• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

 https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com   https://www.saklı-sifa.com  https://www.saklı-sifa.com  https://www.saklı-sifa.com  https://www.saklı-sifa.com   https://www.sakli-sifa.com
 
Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında..

Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı. 

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa 

Site Menusu
https://Site Haritası
Takvim
İdeal Minir ve sür kazan
 

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com
Bitmeyen akü aparatı
https://www.sakli-sifa.com
Sanal kripto
https://www.sakli-sifa.com


 https://www.sakli-sifa.com
Akıllı yağ
https://www.sakli-sifa.com
Api-proaner Liyofilizasyon
 https://www.sakli-sifa.com

NE DÜŞÜNÜYORSUN SAKLI ŞİFA 2019 DA DÜNYAYA ACILAN GEDİK 3 BÖLÜM 1 KISIM

                             https://www.sakli-sifa.com   https://www.saklisifa-piriiworld.com 

                          Tüm dünyada ve Türkiye de hiç satış yerlerimiz yoktur.   

Merkez sorgun Yozgat istasyonlar ,Silifke ,Anamur ,Alanya ,Muğla Ula, Mudanya Trilye, global dünyada ise Berlin dir internet yayını 2013 Metal yaşı 1956 dır " Diğerleri Karanlık Başarısızlık korkusu yaşayanlar nefsine dünya malına gömülmüşlerdir.. " Yaratanın Hak kıldığı her dinden ne olursan ol tüm hastalıkları yenmek dua ve sevgidir" "Bilin ki yarın güneş her insan için aynı doğacak" "İyi ve Kötü olmak içinde insan elinde olacak" "Kararı sen versen de Kaderin belirleyecek"   

                             Son...SAKLI ŞİFA DAN Dikkat uyarı

Sakli şifa adına hiçbir yerde şube yoktur.SAKLI ŞİFA ADINDA REKLAM LİNKİ YAPARAK ÜRÜNLER SATILMAKTA VE REKLAM EDİLMEKTEDİR SAKLI ŞİFA / SAKLI ŞİFA ÇOBAN /SAKLI ŞİFA UYSAL / ÇOBAN@SAKLİ ŞİFA /SAKLI ŞİFA PİRİİWORD / SAKLİ ŞİFA TV İSİMLERİ ÇOK ZİYARET EDİLDİĞİNDEN DOLAYI / SAKLİ ŞİFA E-MAİL / İNFO ADRESLERİMİZ DÜNYADA TÜRKİYE DE İL İLÇELERDE YOKTUR . 

SAKLİ - ŞİFA SAKLİ ŞİFA ADINA GROP ADINDA SİTELER RENKLAM LİNKİ YAPARAK ÜRÜN SATILMAKTADIR PİYASADA SAKLI ŞİFA ADINA ŞÜBELERİMİZ VE ÜRÜNÜMÜZ YOKTUR VE SATIŞ VE PAZARLAMA LİNKLERİMİZ YOKTUR BİLGİNİZE SAYGILARIMLA...

İsim benzerliği bilerek bilmeyerek verilmiş ,alınmış tüm ürünler firmamız zorunlu değildir...1. 2 .3 .4 .5. 6 sırayla şahıslara duyurudur...

SAKLI ŞİFA adına ve MARKA ADINA Hiçbir şube ,grop yoktur ,SADECE önce SAĞLIK ve organik DOĞAL yaşama ayak uyduran ve SAKLI ŞİFA İLKELERİNDEN çıkmayacak gizlilik anlaşmalı.   Bir markadır dikkat uyarıdır.. Türkiye cumhuriyeti ve global dünya coğrafi adliye ve kanun maliyeler sorumludur ve  saklı şifa bulunduğu yerde kanunun getireceği ceza tecelli eder. 

Ben Çoban hiç mi hiç uğraşacak vakti yoktur sadece kanun ve kamu devam eder ve kendisi hareket eder.  Kanunun vermiş olduğu bir markayı hiçe saymaktır. Buda kurnazlar için kanunu hiçe saymaktır. 

Geçmişte kim olduğunu bilmek istiyorsan, şu an kim olduğuna bak. Kim olacağını bilmek istiyorsan, ne yaptığına bak. .İnsanlar çıkar için ne yaptıkları...  

                                    selcuk uysal oban saklı şifa   

                        saklı şifa söylemiyor ikaz ediyor. yasalarda uyguluyor   

Bu işe aracı olan yönlenen yönlendiren benzer site alanlarına ve yer sağlayan sitelere görsel ve iletişimdir aldatmaca yansıtıcı ve haksız gelir edilmektedir..  

 HAPİS VE PARA CEZASI

Marka sahibinin izni olmaksızın markayı kullanmak, marka sahibinin izni olmaksızın, markayı veya ayırt edilemeyecek kadar benzerini kullanmak suretiyle markayı taklit etmek, markayı veya ayırt edilemeyecek kadar benzerini kullanmak suretiyle, markanın taklit edildiğini bildiği veya bilmesi gerektiği halde tecavüz yoluyla kullanılan markayı taşıyan ürünleri satmak, dağıtmak, başka bir şekilde ticaret alanına çıkarmak, ithal işlemine tabi tutmak, ihraç etmek, ticari amaçla elde bulundurmak veya bu ürüne dair sözleşme yapmak için öneride bulunmak; marka sahibi tarafından lisans yoluyla verilmiş hakları izinsiz genişletmek veya bu hakları üçüncü kişilere devretmek "marka hakkına tecavüz" sayılacak.  

Başkasına ait marka hakkına iktibas veya iltibas suretiyle tecavüz ederek mal üreten veya hizmet sunan, satışa arz eden veya satan, ithal ya da ihraç eden, ticari amaçla satın alan, bulunduran, nakleden veya depolayan kişiye bir yıldan üç yıla kadar hapis ve 21 güne kadar adli para cezası verilecek.

Marka koruması olduğunu belirten işareti mal veya ambalaj üzerinden yetkisi olmadan kaldıran kişiye, bir yıldan üç yıla kadar hapis ve 5 bin güne kadar adli para cezası verilecek.

Yetkisi olmadığı halde başkasına ait marka hakkı üzerinde devretmek, lisans veya rehin vermek suretiyle tasarrufta bulunan kişi iki yıldan dört yıla kadar hapis ve 5 bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılacak.

Sizin hiç mi kabiliyetinizde yok mu bir başakların hakkına tecavüz etmek hiç mi yüzünüz kızarmıyor bu kadar dünya malıyla obur tarafa koşulmaz inan çorabın bile olmaz..

                 Site bilgi amaçlıdır parayla işi olmaz dağlarda geçmez..

                                 selçuk uysal çoban saklı şifa  

                                                     Bir  Çoban 

         “Yaşamak hiç umurumda değil.. Ama yaşatmak umurumda"  

                          "Tek başıma karşılarına çıksam da” 

         Niçin yaşıyorsun sorgula kendin de ben çok sorguladım  

                                     Dış dünyayı gördükçe                  

                “Tek vatanım Tek Bayrağım Tek Halkı varı gördüm”  

                                             Çoban sakli şifa  

                                           Gelecek aydınlığa   

       Arkadan gelen çınarları yetiştirin onlar geleceğiniz töreniz kültürünüz.

                 Bilin ki dış düşmanlardan sizler onlardan daha  üstünsünüz

                Nerede “ O” nun adı geçiyorsa hiç bitmeyen iman şarjörünüz dür.   

                                   saklinet-enerji sakli şifa çoban 

Ne düşünüyorsun saklı 3/1  019 08 05 2021

Gene söğüt altı hikayesi ama gerçekler

Türkiye’nin her hangi bir yeri de hayvan hakları başlayalım hükümetler kanun çıkarsa da insan işleri işlerinde ne kadar gerçek görseller reklam görseller iş başında kötü Avrupa iyi kötü arasında ülkeler ise kötü iyi etmekte kısaça iyi kötü karışmış bu dünyada oda şöyle bakalım çoban altı bölgede güvenilir bölgesinden birinde konu musibetten doğan kapanma hükümetler ve yerel yönetimler her kişiye ulaşmak için  seferber bakalım bölgemizde ne var..

Sabah bir sanayi bölgesi yakın bir yerde deki yerleşimde

Yetkiliye seslenirim

Güvenliği çağırır yoldaki ölen köpeği anons geçersen sevinirim

Tamam çoban baba 

Birde söyle sanayideki kedi köpekler dükkanlar kapalı rızıklarını oralar dan yemekteydiler şimdi 12 gün kapalı yolda sağa sola giderken trafikte akşamki gibi yok olurlar..

Söylerim çoban baba

Görevlileri aramış her halde koşarak gelmekte dur dur koşma soluklan..

Söyledim baba

Ne dediler akşama doğru getirecek yemleri

Tamam

Der sevince varırız akşam saati çoban baba

Ne var yatıyordum ne oldu

Getirdiler ama bir çuval ekmek taş gibi suladım sağa sola koydum

Yerler mi bilmen ama kuşlar nasiplenir ama görsellerdeki gibi anlatım yok veya icraat yok kedi köpek için süslü tüsle kedi köpek maması vermektelerdi acaba barınak ve diğer (bir çapan oğlu var mi dersek)  hiç yalan olmaz görünen köy görseller icraata gelince ( sosyal yardım mi olmadan olmadığı halde  kömür alanlarda ) devlete ve hükümete şu bu yerlere yem verdik diye kuru ekmek verilerek ( amuduyla ) köpek hakkını düşünenler varken (o görevi görevliler ) çın fikirli fırsatçı düşünenler köpek mamalarını (indire grandimi) yapmaktalar ne dersin güvenlik..

Bilmem çoban baba olur mu olur bu zamanda gelen ekmekler “Allah yazmasın” taş aynen taş.

Ne yapalım bizde misafir gelirseler evde ki kedi köpek payından ve evde çıkanlarla paylaştırırız ya işte hayat güvenlik musibette her kes çan derdinde kimileri şu issiz yerde (hala korna basıp tiritmi  piripmi ne dersen de hele anlamadığı müziği sonuna kadarda açmak nesi bilmem) ama şunu bilirim ki şu canlılar 12 gün dayanırsa iyi olur derim ama “yaratan “ bir şekilde rızıklarını verir evet ,evet dayanırlar düşünmeyenler ise hakkını yiyenler varsa da (bir musibet değil bin musibete musallat olurlar) senden ricam yol kenarına koyma yoldan uzak dursun bir dahakine .

Tamam çoban baba .

Yaratan her kişiye her canlıya rızıklarını verir sen merak etme bir sebep olur hin düşünenlerde yaratan onlara da bir cevap verir nerden ne gelecek belli olmaz hayırlı nöbetler .

09 05 2021 Der sabah olur ve bir köpek daha trafik te yok olur gelseydi tanrı misafiri olarak ona da düşerdi bir rızık akıl şuur olanlar düşünsün ağzı olup konuşanlar bir gün onlar gibi olursa eğer bu gün yaptıklarına baksın dünya adalet ise her canlıya geçerli “kısasa kısas”

saklı şifa sırlar kitabi günlük olaylar ne düşünüyorsun saklı bölümleri den kısa alıntılar.

 selcuk uysal çoban saklı şifa  


Ne düşünüyorsun saklı 3/1  018 05 05 2021

Söğüt altı sohbet

Saat 16 30 04 05 2021 
Ek 3 Ek 01 Çoban emmi konuşursun kendi kendine 

İnsanları ümitsizliğe götüren şey yaptığın iş karşı kişiler tarafından işleri çıkmaza sokan kişiler hala o görev yelerinde oturtulması vahim dır..

Bize masasında gün ve zaman bekletip işimizi takip sırasında makamlarına gidişimiz ve sizin iş ankara bakacakta kaç günde gelir deyip en az 25 günde gelir dediği şan lı şöhretli makamından musibet sonrası ne nereye gidecek tatilini düşünürken bizle iş sahipleri kolu kanadı kırılmış çırpınırken kalp doğru ayaklar doğru yola girince kişi ve kişilerde doğru yoldadır çünkü Ankara doğru hamleyle doğru işinde saat akşam saati 16 .30  04 05 2021 25 gün deyip gelen kâğıt 48 saat içinde geldi. .Doğru yanlışı bulun kim kimleri bekliyor bekleyen kim ola çağanı bekler. 

İnsanlığı ümitsizliğe düşüren şey işini bilmeyen aklı karışmış dağınık asalak gezinen ve bu durumu gören “O ki” her şeyi yerli yerine koyar.

 selcuk uysal çoban saklı şifa 

 


Ne düşünüyorsun saklı 3/1  018 03 05 2021

Sanal oyun dünyasından bir şekli 

Ek 3 Hele bir tarçın meselesi var vay halimize yazısı “söğüt altı sohbette geçecek” İftardan sonra yazı 03 05 2021  saat 00 15 

Tarçının bilimsel adındaki cins adı olan "Cinnamomum", Yunancadaki "kinnamomon" sözcüğünden gelir. İnsanlık tarihinin en eski baharatlarından biridir.

İş burada başlıyor tarçın bazı ülkeleri kalite farkı vardır bazıları kanserolojin taşır derlese de iş genetiği oynanmışsa olur bazen de konuşan adam genetiği sözle de oynarlar ağzı açık dinleyenler ise Aaaaa dan başlar sonu gelmeyen bilgisizliğe yol alınır..

Buradan başladık

Çoban emmi konuşursun kendi kendine

Bilmem yeğen görende deli der öyle denir..

Anlat ta bizde deli olalım .

Yok yeğen bu memlekete bir akıllı yeter bir kördüğüm atar herkes onun peşine koşar sonrası vay halimize..

Merak ettim anlat..

Yeğen sende kördüğüme kapılır maazallah senide kaybetmeyelim yarın bahçede yapacak işimiz var bir elaman kaybetmeyeyim., sakken musibetten ortalık kapalı senide kaybedersem vay benim halime

Emmi anlata vakit geçsin iftar vaktine kadar

Tamam tamam başlayalım da neresinden başlasak her taraf çıkmaz yol giriş var çıkış yok  başa dönelim senin yaşlarda bir yeğen İstanbul da bir baharat dükkanı var hem toptan hem de para kente de iş yapmakta biraz hızlı para ve hızlı ticarette gerçekçi kaliteli mal getirmek için Malezya’ya gider oradan kaliteli tarçın alır köylü bir kadından ve alır ön anlaşmayı yapar numuneyle döner tarçını kalite kontrolünden geçer diğer tarçınlardan on tak güzel çıkar bu güne kadar gelen tarçınlardan en üstünü derler. 

Buraya kadar çok güzel yeğen tekrar gider iş anlaşmasını yapar köylü kadın gerçek kalite mali toplar ve ürünleri belirli tarih anlaşmasıyla gönderme ve de o tarihte gönderir. 

Buraya kadarda güzel  gemi 45 günde gelir İstanbul limanına yeğenin gümrükçüsü işlemleri hazırlar masraflar yapılır beyanlar hazırlanmış ve kalite kontrol tekrar yapılır mal ürün numune den 10 kat daha güzel çıkar oranın mülki amirleri bu güne kadar gelen tarçınların en mükemmeli der.. 

