• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com                            

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

          https://www.sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com   https://www.sakli-sifa.com
Site Menusu
Takvim
İdeal Minir ve sür kazan
https://www.sakli-sifa.com 

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com
Bitmeyen akü aparatı
https://www.sakli-sifa.com
Sanal kripto
https://www.sakli-sifa.com


 https://www.sakli-sifa.com
Arwen
https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com


https://www.sakli-sifa.com 

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.comAkıllı yağ
https://www.sakli-sifa.com
Fırsatçı ve fırsat arayan virüslerden 2 metre kareden Aura koruma kalkanı saklı-şifa

 

2 metre kare ve ofis bürolar katlar odalar seralar fabrika ortamı ve bu yerlerden çıkan zehirli gazları nasıl yok ederiz seralardaki biriken bitkilere zarar veren c2 gazı yok etme odalardaki serbest uçuşan gözle görülmeyen kötü enerjileri ve” geçmişte olduğu yerde yanan eşyaları evi” ve içerdeki kötü enerji gözle görünen görünmeyen bakterileri yok etme..

Evet her şey önce maskeler altında yapan şeytanı ruhlar harekete geçer her şeyi fırsat görürler önce düşünceler iyide olsa insanlar yardıma koşsa da fırsat bekleyen çok insanlar vardır insanlar yapıları sağlıkta bir birine uymadığı gibi ruh yapıları da uymaz beyinde bir kenarına musallat olan nefis virüsü harekete geçer bazen bir evde bazen mahallede bazen semtte bazen şehirlerde bazen ülkede bazen de küresel dünyada işte zemin hazır olan afetler bu gün her yaşadığın ortamda fırsatçılar çıkarken bil ki bu fırsatçıların daha keskini insanların çıkardığı afet senaryoları senin aç açıkta ölümden korkmandan yararlanıp bir ölüm varmış gibi kurtulmaz bir beyin altı senaryolar senin görsellerde seyrettiğin  korku filmlerine benzetilmekten öteye büyük vurgunları sergileyenler çok iyi bilmektedirler ki doğa bu virüsleri yok edebilecek şekilde yaratıldı..

Çünkü insan vücudu bu virüslere dayanıklı ve ona göre tasarlanmış bir yapı bu virüsleri tetikleyen ise anı panik ataklar hızla kana karışarak vücuttaki bağışıklık üreten alt yapıyı bozmakta bağışıklık antikorlar ağızdan başlayarak mide ve oradan karaciğer yenileme fonksiyonlarını bozarak  hareketi can damarı işlem kartı enerji sağlayan kana karışarak  kronik hastalıklı olanları yaşlıların zemine dik durmasını sağlayan kemik yapılarına saldırarak ayakta durmasını sağlayamayan hasta olmadığı halde oracıkta hasta düşüren fırsatçı virüsler savaşı kazandım dese de içlerinden  sağlam direnci fiberleri daha pes etmemiş çalışan vücut ve düşman her yerden saldırsa da sağlam aklı ruh yapısını psikolojik küvvetleştirerek dışarıdan saldıran virüsleri yok edecek kabiliyete ulaşır ..

Çünkü sağlam vücut  sağlıklı akılla iyileşir çünkü akıl ile kendini onaracak şekilde yaratıldı ve nimet ve hikmetler sağlandı.Bunlar nedir der sağlarsak sırayla şunlardır. .Başlamadan şöyle gerilere dönük ve düşüncelerinize ve akla gelecek ip uçları ve sonrası yapılacaklar.  

Zamanın birinde Yozgat sorgunda erkekli köyünde bir evde olduğu  yerde yanan bir evde o zamanları program mı bile yapıldı neler söylenmedi ki yok cinler yakıyor evin şöyle böyle dediler durmuşlar  ve aradan geçen çok kısa süre sonra..

Sorgunda baharatçılık yapan arkadaşım beni arar durumu anlatır bende tamam der bunlara malzemeleri gönderir evi şöyle böyle şu şekilde yapın geçer der ve malzemeleri ücret karşılığı olmadan gönderirim..

Aradan zaman geçer orada yetişen bir bitki için ararım bu arada olduğu yerde yanan evi de sorarım aynen şöyle der “ev yanmaktan kurtuldu biz olduk cinci hoca” gelenin hattı hesabi yok..

