• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

VARANLAR 2000 MİLENYUM 2019 DİJİTAL DÜNYA


                     https://www.sakli-sifa.com 
 https://www.saklisifa-piriiworld.com


                      VARANLAR 2000 MİLENYUM 2019 DİJİTAL DÜNYA

   Bu gün yaşama hayata şaşma bilirsen kara günde bile huzurlu kapılar açılır

1200 sayfalık Varan dosyası başlıyor önce bir hatırlatma saklı şifa sırlar kitabin dan 40 yıl önce başlayan 2011 2013 te yayınlanan ve çok ikazlarla vurgu yapan ve bu güne 2000 Milan yum zamanı arkasından hoş geldin dijital dünya.

Varanların içinde Önce Türk Türklüğün içinde var oluştan beri gelerek ve ileri gitmekte ve bu güne kadar devletler, imparatorluk, cumhuriyet, yaşayan yaşatılan sancağı bayrağı elinde tutan ve birlikte yaşayan kardeş olanın Türkiye de yaşayan hepsi yer alır kimse tek sahip değildir.

(Artık dijital dünya içinde yer almak isteyen düzeni kurmak isteyen güçler ve ülke içinde o güçlere çalışan ve şimdi eski hala eski dünya olacaklar hepsi birlikte bir olup şimdiki dik duran hükümete oklarını fırlatanlar şimdi tüm kesime sormak lazım şimdiki dünya haline bakın varanların içinden musibet, terör, ırk, kimlik, deniz ihlalleri Akdeniz kara deniz Suriye Lidya ,haklarını ve baskılara dik duran uzun adama ideolojileri farklıda olsa yıkmak parçalamak için, birleşenlere sorun (şimdi karşı geldiğiniz fikirlere yarın yarınlarınız varsa ise gelseniz de karmaşık dünya içinde yaşayan hayat insanlık emperyalizm güçlere ideolojileriniz her telden çalarken hep bir nasıl olacaksınız) şimdi sorun yaşam hayatınıza..

Gene de doğa sizleri korumakta yüz milyonlarca yıl önce sizler yok tunuz şimdi geçmiş insan ırkından buyana gelen insan ve insanlık nefis çıkar şan şöhret için geleceğini çöllere atmakta insanlık..

Yaşam hayatın şifresi bilmek “yaratanın ilkelerinin” içinde bilmek ise kara günde bile sağlıklı yaşam verir..

Sorarlar şifre derin olarak ne..

 (Hayat yaşam her gün sizlere öğretiyor farkında olmadan şeytan dünyaya akılla para şan şöhret kin kibir bıraktı ondan yaşam şifresini göremiyor öğrenemiyoruz şifre ise yazdığımın ve 1200 sayfalık varanların içinde )

DOĞAYLA SAVAŞ HALİNDEYİZ EĞER KAZANIRSAK KAYBEDECEGİZ.

“Bırak yiyeceğin ilacın olsun ve ilacın yiyeceğin olsun”

( M.Ö.400 ).Hipoktrat modern tıbbın temellerini attı. İnsan vücudunun doğuştan kendini iyileştirme kapasitesinin olduğuna inandı .”Öncelikle vücuduna zarar verme" .”Yiyeceğin ilacın olsun ”.”Hipokrat Yemini” tıp doktorları tarafından hala ezbere okunur.

Hipokrat’ın zamanından beri hastalıkların tedavisinde yaklaşımınız her nasılsa değişti.

Bugün doktorların beslenme eğitimi varsa bile çok az .Modern tıp her hastalık için bir ilaç etrafında dönüp duruyor .Ve hastalık endüstrisinin devam etmek istediği yol bu. Bir kere soru sormaya başladın mı ,bir daha durduramazsın .

2000 yıları Görüyorsun ,asıl mantıklısı sağlıklı olmak fakat sağlık para getirmiyor .Kalp ve kanser Amerika’ da ki ölüm oranı en yüksek iki hastalık ek olarak 2 yıl.39.000 kişi gereksiz ameliyat ve diğer hasta hane hataları yüzünden ölüyor.80.000 kişi hastanelerdeki diğer enfeksiyon yüzünden ve şok edici olan,106.000 kişi ters ilaç tepkimesi sonucu ölüyor.1.Kalp hastalığı:652.486 ölü.2.Kanser: 553.888 ölüm .Ve beslenmeyi dikkate almayarak bu insanlara çok büyük zarar verdi.

D.r Linus Pauling:”İdeal beslenme yarının ilacıdır .”Dünyadaki her insan ,her kültürden ,dinden ,ülkeden herkes biliyor ki, ne yiyorsan o sundur....

Öncelikle daha önce aldığınız vücudunuzun bazı organlarını tahrip eden ağrı kesici, depresyon ilacı, antibiyotik, gibi ilaçları ve hayatımıza bir şekilde giren kimyasalları terk etmeyi, vücudunuzu temizlemeyi tavsiye ediyoruz.

Çünkü o zaman bağışıklık sistemi canlanmaya başlıyor .

Bağışıklık sistemi canlandığında kimseye ihtiyaç kalmadan iyileşme, süreç kendi kendine işliyor. Bunun için tavsiye edeceğimiz bazı kürleri uygulayabilirsiniz.

NOT.. Şimdi 2019 Bağışıklık sistemini güçlendirme ilacı olmaz ,sadece , vücudunuza vermiş olduğunuz tahribatı temizlemeden Güç kazanmaz Meyveler besleyici ,sebzeler temizleyicidir.

 Maske de burun çok önemli kısa bir örnek uyurken başlar öksürük ayağa kalkar öksürük kesilir gün boyu aldığınız nefes geniz kısmında yatarken nefes borusuna gider orada iltihaplanır ve bakteri oluşarak nefes borusuna takılır orada başlar öksürük ondan sonra musibete yakın olunur maskeyi tam olarak takmak , ara uzak durmak uygulamak ve kulak teknoloji den uzak tutmak işte başlar musibetten önlem..  

Kimileri alternatif tip yok der kimse neden yok deri araştırmaz neden mi şimdiki 20 yıl öncesi şimdiki kanser vakası 25 kat artmıştır hiç akıllarına getirmez neden sorusu sadece nefis şan şöhret gelsin paralar SİZLERE AKILLA GELEN YAŞAMANIZ İÇİN KİMYASALLAR MI şimdiki kimyasalı dünyaya gelen nimet hikmetlerle ayrıştırarak birleştirerek yok olmayı hasta etmeyi plan içine katarken hiç mi kanseri yok edecek madde keşfetmediniz akıllarınıza bir sorun kanser oluşum her bünyenin içinde var var olanı yok etmek içinde bağışıklık tabi bu bağışıklığı yok edecek gıdalar ve maddeler keşfederseniz kanseri gelecek yüz yıllarda 50 kat daha artışı çok iyi bilmektesiniz tabi sağlık varsa para olmayacağını çok iyi de bilmektesiniz . 

Düşünülen tek şey hap yap para kazan buldum buldum de teknoloji de para bas Genler oynandıkça hastalıklar birbirini getirir .Sonrası gelecek nesil daha çok hasta. Şimdilerde söylenir baban dada vardı. Yakın yarım yüz yılda şunları duyabilirsiniz dedende dedemin atasında da vardı DER hala bir yolda koşar durursunuz..

Hop diyenlerden hap diyenlere öncelikle güven durmamak gerçekçi araştırmacı kişi ve kişiler hasta veya hasta olmayanlar öncelikle “hastalığı çözmek değil hastalığı tetikleyenlerle mücadele etmeyi keşfetmek”. .İşte o zaman kanseri yenersin..

DNA başlangıç kan kanına ve kan yapan organlarına ,organlarına zarar verecek maddeler madde bunlarla yapılmış gıdalar ve doğa yı bitki örtüsünü tanımakla çok iyi şekilde araştırmakla çözüme ulaşırsın ve ulaşılır..

Yok öyle tüm insan vücuda aynı değerler.. Her vücut ayrı değerler taşır..

Bu şuna iyi geldi bende kullanayım dersen sadece ilk duyduğun son duyacağın siren sesi olur..

Şimdi geldi musibet istenilen oydu ki savaşlar silah lobileri döndü ilaca ilaç lobileri döndü teknolojiye nerde var para kokusu ver oraya buraya önce dinleri ayrıştırdılar sonra ırkları ölüm korkusu sardırdılar aç kalma açıkta kalma verdiler pandomiyi çıktılar bandoyla emperyalizm kralların çığırtkanlıkları doymaz bilmeyen insan insanlık dışı maske üzerine maske takmışların dünyası sardı her tarafı o yetmedi karşılığı olmayan paraları da aldılar her tarafa korku açlık açıkta kalma korkusunu verdiler geçmiş savunma silahına karşı kimyasal araştırmayı çevirdiler insan üzerine artık dünyada para borçlanmayan devlet yoktu istedikleri kanunu istediklerini getirme (karşı gelene de topu tüfeğiyle fırlattılar okları ne var ne yok çullandılar ülke içinden ve dışından) emperyalizm kuklacı oynattı kuklaları başladılar insanlık üzerinde oyunlar oynamaya..

2000 yıllarından bu güne dünyada hastalıktan yanlış pardonlar verilen yan tesirler ölüm sayısına yıllık bir bakın anlarsınız ve bu günün musibetinden korkmaz korunmak için önce müsriflikten uzak korunmak için maske yaratanın ilkelerindeki temizlik kafi gelecek gerisi doğa halledecekti..

Bu günün musibetinden 10 kat fazla lık 8 ay ve bir yıllığına yüzlerindeki kararmış yüzler doymak bilmeyen para paranın geçmeyeceği dijital dünya ve  bundan sonra tek havuza toplanacak dünya zenginliği..

Bir algoritma geliştirilecekti teknoloji ,kimyasal gıda, mevzuatlar canlı canlı ırkını nasıl azaltırız ayrıştırırız ,devletleri yeni düzen veya devletleri yıkma parçalama evet bir pandonim yazılıma uyarlamaktı her türlü ölüme de pandonim derler, (lobileri demezlerdi ) saklandı insanlığın üzerine korku salındı..

Fırsat fırsatçılar kimi ilaç lobileri kimi de hap yap kazanlar kimileri de giydiler beyaz önlük oyuncakçıyken oldular herbaliz bitki uzmanı sorsanız ceplerinde ya kalp ilacı yada şeker doymak bilmeyenlerde de kolesterol ilaçları onlarında kazançların bir kısmı havuza fırsata fırsat veren fırsatçılara açtılar yolu.

Artık eski düzen yok 50 yıldan bu güne gelen alt yapılar yapılandırılan yerleştiren ve yerleştirmeye devam eden fırsattan fırsatları çıkaran emperyalizm bir avuç güçleri Var güçleriyle her türlü oyunlara girerek oluştan bu zamana kadar tehlikeli insanın 5 duyu organ sistemlerine  6 ci duyu da eklediler.

Şimdiye kadar hiçbir hastalığa ilacı yok oluşu sadece yardımcı yan ürünler varlığını bilen keşfeden insanlığın o an açısını dindirecek ilaç gıda bitkiselleri insanlığa inandırmak için her türlü promosyonlara girerek satış organizasyonlar yelpazesi açarak insanlığa inandırdılar o da 100 kişide 10 kişiye fayda olan ve 10 keşidede başka hastalıklar çıkar ve sonrası başarılı ameliyatlar deyip sonrası kesilen fazlalıklar ve sonraki belirtilerden başka şimdiye kadar gerekliydi ,gerekler gerektiren gerekler falan, falan uzar gider.

Kısaca sağlık varsa para yok gelir yok anlan taşır .Ama bilselerdi her vücuda göre bitkilerin şifasını bitkilerden yapılan akılla şifa dağıtan ilaçları ve bitkileri bu güne kadar keşfedilen tüm yaratılanları tanımış olsalardı bitkilerin ilaçların hepsi hem şifa hem de zehir olduklarını araştırıp ayrıştırılalardı sonsuz yaratılış gibi her verilen canlının şifasında gelmiş bilirlerdi bildikleri keşfettikleri tek şey sağlık varsa para olmayacağını..