Eee çoban emmi buna mı takarsın kafanı e var ki çok güzel işte. 

Eee bak ben sana son demedim ki güzel dersin bak dibi görmeden daldın suya işte burada kafam takılır hem derler teknoloji hem derler 5 g  teknoloji der hem de dijital dünyaya girdik derler ama hala sözde kalan kâğıt üzerimde C yerine S yıkılmışlık la veya ve ya gibi gibi malı 45 günde gelmiş hala 15 günde limana inmiş ve de beyanlar içinde bir harfin eksik veya fazla yazılması üstelik tarçın yerine çay gelmem işliklerini gören gümrük ve gümrükçülerin veya mevzuatlarda baş harfleri değişik tarım müdürlüklerine göndermeleri ve o bölgenin de amirliği taaaaa Ankara’ya cevabı 25 gün sonra gelir demeleri ve de bu musibette 17 kapalı oluşu ve de bir nöbetçinin olmayışı ve de gümrükte bu kadar malın depolarda duruşu ve de her gün depo parası ödenmesi ve de tarçın olduğundan 45 gün denizde olması ve 15 gün limanda deniz kenarında beklemesi … 

Dur dur çoban emmi bir soluklan tapalayacak biz en iyisi uzaklaşalım şimdi çoban emmi patlayacak.. 

Dur kaçmayın korkmayın neden kendi kendime konuşma bölümüne gelmedim bekleme bitmedi bir daha 25 gün depoda beklemesi depo parasına mi yansın bir de deniz kenarında bekletilen tarçına mı tarçın küflendi ne olacak her şey dört dörtlük değil yeğenler birileri bu ülkeyi S harfi C harfi yanlış yazılmış deyip bir şekline sokarak adına mevzuat deyip kanun içinde kanunalar kendilerine göre diş dünyanın bu ülkeyi ticaret yapamaz haline getirmek için her türlü kem kümler her türlü kata küle içinde sokarlar bu ülkeye ayakkabı sokamazsın altını bir beyan üstünü bir beyanla sonradan eklenerek ayakkabı bir günde daha az sürede sokarlar yanı bir sebep a harf değil sen ticaret yapmış sın zarar etmişsin hiç kimse seni görmez ve duymaz duymak isteyenler ise iyileri söylerler kötü ve kötü amaçları söylemezler çükü bunlar kanun yolundan gider ama bir yandan nefise bir yandan makam şöhret pembe dünyada kanan kandırılanlar kanmışlar ve kandıranlar karda yürüyerek iz bırakmayanlar dır. 

Şimdi bu yeğen ne yapsın elimden bir şey gelmez ama gören okuyan biri olur bu yeğen ya başkaları ne yapsın ister 5 g ister 10 g halkın petek gözü her şeyi söyler işte bu akşam ne yazacımla dağlara bakarak S C yi düşünür ve konuşurum  karşı tepeler dağ yarın senle Dağ da ö yeri bağ yapacağız  D oldu B sonuç aynı yer aynı değişmedi şimdiden söyleyeyim orada hiçbir teknoloji çalışmıyor hep aynı düzende ama iş aksamıyor ona göre gel yarın . 

Peki emmi ne olacak o yeğene  

Sadece her şeyi bilen “o ki görende o” bizim elimizden gelen hiç sadece insanlığa kalmış ve de Ahlak  

Haydi iftar yaklaştı siz hazıra konacaksınız daha ben eve gidip ocak yakarak işler ya paçam sizde erken gidinde evde yapılacaklara yardım edin sahurda bana gel sahur yaparak erken yola çıkarız. 

Tamam emmi yarın senin makinalardan ve bir de sanal parayı anlat bir de aslını bizde öğrenelim .. Sakli şifa sırlar kitabin dan Kanun ve kanunlar karda yürüyüp izini belli etmeyenler bölümünden kısa alıntılar 

selcuk uysal çoban saklışifa 

Ne düşünüyorsun saklı 3/1  017 29  04 2021

Bağışıklık ayı

12 Ayın en güzel sağlık ayına giriyoruz kuzey küresel bölüm dünya iki hamle içinde bir tarafı yumuşamaya bir yanı sertleşmeye hikmetlerin içinde ise sabit ay ise dünyanın hiçbir yerinde gözükmeyen arka yüzü devamlı yumuşak zemin dünyadan gözüken hali ise daha sert bunda da bir hikmet vardır düşen meteorlar zemin yumuşak oluşu evrende hiçbir şey sebepsiz yaratılmadığın bir kanıtıdır

İşte bu ay dünya üzerinde esnemeye geçer ve enerji alan küre ve tamamı enerjiyi boşaltmak için fayı hareket eder bir domino gibi bir birini iterek en hassas yerine gelir çıkan enerji ise hesaplaması zor bu enerji bir alan içinde yıllarca enerji yeteri kadar bir saniyesi yeter öyle ki her gün olan ve de hissedilmeyen hareket sabit olsaydı ki bu gün en yüksek 10 olan felaketler her gün her saniye dünya hareket halinde olmasaydı bu gün bir felaket 10 üzerinde olurdu ve felaketler zincir olurdu.

Mayıs ayı tabiatın en güzel rüzgar aşılaması ve doğanın canlanması ve yer yüzünde bitki doğa örtüsü kadar insanlık ve tüm canlı türlerin musibetleri en aşağı çeken ayıdır doğa aşılandığı gibi doğuştan gelen bağışıklık ortadaki musibetleri yok etmek için ve geleceklere karşı koymak için insan yapısındaki bir mekanizma asırlar geçtikçe insanlık ise bu yapıyı bozmak için yıllarca genetiği oynanmış gıdalar ilaçlar tavsiye üzerine bitki türleri içilmesi ve canlı türleri üreterek güya bundan sonra gelecek musibetleri yok etme planı yapmaktalar.

Ama dünya yaratılıştan beri gelecek musibetler için hazırdı ister fırsatçı insan eliyle çıksın isterse dünyaya sahip olmak için şeytan fikirler çıksın bilin ki gizemli evren sadece bir göz kırpması kadar size yakın artık zaman neyi gösterir ve sizden öncede sizden sonrada var olacak evrendeki dünya yaşaması için esneyecek ve felaket zincirini insanlığın bıraktığı doymak bilmez nefis içinde yaşamları işte bu bir felaket zinciridir..

Mevsimin sebzeleri temizleyici meyvelerin ise besleyici koku ve tat ise mineral çinkonun doğaya çıkışı  Gelişim için 3 6 9  ve E vitaminlerin doğanın sofrasında olacak buyurun sofraya..

Zaman geçse de insanlığın bıraktığını temizlemek için ve bundan sonraki musibetlere ve bitmeyecek musibetler için doğa daha güçlü gelecek..

Asırlar geçtikçe farkı göreceksiniz insanlığın doyumsuzluğu bitmedikçe musibet bitmeyecek karşı koyacak sadece mekanizmanız oda bağışıklık..

Sırlar kitabı Bağışıklık, evren evrendeki denge ve dengeli yakalamak hastalığa çare aramak değil bölümlerinde kısa alıntılar

Selçuk uysal çoban saklı
ş
ifa  


Ne düşünüyorsun saklı 3/1  016 25  04 2021

 Zaman perdesi 

Atlayan zaman kanan kandırılan kanmış kandırılmış dolandırılmış dolandıran bu insanlık zaman perdesinden çıkar çıkanlar bilinmelidir ki  şükür ve sabrın sınavı beyin içinde aklın düşünme düşünce düşünülme merkezin açılması kim bunları yerine getirirse getirebilirse tekrarında kendi atlanmış olduğu zaman perdesine girer ve gerçeği görür beden ve ruh sahibi yaratanındır bu iki hale kim zarar verirse bili ki kaybedilmiş hiç bir şey yerine gelmez her seferinde kuluna tekrar verir şükür ve helal haramı bilmek gerek bir beden akıl ile bu iki fark ki bedenine ruhuna insanlığın iki farkına zarar veriyorsa bunun bedeli ağır olur bilim ve teknolojide yapılan tüm işte ve iş yapılacakta önce ahlak dürüst yapısal durum el atarak işleri yerine koyarsa düşünceyle akıl içinde yaşam şifrelerini açar beden sonrası dünya malın da toprağa ruh ebediyete geride bırakılan son sınava girer geride bırakılan yaşam neslin ise bu gün bu dünyada insanlığa ne yaptığına bağlı.. 

Sırlar kitabı düşünceler, atlanan zaman perdesi neydin ne olacaksın nesin ne duruma düşeceksin, gelen zaman içinde göreceksin , “yaşam zamanın ruhundan ölümüne kadar zaman senin için önceden yazıldı” ama kedi zamanın yaşamın içinde akıl düşüncen ve düşüncelerinin sınav dan geçe bilmek için daha yazılmadı ,dünyadaki zaman sınavın beden acı çekiyorsa o sadece içindeki yaşam sistemin mekanizmaların toprakta acı yok çünkü o senin dünyada var olma bedenindi , ebediyetteki ise geride bıraktığın bedenin ruhu asıl acı orada hart diskler okunmaya başlayınca dünyadaki neymiş dediğin geriye dönme çığlığın olacak ,işte sadece burada zaman olmadığından perdede olmayacak bölümlerinde kısa alıntılar  sadece çoban

Selçuk uysal çoban saklı şifa 


Ne düşünüyorsun saklı 3/1  015 24  04 2021

Bu gün ve yıllarca çıkarlar içinde soykırım diyorlarsa şöyle bir aynaya baksınlar 400 yıl içinde yerli halkı yok edenler ve başka ülkelerden soykırım yaparak köle getirenler evrensel dedikleri ülkelerden hapishaneleri boşaltıp kuracakları özgürlük ülkesine esir esaret içinde bırakılan insanlık 1960 kadar kölelik ve ırkı sıfır hak hakkı var yaşam hakları yok sayanlar ve de 1970 kadar kadın hakları yok sayılan ve de oradaki yaşayanları yok edip gene yıllar sonra planlarını sermek için öldürdükleri kişilerin ve halkın kimliklerini kendilerine yer edip ve bir yüz yılda bir senede bir kaos edebilmek için de ve de 100 yıl önce evlerinde tuvaletleri olmayanlar şimdi donlarını temizlemek için bir bir kaç kişinin çıkarlar ve çıkarları için insan olmanın insanca yaşamayı bilmeyenlerin başkalarına pislikleri sıçratması o güçlü ülkenin sonu gelmiç sayılır yakından daha yakındır..

Bu bir ayet tır "Kısasa kısas" gören "o ki" her şeyi bilendir.  

Bilmeyenler bilsin ki bu gün soykırım diyenler hele bilsin ki omuz omuza siperde kardeşlikten öte bu topraklara göz diken düşmanlarla savaşmıştır bu gün ise o gün bu topraklara kan kusanlar bu toprakları parçalamak için hiç bir dayanağı olmayan kaos ve entrikalar çevirerek insanlığı kardeşliği bozmak kan dökücü sahneler çevirmek için kendilerinin insanlık içinde ebedîyi mahkumluğundan kurtulmak için bilinç altı korkularını yeni sahneler yazarak aslı gerçeği ayırt edemeyecek gelecek nesillerine aktarmaktan öteye gitmek isteseler de kendi ebedîyi mahkumluğunu ve pisliklerini örtmek için girişin en üstü üst akıldan başkaları değildir. 

Çoban saklı şifa  

 Ne düşünüyorsun saklı 3/1  014  21  04 2021

Bir nefes  

Kelime düşüklüğü imla hatalarını bilerek yapıyorum bilginize üzgünüm bir sebebi vardır sebebi ise her okuyan düzetirse o akılda kalıcı olur göz her şeyi görebilir ama kör noktaları görmek için akıl ister düşüğünce olmasaydı her yere dokunan işaret parmağınızda göz olurdu. 

Bu gün için romanlar yazarlar tarafından yazılır sizlere  gelesiye kadar  görünmeyen edebiyatçı kahramanlar düzenler hikaye destan şehir efsane kahramanlıklarla ve bir ülke istilası ve parçalanması parçalatılması ideoloji fikir beyin yıkama ile de insanlığı esir esaret altına alanlarda “gerçekten uzak gerçekleri düşünceleri” silgi gibi siler.

Dürüst bir insan, daima çocuk kalır bir fincandaki kahve gibidir hayatı bazen tatlı bazen değildir önemli olan kahvenin tadı değil zaten, onu kiminle içtiğidir.

Daha vakit var deme, sevdiklerine zaman ayır sen sevdiklerine zaman ayırmazsan, zaman seni sevdiklerinden ayırır.. 

Eğer çocuğunuzu iyi yetiştirmek istiyorsanız ona harcadığınız parayı yarıya indirmeniz, onunla geçirdiğiniz vakitti ise iki katına çıkarmanız yeterlidir.

Şu anda acı çekiyor olabilirsiniz. "Öldürmeyen acı güçlendirir." kulağına gelen fısıltıları boş ver ilk aklına gelen ne bak o doğru söyler kalk yürü “ o ki” sana yol ve yön verecek umut edin başınıza gelen üzücü olaylara katlanmak kayba uğramış gücünüz  olabilir, ama onların sizi olmak istemediğiniz birine dönüştürmesine sadece izin vermeyin.

En kolay katil olanlar aslında en beceriksizlik düşüncesizlik  haldır akıl şuur zarar görmüş ve ya uğratılmış kanmış kandırılmıştır korkak ve ölüm korkusu yaşayan yaratıklar gibidir küçük amaca uygun savunmadan ya da intikam anlamını anlamazlar onların nefretleri, zeka ve akıl yoksunluğundan dolayı, yok etmekten başka bir çözüm tanımaz artık beden yitirilmiş şeytan emeline ulaşmış ter etmek için yeni beden arar ve bedeni terk eder insan aslı beden ise hatayı anlar ve pişmanlık içinde yer alır artık dönüşü hak hakikat adalet tecelli eder.

“Her şey affedilebilir yaşam boyunca bir canlı türüne iyilik yapman yaşam dünyasında yaptıkların affedilmese de her şeyi bilen yaratandır tek isteği vardır kul hakkıyla gelmeyin onun affedilmez yeri vardır” 

Hayatın ve yaşam içinde olmak, hayatta yanlış bir şey yoktur yaratılmamıştır eğer bir şey yanlışsa bil çekemeyiştir kompleks şeytanı yapılaşma girmeye çalışmaktadır erdemlik tuz gibi erimektedir o sizin bakış açınızdan dolayıdır gözleriniz puslu bulutlu, bilincinizin aynası tozlu yaşam ortamınız tozlu raflara kalmış erdemlik şeker tuz gibi yok olmuştur daha fazla berraklık olması için öncelikle göz bantlarınızı çıkarın yaratan göz görmek, kulak duymak, burun koklamak dokunmak hissedebilmek akıl ise hepsini toparlayıp doğru karaları vermek yaratışta geldiğin saf ve temiz gibi.  

