• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

NEDEN DÜŞERİZ BATININ GELİŞİ BU DÜNYAYLA VE ZAMANLA BARIŞMA

  https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Batının gelişi / Bu yazı bu Dünyayla bu zamanda gel barış Bu dünyayla bu zamanla nasıl barışayım Dünya adaleti şok edici karar verir  ,zoraki hakki duvara dayıyor, Yalan açık yürüyor Başa çıkılmıyor doğru yalan almış  başını gidiyor ,Nasıl barışım bu dünya bu zaman..

Hala bir yer arıyor kışkırtıcı duruma sokmaktalar kaosular gene sahnedeler şimdi bir dağdan çoban sormak isterim önce adalet nedir ,bir insanı yanlışı  doğruyu bulmak değil mi bu dünyanın yasası.. Mesleğin ..  

Şimdi sorarım şimdiki ay ne ayı ramazan oruç ayı oruç ne sence “yanlışı doğru yapmak mı “dünyaya gelen 127 000 peygamber var geldiler gittiler her gelişleri gidişleri yaratanın ikazları 25 peygamber 2 Salih gönderilen peygamberler ve son olarak 4 hak kitabi hak kıldı ve son olarak şimdiye kadar gelen peygamberlerin yazılı olarak toplanarak “son kitaba kondu bu da kuranı kerim” ve içinde yaratanın adaletleri ayetlerle yazılı ve bir yaşam adalet kitabi..

Sizlere bu dünyada ceza kesmiyor sadece ikazlar veriyor bunları okutun anlatın yanlışı doğruyu söyleyin sizler mükellefsiniz der bir ayette..

Sen ( evrensel demokrasi insanlar hakkını savunanlar ) ne zaman oldu da” kurandan alınan insan oğluna ikaz edenleri anlatımları “söylemleri insan hakları deyip dava açabilirsiniz somut yok sadece sanal olarak düşüncen “aslını anlatan geçmişten gelen ikaz eden kuran” ( insanlık yanlış yapabilir yanlışı doğru görür doğru yaptığını yanlışı ) “ ikaz eden birileri yoksa sucu kim işlemiş olur” (bunun bile ayeti var oku) sen insan haklarını savunan hangi ülkede yaşamaktasın ve kimin için çalışmaktasın kim kimlerle iş birlik yapmaktasın senin 11 ayın var kanunsuz kanunlar yapan çıkar için karda yürüyüp iz belli etmeyen kanun dış çıkar ağızdan çıkan kulağın duysun.

1 sultan ayı nefis terk etme ayındasın bu bir tercih ayı temizlenme ayı   birilerini ikazları hatırlatmayla doğru yola söylemesi cezası bile bu dünyada yok ve bir devlet memuruna dava açan bilsinler ki sizlere cevap yanlış doğru doğru yanlışı başka yönlere çeken ve aslı ötekileşmeye yol açan adalet kanununda ceza dağ adaleti adalet için savaşan resmi cübbeni almak cezasıdır..

Çünkü sen yanıttın belki bir ilahı güç gelecekti sen kışkırtmayla engelledin aslında birilerin ağzıyla gittin bu yola senin ve senin gibiler “akılla yanlışı doğru yola götürmek değil” bedeninle (nefise gömülmüş akıl çalışmakta )  Bu tavrınla yanlışı bu ayda göremeyecek. .

Evrensel demokrasi diyor insan hakları diyor aklınca ceza kesiyorsun..

Bu yaşamımızın inanç kanunu içinde “YER ALAN ANLATIN “bu konuşma ve hutbe bir anlatım “ŞEKLİ TOPLUMA” kaos çıkarcılar ise yeri geldiğinde (özgür kendini anlatım ifadeler) der yeri geldiği zaman çıkara göre dön de dön birileri de destek verir..

Nasıl barışayım bu insanlık haline..

Hutbe: Allah yaratan Tanrı evlerinde verilen camide, cuma namazından önce ve bayram namazlarından sonra minberde okunan dua ve verilen öğüt.