Sermaye ortada hap yap para kazan felsefesi kalkmadan ve de geçmişten gelerek son noktaya gelen musibet fırsat asrını yakaladı doğa her zaman savaştaydı bu virüsler ve doğaya yeniledikçe insanoğlu da virüse virüsün gelsin diye kendi elleriyle nimetler hikmetleri doğada yok ederek ve de şimdiye kadar o yasak bu yasak denilen şeyleri hap yap para kazan bunları kullanarak kimyasallarla birleştirerek insanoğluna aşladılar virüste değişmiş olarak insanoğluna içlerine kadar girdi daha önceden bağışıklığı bozan gıdalar yeni yeni raf ömrü uzasın denilen katkılar ilaçlar teşhis konmadan yerine göre şifa bazen de şifa görünse de bilmeden bilinmeden insanın bir birlerine benzemeyen insanlık yapısına uygulanan tavsiyeler ve sonrası ölüm korkusu panik korku psikolojik tetikleyen akıl düşüncelere giren insanlık virüsün istediği ortamı hazırlamanızda insanoğlu..

Alın size dünya doğanın hiçbir şeye insanlıktan hiçbir ihtiyacı yok yeter ki bozmayın
bugün dünyanız sizin isteğinize göre değil yazmayacaksınız geçmiş zamanı yazarak şekli düşünenler bilmelidir ki.

Benim anı yazarken bilmediğiniz gibi zaman dünya aynıydı değişen insanlık zamanı, okuma anın ne zaman bilemediğin gibi okuduğun an ve sonrası anlarını bilemeyeceğe gibi dünya alemi küllüm iflas etmişken ve 7 .5 milyarı evlere kitlenmişken hala ülkenin zenginleşmesini istemeyen bir toplum varsa sadece kandırılmış ve ne önde ne arkada duran sadece orta kaybolmasın diye orta yolda bile yürüyemeyen sarhoş tekerlek gibi ahlak yapısı bozulmuş ve erdemliği bile kabullenemeyen insanoğlu ,insanları insanoğlunu aklını ve kendi aklını bile sıyırır sıyıracak duruma getiren insan elinden çıkan virüsler diğer fırsatçı fırsat virüslerde boş durmaz onların zamanı yok hep bir fırsat bekler..

Aklı sıra der eğitim, ama bazen de cahil der derler, yok o çok kurnazdır onun için her yol nefise akar.

Alem dünya topluluğu küllüm iken ülke halkın aralarında çıkan hiçbir zaman ortayı bulamayan , orta çizgide gidemeyen ,erdemliği bilmeyen ,ahlak yapısı her zaman her tarafa oynayan ,insanlık nefis içinde boğulan ,çıkar benlik içinde yaşamını çıkar doğrultusunda olan ne olur ne olmaz deyip bazen kara borsa ,bazen sabahlara kadar bekleyip gişelerden yaşamları için bilet alan, elle sayılacak kadar ufak düşünce akıllar akıllarıyla “transmisyon çelik gövdeye” her tarafa sıkılan cıvatalar ,başka güçlü dünya ülkeleri başka ülkelere el atarken ses çıkaramayan ,her tarafa oynayan cıvata dışta ve içte kendi çıkarına ise sabit dönen şekil alır alan ,kendi ülkesinde güçlenen ve başka ülkelere güçlü ülkesini daha güçlendirme yerine çelik gövdeyi sıyıramayan kendi cıvatasını sıyırarak hainleşen hainleşerek hainleşir .çünkü o gece “eskiye dönüş filmi esir esaret köle” filmine bilet almak için sabahlara kadar bekleyip bekleyen ve bazen de karaborsada bilet alan ne önden ne arkadan sıra numarası bilerek almayan ,kulağı duyar duymazlığa , gözü görür görmezliğe , kendi planlarında ön sırayı “kandırılmışlara ve masum insanları” yer tutanlar arka sıraları da kendilerini güvenceye alan elle fikirlerini her koşulda sağlama alan ne önde koşmak nede arkada durmak isteyen bazen de kendi cıvatası sıyırdığı gibi çelik gövdeyi sıyırmaya çalışan dış dünyaya hain danışmanlar vardır..

Sadece dünya toplumunu hepten sıyırdığı yakın zaman da görülecek çünkü bir yıl 10 ay der dururlar bazen de tv kanallarda da kendilerini pazarlarlar dünyada bu şu der ve konuşan adamlar sabit bir hastalığa uymayan sadece koruma amaçlı dense de insan eğitim olmadıkça gerçekten şifa olsa da buluşlar insanlığı sadece kanmaca kandırmacadır..

Hiçbir şey doğanın verdiği şifa dan başka şey yoktur doğa şifası ise teşhis insanları doğaya dönüş le virüsleri yok edersiniz oda insan bünyesini ve sizlere gönderilen ayrı ayrı şifa lı bitkilerde ayrı ayrı şifa dağıtanı bilmek lazımken gene ben, ben der duran insanlık her zaman 50 yıldan deri gelen ve gelecek virüslere yenik düşecek..

Doğa gene dünya döngüsüne de gene insan vücuduna uygun atmosfer verir ,havanın içinde bulunan oksijen den tutunda ozona kadar atmosferi insanlığa ortaya çıkarır (insanlık insanların elinden çıkan yapaylar ise bedeni zehirler ) “zehirleri atmak için ise sizlere 05 06 05 2020 zamanda ve gelecek bu aylarda ve harman sonuna kadar doğaya havaya görev verir sonrası da alınan şifalara ek olarak gel aylar içinde bitki örtüsü verir meyveler besleyici ve sebzeler temizleyici  ” bir bakalım insanlık neler yapıyor..

Toksinler ciddi sağlık riski yaratabilecek olup, haklarında çok az şey bilinmektedir. Üstelik de, iki veya daha fazla toksin bir araya geldiğinde daha güçlü bir etkiye sahip olup sağlığımızı etkilemektedir.

Dişlerimizdeki cıvalı dolgular, kök kanallarında anaerobik bakteri, antibiyotik kullanımına bağlı bağırsaklarda anormal bakteriyel flora, kurşunlu benzin kullanıldığı dönemde kemiklerimizde birikmiş olan kurşun, kanımızda dolaşarak karaciğer metabolizmasını bozan ilaçlar her geçen gün artmaktadır.

Sigara, alkol, hava kirliliği, stres, hormonlu gıdalar gibi daha sayamadığımız pek çok etken vücudumuzda toksin birikimine neden olur.

Bu toksinler zamanla vücudumuzun düzenini etkilemekte ve eklem ağrıları, yaşlanma, kilo, şeker gibi pek çok hastalığa davetiye çıkarmaktadır.

Devam edelim
Besinler ve İçecekler: İşlemden geçmiş hazır yiyecekler, kafeinli içecekler ve atıştırmalık şekerli gıdalar
Hava Kirliliği: Egzoz dumanı, sigara dumanı, yakılan kömür ve sanayi dumanlarından oluşan sis
Radyasyon: Bilgisayar, televizyon ve cep telefonları
Stres: Bedenin besin emme kapasitesini, dinlenmesini ve kendini onarmasını engeller


Gene devam edelim
Kronik bir yorgunluk hali, sık sık acıkma (bazen geceleri açlık hissi ile uyanma),Mide ekşimesi, gaz, hazımsızlık, şişkinlik ve geğirme yakınmaları, Vücutta ödem şikayetleri (şişlik),Aşırı ve sık yemek yeme arzusu, Baş ağrısı ya da migren nöbetleri. Rahatsız ve yetersiz uyku.

Gereksiz, aşırı hiddet, öfke hali. Sık sık değişen ruh hali (gün içinde mutluluk, mutsuzluk, sakinlik, öfke dalgalanmaları)Depresyon veya bunaltı ve kararsızlık hali, unutkanlık .

Belirli bir sebebe bağlı olmaksızın kilo alma ve verme. Tırnak değişikliği, tırnaklarda çatlama, beyaz lekeler, çabuk kırılma.


Saçlarda kırılma, kuruma ve aşırı dökülme. Tekrarlayan sırt ve boyun ağrıları, eklem ağrıları, kas güçsüzlüğü kramplar. Egzersize karşı isteksizlik .Sık sık idrara çıkma. Aşırı ve kötü kokulu terleme.


Göz altlarında koyu halkalar, gözde sulanma ve kaşıntı. Tekrarlayan deri döküntüleri, isilik, kırmızı lekeler, pullanmalar, kurdeşen atakları. Uzun süren öksürük .Boğazda yanma ve batma.

Endüstrinin giderek gelişmesiyle artan toksinler, insan metabolizmasının kendini temizleme kapasitesinden çok daha hızlı bir şekilde birikime yol açmaya başladı. Yediğimiz hormonlu gıdalar, soluduğumuz düşük oksijenli hava, içtiğimiz sular sonucunda bedenimiz kendisini temizleyemez hale geldi. Bunun sonucunda, vücudumuzun PH dengesi bozuldu; alkalik ortamdan asidik ortama doğru bir değişim yaşadık ve mükemmel vücudumuz da bizi korumak için oluşan bu asitleri yağ hücrelerinin içine hapsetmeye başladı.

Toksinler kan ve doku kirliliği oluşturdu. Kan kirliliği de mikroplar için gerekli olan üreme ortamını yarattı. Biz de farkında olmadan bu atıkları taşımaya başladık. Zaman içinde de kilo almış, iç organları yağlanmış, metabolizması yavaşlamış, ruh sağlığı bozulmuş, günden güne yaşlanan bedenler haline geldik.

Vücudumuzda oluşan hastalıklardan kurtulmanın yolu öncelikle kan zehirlenmesinden kurtulmaktır.

Birçok hastalığın nedenlerinin arasında kanın normal seviyesinin üzerinde toksin yüklenmesi sonucu olarak öngörülmektedir.

Vücudumuzda oluşan toksinler, asitler ve serbest radikallerin bir bölümü deri, böbrek, ciğer ve bağırsaklar yoluyla doğal olarak vücuttan atılır, fakat tamamı atılamaz , elektroliz yöntemi sayesinde ise, bedenimizde kalan atık maddeleri sağlıklı bir biçimde vücudumuzdan atma ihtimalimiz artar.

Uygular ve her şeyi yerinde yaparsanız tamamen kalkar. Bol yürüyüş ,orman gezintileri, deniz kenarları evi sıkça havalandırmak bol temiz tütsülerle evi tütsülemek ve evin içinde oluşacak elektronikleri yattığınız odada bulundurmamak çoğunu diğer odalardakilerinde kapamak..

Yapay atmosferler ise hep anlatırlar bunlar ise sadece insanların 100 kişide 10 kişiye uyar kötü değildir uyumluysa anlatılırsa her kese anlatılmış umut vermeden yaşam sunar..

Ozon oksijen cihazları üreticileri ve satıcıları ozonu tanımlarken sıklıkla yanıltıcı terimler kullanırlar. “Enerji verilmiş oksijen”, “saf hava” gibi ifadeler sanki ozon oksijenin sağlıklı bir türüymüş gibi anlamlar ortaya çıkarır.

Ozon oksijenden çok farklı kimyasal ve toksikoloji özelliklere sahip zehirli bir gazdır. Çeşitli federal kurumlar ozona maruz kalma miktarını sınırlayan sağlık standartları veya öneriler.


Bu kimyasal özellik yüksek konsantrasyondaki ozonun vücut dışındaki organik bileşiklerle reaksiyon vermesini sağlar. Bu sağlık sorunlarına sebep olur. Ozon solunduğunda akciğere zarar verir. Düşük miktarda göğüs ağrısı, öksürük, nefes darlığı ve boğazda tahrişe neden olur. Astım gibi kronik solunum yolu hastalıkları daha da kötüye gidebilir ve solunum yolu enfeksiyonları ile mücadelede vücudun yeteneğini azalır. İnsanların ozona hassasiyetleri farklıdır.