Güçlülerin yüzüne gerçeği söylemek ve zayıfların alkışını almak amacıyla yalan söylemekten sakınmak için bana yardım et “rabbim”

Eğer bana para verirsen mutluluğumu alma, ve eğer bana güçler verirsen muhakeme yeteneğimi akıl şuurumu yok etme ve eğer başarı verirsen alçak gönüllüğü çıkarma “rabbim”

“Dünya tek sahibi yaratandır” insanlık ise düşünceleriyle sınırlar çizilmiş ve devletlere bölünmüş fikirleriyle düşünceleriyle kurulmuş devletler içinde evrensel demokrasi altında saklanarak doyumsuz insanlık ise diğer devletler içinde fikir ayrılığı altında özgürlük adında ülkeleri bir birine ve ülke içlerinde sapkın algı geçmişe dönük ideoloji ve ideoloji altında o toplumu diğer ülkeler içinde kaoslara sürükler.

Adına da evrensel demokrasi özgürlük derler özgürlük için masum insanları yok etmekle kalmaz göçe sürüklerler gene aynı devlet içinde sadece ideoloji fikirlerini şan şöhret için çıkar yönetmek için kendi halkını bile yok ederler.

Çünkü fikirleri kendi saltan atlığı ideoloji altında yer alarak geçici üstünlük sağlar ve bir gün bu halk uyanır gözleri puslu hali gerçekler görünmeye başlar ve başlattırırlar.

Artık kaos geri gelir bu nu gören dış dünya fırsat bilerek amaçları dünya üzerinde ülkeleri parçalamak için insan üzerine musibet salar artık her ülke içinde mekanizmalara saldırı planlarıyla gizlenmiş larvalar ortaya çıkar bunlar sadece pembe dünyada nefise gömülmüş uyuyan köle esir esaret içinde yaşamak isteyen insanlık adı altında insan mı sorusu sorulur..

Artık tekrar başa dönülür yer kapmak için yerleri kaybolmamak için kendi yanlısını iş ve işlere koymak için insan oğlu yola koyulur artık ülke çarklar bir oyana bir buyana der dururken geçmişteki gibi geçmişler gibi ver takke ver külah oyun sahnelenir dünya artık evrensel demokrasi der özgürlük der derle bitmez iken gene birileri aradan çıkar ideoloji der..

Bunlar der dururken musibet ney ki bununda adı altında fırsat lobileri hortlar dönen kaynak ise tek yola gider küresel güce..

Şimdi bir de şuna bakalım musibet için aşılanmakta hatta burundan sprey aşı ,aşı ney için musibete bağışıklık kazanmak için ortalıkta musibet varsa varda aşıya veya spreye ne gerek var her adım attığı yer musibet.

Bu musibetler için ana temelden gelen bir alt yapı var her insanoğlunda olduğu gibi bağışıklık bu olmasaydı yaratılıştan beri insan ırkı kalmazdı yaratılıştan buyana nice musibet gördü bu insan ırkı yaratılış tan buyana da her yere şifa verdi ve de yanılma yöntemleriyle hekimler ilim bilim akıl içine verdi.

Zaman geçti asırlar geçti amaç insan ırkını geçmişini bozmak için ve ekonomi gücü tutmak için (fırsat fırsatçı insan ırkı yaratı ) insanlık ölüm korkusu içinde 1000 kişide 50 kişiye uyum sağlayacak ilaç lobileri türedi ve zamanlar geçti son 100 yılın teknolojisi artarak önce ahlak yok ederek ,doyumsuz dünya malını insan ırkına tanıttılar .

Başladı ölüm korkusu ve insanlık ver oradan bir antibiyotik birde yanında ağrı kesici der derken beden sistemi nesiller içinde insan anatomisini yavaş yavaş bozarak bağışıklığı çökerterek (musibetler hızla çoğaldı ) yüzleri kızaracak diye sonradan bardonlar serisine bunu da 30 yıldan beri var olan musibeti haklamak için “sağlık varsa para yok misali ” buda bir “para güç ideoloji”  katlamak için oldu pantomim.

İşte ondan dır ki önceden bozulan hızlı doyun doymak bilmeyen beden  ve hızlı  yapay gıdalar genetiği oynanmış gıdalar yıllarca verilen ilaçlar öneriyle alınan alternatifler.

Hasta olmadığı halde hastalık hastası ve de hasta edenler ,konuşan adam varsa azı açık dinleyenler ,mesleği olmadığı halde şarlatanlar ,bitki otomatik okulu ülkede 10 15 yıldan beri olan ve sonradan birkaç ayet ezberleyip biraz Latin harflerle biraz eski kitap okuyarak eli işe yatkın tütün eksperleri ,önerileriyle ve olanlar varken yok edilen bağışıklığı tekrar harekete geçirmek için ve gelen hastalıklara musibetler için “aşı olunması”.

Bundan sonra gelecek “hızla artı musibetler” için önceki yaşam tarzını hızla değiştirmek ve aslı bedene kavuşup “beden içindeki bağışıklığı canlı tutmak “ işte o zaman kazanan olursunuz” her gelen ve gelecek virüsü bertaraf eder ve ederek iyi düşünme yeteneği kazanmak unutkanlıkları ortadan kaldırmak kısmı alerjileri ortadan kaldırarak sıhhatli yaşama geçmek her şey elinizde bağışıklığı güçlendiren ay ve aylara girmektesiniz 06 mayıs 06 haziran güzel beden için güçlü aylardır.

İlaçlar kadar bitkilerde zehir taşır ondan ki öneriler önerilenler kendinizi tanımadan kullanmak ölüme sakat kalmaya organları yok etmeye bertaraf etmeye adım atmaktır 

“Şunu hiç akıldan çıkmasın bilin ki hiçbir musibetlerin sonu yok tur olsaydı doğuştan bağışıklık mekanizması olmazdı müdahaleler musibete hep güç kazandıracak ve hep yaşam boyu gelecekler musibet sonu olmayan bir illettir”

       “Sadece korunun korunmak ise yaratılışta buyur edilen görevlerdir”

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.

Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır..

Doktor  diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir ,yanında bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çalıştıran, izni alınmış aktarlar tarafından güvenli şekilde kullanılmalıdır.

Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır

Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. 

Gerçekler saklanamaz puslu gözler bir gün net görecek ekonomiyle de her kes kendini fert olarak düşünürse bilin ki “bayrak ve devlet” olmaz bir gün gelir esir esaret içinde güçlülere köle olursunuz. 

Her saklı şifa gerçek gerçek saklı şifa değildir hiçbir ürün yapma kabiliyeti var olduğu halde satış yapamaz sadece 64 yaş bilgileri her yazılan harfler blok zincirine giderek silinmez silinemez.

“Sırlar kitabı” sonsuz sonu olmayan zor işi zor yerde yapmak hayat yaşam zor yoldur dünyada ve yaratılışta insan olmakta bahane aramak değil ,zaman geçtikçe insan insanlıkta insan aramak neyi kaybettik neyi atladık.. 

Merkezi sadece güvenilir dağlardadır İşi sadece Çobandır

Şubeleri güvenilir evleri ise Yozgat sorgun, Anamur Silifke yolu ,Alanya Antalya Muğla ula ,Mudanya Tirilye 

Selçuk uysal çoban saklı şifa 

Ne düşünüyorsun saklı 3/1  013   11  04 2021 

Evren içinde galaksiler dönerken güneş sistemine göre biri ters dönerken insanlık çıkarlara göre dönerken çobanda yazıları karışık yazarken de sondan başa doğru yazması çok mu

11.04 2021  Evrenin Kök hücresi devam    

Evet ideoloji dedikleri şey sadece çıkar için ölüm kusarlar onlar sadece özgürlük der demokrasi der ve de evrensel der bunlar sadece kamuflaj içinde insanoğlunun akıl düşünce fikirleri nefisle yıkanmış pembe dünyaya boyanmış bitmeyen şeker gibidir.

İdeoloji düşünceler der derler bin yıl devlet yaşatılacak der yarım asır sonra yıkılır yıkarlar kimi zaman hasta adam der kimisi kimileri atalarımız geleceği söyler ve her dedikleri çıkar mı çıktı ,atalar atalarımız çok şeyler söyledi ondan ki korkmayın dedikleri şeyler çıksa da şunu da söylerler bu kök hücre bilin ki sonsuza kadar kalacak yaşatılacak bu kök hücre kanla yoğrulmuş bir kan damlası kadarı bu dünyada bu dünyaya yaşaması yaşatılması için bağışık kazandırır..

Dünya milyarlarca yıl dönmekte ondan ki her kes senin peşinden gelmekte bu yaşam dünyandan karşından gelende olsa bil ki dünya döndükçe arkada gelmekte hepsi gelecek kimseye bu evren içinde dünya fanus döndükçe galaksi içinde dönen kimileri ve biri ters dönse de galaksi içinde  toplu halde evrende düz dönmekte.

Gene de güneş sistemine ters dönen Venüs dünyaya göre doğudan değil de batıdan dönmekte bazı ideoloji akıl üstleri de bu dünyada güneşi batıdan doğdurmaktalar buna inana insanlıkta insanoğlu da sonu belli olmayan atılan her ipe tutunmakta …

İşte insanlıkta aynı ters dönmekte her iki insanoğlu zit farklı gelgitlerle gizemli galakside hepsi çekim gücü güneş de dahil galaksi içinde uyum sağlamak bir şeyin var oluşu bu büyük gizem evrenin yaratıcısı olduğunu ve her gezegenin çakışmayan “yaratılış olduğunu” inanmayan kimse bir sanatçının resmine bir ustanın saat tamirine bir marangozun sandal ye’sine bu dünyada yaşamaya yaşam bulan insanlık insan beynine yerleştirilen mikro çekirdeğiyle yapılan yapılmış gizem dolu yaşantısına bakması kafi gelir.. bakması kafi gelir..

 Selçuk uysal çoban saklı şifa  

Saklı şifa sırlar kitabı ideolojiler hep kendileri ideoloji getirtmek için eğitilenmiş akıl yıkanmış Kök hücre yoktur ,ülkelerin kök hücrelerini yıkarak savaşmadan ülke bayrağını vatanı bölme ideoloji fikirler koyarak ülkeleri parçalama ,ideoloji kaos anlamı galaksi güneş ve evren bölümünden kısa alıntı selcuk uysal çoban saklı şifa  

 Ne düşünüyorsun saklı 3/1  012   08 09  04 2021 

08 04 2021 Evrenin Kök hücresi devamı 

Ülkenin ana temeli olan yüz yıllardan beri gelen bir ırk o ırk ülkeler içinde yurt eder oba kurar ülkesini kök hücreye bağlı tutar orada başka zalim zülüm eden kişilerle savaşarak hem o toplumu ve daha sonra baskılardan göç eden toplumları birleştirerek kök hücrenin ana temeli kurar ve zamanlar geçer artık dış düşman daha çok saldırılar düzenler ve kök hücreyle savaşır her seferinde yenilen düşman doymak bilmeyen savaşanlar halkını devamlı savaştırır çünkü o kendi saltanatını düzen yıkılmasın diye korur masum halk karşı tarafı düşman barbar görür 

Artık kin nefret basan savaşan toplum zamanlar asırlar geçer ve her seferinde karşıyı yenebilmek için artık savaş yerine içerden bir Truva atına gizlenmiş içerden diğer toplumları haşhaşı suikast bir yeri yurdu belli olmayan her toplumla savaşan ve o toplumun içerden yıkabilmek için o ila yıkılacak ülkenin bir ferdi olarak yetişir yetiştirir zaman zamanları bol olan ve o zaman içinde yetiştirdikleri içeriye sızdırırlar sızdıran sızan talimatlarla  imparatorlukları yıkmak isteyen isteyenlerle her seferinde başarılı gözükseler de , imparatorluk içinde ana kök hücreler birlik beraberlikle ülkeyi birleştiren genç dinamik ekipler bu nu gören kök hücreler harekete geçer bir dönemden bir döneme atlarken kendi fikirlerini ortaya koyarak ülkeyi saldıran dış dünyadan kurtarır..

Artık yeni bir düzen düşünceyle kurulur gene isteyen istemeyen çıkar düşman ise aynı geleceğe plan planlama yapar ve zaman içinde kök hücre harici kendi emellerini gerçekleştirmek için artık dış dünya ile kol kola gezer artık emellerine ulaşmak için zaman ve fırsat ararlar.

Zamanda bile önderin içine sızan ve yıllar sonrada kendi soy kütüklerini yerleştirecek ve gene düşmanla düşmanı arkasına alarak ileride kök hücreler ayaklanmasın saltanatları bozulmasın diye diye halkını sömürme modelleriyle dışarıdan ve dışarı talimatlarıyla artık o ülkenin soy ağacı olarak sırayla soyunuz gelerek bizim esaretimiz altında kalmak şartıyla ülke başında siz kök hücreler boy boylanınca yaprak meyve vermeden keserek keserler.

Artık bu ülke içinde dış dünyanın bu ilkelerinizle yüzyıllarca yasarsınız diyenler artık sonları geldiğinde her fırsatı ortaya atarak halkı ve kök hücreyi kaos ve ekonomi saldırısı yapar dış dünyanın talimatıyla santraca piyon olan esir esaret içinde yaşayan saltanatları ellerinden alınan piyonlar artık ellerini ovuşturalım diyen şişman göbekli yedikçe doymak bilmeyenler tek tek yırtık pijamalarından fırlarlar “şimdi kök hücrenin yeni filizlenen genç ağaçların yapraklarına dalına yetişemeyenler o ülkenin içinde uyutulan uyandırılmaya çalışan ve adına da kendi akıl düşüncelerini bir yeni ülke kurmak için (yeni nesil bizim ideolojimizi kurar diyen nefise gömülmüş gençleri akıl beyinlerini yıkarak ) kök ülke hücrenin asırlardan beri gelen toplumun (ahlak ve kültürel yapıyı bozmak ) ve ilerleyişini önünü kesmek için her fırsatı değerlendirirler..

Her fırsatlarında ise asırlardan beri gelen “kök hücreyi hep unuturlar” her seferinde bile asırlardan beri gelen genç nesil diş dünyanın talimatlarını “göz gezdirse de araştırsa da” bilirler araştırmalarında asırlardan beri yıkmak istedikleri ülkeye bir dikili ağaçları olmadığını gören nesil ise gene (bir kata kulle ) var der.

Her ülkenin içlerinde (şimdiki ideoloji denilen üst akıl modeli ) diş dünyanın sonradan esir esareti olacağını bilmeden içeriden yetişen yetiştirenler “kök hücreye katılarak sağlam basan kök hücre” içine bir musibet gibi girmeye çalışır.

