmış ve el değiştirilip satılacak..10 08 1920 sevr gerek yok 23 08 1923 lozan da bunlar neki sen şimdiki tarihe bak 08 08 2019 bak kimler kimin cebinde..

Geçmişi deşifre etmeden gelecek günlerini net göremezsin.. geçmişler daha yaşlı asıl oradan başlıyor ama biz buradan başlayalım şimdiki 87 ler 30 yaşlarında akıl şuurları yerinde..

Yok öyle baba dan atalardan birbirlerine miras kalmadı onlara mirası mevki koltuklar bıraktı.. Şimdi 30 yaşındasın bunları araştırmadan bu günün durumlarını okumazsan bil şimdiki neslin 30 40 yaşında esir esaret içinde yaşayacak..

Hala bu uyumak değil.. yazacakmışsınız bunları deşifre edin her şey anlaşılır..79 YILDAN DERİ sizleri hasta geri düşünce kabiliyeti yetiştiren toplum yaratmak Sizleri hasta düşüren ilaç sektörleri sizleri öldürmeden hasta yatağa bağlayan merkez bankası gibi her kapıdan giriş bir sağlıksız para birimi..

Bazen de çaresiz alternatif mesleği olmadan bu şu iyi deyip tavsiye ile kontrolsüz satışlar şimdi sor kim iyi olmuş.. “Aslında bir kendi nimet hikmetlere baksaydı bu para birimi geçmezdi”..

Ama Bu para birimi 79 yıldan beri piyasada şimdi daha hızlı basılmaya başlandı karşılığı olmayan gelecek nesiller içinde basılıyor..

saklı şifa sırlar kitabından karda yürüyüp izini belli etmeyenler ,kaybolan aslı servetler isteğe göre yazışmalar ve ilk teşhis sağlıksız hasta ,yat uyu yat ali okula git ayşe kadın fasulyesinden yetişen nesil ,daha derinler diplere, bölümünden kısa kısa alıntılar... 

Ek..BİL Kİ ENİNDE SONUNDA EL ÜSTÜNDE GİTMEK 
Bazı insanlar vardır hep el üstünde gitmek tutulmak ister bazen de kendilerini bulunmaz kumaş çıkarlar ortalığa şu gitsin bu gelsin der dururlar nimet hikmet olsalardı sıraları varken terk etmez daha güçlü var edebilmek için mücadele ederlerdi..

Ama ne hikmetse bu halk durdurmuş konuşur ortalıkta.. Hele bir dur herkesin seçilme özgürlüğü olan bir demokrasi varsa eğer geçmişten bu güne bir başkaları için şu gelsin bu gitsin diyenler sadece arkalarına destekleyenler sadece kendi duvarları kadar güçlüdür... Koruyacak şekilde duvarları vardır her bir taşı ise nefis çıkar benlik harcı unutulmuş bir duvardır..

Halk karar verir duvarı dış ve iç hainlere karşı sağlamdır onlar verir kararı sen veya o.. Harcı unutulmuş hiç duvar değil Ayşe okula git ali top at fasulye matematik hiç değillerdir.. Geri de daha güçlü bir toplum kurmak yerine orta sahada illa penaltı verecem demek ne neyin nesi..

Bu milleti işinize var kendi çıkarınız ve başkasına birilerini getirme çabanız bu millet sizleri görmüyor veya bu millet uyuyor saymayın sanmayın olmadık yerde bu halk kırmızı kart çıkarır..

Bir yerde demokrasi evrensel der bir yanda da don biçer bazen de korkutucu masalar altından sopa.. Ama bilin ki bu halk vatan bayragı için kefeniyle gezer..

saklı şifa sırlar kitabin dan var yok bugüne uyutularak gelen zaman, çıkar için kanunlar her şey iyi olacakken her şeyi berbat edenler ,varanlar bölümünden kısa alıntılar.. 

Ek..SENE 2000 YAZILDI VE 2013 YILINDA

 HATIRLATILDI ve son olarak 01 08 2019 hatırlatıldı..
Korku ve endişe illüzyonla önce yalan sonra ölüm makinesine dönüşmek ..
Kim nerede yaşıyor sormazdı kim nereden geldiği de çünkü hepsi bir kardeş gibiydi. Büyüğünü küçüğünü bilir sevgi saygı vardı..
Aslında değişmedi değiştiren ellerinizdeki akıllı telefonlar ve bunla doğan insanlık nasbı almamış dijital kaos insan aklını illüzyon aştıran ahlak bozucu bilgiler..

O zamanın 8 yaşındaki çocuğun aklı korkusuzluğu bu günün 30 yaşına bedeldi...Ama şimdiki 8 yaşındaki çocuk ise hala annelerin koruması altında onları korkuları aklıları değil elinizdeki akıllı dijital bilgiler.

Korkutan bilgiler bir illüzyon sizleri dijital ortam onları çağırıp savaşı ve savaşmadan ziyade onların zayıflıklarını daha dibe çekmekte korku içinde yaşatmaya çekmekte çünkü gelecek yaşantılarını beyin altı bilgilerle yaşamlarını o yaşta karanlığa götürmekte.

Bunları anne babalar görerek daha çocuk demeyle çocukların içindeki cesaret biraz daha gömmekteler dijital zekaya daha çok yanaşmasını sağlamaktalar. Yapay cesaret sadece yok olmaya götürür, onların uyuşmasına birlikte yardımcı oluyorlar..

Kısa yol çok basit ona güven sağlamak ona verilecek imkan ve başarı hırsı ona verilen harçlığın yarısını kadar birlikte geçirmek ise o yaşam savaşını ilk kazananlardan olur elindeki dijital akılı aklıyla yener gelecekte kazanan hepimiz oluruz....Bir hastalıktır önüne geçilmesi gerekir.. Bu da anne babaya düşer.
.
Yoksa bilin dijital akla gelecekte esir esaret içinde yaşarlar onların arkasında ise istilaya hazırlanmış şeytanı akıl beyin yatar illüyon görmeye başlar ölüm ve endişe korkusu sarmıştır ve artık korktukları için ölüm makinesine dönüşür...
"Ona bu nu şunu yapamaz demek değil o istese her şeyi ahlaki yapar diye bilmek"..

Şimdi aşağıdaki eski müziği dinleyin veya dinledin veya bir gün oldu dinledin eskilerini hatırla ve şimdi bir de etrafına bak her asırın getirdiği değişim gittikçe artan gelecek endişesi, şimdi bilki her asırdaki değişim nesil o zamanı kendi zamanını şimdi dinlediği gibi ahlak edep saygı saygınlık töre örf adetler dinlediklerinde esir esaretlerin den kurtulmuş bireysel sorumlu bireysel fert yolunda olacaklar.

Yok aksi ise esir ve esaret içinde bulunacaklar ve teknoloji bölgesel olarak daha ileri boyutlar ulaşarak dalgalar halinde global dünyayı saracak..

Ne ye esir.. Evet suçlu akıllı dijital diyeceksin evet o suçlu ama suçsuz suçlu olan senden buyana bu gelişimi tehlikeyi görmeyişindi..

Aslı ise bilgi toplamaktı ama o silaha çevirdi önce insanlık nefisine girdi ve kendini yok etmeye başladı.. Biraz anlamak zor şu dünyada .Her gelen nesil zincire geçmiş olarak esir esarete yol almakta..

saklı şifa sırlar kitabin dan Akıl oyunu bölümünden psikolojik ruh x çarpraz yol ayrımları bölümlerinden kısa alıntı. 

KORKU VE ENDİŞE İLÜZYONLA ÖNCE YALAN SONRA ÖLÜM MAKİNESİNE DÖNÜŞMEK ..


Kim nerede yaşıyor sormazdı kim nereden geldiği de çünkü hepsi bir kardeş gibiydi. Büyüğünü küçüğünü bilir sevgi saygı vardı..

Aslında değişmedi değiştiren ellerinizdeki akıllı telefonlar ve bunla doğan insanlık nasbı almamış dijital kaos insan aklını illüzyon aştıran ahlak bozucu bilgiler..

O zamanın 8 yaşındaki çocuğun aklı korkusuzluğu bu günün 30 yaşına bedeldi...Ama şimdiki 8 yaşındaki çocuk ise hala annelerin koruması altında onları korkuları aklıları değil elinizdeki akıllı dijital bilgiler.

Korkutan bilgiler bir illüzyon sizleri dijital ortam onları çağırıp savaşı ve savaşmadan ziyade onların zayıflıklarını daha dibe çekmekte korku içinde yaşatmaya çekmekte çünkü gelecek yaşantılarını beyin altı bilgilerle yaşamlarını o yaşta karanlığa götürmekte.

Bunları anne babalar görerek daha çocuk demeyle çocukların içindeki cesaret biraz daha gömmekteler dijital zekaya daha çok yanaşmasını sağlamaktalar. Yapay cesaret sadece yok olmaya götürür, onların uyuşmasına birlikte yardımcı oluyorlar..

Kısa yol çok basit ona güven sağlamak ona verilecek imkan ve başarı hırsı ona verilen harçlığın yarısını kadar birlikte geçirmek ise o yaşam savaşını ilk kazananlardan olur elindeki dijital akılı aklıyla yener gelecekte kazanan hepimiz oluruz....Bir hastalıktır önüne geçilmesi gerekir.. Bu da anne babaya düşer.
.
Yoksa bilin dijital akla gelecekte esir esaret içinde yaşarlar onların arkasında ise istilaya hazırlanmış şeytanı akıl beyin yatar illüyon görmeye başlar ölüm ve endişe korkusu sarmıştır ve artık korktukları için ölüm makinesine dönüşür...

"Ona bu nu şunu yapamaz demek değil o istese her şeyi ahlaki yapar diye bilmek"..

Şimdi aşağıdaki eski müziği dinleyin veya dinledin eskilerini hatırla ve şimdi bir de etrafına bak her asırın getirdiği değişim gittikçe artan gelecek endişesi, şimdi bilki her asırdaki değişim nesil o zamanı kendi zamanını şimdi dinlediği gibi ahlak edep saygı saygınlık töre örf adetler dinlediklerinde esir esaretlerin den kurtulmuş bireysel sorumlu bireysel fert yolunda olacaklar.

Yok aksi ise esir ve esaret içinde bulunacaklar ve teknoloji bölgesel olarak daha ileri boyutlar ulaşarak dalgalar halinde global dünyayı saracak..

Ne ye esir.. Evet suçlu akıllı dijital diyeceksin evet o suçlu ama suçsuz suçlu olan senden buyana bu gelişimi tehlikeyi görmeyişindi..

Aslı ise bilgi toplamaktı ama o silaha çevirdi önce insanlık nefisine girdi ve kendini yok etmeye başladı.. Biraz anlamak zor şu dünyada .Her gelen nesil zincire geçmiş olarak esir esarete yol almakta..

saklı şifa sırlar kitabin dan Akıl oyunu bölümünden psikolojik ruh x çarpraz yol ayrımları bölümlerinden kısa alıntı.. 


UYUMAK UYUTMAK...İKİ DE ANIMSATMIYOR MU.

Hala uyumakta olduğumuzu..10 08 19191920 Fransızların "serv anlaşması" selcuklunun dağılıp anadolu toprakların beylikler bölünmesi gibi..23 08 1923 "Türkün dirilişi lozan" ..Anlatın kim kimler ne nereler den alınmış sevr ve lozanı anlatın ki uyanılsın.. Şimdi ise bir bak gardaş bir bak.. Uyan uyandıkça uyan diril diril dikçe diril.. "Türk son sözü söylememiştir".Türkün son kanı bekler dünya haritaların değişmesini.

HER SEFERİNDE YENİ HEDEFLER ÇİZME TEK HEDEF 
Her hedefe ulaştıkça yeni hedefler çizme sadece işine odakla hedefini genişlet Başka hedeflere ulaşmak için her seferinde sizden bir parça götürür. Hedeflerinden geleceğe azda olsa yanındaki gençlere ve hedeflerin doğrusunda onlara da ileriye itmek, bilin ki hem gençleri onlarına hedeflerini yakalamasına yardımcı olmak sizle ruhen sıhat ve sağlık gelecek .

Ama bu günün dünyasında oyunlar değişti herkes bir alttakini yukarıya çekmiyor aksine ayaklarıyla eziyor, paranın gücü insanlı unutturmuş ,geçte olsa insanoğlu anlayacak .

Teknoloji üst seviyede bulundu ,ama insanoğlu son teknolojiyi kategorilere bölerek en alt kategoriden başlayarak her yıl yeni model çıkıyormuş gibi insanoğlunu sömürmekte masa başı zenginlik insanları ve ülkeleri nasıl hortumlarız hesaplama dertlerinde .

Tabi bizlerinde katkıları var ,hastalık var ,onda var bende niye yok ,onlarda arz ve talep yaparak zehirliyorlar.

Yeni bir teknoloji olarak yenilebilen enerji de öyle çünkü ilk hareketten sonra sonsuz enerji elde edilir ,bitmen enerjiyi buldukları halde ,…..

Bu gün 3 saniyede 100 km hıza çıkan bir arabayı ,bir doluşta batarya 450 km gittiğini söylemekteler ama demezler ki bitmeyen bir enerji yaptık demezler..

Çünkü her sene bir model çıkarmak nasıl hortumlamak 4,5 üretim imalatçılar fabrikalar dünyayı nasıl hortumlarız hesabını yapmakla ,düşüne dursun yeni araba fabrikaları kurmak isteyen ülkelere eski teknoloji 3,5 milyar dolara kurulan bir fabrikayı o ülkelere kurmak isterler ama demezler daha iyi gelecek teknolojiyi kurdurmazlar ,kurup ne yapacaksın der havasıyla biz sizlere daha ucuz veririz diyerek geçmişten gelen zihniyet bir kez daha Kansa da….

Çünkü net kararlar yenilikçi bu hükümete 2023 yakışır çünkü güçlü devlet , güçlü mühendis ,güçlü iş adamları varken hükümette hala eskileri düşünürsek muhakkak bir çapanoğlu vardır.

İşlere göre var yok lozan diş dünyaya lozan yok gel ne varsa götür hop dur lozan var de.. Geçin kardeşim. Vardı bu halk ileri gitmesin diye ..Bunlara kalsa orta sahada penaltı verirler.

Evet vardır yoktur hikayesi bilin bu eski anlaşmalar hepsi sizleri oyalamadır 10 08 1020 sevr anlaşması bu gün üstünde olsaydı Türkiye’n yarısında yaşardık ama lozan 23 08 1923 yapıldı kurtuluş savaşında kazanıldı ve o gün şartnameler gerçek olsaydı bu gün kömür ocaklarını açamaz yarın asrın ve son yılların dış dünyanın iş birlikçileriyle altın maden ocakları açılamazdı.

O zaman neden şu anda maden ocakları acık ve kimler işletiyor bir sorgulayın bazen de eylem yaparak iyi polis kötü polise ne gerek var sadece Bir sebep çıkar değil mi bu nun altında çıkar hep var ister ondan ister bundan amaçları tek kese dolsun..

Kahramanca kazanılmış Türk halkına o zamanı geçmişleri unutturup o zamanın kişileri ve yöneticileri açılan her yeni “uçak araba traktör fabrikaları” fabrikayı ve dünyada hızla % 20 ile büyüyen bir ülkeyi dış dünya bir şekilde avuç içine alarak sizlerden daha ucuza veririz deyip ve 50 ler den buyana gelen ve acılan yerleri kapayıp şimdide “lozanı sürmek 23 ” geçmişi bir şekilde unutturmak değil mi..

Açlıktan çıkmış ekmeğe tereyağı sürmek ne..

Geleceği görüp bir komutan “sevrle anlaşmalı” kalsaydı şimdi topraklarda esir esaret içindeydiniz ve ışık kurtuluş savaşı ile “lozan masaya” yatırılmasaydı diş dünya geleceklerinden kortluları içindi..

17 yıl sonra dünya savaşı olduğunda bir komutan komutanlarına şöyle seslenir şu karşı topraklara 2000 tankla girersek 2 tankla çıkamayız sözleri unutulmamıştır sene yunan işgali 1941..

Hey Türk ve Türk toplumunda yaşayan halk .. Bil Artvin de ki İzmir senin toprak değil mi İzmir Artvin toprakları senin değil mi hey Edirne’deki halk Hakkâri senin değil mi Hakkâri Edirne senin değil mi Sor kendine bu vatan kardeşlik değil mi...Şimdi bir daha sor bu toprakları paylaşırlarsa sen kardeşin kardeşliğine atana ihanet değil mi.. Şimdi var git bir daha düşün...

Buda insanlık ve kardeşlik enerjisi..

saklı şifa sırlar kitabin dan Her başa şimşir akıl. enerji .bölümünden alıntı.. 

Ek.1990 5 yıllık yer sit planlama ve 1950 kim kimlere sit alanları madenler ve hoteller kimlere verildi.. Hele bir inceleyin. gideceği 2 x 2 metre kare için kim kimlere parsellendi..
Dip notlu Ek: 10 08 1920 23 08 1923 O zamanın şartları 15 07 2016 hain saldır ve gene 3 yıllık 02 08 2019 Bu zamanın toparlanışı uyanış dirilişi..
Uyumak uyutmak...İki de anımsatmıyor mu. Hala uyumakta olduğumuzu..10 08 19191920 Fransızların "serv anlaşması" Selçuklunun dağılıp Anadolu toprakların beylikler bölünmesi gibi..23 08 1923 "Türkün dirilişi lozan" ..Anlatın kim kimler ne nereler den alınmış sevr ve lozanı anlatın ki uyanılsın.. Şimdi ise bir bak gardaş bir bak.. Uyan uyandıkça uyan diril diril dikçe diril. ."Türk son sözü söylememiştir". Türkün son kanı bekler dünya haritaların değişmesini. 