Ozona maruz kaldığında sağlıklı insanlar bile solunum problemleri yaşayabilir. Egzersiz sırasında ozona maruz kalmak, daha fazla ozon solunduğundan daha fazla olumsuz etki eder.

Ozonun zararlı etkilerinden kurtulmak, ozonun düşük yoğunlukta kısa süreli maruz kalınmasıyla olur. Yüksek yoğunlukta veya uzun süre maruz kalındığında sağlığı daha fazla etkiler ve iyileşme ihtimali azalır.

En çok etken ise havada dolaşan frekanslar bunlar insan bedeninde çok çabuk kanı pıhtılaştırır sınır uçlarına kadar beden içindeki oksijen kanı parçalar ve virüs bakterilere beden yenik düşer ondan dır ki emperyalizm güçler daha çok frekans yaymak için dünya üzerindeki yüksek dağları almaktalar daha sonrası dünya dışı bir uydu ile istedikleri ülkeyi hasta edip daha çok bedendeki kanı tahrip etmek ve ülkeleri teslim almak onlar için teknoloji insanlığı ne ,ne kadar gelecekte geçmişi ne kadar unutturup din ırk ülkeler içinde yaratanı yaratılışla unutturmak tanrı ilahi gücü sahip olmak önce insanlığı nesih geldi deyip insanlığı 72 parçalayıp dünyanın sonu geldi deyip savaş çığlıkları atan zamana girmekte insanlık..

Bir tek şeyi unutmaktalar dünya yeni ve dünya bu güne kadar yaratan insanlık verdi bu dünyaya bıraktı daha önceki canlı varlıkların var oluşu gibi var oluş gibi yok oluşta yakın dan da yakın şu bilmelidir ki insanlığın yok oluş zamanı yeni insanlığın var oluş tarihi olacak..

Bu dünya hiç sahipsiz olmadı olmayacakta “ O” her şeyi görmekte ve duymakta..

Şimdi kirlettiğiniz doğa ya gelelim sizin için beden temizler bölümüne bakalım..

Tarih 05 06 05 2020 bu zamanı siz koydunuz ama doğa 4.5 milyar yıl daha sonra bir araştırmayla 7.5 milyar yıl yaş derler..

Desin dursunlar kısa bir zaman içinde milyar yıllar geçtikçe canlı türleri sıra ile yaşattı ve en kıymetli insanoğlun una kadar ve yaşam sundu yararlanması içinde nimet hikmetler sundu bunları anlaya bilmesi içinde 5 duy verdi ve bunları kullana bilmesi içinde akıl verdi düşünce düşünerek insanlığa sunmak için oku öğret insanlığa bir öğretici eğitmen verdi ve insanlık nefise kötü işler yapmaması içinde sevgili elçiler marangoz çobanlar .gönderdi.. Gene insanlık anlamadı insanlığın çıkardığı 6 cı duy Geçmişten bu güne gelen Habil kabil..

Ama sizler için değil dünyadaki diğer canlılara ortamı değiştirecek sağlık verecek ve anlar zamanlarda çıkan musibetleri yok edecek zaman vererek tüm canlılara bağışıklığı güçlendirecek atmosfer vererek her döngü zamanı verilen ortamlarında yeter ki tüm canlılara akıl şuurlu düşüncellere bedeninize zarar vermeden kurtulma an ve zamandır..

Bu zaman ise virüslerin kendi aralarında parçalanması ve bir canlı yaşamaması arayacak bulamayacaktır vücut artık bu virüse bağışıklık kazanmış olacaktır .Şifa arayanlar sıra ile şifalarını bulacaklardır. .

İnsanlık içinde ise önceden zarar verilmiş bedenler kısa geçici, ateşli virüslere kalacak ve gene dünyaya kitlerken virüs öncesi ve sonrasında zaman olacak musibet önceki hayatları yaşayanlar ve gelecek insanlık virüsler yenik gene düşecek düşürülecek ..

Olmamak için, korunmak için ,ne amaçlar varı bilmek için beden sağlığını için önce düşünmek bir öncekileri düşündüklerini düşünerek geleceğe adım atmak öncelik  spor yaparken orman ve deniz kenarlarını tercih edin ve yanız kalmayı tercih edin.. Vitrinleri gezerek spor olmaz hele matematik hesap işler de olmaz.

Birde bakın ben buradayım hele benlik hiç olmaz düşünce ve düşüncenize vakittiniz olmaya bilir korku panik hiç yapmayın sizin bedeniniz doğuşunuzdan beri var olan savunma silahınız var oda bağışıklığınız.

Sadece adımının sesini duy kalbin atışını. Terlerini hisset, ve 6 ci duydan korun.. İnsanlara uygulanan psikolojik bir eylem..

Der dururlar ne zaman geçecek evet geçecek ama gene gelecek akıl değişmedikçe bu devam daha şiddetli gelecek daha şiddetli gelişi değil siz bağışıklığı bozdukça geleni çok büyük görmenizi sağlar 6 duy.. Buda küresel benlik tek akıl üstü fırsatçılar hortlar..

Bir ülkeyi suçlar gidilir asıl ise kendi ülkelerin içine girmiş şirketleri satın almışları görmek sizin hal ise alınanları görünmez kılar ve akıl üstü insanlık ise akıl üstü kimler kim bunlar derseniz (akıl anlamanızın) hayal kurduğunuz pembe dünya içinde..

Musibet öncesi zalim zulüm ölümler ve her gün kronik hastalıkları görmeyişiniz bunlara sebebiyetleri görmeyişiniz “6 cı duy psikolojik ruh haliniz ve dünyayı saran musibet “bir birileri suçlar gidenler gelenler arasında insanları görmeyen zihniyet aralarından çıkan fırsat fırsatçılar. Biter mi sizce.. Bitmez sonsuza kadar.

saklı şifa sırlar kitabin dan var oluştan bu güne, akıl vücudu yönetsin vücut aklı değil, bağışıklık eşit ,var olan atmosfere göre ırka göre değişir cilt farkından ,ona göre verilmiş eşit dağıtılmış, bölümünden kısa alıntılar
selcuk uysal çoban saklı şifa. 


2019 şimdi 2020 gene aynı hatırlatma 40 yıldan beri insanlığı yok eden mevzuat gıda zaman daha sert kullanım gıdalara dikkat edin bilhassa beyaz veya kırmızı et dolaplarda uzun kalmış gıdalar kullanmayın kullanılacaksa eğer taze az tasarruflu gıdalar tercih edin yakın zamanda dağlardaki orman yemişlere ağırlık verin alıç erik ahlat böğürtlen kuşburnu (kan dengeleyici ökse otu sıcak suya koyun akşam için akşam koyun sabah için ahlattaki ve camlarda bulunan asalak ot ökse otu)ayva nar Trabzon hurması mayıstan gelen bağışıklık ağustos harman kışa hazırlık gıdalarınız bağışıklığı korumak için kışı rahatlatın .

Zaman yok zaman anlar değişti alışılmış düzen hiç olmayacak korkmayın panik etmeyin sadece istedikleri arayı koruyun maske kullanın kullanılan gıdalarda tasarruf sağlayın müsriflik etmeyin taze alın az alın telefon televizyon ses düzeni akıllı ev araçları kulağınıza hele yattığınız odanızda bulundurmayın çocuklarda gözle göremediğiniz göz algı renkler çocuk psikolojisini bozarak rahatsızlığa sebep taşıyacak site bölümünde 30 günde sindirim sistemini okuyun sizlere biraz daha sağlık yaklaşmış olacaksınız 

01 08 2019 da hatırlatıldı bu günü göç yolları başladı sıcak soğuk karanın hızla soğuması rüzgar fırtınaların arkasından gelen sert kışı aralıklı son sıcaklar ve değişen atmosfer yapısı eskilere göre değil yeni yapılanmada ve insanoğlunun geride bıraktıkları geniş bir virüs yayılmasını doğa önlemektedir.

Çıkar nefis peşindeyken tabi doğa da hep kendi yaşamını yenileyecek tavsiyelerle ve doyumsuz bir yaşam içindeyken bir sabah kalttığında hasta halsiz isen alerji isal mide bulantısı ateşliysen önce kan yapıma bak aldığın zararlı gıdalar ilaçlar bilinsiz üretim maddeler ürünler sizleri kısa zamanda an ve yarından sonra zayif ve güçlü demeden vurgunu vuracak hasta düşürecek..

İçinizdeki tuz mineral ve tuz enzimler savaşırken üretilen antikorlar savunmasız durumda kalarak daha çok hastalığa sebeplerini taşıyacak. Devamı var...saklı sifa sırlar kitabindan
selcuk uysal çoban saklı şifa  

              Eski yazılmış yayınlamamış ve Yeni bölümler 01 09 2020

                                  Geçmişten bu güne yeni bölümler

              2000 Milenyum dünyasından Dijital dünyaya hoş geldiniz 2019

Varan 1 Acık denizde kaynayan sular ve işlerine göre dünya bütçesi den fazla  para basıp dünyadaki  devleti devletçikler haline getirmeye çalışıp ülke ekonomisini dünya paralarını yukarı doğru hareketlendirmeleri ve o olmadı devletlerden borçları tahsilatı için diğer ülkelere saldırıya geçmelerini emir alan boyun bükenler  

Varan 2 Sağ gösterip sol vuranlar, o bu şu deyip top yekûn saldıranlar var olan zenginliği maliyet fazla deyip yok saydırmaya uğraşanlar her hareketi enerjiyi yok sayanlar volt tam deyip amperi güçsüz değerlendirenler (yemeğin tencere maliyeti bir de kazanın yemek maliyeti ) sizce hangisi ucuz kara denizin boydan boyu enerji bir araştırmada (nu hun gemisini ararken hava kabarcıkları görürler) ve ortadan silinir Artvin den Patnos Erciş enerji kaynamakta bu yerlerin hiç biri maliyeti pahalı değil bir başladı mı sonu gelmeyen maliyetler kaybolur Batman 59 sonrası dünya zenginleri bir yasa koyar kimler mi..

(Seni uyutanlar daha şimdi bilin yolun başındasınız başka güçlü denilen ülkenin 100 yılı gibi asıl ise gerçek uyutulmasaydı bu gün güçlü devlet yer değişmiş olurdu) Artık anlamak isteyen anlamamak istemeyenler arası geçen bir zaman perdesindesiniz.

Evet daha önce bilinen ve bu toplumu uyutan pişmişlerle uyutan destan ve masallarla uyutup uyanık ama bakar kör duymaz bilmez geçinen yöneten yöneticiler ve “gözleri açık uyumayan halkı için mücadele edenleri” ,her defasında dışarı destekli al aşağı edilen “halk birliği onlarda varda bizde neden yok diyenleri ” gene dışarı destekli içerdeki hainlerle birlikte darbeler muhtıralarla alaşağı eden ve de hala bitmeyen huyları devam ederek dış dünyanın yatırımlarla korkutan ve içerideki yandaşlarıyla birlikte kol kola gezen ve bir yolunu bulut gedik açmak isteyenler istedikleri gibi işleri yoluna gider sonrada gene dış dünyanın talimatlarıyla  yapılan zenginlikleri bir şekilde kapatıp beton dökmek için şimdiden çok yönlü oyunlara girmekteler..

Şimdi geriye dönüp bakalım vardı bu zenginlik Osmanlı tarifinden beri gelen alman mühendislerle tek tek belirtilen haritalar bu zamana kadar maliyet palı işiniz yaramaz üretim yapar maliyet pahalıya mal olur diyen ve hala savaş gemileri kömür yakarken ve 1900 ler de Osmanlının çizdirdiğini kabullenmeyen  ve devamını 1939 da ülke büyümesi % 20 ler dey ken savaşlara rağmen bir den sonrası  % den aşağıya hızla düşmesi sebebi tavanlara asılan beşiklerin ipleri.