09 04 2021  

Düşüne bilimsel “insanlığın insanoğlunun yaratılış akıl şuur” bireysel ve veya  toplumsal ya da siyasal bir öğreti oluşturan, ülke ve ülke içinde fikir düşünce olarak da benimsenebilen, gene (dünya ve ülkelerin çıkar nefis) ve de dünya küresellerin kişilerin kişileri esir esarete almak için kurumların davranışlarına yön veren (ideoloji yapay bilgiler ) gene asırlardan beri gelen (kültür ahlak) düşüncelere son veren güçlerin  ve küresel güçlerin bir fikir alarak aynı şekilde yapay planlama yaparak o istedikleri fikrin üzerinde inancını inançları istedikleri yola yolda gösterme ve ya  göstermek bir planlama şeklinde ifade etmek ettirmek bu düşünce ise geçmiş asırdan beri gelen ve bu asırda toplumsal olarak düşünülmekte düşündürmekte bir veya bir kaçın ortaya attığı gerçek olmayan (  illüzyon ) şekilde akıl beyin yıkanarak “gerçek yaşam yaşantıyı yaratılışı unutmak unutturmak” için ortaya atılan korkutma kaos kargaşa açlık göç gibi gerçeği olmayan gerçekmiş gibi insan insanlığı yok etmek ve (yaratılıştan korkusuzca) insanoğlunu acımasızca yok eden bu korkuyla korkutarak insanlığı esir esaret plan ve planlama ortaya atılan düşünce fikre şimdi ideoloji demekteler.. Devamı var .

Saklı şifa sırlar kitabı ideolojiler hep kendileri ideoloji getirtmek için eğitilenmiş akıl yıkanmış Kök hücre yoktur ,ülkelerin kök hücrelerini yıkarak savaşmadan ülke bayrağını vatanı bölme ideoloji fikirler koyarak ülkeleri parçalama ,ideoloji kaos anlamı bölümünden kısa alıntı selcuk uysal çoban saklı şifa  

Ne düşünüyorsun saklı 3/1  011   07  04 2021 

Evrenin Kök hücresi

İnsan sağlığı gibi kök sağlam ise yurtta ülkede bir beden gibi bir çalışır  2000 yılından fazla dünya ülkelerin den fazla yıl kök sağlam ve kök hücre var ise (bir ülkenin içinde grup dış güçlerin elinde ise ve güçler dış dünyanın istediklerini getirme için grupları bir aparat için kullanıyorsa ) ve içlerinden istedikleri (soy kütüğü grup) gibi getirip “halkın içinden seçilenleri halkın istediği kabul etmeyen” ve (soy ağacı gibi gelen eski  idareci ve ülke dışından gelecek tehlikeleri bertaraf edecekleri yerine kendi işlerini bırakmış) ve bu “ülkenin kök hücrelerin vergileriyle gelenler” hala maaş plaket alanlar ve de enerji içindeki ülkesi için çalışmaları yerine bir kendini bilmez erken uyanan uyandırılan larva ve larvalar eskisi gibi ülkeyi sömürmek için (tüm  ideoloji fikirler) bazen dini bazen de dini günlerde layık lık gidiyor diyenler toplanan deri eşya bağışları kendi aralarında pay alırlarken şimdi eski düzen mekanizmayı kaos kışkırtıcı fesat çalıştırmaya başlayan çarka çomak sokan dış güçler ve içlerde uyuyan larvalar “içeride aslı kökü kurutmaya çalışan ideolojiler” sağlam olan yapraklar kurutsa da dallar dökülse de canlı kökün tekrar dal ve yaprakları çıkacağını bilmeyen ideoloji fikirler kendi fikirlerini tekrar yaşamak için kaos üreten, mevsimleri unutan (ideoloji fikirler) bilsin ki Kaos la ,kış yapraklar dökülse de ,bahar da yaprakların ,yazda meyvelerin, olacağını ve de zaman gelince de bu millet sonbaharda harmanı bilir, bilsinler ki  “bu kök sabır ı bilir” ve  “kış gelip uyusa da” harman, harman sonrası ülkeyi sürer tohumlar ve kökler ise zaman gelince yeşerir.. 

Saklı şifa sırlar kitabı ideolojiler hep kendileri ideoloji getirtmek için eğitilenmiş akıl yıkanmış Kök hücre yoktur bölümünden kısa alıntı selcuk uysal çoban saklı şifa

.. 
Ne düşünüyorsun saklı 3/1  010 23 24  03 2021  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur. Selcuk uysal çoban saklı şifa   

24 03 2021

Sapkın insan kör insandır menfaati nefsi için insanları saptırır aydınlık yolu karanlık karanlık yolu çıkar için aydınlattı.

Kaos kargaşayı suikastı çok iyi bilir savaştırmayı çok güzel sahneler geçmiş tarihlerde ve yaşam zamanınızda yeni haşhaşı derler an ve anlarınızda ise nefsin içinde maddeleşmemiş yeni nesil haşhaşı ler ise görünmeyen iblisler gibidirler ve artık maddeleşirler..

Bu asrın içinde emperyalizmlerin yaratığı "yaratılıştan sevgi seli " ise tüm canlıların fikir ve aklın akıl şuuru insanlıkta bozguna uğratıp önce ahlak yapılarını bozar. 

Bozarak geçmişten bu yana şeytan akıl şuurun içine girerek nefis haramı yerleştirerek bu gün den gelecek nesli yaratır. 

Bu da bu gün görsellerde ve sapkın insanların yanlış anlatımından kaynakları.

Yeni düzen yok tur hele huzur hiç yoktur bir öncekini ve bir sonrakini ve an ve yaşamınızı korumak için öncelikle yakın aileniz çevreniz suya atılan bir taş gibi dalgalar halinde eşitlik şekilde yaşam yaşantılarınızdan değişimler yaparak toplumunuzu korumakla ve korunmakla geçer ve yaşam hayat ise kimse kimsenin malında ve helallikte helal kazancında gözü olmaz ondan dolayı ki haram o toplunda hiç olmaz 

2008 2011 2018 2019 ve şimdiki zaman 2020 2021 sonu olmayacak yıllar.

Bu yakın tarihler sırlar kitabında ise farklı önce savaşlarla sonrası terör kaos kargaşa sonrası ilaç lobileri sözde kimyasal silahlar ve biyolojik alt yapı çalışmaları hepsi insanlığı bir şekilde zor yollardan kolay yollarla yok etme bir yandan akıl üstü insan oğlu son zor yıllar 80 yılla hastalıkların artışı musibet harici ölen kanser ,verem bulaşıcı hastalıklardan insanlığı yok eden çareleri arayıp sağlığa bir adım yanaşılmadı sadece önleyici altında yeni her buluşları insanlığı hastalıklara çare olsalar da az zaman sonra akıl üstü planlayıcılar nüfus artışıyla dünya nüfusu artış gösterse de bunlar sadece insanlığın son zamanları. 

Artık savaş ve terör devam etse de kaybolan servetleriyle yeni aşı sektörleri ne hikmetse de bir çalışan dünya sağlık binlerce çalışanıyla sahada olsalar da şu güne kadar bir iyileşen olmayarak musibetlerin ardı kesilmeyen kişi ve kişilerin insan anatomisini bozarak dünya oluşundan beri dönen fanus hep bir gün geleceği gösteren pusula zaman asırlarla arkadan gelen kaos bu gün yaşayan insanlıkta fanus döndükçe hepsi sıra ile gelecek.. 

Gelecek günleri kesin gözüyle bakan akıl üstü insanlık insanlığın çoğalmasını önlemek için insanın savaşacak yapısal durumu çökertmek buda musibet hücreleri çoğaltarak insan anatomisini musibetlerle yok etme insanlığın çoğalmasını önlemek için de yaşam hücrelerini kısaca yok etme ve insanlık yakın yüz yıllarda insanlık gelecek zamanları göremediğinden her kez sıra ile geleceğinden geleceğini göremeden 80 yıldan beri kargaşalarla yok edemeyişleri ve dünya küresel güç olarak sahip olamadıklarını bu gelecek zamanlarda akıl üstü planlayıcıların ve bu durumda küçük parçacıklara bölünerek ülkeler arası kaoslara devam edilerek ettirilerek zamanı zamanları algı algılarla devletler arsı kaos planları yaparak dünya insanlığına saldırtanlar bu gün elle sayılan sadece ilaç lobileri silah lobileri ırkçı lobiler inanç lobileri saymakla bitmeyen nefis ve çıkarcılar. 

Bunlara verilen küçük parçacıklar ise sadece küresel güçlerin bol vaatlerle dağıtılan özgürlük barış krallık adı altında gözleri karanlıktan daha karanlık aydınlığı göremeyişleri ise uyuttukları uyumak için insanoğluna takılan göz bantları.. 

Ek 01 25 03 2021

Göz bant yerine kullanacağınız tek bir kaç şey öncelikle insanlığın var olduğunda verilen temizlik daha sonra ağız burun şal şimdiki zaman maske doğaya bırakılan atmosferi temizleyen su ve bitkiler gibi bu zamanın hijyeni ve mesafe her insan anatomisi farklı her fark yapılan tün öneriler sadece yan tesirlerle doludur sadece işaret olarak verilen tek şifre el parmaklarınızdır onla yola çıkarak sağlığı bulabilirsiniz her verilen şifa altında sağlık ise sadece geriye dönük analiz yapın 2019 bu yana 20 -21  yıllarında musibet harici ölümler hariç geriye dönük bulaşıcı kalp damar kanser vd ölümler ne ne kadar artışı göreceksiniz her fırsat fırsatçıya kanma kandırılma “sebzeler temizleyicidir meyveler besleyicidir baharatlar ise şifadır doğa bitkiler ise ayrı ayrı bedene saklı olan şifadır . sırlar kitabi nimet hikmetlerin dilinden bölümü

selçuk uysal çoban saklı şifa 


Ne düşünüyorsun saklı 3/1  009 20 03 2021 

 Ağlar misin Güler misin 15-18-20  03 2021

Hastalık soğuk sıcak demeden yeni yeni virüsleri getirecek yapacak tek şey geriye den gelen alışkanlıkları bırakın hijyen temizliğe bakın maske ara mesafe millet beni çarşı pazarda görsün demeyin doğal yaşayın safralarınızı asalakları sinek olanları bertaraf edin bak o zaman musibetler etrafınızda hiç olmayacak yaşam yaşamlarınızda sadece sadır  

Dedik ya fırsat fırsatçılar fırsattan yararlananlar

Değişen hiç bir şey yok fırsat fırsatçı bir ,bir iş geleneği oldu eskiden bir lahmacunu 7 tl yerken bereket versin diyenler şimdi lahmacunu 11 tl satmakta üstelik servis parası ekleyerek 14 tl gelmekte hala siparişleri yetiştiremezken hala iş yok diye bağırıp dur maktalar üstelik hala giderler için yardım almakla yönetim desteklemiyor der duranlar acaba sormak lazım .

Şimdi sizlere yağlamak mı gülmek mi dram mi aksiyon mu veya bas ki şiddet mi  yoksa başka baka eyler mi bir bakalım..

Yer ilçelerden bir yer gerçek Tarih ,tarih öncesi ilçede beylikler yerleşir onlar benim atalarım ve zaman geçer 50 yıla dayanır kadastro 1970 yıllara gelir ve keşif için o yörenin yaşlı9 kişileri orası burası kimin kimlerin der dururken nineler dedeler adına geçer gerçek gerçeği ve aradan yıllar yılı kovalarken bazı kişi kişiler akraba ve başkaları evler villalar seralar yaparlar hatta resmi dairelerde yapılır artık tapu almak için her türlü fanus gibi dönenler karşılarında gerçek sahiplerini görseler de duysalar da  bir türlü tapu alamayanlar o yerlerin mirasçılarına ulaşmak ister devlet ve kişi kişiler ama aradan yıllar yıllar sonra mahkemeler mahkemeleri kandıramayan  kişi ve kişiler ve de oradan adli görevliler yer değişir  emekli oburlar bir türlü mahkemeler giderde gider zaman mirasçı kimileri ölür mirasçılar yer alır kimileri kimlikler olsa da mirastan haberi yok yaşarlar örneğin ben çoban mirastan haberimde olsa bitmeyen davalar yaş gelir 64 .

Çoban son 25 yıldan beri karmakarışık insan insanlıktan uzak yaşamak ister emekli değildir önce evi olan şimdi dağlarda yaşayan karavanda yaşayan kimseye ihtiyacı olmadan yaşayan çoban..

Yakın tarihte bir telefon gelir ben Alanya jandarmadan filan, filan der selcuk uysalla mi görüşüyorum der evet ben çoban selcuk uysal derim..

Efendim ikamet hane adresinize tebligat göndere cem der adresinizi verimisiniz der, ben de derim evsizim karavanda yaşıyorum eğer bir durum varsa bulunduğum ve bulunduğunuz adrese gelirim derim yok illa ikamet kâğıt der bende ev sisiz derim uzar gider..

Ve sonra kardeşimin ev adresini veririm şimdi diyeceksiniz “devlet den yardım al kafanızdan geçer” yârdim aldığımı düşünün kim kimlerin hakkini almak hiç düşündünüz mü “yaratan bana güç akıl şifa sağlık vermiş hakkımla kazanarak hem şimdi hem de geleceğe birikim yapmaktayken bu yaşıma rağmen” ve de o ilce sosyaliz ve sosyal görüş yer olan ve de emperyalist para gücü olan el elle gezen bir ilçede ve ilçelerde de Türkiye’nin her yerinde 5 tırı olan daireleri olan ormanda kaçak kestiği halde odun kömür alan doymak bilmeyen insan insanlık varken hatta işleri iyi olduğu halde hem de “hükümette muhalif yapan yapanlar” hatta işleri tıkır olan kapı önlerinde tamir bekleyen paket siparişleri zinciri olan hatta kargoculukta işleri ikiye katlayan Fiatları üçe katlıya kira yardımı ve işler yok diyen zihniyet var olur ve onlar doyduktan sonra bizde “el ayaktan düştükten sonra yardım almayı almaktan ziyade bir düşünürüz”

Birde düşünün bir dava 50 yıl sorarım ev yaparken oranın yöneticisi nasıl iskan vermiş onu da geç elektrik nasıl iskan yokken verilmiş su kanal sayda say bitmeyen haksızlıklar dönerken bir de üstüne bankalar arsa içlerine sera kredisi verilmiş “o nu da bırakalım” mirasçıya nasıl olurda bir de miras beklerken vergi gelir 50 yıldan beri para kazanan bacaklar havaya torun torba sahibi olanlar vergi vermezken “dağlarda yaşayan evsize vergi borcu çıkıyor ise vay insanlık haline”..

Hala devam eder bu hükümet ne ,ne kadar yardımcıda olsa insanlık doymak bilmiyorsa vay dünya devletlerde yaşayan insan mazlumlara.

Bir de şöyle bak hak aramaya gidersin 50 yıl geçmiş mahkemeye girme esnasında haklılar gibi adalet kapısında belindeki silahı gösterir dışı kime yetiyorsa der evrimleşmemiş orta yolda olmayan insanlık bir başı nefise sonu harama dayanmakta orta yolda olan hep ezilen mi “Bir suçlu bulun suçsuzlar içinde tüm suçluları bulacaksınız ama bu yaşamda her kes suçsuz suçlu kim arayıp kendinde dahil bulamadın değil mi  

Evet dünya sevgi ile nimet hikmetler verse de insanlık sevgi ile geldi daha iyi yola gitmek istese de insanlık nefis yolunda sevgiden uzak kalmış aslında bazen söylenir önce insanlık evrim geçirmeden önce asabi “bir yaratık mıydı” insanlık sevgi ile gelip sonradan “evrim geçirip aslına mı yol almakta” bu iki arada kalan insanlık mazlum ve sabırla bekleyen bir huzur gelecek yolunda mi.  

