• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

SAKLİNET-ENERJİ TELEKOMUNİKASYON MADENCİLİK SAKLI ŞİFA      SAKLİNET-ENERJİ TELEKOMUNİKASYON MADENCİLİK SAKLI ŞİFA  

Yıl 2013 okuyorsanız hangi yıldasınız zaman sürükler hal durumlarınız hastamınsınız hastalık içinde mi ..

Önce çıldırtılacak sonra onların silahlarıyla saldıracaksınız ve zaman dijital dünyaya hoş geldiniz piştisiyle karşılanacaksınız  zaman yakından da yakın     

Dergi, kitap, gazete v.b. gibi yayınların basıma hazır hale getirilmesi, okuyucuya ulaştırılmasına ilişkin hizmetler (global iletişim ağları vasıtasıyla anılan hizmetlerin sağlanması da dahil).Film, televizyon ve radyo programları yapım hizmetleri. Haber muhabirliği hizmetleri, foto-muhabirliği hizmetleri. Fotoğrafçılık hizmetleri. Tercüme hizmetleri sağlık kurutulmuş bilgiler tanıtım tasarım işleri..

Eğitim ve öğretim hizmetleri .Sempozyum, konferans, kongre ve seminer düzenleme, idare hizmetleri .Spor, kültür ve eğlence hizmetleri (sinema, spor karşılaşmaları, tiyatro, müze, konser gibi kültür ve eğlence etkinlikleri için bilet sağlama hizmetleri dahil).Doğanın enerjisi nimet hikmetler

Selcuk uysal oban saklı şifa  saklinet enerji  

Bir bilim adamı elektriği bedava dağıtmak istedi bir bilim adamda parayla satmaya ama ikisi de yoksul şekilde bir otel odasında öldü.. Öldükten sonra çıkarcılar sırtlarında para kazanılmaya yollarına girerek yola devam ettiler.

Saklı şifa bir markadır. İletişim yanlışlıklarıyla dolu Dünyadayız. Türkiye’nin hiçbir yerinde şube
emiz yoktur  "Merkez sorgun Yozgat istasyonlar Silifke Anamur Alanya Mudanya global dünyada Berlin dir.  internet  yayını 2013 Metal yaşı yılı 1959 dur"  Diğerleri Karanlık Başarısızlık korkusu yaşayanlar nefsine dünya malına gömülmüşlerdir..  

Bil ki sen ne istiyorsan olacak ve ne düşünüyorsan o olur ve nerede olmak istiyorsan sen yeter ki yaratandan iste  Ve nerede olmak istiyorsan sen yeter ki iste.. Yaratan dan..."O" seni istediği yere götürür...

Selcuk uysal çoban saklı şifa

22 04 2021  Zor yollar zor yıllar 

SANAL DÜNYADAKİ OYUNLAR....Bir suçlu sucu sabit görülünceye kadar suçsuzdur.. Kanun hemen orada hüküm kesemez.. Şüpheli gözle bakılmaz,. İnsan vücuda ki enerjiye haykırı hal durumlarda stres ve şase yaparak hastalıkları tetikler psikolojik ruh halleri bozulur sen ders çalışmamışsın al sat neyine vermişsin elindeki sayısal rakamları kurmaktasın karayıp adalarını.  

Bilmeden ağzı olan konuşmakta

Yüz de yüz uzman gibi konuşanlar ve o ülkede sanal parayı istemeyen şirketler ülkeyi sömürmek için o ülkede yaşayan insanları çağıl hemen kanarlar felsefesi yapanlar ve de görsellerde biliyormuş gibi yapanlar 1976 dan başlayan eskiden bankaların parayı toplayıp bankerler yüzde faiz vererek halkı kandıranlar Avrupa da  para toplayıp soyup kaçanlar 2000 yıllarına göre ve şimdide evler arabalar veren adı sanı belli olmayan ve de görsellerde boy gösteren işlerine göre hal tavır alarak resmi dolandırılanlar hayalden elle tutulmayan sanal dünya veriyorsalar fırsatı fırsat bilen insan oğlu her boşluktan yararlanır..

Şimdi yeni bir olay bunu da çok eski yazı ve gecen 2 yıl içinde de hatırlatıldı dijital Dünya ve sanal klipti para nedir bir önce öğrenmek

Önce madenci nedir

KRYPTO MADENCİLİK NEDİR

Sanal örneğini kullanan madencilik süreci aşağıda daha ayrıntılı olarak açıklanmaktadır:

İlk olarak, sanal chain kavramı daha ayrıntılı olarak tartışılmalıdır.

Bir blok zincir, sanal para birimi sanal temel alan "dağıtılmış bir defter" (tam anlamıyla çevrilmiş "dağıtılmış hesap defteri") şeklindedir.

Dağıtılmış Defter, halka açık, merkezi bir hesap defteridir. Sanal para birimleri alanında, bu, her bir işlemi kontrol eden merkezi bir nokta kurmadan, bireysel kullanıcılar arasındaki işlemleri kaydetmeye yarar.

Genel olarak, madencilik sanal  ağında bir meşruiyet prosedürüdür.

Sanal  işlemlerinin hed ge edilmesi ve doğrulanması işlemidir.

Sanal  işlemleri önce blok zincirin onaylanmasını bekler.

Yalnızca başarılı bir onay alındıktan sonra, bireysel sanal işlemleri gerçekleştirilebilir.

Sanal ağında çalışan tüm bilgisayarlar bekleyen işlemlerin önceki işlem geçmişiyle çakışmadığını kontrol eder.

Bu amaçla, tüm bu bilgisayarlarda depolanan merkezi olmayan hesap defterleri işlem geçmişiyle karşılaştırılmıştır.

Bilgisayarların çoğu, işlemleri tutarlı olarak sınıflandırır sınıflandırmaz, onaylanır.

Sanal ağında katılan bilgisayarlar arasında bir rekabet vardır, çünkü en hızlı bilgisayarın işletmecisi etkinliği karşılığında sanal dijital alır.

Altın kazılarına dayanarak, meşrulaştırma yönteminin tamamına "madencilik"  adı verilir ve "Madenci" bilgisayarların işletmecileri, dikkate alınması gereken hususlardan

 Madenciler ağı kontrol ediyor, kararlı tutuyor ve ağdaki yeni işlemleri doğruluyor.

Kısacası, yeni işlemlerin düzenli olup olmadığını ve protokole uygun olup olmadığını kontrol ederler.

Her şey yolunda giderse, sonsuza dek Blockchain'e yeni bir blok ekleme kabiliyetine sahipler.

Merkezi olmayan bir blok zincirindeki genel devlet artık merkezi otoriteler tarafından yönetilmediğinden, bizim için bunu yapan madencilere ihtiyacı var.

Bu her şeyi ademi merkeziyetçi bırakır.

Madenciler ne kadar fazla olursa, bir blok zincir ağı o kadar istikrarlıdır ve blok zincirine% 51 saldırı veya devralma eğilimi o kadar düşüktür.

 Zorluk, bir blok zincir ağındaki yeni bir blok bulmaktaki zorluk seviyesidir.

Bir blok zinciri ağındaki madencilerin sayısı arttıkça, bir ağdaki toplam işlem gücü artar.

Ağdaki bilgi işlem gücündeki artış nedeniyle daha kısa sürede daha fazla blok bulunmasını önlemek için, zorluk blok zinciri protokolü tarafından otomatik olarak ayarlanır.

Bu, örneğin, sanal dijital para  Blockchain'de, örneğin 3 veya 6 dakikada bir değil, her 10 dakikada bir "bulunmasını" sağlar.

Sanal dijital ağı, 2016'nın tamamı veya her iki haftada bir engellendiğinden, Zorluk ayarlanmaktadır, bilgisayar gücü değiştikçe, Madencilik ile daha fazla kar elde ettikten sonra, biri kısa bir süre için ayarlanabilir.

Bununla birlikte, blok zinciri ağındaki zorluk değişken olduğu için, tanımlanmış döneme göre, tüm ağdaki hesaplama gücü buna göre ayarlanır .maddeci yoksa dijital para olmaz yatırılan her bir para birimi maddecinin çıkarmış olduğu sayıları almaktadır

Sana para bir merkezden üretilmez sanal para kazıcı madenciler merkezi olmayan küresel ağdaki gönüllü bilgisayarların işlemci güçleriyle yaparlar. Sistemi çalıştırarak kayıtlı ve açık kodlu madenci yazılımını çalıştırır..,

İşte dura da değişmekte Borsa kısa adı al sat

Sanal para ağı ve ağına dahil olan herkes, isterse madenci olsun olmasın alım satım borsa hareketliğinde olsun üretir ve satar al sat yapar.

Sanal para madencilik adı verilen, transfer işlemleriyle uğraşırken karmaşık bir matematik problemini, birbirleriyle yarışarak çözen, madenciler aracılığıyla sanal para şifrelenir artık satışa gelmiş belirli sayıda al sat la el değiştirir..

Çünkü ürettiği her sanal para bir şifrelidir .Kimse dışardan müdahale edemez.. Hele sahtesi hiç olmaz...

Maksimum BTC ( sistem içi  kayıptır isim benzerliği şaşırtmasın ) sayısı belirli milyonla sınırlıdır. Hiç kimse, hiçbir otorite, sanal para sistemine dışarıdan para sokamaz bulunamaz ve edemez.

Sistem kurulduğundan beri kayıt altında kendi bünyesinde global dünyada hesabı tutar.. Halkanın merkezi bir kayıt ve kontrol mekanizması olmadan sanal parayı üretilmesini, transfer edilmesini ve saklanmasını sağlar. Bu defteri, dileyen herkes tutabilir, inceleyebilir, işlemlerin doğruluğunu kontrol edebilir.

Bu deftere kayıtları madenciler yazarlar, başka bir deyişle Halkanın  ağının güvenliğini madenciler sağlarlar. Halkayı  açık ve güvenilir şeffaf sistemidir.

İlk başlarda, kişisel bilgisayarların merkezi işlem birimi madencilik yapmak için yeterli iken, artan zorluk derecesi sebebiyle, kısa zamanda kullanımı yetersiz gelmeye başlamıştır.

Bunun üzerine bilgisayarların matematik işlemlerinde daha hızlı olan grafik kartlarının daha küvetli kartlar kullanılması gündeme gelmiştir.

Ancak elektrik sarfiyatının bazı kartlarda fazla olması, sanal para madenciliğinin masraflı olmaya başlamasının ilk göstergelerinden olmuştur...

Bu işin ana temeli tasarruftur..

Şimdi dolandırıcılık nerede bir bakalım.

Dijital para birimini bu günün kağıt borsası gibi bazı devletler müsaade etmem ıştır ve bir çok sebep vardır çünkü bazı bankalar ve iş adamları buna karşı gelmiş  gelmesinin sebeplerimde bu gün güçler bir ülkeyi sömürmek için bu sanal parayı istemez bazılarımda ister burada iki guruba ayrılmıştır isteyenler istemeyenler aslı ise iki, si de aynı yol sistem gerçek oyun oyuncular sahte gerçeği yakalamak için sadece ahlak iyi kötü etmek için oyun içinde oyun yaparlar iyide kötüde sonrası çıkar peşine koşar.

Ülkede o kadar ekonomist varken mantıklı der iyi bildikleri halde olmaz der dururlar daha önce yazıldı bir ülke merkez bankasına bağlı bir borsalar zinciri kurulsaydı örneğin dünyada 4 çu sırada ki o ülke bu gün 2 milyar dolar vurgunu yapanlar sanal belli olmayan milyar dolar dan az bir komisyon yanı % 14 komisyonla o ülke merkez bankası 280 milyon dolar kazanırdı belli olmayan sanal paradan geldiklerini düşünürsek yılda milyar dolar kasaya dolardı.

Sanal para dolandırıcılık nerde başlar

İşte sistem mükemmel madenci çalışırken bunları pazarlayacak adı sanı belli olmayan ve düşük komisyonlara kapılan pembe halciler adı büyük gözüken ve de düşük komisyon verene koşar  (kurulan borsaya ) aslı %14 verene gitmez iken 3 5 6 alan komisyonlara koşan ve al sat la aldığı ( matematiksel sayıyı ) komisyona veril hemen borsacı para çevirir ama zihniyeti bozuk ahlak yapısı bozuk (bir grup gruplar ) açtıkları kapı pencereyi kapatır ve duvar örer neden mi kısa bir zamanda borsa müşterileri (matematiksel) sayıyı vermiş hesaba geçmesi için bekler ( balık ) ama saat gün ve zaman bitmez o zamana kadar toplamıştır “niyeti temizde olsa oda şaşırmış yükselen artış eski beklentilere karşılayamamıştır” çıkış yolu (bahaneleri çoktur talep fazla sistemde arıza var transferlerde zorluk var borsa kitlendi çok alım var der duru konuşan adam konuşur balık satmadıklarında kayıt olduğu borsaya satar ) telefon dolandırıcılığı gibi kimi korkudan kimi pembe hayallerinden açık denizde bir tanımlanmamış balığa yem olurlar bahanelerle bekleyen bekletilen kişilerin ellerindeki cüzdanı boşaltırlar matematiksel sayıları kaptırır..

(Yani bu gün bir tanınmış bankadan her kesin çektiğini düşünün vay haline bankanı)

Bu gün dünyada bu işi yapan çok var borsası ve devlet aracı bir banka kuruluşu gibi ülkede de sağlam borsa var ama merkez bankasına bağlılık gibi olmaz sağlam idari işler devletlerin değil içerdeki ekonomisi düşünceler ile hükümet istemiş olduğu düşünce önemli halkıyla ama halkı değil devlet içindeki çıkarcıların ve çıkarcı olanların ayağına basarım deyip halkı ezerlerse veya değişen dünyada ve de dünya da (sayısal parada 4 cu sırada) olan bir ülkenin halkın sanal dünyasına ve hale ellerinde tutulan sanal parayı diş dünyaya kaptırana bilinir gelecek zamanlar ise dijital dünya içinde ve sanal parayı ülkeyi dünyaya kapatılırsa geleceğe hesap hükümetlerin eksikliği olabilir..

Evet dışarıya nasıl para kaptırıla bilir Avrupa da bir zihniyet bozuk kişi hansı oldu hasan misali bir borsa kuruluşu bir görkemli reklam derken küçük balıklar hop gene açık deniz neyi neyle tutacaksınız bir blok zinciri içinde kaybolmayan sanal parayı matematiksel hesabı elinle verdin gibi (hop elektrikli balık çarptı ) o halın düşün şekli aynaya geç bir dil çıkar. 

Kafamızı kumdan kaldırılmayan ekonomi çarkı

Bu gün Rusya da halka teşvik için vergisini sıfır eden ,Bunu görüp Amerika da vergileri ve sistemi çok ucuza temin edilen ,bu gün ve yıllarca Avrupa Almanya’da halkın çoğunluğu bu sistemi yapmakta ,ve bazı ülkeler yanı Türkiye uyanmasın diye ve içeride kendi ticaret yapmasın diye kargaşaya körük olan devletler agrafta bırakılan ve dünyada ekonomiyi ilinde tutacak bir havuz sistemini sanki sakınca varmış gibi kaoslar çıkartan kişi ve kişiler .

Bilsin ki bir eko ticaretti çökertmek için kargaşa yaratanlar sen yapma sonu felakettir diyen.. Dış ülkeler şimdi parayı götürenlerdir... Yaramaz çocuğun Adı BİNCOİN dir...

Ama her kesi kazandırandır..

Bir Ekran kartlarıyla Türkiye pazarlaması küvetli olan firma firmalarda bir havuz yapa bilir adını da KİMCOİNG kura bilir...Sanal Para burada döndükçe merkezi sistem devlet tarafından işletilirse, kimseden vergi alınmayan bir ülke olur....

