• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
   https://www.sakli-sifa.com      https://www.sakli-sifa.com   

              Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.      

SAKLI ŞİFA TV VİDEOLAR
Site Menusu
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Site Haritası
Takvim

VÜCUT AKILLA DEĞİL AKIL VÜCUDA HAKIM OLMAK İŞTE O ZAMAN KAZANAN OLURSUN SAKLI ŞİFA 02 
 https://www.sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com    https://www.saklisifa-piriiworld.com                   


VÜCUT AKILLA DEĞİL AKIL VÜCUDA HAKIM OLMAK İŞTE O ZAMAN KAZANAN OLURSUN SAKLI ŞİFA 02 

Geçmişten 17 04 2019 Şimdi anlayamazsınız akıl beyin fırtınaları ile anlaya bilirsiniz. Âmâ bilin yaşam boyunca anlayamayacaksınız ta ki

" O YARATANI " anlayasıya kadar. Oda sizi devamlı takip edenden kaçamayacağınız ölüme kadar.

Osmanlı geliyor korkusu yaşayanlar evrensel demokrasi diyenlere baksınlar yıl 1789 Avrupa krallığın sonları neler olmuş o isyana kalkışanları okuyun. Şimdide 2019 din irk kaos zinciri Avrupa 1789 yılı önce az sayıda zenginlikle adım adım geçmiş tarihler gelmekte.

Şimdi bak kendine Avrupa özgür yaşarken köle esir esaret içinde yaşayacaksın. Şimdi kıtalar arası adım siz içinize girdi göremeyecek kadarda "Dul avrat otu, tatula ,optimum otlarıyla " uyuşturulmuşunuz..

Şunu da bilin Bir Kral hüküm sürer ve bir süre sonra ölür. Bu kaçınılmazdır. Ebediyete kalınmaz kalmayı düşünseler de Doğanın kanunu işler doğa düzenini korur. Çölde yanız kalır çölde hiçbir şey yok bulamaz.

Herkes gibi bir ihtiyaç ararsın ve inancını yakalar düşman gördüğüne dost olarak sarılırsın. İnancın ve beraberce hayata bağlar ve her büyük şeyinde bir küçük sevgiyle başlangıcı var olduğunu bilir yaşamın var olacağını anlarsın.

İnsanlık kin nefretten uzak kalmadığı süre tanrının evlerinde ikazlar verir anlayın diye kin nefretten uzak kaldığınız süre bolluk bereketler şer odakları afetlerle siler eziyet edenleri de acı içinde ölümleri erken gelir.

Şimdide "Dört kitabi hak "oku ve son kitabi oku adalet evrensel demokrasi orada saklı göremiyorsun çünkü nefis gözlerini kör etmiş...

Saklı şifa sırlar kitabi insanlığa 127 000 peygamber geliş ve İslam ruh, kaos strateji bölümlerinden kısa kısa alıntılar. Selcuk uysal çoban saklı şifa.

Şimdi ise 17 04 2020 Kimseyi suçlamayın o bu şu demeyin devlet üstü güçlü evrensel demokrasi diyenler sizlere bir kere daha yaşama şansı verecek doğa yaşam süresi çok gegiş sizler sadece asır yaşıyor akıl vücudunuzu yöneltemiyorsunuz çıkar için vücut aklı yöneltiyor bu da sizlerin insanlığın kademeli yok oluyorsunuz saklamayın gerçekleri benlik şan şöhret için içinizdeki korkuyla plan planlarınızı bir birilerine hatalarınızı başkalarına fatura kesmeyin insanları sizler zehirlediniz birilerine bir birlerini öldürmek için silah lobisi, bir birlerine uymayan ilaç lobiler ve bir birlerine uymayan diğer malzemeler, şirketten aşağıya doğru sağlık promosyon alanlara nefis kapılanlar ne kadar bilerek insanlığı düşünerek neler verdiniz.

Sadece yaratan tarafından verilen savunma silahını bağışıklığı bozarak insanlığı nefis için yok ettiniz sonradan felaket senaryoları yazmaktasınız ama bilin doğanın felaketlerinden kurtulamayacaksınız insanlık için doğayı çok güçlü enerji vererek kaybolan bağışıklığını insanlık kazanacak ve sizlerin sonrası hayallerine ulaşamayacaksınız..

Neden mi ( vücut aklı ) görüşü silerek insanlık eski hallerinden kurtulacak “akıl vücudu” yükleyecek yeni bir modla algoritmasını sıralayacak gerçek yaşamı yazacak ve yöneterek karanlıktan daha karanlığın içindeki ışığı insanlık görecek..

Devlet içindeki zihniyetleri suçlamadan.

Toplumu uyuşturdunuz, bağışıklığını bozdunuz ,insanları kan gölüne çevirdiniz, ölüm tarlaları yaptınız ,sonradan kalkıyorsunuz bir devletin yeme içmelerine insanları ,yarasayı karınca yiyen hayvanları suçladınız yaratılan tüm canlıların ne suçları var.


O olmadı bu olmadı sadece kendi çıkarınız için bir dünya sağlık örgütü suçladınız daha sonra masa altından sopa göstererek koltuk kaybetmemek için halkına bir başka larını suçlayıp durdunuz. 

Yüzünüz beyaz olması için ne kadar yoğurt sürmektesiniz bir devleti bir toplumu suçlarken sizleri kim suçlasın bu da yetmiyormuş gibi diz boyu çamura battığını görmek sizin halkının karşısına çıkmak için yoğurt çalıp durmaktasın bu durumlar dururken hala lobilerin başka ülkelerde kaos plan plancılara endişe yaşattırırken sen o ülken ve o ülkende halkını nasıl korutacaksın.. 

Bu da yetmiyormuş gibi terör desteklerine yardım ederek maşa ile yardım sopa ile göstererek bu da yetmez gibi başka yüzü maskeli maske altında insanlık nasibi almamışları bazı ülkeler içinde bir “musibeti defetmek” için ülke içinde ( yasaklara uymayan uymayanlarda) bir başkaları da  musibetlerinden alına kendi canını ailesini töresini kültürünü hiç sayan toplum huzur sağlığını tehlikeye atanlar ve hükümet içinde hükümet yapanlar işi yavaşlatanlar ülkenin sağlık ordusu savaşırken koruyamazken vatan hainlik sıralamasında ve savaş joystick savaş suçlusu kategorisinde olduğunu bilmekteler mi acaba ,acaba sormak lazım sor kendine verdiğin kaos hizmetlerle ve de verilen desteklerle  ülkene ve dünya ülkelerine ne ne kadar beyaz yüzle çıkacaksın bak dış dünya her gün yoğurt sürmekle piyasada yoğurt kalmadı şimdi bak daha çok gelmekteler vücudunla  akıl ve akıllarıyla hayallerindeki halkın halkını kaçını ve de dünya ülkeler vatandaşlarını kaçını, kaçını kurtarabilecek ve de kaçını kurtarırdın kaçını kurtarabileceksin..


Şimdi git öncesi sonrası siz sadece gücü kaybetmemek için sahnedesiniz tiyatro sahneleri perdesi kapanmamak için ..Şunu bil doğanın sonrası yok "yaratanın yaratıkları "yaşaması için zaman yazıldı hep var olacak sizlerin kendi çıkarlarınız ve yaşamanız için yazsanız da gelecek yaşamanız yazılımını bilemeyeceksiniz akıl beyin içindeki algoritmayı kıramayacaksın. Çoban selcuk uysal çoban sakli sifa 

 

Döngü kuzeyden güneye 16 04 2020 hareket hali geçen günden günlere canlana musibet. VÜCÜT AKLI yönetmesin AKIL VÜCÜDÜ yönetsin saklı şifa

İlk saldıracak yer düşünce algısıdır. Sinir sistemleridir.. sistemler bölümünde okuyun..
Evrende dünyanın Güney küre 16 04 2020 saat 13 00 Evrende doğayı yakalamak korunun korunduğunuz kadar kuzey bahar girişi bağışıklığın hızlanması motebilizmayı çalıştırın aldığınız kimyasalları yakın ve yaktıkça vitaminler mineraller ortaya çıkarın ve bağışıklığınızı güçlendirir..
"Bil ki güçlü gelmiyor sen bağışıklığı bir şekilde bitirdikçe bitirildikçe sadece büyük gözüküyor"

Bitirenler kim dersen yaşamın ve nefis ahlakı olmayan kişiler bu her yerde yaşar lar.. Hep evrim değişirler bazen masun bazen zulüm maske takarlar içlerinde insanlık nasibi almamış kişiler vardır er yada geçte yaratan kısasa kısas gelir..

Evrendeki güney küre sizlerde sonbahar girmektesiniz yaktığınız enerjiyi tamamlayın korunun korunduğunuz kadar bölgenizde yetişen "amaranta" ve tedarik edeceğiniz bilgilendirmek yerlilerin kullandığı "çay ağacı yağı latin ismi melaluca" "eşleşen daha küvvetlisi aynı familyadan kajuta yağı" "optimun yağı g 3 " tedarik için okaliptüs yağı ve suyu, Defne yağı suyu ,Lavanta yağı suyu, toros nanesi yagı suyu cın yağı alman meşeli ,mersin yağı suyu, Kekik yağı suyu kalkavon ağırlıklı kullanılabilir veya timol ağırlıklı dezenfektede , bu yağ guruplarıyla ister dezenfekte isterseniz kulak arkası akapultunun 69 delikcileri koruma altına alarak sadece ev girişleri sürmeniz yeterli olacaktır..

"İçme suyunuza (natron) sodyum karbonat kullanarak kullanın"

Çok küvetli dezenfekte için incir Alkor'u, Ahlat alkor’u, ile hidrojen peroksit, giriserin yalnız (çelik gövdede kazanlarda ) yapmayın yaramaz çocuk olur hacim genişler çok tehlikeli hal alır ,(saf kullanılmaz amdalaj yapılmaz ) bunu 1 kg maddeyle 20 kg suyla seyrelti ambalajı plastik basıc kapaklı olması gerekir aksi taktirde bibonlar şişer.

İçlerine doğanın 2 madde yazılmamıştır eklenirse çok tehlikeli hal alır ondan dolayı yazılması gerek duyulmamıştır gerektiğinde ileriki boyutlarda eklenerek yazılır o maddeler yazılmamıştır gerektiğinde gerekecek yerde yazılır..

Şakaya gelmez...Korundukça korunun beslenme ise önem taşır brezilya gözükse de (Kolombiya Arjantin Venezuela) en önem taşıyan bölgeler.

"2021 hem musibet hem fırsatçılar 2022 musibet ekonomi fırsatçılar savaş nefis içinde doğulan terör 2023 savaşan virüsler görünen görünmeyenlerle"

Gene kıtalar dan güneyden kuzeye doğru sonrası Asya kıyıları kuzey den korkutan Hindistan kıyıları.

Korkulacak hiçbir şey yoktur korku ise virüsleri çeker bağışıklığınız çökertir fırsat fırsatçılar türer bunlar ise insanlık nasibi almamış yaratanı anlamayan nefis yolunda yol alan insanlığı köle zincire vuran küresel şirketlerdir.. Yer altından hortlarlar. İblis’e şeytanlara prangaya vurulmuş kan emicilerdir ..Yarasanın ne sucu var..

Şunu bilin ki yaratan bu virüsler musibetler için kan içinde saklanmış pan zehriniz vardır, fırsat fırsatçılar dan korunmak için insan içinde yaratana inanış kan vardır oda korkusuzluktur onun tek anahtarı ise AHLAK tır. Anahtarı nefis saklamıştır..

Şunu da bilin ki derman yılanın ödünde geyiklerin gürsaklarında saklamış el ve diğer yok ediciler girmesin diye de dikenli otlar içinde saklı saklı olan şifanız..

İnsanlık aç kalma açıkta ölüm korkusu içinde hep yer alır aslı ise virüs büyük değil sizler bağışıklığı düşürdüğünüzden ve düşürüldüğünden musibeti büyük görmeniz o sadece illüzyon gösterirler bir ateşli hastalık bir simülasyondur.

Ek :İllüzyon Similasyon Konvülsiyon çoban anlatımı.. Bu dünyanın insanlara pembe rüya gösterisi..

Ateşli Havale Beyin hücrelerinin normal dışı bir daha önceki hayat korkun psikoloji simülasyon beyin göstermesi ortaya çıkan, vücuttaki istemsiz kasılmalara, bilinde konvülsiyon, havale içinde simülasyon gösterir teknik olmayan anlamda bir şeyin benzeri veya sahtesi anlamında gerçek bir dünya süreci içinde veya bir malen naklen işletilmesinin zaman üzerinden her seferinde aldatılma edilmesi bir fikirler arasında tanımlanmış ilişkileri içeren veya süreçlerin bir kaynak içinde dalar ateşler buzlar arasında giderler.
İllüzyon ya yada bu dünyada aynaya benzeyen yaşam içinde nefis yanılsaması ve yanılsama olarak hayat akıl üstünleri gösterirler gerçek bir nesnenin duyular duygular beyin altı girişler üzerindeki izlenimlerinin yanlış gerçeklikteki fiziksel olayların algılanması sırasında yalnız bir nesnellik içinde kayda geçirilmeyen sürekli değişim gösteren kendi yazdıkları sıra ile yazılmış algoritmaları gerçeği yansıtmayan ve tamamlanmayan akıl üstü çıkarlar doğrultusun da yanlışı doğru doğruyu yanlış gösterilen yansıtılan gerçekmiş gibi okunan bir kendi hayal yazdıklarına bile inanan kimi sıraya konulan algoritmalar her fırsatta yazılımları değiştiren yanlışlıklarının her zaman farkına sonradan varanlar dünyasında kim hayal görmemekte.

Bu günü unutulan unutturulan bir dünya varken gelmiş olduğu dünyayı neden geldiğini bilmeyen insanlık neden geldik kendilerini sorgulamayan bir dünya toplumu varken yarınlar yazılmamışken şimdiki yaşamlarında bir musibet geldiğinde aç açıkta ölüm korkusu yaşarken var olduğunu bu dünyada yaşayış anlayışı bir musibet geldiğinde “yaratana” yalvarışı geçmiş yansıtmaları “o zamandan zalim zülüm kan emicileri çıkar kaosları ayrımcılığın ne kadar bir değişik musibetler olduğunu bu günü görseydi “ve (o zamanları ayna gibi yansımasını ölümü bilseydi ) bu dünyaya gelen gelecek musibetlerden korkar mıydı en içteki korkusuzluğun uyandırsaydın korkunun da korkusu korkusuzluk olduğunu bilseydin daha önceden algoritma içine sıralanmış sıraya konulmuş bir fırsatta sıralanmış kademeli modları şimdiden görürdün.. Plan planlayıcılar asırlardan beri zincir şeklinde yaşarlar. Vücut aklı değil akıl vücudu yönetirsen onlar senden korkar.

Saklı şifa sırlar kitabi geniş üretim dosyalarından sonsuza denk iblis fırsat fırsatçılar bölümden, savaş virüsleri bölümü den devlet içi devletçiler den, Donkişot’un yel değirmen pembe hayaller bölümden kısa alıntılar. . Selcuk uysal çoban saklı şifa

 

Sırlar kitabından 1862 köleliğin kalması Şimdiki tarih 2019 geriye dön bak sakli sifa

16 04 2020 sırlar kitabın dan ..
1862 köleliğin kalması Şimdiki tarih 2019 geriye dön bak ne işiniz vardı o güzel insanların ülkesinde göçe zorladınız bir kendinde sorgula.. Ağacın gölgesinden korkanlar 3 dalı kesseler de yeni yeşerecek yeni filiz gölgelerinden korksunlar. "O"ki Evren dengesi terazisi çok yakında..1956 dan 2010 ve 2019 saklı şifa sırlar kitabin dan dik duruş strateji savaş oyunları dünya insanlığın sonu bölümlerinden kısa kısa alıntılar yazılacak..selçuk uysal çoban saklı şifa


Şimdi 16 04 2020
Doğaya ve insanlığa zarar vermemeniz son fırsatı.. Yaşam gene dağılacak geride bıraktığınız doğaya insanlık çok hızlı bağışıklık kazanacak geride bırakacağınız zaman gelecek daha yazılmadan geçmişi zaman vakit an hep hatırlamanız..

Öncesi ve sonrası fırsat fırsatçılara zaman vermeyin ilk yapacakları insanlık nasibi, almamışlar bu gün zor zamanlarda yardımcı olmayan akıl üstü maşa ucunda şirketler insanları borç batağına batırmak modası geçmiş (eski güçlü devletlerin) eski halkına yapmış oldukları aynısını başka ülkelerde yaparak insanlığa zülüm kaos kışkırtmaca altan eyleme para akıtacak ve ülkeleri parçalama planlarıyla önceki ve şimdiki durumdan daha çok para kazanmak hayalleri içinde olanlara firsat vermeyin onlar şimdi paralarınızı stok ediyor..

“Böyle şirketleri 40 yıl önce yaşadım insanlık için çocuklar okusun diye verdiğim para senetler meğer başka şirketlere gidiyormuş öyle bir zaman içinde bir kaç yıl verdiğim saman senetler 3 ödemedim diye ufak paketleme imalatım elimden gitti ama zaman geldi onlar da gitti.”.

işte buradan başlar güneşli havada bile şemsiye tutanlar bir musibetin gelmesiyle senin ölmen için ölümünden bile para kazanan zihniyetleri her halde görmüşündür hele kana bulayacak keneleri var ki ya sabırla kalırsın sen sabret var dır bunun bir hikmeti    bazen şerler hayır getirir. Hiç aklından çıkarma. Senin yaşadığın ülken var işte gördün dünyayı..

Onlar şimdi sadece bekleme parçalama planlarında ve kışkırtıcı devlet içinde devlet olmaya aday olmuşlar çünkü kandırılmışlar veya içte parçalama planlarındalar sadece bulunduğun ülkede değil tüm dünyada kaos çok şiddetli optimun içirmişler.. UYAN ÜLKEM..UYAN DÜNYA senin şimdiki düzeni yıkmak..

Dünyanın haritaların değiştirmek gene silah lobisiyle hem insanlığı yok etmek akıl üstü insanın kim bunlar derseniz tek vatan tek bayrak tek millet ve 5 ci boyut savaştan korkanlar dır senin gücünü görenler her türlü oyuna girerler korkuları dır her türlü çırpınmışları işleri yavaşlatan kardeş arasını açan bunların arkasında dış dünyanın bu toprakta çorbasını içen şirketler dış dünya ortakları ve gördüğünüz kişiler dır..

2011 2014 ten 2023 yol.. Kuzey bahara doğuşuna girerken güney sonbahar aylarına girmekte insanlık şimdiden tehlikeli günleriniz gelmekte korunun korundukça. Tüm musibet ve virüslerden .

Çoban savaş virüsleri ,strateji karanlıktan daha karanlık görünmeyenden kandırılmış maşa uçlarındaki kaos planlama plancılar 2014 ten 2023 e kadar insanlığın kendi felaketleri ip çekmesi, selcuk uysal çoban saklı şifa 

Şimdiki zaman 2020 Her şey zaman içinde ..Dünya vardı zaman tüm çanlılara bizler için verildi batış ve doğuş. .Çoban

Geçmiş yıllar dan  2019  Bitkilerin dilleri...Dış dünyanın OPİUM için ,insanları öldürmek ve bir lokma pirinç ekmek için sizlere özgürlük vereceğim diye uyutanlar sizlere size zalim zulüm yaparak kurallara uymadığınız taktirde yaşamlarınıza son verirler..Sizlere şunu hatırlatır hatırlatsalar da kurallarımıza uyduğunuz süre içinde huzur içinde yaşatırız deseler de..Bilin çok önceden esir esaret edilmişinizdir...Şunu hemen hatırlayın ..

Türk ve Türk toplumu Ataların efsaneler doğduğun da asla ölmezler..Yeni yeni efsaneler gelir.Ama şehirler ama ülkelerde ama kıtalar arası bir bakmışsın dağlarda..

Ama aklınızdan hiç çıkarmayın OPİUM bir aslı şifadır...Ama bazen nefis şeytan insan içinde maddeleşir ve OPİUM ölümcül silah olur DERLER YA insan hakları ve demokrasi bir geçmişler ve şimdiki zamana baksınlar hala zulüm etmekteler hala siz nasıl halkınızla birlikte uyumaktasınız..

Hala şeytanların ırkçı zihniyetin altında esir esaretinde yaşamaktan kurtulamamış olmanız ve batmakta olan BARON ların esir esareti içindesiniz baronlara esir olanlar bir gün yok olmaya mahkumlar çünkü zehirlenmiş OPİUM ellerinde esir olanlar içlerindeki kendi atalarından gelen asıl kanları baronlara mahkum olmuşlardır..

"Dört kitabı hak sayan Allah yaratanımız nefis içine giren maddeleşmiş şeytanlardan korusun tüm insanlığı"

Çıkar için yazmak marifet değildir yazıları aslı doğruyu baştan yazarak okunur hale getirmek ,çıkar için kaos yazmak değil.

Marifet yazılan yazıyı sondan başlayıp başa doğru yazmak..Akıl nerede derseniz.Ahlak içindedir..

İçinden çıkmak için "yalanı bırakmaktır" senin baktığını her kes bakar ama senin orada görmediğini benim gördüğümü göremez ...İnsanlığa yaptığınız Avrupa'nın Kıtaların dünyanın ve insanlığın yok oluşun başlangıcıdır..

"Yaratanın insanlığına"Zulüm ırkçılık din ayrımı yapanlar bir kaç kişi bir kaç ülke için içlerindeki şeytanları maddeleştirmiş kaos terör çıkar için eylem gösteri ve yazanlar ve dünya insanı olarak benim için maşalı teröristtir aslı terörist ise o ülke içinde eli maşalı ve sopalı baronlar dır.

"Yaratanın İnsanlığa dört öğüt "..Hz.Ali oğlu Hz Hasan'a ..şöyle buyurdu.."Amel ettiğinde zarara uğramayacağın şu dört hususu birde benden öğren.En büyük zenginlik AKILDIR.En büyük yoksulluk AHMAKLIKTIR..En korkunç şey KENDİNİ BEĞENMEKTİR..En değerli büyüklük güzellik AHLAKTIR..

saklı şifa sırlar kitabi bitkilerin dilleri zor yolculuk kısasa kısas geri dönüşümü olmayan bölümlerinden kısa kısa alıntılar...

selçuk uysal çoban saklı şifa 

2 04 2020 Bu sadece hatırlatma insanlığı sev daha çok 2 3 5 8 oyunları hep görecek

Bu fırsatı değerlendireceklerden korkun korkunun en altından yer alan korkusuzluğu tevekkülünle çıkar işte o zaman bu sefer de gözle görünmeyen akıl üstü fırsat fırsatcıların yazılan yazılacak algoritmalar net görecek ve maşa ucundaki hainleri görecek bilin ki senin gücün inanışın tevekkülün insanlık için sev ve tasarrufla lokmanı paylaş bak o zaman farkı..

Görseller kaos endişe sizlere korku verir 30 gün lük tedbir de yeteri kadar önlem almış ve yardımlar alınmış ama birileri endişe yaratırlar demokrasi de cepheye koşanlar varken kimileri marketlere koşar bu gün ev cephesini terk etmeyen birileride sadece 48 saat tedbiri kıtlık aç kalma korkusu eylem ise kışkırtıcı görseller ve (öncesi geç denen konuşan adamlar) bir anda çark eder..

Bunlar sadece maşa uclarında hareket eder vatanı bayrağa saygısı olmayanlar bu kaosu çıkarır.. Geçmiş 30 günde çağrını bir çuval un alamıyorsan bir cuval unu herkesten istesen kapına gelir onuda ekmek ,pasta kurabiye ,pizza yapamıyorsan bu zamana kadar yaşaman seni fırsat firsatcı yapar..

Doğru yolu gösteren yeni bir başlangıç ise Fetih süresini oku anla o sana her şeyi söylemekte "Allah'tan Tanrı'dan yaratan dan başka hiç bir koruyanız yoktur tevekkül inanış yolunda yürüyenler bir insanlık zinciri olacaktır tevekkül sizin yol göstericiniz olacak akıl üstü ve onları kandırılmış maşa uçlarındakilerle ve aklını yitirmişlerle " Fatiha Fetihle" "korkusuzluğunuzla bertaraf etmeniz olacaktır öncelikle (nefisi)..Geleçek içinizdeki Ahlak anahtarınız olacak.. selcuk uysal çoban saklı şifa

 

İçte ve dışta hiç kimse aktifi beğenmez ve çekemez saklı şifa
Demokrasi Vatan bayrak halk için sokağa çıkan vardır, bazıları da marketlere koşar

Bazı zaman gelir "musibetler" fırsat fırsatçılar hortlar bilerek bilmeyerek bunu fırsat bilen arka sahne hazırlayanlar dış dünyanın kaos planı hiç bitmez amaç ekmek değil ülkeyi bir lokma içine koyanlardır..
Fırsat fırsatçılar pusuyu bekler amaçları dağları çobansız bırakmaktır bu vatan bayrağı halkın arkasından zil çalıp oynayanlara fırsat verme "allahım ".."Sen her şeyi gören her şeyi bilen sensin" Çoban

12 Nisan 2019

8 günlük seyahat zor ve yorucu yolculuk dağlarda ağaçlar stresli ..Yere yaklaştıkça 2 li 3 lü hatta 4 ,5 oyunlar insanlığın doyumsuzluğu ..Hey dünya insanı zaman an vakit yok insanlara değer verilseydi silahlar için masa altından sopa gösterilmezdi. Gelecek gözle görünmeyen düşmanla savaşacaksınız evrensel demokrasi diyenler ben güçlüyüm diyenlerin arkasında ve masa altından sopa yemeniz zaman an geldiğinde sizleri bile tanımayacaklar..

saklı şifa sırlar kitabin dan evrendeki gizem olaylar, şımaran insanlık arkasından gelen sille ,ne kadar anlatsan boş ne kadar az yazsam bölümlerinden kısa alıntı selçuk uysal çoban saklı şifa

12 04 2020
12 04 2020 Bu sadece hatırlatma insanlığı sev daha çok 2 3 5 8 oyunları hep görecek bu fırsatı değerlendireceklerden korkun korkunun en altından yer alan korkusuzluğu tevekkülünle çıkar işte o zaman bu sefer de gözle görünmeyen akıl üstü fırsat fırsatçıların yazılan yazılacak algoritmalar net görecek ve maşa ucundaki hainleri görecek bilin ki senin gücün inanışın tevekkülün insanlık için sev ve tasarrufla lokmanı paylaş bak o zaman farkı..
Görseller kaos endişe sizlere korku verir 30 gün lük tedbir de yeteri kadar önlem almış ve yardımlar alınmış ama birileri endişe yaratırlar demokrasi de cepheye koşanlar varken kimileri marketlere koşar bu gün ev cephesini terk etmeyen birileri de sadece 48 saat tedbiri kıtlık aç kalma korkusu eylem ise kışkırtıcı görseller ve (öncesi geç denen konuşan adamlar) bir anda çark eder..

Bunlar sadece maşa uçların da hareket eder vatanı bayrağa saygısı olmayanlar bu kaosu çıkarır.. Geçmiş 30 günde çağrını bir çuval un alamıyorsan bir çuval unu herkesten istesen kapına gelir onu da ekmek, pasta kurabiye, pizza yapamıyorsan bu zamana kadar yaşaman seni fırsat fırsatçı yapar.

Doğru yolu gösteren yeni bir başlangıç ise Fetih süresini oku anla o sana her şeyi söylemekte "Allah'tan Tanrı'dan yaratan dan başka hiçbir koruyanız yoktur tevekkül inanış yolunda yürüyenler bir insanlık zinciri olacaktır tevekkül sizin yol göstericiniz olacak akıl üstü ve onları kandırılmış maşa uçlarındakilerle ve aklını yitirmişlerle " Fatiha Fetihle" "korkusuzluğunuzla bertaraf etmeniz olacaktır öncelikle (nefisi). Gelecek içinizdeki Ahlak anahtarınız olacak. Selcuk uysal çoban saklı şifa

Şimdi ayrıntıya bakalım..
Göremeyecekleriniz şimdiki gördüklerin ötesinde değişim ve değişken her göreceğin seni her gün eğitimde tutacak ne bildiğin değil bundan sonra ne öreneceğin..
“Duru su her zaman ph hareketsizdir ama donan su açıldıkça ph hareketle enerjiye döner. Ondan dolayı ki dezenfekteye etiğiniz dipfriz teki madde maddelere göre değişir ve enerji alır bazen zehir bazen şifa”
“Yaratan" sana bu dünyayı sevgiyle yaşa ve yaşatmak için sunduysa her yaptığın zulüm kaos haramdır. Buz sıcakta suya döndüğü gibi tuz midende eridiği içindeki "iblis ateşi" içini kuruttuğu gibi bir damla suya hasret çölde serap gibi insanlığı yaşamayı sevgiyi paylaşmayı arar durursun”
Geçmiş yazılarıma ve doğa döngüsü insanlar üzerinde hızlı bağışıklık kazandıran zamandır, 05 06 05 2020 âmâ bu arada içimizde iyiler ve kötüler gibi (kültür mantar yetiştirmek istediğimizde zehir uygulama) gibi veya (peynir yaparken yoğurt yaparken hep karşı iyiler ve kötüler mikrop ) verirken insanlara buluşan musibet virüste kendi içinde bir birlerini yok etmek içinde evrimleşirler sebebi ise bağışıklığı güçlü olanlara bulaşamadığı dan kendi kendini çoğalarak yok eder ama gene insanlık kendine insanlara zarar verecek ortam yaratılır ve yaratırsa diğer gelecek virüslere karşı koyamaz.. Tek anahtarı o değiştikçe bağışıklık da değişir, sen yeter ki bağışıklığına zarar verme ve verilmesine müsaade etme..
Sebebi ise insanlık hava güneş sistemi ortamda güçlendikçe musibette değişime girer artık bulaşamaz.
Diğer bir fırsat buldu mu gene güçlenir bir insanlığın insanlığa insan elinden çıkan bir maddeleşmemiş çakışarak güçlenen bağışıklığı tekrar yüklenir her yoldan saldırır ve zorlar ve kronik hastaları artık tükenmiş yorgun beden ve geç nesille zorlayan gıdalar bağırsaklar da bazen iyi kötü birin den birini ,birini yok ettin mi yok edilen bağışlılık bu sefer virüsler daha çok çeşitli gelir..
Aşı hiçbir işe yaramaz sadece insanlığı umuda bağalarsınız tek ilaç ise 30 12 2019 ve 18 01 2020 bir teori yazımda kan içindeki pan zehir o benim beyaz sıvı antikor sizlerin ila (dünya bilim adamı dediğiniz kişiler der durursunuz) bazen Nobel ödül bazen de Show yaparak sabah kahvaltısı yaptırmayın der dururlar gene bu şu der atarsınız ama hiç öğrenmez geçmişleri düşünmeden gene görsellerde çıkar gene o yollara düşer düşürtürsünüz gerçekleri görmeden birilerin peşinden görsellerde görür gider durursanız.

Nice doktor geliştirme araştırmacılarımız var onlara verilen fırsat yerli ilaç (dış dünyanın ilaç sektörü sadece insanlıkta sağlık varsa para yok felsefesi vardır)

Kısaca o asrın insanı düşünür bir sonraki asrın adamı yapar o da başka şey düşünerek bu hayat boyu gider “Eski bir bilim adamı der şu (hastalığı sebebini görseydim bu hastalığa çare bulurdun) kısa asır sonra “mikrobu” ve sonradan da “mikroskop” bulunur birileri gerçek elektriği bulur biriside ben geliştirdim der kısaca şudur biri insanlık için biriside şan şöhret der geçer biri insanlık için otel modasında beş parasız ölür birde gene ıstırap içinde ölür sonuç ebedîyi değil..

On dan dolayı ki sizlerin tek yapacağınız bilmiyorsanız insanlık için mücadele edenlere yârdim için evde kalman ve cepheyi terk etme orada insanlık için savaşmaktalar birileri de fırsat fırsatçılık yaparak gelecek bilmediği halde daha yazılmamışken vatan bayrağı halkını düşünmeden şan şöhret illa birilerini getirmek götürmek için sanki onlara hayat varmış gibi hala dış akıl üstü insanların elinde olmaları eylem varmış gibi fesatlık çıkaranlar ülkesini vatanını bayrağını sanki yokmuş (birileri de başka ülkelerini varmış) ve de eski düzen getirmek için var güçleriyle toplunu daha ileri götürme yerine o toplumu şimdiden hala iki yola itmeleri şimdiki musibetten beter oluşları daha yazılmamış gelecek günlerde kaos endişe yer değişen sözlerle şimdiki toplum içinde “beyaz meleklere sağlık ekiplerine ve görev başlarındaki kahraman bakanlıklar ,ordu ,emniyet tüm insan sağlığı ile mücadele eden kahramanları, kahraman ekonomi çarklarını” kaos eylemler yapanlar sevdiklerini yok edilişlerini ve de kendileri de yok etmekteler peki bazen yer değiştiğinde sen şimdi varsa yarın kim olacaksın.. 


Bitkilerin dilleri bu güne has..

Hücre yenileyici özelliği sayesinde cilt yaşlanmalarına karşı koruyucu, canlandırıcı, etkiye

1 Ceviz yaprağı 10 gün ara ile kullanılır..

Ceviz Yaprakları çeviz yağ yapar yaprağı ise damar içinde yağı yakar

tanen, eterli uçucu yağ, juglan (mantar hastalıklarına karşı etkili), C vitamini ve flavonlar içermektedir

2 Kedi otu: Tamamen Yatıştırıcı..

isovalerian asid, tanen, elma, birim asid, elma asidi, sümüksü madde, şeker, reçine, nişasta, madeni tuzlar, uçucu yağ, chatinin, valerin, valerianik asid, bronil

3 Kına kabuğu: Tamamen ateş düşürücü

kinin, kinidin, çinkonin, çinkonidin, glikoz, sakaroz, kinavoz, reçine, tanen, kinik asid, kinotennik asid, reçinee

4 Zeytin yaprağının :Çok eskiden gelen Eski Yunanlıların ve Trakyalıların tüm hastalıktaki şifaları şifa

Tamamen tansiyon ve düşürmede ve bağışıklığı hızla artırır

Kötü kolesterolü düşürmektedir, Anti bakteriyeldir, Antibiyotik etkisi vardır, Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, Soğuk algınlığı için etkilidir, Kan basıncını düşürmektedir, Kan şekerini düşürmektedir.

5 Sarı kantaron apayrı şifa kızıl derilerin yerlilerin çiçek hastalıklarını yendikleri bir mayaların  şifası

6 .Acı pelin karaciğer dostu hücreleri yeniler.. Arıların şifası Firavunların şifa 

Pelin: tujan, uçucu yağ, acı madde, absintin, reçine, asitler, tanen, nit¬rat, flavon glikozitleri, absinthol, absinthin, anapsinthin,

7 Ökse otu huzur barış sağlık veren eski Romalıların kervancıların şifa otu yol yorgunluğunda çıkar kan dengelerini yatıştıran ,beyaz tohumlarında yapıştırıcı olarak  kullanırlar kervanların lojistiği

Yaprak ve sapı kurutularak muhafaza edilir. Bilinen Bileşimi : Yaprakları tanen, urson, inosit, viskotoksin, sapotoksin ve glikozit adı verilen maddeleri içerir.

8 Meryem ana tohumun diğer adı deve dikeni karaciğer tamamen şifası şifa için selcuk kasabası Efes hara bereler gelişi ve oradan tüm akdenize ve oradan dağılımı..

silymarin  ayrışmayla  polifenol  olur eşittir  flavonolignan  silymarin grubu oluşturur. Bunlar; Isosilybin,Dehydrosilybin, Silybin, Silychristin ve Silydianin'dir.

Bu bitkiler ilaç sanayisi araştırmacı doktorlar distile ayrıştırmaları “beyaz kil magnezyum” birleşimiyle hap şekline getirerek yeni bir bu musibetin ilacı olabilir..

Bu nu kim okuyorsa araştırmacı doktorlara bu güne has bir seri perix olabilir.. 

Bu bitkiler ilaç sanayisi araştırmacı doktorlar distile ayrıştırmaları magnezyum birleşimiyle hap şekline getirerek yeni bir bu musibetin ilacı olabilir..

saklı şifa sırlar kitabin dan maddeler ve değişimler ,kan hayat başlangıcı, o kan sana ihtiyacı hava ile çalışması sana hayat veriyorsa doğaya sebepler neden ,ilaç yapımı bölümünden kısa alıntılar.. selcuk uysal çoban saklı şifa 

Duru su her zaman ph hareketsizdir ama donan su açıldıkça ph hareketle enerjiye döner.. Ondan dolayı ki dezenfekte etiğiniz dipfriz teki madde maddelere göre değişir ve enerji alır bazen zehir bazen şifa. Çoban

"Yaratan" sana bu dünyayı sevgiyle yaşa ve yaşatmak için sunduysa her yaptığın zulüm kaos haramdır. Buz sıcakta suya döndüğü gibi tuz midende eridiği içindeki "iblis ateşi" içini kuruttuğu gibi bir damla suya hasret çölde serap gibi insanlığı yaşamayı sevgiyi paylaşmayı arar durursun.. selcuk uysal çoban saklı şifa 

Tarih kayıta gecen 1995 nota kayıta 2013 ve 2017 ..Şimdiki tarih 2020 Bu güne has bu gün (2 çi Teori ) araştırmacı doktorlar uzman kişilere ilaç firmaları toz ekstrandı sıvı premix saklı şifa

Zeytin Yaprağının Başka Etkileri

Vücuttaki yağ bezelerini ve tümörleri eritir, gelişmesini engeller. Safra taşı ihtimalini azaltır. Pankreas salgısını uyarır.

Çocuklarda kemik gelişimine yardım eder. Osteoporozu önleyicidir. Ödem oluşmasını önler. Astım, kolon kanseri, prostat, menopoz, göğüs kanseri riskini düşürür.

Sinir sıkışmasının giderilmesinde etkilidir. Kulak Enfeksiyonlarında, Hepatit A,B,C de etkilidir. Zonaya iyi gelir.

Zeytin yaprağı, hali hazırda diyabette, hipertansiyonda, kardiyovasküler rahatsızlıklarda, gripte, üreme sistem rahatsızlıklarında, kronik halsizlikte, hastaların nekahet döneminde, kolesterolün düşürülmesinde, dejeneratif eklem rahatsızlıklarında ,bursit (eklem bölgelerinde ağrılı şişlikler), sinüzit ve vücudun doğal bağışıklık sisteminin desteklenmesinde kullanılmaktadır.

Bitkilerin dilleri bu güne has..

Hücre yenileyici özelliği sayesinde cilt yaşlanmalarına karşı koruyucu, canlandırıcı, etkiye

1 Ceviz yaprağı 10 gün ara ile kullanılır..

Ceviz Yaprakları çeviz yağ yapar yaprağı ise damar içinde yağı yakar

tanen, eterli uçucu yağ, juglan (mantar hastalıklarına karşı etkili), C vitamini ve flavonlar içermektedir

2 Kedi otu: Tamamen Yatıştırıcı..

isovalerian asid, tanen, elma, birim asid, elma asidi, sümüksü madde, şeker, reçine, nişasta, madeni tuzlar, uçucu yağ, chatinin, valerin, valerianik asid, bronil

3 Kına kabuğu: Tamamen ateş düşürücü

kinin, kinidin, çinkonin, çinkonidin, glikoz, sakaroz, kinavoz, reçine, tanen, kinik asid, kinotennik asid, reçinee

4 Zeytin yaprağının :Çok eskiden gelen Eski Yunanlıların ve Trakyalıların tüm hastalıktaki şifaları şifa

Tamamen tansiyon ve düşürmede ve bağışıklığı hızla artırır

Kötü kolesterolü düşürmektedir, Anti bakteriyeldir, Antibiyotik etkisi vardır, Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, Soğuk algınlığı için etkilidir, Kan basıncını düşürmektedir, Kan şekerini düşürmektedir.

5 Sarı kantaron apayrı şifa kızıl derilerin yerlilerin çiçek hastalıklarını yendikleri bir mayaların  şifası

6 .Acı pelin karaciğer dostu hücreleri yeniler.. Arıların şifası Firavunların şifa 

Pelin: tujan, uçucu yağ, acı madde, absintin, reçine, asitler, tanen, nit¬rat, flavon glikozitleri, absinthol, absinthin, anapsinthin,

7 Ökse otu huzur barış sağlık veren eski Romalıların kervancıların şifa otu yol yorgunluğunda çıkar kan dengelerini yatıştıran ,beyaz tohumlarında yapıştırıcı olarak  kullanırlar kervanların lojistiği

Yaprak ve sapı kurutularak muhafaza edilir. Bilinen Bileşimi : Yaprakları tanen, urson, inosit, viskotoksin, sapotoksin ve glikozit adı verilen maddeleri içerir.

8 Meryem ana tohumun diğer adı deve dikeni karaciğer tamamen şifası şifa için selcuk kasabası Efes hara bereler gelişi ve oradan tüm akdenize ve oradan dağılımı..

silymarin  ayrışmayla  polifenol  olur eşittir  flavonolignan  silymarin grubu oluşturur. Bunlar; Isosilybin,Dehydrosilybin, Silybin, Silychristin ve Silydianin'dir.

Bu bitkiler ilaç sanayisi araştırmacı doktorlar distile ayrıştırmaları “beyaz kil magnezyum” birleşimiyle hap şekline getirerek yeni bir bu musibetin ilacı olabilir..

Bu nu kim okuyorsa araştırmacı doktorlara bu güne has bir seri perix olabilir..

saklı şifa sırlar kitabin dan maddeler ve değişimler ,kan hayat başlangıcı, o kan sana ihtiyacı hava ile çalışması sana hayat veriyorsa doğaya sebepler neden ,ilaç yapımı bölümünden kısa alıntılar selcuk uysal çoban saklı şifa 

Var oluştan buyana tehlikesi 5 duy harici 6 ci duy sakli şifa

Şimdiye kadar hiçbir hastalığa ilacı yok sadece yardımcı yan ürünler vardır o da 100 kişide 10 kişiye fayda olan ve 10 keşidede başka hastalıklar çıkar ve sonrası başarılı ameliyatlar sonrası kesilen fazlalıklar ve sonraki belirtilerden başka şimdiye kadar gereklerdir gerilektenlerdir falan, falan uzar gider. Kısa ca sağlık varsa para yok gelir yok.

Sermaye ortada hap yap para kazan felsefesi kalkmadan ve de geçmişten gelerek son noktaya gelen musibet fırsat asrını yakaladı doğa her zaman savaştaydı bu virüsler ve doğaya yeniledikçe insanoğlu da virüse virüsün gelsin diye kendi elleriyle   nimetler hikmetleri doğada yok ederek ve de şimdiye kadar o yasak bu yasak denilen şeyleri hap yap para kazan bunları kullanarak kimyasallarla birleştirerek insanoğluna aşladılar virüste değişmiş olarak insanoğluna içlerine kadar girdi daha önceden bağışıklığı bozan gıdalar yeni yeni raf ömrü uzasın denilen katkılar ilaçlar teşhis konmadan yerine göre şifa bazen de şifa görünse de bilmeden bilinmeden insanın bir birlerine benzemeyen insanlık yapısına uygulanan tavsiyeler ve sonrası ölüm korkusu panik korku psikolojik tetikleyen akıl düşüncelere giren insanlık virüsün istediği ortamı hazırlamanızda insanoğlu..

Alın size dünya doğanın hiçbir şeye insanlıktan hiçbir ihtiyacı yok yeter ki bozmayın.

Bugün dünyanız sizin isteğinize göre değil yazmayacaksınız geçmiş zamanı yazarak şekli düşünenler bilmelidir ki.

Benim anı yazarken bilmediğiniz gibi zaman dünya aynıydı değişen insanlık zamanı, okuma anın ne zaman bilemediğin gibi okuduğun an ve sonrası anlarını bilemeyeceğe gibi dünya alemi küllüm iflas etmişken ve 7 .5 milyarı evlere kitlenmişken hala ülkenin zenginleşmesini istemeyen bir toplum varsa sadece kandırılmış ve ne önde ne arkada duran sadece orta kaybolmasın diye orta yolda bile yürüyemeyen sarhoş tekerlek gibi ahlak yapısı bozulmuş ve erdemliği bile kabullenemeyen insanoğlu ,insanları insanoğlunu aklını ve kendi aklını bile sıyırır sıyıracak duruma getiren insan elinden çıkan virüsler diğer fırsatçı fırsat virüslerde boş durmaz onların zamanı yok hep bir fırsat bekler..