Suçlu veya suçsuz kendini mazlum gösterir gerçeği bir türlü yaşama yansıtamaz bir birini seven sevilen kişiler görsel ve ahlak dışı yasama yaşantıya özendiren kişiler elle sayılacak güçler öz insanlık ruh bedeni kışkırtıcı kıskançlık eşitlik tanımayan evrimleşmemiş yaratığa dönüştürenler ise bu gün insanlık sırtından kazanan “emperyalizm güçler insanlığın içindeki Ahlak yapıyı bozmakta” Ahlak yapısı bozulan insanlık ise şiddete başvurmakta çünkü Ahlak yok oldukça erdemlik yok edilmekte insanlık balçık çukuruna battıkça başkasının malına göz dikmekte  oda yetmez gibi devleti talan etmekle çıkış yolu bulamayan toplum yaşadığı ülkesini sevmekten yana değil dış dünyaya köle ve esaret içinde olacağını bile bile sadece kendini düşünen toplum olmağa aday yoluna gitmekte ondan dolayı ki bu toplum her yöne çıkar için pembe hayaller içine sokan dış dünyanın üst akılı ve akılın oyununu görmez ve göremez.

Devlet içinde hükümetler dış dünyaya hak hakikati hakkını almak için ne kadar çaba gösterse de ülkesini sevmeye bir türlü sevemeyen toplum dış dünyanın esir esareti olmuş kişi ve kişiler biri başta biri sonda olmakla ahlak nefis çıkar olan ve olanlar hiçbir zaman “baş ve son orta ile  bütünleşemez” 

Bütünleşemez dış dünyanın 100 yıldan beri esir esareti olmaktan ve eski günleri yaşamaktan geri getirmekten geri kalamazlar başları A takımı halkını köle gibi sadece tok tutmaktan başka bir şey veremez artık onlarda dış dünyanın esiri olmuşlardır .Devamı var 

Şimdi sizlere yağlamak mı gülmek mi dram mi aksiyon mu veya bas ki şiddet mi  yoksa başka baka eyler mi bir bakalım..

 Ağlar misin Güler misin 15-18-20  03 2021

Ek 1 Kısa özü 22 03 2021

Bir ilçe ne kadar sosyaliz halkçı gözükse de çıkar için emperyalist olur bazen muhalefet bezende iktidar bu insanın içinde nefisten başka değil kaynağıdır bazen de çoğul olmak için seçilmek seçtirmek secimi kazanmak için insanın insan hakkı bu hak hakkı katı görmezden gelen insan ve insan olmanın yolunda “gerçek sevgi yaratılış insanoğlu ” ve insanoğlunun  nefis çıkar için göremeyişin den  işte bu ilçede hakkı hakikatler görülmeyişi zaman içinde zamandan öncesi gerçek yer sahipleri yerine çıkar için yer değişen değişerek değiştirilerek nefis çıkar için hiçbir zaman gerçek sahiplerini bulamayacak suçlu ve borçlu çıkar çıkartılar suçsuzken suçlu olur gider bu hayat.

Selcuk uysal çoban saklı şifa 

 Ne düşünüyorsun saklı 3/1  008 13 03 2021  

Artık bahar gelmekte soğuk yerden kışı geçirdik yaz geldi mi tekrar gideceğiz

Yazıya başlamadan önce bir güzel kahvaltı hazırlamak çok eski eskilerden eski bir kahvaltı için 1995 te he piyasaya yoğurt verirken bir de müşterilerim daha önce tadımlık verdiğim ondan isterler ben de bir kilo plastik kovalar alarak kahvaltı kremi dağıtarak kendime ait piyasamda ve sattım bu günde bu yorgunluk beden yorgunluğu beyin yorgunluğu zehir karbon atmak için günün ve o günlerin virüs mikropları bedenimde yok etmek için omega içeren 3 6 9 gelişim ve sindirim sistemleri çalışmasını sağlamak için o gün ve sonraki günler için düşünce ve beden günlük çalışmaya zemin hazırlamak için ve küvetli D emir d vitamini sağlamak ben yaptım şimdi kahvaltı sofrasında başka bir şey yok ocakta daha önceden hazırladığım yufka içine koyarak tava içinde afif zeytinyağında bulanmış kızartılmış ve ayrıca ekmek üzerine sürülecek şekilde bir tabakta birde tereyağında sahanda yumurta bir de güzüne üstünde cay şimdi beni bekler.

Şimdi okudunuz veya birilerine okuttunuz şimdi yapmaya bilir ama bir zaman sonra yaptığınız da ben neden o gün yapmadım dediğiniz günü şimdi duymaktayım ve de bir girişimci hemen piyasaya sürecek ama koruyucu koymayın içindeki malzemeler kendini korur.

Nemi başlayalım

Önce kırmızıbiber, yeşilbiber, sarımsak, soğan, maydanoz hepsi brendir veya rondo iyice kıyın sonrası yeterince tam yağlı peynir kaliteli biz buna (buzhane peyniri veya eski peynir deriz 6 ayda oluşur şimdi süt sonrası bir saat bir gün sonrası peynir teneke değil) bir yemek kaşığı yoğurt koyduğunuz peynire göre 2 kaşıkta olur) hepsini krem haline getirin daha sonra acısına göre biber salçası ekleyin bir tatlı kaşık servise alın üstüne baharatlardan nane kekik afif zeytinyağı koyarak renk afif pembe rengi alır  afiyetle yenir.

Artı olarak organik yemek bölümünde çoban baharatı veya çoban sosu ek olarak kullanılır. Tarih 1995 ten bu güne 2021 Nede o zamanın insan sevgisi ve bu günün nede insan sevgi saygısı ve nerede nere de olacak yıllar bir birini çekemeyen insanlık ve bir gün arka arkaya gelecek yok edilen insanlık ve her kesin gideceği ebediyet var olanı hatırlamak nerede yarın ne olacağını bilmeyen insanlık bu günü topluca toplumca yok eden yok edilen yok ettirilen gene insanlık..

Asıl ise yaşamak için verilen zaman zaman içinde kıymet bilmeyen kıvranan gene insanlık.. Çoban sadece çoban artık sırlar kitabından geçmiş bu güne yansıyan ayna ve insanlık devam etmekte  devam edecek..

selcuk uysal çoban saklı şifa  

Ne düşünüyorsun saklı 3/1  007 22 02 2021 

Her şeyin bittiği günün sonu yaşamın yaşamlar bittiği gün bilin yaşam tekrarını yaşatacak. "Kapılan akıl yıkanan beyin yeni den yeni bir sayfa açacak"

Bu gün bir yaşamın içinde iyi yerlere gelmek için bu günden yapacağın işler toplum dışı kendini düşünerek işlere kalkışman ve sonu belli olmayan sonunda seni neyi beklediğini bilmeden yaşam hayatına adım atıyorsan ülkeni bayrağın ve ailen halkın şimdiden gelecekte şirketlere ve küresellere esir ve esaret teslim ettiğin başlangıç tarihin dır..

Yaşamda işinde her attığın akıl düşünce ile öncelik vatan bayrak toplumun ise bil (esir edilmiş esarete esaret zincirinde ve hain dolu ülkende ) her atığın adımları sorgula sorgula ki esarete esir olmamak için bayrağını ülkeni kaptırma bil ki o zaman yaşam bitiği gün yarınlar emin adımlarla ilerleyeceksin işte o zaman gerçek yaşam başlayacak.

saklı şifa sırlar kitabin dan uyanan akıl bölümün den ve şu an öncesi pembe hayal dünyasın da ve nefis yolundan kurtuluş günün, halkınla toplumun la el ele yürüyeceksin bölümlerin den kısa alıntı

selcuk uysal çoban saklı şifa 

Ne düşünüyorsun saklı 3/1  006 31 01 2021 

Oyun içinde oyunlar Geçmiş tarih ten ve yeni tarihten  26 01 2020

Oyun içinde oyunlar Geçmiş tarih 26 01 2021

Demokrasi evrensel seçme seçilme halkıyla seçilmiş hakkı halkıyla ülke zinçiri kurulmuş ise zamana zaman içinde dünyaya ne oluyor analiziyle nereye gitmekte oluşuna bakılmalı ve ülke dış dünyanın ve içerdekilerin bu bayrağa bu topraklara nasıl pusu kurduklarına ve gelecekte ne yapmakta olduklarına ve hangi oyun kurduklarına sahne hazırlıklarına bakılmalı. 

Karşı güçlerin hep unuttukları kanlı sayfalarını oynamak için kaybettikleri kayda alınmamış sayfasını arayıp dursalar da bu milleti hiç anlayamamışlardır.. 

"Sır verilmedikçe dış dünyanın ve hainler ne ne kadar güçlüde olsalar sahada eşit sayılır" 

"Korku sadece sanal içinde kurgudur enderin deki saklı olan korkusuzluk ise inançla imanla çıkar" 

Küresel güçlerin oyunu hep var olacak güçlü devletin geçmişi 18 milyon İspanyol altına alınıp özgürlük altında masum insanları yok ederek güçlü devlet oluyorsalar (Dünya için an ve yarınları bize anlatabilirseniz sonu gelmemiş larvalar ) belinki insanlık nasibi almamışlar dır ve veya hangi guruba eşleşirler bilinmez. 

Bir sonraki hamleyi anlatabilirseler "Bizde dünya içindeki var oluştan beri var olan var olmaya ebediyete kadar var olacak TÜRK MİLLETİ OLARAK an ve anı bilemeyeceğimiz ve ne olacağını bilemeyeceğiniz gibi.. 

Ama inançlarımızla SANCAKLAR yarın ve yarınları mazlumları korumak ülkemizi dış dünyalardan içteki hainlerden ve emperyaliz dünya küresel güçlerden kurtarmak için çalışırız.

İşte böyle vatan bayrak insanlık için MİLİTANIZ ve hainlere dış dünya ya her yere dönen sarhoş tekerleklere sormak lazım hangi şeytanlar guruplarında yer almaktalar.. 

Ek 30 01 2021 Sema ordusu son bölümünden bir kısa alıntı Dünya üzerinde en eski devlet Türkiye dir ve çok savaşlar ve çok iktidarı devirme hamleleri yaşadı hep dünya üzerindeki önce yer savaşları toprak altı savaşlar ve son olarak sosyaliz ve emperyalizm savaşlar. 

Şimdi kapitalist savaşlar ise temeli sosyaliz özgürlük altında insanları kandırarak ülkeleri parçalama peşinde EL ELE KOLKOLA GEZERKEN şimdi sormak lazım bir ülkede azınlık veya çoğunluk ülkeyi yönetmek için canla başla çalışarak giden bir omurga iskeleti ve içlerinde hainlik yaparak ÖZGÜRLÜK SOSYALİZM ALTINDA ve de ayrıca halkı ayırt etmeden çeteler bu halkın üstüne silahlar bombalar atarken. 

Şimdiki seçme seçim de seçilmiş bu halk ve vatan için yemin etmiş seçilenler şimdi illa bu geni ve omurgayı daha zaman içlerine taşımak varken kalkan koruma yapmak varken illa bu olmadı şu olmadı her sene seçim ,seçim der demek ney. 

Şimdi diş dünyanın oyunlarına gelip kaos kargaşa çıkarmak illa bir şeyler olsun bu devleti şimdiden yükselmesi hızını keselim diyen dış güçlerin piyonluğunu yapmak niye bu yapanlar görmezler mi  piyonluğa soyduranların ülkelerindeki kaosları görüp görmezliğe gelen kişi ve kişiler bu durumu çok iyi bilmekte amaç o değil amaç bir el kadar az emperyalizm güçler her koldan saldırarak saldırtarak dünya küresel gücü yakalamak ne ,ne kadar okumuş sadece duvarda asılı diplomalar mı sizleri gelecekte kurtaracak şimdiden bu şekilde okumak okuyup adam olmak mı sonradan emperyalizmlerin esir esaret altında yaşamak  mi. 

Şimdi kendini sorgula son yüz yılda bir özgürlük adına ülkeleri için ve bağımsızlığı için ve yok olan dünya insanını sorgula hangi emperyalizm güçlerde bu güne kadar özgürlük savaşı altında kaos savaş çıkarak çıkartılarak kim özgürlüğünü aldı hep kazanan emperyalizm ve onları destekleyen her yöne yatan kullanan bir avuç dünya küresel güçler hala ve bilin ki hiçbir şey özgür olamayacak özgürlük altında maşa ve maşa uçlarında sahalara sürülecek ayakta kalan güç ise hep dik durarak ta ki son ve an sonlar yok olduğu gibi savaş ve kaos devamlıkla yükselerek gidecek yaşatılan ülkesinde küresel güçlere karşı dik duran gözle görünmeyen halkçı halk demir yumruk ülkesini düşünen fakir halk kalacak.. 

Şimdi bilin ki vatanı koruyan ORDU sonra EMNİYET VALİ KAYMAKAM sonra EĞİTİMCİ DİN adamları her kes kendi çıkarlarına hareket etseler de VATAN BAYRAĞI bir avuç kalsa da ATALARIN KANI için bu topraklarda yaşayan FAKİR HALK geçmiş gibi demir yumruk demokrasiyi getirerek halkın özgürlüğünü getirir esir esaret olmaksızın dünya küresellere karşı kendi ordusunu kurar adı da sema ordusudur..  

Şimdi zamanı bilmek lazım vatan bayrak bölünmez bütünlükle yola çıkan diş dünyaya ve içerdeki asi hainlere dik duran (seçme seçilme seçilen ) kişi ve kişiler halkını hep arkasında bulacak daimi vatan bekçileri olacaktır.

Halkıyla birlikte zaman geçse de sarhoş tekerlek gibi vatanı bayrağı için oyunlar oynarsa hiç gecikmeden bu halk oyun oynayanları oynatanları ne Osmanlı tokattı nede dijital dünya içinde sanal aleminde nesilleri boyu yaşamları yaptıkları tekrarlanır arkadan gelen yiğitlere örnek olarak anlatılır ikaz edilerek daha çok birlik beraberliğe kenetlenmeye yıkılmaz kırılmaz zincire yol alırlar.. 

31 01 2021 Şimdi bilin ki bir sabah katlığınızda hiçbir yabancı güçler küresel güçlerle içerdeki kol kola gezen asi hainlerin pembe hayalleri gerçekleşemeyecek ve veya öyle böyle görünüp ülkeyi tamamen almaya kalkanlarda hayatları boyunca gerçekleştiremeyecek şunu da bilin her şey dört dörtlük beklemeyin sadece vatan bayrağınızı koruyun esir köle olmayacak şekilde gelecek nesillerinizi yetiştirin. 

