• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

 https://www.sakli-sifa.com   https://www.saklı-sifa.com  https://www.saklı-sifa.com  https://www.saklı-sifa.com  https://www.saklı-sifa.com  
 
Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında..

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Site Menusu
https://Site Haritası
Takvim
İdeal Minir ve sür kazan
 htpps://www.sakli-sifa.com 

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com
Bitmeyen akü aparatı
https://www.sakli-sifa.com
Sanal kripto
https://www.sakli-sifa.com


 https://www.sakli-sifa.com
ARWEN NATURA
 https://www.sakli-sifa.com 

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com


https://www.sakli-sifa.com 

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

AROMATİK BALMUMU 

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com


 https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com

Akıllı yağ
https://www.sakli-sifa.com
Api-proaner Liyofilizasyon
 https://www.sakli-sifa.com

NE DÜŞÜNÜYORSUN SAKLI ŞİFA 2019 DA DÜNYAYA ACILAN GEDİK 3 BÖLÜM 1 KISIM

                             https://www.sakli-sifa.com   https://www.saklisifa-piriiworld.com 

                          Tüm dünyada ve Türkiye de hiç satış yerlerimiz yoktur.   

Merkez sorgun Yozgat istasyonlar ,Silifke ,Anamur ,Alanya ,Muğla Ula, Mudanya Trilye, global dünyada ise Berlin dir internet yayını 2013 Metal yaşı 1956 dır " Diğerleri Karanlık Başarısızlık korkusu yaşayanlar nefsine dünya malına gömülmüşlerdir.. " Yaratanın Hak kıldığı her dinden ne olursan ol tüm hastalıkları yenmek dua ve sevgidir" "Bilin ki yarın güneş her insan için aynı doğacak" "İyi ve Kötü olmak içinde insan elinde olacak" "Kararı sen versen de Kaderin belirleyecek"   

                             Son...SAKLI ŞİFA DAN Dikkat uyarı

Sakli şifa adına hiçbir yerde şube yoktur.SAKLI ŞİFA ADINDA REKLAM LİNKİ YAPARAK ÜRÜNLER SATILMAKTA VE REKLAM EDİLMEKTEDİR SAKLI ŞİFA / SAKLI ŞİFA ÇOBAN /SAKLI ŞİFA UYSAL / ÇOBAN@SAKLİ ŞİFA /SAKLI ŞİFA PİRİİWORD / SAKLİ ŞİFA TV İSİMLERİ ÇOK ZİYARET EDİLDİĞİNDEN DOLAYI / SAKLİ ŞİFA E-MAİL / İNFO ADRESLERİMİZ DÜNYADA TÜRKİYE DE İL İLÇELERDE YOKTUR . 

SAKLİ - ŞİFA SAKLİ ŞİFA ADINA GROP ADINDA SİTELER RENKLAM LİNKİ YAPARAK ÜRÜN SATILMAKTADIR PİYASADA SAKLI ŞİFA ADINA ŞÜBELERİMİZ VE ÜRÜNÜMÜZ YOKTUR VE SATIŞ VE PAZARLAMA LİNKLERİMİZ YOKTUR BİLGİNİZE SAYGILARIMLA...

İsim benzerliği bilerek bilmeyerek verilmiş ,alınmış tüm ürünler firmamız zorunlu değildir...1. 2 .3 .4 .5. 6 sırayla şahıslara duyurudur...

SAKLI ŞİFA adına ve MARKA ADINA Hiçbir şube ,grop yoktur ,SADECE önce SAĞLIK ve organik DOĞAL yaşama ayak uyduran ve SAKLI ŞİFA İLKELERİNDEN çıkmayacak gizlilik anlaşmalı.   Bir markadır dikkat uyarıdır.. Türkiye cumhuriyeti ve global dünya coğrafi adliye ve kanun maliyeler sorumludur ve  saklı şifa bulunduğu yerde kanunun getireceği ceza tecelli eder. 

Ben Çoban hiç mi hiç uğraşacak vakti yoktur sadece kanun ve kamu devam eder ve kendisi hareket eder.  Kanunun vermiş olduğu bir markayı hiçe saymaktır. Buda kurnazlar için kanunu hiçe saymaktır. 

Geçmişte kim olduğunu bilmek istiyorsan, şu an kim olduğuna bak. Kim olacağını bilmek istiyorsan, ne yaptığına bak. .İnsanlar çıkar için ne yaptıkları...  

                                    selcuk uysal oban saklı şifa   

                        saklı şifa söylemiyor ikaz ediyor. yasalarda uyguluyor   

Bu işe aracı olan yönlenen yönlendiren benzer site alanlarına ve yer sağlayan sitelere görsel ve iletişimdir aldatmaca yansıtıcı ve haksız gelir edilmektedir..  

 HAPİS VE PARA CEZASI

Marka sahibinin izni olmaksızın markayı kullanmak, marka sahibinin izni olmaksızın, markayı veya ayırt edilemeyecek kadar benzerini kullanmak suretiyle markayı taklit etmek, markayı veya ayırt edilemeyecek kadar benzerini kullanmak suretiyle, markanın taklit edildiğini bildiği veya bilmesi gerektiği halde tecavüz yoluyla kullanılan markayı taşıyan ürünleri satmak, dağıtmak, başka bir şekilde ticaret alanına çıkarmak, ithal işlemine tabi tutmak, ihraç etmek, ticari amaçla elde bulundurmak veya bu ürüne dair sözleşme yapmak için öneride bulunmak; marka sahibi tarafından lisans yoluyla verilmiş hakları izinsiz genişletmek veya bu hakları üçüncü kişilere devretmek "marka hakkına tecavüz" sayılacak.  

Başkasına ait marka hakkına iktibas veya iltibas suretiyle tecavüz ederek mal üreten veya hizmet sunan, satışa arz eden veya satan, ithal ya da ihraç eden, ticari amaçla satın alan, bulunduran, nakleden veya depolayan kişiye bir yıldan üç yıla kadar hapis ve 21 güne kadar adli para cezası verilecek.

Marka koruması olduğunu belirten işareti mal veya ambalaj üzerinden yetkisi olmadan kaldıran kişiye, bir yıldan üç yıla kadar hapis ve 5 bin güne kadar adli para cezası verilecek.

Yetkisi olmadığı halde başkasına ait marka hakkı üzerinde devretmek, lisans veya rehin vermek suretiyle tasarrufta bulunan kişi iki yıldan dört yıla kadar hapis ve 5 bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılacak.

Sizin hiç mi kabiliyetinizde yok mu bir başakların hakkına tecavüz etmek hiç mi yüzünüz kızarmıyor bu kadar dünya malıyla obur tarafa koşulmaz inan çorabın bile olmaz..

                 Site bilgi amaçlıdır parayla işi olmaz dağlarda geçmez..

                                 selçuk uysal çoban saklı şifa  

                                                     Bir  Çoban 

         “Yaşamak hiç umurumda değil.. Ama yaşatmak umurumda"  

                          "Tek başıma karşılarına çıksam da” 

         Niçin yaşıyorsun sorgula kendin de ben çok sorguladım  

                                     Dış dünyayı gördükçe                  

                “Tek vatanım Tek Bayrağım Tek Halkı varı gördüm”  

                                             Çoban sakli şifa  

                                           Gelecek aydınlığa   

       Arkadan gelen çınarları yetiştirin onlar geleceğiniz töreniz kültürünüz.

                 Bilin ki dış düşmanlardan sizler onlardan daha  üstünsünüz

                Nerede “ O” nun adı geçiyorsa hiç bitmeyen iman şarjörünüz dür.   