HER SEFERİNDE YENİ HEDEFLER ÇİZME TEK HEDEF 
Her hedefe ulaştıkça yeni hedefler çizme sadece işine odakla hedefini genişlet Başka hedeflere ulaşmak için her seferinde sizden bir parça götürür. Hedeflerinden geleceğe azda olsa yanındaki gençlere ve hedeflerin doğrusunda onlara da ileriye itmek, bilin ki hem gençleri onlarına hedeflerini yakalamasına yardımcı olmak sizle ruhen sıhat ve sağlık gelecek .

Ama bu günün dünyasında oyunlar değişti herkes bir alttakini yukarıya çekmiyor aksine ayaklarıyla eziyor, paranın gücü insanlı unutturmuş ,geçte olsa insanoğlu anlayacak .

Teknoloji üst seviyede bulundu ,ama insanoğlu son teknolojiyi kategorilere bölerek en alt kategoriden başlayarak her yıl yeni model çıkıyormuş gibi insanoğlunu sömürmekte masa başı zenginlik insanları ve ülkeleri nasıl hortumlarız hesaplama dertlerinde .

Tabi bizlerinde katkıları var ,hastalık var ,onda var bende niye yok ,onlarda arz ve talep yaparak zehirliyorlar.

Yeni bir teknoloji olarak yenilebilen enerji de öyle çünkü ilk hareketten sonra sonsuz enerji elde edilir ,bitmen enerjiyi buldukları halde ,…..

Bu gün 3 saniyede 100 km hıza çıkan bir arabayı ,bir doluşta batarya 450 km gittiğini söylemekteler ama demezler ki bitmeyen bir enerji yaptık demezler..

Çünkü her sene bir model çıkarmak nasıl hortumlamak 4,5 üretim imalatçılar fabrikalar dünyayı nasıl hortumlarız hesabını yapmakla ,düşüne dursun yeni araba fabrikaları kurmak isteyen ülkelere eski teknoloji 3,5 milyar dolara kurulan bir fabrikayı o ülkelere kurmak isterler ama demezler daha iyi gelecek teknolojiyi kurdurmazlar ,kurup ne yapacaksın der havasıyla biz sizlere daha ucuz veririz diyerek geçmişten gelen zihniyet bir kez daha Kansa da….

Çünkü net kararlar yenilikçi bu hükümete 2023 yakışır çünkü güçlü devlet , güçlü mühendis ,güçlü iş adamları varken hükümette hala eskileri düşünürsek muhakkak bir çapanoğlu vardır.

İşlere göre var yok lozan diş dünyaya lozan yok gel ne varsa götür hop dur lozan var de.. Geçin kardeşim. .Vardı bu halk ileri gitmesin diye ..Bunlara kalsa orta sahada penaltı verirler.

Evet vardır yoktur hikayesi bilin bu eski anlaşmalar hepsi sizleri oyalamadır 10 08 1020 sevr anlaşması bu gün üstünde olsaydı Türkiye’n yarısında yaşardık ama lozan 23 08 1923 yapıldı kurtuluş savaşında kazanıldı ve o gün şartnameler gerçek olsaydı bu gün kömür ocaklarını açamaz yarın asrın ve son yılların dış dünyanın iş birlikçileriyle altın maden ocakları açılamazdı.

O zaman neden şu anda maden ocakları acık ve kimler işletiyor bir sorgulayın bazen de eylem yaparak iyi polis kötü polise ne gerek var sadece Bir sebep çıkar değil mi bu nun altında çıkar hep var ister ondan ister bundan amaçları tek kese dolsun..

Kahramanca kazanılmış Türk halkına o zamanı geçmişleri unutturup o zamanın kişileri ve yöneticileri açılan her yeni “uçak araba traktör fabrikaları” fabrikayı ve dünyada hızla % 20 ile büyüyen bir ülkeyi dış dünya bir şekilde avuç içine alarak sizlerden daha ucuza veririz deyip ve 50 ler den buyana gelen ve acılan yerleri kapayıp şimdide “lozanı sürmek 23 ” geçmişi bir şekilde unutturmak değil mi..

Açlıktan çıkmış ekmeğe tereyağı sürmek ne..

Geleceği görüp bir komutan “sevrle anlaşmalı” kalsaydı şimdi topraklarda esir esaret içindeydiniz ve ışık kurtuluş savaşı ile “lozan masaya” yatırılmasaydı diş dünya geleceklerinden kortluları içindi..

17 yıl sonra dünya savaşı olduğunda bir komutan komutanlarına şöyle seslenir şu karşı topraklara 2000 tankla girersek 2 tankla çıkamayız sözleri unutulmamıştır sene yunan işgali 1941..

Hey Türk ve Türk toplumunda yaşayan halk .. Bil Artvin de ki İzmir senin toprak değil mi İzmir Artvin toprakları senin değil mi hey Edirne’deki halk Hakkâri senin değil mi Hakkâri Edirne senin değil mi Sor kendine bu vatan kardeşlik değil mi...Şimdi bir daha sor bu toprakları paylaşırlarsa sen kardeşin kardeşliğine atana ihanet değil mi.. Şimdi var git bir daha düşün...

BİR DE SİZLERE KAPAK OLSUN DİP NOT..

Dip not: Selçuklu içten hainlikle parçalanarak türk toprakları beyliklere bölünen 200 sene içinde toparlanıp ,Osmanlının kuruluşu 600 sene imparatorluk hükmetmesi gene insancıl güvenle insanoğluna güvenmesi gene hainliklerle 1919 da Osmanlının önüne koyulan sevr anlaşması gene parçalanmış vaziyette konulması ve imzalanan ve aslı Türk ,Türk topluluğu kabullenmeyerek 1921 22 kurtuluş savaşıyla yenilgiye uğrayan dış düşman 1923 lozanı koyduysa ve kabul edilse de şunu aklınızdan hiç çıkarımayın diş dünyanın gelecek endişesidr..

Şunu da bilin gene içerden frenleyenler hainler yok edilmedi kavun değillerdi bilesin ve şunu da bilesin kurtuluş savaşında savaşmayıp dağlara kaçan bile vardı daha dip e dalın orada çok akıntılar var..

Fransanın içten ajanları silah destekleriyle vermeleri ve sözleri O görünen hainler dağlara kaçmasaydı ve frenleyenler hainler olmasaydı bu gün bir sınırımız Basra körfezi diğer sınırımız mısır idi..

Gün aynı gün değilmi 02 08 2019 haince saldırılar dış dünyaya dik duranlara sırtlarından hançerleyenler nedenimi elinizdekileri zamanlara bölüp vatan topraklarını elleriniz den almak ..

Bunu da hic kafanız dan çıkarmayın şimdi git nefis için mi yoksa gelecek nesillerim için mi var git bir daha düşün.

UZAK TA TEK VATAN VAR, o vatan bizim vatanımız….Orda Allah korkusu ,”rabbimin “atalarımın vermiş olduğu vatan yurt var orda ….

İnsanlar huzurluysa bilin ki orda Allah korkusu eşitlik, iman ,ilim, bilim, edep ve adalet vardır ...YANI KISACA Cumhuriyet vardır.

Şimdi bir bakın 97 yıl gene içten kaynatmalar o yıllardan beri parsellenmiş yer altı madenleri kiralayanlar lozanı lazenya havyar yaparlar sıra Türke gelince lozanı ortay koyarlar söyleyin şimdi eşme sivri hisar murat dağları Artvin Balıkesir Çanakkale altın madenleri lozana göre dış dünyaya gelince havyarlı lazenya..

Sıra Türke lozan lazenya havyar yok, Türk acınca yapacağı sıra oldu eylem kaos içte ve dıştaki hainler bir kere daha iyi polis kötü polis oynarlar akdenizi göl dip derinlikleri şu metreden sonra delemezsin derler...Ayaklar biri 41 biri 42 .Türklerin çılgın olduğunu sizlere biri anlatır birine 46 birine 47 giydirir.

ŞİMDİ BİR BAK HELE..
İLK 200 sene de diriliş devlet imparatorluk kuruldu 600 sene yedi cihanı hükmetti sonrası içten hainlikler ekmeğini yediği devletine hançerledi ve 3 yılda dirildi cumhuriyet kuruldu bakın bu sefer bir dahakine 200 sene 3 yılı beklemez bir geçede dünyanın haritası değişir.. Eskiden Türkler geliyor derdiniz şimdi gene an sızın geldiler dersiniz..

Siz hala şowh için o böyle şu şoyle deyin durun 97 yıl öncesine bakma şartlar ve şimdiki dik duruşlara bak ve uyan hala sizleri şu bu reytinğlerle uyutmadalar..

Buda insanlık ve kardeşlik enerjisi..

saklı şifa sırlar kitabin dan Her başa şimşir akıl. enerji .bölümünden alıntı..

                              selcuk uysal çoban saklı şifa saklinet-enerji   

                   NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 175 28  07 2019  

Anlayamadınız değil mi bir türlü ip tutamamak o olmadı yenisine bakalım...Hala bir yüz daha geriden gitme akılı.. Diş dünya tek adamlar yaş ve son mektupları gelmekte ya sonra her kes ben gelecem demekle her kes ben demekle ne neler olacağını düşünemeyenlere söyle kaos ve terör..

Milliği topraklarda bayrak ve vatan için son adamlar yetiştiremiyorsunuz yok son adam olacam derken dış dünyanın istemiş olduğu ortama düşüyorsunuz..

Dış dünyada kendi içlerinde elle sayılı tabanları bir şirket tuzaklarına düşmektesiniz..

Bu da kendi içlerinde de parçalanmaya gitmekte.. Göremeyecek kadar nefis benlik ne.. Sizlerin de son mektuplar yazılmakta sonra ya sonrası..

Bilin vatan bayrak için bu halk sizlere bir daha cevap verecek yok öyle vatan savunmak için göz doyama yalan haberlerle kaos düzeniyle bir ticarete mi girmektesiniz..

Daha 3 yı önce zannediyor musunuz bu kadar düşünenlere bir şey deşifre edildi mi altan gelen tomurcuk yaprak açar daha sonra bir yenisi gelir gelişen yaprak daha üstünü tanımadan kurur düşer ve kötüyü iyi eder iyiyi kötü ve halkı inandırır halk gene galeyana gelir kötü iyi karışmış sarhoş tekerlekte devam eder hükümet için de bakanlıklar yönetimler yerine oturmadan bir yenisi gelir iş yapamaz bir duruma sokarlar ta ki bu devleti tamamını değiştiresiye kadar gene aradaki kanlı şirketler sömürür istila eder.

AMA gene unuturlar hep bu Türk teki son kanı..

saklı şifa sırlar kitabindan x labirent yollar çapraz görüşler maskeler altında istila, iyi kötü kötü iyi son kan, bölümünden çok kısa alıntı..

 

                              selçuk uysal çoban saklınet -enerji 

                      NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 174 09 07 2019  

                             Her kesin hayali vay ki vay

Çoban sabah kendi doğal denizinden çıkmış soğut altında sabah kahvesi içmeye gider. Yan masada pazarlamacılar oturur kendi hallerinde bir ötekine der ben gelmeden önce derin konuşmuşlar ki bu işi de "başaramazsan "siyasete atıla cam.

Büyük balıklar parti kudurmaz o kadar paramızda yok tek başımıza parti kuralım geçmişten siyasetçide değiliz ki birikmiş paramızla parti kuralım ama küçük balık olarak büyük balığın sıvazladık mı birde iplerinden tutunduk mu. .

Deme gelsin restanslar kırk haramiler.. Çoban içinde der ne hallere kaldık " vay ki vay" Ben en iyisi bir soğuk bir düş alayım " o " işini neyin nereye koyacağını bilir. "Tevekkül et Allah' de zikret"..

saklı şifa sırlar kitabin dan Kelimeler küçükte olsa anlayanlar için büyük küçük bölümlerden küçükleri. Sudan çıkmış balığa dönmek iki sallan hık ,Devlet için derler aslı hükumet hükümdarlık esir etmek için halkına silah sıkacak kadar kin devleti çıkarlar için bölmek kadar dışa bağlı nefret, Dehşet mi dehşet vay ki vay bölümlerinden kısa kısa alıntılar

 

                               Selcuk uysal çoban saklı şifa 

                  NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 173 08 07 2019  

     Geleceğin huzurun ve sağlığın. Her şey doğaya bakış acın.

 

Hala köy bahçe beklerken sen dörtlü masamı kurarsın yoksa söğüt altımı beklersin yoksa karga dala cıkmış tilki bekler ne kadar güzel sesin var bakmış karga ağzındaki lokmayı vermiş tilki dönmüş ne kadar güzel uçuyorsun demiş kargaya karga has yürüyüşünü unutmuş yan zıplayan karga kendini keklik zannetmiş düz ovada bulmuş.

Tilki avındaki partiler ise bakmışlar kürdana saplanmış peynir yemekteler daha ne kadar saplanmış peynir yiyeceksin ki yeni partiler nöbetinde kim kime kimden kime de saplayanlar dan misin yoksa oralarda oralardan mısın..

Vay ki vay bu milletin hayaline dehşet mi dehşet birileri birilerini getirme istek arzularında ister kuldan kula kulluk yapanlardan vay ki vay hallerine haline...

Sen iste "0" verir göklerin ve yerin mülkü yanız Allah'ındır o diriltir o öldürür sizin için Allah'tan başka ne bir dost ne de bir yardımcınız vardır...

Sen sadece "ODAN " iste "O" verir..Kutret narı Karabuğday greçka ,lavanta ekinazi, papatya ekim alanları...

saklı şifa sırlar kitabin dan resim kareleri her şey bir avuç tohum başladı, sen hala orada mı takıldın, iste bir avuç göndereyim ,soğut altı sohbetler bölümlerinden kısa alıntılar ve resimler.. 

                                selcuk uysal çoban saklı şifa 

               NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 172 08 07 2019  

Dağın başında kurtlar kuzular ayılar yer der o an kafandan atarsın.. 

Sen iste "o verir ve korur" uğursuz der batıl inanca gömülürsün Isak baykuş (TÜRÜ TÜKENMEKTE OLAN BİR DOĞA KUŞU ) varsa bil yılan fare böcek olmaz onlar yoksada ayılar olmaz "O" eko düzeniyle korur..Dağlarda bahçeler de çobansız yurt kovansız kalmaz mis kokulu lavanta bahçesiz bırakmaz..

Her şey bir tutan fide ile bir avuç tohumla kimseden bir şey isteme istesen de bazı zaman yerine gelmez sen "Odan " iste iste "o " verir Allah de zikret Ya Allah de ....saklı şifa sırlar kitabin dan resim kareleri ,Balcı herbalis arılar,Doğanın canlıları eko düzen kısa alıntı ve resim bölümlerinden ..

 

                                 selcuk uysal çoban saklı şifa

                     NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 171 07 07 2019            

                           Yaşama bakış her şey içinde yazılı    

                İyi olmayı anlatırken kötüde nerede iyinin içinde        

Güneş dünyaya dünya ayla güneşe sahip olmaz iken insanlık bu dünyaya ve evrene sahip değilken ve olamazken güzel anlar anılar bir birine sahip olamazken.

Bu güzel an vakit doğuş batış evrenin sahibine zikir ile ve yaratmış olduğu canlıları arayıp sormak paylaşmak sevmek yaşamak yaşatmak la yaratanın cennetine buyur etmesi sevdiklerini de el tutmayla cennette cennet kapılarına çekmesi sağlamak tan etsin insanlığı...

Kim bu dünyaya sahip olamaz iken ve yediği bir lokmayı paylaşırken merhametiyle insanlık ve insan olmayı sahiplenirken sahibinin var olduğunu bilenlerden tüm insanlığı iyi ve güzel insanlardan eylesin..

saklı şifa sırlar kitabin dan İyilik kelimelerin içinde ,Kötülük nerde derseniz iyilikler saklar ,İyi kötüye sahip olmak kötü iyiye sahip ise olmak nefis karar verir buda inancından çıkmışlardan eder, Kısa öz yazılar bölümünden alıntılar..

                                 selcuk uysal çoban saklı şifa. 

 

               NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 170 05 06 2019  

                           Korku Psikolojik ruh yapısı..

                   Maneviyat karanlıktaki gözün ve yüreğin. 

Sorunlar bilin ki hep sorunların içinde saklı dır..Her şeyin bittiği değil her bitiş yeni başlangıçtır

Bitişin oluşumu neyden kaynakladığı da değildir tekrar başladığınız yerden kaynaklanma öncesine gidin bilin her başlangıcın ve kaynağın saklı sırlarını keşfedin bilin sebebiyetler ve nedenleri bularak hayatı yaşamı sağlığı bulacak sizleri korkutan illüzyonları silerek gerçek asıl vücudunuzu hissederek neyi ne olmak istediğinizi psikolojik ruh illüzyon korkularınızı yenerek bedenen maneviyatı yakalayarak güçlü karanlık korkularınızı yenecek siniz.

Sadece karanlık beynin dıştaki korkularınızı içten hissettirir. Maneviyat karanlığı aydınlatır görmeseniz de hissettirerek korkunun korkusu olarak en içteki korkusuzluğu dışa vurarak karanlığı aydınlık yaparak karanlıktaki tüm gizemli sesleri duyarak doğru adım attırır.

