• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com                            

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

          https://www.sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com   https://www.sakli-sifa.com
Site Menusu
Takvim
İdeal Minir ve sür kazan
https://www.sakli-sifa.com 

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com
Bitmeyen akü aparatı
https://www.sakli-sifa.com
Sanal kripto
https://www.sakli-sifa.com


 https://www.sakli-sifa.com
Arwen
https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com


https://www.sakli-sifa.com 

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.comAkıllı yağ
https://www.sakli-sifa.com
Evrende insan ırkı içi hazırlanan dünya. İnsanlık ve insanlara tek soru insan ve dünya ne neden..saklı-şifa

 

 

Evrende insan ırkı içi hazırlanan dünya. İnsanlık ve insanlara  tek soru insan ve dünya ne neden..

Dünya 7 günden az bir zamanda ilk saf temiz melekler ve hisleriyle hareket eden canlılar son olarak bir avuç kadar toprakla 6 günden az vakitle insan ırkı yarattı...Ama insan ırkı şu anlarda nefsi için insanlığı yok etmekte. Siz insan olduğunuzu anlamak için de çok fırsatlar vermekte...İçinizdeki maddeleşen şeytan sadece benliğinizi ben olarak yok edecek. .An dan da yakın olan zaman biriminde...

Hayat savaşın, üstünlük için savaşan ve bu savaş içinde kalan çocukları koruyun Tanrıya Allaha en yakın olduğun son hamle.. Yoksa yok..

Bu da ayrı bir savaş. Doğayla savaş halindeyiz kazanırsak top yekûn yok olacağız.. Çünkü o hep kazanacak..

Bilinmelidir ki Habil kabilden bu yana insanlık hatta insan oluşumundan bu yana her an ve zaman vakitler çocuk yaştan bu yana savaşın içindeydiler bazıları yok oldu bazıları büyüdü şimdi savaşan lar oldu bazıları da benlik ,nefis, çıkar ile savaştıranlar oldu , en basit çoban bile 65 seneden beri o senin bu benim savaş terör paylaşılamayan dünya içinde o gün çocuktuk bu gün yaşlı yanız kurt..

Birinin bir şey yapmasıyla başarı sağlanmaz ama “tüm insanlık” hep birlikler barışı getirebilir.

Peki artık değişim zamanı gelmedi mi. .Bir gün midede eriyen tuz gibi olacaksınız yok olacaksınız. İnsanlık hep birlikte bir şeyler yapmaz ve nefsi bertaraf yapmaz ise maddeler ve birleşimler insanlığın sonunu getirecek yakından da daha yakın siyahtan daha siyah sakli şifa sırlar kitabından siyahtan daha siyah enerji..  

İnsan yapısı Evet  %99 Eşit % 1 ri de ayrı ayrı uymayan sağlık enerjisi var. Bir parmak izi gibi.      

Dünyada yılarca zaman nı  geldiğinde esner insanlığın ismini koyduğu “ocak ayı” başlar, şubat mart ayı son cemre düşesiye kadardır . Obruklar artar ve domino taşı gibi bir birini tetikler enerjileri toplar bu enerji tutar ve bir sert zeminde durur burada toplanan enerji bir zaman içinde kırılır yer yüzü hareketlenir (bilme şansı olsaydı bir ülkeyi 10 yıl enerji sağlardı) “tabi bu da olacak “Bu durum her şeyi etkiler havada kuşu yerdeki tüm canlıları etkiler bu yanda İnsan vücut da  ve yer yüzü, göl ,deniz dipleri de aynıdır bundan doğan zincirleme bir dalga boyu enerji yayar atmosfere..

(Ama hep yer altıyla uğraşırlar yer altı kaynakları yer yüzü gibi hareketlidir bir yerde şişer ve enerji patlar bir de yer altından yer yüzüne çıkartılan hava ile birleşen ve canlanan fosiller sonuç “malum bilinmeyen canlı türleri havayla birleşen taşınarak bitki türleri ”değişken çok hızlı canlı türleri ve doğanın kendi türleri çoğalırken her yıl ve asırda yeni bitki türleri çoğalarak bilinmeyenler arasında yol alırken bazı asır zaman içinde doğa kendini yenilerken insanlık inatla doğayı bozma yolunda yol alırken bazen de yer yüzündekileri ürettiklerini yok edemediklerinde denizlere mağaralara hatta gömerler ve yer altı hareket deniz hareketler buharlaştırarak göklerden yağmur şekilde yağar gel şimdi yeni bir şeyler buldum de ne bulacaksın sadece yaptıklarınla)

Gözle görünmeyen yer altı kaynaklar ve gözle görünmeyen basınçla çöker, yer yüzünde değişimler olurken insan vücudumda baskılara maruz kalır, yer yüzü gibi yer altı nehirler ,göller, denizler akarsular, yer değişmesiyle kimi yerde sıcak kimi yerlerde soğuk ,yer altı yer üstü karışımlarla bulanık akar.