İşte anlatıldı masallar daldın pembe dünyalara gelen geldi ve bir şekilde gitti gelende diş dünyanın talimatıyla getirildi apoletler sahte demokrasi sahteyle gerçek karıştı kimini hapse kimini muhtıra kimini asarak kimileri bir şekilde zaman ileriye doğru suikast evet gittiler bir şekilde liderleri gitti.

Gittiler ama ipleri tutan hala asılı kanca idi ara sıra verdiler ağladı verdiler mama sallayan sallatan göz kırptı sende yandakileri uyandırma doldur şekerle cepleri şeker al sana deniz kıyılarından arsalar ,hoteller biri git biri geldi ,bankalar borsalar indi çıktı ,bazen tek eldi ülkeydi parselleyenler çıktı serbest ekonomi olmayan üretimi 30 yıl geriden gelen ,bir iğne yapmak için verdi kızına damadına cal davulcu çal oynasın zurnalar beşik deki bebek uyusun binlesin müzikleri coşsun, her asrın geriden gelen teknoloji si gelen geldi 5 yıllık planlamayla verdiler parselleri böldüler madenleri uyandırmayın ha sakın yaptıkları büyümede bizim olacak aç kalmayacak şekilde verin korkutun açıkta kalmayı karanlıktan daha karanlık yapın görmesinler tüneldeki ışığı evet bazen Sakarya Fırat oynadılar bazen de aksiyon ye “Allah ye denizde kum ülkede para” yoldular yolmaya devam der beşikteki bebek büyümez uyanmaz ki mama gelmekte bilmez ki gelecekte erişim bozukluğunu yaşayacağını tek vitaminle yaşar durur..

Yıl 2000 ve artık uyanmak ister ama hala bir çaba var dışarıdan içeri içreklere gizlenmiş gizlendirilmiş bir birlerini tanımayan yaprak dökümleri asarlar bir birlerini satarlar  2 4 6 8 oyunları senaryolar yazılmış zaman içinde oynanacak oyunları sergilemek için karıştırılalar ortalığı kim kimin eli cebinde bilinmez 2008  2014  2016 baktılar bu millet hala bizin tavan da ki ipte beşikte verelim iyi kötü kötü iyi sahne oyunları kim doğru kimin yanlış der zamanlar içinde “ vardır bir hikmeti bir den çınar yaşlanmış ama gölgesinde bünyen çınarları (görmeyen şeytan melek yüzlü şeytanlar)ver yansın bu ülke hava sahasından terk etmek kalır der oyuncuları sergileyen senaristler “Oyun ,oyun içinde oyun bu halkın içinde gerçek demokrasi fidanları fışkırdıkça  başladılar kıvırmaya dış oyuncular başlarlar bir anda öğrenmişler halay çekmeyi kimi baştan kimi sondan zannedersin ki ip çekilişi oynamaktalar sonra bir bakarsın kör düğüm olmuşlar o ona çamur bu buna çamur bilselerdi bu güne kadar şeytanın balçık çamur çukurunda olduklarını atmazlardı çamuru ,BİLEYDİ BU VATAN BAYRAK HEPİMİZİN BU HALK OLDUĞUNU...

Bu topraklar 2000 yılık bazı güç devletler 350 yıllık kendi 100 yılarında ise aynı oyunlar içindelerdi ,çıktıkları sahaya oynamak isterler geçmiş dönemlerini dünya ülkelerine bazen kanan bazen kandırılan bazen de (lobilerle aracı ile) yalan makinelerine bağlansalar bile makineler bile yalan doğru ile karışmış kare kökü ile yanıltırlar.

Şimdi bakalım uyanan uyandırılan toplumu tekrar uyuturlar mı tek hücreli vitaminle beslenmiş isen gene uyutmak için seni bir şekilde uyuturlar çünkü tek hücre kanı olmadığı halde kanla beslenirler ,yardım bekleyen gruplar içinde yer alır , sanal dünyaların içinde büyütmek isterler ,biz biz deyip gelen gidenler grubuna kervanlardaysa bundan sonra vay ki vay haline sonradan gelenlerde gene dışarı oyunlara gelirse ne kadar zenginliğinde bir yanda masallar zincirine katılır gene piş piş uyusun da büyüsün büyümeyi beklersin ama büyüyemezsin SEN ,SEN OLADIKÇA . 

Varan 3 Paralel içinde paralel düzen kuranlar illa dış dünyanın sopasını yiyenler

Varan 4 Ayranı yok atla gitmeye çalışanlar sonrası ne olacak demeyen vatanı olmayanlar

Varan 5 Hocanın yoğurt çaldığı gibi, aslı yok yaylasında kervanı olanlar çöllerde avare dolaştığını zanneden cennet yeşil vadiyi unutanlar

Varan 6 Kaz gelecek tavuk yumurtasından olanlar danadan süt almaya çalışanlar sütü de yoğurt çalacak yüzler unutmuş maske maskeler içinde hangisine çalmaya çalışanlar

Varan 7 Yapılara yapılandırmalara yok yapmayın borç çok deyip borç batağında olanlar ve de oldum boğuldum diyenlere altın döviz alır kar eder hala battım etim diyenler

Varan 8 Buğday ambarını açıp il ilçede silo kurduranlar ülkeyi boş görüp durmadan para saçanlar nasıl olsa paraları geri keseleri doldururuz diyenler.

Varan 9 Silo içlerinde ne neler olduğu belirsiz sadece bekleyen nefis ağzı sulananlar ağızlara bal çalıp oyun havasıyla halay çekip oynayanlar .

Varan 10 Sonrası vatan gitti bayrak gitti sahte Sakarya Fırat diyenler ve kimleri kimlerden suçlayanlar.

Varan 11 Tereyağından kıl çeker gibi birbirini suçlayanlar la dolu dünyalılar

Varan 12 Bir ulusu yıkamadıkları gibi iç ve diş dünya bir olup vatan toprakları hariç Türk Türklüğü Türk toplumunu devlet öncesi yöneten yöneticileri yok etmek için birleşenler olmayan parayla paralar basıp dünyalıları kandıranlar

Varan 13 Hep sonrasını düşünüp refah huzur deyip hele bir günde düzelir deyip ilk kazdıkları çukuru sonrası altına kaçıranlar.

 Varan 14 Bu zaman asırda dünyadaki seçimleri şimdiki liderlerin değişmeyeceğini emperyalizm güçlerin oyununda (aksilikler çıksa da) her türlü oyunlara getirirler 2004 2008 2012 güçlü emperyalizm ülkeler daha önceki seçilememişleri bir şekilde getirirler (onlardaki para hep dik gelir istedikleri yere yatırırlar) geçmişler de  her yerde kanlı savaşan terörler kursa da kendi çıkarlarında dünyayı her türlü gevşemeden doğan boşluklardan ve her şekilde gelecek fasıl yıllara  daha kanlı silah ve ilaç lobileri veya her türlü lobileri istemedikleri ülkelere para ile ordu hükümet kurma kanun değiştirme o (ülkenin iktidarını yıkmaya) ve o ülkenin içindeki halkla seçilmişleri bile kandırarak veya yıllarca emperyalizme çıkar nefis için emperyalizm ülkelere çalışan elamanları girişimleriyle (basın yayın görsel her fırsat) ( bunlara uymayan liderleri içten her şekilde indirme içinde bulunurlar) fikirler ideolojiler kimlikler din ırk önceleri bir birleriyle kavga etseler de sonradan tekrar bir olamayacakları emperyalizm güçler birlik olup yıkacakları hükümetleri kurdukları 2 ,3 5 ,8 li oyunlarla yıkıp sonrası da onları da yıkacaklarını bilmeyen bir garip insan topluluğu bu yönetmek bu kadar yapışkan saltanatlı acaba öncesi ayna ya bakmayışları, aynalarda ki görüntüleri ne olabilirleri. 

Varan 15 Öncesi bir devletin yönetimlerini yıkamayışları sonrası kuracakları dünyaya (uymayan yönetimi şimdiden önce ekonomiyi sonra halkın alım gücünü zayıflatıp yıkmaya çalışanlar) ve ilerden gelen nefis teknoloji ağlarıyla beğenme beğendir me hastalıkları ve sonrası yok oluş ,teknolojiyle vücut içindeki kanları pıhtılaştırma pıhtılaşmayla bakteri üretme (deneyle ve örneklerle kısa olarak belinize dolayarak uçları 6 voltluk akü eksi artı uçları da iki ayrı bardağa uçlarını koymanız suyu kahve renk alması kısa süre sonra suyun kalınlaştığını görmek) tek bakır kablo değil entegrelerle dolu bir teknolojinin kulağınıza koyduğunuz kulağınızın 69 sinir uçlarına akıllı telefonla insan bedenine hakimiyeti bakteri üremesi ilk vuracak koku tat his görme duyma ve sınır sistemleri ) Ne kadar kan sulandırıcıda isseniz nafile daha bilmedikleriniz. 

Varan 16 Dünya da ki para miktarı emperyalizmlerin elinde oluşu ve sanal o paranın gölgesi fazlalığı yetmeyiş doymayış 30 yıldan beri gelen virüslü hastalıklar yeni bir havuz kuruluşundan adına da pandemin deyip dijital dünya paranın ötesi dünya pembe hayalleri ,günden her gün değiştirmek emperyalizmlerin bahis oynayışları lobiler ilaç silah din kimlik ırk soykırım ve 2019 doğan şimdiki neslin yaşam süresi 40 50 yılı yaşamıyla sınırlanması aslı kara iken ak olmaya çalıştıranlar ve bunlara kananlar denize bağlı ülkeleri diğer ülkelerden ordu kurup savaştıranlar sınır ülkelerinde bir şekilde bir birine düşürenler toplu dünya nüfusun yarıya inme planları..

Varan 17 Emperyalizmlerin oyununa gelip nefis için aldananlar amaçlarını bilmeden saldıranlar saldıran saldırtan hayallerini bilmeden refah huzur deyip kendi ülkesini parçalayacaklarını bilmeyenler ve gelecekte nesilleri olmayacakların ayrıntıları..

Varan 18 Kısa zamanda plan planlayıcılar ve insan ırkı nefise girişleriyle haritaların değiştiğini anlayanların hikayeleri, tüm dünyada ve yaşadığın ülkede devlet maaşını alanların ondan bundan şundan bundan olanların nefis içine gömülmüşlerin hainlerin hikayesi, ne oldum deyip bilip bilmeden kandırılıp nefis içinde lafların nereye gideceğini partisini ve düzenin kendilerini saltanat halkını yobaz cahil bazen aç bazen tok yetiştirme hayalleri içinde olan düşündükleri düşünür olanlar yobaz ve cahil içinde yer alan kişi ve kişilerin hikayeleri ve Sakarya Fırat la kendi ve başkalarının ideolojilerini yerleştirme planlayıcıları (bilim alim 100 yıl bu gün için geriden gelme 200 yıla çıkarmak 200 yılın başlangıcı ise kaybolan bilime yeniden sarılırken yeni dünyada tekrar bilimi adı cahilliğe düşürmek tabi istediğiniz dünya huzur kaldıysa) 

Varan 19 Geçmişte şu sokaklara köylü sarıklı girmesi yasak koyan şimdiki zamanda aynı yasakları çıkarmak isteyen zihniyetlilerin hikayeleri ve söğüt altı sohbetleri.

Varan 20 Geçmişte yazılan savaş virüsler bölümünden alınan ve sonradan gelecek tüm dünyanın tek planı var 2021 2023  2041 2051 2071 Tek küresel güç buna karşı duran tek Türk devleti içinde hainler barındırsa da “Hainler yakın olmak savaşın bilinmeyen sırları içinde olmaktır sahada eşit sayılırsın güçlerine rağmen” ve dünyadaki devlet İçinde yaşayan zulüm görecek ve birlikte direnecek joystick istihbarat en büyük silahtır direniş ve diriliş tir evet tek devlet Türk tür kısaca Türki’yedir Türk hikaye değil tüm kitaplarda yazan bir ırk o da Türk Türk bazılarının  istemiş oldukları gibi yazılmamıştır yazılmamışların bilinmeyen bölümleri koruyucu planları.