Çoban 10 YILA YAKIN her kes kepçeyle kazarken ben kaşıkla kazdım ve elektirik fazla gelince tatlı kaşıkla kazdım elektriği kendim üre terekte çay kaşığına düştüm ama daha güçlü makinem olsaydı getire bilseydim daha güçlü kazardım kazdığım madenler 30 günde kazdıklarımı bazen Amerika’da borsada bazen Almanya borsada bazen de Hollanda’da bozdurtarak ülke hesabına atılarak bozdurup ülkemde harcamaktayım.

Bu çok uzun hikayeler destanlar masal der kimileri ama çoban zor işi zor yollarda yapar “benim emekli param” yaş 64 emekli değil hiçbir sağlığında bozuk değil istesen şimdi emekli olurum ama devlet benim bayrağım her santimetresi benim toprağım zenginler sömürsün duradursun anma var ya kısa günler hangisi gelirse gelsin hükümetler hep kendi ideolojilerini uygulamaktalar uygulayacaklar cahil kurnaz olup büyük balıklara yem olacaklar ve bu yüzden zaman çok daralıyor “iyi giden her şeyi başkalarına karşı değiştirmeyin bu halkı düşünün “biz bize yeteriz 3 milyona “belki dayandık ve toplandı ama bu gün dijital sanal parada “milyar dolarları kaybetmekteyiz” dünyada ve ülkelerde bazı kişiler ve ülkeyi sömürenler isyan eder ama halkın isyanı başka olur başkalarına ise tereyağı olunur sonra vay da vay der dururlar bu kişilerin ne sakalı belli ne de bıyık ortaya çıkar kirli hal. ..

proje bazlı alt para birimleri

Birde kağıt üzerinde proje bazlı o ülkenin devlet bildirimli projelerini uygulamaya başladıkça çıkardığı kilipto bildirimli bildirimleri (madencinin çıkardığı parayla) gerçekleştirdiği projelerle müşteri bularak parayı harcar ve o para birimi artık yükselişte bir zaman sonra artık proje gerçekleşmiş gerçekleştirmeye devam eder artık o para birimi yükselişe geçer gerçek sahiplerin elinden çıkar çıkardıkları devlete bildirilen para ( global dünya insanına geçer artık al sat ta zirve yapar) borsada bu da ana temel madencinin çıkarmış olduğu para ile yükselen zirve sanal matematiksel sayılar o ülkede nakitte çevrilir.

Devamı var olan bir yazıdır Projeler yükselir alçalır yüksek zirvede aldığınız para sayısal rakam bir bakarsınız taban yapmıştır ama hiçbir zaman sayı kaybolmaz zaman geçer tavan yapar bakarsınız zaman geçmiştir cüzdan şifrenizi kaybetmiş veya bir yerde unutmuşunuzdur ondan sonra yol saçları kaldıysa

Söğüt altı sohbet

Çoban emmi ne var hakkı sen bir şeyler yapıyordun biz o zaman anlamıyorduk sonradan sana bir şey soylamıştım bananda öğret öğrettin şundan al dedin aldım tam 8 ay bekledim 27 bin oldu 1.400 bin dört köşe olduk sevindik.

Eeee

Şimdi sana danışmadık 25 bin aldım 15 bin zararım var .

Al sat la borsa cüzdan açtın gerçek paran kayboldu ama sayısal cüzdandaki rakam aynı sen bekle bir gün çıkar

Projeleri okumuyor dalıyorsun dibi gözükmeyen suya bir bakmış sın adı sanı belli olmayan balığın midesindesin bekle bir gün çıkarsın kısaca ders çalış biri de danışmak.

Ek 1 özeti kısa öz Sanal oyunlar 27 04 2021 

Bankalar kanunu ,Kâğıt şirket borsalar kanun her şeyleri merkez bankasına kayıtlı ve sermayeli gerçi bun dada görünmeyen veya hissedilmeyen fabrikaları zarar eder mış halleri çalışanlara verilmeyen geç verilen emek paraları zarardayız kısa özetleri ama ne hikmetse fabrikalara bağlı olmayan pazarlama grupları  yüz de 80 lık kar ve genişletilen toplanacak paraların ve hızla büyüme girişimleri hiç gözükmeyen masun şirketler adı hiç kimse.

Evet bir boşluk merkeze bağlı olmayan ve de borsa kanunu olmayan fırsatlar ülkesine hoş geldik der uyanık kişiler.. Gene de niyet güzelde olsa merkez bağlı değilse güvenilir borsa yok olur çok küvetlide olsa..

Neden mi sanal para üreten tek madencidir çıkartır cüzdanında koyar tabi herkes madenci olamayacağından bu sefer bu parayı döndürecek şirketler kurulur proje şirketleri hepsinin (adı tokın dır) yanı açtıkları www şirketler kağıt üstünde projelerini gerçekleştirebilmek için bulunduğu ülkesinde merkezi iş alanı ve yapacakları projeleri ortaya koyar ve bir para birimi çıkartır (…….) 500 milyon adet bildirir ilk sırada 3 veya 5 milyon adet anlaştığı borsasına sürer  (borsası da bu kişiden hava parası alır ) veya kendi sitesinden satar cüzdan açarak toplanan para şirketin bankasına gider ve oradan belirli birimlerine bildirir ben bu parayla projemi gerçekleştirmek için kullanmacam der ve projesini uygular ve proje uygulandıkça açtığı para birimi bu nu görenler alabileceği kadar alır borsasından (sanal madenci kripto para rakamlıdır her biri şifredir) borsası hangi hisselere yatıracak müşterisine grafikle çizelge gösterir ama (borsanın müşterisinin sanal parası kendi borsasına geçmiş sanal para borsa hesabındadır) müşteri terk etmek isterse o günün hangi isse almış ise sanal paradan bozdurarak öder ve ödemeyi gerçekleştirir..

Proje para birimi gerçekleştirir (burada müşteriler sadece parayı görmekte ne kadar kazanırım ama aslı ise tıklasalar o para birimini bu para birimi dünyada ne yapıyor der bakar okurlar ve o hisseden aklına uygunsa alır )gerçekleşen proje piramidin dipten başlayan 0 dan artışlar piramidin sonuna gelmeye başlarken “doların orta kısmına göz şekline kadar yükselir “ proje para kalmamıştır daha 495 milyon daha vardır bundan bir 5 milyon kadar yetkili mercilere bildirir ve satışa sürer gözden biraz uca gelir grafik artmıştır hisseye 5 milyon daha girince birim bir den düşer havuza (Panik yoktur borsa küvetli ise proje daha güçlenecek se uzun bir aradan sonra aldığından daha çok yükseklere çıkar piramit zirveyi yakalayacaktır..

 İşte burada borsacıda panik yaparsa korku sarar ve az nakit gözükse de müşterilerin parasıyla cüzdanında elle tutmayan kripto para sanal para her gittiği yerde bir borsada bozdurur bunun takibi yoktur artık para o kişiye kişini cüzdanına geçmiştir Borsada müşterilerin verdiği paralarla alınan sanal . Yaramaz çocuğun Adı BİNCOİN dir... 

Şimdi burada madenci para basar harcanması için şirketler proje kurar kurdukları projeler projelere gönül verenler alır kendi aralarında al sat yapar proje buyur biz ülkemizde borsa merkez bağlantılı borsa kurulmaz ise daha çok kişinin çanı yanar tüm iş borsadadır ve ayrıca bu güne kadar borsacıların işlem hacmi devlet içinde sanal borsa oynayanların paraları devlet kaybıdır ve de hesap sorulmalıdır.. 

Proje bazlı sanal şirketler dünyada 7000 yakın şirketler var dır hepsini para birimleri farklı farklıdır bu şirketler hisselerini madencinin çıkardığı kripto parayla hisselerini satar projeleri gerçekleştiren şirketler grafikte aşağı yukarı oynar ve bu da dünya borsalarında kripto paranın harcama transfer ve kendi aralarında hisseleri al sat la borsa gerçekleşir hisse alanlar güvendiği borsalarından talimatla aldırarak ve de cep telefonlarıyla aldırır satar borsalarında borsa grubu müşterisinden aldığı ilk nakit parayla borsa kendi kasasına koymadan (maddecinin çıkardığı bir birine çakışmayan rakamsal sanal parayı alır ) bünyesine müşterisinin vermiş olduğu projelerden bir tanesine veya birkaç tanesine talimat vererek aldırır müşterisinin (koyduğu kadar alır) müşterisi yükselen grafikten birini satar talimatıyla elinde almış olduğu sanal parayı bozdurarak yükselen grafiğe veya müşterisine açmış cüzdanına yatırır veya nakit isterse müşterisine her işlemde kestiği komisyonu nakitte de komisyon keserek olduğu veya verdiği bankasına yatırır..  

Artık güven kazanan borsa yeni müşterilerini bekler her işlem hareketi çok hızlanır devletlerin açtığı sanal para borsa kanunu artık devlet gördüğünden borsa zedesi olmaz ve de projelerde aynı şekilde devlet gördükleri için para birimlerin dede hata olmaz projeleri gerçekleştiren para birimleri grafikleri çok hızlı iner çıkar çünkü kâğıt borsa çınları borsa içindeki firmalar gibi dünya global ekonomi çalışmasında yükselen hisseler gibi ama sanal parada hiçbir devlete ayıt olmayan bir para biriminde ise hiç sıfır hile bile olmaz sadece ahlak ve zihniyet sadece insan oğlunun içinde bulunan maddeleşmemiş şeytan her kanunda çıkar için maddeleşir ama asla  kaybolmayan blok zincir içindeki madenci parası hiçbir zaman hata olmaz kaybolmaz .. 

 
 Ek 2 

 Ekin ekinin eki

SANAL DÜNYADAKİ OYUNLAR

Bu kanun yürürlüğe girdi 30 04 2021 ..Masak Mali Suçları Araştırma Kurulu, Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı olan bir finansal istihbarat birimidir. 

MASAK'ın başlıca görevleri para aklama suçunu önlenmek, bunun hakkında araştırma yapmak, önlemler geliştirmek ve toplanan bilgileri işleyerek gerekli makamlara sunmaktır. 

Masak gelse de gene açık kalmakta kapılar bankalar kanunu gibi kağıt borsalar gibi işlem merkezleri gibi kilipto para sanal para borsalar kanunu gelmesi önem taşır kanun gene boşluk ( Merkez bankasına bağlı borsalar kanunu çıkmadıkça kaçak çok olur ) şu an kayıt dışı borsalar ve şube borsalar işlem hacimlerini kâğıda dökülmesi ve elde tutulan miktar borsanın bünyesinden topladıkları nakit paranın borsacının aldığı “blok zincirindeki sanal para” toplanan ( para bir kişide gözükür bir bilgisayar laptop ve veya bir cep telefonunda soğuk cüzdan da her hangi bir yerde ülkede nakde çevirir) borsasın da müşterinin elinde sadece aldığı proje bazlı çeşitli sanal para birimi gözükür borsanın açmış olduğu cüzdandaki para gözükür oda elle tutulmayan gözle görünmeyen cüzdanlardır ahlak düzeyi bozuksa orada hiç bir şey yoktur sonrası kem küm .. 

Bu sanal borsalar kanun çıkması zor (bankalar bu sisteme karşı gelen şirketler ) ama bir zaman gelir şirketler hükümeti yıkmak için kendi karşı bankalarına kâğıt üzerinde para trans fer ederler işte buda bankaların (ikili klavye şövalyelerin parası ) Ekonomiyi yıkmak için ve de hükümeti yıkmak ve devleti parçalamak için daha bir yıl olmadı bu nu görmek veya görememek akıl ve mantık nerede.. 

(Çok basit olan borsayı kurmak devletin kazancı milyar kayıptadır ama bir şey zorlamakta ) Aynı tas aynı hamam 

Ekin eki Dördüncü sıradan 1 gelmek

Şimdi hayal ama gerçek bir termik santralın de 2 milyon madenci gözükse makine olarak bu gün 300 milyon günlük kasaya girer ) yanlış değil 300 milyon tl ) Alın size her yıl termik.. 

Blok zinciri kimseye kaptırmazlar belki 2 ye çıkılır Amerika’yı ve Rusya’yı geride bırakılır cin zirveyi kimseye kaptırmaz dünya küresel dijital kavgası burada başlamakta hala çın Amerika anlaşamıyor birileri hep ben olayım derken diğer ülkeler bankaların şirketlerin sömüründe devam etmekte bu yazının devamı çok ilerleyen zamanda 

Hele bir tarçın meselesi var vay halimize yazısı “söğüt altı sohbette geçecek”  

Ek 3 Hele bir tarçın meselesi var vay halimize yazısı “söğüt altı sohbette geçecek” İftardan sonra yazı 03 05 2021  saat 00 15 

Tarçının bilimsel adındaki cins adı olan "Cinnamomum", Yunancadaki "kinnamomon" sözcüğünden gelir. İnsanlık tarihinin en eski baharatlarından biridir.

İş burada başlıyor tarçın bazı ülkeleri kalite farkı vardır bazıları kanserolojin taşır derlese de iş genetiği oynanmışsa olur bazen de konuşan adam genetiği sözle de oynarlar ağzı açık dinleyenler ise Aaaaa dan başlar sonu gelmeyen bilgisizliğe yol alınır..

Buradan başladık

Çoban emmi konuşursun kendi kendine

Bilmem yeğen görende deli der öyle denir..

Anlat ta bizde deli olalım .

Yok yeğen bu memlekete bir akıllı yeter bir kördüğüm atar herkes onun peşine koşar sonrası vay halimize..

Merak ettim anlat..

Yeğen sende kördüğüme kapılır maazallah senide kaybetmeyelim yarın bahçede yapacak işimiz var bir elaman kaybetmeyeyim., sakken musibetten ortalık kapalı senide kaybedersem vay benim halime

Emmi anlata vakit geçsin iftar vaktine kadar

Tamam tamam başlayalım da neresinden başlasak her taraf çıkmaz yol giriş var çıkış yok  başa dönelim senin yaşlarda bir yeğen İstanbul da bir baharat dükkanı var hem toptan hem de para kente de iş yapmakta biraz hızlı para ve hızlı ticarette gerçekçi kaliteli mal getirmek için Malezya’ya gider oradan kaliteli tarçın alır köylü bir kadından ve alır ön anlaşmayı yapar numuneyle döner tarçını kalite kontrolünden geçer diğer tarçınlardan on tak güzel çıkar bu güne kadar gelen tarçınlardan en üstünü derler. 

Buraya kadar çok güzel yeğen tekrar gider iş anlaşmasını yapar köylü kadın gerçek kalite mali toplar ve ürünleri belirli tarih anlaşmasıyla gönderme ve de o tarihte gönderir. 

Buraya kadarda güzel  gemi 45 günde gelir İstanbul limanına yeğenin gümrükçüsü işlemleri hazırlar masraflar yapılır beyanlar hazırlanmış ve kalite kontrol tekrar yapılır mal ürün numune den 10 kat daha güzel çıkar oranın mülki amirleri bu güne kadar gelen tarçınların en mükemmeli der.. 

Eee çoban emmi buna mı takarsın kafanı e var ki çok güzel işte. 

Eee bak ben sana son demedim ki güzel dersin bak dibi görmeden daldın suya işte burada kafam takılır hem derler teknoloji hem derler 5 g  teknoloji der hem de dijital dünyaya girdik derler ama hala sözde kalan kâğıt üzerimde C yerine S  yanlışlık la veya ve ya gibi gibi malı 45 günde gelmiş hala 15 günde limana inmiş ve de beyanlar içinde bir harfin eksik veya fazla yazılması üstelik tarçın yerine çay gelmem işliklerini gören gümrük ve gümrükçülerin veya mevzuatlarda baş harfleri değişik tarım müdürlüklerine göndermeleri ve o bölgenin de amirliği taaaaa Ankara’ya cevabı 25 gün sonra gelir demeleri ve de bu musibette 17 kapalı oluşu ve de bir nöbetçinin olmayışı ve de gümrükte bu kadar malın depolarda duruşu ve de her gün depo parası ödenmesi ve de tarçın olduğundan 45 gün denizde olması ve 15 gün limanda deniz kenarında beklemesi  

Dur dur çoban emmi bir soluklan tapalayacak biz en iyisi uzaklaşalım şimdi çoban emmi patlayacak.. 