Karşı koyan ise devlete karşı gelenlerdir ve dış güçlerin hain askerleri ve esir esaret içinde yaşatmak isteyen ve toplumu isyana getirenler içinde insanları kışkırtmaca ve öğürt kurma da yer alır..

Hz Lut peygamberin a sırlarda bir kavimi çöküşü beddua duası ayeti bu güne has oku öğren...

Hz Nuh peygamber tufanlara oku bu güne has öğren.

Hz İlyas peygamberin musibetlerle savaşı bu güne has oku öğren..

Hepsi ibret..

saklı şifa sırlar kitabin dan inanca göre anlatımlar, neden düşeriz bölümlerinden kısa alıntı.. selcuk uysal çoban saklı şifa

 

 Neden düşeriz İnsanlık olmak veya olmamak insanlıktan beri gelen fısıltı

Kulağına gele fısıltıdan korkma gelen fısıltılar sadece korkuları yıkmak için çırpılmışları ve kaçarken ayak sesleridir. 

İnsanoğlu bir günde iki hamle yapar zamanlar için de vakitlerde bir birine çakışmayan sözlerle ifade eder kısa yolu tercih eder “sen kaybedince ben demiştim” diye vakit zamanlarında yaşar yarısı da “sen kazanınca ben zaten biliyordum” diye yaşamaya devam eder.. 

İşte ondan ki Kulağına gele fısıltıdan korkma gelen fısıltılar sadece korkuları seni yıkmak için çırpılmışlarıdır. 

Yaşam savaşını kazanan her zaman en güçlü yada en hızlı olan değildir er yada geç kazanan kişi kazanabileceğini önceden düşünen kişidir başarı ise istenmediği yere gelmez saklanmış anahtarı bulmak en kısa yolu ise "yaratanın doğruluk ve ilkeleridir" o her kapıyı açar. 

Bilin ki bildiğin biliyorsunuz dünya her zaman güneşli ve gök kuşaklı değildir.

Senin nasıl düşündüğün insanlığın umurunda değil beden içinde maddeleşmemiş iblis sana diz çöktürecek ve eğer ona izin verirsen seni orada tutacak. 

Sen ben yada hiç kimse yaşam ve yaşamın hayat kadar sert vuramaz fakat önemli olan hayatın sana nasıl vurduğu değildir. 

Önemli olan senin aldığın yaşam darbeler ,darbelere karşı ilerleyebilmektir ne kadar darbe aldığın ve yaşamda ilerleyebilmendir her seferi bir tecrübedir.  

İşte böyle kazanan olursun acı geçicidir acı bir dakika, bir gün hatta bir yıl sürebilir fakat acı sonunda dinecektir ve yerini bir başka bir şey acının yerini alacaktır. 

Bilin ki eğer vazgeçersen bu sonsuza kadar sürer çok küçük bir hata demek istediğim yarım adım erken ,ya da geç attığında başarımıyım başaramam çelişkiler yerini alır ama inancınla imanınla kendi güveninle başaramayabilirsin “yarım saniye yavaş ya da hızlı tereddüt ise başarıyı yakalayamazsın” içindeki enderindeki korkusuzluğu elde edişin yetişmişliğin santimetreler bize etraftaki “hak hakikat ilkeler ve adalet ” her şeyde gerekli oluşu ise cehennemden kurtuluşundur. 

İşte yaşam hayalindeki “bir hayalin var” ve onu koruman gerek insanlar bir şeyi “yapamayacağında sana da yapamayacağını” söylerler kulağına fısıldarlar, eğer bir şeyi istersen “hak hakikat ve adaletle” al bu kadar basit “tevekkül de” sakın hata yaparım yapmaktan ve korkma içindeki doğruluğun hak hakikat yolunu açar. 

