• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

SAKLİSİFA PREMİX 44 YILLIK DEZENFEKTE DENEYİM PROJESİ YAZILIMI BİLDİRİDİR.

                                        
   www.sakli-sifa.com www.sakli-sifa.com www.sakli-sifa.com 

                                              SAKLİ SİFA 
                      

                               TR 66-K-001188 İŞLETME  NO 

                                       Değerli Arıcılarımız;          

        Kısa zaman içinde SAKLİSİFA’a gösterdiğiniz ilgiden dolayı sizlere teşekkür ederiz. SAKLİSİFA  PİRİİWORLD tarafından 44 yıllık titiz bir çalışmanın ürünüdür. Ürünümüz, çok özel bitkilerin kombinasyonu ile hazırlanmış bir formül olup firma bünyesinde saklıdır.

    Amacımız,HASTALIKLA MÜCADELE DEĞİL, HASTALIĞA SEBEB OLAN ŞARTLARLA MÜCADELE Bu felsefeyi kendimize amaç edinip, bu  doğrultuda hareket ettik.

      Genellikle kovanlarımızda hastalık başladıktan sonra  mücadele etmeye çalışırız, fakat hastalık bizi yener. Aynı insanların kansere ve benzeri hastalıklara yakalandıktan sonra arı sütü ve propolis araması ve kullanması gibi, aynı nezle olduktan sonra ıhlamur ve nane limon içmemiz gibi, siz arıcıları genellikle arı sütü ve propolis için kanser ve benzeri hastalıklara yakalananların aradığını çok iyi biliyoruz. Halbuki  bizler bu ürünleri düzenli olarak kullansak ve kullandırsak herhalde etrafımızda ne kanser kalırdı, ne kansızlık,nede çocuk sahibi olmak için tüp bebek tedavisi gören gençler olurdu.

     Budan dolayı bizde hastalıkla en başta, yani kovanın hazırlanmasından , peteğin kovana koyulurkenki şartları steril etmek amacımız, doğası gereği her yerde bulunan ve çoğalmak için fırsat kollayan virüs ,bakteri ve mikropları ortadan kaldırmayı amaç edindik. 

                                   ARICILIK ANTIVAROVA 
                         
BİT, PİRE ,KENE ,TÜM  HAŞARELER 

              ANTİBAKTERİYEL ANTİVAL VİRÜS ,ANTİBAKTERİYEL BAKTERİLERİ

                        ANTİFLOGİTİK İLTİHAPLARI ,DİRANTİMİKOZİT MANTARLAR

 

            www.sakli-sifa.com 

                                            SAKLİSİFA

                                         Antibakteriyel 

  Saklisifa tamamen doğal yöntemlerle ü­retilmiş içersinde canlılar için zarar oluş­turacak hiçbir kimyasal bulundurmayan etkili bir antibakteriyel-dezenfektandır. saklisifa kullanım amacı oldukca geniş­tir, yani bakteriler tarafından oluşturulan reaksiyon sonucu bozulmasını, kokması­nı istemediğiniz her yerde kullanabilirsi­niz.

   Bu amaçla kullandığımız bazı alanla­rı örnek olarak anlatmak istiyoruz. Anti­bakteriyel özellik taşıdığı için ilk olarak e­kipmanlar üzerinde, daha sonra da kade­meli olarak kovan içersine, kovan içersi­ne konan peteğe, en sonunda da resim­de görüldüğü gibi arı üzerine sıkmak ko­şulu ile denemeler yapıldı. Yapılan bütün bu denemeler sonucu olarak kullanılan kovan ile kullanılmayan kovan arasındaki gelişme gözlemlendi. Kullanılan kovan­larda arının kovan içersine ilk konan pe­teğe 2 saat gibi kısa bir sürede bal ve polen taşımaya başladığı görül dü. Arının üzerine sıkılmasına rağmen arı başka zaman sıkılan kimyasallardaki gibi huzur­suz değil, oldukca sakindi. Sıkılan kovanlarda petek sayısı sıkılmayanlara oran­la yaklaşık 2 katı kadar olmuştu ve sezon içer­sinde kovanlarda hastalığa rastlanmadı.

   saklisifa  sıkılan yerde suyun dışında başka herhangi bir kimyasal sıvı ile yıkanmadığı sü­rece 6 ay gibi uzun bir süre etkisini göster­mektedir.

Bir başka kullanım alanı: Profesyenel o­larak ırk kanaryası ve muhabbet üretimi ya­pan yerlerde, kokunun yani kuşların mama­lıklarından döktükleri mamaların çürümesi sonucu ve dışkılarından çıkan kokunun gide­rilmesi amaçlı püskürtülerek kullanıldı, içer­deki kokunun nerdeyse yok denecek kadar a­zaldığı görüldü.

                                          SAKLI ŞİFA 

   Yine aynı şekilde kuşlar için yapılan mama içersinde mamanın kabartılması sırasında kullanıldı, mamanın o sıcak havalarda normalde akşamına ekşimeğe başlaması gerekirken bu sürecin daha da uzadığı görüldü. Kuşlara verilen su­yun dezenfektesi için kullanıldığında sonuç yine tahminimizden de başarılı idi. Çünki suluk ağızlarına düşen mama ve yem kırıntıları suyun çok çabuk bozu­lup kokmasına sebeb veriyordu.

   Saklisifa  anti bakteriyel özelliğinden dolayı suyun bozulup kokması en­gellenir.