                                   saklinet-enerji sakli şifa çoban  

 

Ne düşünüyorsun saklı 3/1  007 22 02 2021 

Her şeyin bittiği günün sonu yaşamın yaşamlar bittiği gün bilin yaşam tekrarını yaşatacak. "Kapılan akıl yıkanan beyin yeni den yeni bir sayfa açacak"

Bu gün bir yaşamın içinde iyi yerlere gelmek için bu günden yapacağın işler toplum dışı kendini düşünerek işlere kalkışman ve sonu belli olmayan sonunda seni neyi beklediğini bilmeden yaşam hayatına adım atıyorsan ülkeni bayrağın ve ailen halkın şimdiden gelecekte şirketlere ve küresellere esir ve esaret teslim ettiğin başlangıç tarihin dır..

Yaşamda işinde her attığın akıl düşünce ile öncelik vatan bayrak toplumun ise bil (esir edilmiş esarete esaret zincirinde ve hain dolu ülkende ) her atığın adımları sorgula sorgula ki esarete esir olmamak için bayrağını ülkeni kaptırma bil ki o zaman yaşam bitiği gün yarınlar emin adımlarla ilerleyeceksin işte o zaman gerçek yaşam başlayacak.

saklı şifa sırlar kitabin dan uyanan akıl bölümün den ve şu an öncesi pembe hayal dünyasın da ve nefis yolundan kurtuluş günün, halkınla toplumun la el ele yürüyeceksin bölümlerin den kısa alıntı

selcuk uysal çoban saklı şifa 

Ne düşünüyorsun saklı 3/1  006 31 01 2021 

Oyun içinde oyunlar Geçmiş tarih ten ve yeni tarihten  26 01 2020

Oyun içinde oyunlar Geçmiş tarih 26 01 2021

Demokrasi evrensel seçme seçilme halkıyla seçilmiş hakkı halkıyla ülke zinçiri kurulmuş ise zamana zaman içinde dünyaya ne oluyor analiziyle nereye gitmekte oluşuna bakılmalı ve ülke dış dünyanın ve içerdekilerin bu bayrağa bu topraklara nasıl pusu kurduklarına ve gelecekte ne yapmakta olduklarına ve hangi oyun kurduklarına sahne hazırlıklarına bakılmalı. 

Karşı güçlerin hep unuttukları kanlı sayfalarını oynamak için kaybettikleri kayda alınmamış sayfasını arayıp dursalar da bu milleti hiç anlayamamışlardır.. 

"Sır verilmedikçe dış dünyanın ve hainler ne ne kadar güçlüde olsalar sahada eşit sayılır" 

"Korku sadece sanal içinde kurgudur enderin deki saklı olan korkusuzluk ise inançla imanla çıkar" 

Küresel güçlerin oyunu hep var olacak güçlü devletin geçmişi 18 milyon İspanyol altına alınıp özgürlük altında masum insanları yok ederek güçlü devlet oluyorsalar (Dünya için an ve yarınları bize anlatabilirseniz sonu gelmemiş larvalar ) belinki insanlık nasibi almamışlar dır ve veya hangi guruba eşleşirler bilinmez. 

Bir sonraki hamleyi anlatabilirseler "Bizde dünya içindeki var oluştan beri var olan var olmaya ebediyete kadar var olacak TÜRK MİLLETİ OLARAK an ve anı bilemeyeceğimiz ve ne olacağını bilemeyeceğiniz gibi.. 

Ama inançlarımızla SANCAKLAR yarın ve yarınları mazlumları korumak ülkemizi dış dünyalardan içteki hainlerden ve emperyaliz dünya küresel güçlerden kurtarmak için çalışırız.

İşte böyle vatan bayrak insanlık için MİLİTANIZ ve hainlere dış dünya ya her yere dönen sarhoş tekerleklere sormak lazım hangi şeytanlar guruplarında yer almaktalar.. 

Ek 30 01 2021 Sema ordusu son bölümünden bir kısa alıntı Dünya üzerinde en eski devlet Türkiye dir ve çok savaşlar ve çok iktidarı devirme hamleleri yaşadı hep dünya üzerindeki önce yer savaşları toprak altı savaşlar ve son olarak sosyaliz ve emperyalizm savaşlar. 

Şimdi kapitalist savaşlar ise temeli sosyaliz özgürlük altında insanları kandırarak ülkeleri parçalama peşinde EL ELE KOLKOLA GEZERKEN şimdi sormak lazım bir ülkede azınlık veya çoğunluk ülkeyi yönetmek için canla başla çalışarak giden bir omurga iskeleti ve içlerinde hainlik yaparak ÖZGÜRLÜK SOSYALİZM ALTINDA ve de ayrıca halkı ayırt etmeden çeteler bu halkın üstüne silahlar bombalar atarken. 

Şimdiki seçme seçim de seçilmiş bu halk ve vatan için yemin etmiş seçilenler şimdi illa bu geni ve omurgayı daha zaman içlerine taşımak varken kalkan koruma yapmak varken illa bu olmadı şu olmadı her sene seçim ,seçim der demek ney. 

Şimdi diş dünyanın oyunlarına gelip kaos kargaşa çıkarmak illa bir şeyler olsun bu devleti şimdiden yükselmesi hızını keselim diyen dış güçlerin piyonluğunu yapmak niye bu yapanlar görmezler mi  piyonluğa soyduranların ülkelerindeki kaosları görüp görmezliğe gelen kişi ve kişiler bu durumu çok iyi bilmekte amaç o değil amaç bir el kadar az emperyalizm güçler her koldan saldırarak saldırtarak dünya küresel gücü yakalamak ne ,ne kadar okumuş sadece duvarda asılı diplomalar mı sizleri gelecekte kurtaracak şimdiden bu şekilde okumak okuyup adam olmak mı sonradan emperyalizmlerin esir esaret altında yaşamak  mi. 

Şimdi kendini sorgula son yüz yılda bir özgürlük adına ülkeleri için ve bağımsızlığı için ve yok olan dünya insanını sorgula hangi emperyalizm güçlerde bu güne kadar özgürlük savaşı altında kaos savaş çıkarak çıkartılarak kim özgürlüğünü aldı hep kazanan emperyalizm ve onları destekleyen her yöne yatan kullanan bir avuç dünya küresel güçler hala ve bilin ki hiçbir şey özgür olamayacak özgürlük altında maşa ve maşa uçlarında sahalara sürülecek ayakta kalan güç ise hep dik durarak ta ki son ve an sonlar yok olduğu gibi savaş ve kaos devamlıkla yükselerek gidecek yaşatılan ülkesinde küresel güçlere karşı dik duran gözle görünmeyen halkçı halk demir yumruk ülkesini düşünen fakir halk kalacak.. 

Şimdi bilin ki vatanı koruyan ORDU sonra EMNİYET VALİ KAYMAKAM sonra EĞİTİMCİ DİN adamları her kes kendi çıkarlarına hareket etseler de VATAN BAYRAĞI bir avuç kalsa da ATALARIN KANI için bu topraklarda yaşayan FAKİR HALK geçmiş gibi demir yumruk demokrasiyi getirerek halkın özgürlüğünü getirir esir esaret olmaksızın dünya küresellere karşı kendi ordusunu kurar adı da sema ordusudur..  

Şimdi zamanı bilmek lazım vatan bayrak bölünmez bütünlükle yola çıkan diş dünyaya ve içerdeki asi hainlere dik duran (seçme seçilme seçilen ) kişi ve kişiler halkını hep arkasında bulacak daimi vatan bekçileri olacaktır.

Halkıyla birlikte zaman geçse de sarhoş tekerlek gibi vatanı bayrağı için oyunlar oynarsa hiç gecikmeden bu halk oyun oynayanları oynatanları ne Osmanlı tokattı nede dijital dünya içinde sanal aleminde nesilleri boyu yaşamları yaptıkları tekrarlanır arkadan gelen yiğitlere örnek olarak anlatılır ikaz edilerek daha çok birlik beraberliğe kenetlenmeye yıkılmaz kırılmaz zincire yol alırlar.. 

