• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com
Teknoloji hatırlatır geçmişleri (yok öyle para kimde yazılım orda) değil geçmişten gelen yazılar yazılmış hatırlatılmış geçmişleri sorgulamanız sormanız yeterli


 https://www.sakli-sifa.com 

"9 önce ve 5 yıl öncede şimdiki yılda yazıldı hatırlatıldı anlamak için kayın olmak gerekmez sadece verilen ve yaratılışta verilen akıl sorgulamıyorsa burada yaratılışı insanlığı suçlamamak gerek."


Teknoloji hatırlatır geçmişleri (yok öyle para kimde yazılım orda) değil geçmişten gelen yazılar yazılmış hatırlatılmış blok zincirine geçmişleri sormanız yeterli 

 21 09 2021

Alın size geçmişten

Bilin görseller bir gün hayal olacak okunmayan il gazeteleri gibi içinde sadece devlet reklamına çalışan eşit pay alalım diye uğraşanlar bir gün basınlarınız da susacak susma devlet tarafın dan muhalefet tarafından değil global dünya teknolojileriyle sizler VATAN BAYRAK varken ne bu telaş devleti halkıyla yok etmek.. Bunu kayıt edin okursunuz.. Yok edebilmek için çabanızı. 

Not: “Birinde alışkanlık gazete biri okurken biri etraftan gazeteye bakmak spor bahis bulmaca magazin birinde ise herkesin elinde duvarları görmeden yürümek.

Bir birleriyle günlenecek genleşecek ve magazin reklam kokan yalan haber yerine, birileri birilerine yalan haberler fenomen toplumu ilgisi bulacak dijital asra hoş geldiniz güne merhaba” Dünya toplumu karışık halde yalan oldu yaşam der.. 

20 09 2019 dan

Bir ülke vatan bayrak halkı için bağımsızlık için dış dünyaya dik duruyor ise dünyada var gücüyle bütün okları çeker esir be esaret içinde yaşamanız için her türlü oyuna girer hatta içten ajanları tarafından yönetimi gerektiğinde fırsat bulduğunda ülkeyi parçalarla. . 

Bir insan hiç bir kimseyi hiç bir yeri ve arkasına almadan vatan bayrağı halkı için bağımsızlık için var gücüyle tek başına mücadele ediyorsa bilin ki yanız değildir o vatan bayrak için halkı da arkasındadır. 

Bu gün varsa yaşamınız sağlığınız yerindeyse kahvaltınız hemen hemen dünküne yakında olsa şükür edebilmek.. 

Her aldığınız her bir lokmasını aç insanları düşünerek yeniyor ise ayıracak her lokma bereketlerle dolacak bunları yerine ulaştırmak ise ahlakı helal lokma her halkına yedirmek olacak. 

Bil ki o zaman dışarı çıktığında onların istemiş oldukları gibi esir esaret içinde yaşamayacaksın.. 

Esir esaretten kurtulmuş bağımsız özgürce yaratanı "ilkelerinde bağımsız" olarak yaşayacak yaşatılacak sın.. 

Her ne olursan ol ki her dinden her ırktan her renkten insan her dilden farklı yaratması akıl şuurun erdemli tartışıp konuşması için ve bir enerji kaynağı üretmesi için yanız kaldığında basiret kalp gözü açılması ve hissedebilecek eden verdi işlev görmesi içinde iyi enerji ruh verdi.. Güncellemek içinde doğuş batış verdi.. 

Şunu da bilin ki yaratan evrende gelecek karanlık tehlikeyi korumak için insanoğlunu bu dünyayı evren ve galaksi den gelecek tehlikeler için bu mavi gezegeni yarattı..

Senin ne nereden geldiğin yeri bilemediğin gibi aradan zaman sonra rüyayı ortadan hatırladığın gibi sana akıl şuur sundu.. 

Bilin ki insan araştırma kısa zamanda 10 bin yılı gösteriyorsa eğer sizin bu düşüncelerinize bir yenisi ekleniyorsa bu gün buldum buldum la yol alıyorsanız daha yeni doğmuş bebek gibisiniz ta ki akıl şuur yerini alasıya kadar.. 

