• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com
Geçmişten 17 04 2019 Şimdi anlayamazsınız saklı şifa


 https://www.sakli-sifa.com


Geçmişten 17 04 2019 Şimdi anlayamazsınız akıl beyin fırttıralı ile anlaya bilirsiniz. Âmâ bilin yaşam boyunca anlayamayacaksınız ta ki " O YARATANI " anlayasıya kadar. Oda sizi devamlı takip edenden kaçamayacağınız ölüme kadar.

Osmanlı geliyor korkusu yaşayanlar evrensel demokrasi diyenlere baksınlar yıl 1789 Avrupa krallığın sonları neler olmuş o isyana kalkışanları okuyun. Şimdide 2019 din irk kaos zinciri Avrupa 1789 yılı önce az sayıda zenginlikle adım adım geçmiş tarihler gelmekte. 

Şimdi bak kendine Avrupa özgür yaşarken köle esir esaret içinde yaşayacaksın. Şimdi kıtalar arası adım siz içinize girdi göremeyecek kadarda "Dul avrat otu, tatula ,optimum otlarıyla " uyuşturulmuşunuz.. 

Şunu da bilin Bir Kral hüküm sürer ve bir süre sonra ölür. Bu kaçınılmazdır. Ebediyete kalınmaz kalmayı düşünseler de Doğanın kanunu işler doğa düzenini korur. Çölde yanız kalır çölde hiçbir şey yok bulamaz. 

Herkes gibi bir ihtiyaç ararsın ve inancını yakalar düşman gördüğüne dost olarak sarılırsın. İnancın ve beraberce hayata bağlar ve her büyük şeyinde bir küçük sevgiyle başlangıcı var olduğunu bilir yaşamın var olacağını anlarsın. 

İnsanlık kin nefretten uzak kalmadığı süre tanrının evlerinde ikazlar verir anlayın diye kin nefretten uzak kaldığınız süre bolluk bereketler şer odakları afetlerle siler eziyet edenleri de acı içinde ölümleri erken gelir. 

Şimdide "Dört kitabi hak "oku ve son kitabi oku adalet evrensel demokrasi orada saklı göremiyorsun çünkü nefis gözlerini kör etmiş.. 

Saklı şifa sırlar kitabi insanlığa 127 000 peygamber geliş ve İslam ruh, kaos strateji bölümlerinden kısa kısa alıntılar. 

Şimdi ise 17 04 2020 Kimseyi suçlamayın o bu şu demeyin devlet üstü güçlü evrensel demokrasi diyenler sizlere bir kere daha yaşama şansı verecek doğa yaşam süresi çok gegiş sizler sadece asır yaşıyor akıl vücudunuzu yöneltemiyorsunuz çıkar için vücut aklı yöneltiyor bu da sizlerin insanlığın kademeli yok oluyorsunuz saklamayın gerçekleri benlik şan şöhret için içinizdeki korkuyla plan planlarınızı bir birilerine hatalarınızı başkalarına fatura kesmeyin insanları sizler zehirlediniz birilerine bir birlerini öldürmek için silah lobisi, bir birlerine uymayan ilaç lobiler ve bir birlerine uymayan diğer malzemeler, şirketten aşağıya doğru sağlık promosyon alanlara nefis kapılanlar ne kadar bilerek insanlığı düşünerek neler verdiniz. 

Sadece yaratan tarafından verilen savunma silahını bağışıklığı bozarak insanlığı nefis için yok ettiniz sonradan felaket senaryoları yazmaktasınız ama bilin doğanın felaketlerinden kurtulamayacaksınız insanlık için doğayı çok güçlü enerji vererek kaybolan bağışıklığını insanlık kazanacak ve sizlerin sonrası hayallerine ulaşamayacaksınız.. 

Neden mi ( vücut aklı ) görüşü silerek insanlık eski hallerinden kurtulacak “akıl vücudu” yükleyecek yeni bir modla algoritmasını sıralayacak gerçek yaşamı yazacak ve yöneterek karanlıktan daha karanlığın içindeki ışığı insanlık görecek..

Devlet içindeki zihniyetleri suçlamadan.