Varan 21 Bunlardan bu savaş virüsünden tek korunacak Maskedir maskeleri olmayanlar maske altında başka maskeler iç içe geçmiş aslı yüzünü hangi maskeyle korunacağını bilmeyenler.

Varan 22 Onların maskesi ise insanlık nasıbım almamışlardır maskelerin altında ihanet yatar. Kulağına gelen fısıltılardan korkma gelen fısıltılar sadece korkuları ve yıkmak için çırpınışlarıdır döğme yayık ayranı gibi çalkalananlar

Varan 23 05 mayıs tan itibaren ağustos ayına kadar bağışıklığın atıldığı zamanlar içinden çıkmaktayız şimdi ise aldığımızı korumak her kendine has ağaç kurtları vardır bu da bir hikmettir (sinek yoksa eğer incirde az olur) yola çıkalım her canlının bıraktığı iz yolu onun yürüme si için bıraktığı hücre yapısıdır artık toplama zamanı ve kışa hazırlık güçlü olmak lazım dağlar böğürtlen ahu dudu ayva ve nar artık sizleri kışa taşıyacak bağışıklığı koruyacak (sizlere bitmeyen bitmeyecek musibeti eylül sonrası devamı varı hatırlatmıştık )ve sizleri hasta düşürmeyecek, yemekleri bitkileri yıkayın ve haşlayarak yemek türü distile edin eti de koyarak yapılış tarifi1001 tat  organik yemek bölümünde okuyun yoğurt ve baharatı eksik etmeyin hepsi bölümde yazmakta korunmak için ev içinde okaliptüs kekik defne lavanta yağ pamuğa batırılmış ısı üzerinde  tutun sadece kapı bölümüne koymanız geçerli kafi gelecektir..(Yağ ise gerçek öz yağ tercih edin) Maske ve ara mesafe koymanız yeterli olacaktır.. Bunlardan fırsat üzerine fırsat çıkaranlar bunlardan kurtulma yapılacak hal durumları.

Varan 24 Ne aşı sadece var yoklarla rahatlama planları sonradan ne yapacaklarına nabız yoklamaları (bir aşı bir kişiye sentetik uygulanır dünya insanına bir o kadar da ayrı ayrı aşı gerekmektedir) artık sen cık işin içinden bil ki ilacınız gıdanız olsun kötü alışkanlıktan kurtulun hastalık hastası olmaktan hop bir ilaç aaaa bu şu deyip içmeyin okuyun hastalığınızı bulun tercihiniz ise yaşlı insanlardan örnekler ve bilgi toplayın onlar tecrübelidir. Ben, ben biliyorum deyip erdem olamayanlar dünyasında bir bilim adamı şöyle dediler le geçen zamanlar aaa hastalık bunu da böyle yapıyormuş dünyası dan  sadece elinizdeki evinizdeki akıllı cihazlara bakın kafi gelecek listeleri..

Varan 25 Onlarda kananlar kandıranlar sonradan vicdana gerip aaa pardon hiç yoktur bilgim diyenler inandığı mesleğini bırakıt başka işlere atılanlar  

Varan 26 1946 Biyolojik silahlar sonrası savunmadan çıkmış saldırı pandomi emperyalizm doyumsuz ekonomi kılıfına sokulmuş havuza toplanan dünya küresel güce dönüştürülmeye çalışan çalıştıranlar dünya bütçesi den fazla para basıp paranın sonu dijital dünyaya hoş geldiniz partisi 

Varan 27 Hep bir parmak çalınır ağıza bal 1956 1987 1997 2011 2020 Yıllar yılı kovalar hep aynı masallar yıl 2020 2043 te olsa aynı korku panik bazen bazı şeyleri hızlandırır ve balcık çukuruna bulaşarak etrafı bulaştırır bulanmış bulunacaklar 2051 2071 kadar uzanır dünya halindekiler pembe dünya dalarlar bir yandan nefisler dağıtılır kananlar kandırılanlar çıkar yolları.

Varan 28 Yapamadıkları yapmak için teşkilatlandırılma korku panik salma aynı musibet hastalık gibi iç organlarına hasar vermek vermeye çalıştırmak ve huzuru bozmak bozdukları gibi toplumla kendilerinin de yok olmaları kimi kimler mi nefis çıkar para şöhret makam şeytanların dağıttığı pembe hayaller.

Devamı bölümler halinde yazılmışlar yayınlanacaktır günlük ekler ayrıca eklenecektir. Yazılıma girmemişler ek olarak varanlar güncellenecektir.   

Ne yapsan da ne etsen de paralel paraleller devam eder nefis çıkarı terk etmedik ce. 

Atı yok bu arpa ne ambar dolusu nereden gelecek değirmenin suyu tabandan gelen yok ki taşırlar suyu beklersin buğday gelecek ekmek olacak diye yıllar yıları kovalasa da beklenir ekmek kırıntısını. 

Korunmak ise maske ara mesafe hangi dine inanıyorsan ibadet için temizlik giyim kuşam önem vermek bu her kitapta hatırlatıldı ve de en sevilen elçilerde ikazlarda bulundu her yazılan kitaba ayetlerle tasdiklendi gelecek yıllarınıza okuyun diye şeytan ise dünyaya siz bunlara kanmayın diye para mevki şan şöhret hırs kin nefret bırakarak içlerinize musibet şeklinde girdi ve maddeleşerek canlandı ve kendi balçık çukuruna çekti ve çekmekte şeytan kokunuzu alarak sizlere nefis şeklinde nefsinizi de çaldı bir yandan yok etti bir yandan çoğaldılar önce kimliğinizi adınızı kültürünüzü en önemlisi dininizi inan inançlarınızı sıra ile yok etmek kendi egemenliklerini kurma yolarına girmeleri artık her şey size kalmış “ya inancında ol yada olduğun gibi ol, yaba onların nefis yolun da” karar ise gelecek nesline bak ver kararları.. 

Gene yazarlar ,yeniden yeniler gelir ,kurdukça kurarlar, kaleyi yıkmak için, harç doz tutmamış ki hep eksik malzeme ,yıllar yılı .. 

Kulağına gelen korku fısıltılarını bertaraf et düşmanların çıkardığı korkularıdır sadece kaçarken çıkardıkları ayak sesleridir.. 

saklı şifa sırlar kitabi dan 01 09 2020 geçmişten gelen ve bu güne kadar ve sonrası yeni varan ekler 1200 sayfalık yazı dizisi
selcuk uysal çoban saklı şifa 

Gözler bağlanmış kulaklar tıkalı ağızları kitli

Acaba insanlık evrensel demokrasi arkasına almış parayı istediklerine göre yatırıp açılıyor mu burada inanış sandığa kitlimi acaba nefis çıkar için saklıyorlar saklanıyor mu hanı insanlık özgür barışçıl huzur insan hakları dünya yaşamında.

Gözler bağlanmış neden mi sadece kendilerini üstün ırk görmek ve de güçlerini bir başkalarına kaptırmamak aslı ise ülkeler değil küresel güç kazandığı kanlı parayı kaybetmemek için diğer ülkeler gibi içlerinden bir tanesini seçerek işgal edilmiş ülkeye saldırtırlar saldıran ülkenin şan şöhret içinde bulunan macera perese sarhoş tekerlek bir bahaneyle saldırır kendi askerini ve halkını düşünmeyen ve de diğer ülkelerde yaşayan lobi kendi güçlerini kurşun asker gibi hatta bahis oynar gibi saldırtılır o da yetmezmiş gibi bulunduğu çok uzaklara diğer ülke yollarına saldırtılarak diğer ülkeleri bile emperyalist oyun kendi aralarında masum mazlum kendilerini ön planda tutarak asıl masum din dil ırk ayrımı yaparak sivil halkın üzerine havayı fişek atarcasına saldırır saldırırlar çuvaldızın ucu batmamıştır aslı ise halkını düşünmeyen güçler çuvaldızın ucu batmasını istercesine tahrik eder..

Kulakları tıkalı tıkalı kalmasını dilerek dengenin değişmesini istercesine inatla tıkadıkça tıkarlar saldıran ülke hani masum mazlumdu sivil halkın ölüm feryatları duymayanlar diğer kardeş ülkenin iç ekonomisini her gün gündem değiştirerek içten ve dıştan Türk’e korku verenler kaos devirme masumları kurtarılan ülke insanlarına bulunduğunuz yerlerden savaştığınız masumları kurtardığınız ülkeleri terk etme ricasında bulunan evrensel demokrasi  arkasına saklanmış ve ne konuştuklarını duymayan tıkalı kulaklar küstahça gelenler bir yerlerden ve birilerinden masa altından ya sopa göstermiş olanlara maşa uçlarında veya kuklacıların kukla karton kafalar ne dediği duymayan duymayanlarla dolu “gerçek masum dünya içinde insanlığı görmeyen ve görmez duymaz gerçeği konuşamayan” önce den yazılmış algoritmalar dravir kayıtları her seferinde tarihleri istediklerine göre değiştiren bulut üzerinde pembe dünya insanları ve (insan haklarına kendilerini masum gösterilenleri haklı gören haksızlığa uğrayanları görmeyen duymayan masum ülke içi ve dışı şirinler.)  

Ağızları kitli olanlar istedikleri şekilde uyarlarlar çat kapı gibi bazen de sarhoş tekerlek  şekli alırlar bazen de ağzı olan konuşur güçlüyüm der ben ne dersen olur der karşının ağzını kapatır ama kendi yanlısı bir şey yapınca ağzını kitler daha sonra der nasıl olsa önceden konuşacağı ülkenin ağzını kitlemiştim der der ama 5 boyut gelişen savaş boyutunda çekinir işte burada bazen poker bazen de Rus ruleti sahneye girer hala güçlü devletlere baskı politika yapan emperyalizm güçler istedikleri olacak dercesine ağızlarına gözlerine kulaklarına üfler hem ülke içinde hem de başka ülke içlerine kanunlarına kadar içteki hain uyuyan larvalara şeytan çığlıklarını atarlar çünkü “uyanan bir dev vardır diriliş ve inanış” vardır.

Şu da bilinmelidir ki içten dıştan bazı şeylerin tesirlerinde kalıp kanunlar iyi kötü kötüyü iyi nefis çıkar için karar verse de son olarak şuna bakılmalıdır “vatanın bütünlüğünü bayrağını sancağın önüne geçilmemesidir” şayet insan hakları demokrasi evrensel deyip arkasına saklanıp bir ülkenin bütünlüğünü bozacak kararlar dış dünyanın ve nefise gömülmüş içtekilerle bir kaos oyunudur “vatan tek tir tek millettir tek devlettir” bu nu kimse çiğneyemez 15 07 2016 da kanunlar vardı kanun adamları da.. (Bir ülkenin normal bir vatandaş vatan bayrak için Hukuk okumaya gerek yoktur)

