• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

ARI FUAR DOSYASI SAKLI-SİFA TV

                                      ARI FUAR DOSYASI   

Işığa doğru yol almak: 


Yazılım devam edecek 
                                               Ankara 

                 Fuarın beşinci günü sabah yok yok  panayırın beşinci günü

Hala zihniyet akıl..
Sizce fuar nedir sorusu sorulsa ne dersiniz ..Cevap yok. .Karşılığı acılara göre değişir. .Bana göre söylesem şudur. Fuar panayır yeri değildir..

Fuar bir gelecek için bir madde bir ürün sağlık teknoloji gelişmesi geliştirilmesi bir tanıtım organize yeri dır..Organize yapanlar fuar temeli neye gerektiriyorsa o mesleğin ana birimlerini bulmak organize yaparak fuara taşımak..

Ama düzen onlar için nefis sadece para ise ne gelirse gelsin keseler dolsun zihniyet varsa var olmuş ise bilin ki gelecekte gelecek senelerde organizeye bağdaşmayan ürünler sergilenmiş ve diğer senelerde de bağdaşmayan ürünler de sergilenemeyecek tüketim müsriflik içinde aç ve kıtlığa yok olmaya aday olarak yer alacağız..

Biz bal ve ekipman için tanıtımı sağlık için gitsek de ve arıyı sinek görenler bu gün bal fuarı yerine tavuk yumurta et mantar tohum çiçekçi sucuk peynir satanlar gittiğimiz yere yanlış mı geldik sorusuna yetkiliye gitmemiz ..

Aslında bir ara düşünsek te acaba tavuk çiftlik ten tavuk ve yumurtamı getirseydik ,"tavuk fuarında bal mı" Bir eksik olan çamaşır bölümleri yoktu.. Aslında bir arkadaşımıza söyledik git resimleri çek gel diye ama gelmedi bizim bilmediğimiz tezgahlara mı takıldı..

Oraya gelen arıcılık ekipmanlarıyla yani kısaca iki yumurtayla bir sucukla dalga geçtiler..

Görüşmemiz olsa da son günü orayı terk ettik yani kısaca iki yumurta sucukla döndük.. Gönderdiğimiz arkadaş da geri gelmedi kendisini başka bir fuarda görürüz elbet.. saklı şifa sırlar kitabin da yerini aldı arı dünyası bölümlerine atıldı..

                                   selcuk uysal çoban saklı şifa  

                                              Burası ANKARA

Tüm geliştirici arıcılar orada koloni kurmuşlar sizler neredesiniz. .Arı dünyası yoksa doğa yok insanlık hiç yoktur ve yok olmaya yol almıştır.. Sizler yoksanız zaken yok olunmuştur.. Gelemeye bilmektesiniz. Bir uçuş kadar yakın olmak ise var oluşumumuzun geleceğe taşımaktır. 

Orada bir yok Hep hepimiz var işte orada istikrar vardır..

Her kez bilgi geliştirmek ve bilgi edinmek için değer değer verilir her üreticiye buda daha ileri atar gelecek fuarlara her fuar her kez e açık mekanlar bu ülkede yaşayan "en üsten ve en alta" kadar her kez açık teşrif etmek etmektir..  

Etmek ise gelecek fuarlara üreticilerin daha iyi hazırlanmasıdır aynı zamanda ekonomin kalkındırılması dır...Lokomotife bir lokomotifle zirvelere ulaşmaktır. .işte orada istikrar vardır. 

Haydi sadece gel gör gez orada sizleri bekleyen bilgi vermek için oradalar. 

saklı şifa sırlar kitabi dan fuar pazar her kez sahnede bölümünden alıntı

                                       selcuk uysal çoban sakli şifa 
                                  iSTANBUL FUAR 24 01 2020  


Yazılar devam edecek


                                  İSTANBUL FUARI 29 02 2020   


 Konular yazılacak 


Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam97
Toplam Ziyaret1211218
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com