Toplumu uyuşturdunuz, bağışıklığını bozdunuz ,insanları kan gölüne çevirdiniz, ölüm tarlaları yaptınız ,sonradan kalkıyorsunuz bir devletin yeme içmelerine insanları ,yarasayı karınca yiyen hayvanları suçladınız yaratılan tüm canlıların ne suçları var.

O olmadı bu olmadı sadece kendi çıkarınız için bir dünya sağlık örgütü suçladınız daha sonra masa altından sopa göstererek koltuk kaybetmemek için halkına bir başka larını suçlayıp durdunuz. 

Yüzünüz beyaz olması için ne kadar yoğurt sürmektesiniz bir devleti bir toplumu suçlarken sizleri kim suçlasın bu da yetmiyormuş gibi diz boyu çamura battığını görmek sizin halkının karşısına çıkmak için yoğurt çalıp durmaktasın bu durumlar dururken hala lobilerin başka ülkelerde kaos plan plancılara endişe yaşattırırken sen o ülken ve o ülkende halkını nasıl korutacaksın.. 

Bu da yetmiyormuş gibi terör desteklerine yardım ederek maşa ile yardım sopa ile göstererek bu da yetmez gibi başka yüzü maskeli maske altında insanlık nasibi almamışları bazı ülkeler içinde bir “musibeti defetmek” için ülke içinde ( yasaklara uymayan uymayanlarda) bir başkaları da musibetlerinden alına kendi canını ailesini töresini kültürünü hiç sayan toplum huzur sağlığını tehlikeye atanlar ve hükümet içinde hükümet yapanlar işi yavaşlatanlar ülkenin sağlık ordusu savaşırken koruyamazken vatan hainlik sıralamasında ve savaş joystick savaş suçlusu kategorisinde olduğunu bilmekteler mi acaba ,acaba sormak lazım sor kendine verdiğin kaos hizmetlerle ve de verilen desteklerle ülkene ve dünya ülkelerine ne ne kadar beyaz yüzle çıkacaksın bak dış dünya her gün yoğurt sürmekle piyasada yoğurt kalmadı şimdi bak daha çok gelmekteler vücudunla akıl ve akıllarıyla hayallerindeki halkın halkını kaçını ve de dünya ülkeler vatandaşlarını kaçını, kaçını kurtarabilecek ve de kaçını kurtarırdın kaçını kurtarabileceksin.. 

Şimdi git öncesi sonrası siz sadece gücü kaybetmemek için sahnedesiniz tiyatro sahneleri perdesi kapanmamak için ..Şunu bil doğanın sonrası yok "yaratanın yaratıkları "yaşaması için zaman yazıldı hep var olacak sizlerin kendi çıkarlarınız ve yaşamanız için yazsanız da gelecek yaşamanız yazılımını bilemeyeceksiniz akıl beyin içindeki algoritmayı kıramayacaksın. 

Şimdiki yıla bakalım ve gelecek yıllarda aynı devam edecek insanlık kurulduğundan beri her kes mantıklı dedi ama çıkarlar bitince mantıksız oluverdi değişim yerine yok etme oldu acaba değişim insanlığı yok etmemeydi mantıklı mantıksız oluverdi ama insanlık aklı nerede acaba düşünürlük düşünme içinde mi gelecek yaşam korku panik içinde mi musibetten daha beteri korku virüsü içinde saklı mi kavun koklasak kelek karpuzu elle sekte te acaba sormakta kafatasında akıldan ziyade boş bir beyin mi yoksa zamana göre kullanıcılar tarafından algoritma yazılımlar hart diskler mi kullanıcılar tarafından zamana göre yazılacak yazılımlar mi.  

Akan yıllar şimdi 2021 İki dünya var olmak şimdiki yaşamınızın içinde aç kalmak açıkta kalmak ölüm korkusu ama eşit dönen dünyada bil ki önce insan oğlu gibi şimdiki yaşamınız ve arkadan gelecek insanoğlu kimseye kalmayacak dünya yok etmeye çalışsanız da o evrende güneş sisteminde ve son zamanları geldiğinde evren içinde bir gizemli galakside yeniden doğacak gelecek yeniden gelecek. sırla kitabi dan

Selçuk uysal çoban saklı şifa

12 07 2021

  
275 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam106
Toplam Ziyaret1211227
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com