Nereden başlamak gerekirse kendi ekseninden 360 derece rotan dan ayrıl ve zaman perden den çık ..Yeni hayata merhaba de.. Bak gör ışık orada.

An ve kısa zamanda o enerjiyi yakalayacaksınız..

 

saklı şifa sırlar kitabin dan psikolojik ruh yaratana inanış maneviyat kalp güzelliği bölümlerinden alıntı..

 

                           selcuk uysal çoban saklı şifa

           NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 169 05  06 2019  

Sabahın ilk saatlerin de güvenilir eve gelip doğal havuzda soğuk duş almak... 

Esmerleşmek mi istiyorsunuz neden hiç kendinize sorguladınız mı bu dünyada her kıta farklı renk derileri var olduğunu bu ne telaş sen güneşi gördüm tatilde miydin sorusu alıp ya çok güzeldi soruya karşı sonu gelmeyen çevap listesi bir avcının soğut altı sohbeti aynı ağaç başka masa askerlik anılarını anlatan hikayelerle dolan toplumda benlik bazen boş bazen dolu tek kaldığında kendisini sorgulayan garip gırgırlar ama gerçekler aynı şimdi bir sohbette dinlediğin gibi..

Gel gel dağlara gel doğa seni kızartır istediğin doğal haline sokar boşuna debelenme kart bitti tatil bitti dağlarda ki fark bu ne kart nede para geçer sadece derin mavi sular derinlere çektiği gibi dağlar daha yükseklere çeker her ikisi de cesaret ister bronzlaşmaya benzemez hikayeden anlatımlar bu iki yerde gerçeklere dönüşerek destanlaşır...

 

saklı şifa sırlar kitabin dan soğut altı sohbeti ve zor yolculuk bölümlerinden kısa alıntılar...

                        selcuk uysal çoban saklı şifa 

         NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 168 04 06 2019  

Doğa hali sizlere bir iki ilacı yüzünüz çok mu yanmak istersiniz veya çok yandınız sizleri rahatsız ediyorsa en yakın bir asma bulun taze yaprağını iki elin arasında ovalayın sıvısını yana yerlere sürün ve rahatlayın..

Hava değişikliği den dolayı ilk vardığınız yerde bir çorba ve soğanın göbek kısmını yenir ve hasta olmazsınız..veya et yemeği yediniz keçi eti olabilir lezzetlidir ama alışmayanlar rahatsız edebilir, isal olursunuz hemen kayısı isal eder ama yaprakları bir iki tanesi 15 dakikada kabız yapar yaprağı iyice yıkayın ağzınızda çiğneyin bolca üstüne bir dilim kabuklu limon yenir veya bir nohut kadar limon taşı emilir..

Birde dikkat edin o bölgede tavuk taşlığı para ediyorsa bilin döner veya adana yeniliyorsa maliyet ucuz olsun diye tavuk taşlığı yersiniz..Adana mı karışık tavuk taşlığı mı sis bilirsiniz tercih sizin..

Eve dönüş yolculuğunuz da lütfen kullandığınız eşyalarınızı tekrar giymeden eve varışlarınızda yıkayın ne neden neler gelecek virüsleri ve tehlikeleri bilemezsiniz..

Sağlık için Bol bol orman yemişleri yenir...

saklı şifa sırlar kitabin dan sağlık ,hastalıktan korunma bölümlerinden kısa kısa alıntılar..

                             selcuk uysal çoban saklı şifa  

                NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 167 30 05 2019 

   Bu gün nerede olmak değil hep birlikte nerede olmamız.

Soğuklar başladı mı güneş aranır , gölgeler unutulur, tıpkı işi bitince insanlar unutulduğu gibi. Gelecek zamanlar sizler onların güneşi olacak ,ama kısa zaman içinde kara bulutlarla kapanacak. .Bulutları dağıtmak için rüzgarlara ihtiyaç olacak...

Oda kendinizi sıcak tutmakla soğuk sıcağı görünce kendi rüzgârımızı oluşturup hep beraberce hepimiz tek yürekle tek vatan tek bayrağımızla yeni yelkenler açıp Vatan Bayrak Milliyetçiliğiyle Dış dünyaya sancaklar dikeceğiz gün olacak..

Bilin ki çıkarları içinde suskunluk yapıyor sonradan kin kusuyorsa o sizden değil sadece başkalarına başkasına kendi çıkarlarına çalışan şirin gözüken maske altında insanlık nasibini almamış vatan bayrak halkın işbirlikçilere satan devlet hainidir ve kanıtıdır.

Bil ki geçmişlerini bu devlete amaç ideolojilerini başkalarına çalıştıklarını öncelikle halkından emam (ffedilmek ) dilemiyor ise bu bir hak kuluyla gitmektir..

Buda bu dünyada cezasız kalmaz ebediyette ise kul hakkına maruz kalır hangi dinden olursan ol ..ebediyet tek tir orada herkes birdir her kes kendisinden sorumludur...

İnan gizemli dünyada var olduğun gibi orada da var olacaksın...Burada nefsin ve 5 duyu hissinle yaptığın yapacağınla orada sadece ruhunla enerji kaynağınla orada tek olarak sınavın cevabini alacaksın.. Gerisi bu dünyada ne düşünüyorsan.. 

                          selçuk uysal Çoban saklı şifa. 

            NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 166 29 05 2019

                      Nefis çıkara göre değişim dünya  

                     asıl ise değişmeyen dünya dengesi 

Dedik ya koltuğa oturuldu mu bir kere rahat durmazlar her türlü dış dünyanın talimatlarıyla bu mübarek günde halka vicdanlarını sızlatacak mağdurluğunu  içe dış dünyaya kendini kanıtlayacak çok yüzü maskeliler iz bırakanlar hep geçmiş tarihlerde ki gün tarih kuruluşlarını hep bir işaret koyarlar..

O işarette alınan talimatlar ne hikmetse gelecek aylara bir şifreyi gösterir kimine kimlik ,kimine din kimine hükümet yönetimi halk tabanına danışmadan kendi geleneksel dosya hazırlar  kim kimilerini getirerek dış dünyanın isteğiyle dış kaynak parasal desteklerle dıştaki hainlerle bu masrafın çok fazlasıyla alırız devleti ele geçiririz hayallerindeki birileri de hala bu halk tren vagonlarına bakar bizde yolumuza bakarız hayal dünyalarından çıkamamış ve eski düzen yol alır hayalleri kurtulamamış vakalar daha da öteye giderek dini alet ederek herkese ip dağıtırlar kimileri de ver yansın kendi din politikasını uygular bazen de timsah göz yaşları dökerek halkın vicdanlarını okşar bilemezler artık o halk yok her ipi atana sarılmıyor sarıldıkça kördüğüme sarıldığını biliyor hala trene bakar diyenler bu halk hiç uyanmadı biyen halkın yeni vizyonunu bilmeyen sadece akıllı geçinen ve lüks içinde yaşayan hala yaşamak isteyen bir avuç insan ,insan topluluğu.

Halkın çoğunluğuyla seçilmiş seçilmişi ve devleti almak hükümeti yıkmak isteyen maskesinin altında yatan şirinler .Bazen de olur ki derler davamız için sahalardayız ,senin içinden sahalardayız ,sahalar gelecek  zaman içindeki hayallerini kurmak için gelen maskeliler, Senden yana olanlar, senle yola çıksalar da senle sahaya inenler (kızım sana söylüyorum misali gelinim anlar) misali bil ki seni hep yıkmak için oyunlardır  ve bu şekilde hep bu topraklar istikrarsız ekonomi darbesi halkı kışkırtma kaos endişeli şaibeli oyun içinde oyunları. .İşte hala trene bakan düşünceler varların ortamları bilinmelidir ki çok kirli oyunlar içinde oyunlarıdır..

Bugün baka ( tehlike ) sorunları var olan ülkeler ülke daha önce dava arkadaşlarının bıraktığı dış dünya ile anlaşmalı bir örümcek ağ larvalarından başka değiller şimdi ise oyun içinde oyunlarının bitmeyen kutucuklarını açarlar.. kutucuk oyunları bozuldukça bazen karşı görüş bazen de içten bazen içinden ayrılan hainlerin tek amaçları var kaleyi içten yıkarsak hala bu millet trene bakar bizde yolumuza der diyenler bitmeyen kutucukları “gören hainleri kalplerini  ruhlarına sahip olan yaratan bunları görerek oyunları bozar” Bir vesile ile tek adama kalp nuruna atar. .Atılan gözle görünmeyen elle tutulmayan enerji ruh bir madde arar maddeleşen enerji vücuda girerek halkın çoğuluyla şecimiş insan bedenine atar..

Gene aynı kalple halkın halka mal edilmiş yönetim idaresi tek adama yaratanın ilkelerine halkın ilkeleriyle bütünleşen halkın çoğunluğuyla tekrar dürüst ilkeler içinde bir başka bedene girer bu böyle devam eder.. Şeytan boş durmaz gene bir sınavla seçilen idareciye şeytanın nefsi girse de yaratan göz tekrar halkıyla birlikte yaratanın ilkeleriyle ve doğrusunda ki bir bedeni bulur. Bu bitmez...Bu dünya yaşamınız bir zaman perdesi sınav dünyası.

İşte bu oyun sahneleri bir bozulma sebebiyeti  taşır..

Çok erken bozulan oyun hemen gelecek baharlara kaldı deseler de temeli çok önceden atılan oyun bozulunca 27 05 2019 da mübarek günde koltuk düşünen dış dünyanın oyunlarına alet olan  ve bu oyunları da  “rahmet hayır bereket bekleyen dualar ederek “Vatan bayrak halk devletimiz için dua edenler “bu oyunlarını da ramazan ayında seçmeleri  tarihide bu ayda günü özel seçmeleri ne hikmetse içerideki gizli hücreleri uyandırmak , larvalar örümcek ağı tuzaklarına çekmek isteyen ve bu düzeni yıkmak isteyen bir avuç alt hain tabana sinyaller gönderen bir geleceğin felaketler zinciri çekmeleri hala bu devleti top yekûn istila etmeye mücadele edenler örümcek ağlarını kurmaya başlayanlar tuzaklarla şirin maskelerle maske altında gözükmeyen gösterilmeyen şeytanı ruh yapılarıyla öncelikle sizlere üst kadroya krallık saltanat vererek öncelikle kaos eylem planları için tuzağa düşürmek yıkmak için etraf eşraflarını toplayarak gelecek yıllarıyla örümcek ağlarına  top yekûn çekmek isteyen maske altında insanlık nasbını almamış hala dış dünyadan talimatlar alan görüş farklı da olsa amaçları tek olan ayrı ayrı gözükseler de içindeki tek tohum dna taşımayan  hücreleri bir türlü erkek arı yetiştiren erkek arı üzerinde asalak böcek taşıyan bir türlü yok edilemeyen ve bir asalak yaşayamayacağını çok iyi bilen ila bir arının üzerine yapışmaya çalışan bal yapan arıların üzerine atlayan arıların mücadelesiyle  yok etseler de  bazen yenilen ortalıktan kaybolan gene ortam bularak dış dünyasından  gelen asalaklar koloniyi yok etmeye çalışsalar da yaratan bir hava akın mı değiştirerek o virüsleri yok eder. .İşte buda her türlü canlının bu dünya sınavı..

Bir görev size verilmiş ise o görev nefisiniz ile çıkarlarınız doğrusunda kendinize ve eşrafınıza kurulan düzen ve ideoloji fikirleriniz o gün o an tüm isteklerinizi karşılıyor ve vatan bayrak halk için 3 ana temel hal durumları sadece kendinize ve gelecek kişilere sunuyorsanız  bilip te istifa veya  karşı gelmiyorsanız zaman çıkarlarınız bekleyip şimdi ” kızım sana söylüyorum la “ kin nefret tehdit savuruyorsanız zincirleme teorisi kaos zincirine alet olup hala koltuk hala başkalarına görev hizmet yapıyorsanız geçmiş ve geleceğiminiz  vatan bayrak halk hainlik içinde olduğunuz bir işlen kantıdır.

."Kin taşımak yanan bir kömür parçasını başkasına atmak için eline almak gibidir. Sadece kendini yakarsın” Dünya sahipsiz değildir. ”RABBİM “ cevabı verir. Ya bu gün ,ya yarından sonra. “İnsan, samimiliğini kaybettiği anda Allah'tan uzaktadır. 

Samimilik, kalbinin  “Allah yolunda” yolunda yürümek demektir” O her şeyi yerli yerine koyar halklıysanız ebediyete varmadan bilin bu dünyada sıvan sonucunu alır.. Cezası çok büyük olur...Nefis içinde yüzenler hala kin nefret içinde olanlar hala başkalarına emir konutasın da çalışanlar bile çıkar için yazıp çizenler bile aynı cezaya çaptırılırlar.  “ o” her şeyi bilen her şeyi görendir.    

Dünya yaşam dengesi sonsuza kadar bir sınavla devam edecek.. Her geçiş çok ağır bir sorumluluk taşıyacak orada bu dünyadaki kurtuluş bol keseden atma yok sen tek başına bacağından asılma şekli alacaksın bu dünyadakiler hiç biri olmayacak kurtuluş vadedenler yanından geçseler  de bir birlerini göremeyecek hele sesin duyulmayacak bu dünyada mazlumların sesini duymadığın gibi... 

Sen hey dünya bana tehlikeye yol açıyorsun diyecek deniz aşırı ülkeden gelip halkını koruyacaksın, aslı yanı başında tehlikeli olana ülkeye zamanla tehlikeyi olacak savunmasına karşı çıkacaksın.. Kim kuş bir kuş aklıyla çıkamazsın.. Var git sen ne halkını düşünen nede insanlığı düşünen insan görünümlü şirin maske altında yaşayan ekonomi şirketlerin canavarından başka bir şey değilsin diğerleri de nefislerini  zebanilere satılmışlardansınız...”Bak gör gelecekte neler olacak.. Her şey sırasıyla ocaklarınızda bitecek “erken sınav” sonuçlarınız açıklanacak..  

saklı şifa sırlar kitabından tarihlere göre iz bırakanlar , kanunlar ,karda yürüyüp izini belli etmeyenler, kaos, strateji, akıl, her çıkara göre yazınlar bölümünden ,nefis dünyası ,yapışkan koltuk ,arı dünyası bölümlerinden kısa kısa alıntılar . 

                           selçuk uysal çoban saklı şifa

                    NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 165 19 05 2019 

                                       Bir yıl önce 2018 

                                        Bir yıl sonra 2019  

       19 05 2019 Sen yeter ki iste. ."O" Her şeyi yerli yerine koyar..

Ektik bahar yaz derken kış geçti bahar geldi.. Yayla evi üst katta 2x2 alanda beton üstünde sadece odun talaşıyla ,kum çorak alanda bir avuç tohumla bir kış geçmesi ve baharın havasıyla tohum olduğu yere dökecek hale gelmesi,,,

Gençlikte aynı bir birlerini getirir ve sonsuz yolculuklarına çıkarlar...2001 den buyana 2019 kadar 16 ton tohum bıraktığım yerler şimdi nasıl mı dersiniz. saklı şifa sırlar kitabin da son yolculuğa kadar devam..

Eko değişimleri bozdukça yeşil vadileri yok ,ağaçları stres ettikçe nesil insanoğlunu da yok edeceksiniz.. Daha önce hatırlatıldı yağışlar temmuz ayına kadar kar ise mayıs haziranda da göreceksiniz yapay sulama değiştikçe kuraklık artacak dağları nem aştıkça yağışları göreceksiniz "yaratan her şeyi yerli yerine koyar". . saklı şifa sırlar kitabından vadideki bir avuç tohumla ,gelecek vadiler ,o yere ulaşmak, bölümünden kısa alıntı . 

                               selçuk uysal çoban saklı şifa 

                 NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 164 17 05 2019  

                        Kimsesizler...Asla yanız değildir..

 Her felaket günü ölüm Bir erkek bir bayan için ailesiz hayattan daha kötü bir ceza yoktur. .Zamanla kalp nuru açılır her şey sabırla iki eli açarak dua eder iman gücü açılır affedilme gününü bekler.. Bu durunda bir sebepten yalnızlığa bırakmış kişi ve kişileri arayıp sormayanlar ise ne bu dünyada nede ebediyette affedilmeyenlerdir....

Tanı tanıma ara sor çıkar nefis için sorma asli gelecek için sor bil ki Affedilenlere karışacaksın..

"Gün bekleyenin sadece yaratanı vardır "o" her şeyi görendir yerli yerine koyandır ".. saklı şifa sırlar kitabin dan basiret kalp nuru akıl bölümünden kısa alıntı...

                        selcuk uysal çoban saklı şifa 

             NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 163 15 05 2019          

               Yaratanın ilkeleriyle adalet var olan insanlık       

Nerede olmak değil değer ve milliği topraklarda olmak ya var olacaksın yada neslin yok olacak sor kendine sen ne olacaksın.. Nefis yolunda hükümdarlık sonradan asılmamı yada “asıl kanınla var olmamı”

Ne oradan ne buradan tek yol çizgisi içte ve dış dünyaya zincirlerin kırılmaz lığı Halkın bir diri oluşumu " Dış dünyanın kaos planı şimdi sorma inceleme zamanı nereden geldikleri ve geldiğiniz değil neden geldiklerini sorma zamanı"

Kurt tun hükümdarlığı bitti diyenler çakallar ortada cirit atar, Fareler ise dağlarda aslan kalmadı dese de , dağlarda keçileri güden çobanlar yok oldular deseler de ,sahalardaki kediyi görünce aslanın dayısı der ortalarda kedi fare oynasalar da ,sema ordusu çift kartalın pençesini şahinin gözlerini ne hikmetse unuturlar.