Şunu da bil ki gelecek vakitlerde senin için yapılacak işler hayırlı değilse her zaman kazanamazsın “o bil ki yerli yerine koyandır” fakat yenilgilerin kararlarını değiştiremezsin farklı bir şey yaparak yeniler her defasında yapabileceğine inanmalısın olabileceğini söylese de olamayacağını söylese de genellikle geleceğin neslin için “o “ haklıdır zaman vakit geldi mi "ol der" 

İnsan oğlu yaşamları değişiktir kimileri dünya malına tapar kimileri sema yolunda ilkeleriyle doğru yolda yürür çünkü bu bir terazidir diğer yaşamlar ağır bassa da “nefsin başkaları” gibi havalı olmak istediğin kadar istemiyorsun isterse bazen de başaramama korkusuyla ” uyumak istediğin” kadar başarmak istemiyorsun (en derindeki korkularımız aslı ise zayıf değildirler en derindeki korkularımız gücümüzün ötesindedir) işte bu yol başarı yolun başlangıcıdır. 

Bak yarın gene güneş insanlığa eşit düşecek kararı sen verse de iyi kötü oluşunu insanın elinde olacak kararları ne kadar sen versen de yaşam sağlığını kaderin belirleyecek kader yolu ise inancın imanın tevekkülün doğruluk ilkelerin elinde olacak.

Bu bizim ışığımızdır bizi korkutan karanlığımız değildir derine inmelisin ve kendine sormalısın kim olmak istiyorsun sen neyin mutlu ettiğini kendinde bulmalısın diğer insanların kulağına derince ses gelmesinin bir önemi yok bir tercih yap, sadece karar ver. 

Ne olacaksın kim olacaksın ,bunu nasıl yapacaksın neden olmasın neden hayatta her şeyin en iyisini yapmayayım ben bir neden görmüyorum neden, neden yapamam la (bir birilerin sayesi aramak) yerine neden "senin kendi sayende" olmasın başkalarından fazla "ilke" gücün var "o sana" yeter.. 

Önemli olan yaşamda dedik senin ne kadar sert vurduğun değil, önemli olan nasıl vurulduğun ve buna karşı ilerleye bilmendir geçmişi hatırlaya bilmen ve bilmektir her seferinde tecrübedir. 

Ayağa kalk ve asla pes etme burada kalabilir ve kendimizi harcatabiliriz harcatabilirsin ya da savaşarak ışığa ve sağlığa geri dönersin imanla, hakla, adaletle cehennemden tırmanarak çıkabiliriz çıkabilirsin her seferinde bir santim tırmanarak her an tecrübeyle her an mümkün. 

İşte ondan gene başarının başlama çekirdeğindesin noktası ve hedefin işaretidir galaksi içinde güneş sistenim de tüm canlılara eşit doğacak güneş.. 

Bil evren içinde milyarlarca galaksiler vardır bilinmeyen bilinemeyen evrende gök kubbelerde galaksiler gibi evrenler de olabilir ondan ki insanlık evrenler içinde gözle görünemeyen canlı varlıklar ise büyüklük veya küçüklük ve ya zenginlik fakirlik daha si ise güçlü güçsüz bil ki senle eşit sayılır üstünlük ise iman ve inançtır “o sana” yeter manevi üstünlük sayılır ve ki yazılmayan nasip rızık “o ışık” doğuşu da kapına gelen de “o “göndermiş tır yarınlara zamanlara ve vakit ise güneşin ilk düştüğü eşit düştüğü insanlığa ve canlılar eşit düştüğü andır.  

Ne olacaksın bunun için ne feda edeceksin yaşam dünyasında önce teraziyi görmelisin görmeyişin veya görmek istemeyişin ondan başarılı olamıyorsun çünkü yorulduğunda pes ediyorsun yaşam felsefeler var ” tarih ve matematiğin iyi değil” bu doğru çünkü sen hiç matematik tarih çalışmamışsın tarihte yaşanan aklı okumamışsın ve ezbere dalmış şiirde iyi değilim dersin  “çünkü daha önce hiç şiir yazmadın ezberleyerek hayat yaşamı kopyalamışsın ama (aslı ise doğuştan yeteneklisin “töre kültürün inancın tevekkülün “le sadece gizli yeteneğini) sadece anımsamak ve hatırlayarak çalışarak geliştirebilirsin sadece hatırlamak ve doğru yolda ilerlemek her adım sana verilmiş çekirdek içinde beyne yazılmış hayat şifrende.