Aklı sıra der eğitim, ama bazen de cahil der derler, yok o çok kurnazdır. Onun için her yol nefise akar.

 

Alem dünya topluluğu küllüm iken ülke halkın aralarında çıkan hiçbir zaman ortayı bulamayan , orta çizgide gidemeyen ,erdemliği bilmeyen ,ahlak yapısı her zaman her tarafa oynayan ,insanlık nefis içinde boğulan ,çıkar benlik içinde yaşamını çıkar doğrultusunda olan ne olur ne olmaz deyip bazen kara borsa ,bazen sabahlara kadar bekleyip gişelerden yaşamları için bilet alan, elle sayılacak kadar ufak düşünce akıllar akıllarıyla “transmisyon çelik gövdeye” her tarafa sıkılan cıvatalar ,başka güçlü dünya ülkeleri başka ülkelere el atarken ses çıkaramayan ,her tarafa oynayan cıvata dışta ve içte kendi çıkarına ise sabit dönen şekil alır alan ,kendi ülkesinde güçlenen ve başka ülkelere güçlü ülkesini daha güçlendirme yerine çelik gövdeyi sıyıramayan kendi cıvatasını sıyırarak hainleşen hainleşerek hainleşir .çünkü o gece “eskiye dönüş filmi esir esaret köle” filmine bilet almak için sabahlara kadar bekleyip bekleyen ve bazen de karaborsada bilet alan ne önden ne arkadan sıra numarası bilerek almayan ,kulağı duyar duymazlığa , gözü görür görmezliğe , kendi planlarında ön sırayı “kandırılmışlara ve masum insanları” yer tutanlar arka sıraları da kendilerini güvenceye alan elle fikirlerini her koşulda sağlama alan ne önde koşmak nede arkada durmak isteyen bazen de kendi cıvatası sıyırdığı gibi çelik gövdeyi sıyırmaya çalışan dış dünyaya hain danışmanlar vardır..

Sadece dünya toplumunu hepten sıyırdığı yakın zaman da görülecek çünkü bir yıl 10 ay der dururlar bazen de tv kanallarda da kendilerini pazarlarlar dünyada bu şu der ve konuşan adamlar sabit bir hastalığa uymayan sadece koruma amaçlı dense de insan eğitim olmadıkça gerçekten şifa olsa da buluşlar insanlığı sadece kanmaca kandırmacadır..

Hiçbir şey doğanın verdiği şifa dan başka şey yoktur doğa şifası ise teşhis insanları doğaya dönüş le virüsleri yok edersiniz oda insan bünyesini ve sizlere gönderilen ayrı ayrı şifa lı bitkilerde ayrı ayrı şifa dağıtanı bilmek lazımken gene ben, ben der duran insanlık her zaman gelecek virüslere yenik düşecek..

Doğa gene dünya döngüsüne de gene insan vücuduna uygun atmosfer verir ,havanın içinde bulunan oksijen den tutunda ozona kadar atmosferi insanlığa ortaya çıkarır insanların elinden çıkan yapaylar sizlere 05 06 05 2020 zamanda ve harman sonuna kadar verir bir bakalım insanlık neler yapıyor..

Toksinler ciddi sağlık riski yaratabilecek olup, haklarında çok az şey bilinmektedir. Üstelik de, iki veya daha fazla toksin bir araya geldiğinde daha güçlü bir etkiye sahip olup sağlığımızı etkilemektedir.

Dişlerimizdeki cıvalı dolgular, kök kanallarında anaerobik bakteri, antibiyotik kullanımına bağlı bağırsaklarda anormal bakteriyel flora, kurşunlu benzin kullanıldığı dönemde kemiklerimizde birikmiş olan kurşun, kanımızda dolaşarak karaciğer metabolizmasını bozan ilaçlar her geçen gün artmaktadır.

Sigara, alkol, hava kirliliği, stres, hormonlu gıdalar gibi daha sayamadığımız pek çok etken vücudumuzda toksin birikimine neden olur.

Bu toksinler zamanla vücudumuzun düzenini etkilemekte ve eklem ağrıları, yaşlanma, kilo, şeker gibi pek çok hastalığa davetiye çıkarmaktadır.

Devam edelim

Besinler ve İçecekler: İşlemden geçmiş hazır yiyecekler, kafeinli içecekler ve atıştırmalık şekerli gıdalar
Hava Kirliliği: Egzoz dumanı, sigara dumanı, yakılan kömür ve sanayi dumanlarından oluşan sis
Radyasyon: Bilgisayar, televizyon ve cep telefonları
Stres: 
Bedenin besin emme kapasitesini, dinlenmesini ve kendini onarmasını engeller

Gene devam edelim

Kronik bir yorgunluk hali, sık sık acıkma (bazen geceleri açlık hissi ile uyanma),Mide ekşimesi, gaz, hazımsızlık, şişkinlik ve geğirme yakınmaları, Vücutta ödem şikayetleri (şişlik),Aşırı ve sık yemek yeme arzusu, Baş ağrısı ya da migren nöbetleri. Rahatsız ve yetersiz uyku.


Gereksiz, aşırı hiddet, öfke hali. Sık sık değişen ruh hali (gün içinde mutluluk, mutsuzluk, sakinlik, öfke dalgalanmaları)Depresyon veya bunaltı ve kararsızlık hali, unutkanlık .Belirli bir sebebe bağlı olmaksızın kilo alma ve verme. Tırnak değişikliği, tırnaklarda çatlama, beyaz lekeler, çabuk kırılma.
Saçlarda kırılma, kuruma ve aşırı dökülme. Tekrarlayan sırt ve boyun ağrıları, eklem ağrıları, kas güçsüzlüğü kramplar. Egzersize karşı isteksizlik .Sık sık idrara çıkma. Aşırı ve kötü kokulu terleme.
Göz altlarında koyu halkalar, gözde sulanma ve kaşıntı. Tekrarlayan deri döküntüleri, isilik, kırmızı lekeler, pullanmalar, kurdeşen atakları. Uzun süren öksürük .Boğazda yanma ve batma.

Endüstrinin giderek gelişmesiyle artan toksinler, insan metabolizmasının kendini temizleme kapasitesinden çok daha hızlı bir şekilde birikime yol açmaya başladı. Yediğimiz hormonlu gıdalar, soluduğumuz düşük oksijenli hava, içtiğimiz sular sonucunda bedenimiz kendisini temizleyemez hale geldi. Bunun sonucunda, vücudumuzun PH dengesi bozuldu; alkalik ortamdan asidik ortama doğru bir değişim yaşadık ve mükemmel vücudumuz da bizi korumak için oluşan bu asitleri yağ hücrelerinin içine hapsetmeye başladı.

Toksinler kan ve doku kirliliği oluşturdu. Kan kirliliği de mikroplar için gerekli olan üreme ortamını yarattı. Biz de farkında olmadan bu atıkları taşımaya başladık. Zaman içinde de kilo almış, iç organları yağlanmış, metabolizması yavaşlamış, ruh sağlığı bozulmuş, günden güne yaşlanan bedenler haline geldik.

Vücudumuzda oluşan hastalıklardan kurtulmanın yolu öncelikle kan zehirlenmesinden kurtulmaktır.

Birçok hastalığın nedenlerinin arasında kanın normal seviyesinin üzerinde toksin yüklenmesi sonucu olarak öngörülmektedir.

Vücudumuzda oluşan toksinler, asitler ve serbest radikallerin bir bölümü deri, böbrek, ciğer ve bağırsaklar yoluyla doğal olarak vücuttan atılır, fakat tamamı atılamaz , elektroliz yöntemi sayesinde ise, bedenimizde kalan atık maddeleri sağlıklı bir biçimde vücudumuzdan atma ihtimalimiz artar.

Uygular ve her şeyi yerinde yaparsanız tamamen kalkar. Bol yürüyüş ,orman gezintileri, deniz kenarları evi sıkça havalandırmak bol temiz tütsülerle evi tütsülemek ve evin içinde oluşacak elektronikleri yattığınız odada bulundurmamak çoğunu diğer odalardakilerinde kapamak..

Yapay atmosferler ise hep anlatırlar bunlar ise sadece insanların 100 kişide 10 kişiye uyar kötü değildir uyumluysa anlatılırsa her kese anlatılmış umut vermeden yaşam sunar.. Ozon oksijen cihazları üreticileri ve satıcıları ozonu tanımlarken sıklıkla yanıltıcı terimler kullanırlar. “Enerji verilmiş oksijen”, “saf hava” gibi ifadeler sanki ozon oksijenin sağlıklı bir türüymüş gibi anlamlar ortaya çıkarır.

Ozon oksijenden çok farklı kimyasal ve toksikoloji özelliklere sahip zehirli bir gazdır. Çeşitli federal kurumlar ozona maruz kalma miktarını sınırlayan sağlık standartları veya öneriler.

Bu kimyasal özellik yüksek konsantrasyondaki ozonun vücut dışındaki organik bileşiklerle reaksiyon vermesini sağlar. Bu sağlık sorunlarına sebep olur. Ozon solunduğunda akciğere zarar verir. Düşük miktarda göğüs ağrısı, öksürük, nefes darlığı ve boğazda tahrişe neden olur. Astım gibi kronik solunum yolu hastalıkları daha da kötüye gidebilir ve solunum yolu enfeksiyonları ile mücadelede vücudun yeteneğini azalır. İnsanların ozona hassasiyetleri farklıdır.

Ozona maruz kaldığında sağlıklı insanlar bile solunum problemleri yaşayabilir. Egzersiz sırasında ozona maruz kalmak, daha fazla ozon solunduğundan daha fazla olumsuz etki eder.

Ozonun zararlı etkilerinden kurtulmak, ozonun düşük yoğunlukta kısa süreli maruz kalınmasıyla olur. Yüksek yoğunlukta veya uzun süre maruz kalındığında sağlığı daha fazla etkiler ve iyileşme ihtimali azalır.

Şimdi kirlettiğiniz doğa ya gelelim sizin için temizler bölümüne bakalım..

Tarih 05 06 05 2020 bu zamanı siz koydunuz ama doğa 4.5 milyar yıl daha sonra bir araştırmayla 7.5 milyar yıl  yaş derler.. Desin dursunlar kısa bir zaman içinde milyar yıllar geçtikçe canlı türleri sıra ile yaşattı ve en kıymetli insanoğlun una kadar ve yaşam sundu yararlanması içinde nimet hikmetler sundu bunları anlaya bilmesi içinde 5 duy verdi ve bunları kullana bilmesi içinde akıl verdi düşünce düşünerek insanlığa sunmak için oku öğret insanlığa bir öğretici eğitmen verdi ve insanlık nefise kötü işler yapmaması içinde sevgili elçiler marangoz çobanlar .gönderdi.. Gene insanlık anlamadı insanlığın çıkardığı 6 duy Geçmişten bu güne gelen Habil kabil..

Ama sizler için değil dünyadaki diğer canlılara ortamı değiştirecek sağlık verecek ve anlar zamanlarda çıkan musibetleri yok edecek zaman vererek tüm canlılara bağışıklığı güçlendirecek atmosfer vererek her döngü zamanı verilen ortamlarında yeter ki tüm canlılara akıl şuurlu düşüncellere bedeninize zarar vermeden kurtulma an ve zamandır..

Bu zaman ise virüslerin kendi aralarında parçalanması ve bir canlı yaşamaması arayacak bulamayacaktır vücut artık bu virüse bağışıklık kazanmış olacaktır .Şifa arayanlar sıra ile şifalarını bulacaklardır. .

İnsanlık içinde ise önceden zarar verilmiş bedenler kısa geçici, ateşli virüslere kalacak ve gene dünyaya kitlerken virüs öncesi ve sonrasında zaman olacak musibet  önceki hayatları yaşayanlar gelecek virüsler yenik gene düşecek..

Okuyan kişi ve kişilere 2 teori sunulmuştur bir iyi laboratuvar bunları çok iyi şekilde dozu ve karışımı çok iyi harman ekstrat veya premix yapılırsa bir insanlık için bir gelecek zamanlara bağışıklığı arttıracak şifa ya kavuşacak düşüncedir

Sonrasında ise Spor yaparken orman ve deniz kenarlarını tercih edin ve yanız kalmayı tercih edin.. Vitrinleri gezerek spor olmaz hele matematik hesap işler de olmaz. Birde bakın ben buradayım hele benlik hiç olmaz düşünce ve düşüncenize vakittiniz olmaya bilir korku panik hiç yapmayın sizin bedeniniz doğuşunuzdan beri var olan savunma silahınız var oda bağışıklığınız. Sadece adımının sesini duy kalbin atışını. Terlerini hisset, ve 6 ci duydan korun.. İnsanlara uygulanan psikolojik bir eylem..

Der dururlar ne zaman geçecek evet geçecek ama gene gelecek akıl değişmedikçe bu devam daha şiddetli gelecek daha şiddetli gelişi değil siz bağışıklığı bozdukça geleni çok büyük görmenizi sağlar 6 duy.. Buda küresel benlik tek akıl üstü fırsatçılar hortlar..

Bir ülkeyi suçlar gidilir asıl ise kendi ülkelerin içine girmiş şirketleri satın almışları görmek sizin hal alınan görünmez akıl üstü kimler kim bunlar derseniz  az akıl anlamanızın içinde..

Musibet öncesi zalim zulüm ölümler ve her gün kronik hastalıkları görmeyişiniz bunlara sebebiyetleri görmeyişiniz “kitledir dünyayı musibet “bir birileri suçlar gidenler arasında insanları görmeyen zihniyet aralarından çıkan fırsat fırsatçılar. Biter mi sizce..

Ek. Teorinin üstünde bunlarda ayrı fırsatçı virüsler. Bunlardan korunmak için sadece ahlak uyanmak.

Dünya zengini tek bir birileri dünya üzerinde aciz şirket şirketleri  ve daha önceden yasalara uygun şirketler satın alarak bu gün devlet ve ülkelerin an fırsatını bekleyen pusudadır devlet içinde devlet soyunmaya kalkanlara nefise gömülmüşlere destek sağlar sağlayarak ve illüzyonla uyutarak ölüm bağlayıcı musibet sağlar bir önce ki musibet ve musibet içinde devam eden satın alınmış şirketler sahne oyun hazırlarlar zayıf ülkeyi pusa ya düşürerek an dar gününü bekler ve daralan devleti bir anda kaosa düşürür ve devleti hasta eder.

İnsanlığa yardım etmez bunlar sadece halkın ve devletin parasıyla iş yaparlar devletin desteğiyle ve de bulunla kalmaz dış dünya, dünya şirketlerini satın almış insanlık nasibini almamış şirketler devletin sırtında vuranlar an pusuyu bekler.

Bu gün Avrupa’nın zayıflığı dünyanın çaresizliği  2008 den beri ve de bazı ülkelerde teyit geçerken o akıl üstü şirketler teyit geçen ve peşini bırakmayan her fırsat değerlendiren ve destekleyen zaman değişik zaman ve de dayanamayan 2016 gibi ve de dünyada başka yerlere saldırılar yaparak kaos fırtınaları estirseler de  başaramadılar yaratan gördü hep kazdıkları çukurlara gömüldüler evrimleşen musibetler gibi bunlarda evrimleşirler hiç durmazlar şirketleri satın alarak gerekirse  devlet içinde devlet nefis içinde duranları satın alınarak  alarak nefis içinde olanlar onlara sempati duyanları yok sayarak pembe dünyada gezdirerek eylem planlarıyla istenilen ülkeyi ala bilmek için şirket çok başlı kolları hareket eder bunlar sadece bir odada foto montajlarla çok yönlü gözükürler görsel yayınlarla şirketleriyle kaos endişe için hareket sağlarlar bunların içinde nefis girmiş sonrasını düşünmeyen yandaşlarda sahneye girer gerekirse ülke içinde hep kaos endişe yaratan ve bundan para kazanan “bir paramatik” halkın en zor anında harekete geçer.

İşte bu şirket sahipleri 10 geçmeyen altında bir kişiye ayıt küresel şirket dünya hakimiyeti sağlamak an değişen bir andaki musibeti fırsat bilerek hareket an bekleyenler bu gün Avrupa’nın sıfır durumları ve güçlü devletlerin içten iç bünyede insanlığı büyük yaptırımlar nakit paralarla (istenilse sağlık malzemesi yapılacak durum varken yapılmıyorsa ve sağlık sistemini bilerek yok denecek kadar insanlığı yok edecek kadar zihniyet varsa gerisini siz düşünün)

Paralar nerelere gitti derseniz. Deniz ortasında “bir nefis adasında” komuta merkezleri vardır..

Bunun tek ilacı Akıl ve ahlak görmeniz yakında göreceğiniz sonrası fırsat ve kolları fırsatçılar.. Artık 5 duyudan 6 ci duyları görme zamanı geldi.. Bunlar her türlü maskeyi takarlar bazen gülen bazen masum tiyatro maskeleri arkasından yok edici maskelerle sahneye çıkarlar dış dünyanın lobilerinde oturarak sahada kandırılmışları sürerek sahne alırlar..

Saklı şifa sırlar kitabin dan var oluştan bu güne, akıl vücudu yönetsin vücut aklı değil, bağışıklık eşit, var olan atmosfere göre ırka göre değişir cilt farkından ,ona göre verilmiş eşit dağıtılmış, karda yürüyüp kendini belli etmeyenler.. bölümünden kısa alıntılar selcuk uysal çoban saklı şifa.

İçte ve dışta hiç kimse aktifi beğenmez ve çekemez saklı şifa

Demokrasi Vatan bayrak halk için sokağa çıkan vardır, bazıları da marketlere koşar bazı zaman gelir "musibetler" fırsat fırsatçılar hortlar bilerek bilmeyerek bunu fırsat bilen arka sahne hazırlayanlar dış dünyanın kaos planı hiç bitmez amaç ekmek değil ülkeyi bir lokma içine koyanlardır..
Fırsat fırsatçılar pusuyu bekler amaçları dağları çobansız bırakmaktır bu vatan bayrağı halkın arkasından zil çalıp oynayanlara fırsat verme "allahım ".."Sen her şeyi gören her şeyi bilen sensin" Çoban

12 Nisan 2019

8 günlük seyahat zor ve yorucu yolculuk dağlarda ağaçlar stresli ..Yere yaklaştıkça 2 li 3 lü hatta 4 ,5 oyunlar insanlığın doyumsuzluğu ..Hey dünya insanı zaman an vakit yok insanlara değer verilseydi silahlar için masa altından sopa gösterilmezdi. Gelecek gözle görünmeyen düşmanla savaşacaksınız evrensel demokrasi diyenler ben güçlüyüm diyenlerin arkasında ve masa altından sopa yemeniz zaman an geldiğinde sizleri bile tanımayacaklar..

saklı şifa sırlar kitabin dan evrendeki gizem olaylar, şımaran insanlık arkasından gelen sille ,ne kadar anlatsan boş ne kadar az yazsam bölümlerinden kısa alıntı selçuk uysal çoban saklı şifa

12 04 2020

12 04 2020 Bu sadece hatırlatma insanlığı sev daha çok 2 3 5 8 oyunları hep görecek bu fırsatı değerlendireceklerden korkun korkunun en altından yer alan korkusuzluğu tevekkülünle çıkar işte o zaman bu sefer de gözle görünmeyen akıl üstü fırsat fırsatçıların yazılan yazılacak algoritmalar net görecek ve maşa ucundaki hainleri görecek bilin ki senin gücün inanışın tevekkülün insanlık için sev ve tasarrufla lokmanı paylaş bak o zaman farkı..

Görseller kaos endişe sizlere korku verir 30 gün lük tedbir de yeteri kadar önlem almış ve yardımlar alınmış ama birileri endişe yaratırlar demokrasi de cepheye koşanlar varken kimileri marketlere koşar bu gün ev cephesini terk etmeyen birileri de sadece 48 saat tedbiri kıtlık aç kalma korkusu eylem ise kışkırtıcı görseller ve (öncesi geç denen konuşan adamlar) bir anda çark eder..

Bunlar sadece maşa uçların da hareket eder vatanı bayrağa saygısı olmayanlar bu kaosu çıkarır.. Geçmiş 30 günde çağrını bir çuval un alamıyorsan bir çuval unu herkesten istesen kapına gelir onu da ekmek, pasta kurabiye, pizza yapamıyorsan bu zamana kadar yaşaman seni fırsat fırsatçı yapar.

Doğru yolu gösteren yeni bir başlangıç ise Fetih süresini oku anla o sana her şeyi söylemekte "Allah'tan Tanrı'dan yaratan dan başka hiçbir koruyanız yoktur tevekkül inanış yolunda yürüyenler bir insanlık zinciri olacaktır tevekkül sizin yol göstericiniz olacak akıl üstü ve onları kandırılmış maşa uçlarındakilerle ve aklını yitirmişlerle " Fatiha Fetihle" "korkusuzluğunuzla bertaraf etmeniz olacaktır öncelikle (nefisi). Gelecek içinizdeki Ahlak anahtarınız olacak. Selcuk uysal çoban saklı şifa

Şimdi ayrıntıya bakalım..

Göremeyecekleriniz şimdiki gördüklerin ötesinde değişim ve değişken her göreceğin seni her gün eğitimde tutacak ne bildiğin değil bundan sonra ne öreneceğin..

“Duru su her zaman ph hareketsizdir ama donan su açıldıkça ph hareketle enerjiye döner. Ondan dolayı ki dezenfekteye etiğiniz dipfriz teki madde maddelere göre değişir ve enerji alır bazen zehir bazen şifa”

“Yaratan" sana bu dünyayı sevgiyle yaşa ve yaşatmak için sunduysa her yaptığın zulüm kaos haramdır. Buz sıcakta suya döndüğü gibi tuz midende eridiği içindeki "iblis ateşi" içini kuruttuğu gibi bir damla suya hasret çölde serap gibi insanlığı yaşamayı sevgiyi paylaşmayı arar durursun”

Geçmiş yazılarıma ve doğa döngüsü insanlar üzerinde hızlı bağışıklık kazandıran zamandır, 05 06 05 2020 âmâ bu arada içimizde iyiler ve kötüler gibi (kültür mantar yetiştirmek istediğimizde zehir uygulama) gibi veya (peynir yaparken yoğurt yaparken hep karşı iyiler ve kötüler mikrop ) verirken insanlara buluşan musibet virüste kendi içinde bir birlerini yok etmek içinde evrimleşirler sebebi ise bağışıklığı güçlü olanlara bulaşamadığı dan kendi kendini çoğalarak yok eder ama gene insanlık kendine insanlara zarar verecek ortam yaratılır ve yaratırsa diğer gelecek virüslere karşı koyamaz.. Tek anahtarı o değiştikçe bağışıklık da değişir, sen yeter ki bağışıklığına zarar verme ve verilmesine müsaade etme..

Sebebi ise insanlık hava güneş sistemi ortamda güçlendikçe musibette değişime girer artık bulaşamaz.

Diğer bir fırsat buldu mu gene güçlenir bir insanlığın insanlığa insan elinden çıkan bir maddeleşmemiş çakışarak güçlenen bağışıklığı tekrar yüklenir her yoldan saldırır ve zorlar ve kronik hastaları artık tükenmiş yorgun beden ve geç nesille zorlayan gıdalar bağırsaklar da bazen iyi kötü birin den birini ,birini yok ettin mi yok edilen bağışlılık bu sefer virüsler daha çok çeşitli gelir..

Aşı hiçbir işe yaramaz sadece insanlığı umuda bağalarsınız tek ilaç ise 30 12 2019 ve 18 01 2020 bir teori yazımda kan içindeki pan zehir o benim beyaz sıvı antikor sizlerin ila (dünya bilim adamı dediğiniz kişiler der durursunuz) bazen Nobel ödül bazen de Show yaparak sabah kahvaltısı yaptırmayın der dururlar gene bu şu der atarsınız ama hiç öğrenmez geçmişleri düşünmeden gene görsellerde çıkar gene o yollara düşer düşürtürsünüz gerçekleri görmeden birilerin peşinden görsellerde görür gider durursanız. Nice doktor geliştirme araştırmacılarımız var onlara verilen fırsat yerli ilaç (dış dünyanın ilaç sektörü sadece insanlıkta sağlık varsa para yok felsefesi vardır)

Kısaca o asrın insanı düşünür bir sonraki asrın adamı yapar o da başka şey düşünerek bu hayat boyu gider “Eski bir bilim adamı der şu (hastalığı sebebini görseydim bu hastalığa çare bulurdun) kısa asır sonra “mikrobu” ve sonradan da “mikroskop” bulunur birileri gerçek elektriği bulur biriside ben geliştirdim der kısaca şudur biri insanlık için biriside şan şöhret der geçer biri insanlık için otel modasında beş parasız ölür birde gene ıstırap içinde ölür sonuç ebedîyi değil..

On dan dolayı ki sizlerin tek yapacağınız bilmiyorsanız insanlık için mücadele edenlere yârdim için evde kalman ve cepheyi terk etme orada insanlık için savaşmaktalar birileri de fırsat fırsatçılık yaparak gelecek bilmediği halde daha yazılmamışken vatan bayrağı halkını düşünmeden şan şöhret illa birilerini getirmek götürmek için sanki onlara hayat varmış gibi hala dış akıl üstü insanların elinde olmaları eylem varmış gibi fesatlık çıkaranlar ülkesini vatanını bayrağını sanki yokmuş (birileri de başka ülkelerini varmış) ve de eski düzen getirmek için var güçleriyle toplunu daha ileri götürme yerine o toplumu şimdiden hala iki yola itmeleri şimdiki musibetten beter oluşları daha yazılmamış gelecek günlerde kaos endişe yer değişen sözlerle şimdiki toplum içinde “beyaz meleklere sağlık ekiplerine ve görev başlarındaki kahraman bakanlıklar ,ordu ,emniyet tüm insan sağlığı ile mücadele eden kahramanları, kahraman ekonomi çarklarını” kaos eylemler yapanlar sevdiklerini yok edilişlerini ve de kendileri de yok etmekteler peki bazen yer değiştiğinde sen şimdi varsa yarın kim olacaksın..

1 Ceviz yaprağı

2 Kedi otu:

isovalerian asid, tanen, elma, birim asid, elma asidi, sümük­sü madde, şeker, reçine, nişasta, madeni tuzlar, uçucu yağ, chatinin, valerin, va­lerianik asid, bronil

3 Kına kabuğu:

kinin, kinidin, çinkonin, çinkonidin, glikoz, sakaroz, ki­navoz, reçine, tanen, kinik asid, kinotennik asid, reçinee

4 Zeytin yaprağının

Kötü kolesterolü düşürmektedir ,Anti bakteriyeldir, Antibiyotik etkisi vardır, Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, Soğuk algınlığı için etkilidir ,Kan basıncını düşürmektedir, Kan şekerini düşürmektedir.

Bu bitkiler ilaç sanayisi araştırmacı doktorlar distile ayrıştırmaları magnezyum birleşimiyle hap şekline getirerek yeni bir bu musibetin ilacı olabilir..

saklı şifa sırlar kitabin dan maddeler ve değişimler ,kan hayat başlangıcı, o kan sana ihtiyacı hava ile çalışması sana hayat veriyorsa doğaya sebepler neden ,ilaç yapımı  bölümünden kısa alıntılar.. selcuk uysal çoban saklı şifa

 

Geçmişten gelen haberler ve bu gün.. Bir metre kalmayacak şekil de ek Buğday mı altın mı hangisini tercih ederdin. saklı şifa

Buğday varsa hep altın olacaktır .Altın var ise hep eksilecektir. Yok yoksa kıtlık.. Paran olsa da işe yaramayacak..

Bu gün için değil yarınlar yokluk çekilmesin tedbir tevekküldür. Bu gün güneş olabilir yarın güneş olacak diye zaman yok tur isterse çölle kar ,isterse taş asit yağdırır bil ki yarattığı insanlığa zarar edecek hiç bir şey vermez sadece musibetleri yok etmek için doğa gücü verir..

Aynı “Hz .Musa asayı yere vur” anı Kızıldeniz yarıldığı gibi “matematiksel rüzgarın estiği” an zaman daha sonradan acılan yoldan insanlık geçtiği gibi ama insanlık gene kışkırtıcı sözlerle insanlık ayrı yollara girdiği zaman bu günde olsa aynı değişmeyen insanlık..

Bazı zamanlarda ise bir birine sağlık malzemelerine tecavüz eden insanlık. Elinizdeki bankalarınızdaki ,kasalarınızdaki ,cebinizdeki, cebi delik düştüğü gibi paralarınızda kaybolup gidecek çünkü insanlık musibet geldiğinde insanlığı unuttunuz gibi.. Şimdi yaşadığın ülkende şükret.. Şimdi değişme zamanlar..

Şimdi bir geçmişe bakalım ve yarın yazılacak zaman daha yazılmadı ama sen sanal dünyada düşün bahara eriştiğinde bu günleri hatırlamanda için ailen ve neslin için yapma gerekenleri not al..

 

10 04 2014…

Geçmiş yıllardan 2008 bir yazı kaleme aldığım ve 2011 2013 yazılıma geçtiği de şöyle yazılmıştı yayın tarihi 2014 04 10 da aynen şöyle. şimdiki tarih 10 04 2020
Tufanlar ve felaketler zinciri

Dünya yaşıyor farkına varın şakası yok
2011 2017,18,19,20,23
2018 kuzey yarım küre KISMEN…
2019 güney kürede olmak İSTEMEZDİM

Dünya nüfusunun sürekli artışı, küresel ısınma, sera etkisi ile yağışlarda görülen ani değişiklikler, aşırı yağışlar, uzun süren kuraklıklar, tatlı su rezervlerinin azalması, suların israf edilmesi ve aşırı derecede kirletilmesi gelecekte yaşanacak tatlı ,içme su ve toprak altından çıkan zenginlik ekonomi ve çıkar savaşlarına götürüyor. Geleceğin karşı koyulmaz silahı parasal kırız bakımsız kaybolan toprak mineralleri ve insan sağlığı göç ve göçe zorluyor, zorlayacak.

2019 Avrupa son vergiler ve kesintiler yabancı yaşayanların zor yılları başlayacak…
2019 Zenginler kulübü zenginler fakirler dünya iki grup oluşu dünyanın zor yılları hızlanmakta..

2019 Gençler şimdi sıra sizde genç çiftçi olun toprağa sarılın harcamanız altın gümüş olsun demirbaşları Kooperatif kullanın ithale bağlı ölü yatırım malzemesi kullanmayın buğday varsa açlık olmaz devlet olur….

2011 17 18 19 20 21 22 23 Zor yıllar dünya için..
insanoğlu maalesef bu önemli gerçeğin henüz tam olarak farkında ve idrakinde değil. “dünyaya bir şey olmaz!” diye ,diye dünyamızı kendi ellerimizle yaşanmaz hale getiriyoruz. büyük karteller, gıda üreticileri rant uğruna dünyayı tüketiyor, ekolojik ve ruh dengesini bozu yor, ürettiği gdo ’lu (genetiğiyle oynanmış) gıdalarla insanoğlunun pan zehir bağışıklık sistemini bozarak hayatıyla oynuyor.

İnsan oğlunu ya bu şekilde, yada ,bölgelerde şan ve ihtişam için kaoslar parçalanmalar la yok etmeyi planlayanlar)ama unutmasın ki her bir filiz ,her ezdiğimiz çim her kopardığımız yaprak her kırdığımız dal vücudumuzun bir parçasıdır)Her bir canlıya eziyet sizleri karanlık dünyaya götürecek…

Her kopardığınız parçalar sizlere yüreğinize ,kalbinize iğneler gibi saplana çak işte o zaman yaşamak istiyorum haykıracaksınız ve sağlık diyeceksiniz. (Bugün yada geç olmadan yarından sonra)
saklı sifa sırlar kitabi dan ana dünya listelerinden bilgilendirmeler ,bölümünden kısa alıntı. selcuk uysal çoban sakli sifa

 

 

Son kez sorun kendinize insanlık nerede nereye gitmekte. Sizlere geçmişten kısa alıntılar..

2018 tarihte:

Yaş 63 tamam şimdi derken bir yerden çıkar gibi nefis benlik çıkması gene insanoğlunun anlayışı olmayışını gözlemek gede şaşırmamak elde değil her kes vatan bayrağa halkını refah bir ülkeye çekmek istemeyişleri gene benlik ortada oluşu sahip siz ülke gibi her önüne gelen ben der durur acaba sorusu hep akılda kalır ila birilerini getirmek niye der..

Bu vatan toprakları sizin değil mi istikrarlı gidişe bir yardımcı olmak ila ben idare ederim demek her seferinde zaman kaybı 100 yıl dan beri gelen gecikmeler bir 100 yıl daha esir köle etmek mi.. sırlar kitabı dan 54397 sefer sayılı..

2019 tarihte:

Hey hesap uzmanları 2020 nisanı ilk çeyreğini göremiyorsanız ..Hala düşman çok içerdeki sırlar ver yansın bak senelerce onuz omuza koşuldu birilerini getiremedik seçilemedik der durdular bak şimdi sahadalar dış dünya biraz daha yıpratmak ister ülkeyi zora sokmak esaretinin kölesi olmayın % göremediğiniz her kesi şaşırtacak ve bir birlerine düşecek , daha insanlığı göremeyecek karanlık odadan çıkın ilk görecek ışık orada anlayış var orada dik duruş var olduğunu gösterecek..… saklı şifa sırlar kitabin dan  54397 tren sefer sayılı.

2018 Tarih:

Evet her zaman zülüm yapanları dik duruş buna karşı iyi kötü strateji plan oyunlar 20 yıl öncesi planlar daha önceleri 40 50 yıla yakın bir zamanda yerleştirilen münafıklık YER ALMA adım adım başlasa da hep bir gören göz var oluşu insan oğluna hatırlatır..

Her dinde haram işleyen toplum veya benlik çıkarcı kişi ve kişiler kendini en Yüksellerde görse de kendi sonunu ve kendi neslini yok eder ,dünya son olmaz insanlık ve benlik son bulur akıl şuur insan oğlu bir şekil insanda gözükse benim senmiş yüz halidir kimi beyaz ten kimi siyah kimi kırmızı yüzler ifade insanlığı ifade etse de yaratan bilimsel olarak 4,5 milyar yaşındaki dünyada yaşayan her atmosfer yapısına uygun canlı türleri yaratılış akıl şuur verilen akli akış insanoğlunun bir birlerini yok ediş bir canlı türün içinden ve veya bir musibet gelecek yazılmadığından dünyada yerini alacak veya yer almakta olacağını bilmeden bu canlı türleri  birini bir yok ediş oburdan başkası değildir.. sırlar kitabı karda yürüyüp izini belli etmeyenler bölümünden.

 

Tarih 2017 2019 tarihlerinde

Zaman sadece yaklaştı şimdiden her planı yapmaktalar. Gelecek Savaşların virüsleri ve insanoğlunun doymak bilmez ellerinden çıkan musibetler.. Bil zaman gelecek yaratanın lütfu senin elinde olacak.. Sadece zamanına  şükret...Bil zaman gelince kazanacaksın.. Şunu bil içerideki yöneticiler Dışarıdan nemalanan ve daha sonra çok çittiği yetiştirilen hainlerle dolu. Türk toplumunu yok etmek için tüm oyunları oynamaktalar..

Türk toplumunu Maaşlara ekonomik sıkıntılara solarak bu topluma ve başka toplumu Türk insanından daha çok iyi ve üstün görenler bil.."Lut peygamberin beddualarına" maruz kalacaklar.. Hem içeridekiler hem de dışarıdakiler iyisi de kötüsü de yakından da yakın.. ve

Bu asıl toplum ekmeğini paylaşan ve bu toplum kapılarını açan mazlumları koruyan er yiğit erkeği kadınıyla ve yaratılan insanoğlunu erkeği kadın çocuğu yaşlısını hastasını onlar için o topraklar da şehit düşüp  koruduysa bu korunan toplum  dış dünyanın fitne fesatlarla korunan toplum iblislere uyarak hainlik yaparsa onlarda “Lut peygamberin bedduasına” boğulup kaybolup gidecekler ve istenilen nesiller adım adım yok etme planlarına kendileri de yok olacaklar..

Savaş strateji kaos planları bölümünden alıntı Keşfedilmemiş akıl bölümünden 4 ,5 sayfalardan alıntılar..

Tarih 2013 2019  Bölümler yazılıma notuna o zaman girmemiş 55 sene önceki ve 2014 ten 2019 kayıta alınmış yazılıma geçmiş..

Cumhuriyet gücü “yaratanın adaletin ve ilkeleri ” den ve insanlara vermiş olduğu güçten gelir
Kan ve kemik tüm insanlarda bulunur. Farklı olan yürek ve niyettir
Erdem olmak anlamak .

Türk ‘lük Sadece düşünün öncesini ve 1071 2019 Gerçek asıllar çıkar için yazılımlar değil ,tarihi parçalı bulut anlatım da değil hele halkın ağzına bir parmak bal çalmak ta değil tarih anlatım tarih boyunca yapılan oyunlar yeni asrın kaosları strateji planlar X yol ayrımları. Bu asrın Global dünyasın da ne kadar yakın strateji planlarına ne kadar çok yakın paralel gitmekte.. Ezberlenmiş hâkimiyettik.

1071nden öncesi Türklüğün var oluşu ve akınlarla gelen Alpaslan’ın gelen Anadolu’nu kapısı Selçuklunun gelişiyle Türklük temiz adalet hak hakikatle kurulan hükümdarlık.

Eski savaşların yerini diş oyuncularla ,içte işbirlikçileri önce iktidarlık için darbeler muhtıralar kışkırtıcı sözler kimlik din ırk kimlik ideoloji fikirler bir birini kovalayan asrın silahlanmalar bir birini kovalayan eylem kaos terör ve bir birlerin çekemeyerek ülkeyi teslim almak için darbe girişimleri illa bu devleti alaçam derken eskiden anne baba evladını iktidarlık için öldüren yeni asırda halkını öldürmeye kalkışanlar anında kanunlar değişerek eski darbe yapacakları bir oyunlar masal yazanlar suçsuzu suçlu yapan sonradan suçluyu suçsuz yapan orta karışık iyi kötü kötüyü iyi yapan yaptıranlar ve illa devleti ben benim diyen ve zaman geldi artık sen gitti diyen içte dışta eskiden birlikte plan plancılar siz sizlerken ve bir anda halk halkın bir birine üzerine salan ve tekrar grup gruplardan ayrılarak illa ben ola çam halkı ikiye üçe dörde beş altıya yediye parçalamak acaba 1071 1299 1919 1923 1945 1960 1980 1997 2016 şimdi 2019 tarihler parçalanmanın yeni asır bir yolu olduğunu göstermiyor mu

Ata yurt nedir.. ve Öncelikle Türk nedir öğrenmek öğretmek  için tarih önce sine girmeniz sözden daha keskin “Zülfikar’ı keskin” bedende hissetmeniz.. Tarih Türk iyi anlamanız bilin eskiden “ Türkler geliyor” sözü yeni versiyonu “yine geliyorlar” la değişimi dedirtmeniz lazım.. Şunu bil denecek diyecekler dedirtilecek .Şimdi anlayamazsınız anlayamayacaksınız.er yada geç o musibetler gelince siz sadece değil dünya anlayacak sevgiyle birleşmesini..

Bil ki Türkün sırtında yük bitmez elle sayılacak azınlık lüks hayat yaşasa da hep korkuyla yaşayacak bu ulusun çoğunluğu bir ara pembe dünyada  yaşasa da soğan tuz ekmeğin tabini bilir ve hiç unutmaz zaman gelince soğan ekmeği hatırlatır.

Ama şimdilik yaşaya bilmek neslini gelecek neslini düşünmeden ve başkalarını lüks hayatta yaşatabilmek ve yaşamak yaşatmak için değişen asrın öncesi ve sonrasını  faturaları ödeyeceksiniz...Gözlerini aç şimdi sör önce kendine ve hükümdarlara ve hükümdar adaylara siz ne kadar Türk’sünüz.

Türk dünya insanlık adaletidir ve bir tevekkül ilkeler hak hakikat .savaşçısıdır ı.. Öğret..

saklı şifa sırlar kitabin dan X labirent yol ayrımları, kaos ,anlamak için anladım diyen yabancılaşmış ,hakimiyet ,illa ben olmak ,insanoğlunun yaratılışı bölümlerin den kısa alıntılar..

Dünyanın ne nerelere gittiğini göremeyen insanlık akıl üstü insanlara kanan hala bir birileri bir ülkeye saldırıyorsa hiç bir kimliğe ırka vatandaşına halkına akıl üstü insanlara kanarak hala bir şeyler yaparak kaos endişe yaratma içte ve dıştan destekli destek var ise musibet sonrası geçmiş dünya halini göremeyecek kadar körlüğe girmiş yarının ne olacağını bilmeyen sonrası eylem kaos entrikalar plan plancılar planlıyorsa hala bu ülke üzerinde ve dünyada kara bulut estirenler var ise dünyanın dünya ülkeler arsında kendi vatandaşların ne ne kadar yaşan ölüm arasında kalanları yok sayıyorsa musibet sonrası dünyanın terör virüsüyle baş başa kalacağı bu durumda bile belli etmiş gene dış dünyanın çıkar oyunları şimdiden sahne yazılmaya başlamış gözükmekte..

Hala geçmiş tarihlerdeki yaşam yaşama dış dünyanın özlem içinde olanlar varsa vay o ülkenin haline marşal yardımı alıp esir edilen ülkeyi gene musibet sonrası gene akıl üstünlere teslim etmek için var güçleriyle çaba harcanıyor her fırsatta o bu şu der haline bakarak konuşanlar hala kaos peşinde olanlardır..

Şu an 1945 te zenginliği güçlü devlete kaptıranlar bu gün marşal yardımına ihtiyacı olanlar gelecekte bir devletin sırtına yüklemeye hazırlanan dış oyuncu lar bu devleti sonrasında köle etmeye çalışma planında olanlar kendi halkından neyin iyi neyin kötü olduğunu çok iyi anlayacak duruma geldiklerinde musibet sonrası terör kaosu hortladığında o bulunan devletler musibetten deter olduklarını bir kez daha görecekler..

saki sifa sırlar kitabı geçmişten gündeme yazılar,ne kadar zor geçmişten bu güne yaşan insanlık bir milyon yıl önce bir gök taşıyla dinozorlar yok olurken şimdiki zaman da çok başlı dinozorlar tarihine eşleşecek mi bölümünden kısa alıntı..selcuk uysal çoban saklı şifa

Şimdiki zaman Tarih 09 04 2020

Yüz yıl önce ve ondan yüz yıl öncesi musibetler karkasında savaşlar Avrupa’nın milliyetçi akınları yüz yıl sonra dünya savaşı bu topraklarda gözü olanların kendi aralarında paylaşma “sev anlaşması” direnmeleri o yüz yıl olmayacak diyen “sarışın mavi gözlü komutan” bu gün yaşadığınız aylarda yüz yıl öncesi “geldikleri gibi giderler” iki kelimeyle bitirilen ve kısa bir zaman sonra gene iki kelimeyle “ ya istiklal ya ölüm “ değişi şimdiki değişim yıllarında olduğunuz bilmeniz ve geçen yıllarda neler olduğunu çok çabuk unutan unutturulan ve 54397 sever sayılı tren içinde ben sen o bu şu kavgalarıyla gecen zamanda trenin yoluna çıkan “bir musibet” sizlerin değişme yerine bu treni yoldan çıkarmak için çaba gösterenler zirveye varmasın ne olursa olsun diyen zihniyet dış dünyanın akıl üstüne esir edilmiş vatan içinde kültürel yapıya anlayışa töreye ahlaka bu yaratılış yaratana haykırı dış dünyanın maşa ucunda bir toplum oluşunuzdur.