O vatanın halkını insanlığı yok edenler her nereye saklansalar da kaçsalar da Azrail BUNLARI bulur ,göklerden bir taş misali yeri ve vakit zaman gelince YOK OLDU delinenler an ansısın iner "Yaratan her şeyi yerli yerine koyar acı acılar söylenir bil ki acı çekilmeyince inancınla sabır iki elin arasında olur o dua ve inançla güç olur"

saklı şifa sırlar kitabin dan insanlığın insanın yaratana inancıyla iki elin arasındaki güç kaos strateji bölümünden kısa alıntılar. 

                              selçuk uysal çoban saklı şifa   

     NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 162 12 05 2019

                                    Mağdur kim mağdur

Başkan olamadık olduk elimizden aldılar mağduruz ..Dış dünyanın talimatı uygulayamadık mağduruz, dış dünyanın parlamenterleri mağdur ,dünya maskeliler mağdur ,aş şirketler işe başlayamadı hepsi mağdur. Hile hurda fitne fesatlar odakları mağdur, mağduruz, mağdurlar ver elini gidiyor. .Keseler kasalar dolduramadınız ,diş dünyaya  teslim edemediniz birilerini beklercesine bekleyende gelende mağdur ettiniz.. Bilselerdi bilseydiniz halk insanlık mağduru ettiğinizi mağdur olmayı nasıl bir şey olduğunu anlar bilirdiniz..

Halkın çoğunluğuyla seçilen önder yerel yönetimleri beklemez güç önderdedir.. Halkın ihtiyacı varsa yapacağız edeceğimle değil olsa da olmasa da orada yapar yapmaz aç olsak ta önce devlet sonra halkın ihtiyaçlarına karşılar hakla halkıyla hakikatiyle yapılacak her şey yapılır , halkı arkasındadır devlet bayrak için öndedir ,buda vatan bayrak halktır hak verilen hakka verilen atlardan gelen kırılmaz zincirdir..bir töredir..

ÖNDER: Güçlü ve ünlü oluşu, yeteneği ya da toplum içindeki yeri dolayısıyla, ilişkili bulunduğu toplumsal kümenin ya da toplumun tutum, davranış ve etkinliklerini, belli zaman ve koşullar içinde değiştirip yöneltme yeteneğini gösteren, topluluğa, topluma kılavuzluk eden, toplumu örgütleyen kimse .Önder denir .Seçimle gelir.ve halkıyla aç susuzda kalsa da halk her zaman arkasındadır önder ve önderlerle birlik gücü güçlü bir devlet olur..

Dış dünyaya dik duruştur.. Hainlerin  yok oluşudur.. Var olmak içinde akıllanmayanlara ders verilme zamanıdır...İnanın bu belirsizlik gelecek dünyaya esir esaret olursunuz...Bakın geçmişlerde yazdığım gibi bir çoban Akdeniz’i Göl etmek isterler, sizleri hiç görmezler nefis çıkarcılar yanı şirketler içerde ve dışarıda münafıklarıyla fitne fesatla avuç ovalarlar.. Çok dikkat edin bilin maskelere aldanmayın altında insanlık nasibini almamış “yaratanın ilkelerini” yok sayan  insanlardan korkmayın korkusuzluk  onların korkusudur bilin onlar her türlü oyunları vardır.. Sizler ses verdikçe onlar korkacak.. 

Evet yazı düşünce karmakarışık dersin kafası karışık dersin sadece dersin şimdiki hayatınıza bakın hayat karmakarışık Var olan dünya değil dünya içinde yaşayan aklı şuuru olan insan ırkı nefisle karmakarışık .. 

Çünkü iki yolu ve çok yönlü yolu birleştiren matematikte kare kökü üç en dikdörtgen tek çıkış noktasından başlayamayışındır anlaşmazlık...Birileriyle ötekileştirme  yolundasın hep bir yolda bir amaca  amaç ise yaşadığın toprakları benim sevemeyişindir... 

Çünkü hep başkaları gelsin veya çoktan beri ötekileşmiş bir ötekiyi sevmeyişindir...İşte buda erdemliği kabul edemeyişin sen benle sevgiyi itmen sevgiyi iyi bilseydin onla birlikte daha güçlü olacaktın.. Anlamak çok basit sadece sevmek...Sevgiyle birleşmek işte orada istikrar barış huzur dış dünyaya dik duruş vardır. 

Öncelik vatan bayrak halkıyla bütünleşmek bütünleştirmek.. Bunu da Bilin ki dış dünyanın Lami ret kaos  oyunlarından tek yolu bulamayışınızdır.. Sebebi ise iyi insan kötü insan sanal vizyon senaryolarda akıl beyne ipnoz edilişidir.. 

sırlar kitabi kaos, strateji ,savaş oyunları, dik duruş, kim kimi bekler ,yok edici maskeli süvariler bölümlerinden kısa kısa alıntılar.. 

                             selcuk uysal çoban sakli şifa  

                NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 161 01 05 2019

                   Korku ve endişe.. Kendinizi kandırmayın  

Var olma korkusu yaşayanlar çaresiz insanlara musallat olurlar. Gerçek yaşam değerlerini kaybederler.. İnsanlık değerleri kaybedecek endişe korku içinde yaşamlarına devam eder ve balçık çukuruna kaybolacağı zaman yüzüne maske takarak insanlık nasibini almamış şirin esperi görünerek iç deki korku panik sarar dıştan eli maşalı sopalı korku endişeyle daha balçık çukuruna sokmaya çalışır...VE dış düşman masa altından sopa gösterenler  gösterdiği insanlık nasibi almamış kişiler kral ola çam hayalleri içinde yaşarken yaşatırken şunu hiç aklına getirmez.  

Dış düşman artık seninle işimiz kalmadı lafı deseler de ..ama nasıl olur cevabı verse de...Sen vatan sevdalısı olsaydın kendi halkını ateşe atmazdın...Lafı kulağında küpe oluru hiç mi hiç aklına getirmez. .O artık nefsine yenilmiş çaresiz bir bukalemundur.. 


Seçilen ve ya seçime adaylar olmuş kişiler “Halkın çoğunluğuyla seçilmiş bir öndere” kendini bilmez biri birileri hainler dış düşmanlar bir şekilde konuşma sataşma yapılıyor ise o kişi kişiliğini dış dünyada yitirmiş gözükse de dış dünya kendi düşüncesiyle halkı da aynıdır o ülkenin dense de düşünse de o onlar sadece kendi nefsine benlik çıkarına çalıştıkları ve dışarıdaki hainlerin maşası olduğu aklına getirmez.. “Halk devlet bakidir”. Yerel hükumet hükumetler ise geçici bir yönetimdir... Aralarından bir komutan çıkarı hiç düşünmezler.. içteki ve dıştaki sadece yapılan işleri son anı son yerli yerine koyacak zamanı bekler. 

Dünya var olduğundan beri savaş ..Tarih hep aynı bir gelir bir gider yurtlar ise gelip geçicidir. Siz sadece asrınızı yaşamakta bir asır sonrasını şimdiki çıkarlarınızla aklınıza bile getirmezsiniz.. Dünya var olduğu süre savaş devam edecektir.. Sizler sadece yaşadığınızı zannediyor tövbeler ediyor her kez bir ipe tutunmuş giderken...Aslı "yaratanın güzel dünyasında sevgiden uzakta yaşamanız"  . .insanlığını yok etmiş ve kör etmiş nefis.. Bil ki bu dünyaya sen tek geldin ve sen tek gideceksin kendini sorgula..

Sizler yaşamınız boyunca sadece çıkarınıza çalıştığınızı ve başkalarına hainlere hizmet ettiğinizi bilemeyeceksiniz.. Kimse dur olmayacak. .”Bil ki dur” kendinle başla kendi zaman perden de sevgini ver tek bir kurtuluş yolun orada.. 

Çizgini sen çizsen de unutma yaratan kaderini belirleyecek. O aslı ebediyet yoluna sadece tek başına gidecek ve yaptıklarınla yapacaklarınla sorgulanacaksın.. gizemli dünyaya nasıl var olduğun gibi bedenin içindeki enerji ruhun bu dünyada acı çektiği gibi yaptıklarınla yapacaklarınla acı çekecek.. Şu anda iki parmağınla kâğıdı ikiye katlayıp tırnaklarınla aşağıya doğru çekip içindeki titreşimi hissettiğin gibi o oradaki yaşamı hissedeceksin.

saklı şifa sırlar kitabi kaos strateji karda yürüyüp izini beli etmeyenler bölümünden kısa alıntılar.. 

                                selçuk uysal çoban saklı şifa 

                  NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 160 23 04 2019 

        An anınıza dikkat edin bir matematiksel hesap yaşam

Bir çizgi kadar yakın evrende zaman gün ay yıl yok sizler için zaman birimi uzunda olsa bilin bir göz kırpmasından daha az bir zamandasınız...Her insan şerefiyle ve kaderiyle doğar şeref ne alır ne verilir amaç onu kaybetmemektir kader ise yaşam boyunca doğruluk yolunda yaratanın ilkeleri doğrultusunda sevgiyle yol almaktır her şeyi iyisi doğrusuyla  "tayin eden  ve koruyan odur".. .saklı şifa sırlar kitabin dan alıntı.

                               selçuk uysal çoban saklı şifa

                       NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 159 19 04 2019    

                                                      19 04 2019

     Her büyük bir şeyin bir küçük başlangıcı vardır. .Oda sevgidir..      

Göklerin ve yerin mülkü Allah’ındır o diriltir o öldürür. Sizin için Allah tan başka ne bir dost nede bir yardımcı vardır...Berat kandili hayırlara vatan bayrak milleti için vazife başında olanlara duacıyım ..Şehitlerimize dua eder geride bıraktığı emanetler vatan bayrak emin ellerdedir.. 

Bu millet nefsi için savaşmaz sadece Allah için vatan bayrak millet insanlık için savaşır. .Saat 04 53 uyumaz uyandırır. İman dolu sonsuz şarjörleri dolu ."sözden daha keskin duvarda asılı Zülfikar bekler"....Kısaca sen yanız değilsin…Özgürlük barış huzur içinde BERAT sunar.. Korkma yürü bil sen yanız değilsin.. 

Bu durum da sağlık çok önemli vücudunuza zarar vermeyin sağlık kontrolden sonra kan durumunuza bakılarak kan dolaşımına önem verin vitamin mineral beslenmeye dikkat edin.. Meyveler besleyici sebzeler Temizleyici…Saat zamanı gelmiş 5 6 mayıs yaşam sırrınız ORUÇLA sağlık temizlik iman dolu şifalar gelmiştir ebediyete temizlik işte burada berat edeceğiniz gündür VE aynı zamanda baharın toprağın şifası sunulmaktadır.. Tabiatın çocukları gelerek sağlıklı nesiller getirilecektir...

Karanlık dünyada Geceleri kötü düşünceleri hainleri dürüp büken, gündüzleri bereketleri sunar yaratan sizlere verilen bir nefes hediye ve sağlık sunan bir emirle şifa dağıtan doğa bilin sizler için sorasını açmış rızık bereket günler diler.. Bilin ki yanız değil korunmaktasınız...Tevekkül edin Allah de zikret Allah de.. Hep yanı başında.. 

                                  Selçuk uysal Çoban saklı şifa  

                NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 158 29 03 2019  

                           BENİM DAĞIM BENİM DEVLETİM..     

Kin nefret içinde olan dış dünya ve içteki kaos çıkaranlar ülkeyi ne olacağını anlamaz yapılacak olanları hiç anlamaz yaşayanları da HİÇ ANLAMAZLAR secim öncesi ve seçim sonrası bilin durmayacaklar iyiyi kötü edenler içten içe kemirmek için Truva atına girenleri görün sizin son krallığınız..

Bilin Truva atına giren ve oraları alanlar bilin dış dünyanın yolun bittiğinde kaos kargaşasıyla yeni kutucukları açmak için yer ve zenin aramaktalar ve beklemekteler bunlara  fırsat verirseniz Geleceğiniz yok yükselmeniz yok huzurunuz yok...Suçlu ise senin bir günlük krallığındandır.. Suçlu ararsan Senden kaynaklanır. 

Dış dünya ve içteki hainlerin istediklerini alır esir esaret içinde YAŞARSIN.. Son kozları ve buda yetmez ise saldırılar bitmeyecek sıra ekonomi vurmak için bir daha baskı altına alacaklar..

Sen krallığını ülkeni düşünürsen ve benlikten çıkarak  hepiniz olursanız ve dik duruşunuz tek kurşun atmadan dünyaya hainlere ders verirsiniz...Sen nerde olacaksın derseniz ben dağda olancam.. Burası benim dağım ve benim devletimin.. Saklı şifa sırlar kitabi dan  çobanın dünyasından  ruhu zor yolculuğu doğanın ruhu  ,Halkın gözü halkın muhalefeti bu toprağın gözü  ve Karda yürüyüp izini belli etmeyen kanunlar dizisi bölüm ünlerin den  kısa alıntılar..

                     İşimizi işinizi Maskeli Şeytanlardan

                           Yolumuzu Düşmanlardan

                              Kapımız Nankörlerden

                              Uzak Olsun İnşallah.   

                         selçuk uysal çoban saklı şifa 

            NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 157 28 03 2019  

                                 İNSANLIK HEPİNİZ 

                      OLMAZSAN BİL GELECEĞİN YOK 

        KORKU BAŞARI GETİRMEZ..KORKARSAN ZAFER HİÇ GELMEZ. 

 62 yılın birikilmiş notları ve son 5 yılı yazılımları 05 07 2014 tarihli..

saklı şifa sırlar kitabı -Kanunlar ve Karda yürüyüp izini belli etmeyenler ve mevzuatlar..-Orta doğu ve dünyadan bahanelerle savaş virüsleri. -Dış dünyanın görsellikteki filim provokasyon sahte kahramanlıklar-Geçmiş tarih öncesi hain Truva atına bu devirde asırda gizlenenler.- Doğanın afetlerle insanlığa cezası bölümlerinden özet alıntılar.. Bölümlerden kısa özet alıntıları.

 -Orta doğu ve dünyadan bahanelerle savaş virüsleri, 

Fragman ,KAOS…. Amaçları Ak denizi göl yukarıdan aşağı denize ulaşmak baktılar yukarıdan olmuyor hikayesiyle aşağıdan oyunun içinde B planı devreye geçer amaç buydu aşağıdan denize ulaşmak kolay  olup…. İçerisinde sesi çıkmayan ve oyun kurucusu  hayali senaryo hazırlayarak aşağıya inen gruba sözde terör denen guruda bir bahaneyle bitmeyen bahaneler çok yukarı hamleyle yukarı ve aşağıyı birleştirerek  Hayal ettikleri BÜYÜK ÜLKEYİ KURMA  Adımları atıldı adım adım ülke istilası..

Arada ölen mazlumlar bir hiç uğruna ölmekte ama bilsinler ki bu mazlumların hesabını çok kısa zamanda doğal afetler ve bir sebebiyetle yaratan cezası çok ağır olarak bu sadece bir yerde bahaneler çıkartılan yerlerde olmayacak kendi halkının içinde yaşayan topraklar da. Afetler sürüp gidecek. Bu verecek zaman sizler için uzun olabilir ama bilin ki bir göz kırpması kadar.. Zaman yeri bilen “o ki” Her şeyi yerli yerine koyandır.

Doğa felaketlerinden kurtulamayacaksınız.. Yaratanın elçilerini istemeyen millet olarak hep arayış içinde olacaksınız içinizdeki göz maske takmış millet olarak anılacaksınız. Oyun PERDESİ Devamı… 

 -Karda yürüyüp izimi belli etmeyenler ve kanunlar

 Hepimiz olmak...  

Bir gün gelen krallık sağ ve sol elini haram nefis benlik kendi çıkarların için kullanıyorsan yarınlarına huzur bekleme.. Çünkü yok olacaksın..

Karda yürüyüp izimi belli etmeyenler ve kanunlar.. Her kez akrabasını doldurmuş iç ve diş dünyanın istemiş ligi işlem mevzuatları bilmeyişleri ve yön yönlendirme ne iş yapacakları bilmek sizin benim üç günü alıyorsa ve oradan bir şey öğrenmeden robot şekilde çıkıyor oradan öğrendiklerin le işini yapıyor ve sonradan sana ikazlar geliyorsa ve kendini savunuyor mücadele ediyorsan sizler bunu söylediniz desende oradan suçsuz girip suçlu çıkıyorsan ve daha sonradan da ..

Aaaaa pardon la seni teselli ediliyor san.. O devlet masallar destanlar diyarına leke sürmek tir.. Devlet baki hükümetler ise gelip geçicidir.. Suç ise bir günlük krallığın dır..

Yeni hayal kuran hukümetler ise ve yeni yeni ve daha sonraları gelecek muhalefet çıkarcıların çoktan nefse ve çıkarlarına çalışmaktadır..

A biz yanılmışız A pardonlar bitmez...