Şimdi bir sor kendine şu gün ülke içinde dış dünyanın kulağına üflenen  şeytan çığlığına bir olmak yırtık dondan çıkar gibi başka güçlerin maşa uçlarında kızara cam korkusu ve ya girer çıkarken çat kapının yüzüne çarpması korkusuyla içmiş olduğun  şeytan suyu sarhoş tekerlek gibi “diriliş uyanış ülkeyi yıkmak” için şeytanla bir olurken ve günden içinde ülke ve kardeş ülke ve de ülkenin hakları ateş altındayken masum mazlumlar yıkılıp evlerinden uzaklaştırılırken kandırılmış emperyalizm güçlerin kanlı maşa ucu ülkelere hak bulurken kendi ülke çıkarına karşı dururken bazen nasıl olurda “görmez duymaz konuşamaz olursunuz” ve de işinize göre illa ben der dış dünyanı istemiş olduğu gibi parayı istediklerine göre yatırmayı da beceremeyip kulaklarınıza üflenen ses başka yerlerde o sesi bile akıldaki sabit düşüncesine endekslersiniz (fikirlerinizle ideolojilerinizle) ayrı olanlarla bir olup ülkeyi zor durumlara koyarsınız şimdi bu nefis çıkarınız olmuyor mu ayakkabı 41 giymektesiniz  illa 46 veya 47 olsun der durursunuz “akıl kü” bilmek lazım kanun der 65 yaş üstü “hükümet işinde” psikolog ruh sağlık belgesi isterler ama “devlet sancak işinde” ise yaş in sınırı yoktur yapılan yapılacakları bu millet çok güzel görmekte duymasanız da görmeseniz de konuşanı bilmeseniz de  (kulağına ilk gelen fısıltıdan korkma onlar içlerinizdeki şeytanların kaçarken ayak sesleri) 

saklı şifa sırlar kitabin dan Kara dünya değil kara karanlıktan daha karanlık güçler 1200 sayfa emperyalizm savaş oyunlarından kaos strateji üç maymunlar üflemeler fısıltılar altın cı duy dijital dünyadan kanunlar yasalar ve fırsatçılar ,kısa kısa günden içinden ekler bölümünden alıntılar 

selcuk uysal çoban saklı şifa  

 Kara dünya değil kara karanlıktan daha karanlık güçler

(Dünya ,dünya insanını yok etmek bir birine düşürmek) için ülke milliyetçiliğini ön plana çıkartıp bir birleriyle savaştırmak için emperyaliz güçler Siyonist savaş çığırtkanları insanlığı ve dinleri ülkeleri yok etmek için (Kara ziften şeytanı Hazar denizinden şeytanı çıkarmak isterler “paylaşılmamış” ) ayın arka yüzü gibi) kendilerini dijital dünya içinde kalan insanlığı esir esaret içinde “yaratanı gönderilen elçileri unutturup” gelecek nesilleri kendilerini tanrı olarak gösterme planlarıyla daha bitmeyen oyun içinde oyunlarıyla iç içe geçmiş kutucuk kaoslar oyunları masaya yatırmaktalar.. 

Dünya 100 50 30 yıl dosyaları masa başlarında çözemeyenler birileri gelip birileri gittikçe bir 100 yıl daha çözemedikleri dosyalara (emperyalist ve Siyonist) güçler nefis para ile kandırılmışları sahaya sürmekteler onlardan bir ve birkaç tanesi oyunları yıllar geçtikçe doyumsuz kanlı paraları artık açtıkları kendi çukurlarına insanlığı çekmekteler.. 

Hazar denizi her zaman ayın arkası gibidir hazar kara bir zifttir kimseye tescillenmemiştir çünkü orası bir balçık zifttir( ecic bücüş deccal ) karanlık dünya kardeşliği yok edecek şeytanların çıkacağı bir geçittir hazar kara balcık denizi.

Dünya kurulduğundan beri kaygan balçık tan çıkamadı bu güne kadar ve bu gün şeytan maskeler emperyalist güçler dünyayı karıştıran Siyonist savaş çıkarmak bunlar emperyalizm güçler savaş dışı terör ve paralı şirketlerin cephe açma içindeler tek düşünceleri “Türk kü yok etmek” işte o zaman hazar kara balçıktan çıkmak isterler. 

Şunu bilinmelidir ki sadece devletler arası coğrafi sınır oluşundan devlet isimleriyle anılır anılması sebebi ise (Gene Emperyalist güçlerin oyunudur) sınırlar sadece devletleri ayırmışlardır ayırsa da sonuç hepsi “Türk tür SANÇAK ise tek tir TURAN ordusudur” ve semaya açılan ellerin kapıları açılarak “sema ordusu” gelir gene şeytan çıkamadan balçık kara zift hazar denize gömülürler..

 Devamı Ek 1 de

Eski çok eski inanış hazar denizinin balçık kara ziftten ve ayın arka yüzü den deccalların şeytanların çıkacağını düşünen insanlık bu asrın emperyalizm güçlerin (fosil yakıt petrolün) yumuşak balcık olduğu andır yumuşak oluşunun bu gün kim bilebilirdi bakın nefis çıkar için diğer devletlerin insanlığın ulaşımını kesen eski kervan yolu ipek yollunu bir şekilde ela almak isteyenler şimdi dosyaların kapanmamış hakkı elinden alınan ve hak sahibini ezmek için mağdur şeytan maskeleri takarak ve emperyalizm güçler maşa tutarak kandırılmışları kandırarak tüm dünyadaki gerçek hak sahiplerinin üzerine salmaktalar 

Devamı Ek 2 

Güçlerin amacı dosyayı açmak (oyunlarla Türk cephesini çoğaltmak dünyaya ne kadar saldırgan olduğunu yansıtmak asıl ise ayna kendileri ) asıl amaçları  başka yerden geçen yolu kontrol yolu almak dış dünyanın destekleriyle asıl  ise "Türk milleti asırlardan beri orada şehit “vermişliği yerler bu gün aşağı gösterip yukarı bölgeyi ele geçirmek oyun içinde oyunlar başlamakta evet saldırılar daha da artacak ve (diğer ülkeler de bakın görün sahnesi ) ayrı bir mağdur sahne senaryosu çekmek üzereler. 

Mazlumların  ve ülkeleri parçalayıp devletçiklere bölmek isteyen emperyalizmler dünyadan paralı askerler toplayıp başka ülkelerde savaştırıp paralarıyla kanunlar ordu kuranlar gerektiğinde yardım eden ülkelerde nefise çıkara meyilli ülkelerini parçalanmasını isteyen hak halkın seçtiği koltuk sevdalılarını bulup ülke içinde dış dünya  yetiştirilmiş insanları devreye geçirirler bunlar sadece emperyalizm kuklalarıdır bazen  senden bile gözükürler senin silah gücünü kötülemek için veya kör sağır gibi o silah olmadan bu silah işe yaramaz diyen eli bastonda olan yetmiş yaş üstü aydın gözüken akıl psikolojik ruh halı olmayanlar çıkan (sahnelerde olacak) bunlarda bir yerlerden yararlanmak içinde nefise çıkara teslim olmuşlarda olacak bir takım (sonu olmayan sahneler) olur bazen de bu kişiler şimdiki zaman çocuklarını bilmez ve “ülkenin gizli silahlarını hiç bilmezler” ve başka ülkelerini üstün gösterirler amaç karşı mağdur ve ülke içinde insanlara psikolojik baskı altına almak isteyen altına kaçıranlar sadece ve sadece  korkudan kaçanların koltukları kaybedeceğiz gelemeyeceğiz diyenlerin ayak sesleridir. 

Biter mi bitmez şeytanın oyunu her seferinde yeni sahne alır. Şimdiki sahne ise destek veren ülkeyi bir şekilde birini ülkesine sokmak doğrudan giremeyen emperyalizm ülke başka oyuna çevirir ülke toprağını savunan ülkeye sarhoş tekerlek gibi tüm silahları saldırıya geçer macera perese ve lobiler içerdeki sarhoş tekerleği ülkeyi tehlikeye atanı göstermelik durdurmak için kendi yanlısın içeriye girmesini ve sarhoş tekerlek macera persten (kendi sorumlu silahlarını bir bahane ile sivillere kullanamazsın ) ele almak diye girerler ikili akıl akıllar amaç gene başka başkadır o onlar sadece oyunu nasıl bir şekilde kendi topraklarını savunana karşı savaşın başlangıcı karşı taraf olarak gösterme planı sokmak için 3 lü oyunun sahne perdesini çekerler şımarık ve maceraperest her yönden beklenti içinde dır karşı perde arkası gözleri kapalı üç maymunu oynarlar ise masa ve el altından her oyunu oynar.. 

Girerek diğer oyunlar başlar asıl oyun ise kanlı paradır lobiler kendi halkını yok ederek ve yok sayarak masum halkını ülkelerinde vardiya bekçisi gibi tutarlar sarhoş tekerlek macera peres ve kandırılmış savaşan insanları her ülkeden toplayarak aldıkları bedelleri ne nerede harcayacak fırsat bulamayan unuturlar yeni  kandırılmışları toplayarak az ara sonra tekrar terör çete savaşları başlatırlar ve bilin ki dünya insanlığın yeni asır da pimi çekilmiş bir mayına dönüştürürler.. 

Biter mi gene bitmez karşı koya bilmek için Tek millet olmak coğrafi devletler ve sınırlar ayırsa da Tek millet olmak gene bitmez istilacılar daha çok dijital dünya hayalleridir din üzerinde oyunlar ve din üzerinden hayali savaşçılar üretmek ve sonrası toplum insanı ayrıştırmak her inanışı unutturmak kendilerini pembe hayal dünyası kandırılmışları toplayarak her dedikleri yaptırarak kendilerini tanrı ilan etmek..

Her şey denense de her şeyi gören her şeyi bilen “ o ” ki  bu insanlık sonu nereye kadarı çok iyi bilmekte. 

İnsanlık her asır kendi yaşatmakta bu insanlık ki sadece bu dünyada kendileri var olduğunu görmekte ah bile bilselerdi ki bu insanlık yokken bile var her türlü canlı yaratıldığını (şeytanın bıraktığı para nefis şan şöhret) insanlığın temiz yaratıldığını ve şaşıranlara da” gelen elçileri bıraktığı ayetleri” içinde temiz sözleri görürlerdi   Sırlar kitabin dan kısa alıntılar selcuk uysal çoban saklı şifa  

Devamı Ek 3 te 

İnsanlık beklemekte düşman dünyayı istila edecek evrenden geleni beklemeyin istilacılar çoktan geldi aramızda emperyalizm güçlerin bir bakteri 2 mg virüsün musibeti dünya insanlığı beklediği istilacılar değil mi bu işin sonu yok sonu ise "Tevekkül yaratana inanış ve ilkeler " ama nefis çıkar şan şöhret şeytan atmış sadece insanlığı yok etmek her şekilde devam edecek  

Devamı ek 4 te

Biter mi bitmez şeytanın oyunu her seferinde yeni sahne alır. Şimdiki sahne ise destek veren ülkeyi bir şekilde birini ülkesine sokmak doğrudan giremeyen emperyalizm ülke başka oyuna çevirir ülke toprağını savunan ülkeye sarhoş tekerlek gibi tüm silahları saldırıya geçer macera perese ve lobiler içerdeki sarhoş tekerleği ülkeyi tehlikeye atanı göstermelik durdurmak için kendi yanlısın içeriye girmesini ve sarhoş tekerlek macera persten (kendi sorumlu silahlarını) ele almak diye girerler amaç başkadır o onlar sadece oyunu nasıl bir şekilde kendi topraklarını savunana karşı savaşın başlangıcı karşı taraf olarak gösterme planı sokmak için 3 lü oyunun sahne perdesini çekerler.. 

Girerek diğer oyunlar başlar asıl oyun ise kanlı paradır lobiler kendi halkını yok ederek ve yok sayarak masum halkını ülkelerinde vardiya bekçisi gibi tutarlar sarhoş tekerlek macera peres ve kandırılmış savaşan insanları her ülkeden toplayarak aldıkları bedelleri ne nerede harcayacak fırsat bulamayan unuturlar yeni  kandırılmışları toplayarak az ara sonra tekrar terör çete savaşları başlatırlar ve bilin ki dünya insanlığın yeni asır da pimi çekilmiş bir mayına dönüştürürler.. 

Biter mi gene bitmez karşı koya bilmek için Tek millet olmak coğrafi devletler ve sınırlar ayırsa da Tek millet olmak gene bitmez istilacılar daha çok dijital dünya hayalleridir din üzerinde oyunlar ve din üzerinden hayali savaşçılar üretmek ve sonrası toplum insanı ayrıştırmak her inanışı unutturmak kendilerini pembe hayal dünyası kandırılmışları toplayarak her dedikleri yaptırarak kendilerini tanrı ilan etmek..

Her şey denense de her şeyi gören her şeyi bilen “ o ” ki  bu insanlık sonu nereye kadarı çok iyi bilmekte. 