Son 54397 tren seferine at üzerinde optima  içirilmiş oklarla her koldan saldıran ölüm kalım savaşı veren dünya insanı ve ülke içinde dış dünya halini görmeyen dünyanın bir birlerine yardım edemez durumu göremeyen çıkar için ufak bir azınlık bir ülkeye saldırıyorsa arkasında ki fırsatçılar akıl üstü insan zaman insanlık nasibi almamışlar dünyanın sonrası haline hakim olmak isteyen harçlı seferinden 1000 1500 yıldan beri gelen her musibet arkası hayatlarına kanla bakan insanlık bilin ki gelecek yıllarınız şimdikinden kötü bir hal alacak.. “Bil artık çobanlar inecek asalarıyla sizlere verilen son musibet ve ikaz.

Ama bilin bu toplum iyisi de kötüsü de kayıp verse de tevekkülle yaratana inanışla yaşamak için yaşatır vatan bayrak halkı için ölür insanoğluna mazlumlara eziyet içinde bulunanlara Fetih süresini hatırlatır sadece Allah için savaşır onu koruyan kalkan ise yaratılıştan buyana verilen asil kandır

Sağlığınız için yer elması sarımsak soğan pırasa pancar siyah havuç rezene üzümle ezme, lahana karnabahar

Nohut mayasıyla ekmek ,nohut ,mercimek yeşil veya kırmızı yerli, barbunya sık değil, kuru fasulye sağlığınıza göre ara ile,

Trabzon hurması, nar, kurutulmuş meyveler, portakal, ekşi tüm meyveler, orman yemişleri. Organik Yemek bölümünde okunarak sos ve baharat türleri “öz mayasından” yapılmış şalgam suyu yapmak oda piriiworld gıda imalatında yazılıdır..

Sağlığınıza uyum için ekmek yapmak tam buğday arpa,yulaf,cavdar bağırsak rahatsızlığınız var ise mısır ekmeği kullanarak yaparak kendi bağışıklığınız kendiliğinden artma zamanı yaklaşmakta yeter ki vücuduna zarar verme sebzeler temizleyici meyveler besleyici mümkün oldukça haşlayarak yemeklerinizi yapın ayrıntılı bilgi ise organik yemek yapının da okuya bilirsiniz..

Konuşan adam konuşuyor herkes Latince gıda isimleri yazmakta fabrika imalatlar pastörize edilmiş gıdalar sizlere sadece tat ve posa kalır..

Ya orijinal kalacak şekilde satacaklar yada kulağa güzel gelen sözlerle anlamı verilmeyen Latin harflerle burası Türkiye eskiden gelen zehirleme yok artık dış dünyanın gıda sektörü “ya bilim adamı açıkladı sözleri “ ve sonradan pardonlar yok “geldikleri gibi giderler”

Dünya gene büyük insanlar teknolojiyle dünyayı küçültseler de musibeti büyük görmeniz insan oğlu nefis ve globalleşme küresel hakimlik le sizlere sunulan gıdalara bakın musibetin büyüdüğünü zannedenler aslı insanları bünyelerini ve bağışıklığı bitirdikleri gıdalar ilaçlar ve tavsiye ile içinle bitki örtüleridir.

Vücut hiç bir birine benzemez beş parmak gibi inmsan elinden yapılan ilaçlarda doğanın bitkileri de  ayrı ayrı oluşları bir şifa kaynağıdır bilin ki hepsinin yan tesirleri vardır bunu da bağışıklık sizlere ikaz eder ama bir şekilde bağışıklığı yok etmektesiniz..

Her doğuş ve batış bitiminde her döngüde şifa zamanı gelir 05 06 /05 2020 mayıs ayıdır sadece su bile içseniz sizlere “aş erdirerek vitamin mineral” tamamlatacak.

saklı şifa sırlar kitabin dan dünden bu güne, karışık bölümlerden bir hatırlatma, gıda yapılış vitamin mineral bölümlerinde kısa alıntılar. selcuk uysal çoban saklı şifa..


Ek: Zaman gelecek ve insanlık doğal olarak bağışıklığı artacak ye terki sizler vücudunuza zarar vermeyin yeter. Karanlık ta aydınlık olunca aydınlıkta karanlık olunca arkasından gelen doğa sizlere enerji yerecek.. Dünya tamamen karantina da oluşu öncelikle hava değişti. .Bu isteseniz de olamazdı nefis dünyasında.. Arkadan gene insanlık anlamayacak ve gene dünyanın zarif gören akıl üstü kim bunlar derseniz doyumsuz nefis dünya gücü isteyen insanlık nasibi almamış değişik evrim geçirmiş her devlet içinde yaşayan maşa uçlarında pembe hayaller içinde ki bir dünya içinde yaşayan yaratıklar desem değil .(Siz ne derseniz) Ne yapmalı kimler kahraman..

Öncelikle Ordu vatan savunmasında Mehmetler ,arkasından sağlıkçılar sağlık için savaşanlar beyaz melekler, arkasından  ekonomi çarkını döndüren iş adamları çalışanlar çarklar, cepheyi terk etmeyen 20 ler 65 ler kaleyi savunanlar ve enerjiyi veren yönetimler karar verenler…Yurt dışından gelen son kayıtlarıyla en tepeden alta kadar dalgayı kırmak barınaklar şart olan önlem.. (Daha öncede yazılan dalgakıranlar)

Evet çok konuşurlar musibet bitecek yaratanın emriyle insanoğluna verilecek enerjiyle azalarak bitecek.. Evet her zamanki gibi uymayan kurallara ve desteklenen o şu bu kavramlar şimdi ekonomiyi sekte vurmak.. Bu her zaman var olacak sadece yıkmak yakmak ve bir çekişmeyle yol alırlar.. Bunda da fırsat fırsatçılar türer bunlar sadece kendini düşünen ve ülkeyi yıkmak kaosa götürecek eylemlerdir..

Şimdi cinde musibet bitiği andan itibaren tamamen kapatılan ekonomi şimdilerde işlem hacmi kaybolan orantılar hızlı şeklinde işlemleri değişmiş ve ülkemiz yukarıda saydığımız kahramanlar sayesinde ülke ekonomisi kapanmadan işlem görmesi bu gün çok zengin olanlardan kendi hacmine göre zarar görmeden çıkacaklardır..

Evet yaratanın izniyle daha güçlü olacaktır bu ülkede yaşayan ve kardeş dediğimiz ülkede hepsi bir sema ordusudur. Sadece insanlık için Allah için savaşır tüm musibetlerle..

Bu gün soğan tuz ekmek yiye bilirsin ama bir gün bolluk yaşasan da o gün yediklerine aç olup tok yatmamak için açları doyurman sana ve nesline şükür etmeleri sana verilecek ebediyette en büyük dua olacaktır..

“Evet bugün kayıplarımız vardır “Allah mekanları cennet olsun “Bu bir hastalık şifa isteyen ve mücadele eden ve kahramanca mücadele edenler bile her kim insan oğlu var ise bu bir ibadettir ve ayeti aynen vardır tüm kitaplar yazar “yaratanın en sevilen elçilerde “haber etmiştir..

Haram işleyen bu üstün akıllar kim bunlar bir garip yaratıklar o ülke içinde maşa uçlarındaki senden gözüken kaos endişe yaratanlardır..

Evet bundan sonra musibet ve savaş virüsleri terör musibetler var gelmeyecek diye hiçbir şey garanti değil çünkü insanlık yok edilmek için esir edilmek için sizlerin dünya 54397 tren sefer sayılı trende pembe dünyasında gezdirirler. Son durak ise senin palangaya vurulmuş halin olacaktır.

UYAN Karar verilen arkasında yürü bu ülke senin.. Bak evrensel demokrasi ne nerelerde.. saklı şifa sırlar kitabin dan dünden bu güne ,karda yürüyüp iz belli etmeyenler 54397 tren seferi ,çobanın muhasebesi yok şimdi dağlar da, bölümünden kısa alıntı.. selcuk uysal çoban saklı şifa

 

Geçmiş ve bu güne ve geleceğe. Geçmiş 19 04 2019  Bu gün ise Berat 07 04 2020

Alttaki yazı gecen sene yazılmış ve bu sene zamanı gelmiş bir yazıdır  sizler yanız değilsiniz akıl üstü nefise gömülmüş insanlık nasibi almamış istilacılar yaşamakta “yaratan” sizlere fırsatlar sunarak gelecek günlerinizi bu musibetle gösterir anlayın diye bazen olur ki sizlere “musibet salanları şaşırtır” gelecekte şerleri gösterir yarınlara hayırlar gösterir bu gün yaşantınızda yaşamanız “sizlerin nefis yolundan saptırmak” yaşam anahtarı dar karanlıktan daha karanlık ise anlamak anlayışla insan insanlık yolun sonunda ise aydınlık yol gözükür sevgi el elle yürümek..

Ama musibet durmaz bir şekilde gene gelir büyüdüğünü daha mutasyon geçirdiğini düşünür aslı ise seni nefis şaşırtma ile vücuduna zarar vermekle küçüldüğünü anlamazsın sana göstermezler fırsatçılar seni bir şekilde yaşam sağlığını bozarak seni temelden hasta ederek geçmişten gelen ölümler ise aynı boyutta oluşunu göstermezler.

Bilir misin bir senede kronik hastalıklardan ölen masum insanları 4,5 milyon savaşta ise binler zülüm gören insanlık ve geçmiş gene bir yazıda insanlığı kobay olarak göstermişler ise o dünyanın geçmişte istilacılar olduğunu gösterir evet bu gün ise bir birileri çıkar aşı denemesi için kendi vatandaşı dururken Afrika’yı gösterir bilir aşı işe yaramayacak kendi halkına uygulasa o ülkede unutulmayacağı ve masun insanların ülkesinde uygulamaları ise geçmiş yıllar gibi yoktu yok gibi hissedecekler nemi  orada  insan var olduğunu..

Bu gün ise istilacıları insan sırtından para kazanan “sağlık varsa para yok felsefesi” yıllarca insanların ana temeli bağışıklığı bozarak gelişleri ve bu güne kendilerini bile şaşırtan “doğa birleşimleriyle” tüm dünyayı saran musibet insanlığın sadece gelecekte insanlık yapısını bozacak korku salacak ve dünyayı karantinaya alacak ve uzun aylar sonunda atmosfer yapısını değiştirecek hava ise bir gelecekte hayır oluşunu sağlayacak.

“Yaratan bu ortamı emriyle” doğaya verişi ve hava ateş su toprak insanlığa fay da  hayır şerrin içinde hazırlarken gene fırsat fırsatçılar türemesini ve dur demesini musibetin “öncesi ve sonrasında” ki insanlık yaşantısını görüp kendinde istişare ederek gelecek yaşantıları şimdiden düzene sokmaları için bu gün fırsat verişi bu fırsatın karantina oluşu onlara yanı “yaratanın” insanlığına geçmişte yapılan ölümleri görmesini sağlayacak oluşunu fark edemeyen le edenler arasında ise adalet terazisi gene çalışarak hak hakikat ise bu yaşam dünyasında bir sınava daha girmesi bu geçe olacak..

Bu yaşam tesadüfle oluşmadı bir emirle oluşan insanlık ise kabullenmeyen şeytan iblis yanı fırsat fırsatçılar insanlığın içine maddeleşmemiş şeytan yer aldı nefis ise onun canlanmasına sebepti işte burada fırsat ikiye ayrıldı haram helal hangi yolu tercih edersen ise “iyi kötü Habil kabil fırsatçıların elinde olacak insanlık iyi yolu sevgiyi seçerse yaşam içinde huzur bolluk bereketi fırsatı yakalayacak hep belinki iyilikler kazanacak.

Her büyük bir şeyin bir küçük başlangıcı vardır oda sevgidir.

Her son ise sonun başlangıç olur onun anahtarı ise ahlaktır

Kimseye ders veremezsin an ve zaman ders verecek kudrettedir.

Doğa gene dünyayı yaşatacak sen olsan da olmasan da güneş sistemi evrende sadece bir nokta kadar güneş sisteminde dünya ise bir toz kadar dünya içindeki tüm Çanlılar ise yok denecek kadar görünmekte ama insanlık 24 saat yaşayan bir sinek kadar bu evrenin ışık altında yaşamakta gene insanlık anlayış erdem olamayışları dünyaya sahip olmak isteyen akıl ise görmediği iblisi hep nefis körleştirmiştir akla gelmeyen ise güneş aya dünyaya güneşe sahip değil iken insanlık insanlığa sahip çıkamaz iken benlik çıkar fırsatçılık olduğu süre zarfında hep musibetler bitmeyecek oluşu ise hala dünyaya sahip olanları görmeyişleri çok sıkıca bağlanmış bant elleri zincirlere vurulmuş nefis içinde köleleşmesi yaşamalarıdır bu da ola ki musibetlerin bitmeyeceğidir.

işte bu gece çok derin düşünmek tevekkül etmek inanışlarıyla kurtuluş o anahtar ellerinde olacağı bu gündür berat etmedir...

Sizleri korkutan ise geçmiş ölümleri görmeyişiniz bu gün ise gözle görünmeyen düşmandan ölümle korkunuz küresel karantinaya girişiniz sizler ölümü anmanız dünya malı terk edemeyişiniz sizleri içinizdeki nefis illüzyonla göstererek daha çok korkmanızı sağlamak gene silahı çekerek her yönden saldıracak akla gelmeyen oyunlarla ondan dolayınki sevinerek “evi ve cepheyi terk etme” düşünceler onun içinizdeki oyun kurucuların işi gelecekte daha çok korkutmak için içinizdeki savacıları bitirmekte korkusuzca antikorlar içinizdeki sevgi saygı yardımlaşma arama sorma aç varken tok yapmaman ise baha çok bağışıklık çalışarak antikor üretir bedeni yormaz isen musibetleri şartlandıranları onların ne kadar aciz oluşlarını görürsün..

Bu geçe basiret gözün data açılır kademe algoritmanı hazırlar gelecek için yazılıma geçer yazdığın programla neslinle gelecek sağlıklı huzurlu yaşarsın..

NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 159 19 04 2019

19 04 2019

Her büyük bir şeyin bir küçük başlangıcı vardır. .Oda sevgidir..

Göklerin ve yerin mülkü Allah’ındır o diriltir o öldürür. Sizin için Allah tan başka ne bir dost nede bir yardımcı vardır...Berat kandili hayırlara vatan bayrak milleti için vazife başında olanlara duacıyım ..Şehitlerimize dua eder geride bıraktığı emanetler vatan bayrak emin ellerdedir..

Bu millet nefsi için savaşmaz sadece Allah için vatan bayrak millet insanlık için savaşır. .Saat 04 53 uyumaz uyandırır. İman dolu sonsuz şarjörleri dolu ."sözden daha keskin duvarda asılı Zülfikar bekler"....Kısaca sen yanız değilsin…Özgürlük barış huzur içinde BERAT sunar.. Korkma yürü bil sen yanız değilsin..

Bu durum da sağlık çok önemli vücudunuza zarar vermeyin sağlık kontrolden sonra kan durumunuza bakılarak kan dolaşımına önem verin vitamin mineral beslenmeye dikkat edin.. Meyveler besleyici sebzeler Temizleyici…Saat zamanı gelmiş 5 6 mayıs yaşam sırrınız ORUÇLA sağlık temizlik iman dolu şifalar gelmiştir ebediyete temizlik işte burada berat edeceğiniz gündür VE aynı zamanda baharın toprağın şifası sunulmaktadır.. Tabiatın çocukları gelerek sağlıklı nesiller getirilecektir...

Karanlık dünyada Geceleri kötü düşünceleri hainleri dürüp büken, gündüzleri bereketleri sunar yaratan sizlere verilen bir nefes hediye ve sağlık sunan bir emirle şifa dağıtan doğa bilin sizler için sorasını açmış rızık bereket günler diler.. Bilin ki yanız değil korunmaktasınız...Tevekkül edin Allah de zikret Allah de.. Hep yanı başında.. 

Ek : Nasıl bitecek Yedi adım

1.Yaşam sağlık kandaki enerjiyi bilim dalı kurulması.2.İlaç sektörü yerli olması (Üretim tamamen sorumlu olup sonradan pardon olmayacak) 3 Aşıların  yerli olması (Üreten tamamen sorumlu olup sonradan pardon olmayacak) 4.Biyoloji laboratuvarlar ( Bil ne son ne ilk olacağını düşünerek gelecek çok yönlü ) 5.Bitki örtüsü bire bir hasta oluşumlar şifa tedavisi eksikler fazlalıkları bilinçlendirme.. 6.Çocuk yaşta ve okullarda sağlık bilgileri.(Hatta şimdi yeni gelecek kahramanlar ) 7.Sağlık sektörünün dünyanın bu durumlarda en üst durumda kararların kesin olması.

7 adım kuralı yaşamlarının içinde bulunmaları bu dünyada sorumluk almaları her şeyinde güzel gitmesi içinde insanların anlamaları anlamayanları uyarmaları..

Selçuk uysal Çoban saklı şifa

 

 

 

Sağlıkta can yoldaş ne oldu da virüste kapı arkası oldu akıl şuur olan mı akıl şuuru olmayan mı bir sorgulamak gerek.. saklı şifa

Bir katır bir bahçede köpek yolda heybeye girmiş sokak kedisi dediğiniz bir kedi büyüdü bir anne oldu  ev şimdim virüs geldi diye korkumu yaşamak lazım onlar sizlerin görmediğini görür akıl şuur olmasa da hastalık varsa evi terk eder uzaklaşarak bir daha gelmez doğada kendisini tedavi eder gelir doğada ayrık otu veya kara hindiba bulur yer kurtuluşu olursa  ve şifasını bulunca döner gelir..

Her sefer söylense de (sağlık varsa para olmaz felsefeler ) oldukça ve virüs yaratılıştan beri var “yaratan kalkan olarak aura ve beden içinde virüslere karşı bağışıklık “ verdi ama insanlık (virüs mutasyon) der durmakta insanoğlu ilim bilim akıl düşünce varsa eğer “yaratılış şekline karşı örenler” hep virüse kabahat bulmaktalar.

Ama hiçbir zamanda denmez dünya nereye gitmekte dünya hiçbir yere gitmiyor giden insanoğlu doğa kendisini yenilemekte yenilerken de birleşimler yaparak insanoğlunun atıkları ve doymaz bilmeyen insanlığın bağışıklığını yok eden gıdalar ilaçlar her türlü gündem içinde sağlık aramak için bitki örtüsü hastalık belirtisi tespit etmeden teşhis etmeden başım ağrıyor, bilmem bir yerim ağrıyor , ve ya hastalık hastası olanlar hastayım der duran insanlık bir iki günlük ağrıyı çekemeyenler çöküş saati gelince virüse kabahat bulurlar hiç “kimse hastalığa sebep olanlarla savaşmaz”

Şimdi dersin ne yapalım yazmama gerek yok yukarıda yazdıklarımın içinde şifan yazılı vücuda zarar verme yeter..

Şimdi evrimleşen insanlık mı yoksa mutasyona uğrayan virüs mü, yoksa “bağışıklığı bitiren kötü kullanım veya beslenme bozulan gıdalar mı yoksa bilinçsiz tavsiye bitki örtüsü mü “ (Bunlar bilinçli kullanılırsa size verilen şifanız) ve gelecek daha büyüğü ateşli virüs hastalık ta gördüğün havale ve veya illüzyon mu  ve veya insanlığa insanlık korkutulan mutasyona uğrayan virüs mü..

Bilin ki doğada dünyaya eşit düşen 05 /06 /5 /2020 doğanın uyanışı tabiatın enerjisi bu enerji insanlık için gelmekte sadece dünya üzerindeki tüm canlılara sağlık bereket vermekte harman sonuna kadar dünya ya  enerji atar döngüyle eşit olarak bırakır temizleyerek gider ve tüm canlılara insanlığın doğaya sağlık getirerek yaşam sunar her seferinde anlatır ama kime almış “nefis” yolda..

İnsanlık doğaya haykırı davranışı ve insan elinden çıkan ve atmosferle birleşimler ayrışan ve insanlığın kullanışları birleşimlerle zayıflayan beden ve kronikleşen beden gözle görünmeyen virüse yenik düşerken hala bir birlerini tamamlanmayan aşılar bir yenisiyle alışan virüs tekrar yeni bir aşı peşine düşer insanlık denmez geçmişten gelen bağışıklığı bozduk demezler..

Daha sonra gene “yaz oradan antibiyotik ağrı kesici” sen bağışıklığını bitirdikçe ve tembelleştirdikçe daha çok mutasyon virüs evrimleşen insanlık masum canlı türler ve doğa “sen doğayla savaş halindesin doğayı savaşı kazandık dersen çoktan neslin yok olmuş olacak.

2015 te Dur dünya ASRIN felaketine gidiyor der yazarken 04 12 2019 da tüm canlılarda hastalık virüs yazılarak 10 /15/ 01 2020 antikoru hatırlatarak senin panzehir iniz  kan içinde antikor sizin panzehir iniz o ve onu besleyen gıdalar ve zarar vermemen. Sonra yapıştır masum canlılara..

Yaş 65 ilaç kullanmadan nimet hikmetlere şükür dedik akıl şuuru olmayanlarımı yoksa akıl şuuru olanlarımı uzaklaştırmak gerek virüsten..

O bile hastaysa uzaklaşarak şifa arar bulaştırmaz her zaman bir arkadaştı ne çabuk sokağa “can yoldaşını atarsın” ama bil korkutan o canlı değil sana tek hasta olmadan illüzyon gösteren ve bu virüsü tam anlamayan vücudunu zayıflatan nefsine hakım olamayan ölüm ,aç, açıkta kalma ve bu dünya malını terk edemeyen geçmişte ne nerede yanlışlıklar yaptığını görmeyen ve hala insanlığa insan kıymetini bilmeyenler evde kalmayıp sağa sola giden gittikçe sağlığından uzaklaşan ve uzaklaştıkça en sevdiklerini kaybedeceğini aklına getirmez getirseydi “can yoldaşını” düşünürdü ,düşünürdü vatan bayrağını halkını düşüşeydi ev cephesini terk etmezdi..

Ama hiç eskisi gibi olmayacak virüsten daha tehlikeli gelecek gelenler ise “kan emiciler” sahada olacak bu “yarasa” değil insanlığı düşünmeyen bir birlerin sağlık malzemeleri çalan toplum var ise gelecek nasıl olur..

Ajanlar casuslar istihbarat maske peşine düştülerse öncesi silah mermi üreterek insanlığı yok ederken şimdi “çocuk bezi petler maske” işini görür insanlık toplumu insanlığa zarar verdikçe ve insanlık gelecekte daha çok tehlikeli virüsler görecek.

Ama biz millet olarak her zaman komşusuyla kavgada etse, küsse de bilir biliriz insan yaşadıkça anlıyor ki kendi halkı , kendi kayığını halkınla çekmezse  bir yerlere gidemeyeceğini  biliyor ki bir fincandaki kahve gibi bu vatan topraklarındaki insan hayatı bazen tatlı bazen değildir önemli olan kahvenin tadı değil zaten, onu kiminle içtiğidir oda oluyor ki ne kadar ikazlarda edilse işler geçtikten sonra sarılır bu millet ama sadece yanız kaldığında geri baktığında “evi  ve cepheyi” terk etiğinden en sevdikleri yok olduğunu fark eder .saklı şifa sırlar kitabi dan eskiden bu güne insanlık selcuk uysal çoban saklı şifa

 

 

Evet bu yaşam dünyasında “sıkı bir tedbir “alınması sizler için çok önemli sadece kendi dilimde anlatayım artık şayet yazılmamış yarınlar varsa kendi için değil bir başkaları içim yap bak hayat yaşam nasıl değişecek.

Kendi kendine yardım edemeyen başka kimselere yardım edemez. Herkes nefis almış gidiyor kimse farkında değil yok edildiğinden ve kanlı para baronların kölelikten çıkamayış insanlık toplumu, asıl insanlık ise öyle değil ,ilim ,bilim öğrenmek isteyen herkese verildi, yaşam yaşatma yaşatılma her şeyi barındıran tevekküle, zenginlik ise sınav için verilen fırsat, insanlığın başından sonuna kadar kayıtlı oluşundan eşitlik herkese vermiş ,isteyen istediği yoldan gider ve her şeyin hesabı var ,var olacağını bile bile veya bilmeyerek..

Dünya yaşayan bir canlı ,her canlı gibi insanların koyduğu tarih ay 05 06 /05 2020 yani Hıdırellez bu çok önemli gündür dünya üzerinde sebebi ise uyanış enerji ,eylüle kadar harman zamanına kadar tüm canlılara enerji yağar bu enerji çok üstün seviyede canlılarda bağışıklığı arttırır, sebzeler meyveler bilhassa orman yenişler müthiş bir şekilde bağışıklığı artırır gıdalar arasındadır.

Dünya üzerin de mikroplar virüsler kaybolmaz gene de virüsler vardır, siz bazen hissetseniz de "saman nezlesi "der atarsınız ama içinizde öyle savaş vardır ki farkına da varamazsınız bağışıklık hep galip gelir yaratılıştan beri hep galip gelir ,tabi ki sen "zarar vermedikten sonra" yediğin her şey "ilacın olsun" yola çıkman saklı olan şifayı yakalamandır “hastalık müdahalesi “ enerji ayı en uygun zamanlardır..

Dünyada insanlık nefis yolunda köle gibi yaşatmayı düşünen ve sonradan yok eden yapısı bozuk ahlak sadece (ben diyen zihniyet insanlık zor durum da olsa da fırsat fırsatçılık ararlar ) bu sebepler var oldukça ve bu asırda gelecek dehşet virüs bir önceki virüs çok ileri gitmiş psikolojik korku panik korkutucu dense de aslımda virüs hala gitmemiştir gelecekle eşleşmeyi bekleme modundadır ama insanlık ise hala "öncesi sonrasında" yarış pistin çizgide bekleyen yarış arabaları gibi sonrasında geçmişi unutarak geçmiş yapıdan daha üstün oynar çünkü insan yapısın da üstün olmak vardır..

Bazen bir önceki virüs yoklama yapar ,oda daha önceden almış oldukları ürünler gıdalar ilaç bitkisel ürünler vs. bu asırda ve fırsat deyip fırsatçılar bu ,şu ,o derken hastalığa iyi gelir dense de “doktorunuz onayı” olmayışı olsa da ( o da nefis yolunda değilse ) sadece klinik onaylı denilen araştırma onaylı oluşuna kapılıp ilaç ve veya bilinç siz şekilde zayıflama ve bitki türlerinden iç organları bozacağı gibi ve bozduğu "aslı ise öyle olmayışı "bazen ilacı bazen de bitkileri kötüler dururuz aslı ise “yanlış teşhis ve tavsiye” bilgilenmemek "doktorlara" danışmadan kullanılan veya kullanmadan kaynaklanır bu da sadece “sağlık varsa para yok” misali konuşan adamlara hocam, hocam deyip maydanozun sapı üzümün çöpü der tuzak ve kapanlara düşer ve “bir sonraki yola çabuk” geçersiniz..

Bir de şöyle düşünün her kes sağlıklı, hiçbir şeye ihtiyaç kalır mı yok sistem çalışır, artık üretilecekler ürünler kapanır üretilmez ve her kes evine gider para yok, hiç böyle düşüne bilir misin “evet bunlar sadece yanlışlıklar ama “bir sonraki yolda yok “

Doğa sizlere bir işaretle yaşamak yaşat an ve zaman içinde sağlık için bir fırsat vermiş bunlar için verilen zaman ise şimdi yaklaşmakta yaşatmak için gelmekte ve bir sonrakine ikazda.

İşte 05 06 mayıs ve eylüle kadarda vücudumuza zarar vermelerden kaçınmak sıcak soğuk kılımalar, düzensiz serinleme, içecekler zamansız soğuk gıdalar, bunlar sizi daha çok ilerde yoracak işte burada bu sefer ateşli hastalık türeyecek alınan gıdada seni bir şekilde alerji yaparak her sıtma gibi yatağa bağlayarak kazandığın enerjiyi oracıkta bitirecek.

Virüs hastalıklar her koldan saldıracak havadan sudan denizden öncesi ve sonrası der geçiştirip virüs bitti deyip aslı ise "bağışıklık ayında" dolayı o virüse "bağışıklık kazandığından virüs bitti "gözüken ise aslı gitmemiş doğanın zenginliğiyle duraklatılmış ama insanlığın gene doğaya bir hatasıyla azgın sonbahar ve kasım ayında gene evrim değiştirerek hortlayacak gün zamanı bekler önce sizin hatanız ve insanların hatasıyla hortlar..

Gene eskiden gelen bağışıklığı yok eden gıda ilaç ve bitki yapay vitamin mineraller tarım ilaçları canlı türlerine verilen ilaçlar gene “dünya kurulduğundan” beri gelen virüslere karşı koruyan “panzehrimiz bağışıklık”, yok edilen içinde “savaşan antikorlara” onları besleyen besin kaynaklarından alınan vitamin mineraller yok topraktaki 52 mineral yok ediliş ve yok edilen toprak ve beslenme bozukluğu yaşam tarzı bağışıklığı hasara uğratmış ve iş yapamaz oluşu asrın yapay gelişmesiyle iç organları bertaraf etmiş vücut gene insan ölümlerine yol açması gene arayışlar dezenfekteler hastalık geçti der yeni virüslerin ve devamlı var oluşlarını bilmeden yaşam ve gözüyle bakılan önceden yapılanma düzeni unutarak yıkarak kontrolsüz bırakmak ise öncesi sonrası denilen dünya “daha sonraları” bir daha yaşayacak ve de "hep daha sonraları" geçtikçe düşünemeyeceğiniz çocuklarınız torun sahibi olduklarında 2116 yılarında ..

İşte burada “organ yetmezliği hortlayacak” insan elinden çıkan yapay zekâ denilen organlar sırayla takılarak “artık ortadan kalkan bağışıklık” insanların ürettiği yapay zekâ bir gün gelince gelecek yapay zekânız “pardon demeyecek” bağışıklık size yaşam sunmaktayken yapay zekâ sen işe yaramazsın miladın doldu dediği gün bugün için şimdiki akıllı telefona bakmanız kâfi.

Bunları yaşamak şimdiden istemiyorsanız bir tehlike daha gelmekte farkına varmıyorsunuz “kıtlık” nisan yağmurları arkasından doğanın canlanması ve mevsimlerin coğrafi yapısından “Akdeniz ve güney doğu Çukurova tarım seferberliği” acil kırmızı alan ve de iç ana dolu ve diğer bölgeler her evin bahçesi olan herkes fide ekmeleri hatta yerel teşvikli “insanların uğraş alanı” seferberlik başlama zamanı.

Sadece insanların bulunduğu, bulunduğunuz yer değil, insanlık için dünya yeriniz 2 metre kare yi görün işte o zaman gelecek “kıtlık” olmaz. Dünya kendini yaşatmakta sizlere fırsatlar vermekte şimdi avcı iken av olmayın.

Daha önceden de yazılarak yükseklerde kar kalmıyor nem dağları aşmakta yağışlar dol olsa da ve ne zaman yaz gelecek yıllardayız ama öyle değil ağaçların stresi çok çıkardığı gaz miktarları fazla bir zaman sonra dağların aşağısı kuraklık çöl dağların rakımında “bu sene kekikler” çok yukarlara çıktı bir örnek olarak yazdım diğer bitkilerde sizlere son fırsatlar vermekte haber etmekte sera örtüsüyle çöl açlık kıtlık ve göç yıllarına girecek ve işaret olaraktan böcek larvaların canlanmasına sebep göreceksiniz.

SONRASI DEDİĞİMİZ fırsatçılar fırsat değip kandırılmışları diğer çöle dönmüş yerlerden insanları kandırıp hatta şimdiden desteklenerek zarar ettikleri petrol halkını ve de insanlıklarını saymayan ekonomi zihniyeti terör hortlatarak daha çok göçe maruz bırakacak hey insanlık ve nerede yaşatılıyorsan bu çektiğin ıstıraba dur diyorsan zaman geldiğinde ne neleri bırak zalimlik yapanlara dur deme zamanınız.

Tüm hak kitaplarda yazar ve hatırlatır.

“Yoksa yok bilesiniz bir çoban hatırlatır. Çoban ve Çobanlar asasıyla yer yüzüne iner”

Bil bu sadece bulunduğun yer değil dünya sen sade 2 metre kareden sorumlusun orayı ek. Arkadaşlarına da seferberlik çağrısı yap şu anki musibeti yok etmek içinde ev cephesini terk etme o bu şu deme sen sadece 2 metre kareyi koru yeter.

Saklı şifa sırlar kitabin dan bir avuç tohum, mayıs bağışıklık artışı, doğadan şifa atışı bölümlerinden kısa alıntılar. Selcuk uysal çoban saklı şifa

 

 

Yıl 05 07 2013 yayınlara geçiş tarihinde hatırlatıldı. O zaman çok şeyler söylendi sadece hatırlatır ödül değil her asırlardaki düşüneni gelecek düşünürler düşünerek asırlara taşırlar saklı şifa

Dünya tek bir şeyle ..Sağlık varsa para yok misali zihniyet.. Artık gerisi size kalmış anlayıp anlamamak ..

Yıl 05 07 2013 yayınlara geçiş tarihinde hatırlatıldı. O zaman çok şeyler söylendi sadece hatırlatır ödül değil her asırlardaki düşüneni gelecek düşünürler düşünerek asırlara taşırlar saklı şifa

 

ÖNCELİKLE HASTALIKLARDAN KORUNMA

Hastalıklardan korunmak için en başta yapılması gereken helal ve haramlara dikkat etmektir .Haram, insanın vücuduna ve ruhuna zararlı şeylerdir, helal ise insanın sağlığına ve ruhuna faydalı şeylerdir.

Aslında vücudumuzun bağışıklık sistemini koruyarak tüm hastalıkların önüne geçebiliriz. Vücut, neyi nasıl düzeltmesi gerektiğini bilecek kabiliyette yaratılmıştır.

Bildiğiniz gibi insan vücudu mükemmel bir yapıda ve özellikte İnsanoğlunun en önemli görevlerinden biri de bu mükemmel yapıyı korumak ve yaratılışa uygun çalışmasını sağlamaktır.

Çünkü o zaman bağışıklık sistemi canlanmaya başlıyor .Bağışıklık sistemi canlandığında kimseye ihtiyaç kalmadan iyileşme başlıyor, süreç kendi kendine işliyor

Alınacak bazı basit önlemlerle hastalıklardan korunmak mümkündür. Bu önlemler, soğuk algınlığının ve gribin yaygın olduğu soğuk kış ve kılıma sıçak aylarda ateşli hallere dikkat edin…Eko değişim dünyada aylarında daha önemli hale gelmektedir. Devamını hastalık dan korunmada okuyun

Tüm hastalığın başlangıcı, Kan ,beslenme, ve sındırdım ,bunlar düzen var ise hasta değilsiniz, her şey yolunda …

ANTİBİYOTİGE DİKKAT

Mikropların öldürüleceği ve artık hastalık olmayacağı düşünülerek üretilen antibiyotikler bağışıklık sistemini yıktı ve daha çok hastalığa neden oldu.

Antibiyotik göz sinirlerine zarar verir .Çünkü böbrekleri vurdu.

Bağışıklık sistemi yetmezliği çok çoğaldı.

Körlük, sağırlık, bağırsak problemleri, ağız problemleri çoğaldı. Çünkü antibiyotikler vücuttaki bütün mikropları öldürdü.

Normal olarak ağızda ve bağırsaklarda yaşayan mikroplar öldürüldükten sonra bağışıklık sistemi yüzde 80 yok oldu ve çöktü.

Bunun yanı sıra hazım ağızdan başlayarak bozuluyor. Hazım bozulduktan sonra metabolik birikinti çoğalıyor ve sonuç olarak hastalıklar da çoğalıyor.

Avrupa ve Amerika’da nadir durumlarda antibiyotik verilir ama Türkiye’de herkese veriliyor.

Bütün ilaçlar çok faydalı deniyor ama sonra korkunç zararları ortaya çıkıyor.

Her gecen gün, ay, yıl, hep bir üstü verilirse sonu ne......(Vücut her gün kazanı yor kullandığın şey neyse çünkü bir üstünü istiyor...)Bir üstü kullanmamak. .veya azaltarak..

Öncelikle daha önce aldığınız vücudunuzun bazı organlarını tahrip eden ağrı kesici depresyon ilacı, antibiyotik, gibi ilaçları gıdalar ve hayatımıza bir şekilde giren kimyasalları terk etmeyi vücudunuzu temizlemeyi tavsiye ediyoruz,

Aslında vücudumuzun bağışıklık sistemini koruyarak tüm hastalıkların önüne geçebiliriz. Vücut, neyi nasıl düzeltmesi gerektiğini bilecek kabiliyette yaratılmıştır.

Çünkü o zaman bağışıklık sistemi canlanmaya başlıyor. Bağışıklık sistemi canlandığın da kimseye ihtiyaç kalmadan iyileşme başlıyor, süreç kendi kendine işliyor

Bağışıklık sistemini güçlendirme ilacı olmaz (Tek anne sütüdür),okuyun

Sadece ,vücudunuza vermiş olduğunuz tahribatı temizlemeden bağışıklık sistemi güç kazanmaz Meyveler besleyici, sebzeler temizleyici dır.

İnsan vücuduna çok hızlı giren insanların koyduğu yıl aylardan 05 06 Mayıs tabiatın çocukları Hıdırellez mayıs 29 sonuna kadar aldığınız enerji eylüle kadar harcayın spor, perhiz ,oruç ,ağır yemeklerden kaçının mevsime göre yemekler ,ekşimsi , meyveler tercih edin kış ve sonbahar da gelecek virüsleri bertaraf eder..

Yenilenen virüsler bağışıklığı zorlar şayet korunursan uzun bir 7 gün istirahat seni alt bağışıklığın yeni gelen virüsü bertaraf ederek sağlığa kavuşturur..

meyveler besleyici, sebzeler temizleyici

Gene 04 12 2019 hatırlatarak kan bilgileri 15 01 2020 hatırlatarak sırayla gelen hatırlatmalar yapılması gereken korunması gereken tek şey korkma evi cephesini terk etme ordun gibi sağlık ordusuna yardımcı ol yoksa o orduysa ihtiyacın olur ,ve de her türlü dış dünyanın kim bunlar diyecek kadar silah strateji uygularlar sen ev cephesini terk etmez isen geldikleri gibi giderler vatan ordu emniyet sağlık ordusuna bırak sen sadece cepheyi terk etme onlar seferberlikteler ve bol şekilde düşün ben geleceğeyim nasıl yardımcı olurum ve tok yatma gör duy oku bilgilen karanlıktan daha karanlık da korkmadan ilerledikçe ışık görünecek.

Bırakın bunu ,şunu ,örnek vereyim, şunu yap ,bunu yap, bırakın dünya sizler insan insanoğlu varmış yok muş sizler için önem saymazsınız ama sizde insanoğlusunuz nefis almış gitmiş daha ilaç içinde ,neleri bilmeden ,vermeniz bir Show olsun diye bitkisel ürün ürünler pazarlamanız ,gıdalarda koruyucu olsun da raflar da üzün kalsın da içlerine ne koyarsan koy zihniyeti ,”yiyeceğiniz ilacınız olsun” demedikten sonra çare hep aranacak.

İnsanlık mevsime göre de meyve sebzede alsa bir şekilde fırsatçılar girer piyasaya örneğin.

Daha dün pazardan hem vitamin mineral “doğal yaratan vermişken varken” bahçede var olduğu halde esnafın yükü boşalsın biraz para karıştıralım dediysek olana bak FIRSAT DEYİP pakete koymuşlar satmaktalar (şu an için güzel ve tedbir ) fırsat bu fırsat der en alttan PAZARDA BİLE insan oğlunu düşünmeyen bir maskeli tezgah önleri güzel mal gösterişi sergileyen eve gelince yarısı çürük mal koyan böyle bir ZİHNİYET sizce neler getirire.

Bir de geçmiş tarihlerde söğüt altı sohbet yazısında “neredesin hatır sorarken” sormaz olaydım diyen bir adamın söyleyişi (sorma sütler antibiyotik çıktı süt tesisine dökmedik bu sütü alan firmaya götürdük ) diyen ve satan bilip te sütçüye üretici bildiği halde antibiyotik süt VERİRKEN VE ALINIRKEN ve sonuç bu zihniyet ne .

İnsanların “zamanla bağışıklığı” yok ederek ve hasatlıklara virüslere zayıf düşüren ürünler YAPILIR SATILIRSA ve gelir getirecek şekilde reklam alıp ve nereye gittiği belli olmayan kimyevi maddeler ve bunları satan ambalajlayan hatta baskı yapan veya ithal edilip ne olduğu belirsiz ürünler bağışıklığı tamamlar ve takviye ürünler fırsat fırsatçıları azaltmadan tamamen yok etmeden ve bu maskeliler önce AHLAK insan içine yerleşmeden gelecek virüslere yenik düşülecek.

Bilin ki bu virüsü bir şekilde doğanın gücü insanlık bağışıklığı en üst düzeyi zamanı geldiğinde TABİYATIYLA bu musibeti yenecek..

İnsanlık her şeyi kan ve kan içinde panzehirde yaratılıştan beri verilen “bağışıklık senin yaşamım” yeter ki vücuda zarar verme verdikçe atmosferden ve insanların çıkardığı ve insanların atıkları hava ile birleşimler den virüs ,virüsler artıkça insan ve insanlık bağışıklığa alt temele zarar verdikçe verildikçe hastalıklara zarar önceden verildikçe gelecek “ölümler hastalıklar” hep insanlık araştıracak şifayı..

Her şeyin başlangıcı yaşam var olan eğer bittiği yer olursa başlangıca dönün orada yaşamı tekrar bulacaksınız.

Başlangıç şüphesi gördüğün yer hastalığın başlangıcı arayış sizlere yazılan “Bir teori yazı” Kan matematik ve en kısa yolu ise iyileşenlerden yanı o virüse bağışıklık kazananlar o hastalığın şifası ve aşısıdır BİR TABİYATI İSE matematik hesaplamadır.

Geri kalan geçmiş hastalıklarda insan vücudun hepsi aynı olmadığından her hastaya uyum sağlayan ilaçlar verildikçe , bitkiler bilimsel çağırışla ve bu işe adamış doktor ilim bilimle uğraşan sadece hayatını adamış kişi ve kişiler insanlığı yaşam sunacak buna emin olun..

Gelecek asırlarda ise o kanı arayacak bulamayacaksınız yerlerine yapay parçalar koyarak yaşamınız devam edecek zannetmeyin sizlerin yapay yaptığınız yapay zekalar bir gün insan elinden çıktı deyip yok oluşunuz olacak.. Hayat devam edecek siz olsanız da olmasanız da ama bilin insanlık kanı varsa sen var olursun..

Bil her şeyin başlangıcı ve sonun da olsa bilin ki tekrar sonun başlangıç olacak, bilin ki su duruda olsa tekrar donsa tekrar çözülürken enerjini başlangıcı olacak şunu da bilin ki bir üründe yapsan gerçek sağlık ölçüsü de yapsan hiçbir zaman sabitleyemezsin istediğin kadar homojenleştirsen sabitleyemezsin her zaman kazan değişkendir insan vücudu bir olmadığı gibi..

Hikayeler yazmayın destanlar olun Show ,promosyonlar için içindeki maddeleri birleşimleri bulmadan bilmeden bu işle uğraşan kişiler bilsinler ki daha çok eğitime ihtiyacınız var çünkü yarın bu gün gibi hiçbir şeyi bilemediğiniz gibi her şeyin başlangıcına dönün.

Sizler belinki dünya bir şekilde düşünmeden nefisle bu hale getirildi artık zaman kırılmasındasınız hala gelecek zamanı çıkarlar doğrusunda olanlarda sadece sadece insanları gelecek boyutları yok etmek için hala güç ve güçlü devletlerin şirketlere çalışması ve zaman gelişinde akıl hocaları dır.

Bir şekilde insanları “güç temel bağışıklığın zayıflatıp” bu virüs öncesi de kroniklerde bir şekilde ölüm olmaktayken üst bağışıklık üstü virüs kontör çıkışı ölüm artışı yükselerek dünyayı saran virüs bilin taşıyıcı oluşu en hassas yerden başlangıcı bir sebebiyetler “çıkış noktasıyla suçlu noktası yapar” ama hiç kimse demez bu işi biz yaptık demezler..