Bir atasözü iş bilenin kılıç kuşananın.. Bir başkası da sözler kaybolsa da yazılı ifadeler kaybolmaz lığı..

Haydi bakalım şimdi yeni yeni iş bilmezler yollarda sonrası da içeri alınmış kaos kargaşa yılları gelmeden..

Devletini düşünüyorsan gözleri son kez açman seçme seçilme ve araya dolaylı yoldan girişi olmadığı ve ters düş düğü halde giriyor ise girdi yol diş dünyanın ve hainlerin girişi olmayan yolun sonu da beklemesidir...

Bir günlük krallğı görmezden gelirsen kaos ve kargaşa başladığı yer olacaktır..

Birimiz için değil hepimiz için kral ol..Bil Tam 62 yıl geçmiş bir gün krallığı,bir gün krallığınız bir yanlışlık 62 yıl ve sizlerin geçmiş yılı gelecek beş yılın habercisi olacaktır.. 

-Dış dünyanın görsellikteki filim provokasyon sahte kahramanlıklar. 

Şimdi sizlere bu gün görselde 5 filim veya 10 filim aksiyon filim seyredin kargaşa kaos senaryo içinde hep Müslüman dini ve terör ettiren terör damgası vurgulayarak Müslümanlığı kötü imajla bahsederken seyredenlere illüzyon izleterek hipnoz ederek kendilerini kahramanlık göstermeleri ve en modern silahlar terör elinde gösteren Müslüman.. Gösterilen aktörlere bol öldürmede attığını vuran başrol aktörler..

Senaryo yazarlara bir soru sorun ve sanal aklınızdan soru sorun...Senaryo gereği virane gösterilen geri kalmış bir yer gösterilirken.. Senaryo gereği terörün eline en modern silahları vererek ulaşılmayan bir paylayıcıyı veya kıtayı yok edecek patlayıcıyı elde etmek için bir tesis olması lazımken bir virane gösterilen ülkenin nasıl olurda böyle bir insanlığı yok edecek silahlar nasıl olurda elde edilir...

Senaryo gereği bu silahlar gösteriliyorsa bu senaryo yazanlar çizenler ve aktörlerin ve figüran ellerine verilenler aslı terörizm olmuyorlar mı aynı zamanda silah sergisi yapmıyorlar mı terörün başlangıcı olmuyorlarsa.. Siz bilin ki hipnoz olmuş halde olmuş olduğunuz...

Aklınızda kalan ve tehlikeli sahneleri bir başrolün olmadığı ve figüran oynarken...Senaryo yazarında yazdığı yazılımını son kontrolü yapan din düşmanlığı ve ırk ayrımı insanlık sucu işleyen edebiyatçılar ve felsefecilerin insanlık kaos kargaşa çıkması için insanların aklında terör ve terörist gösterilen arkasında devlet desteği var oluşumunu kendi ülkesinde insanlık göremeyecek ve gördükleri de  karşı insanlar kendi devletlerinde karşı kişileri terörist olarak devamlı görecek,kendi yöneticilerini aslı teröristti ve terör çıkaranları göremeyecek.. 

Şunu da bilin senaryo gereği yazılan asker ve çıkarları için savaşa sokan kan emici yöneticiler şimdi gördüğünüz senaryo gereği kahramanlar aslı kandırılmış gerçek savaş olmadığı halde zorla beyni yıkanan gerçek askerler şimdi sokaklarda yaşamaktalar bunu da bir filim yapın o zaman gerçek terör teröristleri göreceksiniz estirenleri göreceksiniz.. 

-Geçmiş tarih öncesi hain Truva atına bu devirde asırda gizlenenler  

Hiç sordunuz mu kendinize seçtiğim seçeceğim kimler kimlere verecem diye yok.Tam yaş la 62 yıl yerel seçimler.. İçeri girimde ,diğeri içeri girsin de hayaller arasında hep çıkarları için uçuşan oylar verilen vaatler.. Sizlerin daha iyi olması için değimliydi.. Nerede sizlerin bir günlük krallığınız hep bana gelsin demekten öteye oy atmadınız.. Hep çıkarlarınız için oylardasınız...

Çünkü geçmiş yarım asrı görmüyor incelemiyor kim var kim yokları genç nesiller anlatamıyor bir ev halin de yaşamak isteseniz de komşunuz huzurlu değilse bil gelecekte sen de huzurlu olamayacaksın.. Çünkü aynı mahallede ayı sokakta aynı apartmanda aynı köyde yaşamakta ve oturmaktasınız...

Seni kendi kirli oyunlarıyla yıllar önce içeri sizmiş şu an bile içinizde siz den birileri olmadığı halde yönetim idari kısımlarda ileri yönetici kadrolar arasında AJANLARI göremeyecek kadar sizleri Truva atı hediyeler krallık vaadeler arasında altın tepsi de sundukları senin gördüğünle aynı olmayışını göremeyecek kadar nefsin içine gömüldüğün kanıtıdır..

Hem ülkenizde hem dünyada öyle bir birine bağlantılı sizleri savaş insanlığı savaşa sokacak sebepler var ki.. öncelikle seni köle olman için seni esaret yaşatmaları için iyiyi kötü kötüyü iyi eden sinsi hainler sızdıklarını göremeyecek kadar iyi yapılan işleri ve dışa karşı dik duruşu göğüsleyenleri göremeyecek kadar savaş korkusu ve acıyı sardırmışlar ki ..

Acıyı tahammül edemeyecek kadar açız oluşundur açlığa tahammülün yok yoksulluğu ada . Eğer başkalarının yaşaması için bir şeyler yapmıyorsan, vaktini boşa harcıyorsun Zaten acı çektin, zaten yıprandı.. Eğer senin için neyin değerli olduğunu  biliyorsan git ve onu al. Bunun karşılığını git ver.. Bil ki  acı bir gün belki bir ay belki de bir yıl acı bitecek.. Bunu bil  bizi biz yapan ışığımızdır bizi korkutan karanlığımız değildir..

Derine inmelisin ve kendine sormalısın. Kim olmak istiyorsun.. Diğer insanların kulağına kulaktan kulağa derinden gelen hain sese ve sesin gelmesinin bir önemi yok. Bir tercih yap, sadece karar ver.. Git Truva atını yık..

Geleceğin şu Çocuğa ne olduğunu söyledin mi ,sizler bizler, çocukların hayat mimarlığını çizmesine yardım ettiniz mi ,geçmişten gelen töre kültür inanç, iman hak adalet öğret mi  geçmiş acılarını öğrettin mi.. Kardeşliği sevgi sağıyı öğret bak o bundan sonra tekrar çıkan hainleri yok edecek.. Kültür töre hak hakikati ve önderini yönetim idareyi bilecek.. Truva atlarını kurulmadan yıkacak. 

-Doğanın afetlerle insanlığa cezası bölümlerinden özet alıntılar.. 

Kısaca şudur bu gün Rusya Japonya Hindistan Pakistan çın Tibet bu gün İsrail golon tepeleri gibi bitmeyen anlaşılmayan hak iddia edenlerle dolu dünyadayız savaş virüslerinde anlatıldı yazıldı iç içe geçmiş kutucuklar kaos başlatılıyor insanlığın sonunu dünyayı istila eden savaş virüsleri..

Bu çok kısa bir göz kırpması kadar...Her an yanında hiçbir yere saklanamazsın. Zaman saati anı vakitti çok iyi bilen o dur ki.. İblislerin ocağında afetleri çok kısa anda görecekler..”o” Her şeyi bilen ve yerli yerine koyandır.

...                           selcuk uysal çoban saklı şifa...  

                NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 156 20 03 2019  

     Anlamak zor olsa da anlayamamak sadece çıkar ve nefistir..

Hey insanoğlu gel 20 yıl ve 16 yıl geriye orta doğuya dönelim ve sadece para için ve insanları hükmetmek için ve sonradan sadece pardon la kalan bir söz.. Sizce nedir... 

Sizlere söyleyeyim siz bir savaş ve suçlusu ve insanlık nasibi almamış..İnsan olmayan sadece bu dünyayı nasıl sahip oluruz hal ve hareketleriniz bilin ki bu insanoğlundan korkunuz.. Korktuğunuz için hayata kanla bakmanız. 

Sizler bir psikolojik hal durumlarınız iyi insanları görememektesiniz Bilin yeni yeni kaos kutucuklar çıkartacaksınız. Ama şunu da bilin an ve an son saatleriniz geldi..  .

Hem sattığınız hem satamadığınız silah var yoklar sizleri var yemez doymaz bilmez yapmaktan öte oradaki yerleri ve ülkeleri kan zulüm kaos endişelere sokan sizler değil misiniz.. Hala bu gün ve gelecek (varsa) tarihe bakın hep ekonomi savaşları ölmez derken öldürüyor yok ediyorsunuz hatta koruyamadığınız kendi halkınızı bile...Aaaaa Pardon..

Geride bıraktığınız 2 milyona yakın insanları yok ettiniz ve ve 3 katı göçe zorladınız. .Birde terör der durursunuz acaba kim terör kendinize ve o toplum içinde yaşayanlar kim terör kendinizde sorguladınız mı..Dünyadaki Her kuruluşa taşısanız da siz bir teröristsiniz..

Bilin "yaratan" her seferiniz de siz psikolojik ruh halinize tabiyatın insanlık çocukları mazlumları korumak için hep gelecek..

Bu gün olduğu gibi 20 03 2019 "Tabiyatın iyilik melekleri "şeytanları ateşini .(Sadece iblis şeytanları psikolojik ruh hallerini) yok etmek için Tabiyatin iyilik melekleri söz ateşleriyle söndürecek...

(Ateş ateşle sönse de akıllı söz konuşmalarıyla sönecek akıllı düşünen insanlık neyin ne olduğunu görecek )

Evet bu gün nevruz tabiyatın çocukları baharın müjdeleri bilin yeni yeni tabiyatın çocukları doğmakta şeytan ve iblisleri yok etmek için yeni doğuşlar gelmektedir..

 "Hep beklenen hep sek ,sekse de çocukluklarında seksek oynayamamışlarıdır.". 

Akli sonradan psikolojik ruh hali insanlık olmayışları güzellik sevgi ruh halleri iblisin eline geçmiştir..İnsanlığa karşı sağlıklı faydası olmayışı da geçmişten gelen kin ve nefretle bakışı bakışları sadece gelecekler korkusudur..Korkuyla yaşayan da her an her yerde kaoslar yaratır. 

"Doğadaki karganın has yürüyüşünü bozmuş kendisini keklik zannetmiş kendisini yalanı düz ovada görmüş sekeceği yerde taş dağlara toslamış " saklı şifa sırlar kitabi psikolojik ruh halleri bölümü den alıntılar.. 

                                 selçuk uysal çoban saklı şifa  

                 NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 155 16 03 2019  

                              Ulus vardır insanları yaşatır..

Bazı ulusların içinde ise şirketler vardır kanla beslenir insanlığı yok eder.. 

18/03 Çanakkale 104 Birlik beraberlik diriliş Anıtı annelerimiz ve kadınlarımız ata nesillerimiz nesilleriniz. .Şu an anlarımız yıllarımız kurtuluş savaşın vermekteyiz ve veriyoruz dış dünyaya karşı. Her şey kadının ve annelerin elinde çanakkale savaşının 104 cu yılına girmekteyken bir kurtuluş savaşı bir daha kazanmak istiyorsanız.. Çanakkale anıtına gidin ..Türk'ü Kürdü Laz ı Arab ı Çerkez i Rumeli si Yörük'ü Pakistanlısı Filistinlisi Azerisi Azerbaycanlı niçin savaştılar Osmanlı ve Türkiye için..

Anneler ve gençler her milletten bu toprak için ..Şimdiki hayatınız için sizler için oradaydılar. .Şimdiki topraklarınız için. .Anıt önüne gidin dua edin bilin ki her bir dua tek yaratana inananlara gidecek ulaştıkça (savaşı çıkarlarına nefsine çıkaran kana doymazlar kanlarıyla boğulacak ve cehennem ateşinde yanacaklar)Bilin savaşan toplumda suç yok gözleri kan bürümüş gençleri toprakları olmadığı halde savaşa sokan liderlerde suç çünkü onlar bir savaş suçlusu. .Hep gelecek çıkar peşinde olanlar hayata kanla bakanlardır..

Bir Anzak asker annesi oğluna şöyle haykırır .O topraklar bizim değil niçin savaşa gidiyorsun oğul. .Hiç bir cevap vermez veremez. .Annesinden hatıra olarak tokat kalır...

İngiliz sıkmış olduğu yumruğu ..Osmanlı tokadı İngilİz'e hatıra kalır.. İşte bu asır hala sıkılmış yumruklar hedefindeyiz..

Dış dünya güler yüz maskeleriyle maske altında nasibini almamış dinler arasında kamuflaja burunmuş zebanilerdir ..Bunlar kendi halkını bile yok edicilerdir.

Ne yaparsa yapsınlar din ırk ayrımı yapsalar da bilin ki "yaratanın afetlerine ve Azraillerin” elinde olacaklar...

Ama bilin ki bu ulus hiç merak ve endişe etmeyin ki "yeni Zelanda' dan Avusturalya gelen topraklarından uzak olan zebaniler tarafından kandırılmış olan gönül insanları "Ulusunu canla başla koruyan ve savunan kınalı kuzular yaralı Anzak askerini sırtında revire taşıyan ,yarım oğün ekmeğini paylaşan "Kınalı kuzuların Osmanlı Türk askeri" ATALARI SİZLERİN ATALARINIZ .TÜRKİYE YE Bizler emanettir..

Uzaktaki anneler Atalarınız için üzülmeyin onlar bize emanet. Bizler için inancımız içinde onlar yaşamaktadır. Güvenilir ellerdedir ..Bir Türkiyeli Bir Türk sözüdür..

Dış dünya unutmasın ki.. Bu Asırda onlar için zebanilere ..Osmanlı Tokat ı atmıştır...Şunu da bilin ki kin nefret içinde sıkılmış yumruk acık sözlülük gene bir osmanl ı Tokat ı dır.

Evet bazı ulus mazlumları korusa da bazı ulus içi de insanlığı yok ediciler vardır ..bunlar servetlerini kaybetmemek için dünyada bir avuç zengin kanla beslenerek servetlerine servet katarlar...

Bunlar bilin ki düşman olsalar da çıkarı için asrın yakıt kömürü düşmanından alarak kendi ve başkasını savaşın içine sürükler.. Bu tip olumlar tarih sayfalarını karıştırarak bulup okuya bilirsiniz..

Asırlardan beri var olan  bilinen 2200 yıl ve Osmanlı 600 seneye yakın kendi öz topraklarında.. Bazen de öyle olur ki dünya dünya ya yeni şeyler bularak istifade etsindi ye projeler yapılır çizilir ve bir ülke içinde çekemeyenler kamuflaja burunmuş olup bazen de ben buldum ben buldum delisi olurlar bazen de içlerindeki fesatlıklarla fitneyle kışkırtmayla oradaki halkı kandırırlar sana öz kardeşini düşman ettirirler. Geri çekilirken de bir daha görmesin diye gözlerini oyarlar.. Çünkü korkuyla yaşarlar.. Korkuyla yaşayanda kanla beslenir..

Bu asrın Osmanlı zamanında kömürden çok fosil yakıt bulan Osmanlı işte bu tuzaklara o zamanın kendisini zulümlerle dünyayı kasıp kavuran İngiliz içlerindeki kamuflaja burunmuş zenginler bu kaosları o asırdan da eski zamanlarda Hindistan’ı Afrika’yı doğu blokları bir birlerine düşüren din altında gene kamuflajla yeni kılığa bürünen kan emiciler o ülkenin zenginliklerine el koysalar da .

Bazen de sana müttefik olanlar savaş mağlup oluşuna da arkandan zil çalıp olanlar bile olsa da.. İnsanlığı yok edemediler...Şimdi Türkiye’yi Türklere çok görmekteler.. Tüm sebebiyeti “yaratana en yakın ve Türk”  oluşumuzdur...

“Bazı insan insanlık sevgi paylaşmayı insanlığı sevenler yaşam için su gıda yardımı edenleri ve yardım elini uzatanları hiç unutmamışlardır” Tarih asır geçse de sevgi saygı  iyilik yok edilemeyecek..

                               Selcuk uysal Çoban saklı şifa

                  NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 154 13 03 2019   

                              Yarınlar için saklı sağlık şifalar

Baharın gelişiyle göçmen kuşların getireceği virüslere dikkat edilmesi bilhassa kümes hayvanlara dikkat edilerek sabah saat 10 11 sonrası salınması yağmurların arkasından salınmaması ve file örtülerle korunması ..İnsanoğlunun da her dokunacağı her yerin görünmeyen virüslerin olduğunu düşünerek daha dikkat edilmesi...Ofis evler de tütsü yapılması öncelikle sağlık testi  vitamin ve mineral  hastalıktan korunma bölümlerin okunarak daha dikkat edilmesi.. Her ağızdan alınacak her şey direk bağırsakları vuracak... Daha sonrası kana karışarak diğer hastalıklar...Unut mayın can boğazdan ölüm ise bağırsaklardan başlar... 

Not...Bil hassa hayvan dışkıları göründüğü yerlerde bir eldivenle alınması veya kireçle atılması köylerde diğer hayvan dışkılarına kireç atılarak kurutulması ..