Dur kaçmayın korkmayın neden kendi kendime konuşma bölümüne gelmedim bekleme bitmedi bir daha 25 gün depoda beklemesi depo parasına mi yansın bir de deniz kenarında bekletilen tarçına mı tarçın küflendi ne olacak her şey dört dörtlük değil yeğenler birileri bu ülkeyi S harfi C harfi yanlış yazılmış deyip bir şekline sokarak adına mevzuat deyip kanun içinde kanunalar kendilerine göre diş dünyanın bu ülkeyi ticaret yapamaz haline getirmek için her türlü kem kümler her türlü kata küle içinde sokarlar bu ülkeye ayakkabı sokamazsın altını bir beyan üstünü bir beyanla sonradan eklenerek ayakkabı bir günde daha az sürede sokarlar yanı bir sebep a harf değil sen ticaret yapmış sın zarar etmişsin hiç kimse seni görmez ve duymaz duymak isteyenler ise iyileri söylerler kötü ve kötü amaçları söylemezler çükü bunlar kanun yolundan gider ama bir yandan nefise bir yandan makam şöhret pembe dünyada kanan kandırılanlar kanmışlar ve kandıranlar karda yürüyerek iz bırakmayanlar dır. 

Şimdi bu yeğen ne yapsın elimden bir şey gelmez ama gören okuyan biri olur bu yeğen ya başkaları ne yapsın ister 5 g ister 10 g halkın petek gözü her şeyi söyler işte bu akşam ne yazacımla dağlara bakarak S C yi düşünür ve konuşurum  karşı tepeler dağ yarın senle Dağ da ö yeri bağ yapacağız  D oldu B sonuç aynı yer aynı değişmedi şimdiden söyleyeyim orada hiçbir teknoloji çalışmıyor hep aynı düzende ama iş aksamıyor ona göre gel yarın . 

Peki emmi ne olacak o yeğene  . 

Sadece her şeyi bilen “o ki görende o” bizim elimizden gelen hiç sadece insanlığa kalmış ve de Ahlak … 

Haydi iftar yaklaştı siz hazıra konacaksınız daha ben eve gidip ocak yakarak işler ya paçam sizde erken gidinde evde yapılacaklara yardım edin sahurda bana gel sahur yaparak erken yola çıkarız. 

Tamam emmi yarın senin makinalardan ve bir de sanal parayı anlat bir de aslını bizde öğrenelim .. Sakli şifa sırlar kitabin dan Kanun ve kanunlar karda yürüyüp izini belli etmeyenler bölümünden kısa alıntılar  

Ek 3 Ek 01 Çoban emmi konuşursun kendi kendine 

İnsanları ümitsizliğe götüren şey yaptığın iş karşı kişiler tarafından işleri çıkmaza sokan kişiler hala o görev yelerinde oturtulması vahim dır..

Bize masasında gün ve zaman bekletip işimizi takip sırasında makamlarına gidişimiz ve sizin iş ankara bakacakta kaç günde gelir deyip en az 25 günde gelir dediği şan lı şöhretli makamından musibet sonrası ne nereye gidecek tatilini düşünürken bizle iş sahipleri kolu kanadı kırılmış çırpınırken kalp doğru ayaklar doğru yola girince kişi ve kişilerde doğru yoldadır çünkü Ankara doğru hamleyle doğru işinde saat akşam saati 16 .30  04 05 2021 25 gün deyip gelen kâğıt 48 saat içinde geldi. .Doğru yanlışı bulun kim kimleri bekliyor bekleyen kim ola çağanı bekler. 

İnsanlığı ümitsizliğe düşüren şey işini bilmeyen aklı karışmış dağınık asalak gezinen ve bu durumu gören “O ki” her şeyi yerli yerine koyar.

 selcuk uysal çoban saklı şifa  

Ek 4 Sanal dünyadaki oyunlar

06 05 2021 saat 01 30

Evet devam edelim her proje ve madenciler isterse tek para birimini isterse istedikleri para birimini kazar ama tek olarak bir birine çakışmayan matematiksel hesaplama vardır bu hesap tek tir madenci ve sanal para birimi projeler bir coinğ ve tokın olarak hareket eder ve de bir blok zinciri halindedir bir müşteri ile bir sanal parası arasında (ise bir borsacı yani bir köprü vardır teknoloji içinde ise  şimdiki zaman ve başka ülkelerde atm gibi alış veriş ve mağazalar zincirleri bu köprülerde) istenilirse kullanılır istenmez ise bu sanal paranız (bir bilgisayar ve telefonda flaş bellekte soğuk cüzdanda saklar istenirse bir para birimi gibi kullana bilirsiniz) bel ki ülkemizde yok ama kısa zamanlarda her mağazalar zincirinde bu gün  ( kart okuma post makinesi gibi ) ne kadar alış veriş yaptığınız kadar hesaptan hesaba akar ( bir yandan günün zamanın yükseliş grafiğe göre ) listesinde ister kendi para biriminizi isterseniz başka para birimleriyle tek havuzda hem kullanılır hem de grafik çıkışlarda sanal paranız yükselir yanı üretilen her maden parası ve (yükselen güçlenen uyguladıkları projeler ) birimlerini yükselerek taşır işte bu akış üretimden tüketime güçlü para birimleri yükselir ve bir sahibi olmayan tek veri tabanlı blok zincir hiçbir hata yapmaz ve de başkaları tarafında üretilemez ..

Ama bir insan köpüler ise her para birimlerini kodlayabilir ve o para birimini kendi havuzunda toplar ve bir parmak kadar flaş a yükler sonrası bay bay der..

İşte burada o ülkenin kanunlar içinde borsa kanunu yapıldığında borsa güvencesi devlet güvencesi haline gelerek her köprünün işlem haç mi komisyonlardan bir kısmı devlet kasasına girerek ister mağazalar ister borsalardan toplayacağı net gelir hiç kacak olmadan bu gün topladı vergilerden 10 kat vergi almış olur..

İşte dünya devleri bunun peşinden dijital dünya savaşındayken bizler hiçbir şekilde geri kalmamış olmak

FPGA her parayı kazan ASİC tek para birimini kazan ikisi de aynı yola çakışmayan para birimleri üretir sistem nasıl birleşir Devam edecek 5 te 

Devamı var ek 5 de 

Saklı şifa sırlar kitabından dijital dünyaya ayak uydurmak, akıl silah ganimetten kalan savaşmak ,zaman çok kısa bu gün varız yarın yokuz ,her kes peşlerinden gelinecek zaman zamana ayak uydurmak sanal dijital dünya bölümlerinde kısa alıntılar.

selçuk uysal çoban saklı şifa  

Vadi ışığı yakalamak

Büyük balık küçük balığı tuzağa düşürse de hep aldanır küçük balık büyük balığı sığ sulara çekmiştir bunu gören insanlık canlı türü bunu aklıyla kendini intihar etti düşünse de büyük balık bazen yem bazen sırtındaki asalakları temizlettirmek küçük balığın peşinden gittiğini bilmezler. O artık yoktur küçük balık nesiller boyu yetecek sofrayı kurmuştur. .Balıkların dairesel ,hayvanların bir dairesel insan ırkının dönüşü “yaratan Rabbim” hep bir şeyi çarpıştırır elle tutulmaz gözle görülmez bir enerji var oluşunu göstermektir.. Bir motorun sürtünmeyle çıkan enerji gibi..

                               selcuk uysal çoban Saklinet enerji ... 

12 wolt 24 wot 48 wolt sonsuz aparat

Uzanan ışığı yakalamak

Reklam değil içimizden biri 

                                             Yakında okuyacaksınız ..

                                                     Arabalarda  

                  Elektriği kendisi üretiyor 300 w maliyeti sıfıra getiriyor .

 
                        Aküleri de bitmeyen akü aparatı takviye ediyor 

                   Borsa demek al sat insan beyni cin şeytanlığa kaçsa da

                               Teknoloji  matematiğinden ayrılamaz

Sistem sadece matematik ister maden çıkar istersen transfer yap istersen al sat.. Yanlış konuşup yanış anlayanlara. yanlış anlatıp konuşup ak beyaz gözükenler .Bu gün fabrikaların hisse bono zarar ederken aynı fabrikaların borsaya bağlı olmayan yan kuruluşları kar ederken ve ediliyorsa bu ileri teknolojide kim ne nerede koşuyor sahnelenmiş oyunlarla tezgahlarla kuruluşlar kurulmuşsa “aslı” sahte sanal olmuyor mu sorarım duvarlardaki asılı prof diplomalılar kim hangi bankalara ve şirketlere çalışıyorsunuz ” insanoğlu hep konuşan adamın peşine koşar” .. 

Bu asrın korkulu rüyası krediler veremeyeceksiniz ve transferlerde komisyon altında para alamayacaksınız doları dış dünyanın isteğine göre oynayamayacaksınız korku endişeniz bunla idare oluşu nedeniyle İnsanlara uyuyun demektesiniz.. Ama ne yazık ki gözle görünmeyen teknolojiye ve dünya ekonomisine ayak uydurarak dünya bankacılığı da dünya bankaları güçlü sanal madencilik yapmaktan ala koyamıyorsunuz.. Okuyan için Anlamak zordur anlaya bilmek için. ” dramlı filim eğlence programımı seyrettirmeli ”

selçuk uysal çoban saklı şifa

Sen ve hepimiz olabilmek için birilerini beklemek değil .İleri teknoloji matematiksel .Kedimin geliştirdiği elektriği ve başkalarının geliştirdiği sanal diji para 1 milyon adette izin versinler ülkeleri ve doların şeklini değiştireyim her gün borsada 4 .3 milyon dolar kan zulüm kaos yok sadece matematiksel eko savaşı. .

Buraları Avusturya Hollanda Berlin ve  Silifke Elektrik gideri olmadan "Gider yok" ..Hesap çok basit 1 günde sanal diji para 1 makine 4.3 dolar bu günkü kur x 1 milyon adet =4.3 milyon dolar x devlette bozdur dolar merkez bankasına giriş.. "mesela yani" sıradaki gelsin dersin ..(Bu gün Cin Rusya Amerika ve Dünyada bazı bankalar .başta gidiyor) SEN NİYE OLMAYASIN.

Büyük balık küçük balığı yuttu zannederler. .Ama akıllı küçük balık büyük balığı sıvazladı parazitlerini temizleyerek büyük balığı sığ suya çekti şaşıran yön kaybeden "büyük balık intihar etti düşünenler" aslı küçük balık büyük balığı balıklara ziyafet çekti. .Teknolojide iyi olma zamanından çıkıldı iyi oynama zamanına girildi. .İyi oyna ama sen gene mazlumlara iyi ol ve koru...saklı şifa sırlar kitabından alıntı ekonomi stratejik oyunlar bölümünden alıntı.


 Berlin, Hollanda ,Avusturya.. 
BEN ÇOBAN Bu yerlerde yakalıyor ve devletim de harcıyorum.. Ya siz İsviçre bankalarına... 

 
1 000 000 Adet izin versinler her gün doların şeklini değiştireyim. 
Hollanda rüzgâr güllerinin fazla kullanılmayan depolanmayan akım elektrik kaybını önlemek için çalışan bir aparat ..  

Sadece elektriği sıfır maliyetle sanal dijital para almak ve istenilen ülkede borsasında bozdurup merkez bankasına her gün transferi o ülkeyi eko sunu her saniye çökertir.. İstenilirse bile o ve başka ülkeyi kendi eko silahlarıyla istenilen şekle sokulur...1 milyon makine şu an borsasıyla 21 milyon tl bu günkü kurdan 4,3 milyon dolar her gün merkez bankasına girer ya 30 gün veya 365 gün.. .Borsa gücü sende olarak istediğin şekle sokarsın “ Büyük balık küçük balık misali ”.

Fazla gelen depolanmayan Akım elektriği paraya dönüştüren aparat

Sessiz yol alma

Su bazlı yağı soğutması

Su bazlı yağı soğutması 

ASTRONOMİ EVREN ENERJİ SAKLINET-ENERJİ 
Dağları aşarak kara iklimine giden yağmur bulutları rabbim istediği istendiği yere yağdıracak yağmurlar silaj ekenlere bol yarayacak Bu sene de yağışlı yılar...Seracılar dikkat etmesi dere yatakları temizlenmesi önem taşır..
                                              Saklinet enerji 

                     ATEŞ HAVA SU TOPRAK TELEPATİ DİLLERİ

           UFAK AMA AKILLA DÜNYAYA DİK DURUŞU BÜYÜK

Bazen olur ki ufacık fotoğraf makinesiyle çok büyük resim alanı çekebilir ve o alana baktığında bakış açısıyla çekersen 3 boyutlu resimler yakalayabilirsin, bil ki çok büyük ve mükemmel makinende olsa senin bakış açın fotoğraf makinene uyun saylayamıyorsa, bir hiç tir...Resimim algılayabilmek okuya bilmek okunur hale getirmek sadece yüreğin deki cesaret, aklındaki gelecek, senin emin adımlarla gitmen geleceği yanıltmaman bil ki senin çekeceğin fotoğraf makinandır...

Yüzler  ,eller ,hal ve hareketler ,gözdeki algılaman ,beyin ne gönderip ,yüreğine sorsa da ,ayakların ya tuzakların içine ,yada özgür düşünce yoluna gider...Beynin ve gözlerin, makineyle birleşirse ,resim okunur hale gelir...Mühim olan makinanın büyüklüğü değil ,mühim olan küçük makineyle ,o aşkı yakalamak. Bazen olur ki yüceltir bazen yok olmaktan hainlerin   tuzaklarından kurtarır...

Bir resim çek ve oku...Hz İbrahim’i düşmanlar zalimler ,zülüm edenler, kendilerini tanrı tek biz tek ben varım diyen ,nemrut... Hz İbrahim’i ateşe atarlar ,ve ateş içinde gözlerini kapatır sadece yaratanın kullarını ve gelecek sancaklarla insan ırkına doğru yolu yaratanın yolunu  düşünür...Kendini serin sularında havanın temiz topraklarıyla bütünleşir yaratan cennet kılar...Ve ateşin etrafındakiler şeytanlar tövbeye gelir ,biz elimizle geleceğimizi çobanımızı ateşe attık deseler de ,içlerinden kendini BÜYÜK SANAN NEMRUT, UFAK YARATANIN CANLISINA SİNEĞE yenik düşer...Bazen resimlere bakar geçmişleri hatırlar o an için geçmişi yaşar bir enerji doğar...İşte resimlere derin bakarsan orada her şeyi görürsün..

Çoban saklı şifa saklinet-enerji..   
   
Devam edecek yazılım hazırlanmakta 
      

                           AURA İNSANLLARIN PERDESİ

Enerjinin aklı sen ve senle birlikte hepimiz olmak....”Murat Dağı”

Vefalı insan bir çok zararınızı da görse bir iyiliğinizi unutmaz ,nankör insan bir tek zararınızı görse bütün  iliklerinizi  unutur...Dış dünyanın yüzü....seni bir şekilde yok etmeye kuyular kazmaya şan şöhrete düşkünleri bulur vatan bayrak Sakarya diye coşturur ,asıl amaçları senin insanlığın değil, senin doğa harikası da değil, şu resimde gördüğün dağların altındaki maden toplam tutarı yedi kıtayı 100 ler ce alacak güçte...Avrupa’yı 1000 ler ce alacak güçteki madenler....

Ne Türkü ne kürdü, ne Çerkez’i ,ne Laz’ı ne Arap’ı nede Vatan topraklarında yaşayan insanları düşünmez bir yudum su doğarlar...Bil ki ister hepiniz ister tek ol bil ki bu vatan senin yanı Hepinizin...Yaşam enerjiniz için geleceğe not düşün.. Yaşam süre içinde sadece ateşle oynarlar.... Bırakılan kör...