31 01 2021 Şimdi bilin ki bir sabah katlığınızda hiçbir yabancı güçler küresel güçlerle içerdeki kol kola gezen asi hainlerin pembe hayalleri gerçekleşemeyecek ve veya öyle böyle görünüp ülkeyi tamamen almaya kalkanlarda hayatları boyunca gerçekleştiremeyecek şunu da bilin her şey dört dörtlük beklemeyin sadece vatan bayrağınızı koruyun esir köle olmayacak şekilde gelecek nesillerinizi yetiştirin. 

Şimdi önce ahlak, kültür elde tutun ,gelecek ve şu anda yaşadığınız dijital dünyaya alışın daha çok algoritmanızı yani  yaşam boyutunuzu güçlendirin ahlak kültürünüzü değiştirmek için sizleri esir etmek için yaptırım yaparlar ve isterler onlar sözde özürlük adına kan için kardeş kanı döktüren kuzey güney katliamlara girişen elde ettikleri ve 350  yıldan beri baskı züllümle zenginleşen kendi amaçları için kendi insanlarını bile yok eden bir avuç küresel zenginlerdir. 

Şimdi Uyan Türkiye bil hala şu bu o der duran ve musibeti bile dinlemeyen kendi oturacak koltuklarını bile emanet oturduklarını bilemeyen gemin direksiyonunu dijital dünya küresellere bırakan hatta onların içinde bile 3 5 8 li oyunlara giren  kendi akıl içinde iyi polis kötü polisi oynayan sonradan ve önceden kavga döğüş etseler de sonradan birleşen yolları var olacaktır çünkü dünya şimdiden bu TÜRKİYE’Yİ YOK etmek için 10 kol ahtapot oyunlarından başkası değiller.. 

Şimdi uyan.. Ama önce korun maske mesafe hijyen çünkü bilin şimdi bu musibete bir şekilde bağışıklık kazansan da arkalarından gelecek musibetler sizleri ve” insan ırkini yaratılış bağışıklığını “amaçları yok etmek.. 

Şimdi yaşam sadece anlaya bilmek anlatabilmek yaşam öncelikle “DNA 6 kan işleminde” FIRSATLAR KERVANINDASINIZ “ 

Şimdi  bilin tabiat sizlere çok şey gösteriyor çözümsüzlüğü bulabilmek  bulduğunuz zaman çözüme daha kolay erişilecek doğa hala toprak yer küre sıcak yer kürenin üstü kar kaplasa da soğuk sıcak olsa da buz sıfır altı soğuklar yaşansa da evren deki gizem sizler her yer çöl kuraklık oluyor dense de  insanlık yokken de yer yüzündeki canlılar için yaratan tarafında her canlıya göre yaşam doğaya sundu her asır’a göre hazırlamakta sizler fark edemezsiniz akıl beyin sadece yazılan tarih felsefelere göre yazıldı çizildi şimdiki nefis çıkar şan şöhret müsriflik doyumsuzluk “insanlık gizem mi bulamayacak” insan çözümsüzlük içinde oluşu bu gün yaşam içinde oluşunda bilemedikleri ilk hareket “AHLAK VE ERDEM” . 

Bilin kaçacak yer bulamayanlar her fırsatlarda çamur atarlar hala içerde yıkmak için kozalarından çıkmak için çırpınışları gelecek günlerinde uçacak kanatları olmadığını fark edince ve üst akıl düşünenler ise çamurları balcık çukur içinde oldukları her fırsatı değerlendirip iyi insan kötü insan oynamakta sağ gösterip sol vurmaya ve şimdiki düzeni bozmak için 2 li oyunu bırakıp 4 5 6 8 oyunlara girmekteler bilin ki kozalarından çıkarken kanatları olmadığını fark edince balçık çukurlarına düşerek tamamen kaybolup gidecekler bilin petek gözler her daima vatan bayrak için hazır hazır olacaklar.. Çoban

Çoban sema ordusu bölümünden saklı şifa sırlar kitabın dan

selcuk uysal çoban saklı şifa  

Ne düşünüyorsun saklı 3/1  005 21 01 2021

Yüz yılın tabiatı ve fırsat fırsatçıları ne nereye kadar

Her şey yerli yerine doğanın gücü "doğa gücü" liyofizyon yapmakta eksi soğuktan eriterek temiz atmosfere temiz hava mineraller yaymakta olacak.

Yerini ılıman sıcaklar ve arkasından gelen yumuşak nemli soğuk tekrar yağışları getirecek doğa gene fırtınalı günlerini yaşatarak dünyadaki yerler birbirine getirerek doğayı aşılayarak şubat yağışları cemreleri getirerek ve yer altı sularını besleyerek gene yer altı göçük obruk oluşumları ve doğanın tamamlayışı olacak.

Ama gene insanlık yer üstünü değişen su yolları bilinç siz planı israf ve yer tabakası gene de yer altı su yolunda doğa kendini toprakla eşleşerek tamamlayarak tamamlasa da.

İstediğimiz suyu elde edemeyişimiz ve kuraklık bitmeyecek yer üstü insanlığın kullandığı su israfı olduğunu gene insanlık sadece ve sadece kendini düşünen insanlığı görmeyen yaşamın hepimiz olduğunu anlayamayacak.

Ne ne kadar temiz bir ortam hazırlayan atmosfer ve yerlere gittiği alanlara insanlığın bıraktığı çöp atıkları ve ve de bilerek musibetleri doğanın hazırlamış olduğu "liyofizyon la temizlediği" ayrıştırarak iyileri atmosfere kötüleri yok eden doğa ortamı insanların bıraktığı mikroplar atıklarla insanların eliyle çıkardığı ve doğanın kötüleriyle insanların bıraktığı atıklarla daha çok bitmeyen musibetlerin gelişine hazırlayacaklar.

Neler mi en basit maskeler, elden ele toplanan her kesin eli değdiği çöplere atılan bidonları toplayanlar ayrışan ayrıştıran yerler geri dönüşümle mikro plastik bugün yediğin her şeyde var

Tarih 22 01 2021 Daha çok fırsat fırsatçılar çoğalacak.

Yıl 2050 de olsa insan ve az insan kaldıysa veya göç yollarına düşmüşseler veya köle esir esaret ise yaşayacakları tek şey o asrı yaşayacaklar insanlık mutasyona uğramış haliyle. Yaşam varsa. Selcuk uysal çoban saklı şifa   

Ne düşünüyorsun saklı 3/1  004  19 01 2021

Hey Çoban bizi kurtarsana...Çoban der şu an Tanrının misafirisiniz güvenilir yerdesiniz sizleri kurtarmaya gelenleri kurtaralım ki hep hepimiz olalım...selcuk uysal çoban saklı şifa2019 dan bugüne demokrasi özgürlük evrensel der dururlar ama hiç mi hiçbiri demokrasi özgürlükle "inançla yaratanın ilkeleriyle "Güçlenilir güçlü devlet" olunur eklemez.

Ama şirin mi şirin çıkar gelir der dünyada güçlü devlet için özgürlük ve demokrasiyle güçlene(çeyiz) der. 

Gene ne hikmetse kanlı (çeyizler) türer insanca yaşam yerine dünya ülkelerine özgürlük der dünyada güçlü devlet yolunda yol alırken insanları kandıran devletlerin akıl üstü üst düzey hiç mi hiç görünmeyen her yönde çıkarı olan küresel güç ailelerin hayallerine kapılan insanlığı evrensel adına esir esaret züllümle ölüm kusan kanlı göller kanlı topraklar elde edilecek edilen topraklar adına özgürlük diyorsanız sizler çoktan yenilmiş sinizdir. 