Saklisifa ortam dezenfete işlemindede rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün­dür.100’ den fazla bakteri ve virüse karşı etkilidir.

   En büyük özelliği doğal olması insan sağlığı ve hayvan sağlığı için zararlı madde içermemesidir.

 Saklisifa bunun gibi daha bir çok alanda rahatsızlık veren konuların gideril­mesi ve dezenfekte edilmesi için kullanılabilir. 

                              AMERİKAN YAVRU ÇÜRÜĞÜ 

Hastalığa Bacillus Larvae denilen bir  bakteri sebeb olmaktadır.Çoğunlukla işçi  arılarda bazen de erkek ve ana arıdada lavalarda görünür.Larva çürür ve kokmuş et veya balık kokusu verir.


                                AVRUPA YAVRU ÇÜRÜĞÜ 

İlkbahar ve yaz aylarının başında görülür.Hastalığa Bacterium Pluton ve Bacillüs Alvei adlı bakteriler sebeb olur.Larvalar önce c şeklini alır daha sonra rengi griye doğru dönüşür.


                                        SEPSİSTEMİ 

Hastalığı yapan tek hücreli bakteridir.Bakteri nemli yerlerde ve pis sularda bulunur.Bulaşma teneffüs yoluyla olup,oradan kana geçer ve çoğalır.İfraz ettiği zehir nedeniyle arı sütü gibi beyaz bir renk alır,kokar çürür.Ele alındığında tutulan yerden kopar ve dağılır.Hastalıklardan korunmak için arıyı güneş ışığı alan ve pis sulardan uzak tutmak gerekir.
 
                                          PARALİZ   

Hastalık porselen süzgeçinden bile geçebilen çok küçük bir virüs tarafından meydana gelir.Bilhassa ilkbaharda görülür.Hasta arı zayıf ve güçsüz olup,kovandan dışarıya kendini sürüyerek atmaya çalışır.His duyguları körelmiştir.Dokunulduğunda jafif bir hareket meydana gelir.Hastalanan arı ölmeye mahkumdur.İlaçla tedavisi yoktur. 
 
                                         AMIBİASE   

Hastalığı bir amip yapar.Arının mmalpigi borularına yerleşip çoğalır.Kendi zararından başka pis kokulu bir ishak meydana gelir.Hastalık daha ziyade değişik yemlerle beslenme,kötü kışlatma ve durgun sulardan bulaşır.Tedavi yerine hastalığı meydana getiren unsurlara dikkat etmek gerekir. 


Arıların güçlü olması,koloninin verimini artırır ve güçlü  koloniler birçok hastalıkla  mücadele edebilirler.Kovanların hazırlanmadan önce küf ve mantarlardan arındıracak yöntemlerin uygulanması peteklerin yine mantar ve  küf  oluşumunu engelliyecektir.Küften,mantarlardan ve bakteriden arınmış kovanlar daha güçlü ,verimli olurlar.


HASTALIKLA MÜCADELE DEĞİL, HASTALIĞIN OLUŞMASINA                     SEBEB OLAN KOŞULLARLA MÜCADELE OLMALI


 SAKLİSİFA ARICILIK DEZENFEKTE                               

 PREMİX1  /116                                                                                                     

 SAKLİSİFA ANTİBAKTERİYEL DEZENFEKTE                      

 PREMİX2  /116                                                                                                

 SAKLİSİFA  ANTİVAROVA DEZENFEKTE                            

  PREMİX3   /116                                                                                                        

 SAKLİSİFA SERA MANTARCILIĞI  DEZENFEKTE              

  PREMİX4 /116                                                                                                         

  
 SAKLİSİFA UZUN KORUMA DEZENFEKTE                                         
                                     PREMİX5  / 116                                                                                                               

                  
 SAKLİSİFA  
ÇİFTLİĞİ DEZENFEKTE                          

 PREMİX6  /116                                                                                                                                                                          

  SAKLİSİFA TÜM KAPALI ALANLARDAKİ DEZENFEKTE        

  PREMİX7 / 116                                                                                                                                                                      

  SAKLİSİFA SOĞUK HAVA DEPOLARINDA DEZENFEKTE      

   PREMİX8  / 116          

         premix12345678@gmail.com                          

             Bütün  Ürünlerimiz


T.C  Tarım  ve  Köy  İşleri  Bakanlığı 

                   Onaylıdır.

            TR .66.K.001188 

           Bütün Ürünlerimiz                                          

T.C Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık

      Genel Müdürlüğü Tarafından.
               
                  Onaylıdır 

 

  Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.

  Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır..

  Doktor  diyetisyen ve herbalisler tarafından yetkili eczacılar güvenilir,yaninda bitki aromatik okul mezunu veya kimyager çaliştiran, izni alınmiş aktarlar tarafından güvenlı şekilde kullanılmalıdır.

  Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki,  mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece  bu eylemi gerçekleştiren kişilerin    sorumluluğundadır.

  Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.


                                                                   saklisifa@gmail.com

                                                                   premix12345678@gmail.com
            
                                                                   saklisifapiriiworld@gmail.com

 
NOT:KAN BİLGİLERİNİZİ BİLMEDEN BİYOKİMYANIZI TARAMADAN,ARAŞTIRMACI DOKTORUNUZA, AKTARLARA DANIŞMADAN BİTKİ VE BİTKİ TÜRLERİNİ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLMEZ.


 
Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam96
Toplam Ziyaret1211217
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com