                                       selcuk uysal çoban saklı şifa 

                       NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 153 12 03 2019   

                       En kolay katil olanlar hayata kanla bakanlar      

Zülüm baskı kaos her türlü kışkırtma kişi ve kişiler ,aslında en beceriksiz ve korkak canlı yaratıklardır. Küçük, amaca uygun savunmadan ya da intikamdan anlamazlar; onların nefretleri, zeka ve akıl yoksunluğundan dolayı, yok etmekten başka bir çözüm tanımaz.. Bunla birlikte geçmişten gelen ve zaman zaman içlerinde yetiştirilmiş planlanmış o ülkenin ve halkın yararına yapılacak işleri raflara bırakarak bu git yarın gel felsefeleri dışarı temaslı içeriyi hareket ettirenler zaman vakit geldi BU MİLLET UYANIYOR artık BAŞA ÇIKAMAYIZ KORKUSU endişesi yaşayan canlı yaratıklar yukarıda yazılan nefreti kusmaya içerdekileri kandırılmamışları kandırma ve yok etmeye başlayan yaratıklar ..Uyanan bu millet sırayla katma değerli projelere bir biri ardına gelişmesiyle..

Kurnazlar itirazcılar karşı uyandığını görünce  azan azanlar hainler dıştan baskıları artıkça yapamayacakları boş keseden vaatlerle,“ aslı asıl alan halk tozlu raflar temizlendikçe kalkınan o ülkeyi 60 yıldan beri yapılamayan yapılamayacakları gördükçe” boş konuşmalarla bak dolar şu oldu bak eko şu oldu bak millet aç diyen kişi ve yaratıklar sadece kendi nefsini ve kendi çıkarını dış dünyanın çıkarını düşünen bir avuç  gölge yaratıklar tekrar eski tozlu raflara gömmeye çalışan içte ve dıştaki güçler ellerindeki tüm okları fırlatmaya başlamakta geri kalmıyor bazen de ikna kabiliyetli  maskeli kişi ve kişiler kendi nefsini çıkarını düşünen  kişi kişiler akıl zeka noksanlığı derken ilerde cahildik demesine karşılık dense de aslı ise kurnaz hem de hain oluşlarından tekrar fırsat yakalamaya çalışan asalak dış dünya dış dünyanın fenomen kokularıyla tekrar larvalara hücre kozalağına girmekten gene fırsatları havanın nem akışına göre kozalakları şeytanın ateş buharında tekrar bir ipek kaftanına bürünmek istemekte olsalar da bu sefer başka yol arayışlarıyla tekrar tekrar bitmeyen korkak canlı yaratıklar hala...

Bu MİLLETİ BÖLERİZ YIKARIZ UYUTURUZ der ve gene yollara düşerler ve düşseler de ..Bu millet  şamar oğlanı gibi pataklasa da Osmanlı tokattı atsa da.. Amaçları farklı...

Dış dünya bu ikili oyun aslında üçlü oyuna girse de.. Gölgecillerin ve asalak olan aracı gölgecillerin ..Amaçları kendi ülkelerini diş dünya ülkelerini  kaos şiddetle züllümle  global dünyayı alt üst ederek savunma silahları savaş silahları satarak her türlü üçlü oyunları bırakıp ekonomi için dörtlü oyunlara girmekteler ve anlamayan akıllanmayan canlı türleri...

Karşılıksız para dünya güçlü devlet  diye dünya dolara endeksli parayı basmakla ufak baskı politikalarla bir tuvalet kâğıdını bir valiz dolusu parayla aldırmak yatırım politikası oynamaktan gelecek yıllarda bu sefer beşli oyunlara girerek yüz yıllık dünya paylaşımın dan dünyaya tek lider olma peşine koşmaktan geri kalmayacaklar..

Bil bil ki hala “dul avrat otu bazen de tatula otu ” ile uyutuluyorsan beynin illüzyonlar korku yaşıyorsan ..Hala anlamak mümkün değilse bil sen esir ve esaret içinde yaşamaya adaysın  Ha bitecek mi hayır bitmeyecek...Ama senin milliği oluşun seni ve neslini sonsuza dek inancınla koruyacak..

saklı şifa sırlar kitabin dan akıl savaş strateji kaos bölümlerinden kısa alıntılar.. 

                            selcuk uysal çoban saklı şifa.. 

             NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 152 11 03 2019  

 Gölgeler .. Canlıların gölgeleri doğanın gölgeleri ve aracı gölgeler..  

İnsan kendi gölgesi kendine has davranışları dağların has gölgesi güneşin doğuşu ve batışıyla hareket eden gölgeler...Doğal bir yaşam...Dağ zirvelerinde kartalın düşen görüntülere keskin bakan davranışı iç güdüyle pençeleri güçlü oluşunu saysa da , yerdeki aslanın gölgelere düşen kokuyla davranışları diğer canlılara korku verse de ..Bunlar bir yaşam  tarzları ve hal hareketleri kendilerinin korku içinde oluşları kendilerine savunma silahı olarak görmekte ileri bir şey değildir.. Her canlı kendi gölgesinden aklın ilizyon hayal endişe duymaktan ötede bir şey değildir.

Geceleri ise yıldızların dolunayın sis teki gölgeleri ise canlılara göre korku endişe savunma veren davranışları.. Bunlar hep akılda kalma sebepleri ise insan canlıların anlatım filim görsel bilip bilmeden anlatımlardan korku endişe yaşamak için diğer gölgelerin doğa üstü global sahte gölgelerden başka bir şeyin olmayışı ve diğer canlılara korku endişe vermekten  diğer savunmasız canlılara korku gölgesi salarak yaşama tutuna bilme ne oluyor ne olacak korkular salarak diğer çırpınan canlıların ve canlılarda savunma mekanizmasının harekete geçirip kaos ortamları yaratan gölgeler...

Bunların hepsi akıl beynin vücudun acı hissi korkusundan ibaret olsa da.. Yaşam hayata tutuna bilmek için göz perdelerin sıkıca bağlanması sizlere aracı gölgeler koyarak tüm ekonomi çarkınızı canavar hatta enflasyon canavarları geçmiş korku endişe kaos ilizyonları gösterseler de  de akılda kalan aracı gölgeler hayatınızı altüst etmek ten öte gölgeler değildir..

Bunlar ise dünya güçlü devlet olarak yönetim idareyi almak için korku senaryosu gölgeleri vermek Diğer ülkeler korku endişe salarak o ülkenin içten ve dıştan kukla gölge oynatıcıları sizlere illüzyonlarla cehennem içinde pembe dünyayı göstermekten öte bir şey olmadığı gelecek yaşam hayatınızı cehenneme ve cehennem  ateşine çevirecek bir yaşamı göremeyecek kadar aydınlatmaları sebebi sahte gölgeleri düşürmemek ve görememek için pembe yaşam yeşil adiyi iyiyi kötü kötüyü iyi yaparak altın tepside sunmaların sebebi seni esir esaret içinde yaşatmaktan öte bir şey olmayışıdır..

Her kes vaatler verir şimdi gölgene bak sen neysen gölgen aynasını yapar.. Birilerin gölgesindeysen birilerinin gölgesini yaparsın sonrası İKİ ELİMİ KAFANA KOYAR gölgende aynısını yapar. Geçmiş tarih gölgelere karışırsın..

O gölgeleri karıştırın ÜLKEYE UFUK DOĞAN VE DOĞAR bir gölgeye ve o ülkeye karanlık çökerterek kendi ,kendine ve diğer sahte aracı gölgeler gelerek vaatler sunsalar da kendi çıkar gölgesi ve diş dünyanın gölgesi ve aracı gölgelerin isteği doğrultusunda  bir birlerini hep o ülke üzerinde yeni bir refah ülkesi altın tepside sunsalar da aracı gölgelerden kurtulamayışları dır..

Dünya ülkeleri kendi gölgesinden endişe duyan gölgeler ve çıkarı için kendi gölgesinden korkan aracı korku ilizyon gölge oyuncuları dünya güçlü devlet kendi gölgesinden korkan güçlü devlet diğer ülkeler için aracı gölgeler basarak dünyanın % 60 şini aracı gölgelerle kendi sahte gölgeleri güçlendirerek diğer ülkeleri batırmak istila etmek ten öte bir şey değildir..

Bu gün elinizde olmayan hatta cebinizde gölgesi olmayan dolar ero dış dünyada güçlü devlet olmak için ve güçleriyle gölge dolar basarak bastıkları gölgenin karşılı olmadığı halde diğer ülkelerin hain aracı gölgeler o ülkeyi batırdığını göremeyecek kadar içinizdeki nefis çıkar için dolara eroya gölge düşürmemek için  bu kadar aydınlatmanız hatta ateş püskürten üç başlı canavardan başka bir şey olmadığınız ve içiniz deki korku gelecekte SİZİN İKİ ELİNİZİN KAFANIZA koyduğunuz gelecek halinizdir.

Boşuna çırpın mayın kurtuluşunuz yok...Kurtuluş sadece aracı gölgelerden başka gölgelerden uzak kalmanız kâfi.. Nasıl olacak derseniz.. geçmiş haliniz şimdiki haliniz gelecek hayallerinizin korku gölgesi den uzak durmanız ve  fazla yazmama gerek yok gelecek için sırlar kitabin da aktarıldı yazıldı . 

Sadece şunu söylemeden geçemem öncelikle milliği olmak sen milliğiysen bastığın topraklar sağlamdır...Fazlada geri gitmek istemiyorum hayatında canlı, canlı yaşadığım 1980 öncesi ve 1980 sonrası  yapığım katma değeri yüksek tüm projelere hayırlarla ve yoklarla karşılaştım.. Çünkü gelmiş geçmiş tüm yöneticiler dış dünyanın gölgeleriydi Sümer altın açar, kimisi de benim memurum işini bilir paralar konsada haksız kazanca hayırlar dediğin zaman...Hayallerin hep geri kalır...

Ama şimdi dağlardan akan kaynak öncelikle arık ,sonra cay, dere ,ırmak ,nehirlere göllerle birleşerek bulduğu her fırsat boşluklardan denizlere okyanuslara açıldı. Yıllar ve asırlar çeyrek yarım asırdan beri raflarda bekleyen tozlu projeler tek tek ayağa kalkmakta 50 yıl önce olması gereken buydu...Ama hep gölgeler sahnelerde sana yok dediler..

Ekonomide sanayide her konuda hep hayır yok yapamazsın edemezsin içten dıştan her türlü kaos gölgeler her seferinde yeni sahneler aldılar seni hep savunmada savunma silahları emanet vererek sen yapma dercesine ve başkalarıyla iş yapsan da sana bazı müttefik dost görünen üç maymunu oynayan her şeyde renk değiştiren bir canlıya benzeyen o canlının doğal yaşantısına uymayan değişik mahluk sisli karanlık ta ki işe yaramaz bir ağacı gölgesi akıl korku ilizyonlarla doldurulmuş korku salmış  sahte gölgeler hain aracı gölgelerle  seni sömürmek ve daha da sömürmek için sınırlarında zor durumlar sokarak diğer gölgeleri el altından sopalar göstererek kışkırtarak ,devlet vaadi ,krallık kaos fitne fesat kandırılmışları üzerine salarak  bunlar seni sömüren yok etmek için en yakın dost görümlü aslı olmayan aracı gölgelerden başkaları değildi..

Bitecek mi hayır bitmeyecek sen pes etmedikçe yoluna devam ettikçe sisli havalarda gölgelerin korkusu sen milliği olduğun süre sağlam topraklarda olacaksın...Güçlü olmak istiyorsan katma değeri yüksek geri dönüşümlü her aldığın teşvikleri hesabını verecek istersen en yüksek sanayi veya istersen evde incir reçeli yaparak aracı gölgeler olmadan katma değeri yüksek üretimler yaparak milliği topraklarda havuz dönüşümü sağladığın ,müsrifliği kestiğin süre en yüksek ışığı yakaladığın vakit zaman bil ki  o korku salan gölgelerin hiç biri olmayacak..

saklı şifa sırlar kitabı savaş strateji akıl sanal gölge oyunları bölümünden kısa kısa alıntılar..

                                 selçuk uysal çoban saklı şifa.. 

              NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 151 0703 2019  

                               Regaip kandili 07 03 2019

Şehirler dağlar gibi saf temiz olsaydı şehirleri tercih ederdim. Dağlarda şehirler gibi olsaydı.. Artık yaşanacak yaratanın yarattığı insanlık aslı olmayışından toprağı seçerdim Savaşı kazanmak istiyorsan kötülerin savaşını iyilerin seyirci kalması sadece kafidir.

Ölüm son olmadığı için ruhun ve bedenin asla yanız olmayacağını inancımla bilirim. Zaman perdesi yaşam süresi kadar kötü virüsler sonrası birbirlerini yer bedenleri toprağa ruhu ise iyilere hesap vereceği saat dır. Vicdan ve ruhun anahtarı ise akıldır..

Beden sadece sıvı kanla hareket halinde emzimler vitamin mineraller mineral tuzla ve nefsin hakimiyet izliğiyle beslense de.. Hissin tehlike sonar sinyali verse de. Acı çeken beden değil vicdan ve ruhtur. Geçmişten gelen geçmişi göremeyecek kadar körlük ise benlik ihtişam şan şöhret gelip geçici hakimeyetliktir .

Kalıcı baki ise sevgi saygı yardımlaşma aklınla vicdan ruh ebediyetin anahtarını bulmaktır.. Akıl senin en büyük hazinendir her şeyin başladığı yerde bittiği gibi bittiği yerde tekrar başlar..

saklı şifa sırlar kitabin dan “Dört hak kitabı” İslam ruh düşünce ve akıl bölümünden kısa alıntılar.. Devam edecek 

                          selcuk uysal çoban saklı şifa

                     NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 150 06 03 2019    

                             Baharın gelişi Toprağın uyanışı     

                       Anlamak isteyenlere anlatıp anlayamayanlara.    

Kışkırtma bir kaos silahıdır seni maşa olarak yanış yola sürüklerler. Dış dünyanın istemiş olduğu da budur.. Savaşı kazanmak istiyorsan kötülerin savaşına iyilerin seyirci kalması sadece kafidir .Ölüm son olmadığı için asla yanız değil ve yenilemesin kin nefret kalkmış kardeşlik beraberlik zinciri perçinlenmiştir ..Kötülere karşı en büyük silah insanlığın beraberliğidir. saklı şifa sırlar kitabin dan kaos bölümünden kısa alıntı.. 

                            selcuk uysal çoban saklı şifa..   

   NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 149 27 02 2019  

                                Var olan güç yok saymak... 

                 Bir dünya vatandaşı, dünya için söz söylemeye

                       hakkım var. Var sayımları yok Saymayın. 

Dünya üzerinde kuzey güney kutuplarında araştırmalar yaptıkça dünya ekolojisi bozup insan oğluna gelecekte çok büyük tehlikeler ,virüsler ,bakteriler ,yeni canlı türleri , üretecek olup 50,100 yıl içinde çok farklı canlılar ,çıkarak ,onla kalmayıp deniz üzerinde baraj planları yapanlar dünya akış akordunu bozarak ,denizlerin nefes almasını kesip ,denizleri kurutarak, çok büyük tuz çöllü haline getirip gelecek nesillere tehlike yaratmak tan başka hiçbir şey olmayacak. Doğan güneşi ,batıdan doğdurmak istiyorsunuz,5 milyar yıldan beri yaşayan dünya ile şaka olmaz ,insan oğlunu yok etmekten başka bir şeye yaramaz, bu gün örnekler verir sek kara barajlar göletler ,kanallar gerek siz yerlere kuruldukça ,ve yer altı su yollarını bozdukça yer altı ısıtmayı akordunu bozarsanız ,hava akımları bozuldukça ,yazı yaz olarak ,kışı , kış olarak yaşayamaz sak, iklimlerin değiştiğini göremiyorsak, gelecekte ne büyük tehlikeler olacağını göremiyorsak ,teknoloji değiştikçe ,tarım alanları kısaldıkça yer altı sularını kaybettiğimizi ,30 yıl ve yüz yılın içinde ,bir damla içecek su bulamayacağımızı bilmeniz. bildiğiniz halde ,hala fosil yakıtlar ,yakmaya çalıştırmanız ,fosil yakıtlar yandığı sürece havaya salınan gazları, dünya ekolojiyi bozduğunu, bildiğiniz halde ,hala neden…..Bu gün spor olsun diye safari yaparsınız ,ama gelecekte, okla mızrakla avcılık yaparsınız . Dünya sahiplidir. yaşamak içim fırsatlar veriyor... 

                               selcuk uysal çoban. saklı-sifa.

                NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 148  22 02 2019  

                     Aklı şuuru olan her kimse bilmelidir ki.. 

Bir canlıyı kısırlaştırmak kastı araba veya işkenceyle öldürmek gibidir.. Doğa şartlarına göre yetiştirmek ise doğanın kanunu içinde uyun sağlayacaklardır...Bir insan oğlunun vazifesi ise aklı şuuru olmayanlara doğanın sert koşullarında onlara yardımcı olmak. .Bu gün göstermelik ve soy kaybolmasına el ayak olan fikirler yarın insanlığa da aynı uygulamalar gelmesine eş değerdir. .Aklı şuuru olmayan bir canlı bir lokmaya siz insanoğluna sadık kalıyor ve gerektiğinde sizleri koruyor ise bil hassa geceleri .Aklı şuuru olan bir insanda zulüm kaos savaş kışkırtma eşine dostuna en sert baskı uyguluyor ise acaba hangi tür canlıyı kısırlaştırmak yok etmek lazım.. Hiç bir köpek saldırgan değildir sadece yetiştirme tarzından kaynaklanır. .Onu o hale getiren ise bir zevk veya bir görev haline getiren insan oğludur...Eşittir.. Bir kendinizde sorgulayın...