Canı kanıyla dış dünyaya savaşan dik duran önderinizle olun inanın başaracaksınız gerektiğinde sırası gelen önderleriz le ve seçilmiş önderinizle Vatanı bayrağı ilelebet nesiller boyu  daha ferah günlere taşıyacaksınız ya senle ya sensiz tek başıma kalsam da kanımla.. Çünkü bu vatan hepimizin

"Kin taşımak yanan bir kömür parçasını başkasına atmak için eline almak gibidir. Sadece kendini yakarsın” Dünya sahipsiz değildir. ”RABBİM “ cevabı verir. Ya bu gün ,ya yarından sonra. “İnsan, samimiliğini kaybettiği anda Allah'tan uzaktadır. Samimilik, kalbinin  “Allah yolunda” yolunda yürümek demektir”

Selcuk uysal çoban sakli şifa saklinet-enerji


                                  HAYAT YAŞANTININ ENERJİSİ

Sizler  ve herkes içinizdeki enerjiyle neler yapabileceğinizi keşfetmiyor ,hasta olmak için tüm çabayı gösteren tüm enerjinizi yok etmek için harcatılan dünyadasınız bunu anlayan akıl sizleri kafanızı kumdan çıkarmayarak ,kaos endişelerle hayatınızın enerjisini bitirerek içte sadece 1000 kişiyi geçmeyen dışta 100 kişiyi geçmeyen dünya entegrelerine bağlanmış taşıyıcı ısı röleleri olarak kullandırılan monoton hayata bağlandırılan bazen zamanı gelince fişi çekilen robottan farksız bir yaşam içindesiniz...

Bakın bu böyle değil “yaratan" yarattı ve rızkını  da "o "verir” Her seferinde sistemler atlayarak brülörler çalışmaz, çıkan ateş enerjiyi yakamaz, ila bir trafoda şart derlerse de bil ki daha önceden atılan temelleri göstermemek için hataları örtmek için  ,sana yeni düzen kurdurmazlar. .Sen sadece onların enerjilerine bir kılemes vazifesi görmekte...Tüm enerjini yok edicilere vermektesin...Belki anlam veremedin ama ilerde yüksek gerilime düşerseniz bilin ki alaçığınız kararlara bağlı ya yanlış kablo bağlantısı, yada akıl şase yapmıştır.. Baldırı çıplak açık telleri tutma... Sarılacaksan “Tevekkül ipine tutun...Orada uzun akıllı aydınlık yol var...

Fiber optik dururken ,Dön bir bak dış dünyanın nerelere gitmekte sen hala 110 wotla çalışmaktasın bazen de 12 wolt..Yanış motorları revizyon ederek bir yere varma çabasından çık...Bil ki sonradan gene tetikleyecek sonrası bir başka bahara başka yazlara bırakılacak hayatın hep revizyonlar içinde olacak...

Bastonlar elinde şey evlat buradan eskiden bir kablo geçiyordu onun ucunu bağlayıver de gecikmiş yılarımızda kalan yılımız aydınlıkla gidelim der.. Bir sonraki sabaha gene göremezsin...Bu kadar aydınlık yol varken, görememişken, sen nasıl oluyor da bu dan sonraki yılar diye biliyorsun verdiğin nefes sonrası sana hatırlatmazlar mı....Sendeki sonsuz enerjiyi doğada ki enerjiyi  benlikle kullanıp insanlıkla neden şarj etmedin.. Şey kem küm... Anlayamadım ...Anlatırlar .

                               selcuk uysal çoban saklı şifa... Saklinet enerji

Suçlu ararken bilin bir suçsuzu bulur geri kalan

suçluları bulursunuz

Ben çoban 2013 ten beri global yayıncılığa merak sararak markalaşarak adım atım, daha öncesinde var olan ama büyük kan emiciler yolara takozlar ve kavşaklar koyarak bir adım attırmayanlar, dış dünya kendi öz enerjilerimizi kullanarak bizleri körleştirip Kafalarımızı kumdan çıkarmayanlar yıllardan beri suçlu şüpheli denilen suc damgalarını baştan vurularak seni ileri hamlerini görüp ,daha büyükleri görmezden gelenler şimdi ceplerine cüzdanlarına baksınlar ,orada sayısız kredi kartları görecekler, ve içi dolmuş sadece harca harca puan kazan elle tutulmayan gözle görünmeyen puan hediyeleri harcarken hangi devlet dairelerinde çalışanlar acaba şüpheli şahıslar olmuyorlar mı....

Bu puanları hediye verirken kendi bünyelerinde işlem kartları çalıştırıp dış dünya borsalarında el altı el üstü yan kuruluşlarından kazanıp senin devletin parasıyla bu mazlum halkı ve sen akıl beyin duvarda asılı diplomalı arkadaşlar, suçsuz görünüp suçlu olmuyor musun....Hey sen arkadaş fetva veren dost kardeşim arabana puandan mazot benzin gaz ,baba bana marketten hediye puandan bana bir şeyler al diyen çocuk aileni gdo lu gıdalar alırken sen suçlu olmuyor musun...

Şimdi bir çoban gerektiğinde elektrik üretecek aklı olan bir adam işlem kartı çalıştırıp çalıştığı süre hediye gözle görünmeyen puanı dünya borsalarında bozdurup vatana bu topraklara içeriye para sokarak bu parayı giderlerde kullanıyorsam, sen turist gelsin para soksun ,ihracat yap para girsin kanunları neden çıkarıyorsun onlarda şüpheli şahıs olmuyorlar mı...Yanı her yapılan iş emperyalist güçlere zarar olacak diye suçsuzu suçlu yapmanız sizleri şüpheli şahıs yapmıyorsa benlikten rüşvetten başka hiç bir şey olamaz sadece dışa bağlı eli sopalılarla diz çökmekten boyun eğmekten başka bir şey değildir....

Kontrolü çok basit olan işlem kartı, hiçbir şekilde çoğaltılamaz matematiksel dijital şifrelenmiş puan kim kimler tarafından bağımsız bir şekilde görülebilen bir sistem...Dünya paraları gibi sahtesi basılmaz, dünya paraları gibi karşılığı olmayan paraların karşılığını bulması için kanlı para ile zirvelere  çıkmak için ülkesine halkına kanlı zulüm  para ile refah ülke haline gelmesi için ölüm makinası gibi değil bu sadece enerjinin çıkardığı alt veri tabanını destekleyerek  elde edilen sanal para dır...

VE insanlar bu sanal parayı ister harcamalarında ister o ülkenin nakit parasıyla çevirerek içerideki masraflarını karşılayarak dükkân masrafları sipotaşları ,gider internet  elektriklerin  kdv net ödeyerek, sadece işletme payı olarak sadece kayıtlı kim ve kim tarafından bozdurulurken borsada devlet katkı payı kesilmesiyle bu sorun çözülebilirken  bir çapanoğlu aramak ve birilerin işine gelmeyişi sizce köle olmak değil mi...Şu anda gizlilikle el altından tüm veri sistemleri ve ya yan kuruluşlar gizlik altında yapmıyorlar mı hiç denetim mekanizması görmüyor ise bunda da, esir olmuşluk değil mi...

Ve sonradan anlaşılan ve her istedikleri verilen insanlardan gizli vatan bayrak enerji dolu topraklarımızın istila edenlerin karşısında durmakla  büyük bir erdemlikle aldatıldık ve sonradan dik duruşuyla dünyaya daha diz çöktürmeye kalkanların karşısına dıştan ve içten gözle görülmeyen elle tutulmayan sanallar ve bu sanallar geçmişte diplomalı asker subay savcı doktor ne ararsan duvarda asılı olanları suçsuz yere atılanlar ,yerlerine Truva atı gibi içlerinden çıkıp makam ve emir komuta zincirine  yerleşenler ve helal süt emmiş vatan bayrak önder aşkıyla 15 07 2016 yı elleri çıplak halkını unuttuğunu zannedenler tekrar bu dış dünyanın oyununa geliyorsa bilin bu toprakları almak içindeki madenleri elde etmek en önemlisi halkın enerji dolu vücudu aklını çalmaktan öte bir şey olmadığını anlamak çok mu zor...

Vatan bayrak için bir olmak diri olmak dış düşmanlara karşı olmak ve sonradan sırasıyla önderliğe koşmak  ,önderler yetiştirmek için ila dört ayaklı koltuğa oturmak mı gerek ...(bil ki vatan için bu mücadele değil ),bu dar boğazda birlik olmak varken ila ben şunu yaparım ederim yıkarım demek olmaz diş düşmanın ve içte dışta hainlerin parasıyla kazanırsak fazlasıyla hatta hepsini alırız ağızları dış düşmanların istila hareketi olduğunu görmüyorsanız. .Sisler dünya malına kapılmış şeytan ve iblislerin dul avrat otu şerbeti içmiş uyutulmuş, kendinden geçmişlikten ötesine varmışınız...”Rabbim bu vatan toprakları ve bayrağımızı halkımızı bu topraklarda yaşayan masunları şer şeytanlardan koru... 

Hz Süleyman zaman asrını Hz ult peygamberin bedduasıyla karşıla...Rabbim aç ve açıkta kalanları koru ,bu insanlara gelecek, kötülükleri bertaraf et, haince şeytana uymuşları terbiye et, kişi ve kişilere gelecekteki kötü günleri olacağını şimdiden akıl ve zerreciklerine gücünle anlamaları için enerji ver ,dünyada serbest dolaşan elle tutulmayan gözle görünmeyen sadece hissedebilen güzel iyilikler ver, Kötü enerji  hislerinden uzak tut ,kötü enerjiyi yok et rabim.. Zaman yılı geçe gündüz yazı kışı mevsimleri verdiğin zamanların içinden  ramazanı insanlara kıldığın oruç ayına mübarek kıldığın mevsime girerken yakın zamanda girilecek oruç mevsimine tüm iyiliklerini 4 kitaba inanan insan ve tüm canlıları, şer iblis şeytanlardan kötü enerjiden koru rabbim...Vatan bayrağımızı Türk ve Türk topluluğu koru rabbim...

            Var olan yaşam enerjimizi sağlık akıl düşüncemizi koru Rabbim..

                                 Çoban saklı şifa..saklinet enerji

SANAL DÜNYADAKİ OYUNLAR....Bir suçlu sucu sabit görülünceye kadar suçsuzdur.. Kanun hemen orada hüküm kesemez.. Şüpheli gözle bakılmaz,. İnsan vücuda ki enerjiye haykırı hal durumlarda  stres ve şase yaparak hastalıkları tetikler  

Yeni borsa Çobanın asası 1000 dolar diktikçe para kazanıyorsun buyurun çobanın asasına Hayali para kılçıkları yedikçe balığın tadını alacaksınız.

Önüne geçilmez ise 2018 ilk yarısında dünya para trafiği veri tabanı güçlü olan kişinin eline geçmekte öte bir şey olmayacak...İblis küre savaşında galip gelecek...Ama küresel göçe maruz kalınacak. .Çünkü amaçları insanoğlunu bir yerde toplamak.. Ve yok etmek bu çaba niye...Evet çaba niye demekte haklısın... Şeytan ve iblisler zamanın önün de koştukça  insanoğlu nefsine yenik düşecektir. Bil ki Tevekkülle zamanın önüne geçmektir.. Anlamak yorum yapmak zordur...

Okuyup derinlere daldıkça bazı şeyleri anlayacak daha okudukça azda anlamaya çalışacaksınız....En önemlisi görüş acıyı anlarsan bir yere varacaksın....Sanal iyi olduğun kadar kötüde olabilir önemli olan içinde yazılımının resmi açıklanasıya kadar suçlu göremezsiniz...

Size bedava deseler de bilin o ülkenin elektriğini ve kablolu internetini kullanılarak alt yatay bilgi ve veri tabanını makine bir bilgisayar kadar büyüklüğü olsa da 2 kibrit kutusu kadar hacmi geçmeyen yatay yükleme yazılımla doludur...Çın de Makine değeri 1300 dolarken ne hikmetse 4, 5 bin dolarlara kadar satılmakta...% 40 ana merkeze kalarak %60 makine alanlara o ülkenin yaptığı masraflara göre 65 tl para bırakmakta masraf çıkınca 25 tl bırakmakta “Ya makineye yatırdığın para getirisi ve kaybettiğin enerji bir o kadar internet“....Türkiye ye göre .... nedir ne getirir ne götürür derseniz orası suç sayılmaz...

Bu bir anda yukarı aşağı çekmek borsada iyi takip isteyen ve kimin elinde çok ise bu düzen borsası elinde tutar...makine ne kadar yapılsa da içindeki matematiksel hesap kim ve kimler tarafından yöneltilemez...

 

Garantisi var mı yok ,bozulan parça yedeği var mı yok...elektrik kesilince o gün çalıştırdığın boşa gitmekte ,internet kesildi mi gene aynı ...Bu gün bedava para hayalleri yaşarken geleceğe yatay virüs yaymaktasınız....Hem de ölümcül...Bu nu Tarihe yazın anladığım kadarıyla anlatamadıklarım...sonlara doğru az anlamaya çalışırsınız...

(Romanlar hikayeler baştan sona doğru gitse de çoban anlatımları sondan başa bazen de ortadan sona doğru gider, anlamak anlatabilmek karışık işlerden geçer, daha iyi akılda kalır.)

Bu ,bu şekilde yorumlar ve bu şekilde inanırsak bu da size zor gelecek neden mi bu kolay çalışmaz bakim isteyen ve elektrik kaybolmasın boşa çalışmasın derseniz bilin makinenin sesini çok iyi bilmek ortamını hazırlamak yanı bir bebek gibi bakmak kolay iş mi siz  ce, evde çalıştırsanız ilk başta hanın derki ya bu ya ben tercih et deme başladı mı hangisi derseniz bir aklınıza sörün kolay mı...Var mı sende var 6 adet başka yerde başka zamanda....Sadece soğutucu ve sadece 2 kibrit kutusu....

Ne ,ne kar elektrik çektiğini biliyor musunuz ne, ne kadar sınırsız deseniz de internet her şeyin bir kotası var...Ya sonra...Elektrik internet yoksa bilin kazmanın sapı olursunuz... Alt sistem iyi çalışmaz ise bu sistemin getirisi olmaz sadece stres bir hayat yaşar bir başka bedava işlere bakmaya başlarsınız...Zor ama gerçekler...

Borsa nedir...Borsa o firmanın arz ve talerdi yükseldi mi grafik yükselir.... Yukarıları görünce al sattır.. Günlerce aylarca beklemek değildir..

Sadece % 40 tabanı yükselttikçe yeni bedava kasalar çoğalacak oltacılar solucanları takınca sazanlar artacak...Aslında 1976 kuponlar satarak zincir saadeti kurulmasına benzer,1998 de kanada da dış ülkelerde saadet zinciri gibi dir dense de bu asla bir zincir değildir....Ona benzer ama o olmayan dijital sayıları seriye bağlayan her sanal para matematik serisi ile işlem gören dijital paradır rakamlarla dizilidir...Sahtesi basılması olmaz...

Yeni versiyonu teknoloji daha derin veri tabanlarını ele geçirip yatay geçişle bedava deseniz de cebinizdeki parayı çalışmadan para kazanma hırsı.. İnsanoğlunda hep olmuştur bu bir suç sayılmaz, gözük se de  ,birileri çıkar fetfalar verirler ama geriye dönüp bakmalarında fayda vardır, çünkü o kişide bir şekilde sanalla hayatı al ver le geçirir... Yani kendine göre borsa uygular...

Şimdi önce sazan oluyorsunuz, içeri daldıkça oltacı olup başka solucanlar içeri çekmektesiniz....Sonuç ne biliyor musunuz küresel kırız tüm parayı bir yerde toplanıp ve kendinizi yok edeceksiniz...Hayaliyle yaşayanlar bu konuşmaları sık duyacak yani çıkar konuşularak insanları bir şekilde ikna etmeye çalışılacak gözük se de kendisin sanal yaşantıyı benimsetecek...Bakım ben size söylemiştim dedirtmeye başladı mı bilin alttan bir çapanoğlunu yakın zamanda görebilirsiniz..