Bir ülkeyi korumak ve savunmak için halk ve ordusuyla kardeş kardeşleri ölüm pahasına koruyor koruyorsa barbar ve korsan değildir şeytan şirinleri kovmak için yeniden sancaklar açılır... 

2021 Çok zor yılları girdik şeytanları bertaraf için elden ele değişecek sancakları dik tutmak ve dik durmak tek millet olmak lazım " iman kanıysa yaratılan yaratanın değişmeyen kanıdır ve tek millettir. Saklı şifa sırlar kitabin dan Dik duruş bölümünden selcuk uysal çoban saklı şifa 

Ne düşünüyorsun saklı 3/1  003  15 01 2021

2018 den bir yazı birde bu güne bakın .2021

Ne kadar sağlıklı yaşadığını hesapladın mı.

Daha önceleri yazılmış olup yıllardan beri insanları bir şekilde zehirlemekteler daha önce et et ürünleri yazmıştık şimdi şimdi cezalar yağmakta evet yıllar önce yakın ulus bir devletten Ayçiçek küspesi alınır vergi muaftır ama ne yazık ki plan uymuş ulusta yüzde / 1 oranında işlem görmüş kamuflajla küspeler yağ fabrikalarına tekrar yüzde / 99 sıkılmaya başlanarak piyasaya sürülmüştür bir de buna karşılık hükümetlerden vergi iadesi alınarak devleti soymuşlar ve şimdi düzenli yaşadığını sananlar tüm yapılan işlere bu günde eski düzenlerin gelmesi için avuç ovalarlar doymak bilmeyen zihniyet.. Biter mi 

Evet doyumsuzluk biter mi bilin hiç bitmez sizlere bir söğüt altı sohbeti derken akıllı telefon sohbeti yazmak isterim yeğenler doktor akşam şöyle ayak uzatarak bir salep içmek isterler ve yakın bir aktara giderler oradan açık salep alırlar ve başlarlar salebi yaparlar saki 10 katlı bina taş taşmış gibi dayılarını ararlar.. 

Dayı sana söylemeden iş dönüşü salep aldım ama...Dur yeğen sakken yaparken yorulmuşsun anlatma git çöpe at. Neden diye soracaksın ve kıza can ama sen iş yorgunu beyinle çocuklarınla canın salep çekmiş haklısın yarın sana hem tane hem de tozunu göndere cem gerisini bana anlattırma sadece Ahlak ve nefis aracı satan bilgisizliği toptancı ise cahilliği ama bunların hepsi eğitim dersek te bil bunlar kurnazdır yerine gelir cahiliz derler bir şeyi ispatlatamazsın. 

Sana bir hikaye anlatayım ben sadece çobanım her kes çoban koyunları güder derler ama öyle değil bak önde ben arkada koyun yol alırız güzel güzel giderken arkadan ses kesilir bir döner bakarım koyunlar geride kalmış ne kadar seslensem de gelmezler neden gelmezler derken et rafa bakarım aklı şuuru olmayan koyunlar zehirli ot için gelmezler baktım onlar güzel yöne yönlenince bende arkalarından beni güderler artık onları aklı şuuru olmayan "çomarla" aklı şuuru olan çoban canavardan çakaldan uyanık tilkilerden korumak kalır arkadan "katırda sırtında kedi pisi pisi" bunlar nereye giderse peşlerinden gelir şimdi gözünde canlandır koyun mu çobanı çoban mı koyunu güder. 

Evet öyle ki bu insan oğlunu bir türlü yaşarken eğitimi öğretemeyişimiz ezbere güven duygularıyla hareket eden robotik gibi monoton ve robot halde yaşayan kanların yerine motor yağları yağları korumak için antibiyotik bilirler şimdi ve sonrası ertesi gün varsa ya hastane yada her şehir girişi ve çıkışı ebedîyi istirahat mekanları.. 

Bitkilerin toz hali ve bitkisel yağ karışım sahtekarlığı 1986 ban ve 2013 şimdi 2020 yazıldı okundu veya okunmadı veya şimdi okumak yaşayandan öğrenmek ..Devam edecek.. 

saklı şifa sırlar kitabın dan Bitkilerin gıdaların toz hali sahtekarlık, Benim bir katır bir çomar bir pisi pisi bir zeytinlik bir de güvenilir ev bölümünden kısa alıntı, selcuk uysal çoban saklı şifa  

Ne düşünüyorsun saklı 3/1  002  12 01 2021

Yeni yüz yılın Tabiatı

Ne 4,5 milyar nede 7,5 milyar öncesini bilebilirsiniz sadece (çıkarlara göre tarih felsefeyi öyle istenilmesi için o asırlara göre yazabilir ) veya 1 saniye sonrasını Değişen tabiat canlı doğa kendini yaşaması için hazırlıyor tahmin edemezsiniz saat 00.00 12 01 2021   

Yer altı derin sular ısınıyor boşluklar yer değiştiriyor üst yer yüzü ısı nem artışı musibetlerin yok oluşu insan ve doğa frekansları çok yüksek bu nedenle yükseklerden nem ovaya inişi çok yükseklerdeki soğuk tabaka yağmur dolu fırtınalı kar yoğun kışı kış olarak yaz olanlar ısı farklarıyla doğal afetlere yakın bu yeryüzü asrın tabiatı çok şeyleri gözüktürecek ve gözükecek. 

Kainat bilinmeyen gizemlerle dolu inancına sahip olanlar ise hissedebilecek daha si ise yaşam devam edecek ne ne şekilde bilinmez fırsatlardan fırsat arayanlar ise çoğalacak doğanın gücüne inanmayanlar her defasında ikazlara maruz kalsalar da "insanlık yaşam için hazırlayan doğayı" insan ve insanlık hatırlatanlara hep yanlış gözlerle bakmaya devam edecek.. 

Tarih 12 01 2021 her geçen yıl bir sonra yıllarda her geride kalan yılı arayacak.. Taki bir şeylerin yanlış gittiğini anlayasıya   dek.

saklı şifa sırlar kitabin dan gün ve günler geçmiş gelen gelmeye hazırlanan ne şekilde yaşam bölümlerinden 12 01 2021 tarihli notu . selçuk uysal çoban saklı şifa..

 Ne düşünüyorsun saklı 3/1  001  05 01 2021

               NE DÜŞÜNÜYORSUN SAKLI 2019 DA DÜNYAYA ACILAN GEDİK 

Sırlar kitabı dan  

Yazım tarihi 45 yıllık notlar bölümlerden alınan kısa alımlar 2011 şimdiki zaman 2020 son haftası dağlardaki notlar yayın tarihi 05 01  

Dağ dan gelen not 26 12 2020

Üç korku insanlıkta var olan.. Aç kalmaktan açıkta kalmaktan ve ölümden..

Yıl 2019 20 21

Bu tarihler öncesi Aç kalmak kimileri bir şekilde aç kalmayı sabırla ve helal ile beklemezken insanları bir şekilde göz boyamayla bir gün aç bir gün tokla yaşatırken..

Gene tarih öncesi Açıkta kalma korkusu yaşayan ve hak verildiği halde defalarca başkasının hakkına düşenleri de ve de haksız yere açıkta kalmamak için açıkta bırakılan insanlığı anlamazken..

Ve de şehir efsaneleriyle yaşam süren ölüm korkusu olmada yaşam süren gene zor anlarında doğal afetlerde ve anlamsız kazalarda yaşatın beni diye çınlatan insan bedeni acı duymadan içindeki ruh enerji dünya malını kaybede çem korkusu yaşayan insan içindeki ruh yaşam dünyasında acı çekerken ve de ölüm korkusu yaşarken hiç yaşamı boyunca kendisini sorguladı mı..