Desene sende oldun bir cahil kurnaz..

Evet işte böylelikle ev orman buna benzer ufak bir rüzgarın esmesiyle yerlerdeki biriken önce virüsleri toplayan sonrada biriktirmiş gazları bazı zamanlarda yakan bu yanan maddeler insanlar gibi stres olmuş canlı ve ya cansız toprak su gibi biriktiren baloncuk maddelerin yanmasından ve toplamasın dan gelen felaket ve afetler..

Bilin ki insanların bıraktığı ve artıklar ve deniz bırakılanları mikron hala gelmesini yok etmesi gerekirken ve zaman alacağın dan  deniz diplerinde yoğunlaşmış bir arada toplanmış baloncuklar patlaması esnasında deniz den alçakta ülkeler bu gün sular altında kalacağı yakın zamanlardır..

Bakın dünyaya serbest dolaşan oksijen ve maddeler patlamıyor sizlerin yer altı ve yer üstü düzeni bozmakla ve yanlış yerleşim yanlış dizayn hayat bir matematiksel  ama yanlış statik hesaplar ve bunla gelen nefis fırsatlar ve hakimiyet olma hırsı sıkışmış olan bir köşe ,yün, cam ,eski kerpiç ev, ve ahırlarda, deniz kumları dere çakılları hafif rüzgar esintisiyle cakan bir kıvılcım sıkışmış ve sizlerin bir amaç uğruna yapılan birleşimler hidrojen gibi bilinmeyen element aleve tutuşturması ve patlamasına esneme taban basınca dayanaklı bilya üzeri oynama kabiliyeti zayıf duvar tutuşları derzler eşit hesaplama yanlışlıklar maruz bırakmak.. 

Buraya kadar zadece fiziksel ve kimyasal şeylerdir. RABBİMİN her şeye gücü yeter . çünkü bu dünya üzerine her şeyi vermiş  doğaya ve yaratana sadece tevekkül edin araştırın öğrenin tüm olasılık bilin evrenin  matematiksel hesapta bil ki siz yaşadığınız gibi dünyada evren ve galaksi içinde yaşamakta kendisini yaşatmakta ne nelerin getireceği ise insan aklına verilen ana çekirdek beyinde akıl içinde saklı..

Şimdiye kadar tecrübelerim defalarca denemelerimle ve geçmiş ilin bilim adamların ne düşüne bilmelerini araştırarak sizlere bu güne ve bundan sonra 50 yılının dezenfekte ile virüs yok edicileri ve zaman geçtikçe doğa ya bırakılan işlenmiş maddeler ve işlenmiş atıklar felaketleri getireceğini önce kendi hayat yaşamımı ve şimdide benden sonra gelecek şu an benim gibi gelecekte düşünen olan bir çobana o da asrını için neler yapabileceğine bir ip ucu bırakmak aslı çok yönlü sırlar kitabin da yazılsa da şimdi kısa olarak anlatmak..

 “Buna her şey dendi denen şeyler bir madden bir şeyler yakmaz manen konuşulan birleşimler her şeyi yakarlar”

“Milyonda bir evdeki patlayıcı hidrojen veya binde bir virüs veya yüzde bir bakteri bunları yok eden ise bilinen ve bilinmeyen elementler zararlı mikropları karşı dalga işleyişiyle veya yaparak yok eder o sizde var iyi kulana bilmek” 

Birde geçmiş bölümlerdekini hatırlatmak 

Ne düşünüyorsun 2/ 2 04 12 2019 tarihli yayında ve imalt bölümünde ve arı dünyası bölümlerinde gelecek tehlikeli günleri geçmişe dönük yazıllar dan okumak aynen şunlar yazılmakta... 

"Tüm dünyada sisler bu duruma getirmektesiniz dünya kendini sadece yeniliyor sizlerin bilinçsiz bıraktıklarınız.. Yeni sezon imalat yapılışları.. Bu sene güve kelebek yeni tür böcekler çok olacak seralarda ,kovanlarda evlerde hatta yaptığınız yatakta görünmeyen böcekler larvalar bir birleriyle eşleşerek kuluçkalık virüsler ve bunlarla doğacak haşere böcekler ve haşereler eskisinden fazla olacak arı dünyası ve yaşam insanları etkileyecek.. Önüne geçilmez her türlü canlıda hastalıklar türeyecek kaşıntı alerji asalak parazitler gibi.". 