Bir rüzgar gülü bir rulman bil yanın bir tür dönüşü yüzler ce bil yayı çeviren bir birine bağlı rulmanlar çıkan enerji  kullanılır ve yer yüzündeki obruklar bir birini derine inen dalgalar kırılan çökmeler yukarıda azaldığını hissetseniz de çıkardığı enerji kendine göre enerji yayar derine kadar inerek enerjiyi ana deposuna biriktirir ve yıllar ve yüz yıllar sonra kırılır veya iter ve yer yüzü şekli asırlar sonra değişir.

Bu enerjiyle yolları değişen sıvı fosiller ve sıvılar bazen de bu sular madenlerden geçerek ve katmanlardan doğal infilazyon ederek yollarından geçerek yer yüzüne çıkar bazen enerji bazen de şifa sıcak sular gibi. Doğa Yaşaması için 4,5 milyardan beri yapıyor ve kendini yaşatıyor.. Çünkü hareket halinde.

(Ama insanlık 4,5 milyar yıldan beri dünya yaşı deseler de zaman ve gündem için  4,5 milyar yıldan eski gök taşı bulduk derler yaşını da koyarlar 7,5 milyar yıl idea ederler peki bir soru dünya 4.5 milyar yıl öğretilirken yanı “büyük patlama biğ ben oluşum teorisi suya düşmüş olmuyor mu dünyadan evrenden gelen bir gök taşı diyorsak gök taşı da dünyaya göre gök taşı olmuyor mu)  Tarih zamanı sizler koysanız da  daha evren gizemi çözülmüş değil…

Şunu bilmeniz ki her vücut % 99 her kesiz aynıdır, ama % 1 bilinemez uyum sağlamaz işte orada her şey farklıdır...Bir parmak iziniz gibi uyum sağlamaz...Sağlık % 1 içinde gizlidir...

Dünyada EŞİT ŞEKİLDE ne eksik ne fazla yağmakta sadece eko bozulmasıyla sadece iliklimler yer değişmekte bazen sıcak bazen soğuk  zaman soğukları yağışları artar aynı yerde, çok sıcak artar kısa sürer. .Ama bilin eşit şekilde uygular...Bunun sebebi dünya kendi yaşantısıdır sadece eşit şekilde yer değişir bakarsınız bir yarısı her yeri su bir bakarsınız her yer çöl iki eşit parçaya ayrılır..

İnsanlığın bıraktığı doyumsuz nefis yer yüzündeki yaptıkları bina 25 50 100 yıllık binalar yapsalar da yer altı hareket hali yer yüzündeki taşıyıcıları yapılanı taşıyamayacak şekilde yapılan her şey bir gün yıkılacaktır. Çünkü her gün hissedemediğiniz yer yüzü hareketlidir milimden az hali bir her binada 10 metreye çakılmış sensorlar ,yapı denetimle yer zemin yerleşim bunlar ön planda olursa sizlere çok şey anlatır.

En iyi bilim adamları atalarından gelen mimarlıkları bulunmakta şimdi  eski cami, hanlar kemerler eski köprüler şimdiye kadar sağlıklı kalıyorsa ,ne değişti ki 2020 kadar bun dan 1970 yıllara gidelim ve yıllar geçtikçe 2000 yılına kadar 5 se 10  kat kolon zayıf tabla fazla gittikçe yükselen katlarda kolon aşağıdan  yukarıya kadar uymayan kolonlar fazla diyen kesilen bacaklar acaba üstlerde oturanlar önceye ve sonradan daha ne zamana kadar susacaklar akıl bilim adamları hep bir ne zaman olacak benliklerinden kurtulup eski mimar sınanların adını yürütecek…

Bekliyor bu millet.. Bu millet bu halk her zaman sizler beklerken her zaman akrabası gibi tek yürektir sizleri beklemeden orada bir can varsa bekliyorsa sizleri beklemez öyle bir enerjiyle girer ve dalar tırnaklarıyla girilmeyecek yerlere girer oradaki yaşam bekleyen canı alır..

“Bunlar bir birini teşvik eder bir sonrasına örnek olarak daha iyi sizleri beklemeden çok kahraman çıkar ve çocuklar seyrettikçe teşvikle deprem korkusundan kurtulurlar çünkü hepsi kahraman olmak için zorlukları anlatırsan teşvikle başarılar gelir korku korkusuzluğu çıkarırsan başarılara ulaşılır korkuya teşvik verirsen kendinden ve kendisinden gelecek endişesi verirsin.”

Çünkü bir yaşam enerji kaynağıyız ne kadar yaşam hayat zorda olsa .. 24 saat bir birine uymaz vücudunda 100 bin enerji merkezinden yer verir bunlardan yarısı  kadar aktif enerji merkezi olduğu Aura perdesi insan vücudunu korur evrenden dünyayı koruyan atmosfer gibi enerjinin geri yarısı yedi adet “esas şakra” bunlar size verilen korunmanız için verilmiş gerisi ne ne kadar zorlamanıza sizlere bağlı..