İnsan oğluna her gün hatırlattı ölüm tek yöndür ve uyku ise geri dönüşümlüdür ama gene ikiz kardeştir.

Ta ki 2019 kadar şimdi insanlık tek düşüncesi bir yaşamak ne açlık korkusu kaldı nede açıkta kalma korkusu tek düşünce yaşamak terk yön ölüm korkusu..

Ruh insanlık daha hazır değilken örneğin (anne karnında 9 ay yaşamını bilemediğin gibi ) ilk yaratılış öncesi de ve de varlık öncesi var olan ölümsüz bir enerji bu dünyada yaşarken nasıl bırakırım korkusu yaşam içinde açı çekiyorsa ebediyet acısı bunun yanında ruh psikolojik yapısı bilinmeyen gizemli bir ebediyette nasıl olacağını şimdiden bilip te bilememek biraz içindeki asıl korkuyu dışarı vurmamak gibi..

Evet sardı geldi 2019 oldu pandomin şimdi sardı ve kitlendi zengin fakiri nerde kaldı şah şalı yaşam sardı bırakama korkusu kendi yaptığı yanlışları şimdi başkalarına yapma çağrısı hepsi bir oldu sardı ölüm korkusu..

Gene vardı bu musibet insanlık var oluştan beri beden içine yer alan kandaki savunma silahı bağışıklık son asırlara kadar bu kadar dolaşım yoktu hastalık aynı güçteydi birçok hastalıkla birlikte sadece kervan yollarından gelen ipek yolu hastalığı vardı (o zaman da insanda kalıcı olan bugünün Behçet hastalığı gibi buna o zaman ipek yolu hastalığı derlerdi) o zamandan bu yana musibetler değişik değişik yer aldı ve insanlık savaşlarda bile ülkelerine yürüyemedi hastalıklardan.

Evet bu zamanda bu yüz yıllarda insanlık daha çok yaklaştıkça musibet hızı da artı hızla yayıldı hala bazı insanlık şehir efsaneleri korkularıyla hala mesafenin ve korunmanın temizliğin anlamamaları

Içlerinde ölüm korkularıdır.

Evet bu kadar korku saranlar bilin o yaşayacak ben öle cem korkusu ve de geride bırakacağım pembe dünya var varlıkları nasıl kimlere gider bırakama korkusuyla yaşamlarını sürer. Anlayamadınız değil mi ek 1 de anlata çam. Devamı var.

Saklı şifa sırlar kitabından yazı yazılar karma karışık, hayatta karmakarışık, dünya gizemde akıl aslı varken nefis ile karma karışık bölümünden dün ve bugün kısa alıntıları selcuk uysal çoban saklı şifa  

Dağdan gelen not bu gün "aç kalma korkusu"..

Bu ne dağda kekik kalmamış köküne kadar almışlar geçen sene tohum attığım yerlerde bile ağaçlar kozalak kesmişler bu ne fırsat evet fırsat fırsatçılar fırsatı yaratanlar korku..

Şimdi başlamak anlatma nerden dersek bitkilerin dili her bitkide uçucu yağ ve tohumlarda belirli yağ oranı vardır ayrı ayrı yazmama gerek yok elinizin altında goole sor söyler.

Bir kaç örnek bitki ve tohumlarda %5 %15 en fazla %25 yağ ve uçucu yağ varken bazı bitkilerde ise mesela gül de 3.5 ton yapraktan 1 kilo yağ çıkarken nasıl fiyatlar olur böyle düşündünüz mü.

Evet cennetten inme çörek otu fiyatı 35 tl yağ oranı % 20 %babası %25 yanı 1 kilo çörekten 250 cc yağ çıkartalım 4 kilo çörekten 1 litre yağ çıkarken nasıl olur 70 80 tl hiç hesapladınız mı yok asıl saf çörek otu yağ "bir kortizon 4 damlası şifa" şifa ararken sizler kaşık değil çömçeyle içseniz şifa bulamazsınız..

Bura da bir daha kafa karışır kilo girer litre çıkar.

Defne, kekik ,okaliptüs ,lavanta yağ oranları %15 ile % 6 dır doğal olarak ellerine sağlık yakında ne ağaç kalır nede ot acil "doğa toplama altında yasal" sorumluklar getirilmesi lazım..

Yoksa yapay ve sentetik kimyasallara kalacaksınız bırakın sizlere ağaç ve otları aşılayan arı dünyasında zarar vermektesiniz neden mi bu gün bakın çam balı var mı geçen seneye göre yok anasını bellediniz şimdi tenekesi çam sa eğer oldu 1.500 tl arı bu senede aç kışlığa yattı aç bahar gelecek polene sarılacaklar arı polen bulursa sonradan polen yerine leblebi tozu yersiniz bu sene bal yerine reçel ve bal esanslı yapay gılıkoz yersiniz..

Bunlar aç kalma korkusundan fırsat fırsatçılar şifa ararken fırsatçıların eline fırsat açmaktan başka bir şey yapmazsınız daha önce propolisi yazmıştık tüm bitki türleri yağ ürünler 1 veya 4 damla olarak şifa bulurken 20 cc şişe içinde tamamı 160 damla olan şişede sizlere şifayı bulmak için 50 60 damla derler ver gelsin 50 100 TL.

Şimdi komşu köyden geçtim başka zamanda başka yörelerden kimisinde simental kimisinde hoştay bazı yerlerde simental bazı yerlerde jerse kimi sabah akşam 12 kilo kimi 35 kilo kimi 45 kilo kimi ete çeker kimi tam yağlı kimi ise orta yağlı insanlık sadece güvenir güvenenlerde şehirlerde şehir efsanesi ile yaşarken fırsat kollarken dağlarda ise başlamıştır önce verdiği sütün yarısının yağını çeker çektiğiyle kalmaz yerine 3 ,5 kilo su koyar bilir su sütü ayırmayacak şekilde fırsat korlar oda yetmez bir gün önce rast gele vurulan ilaçlarla ilaçlı süt verirler ve hem ilaç vuran kazanır vursa da sütü satar sütü alanda süt merkezlerinde ayrılsa da kesilen sütü bir alıcı çıkar yanı sonuçta herkes fırsatta artık gerisini sen düşün işin başı da sonu da insan yapan yaptıranda..

Fırsatlarla aç kalmaz sonra ölme korkusunda sarmıştır telaş aldığı gıdalarda sentetiktir insan içinde yapan yaptıran bir döngü içinde şifa ararlar dururlar...

İşte burada başlar yeter ki şifa olayında tövbe der dese de nefis gene aynı yoldadır çünkü yaşaması için diğer fırsatçıların eline düşmüştür yaşaya bilmesi için oda gene ölümü unutur yaşaması için gene fırsatlar arar evet anlatmak çok uzun her gıdayı yazmak sadece okumak sırlar kitabında yazılmış gelecek yüz yıllara insanlık kendi eliyle nasıl hasta olarak yok olduklarını okuyacak.

Musibetler zinciri içinde ve de yaratılıştan beri musibete savaşan bir organımızı bağışıklığı bir musibete yenik düşürdükleri çok düşünerek ve de hala biz nesillerine kadar yol bu musibeti yol aldırdılar dedem dedesi dedelerimin dedesi de şimdiki bende de bu hastalıklar var 100 lerce yaşarken bizler 50 son senemiz de demeye başlığımız sene yaşlanmayı nasıl uzatırız der duracakları gün bugün ve o günün fırsat fırsatçı fırsat yaratanlar kimleri incelerken biz insanoğluyuz diyecekleri gündür.