Her kez bir noktaya toplanırsa bil ki ithalat ve ihracatın yok oluşudur....Başkaları çıkacak mı çok firmalar çıkacak hay insanoğlunun haline...Bir anda çok iyi görünen işlem makinesi çalıştırılan çalışan sanal dİjital para üreten ve bu makine çıkardığı bir dizi matematiksel makineyi üretip bir anda makine üretimini kestiği takdir de bilin borsası çöpmüş vurgun vurulmuş bir sayı yazılım borsasını çıkmayı bekleyen küçük borsacılar bekleye dursunlar dizisine katılırlar..

Kelimelerin gücünü allarsanız o gücü bulur ,bir an önce önlem alırsanız tarihi şeytan iblisleri yok edersiniz....

Çünkü paranın karşılığı olmayan dünyaya o ülkenin para birimi  dönüyorsa bil ki orada kaos kargaşa ,silah lobisi harekettedir...Çünkü hiçbir geliri olmayan sadece silah lobisiyle  silahlanmayla ayakta dünyayı yönetmeye kalkıyorsa diğer ülkelerde iç işlerine ve o ülkeleri kaoslar zincirine sokuyorsalar...ve o ülkenin para birimini halkım alım gücünü zayıflatıyorsalar içerden hainler halkını düşünmeden menfaat dünyasında hayal ettikleri sanal mal varlıkları daha çok mal varlıklarına çevirip bir dünya ülkesinde yer içerken sen hala  akıl ve düşünceni bir ve birlikte tutamıyor ama zaman ve zamanlarda hayal ettiğin bir beklentiler içindeyken hiç kendini sorguladın mı ben sanal işler peşindeyim dedin mi.. Yok...Sadece dinledin anlar gibi kafa salladın...

Sonuç nemi geçmişlere bak benim paralarım nerede imar bankasında, bankerleri hatırlayın emlak örtülü ödenekler,5 nisan, saymakla bitmeyen devlet kasasını 5 sentte muhtaç edenler ,darbelerle altınları soymaya sanal düşünceleriyle gerçeğe çevirenleri ne çabuk unutulan diziler kervanı çölde kaybolduğu sananlar sanılması için unutturanlar şimdi serapları görünmekte gerçeklere dönüşmekte ellerinden gelse bu halkı gene kandırırız der ve biraz yüz bulunca ve dış düşmanlar iç içe geçmiş kutucukları faaliyete geçirmek için görsellere şimdiden reklam ve haber olsun diye vermekte oldukları apaçık meydanlara yavaş yavaş sürmeye hazırlık içinde olsalar da gelecek kaoslar zincirine hazır tutmak için beklemekteler.. Dünya felakete çöküşü hiç böyle bir şey görmedik dersiniz.. Yazamadıklarımı yaşayacaksınız..

Sadece biri Evrende enerji ve elektriğin bedava olduğu dünyasında yaşıyoruz ama sonuçta birileri satmakta satmak ta kalmayıp acaba faturaya kuş dala konmuş vergisini   kullanıcıdan mı alsak der sanal aklın ürettiği sadece ben, ben deyip bu şekil yetmedi bu şekilde don gömlek bile çok görenler hangi yaprağı edep yerleri kapatmak için hediye verecekler gerisi siz bulun...

Bir gün baktığında cüzdanı yok gördüğünde ,veya içinde karşılığı olmayan para olsa bile hiç bir işe yaramayacak ,çünkü senin harcaman gereken sanal paran var onla her istediklerini, ve istedikleri yerden alacağın gün sen şöyle geriye bir çoban yıldızına bak o zaman sanal zaman içinde olduğunu hatırla..  Biter mi bitmez daha yazının sonu olmayan bir şey anlaşılmaz daha iyi anlamak için suç ve suçluları suçsuzu bulabilmek kim kimmiş okumadan anlaşılmaz, suçlu kim suçsuz kimi anlaya bilmek için yarınlarına bak o....Devam edecek....

Çoban saklı şifa  saklinet-enerji                    

                               İÇİMİZDEKİ ENERJİ VAR OLUŞUM 

Belki son ya sonra..

ÇARESİZLİK OKUMAMA ÇARESİZLİĞİDİR

Çaresizlik her yolu denettirir….

Ama aldanırsınız bilin vücut kendini onarır şekilde yaratıldı, ve içine akıl kondu ,konuşabilmek içinde dil ,duymak içinde kulak, hissedilmek içinde el, vücut aş erdi mi bilin bir bardak su bile olsa şifasını bulur….

Ama ne hikmetse hastalık hastası olmakla, her şeyi almak isteseniz de şifa için bir yerinizden alerjiye, enfeksiyona kalacağınızı düşünmeden son olarak oku hayat şifresini çöz dese de insan oğlu yarın ölecek korkusuyla.. Hastalığını daha çok hasta edeceğini düşünemez çünkü düşünmeyi hiç mi hiç aklına getirmez…

“ Kolay yoldan para kazanmak, kolay yoldan sağlığa kavuşmak bil ki seni aldatır.

 

Var oluş ve zamanın geleceğinde yaratanın emrettiği var oluş büyük patlamadan çıkan insan oğluna hediye kıldığı en sevdiği canlı ve akıl dolu insan ırkına bu yer yüzünü hediye kıldı..

Var oluşun ana temeli ateş, su  ,hava, toprağı yerli yerine koyarak serbest dolaşan elementlerle eminler tuzlarla toprağı hazırladı “suyla hamur etti ateşle pişirdi hava ile sonsuz elementler içinden insan canlı bitkilerle tohumları ve gözle görünmeyen elle tutulmayan insan eletmem oluşumunu içine katarak sırladı.” Tekrar üremesi içinde insanoğlunun içine koydu ,ve matematiksel hesapla bir birleriyle aynı olmasın birbirlerini tanısın diye işaret olarak her kesin ayrı olan parmak çizgilerini sanki barkot misali yerleştirerek ,kendisini üretecek kabiliyete soktu...Birbirleriyle anlaşabilmeler için dil ,duymaları için kulak şekil ve işaretlerle neyin ne olacağını bilmesi içinde akıl zerreciği ana beyim içine kontrol edebilmeleri içinde his ,düşünce vermesi  o zamanın kendini tanıması için bunları vermesi ,Düşünür e düşünceyle anlama kabiliyeti vererek bunları hepsini çalıştıracak sinir uçları yerleştirip optik okuyucularla görme yeteneğiyle algılama sı beyne komut vererek yaşam sunsa da...

Bunları yanı insan ırkını kontrol edecek bir çoban önder peygamber göndererek ,yaşamın içinde olabileceğini ve insan ırkında, baha iyi olması kendilerini geliştirmesi yarışması içinde olan başara bilme yapa bilme hırs fikir aktif rol oynayacağını bilmesi içinde ,insanları daha birbirlerini anlaya bilmesi için ayrı diller ve  ırk vererek ,mevsimler geçe gündüz yaşam içinde olmalarını daha sağlıklı yaşamaları içinde ,renk vererek o ortama hazırlayarak ,yaşam sunsa da ,gelecekte her şeyin iyi olmasıyla yaşamın zorlaşacağını ,gelecek dünya içinden ve evrenden gelecek tehlikeyi ,anlaya bilmesi için  adem peygambere inanmayan ve kendini kibir ,yaratanın yarattığı insan ırkına tavır almaya ve onları yanlış yollara sevk etmeye yemin etmiş şeytan, ve yaratan insan ırkına eğitici peygamberler gönderse de insan ırkını nefsini ahlakını terbiye edecek sınav intihan için şeytanı yok edebilecek  güce sahipken yok etmeyerek ,gözle görünmeyen elle tutulmayan iblisi kıldı...Her insanın içinde virüs olarak bulunan bir nefis....

İyiyi kötü olarak oynayan kötüyü iyi gibi gösteren bazen fitne fesat münafıklık sokarak Hâkimiyet üstünlük sağlamak için Habil kabil arasına girerek kin nefret tohumları atarak ,her seferinde bu güne kadar 124 000 peygamber gönderilse de, son kitap ta yazan 25 peygamber 2 Hızır gönderildiğini yazsa da kuranda 4 kitabı hak kılsa da ve son kitap Kuran’ın insan ırkına işaretlerle şekillerle sizlere ilk insan ırkına bu hak kılınsa da zamanla oku emrimle yol rehberiniz bu dese de gene insan oğlunun son imtihanlar yıl asrı olduğunu söylese de ,senin son nefesinde dünyaya eşit dönen bir geçidin ve ebedi kalacağın yeri insan oğluna hatırlatsa da ,siz sadece kendi asrınızı yaşıyorsunuz ikazlarında bulunması ve bu zamanlar için insan ırkına vazifeleri için gönderilen secde namaz oruç nefsi terbiye etmek için bu günün güncelleşmesi örneğini geçeyle gündüzün arasına bazen de aylara bölüp 3 aylar ramazan ayı vererek terbiye etmek için kılması ve insan ırkına hediye müjde olarak bayramlar kılması, adaklar kurbanlar kesilmesi bil ki şeytanı yok etme sahası olacağını işaretlerle zamansız yağmurlar afetlerle ve oku anla ile kitap insan ırklarına gönderilse de, insan içinde bulunan şan şöhret ,ki birlik ,üstünlük ,benlik hepsini yok etmek için ve arınmak için son ramazanı tövbe istifra kılarak yarının ne olacağını bilmeyen insan ırkına son fırsatı farz kıldı....

Serbest dolaşan virüsler iblisler ,insan ruhuna bedenine kendilerini yenilemek çoğalmasına yardın eden edenler  bilsin ki Haram işleyenler geçici cehennem  de ve insana zülüm kaos kargaşa ırklar arasını bölenler, gelmiş geçmiş ve gelecek nesilleri ebedîyi cehennem de yerini alacak olması...

Helal ise.. Bunları yok etmek içinde güney kuzeyi doğu batıyı beyaz siyahı  zıt durum halleri yukarıda yazdığım iblislerimde yok etmek için Haramı söylemekle Helalide söylemiş oldum.. Hassas teraziden geçilip ebediyete giden yol....Sadece  Bil ki Vatan Bayrak Anne için ölüm şehitlikle cennetliktir..

Dünyanın her günü canlılarla dolu gözle görünmeyen elle tutulmayan gelecekte hangi canlı türlerin hangi bitkilerin hangi canlı oluşumları için Hava su ateş toprak birleşimleriyle gelecek evrenden gelecek istila virüslerin yok etmek için gönderilen son kitabı okuyarak öğrenin öğrenmeniz  anlamanız ve yaşamanız için oku farz kılındı..

Tövbeler içinde semaya acılan kapı bu gün bu günüde hatırlatmak için evren döngülere bu gün kılındı....Ramazan ayı Hayırlar olsun...Bol bereketli günler bir bilim ekmeğinizi paylaşın....

Çoban sakli şifa saklinet-enerji  
                  
          İNSAN VÜCUDUNDAKİ YEDİ BÖLGEDE ÇAKRA ARGORİTMASI

 


                                Tek kişilik Tiyatro..Bitcoin .Etherrum.

Çoban saklı şifa..

"Kural"

(Seyir defteri.. Şirket ayı 20 si dir)

Ödemeler (Elektrik personel 20)sinde,(İnternetler her ayın 01)ri dir..

(Ana teme 6 "Kural" Muhasebe, joistik, Planlama, Emniyet ,Bakım, Muhabere )

Çalışma saatleri 7/24 

Sanal dünyadan daha çok gelecekler..

Bilin hep durmadan yenileri gelecek önce melek olacaklar sonrası kazılan kuyu daha sonrası tekrar gerçeğe dönecekler.. anlayacaklar.

İLK para buluşunda o tarihin asrın insanları paraya tanrının gücü anlamda LİDRA derlerdi. .Şimdi gerçek yüzleri ortada nefis ve şeytan paraya tapmaktalar para ile her şeyi yapmaktalar insanlığı bile yok etmekteler.

Evet gerçekçi gerçeğe yakın olmayan oyunların kalktığında "sanal krypto sisten teknoloji matematiği mimer" eski dilde Lidra şimdiki dünya küresel keş parayı yok etmek için güç olarak gelecek..

Bundan korkanlar bu sistemi yok etmek için elinden ne geliyorsa yapacaklar. .Bu onlar için tanrının asasından korkacaklar yani Tanrının gücü leski dilde LİDRA dan korkacaklar..

Çünkü onlar için küresel güç para ve tek liderlik onların karşılıksız bastıkları para bastıkça küresel dünya hükmetmek için elindeki sopa masa altlarından gösterdikçe basmaya devam edecekler. Onların tek amaçları üstün ırk saymaktalar ..Ama bir gün eski dilde Lidra çıkacak ve sonları gelecek...

Sırlar kitabin dan krypto güç bölümünden kısa alıntı selcuk uysal çoban saklı şifa

SANAL SİSTEM TEKNOLOJİ  MATEMATİĞİ MİNER

Az bil ki büyükten çok tür

Sanal klipto para sistem çok kazandırıyor artış oluyor diye kapılmayın al sat her zaman para bırakır karlı kazanç tutmak ise borsadan çıkar çok kazana cam derken büyük balığın tuzağına düşersin ..Bir de madencilik yapayım dersin girişi bilmeden düşük kapasite makine alır ve maden kazması yapmak istersin ama artış gösterse de senin yaktığın elektriği interneti kurtarmaz gene büyük balığın peşinde seni hammmm yaparlar ,gene büyük kazamın haç mı büyük makine alırsın daha maliyeti kurtarmadan gene alındığın makineden büyük kazıcı çıkar gene aç kalmış  büyük balığın peşinde hammm yaparlar...

Aslında hepsi güzel güzel para bırakır tek hamle elektriği kendi üretir ister en düşük makine istersen en büyük makine oda olmadı aldığından daha büyük çıksa da büyük balığı sığ sulara çeker kanka arkadaş balıklara ziyafet çeker ve çektirirsin..Uzunnnn anlatmaya gerek yok...

Çünkü madenci kazıcı azaldıkça ve eski güçsüz makineler kazma maliyetlerini kurtarmayınca dijital para artar ve para transferler dünya ekonomi klipto parada önem kazanır bu durum devam ettikçe 28 05 2019 53 tl den 100 tl üzerine çıkar al sat la  büyük balığı kıyıda avlarsın. Çünkü birilerin elinde çok büyük dıjıtal para var ihtimal üstünde ,oda karşılıklı diğer balıkları beklemekte sen hep elektrik balığı ol kendi bünyende üret kazanan olursun.. Büyük düşünme az bil ki büyükten çoktur..Saklınet-enerji telekomünikasyon madencilik

Selçuk uysal çoban saklı şifa..

Sistem sadece matematik ister maden çıkar istersen transfer yap istersen al sat.. Yanlış konuşup yanış anlayanlara. yanlış anlatıp konuşup ak beyaz gözükenler .Bu gün fabrikaların hisse bono zarar ederken aynı fabrikaların borsaya bağlı olmayan yan kuruluşları kar ederken ve ediliyorsa bu ileri teknolojide kim ne nerede koşuyor sahnelenmiş oyunlarla tezgahlarla kuruluşlar kurulmuşsa “aslı” sahte sanal olmuyor mu sorarım duvarlardaki asılı prof diplomalılar kim hangi bankalara ve şirketlere çalışıyorsunuz ” insanoğlu hep konuşan adamın peşine koşar” .

Bu asrın korkulu rüyası krediler veremeyeceksiniz ve transferlerde komisyon altında para alamayacaksınız doları dış dünyanın isteğine göre oynayamayacaksınız korku endişeniz bunla idare oluşu nedeniyle İnsanlara uyuyun demektesiniz. Ama ne yazık ki gözle görünmeyen teknolojiye ve dünya ekonomisine ayak uydurarak dünya bankacılığı da dünya bankaları güçlü sanal madencilik yapmaktan ala koyamıyorsunuz. Okuyan için Anlamak zordur anlaya bilmek için. ” dramlı filim eğlence programımı seyrettirmeli ”

selçuk uysal çoban saklı şifa

KRYPTO CURRENCY GENELDE NELER YAPAR

Kripto para birimi (kripto para), kriptografik olarak güvenli ve merkezi olmayan bir ödeme sistemine sahip dijital bir para birimidir.