Şimdi önce ahlak, kültür elde tutun ,gelecek ve şu anda yaşadığınız dijital dünyaya alışın daha çok algoritmanızı yani  yaşam boyutunuzu güçlendirin ahlak kültürünüzü değiştirmek için sizleri esir etmek için yaptırım yaparlar ve isterler onlar sözde özürlük adına kan için kardeş kanı döktüren kuzey güney katliamlara girişen elde ettikleri ve 350  yıldan beri baskı züllümle zenginleşen kendi amaçları için kendi insanlarını bile yok eden bir avuç küresel zenginlerdir. 

Şimdi Uyan Türkiye bil hala şu bu o der duran ve musibeti bile dinlemeyen kendi oturacak koltuklarını bile emanet oturduklarını bilemeyen gemin direksiyonunu dijital dünya küresellere bırakan hatta onların içinde bile 3 5 8 li oyunlara giren  kendi akıl içinde iyi polis kötü polisi oynayan sonradan ve önceden kavga döğüş etseler de sonradan birleşen yolları var olacaktır çünkü dünya şimdiden bu TÜRKİYE’Yİ YOK etmek için 10 kol ahtapot oyunlarından başkası değiller.. 

Şimdi uyan.. Ama önce korun maske mesafe hijyen çünkü bilin şimdi bu musibete bir şekilde bağışıklık kazansan da arkalarından gelecek musibetler sizleri ve” insan ırkini yaratılış bağışıklığını “amaçları yok etmek.. 

Şimdi yaşam sadece anlaya bilmek anlatabilmek yaşam öncelikle “DNA 6 kan işleminde” FIRSATLAR KERVANINDASINIZ “ 

Şimdi  bilin tabiat sizlere çok şey gösteriyor çözümsüzlüğü bulabilmek  bulduğunuz zaman çözüme daha kolay erişilecek doğa hala toprak yer küre sıcak yer kürenin üstü kar kaplasa da soğuk sıcak olsa da buz sıfır altı soğuklar yaşansa da evren deki gizem sizler her yer çöl kuraklık oluyor dense de  insanlık yokken de yer yüzündeki canlılar için yaratan tarafında her canlıya göre yaşam doğaya sundu her asır’a göre hazırlamakta sizler fark edemezsiniz akıl beyin sadece yazılan tarih felsefelere göre yazıldı çizildi şimdiki nefis çıkar şan şöhret müsriflik doyumsuzluk “insanlık gizem mi bulamayacak” insan çözümsüzlük içinde oluşu bu gün yaşam içinde oluşunda bilemedikleri ilk hareket “AHLAK VE ERDEM” . 

Bilin kaçacak yer bulamayanlar her fırsatlarda çamur atarlar hala içerde yıkmak için kozalarından çıkmak için çırpınışları gelecek günlerinde uçacak kanatları olmadığını fark edince ve üst akıl düşünenler ise çamurları balcık çukur içinde oldukları her fırsatı değerlendirip iyi insan kötü insan oynamakta sağ gösterip sol vurmaya ve şimdiki düzeni bozmak için 2 li oyunu bırakıp 4 5 6 8 oyunlara girmekteler bilin ki kozalarından çıkarken kanatları olmadığını fark edince balçık çukurlarına düşerek tamamen kaybolup gidecekler bilin petek gözler her daima vatan bayrak için hazır hazır olacaklar.. Çoban

Çoban sema ordusu bölümünden saklı şifa sırlar kitabın dan

selcuk uysal çoban saklı şifa  

Ne düşünüyorsun saklı 3/1  005 21 01 2021

Yüz yılın tabiatı ve fırsat fırsatçıları ne nereye kadar

Her şey yerli yerine doğanın gücü "doğa gücü" liyofizyon yapmakta eksi soğuktan eriterek temiz atmosfere temiz hava mineraller yaymakta olacak.

Yerini ılıman sıcaklar ve arkasından gelen yumuşak nemli soğuk tekrar yağışları getirecek doğa gene fırtınalı günlerini yaşatarak dünyadaki yerler birbirine getirerek doğayı aşılayarak şubat yağışları cemreleri getirerek ve yer altı sularını besleyerek gene yer altı göçük obruk oluşumları ve doğanın tamamlayışı olacak.

Ama gene insanlık yer üstünü değişen su yolları bilinç siz planı israf ve yer tabakası gene de yer altı su yolunda doğa kendini toprakla eşleşerek tamamlayarak tamamlasa da.

İstediğimiz suyu elde edemeyişimiz ve kuraklık bitmeyecek yer üstü insanlığın kullandığı su israfı olduğunu gene insanlık sadece ve sadece kendini düşünen insanlığı görmeyen yaşamın hepimiz olduğunu anlayamayacak.

Ne ne kadar temiz bir ortam hazırlayan atmosfer ve yerlere gittiği alanlara insanlığın bıraktığı çöp atıkları ve ve de bilerek musibetleri doğanın hazırlamış olduğu "liyofizyon la temizlediği" ayrıştırarak iyileri atmosfere kötüleri yok eden doğa ortamı insanların bıraktığı mikroplar atıklarla insanların eliyle çıkardığı ve doğanın kötüleriyle insanların bıraktığı atıklarla daha çok bitmeyen musibetlerin gelişine hazırlayacaklar.

Neler mi en basit maskeler, elden ele toplanan her kesin eli değdiği çöplere atılan bidonları toplayanlar ayrışan ayrıştıran yerler geri dönüşümle mikro plastik bugün yediğin her şeyde var

Tarih 22 01 2021 Daha çok fırsat fırsatçılar çoğalacak.

Yıl 2050 de olsa insan ve az insan kaldıysa veya göç yollarına düşmüşseler veya köle esir esaret ise yaşayacakları tek şey o asrı yaşayacaklar insanlık mutasyona uğramış haliyle. Yaşam varsa. Selcuk uysal çoban saklı şifa   

Ne düşünüyorsun saklı 3/1  004  19 01 2021

Hey Çoban bizi kurtarsana...Çoban der şu an Tanrının misafirisiniz güvenilir yerdesiniz sizleri kurtarmaya gelenleri kurtaralım ki hep hepimiz olalım...selcuk uysal çoban saklı şifa2019 dan bugüne demokrasi özgürlük evrensel der dururlar ama hiç mi hiçbiri demokrasi özgürlükle "inançla yaratanın ilkeleriyle "Güçlenilir güçlü devlet" olunur eklemez.

Ama şirin mi şirin çıkar gelir der dünyada güçlü devlet için özgürlük ve demokrasiyle güçlene(çeyiz) der. 

Gene ne hikmetse kanlı (çeyizler) türer insanca yaşam yerine dünya ülkelerine özgürlük der dünyada güçlü devlet yolunda yol alırken insanları kandıran devletlerin akıl üstü üst düzey hiç mi hiç görünmeyen her yönde çıkarı olan küresel güç ailelerin hayallerine kapılan insanlığı evrensel adına esir esaret züllümle ölüm kusan kanlı göller kanlı topraklar elde edilecek edilen topraklar adına özgürlük diyorsanız sizler çoktan yenilmiş sinizdir. 

Bir ülkeyi korumak ve savunmak için halk ve ordusuyla kardeş kardeşleri ölüm pahasına koruyor koruyorsa barbar ve korsan değildir şeytan şirinleri kovmak için yeniden sancaklar açılır... 

2021 Çok zor yılları girdik şeytanları bertaraf için elden ele değişecek sancakları dik tutmak ve dik durmak tek millet olmak lazım " iman kanıysa yaratılan yaratanın değişmeyen kanıdır ve tek millettir. Saklı şifa sırlar kitabin dan Dik duruş bölümünden selcuk uysal çoban saklı şifa 

Ne düşünüyorsun saklı 3/1  003  15 01 2021

2018 den bir yazı birde bu güne bakın .2021

Ne kadar sağlıklı yaşadığını hesapladın mı.

Daha önceleri yazılmış olup yıllardan beri insanları bir şekilde zehirlemekteler daha önce et et ürünleri yazmıştık şimdi şimdi cezalar yağmakta evet yıllar önce yakın ulus bir devletten Ayçiçek küspesi alınır vergi muaftır ama ne yazık ki plan uymuş ulusta yüzde / 1 oranında işlem görmüş kamuflajla küspeler yağ fabrikalarına tekrar yüzde / 99 sıkılmaya başlanarak piyasaya sürülmüştür bir de buna karşılık hükümetlerden vergi iadesi alınarak devleti soymuşlar ve şimdi düzenli yaşadığını sananlar tüm yapılan işlere bu günde eski düzenlerin gelmesi için avuç ovalarlar doymak bilmeyen zihniyet.. Biter mi 

Evet doyumsuzluk biter mi bilin hiç bitmez sizlere bir söğüt altı sohbeti derken akıllı telefon sohbeti yazmak isterim yeğenler doktor akşam şöyle ayak uzatarak bir salep içmek isterler ve yakın bir aktara giderler oradan açık salep alırlar ve başlarlar salebi yaparlar saki 10 katlı bina taş taşmış gibi dayılarını ararlar.. 

Dayı sana söylemeden iş dönüşü salep aldım ama...Dur yeğen sakken yaparken yorulmuşsun anlatma git çöpe at. Neden diye soracaksın ve kıza can ama sen iş yorgunu beyinle çocuklarınla canın salep çekmiş haklısın yarın sana hem tane hem de tozunu göndere cem gerisini bana anlattırma sadece Ahlak ve nefis aracı satan bilgisizliği toptancı ise cahilliği ama bunların hepsi eğitim dersek te bil bunlar kurnazdır yerine gelir cahiliz derler bir şeyi ispatlatamazsın. 

Sana bir hikaye anlatayım ben sadece çobanım her kes çoban koyunları güder derler ama öyle değil bak önde ben arkada koyun yol alırız güzel güzel giderken arkadan ses kesilir bir döner bakarım koyunlar geride kalmış ne kadar seslensem de gelmezler neden gelmezler derken et rafa bakarım aklı şuuru olmayan koyunlar zehirli ot için gelmezler baktım onlar güzel yöne yönlenince bende arkalarından beni güderler artık onları aklı şuuru olmayan "çomarla" aklı şuuru olan çoban canavardan çakaldan uyanık tilkilerden korumak kalır arkadan "katırda sırtında kedi pisi pisi" bunlar nereye giderse peşlerinden gelir şimdi gözünde canlandır koyun mu çobanı çoban mı koyunu güder. 

Evet öyle ki bu insan oğlunu bir türlü yaşarken eğitimi öğretemeyişimiz ezbere güven duygularıyla hareket eden robotik gibi monoton ve robot halde yaşayan kanların yerine motor yağları yağları korumak için antibiyotik bilirler şimdi ve sonrası ertesi gün varsa ya hastane yada her şehir girişi ve çıkışı ebedîyi istirahat mekanları.. 

Bitkilerin toz hali ve bitkisel yağ karışım sahtekarlığı 1986 ban ve 2013 şimdi 2020 yazıldı okundu veya okunmadı veya şimdi okumak yaşayandan öğrenmek ..Devam edecek.. 

saklı şifa sırlar kitabın dan Bitkilerin gıdaların toz hali sahtekarlık, Benim bir katır bir çomar bir pisi pisi bir zeytinlik bir de güvenilir ev bölümünden kısa alıntı, selcuk uysal çoban saklı şifa  

Ne düşünüyorsun saklı 3/1  002  12 01 2021

Yeni yüz yılın Tabiatı

Ne 4,5 milyar nede 7,5 milyar öncesini bilebilirsiniz sadece (çıkarlara göre tarih felsefeyi öyle istenilmesi için o asırlara göre yazabilir ) veya 1 saniye sonrasını Değişen tabiat canlı doğa kendini yaşaması için hazırlıyor tahmin edemezsiniz saat 00.00 12 01 2021   

Yer altı derin sular ısınıyor boşluklar yer değiştiriyor üst yer yüzü ısı nem artışı musibetlerin yok oluşu insan ve doğa frekansları çok yüksek bu nedenle yükseklerden nem ovaya inişi çok yükseklerdeki soğuk tabaka yağmur dolu fırtınalı kar yoğun kışı kış olarak yaz olanlar ısı farklarıyla doğal afetlere yakın bu yeryüzü asrın tabiatı çok şeyleri gözüktürecek ve gözükecek. 

Kainat bilinmeyen gizemlerle dolu inancına sahip olanlar ise hissedebilecek daha si ise yaşam devam edecek ne ne şekilde bilinmez fırsatlardan fırsat arayanlar ise çoğalacak doğanın gücüne inanmayanlar her defasında ikazlara maruz kalsalar da "insanlık yaşam için hazırlayan doğayı" insan ve insanlık hatırlatanlara hep yanlış gözlerle bakmaya devam edecek.. 

Tarih 12 01 2021 her geçen yıl bir sonra yıllarda her geride kalan yılı arayacak.. Taki bir şeylerin yanlış gittiğini anlayasıya   dek.

saklı şifa sırlar kitabin dan gün ve günler geçmiş gelen gelmeye hazırlanan ne şekilde yaşam bölümlerinden 12 01 2021 tarihli notu . selçuk uysal çoban saklı şifa..

 Ne düşünüyorsun saklı 3/1  001  05 01 2021

               NE DÜŞÜNÜYORSUN SAKLI 2019 DA DÜNYAYA ACILAN GEDİK 

Sırlar kitabı dan  

Yazım tarihi 45 yıllık notlar bölümlerden alınan kısa alımlar 2011 şimdiki zaman 2020 son haftası dağlardaki notlar yayın tarihi 05 01  

Dağ dan gelen not 26 12 2020

Üç korku insanlıkta var olan.. Aç kalmaktan açıkta kalmaktan ve ölümden..

Yıl 2019 20 21

Bu tarihler öncesi Aç kalmak kimileri bir şekilde aç kalmayı sabırla ve helal ile beklemezken insanları bir şekilde göz boyamayla bir gün aç bir gün tokla yaşatırken..

Gene tarih öncesi Açıkta kalma korkusu yaşayan ve hak verildiği halde defalarca başkasının hakkına düşenleri de ve de haksız yere açıkta kalmamak için açıkta bırakılan insanlığı anlamazken..

Ve de şehir efsaneleriyle yaşam süren ölüm korkusu olmada yaşam süren gene zor anlarında doğal afetlerde ve anlamsız kazalarda yaşatın beni diye çınlatan insan bedeni acı duymadan içindeki ruh enerji dünya malını kaybede çem korkusu yaşayan insan içindeki ruh yaşam dünyasında acı çekerken ve de ölüm korkusu yaşarken hiç yaşamı boyunca kendisini sorguladı mı..

İnsan oğluna her gün hatırlattı ölüm tek yöndür ve uyku ise geri dönüşümlüdür ama gene ikiz kardeştir.

Ta ki 2019 kadar şimdi insanlık tek düşüncesi bir yaşamak ne açlık korkusu kaldı nede açıkta kalma korkusu tek düşünce yaşamak terk yön ölüm korkusu..