Hala var olan güçlü enerjiyi keşfedemiyorsanız da bilin nefis çıkar benlik yalan ile içinizdeki madeleşmemiş şeytanı hareket ettirmektir. 

Hareket ettirmek ise gene geri dönüşüm kötü enerjiyle yeni bir sürüm ile karanlık enerjide içindeki şeytanı hareketlendir men ise gene şeytanı dürtme işidir..Akıllı şuurlu düşünmek ise akıl ve ahlaktır... 

saklı şifa sırlar kitabin dan karanlıkta kaybolan bölümünden kısa alıntılar selcuk uysal çoban saklı şifa 

21 09 2019

Her kes tartışır ama hep uzatılır. Nedense kararlar alınırken hükumette yerel yönetimde hatta aile meclisinde istişare edilip kararlar istikrar istikrar için bu kadar önemli şeyin altına kayıt imza atılıyor ise kimin haklı kimin haksız olduğu bir belgesi olmuyor ise her kes bir kafadan geliyor gidiyor ise haklı haksızı eşit tartışmalara kanaat getiremiyorsanız bilin kandırılmış kanmış karmakarışık ortam çıkarıyorsanız bilin ne hükumet nede yerel yönetimlerle ve görsel yayınlar kaos karmaşaya sarı keçi kara keçi inadına inatçılıkla ve bu duruma malzeme olmuş yasam savaşında mücadele eden hâksiz ve haksızlığa net cevap vererek haklıyı haksızı aralık aralıklar göremiyorsanız benlik çıkar nefis ve gelecek zamanda kendi çıkarını ve işlemi gelecek zamanlara yer yapmak ve oradan çıkacak bu devleti rihter ölçümü 9.9 son ken 10 depremde bir sallantıya hazırlamak değil mi.. Bu dünya yalan blöf sallamakla geçmekte. 

Ortam şeffaf bir ortamda iyi polis kötü polis rol sahneleriyle şimdiden şimdi yıkmak sonradan devlet temeline zemini zayıf temel yerleştirmek değil mi sizce..

Ne kadar basit devlet yönetimi illa yönetimi devirmek değil mi..O gidip bu gelme geçmiş 79 yıl hiç mi ders alınmadı... 

Şimdi çocuklar gibi sevinmek ne.. İlla bu balı tattık bu tadı tekrar dış dünyanın emirleriyle tadın tekrar tadalım ne evini yıkmak toprağını parçalamak ne..

Bu bir takla devam edecek sizlerin görev bitimi sonrası başka işleriniz olmayışı aslı temeli yerinden oynatma yetiştirilmiş ajanlar dışa bağlı ofis boylar olmuyor mu bu ne lahana turşusu olmuş raflara kaldırılmış kandırmaya kandırılmaya meyil oluşunuz vatan bayrak halka hainliği değil mi.. Devamları sırlar kitabin da.. 

saklı şifa sırlar kitabin dan çıkarlara göre fırsatlar adaleti değil mi bölümünden kısa alıntılar   

20 09 2021

Verilen nimet hikmetler bir birileri tarafından öteleniyorsa eğer yerlere yağ dökülmüş kaymak kaydırılmamak korkusu için de sadece nefsini düşünen kişilerdir halk toplum bir birileri tarafından 100 yıllardan beri ayakları kaydırılıyorsa eğer hala uyanamayan çocuk gibidir sadece beşikte masalla avunurlar..   

21 09 2017

Her şey hatırlatılmış.. Sadece Tevekkül.. Temizlik ,korunmak, size yaşam gücü için verilmiş kalkanlarınızı koruyun koruduğunuz kadar, işte bir gün gelir biz neler yaptık ki dünya ve yaşan alanımız bu oldu dersiniz.  

Geçmişten notlar yıl 2017 Ne mi düşülmüyorsun 1 /2..

