• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com                            

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

          https://www.sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com   https://www.sakli-sifa.com
Site Menusu
Takvim
İdeal Minir ve sür kazan
https://www.sakli-sifa.com 

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com
Bitmeyen akü aparatı
https://www.sakli-sifa.com
Sanal kripto
https://www.sakli-sifa.com


 https://www.sakli-sifa.com
Arwen
https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com


https://www.sakli-sifa.com 

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.comAkıllı yağ
https://www.sakli-sifa.com
Servet zenginliği mutluluk mu hüzün mu saklı-şifa

 

Servet zenginliği mutluluk mu hüzün mu .Gelin yaratılışı bir şöyle geri dönelim neydi dünya yaya getiriliş verilen servetin içinde yaşamaktı huzur ve sevgi. Kısa bir süre sonra insanlık aldı başını Habil kabile ve sonrası hüzün. 

Dünya döndü döndükçe döndü inişler çıkışlarla gelelim tarihlere 1071 den başlayalım kendi kader dünyası içinde yaşatılan bir topluluğa tarihlere bir destan daha yazıldı yaşatılırken gene zenginlikten hüzün dönüş başladı hainlerle parçalandı aslında çok tan parçalanırdı ama "Ertuğrul beyliği" söz vermişti topluma Selçuklunun yanında her zaman savaşacak düşmanlara karşı savaşan güçtü. 

Bir an zenginlik hüzne bağladı bu toprakların hava sahasında suyunda bereket vardı. 

Gene oğlu Osman bey Türklüğü zenginleştirdi seneler geçtikçe mazlum esir edilen ve zalimlik gösterenleri kıta, kıta ve dış dünyanın kıskanacak İstanbullu ele geçirerek topraklar genişledi ve halk barış içinde uzun zamanlarda yaşadılar zenginlik yol alması seneler geçtikçe yerini hainler gene devredeydi gene hüzne bağladı.. 

Gene yerlerini alacak bu hava sahasında bir parlayan ışık daha Mustafa kemal ve arkadaşları çıkarak yedi düveyle bu halk savaştı evet hüzünden gene zenginlik başladı.  

Birinci boyuttan çıkmış dünyanın zenginliği akılla ortaya çıkmıştı teknoloji ve yer altı zenginlikleri savaşlar kalmış zalimlere ve her türlü oyuna hazır barış içinde zayıfları yok edecek ölüm tarlaları kan içen ateşin içine dalmadan ateşi eline almadan kanmış kandırılmışları maşa bezende kukla ipine bağlayıp eylem terör savaşları başlatarak haince toprakları satın alarak hem kendilerini zenginliğe mazlumları hüzne bırakan son yılların içinde yer koltuk mevki hiç bırakmayan ve ila sıra bende diyenler geçmişe bakmadan ne kadar zenginliklerinden gediklerini görmezken kendi ulusun içinde kendi halkına silah sıkacak kadar gözlerini koltuk kan zenginlik burun musluğu görmezlikten gelip dış dünya ile içten içe hainlik yaparak kendisi ve yandaşları zenginlik içine halkını ise hüzün çekmek sizce kin nefret değil mi. 

Bilmelidir ki düşman seni ateşe atsa da içinde yaratana inanış var ise gül bahçesin de YARATANA YAKIN OLMAKTIR sevgi ile barış gelir buda ateşle savaşmaktır.  

Bu topluma kin nefretleri var olanında ateşi eline almak "Allahtan uzaklaşmak gibidir”. 

Mazlumları maşa ile kurtarmak yerine ateşe dalmak ise Allah katında cesaretiyle bahar ve huzur rüzgarların esmesiyle zaferlerin gelmesidir. 

İşte buda zenginlik huşunun zaman içinde dağılımıdır çağlar çağrılar bir birini kovalıya yaşam zinciridir bezende zamanları çakıştırır. 

"Bir komutan önemli bir yeri fetih ederken oğlunu paşa yapar ve kendi makamını oğluna teslim eder oğlu ise babasına şöyle seslenir ben paşa isem ordunun başına geç der." 

Şimdi sorun kim bu devirde makamını terk eder ve en önemli yerde ise diş dünya ile birlikte olup halkını ve toplumunu asıl gücünü dış dünyaya satar aslında bir kendimizde sorgulamak lazım. 