Dolar veya avro gibi geleneksel fiat paralarının aksine, bir şifreleme para birimi yalnızca dijital biçimde var ve merkezi olmayan bir ağı tarafından yönetiliyor.

Dijital para birimlerinin teknik olarak uygulanması, blockchain denilen temele dayanıyor.

Kripto para birimleri, kullanıcılara nakitsiz bir ödeme yapma imkânı vermektedir.

Klasik para birimiyle doğrudan kıyaslandığında, kripto para birimi cinsinden cryon veya jeton kullanılmaz.

Her şey tamamen dijital. Mucidin amacı, her zaman olduğu gibi, merkezi bir kuruluş tarafından kontrol edilmeyen ve ücretsiz olan bir para birimi oluşturmaktı.

KRYPTO MADENCİLİK NEDİR

Sanal örneğini kullanan madencilik süreci aşağıda daha ayrıntılı olarak açıklanmaktadır:

İlk olarak, sanal chain kavramı daha ayrıntılı olarak tartışılmalıdır.

Bir blok zincir, sanal para birimi sanal temel alan "dağıtılmış bir defter" (tam anlamıyla çevrilmiş "dağıtılmış hesap defteri") şeklindedir.

Dağıtılmış Defter, halka açık, merkezi bir hesap defteridir. Sanal para birimleri alanında, bu, her bir işlemi kontrol eden merkezi bir nokta kurmadan, bireysel kullanıcılar arasındaki işlemleri kaydetmeye yarar.

Genel olarak, madencilik sanal  ağında bir meşruiyet prosedürüdür.

Sanal  işlemlerinin hed ge edilmesi ve doğrulanması işlemidir.

Sanal  işlemleri önce blok zincirin onaylanmasını bekler.

Yalnızca başarılı bir onay alındıktan sonra, bireysel sanal işlemleri gerçekleştirilebilir.

Sanal ağında çalışan tüm bilgisayarlar bekleyen işlemlerin önceki işlem geçmişiyle çakışmadığını kontrol eder.

Bu amaçla, tüm bu bilgisayarlarda depolanan merkezi olmayan hesap defterleri işlem geçmişiyle karşılaştırılmıştır.

Bilgisayarların çoğu, işlemleri tutarlı olarak sınıflandırır sınıflandırmaz, onaylanır.

Sanal ağında katılan bilgisayarlar arasında bir rekabet vardır, çünkü en hızlı bilgisayarın işletmecisi etkinliği karşılığında sanal dijital alır.

Altın kazılarına dayanarak, meşrulaştırma yönteminin tamamına "madencilik"  adı verilir ve "Madenci" bilgisayarların işletmecileri, dikkate alınması gereken hususlardan kaynaklanmaktadır.

HASHING NEDİR

Karma güç, blok zincirindeki hesaplama görevlerini çözmek ve işlemleri onaylamak için kullanılan hesaplama gücüdür.

Bu işlem için madeni para şeklinde bir ödül alacaksınız.

CÜZDAN NEDİR

Bir cüzdan kripto paralarınızı saklayabileceğiniz yerdir.

Bilgisayarınızda veya akıllı telefonunuzda kendi cüzdanınız olabilir veya çevrimiçi bir cüzdan olasılığı da vardır.

Sanal dijital para NEDİR

Sanal dijital geleneksel paraya benzemiyor çünkü tamamen dijital olarak üretiliyor ve saklanıyor.

Eşler arası bir bağlantıya dayalı, yalnızca İnternet tabanlı bir ödeme sistemidir.

Bu, hiçbir bankanın veya üçüncü bir kişinin araya girmediği, ancak tüm etkinliklerin bir bilgisayar-bilgisayar bağlantısına dayandığı anlamına gelir. Bu arada, sistem akıllı telefonlar veya tablet PC'ler gibi mobil cihazlar için de kullanılabilir.

Sanal fikri ilk olarak 2008'de Satoshi Nakamoto takma adı altında görünen bir kişi tarafından geliştirilmiştir.

Hesaplanabilecek yalnızca sınırlı miktarda sanal dijital olduğu için (yaklaşık 21 milyon birim), bu para birimi enflasyon sorunundan tamamen arındırılmıştır.

Sanal dijtal  tüm dünyada kullanılabilir.

Sanal dijital para  sadece bir bilgisayar ağından çekilir ve burada da yönetilir.

Sanal dijital para  özellikle popülerdir, çünkü bu İnternet para birimi devletten ve bankalardan tamamen bağımsızdır.

Buna, para birimindeki faaliyetlerinizde temel olarak isimsiz olduğunuz gerçeğini ekleyin.

Her bir kullanıcının elinden alabileceği kredi, bir tür dijital cüzdanda saklanır ve dünya çapındaki herhangi bir zamanda diğer kullanıcılara kolayca iletilebilir.

MADENCİ NEDİR

Madenciler ağı kontrol ediyor, kararlı tutuyor ve ağdaki yeni işlemleri doğruluyor.

Kısacası, yeni işlemlerin düzenli olup olmadığını ve protokole uygun olup olmadığını kontrol ederler.

Her şey yolunda giderse, sonsuza dek Blockchain'e yeni bir blok ekleme kabiliyetine sahipler.

Merkezi olmayan bir blok zincirindeki genel devlet artık merkezi otoriteler tarafından yönetilmediğinden, bizim için bunu yapan madencilere ihtiyacı var.

Bu her şeyi ademi merkeziyetçi bırakır.

Madenciler ne kadar fazla olursa, bir blok zincir ağı o kadar istikrarlıdır ve blok zincirine% 51 saldırı veya devralma eğilimi o kadar düşüktür.

FARKLILIK NEDİR

Zorluk, bir blok zincir ağındaki yeni bir blok bulmaktaki zorluk seviyesidir.

Bir blok zinciri ağındaki madencilerin sayısı arttıkça, bir ağdaki toplam işlem gücü artar.

Ağdaki bilgi işlem gücündeki artış nedeniyle daha kısa sürede daha fazla blok bulunmasını önlemek için, zorluk blok zinciri protokolü tarafından otomatik olarak ayarlanır.

Bu, örneğin, sanal dijital para  Blockchain'de, örneğin 3 veya 6 dakikada bir değil, her 10 dakikada bir "bulunmasını" sağlar.

Sanal dijital ağı, 2016'nın tamamı veya her iki haftada bir engellendiğinden, Zorluk ayarlanmaktadır, bilgisayar gücü değiştikçe, Madencilik ile daha fazla kar elde ettikten sonra, biri kısa bir süre için ayarlanabilir.

Bununla birlikte, blok zinciri ağındaki zorluk değişken olduğu için, tanımlanmış döneme göre, tüm ağdaki hesaplama gücü buna göre ayarlanır.

ALTCOINS NEDİR

Sanal dijital , yaygın olarak onay alan ilk şifreleme para birimidir.

Ekonomik konseptlerinden ve açık kaynak kodlarından, birçok alternatif şifreleme ortaya çıkmıştır.

Bu alternatif dijital para birimleri de Altcoins olarak adlandırılır.

Altcoinlerin çoğu,  sanal dijital para açık kaynak protokolüne dayanan sanal dijital çatalları tarafından yaratıldı.

Bunlar, temel kodlardaki değişikliklerle geliştirildi ve yeni özelliklerle yepyeni bir Altcoin oluşturuldu.

Ancak, sanal  açık kaynak kodunu kabul etmeyen başka Altcoinler de var.

Bunun yerine, kendi blok zincirlerini ve kendi kütüklerini yarattılar.

Bu Altcoinlerin örnekleri, Ethereum, Waves veya Ripple olabilir.

Bütün Altcoinlerin ortak bir yönü var: Kendi Blockchain'leri var.

Özet olarak, altcoins alternatif dijital para birimleridir.

Birçok Altcoin'in amacı, dijital eşler arası para biriminin yanı sıra tüm şifreleme para birimlerinin anasıdır: Sanal para dirimi ..

Sanal para yeterlimi yeterli değil mi?

Sanal para dijital amacına hizmet eder ve mevcut kullanıcı sayısı için teknolojisinde kararlıdır.

Yine de, milyarlarca sanal para kullanıcısı olan merkezi olmayan bir gelecek için henüz mükemmel değildir ve tam donanımlı değildir.

İşlem ücretleri zamanla artar, işlemler artmaya devam eder.

Madenciler arasındaki anlaşmazlıklar (ağ katılımcıları), sanal ağlarda ağındaki büyük güncellemelerin herkes tarafından kabul edilmediği anlamına geliyor.

Topluluk bölünmüş durumda.

Sonuç sert bir çatal - sert bir çatal.

Topluluk bölünür ve böylece sanal para ile  Blockchain de paylaşılır.

Bitcoin Cash veya Bitcoin Gold gibi yeni Altcoins, Sert Çataldan doğar.

Ama bu olmak zorunda mı .

Bunlar, alternatif madeni paralar geliştirmek için bazı nedenler.

Altcoins, Bitcoin'in sorunlarının farkında ve onları geliştirmek ve kendi konseptleriyle ikna etmek istiyor.

saklınet-enerji madencilik selçuk uysal çoban saklı şifa

Sistem gerçek oyun oyuncular sahte gerçeği yakalamak için sadece ahlak iyi kötü etmek için oyun içinde oyun yaparlar  iyide kötüde sonrası çıkar peşine koşar..

Başlangıcı

03 02 2018

Kanunlar ve Hayatın yaşam yanlışları

Yazı dizisi   14 06 2018

Ben senin için yazmıyorum sanal düşünenler için pembe hayaller kuranlar için   Hikayeler değil Düşün yaşanmış net olaylar Çoban dan.. Baştan gelen sonu olmayan yolda olacaksınız...Savaşı kazanmak hiç önemli değil sadece onlar gibi düşün bil ki senin düşündüğünü düşünemezler ve sahada eşit olursun...Kazanmakta önemli değil, yaşarken tecrübe kazanırsın, ama okursan tecrübenin önüne geçer savaşı daha erken kazanırsın...Daha derinlerde vurgun yemeden kurtulursun....

ŞİMDİYE kadar iyi tarafını okudunuz iş dürüst yapılırsa iyi ama sonlarına doğru sadece şeytanlık.. sizce dürüstlük var mı veya dürüst kaldı mı...ve 6 ,7 cı ayda tamamen sessizlik çünkü garantisi o kadar.

"Sizlere kusurda saygıyla eğilirken 6 ay sonra hep eğileceksin"

BİZ YAŞLANMADIK BİZ HEP YANILDIK

OKUMAK SIKICIDA OLSA SADECE SONUNA BAK YETER

Biz nerede yaşlandık

" Şimdi iyi tarafı ama gerçek dürüst olunursa "

İnanın bilgi işlemde kafalarımızı kumdan çıkarmıyorlar...Devlet görüntüler bilin sistemi açık etmiş vergiyi kaldırmış dünya havuzunu ellerinde tutmaktayken.. Sizler para dan önce tariflere gidin orada takas usulü varken burada elle tutulmayan sanal para kazanmak dururken devletlerine el altından para akıtırken.

Sen hala rüzgar varken yelkeni olmayan, kürek varken kürekleri salkıyan, akıl ve düşünceyi girdaplara akıntıya bırakan nerde mercan kayalıklarına toslayacak zamanı bekleye duran, göz bantlarıyla karanlık dünyada ışık arayan bekleyeni bekleyen bekleyende bir bekleyeni bekleyecek, bekleyecek kişide acaba kim bekleyecek dura koysunlar..

Bitcoin sanal parayı kötü bir canavar gösteren gösterenler ,biliyorlar ki  çok iyi bilmekteler...Nerden ne bekliyorlar...

Kanunlar şüpheli şahıslar derken bankalar vurgunu vururken devleti ve insanları soyarken şüpheli şahıslar kim oluyor acaba.. Dünyada batma kırız yaşan bankalar arada kanlı kara kaos kırız yaşatan şirketler.. Sermayeleri karşı tarafa bir yumak ip... Oyna dur...

Aramız da yaşayan yaşatılan ve bilgiyle yaşatmaya mücadele eden biri birileri yazmakla kalmamış ver şeyi net yazmış çizmiş.. Adam okumuş benim gibi çoban mı.. Birde şöyle düşün bilgi işlem makinasıyla bir yazılımla bir tahvil adı “kimcoin” ver coşkuyu gör. .Borsayı...Borsa kısa adı AL-SAT....

Bitcoin madenciliği, sisteme yeni Bitcoin arz etmenin, hileli işlemleri engellemenin, olmayan Bitcoin‘leri harcatmamanın ve çifte harcamayı engellemenin yoludur. Henüz onaylanmış Bitcoin transfer işlemlerinin, bir birine bağlı halkanın yani küresel hesap defterine işlenmesini Bitcoin madencileri yaparlar.

Halkanın bir sisteme yazılmış olan bir işlem şifrelinmiş işaretlenmiş sanal para demektir ve artık transferle kasasına gönderilen parayı konu olan alıcı tarafından borsa da kendi isteğine bağlı alır satar sanal para kullanılabilir durumdadır. Halkaya ekletecek olan yeni madenleri madenci, yeni kazıcıya işinde başarılı olmak için arz edilen sanal parayı ve işlemlerindeki işlem yapmış olduğu masrafını alarak ödüllendirilir....

Sana para bir merkezden üretilmez sanal para kazıcı madenciler merkezi olmayan küresel ağdaki gönüllü bilgisayarların işlemci güçleriyle yapaparlar. Sistemi çalıştırarak kayıtlı ve açık kodlu madenci yazılımını çalıştırır..,

Sanal para ağı ve ağına dahil olan herkes, isterse madenci olsun olmasın alım satım borsa hareketliğinde olsun üretir ve satar al sat yapar. Sanal para madencilik adı verilen, transfer işlemleriyle uğraşırken karmaşık bir matematik problemini, birbirleriyle yarışarak çözen, madenciler aracılığıyla sanal para şifrelenir artık satışa gelmiş belirli sayıda al sat la el değiştirir..

Problemi çözen madenci belli miktar ve ekstra ödüller alabilir sanal parayla ile ödüllendirilir. Problem matematiksel zamanla zorlaşır ve madencilere verilen ödül zamanla zayıflar ve yükselir madenci madeni araması lazımdır sanal para şifresi bulması lazımdır.

Çünkü ürettiği her sanal para bir şifrelidir .Kimse dışardan müdahale edemez.. Hele sahtesi hiç olmaz...Maksimum BTC sayısı belirli milyonla sınırlıdır. Hiç kimse, hiçbir otorite, sanal parasistemine dışarıdan para sokamaz bulunamaz ve edemez.

Sistem kurulduğundan beri kayıt altında kendi bünyesinde global dünyada hesabı tutar.. Halkanın merkezi bir kayıt ve kontrol mekanizması olmadan sanal parayı üretilmesini, transfer edilmesini ve saklanmasını sağlar. Bu defteri, dileyen herkes tutabilir, inceleyebilir, işlemlerin doğruluğunu kontrol edebilir.

Bu deftere kayıtları madenciler yazarlar, başka bir deyişle Halkanın  ağının güvenliğini madenciler sağlarlar. Halkayı  açık ve güvenilir şeffaf sistemidir.

İlk başlarda, kişisel bilgisayarların merkezi işlem birimi madencilik yapmak için yeterli iken, artan zorluk derecesi sebebiyle, kısa zamanda kullanımı yetersiz gelmeye başlamıştır. Bunun üzerine bilgisayarların matematik işlemlerinde daha hızlı olan grafik kartlarının daha küvetli kartlar kullanılması gündeme gelmiştir. Ancak elektrik sarfiyatının bazı kartlarda fazla olması, sanal para madenciliğinin masraflı olmaya başlamasının ilk göstergelerinden olmuştur...Bu işin ana temeli tasarruftur.. Çok soğuk ortam ,elektriği üretmek, sık kontrol için elemanı aza indirmek gibi...