Her şey çok basit insanlık insanlar sadece korkularını atıp nimet ve hikmetlerden yararlanıp beslenmeye doğal haldeyken sağlığına daha çok kuvvetlenir.. Şunu da bilip ben güçlüyüm demenle dışarı çıkışların bir taşıyıcı rolü üstler sende taşıyarak bir komşun arkadaşın annen baban kardeşlerin dostlarına taşıyarak onların ev içinde en ufak bir nezleyle eşleşmesi onunda bulaşan kişi o virüse bulaşarak yok olmasına sebep taşır sen bilmeyerek sorumlu olursun..

Bu kadar sağlık ordusuna zarar vermen yarın ve yarından sonra ihtiyacın olacak ondan dolayı ki evinde kal ev cephesini terk etme tabi gene AHLAK gelecek zaman senin de yok olman “sağlıkçıların sağlık meleklerin “ olmayışındandır..

Artık yaşamın sonrası ne olur bilinmez .Ama şimdiden bir çizgi çekmen için önce korkuyu at ,at ki zaman yaklaşmakta doğa kendini yenileyecek ve bağışıklık arttıracak zaman yaklaşmakta 05 06 05 2020 çok sorular bitecek vücuduna zarar verme yeter ve gittikçe virüs azalır artık bağışıklık kazanır ama insanlık ( gene aynı hataları yaparak daha başka virüs gelerek ) gene bağışıklık kazanasıya kadar yok olmaya devam eder ondan dolayı ki bağışıklığa zarar veren her türlü yapılaşmayı bozacak zarar verecek her şeyden kaçınmalısın ve yaşamı öğrenmelisin gidip (ver oradan antibiyotik demeyecek ) verecek.

Artık “çok sert seferberlik zaman gelmiş” geçmekte daha önceden il ilçe belde köy ayrı ayrı barikat gerektiğinde bölgelerde imalat tedarik içten yapılarak sağlık öne geçer ve ( Bu tarihi yazıyorum ama geçmişten gelen bir yazıma uyması) aralık 04 12 2019 itibaren yurt dışından gelen kişileri ve görüştükleri ön çelikle çok hızlı tarayış işlemi çözmüş olacak ve geleceğe tedbir alınması bir düşünce..

Ha gene al takke ver külah virüsler çıkar bazen işler iyi iken der ohal olmaz derler işler kötüye gidince niye ohal almadı derler bu virüslerde iyi kötü arasında kalmış virüslerdir.. Bunlarda lunaparktaki aynalar gibi her türlü şekil alırlar.. Bakarsan insanlık dünyada yok olur.. Bu tiplerinde dış dünya destekçileri  çok tür bunlarda evrensel demokrasi arkasına saklananlardır en tehlikeli virüslerdir.

saklı şifa sırlar kitabi dan yaşam boyutlar sorumluklar, bana ilaç deme eğitim deriz cahil kurnazlıktır ,insanlığı planlı şekilde yok ediliş, insan sırtından kanlı para nefis boyutları, strateji savaş virüsleri, korkuyu atarak bağışıklık kazanmak bölümünden kısa alıntılar..selcuk uysal çoban saklı şifa

“Ek  1..Daha önce vardı da neden 3 ay sonra ben biliyordum ne o zaman gelen virüsü de biliyorsundur ve gelecek virüsleri de ya o zaman  …Başarı değil sadece bir hatırlatma araştırma sonu birleşen nokta kan ve çoban bunu tüm canlılar için yazdı 04 12 2019 da yazıda geçmişten gelerek doğa ya bırakılan ve yapılan ilaçlara sarılan insanlık sağlığı için her türlü zarar verecek insan toplumu sistem içinde bağışıklık alt temel olan sistemi bozulan insanlık zayıf olan bünyeler iflas ederken çobanın bir yazısı 15 01 2020 yazısında kandaki antikorları gruplara göre aylara göre ve de hastalıktan iyileşen hastalardan antikorları aşılamak hakkında bilgiyi verirken tarih (02 04 2020 de bu adı plazma olan biliyorduk demeleri bir şaşılacak durum) bu bir insanlık mı yoksa ben buldum mu bir sormak lazım veya bu bilgi verilmeseydi acaba bir ilaç firmaları tarafından insanlığı bir daha aşılamak mıydı..

Bunları kim yapıyorsa sadece erdem olun benim sistemde monitör da ve ip kayıpları kayıt altındadır ve Google de ne, ne zaman yazılan kayıtlarımda çoban sadece yazar ve araştırır ve ödül beklemeden insanlık için yaşamak yaşatmak yaşattırmak bu kimsenin ödülü değildir gerçekleri konuşmak erdemliktir.

Saklı şifa sırlar kitabin dan hayat “Nobel ödülü” değildir o sadece boş giden kaynaktır bir çıkar yolunda hal harekettir, aynalar ve yatılması için hatırlatmalar ama gerçek olmak ,kaynağı nerden almak değil ipin uçunu nerden tutmak ,eyvallah bölümlerinden  kısa alıntılar .selcuk uysal çoban saklı şifa

Başkasına sadakatiniz sunduğunuz her bilgi kendi başarı kapasitenize ihanetiniz anlamına gelmeye başladıysa, gitme ve susma zamanı gelmiştir insanlık araştırıp gerçek hayatı bulma zamanına girmiştir yoksa fırsatçı fırsat geliştirme araştırma ezbere kopya nefis çıkara şan şöhrete gerek yok ezbere iş gelecek hayatlarda çalmayla "erdem" olmadıkça bir adım ileri gitmeyecek..selcuk uysal çoban saklı şifa
 
Ek 2 Bu gün tedbiri alınamayan ve hassasiyete kendini bilmez ve insanlığı düşünmeyen bir azınlık toplum aramızda varsa bilin ki ne vatan ne bayrak nede halkını ve Türk Türk toplumunu Türkiye de yaşayan insanlığa zarar vermekte yol alıyorsa kusura bakmayın bu bir vatan hainidir .( İşi olmayanlar için bir maydonoz almak için 3 kişi gittiği gibi )

Çünkü bu bir musibet savaşıdır ve fırsat fırsatçı nefise gömülmüş her şekli kullanan eline maşa alarak her yönden ülkeler daha çok virüs yayarak alt yapıyı bozacak insanlık nasibi almamış virüsten daha virüs kanlı para nasiplenen akıl üstü akılı geçinen iblisler hep aramızda vardı virüsü bahaneyle fırsat kollayan iblisler aramızda.

Bir çoban derki seferberlik vatan bayrak için cepheyi terk etme terk etmedikçe ordu ve sağlık ordusu joystick destekle yaşamı yaşatır.

Birde hala şirketler şirket vatlarına kapılmayın daha önce var deyip neden 90 gün geriden gelmektesin bilgi varsa neden paylaşmadın yaşamın yaşatmadın yaşam varsa kaybedileni kaybetmedin bil sonuç kanda..

Bir geriye dönüş kayıtınız yok sadece nereden bulduğun değil "bu işin senin yaşat " şan şöhret boş 5 ay 6 ay geriye dönüş çalışmamız deme yalan yalanlar hiç bir gerçeği yansıtmaz kısaca yalan mumu erken söner..

Sağlık varsa para yok felsefesi yapmayın kibir ise virüsten daha tehlikeli. selcuk uysal çoban saklı şifa..

 

 

 

 

Dünya durmuş millet nereye gidiyor ,her kes bir şeyler yapalım derdinde ,kimileri bir gedik açar mıyız derdinde saklı şifa

“Vücut akılı değil akıl vücuda yönetmeli”

İnsanlar tek yol varken inadına ikinci yolu açmak isterler bir elma ağacına her seferinde tutmayan limon aşılarlar ama tutmaz demezler ki gel golden aşılayalım  siz hayatınız boyunca böyle bir olayla karşılaştınız mı dünyada ve dünya ülkeleri görünmeyen düşmanla savaşmakta bu bir ülke seferberliğidir..

Ülke seferberliği ise her şey musibetten kurtulasıya kadar tüm iş yerleri yerleriniz sizin de olsa artık devlet kontrolünde olur sevk ve idare ülkeler arası bir savaş değil görünmeyen bir musibetle savaş..

Savaşlardaki gibi ama bu daha çok farklı ..Yani devlete çalışır devlet eşit miktarda önce savunmasına ve görevlilere sonra halkı aç kalmayacak şekilde dağıtır. Bu geçmişlerde dehşet faizli Marşal yardımı değil bilir daha doğmamış kişileri borç bataklarında doğan çocuk torunu gelesiye kadar faiz ödemiştir ,ama o tarihlerde Avrupa ülkesi bu yardıma ters çevirmiş halkı bir tek olarak ne var ne yoklarla bütün sıkıntılara göğüs germiş ve çok kısa zamanda var gücüyle zirve yapmıştır.. Artık çok daha örnekleri var…

“Bu o savaş da değil bu insanlığın cepheyi terk etmeden düşmanı beklemekte terk etse yarını belki yok.. Şimdi değil de ne zaman bir olunacak hiç sorguladınız mı”.

Her fırsatı deneyenler bir boşlukla gedik açıp yönetimi biraz zora sokmak düşüne dursunlar hiç kendilerini belli etmeyenlerden destekle birilerini getirmek isterler kendileri gelmez hep ayakta duran muhalefet sırasını bozmaz baştakini yıkmak yeni oluşan düzeni getirip gene o gitsin bu gelsin tüm hedef noktaları fırlatarak ülkeyi esir parçalamak isteyen zihniyetler kaos fesat kışkırtıcı popüler olmuş ünlü olmuş kişiler halkın sevdiği seçtiği beğendiği ün ünvanlı kişiler alaycı kişilikleriyle gene maskeli sahneler alırlar..

Bazıları der beklide bak paraları çarçur ettiler der dururlar ya muhasebeleri yok yada bu güne kadar nelerle mücadele etiklerini bilmezler ama devletten her türlü yardımı alırlar bilmez 15 07 2016 yılında tek Türkiye ve orta doğu dış dünyanın mazlumlara baskıları ve ülke savunmasına harcanan para ve sağlık sektörü yollar bir de eski hesapla hesaplarsanız yani geçmiş tarihlerdeki çarçurlarla şimdiki musibette dünyayı beslermişiz dersiniz ama “İstanbul depremi unutursunuz” ama yok bir şekilde illa ikinci yol derseniz bak orası uçurum kardeşim bizde kardeş yanlış dış dünyanın hal hareketine kapılıp o yola gidersen gene kardeşimsen yar başına kadar der oradan alırız..

Hele hala bu dünya musibetini anlamamış olmanız şaşırtmadı maşa ucunda hala Tekirdağ köftesi gibi kızartmaktalar artık farkına varın..

Dur hele bir ne gedik ararsın sende hep aynı yolu izle senin gibi düşündüğün gibiyse zaman gelir bu bayrağı alır yol alırsın ne bu telaş. Ama yok hep duvarı zorlarsınız o duvar koruyan kadar küvetli ama illa bir gedik açmak tan geri kalmıyorsunuz musibeti bile bilmeyerek yol alıyorsunuz siz “esas” bu virüsü yeneceğiz yaratan tabiata yok etmek için doğa oluşumu verirken sizlerde her tabiat doğuşunda enerji verir ta ki siz vücudunuza zarar vermeyin yeter..

Esas ise fırsat fırsatçıların akıl şirketler görünmeyenlerin virüsleri daha tehlikeli olacak şekle gelir bu sefer tamamla der işte “o zaman güçlü olmayışın” bu zamanda “halkına destek olmayışların” oymayışlarınız oyun sahneleriniz perde arasına dikkat etmeniz gerekir çünkü fırtınalarda “uçmuş sayfaları” görürsünüz ,seni bilmem ama artık dağlardan inme zamanı gelmiş olur kovanda bal zannedenler eşek arısı kümesine çomak sokarlar bal mı çıkar eşek mi çıkar bilinmez bu yurdu kovan sız çobansız mı sandınız bu virüslere gelecek virüslere yetecek kadar antikorumuz var bak “dünya durdu gördün” bazıları tırstı zannetme “halkı vatanı bayrağı” için ne derlerler  hiç anlamaz bu antikorlar dış dünya dan bu ülkeyi çembere alırız hiç deme çocukken çok çember çevirdi bu millet.

İla o olmaz bu böyle olmaz şu şöyle olsa bu böyle olsa der dururken iki vadiye gelmiş tekrarlar durursunuz yapılan işin vadide yankısını dinler hala bu ses ne der yapılan işleri hep kullanır neymiş der durursunuz..

İla “biz bize yeteriz Türkiye diyenler hepimiz derken” illa “biz muhalefet” der durursunuz dururlar azdır çok gibi görünürler devlet içinde devlet olurlar unutulur der zaman gider der derler bir şey yapamaz der derler birilerin desteğiyle halkı böyle şöyle yaparız galeyana getiririz der kim kimin cebinde kimi cebine girer girer bilinmez bu düzeni düşünürseniz hep bil çok kafalı yılanlar hortlar buda “bu ülkenin yetkilileri bakanlık yılanı akıl hocalarını alır” bir ulusta paralel aynı bakanlık “iki olmaz” hala devlet nasıl işleri dağlardaki çoban çobanlar mı söylemesi gerek devlet saat yelkovan akrep saniye çarklar çalışır ila çarklara çomak sokmakla saat duracağını zannedenler bilmelidirler ki artık zaman dijital yazılımlı program programa alınmış bir çizgi var bak ne diyorlar “tek vatan tek millet tek devlet tek bayrak” Başka ötesi var mı 40 yıldan beri siyası kontak kapalı bu dört şeyden başka ne isteyebilirim ki. Şükür yeter o da bana yeter.. Biri eksik kalırsa veya başkaları tarafından biri eksilirse 46 dan 47 geçer..

sakli sifa sırlar kitabin dan karda yürüyüp izini belli etmeyenlerden ,46 47 geçer ve bu güne has bölümlerinden alıntılar. Selcuk uysal çoban saklı şifa

 

 

 

 

Yardımlaşma nesi yanlış aksi diyen zihniyetler amacı başkaysa hepten yanlış yaşamaları da yanlış ama nefis insan bakışlarını değiştirmiş.. saklı şifa

Okumak yardımlaşma yüz yıllardan beri var bu töremizde var daha güçlü olmak kendimizi değil komşumuzun yalnız olduğunu hissettirmemek. çoban

İnsanlık nereye gitmekte bu durumda bile hep fırsat kollamaktalar ve fırsatlardan fırsatçılık çıkarmak isteyen bir zihniyet hala bu zor günlerde yarını belli olmayan dünyada bir mevkiler ve kötüleme kaos kışkırtıcı sözler varsa bir gerçekten halkını vatanı düşünmeyen insanlıktır..

Evet Suriyelilere yardım edilmiş tır evrensel demokrasi diyenlere güvenildiğinden.. güvenildi dış dünyaya ama meğer bu vatanını zor duruma bırakmakmış..

Zaman gelince sap döneceğini anlamakta ısrar edenler Ortadoğu dan yer almak yer kapmak ve oraları bir amaç uğruna boşaltılırken boşaltanlarla bir olanlar içten ve dıştan çukur kazanlar gene sahne alırlar hala ne amaca çalıştıkları da belli olmayan bir nevi nefise boğulmuşlar..

Kışkırtıcı zihniyet hala ama der dururlar sizlerin bizlerin halkın vergiler ve betonlar nereye gidiyor değişiniz 5 ci boyut savaşı farkına varmadan üstünüze yorgan örtünüz göremediniz oda yetmemiş göz bantlarıyla sıkıca bağlanmış eskiyi yeniden getirmek isteyenler konuşur ama kime konuşur bir anlam verilmez..

Çünkü hayat boyu fırsatlar aramaktan bir yol kademe yenler  ha kendinize değil gene dış plan planlayıcılarla bir taşeron olarak hala bir gedikle girmek istersiniz sahaya inmek istersiniz...

Bir anlam verilmemekte sosyaliz yoksa emperyalizmi hala çözülmemiş bir nesiniz .Bir insanlık insan tanımamak sizlerin halkçı oluşunuz görünüşünüz “gerçek hakçı ve bağışıklığı güçlü insanların arkasına saklanmış” virüsten daha beter halkını vatan bayrağını bile yok edecek virüssünüz..

Bak senin evrensel demokrasi dediğin toplum vergi gelirlerini %60 devlete veren toplum virüs öncesi “evrensel insan hakları demokrasi hakları ” var değişlerin bu gün birbirlerine yârdim etmeyen ve gerektiğinde sağlık malzemeleri çalacak şekilde insanı insanları bile bile yok edecek akıl varsa bu gün insanlığa yardımcı olmayan ve hala kendi topraklarında fırsat fırsatçılık kollayan akılları kuma hatta öldürücü virüsle işbirlikçilik yapan insanoğlu varsa o virüslere hiç mi hiç güvenmesin ne ailesi nede şan şöhreti kalır..

Bak oradaki topluma devlet desteksiz gene türk toplumu yardımcı olmakta elinden geldiği kadar” Bak nerde vergi kaldı insanlık kaldı insan insana yardım eder” İnsanlığın yapısında vardır başka şeyle eşleşmez”

Bak senin arkanızda duranlar zil çalıp oynamak isterken kendi topraklarında seni bile düşünmeden hatta kendi ülken varsa yaşadığın ülkenden teknik ve veya personel çalmakla uğraşmakta oda kendi memleketinde personel eksikliği ve alt kadroda çalışmak için kobay aramakta yoksa onların taşeronu musunuz.

Bak devlet nedir bilir misin devlet her yönden şu an halkına bakan güçtür çünkü gelen virüs insanlığı yok eden virüs sizler gibi insanlığı insanların bağışıklığını yok etmek için nefis yoluna girmiş her fırsatta kanlı para kazanmak isteyenler bir yandan ilaçlarla bir yandan bitkisel bilinçsiz şekilde kullandırılarak ve her fırsatta mevki şan şöhret kazanmak isteyenlerle savaşmak ve de görünmeyenlerle  görünen görünmeyen virüslerle halkını yanına “çağırır her şey halkı vatan bayrak için değerlendirilir bu bir çağrıdır” Maddi manevi..

Bu bir gelecek için kalkınmadır bir yandan fazla olan eksik olanları buluşturmadır bir yandan da bizlerde bir şeyler yapalım mahiyetidir. Benim üç kuruş fazlalığım yokluğun fakirin sofrasında hatta zenginin bile sofrasında ekmek olur .Bu dünyanın durması ne zengini ne ünlüyü nede koltuk sevdasını dinler şan şöhreti hiç mi hiç dinlemez.

Sen yardım edersin etmezsin çünkü fırsatlar kollayanlar bu puslu havayı seçer.. Bu gün dünyasında önceleri devletini düşünen kim varsa bu gün evrensel demokrasi insan hakları dediğin milletler var ama zamanla sizler gibi virüsler girince bu hal aldılar..

Kervan yükünü bir şekilde boşat zaman gelince sayısız kervanlara sahip olursun gelecek zaman varsa gelecek neslin sana “atalarım der” gelecek istikbale güvenle  bakar..

“Ben çoban dağlardan sesleniyorum bu gün bir insanı doyurmak veya sofraya bir tabak koymak  Türkiye hane sayısını bilmeyenlere 25 milyon tabak olur bu da 8,333 öğün eder bu da 347 gün eder 25 milyon hane bir tabak la 2.777 000 kişi zora kalmış 925 666  hane insan oğlu da aç açıkta bırakmaz”

Bu nu devlet sakken yapmakta amaç daha fazla yardımlaşma ile ulaşılmamışlara insanlığa ulaşmak yoksa evde bir tabak koyacak tabağın yok mu varda yarını olmayan dünyaya mı saklamaktasın veya dış dünyanın insanlık nasibi almamışları dinleyerek gelecekte ola ki bir şekil le sosyal hakları alma niyetinde misiniz.

Nedir bilir misin Türk toplumunun içinde .

Töre :Bir toplumda ahlak, gelenek, görenek ,yardımlaşma ve ortaklaşa alışkılarca belirlenmiş, benimsenmiş davranışların ve yaşama biçimlerinin, öteden beri uyula gelen toplumsal kuralların, şu ya da bu konuda tutula gelen yolların tümüne TÖRE DENİR..

Nedir bilir misin..

ÖNDER: Güçlü ve ünlü oluşu, yeteneği ya da toplum içindeki yeri dolayısıyla, ilişkili bulunduğu toplumsal kümenin ya da toplumun tutum, davranış ve etkinliklerini, belli zaman ve koşullar içinde değiştirip yöneltme yeteneğini gösteren, topluluğa, topluma kılavuzluk eden, toplumu örgütleyen kimse .Önder denir .Seçimle gelir.

Şunu da aklından çıkarma.

"Yoksulluğu azaltmadan, inancı ve doğruluğu yükseltmeden zenginliği arttıran ve suç işleme bakımından, sayılardan daha hızlı artış gösteren bir toplumsal şan ,ihtişam, haram zihniyet azaltılmıyorsa sistemin önünde dışa bağlılık tozlanmış dosyalar vardır" Buda dışa bağlı kışkırtıcı kaos her fırsatta fırsatçılıktır..

Bir olağan üstü görünmeyen bir musibetle savaşan sağlıkçı ve toplum halk varsa ve bir arada tutmaya çalışan bir önder varsa ve başı ön çekiyorsa insanlığın imkânları nispetinde yardımlaşma yapıyor ve yardımlaşma çağrısı ve çağrı  bekleyenler kıvılcım bekliyor bekleniyorsa ve de öncülüğü yapan ön lider başı çekiyorsa bu fakirlik zenginlik değil imkanlarla imkansızlara geceleri kıvılcımla meşale yakarak kapı ,kapı tok yatmadan açları zor durumda olanlara  birlikte halkıyla halkın arasından karşılık beklemeden zor durumlara koşarcasına atalarına yardıma koşanları kınamak kaos fitne fesatlık yapmak fırsatçılara fırsat arayanlardan mısın bir boşluk yapabilirimle fırsat arayan mısın.

Bu güne kadar dünyada ülkelerinde krallar gibi yaşatan liderler varken dışarı anlaşmalı içerden hainlerle insan hakları ve birleşmiş milletleriyle o ülkenin zengin yataklarını almak için iyi yi kötü ederek sonradan” pardon diyenler” ve de milyonlarca insanı yok edenlerken “zalimle zulüm ederek” bir olanlar emperyalizm sosyalizmler acaba bu yardımlaşmayı çekemi yen zihniyetler aynı olabilir mi..

Hey insan oğlu yarını belli olmayan dünyadasın bu an bu gün varsa yarın kalplerinize göre yardımcı olmak “Allah sizleri mükâfatlandıracaktır” Bu yazı “yardımlaşma”  geçmişle bu gün yazılmış yazılardır birleştirilmiştir”

Size bir misal misali bir adam var bu adam “yaratanla” yarışır

“Yaratan bu adama verdikçe verir oda ona geldikçe bir başkasına verir yaratan on kat verir gene verdikçe oda başkalarına verir ama sonunda yaratan galip gelir” O insan nesli bile sağlıkla yaşar..

“Bil ki ilacınız aşınız bağışıklıktır” vücudunuza geçmişten gelen zarar verdikçe bağışıklık çökmüş ve sizleri hasta düşürebilir sizlerin panzehir kandaki antikorlar ve aldığınız gıdalarla vitamin minerallerle antijen üreterek antikorlara savaşçı götürür ve vücuttaki eksilen enzimleri tamamlar ve bu dünyaya geldiğinden beri taşımakta olduğun bağışıklık bu dünyaya gelen virüs ve istilacılar ve şan şöhret hasta eden değişmeyen nefis virüslerle savaşmak için önce “akıl ahlak sabırla beş duyu organlarını” çalıştırarak böyle zihniyetleri yok eder..

İç huzur ve sağlıklı beslenmeyle uzun bir istirahat bağışıklığınızı güçlendirerek virüse bağışıklık kazanır ve musibeti üzerinizden ve toplumunuzdan atarsınız her şey sizlere bağlıdır.. 

“Ölüm aç açıkta korkusu cahillik getirir “tedbirsizlik” ise neslini inancını yok eder yardımlaşma yok ise komşunu ve kendini tesettüre düşürür.”

Saklı şifa sırlar kitabin dan kim olmak kim olabilmek ,karda yürüyüp izini belli etmeyenler bölümünden ve bu gün için eklenen bölümlerinden alıntılar selcuk uysal çobabn saklı şifa

 

Korun koruna bildiğin kadar sabit duracağın yer en sağlam yerdir saklı şifa

Dünyada güçlüyüm diyenler ve güçlüyüm diyenden korkanlar bilsinler ki güneş ay dünyaya sahip değilken kim kimden korkarsın.

Bu asrın Tarihi : Öncesi / Sonrası / 0000

ÖNCESİ zülüm kanlı kaoslar ülkeler arası yasaklar ve güçlüyüm deyip güçlü olanlar dış dünya kanlı para ile ayakta duranlar ORTASI SONU belli olmayan musibetten halkına maske takmış gelirlerini sadece şirketlerine aktaranlar görünüyor ki halkına ve toplumuna ve vazife başında "sağlık meleklerine" yardım edemeyen çareyi dışardan arayan bir yönetim ayakta hala duruyorsa sonrası güçlüyüm deyip devletin içeride ayak kaldıracak kişileri cezalandıra bilecek zihniyet sınıflandıracak karakter yapısına müsait durumu göstermekte ve şu anda evsizlere bile bakamayacak toplun ve yönetim dünyadaki mazlumların her gün münafık fitne fesat dünya kaosuna sokan millet milletler ve çamur atan yönetim ve yöneticiler SONRASINDA yeni bir dünya ülkelerin güçlüyüm diyen toplumların evrensel demokrasi arkasına saklanmışların parçalanmaya başlayacağı zaman ve asrı gelmektedir..

Şeytanı fırsat fırsatçılar dan kurtulmak için "Dünya insanlık Kurtuluşu için Tek bir çare vardır" şimdi ortası olan tüm insanlık tek dünya tek millet olarak dünya insanlık adına ülkelerin YASAKLARIN kaldırın yoksa bu dünya diyeceği tek şey kalır keşke virüs kalsaydı.

 

"Tek güç yaratanın" insanlık bildiği evrende tek gücü güneş sistemi tek insanlık der korku endişede anar psikolojik ruh basar ve bilin ki insanlığın bilmediği milyarlarca galaksi içinde karanlıktan daha karanlık tan uzak bir nur ışık altında yaşamakta evrende bir toz tanesi kadarsınız bilin ki dünya da sadece 24 saat yaşayan bir sinekten daha az yaşamaktasınız vede ki yaratanın en sevdiği kullarsınız sevgi saygı akıl şuurlu bir insanlık için içinizdeki nefsi bertaraf edin sizleri nefis gene kandıracak ve daha güçlü gelecek sizlerin açız bedeninize keşfetti..

"Kim allah için mazlumları ve insanları koruyorsa halkıyla mükafatlandırılacaktır"

"21 mart 21 haziran arsında ki tarih 5/6 mayıs musibetlerin çığlığı insanlığın görünmeyen düşmanlarına karşı bağışıklık kazanması sizlere verilen fırsat" Kurgu değil gerçek anlamak isteyenler..

"Site bölümünde savaş virüsleri kaoslar 2015 yılında yazılan bir yazı aynen şöyle maske takmış şeytan maske altında insanlık nasibi almamış nefise gömülmüş toplumlar diğer toplumlar arasında fitne fesat kaos çıkaran o toplumun içinde çıkar benlik pembe hayal dünyasında yaşatılan azınlık toplumlar önce din ırk kimlik ve krallık vaatleriyle kandırılanlar önce ülkeleri parçalamak sonra parçalanan ufak devletçikleri parçalamak dünya insanlığı kaos çemberlerinde insanlığı yok etmek yok edilen insanlığı yok oluşlarıyla kendi kendilerini yok edecek .Dünya yaratılan tarafında bir kez daha ikaz edilecek dünya bir şekilde duracak." (Tarih Haziran ayı 2015)

Tüm hak kılınan kitaplarda ayet ayet hatırlatıldı okursanız her şeyi anlarsınız sizler sadece topraksınız.

sakli şifa sırlar kitabin dan yaşam alışılmış dışında yerdedir fark ise akıldadır ,Çıkarlar ve savaş virüsleri bölümünden kısa alıntı selcuk uysal çoban saklı şifa 

 

VÜCUT AKILLA DEĞİL AKIL VÜCUDA HAKIM OLMAK İŞTE O ZAMAN KAZANAN OLURSUN SAKLI ŞİFA 

Geçmiş ve bu güne ve geleceğe. Geçmiş 19 04 2019  Bu gün ise Berat 07 04 2020

Alttaki yazı gecen sene yazılmış ve bu sene zamanı gelmiş bir yazıdır  sizler yanız değilsiniz akıl üstü nefise gömülmüş insanlık nasibi almamış istilacılar yaşamakta “yaratan” sizlere fırsatlar sunarak gelecek günlerinizi bu musibetle gösterir anlayın diye bazen olur ki sizlere “musibet salanları şaşırtır” gelecekte şerleri gösterir yarınlara hayırlar gösterir bu gün yaşantınızda yaşamanız “sizlerin nefis yolundan saptırmak” yaşam anahtarı dar karanlıktan daha karanlık ise anlamak anlayışla insan insanlık yolun sonunda ise aydınlık yol gözükür sevgi el elle yürümek..

Ama musibet durmaz bir şekilde gene gelir büyüdüğünü daha mutasyon geçirdiğini düşünür aslı ise seni nefis şaşırtma ile vücuduna zarar vermekle küçüldüğünü anlamazsın sana göstermezler fırsatçılar seni bir şekilde yaşam sağlığını bozarak seni temelden hasta ederek geçmişten gelen ölümler ise aynı boyutta oluşunu göstermezler.

Bilir misin bir senede kronik hastalıklardan ölen masum insanları 4,5 milyon savaşta ise binler zülüm gören insanlık ve geçmiş gene bir yazıda insanlığı kobay olarak göstermişler ise o dünyanın geçmişte istilacılar olduğunu gösterir evet bu gün ise bir birileri çıkar aşı denemesi için kendi vatandaşı dururken Afrika’yı gösterir bilir aşı işe yaramayacak kendi halkına uygulasa o ülkede unutulmayacağı ve masun insanların ülkesinde uygulamaları ise geçmiş yıllar gibi yoktu yok gibi hissedecekler nemi  orada  insan var olduğunu..

Bu gün ise istilacıları insan sırtından para kazanan “sağlık varsa para yok felsefesi” yıllarca insanların ana temeli bağışıklığı bozarak gelişleri ve bu güne kendilerini bile şaşırtan “doğa birleşimleriyle” tüm dünyayı saran musibet insanlığın sadece gelecekte insanlık yapısını bozacak korku salacak ve dünyayı karantinaya alacak ve uzun aylar sonunda atmosfer yapısını değiştirecek hava ise bir gelecekte hayır oluşunu sağlayacak.

“Yaratan bu ortamı emriyle” doğaya verişi ve hava ateş su toprak insanlığa fay da  hayır şerrin içinde hazırlarken gene fırsat fırsatçılar türemesini ve dur demesini musibetin “öncesi ve sonrasında” ki insanlık yaşantısını görüp kendinde istişare ederek gelecek yaşantıları şimdiden düzene sokmaları için bu gün fırsat verişi bu fırsatın karantina oluşu onlara yanı “yaratanın” insanlığına geçmişte yapılan ölümleri görmesini sağlayacak oluşunu fark edemeyen le edenler arasında ise adalet terazisi gene çalışarak hak hakikat ise bu yaşam dünyasında bir sınava daha girmesi bu geçe olacak..

Bu yaşam tesadüfle oluşmadı bir emirle oluşan insanlık ise kabullenmeyen şeytan iblis yanı fırsat fırsatçılar insanlığın içine maddeleşmemiş şeytan yer aldı nefis ise onun canlanmasına sebepti işte burada fırsat ikiye ayrıldı haram helal hangi yolu tercih edersen ise “iyi kötü Habil kabil fırsatçıların elinde olacak insanlık iyi yolu sevgiyi seçerse yaşam içinde huzur bolluk bereketi fırsatı yakalayacak hep belinki iyilikler kazanacak.

Her büyük bir şeyin bir küçük başlangıcı vardır oda sevgidir.

Her son ise sonun başlangıç olur onun anahtarı ise ahlaktır

Kimseye ders veremezsin an ve zaman ders verecek kudrettedir.

Doğa gene dünyayı yaşatacak sen olsan da olmasan da güneş sistemi evrende sadece bir nokta kadar güneş sisteminde dünya ise bir toz kadar dünya içindeki tüm Çanlılar ise yok denecek kadar görünmekte ama insanlık 24 saat yaşayan bir sinek kadar bu evrenin ışık altında yaşamakta gene insanlık anlayış erdem olamayışları dünyaya sahip olmak isteyen akıl ise görmediği iblisi hep nefis körleştirmiştir akla gelmeyen ise güneş aya dünyaya güneşe sahip değil iken insanlık insanlığa sahip çıkamaz iken benlik çıkar fırsatçılık olduğu süre zarfında hep musibetler bitmeyecek oluşu ise hala dünyaya sahip olanları görmeyişleri çok sıkıca bağlanmış bant elleri zincirlere vurulmuş nefis içinde köleleşmesi yaşamalarıdır bu da ola ki musibetlerin bitmeyeceğidir.

işte bu gece çok derin düşünmek tevekkül etmek inanışlarıyla kurtuluş o anahtar ellerinde olacağı bu gündür berat etmedir...

Sizleri korkutan ise geçmiş ölümleri görmeyişiniz bu gün ise gözle görünmeyen düşmandan ölümle korkunuz küresel karantinaya girişiniz sizler ölümü anmanız dünya malı terk edemeyişiniz sizleri içinizdeki nefis illüzyonla göstererek daha çok korkmanızı sağlamak gene silahı çekerek her yönden saldıracak akla gelmeyen oyunlarla ondan dolayınki sevinerek “evi ve cepheyi terk etme” düşünceler onun içinizdeki oyun kurucuların işi gelecekte daha çok korkutmak için içinizdeki savacıları bitirmekte korkusuzca antikorlar içinizdeki sevgi saygı yardımlaşma arama sorma aç varken tok yapmaman ise baha çok bağışıklık çalışarak antikor üretir bedeni yormaz isen musibetleri şartlandıranları onların ne kadar aciz oluşlarını görürsün..

Bu geçe basiret gözün data açılır kademe algoritmanı hazırlar gelecek için yazılıma geçer yazdığın programla neslinle gelecek sağlıklı huzurlu yaşarsın..

NE DÜŞÜNÜYORSUN 2 Sayı ... 159 19 04 2019

19 04 2019

Her büyük bir şeyin bir küçük başlangıcı vardır. .Oda sevgidir..

Göklerin ve yerin mülkü Allah’ındır o diriltir o öldürür. Sizin için Allah tan başka ne bir dost nede bir yardımcı vardır...Berat kandili hayırlara vatan bayrak milleti için vazife başında olanlara duacıyım ..Şehitlerimize dua eder geride bıraktığı emanetler vatan bayrak emin ellerdedir..

Bu millet nefsi için savaşmaz sadece Allah için vatan bayrak millet insanlık için savaşır. .Saat 04 53 uyumaz uyandırır. İman dolu sonsuz şarjörleri dolu ."sözden daha keskin duvarda asılı Zülfikar bekler"....Kısaca sen yanız değilsin…Özgürlük barış huzur içinde BERAT sunar.. Korkma yürü bil sen yanız değilsin..

Bu durum da sağlık çok önemli vücudunuza zarar vermeyin sağlık kontrolden sonra kan durumunuza bakılarak kan dolaşımına önem verin vitamin mineral beslenmeye dikkat edin.. Meyveler besleyici sebzeler Temizleyici…Saat zamanı gelmiş 5 6 mayıs yaşam sırrınız ORUÇLA sağlık temizlik iman dolu şifalar gelmiştir ebediyete temizlik işte burada berat edeceğiniz gündür VE aynı zamanda baharın toprağın şifası sunulmaktadır.. Tabiatın çocukları gelerek sağlıklı nesiller getirilecektir...

Karanlık dünyada Geceleri kötü düşünceleri hainleri dürüp büken, gündüzleri bereketleri sunar yaratan sizlere verilen bir nefes hediye ve sağlık sunan bir emirle şifa dağıtan doğa bilin sizler için sorasını açmış rızık bereket günler diler.. Bilin ki yanız değil korunmaktasınız...Tevekkül edin Allah de zikret Allah de.. Hep yanı başında.. 

Ek : Nasıl bitecek Yedi adım

1.Yaşam sağlık kandaki enerjiyi bilim dalı kurulması.2.İlaç sektörü yerli olması (Üretim tamamen sorumlu olup sonradan pardon olmayacak) 3 Aşıların  yerli olması (Üreten tamamen sorumlu olup sonradan pardon olmayacak) 4.Biyoloji laboratuvarlar ( Bil ne son ne ilk olacağını düşünerek gelecek çok yönlü ) 5.Bitki örtüsü bire bir hasta oluşumlar şifa tedavisi eksikler fazlalıkları bilinçlendirme.. 6.Çocuk yaşta ve okullarda sağlık bilgileri.(Hatta şimdi yeni gelecek kahramanlar ) 7.Sağlık sektörünün dünyanın bu durumlarda en üst durumda kararların kesin olması.

7 adım kuralı yaşamlarının içinde bulunmaları bu dünyada sorumluk almaları her şeyinde güzel gitmesi içinde insanların anlamaları anlamayanları uyarmaları..

Selçuk uysal Çoban saklı şifa

 

Can yoldaş ne oldu da kapı arkası oldu akıl şuur olan mı akıl şuuru olmayan mı bir sorgulamak gerek.. saklı şifa

Sağlıkta can yoldaş ne oldu da virüste kapı arkası oldu akıl şuur olan mı akıl şuuru olmayan mı bir sorgulamak gerek.. saklı şifa

Bir katır bir bahçede köpek yolda heybeye girmiş sokak kedisi dediğiniz bir kedi büyüdü bir anne oldu  ev şimdim virüs geldi diye korkumu yaşamak lazım onlar sizlerin görmediğini görür akıl şuur olmasa da hastalık varsa evi terk eder uzaklaşarak bir daha gelmez doğada kendisini tedavi eder gelir doğada ayrık otu veya kara hindiba bulur yer kurtuluşu olursa  ve şifasını bulunca döner gelir..

Her sefer söylense de (sağlık varsa para olmaz felsefeler ) oldukça ve virüs yaratılıştan beri var “yaratan kalkan olarak aura ve beden içinde virüslere karşı bağışıklık “ verdi ama insanlık (virüs mutasyon) der durmakta insanoğlu ilim bilim akıl düşünce varsa eğer “yaratılış şekline karşı örenler” hep virüse kabahat bulmaktalar.

Ama hiçbir zamanda denmez dünya nereye gitmekte dünya hiçbir yere gitmiyor giden insanoğlu doğa kendisini yenilemekte yenilerken de birleşimler yaparak insanoğlunun atıkları ve doymaz bilmeyen insanlığın bağışıklığını yok eden gıdalar ilaçlar her türlü gündem içinde sağlık aramak için bitki örtüsü hastalık belirtisi tespit etmeden teşhis etmeden başım ağrıyor, bilmem bir yerim ağrıyor , ve ya hastalık hastası olanlar hastayım der duran insanlık bir iki günlük ağrıyı çekemeyenler çöküş saati gelince virüse kabahat bulurlar hiç “kimse hastalığa sebep olanlarla savaşmaz”

Şimdi dersin ne yapalım yazmama gerek yok yukarıda yazdıklarımın içinde şifan yazılı vücuda zarar verme yeter..

Şimdi evrimleşen insanlık mı yoksa mutasyona uğrayan virüs mü, yoksa “bağışıklığı bitiren kötü kullanım veya beslenme bozulan gıdalar mı yoksa bilinçsiz tavsiye bitki örtüsü mü “ (Bunlar bilinçli kullanılırsa size verilen şifanız) ve gelecek daha büyüğü ateşli virüs hastalık ta gördüğün havale ve veya illüzyon mu  ve veya insanlığa insanlık korkutulan mutasyona uğrayan virüs mü..

Bilin ki doğada dünyaya eşit düşen 05 /06 /5 /2020 doğanın uyanışı tabiatın enerjisi bu enerji insanlık için gelmekte sadece dünya üzerindeki tüm canlılara sağlık bereket vermekte harman sonuna kadar dünya ya  enerji atar döngüyle eşit olarak bırakır temizleyerek gider ve tüm canlılara insanlığın doğaya sağlık getirerek yaşam sunar her seferinde anlatır ama kime almış “nefis” yolda..

İnsanlık doğaya haykırı davranışı ve insan elinden çıkan ve atmosferle birleşimler ayrışan ve insanlığın kullanışları birleşimlerle zayıflayan beden ve kronikleşen beden gözle görünmeyen virüse yenik düşerken hala bir birlerini tamamlanmayan aşılar bir yenisiyle alışan virüs tekrar yeni bir aşı peşine düşer insanlık denmez geçmişten gelen bağışıklığı bozduk demezler..

Daha sonra gene “yaz oradan antibiyotik ağrı kesici” sen bağışıklığını bitirdikçe ve tembelleştirdikçe daha çok mutasyon virüs evrimleşen insanlık masum canlı türler ve doğa “sen doğayla savaş halindesin doğayı savaşı kazandık dersen çoktan neslin yok olmuş olacak..

2015 te Dur dünya ASRIN felaketine gidiyor der yazarken 04 12 2019 da tüm canlılarda hastalık virüs yazılarak 10 /15/ 01 2020 antikoru hatırlatarak senin panzehir iniz  kan içinde antikor sizin panzehir iniz o ve onu besleyen gıdalar ve zarar vermemen. Sonra yapıştır masum canlılara.

Yaş 65 ilaç kullanmadan nimet hikmetlere şükür dedik akıl şuuru olmayanlarımı yoksa akıl şuuru olanlarımı uzaklaştırmak gerek virüsten..

O bile hastaysa uzaklaşarak şifa arar bulaştırmaz her zaman bir arkadaştı ne çabuk sokağa “can yoldaşını atarsın” ama bil korkutan o canlı değil sana tek hasta olmadan illüzyon gösteren ve bu virüsü tam anlamayan vücudunu zayıflatan nefsine hakım olamayan ölüm ,aç, açıkta kalma ve bu dünya malını terk edemeyen geçmişte ne nerede yanlışlıklar yaptığını görmeyen ve hala insanlığa insan kıymetini bilmeyenler evde kalmayıp sağa sola giden gittikçe sağlığından uzaklaşan ve uzaklaştıkça en sevdiklerini kaybedeceğini aklına getirmez getirseydi “can yoldaşını” düşünürdü ,düşünürdü vatan bayrağını halkını düşüşeydi ev cephesini terk etmezdi..

Ama hiç eskisi gibi olmayacak virüsten daha tehlikeli gelecek gelenler ise “kan emiciler” sahada olacak bu “yarasa” değil insanlığı düşünmeyen bir birlerin sağlık malzemeleri çalan toplum var ise gelecek nasıl olur..

Ajanlar casuslar istihbarat maske peşine düştülerse öncesi silah mermi üreterek insanlığı yok ederken şimdi “çocuk bezi petler maske” işini görür insanlık toplumu insanlığa zarar verdikçe ve insanlık gelecekte daha çok tehlikeli virüsler görecek.

Ama biz millet olarak her zaman komşusuyla kavgada etse, küsse de bilir biliriz insan yaşadıkça anlıyor ki kendi halkı , kendi kayığını halkınla çekmezse  bir yerlere gidemeyeceğini  biliyor ki bir fincandaki kahve gibi bu vatan topraklarındaki insan hayatı bazen tatlı bazen değildir önemli olan kahvenin tadı değil zaten, onu kiminle içtiğidir oda oluyor ki ne kadar ikazlarda edilse işler geçtikten sonra sarılır bu millet ama sadece yanız kaldığında geri baktığında “evi  ve cepheyi” terk etiğinden en sevdikleri yok olduğunu fark eder .saklı şifa sırlar kitabi dan eskiden bu güne insanlık selcuk uysal çoban saklı şifa

 

Yıl 2015-16 yazılan sırlar kitabin dan kısa bir not.. Bir bahar sabahı ocakta sedir üzerinde çay içerken. Benim yanlışlıkları mi düzelterek yazmak ve düşünmek bana onur verir.

Hep düşünerek bir adım önde olmak. Başarı bir öndekini geçmek değildir.

Her asırda birkaç kişi düşünür. Diğerleri onların düşündüklerini düşünür.

