• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com                            

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

          https://www.sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com   https://www.sakli-sifa.com
Site Menusu
Takvim
İdeal Minir ve sür kazan
https://www.sakli-sifa.com 

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com
Bitmeyen akü aparatı
https://www.sakli-sifa.com
Sanal kripto
https://www.sakli-sifa.com


 https://www.sakli-sifa.com
Arwen
https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com


https://www.sakli-sifa.com 

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.comAkıllı yağ
https://www.sakli-sifa.com
Gitmek mi zor kalmak mı zor Bitermi bitmez saklı-şifa

 

 

Biter mi bitmez meraları korumadıkça koyun bile zehirli otu bilir, İşin garip tarafı yer altı dolu zenginlikle ve refah yaşamak ta yer ve ulusları varken başka ülkelere göç etmek bir garip tarafı da zenginlikleriyle uluslarını başka şirketler tarafından satılarak ülkelerini satmak ülkelerini teslim etmek o ulusun ve dünya insanına bir garip gelmiyor mu..

Kuyruklara bir birkaç baş uygulamışlar ver yansın ben ben diyerek bir birlerini yermişler. .Biter mi bitmez böyle bir yazılım..

Sizlerde kendi algoritmalarınızı aralara ekleyin bir ayrı dilde yazılımını yapa bilirsiniz.

Çöllerdeki çukuru görememende cehennem kapısı gibidir, bataklığı görende su birikintisi dersin bezende göz boyası yaparlar ama bilin ki arkası derin balcık çukurudur bilin amaçlarına adım adım yaklaşmaktır yıllar asırlar önce atılmış temkinli adımlardır.

Öyle gösterirler ki çağıl bile anlasın der gibi dir ler işte ak yoğurt çalmış uslu bir çocuk zannetsinler ki algı yaratırlar aslı ise çok kollu çok kafalı eçiş bücüş şekli dir.

Evet bazı şeyleri basit gösterseler de altı çok amaçlıya yatan plan içinde dir, planlayıcılar planlayıcı aynı tezgah üzerinde oyun kuruculardır ,bunlar yer mevki için din ırk kimlik gözetmeksizin kendi halkını yiyecek yok edecek şekilde yaratılmıştır...

Tüm ulusların insanlığı tek yaratana ait oluşları bildikleri halde kendi benlikleriyle başka insanları çok başlı canavar zannedenler, aslında içlerindeki insanları çocukça kandıran şirin gözüken eçiş bücüş ler dir..

Gelecek çok vahim mevkidir.. Dünyada sadece seçilmişler gelir, eçiş bücüşleri yok etmek için "ulusun halkın seçilmiş gelenlerini de " basit oyun ,eylem ,kışkırtıcı ,kaos la ,yıkmayı beceremeyenler başka kanlı oyunlarla yok ederler..

Göstermelik görüntüler olsa da sanki düğün varmış ateş çemberi etrafında ateş dansı yaparlar ve havai fişek atarlar arkasından zil çalar oynarlar..

Güzel insanlığı insanları çıkar için yok sayanlar bunlar sevgiyi hiç anlamazlar..

İyi kötü kötüyü iyi ederek şirin mi şirin gözükürler şekilden şekle girerek yaratanın yaratmış olduğu insanlığı yok ederler bazen de yanlışlık oldu pardon derler çünkü korku sarmış korku salmıştır ecic bücüş korku insanlığadır düşün bu kadar ölümden korkuyorsan maşanın ucunda kendini ateşe atmak ne..

Ama bilinki herkesin zaman perdesindeki kıyam yakındır.. Çok uzun zannet sende her harfin yazılışı son koyduğun harf gibi son çıkan sözlerin gibi son gördüğün görseller senin değişimi anın gibi ,çünkü nelerin getireceği an gelişler daha yazılmadı..

Yazılmadı ama insan insanlık nefsi için her türlü çıkarı yapan yaptıran maddeleşmemiş benlik le iblisle sofraya bir oturur ve maddeleşir.

İçimizdeki birlikle yaşan toplum uluslar insanlığa soru sorsa biz nerede yaşıyoruz deseler büyük ulustakilere orta doğuyu ve ulusumuz nerede deseler çoğu bilmez..

Sanki bir arka mahallesiymiş gibi gösterirler halkına ve kendi geleceklerine aşılar buraları der bizim yerlere düşmanlar istila etmiş der dedirtirler.

Şimdi o büyük ulustakilere güçlü dedikleri ulusta yaşayanlara söylesen nerede gene bilmezler çünkü kendi halkını nefise doğar.

O ulusun şirketleri şirketler öyle zamana gelir ki başka hain uluslarla iş birliği yaparak kendi yakın olan kişiler ulustan evleri toprakları satın alarak büyük ulus ülkelere satarak adım adım yer yerleşimler açar açarlar suçlu arayacaksan önce nefsi bertaraf etmiş bir suçsuzu bul o zaman tüm suçluları bulursun.

Yani kısaca başka ulusları arkasına alamayan bir ulus ortalığı karıştıran kendisine arka edinen bir ulusa o ulusun askerlerine üstlerine cennet altlarına mahallelerimizi kurtarıyoruz demeleri ve o ulusun üst askeri der ve alt asker hiçbir şeyden habersiz savaşır o saldırılan ulusun halkı göce ve ölüm yoluna gider.

