• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com
Zaman içinde zaman arama o zaman bu zaman saklı şifa https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com


Zaman içinde zaman arama o zaman bu zaman

Şeytan etrafı sahte koza gibi sarmış yakın zamanda ateşler içinde kaynatılan sulardan çıkacakla Hz Süleyman zamanı gibi sular kaynamadan kozanızı terk edin yoksa insan ve insanlık için. 

Hz Lut peygamber zamanı gibi beddualara maruz kalır Hz Nuh peygamber zamanı gibi geri dönüp bile bakamaz siniz bilin bilmektesiniz. 

Hz Peygamber Elçiler geldi huzur dolu barış ve sevgi dolu son olarak Hz peygamber Muhammed ve rehber yol gösteren “Nur ışık geldi Kuran” la doğru yolu seçin diye. 

İnsanlık insanoğlu için son zamanların da çıkacak felaket zincirlerin zincirler halkaları türedi fazladan daha fazlası ,bilin artık insanlık yok olma değişiminde “her kes fark edemese de. 

“Evren ve doğa değişimde” göremeyecek kadar İNSANLIK (nefis çıkar) içinde ki bu İNSANOĞLU zaman içinde bilin nesliniz için de (inanma inanç yaratılışı bilmemek hatırlatılmamak denk çalışan bir beden ve içindeki ruh yapılanmayı bozarak ahlak değişim bozarak ) insanlık için doğanın dengesini de bozarak çöl çöllere dönüşecek. 

Bu yaşam sizler içindi ama bilin insan ırkı yok olarak yeni bir dünya yaratılacak sizin yaşam bir (göz kırpması kadar) olsa da “dünya genç dünya 4.5 milyar yıl “ 

Akıl şuur der bir göz kırması kadar zamanı bilebilseydi (bir milyar yıl geçse) insanlık ne kadar yeni bir ırkmışız bu gün ve gelecek dünya da der avcıyken av avken avcı olur yaşaması için. 

Ateşin keşfiyle başlar sonrası ateş bulmadan önce yediği et gıda ateşin üstüne atarak daha güzel oldu der ve gene başlar doyumsuz nefis çıkar insanlığın içinde var ,( var ı yok edememek) 

İşte bu da şimdiki zaman ve gelecek zaman için "ebediyet sınavı" fark edememek fark etmek ,fark edilebilmek ,farkına varamamak. 

Sadece çoban derki ister işin başında ,ister ortasında, istersen sonunda ,istersen nesline bırakma anında yaşam içinde yaşamın içinde miras bıraka bilme ve fark edebilmek için farkındalık yaratma hatırlatma gibi tarih 00 /00/ 0000 orda mısın kaçıncı boyuttasın şimdiki zamanı gör o zamanın da yaşam “buyur edildiği” gibi yaşa.. 

Sırlar kitabi dan çobanın ruhu zor yolculuktan, düşünmesi bile derin evren bölümlerinden kısa alıntılar

selcuk uysal çoban saklı şifa   

 04 07 2021

  
364 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam106
Toplam Ziyaret1211227
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com