• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

  

  Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın   


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

       "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                                “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"    

   https://www.sakli-sifa.com             sakli-sifa.com          https://www.sakli-sifa.com              

DriveMining şu anda B2B'ye (İşletmeden İşletmeye) odaklanıyor. DriveMiner, sadece elektrikli-hibrid araçlara ve kamyon gibi büyük dizel araçlara monte edilebilir. DriveMining ayrıca gelecekte bir ev sürümü yayınlayacak. Kullandığı FPGA çipi sayesinde farklı kripto para birimlerinin madenciliğine izin veren DriveMiner, çevresel verileri de toplayarak EnviDa Blockchain'e aktaracak. 

DriveMining currently focus on B2B (Business-to-Business). DriveMiner, which can only be installed on electric-hybrid vehicles and large-diesel vehicles such as trucks. DriveMining will also release a home edition in the future. Thanks to the FPGA chip it uses, DriveMiner allows mining of different cryptocurrencies, and will also collect environmental data and transfer it to the EnviDa Blockchain. 


                https://drivemining.io               https://drivemining.io            https://drivemining.io              

  SÜRE %25 / 09 GÜN                                                                                                               

Ön satışımız başlıyor!%25 indirimli EDAT satın alma fırsatı 1 Ocak’tan itibaren herkese açık olacak. Tek yapmanız gereken sale.envidatoken.io adresine girerek yatırım yapmak! Yeni yılda görüşmek üzere 

Our pre-sale is starting! The opportunity to buy EDAT with a 25% discount will be open to everyone from the new year. All you have to do is invest on sale.envidatoken.io on January 1st! See you in the new year…  

Site Menusu
Videolar
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

NE DÜŞÜNÜYORSUN SAKLI ŞİFA 2019 DA DÜNYAYA ACILAN GEDİK 3 BÖLÜM 2 KISIM


NE DÜŞÜNÜYORSUN SAKLI ŞİFA 2019 DA DÜNYAYA ACILAN GEDİK
3 BÖLÜM 2 KISIM

SAKLI-ŞİFA & SAKLI NET TELEKOMÜNİKASYON &SAKLİSİFA-PİRİİWORLD YAYINCILIK BİLGİ AKIŞ KURULUŞUDUR
Bir markadır Metal yaşı 66 Araştırma yaş 51 Yayın yaş 10 yıl
Dergi ,kitap ,gazete vb. gibi yayınların basıma hazır hale getirilmesi, okuyucuya ulaştırılmasına ilişkin hizmetler (teknoloji dijital global iletişim ağları vasıtasıyla anılan hizmetlerin sağlanması da dahil.).Film ,televizyon ,internet ve radyo programları yapım hizmetleri. Sağlık ,kurutulmuş bitkiler saklı şifa bünyesinde araştırma bilgileri sunum hizmetler ve hizmetlerdir ( ISBN

 https://www.sakli-sifa.com   https://www.saklisifa-piriiworld.com

 
Yayıncı personel sayısı 01
Selcuk uysal çoban saklı şifa   

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

                     

Ne düşünü yon saklı 13/01/2022 sayı 2 
 
Yayın 05 05 2013 Tarihi Saklı şifa sırlar kitabin dan giriş bölümünden
“Çoban der ki” Gerçek yaşamak isteniliyorsa her kes işini yapacak
Evren dengesini yakalamak la başlar yaşam hasta olup çare aramak değil hasta olmamak için de hastalığın sebeplerini yok etmek sağlık geleceğini bilmektir.
Evren içinde dünyada ülkeler ,ülkeler içinde her bölgede gerçek doktorlarla görüşme her dilde bilgi sağlık bir tesadüfe ve tavsiyeye bağlı değildir.