24 saat Hasta olmak sadece yatak döşek değil.. O sizi bir yere çeker asıl hastalık virüsünü göstermez ,sağlıklı isen senin düşünmene ,aklına yapacağın günlük işlere bakar her gölge değişimin senin yaşamının bir parçası aynı 24 saat farklı çalışan vücut gibi..

Dünyadaki yaşam alanızda her şeyi göremeyecek kadar kör ise ,körlüğünde karanlık karanlığı sadece göre biliyorsa ,kör olmadan önceki aklın boş ,zaman içinde gördüklerini bir şeyler sana anımsatmıyorsa ,düşüncen boş olduğun kanıtı, hala kanıt varlığını hissedemiyorsan oda çaresizliğin, çaresizlik içinde akıl düşünce varlığı karanlık dehlizde toplanan karalık yüzler le dolan taşan toplum, çare arayanları toplayan kan emicilerin eline düşer..

O yüzlerden yaralanan kan emiciler gruplar halinde gezerken karanlık dehlize düşürmek için çaresizleri fenomen kokularıyla çeker ,çünkü insan ruhu ne kadar kötüde olsa içinde sevgi yapar, fenomen kokuyu salanlar ise kılık değiştirmiş insan ruhunu bedenini din altında başka çıkarlar benlikle sömürür..

Sömüren bir insan ruhunu kandıran dünya var oluşuna ve “yaratanın insanoğluna fanus bir dünya evi verdiğine” isyan eden yok edicidir. .

Senin her bir tenin ve kör bantları çıkardığında göreceğin her şey ve her asırda insana verilen akıl düşünceyle yapılan yapılacak olan her şeyin yaratanın yatarmış olduğu maddeler birleşimler ve ayrıştırarak birleştirerek yapacağın “her şeyin ayeti var “olduğunu bilmek ve bu bilmekle “karanlık hücrelerde kan emicilerin yüzlerini “net görmeni sağlayacak..

Maddelerle yaşam alanlarını insan ruhunu vicdan kamçılarıyla “naklen” sömürenleri net ve” nanen” ruhuna huzur verenleri Allah yolunda gidenleri net göreceksin..

Bil ki yaratan karanlık yüzleri hemen yok eder ama şunu bilin ki içinizdeki nefis intihan sınav etmek için onlara sadece bir yere kadar yaşatır yaşam süresi içinde kötülükleri aşılar .. Yok oluşları bu “dünyada ve ebediyette” yaşayacakları alan ise karanlığı aydınlatan “ateş içinde” yaşarlar..

Geride bırakacağın her asır yaşamın ise senin insanoğluna verdiğin önem. Her bırakacağın önem ise ebediyete gideceğin öncelikle “yaratana inanman inanarak huzura kavuşman”.. Katlarla o huzura ulaşman ise senin” ilk var oluşun”.. Anlamak sorgulamak.

Benim düşünce ve bir başkalarının aklımla düşüncesiyle okuma kendi düşünce aklınla oku farklı yollar olmadığını anlayacak tek yolun insan topluluğun tek yol olduğunu anlayacaksın insanoğlunun diğerlerine göre farklılığını kendinin farklı olduğunu görecek yaratanın aklıyla düşüncelerini doğru yoldan her yaptığın işi gerçekleştireceksin...

Kendimizi tanımak kana girecek her maddeleri bilmek..

Tahmini, aylara göre insan element kandaki hastalık tetikleyen virüsler.. Korunmak neyin fazla neyin eksik olduğunu bulmak

Doğanlar..

Örnek şubat 17 mart 17 kadar şubat ayında doğuştur. Bir örnek daha 17 Mart 17 nisana kadar Mart ayıdır.

Örnek Her ay içi ve için 17 sinden 21 kadar 4 gün oruç perhizdir.

Tetikleyen Aylar Tarihler Element Ağırlık belirtiler

Safra 03 Mart 17 21 Ateş Saç

Safra 07 Temmuz 17 21 Ateş Ağız dil ve akciğer

Safra 11 Kasım 17 21 Ateş Omurgalar kemik yapıları

Karaciğer 04 Nisan 17 21 Toprak Alın beyin

Karaciğer 08 Ağustos 17 21 Toprak Çene

Karaciğer 12 Aralık 17 21 Toprak Karın organları

Kan 05 Mayıs 17 21 Hava Gözler ve böbrek yapıları

Kan 09 Eylül 17 21 Hava Omuzlar

Kan 01 Ocak 17 21 Hava Tenasül /Erkek / Kadın

Akciğer 06 Haziran 17 21 Su Burun

Akciğer 10 Ekim 17 21 Su Göğüs akciğer

Akciğer 02 Şubat 17 21 Su Bacaklar tenasül

Yapamıyorsan sana mevsimine göre ikram sunmuştur

Yaratan” insan oğlunu kendini onaracak şekilde yaratmıştır.

Bağışıklık Güçlendirerek tüm hastalıktan kısa zaman da kurtulacaksınız.

Yazıyorum inanıyorum.. İnanarak inanıyor hiç mi hiç ilaç kullanmıyorum ilimle bilimlerle yanlış doğru okuyor öğreniyorum ne nerede yanlış doğruyu bularak yaş 17 63 kadar kendimi bildim bileli de bu bedenden geçmez "yaratanın "doğası ve duası yetiyor.

Hayat boyu ilaç kullanmadan yaşamaktayım virüslere fırsatlar verdikçe hep yenileceksiniz saklı şifa sırlar kitabin dan akıl, düşünce ,24 saat farklı çalışan vücut ,bölümlerinden kısa kısa alıntılar .

Saat 06.00 Vücut uyanma zamanına girmiştir ,kendini hazırlamaya başlar, metabolizma hızlanmaya başlar, o gün yapacağın işleme göre hazırlanır. Vücuda gelecek zararlı hal durumları için hazır tutar. Sen istesen de istemesen de yaratılış savunma öyle..(Kalın bagırsak mide)

Saat 0700 Vücut hala zayıf şekilde savunmasını alır, Bu nedenle bu saatte spor yapmaktan kaçının. Çünkü üzeri baskıya maruz bırakırsınız, dolaşımı gereksiz yüklersiniz, Spor yerine perhiz li kahvaltı yapın gereksiz yere perhiz yaymayın, Çünkü sindirim bu saatlerde fazla çalışır, enerji bize sabah gerekli enerjiye çevirir (sadece geceleri yağ yapar.) (Kalın bagırsak mide)

Saat 08.00 Vücudun en ateşli saati,(sabah saat ı için geçerli) Fazla miktarda hormon salgılarlar uzuvlardaki ağrılar hava şarklarına göre daha üzün süre ağrılar hisseder, kötü alışkanlıklarını olan kişiler bu saatteler de……..Kullanmama hiç kullanmama, Kahvaltı arkası…..damarları daha çabuk daraltır…(Kalın bagırsak mide)

Saat 09.00 Vücudun dinç olduğu saatler, Dıştan gelecek tüm zehirli artıkları göğüsleyecek güçtedir. Direnci küvetlidir…Toplantılarda saatlere uyduysa o toplantıda ve başarılı imtihanlarda başarısı daha iyi olacak…(Pannkrans,dalak bagırsak)

Saat 10.00 Vücut organizmaların en hızlı olduğu saatler hareketlere hazır durumdadır ,fazla enerjiktir, vücut yüksek ısıya ulaşmıştır ,verimlilik en üstedir, kısa süre bellik iyi durumda insan üstü mucitlik, başarı üst seviyeyi ve dinamik eder olur dikkat edecek durun bu saatlerde mikrobik (nazar) enfeksiyon kapananlar dır, anı ağrılar maruz kalabilirler. (Karaciğer dalak bagırsak)

Saat 11.00 Vücudumuzun tam formunda olduğu saat tır ,Kalp ve dolaşım o kadar zinde durumdadır ,yapılan muayenelerde kalpteki bir bozukluk gözden kaçabilir sanki savaşa durumdasınız başarıdan başarı içi dolu haldesiniz onun için hızlı panik erde hazırlanın…(Kalp, mide )

Saat 12.00 Vücudun dinlenme saat, dikkat azalır uyku basar midedeki aşıt fazlalaşır bir şeyler atıştır sakta baş tarafta kan azalır hemen sakince oturun kulak meme uçlarını aşağıya çekerek masaj yapın ,afif uyku çekin özel sıkılmış meyve suyuyla sindirim sistemini çalıştırarak mide asitti ni atın. (kalp bağırsak)

Saat 13.00 Vücut formdan düşmüştür % 30 kayba uğramıştır bütün organlar en alt düzende çalışmaya başlar, Sadece safra, mide öğle yemeğini hazmetmek için faaliyette mümkün oldukça az yemek sulu yemek salata türü yemek ayak üstü hazır yemekten kaçınmak, günlük temiz cam şişelerde su içmek yoğurt yemek sindirimi zorlayacak ısrarlı yemekten kaçınmak…Mümkünse işe başlamadan önce yürümek… (Bagırsak kalp)

Saat 14.00 Kendini bitkin hissedebilir, tansiyon hormon düzeyi düşmüştür, hekime baş vurularak, önerilerle ilaç kullanmayın, bazen de acı ağrıyı az hissedebiliriz, vücudu zorlamayın, bana bir şeyler oluyor deyip panik hareketler etmeyin. (Böbrek idrar, gözlerinizi dikkat edin).

Saat 15.00 Dinlendikten sonra yeni yapacak işlerinize adapte olma zamanı ,işinize en yakın andasınız, Enerjiniz geri gelmiştir ,ikinci kez verimlilik saat tindesiniz, bu sabahkinden azdır. (idrar kesesi, gözler ,kalınbağırsak dikkat edin.)

Saat 16.00 Spor faaliyeti için en iyi saattir, Tansiyon dolaşım çok iyi durunda ve saatindedir ,Antrenmanlar, için en iyi zamandır ,ilaçların asit, ilaçların sağlık için kullanılacak zamanlarıdır.. Doğal gıda sıkılmış meyve suları tesir etme saatidir. (Böbrek gözler)

Saat 17.00 Organların en üs faaliyette küvetiniz artar, oksijen harcanması fazlalaşır ,böbrekler ,mesame çok hızlı çalışma saati tırnakların saçların çok çabuk uzadığı saatlerdir, midesinde rahatsız olan için dikkat edeceği saatlerdir. akşam saatine doğru ast fazlalaşır , mide ülserleri dikkat etmesi ,bu saatlerde beslenmeye dikkat edilmesi .(Böbrek göz mide, dikkat edilmesi)

Saat 18.00 Akşam yemeği için iyi bir saat tır, pankreas bu saatte aktif tır, karaciğer alkole karşı her zamankinden daha hoşgörülü ve dayanıklıdır ,kötü alışkanlıkları bırakacak saatlerdir.(Mide)

Saat 19.00 Tansiyon nabız genellikle bu saatte tembelleşir, akşam yemeği afif yenir, beslenmeye dikkat edilir, bu nedenle tansiyon düşürücü ilaçlar konusunda dikkat edilmesi ,bu ilaçlar tehlikeli, olabilir, sinir sisteminde etkili olan ilaçların tesir derecesi bu saatte oldukça hazladır,(Kalp ,mide)

Saat 20.00 Karaciğer deki yağ düzeyi düşer ve harcanmış kan kalbe tekrar her zamankinden daha fazla akar Alerjisi olanlar ve astımlılar ilaçları bu saatte almalıdırlar, etkisi hemen görülür, antibiyotiklerde az dozda alınsa bile etkileri en üst düzeyde olur. (Mide bağırsaklar)

Saat 21.00 Sindirim organlarının günlük görevi sona ermiştir, Davetleri sevenler dikkatli olmalıdırlar , Yenecek her şey midede sabaha kadar hazmedilmeden kalır. Ve bu durumda tehlikeli sinyalleri çalar ,bağırsak sahasında mukozaya hücum ederler o yüzden bu saatte kilolu alanlar yemek konusunda dikkat etmelidirler. (Bağırsaklar mide )

Saat 22.00 Bu saatte vücudumuzun emniyet amiri akyuvarlar aktiftir sayısalı azaltmak için gereken bitki meyveler en uygun saatlerdir, besinler meyveler bitkiler vücut da alkole donuşum olabilir, kotu alışkanlıkları var ise kesmeleri gerekmektedir, bu saatlerden sonra vücuda almış olduğunuz her kötü şeyler vücudu ömrünü azaltır.. Çünkü bu saatte vücuttan zor atar.. yağlanma artar..( Mide bağırsaklar böbrek )

Saat 23.00 Vücut gün boyu aktif bir şekilde çalışmış hormon salgılamıştır artık durma saatine girmeye hazırlanmaktadır ,Bu saatlerde sakinleşir, gevşemiş dinlenme saatine girmiştir. mide bağırsaklar yavaşlamış ,faaliyetleri durmak üzerindedir, vücut ısısı düşer, Tansiyon ,kalbi yavaşlamaya, sancılar bu saatlerde artar, son hızla hormon sarfe der. Ağrılar artar…(Göğüs ,kalp, mide)

Saat 24.00 Uyuduğumuz sıra deri hücreleri devamlı çalışır, gündüzlerinden, daha sık bölünürler, bilinç altı bu saatte başlar, ilk saatten itibaren, son saatlerde huzursuz yatışıyla bilinç altı ,baskılar görerek, ağırlık basar, huzursuz korkular görür, ondan dolayı ağır yemeklerden yatma sırası ve bu saatlerde yemek yemeyerek huzurlu uykuya başlarsınız. (.Beyin, mide )

Saat 01.00 Verimlilik en alt düzeydedir, şu anda çalışanlar hata yaparlar dikkatli olmalılardır, dikkatleri son derece azalır, vücut kendini uyumaya hazırlar, kısa süre derin uykuya dalar, zor uyumaya çalışırsanız uykuda ağırlık çöker .Uyku getirici yoğurt yenir. (Beyin kalp, mide)

Saat 02.00 Araba sürenler bir saat dikkatli olunur , yolda olan sürücü dikkatli araba sürmesi kısa bir mola vermesi, çünkü görme zorlaşır, görmeye karşı tepki yavaşlar, Trafik kazaları bu saatte artar ,vücut soğuğa karşı aşırı derece aşırı derece uyarlıdır ,çabuk üşür, fakat bu saatte deriniz zariftir. (Cilt, beyin, kan )

Saat 03.00 Bedensel ve ruhsal karanlık safhadır. Hormonun salgılanması bizi tembelleştirir, ve oldukça kararsız yapar ,karamsar fazlalaşır. ( Beyin mide )

Saat 04.00 Stres hormonunda enerji kazanır, krizler 4 le 6 arası fazlalaşır, Tansiyon oldukça artar, kalp damarları çabuk gerilir, hamile adınlar durumu değişiktir bu saatler artar ,çok sakın rahat olmalı..( Beyin..)

Saat 05.00 Bu saatte erkeklik hormonu artar, stres hormonlar hızlı faaliyete geçmiştir, Bu hormon 10 kart atmıştır, Vücut harekete geçer, kaybolan enerji yerine gelir, yeni güne hazırdır…( Sinir sistemleri, dolaşım.)

Dikkat edilecek ve alınacak yenecek guruplar…Tahıl ve ekmek gurubu, süt ve yoğurt, Et gurubu, Sebze meyve gurubu, DİKKAT Yağ ve şeker gurubu…

Evinizden altı adet yağı eksik etmeyin Lavanta ,Okaliptüs ,Defne, Mersin, Kekik, Toros nanesi

Bitkilerden Kına kına ,çörek otu ,sarı kantaron ,sarımsak ,kırmızı soğan

Kekik,: uçucu yağ (timol, kavraknol, simol, barreol, piren), tanen, acı madde, glikozitler, reçine

Kına kına Kına kabuğu: kinin, kinindin, çinkonin, çinkonidin, glikoz, sakaroz, kinavoz, reçine, tanen, kinik asid, kinotennik asid, reçine

Sarı kantaron (sweet joe pye ) Amerikan yerlileri Ateşli salgın asıl ise bilerek yerlileri yok etmek için salgın virüs çiçek hastalandıklarında kullanılan bir bitki ve bu gün ilaç firmaları bu ilacı yapmaktalar ama kimsenin aklına gelmez.. “Bunun üzerinde çalışmak gerek ve kına kıan kabugunda."

Doktor önerisiyle.

Her bitki, insanoğlu için bir şifa kaynağıdır ve bitkilerde insan sağlığına iyi gelebilecek pek çok madde vardır. Aynı toprakta yetiştikleri; aynı suyu, güneşi ve mineralleri aldıkları halde her bitkinin farklı özellikleri; farklı bir tadı, kokusu vardır.

Bu gerçekten yola çıkarak öncelikle kullandığınız bitkisel ilacın “Allah’ın” izniyle şifa taşıdığına inanmanız gerekir.

Bu inancın ortaya çıkardığı manevi güç ve enerji, kullandığınız ilacın şifa etkisini artıracak ve mucizevî sonuçlar doğuracaktır .

Yapamıyorsanız yaratan insan oğluna akıl ilimle enerji dolu insan oğlu göndermiş ,sadece Aile hekimlerinize, psikologlara, Doktorlara, diyetisyenlere ,ilim, bilim vermiş ,sadece yanınızda, inanın hastanelerde girişlerde sadece psikolog doktorlar bulunsa hastalık % 50 azalır... Korku ve endişe hastalık hastası yapıyor...

Bunun için bir çoban olarak proje düşünerek ve gelişme kısa.. Yıl 2013 bir sanal hastane kurmaktı global yayıncılıkla ama ben çoban olduğumdan hiçbir erdem bulamadım.. Bu zihniyet kalmadıkça hep denecek dünya bilim adamları bunu şunu diyecek duracaklar sonuç yok sadece göstermelik ödül ama gelecek virüslere çare olamayacaklar..

Her kez yazar anlatır yazan anlatılanlara bakin hepsinin cebinde muhakkak ilaç vardır, ya şeker ,kalp, vd..

Nimetlerin hikmetlerini tanıma yolunda atacağımız her samimi adım bize tüm şifalı bitkilerin insan oğlunun verilen ilmiyle sırlarını açacaktır inşallah. Kâinatta ve içimizde saklı olan enerjiyi keşfedip aralarındaki ilahi münasebete vakıf oldukça her şey daha iyi anlaşılacaktır.. Yeter ki ayrıştırabil işte o zaman senin sağlığındır. İçindekiler ve Kimyasal etkiler

selcuk uysal çoban saklı şifa

 

 

Yıl 05 07 2014 arşiv den bir dosya ..

DOĞADA HER ŞEY SİZLER VE TÜM CANLILAR İÇİN GÖNDERİLDİ

DNA

“Yaratan Rabbim” her şeyi verdi ve vermekte ama bizler.. Maddeleri bitkileri , havayı, suyu sonsuz elementleri ayrıştırsaydık bu gün sınırsız bilgiye ulaşır, tüm sağlık yerine gelirdi ama bizler hep insanlığı yok etmeyle insanlığı ayrıştırmalarla kaoslar çıkararak hayat yaşamı yok ediyoruz, aslın da bize verilen “rehberler, ve son kitap” her şeyi anlatmakta ama bu bilinse de insan oğlundan saklanmakta çünkü nefse yenildik, kolay para kazanma yollarıyla insanlığı zehirledik .Bilin ki doğa tabiatı bir kimyadır, DİLLERİNİ bilirseniz hepsi şifadır. Vücudu tanırsanız birde ZARAR vermezseniz, tüm HASTALIKLARDAN kurtulursunuz….

“Lokman hekim ölümsüzlüğü yanı şifayı bulduysa bilin maddeleri ayrıştırarak, amansız hastalıkları yendiğinden. her insanın bitkileri ayrıştırarak her insanın KAN YAPISINA göre uygulaması saklı şifaya ulaşmasıyla başlar”

Her bitki her ilaç size uygun geldiyse ,bir başkasına uygun gelmez, Bitkilerde ,ilaçlarda zehirdir…Sadece en iyi DOKTORDUR, DİYETİSYEN dir. “Yaratan” okuyun , öğrenin öğretin ,sizleri sahipsiz bırakmadın buyurmuştur… Bilin ki her şey ortada olmaz bir bakmışsın dermanı bir yılan zehirine saklamış bir bakmış çok zor zirvelerde geyik içinde safrasında bir bakmışsın tüm dikenli meyve ağaçlarında veya dikenli otsu yakıcı otlar da ara nimet ve hikmetlerde..

Evet çoban ne kadar uğraşsa da bir turlu üretime geçememiştir, nedeni nefsine hakim olmasaydım hemen üretime geçer kolay para kazanır gelecek için daha modern laboratuvar kurar daha hızlı üretime geçerdim, geçerdim anma temel sağlam olmazdı sebebi insan sağlığı kimisine çok iyi ,kimisine orta, kimisine zarar verebilir ,düşünceyle parayla kurulan sağlık firması bu gün iyide olsa bil ki gelecekte hesabı ağır oluşu nefsime yenik düşmediğimdendir.. Çünkü insan sağlığı…

.

Bitki dilleri farklı farklı, yaprak, Dal tohum, çiçek ,kök, bunların ayrı ayrı dilleri olup, hastalıklarda aynı olsa da insan vücutları farklı farklı ,oluşu hep şüphe getirişi.. Beni her zaman sonsuz öğrenmeye bırakır, ve de bıraktı, çünkü hayatım yaşamım sağlığım için benim için önemli, 60 seneden beri ilaç kullanmadım….Ve de kullanmamda çünkü “Yaratan” doğaya her şeyi vermiş şifrelemiş çözdün mü sağlık geliyor….Sen yeter ki vücuduna zarar verme…

Zara vermekle kalmadın bir de stres ettin ,sen Alplere çıktın, ben Toroslarda ,sen 4x4 dinerek safari yaptın ,ben at eşekle gezintiye ,sen orda denize girdin ,ben doğal sulara ,sen yorgunluk kahvesi içtin ,ben ateş yakarak çaydanlıkta kahve yaptım, sen o kadar gürültülü müzik dinledin ,ben kuş su, orman sesi, sen yıldızlı hotelde yatarken ,ben milyonlarca yıldıza bakarak yattım….Ve son resepsiyona indin hesap ödedin cep boş kart boş kaldı stresle döndün….Bana soracak olursan çıkarken de boştu inerken de, tek kar sağlığım….Çobanın muhasebecisi yok, ya sende…

.

Evet hayat böylede gitse bir muhasebe yapmak lazım, her şey eski ustalar eski çıraklar yok ,eski çıraklar ihracatçı oldu, çırak yetiştirse de iki yıl sonra çırak işyeri aştı, çıraklar tornavida, meslek aletleri tutmaya başladı mı, ben bu işi öğrendim deyip ,açarlar iş yeri kimi tutunur kimi batar ,ustaların yerini aldılar, kimyacılar ,gıda mühendisleri, sentetiklerle yaptılar başardılar ,ama bozdular sağlığı ,”yaratan verdikçe verdi “ anlamadılar, yaptılar genetik gdo luyu verdiler ,sonradan hastayım dediler…Çoban ” yaratana inanarak verdiği nimetlerden” yararlandı…Sende aldandın vitrine….

Çoban 10 çırağına öğretti ve öğretmekte bir birlerine rekabet olmasın diye ,onlarda birbirilerine eksiklerini öğretti…

Ya sen istedin devletten destek, demedin 4 yıllık okullar açalım o kadar derneklerimiz var.. Çocuklar öğrensin okul süresince üstüne para kazansın kazandırırdın bir projeyle, AR-GE çalışmasıyla proje hazırlamadın, çocuğa matematik öğretmedin hesabı bilsin diye, öğretmedin coğrafyayı topraktaki madenleri, öğretmedin müzik örsün sesini, öğretmedin kimya biyolojiyi ayrıştırmayı, bilselerdi bu gün ithal etmezdin hammaddeyi , Belki böyle proje aklına gelseydi beklemezdin, devlet desteğini…

Yapılacak çok işler var”

“Yeter ki siz yapmayın biz verelim demeyi dinlemedikten sonra “

"Kolu kanadı kırılmış kuş ,hayvan ,insan ,kendilerini nasıl hissettiklerini ,nasıl acı çektiklerini anlamak için o durumda olduğumuz zaman o durumda olduğumuzu düşünürseniz acı çektiklerini anlarsınız anlayabiliriz"

selcuk uysal çoban sakli şifa

 

Evet bu yaşam dünyasında “sıkı bir tedbir “alınması sizler için çok önemli sadece kendi dilimde anlatayım artık şayet yazılmamış yarınlar varsa kendi için değil bir başkaların içim yap bak hayat yaşam nasıl değişecek.

Kendi kendine yardım edemeyen başka kimselere yardım edemez. Herkes nefis almış gidiyor kimse farkında değil yok edildiğinden ve kanlı para baronların kölelikten çıkamayış insanlık toplumu, asıl insanlık ise öyle değil ,ilim ,bilim öğrenmek isteyen herkese verildi, yaşam yaşatma yaşatılma her şeyi barındıran tevekküle, zenginlik ise sınav için verilen fırsat, insanlığın başından sonuna kadar kayıtlı oluşundan eşitlik herkese vermiş ,isteyen istediği yoldan gider ve her şeyin hesabı var ,var olacağını bile bile veya bilmeyerek..

Dünya yaşayan bir canlı ,her canlı gibi insanların koyduğu tarih ay 05 06 /05 2020 yani Hıdırellez bu çok önemli gündür dünya üzerinde sebebi ise uyanış enerji ,eylüle kadar harman zamanına kadar tüm canlılara enerji yağar bu enerji çok üstün seviyede canlılarda bağışıklığı arttırır, sebzeler meyveler bilhassa orman yenişler müthiş bir şekilde bağışıklığı artırır gıdalar arasındadır.

Dünya üzerin de mikroplar virüsler kaybolmaz gene de virüsler vardır, siz bazen hissetseniz de "saman nezlesi "der atarsınız ama içinizde öyle savaş vardır ki farkına da varamazsınız bağışıklık hep galip gelir yaratılıştan beri hep galip gelir ,tabi ki sen "zarar vermedikten sonra" yediğin her şey "ilacın olsunla" yola çıkman saklı olan şifayı yakalamandır “hastalık müdahalesi “ enerji ayı en uygun zamanlardır..

Dünyada insanlık nefis yolunda köle gibi yaşatmayı düşünen ve sonradan yok eden yapısı bozuk ahlak sadece (ben diyen zihniyet insanlık zordurumda olsada firsat firsatcılık ararlar ) bu sebepler var oldukca ve bu asırda gelecek dehşet virüs bir önceki virüs çok ileri gitmiş psikolojik korku panik korkutucu dense de aslımda virüs hala gitmemiştir gelecekle eşleşmeyi bekleme modundadır ama insanlık ise hala "öncesi sonrasında" yarış pistin çizgide bekleyen yarış arabaları gibi sonrasında geçmişi unutarak geçmiş yapıdan daha üstün oynar çünkü insan yapısın da üstün olmak vardır..

Bazen bir önceki virüs yoklama yapar ,oda daha önceden almış oldukları ürünler gıdalar ilaç bitkisel ürünler vs bu asırda ve fırsat deyip fırsatçılar bu ,şu ,o derken hastalığa iyi gelir dense de “doktorunuz onayı” olmayışı olsada ( o da nefis yolunda değilse ) sadece klinik onaylı denilen araştırma onaylı oluşuna kapılıp ilaç ve veya bilinç siz şekilde zayıflama ve bitki türlerinden iç organları bozacağı gibi ve bozduğu "aslı ise öyle olmayışı "bazen ilacı bazen de bitkileri kötüler dururuz aslı ise “yanlış teşhis ve tavsiye” bilgilenmemek "doktorlara" danışmadan kullanılan veya kullanmadan kaynaklanır bu da sadece “sağlık varsa para yok” misali komuşan adamlara hocam, hocam deyip maydonozun sapı üzümün çöpü der tuzak ve kapanlara düşer ve “bir sonraki yola çabuk” geçersiniz..

Bir de şöyle düşünün her kes sağlıklı ,hiç bir şeye ihtiyaç kalır mı yok sistem çalışır ,artık üretilecekler ürünler kapanır üretilmez ve her kes evine gider para yok ,hiç böyle düşüne bilir misin “evet bunlar sadece yanlışlıklar ama “bir sonraki yolda yok “

Doğa sizlere bir işaretle yaşamak yaşat an ve zaman içinde sağlık için bir fırsat vermiş bunlar için verilen zaman ise şimdi yaklaşmakta yaşatmak için gelmekte ve bir sonrakine ikazda..

İşte 05 06 mayıs ve eylüle kadarda vücudumuza zarar vermelerden kaçınmak sıcak soğuk kılımalar ,düzensiz serinleme, içecekler zamansıs soğuk gıdalar ,bunlar sizi daha çok ilerde yoracak işte burada bu sefer ateşli hastalık türeyecek alınan gıdada seni bir şekilde alerji yaparak her sıtma gibi yatağa bağlayarak kazandığın enerjiyi oracıkta bitirecek..

Virüs hastalık lar her koldan saldıracak havadan sudan denizden öncesi ve sonrası der geçiştirip virüs bitti deyip aslı ise "bağışıklık ayında" dolayı o virüse "bağışıklık kazandığından virüs bitti "gözüken ise aslı gitmemiş doğanın zenginliğiyle duraklatılmış ama insanlığın gene doğaya bir hatasıyla azgın sonbahar ve kasım ayında gene evrim değiştirerek hortlayacak gün zamanı bekler önce sizin hatanız ve insanların hatasıyla hortlar..

Gene eskiden gelen bağışıklığı yok eden gıda ilaç ve bitki yapay vitamin mineraller tarım ilaçları canlı türlerine verilen ilaçlar gene “dünya kurulduğundan” beri gelen virüslere karşı koruyan “panzehrimiz bağışıklık”, yok edilen içinde “savaşan antikorlara” onları besleyen besin kaynaklarından alınan vitamın mineraller yok topraktaki 52 mineral yok ediliş ve yok edilen toprak ve beslenme bozukluğu yaşam tarzı bağışıklığı hasara uğratmış ve iş yapamaz oluşu asrın yapay gelişmesiyle iç organları bertaraf etmiş vücut gene insan ölümlerine yol açması gene arayışlar dezenfekteler hastalık geçti der yeni virüslerin ve devamlı var oluşlarını bilmeden yaşam ve gözüyle bakılan önceden yapılanma düzeni unutarak yıkarak kontrolsüz bırakmak ise öncesi sonrası denilen dünya “daha sonraları” bir daha yaşayacak ve de "hep daha sonraları" geçtikçe düşünemeyeceğiniz çocuklarınız torun sahibi olduklarında 2116 yılarında ..

İşte burada “organ yetmezliği hortlayacak” insan elinden çıkan yapay zeka denilen organlar sırayla takılarak “artık ortadan kalkan bağışıklık” insanların ürettiği yapay zeka bir gün gelince gelecek yapay zekanız “pardon demeyecek” bağışıklık size yaşam sunmaktayken yapay zeka sen işe yaramazsın miladın doldu dediği gün bu gün için şimdiki akıllı telefona bakmanız kafi..

Bunları yaşamak şimdiden istemiyorsanız bir tehlike daha gelmekte farkına varmıyorsunuz “kıtlık” nisan yağmurları arkasından doğanın canlanması ve mevsimlerin coğrafi yapısından “Akdeniz ve güney doğu Çukurova tarım seferberliği” acil kırmızı alan ve de iç ana dolu ve diğer bölgeler her evin bahçesi olan herkes fide ekmeleri hatta yerel teşvikli “insanların uğraş alanı” seferberlik başlama zamanı..

Sadece insanların bulunduğu ,bulunduğunuz yer değil ,insanlık için dünya yeriniz 2 metre kare yi görün işte o zaman gelecek “kıtlık” olmaz. Dünya kendini yaşatmakta sizlere fırsatlar vermekte şimdi avcı iken av olmayın.

Daha önceden de yazılarak yükseklerde kar kalmıyor nem dağları aşmakta yağışlar dol olsa da ve ne zaman yaz gelecek yıllardayız ama öyle değil ağaçların stresi çok çıkardığı gaz miktarları fazla bir zaman sonra dağların aşağısı kuraklık çöl dağların rakımında “bu sene kekikler” çok yukarlara çıktı bir örnek olarak yazdım diğer bitkilerde sizlere son fırsatlar vermekte haber etmekte sera örtüsüyle çöl açlık kıtlık ve göç yıllarına girecek ve işaret olaraktan böcek larvaların canlanmasına sebep göreceksiniz.

SONRASI DEDİĞİMİZ fırsatçılar fırsat değip kandırılmışları diğer çöle dönmüş yerlerden insanları kandırıp hatta şimdiden desteklenerek zarar ettikleri petrol halkını ve de insanlıklarını saymayan ekonomi zihniyeti terör hortlatarak daha çok göçe maruz bırakacak hey insanlık ve nerede yaşatılıyorsan bu çektiğin ıstıraba dur diyorsan zaman geldiğinde ne neleri bırak zalimlik yapanlara dur deme zamanınız..

Tüm hak kitaplarda yazar ve hatırlatır.

“Yoksa yok bilesiniz bir çoban hatırlatır. Çoban ve Çobanlar asasıyla yer yüzüne iner”

Bil bu sadece bulunduğun yer değil dünya sen sade 2 metre kareden sorumlusun orayı ek. Arkadaşlarına da seferberlik çağrısı yap şu anki musibeti yok etmek içinde ev cephesini terk etme o bu şu deme sen sadece 2 metre kareyi koru yeter.

saklı şifa sırlar kitabin dan bir avuç tohum ,mayıs bağışıklık artışı ,doğadan şifa atışı bölümlerinden kısa alıntılar. selcuk uysal çoban saklı şifa

 

Bu gün tetbiri alınamayan ve hassasiyete kendini bilmez ve insanlığı düşünmeyen bir azınlık toplum aramızda varsa bilin ki

Ne vatan ne bayrak nede halkını ve Türk Türk toplumunu Türkiye de yaşayan insanlığa zarar vermekte yol alıyorsa kusura bakmayın bu bir vatan hainidir .( İşi olmayanlar için bir maydonoz almak için 3 kişi gittiği gibi )

Çünkü bu bir musibet savaşıdır ve fırsat fırsatcı nefise gömülmüş her şekli kullanan eline maşa alarak her yönden ülkeler daha çok virüs yayarak alt yapıyı bozacak insanlık nasibi almamış virüsten daha virüs kanlı para nasiplenen akıl üstü akılı geçinen iblisler hep aramızda vardı virüsü bahaneyle fırsat kollayan iblisler aramızda..

Bir çoban derki seferberlik vatan bayrak için cepheyi terk etme terk etmedikce ordu ve sağlık ordusu joystick destekle yaşamı yaşatır..

Birde hala şirketler şirket vaatlarına kapılmayın daha önce var deyip neden 90 gün geriden gelmektesin bilgi varsa neden paylaşmadın yaşamın yaşatmadın yaşam varsa kaybedileni kaybetmedin bil sonuç kanda..

Bir geriye dönüş kayıdınız yok sadece nereden bulduğun değil "bu işin senin yaşat " şan şöhret boş 5 ay 6 ay geriye dönüş çalışmamız deme yalan yalanlar hiç bir gerçeği yansıtmaz kısaca yalan mumu erken

 

Dünya tek bir şeyle ..Sağlık varsa para yok misali zihniyet..Artık gerisi size kalmış anlayıp anlamamak ..

Yıl 05 07 2013 yayınlara geçiş tarihinde hatırlatıldı. O zaman çok şeyler söylendi sadece hatırlatır ödül değil her asırlardaki düşüneni gelecek düşünürler düşünerek asırlara taşırlar saklı şifa

 

ÖNCELİKLE HASTALIKLARDAN KORUNMA

Hastalıklardan korunmak için en başta yapılması gereken helal ve haramlara dikkat etmektir .Haram, insanın vücuduna ve ruhuna zararlı şeylerdir, helal ise insanın sağlığına ve ruhuna faydalı şeylerdir.

Aslında vücudumuzun bağışıklık sistemini koruyarak tüm hastalıkların önüne geçebiliriz. Vücut, neyi nasıl düzeltmesi gerektiğini bilecek kabiliyette yaratılmıştır.

Bildiğiniz gibi insan vücudu mükemmel bir yapıda ve özellikte İnsanoğlunun en önemli görevlerinden biri de bu mükemmel yapıyı korumak ve yaratılışa uygun çalışmasını sağlamaktır.

Çünkü o zaman bağışıklık sistemi canlanmaya başlıyor .Bağışıklık sistemi canlandığında kimseye ihtiyaç kalmadan iyileşme başlıyor, süreç kendi kendine işliyor

Alınacak bazı basit önlemlerle hastalıklardan korunmak mümkündür. Bu önlemler, soğuk algınlığının ve gribin yaygın olduğu soğuk kış ve kılıma sıçak aylarda ateşli hallere dikkat edin…Eko değişim dünyada aylarında daha önemli hale gelmektedir. Devamını hastalık dan korunmada okuyun

Tüm hastalığın başlangıcı, Kan ,beslenme, ve sindirim ,bunlar düzen var ise hasta değilsiniz, her şey yolunda …

ANTİBİYOTİGE DİKKAT

Mikropların öldürüleceği ve artık hastalık olmayacağı düşünülerek üretilen antibiyotikler bağışıklık sistemini yıktı ve daha çok hastalığa neden oldu.

Antibiyotik göz sinirlerine zarar verir .Çünkü böbrekleri vurdu.

Bağışıklık sistemi yetmezliği çok çoğaldı.

Körlük, sağırlık, bağırsak problemleri, ağız problemleri çoğaldı. Çünkü antibiyotikler vücuttaki bütün mikropları öldürdü.

Normal olarak ağızda ve bağırsaklarda yaşayan mikroplar öldürüldükten sonra bağışıklık sistemi yüzde 80 yok oldu ve çöktü.

Bunun yanı sıra hazım ağızdan başlayarak bozuluyor. Hazım bozulduktan sonra metabolik birikinti çoğalıyor ve sonuç olarak hastalıklar da çoğalıyor.

Avrupa ve Amerika’da nadir durumlarda antibiyotik verilir ama Türkiye’de herkese veriliyor.

Bütün ilaçlar çok faydalı deniyor ama sonra korkunç zararları ortaya çıkıyor.

Her gecen gün, ay, yıl, hep bir üstü verilirse sonu ne......(Vücut her gün kazanı yor kullandığın şey neyse çünkü bir üstünü istiyor...)Bir üstü kullanmamak. .veya azaltarak..

Öncelikle daha önce aldığınız vücudunuzun bazı organlarını tahrip eden ağrı kesici depresyon ilacı, antibiyotik, gibi ilaçları gıdalar ve hayatımıza bir şekilde giren kimyasalları terk etmeyi vücudunuzu temizlemeyi tavsiye ediyoruz,

Aslında vücudumuzun bağışıklık sistemini koruyarak tüm hastalıkların önüne geçebiliriz. Vücut, neyi nasıl düzeltmesi gerektiğini bilecek kabiliyette yaratılmıştır.

Çünkü o zaman bağışıklık sistemi canlanmaya başlıyor. Bağışıklık sistemi canlandığın da kimseye ihtiyaç kalmadan iyileşme başlıyor, süreç kendi kendine işliyor

Bağışıklık sistemini güçlendirme ilacı olmaz (Tek anne sütüdür),okuyun

Sadece ,vücudunuza vermiş olduğunuz tahribatı temizlemeden bağışıklık sistemi güç kazanmaz Meyveler besleyici, sebzeler temizleyici dır.

İnsan vücuduna çok hızlı giren insanların koyduğu yıl aylardan 05 06 Mayıs tabiatın çocukları Hıdırellez mayıs 29 sonuna kadar aldığınız enerji eylüle kadar harcayın spor, perhiz ,oruç ,ağır yemeklerden kaçının mevsime göre yemekler ,ekşimsi , meyveler tercih edin kış ve sonbahar da gelecek virüsleri bertaraf eder..

Yenilenen virüsler bağışıklığı zorlar şayet korunursan uzun bir 7 gün istirahat seni alt bağışıklığın yeni gelen virüsü bertaraf ederek sağlığa kavuşturur..

meyveler besleyici, sebzeler temizleyici

Gene 04 12 2019 hatırlatarak kan bilgileri 15 01 2020 hatırlatarak sırayla gelen hatırlatmalar yapılması gereken korunması gereken tek şey korkma evi cephesini terk etme ordun gibi sağlık ordusuna yardımcı ol yoksa o orduysa ihtiyacın olur ,ve de her türlü dış dünyanın kim bunlar diyecek kadar silah strateji uygularlar sen ev cephesini terk etmez isen geldikleri gibi giderler vatan ordu emniyet sağlık ordusuna bırak sen sadece cepheyi terk etme onlar seferberlikteler ve bol şekilde düşün ben geleceğeyim nasıl yardımcı olurum ve tok yatma gör duy oku bilgilen karanlıktan daha karanlık da korkmadan ilerledikçe ışık görünecek.

Bırakın bunu ,şunu ,örnek vereyim, şunu yap ,bunu yap, bırakın dünya sizler insan insanoğlu varmış yok muş sizler için önem saymazsınız ama sizde insanoğlusunuz nefis almış gitmiş daha ilaç içinde ,neleri bilmeden ,vermeniz bir Show olsun diye bitkisel ürün ürünler pazarlamanız ,gıdalarda koruyucu olsun da raflar da üzün kalsın da içlerine ne koyarsan koy zihniyeti ,”yiyeceğiniz ilacınız olsun” demedikten sonra çare hep aranacak.

İnsanlık mevsime göre de meyve sebzede alsa bir şekilde fırsatçılar girer piyasaya örneğin.

Daha dün pazardan hem vitamin mineral “doğal yaratan vermişken varken” bahçede var olduğu halde esnafın yükü boşalsın biraz para karıştıralım dediysek olana bak FIRSAT DEYİP pakete koymuşlar satmaktalar (şu an için güzel ve tedbir ) fırsat bu fırsat der en alttan PAZARDA BİLE insan oğlunu düşünmeyen bir maskeli tezgah önleri güzel mal gösterişi sergileyen eve gelince yarısı çürük mal koyan böyle bir ZİHNİYET sizce neler getirire.

Bir de geçmiş tarihlerde söğüt altı sohbet yazısında “neredesin hatır sorarken” sormaz olaydım diyen bir adamın söyleyişi (sorma sütler antibiyotik çıktı süt tesisine dökmedik bu sütü alan firmaya götürdük ) diyen ve satan bilip te sütçüye üretici bildiği halde antibiyotik süt VERİRKEN VE ALINIRKEN ve sonuç bu zihniyet ne .

İnsanların “zamanla bağışıklığı” yok ederek ve hasatlıklara virüslere zayıf düşüren ürünler YAPILIR SATILIRSA ve gelir getirecek şekilde reklam alıp ve nereye gittiği belli olmayan kimyevi maddeler ve bunları satan ambalajlayan hatta baskı yapan veya ithal edilip ne olduğu belirsiz ürünler bağışıklığı tamamlar ve takviye ürünler fırsat fırsatçıları azaltmadan tamamen yok etmeden ve bu maskeliler önce AHLAK insan içine yerleşmeden gelecek virüslere yenik düşülecek.

Bilin ki bu virüsü bir şekilde doğanın gücü insanlık bağışıklığı en üst düzeyi zamanı geldiğinde TABİYATIYLA bu musibeti yenecek..

İnsanlık her şeyi kan ve kan içinde panzehirde yaratılıştan beri verilen “bağışıklık senin yaşamım” yeter ki vücuda zarar verme verdikçe atmosferden ve insanların çıkardığı ve insanların atıkları hava ile birleşimler den virüs ,virüsler artıkça insan ve insanlık bağışıklığa alt temele zarar verdikçe verildikçe hastalıklara zarar önceden verildikçe gelecek “ölümler hastalıklar” hep insanlık araştıracak şifayı..

Her şeyin başlangıcı yaşam var olan eğer bittiği yer olursa başlangıca dönün orada yaşamı tekrar bulacaksınız.

Başlangıç şüphesi gördüğün yer hastalığın başlangıcı arayış sizlere yazılan “Bir teori yazı” Kan matematik ve en kısa yolu ise iyileşenlerden yanı o virüse bağışıklık kazananlar o hastalığın şifası ve aşısıdır BİR TABİYATI İSE matematik hesaplamadır.