İş burada başlar buranın yer altı zenginliklerini elde ederek şirketler satar sonradan ispat edilemeyecek başka hain ulus aynı amaca çalışan şirketler amaçları saldırı altındaki halktan rahat bir dünya vadiyle evleri toprakları satın alarak asırlar önce akıllarına koyan hain insan guruplar başka savaş strateji uygular ve başka ulusun askerini gücünü kullanarak ve sonradan yardım eden ulusu bile tanımayacak bir büyük devlet kurar.

Çünkü devlet kurma evrende yasaklandığı halde şirketler arası bir devlet kurar ve sonradan içten içe bir birlerini bile tanımayacak şekilde ve haince kanla kurulan devlet tüm nesilleriyle yok olacağından habersiz yol alır yazdıkları algoritma kademeler ilerlese de yazılım hatası çok çıkar çünkü insan aklıyla bir sonraki günü yazamaz aklı erebileceği şekille yerleştirilen dil başka dillerin algoritmasına çakışır.

Kısaca da ölüm göç bitmez nefis benlik kalkmadıkça bu da savaş hamleleri bir birini tetikler ve Ortadoğu dan çıkmaz ta ki yârdim eden ulusun ve gel buraya git şuraya ulus devletlerin halkı anlayana kadar ve onların emriyle sopalarından korkmayana kadar.

Biter mi bitmez kademeler önceden hazırlanmıştır hamlelerini gören devletler devletin içindeki hainleri bile örümcek ağasına sarmış bir koza haline getirmiştir benlik çıkar koltuk nefise doğmuştur yani yeni doğan bebeği kundakladığı gibi...

Biter mi bitmez toprak ev adım adım ilerleye bilmesi için suikastlar ve başka devletlerde darbeler devam eder paravan şirketler yer altı zenginliklerini satarak kan ölüm paralarıyla masum halkı kandırarak ideoloji fikirler kimlik sunarak zehir tacirleri yollarını açarak dünya insanını yok edecek şirket devleti kurulasıya kadar ölüm ve suikastlar bitmeyen yazdıkları yazılımda olacak.

Biter mi bitmez Havadan sudan gezenleri bile yok ederek başka gündeme yol açarak gedikler bularak şirin mi şirin gözükürler maskelerin altında insanlık nasibi almamış eciş bücüş yüzlerini göstermezler.

Biter mi bitmez. Bazen başka ülkeler durumu anladı deyip bir güçlü ülkede olsa biraz bal kaymak yemeğe ara verirler çünkü iki büyük ülkeler açtıkları maşa şirketlere durun dense de  asıl amaçlı bir ülke ise ekmeğe bal kaymak sürmüşken gizlice kaymak sürmek için danadan veya buza dan süt almaya çalışırken onu da kaymak yaparım hayaline girer "göle yoğurt çalmak gibi"

Din ırk meseb kimlik ayrıda olsalar bunlar bu kimliklere burunmuş şirket guruplarını duracağını zanneden başka uluslar ve bunlardan yararlanmak ta olan çıkarcılar yüzleri az kızarsa da bunlar şimdilik ara tatile girerler bu çıkarcı uluslar insanlıktan nasıp almamış insanlar kendilerini göstermek sizin yıllar önce yetiştirdiklerini kendi ulusuna krallık tanırlar ve sonradan arka şirketler getirdikleri gibi yakın zamanda yok ederek ya asallar yada suikasta gider ulus parçalanmış ve istediklerini elde etmiş olurlar artık elde etmişlerdir buda kısa sürer arkasından bir başka deşifre edilir artık halk rahat değildir..

Biter mi bitmez. Çünkü şirketlere destek veren ırk kimlik meseb ülkeler kaosa sokulur paravan şirketler gitmiş yeni şirketler el değiştirmiştir.

Diğer yaptıkları ülkenin daha fazlasını ülkelerinde görmek sizin bu günü yaşayanlar an ve zamanları yazılmadığından bilemeyeceklerinden ülke zenginlikleri olduğu halde içten içe eritirler çünkü yetiştirilmiş elamanları bir şekilde yok edilerek sonradan paravan şirketler bunları halkı kaosa ve kendilerini yok edilmek için tasarlanmış oldukları delil belge kalmasın diye pozisyon alırlar ve baharı başaramayanlar ülkeleri ve ülkeler arasında başka bahar estirirler..

HANGİ AKIL BUNLARI GÖREMEZ kendi ulus zenginlikleriyle alınan parayı bir başkasına verilerek kendini yok etmek için silah alır veya kendi toprağını kendi parasına satar ve temelli oralardan ayrılır.

Biter mi bitmez. Sırlar kitabından..

saklı şifa sırlar kitabin dan savaş oyunları ateş dansı eçiş bücüş ,Biter mi bitmez, savaşarak ölüm barış için savaş varken göç ederek vatansız ölmek ne kadar zor olduğunu bilmemek, bölümünden kısa alıntı .Selçuk uysal çoban saklı şifa

 

  
32 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam146
Toplam Ziyaret1091103
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar6.05396.0781
Euro6.53826.5644
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com