Günümüzde ise uygulamaya özel tasarlanmış ısı entegre devreler  madencilik için kullanılmaktadır. Bazı makinelerinin elektrik sarfiyatı yüksektir, çok ısınmadan yan kol olarak sera, örtüsün de kullanabilir girişimciler var olmuştur, sesten de mineral yağlardan yararlanarak sesi en aza çekmişlerdir...

Avrupa da hemen her de olmasa da bilenler yan gelir olarak kullanmakta devlet kısa az vergiyle uygun görmekte hatta alış veriş merkezlerde sanal parayla ihtiyaçlarını karşılayarak gelir etmekteler bu günü devletleler bazı yerlerde vergiyi bile sıfıra indirmişlerdir, maliyet yükseldiğinden evde yapamaz olmuşlar madencilik yapmak evde ekonomik olmaktan çıkmıştır.. Madenci yapmak isteyenler arayış içinde, mağaralarda ,kiralama depolarında ,bahçe evlerde, özel tasarlanmış odalarda, maliyeti aşağıya çekmek ilk önce elektriktir.. Kendisine güven gelmiş madenciliğe devam süresini uzatmıştır.. Artık daha ucuz dünya küresel yerler arayışına girmiş oralara gitmeye karar vermiştir.. Gittiği yerlerde ithalat  yaparak yeni maden makineleri almış artık madenci olmuştur..

Türkiye de açık açık konuşulmayan yeni madenciler yasal yoldan getirmek yerine Avrupa gibi izinsiz sokmaya çalışsalar da bilerek bilmeyerek suç işlemiş olurlar...Açık olarak getirsen de gene suç sayılan mevzuatı neden koymuşlar anlamak zor...Kanun şunu söyler...

Gümrük işlemleriyle ilgili önemli olan diğer bir husus da Bitcoin gümrük işlemlerinde kullanılıp kullanılmayacağıdır. Bitcoin, T.C. Merkez Bankası tarafından yabancı para birimi olarak henüz kabul edilmediği için Gümrük Kanunu’nun 30.uncu maddesine istinaden, ithalat ve ihracat işlemlerinde Bitcion olarak düzenlenen faturaların gümrük işlemlerinde kullanılması şu an için mümkün değildir...MADDE 30- Eşyanın gümrük vergisine esas alınacak kıymetinin Türk Lirası olarak beyanı zorunludur. Fatura veya diğer belgelerde yazılı yabancı paralar, gümrük yükümlülüğünün başladığı  tarihte yürürlükte olan T.C. Merkez Bankası döviz satış kurları üzerinden Türk Lirasına çevrilir...Bilerek bilmeyerek sokulan makinelerde...Ticari yolu da şudur..

ASIC (Application‐Specific Integrated Circuit) Bitcoin Miner olarak adlandırılanve Bitcoin madenciliğinde kullanılan bu donanımlar gümrük tarife CETVELİMİZDE “Otomatik bilgi işlem makinaları” olarak 84.71 tarife pozisyonunda yer almaktadır.

Görüleceği üzere, bir eşyanın gümrük tarife pozisyonundan söz edebilmemiz için öncelikle ticarete konu olması, diğer taraftan da gözle görülüp, elle tutulur fiziki bir varlığının olması gerekiyor. Bu durumda, tamamen sanal ve elektronik bir veri olarak üretilen kripto-paraların gümrük tarife pozisyonundan söz etmemiz mümkün görülebilir mi...

Sizin için Bir bilgi işlen makinesi olabilir Çoban için apayrı bir makine SESİ ŞİFA ,Isısı ayrı bir yardımcı aparat...Hele bıraktığı elektironik alan apayrı şekil ve rengi bozmadan kurutan, içinde mikrop virüs bırakmayan bir kurutma...Bir de üstüne para derken oluvermişsin ekonomist bir bakmışsın büyük balık küçük balık havuzundan, büyük balığın sırtını okşar çekersin sığ sulara artık gidecek yeri yoktur.. Karaya vurmuş balık olur, Her kez der balık kendini intihar etti dese de ,balıklar daireler çizse de sebebi bilinmez ,bilseler sebepsiz hiçbir şey yaratılmadı...Bil ki bu gün insan canlılığı bir bakmışsın apacı dansı her gün yeni bir dans, peki bunlara ne demeli...

Dikkat edilmesi devlet kapılarına işlemler için gittiğiniz veya madenci çalıştırmanız için ne kaçak yoldan getirmeyin, nede yalan vergi dairelerine yalan söylemeyin ,belki içerde satılan ekran kartları kontrolsüz satış olabilir siz belki de dışarıdan serbestiyle yurtdışında getirebilir siniz, ama şunu unutmayın her insan şüphelidir ,yaşamda onun için sıfır faturalı kırmızı şeritten gidin her şeyi net olarak işlemi tamamlanmış olarak geçin...Şahıs değil bir işyeri sahibi olarak yapın...Sonradan pişman olmayın...

Önceden de pişmandınız belki de vicdanınız rahat değildi ama o iblis ve şeytan kulağına fısıldadı seni şaşırttı ve sonradan pişman olacağınız yola saptırdı ve sarptırır.....

Gerçek ticari işlen de bile zorluk çıkarılıyorsa Görevlinin o günkü ruh halidir ,nefsi ve keyfi halidir, onun için kanun mevzuat kendi benlik kanunudur...özel istenilmeyen istenmeyen hala içerde düşünecek düşündürecek hainler var, sen cahil kal dercesine kafanı kumdan çıkarma dercesine, dünya merkezleri el altında dünya ülkeleri paraları süpürürken sen hala eski asırlarında yaşamaktasın, sıvıydın ,pıhtılaştın, yaşam haznesine düştün izin verdi doğdun ,bebektin ,çocuk oldun okudun mevzun oldun akıllandın yanı aklınla kendi asrını yaşadın...Bir sonra nesline düşüncelerini bıraktın ve oda asrını yaşamakta...

Önceki asırlar kömür savaşı yaparken düşmanlarında kömür alarak savaştı, bir kalleşçe bir İngiliz geldi fosil yakıt zenginliyle yüz yıl öncelerin hesabını yaparak bir sanal hesaplarla 3 büyük devletler dünyayı paylaşırken düşünülen şey sanal değil mi.. Şimdi hayal kurdun ve hayallerin suya düştü hayal borsan battı, veya akıllı davrandın zirvelere çıktın hayalın deki düşünceyle kurduğun sanal değil mi...

Paylaşmak, takas usulü, alış veriş şekille işaretlerle akıl düşüncenle madden değil manen gelen aklın içine yerleştirilmiş yaratanın akıl zerreciğine, aklınla bu asra ayak uyduramıyorsan “yaratanın” akıl vermiş aklın sucu ne..

Akılla bir o zamanın devleti elde dolaşan parayı kendi aralarında sanal olarak hayal etseler de, bazı devletler bu öncülüğe ayak uydursalar da bazen bronz, bazen altın, bazen de gümüş çıkarmaları sebebi o ülkenin zenginliğini değerini yüksek oluşu. .Hayal ettikleri sanal değil mi...

Ya şimdi o asrın insanların parası nerede.. Hayal ,sanal ,tarihi eser olmadı mı, nerede kaldı büyük devletler tarih olmadı mı....Ama bak yaratan hep hatırlattı.. sana verilen zerrecik akılla elle tutulmayan gözle görünmeyen şey sizce neydi.. Akıl değil mi... Sen ne yaptın işine geleni yaptın ve zülüm le yaptırdın ,kaos kargaşa ile yol aldın hayaller kurdun ama bir gün hayal elle tutulmayan sanal ve hayal  olacaksın...

Bir gün Hz Ali... Konuşma yaparken “aliyi” taşlamaya başlamışlar.. Oradan korumak için koşan bir Müslüman YA “ALİ” kaçsana seni taşlıyorlar....”Hz Ali” ...şöyle cevap verir meyve veren ağacı taşlarlar, şimdi senin doğrularını söylesen beni daha da yüceltir ama senin yanlışlarını da söylesem sen bile beni taşlarsın....Yaşam devam edecek...”Hep Akıl ve ilimi  iyi olan kazanacak”....

İyi olup ta iyi olmaktan çıkacak iyi oynayanların dünyasında sağ eliyle verirken sol eliyle cepleri dolduracak...Şimdi bakın nerde hep aldandınız, yüksek kar payı verirken hangi hayallerde sanal dünyasındaydınız...Sadece bakın borsa döviz bürosu çalıştıranlara her şey orada yazılı ,her şey çıkarına yazmak, söylemek ,çizmek yaratanın emirlerine karşı koymak değil mi...

Ben şuyum buyum demekten kurtulun sen yarın alacağın, alabileceksen bir hediye nefesle, yarını tutamıyor elde edemiyorsan yarınların sizce ney sanal değil mi...

Gerçek ola şey” yaratanın yarattıkları” bak gör zaman ve asrı yaşa bil ki o seni doğru yola götürecek.. İlim bilim okuyup anlamak tevekkülle senin her kısmet kapın  açılacak.. Bil ki şer kapanacak yani geçe gündüz gibi, ayın arka yüzünü göremediğiniz gibi ,Jüpiter’in ters döndüğü, evrenin sırla bolu olduğu gibi.. Sen bil ki yanız değilsin..

Bak sıvı idik hamdık piştik giderken hayal ve sanal olduk ben değil hepimiz gerçek yaşama geldik şimdi yaşadığın dünyada yanlışlıklara gerek var mı.. Şimdi çoban için düşündüklerin düşündüklerinizi elle tutabilecekmişsiniz deneyin...

Sanal olduğunu anlayabilirsiniz...Tutabilirseniz yaşam sırrını bulacak sanalı maddeye çevirip sanatkar olacaksınız... Bazen çoban bazen marangoz.. Bil ki gördüğün her şey tek tek tek sahibi “ tek o var ” YARATAN Rabbime sığınır iblis ve şeytandan sakınırım...

Selcuk uysal çoban saklı şifa

Kafamızı kumdan kaldırılmayan ekonomi çarkı

Bu gün Rusya da halka teşvik için vergisini sıfır eden ,Bunu görüp Amerika da vergileri ve sistemi çok ucuza temin edilen ,bu gün ve yıllarca Avrupa Almanya’da halkın çoğunluğu bu sistemi yapmakta ,ve bazı ülkeler yanı Türkiye uyanmasın diye ve içeride kendi ticaret yapmasın diye kargaşaya körük olan devletler arafta bırakılan ve dünyada ekonomiyi ilinde tutacak bir havuz sistemini sanki sakınca varmış gibi kaoslar çıkartan kişi ve kişiler .bilsin ki bir eko ticaretti çökertmek için kargaşa yaratanlar sen yapma sonu felakettir diyen.. Dış ülkeler şimdi parayı götürenlerdir... Yaramaz çocuğun Adı BİNCOİN dir...Ama her kesi kazandırandır..

Bir Ekran kartlarıyla Türkiye pazarlaması küvetli olan firma firmalarda bir havuz yapa bilir adını da KİMCOİNG kura bilir...Sanal Para burada döndükçe merkezi sistem devlet tarafından işletilirse, kimseden vergi alınmayan bir ülke olur....

Çoban madencilik .saklınet-enerji

31 03 2018

Büyük balık küçük balıkları yutuyor "oyunlar içinde.".

SAKLI ŞİFA SESSİZ YOL BİTCOİN ETHEREUM RAHAT YOLU

NASIL RAHAT ÇALIŞIR NASIL SESİZ

En rahat şekilde para kazanırım...Evet kolaydı para kazanmak aradın parayı buldun birde nasıl rahat ederimi düşünmektesin.. var dört elle sarıl işine baha neler yapa bilirim bunlarla uğraş..

Bunların çıkardığı ısıyla neler yaparım düşün ..Makineyi ısı aparatı olarak düşün ...Sana yüzlerce iş kaynağı suna bilirim...Ama bir tanesini söyleyeyim nemi .

Oto aksam parça boyama ısı odası artık gerisini sen düşün...Akıllı ol sadece içeriyi kuru soğuk yap yeter.. Birde günü üç vardiya böl işte o zaman en rahat şekilde sessiz çalışır..

Zor bitmeyen yolda olduğunu düşün....Bak Çobanın madeninde şikayet eden var mı....Hepsi saklı yolda yol alıyorlar...

Çoban saklı şifa 

116 serisi

“  Hep bu rakamı görüp hatırlayacaksınız ”

"Göklerin ve yerin mülkü yalnız “Allah'ındır”. O diriltir ve öldürür.

Sizin için "Allah'tan" başka ne bir dost ne de bir yardımcı vardır"

İnsanlar konuştuklarında duygularını gizlemeyi başarabilirler fakat gözler asla yalan söyleyemez ve duyguları saklayamaz…Bu sitede göreceğiniz okuyacağınız kelimelerin çok daha ötesinde.. Sağlıklı bak...Sağlığına bak…

Sözcüklerin gücünü anlamadan, insanların gücünü anlayamazsınız                                                  
                    Gücünüzden şüphe ederseniz, şüphelerinize güç verirsiniz 

“ Dağlardan, Ovalara İnişimiz Dirilişimiz, Ovalardan Dağlara Gidişimiz Hilal”

“Her Bıraktığımız Şehit Yıldızımız ,Her Diktiğimiz Sancak Obamızdır”

Geleceğin psikolojik ruh beden yansıması aldatmaca inanış

Yarın yarından sonra birileri ben mannan iksiri içtim güç bende çıkarsa şaşmayın bir annam veremezsiniz.. anında kimyası değiştirin .Öyle Bir Osmanlı tokattı atın ki...Ve desin ki az önce yıldızlara gittim geldim desin...

SAKLI ŞİFA MANNA İKSİRİ NEDİR YAPILIR MI  evet .      

                          Doğa da ki maddelerle .

1. Doğal altın tozu..

2. Su

3. Mısırda bir dağdan  Güney amerikada  orta asyada çıkan toz..

Mısır firavun önceleri başka kıtalarda maya tarihine. Ondan önce bitkiler gibi şifa “yaratan tarafından indirilen maddeler” birleşiminden elde edilen sağlık için kullanılan bir kutsal su diye adlandırılan. Gerçek elde edilen bir sudur ..Kadınlarda Altın ,Erkeklerde Gümüş olarak adlandırılır...Altını erkeklerde kullana bilir...
Tamamen sağlıktır.. Gene de bu zamanda doğa ortamı bozulduğundan ve gene de dikkat edilmesi gerekir...Vücut bazen kabul etmeyerek geçici renk atar pigmentleri kan hücrelerini geçici renklenir...

Aslında sitede hepsi yazılı tek bölümde oda şifreyle girilir...

Tam 62 yıl verdim bu işlere siz ce bu kadar kolay mı...

Altın bir maddeyle yanı ateşi gören ve çabuk erimesini  ve temizlenmesini sağlayan boraks tir..

Bizin kullanılacak madde ise ateş görmeden altının elementleri ayırarak distilesini yapar ayrıştırır.. VE. eritir...ve sonradan 2 maddeyle birleşir.. Yerinde duramaz hal alır...Sonra su ile sakinleşir.. Oda dağların içinde "rabbin gönderdiği doğada"...Bu yazım sadece çok soru soranlara...Okuyun bulun ...Parada geçmez bu dağlarda hiç ihtiyaç olmaz...Sadece sağlıklı yaşamak değil mi...Araştır Bul...Başaracaksın...

Hemen aklınızdan kaya tuzu geçiyor o asla değil...

Altın elementinin içinde bulunan hareket halinde bir enerji kaynağıdır.. sadece çok ilerde söylenecek bir madde çözünürlüğünü  kolaylaştırır bu  beyaz toz. .Mısır civarı maya tarihleri de Güney Amerika, ve orta Asya da mevcut olup, devamlı 2 maddeyle birleştiğinde  hareket halinde olur...