Geri kalan geçmiş hastalıklarda insan vücudun hepsi aynı olmadığından her hastaya uyum sağlayan ilaçlar verildikçe , bitkiler bilimsel çağırışla ve bu işe adamış doktor ilim bilimle uğraşan sadece hayatını adamış kişi ve kişiler insanlığı yaşam sunacak buna emin olun..

Gelecek asırlarda ise o kanı arayacak bulamayacaksınız yerlerine yapay parçalar koyarak yaşamınız devam edecek zannetmeyin sizlerin yapay yaptığınız yapay zekalar bir gün insan elinden çıktı deyip yok oluşunuz olacak.. Hayat devam edecek siz olsanız da olmasanız da ama bilin insanlık kanı varsa sen var olursun..

Bil her şeyin başlangıcı ve sonun da olsa bilin ki tekrar sonun başlangıç olacak, bilin ki su duruda olsa tekrar donsa tekrar çözülürken enerjini başlangıcı olacak şunu da bilin ki bir üründe yapsan gerçek sağlık ölçüsü de yapsan hiçbir zaman sabitleyemezsin istediğin kadar homojenleştirsen sabitleyemezsin her zaman kazan değişkendir insan vücudu bir olmadığı gibi..

Hikayeler yazmayın destanlar olun Show ,promosyonlar için içindeki maddeleri birleşimleri bulmadan bilmeden bu işle uğraşan kişiler bilsinler ki daha çok eğitime ihtiyacınız var çünkü yarın bu gün gibi hiçbir şeyi bilemediğiniz gibi her şeyin başlangıcına dönün.

Sizler belinki dünya bir şekilde düşünmeden nefisle bu hale getirildi artık zaman kırılmasındasınız hala gelecek zamanı çıkarlar doğrusunda olanlarda sadece sadece insanları gelecek boyutları yok etmek için hala güç ve güçlü devletlerin şirketlere çalışması ve zaman gelişinde akıl hocaları dır.

Bir şekilde insanları “güç temel bağışıklığın zayıflatıp” bu virüs öncesi de kroniklerde bir şekilde ölüm olmaktayken üst bağışıklık üstü virüs kontör çıkışı ölüm artışı yükselerek dünyayı saran virüs bilin taşıyıcı oluşu en hassas yerden başlangıcı bir sebebiyetler “çıkış noktasıyla suçlu noktası yapar” ama hiç kimse demez bu işi biz yaptık demezler..

Her şey çok basit insanlık insanlar sadece korkularını atıp nimet ve hikmetlerden yararlanıp beslenmeye doğal haldeyken sağlığına daha çok kuvvetlenir.. Şunu da bilip ben güçlüyüm demenle dışarı çıkışların bir taşıyıcı rolü üstler sende taşıyarak bir komşun arkadaşın annen baban kardeşlerin dostlarına taşıyarak onların ev içinde en ufak bir nezleyle eşleşmesi onunda bulaşan kişi o virüse bulaşarak yok olmasına sebep taşır sen bilmeyerek sorumlu olursun..

Bu kadar sağlık ordusuna zarar vermen yarın ve yarından sonra ihtiyacın olacak ondan dolayı ki evinde kal ev cephesini terk etme tabi gene AHLAK gelecek zaman senin de yok olman “sağlıkçıların sağlık meleklerin “ olmayışındandır..

Artık yaşamın sonrası ne olur bilinmez .Ama şimdiden bir çizgi çekmen için önce korkuyu at ,at ki zaman yaklaşmakta doğa kendini yenileyecek ve bağışıklık arttıracak zaman yaklaşmakta 05 06 05 2020 çok sorular bitecek vücuduna zarar verme yeter ve gittikçe virüs azalır artık bağışıklık kazanır ama insanlık ( gene aynı hataları yaparak daha başka virüs gelerek ) gene bağışıklık kazanasıya kadar yok olmaya devam eder ondan dolayı ki bağışıklığa zarar veren her türlü yapılaşmayı bozacak zarar verecek her şeyden kaçınmalısın ve yaşamı öğrenmelisin gidip (ver oradan antibiyotik demeyecek ) verecek.

Artık “çok sert seferberlik zaman gelmiş” geçmekte daha önceden il ilçe belde köy ayrı ayrı barikat gerektiğinde bölgelerde imalat tedarik içten yapılarak sağlık öne geçer ve ( Bu tarihi yazıyorum ama geçmişten gelen bir yazıma uyması) aralık 04 12 2019 itibaren yurt dışından gelen kişileri ve görüştükleri ön çelikle çok hızlı tarayış işlemi çözmüş olacak ve geleceğe tedbir alınması bir düşünce..

Ha gene al takke ver külah virüsler çıkar bazen işler iyi iken der ohal olmaz derler işler kötüye gidince niye ohal almadı derler bu virüslerde iyi kotü arasında kalmış virüslerdir..Bunlarda lunaparktaki aynalar gibi her türlü şekil alırlar..Bakarsan insanlık dünyada yok olur..Bu tiplerinde dış dünya destekcileri çoktür bunlarda evrensel demokrası arkasına saklananlardır en tehlikeli virüslerdir.

saklı şifa sırlar kitabi dan yaşam boyutlar sorumluklar, bana ilaç deme eğitim deriz cahil kurnazlıktır ,insanlığı planlı şekilde yok ediliş, insan sırtından kanlı para nefis boyutları, strateji savaş virüsleri, korkuyu atarak bağışıklık kazanmak bölümünden kısa alıntılar..selcuk uysal çoban saklı şifa

 

Dünya durmuş millet nereye gidiyor ,her kes bir şeyler yapalım derdinde ,kimileri bir gedik açar mıyız derdinde saklı şifa

“Vücut akılı değil akıl vücuda yönetmeli”

İnsanlar tek yol varken inadına ikinci yolu açmak isterler bir elma ağacına her seferinde tutmayan limon aşılarlar ama tutmaz demezler ki gel golden aşılayalım siz hayatınız boyunca böyle bir olayla karşılaştınız mı dünyada ve dünya ülkeleri görünmeyen düşmanla savaşmakta bu bir ülke seferberliğidir..

Ülke seferberliği ise her şey musibetten kurtulasıya kadar tüm iş yerleri yerleriniz sizin de olsa artık devlet kontrolünde olur sevk ve idare ülkeler arası bir savaş değil görünmeyen bir musibetle savaş..

Savaşlardaki gibi ama bu daha çok farklı ..Yani devlete çalışır devlet eşit miktarda önce savunmasına ve görevlilere sonra halkı aç kalmayacak şekilde dağıtır. Bu geçmişlerde dehşet faizli Marşal yardımı değil bilir daha doğmamış kişileri borç bataklarında doğan çocuk torunu gelesiye kadar faiz ödemiştir ,ama o tarihlerde Avrupa ülkesi bu yardıma ters çevirmiş halkı bir tek olarak ne var ne yoklarla bütün sıkıntılara göğüs germiş ve çok kısa zamanda var gücüyle zirve yapmıştır.. Artık çok daha örnekleri var…

“Bu o savaş da değil bu insanlığın cepheyi terk etmeden düşmanı beklemekte terk etse yarını belki yok.. Şimdi değil de ne zaman bir olunacak hiç sorguladınız mı”.

Her fırsatı deneyenler bir boşlukla gedik açıp yönetimi biraz zora sokmak düşüne dursunlar hiç kendilerini belli etmeyenlerden destekle birilerini getirmek isterler kendileri gelmez hep ayakta duran muhalefet sırasını bozmaz baştakini yıkmak yeni oluşan düzeni getirip gene o gitsin bu gelsin tüm hedef noktaları fırlatarak ülkeyi esir parçalamak isteyen zihniyetler kaos fesat kışkırtıcı popüler olmuş ünlü olmuş kişiler halkın sevdiği seçtiği beğendiği ün ünvanlı kişiler alaycı kişilikleriyle gene maskeli sahneler alırlar..

Bazıları der beklide bak paraları çarçur ettiler der dururlar ya muhasebeleri yok yada bu güne kadar nelerle mücadele etiklerini bilmezler ama devletten her türlü yardımı alırlar bilmez 15 07 2016 yılında tek Türkiye ve orta doğu dış dünyanın mazlumlara baskıları ve ülke savunmasına harcanan para ve sağlık sektörü yollar bir de eski hesapla hesaplarsanız yani geçmiş tarihlerdeki çarçurlarla şimdiki musibette dünyayı beslermişiz dersiniz ama “İstanbul depremi unutursunuz” ama yok bir şekilde illa ikinci yol derseniz bak orası uçurum kardeşim bizde kardeş yanlış dış dünyanın hal hareketine kapılıp o yola gidersen gene kardeşimsen yar başına kadar der oradan alırız..

Hele hala bu dünya musibetini anlamamış olmanız şaşırtmadı maşa ucunda hala Tekirdağ köftesi gibi kızartmaktalar artık farkına varın..

Dur hele bir ne gedik ararsın sende hep aynı yolu izle senin gibi düşündüğün gibiyse zaman gelir bu bayrağı alır yol alırsın ne bu telaş. Ama yok hep duvarı zorlarsınız o duvar koruyan kadar küvetli ama illa bir gedik açmak tan geri kalmıyorsunuz musibeti bile bilmeyerek yol alıyorsunuz siz “esas” bu virüsü yeneceğiz yaratan tabiata yok etmek için doğa oluşumu verirken sizlerde her tabiat doğuşunda enerji verir ta ki siz vücudunuza zarar vermeyin yeter..

Esas ise fırsat fırsatçıların akıl şirketler görünmeyenlerin virüsleri daha tehlikeli olacak şekle gelir bu sefer tamamla der işte “o zaman güçlü olmayışın” bu zamanda “halkına destek olmayışların” oymayışlarınız oyun sahneleriniz perde arasına dikkat etmeniz gerekir çünkü fırtınalarda “uçmuş sayfaları” görürsünüz ,seni bilmem ama artık dağlardan inme zamanı gelmiş olur kovanda bal zannedenler eşek arısı kümesine çomak sokarlar bal mı çıkar eşek mi çıkar bilinmez bu yurdu kovan sız çobansız mı sandınız bu virüslere gelecek virüslere yetecek kadar antikorumuz var bak “dünya durdu gördün” bazıları tırstı zannetme “halkı vatanı bayrağı” için ne derlerler hiç anlamaz bu antikorlar dış dünya dan bu ülkeyi çembere alırız hiç deme çocukken çok çember çevirdi bu millet.

İla o olmaz bu böyle olmaz şu şöyle olsa bu böyle olsa der dururken iki vadiye gelmiş tekrarlar durursunuz yapılan işin vadide yankısını dinler hala bu ses ne der yapılan işleri hep kullanır neymiş der durursunuz..

İla “biz bize yeteriz Türkiye diyenler hepimiz derken” illa “biz muhalefet” der durursunuz dururlar azdır çok gibi görünürler devlet içinde devlet olurlar unutulur der zaman gider der derler bir şey yapamaz der derler birilerin desteğiyle halkı böyle şöyle yaparız galeyana getiririz der kim kimin cebinde kimi cebine girer girer bilinmez bu düzeni düşünürseniz hep bil çok kafalı yılanlar hortlar buda “bu ülkenin yetkilileri bakanlık yılanı akıl hocalarını alır” bir ulusta paralel aynı bakanlık “iki olmaz” hala devlet nasıl işleri dağlardaki çoban çobanlar mı söylemesi gerek devlet saat yelkovan akrep saniye çarklar çalışır ila çarklara çomak sokmakla saat duracağını zannedenler bilmelidirler ki artık zaman dijital yazılımlı program programa alınmış bir çizgi var bak ne diyorlar “tek vatan tek millet tek devlet tek bayrak” Başka ötesi var mı 40 yıldan beri siyası kontak kapalı bu dört şeyden başka ne isteyebilirim ki. Şükür yeter o da bana yeter.. Biri eksik kalırsa veya başkaları tarafından biri eksilirse 46 dan 47 geçer..

Bu bir seferberliktir.

"Ev cephesini terk etme"

sakli sifa sırlar kitabin dan karda yürüyüp izini belli etmeyenlerden ,46 47 geçer ve bu güne has bölümlerinden alıntılar. Selcuk uysal çoban saklı şifa

 

Yardımlaşma nesi yanlış aksi diyen zihniyetler amacı başkaysa hepten yanlış yaşamaları da yanlış ama nefis insan bakışlarını değiştirmiş.. saklı şifa

Okumak yardımlaşma yüz yıllardan beri var bu töremizde var daha güçlü olmak kendimizi değil komşumuzun yalnız olduğunu hissettirmemek. çoban

İnsanlık nereye gitmekte bu durumda bile hep fırsat kollamaktalar ve fırsatlardan fırsatçılık çıkarmak isteyen bir zihniyet hala bu zor günlerde yarını belli olmayan dünyada bir mevkiler ve kötüleme kaos kışkırtıcı sözler varsa bir gerçekten halkını vatanı düşünmeyen insanlıktır..

Evet Suriyelilere yardım edilmiş tır evrensel demokrasi diyenlere güvenildiğinden.. güvenildi dış dünyaya ama meğer bu vatanını zor duruma bırakmakmış..

Zaman gelince sap döneceğini anlamakta ısrar edenler Ortadoğu dan yer almak yer kapmak ve oraları bir amaç uğruna boşaltılırken boşaltanlarla bir olanlar içten ve dıştan çukur kazanlar gene sahne alırlar hala ne amaca çalıştıkları da belli olmayan bir nevi nefise boğulmuşlar..

Kışkırtıcı zihniyet hala ama der dururlar sizlerin bizlerin halkın vergiler ve betonlar nereye gidiyor değişiniz 5 ci boyut savaşı farkına varmadan üstünüze yorgan örtünüz göremediniz oda yetmemiş göz bantlarıyla sıkıca bağlanmış eskiyi yeniden getirmek isteyenler konuşur ama kime konuşur bir anlam verilmez..

Çünkü hayat boyu fırsatlar aramaktan bir yol kademe yenler ha kendinize değil gene dış plan planlayıcılarla bir taşeron olarak hala bir gedikle girmek istersiniz sahaya inmek istersiniz...

Bir anlam verilmemekte sosyaliz yoksa emperyalizmi hala çözülmemiş bir nesiniz .Bir insanlık insan tanımamak sizlerin halkçı oluşunuz görünüşünüz “gerçek hakçı ve bağışıklığı güçlü insanların arkasına saklanmış” virüsten daha beter halkını vatan bayrağını bile yok edecek virüssünüz..

Bak senin evrensel demokrasi dediğin toplum vergi gelirlerini %60 devlete veren toplum virüs öncesi “evrensel insan hakları demokrasi hakları ” var değişlerin bu gün birbirlerine yârdim etmeyen ve gerektiğinde sağlık malzemeleri çalacak şekilde insanı insanları bile bile yok edecek akıl varsa bu gün insanlığa yardımcı olmayan ve hala kendi topraklarında fırsat fırsatçılık kollayan akılları kuma hatta öldürücü virüsle işbirlikçilik yapan insanoğlu varsa o virüslere hiç mi hiç güvenmesin ne ailesi nede şan şöhreti kalır..

Bak oradaki topluma devlet desteksiz gene türk toplumu yardımcı olmakta elinden geldiği kadar” Bak nerde vergi kaldı insanlık kaldı insan insana yardım eder” İnsanlığın yapısında vardır başka şeyle eşleşmez”

Bak senin arkanızda duranlar zil çalıp oynamak isterken kendi topraklarında seni bile düşünmeden hatta kendi ülken varsa yaşadığın ülkenden teknik ve veya personel çalmakla uğraşmakta oda kendi memleketinde personel eksikliği ve alt kadroda çalışmak için kobay aramakta yoksa onların taşeronu musunuz.

Bak devlet nedir bilir misin devlet her yönden şu an halkına bakan güçtür çünkü gelen virüs insanlığı yok eden virüs sizler gibi insanlığı insanların bağışıklığını yok etmek için nefis yoluna girmiş her fırsatta kanlı para kazanmak isteyenler bir yandan ilaçlarla bir yandan bitkisel bilinçsiz şekilde kullandırılarak ve her fırsatta mevki şan şöhret kazanmak isteyenlerle savaşmak ve de görünmeyenlerle görünen görünmeyen virüslerle halkını yanına “çağırır her şey halkı vatan bayrak için değerlendirilir bu bir çağrıdır” Maddi manevi..

Bu bir gelecek için kalkınmadır bir yandan fazla olan eksik olanları buluşturmadır bir yandan da bizlerde bir şeyler yapalım mahiyetidir. Benim üç kuruş fazlalığım yokluğun fakirin sofrasında hatta zenginin bile sofrasında ekmek olur .Bu dünyanın durması ne zengini ne ünlüyü nede koltuk sevdasını dinler şan şöhreti hiç mi hiç dinlemez.

Sen yardım edersin etmezsin çünkü fırsatlar kollayanlar bu puslu havayı seçer.. Bu gün dünyasında önceleri devletini düşünen kim varsa bu gün evrensel demokrasi insan hakları dediğin milletler var ama zamanla sizler gibi virüsler girince bu hal aldılar..

Kervan yükünü bir şekilde boşat zaman gelince sayısız kervanlara sahip olursun gelecek zaman varsa gelecek neslin sana “atalarım der” gelecek istikbale güvenle bakar..

“Ben çoban dağlardan sesleniyorum bu gün bir insanı doyurmak veya sofraya bir tabak koymak Türkiye hane sayısını bilmeyenlere 25 milyon tabak olur bu da 8,333 öğün eder bu da 347 gün eder 25 milyon hane bir tabak la 2.777 000 kişi zora kalmış 925 666 hane insan oğlu da aç açıkta bırakmaz”

Bu nu devlet sakken yapmakta amaç daha fazla yardımlaşma ile ulaşılmamışlara insanlığa ulaşmak yoksa evde bir tabak koyacak tabağın yok mu varda yarını olmayan dünyaya mı saklamaktasın veya dış dünyanın insanlık nasibi almamışları dinleyerek gelecekte ola ki bir şekil le sosyal hakları alma niyetinde misiniz.

Nedir bilir misin Türk toplumunun içinde .

Töre :Bir toplumda ahlak, gelenek, görenek ,yardımlaşma ve ortaklaşa alışkılarca belirlenmiş, benimsenmiş davranışların ve yaşama biçimlerinin, öteden beri uyula gelen toplumsal kuralların, şu ya da bu konuda tutula gelen yolların tümüne TÖRE DENİR..

Nedir bilir misin..

ÖNDER: Güçlü ve ünlü oluşu, yeteneği ya da toplum içindeki yeri dolayısıyla, ilişkili bulunduğu toplumsal kümenin ya da toplumun tutum, davranış ve etkinliklerini, belli zaman ve koşullar içinde değiştirip yöneltme yeteneğini gösteren, topluluğa, topluma kılavuzluk eden, toplumu örgütleyen kimse .Önder denir .Seçimle gelir.

Şunu da aklından çıkarma.

"Yoksulluğu azaltmadan, inancı ve doğruluğu yükseltmeden zenginliği arttıran ve suç işleme bakımından, sayılardan daha hızlı artış gösteren bir toplumsal şan ,ihtişam, haram zihniyet azaltılmıyorsa sistemin önünde dışa bağlılık tozlanmış dosyalar vardır" Buda dışa bağlı kışkırtıcı kaos her fırsatta fırsatçılıktır..

Bir olağan üstü görünmeyen bir musibetle savaşan sağlıkçı ve toplum halk varsa ve bir arada tutmaya çalışan bir önder varsa ve başı ön çekiyorsa insanlığın imkânları nispetinde yardımlaşma yapıyor ve yardımlaşma çağrısı ve çağrı bekleyenler kıvılcım bekliyor bekleniyorsa ve de öncülüğü yapan ön lider başı çekiyorsa bu fakirlik zenginlik değil imkanlarla imkansızlara geceleri kıvılcımla meşale yakarak kapı ,kapı tok yatmadan açları zor durumda olanlara birlikte halkıyla halkın arasından karşılık beklemeden zor durumlara koşarcasına atalarına yardıma koşanları kınamak kaos fitne fesatlık yapmak fırsatçılara fırsat arayanlardan mısın bir boşluk yapabilirimle fırsat arayan mısın.

Bu güne kadar dünyada ülkelerinde krallar gibi yaşatan liderler varken dışarı anlaşmalı içerden hainlerle insan hakları ve birleşmiş milletleriyle o ülkenin zengin yataklarını almak için iyi yi kötü ederek sonradan” pardon diyenler” ve de milyonlarca insanı yok edenlerken “zalimle zulüm ederek” bir olanlar emperyalizm sosyalizmler acaba bu yardımlaşmayı çekemi yen zihniyetler aynı olabilir mi..

Hey insan oğlu yarını belli olmayan dünyadasın bu an bu gün varsa yarın kalplerinize göre yardımcı olmak “Allah sizleri mükâfatlandıracaktır” Bu yazı “yardımlaşma” geçmişle bu gün yazılmış yazılardır birleştirilmiştir”

Size bir misal misali bir adam var bu adam “yaratanla” yarışır

“Yaratan bu adama verdikçe verir oda ona geldikçe bir başkasına verir yaratan on kat verir gene verdikçe oda başkalarına verir ama sonunda yaratan galip gelir” O insan nesli bile sağlıkla yaşar..

“Bil ki ilacınız aşınız bağışıklıktır” vücudunuza geçmişten gelen zarar verdikçe bağışıklık çökmüş ve sizleri hasta düşürebilir sizlerin panzehir kandaki antikorlar ve aldığınız gıdalarla vitamin minerallerle antijen üreterek antikorlara savaşçı götürür ve vücuttaki eksilen enzimleri tamamlar ve bu dünyaya geldiğinden beri taşımakta olduğun bağışıklık bu dünyaya gelen virüs ve istilacılar ve şan şöhret hasta eden değişmeyen nefis virüslerle savaşmak için önce “akıl ahlak sabırla beş duyu organlarını” çalıştırarak böyle zihniyetleri yok eder..

İç huzur ve sağlıklı beslenmeyle uzun bir istirahat bağışıklığınızı güçlendirerek virüse bağışıklık kazanır ve musibeti üzerinizden ve toplumunuzdan atarsınız her şey sizlere bağlıdır..

“Ölüm aç açıkta korkusu cahillik getirir “tedbirsizlik” ise neslini inancını yok eder yardımlaşma yok ise komşunu ve kendini terettüre düşürür.”

Saklı şifa sırlar kitabin dan kim olmak kim olabilmek ,karda yürüyüp izini belli etmeyenler bölümünden ve bu gün için eklenen bölümlerinden alıntılar selcuk uysal çoban saklı şifa

 

Korun koruna bildiğin kadar sabit duracağın yer en sağlam yerdir saklı şifa

Dünyada güçlüyüm diyenler ve güçlüyüm diyenden korkanlar bilsinler ki güneş ay dünyaya sahip değilken kim kimden korkarsın.

Bu asrın Tarihi : Öncesi / Sonrası / 0000

ÖNCESİ zülüm kanlı kaoslar ülkeler arası yasaklar ve güçlüyüm deyip güçlü olanlar dış dünya kanlı para ile ayakta duranlar ORTASI SONU belli olmayan musibetten halkına maske takmış gelirlerini sadece şirketlerine aktaranlar görünüyor ki halkına ve toplumuna ve vazife başında "sağlık meleklerine" yardım edemeyen çareyi dışardan arayan bir yönetim ayakta hala duruyorsa sonrası güçlüyüm deyip devletin içeride ayak kaldıracak kişileri cezalandıra bilecek zihniyet sınıflandıracak karakter yapısına müsait durumu göstermekte ve şu anda evsizlere bile bakamayacak toplun ve yönetim dünyadaki mazlumların her gün münafık fitne fesat dünya kaosuna sokan millet milletler ve çamur atan yönetim ve yöneticiler SONRASINDA yeni bir dünya ülkelerin güçlüyüm diyen toplumların evrensel demokrasi arkasına saklanmışların parçalanmaya başlayacağı zaman ve asrı gelmektedir..

Şeytanı fırsat fırsatçılar dan kurtulmak için "Dünya insanlık Kurtuluşu için Tek bir çare vardır" şimdi ortası olan tüm insanlık tek dünya tek millet olarak dünya insanlık adına ülkelerin YASAKLARIN kaldırın yoksa bu dünya diyeceği tek şey kalır keşke virüs kalsaydı.

"Tek güç yaratanın" insanlık bildiği evrende tek gücü güneş sistemi tek insanlık der korku endişede anar psikolojik ruh basar ve bilin ki insanlığın bilmediği milyarlarca galaksi içinde karanlıktan daha karanlık tan uzak bir nur ışık altında yaşamakta evrende bir toz tanesi kadarsınız bilin ki dünya da sadece 24 saat yaşayan bir sinekten daha az yaşamaktasınız vede ki yaratanın en sevdiği kullarsınız sevgi saygı akıl şuurlu bir insanlık için içinizdeki nefsi bertaraf edin sizleri nefis gene kandıracak ve daha güçlü gelecek sizlerin açız bedeninize keşfetti..

"Kim allah için mazlumları ve insanları koruyorsa halkıyla mükafatlandırılacaktır"

"21 mart 21 haziran arsında ki tarih 5/6 mayıs musibetlerin çığlığı insanlığın görünmeyen düşmanlarına karşı bağışıklık kazanması sizlere verilen fırsat" Kurgu değil gerçek anlamak isteyenler..

"Site bölümünde savaş virüsleri kaoslar 2015 yılında yazılan bir yazı aynen şöyle maske takmış şeytan maske altında insanlık nasibi almamış nefise gömülmüş toplumlar diğer toplumlar arasında fitne fesat kaos çıkaran o toplumun içinde çıkar benlik pembe hayal dünyasında yaşatılan azınlık toplumlar önce din ırk kimlik ve krallık vaatleriyle kandırılanlar önce ülkeleri parçalamak sonra parçalanan ufak devletçikleri parçalamak dünya insanlığı kaos çemberlerinde insanlığı yok etmek yok edilen insanlığı yok oluşlarıyla kendi kendilerini yok edecek .Dünya yaratılan tarafında bir kez daha ikaz edilecek dünya bir şekilde duracak." (Tarih Haziran ayı 2015)

Tüm hak kılınan kitaplarda ayet ayet hatırlatıldı okursanız her şeyi anlarsınız sizler sadece topraksınız.

sakli şifa sırlar kitabin dan yaşam alışılmış dışında yerdedir fark ise akıldadır ,Çıkarlar ve savaş virüsleri bölümünden kısa alıntı selcuk uysal çoban saklı şifa

 

Dünyada güçlüyüm diyenler ve güçlüyüm diyenden korkanlar bilsinler ki güneş ay dünyaya sahip değilken kim kimden korkarsın.

Bu asrın Tarihi : Öncesi / Sonrası / 0000

ÖNCESİ zülüm kanlı kaoslar ülkeler arası yasaklar ve güçlüyüm deyip güçlü olanlar dış dünya kanlı para ile ayakta duranlar ORTASI SONU belli olmayan musibetten halkına maske takmış gelirlerini sadece şirketlerine aktaranlar görünüyor ki halkına ve toplumuna ve vazife başında "sağlık meleklerine" yardım edemeyen çareyi dışardan arayan bir yönetim ayakta hala duruyorsa sonrası güçlüyüm deyip devletin içeride ayak kaldıracak kişileri cezalandıra bilecek zihniyet sınıflandıracak karakter yapısına müsait durumu göstermekte ve şu anda evsizlere bile bakamayacak toplun ve yönetim dünyadaki mazlumların her gün münafık fitne fesat dünya kaosuna sokan millet milletler ve çamur atan yönetim ve yöneticiler SONRASINDA yeni bir dünya ülkelerin güçlüyüm diyen toplumların evrensel demokrasi arkasına saklanmışların parçalanmaya başlayacağı zaman ve asrı gelmektedir..

Şeytanı fırsat fırsatcılardan kurtulmak için "Dünya insanlık Kurtuluşu için Tek bir çare vardır" şimdi ortası olan tüm insanlık tek dünya tek millet olarak dünya insanlık adına ülkelerin YASAKLARIN kaldırın yoksa bu dünya diyeceği tek şey kalır keşke virüs kalsaydı.

"Tek güç yaratanın" insanlık bildiği evrende tek gücü güneş sistemi tek insanlık der korku endişede anar psikolojik ruh basar ve bilin ki insanlığın bilmediği milyarlarca galaksi içinde karanlıktan daha karanlık tan uzak bir nur ışık altında yaşamakta evrende bir toz tanesi kadarsınız bilin ki dünya da sadece 24 saat yaşayan bir sinekten daha az yaşamaktasınız vede ki yaratanın en sevdiği kullarsınız sevgi saygı akıl şuurlu bir insanlık için içinizdeki nefsi bertaraf edin sizleri nefis gene kandıracak ve daha güçlü gelecek sizlerin açız bedeninize keşfetti..

"Kim allah için mazlumları ve insanları koruyorsa halkıyla mükafatlandırılacaktır"

"21 mart 21 haziran arsında ki tarih 5/6 mayıs musibetlerin çığlığı insanlığın görünmeyen düşmanlarına karşı bağışıklık kazanması sizlere verilen bu tarihler fırsat olacaktir " Kurgu değil gerçek anlamak isteyenler..

"Site bölümünde savaş virüsleri kaoslar 2015 yılında yazılan bir yazı aynen şöyle maske takmış şeytan maske altında insanlık nasibi almamış nefise gömülmüş toplumlar diğer toplumlar arasında fitne fesat kaos çıkaran o toplumun içinde çıkar benlik pembe hayal dünyasında yaşatılan azınlık toplumlar önce din ırk kimlik ve krallık vaatleriyle kandırılanlar önce ülkeleri parçalamak sonra parçalanan ufak devletçikleri parçalamak dünya insanlığı kaos çemberlerinde insanlığı yok etmek yok edilen insanlığı yok oluşlarıyla kendi kendilerini yok edecek .Dünya yaratılan tarafında bir kez daha ikaz edilecek dünya bir şekilde duracak." (Tarih Haziran ayı 2015)

Tüm hak kılınan kitaplarda ayet ayet hatırlatıldı okursanız her şeyi anlarsınız sizler sadece topraksınız.

sakli şifa sırlar kitabin dan yaşam alışılmış dışında yerdedir fark ise akıldadır ,Çıkarlar ve savaş virüsleri bölümünden kısa alıntı selcuk uysal çoban saklı şifa

 Evi ev cephesini terk etme

HASTALIKLA MÜCADELE DEĞİL, HASTALIĞIN OLUŞMASINA

SEBEB OLAN KOŞULLARLA MÜCADELE OLMALI

Milliği mücadeledesiniz ev cephesini ter etme sinsice musibetler gire cepheni yok eder. Ondan dolayı ki yerini kaybetme neslin ve geleceğin yok olur tarih dünya durmuştur öncesi ve sonrası olacaktır fırsat ve fırsatçılar oyun senaryolar hazırlarla gelecek için fırsat fırsatçıların düşündüğü gibi düşün fırsatçı olma fırsatı değerlendirmek iman ve inancınla daha güçlü olursun görünmeyen düşmanlarla.

VİRÜSLER ÖNCESİ VE SONRASI ÜST AKIL HASTALIKTAN KORUNMA

Her şeyin bittiği gün doğanın döngüsü sayesinde başladığı gün olacak

05 /06 05 2020

Dünya eskisi gibi olmayacak zengin fakir etmeden ünlü ünsüz öncesi ve sonrası olacak Doğa kendini yenileyecek (işte burada şeytanlar yok edilişlerin bir daha çığlıklar atacak) Çoban Ama bilin ki virüsten daha tehlikeli gelecek için fırsat fırsatçılar türeyecek

Yaş 65 bu güne kadar fırsat fırsatçıları hayatım yaşam boyunca hep gördüm gelen gelecek virüslerden daha beterdir.

HASTALIKLA MÜCADELE DEĞİL, HASTALIĞIN OLUŞMASINA

SEBEB OLAN KOŞULLARLA MÜCADELE OLMALI

Yaşamımda Edindiğim öğrendiğim En Büyük Bilgi Şudur

Kelime ve sözcükleri bilmeyen kendini ve benliğini kaybeder

Kendi Kendine Yardım Etmeyi Bilmeyen, Hiç Kimse Yardım Etmez ve edemez.

Gücünüzden şüphe ederseniz, şüphelerinize güç verirsiniz.

Kan ve kemik tüm insanlarda bulunur. Farklı olan yürek ve niyettir.

selcuk uysal Çoban sakli şifa

İnsanoğlu kendini çok büyük gösteriyor, evrende ne kadar küçük olduğunu bilseydi, Kelimelerin gücünü anlardı. Gözler, beden ve eller, insanın karakter yapısını ve içindeki ruhu ölçer neydin ne olacaksın.…

Yaş 65 bu güne kadar fırsat fırsatçıları hayatım yaşam boyunca hep gördüm gelen gelecek virüslerden daha beterdir. Bu site 65 yaş lık yayın 2013 ten itibaren notlar ise yaşantılar ve gelecek var olan hayat.

Tüm canlılar için yazılmış bir hatırlatmadır.

BU SADECE ÜLKEDE DEĞİL DÜNYADA ARI VE TÜM CANLILAR DÜNYASI

20 11 2019 yayın tarihi. Sisler bu duruma getirmektesiniz dünya kendini sadece yeniliyor sizlerin bilinçsiz bıraktıklarınız. Yeni sezon imalat yapılışları. Bu sene güve kelebek yeni tür böcekler çok olacak seralarda, kovanlarda evlerde hatta yaptığınız yatakta görünmeyen böcekler larvalar birbirleriyle eşleşerek kuluçkalık virüsler ve bunlarla doğacak haşere böcekler ve haşereler eskisinden fazla olacak arı dünyası ve yaşam insanları etkileyecek bugün Avrupa da yok olan ve çoğalan arılar. Önüne geçilmez her türlü canlıda hastalıklar türeyecek kaşıntı alerji asalak parazitler VİRÜS HASTALIKLAR gibi. Saklı şifa sırlar kitabin dan üretim dosyasında kısa alıntılar.

Selçuk uysal çoban saklı şifa

 

 

Çörek otu bir yemek kaşığı bir tatlı kaşık bal bir çay kaşığı sirke ..1700 yıllık tarif tir peygamber zamanında kullanılan şer benttin..sadece güçlendirir..bu güne has...çoban

Vardıya eskiden hatırlarsanız şayet unutmadıysanız her evin köşesinde kırmızı soğan ve sarmısak asılıydı ne işe yaradığını bilmeden şu asırda dalga geçersiniz..

Bilgilendirmelere bu gün avrupa ve dünya ülkelerinde hep geçmişe doğru araştırma yapılırken bunları önemsemez burun kıvırmaktan ben biliyorum der bir yaraya çare olamaz dersiniz...Ama sabah poğca yerken veya ekmek üzeri evde pasta yapıyorsan dışın arasına giren bir şey siyah...

İşte öyle değil..

Hayat yaşarken eğitimdir..O her şeyin anahtarı akıldır vücudu yöneltir ama bu günün dünyası vücut aklı yönetiyor..

Üç beş madde bilmelisinki nimet hikmetlerden ama kimileri yaşatma yerine yok etme telaşında ama bunu gören gözler taşkınlık eden insan oğluna bir musibet verir anlasınlar diye işte buda şer hayırları hayırlar şerleri getirir insanlık bir daha anlamaz bu seferde fırsat fırsatcılar türer..

Eeee bunlarıda gören gözler vardır yarın ne olacağını bileme dilmediğin gibi..

Yaşam ölüm ikiz uyku ölüm ise bir çizgi..

selcuk uysal coban saklı şifa

 

Bir teori düşünce.. Bilgi kaynağı sistem düşlenebilme düşüncelere bir şifre kaynağı saklı şifa

Hasta virüslü ve veya tespit etme aynı anda bir ünite kan alıp homojenleştirerek beyaz sıvıyı almak ..

Bağışık sistemi antikor küvetli herkese kan verebilen 0 Rh artı kan gurubundan kan alınarak homojenleştirip iki kanı karşı dalga yaratarak mikroskop altında savaşıyorlarsa hasta olduğu belirlenir savaş yoksa hasta olmadığı gerçekleşir..

Bağışıklık güçlü olan kandan sıvı sıvı aşı gerçekleştirerek.. Vücut yapısına "matematiksel doz" uygulanırsa hastalıktan kurtulur sistem bağışıklık kazanır. "Eş aşısı ise iyileşen hastalardır".

Şayet hasta hastalığı tespit halinde ve veya tespit edilmiş ise şakra bölümlerinden dil ve veya göbek şakrasın dan uygulanan aşı hastalığı kısa zamanda atacak lığı bir öneridir. (Gerekirse halsizlik durumunda ki serumla seyreltilir damardan da verilebilir. Ayrıca her hastanın kronik rahatsızlığı içinde vücuttun 12 tuz minerallerine bakılarak ilaç uygulanır.)

Her insan ve veya dıştan gelecek hastalıklara ve sokmalara karşı panzehir taşır doğuştan beri var olan. Teori çalışılırsa sonuca varılır. Kim okuyorsa o iş dalında bir çalışmasıdır. Başarı istendiğin de gelir. Başarılar ise öneriler ve geliştirmeler olur. İşte o zaman başarı sağlık gelir.

Unutmayın ki maddeler nimetler hikmetler sıvı sıcak soğuk bölümlerde ayrıştırarak tüm hastalıklara çaresi var olan dünyadasınız gelişiniz bir kit algoritma olarak kalp basiret gözünüze kayıt edildi.

Değerleri göz önünde tutmak

ALYUVARLAR: Sayı olarak daha fazladır ve hayat için gerekli oksijeni sağlarlar.

AKYUVARLAR: İnsanın organizmasını dış etkilere karşı savunurlar.

TROMBOSİTLER: Pıhtılaşmayı sağlar.

KAN HASTALIKLARI:

Kan hücrelerinin veya hemoglobin ‘in ilikteki üretimlerinde bozulma.

Kan hücrelerinin yıkımlarının hızlanması.

Kan hücrelerinin işlevlerinin bozulması.

Kanın pıhtılaşmasının bozulması.

Kanın damar içinde gereksiz yere pıhtılaşması.

Kanı üreten ilik hücrelerinin lenf bezi hücrelerinin kanserleşmeleri.

Her yöne 0 Rh artı Doğan aylar hastalıkla tüm kanlara eşleşir. (Karşı dalga)

Örnek:17 Marttan 21 nisana arası kadar ay mart ayı dır. Aynı eş kanlar birleşir.(Karşı dalga)

Hastalıkların Virüslerin ilk hamlesi

ATEŞ Safradan gelen (17-21) Mart Temmuz Kasım Doğanlar

TOPRAK Karaciğer den gelen (17-21) Nisan Ağustos Aralık Doğanlar

HAVA Kan dan gelen (17-21) Mayıs Eylül Ocak Doğanlar

SU Akciğer den gelen (17-21) Haziran Ekim Şubat Doğanlar

Bir birlerine çakışmayan matematik hesap sağlık yaratılışın hikmetleri ilkler arasında.

Galaksi evren sırları gibi insanlığın var oluştan bu yana insanlığa dünyanın sunulması ve bunla bu güne kadar “gönderilen ikaz elçilerin sunumu yaratanın ilkeleri “ verilen insanlığa adrese teslim "Azrail le" gelecek son mektupları. Hayatı çok iyi insanlığı çok iyi bir daha okunarak “ebediyet hayata gitmeden” bu dünyada geri adım atmak..

Var oluştan bu yana ..

İnsanoğlu dünya kurulalı beri hastalıklarını iyileştirmede yakın çevresindeki bitkilerden, hayvanlardan hatta sulardan, topraklardan faydalanmıştır. İnsanlar deneme yanılma yöntemi ile hangi bitkinin hangi hastalığı iyileştirdiğini tespit etmişler ve hastalıkları tedavide kullanmışlardır. Bu bilgiler, deneyimler, yöntemler zamanla bir “halk hekimliği” kültürü oluşturmuştur.

Bitkilerin de bir yaratılış gayesi vardır. Doğada var olan her şeyi insanın emrine veren Yüce Yaratıcı bitkileri de kendi varlığının bir işareti olarak yaratmış ve yeryüzünde halifesi olarak seçtiği insanın emrine vermiştir. “Bugünün doktorlarına”.

Allah, Lokman Suresi’nde “size şifalı bitkiler verdim” diyor ve bizden verilen bu nimetlerden faydalanmamızı ve kendisine şükretmemizi istiyor. Allah’ın yarattığı hiçbir şey gereksiz değildir. Burada önemli olan nimetin hikmetini aramaktır. “Bilinmelidir ki hiçbir hastalık yoktur ki şifası olmayasın”.

Günümüzde, bitkilerin bir kısmından yiyecek olarak faydalanılırken, bir kısmı da fizyolojik etkileri olan bileşiklerinden dolayı halk hekimliğinde ya da ilaç yapımında kullanılmaktadır. Tıpta kullanılan bitkiler ile ilgili bilime “Farmakognozi”, bitkilerle tedavi yöntemlerinin uygulandığı Alternatif Tıp ve Bitki Hekimliğine ise “Herbalizm” adı verilir.

Bugün “şifa” kelimesini çok az insan tarafından kullanmaktadır. Şifa kelimesinin yerini alan “tedavi” kelimesi “Alahu Teala’nın isimlerinden olan “El Şa fi” kelimesinden verilen, doğan hikmetleri” tam olarak karşılayacak araştırmacı güçte değildir ve veya kişi ve kişiler karşı yöndedir.

Her canlı içinde taşıdığı enerjiyle büyük bir manevi dünyanın bir parçasıdır. Hayvanlar, bitkiler, insanlar, organik veya inorganik her şey, kısacası tüm varlık birbirleri ile olan ilişkilerinde muhteşem bir ahenk içindedirler. Evrende bulunan her varlık gibi bitkiler de kâinatın bir parçası ve tamamlayıcısıdır.

Her bitki, insanoğlu için bir şifa kaynağıdır ve bitkilerde insan sağlığına iyi gelebilecek pek çok madde vardır. Aynı toprakta yetiştikleri; aynı suyu, güneşi ve mineralleri aldıkları halde her bitkinin farklı özellikleri; farklı bir tadı, kokusu vardır.

Bu inancın ortaya çıkardığı manevi güç ve enerji, kullandığınız ilacın şifa etkisini artıracak ve mucizevî sonuçlar doğuracaktır. Bildiğiniz gibi insan vücudu mükemmel bir yapıda ve özellikte yaratılmıştır.

İnsanoğlunun en önemli görevlerinden biri de bu mükemmel yapıyı korumak ve yaratılışa uygun çalışmasını sağlamaktır.

Sağlığımızı korumanın en kolay yolu senede iki üç defa bir kliniğe giderek genel bir kontrolden geçmenizdir.

Bu kontrol sonrası doktorunuzun önerdiği tedavi yetersiz ya da eksik kalırsa bu eksikliği bitkisel ilaçlarla ya da geleneksel tıbbın diğer yöntemleriyle çözebilirsiniz.” Bunun için size bazı tavsiyelerimiz olacak şekilde çözülmez”

Öncelikle daha önce aldığınız vücudunuzun bazı organlarını tahrip eden ağrıkesici, depresyon ilacı, antibiyotik, gibi ilaçları ve hayatımıza bir şekilde giren kimyasalları bitkiler doğru kullanıldığında insanlara şifa dağıtır ama yanlış kullanım ise şifa yerine insanlara zarar verebilmektedir.

Bitkileri kullanırken bitkinin o hastalık için şifalı olduğundan ve dozajının uygunluğundan emin olunması gerekiyor ondan dolayı ki bu işlerde uzman hekimler gerekir ve veya danışılır.

Şifalı bitkiler yaprak, kök, çiçek, ayrı, ayrı dilleri vardır ondan dolayı ki de şifalı bitkilerin gerçek bitki toplayıcılardan alınmasında ve meşe teçhili firma ve veya bu işte araştırmış emin olan, doktorlar, herbalistler ve uzman aktarlarınızın tavsiyene göre kullanılmasında fayda vardır ama önce hekimleriniz dir.

Bir aksilik bir yeri düzeltirken bir yeri bozmayın terk etmeye bırakmayın gene de önem taşıyan bir faktör ise “can boğazdan ölüm bağırsaklardan” kelimesini hiç mi hiç akıldan çıkarmayın.

Vücudunuzu temizlemeyi tavsiye ediyoruz. Çünkü o zaman bağışıklık sistemi canlanmaya başlıyor.