Tarih 26 08 2017

Kitapların okuyarak anlasalardı, Her kim şer işlemiş ise, şer başından eksik olmayacak.. Her kim hayır işlemiş ise hayır ve bereketli günleri olacak.. Gelen kitapların içinde ,ve son kitapta ,okuyup anlamış olsalardı.. Kitapların içindeki ayetlere gerek kalmayacaktı.. 

Haram.. İnsan ruhuna ,bedenine kendine ve başkasına zarar veriyorsa ...Helal ..İse kim insan ruhuna kendisine, ve başkasına faydalı sağlık veriyorsa...Hikmet ve nimetlerden fayda görecek.. 

Terazi hassas karanlık dünyaya geçişinde, aydınlık istiyorsan eğer ,bırakacağın dünyaya yaptıklarına dikkat et..

Okuyup anlamasalar bile...

Kendine batıracağı ve acıyı hissettiği gibi, "Anlaya bilseydi" bir başkasının da acıyı hissettiğini anlardı... 

Sevdiğini kaybettiği acıyı hissettiği gibi "Anlaya bilseydi ",bir başkasının sevdiğini kaybettiğini acıyı anlaya bilirdi... 

Anlaya bilmek için acıyı hissetmek mi lazım, Hissede bilmek için bir şeyler mi kaybetmek lazım... 

İnsanoğlu olduğunu bilseydi Kendini anlaya bilseydi bunlara hiç gerek yoktu...

Bunları bir arada tutsaydı "nefsine hakim olup", maske takmış şeytanları yok edecekti..

Yarını olmayan dünyada ,yarınki zamana geçenler, gene aynı kasnak gibi kasnaklar dönecek.. Kim ,Kime... 

Şunu bilin ki her şey akıl içinde yaşamınız yerleştirilmiş ve her şey hatırlatılmış.. Sadece Tevekkül.. Temizlik ,korunmak, size yaşam gücü için verilmiş kalkanlarınızı koruyun koruduğunuz kadar, işte bir gün gelir biz neler yaptık ki dünya ve yaşan alanımız bu oldu dersiniz hep bir şey yapalım derken yanlışlar zincirine girer ve labirentten kutulanamaz insanlık evet okumaz sorgulamaz bir sonraki güne kendini hazırlamaz. 

Çoban oturmuş hesap yapar, hep yanlış çıkar...Emmi ne yaparsın...Hesap yaparım her gün yaptım yanlış çıktı....Bu günkü hesabın nasıl çıktı...Bu gün " Tevekkülle sağlamasını " yaptım ...Eeee...Şimdi doğru çıkar... 

Ne düşünüyorsun 1..

Tarih 25 08 2017

Sağlık varsa para yok misali...Her gün yıldızlar kayıyor.. İnsanoğlu maske takmış şeytanlardan geçilmiyor.. Yardımcı ne ,ne kadar olacaksın...Bilselerdi Tevekkülü bilirlerdi "helali ve şükür ü" .kurtulurlardı ebediyi cehennemden...Sen kaç kişiye şifa verecek.. Hiç...ben kaç kişiye şifa verecek ..hiç.. 

Hap yap kara kazan misali ,maskeler takılacak, oyunlar tekrar oynanacak sonradan pardon la geçilecek...Bilselerdi yarını olmayan dünyada işlerini bırakmazlardı yarına, bu günden tevekkül etselerdi ,bir bardak suya, bir güzel söze ,bir hatır sormaya ,bilirlerdi ,yarınlara şifalı günler olacağını.. Yarına bak kim yalanı bırakacak...HER KES BEN BEN BEN.. Benlikten öte gidilmeyecek.. 

Evet sıra ile hastalık virüsler ortaya çıkarak çıkartılarak daha sonra arabanıza yakıt aldığınız enerji gibi vücuttaki kanı devam ettiren bölüm ise artık her türlü dışarıdan gelecek tüm virüslerle önce alerji sonradan şiddetli kaşıntılar yüz şişmeleri beden sağlam ise yola zayıf ise yetmezlik işte insan ,insan olma ne nerede bir sor gelecekte..

Ya sonra..

selcuk uysal çoban saklı şifa

 

 

 

  
372 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam107
Toplam Ziyaret1211228
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com