Öyle görsellerde karşı şikayet edecek muhataplar bulamazsın örneğin ben çoban markalı saklı şifa sitem sadece bilgilendirme ama öyle saklı şifa kurmuşlar ki vay ki vay kursun ama insan fırsatçı olarak Google arama motorunda saklı şifa yazdığın zaman karşına başka firma çıkmakta oda çıksın sağ köşelerinde yer adres kendilerinin resim ve adresleri ama site kısmi benim web benim siteyi lik yaparak sanki benmişim gibi sayfam açılmakta bu (sizce dersiniz sizin reklamı yapıyor ya ) ve konuyu kapatırsınız yok öyle değil o çıkarı için yapmakta (cahil kurnaz) farkına varılması lazım ki yanılgıya düşülmesin sonra birileri çıkar der çobana siz ne iş yapıyor aktar mısınız der..

Bu kadar fırsatlarda ne ,ne kadar sağlık bulunacak hiç düşüne bildiniz mi görsellik sadece satış değildir bilgi bilgilenmektir sağlıklı yolu bulmaktır..

Bazen beyaz görürsün elinle sildim mi kara karadan daha karanlık siyah bir leke çıkar.

   27 12 2020 selcuk uysal çoban saklı şifa   

Dağlardaki notlar açıkta kalma ve ölüm korkuları

Emperyalist ve güç odaklar seni özgür yaşama kısıtladılar bazı özgürlük adına ölüm kustular gene o ülkenin o ülkelere çalışan ve insanlığa korku salan hırsızlık ölüm tecavüz hak hakka gasp bir birlikte olup bu gün geçe karanlıkta dolaşamaz hale getirerek ve insanlık içinde yerleşen dışarlarda kalma korkusu kara eldiven giyen korku salan insanlıkta insan yaşamını kısıtlayan şimdiki musibet hastalıktan daha hastalık gelecek yaşamı gelecek kaoslara bilimler halinde insan yaşamını bölmek önceden insanlık bir yuvam olsun diye kurduğu hayaller bu sefer korku saldı evi bir koruma silahına dönüştü.

Bu yetmedi insanlık fırsat bilerek başkalarının konutuna bile fırsatlar fırsatı bilerek ülke ve devletin halkına yaptıkları teşvikli her kese bir barınak ev halkın hak olan hakkına bile tecavüz ettiler bir yetmezmiş gibi gelecekte olmayan torununa bile barınak ev alan açıkta kalma korkusu yaşayan ve de bu nu fırsatlara dönüşen dönüştüren gene emperyalizm güçlerdir insanlığı bir arada tutma politikası veya sömürme ve yok etme taktikleri (Bunun çok örnekleri var ne alakası var diyeceğiniz aşı olmazsanız sizleri kısıtlarız zihniyeti) evet şimdilik bir kotlamayla yazılımı olmayan kişileri terörizm etmek. 

Evet insanlık sadece 40 yıl geriye istatistik yapsa dünya ölümleri neden çoğalmasına (örnek sadece güçlü denilen ülkede 2013 14 15 16 17 18 yıllarında bilinen ve bilinmeyen yanlış teşhislerde ölüm sayısına “bugün bir yılı dolduran sözde pandomin musibetten” ölen sayısına o yıllarda ve öncesi ölümlerin daha az görecekler dır) 

Yaptıkları yanlış küresel güç edinmek isteyen zihniyet gelecekte daha iyi kontrol mekanizma yerleştirmek artık fırsatı fırsat bilen ve geçmişlerinde insan ve insanlığı yok edecek (plan plancılar) çok iyi bildikleri halde ve insanlığın var olduğundan beri bu musibet hastalıkların var olacağı var olacağını bildikleri ve de bu “hastalıkları canlı virüsleri yok edecek yaratan ve yaratılıştan beri var olan BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ” bilerek bilmediklerimi hangi ilim hangi bilim denmez mi. 

Ve de akıl ve aklı insanlıktan insan içine korku salan korkutan korkutarak hastalıklara zayıf düşecek panik kaos endişe ile bağışıklık sistemini çökmüş ve bir tiryaki gibi bir sonraki aşı arayacak antikorlar azaltarak yok ederek tembelleştirerek kasti ve maksatlı evrende yaşayan dünyanın gelecekte her şeyin 40 yıldan beri özgürlük savaşlar ve bir yandan sanal kahraman görseller bu güne kadar gelen görsel filimler deki olmaz dedirtecek sahneler içeren bir fırsat diyen üst akıllar verilen ülkesi olmayan küresel güçler dünyayı ve evren evrendeki yaşam ve karanlıktaki daha karanlık gizem dolu galaksi ve galaksiler arası akıl dan daha akıl yapay dünyayı bir şekilde ilk adımı atacak tarih ve hızla artan ve gene 40 ve 30 yıldan beri hastalıklarla hastayı hasta eden teoriler artık bu fırsat deyip zaman bur diyemeyen ama tarihi sıfırlayan 2019 yılı 20 21 22 23 sıralasanız da artık zaman atlamasıyla 2040 yıllarındayız.. 

Artık dünya istedikleri seviye dedikleri (dijital dünya hoş geldiniz) artık daha hızlı bu zamana ayak uydurmak için teknolojiler daha hızlı sanki geri çalışma zamanlarında bu güne rast gelen hızla yaşamı endeksleyecek yapay beden onarımlarla kendi istedikleri insanı bu sefer et kemik kanla oluşan ve onların istedikleri metal ve yapay parçalarla ve modası geçmiş gerektiğinde ikizleşecek insan bedeni oluşturarak ve bunlara karşı gelecek kişi ve kişileri bu günün terör teröristleri gibi sunun koyarak gerektiğinde ülkeyi ülkeleri terör devleti gibi adlandırarak yüksek frekanslı bu günün 5 boyut savaş ve savaş araçlar geleceğin hızla 10 15 boyutları çıkarak toplu katliamlara arasına girmesi  ve 3 hatta 4 5 dünya savaşlarıyla doyumsuz insanlığı yok etmeye çalışan ve bu dünyayı bir şekilde yok etmeye çalışan ilim bilim adı altında son nu nereye varacak diyen zihniyet ne neyi görmek isteyen akıl ne nereye varacağı ve aramak istediği dünyayı kendileri ve kedileri sahibiyiz diyecek şekle getiren sadece kan kemiğe ete sahip olamayan ve geride kalan insanlığa teknoloji denilen yapay zekalara biz yaratık diyecek şekle gelmesi ve bir musibetle ne nereden çıktığı daha bilinmezken 30 40 yıl önce hastalıklara bilerek çareler bulamayan fırsat ,fırsat kollayan 2019 yılı (insanlıkta sıfır tarih zaman atlama şimdiden 2040 yakalayanlar)   sıfır tarihleri 10 yıl içinde yukarıda sıralayan savaşlar çıkması an meselesidir. 

Çünkü hep insanlık her gönderilen “yaratan tarafından ve ayetler elçiler tarafından insanlığa iletilse de hep görüş ayrılıklar yer alması insan içinde maddeleşmemiş şeytanın işidir milat öncesi son zamanları tarif sıfırlansa da tarih bir türlü görüş ayrılıklar zamanı 5 gün önce 5 gün sonra hatta 10 gün sonra tarihler konsada hala insanlık yaratılan bu dünyada ders almasa da 600 sene sonra tarih bu dünyada tekrar son gelen yaratanın elçisi gelse de insanlık bir türlü kabullenemeyişi ve bazı kesimlerde bu dünyada tutunamayışı tanrıyı yok sayan bu dünyada yeri yok olan insanlığı bir birine düşüren içindeki insanlığa kin nefret baskı zülüm ver fırsatta fırsat arayan ve kendi insanlığını halkını bile yok edecek  bir akıl sadece şeytan şeytanların oyununda ibaret evet kendini üstün ırk sayan devlet gücü değil devleti olmayan küresel güç.. 