Bu gün birileri çıkıp başka ulusları başka güçlere verdik diyenler aslında ne kadar savaş meraklısı olduklarını ağızlarıyla söylemekteler birde güçlü bir devlet olmak nedir derseniz onlar şunu söyler der "İstanbul Türklerin elinde ne işi var der" evet hala ateşi eline almaktan korkanlar dış da ki düşman hainlerin maşa uçlarında olduklarını görmezler. .Ne garip zenginlik dururken halkını hüzün götürmek. 

Yıllar geçtikçe zaman içinde zenginlik hüzün yaşayacaksın kader çizgisi. 

Yere son kanda düşse bil ki hamur olur huzur barışı koruyan Türk ve Türk topluluğu olur çünkü çoğunluk ve azınlık birleşir birleştiren ise töre saygı gelenek görenek sevgi saygı mazlumları korumak atalardan gelen görenek içinde renk ırk kimlik meseb hangi din den olursa olsun bu birlikte yaşayan topluluk bu havayı solumakta paşalar sultanlar komutanlar ve önderler saltanatı bir yana bırakarak "gönül dostlarını dinlemekteyken" her zaman huzur barış getiren gizemli bir ruh gelir bir birlerini bağlar.. 

Bu devirde BİRİLERİ kendi halkını dinlemez gönül dostlarıyla vakit geçirmeyenler ise topluluk sadece dünya toplumunda şirketlere halkını esir eder. 

Evet yeni bir birinci boyut hep insanlığı değiştirerek ilerler öncelikle beyinler yıkanır tarihten gelen sesleri eserleri unutturmak için öncelik Türklüğü Selçukluyu arkalardan gelen beylikler topluluklar kurulan ayağa kalkan devletleri Osmanlıyı ve arkasından Türk Türkiye’yi insanların inancını ve adları soyada kadar iner soy ırk zaman gelince unutulur tarihe bile yazılmaz anılmaz. 

Önce savaşlarla yok edemeyenler 1946 yıllarından beri yaşayışlarını örf adetlerini kültürel yapıyı bozmak Türklüğü yok etmek için bir çıbanbaşı olarak görürler zebaniler bu hem içte hem de dışta bu yetmez mis gibi dış dünyaya güçlü oluşlarını her seferinde kendilerine bağlı olmayan ülkeleri zalimlikle züllümle zenginlikten hüzün sokarlar. 

Bilim kurgularıyla güçlü kahramanlar yaratırlar görsellerde bazen çocuk beyinlerini yıkamak için çizgi filimler örümcek adam batman uçan adamlar la beyin yıkarlar hatta aralarına akıllı telefonlarına komut verecek şekle getirerek uzaktan kumanda etten kemikten robot hale getirirler çünkü işleri daha çok zenginlik ilgi çekme ve çocuk yaştakilerini içlerine nefis sokarak alamayacak iknaları olamayanları çocuk askere kadar sokarlar ve zenginlikleri için genç beyinleri hüznüme sokarak akıl yoksunluğuyla intihara kadar götüren meyilli ateş üstündeki lokmayı çevirmek için maşa kullanırlar.. 

Çünkü tarihlerinde anımsatacak tarihler içinde gerçek ata kahramanları yoktur ondan dolayınki tün insanlığı nereden geldiklerini unutturmak için ellerinden geleni yaparak zaman asırlara yaymışlardır. 

Zalim dış dünyanın geçmiş ataları Türk ataları olsaydı bu gün zalimlikleri olmayacaktı ve insanlık huzur içinde evrenin 5 6 cı boyutlarında olup evreni keşif etmeye yol alacaklardı. 

Bu dünya insanlık için yaratıldı milyarlarca insana sonsuz insanlığa yetecek kadar nimet hikmetlerle doluyken insan sırtlarından zenginliği yakalamak isteyenler insanlığı hüznüme sokmakta yol almakta. 

Nereye derseniz bilin insanların dünyaya bıraktığı zehirli gazlar ne, ne kadar olsa da dünya bunları temizleyecek kadar canlı dünya eko değişmesi insanlık ne kadar var gücüyle yok etse de mevsim kayması doğal afetler geçmişten gelen dünya kendini yenilemesi cağları geride bırakması evrenin doğal hali. 