Bağışıklık sistemi canlandığında kimseye ihtiyaç kalmadan iyileşme, süreç kendi kendine işliyor. Bunun için tavsiye ve uygun görünen bazı kürleri uygulayabilirsiniz.

Stres günümüzün en yaygın hastalığıdır tüm hastalıkları çeker öncelikle virüsleri stresin temelinde ise ağızdan mideye iner ve veya mide hastalıkları var olmaya başlar, zamansız yemek, acele yemek, lokmayı tüm yiyerek gelişi güzel yemek mide ve bağırsak tembelliğine; gastrit, mide yanması, hazımsızlık, ülser başta olmak üzere stresten doğan birçok hastalığın artmasına sebep olur ve doyumsuz doyumsuzluk başlar.

Sadece 30 yıl 40 yıl geriye gidin, bir düşünün ve şimdiki zamana bakın. Çevrenizde bulunun insanların pek çoğunun ilaç bağımlısı olduğunu, her 100 kişiden 70 inin hasta olduğunu her 100 kişide alınan ilaçlar ve veya alternatifler 10 kişiyi iyi etse de geri kalan 90 kişi gene alternatif arar etrafınıza bakarak görür ne demek istediğimi anlarsınız.

Hemogram ve biyokimyadan kan testlerinizle inceletip faydalı bitkilerden faydalı gıdalardan alarak eksik mineral ve vitaminleri takip edip sorunları çözebilirsiniz beslenme önem taşı gıdığı gibi her şeyden öncesi temizlik hijyen gelir. Daha en yakın mahalle sağlık hekimleriniz gelir.

Yapılan her tedavi şekli doğadan çıkan maddelerle yapılır bunun içinde ilaç firmaları kuruluşlarıyla ve görev verilen hekimler yemin ederek öncelikle şifa dağıtır.

Saklı şifa sırlar kitabin dan Hastalıklar sağlık geniş bilgi , Giriş bölümünde kısa alıntı.

Selçuk uysal çoban saklı şifa

Cepheyi terk edersen musibetler çoğalırlar terk etmez ise musibetler geldikleri gibi olduğu yerde yok olurlar saklı şifa

Çok önceden yazılan bildirimler

Korku başarıyı getirmez. Korkarsan zafer hiç gelmez. Onların istediği gibi olma, "yaratanın istediği gibi ol" Yazı dizisi özetleri. Devam edecek. Saklı şifa sırlar kitabin dan alıntı özetler.

-Orta doğu ve dünyadan bahanelerle savaş virüsleri.

-Dış dünyanın görsellikteki filim provokasyonlar sahte kahramanlıklar.

-Geçmiş tarih öncesi Truva atına bu devirde ve asırda maskeli hainler.

-Doğanın afetlerle insanlığa sevgiyi ve iyiliği anımsatması ve hatırlatması...

-Gelecek musibetlerden ders alınması.

Bölümlerden kısa özet alıntıları. Yakında yazılacak. 28 03 2019 yazıldı ...Selçuk uysal çoban saklı şifa.

 04 12 2019 da tekrar hatırlatıldı

Şimdiki zaman 26 03 2020 Dünyanın bugüne kadar 3 CÜ dünya savaşı. Görünmeyen virüse karşı savaşı. Bunu gören her türlü virüsler daha başka türlü gelecekler.

Dünyanın her doğanın evren dengesinde “Türk ata tarihine göre Hıdırellez” doğuşunda şeytanlar çığlıkla yok olur musibetler azalarak biter insanlık bağışıklık sistemi galip çıkarak bu virüse adette olur ama virüs hiç yerinde durmaz değişken hal alır (örneğin her sene sinekleri öldürmek için kullanılan ilaçlar gibi bir da kine o ilaç virüse parfüm gibi gelir yok etmez) insanlık ta insanlarda bağışıklık “her atmosfer değiştikçe güçlenir” bir da kine savaşmak için biz bedenimize zarar vermedikçe ve ilaçlar gıdalar oynanmadıkça ,vücut onaracak şekilde yaratıldığı gibi galaksi evren dünya doğa dengesinde sağlıkta yer alır sadece konuşulur ama hep çaresizdir.

“İnsanlık kendi etmiş kendini bulmuştur insanlık insanlara ruhuna bedenine güzel faydalı şey vermekle her şey yoluna girer” Yoksa kısasa kısastır. Hala doğa ile savaş halindesin doğayı kazandık dersen çoktan kaybetmişindir.

Birde başka virüsler vardır fırsat fırsatçılar dünyanın çaresiz kalışını gören virüsler bir şekilde “senaryo” hazırlarlar ve bu güne kadar para kaybedenler tekrar daha çok kanlı para kazanmak için ve bu “virüsten çaresiz dünyayı” gören küresel güçler maşalar tutanları görmeden maşa masa altından sopalarla terör korku kaygı yaratarak ve münafıklar sokarak din, dil, ırk, kimlik, her türlü senaryo hazır olurlar eskisinden daha da çok görünmeyen virüsler türer kim bunlar dersek aramızda yaşamaktalar.

Şayet 3 CÜ dünya savaşını gören dünya liderleri bu virüsten ders almak sızın ve gelecek tehlikeler de yer alırlarsa bu sefer “dağlardan çobanlar” iner hem gelecek virüslere hem de tekrar evrimleşmiş virüslerle savaşır işte o zaman dünya daha çok çaresizler gurubuna girer.

Avcıyken av olanlar yaşamak için korku aç kalma açıkta kalma korkusu gene yaşamakta kalarak gene iyi kötü kötüyü iyi ederek esir ve esaret içinde küresel dünya ve dijital dünya inanarak gerçek yaşamdan uzaklaşır.

Para her türlü harcama sıfıra inerek sizlere dijital dünyayı sunarak istedikleri istemedikleri alıp götürecek boyutta yer alınacak. Tabi bir senaryo sahnesi hazırlarlar çünkü bu virüsler doyumsuz dünya hakimiyeti kim bunlar derseniz aramızdaki yaşayan içimizdeki nefis.

“Uçuk der” bu gün görünmeyen virüse hem çaresiz hem de yaşam hayata kaygısız kalırsınız korku panik yaşar “bir sonsuz ölüme takip kalmanız” şimdi var olsa da harcamalar yapamadığınız gibi bir de “uçuk dediğiniz” gerçekleşirse ve yaşam yaşantınız “insanlık yaratılışına haykırı olduğunu göremeyişiniz” elinizde imkanlar olsa da avcıyken av oluşunuz paranız servetiniz de olsa da harcayacak ve günlük hayatı ileri boyutlara götürecek hiç kimse kalmayacak zamanla (kalanlarda küresel dünya isteyen ve dijital dünya tanımlanan bir yaşantıya karşı koyacak) bunlarda bu günün terör adlandıranlar o “günün kurtuluş savaşçıları olacak” onu tutan maşa olmayacak sadece “yaratan” tarafından “sema ordusu kurtuluş savaşçısı olacak” kimle savacak derseniz dünya küresel istilacılarla savaşacak..

Onların fırsatçı virüslerin silahlarıyla savaşarak maşa sız iman gücüyle “akıl vücuda hakimiyle” savaşılacak.

“Önce duracak sonra hak yerini sonsuza kadar koruyacak”

“Uçuk değil mi ama ya şu anki yaşadığınız gerçek değil mi "

“Öncesi ve sonrası gibi”

Bir daha gene duracak sonsuza kadar gerçek adalet ise insanlığın içindeki nefis son erene kadar her seferinde gene nefisle senaryolar yazılacak. Bu bitmeyen bir gerçek Habil kabiller. Ama tek dünya savaşçısı Türk insanlık için insan olmak için savaşçı olacak. Her şeyin başlangıcı bittiği yer her bittiği yerde başlangıcı olacak.

Tamam 65 yaşındayım kendimi bildim bileli ilaç kullanmadan yaşadım bilmediğin zamanda ise dışarı atmışım hayat yaşantımda ise görünmeyen görünen çıkarcı nefis virüslerle “hep eyvallah dedim” o kimseler ise yok oldular ve de çaresiz kaldılar şan şöhretleri de bitti ve de bu kişiler sonsuza kadar kalmayacak ve bu böyle devam edecek.

“Bayrak vatan halkı düşünmeyenlerde içteki nefise gömülmüşler, hain ve Truva atına saklanmışlarda geldikleri gibi gidecekler” akıl vücutla hareket ederek her virüse bağışıklık kazandım sağlıkta sağ oldukça sırlar kitabini geçmişi ve gelecekleri not olarak yazmaya devam edecek bu çoban der dünya bilsin ki Türk soyu ilk vardı sonsuza kadar var olacak.

Ordu “Mehmetler” ne kadar varsa insanlığı yaşatıyorsa sağlık ordusu da “beyaz meleklerde” virüslerle savaşmakta.

Halka düşende bu zaman da zor durumda olan yaşam için milliği mücadele edenlere halkta ev de görünmeyen virüsle mücadele ederek atalarına çocuklarına gelecek nesilleri için vücutlarını “Yaratana Allah’a imanla inanışla “bedenlerini evlerinde virüse karşı siper ederken, ev cephesini terk edenler var ise ve veya olursa bilsinler ki Allah katında “savaşta kaçan ve cepheyi terk” edenler gibi işlem görmüş gibi hal alırlar. Önce kendini ve sonra sevdiklerini ve geleceğini yok edersin.

Çünkü Toprağın doğuşu Tabiatın çocukları “Hıdırellez” tarihleri ve diğer zamanları insanlık çıkara göre yazsa da “zaman döngü evrensel denge musibetlerin şeytanların çığlıkla yok olduğu zaman andır “Hıdırellez” ...

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil hasta almamak içinde hastalığa sebepleri yok etmek hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına sebep olan koşullarla mücadele olmalı kısaca doğa virüsleri yok etmeye başlarken insanlık bağışıklık kazanmaya başladığında bu virüsleri bir dahakine güçlü gelişine oluşumuna verilecek ortamları dünya el birliğiyle yok edebilme çabalarına hazırlanmalı.

Harcanan zaman bil ki 100 kişide 10 kişiye faydası var olacak aşıların geçmiş virüs aşıları hala bulmamışken harcanan para ile daha güçlü huzurlu dünya yapmak oda bu musibeti doğa yok edecek ama insanlık biz kazandık diyecek ama nafile kazandık dense de kaybetmenin bileti olacak aynı filim senaryolar oynanıp insanlık gene hasta düşecek.

Var olan bağışıklık bilinç siz şekilde yok olarak, her vücudun panzehri aşısı içinde var kanın içinde bağışıklık içinde antikor ayrıştırıp gruplara göre ayrıştırarak matematiksel hesaplamayla kan içindeki antikor ayrıştırmasını ve doz miktarını hastalığa verilmesi çok zor olmaması gerek ve de her hastaya ayrı ayrı tedavi verilmesi gerekirken de tüm hastalığa bir aşı sizce gidiş doğru mudur sorgulamak gerek dünyada milyarlarca para harcayarak diğer aşılar bulundu mu bunu da sorgulamak gerek hayat yaşam doğa gene insanlığın problemini çözecek yeter ki insanlık görevlilerin işini zorlaştırmasın daha çok yayılmamasını önleyerek dezenfekte ve sağlık melekleri hizmetlerine engel olmamak istenilen bu korku bil ki cesaretini alt üst eder ve bağışıklığını yok eder..

Selçuk uysal çoban saklı şifa

 

“ALLAH DE ZİKRET ALLAH DE”

Sen sahipsiz değilsin korkuyu bertaraf et sağlığın anahtarı yerini terk etme sabır et şükret..

Şunu bilin ki dünya sahipsiz değildir dünyada vazife verilen sevgili elçiler ve her elçi bildirmiş ve ikazlarla kayıt altına almıştır bunlarda ayet olarak insanlığa bildirilmiştir..

“Aynen şöyle bu evren de yaratılan insanlığa yaşayabilmesi için yurt verdik sağlığınız için nimet hikmetler verdik kimsenin rızıklarına göz dikmeyin kimsenin malını gasp etmeyin ve helal haramı şükür verdik bilin öğrenin ve de kim bu düzeni bozarsa insanlık için iyi kötü kötü iyi fitne fesat nefis benlik çıkar yandaşlık yaratılan her canlıya ve ikazları yaratanı hiçe sayanları ve diğerlerine de hiçe sayanlarla iş birlik yapanlarda aynı cezayı görecekleri (yaş kuru) gelecek yaşantılarında ibret için görsünler diye bu insanlığın içine (musallatı görmez ) geleceği anılasınlardı..

Peygamberlik zamanlarında hep oldu kimi kötülerden iyiler kaçtı geriye dönüp bakma deninse de gene güven duygusu içlerinde olmayanlar dönüp baktı bakanlar hepsi yandı, kimilerine beddualar etti kavim iyisi kötüsü göl toprak içinde öldü, çok eski, tarihlerde bile tanrıyı tanımayanlar bile lavların arasında kalarak toprak oldular, yakın bin yıllarında insanları bir hiç yoklunda öldürerek yok ettiler ve üç dört kere tüçzam veba gibi salgınıyla yok oldu yüz yıllara düşünce milyonlarca kişi girip adını bilmezken milyonlarca kişi yok oldu ve arkasında gene haksız savaşlarla fitneyle fesatlıkla kendi kardeşlerini öldürecek kadar dünya malına taptılar kıtaları yamaladılar çiçek hastalıyla yerlileri öldürdüler arkasından gelen dünya savaşlarıyla masum toprakları almaya kaktılar savaşlarla yok oldular iyimside kötüsü de, artık yakın yüz yıllar geldi her on yıl yirmi yılarda hastalıklar la yok oldular ve gene durmadılar..

2019 aralık ayı kim derdi ki aralık öncesi dünya kaosken bu masum insanlar ölürken biri dur diyecek süper güçler iyisi kötüsü iş birlikleriyle savaşmadan maşa uçlarında savaştırırken kendini “savunan bir ülke her yerden saldıran ülkeye o ülkenin masumlar için beşinci boyut savaşıyla dur dercesine” desende dünya evren yaratan bir ders vermesi dünyanın her yerinde savaş çığlıkları vardı savaşa teşvik edenlerde vardı ev dünyaya bir şey yapılaması vardı ama “doğanın bir birleşimiyle “ bir musibet denilen bir hastalık.

Evet gerekti 2019 aralık tarihti ve sonrası bir gün dediğiniz evren zamanı geçeyle gündüzü gündüz geçeyi durduran sadece insanlık ölüm korkusu sonra dünyayı saran virüs bir görünmeyen düşman işte burada “hayır mı şer mi şer hayır mı” sorusunu bir daha geçmişi düşünerek karar ver sorgula kendini sorgulasa da insanlık gene nefisle geçmişi unutacak gene firsat ve fırsatçılar da sahneye inerek senaryolar plan plancılar sahnede olacak ama “yaratan tarafından fırsat verecek” insanlığa kendini son terazilere köy hak ve adalet..

Şimdi dünya haline bak yaşamında terk ederim korkusu sardı korkuyorsun bana bir şey olmaz diyenler de senden daha çok korkmakta o sadece psikolojik ruh yapısı.. Kendini kandırmakta .

Bil ki dünya eski düzen olmayacak ama sizleri bu buruma senaryolar yazacaklar ve sende bu dünyayı bırakamam korkusu yaşamamak için fırsatçılara esir köle olacaksın ama bu musibet çok öncede yaşandı en büyüğü Hz İlyas Hıdırellez sizlerin koyduğu tarih 5 /6 /5 /2020 denizle gök birleştiği karanlık gündüze gündüz geçeye bağlandı bir zaman an ise baharın döngüsü musibeti def ettiği gün musibet şekil değişti ve insanlara musallat olmadan kayboldu ama gene şekil değiştirerek evrimleşerek her türlü şekle girdi çığlıkla kayboldu insanlık azdıkça “fırsatlar la çıktı gene fırsatçılarla “iş birliği yaptı ama insanlık hiç anlamadı yaratan yok ederdi ve etti de ama zaman an değildi sadece insanlık anlaması için hep imtihan için bıraktı..

Gene bu musibet kaybolacak zamanlar mutasyon şekil değişerek asıl değişen o musibet değil değişen insan içindeki enerji bu da kan bağışıklık güçlenerek musibete bağışıklık kazandı. İnsanlık kendini onaracak şekilde yaratıldı sadece korun koruna bildiğin kadar haramı bil helal yolundan ayrılma ruh bedenine dua et şükür et “zikret Allah de “Sabır et korkuyu bertaraf et kendi meşgul et akılla bedenine hakım ol ölüm uyku gibidir aslı ise her gün ikiz kardeşin gibi uyumaktasın uyumak vücudunu güçlendirir zaman anına göre nimetler hikmetlerden yararlan o sana saklanan şifanı verecek anahtarı sadece duada sabır şükür et.. “Allah de zikret”

saklı şifa sirlar kitabindan ölüm yaşam aynı uyku ölüm ise eş yaşıyor zannetsekte yarı ölü uykudaydık yaşam şifa ve akıl bedende bölümlerinden kısa alıntı ..selcuk uysal çoban sakli şifa

 

 

Zaman perden aynı sadece 2 metre kare alan dışı sadece kontrolsüz nefsin sabret yoksa seni yaratandan uzaklaştırır hangi dine inanıyorsan hepsinde yazar arınmak herkesin geçeceği karanlıktan daha karalık perde yarın huzur varise herkese eşit güneş ışık doğacak. çoban

“ALLAH DE ZİKRET ALLAH DE”

Sen sahipsiz değilsin korkuyu bertaraf et sağlığın anahtarı yerini terk etme sabır et şükret..

Şunu bilin ki dünya sahipsiz değildir dünyada vazife verilen sevgili elçiler ve her elçi bildirmiş ve ikazlarla kayıt altına almıştır bunlarda ayet olarak insanlığa bildirilmiştir..

“Aynen şöyle bu evren de yaratılan insanlığa yaşayabilmesi için yurt verdik sağlığınız için nimet hikmetler verdik kimsenin rızıklarına göz dikmeyin kimsenin malını gasp etmeyin ve helal haramı şükür verdik bilin öğrenin ve de kim bu düzeni bozarsa insanlık için iyi kötü kötü iyi fitne fesat nefis benlik çıkar yandaşlık yaratılan her canlıya ve ikazları yaratanı hiçe sayanları ve diğerlerine de hiçe sayanlarla iş birlik yapanlarda aynı cezayı görecekleri (yaş kuru) gelecek yaşantılarında ibret için görsünler diye bu insanlığın içine (musallatı görmez ) geleceği anılasınlardı..

Peygamberlik zamanlarında hep oldu kimi kötülerden iyiler kaçtı geriye dönüp bakma deninse de gene güven duygusu içlerinde olmayanlar dönüp baktı bakanlar hepsi yandı, kimilerine beddualar etti kavim iyisi kötüsü göl toprak içinde öldü, çok eski, tarihlerde bile tanrıyı tanımayanlar bile lavların arasında kalarak toprak oldular, yakın bin yıllarında insanları bir hiç yoklunda öldürerek yok ettiler ve üç dört kere tüçzam veba gibi salgınıyla yok oldu yüz yıllara düşünce milyonlarca kişi girip adını bilmezken milyonlarca kişi yok oldu ve arkasında gene haksız savaşlarla fitneyle fesatlıkla kendi kardeşlerini öldürecek kadar dünya malına taptılar kıtaları yamaladılar çiçek hastalıyla yerlileri öldürdüler arkasından gelen dünya savaşlarıyla masum toprakları almaya kaktılar savaşlarla yok oldular iyimside kötüsü de, artık yakın yüz yıllar geldi her on yıl yirmi yılarda hastalıklar la yok oldular ve gene durmadılar..

2019 aralık ayı kim derdi ki aralık öncesi dünya kaosken bu masum insanlar ölürken biri dur diyecek süper güçler iyisi kötüsü iş birlikleriyle savaşmadan maşa uçlarında savaştırırken kendini “savunan bir ülke her yerden saldıran ülkeye o ülkenin masumlar için beşinci boyut savaşıyla dur dercesine” desende dünya evren yaratan bir ders vermesi dünyanın her yerinde savaş çığlıkları vardı savaşa teşvik edenlerde vardı ev dünyaya bir şey yapılaması vardı ama “doğanın bir birleşimiyle “ bir musibet denilen bir hastalık.

Evet gerekti 2019 aralık tarihti ve sonrası bir gün dediğiniz evren zamanı geçeyle gündüzü gündüz geçeyi durduran sadece insanlık ölüm korkusu sonra dünyayı saran virüs bir görünmeyen düşman işte burada “hayır mı şer mi şer hayır mı” sorusunu bir daha geçmişi düşünerek karar ver sorgula kendini sorgulasa da insanlık gene nefisle geçmişi unutacak gene firsat ve fırsatçılar da sahneye inerek senaryolar plan plancılar sahnede olacak ama “yaratan tarafından fırsat verecek” insanlığa kendini son terazilere köy hak ve adalet..

Şimdi dünya haline bak yaşamında terk ederim korkusu sardı korkuyorsun bana bir şey olmaz diyenler de senden daha çok korkmakta o sadece psikolojik ruh yapısı.. Kendini kandırmakta .

Bil ki dünya eski düzen olmayacak ama sizleri bu buruma senaryolar yazacaklar ve sende bu dünyayı bırakamam korkusu yaşamamak için fırsatçılara esir köle olacaksın ama bu musibet çok öncede yaşandı en büyüğü Hz İlyas Hıdırellez sizlerin koyduğu tarih 5 /6 /5 /2020 denizle gök birleştiği karanlık gündüze gündüz geçeye bağlandı bir zaman an ise baharın döngüsü musibeti def ettiği gün musibet şekil değişti ve insanlara musallat olmadan kayboldu ama gene şekil değiştirerek evrimleşerek her türlü şekle girdi çığlıkla kayboldu insanlık azdıkça “fırsatlar la çıktı gene fırsatçılarla “iş birliği yaptı ama insanlık hiç anlamadı yaratan yok ederdi ve etti de ama zaman an değildi sadece insanlık anlaması için hep imtihan için bıraktı..

Gene bu musibet kaybolacak zamanlar mutasyon şekil değişerek asıl değişen o musibet değil değişen insan içindeki enerji bu da kan bağışıklık güçlenerek musibete bağışıklık kazandı. İnsanlık kendini onaracak şekilde yaratıldı sadece korun koruna bildiğin kadar haramı bil helal yolundan ayrılma ruh bedenine dua et şükür et “zikret Allah de “Sabır et korkuyu bertaraf et kendi meşgul et akılla bedenine hakım ol ölüm uyku gibidir aslı ise her gün ikiz kardeşin gibi uyumaktasın uyumak vücudunu güçlendirir zaman anına göre nimetler hikmetlerden yararlan o sana saklanan şifanı verecek anahtarı sadece duada sabır şükür et.. “Allah de zikret”

selcuk uysal çoban saklı şifa

 

KULLANDIĞINIZ SU, BİTKİ VE İLAÇLAR TANIYIN

Vücuduna zarar verme ev cephesini terk etme terk etmedikçe kale hep sağlam olur.

İnsanlığı hararet yaptıracak haberler yapmayın.. İnananlar var ise şimdiye kadar yaşadıkları sahte hayatlarıdır biraz okumak kafi gelecek çünkü sen etle kemikle heykel yapabilecek kabiliyetlisin.. Bil ki bu alışılmamış dünyayı saran ölüm korkusu fırsatçıları sahnelerde yer alırlar akıl şuur var ise bir komedi filim seyredersiniz..

Bilin ki ev bir sahne ve yaşam elinizin altında bir kısa müddet sonra doğa sizlere yeni bir hayat sunacak çünkü evde kaldıkça o musibet virüse bağışıklık kazanarak bağışıklığınız daha güçlenerek savaşı kazanacak o artık yaşamayacak ha gene gelecek senin vücutta hep güçlenecek çünkü insan bağışıklık duvarını aşamaz. Sen vücuda zarar vermedikçe.

Sabah leyin televizyonda bir haber duydum ve gördüm olamaz hem de bir duvarda asılı diplomalı tarafından virüsü yenebilmek için meyvelere sebzeleri sabunlu suyla yıkayın demesi hele geçmişte birde sabah kahvaltısı yapmayın diyen akıllar hepsi mideden hasta bir gün tuz midede eridiği gibi eriyecekler bunları duyanlarda yapanlarda ve yayınlayanlarda eriyecek Show olsun da haber dolsun la bu işler yürümez. Allah akıl fikir versin.

Lütfen haber olsun diye bu programları yapmayın siz faydalı olacağınız yerde insanlara bilgiler sunacağınız yerde vücudunuz aklınıza değil akıl vücuda çalışmasını sağlayın İnsan vücudu ve deri dışarıdan gelecek her şeye karşı koruyucu kalkandır. Sen ola vereceğin zarara uğratacağın şey onu hasta eder ve yok eder.

Sabun sorun nasıl yapılır bilmezler eskiden sabun” sıcak yapılırdı” şimdi maliyet ucuz olsun diye “soğuk” ama ikimside hijyen sağlar aması farkladır.

KULLANDIĞINIZ SU, BİTKİ VE İLAÇLAR TANIYIN

Bilhassa gıdaları Her günün her saniyen her anın değiştiği gibi kullanımlar gıdada 30 günü geçmemeli. Dikkatinize...Deneyin görün ne neler evren değişiyor... Bugün Başın, miden, dolaşım bozukluğun, görmen, kalbin, Anatomi yapın kısaca her yerin ağrı çekiyorsa ne yediğine ne içtiğine bak…Kısa yoldasın demektir...

Bulunamamış elementler serbest dolaşanlar neler karışıyor bilginiz yok bilemezsiniz ama doğa sizler için yapıyor. Bilin ki insan elinden İşlenmişe her şey karışır ama doğa dalında taze yaşam sunar.

Ama çok para hırsı o canlıyı da dalında yakalar ve hızlı hormon dengesi karıştırarak dalında sıkılan koruyucu zehir sıkılsa da üzerinde yazar uygulama tarihinden 45 gün satışa çıkamaz notu yazılsa da nefis hırsı kendini bilmez cahil kurnazlar çoktur.

Kan kemik et, olduğu için fark edemiyorsunuz virüs uzun zamana yayılır ama bir çelik gövdeniz olsaydı neden hasta hastalık olduğunu çok çabuk anlardınız öldürücü virüs hala çelik üzerinde uzun süre sizleri bekler.

Bitki su ve ilaçlar her maddede değişir havada serbest dolaşır ve bir ürün ph tam ölçü alınamaz sadece sabit bir ölçüm alınır ama ürün içinde her köşesi ayrı ayrı ph çıkar ama çelik, bakır, plastik, jelatin, alemin yum farzla sır bir maddelerle ambalajlarda farklı boy alır değişkendir.

Bunlara dayanamayan et kemik kanda ne olmaz dersek değişken zehirlenmelere ve asrın yaşam boyutlarına alıştırılmış ve bağışık kazandırılmış gıda gıda ürünleri her değişimde farklı kronik hastalıklara yol açtığı gibi ve dünyayı saracak yeni bir virüs insan vücuduna uyum olmayan bir virüs insanlığın yok olmasına ve dünyayı dengeleyen atmosfer yapısı kendini tamamlayasıya kadar ve insanlık bu birleşime uyum sağladığı tarihe kadar yok etmeye devam ederek yeni den olmaya devam eder.

İnsan “kendini onaracak şekilde yaratılmıştır” kan antikorlara gıdalardan aldığınız yeni antijen besin kaynakları bu yeni bir virüse bağışıklık kazanasıya kadar savaşacaktır ve galip gelecektir.

Doğada kendini yenilemek için bunun değişik oluşumunu sakinleştirerek onu bir şekilde güneş ışığı (ultravon gün ışığı veya ışıklarıyla) etkisiz hale getirir doğaya çok küvetli mineral salar.

( Evleriniz dede yapa bilirsiniz kapı hölde kapı girişte ultravon ışık takabilirsiniz bu asırda her yer yeni bir oluşumuna müsait virüs tetikleyicileri varken )

(Dünya güneş ışıkların dik geldiği günleri virüslerin yok oluşları ve insan ırkına bağışıklık kazanacağı gündür)

Benim için sadece dünyada değil her nerde nefis şeytan yaşıyorsa... Bir Çelik kazan 3 madde H.G.A.…B. 100 kiloluk dondurulmuş Bitki suyu eridikçe havaya karışan bir virüs ama orada yaratanımın en sevdiği insanoğlu ve canlılar var... Sadece” İBLİSLERİ” yok edeceğini bilsem..Dünyayı huzura kavuştururdum...

Dünya istese buna müsait ama yapmaz çünkü canlı yaşamakta sadece kendini yenileyerek tüm canlıları korumak için insanlığın elinden çıkan bir virüs bu nu yok eden dünya atmosferi yok edebilmek için çalışır ve yok eder..

Ama insanlık hala her bir gün ekoyu bozdukça denizlerin su zehir, yağmurların asit olduğunda yeni dünyanın kuruluşunu yapacak dünya bir an duracak. "Rabbim".

Selcuk uysal çoban saklı şifa


ŞİFALI BİTKİLERİN KİMYASAL BİLEŞİMLERİ:

 

Şifalı bitkilerin bileşiminde bulunan kimyasalların bilinmesinin bu bitkilerin hangi hastalıkların tedavisinde kullanılabileceğinin tespitinde büyük önemi vardır. Muhtevalarına göre bu bitkilerde aşağıdaki grup bileşimleri vardır:

Alkaloitler: Bitkisel tedavide alkaloitler, en etkili maddeler grubuna girer. Suda çözünen azot içerikli bu bitkisel etken maddeler, doğrudan sinir sistemini etkiler. Bazıları salgı sistemini uyarır, bazıları ise dölyatağı ve bağırsak kaslarının kasılmalarını destekler. Beynin daha fazla kan ve oksijenle beslenmesini sağlayan, safra salgılarını düzenleyen alkaloitler vardır.

Alkaloit içerikli ve çok etkili bitkilerin önemli bir bölümü ancak uzmanlarca kullanılabilir ve konuyu bilmeyenlerce kullanılmamalıdır, çünkü onlar çok etkili zehirlerdir. Şimdiye kadar bilinen alkaloit türleri 900’ün üzerindedir. Bitkilerin hayatı üzerindeki rolleri henüz anlaşılamamıştır. Bitki yaralandığında veya hastalandığında alkaloit miktarının hızla arttığı bir gerçektir. En yüksek alkaloit miktarı bitkilerin yaprak ve köklerinde bulunur. Bitkinin kabuk, tohum ve saplarında ise daha az alkaloit bulunur. Alkaloitlerin hemen hepsi kokusuzdur ve acı, yakıcı bir tatları vardır.

Glikozitler: Glikozitler, bitkilerin bileşiminde geniş ölçüde bulunurlar. Acı ve yakıcı tatları vardır. Glikozitler, bitkinin bütün bölümlerinde bulunurlar. Karbon, hidrojen ve oksijenin dışında azot ve kükürt de ihtiva ederler. Glikozitlerin önemli bir kısmı renksiz kristal maddeler olup suda erirler.

Glikozit ihtiva eden ve eski devirlerden beri halk hekimliğinde kullanılan bitkiler; kuş üvezi, mürver ağacı, ıhlamur glikozitleridir. Tıp pratiğinde, kalbi etkileyici glikozitler ihtiva eden bitkiler, büyük önem taşırlar.

Sipolinler (sabun sular): Sipolinler mürekkep yapıda glikozitlerdir. Yağlar, reçineler, eterdik yağlar, nadiren alkaloitlerle birlikte bulunurlar. Bu tür bitkilerin organizması üzerindeki önemi tespit edilememiştir. Suda sabun gibi köpürdüğünden bu ad verilmiştir. Kırmızı kan hücre tabakaları, sipolinin dokunmasıyla hemen parçalanır ve muhtevasındaki hemoglobin, kan serumuna geçer, bunun sonucu kan kırmızı olur. Sipolinler, yağ, karbonhidrat ve diğer maddelerin organizma tarafından emilmesine yardım eder. Bunların bazılarında tansiyon düşürücü veya maddelerle reaksiyona girme özelliği gösterirler, organizmayı takviye ettiklerinden dolayı da tedavi uygulamalarında çokça kullanılırlar. Bazılarında idrar söktürücü özellik de vardır.

Vitaminler: Bitkilerin bileşiminde bulunan maddelerden biri de vitaminlerdir. Vitaminler, bitkilerin yapraklarında oluşurlar ve buradan da bitkinin bütün bölümlerine yayılırlar. Vitamin miktarının çoğalma veya azalması halinde, bitkinin hayat faaliyetinde bozukluk görülür. Vitaminlerin çoğunluğu suda erir.

Enzimler veya Fermentler: Bitki muhtevasındaki bütün fermentler, albüminle maddeler veya albüminle karışımlardır. Fermentin meydana gelebilmesi için en uygun ısı 40 50° derecedir. Lipaz fermentinden başka bütün fermentler suda erirler. Fermentler iki gruba ayrılırlar: Hidroliktiler (hidrolizler) ve desmolazlar. Bitkisel fermentlerin, insan ve hayvan yiyecekleri üzerinde olduğu gibi, kendi organizmasındaki ferment sentezinde de büyük rolü vardır.

Eterdik Yağlar: Uçucu yağ, bitkilerin yaprak, meyve, kabuk veya kök kısımlarından elde edilen, oda sıcaklığında sıvı halde olan, kolaylıkla kristalleşebilen genellikle renksiz veya açık sarı renkli, uçucu, kuvvetli kokulu, doğal bir üründür. Güzel kokulu olmasından dolayı esans ya da eterdik yağ da denilmektedir. Su ile karışmadıkları için yağ olarak tanımlansalar da sabit yağlardan farklıdırlar bu zamana kadar 2500’ün üzerinde eterdik yağ ihtiva eden bitki keşfedilmiştir. Bunların çoğunluğu hoş kokuludur.

İnsanlar tarafından dâhilen alınırlar, böbrekler ve akciğerler, safra ve bağırsaklar tarafından ayrılırlar. Bunlardan bazıları özellikle sinirleri sakinleştirici, ağrıları dindirici, solucan düşürücü, mikropları yok edici, cildi tahriş edici olarak etki gösterirler.

Fitonsidler: Fitonsidler uçucu eterdik yağ kolundan olup mikropları öldürücü görevdedirler. Hemen hemen bütün bitkilerin kimyasal bileşimlerde bulunurlar. Fitonsid tesirde olanlar soğan, sarımsak, yabani turp, çam uçları, limon, civanperçemi vs. bitkilerdir. Fitonsidler birkaç dakika içerisinde verem, difteri, tifo ve diğer hastalığa neden olan şeyleri öldürebilecek özelliktedir. Bakterilerden ileri gelen bazı sindirim bozukluklarının ve iltihaplı hastalıkların tedavisinde etkilidir.

Yağlı Maddeler: Yağlar bitkiler için besleyici yedek maddelerdir. Kimyasal bileşim bakımından yüksek yağ asidi gliserin esterleri teşkil ederler. İnsan organizması tarafından alınan yağlar bağırsaklarda çözülür, mide arkası bezlerden ayrılan lipaz fermenti etkisiyle sabunlaşırlar ve bunun sonucunda gliserin ve yağ asitleri elde edilir. Yağlar insan cildi tarafından kolaylıkla emildiğinden, çoğu merhemlerin karışımında yer alırlar.

Fosfatidler veya Lipidler: Fosfatidler genellikle bitkilerin tohumlarında bulunur. Bunlar hücrelerde, gıda tüketiminde çok gereklidir. Kimyasal bakımdan tıpkı gliserin esterleri gibidirler fakat bunların bileşiminde önemli yağ asidinden başka fosfor asidi de bulunmaktadır. Tedavi pratiğinde kuvvetlendirici araç olarak kullanılırlar.

Mumlar: Mumlar bitkileri korumakla görevlidir. Genellikle bitkilerin sap, yaprak ve meyvelerin dış yüzlerinde bulunurlar. Bitkisel mumlar, serbest yağ asitleri, alkoller ve hidrohidratlar ihtiva ederler. Bunlardan çeşitli yağlı ilaçlar, pomadlar, plaster vs. yapımında faydalanılır.

Karbonhidratlar: Karbonhidrat, hem canlının yapısına katılan hem de enerji sağlayan karbon, hidrojen ve oksijen elementlerinden oluşan organik bileşiklerdir. Bütün canlı hücrelerde bulunur. Doğada genellikle büyük moleküller halindedir. Besinlerde en ucuz ve en kolay bulunan enerji kaynaklarıdır. Karbonhidratların 1 gramı, 4 kilo kalori enerji sağlar. Basit şekerlerden olan glikoz, beyin ve sinir sisteminin ana enerji kaynağıdır. Ketozisi önler. Su ve elektrolit dengesini sağlarlar.

Posa, bağırsak hareketleriyle birlikte basit şekerlerin emilimini düzenler. Posa ayrıca, kolesterolün geri emilimini önleyerek veya geciktirerek, kandaki kolesterolün dengelenmesini sağlar.

Süt ve süt ürünlerinde bulunan laktoz, bağırsaklardan kalsiyumun emilimini artırır. Ağırlık ve dengeli beslenmek için, nişasta ve posanın tüketilmesi gerekir.

Ekmek, tahıllar, kuru baklagiller, şeker ve şekerli gıdalar, meyveler, süt ve süt ürünleri, sebzeler. Yani et ve yağ dışındaki tüm besinlerde karbonhidratlar bulunur.

Sepi Maddeler: Hemen hemen bütün bitkilerde bulunur. Bunlar maddelerin kullanımında ve hücre içinde, enerjilerin dağılımında görev alırlar. Ayrıca bitkilere musallat olan birçok mantar ve bakterileri zehirlemek suretiyle koruyucu rol oynar. Tıp uygulamalarında, mide ve bağırsak ağrılarında kızıştırıcı olarak kullanılmaktadır. Büzücü özelliği olduğundan cilt hastalıklarında ve kan dindirici araç olarak da kullanılır.

Organik Asitler: Genellikle birçok bitkide bulunan ekşi tat, organik asitlerden ileri gelmektedir. Bitkilerde en çok rastlanan asitler elma, kehribar, fumar, glotar, malon, limon, benzoen vs.’dir.

Albüminler: Albüminler yüksek molekül ağırlığında fevkalade mürekkep azotlu bileşimlerdir. Albüminler bitkilerde yapıcı ve depo olarak kullanılırlar. İnsan organizmasında mübadele bozukluklarında veya yetersizlik hallerinde deva aracı olarak kullanılır.

Bitkisel Hormonlar: Bitkisel hormonların bir kısmı hücrelerin bölünmelerini, bitkinin embriyonla büyümesini temin ederken ikinci bir kısmı genellikle bitkilerin uç kısımlarında oluşarak bitki organizmasının büyümesini sağlarlar. Bunların yokluğu bitkilerin gelişmesini durdurur.

İnorganik Maddeler: Bitkilerde inorganik maddeler oksitler, karbonlar, sülfatlar, klotritler, fosfatlar, silikatlar vs., şeklinde görülür. Bunların birinin eksikliğiyle bitkinin büyümesinin bozulduğu bilinmektedir.

Bitkilerde çok az miktarda bulunmalarına rağmen, daha pek çok kimyasal terkipler mevcuttur, bunlar yalnız bitki türleri üzerinde değil, insan ve hayvan hayatı üzerinde de önemli rol oynarlar. Bunlar gıda olmakla beraber, sağlığımızı korumakta da deva olarak kullanılırlar.

Bitkilerin içindeki mineral vitamın enzimler bölümünü okuyun site bölümünde bir adım daha yaklaşırsınız doğanın nimet hikmetlerine..

saklı şifa sırlar kitabindan dünya üzerinde her canlıya birleşim bölümlerinden kısa alıntı selcuk uysal çoban saklı şifa

 

Dünyada Bunlarda görünmeyen fırsatçılar kimi çalar kim oynar

Bitkisel yağlar Evinizde hiç eksik etmeyiniz Lavanta gerçek, defne gerçek, okaliptüs gerçek ,çay ağacı yağı gerçek mersin gerçek, kekik gerçek, toros nanesi, bu yağları gerçek demem şudur ki ben çoban dağlarda kendi bölgemde zamanı gelmiş bitkileri alarak yağ çıkarma atölyeme götürerek yağ çıkarmaktayım buhar sisteminde çıkartarak ambalajlara alarak istek doğrultusunda göndermekteyim örmek bir kilo yağı 350 TL vermekteyim nasıl olurda benim yağımı 250 tl verir ben 350 tl ye satarken gereken yerlere vererek nasip bu kadarmış der şükür deyip bir dahaki sene bol bereket var dersek te benim malın başkaları tarafından 250 tl satılırken adamların kat hamamları oluyor hep sormuşumdur kendime..

Geçmişten beri gelerek bir araştırmamda o kişilere mal vermez oldum ne den derseniz yaptıkları işe sanki bende ortak oluyorum hislerine kapıldım ve vermez oldum bazen de içinden gelmeyecek şekilde kendi ihtiyacım kadar yaptım..

Adama satarım adam bir seyrettir o da bir adama satar seyrettir o da yetmedi oda paketlemeye satar ne oldu dersen oldu sana maliyet litresi 100 TL tabi satar oldular 250 TL kullanıcı alır ne işe yarar dersen sadece şifa yerine her türlü hastalık.. Sadece bir araştırmayla ne ne kadar sağlam oluşlarını görürler bir de kozmetik yerine şifa diye içenler var bir de ne derler ya “kardeşim içme olsun içinde ne olursa olsun ben şifa yerine içiyorum” der artık buna da bir şey denmez..

Ben katırla yol alırken oldu onların 4x4 dörtleri ben dağlardayım onlar şehirlerde benin hava rüzgar güzel eser onların altlarından sadece rüzğar eser..

Akıl mı yoksa yerde süpürülen çöp mü. Akıl yaratan sana en değerli düşüne bilen akıl verdi bedene yaptığın zarar ne beden zarar gördüyse aklına şifa aramak ne.. Sonrası mı göz görmez kulak duymaz kılcal damarlar kaslar kemik bertaraf nerede dersen ya o geçen ay rahmetli oldu der dersin hep karşına çıkacak.. Var git beden aklına sahip olmadan akıl bedenine sahip olsun..

Ha şimdi ne yapıyorsun derseniz sessiz dağlarımdayım bazen şehir’e insem de bir yerlere gitsem de toprak ve arılarıma ektiğim fidanlara giderek onlarla doğaya temiz hava nasıl veririz istişaredeyiz.

LAVANTA FİDE EKİMLERİ SAKLI-ŞİFA TV

Ekim alanları Adana / Eskişehir sivri hisar

LAVANTA YAĞI

İdrar arttırıcı ve romatizma ağrıları dindirici etkileri vardır. Baş ağrısı stres ve kas ağrıları için iyi gelir ayrıca güve ve sivrisinekleri uzaklaştırmak için kullanılır. Hassas ve yağlı ciltler için tavsiye edilir. Akneleri ve vücuttaki kötü kokuları giderir. Cilde sürüldüğünde ateşi düşürür. Saçtaki sirkeleri gidericidir. Kozmetik amaçlı esans ve banyo yağı olarak kullanılır.

LAVANTA BİTKİSİ:

Latince Adı: Lavandula angustifolia

Ballıbaba iller familyasındandır. Kışın yapraklarını dökmeyen 20 kadar çalımsı görünüşlü çok yıllık bitki türünün ortak adı lavantadır. Bu türlerden bazısı ülkemizde de yetişmektedir. Gövdesi dört köşe kesitli, yeşil renkli ve hoş kokuludur. Grimsi yeşil renkli, ince uzun ve hoş kokulu yaprakları; uzun sapların ucunda seyrek başaklar oluşturarak yaz aylarında açan, çok kokulu, lavanta mavisi renkli çiçekleri vardır. Bitkinin gövde, yaprak, sap ve çiçeklerine özel kokusunu veren, bunların üzerinde bulunan küçük yıldızı tüyleridir. Lavantanın sonbaharda olgunlaşan küçük meyvelerinin her birinde, dörder adet fındıkçı şeklindeki tohumu yer alır.

Lavanta, içinde bulunan uçucu yağın damıtılmasıyla elde edilen lavanta esansı (lavanta yağı) parfümeri endüstrisinde önemli bir hammadde olarak kullanılır.

