• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com                            

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

          https://www.sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com   https://www.sakli-sifa.com
Site Menusu
Takvim
İdeal Minir ve sür kazan
https://www.sakli-sifa.com 

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com
Bitmeyen akü aparatı
https://www.sakli-sifa.com
Sanal kripto
https://www.sakli-sifa.com


 https://www.sakli-sifa.com
Arwen
https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com


https://www.sakli-sifa.com 

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.com

https://www.sakli-sifa.comAkıllı yağ
https://www.sakli-sifa.com
Oradan ne nerelerin çıkacağı belli olmayan bir ülke saklı-şifa


Oradan ne nerelerin çıkacağı belli olmayan bir ülke..

https://www.sakli-sifa.com

Santrac oyunu us tatları Rus ruletti yerine ayağına sıkacağıyla, masa başlarında Amerikan pokeri oynayan kazanmak için hileler yaparak hangi yerlerinden joker çıkarttığı belli olmayanlar sıkmış oldukları yumruklarından atalarının “Osmanlı tokattı” yediği anları bilirler bir kere daha önceden not alma icabındadırlar çünkü kendilerini “İngiliz geleneği çakal tilki av partisinde zannedenler” bir yanlış hamle ile biri ayağına biri ziftli tüye bulanacağını bilerek hareket halindedirler. Arkasından neler geleceğini bilmemek bir acayip korku içindedirler.. 

Bir güzele sivilce bir zengine kıvılcım yeter bak ve bakın dünyadaki bir ulus dünya insanlık ne aciz bir mikroba yenilmek bazı milletler zil çalıp oynasa da bir dünya ülkesi ve bir insan ırkı bir insanlık demez zilleri çalarak ateş dansı yapmaktalar buda şirketlerin kanlı para oyunları içinde yer alır.. Bu şirketler kendi halkını bile düşünmeyen bir yaratık desem dünyayı tehdit eden virüsten daha tehlikeli.

ARTIK ZAMAN YOK SON OYUN deseler de birisi poker birisi Rus ruletti akıl üstün santrac ustaların yetiştiği yerlerden ancak bu kadar olurlar.. Hele bazıları da dünya birliği için imza atanlar çıkarları olmayınca imza attıklarını da inkar edecek zamanlarda yakındadır.. Evrensel ve demokrasi yatakları birleşmiş milletler ve NATO gibi..

AVRUPA VE DÜNYA  ülkesine girmek marifet değil girsen de gözlerinde şeytanlık var sizleri gelişmemiş 6 ci dünya ülkesi gibi görürler  dünya savaşı değil şirketlerin maşa uçlarında korkak terör savaşı çıkartırlar bunlar sadece kanlı para ahlaksız ticaret mevduatlarıdır..

Çünkü  dünya keşfinden bu yana şirketler kısaca ganimet için  ve haçlı seferi gibi ülkeleri sömürgeleştirdiler köle yaptılar zamanla asırlar geçti savaşlarla insan ırkını yok etmeye başladılar oyunları ters gidince..

100 yıl zaman dilimlerine böldüler kum saatleri bitmek üzeriyken kendi halkını yerinde tutabilmek için veya uyutmak için kendinden olmayanları yok veya ülke parçalamayı tercih ederken ekonomilerini bir yüz yıl daha dünyadan zaman payı almak için sadece hayatta kala bilmek için kendilerini üstün ırk sayarak kendilerine den olmayanları hiç sayarak ölüm kusturmaktalar..

Evet senaryo yazarlar ama gerçeğe hiç yansıtmaz.. Bir de şöyle bakalım sergilenen oyuna. .Aslın da tüm yaptıklarını başkaları yapıyormuş gibi sergileyenler  şöyle başlar.. Bir ulusu birkaç ulusun şeytanı oyunları..

Başlamadan bir kısa anlatımla başlamak..

Bıkmazlar çünkü savaşan onlar değil her kese bir avuç çalarlar kimine kimlik kimine lejyon lük kimine grin kart kimine krallık bu dıştakiler bir de  içtekilerde kaoslar eylem yapmaları için içten içe halkı galeyana getirmeye çalışan ve sonrada adım adım o ülkeyi de eninde sonunda almak bu hain çıkarcılarda kimim koltuk kimine saltanat kimine de eskiden gelen kinleri kusarak dışarıdan yetiştirilmiş bizden olmayanlar kardeşliği bozmak ve ülkeyi parçalar ayırıp esir esaret içinde yaşatmak tabi nesil kalırsa çünkü kan emen virüsler dolu dünyasında ne nereye kar denecek zamanda..

Hiç hayal etmedikleri anla karşılaşırlar Çoban der.. Tuzsuz ekmek . Tüm milletler birer avuç tuz atsalar da kaynayan aş gene tuzsuzdur içinde yumurta kaynadığını bilmezler, gelen giden hamura bire avuç tuzda atsalar bizdeki ekmekler tuzsuz yapıldığını bilmezler ama sofraya oturduklarında parmak uçlarıyla gene tuz atarlar, tuz midede eridiği gibi erir giderler sonunda durmazlar gene başka oyunlara oynarlar..