Son gelen kuran insanlık var olduğundan beri ayetlerin toplandığı en büyük en üstün kitap oluşu bugüne kadar gelen insanlığın kitabi oluşunu kabullenmeyen bir ateş su hava topraktan gelen element bir canlı varlık. Her hak kılınan 4 kitap ikaz etmiştir. 

Evet dünya içinde yaşam hava su ile canlı organizmaların bakteri virüs her bir hareket dönüş yer değişme aşılama ile ve de her birinin bir canlı organizma ile bir yaşam alacağını bilmekte iken halde daha (musibet hastalığın ne nereden çıktığını bilmeden ve bilmedikleri ) halde geçmişten gelen musibet hastalık kod ismi ile musibete aşı bulmaları ve bu aşının eşleşen diğer aşılara eşleşip aşı bulduk demeleri bulmaları sizce 4/4 akıl içinde 4/1,5 akıl ile hala sizleri bir korku salarak bir mutlu sadiğiniz evinize kitlenmeniz iyi ki başımızı sokacak bir yerimiz var derken sizleri gelecekte nesillerinize bilim ilim gibi kendi yazdıkları tarih felsefe hayal ettikleri sahte kavramlar bir ve tek yola çıkacak istikamet kendilerini bir tanrı bizi deneleri dedirtmeleri bir yol olduğunu şimdiden görmek değil mi.. 

Şimdi başladık oyuna yıl 2015 2016  yazdığım bir yazı son yedi yılın ve gelecek yedi  yılın kabuslar ve geleceğin insanlık üzerindeki zorlu yolu evet işte burada başladı ikazlar insanlık insanlar görmesi için çünkü insanlık şan şöhret çıkarları için halkını düşünmek bir yana kalsın yok etmek için bir avuç yönetimlerin ellerinde kalan halkı ve o ülkenin ülke içinde nefsine tapmış insanlık insanlık nasibi almamış halkını kardeş kardeşi bile birbirine düşüren sadece ve sadece dış güçlere esir ve elamanları ofis boyları olmuş bir avuç insan şimdiki bir zaman diliminde kendini düşünen geleceğini düşünmeyen var olan yapısal insanlar et kemik kan içlerinde bulunmayan beyni yıkanmış plastik yapay akılla nasılda nasıl olacakta bu dünya nimetlerinden yaranacak “yaratan açıkta kalmamaları için dünya dünyayı saran gök kubbeler ,aç kalmamak için nimet ve hikmetler, ölümü hatırlamak için ölümün ikiz kardeşi uyku vermişken” hala bir, bir şeyler ilimle bilimle daha iyi araştırmalar ve gelecek için insanlığa insanlık katacak huzur güven arayışı varken evrende ve de bu dünya siz olsanız da olmasanız da bir sonraki insanlığa “ilk buluşları ateş olacak bu günün teknolojisi de duman”.. 

Bilin saf temiz akıl var oldukça özgürlüğü de huzuru da bulacak, yok benlik var oldukça (özgürlük adı altında ölüm ve kan gölü) (huzur ise ebediyet olacak sansanız da bu dünya orası için cennet olacak) 

Bunların hepsi unutulsa da anne karnında yaşamınızı bilemediğiniz gibi sanal dünyadan gelen nesil bir sonraki durakta burası neresi dediklerinde bırakamadığın dünyada yapmak istediğin yapamadığın yapıp da yaptığına pişman olduğun yer olabilir mi her şeyi orda bıraktın anne karnındaki gibi geldiğin yerde bedenini bıraktığın gibi ve bundan sonra nereye ne şekilde gideceğin gibi olma yeri.. 

Kazanan kim insanlık var olduğundan beri içlerinizdeki maddeleşmemiş şeytan şimdi bıraktın kurtuldun mu zannetme sizlere seçilmiş çok önceden ruhlar aleminden sıra ile elçiler gönderdik nefisine uydun hep ayrıştırdın elçiler ayrıca insanlık için yaratanın ilkelerini ayetler bıraktı biraz düşünerek ne nerede yanlışlıklar var diye sana terbiye ahlak sundu gelecek yaşamı insanlığı anla diye sen ne yaptın insanlık için.. 

Her şey ayeti hatırlattı sana akıl ile düşünce vererek insanlığa hizmet sün diye bununda ayet olduğunu bilmedin sen insan idin kuş akıl değildi onlar bile zikir etti yaşamları için şimdi sor kendine insan, insan aklıyla geldim de ve o akılla geldiğin yere bir bak dünyadaki hak ediliş burada yer tutacak mı bak burada eşitsin orada akıl veren yol gösteren yapmak istediğin yapmak istemediğin kişi ve kişiler yanında mı.. 

Bu yazıları okuduğunuz an yeni yıla girmiş olmuş olacaksınız ama çoban dağlarda olacak şimdi yaptığına bak bir de çobanın yaptığına bakalım önce katır çomar yukarı dağlarda kışı yüksek yerler çok sert geçirecek diye insanlığın doğa ortamını dozdu ve yaban hayvanlar yem yemiş bulamaz diye dağlarda sapanlara kalan otları yerleştirmekte ya siz teknoloji alış verişte sanal dünyanızda pembe hayallerde kulaç atmakta evet çok büyük maddi dünya malı kazandın ama sonuçta evde bir musibete kitlendin. 

Ama yaşam için temizliği hijyeni helal haram gıdalara bir geçmişten beri baksaydın bu gün fırsat fırsatçılara fırsat yolu açmazdın (beden yorgun düştü sebebi sensin çünkü yaşam içinde gözle göremediğin yaşam var seni hasta düşüren o çünkü sinsi gibi yanaşır korkutur korku beden ise savaşçısını kaybeder) korkmasaydın haram helal bilseydin ilke temizliğini bilseydin en iyi aşı ise o virüsü tatman olup beden içindeki yaratılıştan beri gelen bağışıklığının bozmazdın şimdi geçmişten gelen (yaz oradan antibiyotik ağrı kesici ) bedeni bertaraf etmez ve bu gün o aşıyı olmaz hatta musibet bile olmaz hatta aşı bile olmazdı ve olmadığı gibi ölümcül hastalığa hastalıklara çare bulurlardı şimdi sor kendine “sağlık varsa güçler ve küresel güçler de para olur muydu” para olması için sağlık savaş kaos kışkırtı endişe ortam hazırlanırken sizce huzur refah özgürlük için ne kadar zaman bulacaksınız karanlık karanlıktan öte karanlık var olacak zaman içinde olacaksınız.. 

Demokrasi evrensel insan hakları arkasına saklanmışlar hep konuşacak hatta her fırsatta ofis boylar yerleştirecekler ama şunu bilin bu dünya sahipsiz değil bilin bir toplum var var olacak dünya insanı şekilde değişse hatta terör devleti ülkesi de deseler zaman asırlar geçse de (dinler ve ahlak azalsa da) dik duran baş eğmeyen ırk ve ülke Türk ve Türkiye içinde yaşayan insanlık toplumu küresel güçlere dik duracak çünkü şeytan bir ara ülke içine girse de toplumsal insan sevgi kaynağı havası suyu toprağı ile düşmanları ateş çemberine alacak ve insan insanlığı ateşte hamurda pişirip “yaratanın ilkeleriyle sırlayacak” daha iyi sırlanması için ateş içinde dönerken hep kendini üfleyecek üfleyerek şeytanı bertaraf edilerek.. 