Bu yedi şakranın üç boyutlu dünyasal yaşam ortamlarında ki işlevleri bir çok kaynaklarda değişik adlarla site bölümünde ifade ve edilmiş ve anlatılmıştır. Her şey göründüğü gibi değil. Her şeyin inceliği vardır.

Yaptığın işlere sen ve bir başkası kendine “kader dersen” yanılır sana verilen enerjiyi “aklınla” iyi kullanırsan “kaderin önüne geçer” var olan yaratılışın “yaratanın aslı kaderini yaşarsın”

Dünya yer yüzü ile evren arasındaki hava katmanları gibi atmosfer dünyayı koruduğu gibi insanlığı koruyamıyorsak daha çok konuşulur.. İnsanlık bilim fikir adamları konuşa dursun halk hükümet tek yürek “iyi enerjiyle” oradaysa sonradan insanlığa hükümetin yetki görev hak verilip yapılanları yerel yönetimler denetimler şirketler çıkar benlik nefis şeytanı fikirlerle sadece o günü düşünenler geleceği düşünmeyenler “kötü enerjiyle” yöneliyorsa  acaba sormak lazım annen, baban ,çocuğun, akrabanı tanıyor musun sormak lazım çünkü buna müsaade edenler kendi ferdi çıkarıdır olduğu zeminidir yer yüzüne bastığı zeminlerdir çünkü daha aile temeli kurmamıştır bilemez bir anda kayar kötü enerji hep hareket halindedir.

Gerisi sizlere kalmış insan insanlık insan ve dünya ne neden kötü günde koşmak yaşatmak diğer gün olsaydı o en kazlara giren birileri der denirdi orada bir şeyler aranıyor giren kişide kendine sorardı bana bir şeyler derler mi diye ama afet anı kötü enerji kalkar artık iyilikler hücuma geçer yaşata bilmek için diğer günde ufak çizik çanını yakar ama o an bir kahramanın vücuduna sonradan bakarsanız yüzlerce çizik görürsünüz buda artık gücün en zirve yaptığı andır 10 kilo kaldıramazken onun 5 katını kaldırdığınızı fark edemezsiniz fark edemezler işte buda korkunun kalktığı korkusuzluğun getirdiği yaşam ve yaşamların kurtarılma savaşçısıdır artık o bir elçidir sen istesen de istemesen de beyin  yap komutuyla korkusuzca vücut harekete geçer.. Toplumsan insanlık felaket anında bazen anı kararlar verdiğiniz gibi ama bir enerji çeker fark edemezsiniz ben ne yaptım nasıl yapabildiğim gibi.. Bu da dünya ve insan içindeki gizli iyilik..   

Sizlere BİR YAŞAM serumu..

Organik Çam balı az bulanık bal özelliği çamın filizlerinden alınan arının özel bir balı bir kaşık 6 adet acı badem ,bir dilim limon sıkın için her sabah bilin size virüs sizlere hiçbir hastalık bulaşmayacak.. Bazen de kendi özel yapımınız elma sirkesi bu karışımla tüketin..

Ekşimsi ürünleri kaya tuzuyla terlet kullan.. Örnek (nar limon ,mandalina ,portakal, ayva, yeşil elma ekşimsi doğa yemişleri, (Ekşimsi kuru çekirdekli üzüm kırmızı mikserde ezin içine bir tatlı kaşık anason la yani bir avuç üzümle bir tatlı kaşık anason üstüne de üsteki karışımdan aldınız mı “Can boğazdan ölüm bağırsaklardan geliri rafa kaldırırsınız)

Bir de kuyruk yağı dünyanın en güzel keremidir bilir misiniz, ve dünyanın en güzel nemlendiricidir ,hazırlanışı, kuyruk yağı suda kaynatılır ve kaynayan suyun içinde köpük olarak çıkan köpüğü kaşıkla toplanır ,yanı zaman da kokmaz müthiş nemlendiricidir..

Çam balı içine yağdan konulur az “öğütülmüş darı fülfül bir çay kaşığın ucuyla çok az” ağrıyan kaslara uygula sırt ve göğüsse koy yaş ortalamasına göre dozu arttır ve yaşlılık kireçlenme azaltır.

Meyveler besleyici sebzeler temizleyici ,Akıldan çıkarılmamalı ,ve mevsimlik gıdalar.

Saklı şifa sırlar kitabin dan vücudun 24 saat hareketi, aura, doğal doğa hareketi obruklar, evrende hazırlanan insanlık ve dünya bölümlerinden kısa alıntılar . selcuk uysal çoban sakli şifa 

 


 

  
93 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam148
Toplam Ziyaret1091105
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar6.05396.0781
Euro6.53826.5644
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com