Sadece orada devamlı inanışlar vardır bazen nil nehri bazen ora yöre kıtanın yaşayanlar sulara kutsal olduğundan yapılan maddenin suda sakinleştiği görüldüğü saplanmış ve o sulara kutsal su denilerek hareket halindeyken birleşimle şifaya dönüşür..

Kullanmak kolay elde edilen şey değildir.. Basit yoldan edilemez...Elde edilemez...ve kullanıcılar dikkat etmesi gerekir ..Her şey manna üretimidir denemez. .ister gümüş suyu olsun ister altın  suyu olsun. başlanmadan önce 21 gün 20 gün Perhiz ve protein ağırlıklı gıdalar kullanılmaması..

Faydası kadarda tehlikelidir tehlikesi renk hücrelerini bozar...Mannan Kanseri yok etmek, kötü huylu tümörleri ortadan kaldırmak, beynin altınıdır aynı zamanda beynin açılmasıdır....

Altın suyu gümüş suyu bir mannan iksiri değildir..Mannaya yakın faydası vardır. Faydaları doktorlar tarafından üstün araştırmacılar tarafından kullanılması gerekir.. manna nın yapılışı bulunması zordur...

Manna iksiri ilk zamanların o an konulan isimdir.. Maddeler Yaratan dünyayı yaratırken sağlık için indirildi...Bitkiler gibi...Sizlerin tuz mineralleriniz gibi ...Siz sadece et kemik değilsiniz...Sadece bilinen vitaminler ve minerallerle yaşıyorsunuz ..Akıl beyni kullanmıyor kolay yol dan anlatılan manna yı kısa yoldan bulmak istiyorsunuz.

Bu gün yediğiniz yemekler pişirirken hangi oluşumlar olduğunu bilmeden neyle yapıldığı malzemeyi bilmeden ,kullanacağınız manna bu günkü doğa şartlarında ne getireceğini bilmeden bilindiği gibi bildiğim halde yazman...Zor yolculuktur..62 seneden berri son 50 yıldır belki de 0 yaşımdan beri ilaç kullanmadan yaşam sadece akıldadır.

Aklı açınca mannayı bulursunuz... Altın tozu maddesi ham halinde olunması lazım ken külçeyle manna yapılamaz...Sadece altın suyu çıkarabilirsiniz...Sadece insanları kandıracak kadar akıl açabilir, kanacak adar aklınız açılır..  


Sizler son olarak bir şey daha söylemek bu bölümü bur da bitirmek isterim.. Bazı maddeler vardır hareket halinde Manna da bir şişenin dışına çıkabilir...Buna benzer bir madenin dışa çıkışını başka maddeler de yapabilir gözlerinizle göre bilirsiniz.... Ama manna değildir.. hayrete düşmenize gerek yok sadece gönderilen maddelerin hareket halini örneklemek..

Afyon kabuğunu kurutun içine içilebilen Alkor koyun ve şişe içinde bekletin serin ve güneş görmeyen yere. kısa zaman da. dışın da beyaz sert toz haline gelmiş tomurcuklar göreceksiniz..

Bazen de maddelerle yüksek ısı yapabilirsiniz burduramazsınız...Nemi  Alkor ,giriserin, Hidrojen perotsit..Çelikte ısınarak yüksek ısı çıkar elinizi çeliğe değdiremezsiniz.. sadece plastik bidona aktarırsanız sakinleşir...Hele içine bir madde koyduğunuz zaman oda şu..........Bir kasabayı hava uçması, bir damlası kamyon büyüklüğünde kayayı parçaladığı gibi...

Yani siz bizler yaşıyoruz ama ne yediğimiz ne içtiğimizi bilmiyoruz yedikçe içtikçe  ne birleşimlerle hidrojene dönüştüğünü bilmiş olsak bu gün tüm sağlık senle olur...Daha saymakla bitmeyen hala bulunamamış elementler varken araştırılırken yaratandan başka kim büyük olabilir...Evet Manna yerinde durmayan yaramaz çocuk maddedir..

Kum cama dönüştüğü gibi, toprak yüksek ısıla evimizdeki kullandığınız asitte dönüştüğü gibi, Doğaya bırakılan kontrolsüz atıklar bilin ki sizlerin yok o gelecek nesillerinizin yavaşça yok olması gibi...

Siz ne kadar canlıysanız doğa da sız bir toz tanesi kadarsınız ,hele evrenden bakıldığında insan ırkını görülemeyecek kadar yoksunuz..

İnsanoğlunun kontrolsüz yaşaması sizce dünyanın sizleri ne ne kadar yaşatacağını bilmektesiniz.. Hiç .. Bilin ki sizler yoksunuz sadece asrınızı yaşamakta nefsinizi kontrolsüzlükle bilinmeyen hastalıklara yol alıyorsunuz.. 

Hep Buldun Budum deniliyor hep geçmişlerden   kayıt nesle bilgiler bularak yaşam yapıyorsunuz, ezberi iyi kullanıyor ama akıldaki perdeyi kaldırıp hayal ve sanalı gerçekleştiremiyorsunuz. ..

Ama bilseydiniz aklınızdaki sanal düşünceyi bu gün gerçekten geleceğe miras bırakır maddeler elde ederdiniz ,onlarda senin düşündüğünü düşünerek bu geçmiş insanların bulduğu bu gün elinize geçen maddeler gibi.. Sonra koşarak buldum buldun sen hiçbir şeyi  bulmuyor, sadece bu günkü yaşamdan nemalanıyorsun.. Sizler sadece insanları kandırıyorsunuz...

Vücuda var olan Manna vücuttaki  antikor gibi  bazen de antikor dışardan karşılanır aldığınız ilaç takviyeleri gibi...Manna bulmanız tersiyle okursanız Annam taşımaz akıl perdesini açmak ve sağlıklı yaşamak istiyorsanız aura perdeniz ile  şakra 7 bölgeyi iyi tanımanız dan başlar...

İşte tüm vücut birleşerek biyoenerjiyi toplamış hasarı alan bölgeleri hızla iyileştirerek sağlınız kavuşturur...Ve çok iyi kullanırsanız inanın manna yı bulursunuz  o sizi biraz daha hızlandırarak transa girersiniz.. Gören göz olursunuz.. Yani sağlıklı olursunuz.

Şunu da bilin ki “yaratan Rabbim tüm ademlere kendi kendini onaracak şekilde yarattı ve düşünen akıl koydu “sizler için yer yüzünde tüm doğayı taşı toprağı bitki örtüsü verdi içinde hikmetler nimetler dolusu şifa gönderdi ,ama siz sadece kendinize zarar vererek bu gün arayışlardaysanız , bu günkü gıdalarla insan vücudunu bozarak insanlarda sağlık için  hastalıklardan kurtulmak için araştırarak ve araştıranların sırtından nemalanmak isteyen şeytanı akıl ve insanoğlu da vücuduna zarar vererek sağlık  arıyorsa bu nu bilerek kullanıyorsa mannayı arayıp bulup kullanmak istiyorsanız yakın tarihlerde bilin ki annayı Konya yı görenler çok olacak.. işte orada akıl perdesi gene açılacak...

Bilin ki doğa sizlere her şeyi sunduğunu akıl perdesini açarak sebzelerin temizleyici meyvelerin besleyici olduğunu söyleyecek...Ama  bir perde daha açılacak bir şey daha söyleyecek bak incele doğanın yetiştirdiği gıdalar mı şeytanı aklın yetiştirdiğimi bilin ki sizleri daha çok akıl perdeniz açılacak...

Altın ,gümüş suyu gerçekten bu son yıların sağlık başarısıdır. “Yaratan” altını bayanların gümüşü erkeklerin takması sağlık için takması hatta bazı taşların şifa sırlarıyla doludur...

Burada yapılması gereken şey altın gümüş saf olması önem taşır, içinde bakır element az miktarda ihtimal olabilir oda zarar getirir, insana zarar verebilir, gıdayla suyla birleşimi derin yaralar açabilir felç, bazen de antibiyotik maddeler içeren gıdalarla alınırsa vücut renklenir..

Bu bir gelişi güzel yerlerde yapılamaz tamamen ilaç hijyen ortamda yapılması kullanılan hammaddeler özellikle saf oluşu önem taşır ayrıca tavsiyeyle değil sadece doktor gözetiminde ve bu işe uzman kimyager sorumluluğu altında üretimi ve satımı yapılması lazım olan gerekenlerin içinde olması...Bu sorumluluk tamamen sağlık bakanlığına ait olur..

Bir örmek olarak dişlerde altın der gibi olursunuz kafada bu soru vardır.. ama şunu bilin diş takılan altın içindeki zararlı maddeleri temizlemek için boraksla ateşte eriterek temizlendikten sonra yapılır, takılır ve kullanılır.. Temizlenmiş altın dış sağlık verecektir..

Bazen olur ki eskilerde dolgu  maddesi amalgam yanı cıva ne kadar zararlı değil mi hep hastalık verildi kimse itiraz edilmedi. Şimdi sor kendine. Yaşamın insanlara zarar vererek bulmak mı, yoksa sağlığımı bulmak..

Sakken  yaşıyor ama sağlığınızı bozuyorsunuz.. İşin ehlisi olmadan bu işleri yapmak sizce nedir. İşin ehlisi olup ta mesleğin hakkını vermeyen sizce nedir.. Yenin edip bu işlere görev yaparak hizmet verenler, ilaç firmalarına promosyon neyin nesidir. .Bir düşünün sizce top yekûn bu dünyada elediğimi kalmayı mı düşünüyorsunuz..

“Bu işler top yekûn kontrol altına alınmalı yoksa yaşam yok”

Sağlık böyle devam ederse bilin ki çok toplu ölümler gelecek. .İstenen de bu...

Eski yeni değişen ney..."Sadece Hastane " Artık  Hipokrat yemi kalmıştır hastanede sayım yapılır 5 pamuk ,2 meşter,3 makas kayıptır...Oradan malzemeci gelir efendim 1 makas 1 neşter bulundu ..Tamam yerine koyun. efendim hastanın içinde ... O zaman kesil alın yerine koyun...

“ Mannayı bularak gören göze gerek yok “ 

Genç neslin beyinlerini çalıyorlar...Bilgisayar oyunlarda da manna büyücülüğü konu edilmekte bu bir çılgınlık alıp gidiyor bu bir kontrol edilemez silaha dönüşür muhakkak altından bir çapanoğlu çıkacaktır.. İnsanların aklına yer edilmektedir...

Evet manna vardır bir enerji kaymağı maddelerden oluşan birleşimdir...Hiç bir zaman ruh bedenden ayrılıp o bur dünyayla  temas halimdeyim transtayım demek küllen yalan ve gelecekte bir silaha dönüştürülmektedir. .O kişiyi yaratanla temasını söyleye çek kadar beyne işlemekteler...Yakında böyle ilahı görgüleri çıkarsa elinizin içiyle öyle bir tokat vurun ki ..ya ben yıldızlara gittim desin...

Çocuklarınızı uzak tutun renkler oyun karşısında beyne işlenerek psikolojik ruh hastası yapar yarın yarınlarınızdan sonra evinizde tapınak şövalyeleri yetiştirirsiniz...ve EVDE Katil ruh yetiştirirsiniz.. Sizlere Çoban dan sadece hatırlatma daha öncede 5 duyu 6 göz yazmıştım 3 yıl önce okudunuz veya okumadınız...Bu dünyada yaşayanların cıvataları çıkmış bir sarhoş tekerlek gibi gitmekte...Allah sonumuzu hayır etsin... 

Bir çizgi kadar

Buraya kadar okudunuz bir de plağın öbür yüzüne bakalım.. Şifa arıyor bulamıyor çereler arıyorsunuz bazen dala tutunmak ,bu çareler arayarak insanlara güvenerek bir şeyler bulmaya çabalıyorsunuz...Bulamıyor olan olmayan şeylerden umut ediyorsunuz...Gene bulamıyor yok oluyorsunuz....

Hiç düşündünüz mü neden....100 yıla yakın ilaç borsasındasınız biliyor musunuz yok...Bir araştırmacı genç doktorlar ar ge çalışmalarıyla bulurlar ama ilaç ruhsatı veremezler neden dışa bağlısınız..

80 yıl ve yılda kaç milyar yabancı para ödüyorsunuz biliyor musunuz yok.. Modern hastaneler yapılsa da dış dünyanın hedef tahtası olduğunuzu biliyor musunuz yok...Çoğu cihazların dışardan alamadığınızı biliyor musunuz yok.. Yüksek alerji tersleri için yurtdışına gittiği, ve vitamin ve mineral tespit edici cihazların dışarıdan gidip bakılıp geldiğini biliyor musunuz ,isteseniz de veriliyor mu yok...Geçmişten gelen bir organize olduğunu hiç bilmiyorsunuz....

İşte bunların yok olacağını bilen dış dünya sizi bir şekillere zora sokarak hasta ediyor yaşam arayışı içinde olduğunuzu zorlaştırarak tüm oklar sizlere ve bu devlete.. bunu bilin tüm hainle bilerek sizlerin sağlığıyla oynuyor....Sizleri hastalık hastası yapmakta...

İnanın hasta değilsiniz sadece yaşam zorluklarından telaş içinde sadece ölümden korkuyorsunuz...Korkuyu attığınız zaman vücudunuz kendini onarmaya başlıyor.. Tedirginlik beyin korumaya alarak tüm sistemi kapatıyor. Akıl çare ararken.. aldığınız bir şeyler kan yapıcı bölümü alerjiye maruz kalarak Vücutta tümör oluşumuna maruz bırakarak vücuttaki bağışıklığı zorlayarak antibiyotikler alarak tümörü yok ede cem derken tavsiyelerle aldığınız ürünler sizleri daha da çıkmaza sokarak.. Daha da derinlere iniyorsunuz..

Adı var kendi yok B 14 Tümör oluşumunu engelleyen vitamin...Daha çok vitaminler dizisi varken  sizler  neyi ne kadar araştırıyorsunuz...Hiç...Ama 3000 yıl önce yazılmış,bulunmuş,1500 yıl önce yazılmış bulunmuş o tarihlerde sağlık için arayış içinde ki insanlar varken harçlı seferlerinde bunları bir alanda toplayıp saklamak ve şifalı bitkileri özel yerlerde yetiştirerek başka kişiler yapmasına tahammül etmeyen bunları yapanları öldürmekle kısa asırlarda Hipokrat yemini edilerek ilaç ve doktor eczacı akla ne gelirse sağlıkta.. İnsanları tek borsaya bağlamak neyin nesi....Bilin ki çıkar çıkarlar yok oldukça tüm oklar sizlere ve devletinize.. Dış dünya insanlığı.. Yani kısaca top yekûn yok etmek...

Sizler hasta değilsiniz yaratana güvenin” dua edin şifayı gönderecek..

Ya bir su ya da insan sağlığına yenin etmiş bir doktor.

Bilin ki sizler yanız değilsiniz.

Kendi enerjinizi keşfedin orada her şeyi bulacaksınız..

Geçmişte kim olduğunu bilmek istiyorsan, şu an kim olduğuna bak. 
                             
                          Kim olacağını bilmek istiyorsan, ne yaptığına bak

Şunu da aklın dan hiç mi hiç çıkarma sen sadece başkalarından yaşamını bekliyorsun el etek öpüyor ama bilseydin onlar senin hayatından yaşamını çaldıklarını bilirdin “yaratanın” gönderdiklerini.. Senin aklın, başka akıldan ne sucu olabilir ki.. Aklına ceza vücuduna zarar vermektesin ..


                     “Şu anda ensende soğuk bir nefesi hissettiğin gibi”

Selçuk UYSAL /SAKLI ŞİFA  sadece Çoban

saklinet-enerjitelrekomunikasyonmadencilik.com

Çoban saklı şifa saklinet-enerji    

 

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam106
Toplam Ziyaret1211227
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com