Yaşam Dünyası önce “yaratanın evrenine dönecek” insanlık tekrar geçmişleri bilmeyerek ilk ateşi bularak denizlerin Derinsuların kaynadığı dağ taşların yer değiştiği zaman dilimine girilişi ve bu günün ve geçmişten gelerek bırakılan kömür fosil teknolojisi  kontrolsüz zenginlik uğruna doyumsuzluk ve bunları bir amaçla nefis çıkar amaçlı kullanan insanlık ve de  insanlığa ders olarak volkanların patlaması havada uçan canlı ve metal kanatlı kuşların yok oluşu bir işareti olacak. 

Ve de çıkarılan metan gazların her yeri co2 gazların göklerin aşıt denizlerin önceden bırakılan çöp artıkların bir sera örtüsü yeşil vadilerin çöl şehirlerin lüks yaşantısı bırakılan atıklar ve bunların zamanla aşınması yer altı ve örtüsü toprağın 52 mineralleri yok oluşu ve mikro gözle görünmeyen daha önce imalat ediliş plastiklerin artıkları bu asrın gıdalarında kozmetiklerinde kullanılan ve gözle görünmeyen sürtünme ısılarıyla deniz diplerinde balon halimde gazların ve doğanın nem ısı yer üstü maddelerin, maddelerin doğanın “distilesiyle”  ve gene doğanın kutuplarda eksi 100 derecelerde içinde milyon yıl önce bakteri virüslerin ısı ile erimesinden kaynaklanarak doğal  “liyofilizyon” yaparak ve ayrışarak o zamanın  o asrın iyi veya kötü maddeler ayrışarak öncesi ,şimdiki ve doğanın aşılamasıyla musibetlerin ve yeni canlıların üremesiyle ve insanlığa verilen bu nimetler “doğa her an her zaman insanlık için yaratanın emriyle doğaya bıraktığı yeni canlı türleri yok oluşuna sebep olacak” nimet hikmetleri yok eden insanlık ve yaşam için yaşamın  farklı boyutlara girerek ve aşarak ve de  bu günden bu asırdan başlayarak yeniden başlayan farklı dünyasına girmesi ve unutulan insanlık gene gizemli bir işaretlerle tekrar insan var olma yok olma aşamaları çok yakın denmese de insanlık tekrar farklı boyutta üreyecek.. 

Tarih gene sıfırlamayla değişim değişimlere eş alarak yaşayacak sizler sadece 2 metre karede yaşam sürmektesiniz doğa evren içinde bir galaksiler içinde birinde yaşamakta.. 

saklı şifa dağlarda çoban zor yolculuk zor yollu zor işleri zor yerlerde yapmak, akıl ve kuş akıl ve güncel tarih ve zaman ne düşünüyorsun saklı ,her harf satır karışıkta olsa karşı okuyan fırtınalı yaşam hayat kavramıyla boşlukları doldurur daha hastalığı musibetleri evreni gizem içindeki insanlığın çaresizliği ,insan beyni yaşlanmayan sadece bedenin çöktüğü kasların güçsüzlüğü beyin içindeki aklı kullanamayışı düşünceden yoksul zengin gözükse de çaresiz fikir fakiri bölümlerinde kısa alıntılar selcuk uysal çoban saklı şifa 

05 01 2021 

Dar acı dar düşünce bir anlamadan yorum yapmak aynı anlamadan senaryolar yazmak 

İkisi de aynı olan akıl düşünce ne yazık ki  “aslı akıl insanlık için hizmet yerine” sanal görünümle “felaket zincirlerini” sonsuza kadar götürme planlarında.. 

Şimdi de gelecek dünyanın anlatımlarla korkusu inanılmaz aksiyonlar ve diğer anlatımlarda pembe düşler dünyası her iki yolda önce ayrı yollar olsa da bazı küreselcilerin sonunda aynı yola çıkacağını çok iyi bilir. 

Doğanın yapmadığı doğa yapıyormuş gibi kasti çevreyi kirleterek aynı aynanın sanalı insanlık çevreyi kirletiyor doğa dengelerini bozuyor bozuluyor dense de gene aynı ikili yolun sonu aynı tek yol olduğu “her yol Paris e çıkar” tabiri gibi her yol (emperyalizm devleti olmayan küreselcilere çıkartılan yol ve yollar) 

İnsanlık ne neleri fırsat bekleyen ve doğanın ve denizlere atık bırakılarak doğa örtüsü ve insanlık yaşayış tarzı ve doğanın ayrım ayrıştırmalar birleşen bir birkaç hastalık musibetler “felaketler zincirine” girmesi her şey biz insanların elinden çıkmakta.. 

Bakalım bir ve birkaç felaketlerde hemen aç kalma korkularıyla çarşı Pazara koşan insanlık ve sonradan çöplere atılan gıdalar aç olan insanların haklarına tecavüz değil mi neydi insanlık tok olduğun halde aç insanı düşünmedin şimdi gelecek hayatta zengin fakir ayırt etmeden bir musibette ve  tok insanın aç olan insandan ne isteyebilir evet isteyebilirsin ama insanlık paylaşma ve müsrifliği çok iyi analiz etseydi bu gün maneviyat destekleri el ele olacaktı.. 

Evet zengin yatlarla gezmekte seyahatlerde musibet bulaşmasın diye ama orada da rahat olamazsın insan ve insanlığa ihtiyacın var. 

Bakılım şimdi her kez teraziye bir tartıl tam bir senede kaç kilo aldın çöpe gidenleri de yeseydin aldığın kilodan daha farklı kilo olacaktı.. 

Birde şöyle bakalım musibet öncesi satışlarınızla sonrası satış farkı ne kadar derseniz elleri avuçlayıp otururken öncesi bol sonrası dar gelen pantolon  ağınızı düzelterek bacak ,bacak üzerine oturmanız sizce neleri daha , daha gel sinleri çağırmakta.. 

Birde programlara bakalım her dakika bir şeyle yedin hep aç gözle aldın çöpe gitmesin diye yedin hiç komşunla paylaşmadın sizce sağlık ne kadarı pahalıya mal ettiniz.. 

Artık hiçbir şey düşünmez oldunuz parmak ağızda bir el akıllı telefonda bir an ağızdan çekip parmağınızla yukarı ittiniz az önce yemekten kalkan değil bu gün ne yesem ne içsem hiçbir yere gitmediğiniz halde ne giysem.. 

Ama hiç demediniz ki o onlar ne yapıyorlar ne yiyorlar ne giyiyorlar düşündünüz aldınız ola ki düşünmediniz gene kendinize aldınız.. 

Şimdi hepsi olurken masa başındakiler koltuklarında “musibete rağmen” az da olsa ekonomi gidişi iyi olduğu halde (doymak bilmeyenler ) halimiz harap görseler de insanı kışkırtıcı insanlığı arz ve taleplerle insanlığa kışkırtıcı kaos verenler ve de kaoslara kışkırtıcı sözler yaparak ve “musibet te rağmen” halkı ekonomiyi kalkınsın az da olsa “hükümet desteklese de” doymak bilmeyenler ve hangi hükümetler gelse de aynısını yapsa da esnaf ve sosyal yardım alacaklardan önce koşan göbeklerini kaşıyanlar paylaşmaktan nasibi almamışlar ve de doymak bilmeyenler varken bu musibetin bitmesini istemeyen kaç kişiler derseniz içinizdeki nefise bakın ve de dünya malına tapanlara ve bunları yönlendirenler sıra ile merdiven basamak olmuşlar en tepedeki ise her yol Paris’e çıkar olan emperyalizm ve sonrası ise en tepedeki akıl oyunları hazırlayan iki yolun birleşen küresel güçlerin en yakın zamanda ne amaçladıklarını anlayacaksınız…

Devam edecek  

Önceki bölümler Ne düşünü yon saklıda  1/1 1/2 2/1 2/2 

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam103
Toplam Ziyaret1153714
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar7.50437.5344
Euro8.95808.9939
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com