Evet tecrübelere sizler doğayı bozmadan geliştirmek.

Kuluçkaları yok etmek için şimdi nelerin yapılması ve gereken Ev ,Beden ,Mahalle ,Köy, Kasaba İlçe İl Ülke, ve Su ,Göl, Gölet ,Küresel dünya.. 

"Hastalıkla mücadele değil hastalığa sebep olan virüslerle mücadele saklı olan şifaya kavuşturur.. Çünkü daha buldum bulunmadı diyesiye kadar yeni toplu virüsler gelir buda toplu ölümleri getirir".. . 

Birde geçmiş bölümlerdekini tarihleri gözden geçirerek hatırlatmak ve tarih nimet hikmetlere bakmak 

Hastalıkla mücadele değil hastalığa sebep olan mücadele etmen lazım ..Yoksa bu bulmadan başka daha güçlü virüslere maruz kalırsın.. İnsanlık tarihinden beri var olan o tarihin yarısında da vardı sonra o tarihin yarısında da yıllar asırlar geçti onun yarısında da insanlık ve teknoloji değişti 150 yılda da vardı onun yarısında da 75 yılda da sonra teknoloji daha hızlandı psikolojik nefis benlik çok kazanma hırsı yarısı olayı geçti hastalıklar sıklaştı hâkimiyettik küresel dünyaya sahip olma hırsı ise artıkça hastalık virüs savaş silahına döndü daha çok hızlandı daha ilaç bulunasıya kadarda başka virüsler türeyecek ve toplu ölümler başladığında ise ne olacak anlamı modern ilaçtan çıkılıp buluş bilim yetersiz kaldığında ise ok yayla insanlık kaldığında ise “yaratanın gönderdiği nimet ve hikmetleri” anlamış olacaklar tabi bu hızla eko dünyasında ağaçların ve bitkilerin stresleri daha ulaşılmaz yükseklere çıkarak aşağıların çöl kurak yukarların nem yağış olması yükseklerde her saat yağış suyu tutamayış kara ve denizin değişmesine sebep taşıdığında bu gün göç tanımayanlar gelecek asırlarda ne nerelere göç edecekler.. 

Şimdi bir şekilde bir yerden başlamak üzeri yazı olarak değil hem yazı hem de yaptıklarımla bire bir yaşadığım 65 yaş hayatı ilaç kullanmadan yaşamamı anlatarak sizlere neler yaparak virüsler ve hastalıklardan hastalık sebeplerimden uzaklaştıklarım ve koruyucu kalkanları akta racam.

Evet  
 

Her çare bulunasıya kadar  bulunasıya kadar ve yok etme üretesiye kadar bilimle ilimle araştırmacı ve bilimin getirdiği eğitimcilerle bir olup el birlikle olmak aç kalmaktan açıkta kalmaktan ölüm korkusunu atarsanız bilin virüsü ve tüm hastalıkları  de yenersiniz STRES kaygı virüse hastalığa ödül verirsiniz vücuttaki üniteler antikor artık ruh yapınızdan psikolojik  yapınızdan korkar ve savaşı kaybeder öncelikle çocukları ve sizler öncesi ve sonrası insanlık birbirlerine güvenirse bilin bu virüsler hastalıklar bu hava sahasını terk eder.

İnsanlar hep kaygı eder birlik olmaz tek tek yok olurlar birlik olsalardı tek tek yok olmakta az yok olmayla virüsleri kireç çukurlarına toprağa denize dökerler ve gömerlerdi..

Yaşam sadece sağlık da değil toplum huzurun da yaşam dada virüsler vardır görsellerde bir program seyretmek istersin önce sana sevecen gözükür bir bakarsın dosyaları silerken öge açmışsın arka sahnesinde 17 bazen 20 site tıklamış olursun bunlarda başka virüsler bazen senden gözükür arkandan kuyular kazar acaba ne zaman batacak hal durum düşünmeden  içten ve dıştan saldırırlar ülkeyi istila ederler kendi ülkende esaret içinde yaşar zaman sonra ırkınla yok olursun bunlarda ayrıca stres virüsleri bitmez.. Oku öğren bilgilen öncelikle beslenme aş erme hijyen..   