İnsanlık her asır kendi yaşatmakta bu insanlık ki sadece bu dünyada kendileri var olduğunu görmekte ah bile bilselerdi ki bu insanlık yokken bile var her türlü canlı yaratıldığını (şeytanın bıraktığı para nefis şan şöhret) insanlığın temiz yaratıldığını ve şaşıranlara da” gelen elçileri bıraktığı ayetleri” içinde temiz sözleri görürlerdi   Sırlar kitabin dan varanlar bölümünden kısa alıntılar kısa alıntılar. 

selcuk uysal çoban saklı şifa   

Yalnız olmak bilin sizi bilerek başka yoldan yollardan saldırılıyor biliyorlar ki Türk dostunu yanız bırakmaz bilip oyun daha yeni başlamakta ve dar boğazda yıkmak indirmek gelen ve gelecekleri getirip Türklüğü türkü esir almak uyan Türk.

Dik duran dik durdukça yıkılacaklar.

Durmayacaklar bunu da bilmek gelecekte dik durulmaz ise ne var oralarda derseniz bilin bir sonrası yıllarda şimdiden teslim olmaktır.. 

Ülkelere güç kaybı için emperyalist güçler dik duran güce her türlü saldırır. Yalnızlık boyum eğmeyenler her zaman saldırıya uğrayacaktır şimdiden bilin aritmetik dersi değil geçmişten gelen matematik dersindeyiz.. 

50 yıldan beri haklıyken haksız durumdaydık şimdi sahaya inince her kes masaya çağırmakta her yerde haksızlığa urağan ülke her yerde haksızlığa uğradık yerleri tek tek masaya vurunca ve de dik durunca içten ve dıştan herkes bu ülke nereye gidiyor der kulaklara gelen fısıltılar ise içte kargaşa çıkaranlara gelecekte koltuk sunan güçler dıştan gelen tiyatroda fısıltılar duyulmazken şimdi resmen acık acık filim aksiyon korkak şeytan maskesi mağdur maskesi takarak yandaş aramakta.. 

Şeytan maske mağduru başka başka ülkelerden terör teröristleri toplayarak birazda para kanalını açınca sağ gösterip sol vurmaya kalkanlar amaçları dik duran ülkeye biraz daha gündem açmak ülke içini karıştırmak o ülkeye her türlü saldırmak hey o ülke içinde yaşayan halk millet bil bu ne (hükümet işi değil diyenlere) ordu hükümet ülkene gelecekte saldırı planları kaos kargaşa çıkarmak ta olanları bertaraf etmek on dan dolayı ki “ordu hükümet ne için var sorusu ” işte gelecekte ki tehlikeleri ve saldırıları onu kesmek için Türk ordusu hükümet kararlarıyla her yerde olur olacakta soğan ekmek yesek te cevabını alır. 

O güç var ..Güçlü ülkeler mazlumlar için her yerde olur ve de olacaklar o ülke içinde bayrağı sancağını düşünen herkes o masaya her zaman vuracak sen istesen de istemesen de

Selcuk uysal çoban saklı şifa 

 Varanlar başlıyor.. 

Dünyada son asrın sayfarı kapanmanış bölgeler savaşın oyunları kaoslar.. 

Ekler 24 /25 /26 Her insan için temizlik haram helali tanimak

Varan 24 Ne aşı sadece var yoklarla rahatlama planları sonradan ne yapacaklarına nabız yoklamaları (bir aşı bir kişiye sentetik uygulanır dünya insanına bir o kadar da ayrı ayrı aşı gerekmektedir) artık sen cık işin içinden bil ki ilacınız gıdanız olsun kötü alışkanlıktan kurtulun hastalık hastası olmaktan hop bir ilaç aaaa bu şu deyip içmeyin okuyun hastalığınızı bulun tercihiniz ise yaşlı insanlardan örnekler ve bilgi toplayın onlar tecrübelidir. Ben, ben biliyorum deyip erdem olamayanlar dünyasında bir bilim adamı şöyle dediler le geçen zamanlar aaa hastalık bunu da böyle yapıyormuş dünyası dan  sadece elinizdeki evinizdeki akıllı cihazlara bakın kafi gelecek listeleri.. Varan 25 Onlarda kananlar kandıranlar sonradan vicdana gerip aaa pardon hiç yoktur bilgim diyenler inandığı mesleğini bırakıt başka işlere atılanlar  

Varan 26 1946 Biyolojik silahlar sonrası savunmadan çıkmış saldırı pandomi emperyalizm doyumsuz ekonomi kılıfına sokulmuş havuza toplanan dünya küresel güce dönüştürülmeye çalışan çalıştıranlar dünya bütçesi den fazla para basıp paranın sonu dijital dünyaya hoş geldiniz partisi 

Ek bir 24 /25/26

Dünya yaşamında her kıtaya göre farklı beden renk yapıları vardır sebebi ise her bölgenin kendi yaşam alanlarıdır her yaşam diğer ülkelerde yaşasa da genetik yapılanma fark taşır gene her kıta farklı bedende olsa da gene kendi kıtalarında ayrı ayrı bir birine uymayan anatomi yapılara sahiptir yanı bir birine uymayan yapısal yapıya bunla yola çıksak ta dünya nimetlerde renk hava su nimet hikmetlerde bir birine uymaz hepsi farklı farklı yapıya sahiptir ama temel bir yapı vardır bakteri buda üremek için zaman içinde yaşamla yaşar..

Her ne kadar arayış olsanız da insan yapısal bakteriyi bulmak için uğraşılsa da bu gün her var olan insan ve toplu var olan insan için iyiye gidecek bakteri bulamaz bulunamaz sadece 100 kişide en fazla 10 veya 12 den fazla eşleşen ve iyileşen veya virüs yok edilemez..

Bu böyle çıkmıştı ilaçlarda bir yol vardı para lobiler 100 kişide 10 12 kişiye uyum o yetmedi unutmak unutturmak için savaş lobiler sonu yoktu sonradan insan ırkına bir musibet virüs eşleşti ilaç oldu aşı..

İşin başlangıcı da lobilerdi 50 yıldan beri gelen aaaa bu ilaç kanser yapıyormuş pardon..

Pardon olmamak için önce temizlik, burun temizliği temiz su veya suyu kulak temizliği göz temizliği el ayak temizliği zamana göre maske ve solunum önlemek zamana göre mesafe bir ayetten “her kim bedenine ruhuna veya bir başkasına (zarar veriyorsa) bu veya bir başka musibetlerden kurtulamaz” peki ne yapmak lazım sorusu ise (zarar vermiyorsa ) saklı olan sağlık şifasına kavuşur ve pardon olmaz..

Umut kesmeyin umuda yaratanın ilkeleriyle yol alın ama bilin beslenme ve bağışıklık içinde şimdiki ve gelecek insan insanlık için musibetlerden kurtulmak için beden içine verilen bir panzehir bağışıklık..

Her aşı ise bedeni tanımak vitamin ve mineraller oluşum için bu gün bilinen 12 enzim daha bilim sonsuz olduğundan insan eşleşmek bir aşı kafi değildir..

Sadece çoban “Her kim insan bünyesine ve kendisine güzel ruh güzel gıda veriyor ise (helal lokma yer) Her kim insan bünyesine kaos kışkırtıcı ayrıştırıcı ruh psikoloji nefes ve kötü yapay gıdalar veriyor ise ( haram ve akılla tüketiliyor ise beden ruhuna haram işler) ”

Evet bu şekilde okunmaz anlatılmaz öğrenilmez ise musibet bitmez ama akılla anlayacağı gibi anlatılırsa korunmak için “yaratanın ilkelerini anlar ve anlaşılır ise aydınlık yol daha aydınlanır yok her kafadan bir sese kulak fısıltılarına bakar ise ondan “yaratanın ilkelerinden uzaklaşır ve doğa kanununu hiçe sayarak” bir birilerin dediklerine koşar ise kendisine güveni insan ,insan olmanın  aklı akıl yolunu yok saymış olmasıdır.

O sadece dünya malına tapmak ve küresel gücü çalışmaktır. İşin sonu ne dersen ve düzeltmek için ne yapmak gerek dersen bu günkü sona bakarak “son gördüğün gün yarını yarın daha yazılmadıysa eşit doğacak ilk güneş doğuşunda ilk adımın ise düzeltilmenin sağlığın ilk başlangıcı olacak..

 

 Varan 11 12 13 14 bölümlerinden Tarih Hatırlatması 20 08 2020

Şimdiki tarih 20 11 2020

ESKİ AMA YENİ BİR ALGORİTMA YAZARLAR KÜRESEL GÜÇLER ÖNCE TASMAYA BAĞLAMIŞ GÜÇLERİ SONRADAN İP MAŞA İLE KANAN KANDIRANLARI ATEŞİN İÇİNE ATMAK İSTERLER..

Emperyalizim güçlere sadakat edersen küresel güçler seni esaret içinde bu sefer 100 yıl olmaz 500 sene seni esir eder.. 

Küresel güçlere vatan bayrak halkınla dik duruş sergilersen içerdeki hainler ve dışarıdaki hep saldırır her saldırış her türlü saldırış seni daha güçlü eder gelecek nesiller bilmelidir ki her vatan bir karış toprağında dünyayı kaplayacak şekilde teknolojinin saklı kalan tüm enerjisi var sen yeter ki iste senin akıl üstünlüğün çok var yeniden gelecek için algoritma yazın yoksa bilin pembe hayallerle yeniden algoritma yazarlar.. 

Her türlü oyun oynamaktalar hala eski oyun 1972 tekrar eski sahneleri sürmeye hazırlamaktalar bu vatan bayrağını düşünen her kimse sağ duyulu olmasıdır iç ve dıştan parçalamak parçalattırmak isterler.. 

Nedense dış dünya “Bozkurt Turan” konularını masaya koyarken birileri dış dünyanın ağzıyla (bu güne eşleşerek eşleştirerek konuşuyor ve konuşturuluyorsa) Vatan bayrak halkı için pişmemişler neden se “vatan bayrağı halkı yok sayanlara hak özgürlük derken vatan milliyetçilik diyerek kefen le vatan bayrak için milliyetçilik yapanları” (üzerine giderek yönlendirerek görsellerde ve görseller masum zavallı şirin gözükerek ha bak dedirtecek kadar) zavallı gözüküyorsa.. 

Vatan bayrağını halkını çoban balıkçı hak hakikaten suçlu suçsuz biri birkaç kişiyi suçlama yerine yerinde görenler gösterilenler gösterttirenler bir kere derin analiz etmeleri altından ve gelecekte bahsi geçen ülkeyi esir esaret yapmak için ve ülke içteki hainleri ve dıştaki komşularını her türlü gelecek için her türlü teknoloji ağı ile saldırmak için ve vatan bayrak halkı yok etmek için ve de her türlü siyaset birimlerini sahaya sürerler bakın gelecekte ne çapanoğlu çıkar çıkartırlar ama bilmezler kapıya sıkışan it kuyruğu kaçacak yer ararken KURTLARIN KAFASI KESİLSE DE PENÇELERİ İZ BIRAKIR ARKADAN GELECEK KURTLAR BIRAKILAN PENÇE İZİNİ İNİNE KADAR GİDER VE ORDA ulur ulumak nedir çağrıdır.. 

Dağda çobanlar koyun güderken , deniz kenarlarında balık tutanlar, hapis yatanlar bir şekil hayat yaşama bir soğan ekmekle vatan bayrak için şükür ederek ederken ,hiç çıkar beklemeden ve makam şan şöhret ti “bertaraf ederek” vatan bayrak “vatan milliyetçiliği milliyetçi” olanlar bu toprakları savunanlara (içtekiler ve dış dünya insanı bu halkı tanımamış hala tanıyamamış bu halka nefret ve kin bakanlar ) ve bu insanlığa insanlık nasibi almamışlara “dik duranlara ve savunan halkına” ( sanki başka ülkede yaşıyormuş gibi makamından birileri çıkıp geçmişteki yaptıklarıyla suçlu ve suçsuz ayırt etmeden gelecek çıkar için eşleştiren kışkırtan arka perdelerinde 2 3 5 8 oyunlara açık sahne senaryo yazanlar.. 