Bu şifalı bitkinin iyileştirici gücü günümüzde lavantanın yağından alınmaktadır. Bu yağ, lavantanın çiçek, yaprak ve gövdesini kaplayan yıldız biçimli minik ve parıltılı tüylerindeki bezeciklerden damıtılmaktadır. En iyi lavanta yağı, ince yapraklı lavanta ve karabaş lavantası türlerinden elde edilmektedir.

Faydaları ve Kullanım Şekli: Sinirleri yatıştırıcı ve spazm çözücüdür. Özellikle depresyonla ilgili aşırı sinirlilik durumunda yatıştırıcı olur. Uykusuzluk halini giderir. Stresle ilgili baş ağrılarında etkili bir iyileştiricidir.

Bitkinlik ve güçsüzlük durumlarında, merkezi sinir sistemini ve dolayısıyla vücudu güçlendirici bir toniktir. Saman nezlesini geçiştirmede etkili olur. İştahı açar, sindirimi kolaylaştırır. Mide ve bağırsaklardaki gazı söktürür.

Kusma refleksini bastırır. İdrar söktürücüdür. Böbrekleri temizler. Öksürüğü kesici ve ateşi düşürücü etkileri de vardır. Bütün bu etkileri sağlamak üzere, lavantanın taze sürgünleri yaz başında ve çiçekleri iyice açtıklarında toplanır. 35 C dereceyi aşmayan sıcaklık ve gölge yerde özenle kurutulur.

Birbirine karıştırılan kurumuş sürgün ve çiçeklerden 1 tatlı kaşığı alınıp üzerine 1 bardak kaynar su dökülerek ve 10 dakika süreyle demlendirilerek bir in füzyon elde edilir. Bu in füzyondan, günde üç kez birer bardak içilir.

Romatizma, burkulma ve kırık yerlerinin ağrılarında rahatlatıcıdır. Bu durumlarda faydalı etkiyi sağlamak üzere, lavanta çiçeklerinin damıtılmasıyla elde edilen lavanta esansı (lavanta yağı) kullanılır.

Bu yağ içilmez. Yalnızca şikâyetle yerlere, elle ovularak dıştan uygulanır. Reçellere çeşni katmakta kullanılır. Kurumuş çiçekleri, lavanta torbalarına ve çiçek buketlerine, kokulandırmak için konulur.

Duyarlı ciltlerde hücre değişimini hızlandırmak ve aknelere karşı antiseptik olarak kullanmak üzere tonik suyu yapılır, küvette hazırlanan banyo suyuna katılır. Çay gibi demlendirilip baş ağrısını hafifletmek ve sinirleri yatıştırmak üzere içilir.

Lavanta, uzun süreler uçup gitmeyen kokusuyla böcekleri kovan, aynı zamanda ev ve sokaklardaki kötü kokuları gideren bir bitkidir. Lavanta uzun zamandan beri tıpta kullanılmaktaydı. Yarım baş ağrılarının hafifletilmesi ve beynin banyo edilmesi için şakakların lavanta ile ovulması tavsiye edilir.

Devamı LAVANTA FİDE EKİMLERİ SAKLI-ŞİFA TV

Bir de ticari boyutuna

Arazileri değerlendirin az uğraşla çok kazanmak isteyenlere ne kadar kazanmak istersen iste doğaya kazandığından on kat fayda sağlamak tasın bu da senin doğaya o kadar yaklaşmandır..

Gider sadece senin onları ne, ne kadar sevmende buda çok mu zor ilaç istemez gübreleme istemez dolu kar vurdu don vurdu derdi de yok senin yatağı sevdiğin kadar yatak sevmez nereye ekersen topraktan çıkar taşlı çakıllı yolu sevmezsin ama oda hiç tasa etmez alırsın bir arı kovanı arılar bal yaparken balını şifa edersin birkaç tanesi sokar sağlığına giresin çanın çok sıkıldı biraz hava alayım dersin o ne bir bakarsın havada çok Kırlı atladım mı bahçeye gelsin mis gibi kokular daha çok ekmek istersin para pul yok bitki aromatik sınıfına girdiğini içinde düşünmeden uygularsın programı dersin acaba şu dağları bana kıraya verirler mi verirler veriler dersin coşarsın bir bakmışsın oralarda neşelenmiş arılar böceklere bu dünyada tarın misafirlerine kolonilere dünyalarını kurarsın kışın hayal kurdun beklersin baharları ister son bahar ister ilk bahar..

Hala ne duruyorsun dersine çalışma zamanı…Ne nerede sık sorularıma cevap verecek yol gösteren dersin okur ararsın.. saklı şifa sırlar kitabindan yedi yağı eksik etme evinden lavanta ,okaliptüs, defne,cay ağacı yagı,toros nanesi,mersin yağı,kekik bölümlerinden kısa alıntılar.. selcuk uysal çoban saklı şifa

 

Dünyada güçlüyüm diyenler ve güçlüyüm diyenden korkanlar bilsinler ki güneş ay dünyaya sahip değilken kim kimden korkarsın.

Bu asrın Tarihi : Öncesi / Sonrası / 0000

ÖNCESİ zülüm kanlı kaoslar ülkeler arası yasaklar ve güçlüyüm deyip güçlü olanlar dış dünya kanlı para ile ayakta duranlar ORTASI SONU belli olmayan musibetten halkına maske takmış gelirlerini sadece şirketlerine aktaranlar görünüyor ki halkına ve toplumuna ve vazife başında "sağlık meleklerine" yardım edemeyen çareyi dışardan arayan bir yönetim ayakta hala duruyorsa sonrası güçlüyüm deyip devletin içeride ayak kaldıracak kişileri cezalandıra bilecek zihniyet sınıflandıracak karakter yapısına müsait durumu göstermekte ve şu anda evsizlere bile bakamayacak toplun ve yönetim dünyadaki mazlumların her gün münafık fitne fesat dünya kaosuna sokan millet milletler ve çamur atan yönetim ve yöneticiler SONRASINDA yeni bir dünya ülkelerin güçlüyüm diyen toplumların evrensel demokrasi arkasına saklanmışların parçalanmaya başlayacağı zaman ve asrı gelmektedir..

Şeytanı fırsat fırsatcılardan kurtulmak için "Dünya insanlık Kurtuluşu için Tek bir çare vardır" şimdi ortası olan tüm insanlık tek dünya tek millet olarak dünya insanlık adına ülkelerin YASAKLARIN kaldırın yoksa bu dünya diyeceği tek şey kalır keşke virüs kalsaydı.

"Tek güç yaratanın" insanlık bildiği evrende tek gücü güneş sistemi tek insanlık der korku endişede anar psikolojik ruh basar ve bilin ki insanlığın bilmediği milyarlarca galaksi içinde karanlıktan daha karanlık tan uzak bir nur ışık altında yaşamakta evrende bir toz tanesi kadarsınız bilin ki dünya da sadece 24 saat yaşayan bir sinekten daha az yaşamaktasınız vede ki yaratanın en sevdiği kullarsınız sevgi saygı akıl şuurlu bir insanlık için içinizdeki nefsi bertaraf edin sizleri nefis gene kandıracak ve daha güçlü gelecek sizlerin açız bedeninize keşfetti..

"Kim allah için mazlumları ve insanları koruyorsa halkıyla mükafatlandırılacaktır"

"21 mart 21 haziran arsında ki tarih 5/6 mayıs musibetlerin çığlığı insanlığın görünmeyen düşmanlarına karşı bağışıklık kazanması sizlere verilen bu tarihler fırsat olacaktir " Kurgu değil gerçek anlamak isteyenler..

"Site bölümünde savaş virüsleri kaoslar 2015 yılında yazılan bir yazı aynen şöyle maske takmış şeytan maske altında insanlık nasibi almamış nefise gömülmüş toplumlar diğer toplumlar arasında fitne fesat kaos çıkaran o toplumun içinde çıkar benlik pembe hayal dünyasında yaşatılan azınlık toplumlar önce din ırk kimlik ve krallık vaatleriyle kandırılanlar önce ülkeleri parçalamak sonra parçalanan ufak devletçikleri parçalamak dünya insanlığı kaos çemberlerinde insanlığı yok etmek yok edilen insanlığı yok oluşlarıyla kendi kendilerini yok edecek .Dünya yaratılan tarafında bir kez daha ikaz edilecek dünya bir şekilde duracak." (Tarih Haziran ayı 2015)

Tüm hak kılınan kitaplarda ayet ayet hatırlatıldı okursanız her şeyi anlarsınız sizler sadece topraksınız.

sakli şifa sırlar kitabin dan yaşam alışılmış dışında yerdedir fark ise akıldadır ,Çıkarlar ve savaş virüsleri bölümünden kısa alıntı selcuk uysal çoban saklı şifa

 

 

05 07 2013 Bu proje acil konusunda sanal bilgi hastanesi projesiydi ben çoban olarak diplomalı olamadığım için her seferinde her sene bu sene gelecek sene der durdum..

Önce dünya ülke bölgeler ve iller bir global ağ internet hastanesi, bir neyi karşılıklı görüşme ve hastane ön bilgilendirme projesi der dururken 30 03 2020 tam açayım açmayayım derken yaş geldi 65 Bir BAKTIM bana bir doktor 01 nisan şakası yaptı ama gerçekten memnum oldun neden bilmek isterseniz insanlık doktor bay bayan kimse çok başarılı işler yapa çağanına inanıyorum ve başarılar dilerim bir tık kadar yakın doktorunuz olacak.. Yolunuz açık olsun başarılar dilerim. Çoban

Gerçekten güzel olacak hastalık hastalıktan kurtulacak sadece bilgin vermek işte o zaman başarılar getirecek..

SANAL BİLGİ HASTANESİ

GİRİŞ-Yüksek mühendis kimyager

BÖLGE SEÇİNİZ

EGE BÖLGESİ

www.sakli-sifa.com

MARMARA BÖLGESİ

www.sakli-sifa.com

AKDENİZ BÖLGESİ

www.sakli-sifa.com

İÇ ANADOLU BÖLGESİ

www.sakli-sifa.com

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ

www.sakli-sifa.com

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ

www.sakli-sifa.com

KARADENİZ BÖLGESİ

www.sakli-sifa.com

HİZMETLERLE GÖRÜŞMEK İÇİN GİRİŞ YAPIN

İçindeki bölümler ve yayınlar

GİRİŞ -Bitki aromatik

GİRİŞ -Kimyager

GİRİŞ -Diyetisyen

GİRİŞ -Eczacı

GİRİŞ -Gıda mühendis

GİRİŞ -Kadın doğum

GİRİŞ -Araştırmacı Doktorlar

GİRİŞ -Biyokimya

NOT:KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN,ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.

 

Yıl 05 07 2014 arşiv den bir dosya ..

DOĞADA HER ŞEY SİZLER VE TÜM CANLILAR İÇİN GÖNDERİLDİ

DNA

“Yaratan Rabbim” her şeyi verdi ve vermekte ama bizler.. Maddeleri bitkileri , havayı, suyu sonsuz elementleri ayrıştırsaydık bu gün sınırsız bilgiye ulaşır, tüm sağlık yerine gelirdi ama bizler hep insanlığı yok etmeyle insanlığı ayrıştırmalarla kaoslar çıkararak hayat yaşamı yok ediyoruz, aslın da bize verilen “rehberler, ve son kitap” her şeyi anlatmakta ama bu bilinse de insan oğlundan saklanmakta çünkü nefse yenildik, kolay para kazanma yollarıyla insanlığı zehirledik .Bilin ki doğa tabiatı bir kimyadır, DİLLERİNİ bilirseniz hepsi şifadır. Vücudu tanırsanız birde ZARAR vermezseniz, tüm HASTALIKLARDAN kurtulursunuz….

“Lokman hekim ölümsüzlüğü yanı şifayı bulduysa bilin maddeleri ayrıştırarak, amansız hastalıkları yendiğinden. her insanın bitkileri ayrıştırarak her insanın KAN YAPISINA göre uygulaması saklı şifaya ulaşmasıyla başlar”

Her bitki her ilaç size uygun geldiyse ,bir başkasına uygun gelmez, Bitkilerde ,ilaçlarda zehirdir…Sadece en iyi DOKTORDUR, DİYETİSYEN dir. “Yaratan” okuyun , öğrenin öğretin ,sizleri sahipsiz bırakmadın buyurmuştur… Bilin ki her şey ortada olmaz bir bakmışsın dermanı bir yılan zehirine saklamış bir bakmış çok zor zirvelerde geyik içinde safrasında bir bakmışsın tüm dikenli meyve ağaçlarında veya dikenli otsu yakıcı otlar da ara nimet ve hikmetlerde..

Evet çoban ne kadar uğraşsa da bir turlu üretime geçememiştir, nedeni nefsine hakim olmasaydım hemen üretime geçer kolay para kazanır gelecek için daha modern laboratuvar kurar daha hızlı üretime geçerdim, geçerdim anma temel sağlam olmazdı sebebi insan sağlığı kimisine çok iyi ,kimisine orta, kimisine zarar verebilir ,düşünceyle parayla kurulan sağlık firması bu gün iyide olsa bil ki gelecekte hesabı ağır oluşu nefsime yenik düşmediğimdendir.. Çünkü insan sağlığı…

.

Bitki dilleri farklı farklı, yaprak, Dal tohum, çiçek ,kök, bunların ayrı ayrı dilleri olup, hastalıklarda aynı olsa da insan vücutları farklı farklı ,oluşu hep şüphe getirişi.. Beni her zaman sonsuz öğrenmeye bırakır, ve de bıraktı, çünkü hayatım yaşamım sağlığım için benim için önemli, 60 seneden beri ilaç kullanmadım….Ve de kullanmamda çünkü “Yaratan” doğaya her şeyi vermiş şifrelemiş çözdün mü sağlık geliyor….Sen yeter ki vücuduna zarar verme…

Zara vermekle kalmadın bir de stres ettin ,sen Alplere çıktın, ben Toroslarda ,sen 4x4 dinerek safari yaptın ,ben at eşekle gezintiye ,sen orda denize girdin ,ben doğal sulara ,sen yorgunluk kahvesi içtin ,ben ateş yakarak çaydanlıkta kahve yaptım, sen o kadar gürültülü müzik dinledin ,ben kuş su, orman sesi, sen yıldızlı hotelde yatarken ,ben milyonlarca yıldıza bakarak yattım….Ve son resepsiyona indin hesap ödedin cep boş kart boş kaldı stresle döndün….Bana soracak olursan çıkarken de boştu inerken de, tek kar sağlığım….Çobanın muhasebecisi yok, ya sende…

.

Evet hayat böylede gitse bir muhasebe yapmak lazım, her şey eski ustalar eski çıraklar yok ,eski çıraklar ihracatçı oldu, çırak yetiştirse de iki yıl sonra çırak işyeri aştı, çıraklar tornavida, meslek aletleri tutmaya başladı mı, ben bu işi öğrendim deyip ,açarlar iş yeri kimi tutunur kimi batar ,ustaların yerini aldılar, kimyacılar ,gıda mühendisleri, sentetiklerle yaptılar başardılar ,ama bozdular sağlığı ,”yaratan verdikçe verdi “ anlamadılar, yaptılar genetik gdo luyu verdiler ,sonradan hastayım dediler…Çoban ” yaratana inanarak verdiği nimetlerden” yararlandı…Sende aldandın vitrine….

Çoban 10 çırağına öğretti ve öğretmekte bir birlerine rekabet olmasın diye ,onlarda birbirilerine eksiklerini öğretti…

Ya sen istedin devletten destek, demedin 4 yıllık okullar açalım o kadar derneklerimiz var.. Çocuklar öğrensin okul süresince üstüne para kazansın kazandırırdın bir projeyle, AR-GE çalışmasıyla proje hazırlamadın, çocuğa matematik öğretmedin hesabı bilsin diye, öğretmedin coğrafyayı topraktaki madenleri, öğretmedin müzik örsün sesini, öğretmedin kimya biyolojiyi ayrıştırmayı, bilselerdi bu gün ithal etmezdin hammaddeyi , Belki böyle proje aklına gelseydi beklemezdin, devlet desteğini…

Yapılacak çok işler var”

“Yeter ki siz yapmayın biz verelim demeyi dinlemedikten sonra “

"Kolu kanadı kırılmış kuş ,hayvan ,insan ,kendilerini nasıl hissettiklerini ,nasıl acı çektiklerini anlamak için o durumda olduğumuz zaman o durumda olduğumuzu düşünürseniz acı çektiklerini anlarsınız anlayabiliriz"

selcuk uysal çoban sakli şifa

 

Yıl 2015-16 yazılan sırlar kitabin dan kısa bir not.. Bir bahar sabahı ocakta sedir üzerinde çay içerken.

Benim yanlışlıkları mi düzelterek yazmak ve düşünmek bana onur verir.

Hep düşünerek bir adım önde olmak. Başarı bir öndekini geçmek değildir.

Her asırda birkaç kişi düşünür. Diğerleri onların düşündüklerini düşünür.

24 saat Hasta olmak sadece yatak döşek değil.. O sizi bir yere çeker asıl hastalık virüsünü göstermez ,sağlıklı isen senin düşünmene ,aklına yapacağın günlük işlere bakar her gölge değişimin senin yaşamının bir parçası aynı 24 saat farklı çalışan vücut gibi..

Dünyadaki yaşam alanızda her şeyi göremeyecek kadar kör ise ,körlüğünde karanlık karanlığı sadece göre biliyorsa ,kör olmadan önceki aklın boş ,zaman içinde gördüklerini bir şeyler sana anımsatmıyorsa ,düşüncen boş olduğun kanıtı, hala kanıt varlığını hissedemiyorsan oda çaresizliğin, çaresizlik içinde akıl düşünce varlığı karanlık dehlizde toplanan karalık yüzler le dolan taşan toplum, çare arayanları toplayan kan emicilerin eline düşer..

O yüzlerden yaralanan kan emiciler gruplar halinde gezerken karanlık dehlize düşürmek için çaresizleri fenomen kokularıyla çeker ,çünkü insan ruhu ne kadar kötüde olsa içinde sevgi yapar, fenomen kokuyu salanlar ise kılık değiştirmiş insan ruhunu bedenini din altında başka çıkarlar benlikle sömürür..

Sömüren bir insan ruhunu kandıran dünya var oluşuna ve “yaratanın insanoğluna fanus bir dünya evi verdiğine” isyan eden yok edicidir. .

Senin her bir tenin ve kör bantları çıkardığında göreceğin her şey ve her asırda insana verilen akıl düşünceyle yapılan yapılacak olan her şeyin yaratanın yatarmış olduğu maddeler birleşimler ve ayrıştırarak birleştirerek yapacağın “her şeyin ayeti var “olduğunu bilmek ve bu bilmekle “karanlık hücrelerde kan emicilerin yüzlerini “net görmeni sağlayacak..

Maddelerle yaşam alanlarını insan ruhunu vicdan kamçılarıyla “naklen” sömürenleri net ve” nanen” ruhuna huzur verenleri Allah yolunda gidenleri net göreceksin..

Bil ki yaratan karanlık yüzleri hemen yok eder ama şunu bilin ki içinizdeki nefis intihan sınav etmek için onlara sadece bir yere kadar yaşatır yaşam süresi içinde kötülükleri aşılar .. Yok oluşları bu “dünyada ve ebediyette” yaşayacakları alan ise karanlığı aydınlatan “ateş içinde” yaşarlar..

Geride bırakacağın her asır yaşamın ise senin insanoğluna verdiğin önem. Her bırakacağın önem ise ebediyete gideceğin öncelikle “yaratana inanman inanarak huzura kavuşman”.. Katlarla o huzura ulaşman ise senin” ilk var oluşun”.. Anlamak sorgulamak.

Benim düşünce ve bir başkalarının aklımla düşüncesiyle okuma kendi düşünce aklınla oku farklı yollar olmadığını anlayacak tek yolun insan topluluğun tek yol olduğunu anlayacaksın insanoğlunun diğerlerine göre farklılığını kendinin farklı olduğunu görecek yaratanın aklıyla düşüncelerini doğru yoldan her yaptığın işi gerçekleştireceksin...

Kendimizi tanımak kana girecek her maddeleri bilmek..

Tahmini, aylara göre insan element kandaki hastalık tetikleyen virüsler.. Korunmak neyin fazla neyin eksik olduğunu bulmak

Doğanlar..

Örnek şubat 17 mart 17 kadar şubat ayında doğuştur. Bir örnek daha 17 Mart 17 nisana kadar Mart ayıdır.

Örnek Her ay içi ve için 17 sinden 21 kadar 4 gün oruç perhizdir.

Tetikleyen Aylar Tarihler Element Ağırlık belirtiler

Safra 03 Mart 17 21 Ateş Saç

Safra 07 Temmuz 17 21 Ateş Ağız dil ve akciğer

Safra 11 Kasım 17 21 Ateş Omurgalar kemik yapıları

Karaciğer 04 Nisan 17 21 Toprak Alın

Karaciğer 08 Ağustos 17 21 Toprak Çene

Karaciğer 12 Aralık 17 21 Toprak Karın organları

Kan 05 Mayıs 17 21 Hava Gözler ve böbrek yapıları

Kan 09 Eylül 17 21 Hava Omuzlar

Kan 01 Ocak 17 21 Hava Tenasül /Erkek / Kadın

Akciğer 06 Haziran 17 21 Su Burun

Akciğer 10 Ekim 17 21 Su Göğüs

Akciğer 02 Şubat 17 21 Su Bacaklar

Yapamıyorsan sana mevsimine göre ikram sunmuştur

Yaratan” insan oğlunu kendini onaracak şekilde yaratmıştır.

Bağışıklık Güçlendirerek tüm hastalıktan kısa zaman da kurtulacaksınız.

Yazıyorum inanıyorum.. İnanarak inanıyor hiç mi hiç ilaç kullanmıyorum ilimle bilimlerle yanlış doğru okuyor öğreniyorum ne nerede yanlış doğruyu bularak yaş 17 63 kadar kendimi bildim bileli de bu bedenden geçmez "yaratanın "doğası ve duası yetiyor.

Hayat boyu ilaç kullanmadan yaşamaktayım virüslere fırsatlar verdikçe hep yenileceksiniz saklı şifa sırlar kitabin dan akıl, düşünce ,24 saat farklı çalışan vücut ,bölümlerinden kısa kısa alıntılar .

Saat 06.00 Vücut uyanma zamanına girmiştir ,kendini hazırlamaya başlar, metabolizma hızlanmaya başlar, o gün yapacağın işleme göre hazırlanır. Vücuda gelecek zararlı hal durumları için hazır tutar. Sen istesen de istemesen de yaratılış savunma öyle..(Kalın bagırsak mide)

Saat 0700 Vücut hala zayıf şekilde savunmasını alır, Bu nedenle bu saatte spor yapmaktan kaçının. Çünkü üzeri baskıya maruz bırakırsınız, dolaşımı gereksiz yüklersiniz, Spor yerine perhiz li kahvaltı yapın gereksiz yere perhiz yaymayın, Çünkü sindirim bu saatlerde fazla çalışır, enerji bize sabah gerekli enerjiye çevirir (sadece geceleri yağ yapar.) (Kalın bagırsak mide)

Saat 08.00 Vücudun en ateşli saati,(sabah saat ı için geçerli) Fazla miktarda hormon salgılarlar uzuvlardaki ağrılar hava şarklarına göre daha üzün süre ağrılar hisseder, kötü alışkanlıklarını olan kişiler bu saatteler de……..Kullanmama hiç kullanmama, Kahvaltı arkası…..damarları daha çabuk daraltır…(Kalın bagırsak mide)

Saat 09.00 Vücudun dinç olduğu saatler, Dıştan gelecek tüm zehirli artıkları göğüsleyecek güçtedir. Direnci küvetlidir…Toplantılarda saatlere uyduysa o toplantıda ve başarılı imtihanlarda başarısı daha iyi olacak…(Pannkrans,dalak bagırsak)

Saat 10.00 Vücut organizmaların en hızlı olduğu saatler hareketlere hazır durumdadır ,fazla enerjiktir, vücut yüksek ısıya ulaşmıştır ,verimlilik en üstedir, kısa süre bellik iyi durumda insan üstü mucitlik, başarı üst seviyeyi ve dinamik eder olur dikkat edecek durun bu saatlerde mikrobik (nazar) enfeksiyon kapananlar dır, anı ağrılar maruz kalabilirler. (Karaciğer dalak bagırsak)

Saat 11.00 Vücudumuzun tam formunda olduğu saat tır ,Kalp ve dolaşım o kadar zinde durumdadır ,yapılan muayenelerde kalpteki bir bozukluk gözden kaçabilir sanki savaşa durumdasınız başarıdan başarı içi dolu haldesiniz onun için hızlı panik erde hazırlanın…(Kalp, mide )

Saat 12.00 Vücudun dinlenme saat, dikkat azalır uyku basar midedeki aşıt fazlalaşır bir şeyler atıştır sakta baş tarafta kan azalır hemen sakince oturun kulak meme uçlarını aşağıya çekerek masaj yapın ,afif uyku çekin özel sıkılmış meyve suyuyla sindirim sistemini çalıştırarak mide asitti ni atın. (kalp bağırsak)

Saat 13.00 Vücut formdan düşmüştür % 30 kayba uğramıştır bütün organlar en alt düzende çalışmaya başlar, Sadece safra, mide öğle yemeğini hazmetmek için faaliyette mümkün oldukça az yemek sulu yemek salata türü yemek ayak üstü hazır yemekten kaçınmak, günlük temiz cam şişelerde su içmek yoğurt yemek sindirimi zorlayacak ısrarlı yemekten kaçınmak…Mümkünse işe başlamadan önce yürümek… (Bagırsak kalp)

Saat 14.00 Kendini bitkin hissedebilir, tansiyon hormon düzeyi düşmüştür, hekime baş vurularak, önerilerle ilaç kullanmayın, bazen de acı ağrıyı az hissedebiliriz, vücudu zorlamayın, bana bir şeyler oluyor deyip panik hareketler etmeyin. (Böbrek idrar, gözlerinizi dikkat edin).

Saat 15.00 Dinlendikten sonra yeni yapacak işlerinize adapte olma zamanı ,işinize en yakın andasınız, Enerjiniz geri gelmiştir ,ikinci kez verimlilik saat tindesiniz, bu sabahkinden azdır. (idrar kesesi, gözler ,kalınbağırsak dikkat edin.)

Saat 16.00 Spor faaliyeti için en iyi saattir, Tansiyon dolaşım çok iyi durunda ve saatindedir ,Antrenmanlar, için en iyi zamandır ,ilaçların asit, ilaçların sağlık için kullanılacak zamanlarıdır.. Doğal gıda sıkılmış meyve suları tesir etme saatidir. (Böbrek gözler)

Saat 17.00 Organların en üs faaliyette küvetiniz artar, oksijen harcanması fazlalaşır ,böbrekler ,mesame çok hızlı çalışma saati tırnakların saçların çok çabuk uzadığı saatlerdir, midesinde rahatsız olan için dikkat edeceği saatlerdir. akşam saatine doğru ast fazlalaşır , mide ülserleri dikkat etmesi ,bu saatlerde beslenmeye dikkat edilmesi .(Böbrek göz mide, dikkat edilmesi)

Saat 18.00 Akşam yemeği için iyi bir saat tır, pankreas bu saatte aktif tır, karaciğer alkole karşı her zamankinden daha hoşgörülü ve dayanıklıdır ,kötü alışkanlıkları bırakacak saatlerdir.(Mide)

Saat 19.00 Tansiyon nabız genellikle bu saatte tembelleşir, akşam yemeği afif yenir, beslenmeye dikkat edilir, bu nedenle tansiyon düşürücü ilaçlar konusunda dikkat edilmesi ,bu ilaçlar tehlikeli, olabilir, sinir sisteminde etkili olan ilaçların tesir derecesi bu saatte oldukça hazladır,(Kalp ,mide)

Saat 20.00 Karaciğer deki yağ düzeyi düşer ve harcanmış kan kalbe tekrar her zamankinden daha fazla akar Alerjisi olanlar ve astımlılar ilaçları bu saatte almalıdırlar, etkisi hemen görülür, antibiyotiklerde az dozda alınsa bile etkileri en üst düzeyde olur. (Mide bağırsaklar)

Saat 21.00 Sindirim organlarının günlük görevi sona ermiştir, Davetleri sevenler dikkatli olmalıdırlar , Yenecek her şey midede sabaha kadar hazmedilmeden kalır. Ve bu durumda tehlikeli sinyalleri çalar ,bağırsak sahasında mukozaya hücum ederler o yüzden bu saatte kilolu alanlar yemek konusunda dikkat etmelidirler. (Bağırsaklar mide )

Saat 22.00 Bu saatte vücudumuzun emniyet amiri akyuvarlar aktiftir sayısalı azaltmak için gereken bitki meyveler en uygun saatlerdir, besinler meyveler bitkiler vücut da alkole donuşum olabilir, kotu alışkanlıkları var ise kesmeleri gerekmektedir, bu saatlerden sonra vücuda almış olduğunuz her kötü şeyler vücudu ömrünü azaltır.. Çünkü bu saatte vücuttan zor atar.. yağlanma artar..( Mide bağırsaklar böbrek )

Saat 23.00 Vücut gün boyu aktif bir şekilde çalışmış hormon salgılamıştır artık durma saatine girmeye hazırlanmaktadır ,Bu saatlerde sakinleşir, gevşemiş dinlenme saatine girmiştir. mide bağırsaklar yavaşlamış ,faaliyetleri durmak üzerindedir, vücut ısısı düşer, Tansiyon ,kalbi yavaşlamaya, sancılar bu saatlerde artar, son hızla hormon sarfe der. Ağrılar artar…(Göğüs ,kalp, mide)

Saat 24.00 Uyuduğumuz sıra deri hücreleri devamlı çalışır, gündüzlerinden, daha sık bölünürler, bilinç altı bu saatte başlar, ilk saatten itibaren, son saatlerde huzursuz yatışıyla bilinç altı ,baskılar görerek, ağırlık basar, huzursuz korkular görür, ondan dolayı ağır yemeklerden yatma sırası ve bu saatlerde yemek yemeyerek huzurlu uykuya başlarsınız. (.Beyin, mide )

Saat 01.00 Verimlilik en alt düzeydedir, şu anda çalışanlar hata yaparlar dikkatli olmalılardır, dikkatleri son derece azalır, vücut kendini uyumaya hazırlar, kısa süre derin uykuya dalar, zor uyumaya çalışırsanız uykuda ağırlık çöker .Uyku getirici yoğurt yenir. (Beyin kalp, mide)

Saat 02.00 Araba sürenler bir saat dikkatli olunur , yolda olan sürücü dikkatli araba sürmesi kısa bir mola vermesi, çünkü görme zorlaşır, görmeye karşı tepki yavaşlar, Trafik kazaları bu saatte artar ,vücut soğuğa karşı aşırı derece aşırı derece uyarlıdır ,çabuk üşür, fakat bu saatte deriniz zariftir. (Cilt, beyin, kan )

Saat 03.00 Bedensel ve ruhsal karanlık safhadır. Hormonun salgılanması bizi tembelleştirir, ve oldukça kararsız yapar ,karamsar fazlalaşır. ( Beyin mide )

Saat 04.00 Stres hormonunda enerji kazanır, krizler 4 le 6 arası fazlalaşır, Tansiyon oldukça artar, kalp damarları çabuk gerilir, hamile adınlar durumu değişiktir bu saatler artar ,çok sakın rahat olmalı..( Beyin..)

Saat 05.00 Bu saatte erkeklik hormonu artar, stres hormonlar hızlı faaliyete geçmiştir, Bu hormon 10 kart atmıştır, Vücut harekete geçer, kaybolan enerji yerine gelir, yeni güne hazırdır…( Sinir sistemleri, dolaşım.)

Dikkat edilecek ve alınacak yenecek guruplar…Tahıl ve ekmek gurubu, süt ve yoğurt, Et gurubu, Sebze meyve gurubu, DİKKAT Yağ ve şeker gurubu…

Evinizden altı adet yağı eksik etmeyin Lavanta ,Okaliptüs ,Defne, Mersin, Kekik, Toros nanesi

Bitkilerden Kına kına ,çörek otu ,sarı kantaron ,sarımsak ,kırmızı soğan

Kekik,: uçucu yağ (timol, kavraknol, simol, barreol, piren), tanen, acı madde, glikozitler, reçine

Kına kına Kına kabuğu: kinin, kinindin, çinkonin, çinkonidin, glikoz, sakaroz, kinavoz, reçine, tanen, kinik asid, kinotennik asid, reçine

Sarı kantaron (sweet joe pye ) Amerikan yerlileri Ateşli salgın asıl ise bilerek yerlileri yok etmek için salgın virüs çiçek hastalandıklarında kullanılan bir bitki ve bu gün ilaç firmaları bu ilacı yapmaktalar ama kimsenin aklına gelmez.. “Bunun üzerinde çalışmak gerek ve kına kıan kabugunda."

Doktor önerisiyle.

Her bitki, insanoğlu için bir şifa kaynağıdır ve bitkilerde insan sağlığına iyi gelebilecek pek çok madde vardır. Aynı toprakta yetiştikleri; aynı suyu, güneşi ve mineralleri aldıkları halde her bitkinin farklı özellikleri; farklı bir tadı, kokusu vardır.

Bu gerçekten yola çıkarak öncelikle kullandığınız bitkisel ilacın “Allah’ın” izniyle şifa taşıdığına inanmanız gerekir.

Bu inancın ortaya çıkardığı manevi güç ve enerji, kullandığınız ilacın şifa etkisini artıracak ve mucizevî sonuçlar doğuracaktır .

Yapamıyorsanız yaratan insan oğluna akıl ilimle enerji dolu insan oğlu göndermiş ,sadece Aile hekimlerinize, psikologlara, Doktorlara, diyetisyenlere ,ilim, bilim vermiş ,sadece yanınızda, inanın hastanelerde girişlerde sadece psikolog doktorlar bulunsa hastalık % 50 azalır... Korku ve endişe hastalık hastası yapıyor...

Bunun için bir çoban olarak proje düşünerek ve gelişme kısa.. Yıl 2013 bir sanal hastane kurmaktı global yayıncılıkla ama ben çoban olduğumdan hiçbir erdem bulamadım.. Bu zihniyet kalmadıkça hep denecek dünya bilim adamları bunu şunu diyecek duracaklar sonuç yok sadece göstermelik ödül ama gelecek virüslere çare olamayacaklar..

Her kez yazar anlatır yazan anlatılanlara bakin hepsinin cebinde muhakkak ilaç vardır, ya şeker ,kalp, vd..

Nimetlerin hikmetlerini tanıma yolunda atacağımız her samimi adım bize tüm şifalı bitkilerin insan oğlunun verilen ilmiyle sırlarını açacaktır inşallah. Kâinatta ve içimizde saklı olan enerjiyi keşfedip aralarındaki ilahi münasebete vakıf oldukça her şey daha iyi anlaşılacaktır.. Yeter ki ayrıştırabil işte o zaman senin sağlığındır. İçindekiler ve Kimyasal etkiler

selcuk uysal çoban saklı şifa

 

Dünyada Bunlarda görünmeyen fırsatçılar kimi çalar kim oynar

Bitkisel yağlar Evinizde hiç eksik etmeyiniz Lavanta gerçek, defne gerçek, okaliptüs gerçek çat ağacı yağı gerçek bu yağları gerçek demem şudur ki ben çoban dağlarda kendi bölgemde zamanı gelmiş bitkileri alarak yağ çıkarma atölyeme götürerek yağ çıkarmaktayım buhar sisteminde çıkartarak ambalajlara alarak istek doğrultusunda göndermekteyim örmek bir kilo yağı 350 TL vermekteyim nasıl olurda benim yağımı 250 tl verir ben 350 tl ye satarken gereken yerlere vererek nasip bu kadarmış der şükür deyip bir dahaki sene bol bereket var dersek te benim malın başkaları tarafından 250 tl satılırken adamların kat hamamları oluyor hep sormuşumdur kendime..

Geçmişten beri gelerek bir araştırmamda o kişilere mal vermez oldum ne den derseniz yaptıkları işe sanki bende ortak oluyorum hislerine kapıldım ve vermez oldum bazen de içinden gelmeyecek şekilde kendi ihtiyacım kadar yaptım..

Adama satarım adam bir seyrettir o da bir adama satar seyrettir o da yetmedi oda paketlemeye satar ne oldu dersen oldu sana maliyet litresi 100 TL tabi satar oldular 250 TL kullanıcı alır ne işe yarar dersen sadece şifa yerine her türlü hastalık.. Sadece bir araştırmayla ne ne kadar sağlam oluşlarını görürler bir de kozmetik yerine şifa diye içenler var bir de ne derler ya “kardeşim içme olsun içinde ne olursa olsun ben şifa yerine içiyorum” der artık buna da bir şey denmez..

Akıl mı yoksa yerde süpürülen çöp mü. Akıl yaratan sana en değerli düşüne bilen akıl verdi bedene yaptığın zarar ne beden zarar gördüyse aklına şifa aramak ne.. Sonrası mı göz görmez kulak duymaz kılcal damarlar kaslar kemik bertaraf nerede dersen ya o geçen ay rahmetli oldu der dersin hep karşına çıkacak.. Var git beden aklına sahip olmadan akıl bedenine sahip olsun..

Ha şimdi ne yapıyorsun derseniz sessiz dağlarımdayım bazen şehir’e insem de bir yerlere gitsem de toprak ve arılarıma ektiğim fidanlara giderek onlarla doğaya temiz hava nasıl veririz istişaredeyiz.

LAVANTA FİDE EKİMLERİ SAKLI-ŞİFA TV

Ekim alanları Adana / Eskişehir sivri hisar

LAVANTA YAĞI

İdrar arttırıcı ve romatizma ağrıları dindirici etkileri vardır. Baş ağrısı stres ve kas ağrıları için iyi gelir ayrıca güve ve sivrisinekleri uzaklaştırmak için kullanılır. Hassas ve yağlı ciltler için tavsiye edilir. Akneleri ve vücuttaki kötü kokuları giderir. Cilde sürüldüğünde ateşi düşürür. Saçtaki sirkeleri gidericidir. Kozmetik amaçlı esans ve banyo yağı olarak kullanılır.

LAVANTA BİTKİSİ:

Latince Adı: Lavandula angustifolia

Ballıbaba iller familyasındandır. Kışın yapraklarını dökmeyen 20 kadar çalımsı görünüşlü çok yıllık bitki türünün ortak adı lavantadır. Bu türlerden bazısı ülkemizde de yetişmektedir. Gövdesi dört köşe kesitli, yeşil renkli ve hoş kokuludur. Grimsi yeşil renkli, ince uzun ve hoş kokulu yaprakları; uzun sapların ucunda seyrek başaklar oluşturarak yaz aylarında açan, çok kokulu, lavanta mavisi renkli çiçekleri vardır. Bitkinin gövde, yaprak, sap ve çiçeklerine özel kokusunu veren, bunların üzerinde bulunan küçük yıldızı tüyleridir. Lavantanın sonbaharda olgunlaşan küçük meyvelerinin her birinde, dörder adet fındıkçı şeklindeki tohumu yer alır.

Lavanta, içinde bulunan uçucu yağın damıtılmasıyla elde edilen lavanta esansı (lavanta yağı) parfümeri endüstrisinde önemli bir hammadde olarak kullanılır.

Bu şifalı bitkinin iyileştirici gücü günümüzde lavantanın yağından alınmaktadır. Bu yağ, lavantanın çiçek, yaprak ve gövdesini kaplayan yıldız biçimli minik ve parıltılı tüylerindeki bezeciklerden damıtılmaktadır. En iyi lavanta yağı, ince yapraklı lavanta ve karabaş lavantası türlerinden elde edilmektedir.

Faydaları ve Kullanım Şekli: Sinirleri yatıştırıcı ve spazm çözücüdür. Özellikle depresyonla ilgili aşırı sinirlilik durumunda yatıştırıcı olur. Uykusuzluk halini giderir. Stresle ilgili baş ağrılarında etkili bir iyileştiricidir.

Bitkinlik ve güçsüzlük durumlarında, merkezi sinir sistemini ve dolayısıyla vücudu güçlendirici bir toniktir. Saman nezlesini geçiştirmede etkili olur. İştahı açar, sindirimi kolaylaştırır. Mide ve bağırsaklardaki gazı söktürür.

Kusma refleksini bastırır. İdrar söktürücüdür. Böbrekleri temizler. Öksürüğü kesici ve ateşi düşürücü etkileri de vardır. Bütün bu etkileri sağlamak üzere, lavantanın taze sürgünleri yaz başında ve çiçekleri iyice açtıklarında toplanır. 35 C dereceyi aşmayan sıcaklık ve gölge yerde özenle kurutulur.

Birbirine karıştırılan kurumuş sürgün ve çiçeklerden 1 tatlı kaşığı alınıp üzerine 1 bardak kaynar su dökülerek ve 10 dakika süreyle demlendirilerek bir in füzyon elde edilir. Bu in füzyondan, günde üç kez birer bardak içilir.

Romatizma, burkulma ve kırık yerlerinin ağrılarında rahatlatıcıdır. Bu durumlarda faydalı etkiyi sağlamak üzere, lavanta çiçeklerinin damıtılmasıyla elde edilen lavanta esansı (lavanta yağı) kullanılır.

Bu yağ içilmez. Yalnızca şikâyetle yerlere, elle ovularak dıştan uygulanır. Reçellere çeşni katmakta kullanılır. Kurumuş çiçekleri, lavanta torbalarına ve çiçek buketlerine, kokulandırmak için konulur.

Duyarlı ciltlerde hücre değişimini hızlandırmak ve aknelere karşı antiseptik olarak kullanmak üzere tonik suyu yapılır, küvette hazırlanan banyo suyuna katılır. Çay gibi demlendirilip baş ağrısını hafifletmek ve sinirleri yatıştırmak üzere içilir.

Lavanta, uzun süreler uçup gitmeyen kokusuyla böcekleri kovan, aynı zamanda ev ve sokaklardaki kötü kokuları gideren bir bitkidir. Lavanta uzun zamandan beri tıpta kullanılmaktaydı. Yarım baş ağrılarının hafifletilmesi ve beynin banyo edilmesi için şakakların lavanta ile ovulması tavsiye edilir.

Devamı  LAVANTA FİDE EKİMLERİ SAKLI-ŞİFA TV

Bir de ticari boyutuna

Arazileri değerlendirin az uğraşla çok kazanmak isteyenlere ne kadar kazanmak istersen iste doğaya kazandığından on kat fayda sağlamak tasın bu da senin doğaya o kadar yaklaşmandır..

Gider sadece senin onları ne, ne kadar sevmende buda çok mu zor ilaç istemez gübreleme istemez dolu kar vurdu don vurdu derdi de yok senin yatağı sevdiğin kadar yatak sevmez nereye ekersen topraktan çıkar taşlı çakıllı yolu sevmezsin ama oda hiç tasa etmez alırsın bir arı kovanı arılar bal yaparken balını şifa edersin birkaç tanesi sokar sağlığına giresin çanın çok sıkıldı biraz hava alayım dersin o ne bir bakarsın havada çok Kırlı atladım mı bahçeye gelsin mis gibi kokular daha çok ekmek istersin para pul yok bitki aromatik sınıfına girdiğini içinde düşünmeden uygularsın programı dersin acaba şu dağları bana kıraya verirler mi verirler veriler dersin coşarsın bir bakmışsın oralarda neşelenmiş arılar böceklere bu dünyada tarın misafirlerine kolonilere dünyalarını kurarsın kışın hayal kurdun beklersin baharları ister son bahar ister ilk bahar..

Hala ne duruyorsun dersine çalışma zamanı…Ne nerede sık sorularıma cevap verecek yol gösteren dersin okur ararsın..


Devam edecek
Sivri hisar Lavanta bal Tanıyalım

Devam eder kendi sayfasında.. selcuk uysal çoban saklı şifa


 

 


 

ZİYARET İSTATİSLİĞİ
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam73
Toplam Ziyaret1245458
SAAT NERDE NE ZAMAN
HAVA DURUMUNU BİL
ALTIN GÜMÜŞ BAKIR DAN ŞAŞMA
AlışSatış
Dolar16.703816.7707
Euro17.458117.5281
ENVİDA TOKEN
 https://www.sakli-sifa.com
DRİVE MİNİNG
 https://www.sakli-sifa.com