Geniş olarak kendi bölümlerinde anlatımlar vardır aslı ise sırlar kitabin da.

Bu bir hastalık için değil bu sizlerin virüslerden kalkanınız vücut aurasını korumak ..Kısa  Anlatımlar sizlere bir öğrenme anlama şeklinde 3 bölümde anlatmak isterim..

1 . Bölüm  İnsanoğlu dünya kurulalı beri hastalıklarını iyileştirmede yakın çevresindeki bitkilerden, hayvanlardan hatta sulardan, topraklardan faydalanmıştır. İnsanlar deneme yanılma yöntemi ile hangi bitkinin hangi hastalığı iyileştirdiğini tespit etmişler ve hastalıkları tedavide kullanmışlardır. Bu bilgiler, deneyimler, yöntemler zamanla bir “halk hekimliği” kültürü oluşturmuştur.

Günümüzde, bitkilerin bir kısmından yiyecek olarak faydalanılırken, bir kısmı da fizyolojik etkileri olan bileşiklerinden dolayı halk hekimliğinde ya da ilaç yapımında kullanılmaktadır. Tıpta kullanılan bitkiler ile ilgili bilime “Farmakognozi”, bitkilerle tedavi yöntemlerinin uygulandığı Alternatif Tıp ve Bitki Hekimliğine ise “Herbalizm” adı verilir

Bitkilerin de bir yaratılış gayesi vardır. Doğada var olan her şeyi insanın emrine veren Yüce Yaratıcı bitkileri de kendi varlığının bir işareti olarak yaratmış ve yeryüzünde halifesi olarak seçtiği insanın emrine vermiştir. 

Her bitki, insanoğlu için bir şifa kaynağıdır ve bitkilerde insan sağlığına iyi gelebilecek pek çok madde vardır. Aynı toprakta yetiştikleri; aynı suyu, güneşi ve mineralleri aldıkları halde her bitkinin farklı özellikleri; farklı bir tadı, kokusu vardır. Bu gerçekten yola çıkarak öncelikle kullandığınız bitkisel ilacın Allah’ın izniyle şifa taşıdığına inanmanız gerekir.

.Bu inancın ortaya çıkardığı manevi güç ve enerji, kullandığınız ilacın şifa etkisini artıracak ve mucizevî sonuçlar doğuracaktır. Bildiğiniz gibi insan vücudu mükemmel bir yapıda ve özellikte yaratılmıştır. İnsanoğlunun en önemli görevlerinden biri de bu mükemmel yapıyı korumak ve yaratılışa uygun çalışmasını sağlamaktır

Bilim adamları ne düşünüyor bilemem ama ömrünü şifalı bitkilere adamış biri olarak geleceğimizin tehlikede olduğunu söylüyorum. Gelecekte doğa bozuldukça ölümler çoğalacak hatta toplu ölümler yaşanacaktır. Ama bunun önüne geçen “Rabbim” doğal afetler, seller, rüzgâr, kuş, arılar, böcekleri vesile kılarak bitki tohumlarının döllenmesini gelecekte yetişecek şifalı bitkilerin tohumlarının atılmasını nasip etmektedir.

Eski Hint ve Mısır uygarlığı tıbbına ait bilgilerimizin temeli ise M.Ö.1550 yıllarında yazıldığı tahmin edilen bir mumyanın bacakları arasında bulunan Eber papirüslerine bağlıdır  .Yaklaşık 800 adet bitkiden bahsedilen belgelerde ,bu bitkilerin ayinlerde, hastalıklarda ve mumyalamada kullandıklarından bahsedilmektedir.

Bu papirüslerde en sık adı geçen bitkiler, ada soğanı ,safran, soğan ,sarımsak, ardıç ,ban otu, çiğdem, hardal, Hint yağı, incir, cantiyane, keten tarçın ve üzümdür .Firavun mezarları olan piramitlerin inşaatı esnasında çalışan işçileri mikrobik hastalardan korumak için soğan ,sarımsak verilmesi ilginç bir özelliktir. Mısırlı tedavi uzmanları uyguladıkları insan mumyalama teknikleriyle de insan vücudunu çok iyi tanıdıklarını belirtmişlerdir.