Onlar hayal kursun veya duradursunlar ama hiç akıllarına gelmeyen.. Kan ve kemik tüm insanlarda bulunur. Farklı olan yürek ve niyettir.   Cesaret iki türlüdür.. Korkaktaki cesaret yıkıcı felakettir Sadece yok edicidir Kanla beslenir. Kötüdür Yiğitteki cesaret vicdandır yardım sever ve mazlumların koruyucusudur ve merhametlidir…İyidir..

İnsanoğlu kendini çok büyük gösteriyor, evrende ne kadar küçük olduğunu bilseydi, Kelimelerin gücünü anlardı.. Gözler, beden ve eller ,insanın karakter yapısını ve içindeki ruhu ölçer neydin ne olacaksın.

Evet başlayalım durmadan gene lunapark tokmakları yemekten bıkmayanlar diş dünya eski defterleri açmaya başlarlar ve bir yandan da dış dünya ulusları kaos zincirine sokmakla kalmayıp oradaki zenginlikleri almak için savaş yerine kandırılmışları eko zülüm zincirine sokarak ve içerden kendi topraklarını sömüren ve sömürmeye devam etmek için diş dünyadan ip atanlara sarılırlar ülkesini içindeki toplumu önce ayrıştırarak kaos iç savaşa sokarlar altına bakarsanız dünya ve avrupa  ve evrensel demokrasi arkasına saklanmış ulusları göreceksiniz.

Bunlar sevgi anlamayan hele dinle alakası olmayan yaratanın kanunlarına ve ilkelerine uymayanları net göreceksiniz..

ORTA DOĞUDA 100 yıllardan beri son 80 li yıllardan başlayarak 90 yıllarda hızlanan ve bu güne kadar orta doğu etrafındaki tüm ülkeleri tehlikeye sokan büyük oyuna girseler de öncelikle zayıf ülkeleri terör silah her türlü şarkıları ortaya koyanlar milyonlarca kişiyi öldürerek öldürterek sonradan pardon denecek kadar insanlığı yok sayan karşımızda ne ırkından belli olmayan bir dünyaya istila etmiş her türlü kılığa giren bir hiç var..

Şimdi son zamanda bile oyundan ayrılan ama bir türlü zenginliği bırakamayan ve kandırılmışlarla maşa ucundakilere altın sözler vaatler vererek sonradan bir kalemde satılacaklarını bilmeyenlerle şimdi iş birliği yaptığı halde son gün ve daha gelmemiş zamanda “ortaya insan hakları diye çıkan “ geçmişleri ve şimdi ki anda insan hakları var diye gelen “o insanların haklarına el koyması ne demek sormak lazım”

Şimdi tekrar sahaya girmesini ve oralara her terörden el altından sahaya gelmesini teşvik edenler “eski roma imparatorun askerlerine maaş yerine tuz verilişi” gibi bilir tuz bir gün eriyecek..

Hele bir oyunda eskiden gelen ve kalıcı akdeniz de üst olsun diye anlaşmalar yaptığı ülkeyi tanımayacak şekilde olması ne garip desek te bu insanlığa yakışmayan yukarda belirtiğim gibi bir ırk yani bir hiç.. Kısa öz hepsinin gözü adım adım ülkenin en yakın yerinden adım adım girmek dedik ya halkını öldürecek şekilde zalim olanlardan her şey beklenir zulüm gören halk ve o zalimden kaçanların “içine bile sözde terör estirecek kandırılmış kişiler nefis ve münafık giren girenler ise ” denecek hiçbir şey yoktur insanlıktan çıkmış bir hiç…

Dost ülkeye canlarını ve geleceğini garantileyen ülkeye hainlik yapan ve yapanları deşifre etmediği takdirde “onlarda insanlıktan çıkmış Allah katında yeri yoktur”  ve bir hal alır dost ülke amacı tektir amaç sadece ülkesine gelecek tehlikeyi önlemektir hiç akıllarından çıkarmamaktır hiçbir zaman da unutulmayan bir yenin vardır.

Bu yemin “şayet bir dost ülkenin içten veya dıştaki düşmanı zalimlik zulüm gösterip düşmanın dan kaçarak dost ülkeye sığınıyorsa ve o ülkeyi de tehdit duruma getiriyorsa artık onların düşmanı bizim savaşlımız olur.  

Bu da Fetih süresidir başarılı yolu anlayamayacaklar. İnsanlığı yaşatmak Vatan bayrak için ölmek Gelecek için yaşatmak bu yaratanın ayeti Fetih süresi içinde yer alır nice komutanlar vardır ki düşman yenilse de yaşatır ve bayrağı halkına verir.

Dağlardan, Ovalara İnişimiz Dirilişimiz, Ovalardan Dağlara Gidişimiz Hilal Her Bıraktığımız Şehit Yıldızımız, Her Diktiğimiz Sancak Obamızdır bu böyle biline.

Saklı şifa sırlar kitabin dan senaryolar ,kaos, x yollar ,ayrıştırmalar sahte ipler, karanlıktan daha siyaha aydınlığa yürümek  savaş virüsleri strateji oyunlar bölümünden kısa alıntılar

                                 Selçuk uysal çoban saklı şifa  

 

 

 

 

  
54 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam150
Toplam Ziyaret1091107
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar6.05396.0781
Euro6.53826.5644
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com