Ruh insanlık daha hazır değilken örneğin (anne karnında 9 ay yaşamını bilemediğin gibi ) ilk yaratılış öncesi de ve de varlık öncesi var olan ölümsüz bir enerji bu dünyada yaşarken nasıl bırakırım korkusu yaşam içinde açı çekiyorsa ebediyet acısı bunun yanında ruh psikolojik yapısı bilinmeyen gizemli bir ebediyette nasıl olacağını şimdiden bilip te bilememek biraz içindeki asıl korkuyu dışarı vurmamak gibi..

Evet sardı geldi 2019 oldu pandomin şimdi sardı ve kitlendi zengin fakiri nerde kaldı şah şalı yaşam sardı bırakama korkusu kendi yaptığı yanlışları şimdi başkalarına yapma çağrısı hepsi bir oldu sardı ölüm korkusu..

Gene vardı bu musibet insanlık var oluştan beri beden içine yer alan kandaki savunma silahı bağışıklık son asırlara kadar bu kadar dolaşım yoktu hastalık aynı güçteydi birçok hastalıkla birlikte sadece kervan yollarından gelen ipek yolu hastalığı vardı (o zaman da insanda kalıcı olan bugünün Behçet hastalığı gibi buna o zaman ipek yolu hastalığı derlerdi) o zamandan bu yana musibetler değişik değişik yer aldı ve insanlık savaşlarda bile ülkelerine yürüyemedi hastalıklardan.

Evet bu zamanda bu yüz yıllarda insanlık daha çok yaklaştıkça musibet hızı da artı hızla yayıldı hala bazı insanlık şehir efsaneleri korkularıyla hala mesafenin ve korunmanın temizliğin anlamamaları

Içlerinde ölüm korkularıdır.

Evet bu kadar korku saranlar bilin o yaşayacak ben öle cem korkusu ve de geride bırakacağım pembe dünya var varlıkları nasıl kimlere gider bırakama korkusuyla yaşamlarını sürer. Anlayamadınız değil mi ek 1 de anlata çam. Devamı var.

Saklı şifa sırlar kitabından yazı yazılar karma karışık, hayatta karmakarışık, dünya gizemde akıl aslı varken nefis ile karma karışık bölümünden dün ve bugün kısa alıntıları selcuk uysal çoban saklı şifa  

Dağdan gelen not bu gün "aç kalma korkusu"..

Bu ne dağda kekik kalmamış köküne kadar almışlar geçen sene tohum attığım yerlerde bile ağaçlar kozalak kesmişler bu ne fırsat evet fırsat fırsatçılar fırsatı yaratanlar korku..

Şimdi başlamak anlatma nerden dersek bitkilerin dili her bitkide uçucu yağ ve tohumlarda belirli yağ oranı vardır ayrı ayrı yazmama gerek yok elinizin altında goole sor söyler.

Bir kaç örnek bitki ve tohumlarda %5 %15 en fazla %25 yağ ve uçucu yağ varken bazı bitkilerde ise mesela gül de 3.5 ton yapraktan 1 kilo yağ çıkarken nasıl fiyatlar olur böyle düşündünüz mü.

Evet cennetten inme çörek otu fiyatı 35 tl yağ oranı % 20 %babası %25 yanı 1 kilo çörekten 250 cc yağ çıkartalım 4 kilo çörekten 1 litre yağ çıkarken nasıl olur 70 80 tl hiç hesapladınız mı yok asıl saf çörek otu yağ "bir kortizon 4 damlası şifa" şifa ararken sizler kaşık değil çömçeyle içseniz şifa bulamazsınız..

Bura da bir daha kafa karışır kilo girer litre çıkar.

Defne, kekik ,okaliptüs ,lavanta yağ oranları %15 ile % 6 dır doğal olarak ellerine sağlık yakında ne ağaç kalır nede ot acil "doğa toplama altında yasal" sorumluklar getirilmesi lazım..

Yoksa yapay ve sentetik kimyasallara kalacaksınız bırakın sizlere ağaç ve otları aşılayan arı dünyasında zarar vermektesiniz neden mi bu gün bakın çam balı var mı geçen seneye göre yok anasını bellediniz şimdi tenekesi çam sa eğer oldu 1.500 tl arı bu senede aç kışlığa yattı aç bahar gelecek polene sarılacaklar arı polen bulursa sonradan polen yerine leblebi tozu yersiniz bu sene bal yerine reçel ve bal esanslı yapay gılıkoz yersiniz..

Bunlar aç kalma korkusundan fırsat fırsatçılar şifa ararken fırsatçıların eline fırsat açmaktan başka bir şey yapmazsınız daha önce propolisi yazmıştık tüm bitki türleri yağ ürünler 1 veya 4 damla olarak şifa bulurken 20 cc şişe içinde tamamı 160 damla olan şişede sizlere şifayı bulmak için 50 60 damla derler ver gelsin 50 100 TL.

Şimdi komşu köyden geçtim başka zamanda başka yörelerden kimisinde simental kimisinde hoştay bazı yerlerde simental bazı yerlerde jerse kimi sabah akşam 12 kilo kimi 35 kilo kimi 45 kilo kimi ete çeker kimi tam yağlı kimi ise orta yağlı insanlık sadece güvenir güvenenlerde şehirlerde şehir efsanesi ile yaşarken fırsat kollarken dağlarda ise başlamıştır önce verdiği sütün yarısının yağını çeker çektiğiyle kalmaz yerine 3 ,5 kilo su koyar bilir su sütü ayırmayacak şekilde fırsat korlar oda yetmez bir gün önce rast gele vurulan ilaçlarla ilaçlı süt verirler ve hem ilaç vuran kazanır vursa da sütü satar sütü alanda süt merkezlerinde ayrılsa da kesilen sütü bir alıcı çıkar yanı sonuçta herkes fırsatta artık gerisini sen düşün işin başı da sonu da insan yapan yaptıranda..

Fırsatlarla aç kalmaz sonra ölme korkusunda sarmıştır telaş aldığı gıdalarda sentetiktir insan içinde yapan yaptıran bir döngü içinde şifa ararlar dururlar...

İşte burada başlar yeter ki şifa olayında tövbe der dese de nefis gene aynı yoldadır çünkü yaşaması için diğer fırsatçıların eline düşmüştür yaşaya bilmesi için oda gene ölümü unutur yaşaması için gene fırsatlar arar evet anlatmak çok uzun her gıdayı yazmak sadece okumak sırlar kitabında yazılmış gelecek yüz yıllara insanlık kendi eliyle nasıl hasta olarak yok olduklarını okuyacak.

Musibetler zinciri içinde ve de yaratılıştan beri musibete savaşan bir organımızı bağışıklığı bir musibete yenik düşürdükleri çok düşünerek ve de hala biz nesillerine kadar yol bu musibeti yol aldırdılar dedem dedesi dedelerimin dedesi de şimdiki bende de bu hastalıklar var 100 lerce yaşarken bizler 50 son senemiz de demeye başlığımız sene yaşlanmayı nasıl uzatırız der duracakları gün bugün ve o günün fırsat fırsatçı fırsat yaratanlar kimleri incelerken biz insanoğluyuz diyecekleri gündür.

Öyle görsellerde karşı şikayet edecek muhataplar bulamazsın örneğin ben çoban markalı saklı şifa sitem sadece bilgilendirme ama öyle saklı şifa kurmuşlar ki vay ki vay kursun ama insan fırsatçı olarak Google arama motorunda saklı şifa yazdığın zaman karşına başka firma çıkmakta oda çıksın sağ köşelerinde yer adres kendilerinin resim ve adresleri ama site kısmi benim web benim siteyi lik yaparak sanki benmişim gibi sayfam açılmakta bu (sizce dersiniz sizin reklamı yapıyor ya ) ve konuyu kapatırsınız yok öyle değil o çıkarı için yapmakta (cahil kurnaz) farkına varılması lazım ki yanılgıya düşülmesin sonra birileri çıkar der çobana siz ne iş yapıyor aktar mısınız der..

Bu kadar fırsatlarda ne ,ne kadar sağlık bulunacak hiç düşüne bildiniz mi görsellik sadece satış değildir bilgi bilgilenmektir sağlıklı yolu bulmaktır..

Bazen beyaz görürsün elinle sildim mi kara karadan daha karanlık siyah bir leke çıkar.

   27 12 2020 selcuk uysal çoban saklı şifa   

Dağlardaki notlar açıkta kalma ve ölüm korkuları

Emperyalist ve güç odaklar seni özgür yaşama kısıtladılar bazı özgürlük adına ölüm kustular gene o ülkenin o ülkelere çalışan ve insanlığa korku salan hırsızlık ölüm tecavüz hak hakka gasp bir birlikte olup bu gün geçe karanlıkta dolaşamaz hale getirerek ve insanlık içinde yerleşen dışarlarda kalma korkusu kara eldiven giyen korku salan insanlıkta insan yaşamını kısıtlayan şimdiki musibet hastalıktan daha hastalık gelecek yaşamı gelecek kaoslara bilimler halinde insan yaşamını bölmek önceden insanlık bir yuvam olsun diye kurduğu hayaller bu sefer korku saldı evi bir koruma silahına dönüştü.

Bu yetmedi insanlık fırsat bilerek başkalarının konutuna bile fırsatlar fırsatı bilerek ülke ve devletin halkına yaptıkları teşvikli her kese bir barınak ev halkın hak olan hakkına bile tecavüz ettiler bir yetmezmiş gibi gelecekte olmayan torununa bile barınak ev alan açıkta kalma korkusu yaşayan ve de bu nu fırsatlara dönüşen dönüştüren gene emperyalizm güçlerdir insanlığı bir arada tutma politikası veya sömürme ve yok etme taktikleri (Bunun çok örnekleri var ne alakası var diyeceğiniz aşı olmazsanız sizleri kısıtlarız zihniyeti) evet şimdilik bir kotlamayla yazılımı olmayan kişileri terörizm etmek. 

Evet insanlık sadece 40 yıl geriye istatistik yapsa dünya ölümleri neden çoğalmasına (örnek sadece güçlü denilen ülkede 2013 14 15 16 17 18 yıllarında bilinen ve bilinmeyen yanlış teşhislerde ölüm sayısına “bugün bir yılı dolduran sözde pandomin musibetten” ölen sayısına o yıllarda ve öncesi ölümlerin daha az görecekler dır) 

Yaptıkları yanlış küresel güç edinmek isteyen zihniyet gelecekte daha iyi kontrol mekanizma yerleştirmek artık fırsatı fırsat bilen ve geçmişlerinde insan ve insanlığı yok edecek (plan plancılar) çok iyi bildikleri halde ve insanlığın var olduğundan beri bu musibet hastalıkların var olacağı var olacağını bildikleri ve de bu “hastalıkları canlı virüsleri yok edecek yaratan ve yaratılıştan beri var olan BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ” bilerek bilmediklerimi hangi ilim hangi bilim denmez mi. 

Ve de akıl ve aklı insanlıktan insan içine korku salan korkutan korkutarak hastalıklara zayıf düşecek panik kaos endişe ile bağışıklık sistemini çökmüş ve bir tiryaki gibi bir sonraki aşı arayacak antikorlar azaltarak yok ederek tembelleştirerek kasti ve maksatlı evrende yaşayan dünyanın gelecekte her şeyin 40 yıldan beri özgürlük savaşlar ve bir yandan sanal kahraman görseller bu güne kadar gelen görsel filimler deki olmaz dedirtecek sahneler içeren bir fırsat diyen üst akıllar verilen ülkesi olmayan küresel güçler dünyayı ve evren evrendeki yaşam ve karanlıktaki daha karanlık gizem dolu galaksi ve galaksiler arası akıl dan daha akıl yapay dünyayı bir şekilde ilk adımı atacak tarih ve hızla artan ve gene 40 ve 30 yıldan beri hastalıklarla hastayı hasta eden teoriler artık bu fırsat deyip zaman bur diyemeyen ama tarihi sıfırlayan 2019 yılı 20 21 22 23 sıralasanız da artık zaman atlamasıyla 2040 yıllarındayız.. 

Artık dünya istedikleri seviye dedikleri (dijital dünya hoş geldiniz) artık daha hızlı bu zamana ayak uydurmak için teknolojiler daha hızlı sanki geri çalışma zamanlarında bu güne rast gelen hızla yaşamı endeksleyecek yapay beden onarımlarla kendi istedikleri insanı bu sefer et kemik kanla oluşan ve onların istedikleri metal ve yapay parçalarla ve modası geçmiş gerektiğinde ikizleşecek insan bedeni oluşturarak ve bunlara karşı gelecek kişi ve kişileri bu günün terör teröristleri gibi sunun koyarak gerektiğinde ülkeyi ülkeleri terör devleti gibi adlandırarak yüksek frekanslı bu günün 5 boyut savaş ve savaş araçlar geleceğin hızla 10 15 boyutları çıkarak toplu katliamlara arasına girmesi  ve 3 hatta 4 5 dünya savaşlarıyla doyumsuz insanlığı yok etmeye çalışan ve bu dünyayı bir şekilde yok etmeye çalışan ilim bilim adı altında son nu nereye varacak diyen zihniyet ne neyi görmek isteyen akıl ne nereye varacağı ve aramak istediği dünyayı kendileri ve kedileri sahibiyiz diyecek şekle getiren sadece kan kemiğe ete sahip olamayan ve geride kalan insanlığa teknoloji denilen yapay zekalara biz yaratık diyecek şekle gelmesi ve bir musibetle ne nereden çıktığı daha bilinmezken 30 40 yıl önce hastalıklara bilerek çareler bulamayan fırsat ,fırsat kollayan 2019 yılı (insanlıkta sıfır tarih zaman atlama şimdiden 2040 yakalayanlar)   sıfır tarihleri 10 yıl içinde yukarıda sıralayan savaşlar çıkması an meselesidir. 

Çünkü hep insanlık her gönderilen “yaratan tarafından ve ayetler elçiler tarafından insanlığa iletilse de hep görüş ayrılıklar yer alması insan içinde maddeleşmemiş şeytanın işidir milat öncesi son zamanları tarif sıfırlansa da tarih bir türlü görüş ayrılıklar zamanı 5 gün önce 5 gün sonra hatta 10 gün sonra tarihler konsada hala insanlık yaratılan bu dünyada ders almasa da 600 sene sonra tarih bu dünyada tekrar son gelen yaratanın elçisi gelse de insanlık bir türlü kabullenemeyişi ve bazı kesimlerde bu dünyada tutunamayışı tanrıyı yok sayan bu dünyada yeri yok olan insanlığı bir birine düşüren içindeki insanlığa kin nefret baskı zülüm ver fırsatta fırsat arayan ve kendi insanlığını halkını bile yok edecek  bir akıl sadece şeytan şeytanların oyununda ibaret evet kendini üstün ırk sayan devlet gücü değil devleti olmayan küresel güç.. 