Daha başka belgeler arasında ise kantaron sarı, acı yavşan, pelin, kekik, lavanta, ökse, mür ağacı akkuş ağacı civan pençeni, Toros nanesi, tatula otu , dul avrat otu, kendir otu, günlük, şat ,ve sonraları zaman içinde 381 bitkiyi okuyarak bilgiler alarak 27 tanesi de kararları net öğrensem de daha 8 bitki 8 gene doğadan maden ve mineralleri daha çok 65 seneye sınırlandı daha çok şeyler incelenmesi varken zamanlar çok kısaldı ve zaman geçtikçe dünya yapısına göre bitkiler yaratan tarafından hala atılmakta..

Bu bitkiler çoğundan az zehirlide olsa tıbbi alanda kullanılmakta bitkiler hem şifa hem de vücuda uymayanlar zehir ve yan tesire dönüşür  doğa bitkilerini tanımak lazımdır.. Ondan dolayı ki kurumlar zehirli ve zehirsiz diye ayrılır zehirsizleri cay ve karışım   olarak kullanılır şu buna bu şuna yarıyor diye kullanılmaz. Bu güne kadar kullanılmalar ve araştırmalar defalarca deneyerek kullanılmıştır şunu da bilmek gerekir bir şifalı bitki insan yapısı bir birine uymadığı gibi bitkilerde uymaz aynı modern ilaçlar gibi 10 ilaçtan 5 uyduğu gibi 10 bitkide 3 uyar öncelikle tanımak lazım ben bu güne kadar birine uyup birine uymadığını çok defalarca gördüm ..Uyanları da hiç bir yan tesiri olmadan şifa görenler oldu ve olmuştur...Buna kanatta vardım “Hastalığa çare aramak değil hastalığı tetikleyen hastalığa sebep olan kısma ağırlık verdim” ve bu şekilde hasta olduğu halde ilerlemeden durdu ve şifa buldu buda “Hijyen ,Koku tedavisi, Beslenme ,Dinleme tedavisi ,ne yediğini bilmek”

 Başka milletler ise hasta odalarını biberiye, kekik, yavşan, günlük ile tütsüleyerek dezenfekte etmişlerdir. resulullah (s.a.v.) efendimizin “evlerinizi kekik ve yavşan otu ile tütsüleyiniz”

Limonlu melisa kovan otu, acı pelin,   lavanta, kekik,  melek otu,  yarpuz, solucan otu, limon ,turunç ,portakal kabuklar üzerlik otu ,günlük. . 

Bunları hepsini kaynat ve tütsüle haşere larvaları olmayınca gözle görünen görünmeyen element ve larvalar yok olur.  ulu ortam yanmalar kurtulur..tavada tütsüleyin bir kısmını bu hu yapın suyu da kapı pencere kenarlarını silin. 

İsal yoğunluk yaşanır her döngü zamanı olur .Birde kurban eti dinlenmiş olarak kullanın ve et marketlerden aldığınız etleri iyi pişirerek kullanın .bol su için. sıcak soğuk havalar çarpar, sırtınız dan yünü ve kıyafet eksik etmeyin evleri ofisler sık olarak havalandırın.

Mikrobik havayı temizleme   limon yağı veya kabukları greyfurt yağı veya kabukları   lavanta yağı veya bitkisi kış ayında evin içindeki mikropları kırmak için ve hastalıktan korunmak ve ayrıca ferah bir ortam sağlıya bilmek için bir bardağa veya bir cezveye 5-6 damla atarak soba veya kalorifer peteklerinizin üzerine koyarak tüm mikrobik solunum ortamından yok edersiniz.

 2.Bölüm

Olarak basit organik çözüm  İlk olarak temiz  atmosferi yakalayın Gerçek balmumu yakın  teneke ve veya çelik tencere içinde alttan kısık ateşte (yanıcıdır dikkatli yakın) evler de bir yemek kaşığı kadar sera ofis fabrika geniş alanlarda 100 gr büyüklüğe göre 100 gr arttıra bilirsiniz.. Bunun amacı birikmiş ve larvalarmış tüm oluşuma hazır olan mikropları kötü enerjiyi yok edersiniz.