Beden ise kendini onaracak şekilde yaratıldı dizayn edildi ..
Akıl ise ilim içinde bilime yönlendirildi bu da aslı işini yapacak kişilere verildi seçilmiş kişilerde sınıflara ayrıldı her kese yön ve ulaşma imkanı sağladı..
Her sınıf bir vesileyle yönlendirirdi görev kılındı

Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamak sadece evrenin dengesini yakalamayan sonradan öğrenmesi bilgi için hazırlanmıştır

Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, (asimetrik hesabi yapamayanlar ) ve mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğunda ve sonradan “aritmetik matematik dersi verilir her ne kadar ders verilse de kendini yok etmek için tasarımlar algoritmalar yazılmıştır” sağlaması ise “o bilen “ aittir “

Akıl filtre edemeyince hücreler yok etmeye başlar erdemlik sabır ile dinlemeyi okuyup öğrenebilen yaşamla doğru yolu bulanlar ise çoğalmaya yönlenir bu da yaşam matematiği içinde ise şimdiki yaşam içinde “şükür nimet hikmetleri “bildiği için yaşamaktadır.

Oda olmaktadır ki
Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil ve hasta olmamak içinde hastalığın sebeplerini yok etmek tir evet bu gün işleriniz bitmeyebilir sağlığınızda ama varsa yarınlar daha çok erken biter güç ise bilgi akışıyla evren gibi genişler nimet hikmetler sağlık ve şifalar birlikte doğar bil ki yarınlar varsa eğer dünya döngüsüyle güneş eşit doğar her insanoğluna.

saklı şifa sırlar kitabin dan giriş bölümünden kısa alıntı.

selcuk uysal çoban saklı şifa 


Ne düşünü yon saklı 31/12/2021 
sayı 1

               Çoban dili ile yeni yıl bir de “son mektubu düşünerek “

         https://www.sakli-sifa.com

Dünya hep aynı her doğuş batışta bir sonraki güne tüm canlılar doğuş kısmına bakar zamanlar içinde atılan tohumlar mevsim göre çıkar büyür yok olarak nesilleri arkasından gelir yaşamları için her sene daha iyi olması için yaşar.

Şimdiki asırda ise “asır demeyelim her yaşam süresi diyelim ”insanlığın iz koyduğu yaşamların yıl  sonunu “15 gün önce mi sonramı ay tutsun tarih konsun ” yıl sonu yer alacağı tarihe bakarak hep yaşam boyunca iyi dilekler sunduk huzur mutluluk ümit özgürce yaşam.

Her insan yaşamı boyunca (yaşamı boyunca da fırsat istekleri yerine gelse bile nefsi dünya malı sarhoşluğuyla kim görebildi ve yanar döner gibi yok oldular ) ve çıkarlar için bir amacı olmayan sadece yıkıma yakmaya gözü kanlı paraya bel bağlamış bel bağlayan kişi kişiler sunmaya devam eder yıl sonu ve hedefledikleri güleri.

Yeni yıl dileklerini bir yandan da yol alırlar insanlığı kan gözyaşları geride bırakarak ve bir yanda devam eder edilmekte olan gün ve o günün eğlencesi ve geçe sarhoşluğu 1 gün için 364 günü unuturlar.

Asıl ise mevsimlerin yer aldı gibi “gün aydınlık çöllerin vadi vadilerin su cenneti yer aldıkları gibi 1 günün duası” ve insanlara insanoğluna sarılması yer alsaydı bu gün dünya insanları mutlu huzur ümit ettikleri güne kavuşurlardı..

Çoban derki dağlara çıkmak öylede olacak mevsimlerin döngüsü gibi 2021 den 2022 geçiş sadece bu gün için duam tüm insanlığı ümit ettiği huzur barış özgürlük çöllerin avare dolaşan insanlığın insanoğluna yeşil vadiye kavuşması dileklerimdir olacak. Çoban sadece çoban 


Diğer bölümler

1/1 1/2 2/1 2/2 ne düşünüyon saklı 
3/1 2919 gedikler
Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam54
Toplam Ziyaret1220180
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.392613.4463
Euro15.178615.2394
ENVİDA TOKEN
 https://www.sakli-sifa.com
DRİVE MİNİNG
 https://www.sakli-sifa.com
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com