İnancınla eğer başkalarının yaşaması için bir şeyler yapmıyorsan, vaktini boşa harcıyorsun ve pes ediyorsun devam etmek için acıya katlan zaten acı çektin, zaten yıprandı bunun karşılığını al marifet birinciyi geçmek veya güçlüyü yenmek değil insanlığı görmek insanoğlunu görerek insanlık sonunda görecek hak hakikat ı anlayacak anlayarak acı dinecek.  

Bil ki bilinmeli ki eğer senin için neyin değerli olduğunu “inancınla ve tevekkülünle” biliyorsan git ve onu al “yaratan” her zorluklara rağmen her kolaylığı açar istekli ve doğru yolda olman gerek ve hedeflerine ulaşamayacağın için hiç kimseyi suçlayamasın (her kes sayeler altında yaşatmak ister) ve (kin nefret ise kendini ateşe atmak gibidir ele alınmış kora benzer sadece kendini yakarsın) bu güne kadar yaptığın inançlarına sırt çevirmiş olursun. 

İşte bunu korkaklar yapar ve sen korkak değilsin sen onlardan daha iyisin ve güçlüsün “her gün dolan iman şarjörlerin” var bir eksilmez her gün yeni bir gün her an yeni bir an öyleyse git ve onlara kim olduğunu göster imanla, hakla, hukukla, adaletle.

Şimdi ne yapacaksın çünkü sınırlar korkular gibidir sıklıkla sadece gördüğün bir illüzyon dur başarı iki elin avucu içinde, aklında ,kalp vicdan la doğru yolu bulmaktır semaya acılan ellerin sema ordusu içindir etrafın yer altı yer üstü doğun batın "Turan sema ordusuyla dolar".. 

Çoban der ki.. Her türlü oyuna hazır sandıkta duran iman gücü şarjörler siyah ve beyaz inçiler gitse de imanla asılıdır, duvarda “Zülfikar ilmin bilimin keskin gücü”.

Tevekkülle inanır aldığı her nefes, borç olduğunu, insanoğlun nesli için vatan bayrak halkı için saklar (bilir birileri maske katmış şeytanlarla savaşır) çoban vereceği son nefesini fragmanı hiç olmamıştır hele şiir hiç bilmez, hikayeler hayatı boyunca dinlese de şu anda ensendeki bir son nefessi aslı gibi ürperirsin çobanın son destanında. 

Çoban der ki ..Korkarsan başı beladan kurtulmaz ,gözlerin bağlanmış çözemezsin ipe vurulmuş ellerini esaret içinde kalır soyun oğuzların Cengizlerin Osmanlının son kurtuluş Atatürk’ün bırakılan toprakları gözleri bağlamış ezilirsin her değişik fikirlere kapılırsın pembe dünya dan çıkamazsın. 

Çoban der ki Kuramazsın obanı, korkusuzca akmaz ise kanın dikemezsin al bayrağını, sonra ararsın vatanını düşünmüşün 65 yıl geçmiş atalarımın asil kanlarını ve gelecek neslimi düşünerek kazanmışım, “yer altındaki Turan sema ordusunu “asil kanı son kanda olsa bilirim ilk kan doğacağını ve dünyanın son kanı olacağını bilmezler bu vatana bu bayrağa mazlumları koruyacak dikilecek sancaklara “kefenle çıktığımızı” (gayri sonrasını şeytanı oyun kurucular ) düşünmesini ..