Kısırlaştırmak en tehlikeli diğer canlılarda haldir.. İnsan oğlu gibi bunalım geçirir..saklı şifa sırlar kitabı canlıların doğa kanununda bölümünden alıntı.. 

                                  selçuk uysal çoban saklı şifa

                  NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 147 20 02 2019  

Bu ekip doğayı sevenler Tasarımcı ve menejerler genç beyinler fikir ise ihtiyar bir dağlıdan çoban.. 

Sadece anlatım var şohw yok reklamda yok illa ben ben de yok sen varsan doğayı yaşatacak san ön çelikle nefsi kaldıracaksın hiç bir karşılık beklemeyeceksin şan şöhreti benliği yok edeceksin bir canlıya iyilik yapıyorsan karşılıkta beklemeyeceksin. .Sağlık bereketi ileri yıllarda sana ulaşır ve gelir...Önce kuşlara yuvalarıydı 07 / 2018 de yapı dı şimdide dağlardaki başıboş dolaşan arı dünyasına katkı hastalık tutmayan kirpi karınca varova barındırmayan biyolejik kovanlar (kovan ölçüm tasarım için dışarıda satılan bir kovandan alınma) ama ( Bir canlının doğal yaşam alanı biyolojik kovan yapımı 01 2019 ) Dağlara taşlara insan eli değmeyecek ulaşılamayacak yerlere.. ..Durmayın yapın ..Doğa gelecek için insanoğluna bereketi gelir...Yapılır mı yapılır. Yapıldı da sök tak de monte sen daha iyisini yap "yapa bilirsin". .saklı şifa sırlar kitabin dan sanayi ve sinayii üretim bölümünden alıntı .. 

                           selçuk uysal çoban saklı şifa     

             NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 146 19 02 2019  

                           İsteyeceğin tek şey sağlık           

Kin nefret "her kitapta" aynı cezadır "yaratandan" uzaklaştırır kendisini ateşe atmak gibidir.. Her kim kendi ve başakların  çıkarına ülke ve halkı zulüm kaos sa sokuyor ise gelecek nesli yoktur. Her kim ulusu ülkesi ve halkı için milliği toprakları savunuyor ve maske takmış hainleri bertaraf ediyorsa her an anları mazlumları koruyor ise bu dünyada ve gelecek boyutlarda nesli sonsuza kadar yaşar insanlığı halkını ülkesini yaşatır. 

                                 selçuk uysal çoban saklı şifa.. 

                   Ne düşünüyorsun 2 sayı 145  18 02 2019  

                           Şimdi insanlık için var olabilmek. 

Gelecek ve şimdiki yaşam için her kes biliyormuş gibi yaptı ama gelecek ve gelecekteyse ise " Tek bilen yaratandı "Yaşama farkına vardığınız zaman yaşamın farklı boyutunda olacak şimdiki yaşamınızda "elçilerle" ve doğa üstü ikazlar gelse de yaşamak yaşatmak için hiç farkına varamayacaksınız benlik nefis zulümle insanlık yok olacak "Her kitapta kısasa kısası "bildirdi.. Sis isteseniz de istemeseniz de yok olmak hep peşinizde olacak. Bunu bildiğimiz halde bu ne telaş bu dünyada yoksa ebediyeti mi düşünmektesiniz an anları bilemediğin gibi yarın zamanı vakti bilemediğiniz halde bu ne kaos şiddet...Bak hep bildiniz biliyormuş gibi yaptınız ama "gizem " bir göz kırpması kadar yakın vakit ve zamanınız..

                                  selçuk uysal çoban saklı şifa

             NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 144 10 02 2019

                           Yaşam ve Hayat İki tercih   

İyi yol ve Kötü yol .Hep iyi yolu seçtik ama hep kötü olma yoluna girdik...Kötü yolu seçip hiç iyi olma yoluna yanaşılmadı.. Baktık ki ikisi de aynı yol...Çatal ağzında duran insanoğlu dürüsttü iyi kötü yoluna bazıları da kötü iyi yoluna çekildi baktılar iyi kötü kötü iyi oldu...Yazılar gibi karmakarışık dersiniz ama hayat karmakarışık...Kimse "Kuran" ipine " Tevekkül dört hak kitaba " İnsanlık doğru yola sarılmadı.. Yanlış ve doğru yolu bulmak insan olmak ve doğru nesil yetiştirmek.. Her isteyene göre yazılmaz.. Kendi isteğine göre de yazılmaz.. Düşündürücü düşünce yazarsan düşündürücü hayat ve yaşam labirent içinde ve aklın yoluyla sağlık ,sevgi ,sevmeyi insanca yaşamayı daha rahat bulursun.. Yakında yazınca anlarsınız..

                                  selçuk uysal çoban saklı şifa 

              NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 143 09 02 2019  

                           Sizler kendinizi çok iyi bilmektesiniz 

Evet bu gün kartal masum ölen tüm insanımıza Allah tan rahmet yaralılara acil şifa.. 

Bir binanın 30 ila 50 yıllık oluşu var iken geçmişte başkanlar adamım deyip secim vakti ruhsat verenler içiniz rahat mı sizler şu an katilsiniz.. Sadece   İstanbulun kartal mı..

Başta mersin mı Antalya İzmir 3 5 7 yerine 15 17 kat çıkanlar denize sıfır olup 21 kat çıkanlar başka sebeplerle statik hesaplar unutularak yanlışlıkla 5 cm fazla 4 santim eksik dökülen yanlışlıkla dökülen betonlar olduğu halde ruhsat verilen binalar sizler geleceğin katilleri ve ölen mazlumları ölüm sebepleri olacaksınız ı. göremiyorsanız. VE gelecekte obruk, sismik, kayma ,hareketlere ön adaysınız...

Aman malım elinden gider deyip kontrol ettirmiyorsanız. .Bilin sizleri gören yaratan rabbim ve ölümden ne nereye saklanırsanız peşinizde ki Azrail olduğunu unutmayın...

Bir kısmı sırlar kitabi saklı şifa karda yürüyüp izini belli etmeyenler ve kanunlar yasalar bölümünden alıntı...

" Suçlu aramayın önce bir suçsuz bulursanız inanın tüm suçluları bulursunuz onuda nefis saklamıştır. ".

(Allah bir katına sever doğruluğu) İnsanlığa yaptığınız kontrollerde ve yaptığınız binaları ve oturduğunuz evleri çok iyi bilmektesiniz çıkın kendinizi deşifre edin 10 KAT HACA GİTMİŞ GİBİ içiniz huzur duyar.. Buda bir tür helalleşmek .Gelecek insanlığa ışık olun ..

                                  selçuk uysal çoban saklı şifa   

                  NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 142 08 02 2019 

Hayalinizdeki geçirdiğiniz tüm projeleri gerçekleştirecek siniz yeter ki yaratandan isteyin o yerli yerine koyandır..

Dünya hep bir yeri düşünür ama bir türlü paylaşamazlar 100 yıldır bir türlü ele geçiremezler o ulus Türkiyedir...Bu bir dünyayı bir birine bağlayan yoldur.. Tek bir yol ve her yol Türkiye ye çıkar.. Edirne den İskenderun a İskenderun dan Samsuna Samsundan Ankara İzmir e İzmir den Hakkari ye Devleşen oto yollarda ve şu an yapılabilecek ve güçlü kamyon modelleri varken çok yollu kamyon römorklarıyla 3 4 5 hatta 6 metro kamyon metro otobüsler le sadece orta şeritler veya yan şeritler dünyada ve Avrupa da bir birini sollama yasağı olan tırların gibi metro kamyon şeritleriyle yapıla bilirken ve belirli km ler de tahliye veya dinlen me cepleri yapıla bilirken..

100 yıla aşkında hala çok yönlü nakliye tren yolları yapılamazken ve taşıma maliyetleri sağlık yeme içme nakli yatlar la hem mazot artışı yapılması için hem de milletin alım gücü artsın zorlaşsın diye her türlü oyuna girişen dış dünya kaos fırtınalar estiren ve geçekmiş 50 yıl projeleri ve bu gün önderlerin kesin kararları var iken dış dünyanın fitne fesat oyunlarıyla göremez olmuş bir millet var ise.. Hala geri kalmışlığından dır ve kendisinden ve ne diyecek korkusundandır.. Korkuyla yaşayanlarda esaret içinde yaşayacaktır..

Evet daha bitmeyen iki hamleyle ağır silahların namlu ithal yerine içe dönük demir çelik fabrikalarımız onlar açık ve atık duran fabrikalarımız dururken acaba hangileri hangilerini beklemekte...Beklenen gerilse gelen kim, i bekleyecek beklemekte olacak...saklı şifa sırlar kitabin dan var olan gücü yok saymak bölümünden alıntı..

Maddeler birleştirerek sananın mayasından ve suyundan kurşun geçirmez levha ve çam yaparken çıvan pençeni suyu ile esnek ve kırılmaz çelik dövülürken doğa sizlere sunarken siz hangi ezber yoldasınız...Uzaydan gök taşı ağrıyarak uzayı evreni keşif e çıkmayın yaratan bu dünyada her şeyi vermişken.. Bilin ki madde birleşimler ayrıştırmalar homojenleşen birleşimlerle evreni keşfe çıka bilirsiniz kömürden sonra fosille misket oynayarak insanları ölüm ve zulüm le uğraşarak hem kendinizi hem de insanlığı yok etmektesiniz.. sağlık ararken tüm insanlığı hasta edersiniz.. amaçta bu dur iblisin oyunundasınız ..İnan hasta ve cahil değilsin sen sadece bu dünya malını nasıl bırakacak korkusuyla kurnaz yaşamaktasın... 

                         selçuk uysal çoban saklı şifa 

                     NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 141 01 02 2019 

              Çıkarlı bir insan için Anlaması zor anlaşılması zor

Her 4 ve 5 yılda sonlarına doğru döner ekmek promosyon sosyal hizmetler sağlık bedava dağıtılırken geri kalan günlerde hak hakikat adalet nerede .Dur söyleyeyim geri kalan günlerde hak hakikat ve adalet biraz daha dış dünyaya hortum yerine delikli drenaj borularıyla döşemek akıtmayla geçer .Anlamak zor değil mi nefis çıkar için başka yolunuz olmadığı için. Ama "yaratanın ilkelerinde" kısa yolu vardı gerçek hak hakikat adalet sevgi ve merhamet vardı. O da an anlarınız anlamanız için  doğuş batış vakitlerdi var olduğunuzu güzelleştiren güzelleşen di.

                              selçuk uysal çoban saklı şifa.  

Merhametinle sen kendin ol.ol ki bu dünyada aslı yaşadığını anlayasın YOKSA   iblisin Balcık çukurunda bocalar ve yol alırsın

Tezgahlarında promosyonla kimlerin oylarını çalmakla yönetici olmak değil. Hepimiz özgür iradeyle verdiği değerle DEVLET olmak. 

              NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 140 31 01 2019

Yorumlarda saklı şifanın ekidir okuyun hasta olmayın.....Konuşan adam olmaya uzun anlatmaya gerek yok....08 01 2019 Hatırlattık dünya belirli derecede kuzey güneşe yaklaşmaktayken güney ise güneşten uzaklaşmakta insan vücudunda ve yer yüzünde çok değişik anlar yaşanırken dünya bunu kendi yaşından beri yapmakta evrendeki dünyaya baskısı ve esnemesi her bölge ve küresinde kuzeye doğru sert soğukların her bölge ve güneye doğru yağışların..

Yağışların soğuk sert yağışlar ve obruklar yaşanırken güneyde ise baha sıcak ve yangınlara ve yağışlı doğa afetlerine maruz kalırken ...

İnsan vücudun da baskılara kan basınçlarına ve şiddetli baş ağrıları mide bulantıları kuru öksürükler alerjik yapılara maruz kalırken kilolarca ilaç almayın...

Bu insan yapısında kan akışlarına baskılarla sizleri korku endişe yaratır...Ph yüksek gıdalardan kaçının ekşimsi ürünler sizleri mükemmel yaparak avakadolu sarımsaklı yoğurt, bolca salata türleri tercih edin.. ve unutulmaz kulak masajı ve bol su tüketin....şubat ilk cemreye kadar halsiz yaşaya bilir ama hiç endişelenmeye gerek yoktur...Asitli içeceklerden uzak KENDİ SIKTIĞINIZ ekşimsi meyve sularına yakınlaş. senin serumun...Ve uzun yağmurlar yıllar ve asrın dayız temmuz ağustosları bulan yağmurlar..Daha asır sonrası asit ve taş yağma zamanları..

                                            selçuk uysal çoban saklı şifa

                NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 139 30 01 2019

Dünya 7 günden az bir zamanda ilk saf temiz melekleri hisleriyle hareket eden canlılar son olarak bir avuç kadar toprakla 6 günden az insan ırkı yarattı...Ama insan ırkı şu anlarda nefsi için insanlığı yok etmekte...Siz insan olduğunuzu anlamak için çok firsatlar vermekte...İçinizdeki maddeleşen şeytan sadece benliğinizi ben olarak yok edecek...Andan da yakın olan zaman biriminde..

                                         .selçuk uysal çoban saklı şifa 

        Sadece insan var olduğu gibi temiz niyetle işe başlamalıdır.

         Yoksa Maddeleşmiş iblis nefis nesliniz i yok edecektir.  

                NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 138 29 01 2019

Devlet bütündür hükumetler ise ayrı ayrı yönetimdir...Dünya ve ulusun savası karşılıklı savaş seni sadece yok etmeye ve hainlerin zamanları uzatır. Devletin içindeki İnanç ve tevekkül sana sır ve düşünceyle (içteki hainleri) yok etmeyle halkıyla ordusu ordusuyla halkı sadece fetih süresiyle zaferi verir..

                                        selçuk uysal çoban saklı şifa

                   NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 137 28 01 2019

Daha çok sert havalar gelmekte..Bu öncü soğuklar sadece yaratan tarafından insan vücudu soğuğa alışabilmesi için öncü soğuklar bir sonrası daha çok sert soğuklar ve yağmurlar bırakarak gelecek yer altı dizaynı boşluklar doldurarak obruklar a bırakacak..Her şey yerli yerine koymuşken Ne bu telaş...Yaşamak zaman içinde bir doğuşla başlar ve zaman süre içinde zaman perdesi kapanır ve son bulur..Bu süre içinde aç kalmak açıkta kalmak ölüm korkusuyla yaşar..Gecen süre içinde aç kalmaktan açıkta kalmaktan ölüm korkusu yaşamayıp yaratan var diye bilmekle var olsaydın korkuların kölesi olmaktan kurtulur ve kendi benliğini bencilliğini nefsi çıkarları yok ederek en derindeki korkusuzluğun la yönetilmeliyim bertaraf ederek hepimiz var olarak yaşar yaşatırdık.. özgürlüğün var olduğunu bilirdik ..

                                               selcuk uysal çoban saklı şifa

                    NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 136 27 01 2019

 Konuşan adam olmaya uzun anlatmaya gerek yok....08 01 2019 Hatırlattık dünya belirli derecede kuzey güneşe yaklaşmaktayken güney ise güneşten uzaklaşmakta insan vücudunda ve yer yüzünde çok değişik anlar yaşanırken dünya bunu kendi yaşından beri yapmakta evrendeki dünyaya baskısı ve esnemesi her bölge ve küresinde kuzeye doğru sert soğukların her bölge ve güneye doğru yağışların..

Yağışların soğuk sert yağışlar ve obruklar yaşanırken güneyde ise baha sıcak ve yangınlara ve yağışlı doğa afetlerine maruz kalırken ...

İnsan vücudun da baskılara kan basınçlarına ve şiddetli baş ağrıları mide bulantıları kuru öksürükler alerjik yapılara maruz kalırken kilolarca ilaç almayın...

Bu insan yapısında kan akışlarına baskılarla sizleri korku endişe yaratır...Ph yüksek gıdalardan kaçının ekşimsi ürünler sizleri mükemmel yaparak avakadolu sarımsaklı yoğurt ,bolca salata türleri tercih edin.. ve unutulmaz kulak masajı ve bol su tüketin....şubat ilk cemreye kadar halsiz yaşaya bilir ama hiç endişelenmeye gerek yoktur...Asitli içeceklerden uzak KENDİ SIKTIĞINIZ ekşimsi meyve sularına yakınlaş. senin serumun...Ve uzun yağmurlar yıllar ve asrın dayız temmuz ağustosları bulan yağmurlar.. Daha asır sonrası asit ve taş yağma zamanları..

                                               selçuk uysal çoban saklı şifa

                  NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 135 25 01 2019 

Her şey vakit ve doğuş batış tır.. Her an her gün insan insanlığı benimseseydi her günü cuma ve pazarı gibi bilirdi "ya bu günler olmasaydı". .Bu günler var olsa da ezberlenmiş günleri otomatiğe bağlanmış hatır sormakla hafta içini rahatlamış sananlar ve sadece o günlere endekslemiş kişiler benliklerine nefsine yenik düşerek...Her an tüm canlılara tüm insanlığa paylaşmayı sevgiyi saygıyı insanlığa her saniye Allah'a zikir edenlere ve iki günü diğer günleri kayda değer almayanlar geleceğine yenik düşecekler...