Her seferinde insanlık tarihi sizleri şaşırtmakta her seferinde pardon demek sizce duvarda asılı diplomalarınız pardon lamı dolu yoksa pardon dersimi aldınız önce 5 bin yıl sonrası 10 yıl daha sonra 12 bin yıl der. 

Yola devam etseniz de bu gün dünya 4,5 milyar yaşı varken bir torba dolsun yeni bir keşifle dünyadan daha yaşlı gök taşı bulurlar dünya yaşı oldu 7,5 milyar yıl "yoksa büyük patlamayı" yok sayacaksınız diğer unutturulmaya çalışanlar gibi bilmelidir ki o göktaşı ona göre de dünya gök taşı aradaki fark ise içinde bulunan canlandırılan sahibi olan ışık verilen aklın gerçekleri görmek istediği aynasıdır.

Ama gene lunapark aynalarındalar birde bir gezegen keşfedip arkasında önce görünmeyen sonradan bir gezegen varmış deyip tekrar gündeme oturmak ne "bakın açık el Osmanlı tokattı sıkılmış yumruktan güçlüdür" gelin bir tadını aldın mı keşfedemediğiniz yıldızları aslı gibi yaşarsınız. 

Dünya var oluşundan bu yana insanlık yaşamı hazırlanasıya kadar pek çok canlı türleri yaşadı ve yaşayış insan atmosferine uyun sağlayacak şekilde hazırlanarak evren dışı insanlığı korumak için bir pırtı ile insan ırkı türediğini keşif edemeyenler bugün keşfettiğiniz elementler maddeler birleşimleriyle bu gün dünya içindeki var oluştan değil mi 

Evet İnsan ırkını çok seven yaratan bu dünya zenginliği sundu önce yaşaması için "akıl bağış etti" ama insanlık daha nereden geldiğini ve insan "et kemik kanı" keşif edemezken verilen "bağış edilen akılla" zaman içinde daha rahat bir ortan için teknolojiyi yeni tür buluşlarıyla "düşman kim ise" silah üreterek bir de "kimden kimi savunacak" otomatik sen sörler ve bunları okuyacak algoritmalar yazılımlar sıralasalardı daha insanlığı keşif edemezken bir geçe ansızın insanların bir biriyle anlaşamazken "kodlamanın hareket etmesi" sizce ne olabilir.. 

Evet bunlar yaşanmasın diye sizleri yön bulma için "sırayla elçiler gönderildiği" halde ve bugüne kadar hareket halinde bazı kavimlerin beddua ile yok oldukları yer altından kaynayan lavların arasında kalan yok olan insanlık daha yazılmamış geleceğiniz sizce ne ola bilir ZENGİNLİKTEN hüsrana uğramak değil mi veya zenginlikten HÜZÜM. 

Birde şöyle düşün güneş arkasında göremediğiniz bir çisim gece karanlıktan daha karanlık hiç göremediğiniz güç daha gün doğmamışken daha kader anlar yazılmamışken gelin gerçek olun bilin ki zenginlik savaş zülüm hiçbir işe yaramayacak... 

Zenginlikte sağlık ve insanlığı sağlıklı yaşatmak için toplumca bir şeyler yapamaz iseniz bilin geri yaşamınızda hüsran ve hüzün yaşarsınız... 

Saklı şifa sırlar kitabından geçmişten gelen birinci boyut, Zenginlik hüsran hüzün, Parayı veren Nasrettin hoca dan düdük çalar, Karda yürüyüp izini belli etmeyenler den kendine ve devlet kasalarına dolan bekletilen nakit paralar ,Şimdi cık oldu yanı ölen ölsün bana ne diyenlerle ,yuvarlak masada oyunlara dışarıdan bahis açanlar ,Harita çizmek için bekle gör diyen felsefeler ,Hepsi sonuç para ve zenginlik hüzün ve hüsran girenler bölümümden kısa kısa alıntılar ..Selçuk uysal çoban saklı şifa.

 

  
25 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam134
Toplam Ziyaret1091091
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar6.05396.0781
Euro6.53826.5644
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com