Çoban sadece selcuk uysal Çoban saklı şifa 


                 Manevi cesaret iman ve hak her şeye yeter 

                        İnandığına inanmak  her şeye yeter..   

                                        Çoban sakli şifa    


     BATININ GELİŞİ BU DÜNYAYLA VE ZAMANLA BARIŞMA

Batının gelişi / Bu yazı bu Dünyayla bu zamanda gel barış Bu dünyayla bu zamanla nasıl barışayım Dünya adaleti şok edici karar verir ,zoraki hakki duvara dayıyor, Yalan açık yürüyor Başa çıkılmıyor doğru yalan almış  başını gidiyor ,Nasıl barışım bu dünya bu zaman..

Mertlerin hayatını namertler yiyor. Şerre göz ihanette göz kapatıp ,Çakallar kendine şah diyor ,iyilikler iş görüp ,pislikler bu işleri yalanlarsa, Bu dünyayla bu zamanla  nasıl barışayım.

Yürekler soğumuş olmuş buz gibi namus çiğneniyor bir sakız gibi 10 yıllık gelini perhiz kız gibi telli duvaklı götürüyorsa... Nasıl barışayım bu dünyayla ve zamanla ,

Maske takmış şeytan kişilerle , Aksakallı elinden evinden ,yurdundan vuruyor ise...Çakal ,akbabalar ,leşlerle başa çıkılamıyor ise biz bu yaşamla…. Nasıl barışayım bu dünya ve zamanla,

Aşıklar yazmış şiiri Mecnunlar şokta…Erkek, erkeğe nikah sağlıyorsa kadın kadına nikah bağlanıyorsa Nasıl barışayım bu dünya ve zamanla..

Bakışlar olmuş hayret dese de…Bu kadar nüfus olan millet, olan biteni durup sabrediyorsa hala Dehşet tir Dehşet....Kadınlar erkeğinin sözünü takmıyor tutmuyor ise ,Erkek kadınının, kadınına yüzüne bakmıyor ise insana insanca bakılmıyor ise  dünyada ki canlılara eziyet ediliyor ise ,Nasıl barışayım bu dünya ve zamanla… .

 Dünya bekler sabırdır…sabır ile.. NUH Peygamber gelsin tufanlarıyla…..

Kalp mahpushaneye dönmüş ise sevgi saklanmış, serkeş deveye dönmüş ise. Bu akış hala onlardan önlenemiyor ise, bu akışın içine girmek niye …Nasıl barışayım bu dünya ve zamanla…

Barışık değilim bu zamana ve dünyaya İnsanlara verirsin elini beş parmağını toplayamazsın bir parmağını …Bilmezler ki ve vermezler beş parmak ses getireceğini bilmezler. Hep isterler köle olmanı hiç vermezler gönülce ve sevgiyi…Nasıl barışayım bu dünyayla ve zamanla.

Dünya hiç değişmedi değişen sadece insan, Değişen insanın içindeki doyumsuz nefis nefsi hâkim olmak sadece yalanı bırakmaktı onu da sermaye yaptılar.  Nasıl barışayım bu dünyayla ve zamanla …

Kimse demez her kez gelip geçici şan şöhret hırs hep öndekini geçme hırsı, ağacı taşlamak gibi şimdi desem ki sana…Doğruyu söylesem de senin yanlışını söylesem yerdeki taşla taşlarsın beni…Nasıl barışayım bu dünyayla ve zamanla…. 

Hayla Çoban sakli şifa Her kez bilseydi kendi sürüsünden mesul anlardı Çobanlığı üç beş kuzuyu güdemeyen çıkar ortalığa viran kesilir. Çünkü korkaktır, sadece güvendiği yerde Çakal kesilir…Kesildiği yerde bilmez Karga gibi bir ağaca çıkartırlar ağzına lokma verirler aşağıda tilki gibi beklerler…Çünkü onlar av partisinde olduğunu bilmez...Yedirirler mi sana o lokmayı……Şan şöhret uğruna satarsın vatanını…GEL NASIL BARIŞAYIM BU DÜNYA VE ZAMANA  

                 “Dünyayı değiştireceksen önce kendinden başlamak gerek”                                               

                                        (Dağlarda yanız kalmak Düşüncedir)        

                                                         Çoban saklı şifa.            