Sanki yaşadığı toplum içinden değilmiş gibi “ülke içinde ülkesi için dik duranlara ve halkın içinde vatan için bayrak için yaşayan bireysel bir veya birkaç kişiye” geçmişini bilerek veya biliyor ama yeni sahneler senaryolar için bilmeyerek halkın toplumun yüzüne tokat vururcasına konuşanlar bilmelidir ki. 

Makamlara geldiği yer YAŞADIĞI ÜLKE VE BU HALK ve oralara kimler getiriyorsa geliyorsa bir dönüp geriye baksınlar ülke halkını ötekileştirme sizlerin tüzüklerinizdeki bir parçalanma ülkesi adı çağrısı olabilir mi. 

Vatanı böl parçala suçluya hak özgürlük demokrasi diye parçalan, vatan bölünmezliğe suçsuza ise demokrasi evrensel arkasına saklanmış adalet yok diye gene parçalar. 

Hani kimseye ayrım yoktu tüzüklerinizde hep birdi bu sahneler setlerine arka perdelerine misafir gitti diye arka perdelerinde başka maskeler mi değişmekte hep bir kaos sahneler. 

Bugün için şanlı bayrak bu toprak üzerinde ve hava sahaları yok sayanlar bu vatanın değişmez “ana temeli bozmak” isteyen ve isteyenlerin (geçmişteki gibi ruh psikolojik huyları eş olanlar 2016 öncesi sonrası aynı ekip şimdiki makam odalarına ve makam masalarına baksınlar çekmeceler den hangi bayrak çıkartacaklar hangi taslaklar.

Geçmişte 2016 öncesi ve sonrasında hala vatanın hava sahasında bozmak isteyen 15 07 2016 hala anlayamamış olanlar ve olmayanlar hala sahada uyuyan larvalar gene görseller de ve maske takanlar sütten çıkmış görünmek isteyenler şirin gözükenler “yukarıda sayılan halkı yok sayanlar akılca yorum yaparlar geçmişleri silmişlerdir unutmuşlardır ” diyenler (bu gün bu güne yeniden algoritma yazan yazanlara yazdıranlar ) bu gün bu toprak üzerinde yaşayanların cevapları ve “yazıları ve yazılımları” çok ağır olur.. 

Asıl amaçları bugün bu topraklarda yaşayan insanları yok etmek değil akıl beyinleri uyuşturup teknoloji boyutu ve nefise, çıkara, makamlara ödüller vererek bu insanları esir esaret içinde almak alarak toplumun akıllarını silmek ve yer altı zenginliği ve “dünyanı anahtarı Türk toplumunu toptan yok etmek “ 

Pembe hayallerle kâğıt üzerinde yok ederek gelecekte dünyanın bütçesi kadar bu topraklarda zenginliğin ve evrenin uzay yol acılımı var olan maden yatakların olduğunu çok iyi bilerek (zaman çok yaklaştığı artık çok geç kalıyoruz bir an önce yollarını kesin dik duranları vatan için bayrak için mücadele edenleri kaoslarla ayrıştırın) 

Diyen içteki turnuva atına gizlenmiş bu vatanı bu toprakları ala bilmek için ve küçük devletçiklere bölüp daha iyi yönetmek için her yolu deneyin emperyalizm para akımları sağlamak her kaosa kışkırtmaya açık en yakın olan siyaset girmeniz girmek ileri akıl düşünen kesimler her yolu deneyin, denemek, deneyecek akıl oyununa girişir. 

Ondan dolayı ki hiçbir maddiyi beklentisi olmayan olmayanlara saldırır saldırtırlar Çoban ,balıkçı ,hak ve hakkı için hapiste yatanlara hakir ve suçlu görerek, geçmişi hatayı hataları görmedikleri hainler bu toprakları parçalamak isteyenlere ve ülkenin içine daha önce sızmış tankıyla topuyla kaos halk kışkırtıcılar karşılarında “Bu vatan bayrağı altında yaşayan kardeş kardeşlerle çıplak elle demokrasi evrensel hainlere karşı dik duruşları ” hala hatırlamayan görmeyen unutan unutmak isteyen ve göstermelik sadece şimdiki halka ülke halkına sanal duruşları sergileyen sergileyenler bilmelidir ki.. 

Sadece içteki ve dıştaki düşman emperyalizm maşa ucunda duran küresel güç ipine bağlanmış kukla emperyalizm elinde maşa ucunda ateş üstünde hala kızarmamış hal durumları bir böyle bir şöyle yanar dönerekten gerçek vatan sever olmayışları dır…vatan bayrak için öte yol ötesi ise aslı vatan bayrak altında olmayışları dır.

Bu bunları görememek görerek izlemek vahşet mi vahşet. 

Bu zenginlik bilin bir çuval kömür evi ısıtır öyle maden var ki bir torba işlenmiş madenle bu vatan toprağı da yaşayan her evi ısıtır. 

Bir mıh gibi bir atı bir at sürücüyü bir sürücü aile obayı aile akrabayı akraba kardeş kardeşliği ve toplu süvariyi süvari sancağı bir sancak yurttu yurt sınır belli olmayan ülkeyi ülke gücüyle diktatör emperyalizm küresel güçleri güç odakları içte ve dışta hain hainleri mazlumları yok eden parasıyla ordu hükümet kuran iş ve iş bircilikleriyle ülke ve ülkeleri dize getiren “gücünü yaratandan inancını atalarından” alan ülke gelir bu da adı “Turan devletidir Türk oğlu Türk’tür. 

Sırlar kitabin dan agrafta kalan aydınlatılmayan tarih sayfalarını yazarken bile korkuyla düşünen düşündüren bölümlerinden kısa kısa ek alıntılar. Selcuk uysal çoban saklı şifa.

Varan 11 12 13 14 bölümlerine yazılmış özet alınan ekler

Şimdiki durum ise 26 11 2020

Şimdide şöyle bakalım akıl fırtınasına her önemli günlerde bir şekilde çıkan ila koltuk ,koltuk veya bir şekilde ülkeyi almak için her önemli günde insanlığa çıkarlar biz gelince her şey düzelecek derler evet insanlık bir daha yanılsa da bazı insanlık der veya dedirtirler (gelen gideni aratır ) bu yerleşimle önce ülkenin kol bacaklarını keserek dış dünyaya dik durmamak için derler (biz enkaz aldık derler )ama her seferinde yenilen ve geçmişlerinde sanki o makamlara gelmemiş gibi davrananlar dedik ya hayat yaşamda hiç pişmemiş gibi sanki geçmişte köle olduklarından ve ülkeye hizmet etmek  yerine bitmeyen işler zamanın 30 yıl gerisinden gelen hükümetler şimdi ise son 50 yıl içinde kaos kışkırtma her oyun ve en son 20 yıl içinde dünya küresel güç kayıpları 20 yıl içinde ilk 8 yılı ve 11 yılı gene küresel oyun inancı olmayan zenginler güçler arası din ilk palana alarak dinler arası kaos çıkarmak için küreseller bir altı devletleşmiş güç kaynaklar demokrasi evrensel bocalayan met cezir gibi emperyalizmlere sopa kamçı ne varsa diğer ülkelere saldırır bazen demokrasi deyip ilaç ve silah lobileri kaybolan parayı ölüm kanlı parayla kazandırır.. 

Aç açıkta kalmayan  “diş dünyaya dik duran ülke” insanlık ve de dünya insanlıkta doymak bilmeyen nefis hep çok ister şimdiki hükümetten hükümetlerden gelecekte kışkırtılan din ırk dünya insanlığına ve evrensele uymayan yönetimler koltuk diye saldıran bu olmadı şu olmadı her 3 sene de veya uyuşmayan yönetimler her hazırda yatılan işleri görmeyen gösterilmeyen ve hatta dünyaya sadece insan ve kendi zamanında gelen musibetleri bile görmez hatta demez şu (musibet gittikten sonra sandık koltuk diyelim hiç demez) onlar insan, insan olmasını da istemez  çünkü bir fırsatta fırsatlar arayarak dış dünyanın talimat ve filas kaynaklarıyla  (döner üstü pilav der dururlar) bu arada  kol bacak kesilerek kestirilerek  ülkeyi 100 yıl esirlikten tekrarı 500 yıl esir yoluna sokmaktır. 

İnsanlık ise birileri bir birleri birler birleri bekler dercesine birileri çıkar (sahte mantarlar) bak karnımızı elleriyle doyuruyor der ama doyan insanlık ise şimdiki yaşam insanlık geleceğini ve nesilleri olmayacağını ve de yok edileceğini hiç aklına getirmez.. 

Evet bilmekteler ülkenin her santimetre karesi servet hele Karadeniz kıyı şeridi ise daha önce yazdığımız gibi her kulacında zenginlik kaynamakta hele Artvin kıyıdan Patnos Van Erciş batmana kadar zenginlikler ise coğrafi yapıdan diğerlerine göre biraz derinde çıkarmak ise sadece akıl ve yapabilmekte bir 5 yıl daha soğan ekmek yemek sizce kaybolan 100 seneden daha iyi olmaz mı insanlık der içlerindeki (sahte mantarlar aaaaaa) hiç olmaz derken dışarıdan aldıkları pembe hayal sanal dünya içindelerdir çünkü dış dünyanın ve içerdekilerin sanal pembe dünyalarıyla uğraşı içindeyken diğer insanlıkta pembe bulutlardadır sadece bu gün doyuracak sonsuza kadar pilav ekmek görmekte serap görmekte bam otu ve optimum dumanına kalmış oldukları esir oldukları 500 yıl içinde dağılan bulut sonrası ülke ve dünya insanlığı anlayacaklar..

Yaratılıştan buyana gelen inanış tek tir zaman la gelen dünyaya sevgi barış için gelen en değerli elçiler Din ırk demokrasi evrensel içinde hep aydınlatıcı ayetler verse de insanlık hep “yaratanın kıymetli insanlık değerini” kendi çıkarlarına doğada olmayan kökü toprakta olmayan insan içindeki her türlü virüse karşı koymak için bağışıklık verse de nefse kapılan akıl kalbine vicdanına bakmadan maddeleşmemiş şeytanı maddeleştirerek sahte küresel tomurcukları sonra yapraklarıyla zehirli sarmaşık gibi dini ve ırkı insanlığın en zayıf nokta atışı yaparak insanlığı sarar..  

Artık insanlık dünya yaşamını sahte bulutlarla sahte cennet vaatleriyle ateşin dumanına doğru atar attırırlar kendisini demez gel birlikte gidelim demezler onların sahte küresel güçlerin ordusu olduğunu bilmez çünkü onların güçleri para istediği yerde kanunlar sahte şeh ler ,imamlar sahte papazlar insanlığa benzeyen ama insanlık nasibi almamış iblisten başka değillerdir.. 

“Anlamak için tek bir şey vardır yaratılıştan buyana gelen en değerli elçiler ve insanca insanlığa bakan yaratanın elçilerini en iyi şekilde anlatan görevliler Allah yolunda gidenlerdir” 

Sahteler ise sadece “hak kılınan 4 kitabı unutturmak” ve dijital dünyayı kurmak ve kendi ve kendilerini tanrı göstermek ve onlarda zammalar sonrasında tanrılar savaşına kendilerini sokmaktır insanlığa ne oldu derseniz insan insanlıktan çıkmış değişik ilaçlarla silahlarla bir şekil almış  durumda döner ekmek yemekte olacaklardır o zamana kadar canlı türleri varsa yoksa yapay bir şekilde yapılaştırılmış böcek protein döner yemekte olacaklar.. 

Sırlar kitabin dan agrafta kalan aydınlatılmayan tarih sayfalarını yazarken bile korkuyla düşünen düşündüren ,korkusuzca enderindeki korkuyu çıkarmak bölümlerinden kısa kısa ek alıntılar. Selcuk uysal çoban saklı şifa.

 

Devam edecek 

.

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam104
Toplam Ziyaret1211225
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com