Son gelen kuran insanlık var olduğundan beri ayetlerin toplandığı en büyük en üstün kitap oluşu bugüne kadar gelen insanlığın kitabi oluşunu kabullenmeyen bir ateş su hava topraktan gelen element bir canlı varlık. Her hak kılınan 4 kitap ikaz etmiştir. 

Evet dünya içinde yaşam hava su ile canlı organizmaların bakteri virüs her bir hareket dönüş yer değişme aşılama ile ve de her birinin bir canlı organizma ile bir yaşam alacağını bilmekte iken halde daha (musibet hastalığın ne nereden çıktığını bilmeden ve bilmedikleri ) halde geçmişten gelen musibet hastalık kod ismi ile musibete aşı bulmaları ve bu aşının eşleşen diğer aşılara eşleşip aşı bulduk demeleri bulmaları sizce 4/4 akıl içinde 4/1,5 akıl ile hala sizleri bir korku salarak bir mutlu sadiğiniz evinize kitlenmeniz iyi ki başımızı sokacak bir yerimiz var derken sizleri gelecekte nesillerinize bilim ilim gibi kendi yazdıkları tarih felsefe hayal ettikleri sahte kavramlar bir ve tek yola çıkacak istikamet kendilerini bir tanrı bizi deneleri dedirtmeleri bir yol olduğunu şimdiden görmek değil mi.. 

Şimdi başladık oyuna yıl 2015 2016  yazdığım bir yazı son yedi yılın ve gelecek yedi  yılın kabuslar ve geleceğin insanlık üzerindeki zorlu yolu evet işte burada başladı ikazlar insanlık insanlar görmesi için çünkü insanlık şan şöhret çıkarları için halkını düşünmek bir yana kalsın yok etmek için bir avuç yönetimlerin ellerinde kalan halkı ve o ülkenin ülke içinde nefsine tapmış insanlık insanlık nasibi almamış halkını kardeş kardeşi bile birbirine düşüren sadece ve sadece dış güçlere esir ve elamanları ofis boyları olmuş bir avuç insan şimdiki bir zaman diliminde kendini düşünen geleceğini düşünmeyen var olan yapısal insanlar et kemik kan içlerinde bulunmayan beyni yıkanmış plastik yapay akılla nasılda nasıl olacakta bu dünya nimetlerinden yaranacak “yaratan açıkta kalmamaları için dünya dünyayı saran gök kubbeler ,aç kalmamak için nimet ve hikmetler, ölümü hatırlamak için ölümün ikiz kardeşi uyku vermişken” hala bir, bir şeyler ilimle bilimle daha iyi araştırmalar ve gelecek için insanlığa insanlık katacak huzur güven arayışı varken evrende ve de bu dünya siz olsanız da olmasanız da bir sonraki insanlığa “ilk buluşları ateş olacak bu günün teknolojisi de duman”.. 

Bilin saf temiz akıl var oldukça özgürlüğü de huzuru da bulacak, yok benlik var oldukça (özgürlük adı altında ölüm ve kan gölü) (huzur ise ebediyet olacak sansanız da bu dünya orası için cennet olacak) 

Bunların hepsi unutulsa da anne karnında yaşamınızı bilemediğiniz gibi sanal dünyadan gelen nesil bir sonraki durakta burası neresi dediklerinde bırakamadığın dünyada yapmak istediğin yapamadığın yapıp da yaptığına pişman olduğun yer olabilir mi her şeyi orda bıraktın anne karnındaki gibi geldiğin yerde bedenini bıraktığın gibi ve bundan sonra nereye ne şekilde gideceğin gibi olma yeri.. 

Kazanan kim insanlık var olduğundan beri içlerinizdeki maddeleşmemiş şeytan şimdi bıraktın kurtuldun mu zannetme sizlere seçilmiş çok önceden ruhlar aleminden sıra ile elçiler gönderdik nefisine uydun hep ayrıştırdın elçiler ayrıca insanlık için yaratanın ilkelerini ayetler bıraktı biraz düşünerek ne nerede yanlışlıklar var diye sana terbiye ahlak sundu gelecek yaşamı insanlığı anla diye sen ne yaptın insanlık için.. 

Her şey ayeti hatırlattı sana akıl ile düşünce vererek insanlığa hizmet sün diye bununda ayet olduğunu bilmedin sen insan idin kuş akıl değildi onlar bile zikir etti yaşamları için şimdi sor kendine insan, insan aklıyla geldim de ve o akılla geldiğin yere bir bak dünyadaki hak ediliş burada yer tutacak mı bak burada eşitsin orada akıl veren yol gösteren yapmak istediğin yapmak istemediğin kişi ve kişiler yanında mı.. 

Bu yazıları okuduğunuz an yeni yıla girmiş olmuş olacaksınız ama çoban dağlarda olacak şimdi yaptığına bak bir de çobanın yaptığına bakalım önce katır çomar yukarı dağlarda kışı yüksek yerler çok sert geçirecek diye insanlığın doğa ortamını dozdu ve yaban hayvanlar yem yemiş bulamaz diye dağlarda sapanlara kalan otları yerleştirmekte ya siz teknoloji alış verişte sanal dünyanızda pembe hayallerde kulaç atmakta evet çok büyük maddi dünya malı kazandın ama sonuçta evde bir musibete kitlendin. 

Ama yaşam için temizliği hijyeni helal haram gıdalara bir geçmişten beri baksaydın bu gün fırsat fırsatçılara fırsat yolu açmazdın (beden yorgun düştü sebebi sensin çünkü yaşam içinde gözle göremediğin yaşam var seni hasta düşüren o çünkü sinsi gibi yanaşır korkutur korku beden ise savaşçısını kaybeder) korkmasaydın haram helal bilseydin ilke temizliğini bilseydin en iyi aşı ise o virüsü tatman olup beden içindeki yaratılıştan beri gelen bağışıklığının bozmazdın şimdi geçmişten gelen (yaz oradan antibiyotik ağrı kesici ) bedeni bertaraf etmez ve bu gün o aşıyı olmaz hatta musibet bile olmaz hatta aşı bile olmazdı ve olmadığı gibi ölümcül hastalığa hastalıklara çare bulurlardı şimdi sor kendine “sağlık varsa güçler ve küresel güçler de para olur muydu” para olması için sağlık savaş kaos kışkırtı endişe ortam hazırlanırken sizce huzur refah özgürlük için ne kadar zaman bulacaksınız karanlık karanlıktan öte karanlık var olacak zaman içinde olacaksınız.. 

Demokrasi evrensel insan hakları arkasına saklanmışlar hep konuşacak hatta her fırsatta ofis boylar yerleştirecekler ama şunu bilin bu dünya sahipsiz değil bilin bir toplum var var olacak dünya insanı şekilde değişse hatta terör devleti ülkesi de deseler zaman asırlar geçse de (dinler ve ahlak azalsa da) dik duran baş eğmeyen ırk ve ülke Türk ve Türkiye içinde yaşayan insanlık toplumu küresel güçlere dik duracak çünkü şeytan bir ara ülke içine girse de toplumsal insan sevgi kaynağı havası suyu toprağı ile düşmanları ateş çemberine alacak ve insan insanlığı ateşte hamurda pişirip “yaratanın ilkeleriyle sırlayacak” daha iyi sırlanması için ateş içinde dönerken hep kendini üfleyecek üfleyerek şeytanı bertaraf edilerek.. 

Yaşam Dünyası önce “yaratanın evrenine dönecek” insanlık tekrar geçmişleri bilmeyerek ilk ateşi bularak denizlerin Derinsuların kaynadığı dağ taşların yer değiştiği zaman dilimine girilişi ve bu günün ve geçmişten gelerek bırakılan kömür fosil teknolojisi  kontrolsüz zenginlik uğruna doyumsuzluk ve bunları bir amaçla nefis çıkar amaçlı kullanan insanlık ve de  insanlığa ders olarak volkanların patlaması havada uçan canlı ve metal kanatlı kuşların yok oluşu bir işareti olacak. 

Ve de çıkarılan metan gazların her yeri co2 gazların göklerin aşıt denizlerin önceden bırakılan çöp artıkların bir sera örtüsü yeşil vadilerin çöl şehirlerin lüks yaşantısı bırakılan atıklar ve bunların zamanla aşınması yer altı ve örtüsü toprağın 52 mineralleri yok oluşu ve mikro gözle görünmeyen daha önce imalat ediliş plastiklerin artıkları bu asrın gıdalarında kozmetiklerinde kullanılan ve gözle görünmeyen sürtünme ısılarıyla deniz diplerinde balon halimde gazların ve doğanın nem ısı yer üstü maddelerin, maddelerin doğanın “distilesiyle”  ve gene doğanın kutuplarda eksi 100 derecelerde içinde milyon yıl önce bakteri virüslerin ısı ile erimesinden kaynaklanarak doğal  “liyofilizyon” yaparak ve ayrışarak o zamanın  o asrın iyi veya kötü maddeler ayrışarak öncesi ,şimdiki ve doğanın aşılamasıyla musibetlerin ve yeni canlıların üremesiyle ve insanlığa verilen bu nimetler “doğa her an her zaman insanlık için yaratanın emriyle doğaya bıraktığı yeni canlı türleri yok oluşuna sebep olacak” nimet hikmetleri yok eden insanlık ve yaşam için yaşamın  farklı boyutlara girerek ve aşarak ve de  bu günden bu asırdan başlayarak yeniden başlayan farklı dünyasına girmesi ve unutulan insanlık gene gizemli bir işaretlerle tekrar insan var olma yok olma aşamaları çok yakın denmese de insanlık tekrar farklı boyutta üreyecek.. 

Tarih gene sıfırlamayla değişim değişimlere eş alarak yaşayacak sizler sadece 2 metre karede yaşam sürmektesiniz doğa evren içinde bir galaksiler içinde birinde yaşamakta.. 

saklı şifa dağlarda çoban zor yolculuk zor yollu zor işleri zor yerlerde yapmak, akıl ve kuş akıl ve güncel tarih ve zaman ne düşünüyorsun saklı ,her harf satır karışıkta olsa karşı okuyan fırtınalı yaşam hayat kavramıyla boşlukları doldurur daha hastalığı musibetleri evreni gizem içindeki insanlığın çaresizliği ,insan beyni yaşlanmayan sadece bedenin çöktüğü kasların güçsüzlüğü beyin içindeki aklı kullanamayışı düşünceden yoksul zengin gözükse de çaresiz fikir fakiri bölümlerinde kısa alıntılar selcuk uysal çoban saklı şifa 

05 01 2021 

Dar acı dar düşünce bir anlamadan yorum yapmak aynı anlamadan senaryolar yazmak 

İkisi de aynı olan akıl düşünce ne yazık ki  “aslı akıl insanlık için hizmet yerine” sanal görünümle “felaket zincirlerini” sonsuza kadar götürme planlarında.. 

Şimdi de gelecek dünyanın anlatımlarla korkusu inanılmaz aksiyonlar ve diğer anlatımlarda pembe düşler dünyası her iki yolda önce ayrı yollar olsa da bazı küreselcilerin sonunda aynı yola çıkacağını çok iyi bilir. 

Doğanın yapmadığı doğa yapıyormuş gibi kasti çevreyi kirleterek aynı aynanın sanalı insanlık çevreyi kirletiyor doğa dengelerini bozuyor bozuluyor dense de gene aynı ikili yolun sonu aynı tek yol olduğu “her yol Paris e çıkar” tabiri gibi her yol (emperyalizm devleti olmayan küreselcilere çıkartılan yol ve yollar) 

İnsanlık ne neleri fırsat bekleyen ve doğanın ve denizlere atık bırakılarak doğa örtüsü ve insanlık yaşayış tarzı ve doğanın ayrım ayrıştırmalar birleşen bir birkaç hastalık musibetler “felaketler zincirine” girmesi her şey biz insanların elinden çıkmakta.. 

Bakalım bir ve birkaç felaketlerde hemen aç kalma korkularıyla çarşı Pazara koşan insanlık ve sonradan çöplere atılan gıdalar aç olan insanların haklarına tecavüz değil mi neydi insanlık tok olduğun halde aç insanı düşünmedin şimdi gelecek hayatta zengin fakir ayırt etmeden bir musibette ve  tok insanın aç olan insandan ne isteyebilir evet isteyebilirsin ama insanlık paylaşma ve müsrifliği çok iyi analiz etseydi bu gün maneviyat destekleri el ele olacaktı.. 

Evet zengin yatlarla gezmekte seyahatlerde musibet bulaşmasın diye ama orada da rahat olamazsın insan ve insanlığa ihtiyacın var. 

Bakılım şimdi her kez teraziye bir tartıl tam bir senede kaç kilo aldın çöpe gidenleri de yeseydin aldığın kilodan daha farklı kilo olacaktı.. 

Birde şöyle bakalım musibet öncesi satışlarınızla sonrası satış farkı ne kadar derseniz elleri avuçlayıp otururken öncesi bol sonrası dar gelen pantolon  ağınızı düzelterek bacak ,bacak üzerine oturmanız sizce neleri daha , daha gel sinleri çağırmakta.. 

Birde programlara bakalım her dakika bir şeyle yedin hep aç gözle aldın çöpe gitmesin diye yedin hiç komşunla paylaşmadın sizce sağlık ne kadarı pahalıya mal ettiniz.. 

Artık hiçbir şey düşünmez oldunuz parmak ağızda bir el akıllı telefonda bir an ağızdan çekip parmağınızla yukarı ittiniz az önce yemekten kalkan değil bu gün ne yesem ne içsem hiçbir yere gitmediğiniz halde ne giysem.. 

Ama hiç demediniz ki o onlar ne yapıyorlar ne yiyorlar ne giyiyorlar düşündünüz aldınız ola ki düşünmediniz gene kendinize aldınız.. 

Şimdi hepsi olurken masa başındakiler koltuklarında “musibete rağmen” az da olsa ekonomi gidişi iyi olduğu halde (doymak bilmeyenler ) halimiz harap görseler de insanı kışkırtıcı insanlığı arz ve taleplerle insanlığa kışkırtıcı kaos verenler ve de kaoslara kışkırtıcı sözler yaparak ve “musibet te rağmen” halkı ekonomiyi kalkınsın az da olsa “hükümet desteklese de” doymak bilmeyenler ve hangi hükümetler gelse de aynısını yapsa da esnaf ve sosyal yardım alacaklardan önce koşan göbeklerini kaşıyanlar paylaşmaktan nasibi almamışlar ve de doymak bilmeyenler varken bu musibetin bitmesini istemeyen kaç kişiler derseniz içinizdeki nefise bakın ve de dünya malına tapanlara ve bunları yönlendirenler sıra ile merdiven basamak olmuşlar en tepedeki ise her yol Paris’e çıkar olan emperyalizm ve sonrası ise en tepedeki akıl oyunları hazırlayan iki yolun birleşen küresel güçlerin en yakın zamanda ne amaçladıklarını anlayacaksınız…

Devam edecek  

Önceki bölümler Ne düşünü yon saklıda  1/1 1/2 2/1 2/2 

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam90
Toplam Ziyaret1165810
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar8.23998.2729
Euro10.021410.0616
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com