             Korku bir illüzyondur, sana sadece gizlenmiş görüntüleri beyne işlerler        

 

           Sonradan korkuturlar, bilirsen eğer, korkunun korkusu korkusuzluk bilirsin,   

                        Cesareti varsa eğer tattırırsın özgürlük nesline zaferi… 

Söylerler Çobana alırsın başına bela…Çoban der her kes başına bela almamak için ağzınıza bant, gözünüze bant, elinize bantladılar mı, sevdiğini kucaklayamazsın, göremezsin sevdiğini, öpemezsin sevdiğin ataların elini, korkuyor korkutuluyorsan eğer, bulamazsın huzuru, imanı, duyamazsın, ezanı, koruyamazsın vatan bayrağını askerini, polisini, önderini, göremezsin önderlerini, seçemezsin halkından birini…

Seni, korkuturlar ilizyonla,6 göz misali, oynatırlar, filimi, başa sararlar, ayılmasan, bil ki neslini, tanıyamazsın çocuğunu, bilmez töresini, kültürünü, atasını, bilmez elindeki serveti, gelecekte olur şimdiki reşit olan diş dünyadaki çocuklara esir, unutmuştur korkusuzluğu, unutmuştur, asıl kanı, unutmuştur, imanı…

Çoban ondandır, korkunun, korkusu, korkusuzluktur, bilir, büyük konuşmaz bilir başını kaşıyacak kadar uzatır tırnağını…Bilir istişareyi, bilir, benden sonra gelecek, çobanı, Ağzı vardır çok konuşmaz, ona hakareti, kinlenmez, nefsi için savaşmaz, bilir nesli için halkı için vatan bayrak mazlumları korumak için Allah için savaşır ı.

Sen hala neslin için uyuyorsan eğer ya psikolojik savaştasın ya da üç kuruşa satılmışın, her kes de kan, kemik var, korkuyorsan eğer, korkusuzlukla çıkar göğsünü siper ette gel.

Çoban her türlü oyuna hazır ama siyah, beyaz inçiler bitse de. İmanla asılıdır, duvarda Zülfikar. Tevekkülle inanır aldığı her nefes, borç olduğunu, İnsanoğlun nesli için vatan bayrak halkı için saklar bilir maske katmış şeytanlarla savaşırken vereceği son nefesini… Fragmanı hiç olmamıştır, Hele Şiir hiç bilmez, hikayeler hayatı boyunca dinlese de şu anda ensendeki bir son nefessi aslı gibi ürperirsin son destan ….

 Korkarsan başı beladan, çözemezsin Oğuzların iplerini, Cengizleri gözlerini, Osmanların ellerini…

 

              Kuramazsın obanı, korkusuzca akmaz ise kanın dikemezsin al bayrağını,

                                                   Sonra ararsın vatanını.    

 

           Düşünmüşün 61 yıl geçmiş atalarımın asil kanlarını ve gelecek neslimi.

                                 Düşünerek kazanmışım, asil kanı son kanda olsa,

                           Bilirim ilk kan doğacağını ve Dünyanın son kanı olacağını.

                                  Bilmezler bu vatana Bu Bayrağa kefenle çıktığımızı.

                                                     Gayri sonrasını sen düşün…

                                                         Çoban sadece Çoban 

                                                             Çoban sakli şifa                      

 

HASTALIK SADECE AKILDADIR.HASTA OLDUĞUNDA PES ETMEDEN ŞİFASINI ARIYABİLİRSİN.HER ŞEY KENDİ İRADENDEDİR UNUTMA. 

 

 

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam96
Toplam Ziyaret1209677
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar12.650712.7014
Euro14.269314.3265
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com