"İnsanlığın koyduğu değer günler gibi yaratanın vakit doğuş batışı sonsuza denk hayırlar şifalar getirsin ".

                                         selçuk uysal çoban saklı şifa

               NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 134   20 01 2019

2019 zor yoldayız....Ademlerin sayıları farklı toplamaları bölmeleri çıkartmaları farklı zihniyet çıkar nefis yok edicilikle meşgul zihinleri farklı.. Ama gel sen aklı ve şuuru olmayanlara yardım et onların sosyal yardımları yok..."Onlara o diyen koruyan yaratanı var".. Onlar hisleriyle yaşatırlar nesillerini...Sen gel bu dünyada onlara bu kış günlerinde bir tas su bir tas yemek ver bir barınak yap yeter. .Bil son zaman son vakitler..

                                     selcuk uysal çoban saklı şifa  

  Ne o Taraf ne bu Taraf önemi yoktur mesele hepimiz olarak geleceğimizdir .Hey Çoban bizi kurtarsana...Çoban der şu an Tanrının misafirisiniz güvenilir yerdesiniz sizleri kurtarmaya gelenleri kurtaralım ki hep hepimiz olalım... 

                     NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 133 18 01 2019

Eskiden hortumcular vardı.. şimdi ise drenajlı delikli su toplama borular var...Gerçekten çocuklara balon dağıtmak hikaye masallarla dolu...Ucuzluk yerine yeni vizyon fatura şekli sayılar ve toplamalar.. Bakın siz en iyisi personelin sigorta parasını da ekleyin. .bir şekilde bunu da vergi gibi şekillerle haklıyorsunuz Hakka ten tam şirket siniz....Hak ve hakikat zamanları yakın . ŞİRKETİN net kazancı 540 tl kullandığım bedel 789 tl toplam 1329 tl gerisi size kalmış.

.Benim için sıkıntı yok bunun 5 katı üretmek için kullandığın elektrik bedeli. Elektrik üretme sistemine sahibim. .Amaç o değil amaç hepimiz olmak. .Muhalefet yok ki hepsi şirket olmuşlar..

Çalan hırsızların ödeme saati olmaz çünkü zamansız ödemeyle herkesi hırsız yapmak isterler.. sorunlu olmamak için 2 yılda en geç 3 yılda el değiştirirler .en aşağıdan en yukarıya kadar neredeler sorumlular nerede yok kanun nerede kar izleri kapadı... Devlete vergimi bir gecede silinir.. Geçmişten şimdi zamanlara bakın anlarsınız.

Halkın muhalefeti olmak hepimiz olmak. .Dinine ve yaratanına bütün olmak Hak haki kak adalet olmak sosyaliz halk olmanı sağlar ...

Emperyaliz gücü nefis çıkar benlik olmak korkuların esiri geleceğe korkuyla yaşamanın esareti ve köle içinde olmanı zamanla, cin ,iblis olmanı sağlar..

                                   selçuk uysal çoban saklı şifa   

                        NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 132 17 01 2019 

Şirketleşen dünyada nerede kaldı özgürlük. Her kes mevki yer kapma benlik makam şartlara göre seçilme seçilebilme aynı zamanda seçmekle oradan sadece benlikler yer almaktayken. Var olan Umuduyla kaybolan kültürel yapı,inanış, toplum, örf, adet, töre ,varsa unutulmaya yüz tutuyorsa eğer bir seyahat veya yolun sonunda beklenen değerler yok veya kandırılmış ise ve o arada veya geçmiş yıllarda kaybolan zamanda umudunu yitirmiş insanlar doluyken hala benlikle geleceklerinde yer kapma sosyal yardım alırız, gireriz, şunu bunu yaparız yeriz içeriz der toplum varsa o ağaç yeşillenmez ve dallanmaz sadece gene kaybolan zamanınız ve geleceğiniz olur .Bilin ki şirketleşen yerel yönetimler varsa hiç bir zaman halkın içinden halkla birlikte özgür olamazsınız. .Şirketlerin zincire vurulmuş esir ve dış dünyanın esaretinde yaşar toplumca hasta düşersiniz. .Dış dünya hala sizin peşinizde uyanmaz isen cıva ile aşılayıp sizleri nesillerinizi kurutacaklar..

                                    selçuk uysal çoban saklı şifa  

              NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 131 15 01 2019 

Dış dünya ŞEFKATLİ kollarını açar bir yandan ŞEFKAT Tokadı.

Şimdi ikili oyun yok üçlü dörtlü oyunlar var.

Düşman şimdi sizleri korkutmak için sırrınızı, tehditlerle "şefkatli kollarını acar bir yandan şefkat tokadı" gösterir korkarsan bil ki hain yolunda yürürsün geleceğin temelli gelecekte hasar alırsın.. Ya ol ,yada olduğundan çıkarak kendi kimliğine bürün ,işte aslı temeli atarak dış dünyaya dik durursun. Yoksa gün hesabın yakın uzakta zannetme bir göz kırpması kadar yakın.

Bu kadar çok yakınken neden nefsini, benlikle çıkarlarla ne kadar yaşayacağını zannederek tek başına balçık çukuruna yürümektesin. Sen sadece girdaba yakalanmış, seni ve neslini çukurlara çekmekte..

Bil hepimiz olursak şimşekler çakar gök gürler bir ara irkil sekte karalık fırtınaların aşar tek hepimiz olarak asli oluruz.. Sadece gözlerin bağlanmış olabilir, sök at...Her köşe yolda geleceği net görürsün buzlanmış düşman yanımızda.. Sadece işaret parmağındaki gözüne güven gizlenmiş köşelerden neyin çıkacağını görür neler olacağını hissedebilirsin ....sakı şifa sırlar kitabından dik duruştan alıntı

                          selçuk uysal Çoban saklı şifa

              NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 130  14 01 2019

Sıralı oyunlar 2 li 3 ,4 lü çıkar oyunlarıyla iç içe Dünya.. Göz bantlarınızı aralayın bak neler göreceksiniz. .Ama benlik ve psikolojik savaş içinde bulunarak. Dul avrat ,Şah meran ve Tatula otuyla tütsülenmiş hayal rüya ve ilüzyon içindeyiz..

                          selçuk uysal çoban saklı şifa

           NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 129 13 01 2019 

Psikoloji ,Ruh ,Duygu,.. Çıkar, oyun..

Kendisi için iyi olan başkaları için kötü olabilir. Başkası da kötü olan şey iyi ola bilir ,iyi kötü doğuştan gelen birlikte gelir yaş yıllar geçtikçe anne baba kültür ,töre, öğretilerek iyi öğretmek iyiye gider ,kötü ise ahlak ,benlik ,şan şöhret ,erdem olamayışımız, iyi kötüyü ,ayırmak için doğuştan beri gelen insanlık insan canlıya ,doğaya karşı vijdan ağır bastıkça...Bilin ki iyilikler ezilse de sonunda kazanacaktır...

Bil ki insanı kırmak yerine hiç bir zaman gelmez ama kırılan maddeleri satın alıp yerine koyula bilir...Bil ki iyilik yapılıp benlikle kötülüğe geçerse kötülük izi silinmez ,ama kötülük yapılıp vijdan la iyilikler dolarsa kötüler yer yüzünden silinir..

"Bil ki iyi olanların zamanından çıktık şimdi iyi oynayanların zamandayız işte kötülüğün başlangıcı"...

                           selcuk uysal Çoban saklı şifa.

Doğa ile yaşayan doğadan gelen sesleri bilir .Aklı şuuru olmayan doğadaki canlılar ise doğada yaşayan insan ruhunu yaydığı ışığını ve rengini çok iyi bilir. 

               NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 128  12 01 2019  

2019 zor yoldayız....Ademlerin sayıları farklı toplamaları bölmeleri çıkartmaları farklı zihniyet çıkar nefis yok edicilikle meşgul zihinleri farklı. .Ama gel sen aklı ve şuuru olmayanlara yardım et onların sosyal yardımları yok..."Onlara o diyen koruyan yaratanı var". .Onlar hisleriyle yaşatırlar nesillerini...Sen gel bu dünyada onlara bu kış günlerinde bir tas su bir tas yemek ver bir barınak yap yeter. Bil son zaman son vakitler..

                          selcuk uysal çoban saklı şifa

               NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 127 11 01 2019 

Şirketleşen dünyada nerede kaldı özgürlük. Her kes mevki yer kapma benlik makam şartlara göre seçilme seçilebilme aynı zamanda seçmekle oradan sadece benlikler yer almaktayken. Var olan Umuduyla kaybolan kültürel yapı, inanış, toplum, örf, adet, töre ,varsa unutulmaya yüz tutuyorsa eğer bir seyahat veya yolun sonunda beklenen değerler yok veya kandırılmış ise ve o arada veya geçmiş yıllarda kaybolan zamanda umudunu yitirmiş insanlar doluyken hala benlikle geleceklerinde yer kapma sosyal yardım alırız, gireriz, şunu bunu yaparız yeriz içeriz der toplum varsa o ağaç yeşillenmez ve dallanmaz sadece gene kaybolan zamanınız ve geleceğiniz olur. .Bilin ki şirketleşen yerel yönetimler varsa hiç bir zaman halkın içinden halkla birlikte özgür olamazsınız.. Şirketlerin zincire vurulmuş esir ve dış dünyanın esaretinde yaşar toplumca hasta düşersiniz. .Dış dünya hala sizin peşinizde uyanmaz isen cıva ile aşılayıp sizleri nesillerinizi kurutacaklar..

                            selçuk uysal çoban saklı şifa   

Bir gözün daha olmasını istesen nerede olasını istersin Akıllandıysan işaret parmağım dersin göremediklerini görmen için  

               NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 126  10 01 2019  


Daha çok sert havalar gelmekte.. Bu öncü soğuklar sadece yaratan tarafından insan vücudu soğuğa alışabilmesi için öncü soğuklar bir sonrası daha çok sert soğuklar ve yağmurlar bırakarak gelecek yer altı dizaynı boşluklar doldurarak obruklar a bırakacak..

Yılar aylar soğuk sıcağı önceden yazıldığı gibi doğayı bozdukca gelecek yılarda sıcağı daha sıcak yaşa sakta kısa sürelide olsa zaman mevsimler karışsa da gelecek yılarda daha sert soğuklara maruz kalacağız bazen kuraklıkta yaşansa anında seller afetlerle karşılaşacağız bu şimdilik gelecek yıların sizlere hatırlatması olacak..

Her şeyi yerli yerine koyan yaratan ve doğanın evrenin gizzemi aklınızın ötesinde önem katsayısı ise akılda..

Her şey yerli yerine koymuşken Ne bu telaş...Yaşamak zaman içinde bir doğuşla başlar ve zaman süre içinde zaman perdesi kapanır ve son bulur.. Bu süre içinde aç kalmak açıkta kalmak ölüm korkusuyla yaşar..

Gecen süre içinde aç kalmaktan açıkta kalmaktan ölüm korkusu yaşamayıp yaratan var diye bilmekle var olsaydın korkuların kölesi olmaktan kurtulur ve kendi benliğini bencilliğini nefsi çıkarları yok ederek en derindeki korkusuzluğun la yönetilmeliyin bertaraf ederek hepimiz var olarak yaşar yaşatırdık..Özgürlünün var olduğunu bilirdik  

                              selcuk uysal çoban saklı şifa 

             NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 126  31 12 2018 

2018 2019 Dünyadaki tüm dost arkadaşlarıma ve tüm insanlığa.. Alışılmış olan yıl bitimi kutlanır insanların koymuş olduğu an ve anlamlı anılardır sayı rakamlar değişse de. Doğanı evrenin meta fiziği son noktası gizemli dir. Yaratan tarafından gönderilen elçiler doğuş batış içinde an ve an yaşamışlardır..

Yaratana dua zikirler ise meta fiziğin son noktanın ötesidir.

Dua ve zikirler isteklerinizin ötesindeki kapının açılmasıdır acılan kapıda ise istekleriniz bulunduğu ve yerine geldiği anlar ve anılarınız vardır....Alışılmış 365 gün değil her an her saniyenizi zikirle dualarınızı her yaşam saniyenizi sağlıklı huzur barış olmasını kutlarım sonsuza denk...  

                            selçuk uysal çoban saklı şifa.

        NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 125  30 12 2018 

2018 2019 Meta fizik doğanın ötesidir. Yaratana zikir dua edenin de duası ve zikri meta fiziğin çok ötesindedir Edilen zikir dua acılan kapıdan yerine ulaşır sen kalbine göre aklınla ayağınla git Bak orada istediğin isteklerin olduğu yeri göreceksin..selçuk uysal çoban saklı şifa

 NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 124  29 12 2018 

2018 2019

Yaratanın ilkeleri doğrultusunda ulusu bayrağı için kendi başarısı halkıyla sonsuz ebediyete.. Bir başkaları başkası başkaların aklıyla başarı sağlıyor ise o sadece bir mum kadar yanar söner...selcuk uysal çoban saklı şifa

 NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 123  28 12 2018 

2018 2019 Evet doğadaki tüm canlılar hep yeniler doğa ötesi bir görüş meta fiziktir. .Ama insan oğlu kendi benlik nefis çıkarları doğrusunda matematik hesaba girer, ne ,ne kadar var yok eder toplar çıkartır çarpar ,sadece illüzyon eder.. Toplamayla , saymakla aynı sayı çıkmaz. .yakında 2019 ve sonrası yıllar sayılan ve toplanan çok farklı sonuçlar çıkartacak...

Bir kralın 10 fil vardır birisi ölür. Bakıcısı öldü raporu veremez kara kara düşünürken oğlu gelir hayırdır baba bu ne hal.. Baba oğluna anlatır.. Sen üzülme baba ben hallederim .nasıl.. Sen son dört fil gözükecek ama oraya geçilmeyecek engel koy.. Sen o gün hasta olarak yat gerisini bana bırak...Ertesi gün gelir.baban nerede o çok hasta gelemedi kralım...Kıralım bu on, bu dokuz, bu sekiz ,bu yedi ,buda altı..O tarafa geçemeyiz üstünüz ve makamınız batar dört adette gözüken fillerle 10 adet adet kralım.. Tamam baban şifa olsun gereken vazifesini yapmış..ve eve giderek babasına ödülü verir..nasıl olur oğul...sayılarla sonunda topladın mı sayı tam çıkar...Geriden sayarak 6 yı ve engelden sonra 4 fili görünce birazda sırt sıvazladın mı sayı doğru çıkar...seneye kadar rahatsın...saklı şifa sırlar kitabin dan anadan oğul'a anlatımlar bölümünden alıntılar..selçuk uysal çoban saklı şifa..

 NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 122  27 12 2018 

2018 son günler ama an vakit devam etmekte. Akıl ve şuuru olmayan bir canlının bir lokması. Aklı ve şuuru olan insan oğlu ise sevgiyi paylaşmaması bir daha dünyaya ve ebediyete kalacakmış gibi sevgi ve beraberlikten uzak kalması.ne garip..selcuk uysal çoban saklı şifa

 NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 121  25 12 2018 

Her şeyin sahibi yüce yaratandır ..O ol der olur. Ona inanmayan inanır gibi gözüken dünya zevkleri ve nimetlerine yerli yerinde kullanmayan aldanan ruhunu nefis çıkara benliğe kaptırmış vicdanını kaybetmiş bencil insanoğlu ruhu ebediyi huzuru bulamayan ve galaksi ve evremin gizem dünyasını bulamadıkları gibi .Gizemi bulunamayan dünya vakit ve doğuşu batışı zamanını koyan galaksi ve evremi yaratan gizemi bulamayanlara gizemli cevap verecek gizemle anılan söylenen gerçek cennet yüzü göremeyecekler Her şeyi gören buyan "O"dur ki her şeyi yerli yerine koyandır..selçuk uysal çoban saklı şifa sırlar kitabından alıntı..

                   NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 120  24 12 2018 

                                                   2018 2019

Cezalandırmadan korkan ve uğrayan kişi ve kişiler. Korkuların kölesi olurlar. Hayat boyu esaret içinde yaşar ve yaşatırlar

 NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 119  20 12 2018 

                                                         2018 2019

Parçalanmak istemiyorsan içindeki nefsi benliği çıkar at İblis iş birlikçileri ve hainleri yok etmeyle başla

 NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 118  15 12 2018 

                                                         2018 -2019

Hayata gül ve sevgiyle yaşa "O" bil ki kalbine göre verir ne fazla ne eksik.. 

                            selçuk uysal çoban saklı şifa..

              NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 117 10 12 2018  

Unutulan güzine sobası değil şartlar ...Çok kazanma hırsı ...Hala bıraktığınız yerlerde şu an mısır kestane kebap yapıyorlar ya siz...Yoğurttan kesilmiş çökelek veya lor az tereyağı da yumurta ekmeği veya yufkaya sarılmış dürüm...Soba üstünde tıslayan su ve tıslayıp takırdayan sonrası fokurdayan servise hazırım diyen cay fırınında mis kokulu buğdaydan ekmek taze tereyağı...Kırılmış ceviz içi bal...Sağlık için İlacınız geçmişte bıraktıklarınızda...Yarını düşünenlere ya yarın olmaz ise...Şimdi bir bak geriye ne kazandın kazandıkların da püf... 

                              selçuk uysal çoban saklı şifa..

 

Ne düşüyorsun saklı sayı 3 bölüm  1. 2.3  yakında..

               

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret1090395
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar6.04276.0670
Euro6.55046.5767
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com