Örnek sera mantarlarda birinci ekim sonrası ikinci ekim ikinci hasatta mantarlar hastalanır sebebi ise ilk atmosferi yakalamayışıdır tüm mantarlar ve veya fidelerde sera alt tabandan salyangoz havalandırma koyarak alttan dışarı verilir aynı esnada üsten salyangoz havalandırmayla içeri temiz hava verilerek bilhassa istiridye mantarlarda ve bu düzen haftada ve veya ayda bir kere yapılmalıdır kuluçka oluşumuna başlamadan.

Sera köşelere kaya tuzları koyarsanız içerideki tekrar oluşumuna başlayan ve gazları sünger şeklinde emmesiyle fideler ve diğer unsurlar hem yok hem de daha güzel hasat alınır.. Bu durum evlerde ofislerde de geçerlidir..

Arkasından sadece evler veya ofis fabrikalar..

Kekik yavşan otu üzerlik, pelin, ardıç, lavanta tüsü yapın tüm larvaları ve kuluçkaları yok edin.

Dezenfekte evlere odalar ve seralar fabrikalar mikroplara ve diğer unsurlara alan kalkanı yapın.

Melaleuca alternifolia Çay Ağacı bir lt suyu veya yağı  100 cc Biberiye suyu  veya yağı 100 cc kekik suyu veya yağı 100 cc

De iyonize suda 2 lt suyu bitki sularıyla  yağda  ise 5 lt  dionize su ve veya kılıma dan çıkan suyla  homojen hala yani çalkalayın  sislenme veya pompayla köşelere ve veya şüphelendiğiniz yerlere sıkın..

Deiyonize suyu tüm eczaneler de bulabilirsiniz kılıma suyunu da klimanızdan temin edebilirsiniz..

3. Bölüm

3 aşama 4 maddeyle çelik tencerede kendi halinde ısınması ısınarak yaydığı gaz tüm alanı kalkan hale getirme ve 4 madenin içine bitkilerin dillerinden koydukça başka ,başka ortam oluşur bu konuyu açıklanmaz ve bir silaha dönüşür.. Ondan dolayı dır ki yazılmayacağını anlayarak bu karşı dalga kalkan tüm alana etkilendiğinden bir birileri başka amaçlara kullanır çünkü 4 dört madde sonsuz ısıya ve hareket halindedir.. yaramaz çocuktur aynı zamanda mikropların en korkulu silahıdır sonuçta bir mikrop yiyici, yamyamdır..

Bu aynı zamanda doğa kendi yapmakta atıklar, gömülen işlenmiş maddeler ,havanın getirdiği atmosferle eşleşen ve bilerek ve veya bilmeyerek yayılan mikroptur tabi ki, tüm insanlık etkilenmektedir.. Bu gün şu an bitmeyecek ve çareler bulunacak ama gelecekte eşleşen diğer mikroplar gelmeye devam edecek.. Üretilenleri olduğu yerde yok edilmedikçe..

Hele yer altını ve buzullar deldikçe ve veya eridikçe fosil virüsler ve insan atıklarıyla dip jöle halinde duran deniz diplerinde baloncuklar patlayınca deniz içi de ve havaya karışacak başka tür hastalıklar şekil bozuklukları yaşayacağınız yakın asırdır.

Uçuk dersiniz olsun sahken akıl uçuktur daha ilerisi ise içindeki ruha bağlı yaratanın ilkelerinde ise korkulacak hiç bir şey yoktur şayet nefis ve iblis ise insanlığın sonudur.

Hiçbir şey sebepsiz değildir muhakkak bir cevabı vardır tüm insanlık kan ve hava soluyorsa cevap onun içindedir kan ve hava solunum insan vücudunda maddeleşmemiş yabancı bir maddeyle savaşacak ünite iflas etmiş ise üretecek yok olmuş ise bu da 55 yaş üstü yenik düşecektir..  

"Başladığı yerin sonu ise sonun ilk başladığı yer olacaktır.".

saklı şifa sırlar kitabin dan doğadaki yaşam, hastalıklardan korunma ,Kan dan gelen hastalıklar ve dışardan gelen can boğazdan ölüm ise bağırsaklardan bölümlerinden kısa alıntılar.

  

  

 
  
223 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam146
Toplam Ziyaret1091103
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar6.05396.0781
Euro6.53826.5644
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com