• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

        Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın                  


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

          "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                            “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"  

Bu gün evren dengesi sağlık bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır.
Bu günün fırsat dünyasında.. 
Yıl yazılım tarihi 2014 yaş 58 Göç ve göç yollardan tüm canlılardan gelen gripler dikkat edin sıcak ve soğuklar hastalıkla mücadele değil, hastalığın oluşmasına  sebep olan koşullarla mücadele olmalı "şimdi ki yaş 65"  

Bu gün yer den 30 ile 60 cm yükseklikte atıklar ve gazlar hiç birimiz bilmemekte su baraj ve deniz kenarlarında ve ormanda yaşam 1000 ev içinde 300 varken yerden 30 60 cm de 25 hava oksijen bulunmakta ve bunları sık takip yok şehrin her sokağında ama öyle sistem gelecek ki araçlara takılan Drivemining kendi masrafını çıkartarak ve üstüne gelir getiren ve yüksek frekans yayılan ve çevre sen sörleriyle acil sisteme blok zincire rapor vererek gezilebilen yaratmak ve 1000 oksijene insanlığa ulaştırmak gelecekler yakından daha yakın daha iyi bir atmosfere çevre sağlığa Drive Mining takip edin   

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de "yaratanın" akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden vede kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır. Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir.  

Akıl şuuru kullanamayan ve de kullanmayı bilmeyen sadece nefis ve çıkarcı kişilerin anatomisi..

Haksız şekilde sadece kaba kuvvet şiddet uyguluyorsa düşünmeden davranış şekli çıkar için akıl ve düşüncesi olmayan kendini haklı gören kendinde akıl şuur varken filtre edecek sabır ve erdemlik yok ise o sadece patlamamış veya yorgun mermi gibidir barutu olup çekideki bulamayan çıkar ve çıkarcılar tarafından bulunduğu ve bulduğu anda sadece ARTIK O bir kaostur.

Sırlar kitabı Selcuk uysal çoban saklı şifa  

Site Menusu
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com
Sizce kaos gündeme göre değişir kısa adı yıkıcılıktır saklı şifa Sırlar kitabin dan kısa alıntılar

Sizce kaos gündeme göre değişir kısa adı yıkıcılıktır saklı şifa Sırlar kitabin dan kısa alıntılar

Yeni yazı dizisi 2008 den alıntı kısa yazılar "insanlık bir şey bekliyor umut ve huzur"

-Bitecek işlerini hayra niyet et ki acele edip nefis şaşırtmasın.

-Çok iyi dinleyici ol çok az konuş ki anlatanlar yıpranmasın.

-Kusursuz olmak ne bekleyen nede bekletilen ol bekleyen birilerin sayesinde yani gölgesinde giden ve bekletilen ise çaresiz bir başkasının gölgesinde yürümektir her ikisi de aklını çeler asıl ise yaptığın kararlar ve işlerde iz bıraktığın gölgelerdir (bekleten ve bekletilmeye maruz bırakanlar ) artık onlar senin gölgeni arar durur "Hey güzel insanoğlu" 

Her konuşur birileri de der ki (günden içinde kaos yaratır) “yaratılış yaratan” umut unutulur yaratandan başka güçler var olduğuna inanarak (seni ve insanlığı bile koruyamaz derken) konuşan kişi kişiler başka gezegenden gelen istilacıların sesi sesleri olup giderler.. 

Amaçları gündeme göre kaos yıkıcı kışkırtıcı sözlerle seni ve insanlığı derken hiç kendisini ortaya koymaz çünkü onlar yıkıcı yok edici kan içicilerdir tek amaçları vardır yaşam topluluğunu birilerine esir etmektir (kendi ve kendileri) sadece toplumu parçalamak vazifelidir (yönetim yönetmeyi) hiç düşünmezler çünkü tek amaçları dış dünyaya köleleştirmektir..

Sizce

Sizce bu dünya ne den var

Sizce başka dünya var mı

Sizce bu yaşam dünyasına ne den geldiniz

Sizce yaşamınız ebediyet mi

Sizce yaşam sonu göz kırpması kadarsa

Sizce yaşam boyu bu telaş ne

Sizce bu yaşam için kaos ne

  “Akıllıyı bize tarif et” dediklerinde Hz Ali  (a s) buyurdu ki “Akıllı, her şeyi  layık olduğu yere koyandır.” “Cahili de tarif et “dediklerinde ise “Akıllıyı tarif etmekle cahili de tarif ettim” buyurdular.  

“Doğru idrak eden  ilmin derinliğini kavrayan da şeriat (Kanun ve adalet ) kaynağından benimsemiş olarak döner  ,Hilmi sahibi olan yaptığı işlerde aşırılığa kaçmaz ve insanlar arasında övgüye  layık bir şekilde yaşar.”

Buna göre Hilmi; yumuşak huyluluk, sabır göstermek, tahammül etmek, öfke anında kendini tutmak ve vakur olmak, gücü yettiği hâlde intikam almaktan kaçınmak anlamına gelmektedir. Hilmi sahibi olmak genel ifadeyle; yumuşak huyluluk ve tahammül kâr bir üslup ile davranışlara yansıyan olumlu bir özelliktir.

Şimdi 83 milyon

Geçmişte 8 milyon nüfuslu orduyduk, şimdi 80 milyon her kez de et kemik vardır ama iman yoktur. Bazıları mesai saatine bakar  , bazıları şehadet saatine  .Bazıları joystick destek bekler, Bazıları  namusunu vatanını  ben den sonra  korunacağını bilir, bilir benden  sonra yerini  dolduracak imanlıyı beklemeden .Dünya gelen dört kitaba inanarak …Alla hu Ekber der.   “Allaha zikreder Allah de zikret”

“Müslüman kişi elhamdülillah Müslümanım der” hiç kimse (İslam’ım demez) İslam ülkeler arası görüş fikirlerle ideolojiler ayrılış ve iç içe ayrılmış ve toplanarak toplanmış olarak zorlamayla ortaya atılan insanlıkta akılı yok sayan iç ve diş düşmanların kaos oyunlarından krallık veren verilen sapkın ödüllere kapılan görüştür..

“Asıl ise insanlar huzurluysa bilin ki orada Allah korkusu eşitlik, iman ,ilim, bilim, edep ve adalet vardır .YANI KISACA Cumhuriyet vardır. İşte bu İslam devletidir. elhamdülillah böyle toplumca yaşadığım İslam devletime”  

Cumhuriyet gücü “yaratanın adaletin ve ilkeleri ” den ve insanlara vermiş olduğu güçten gelir. Kan ve kemik tüm insanlarda bulunur. Farklı olan yürek ve niyettir
Erdem olmak anlamak  

Halkın arzularını yerine getir ,onlara güzel övgü de bulun ,tahammül ettikleri zorlukları sürekli dile getir .Çünkü yaptıkları güzel işler çokça zikretmek yiğitlikleri hareketlendirir geri kalmış olanları işe teşvik eder. Öncelik le tanıtma tanıtındır.

“İnsanlık pembe dünya ya kapılan hayaller içinde yaşamak isterken bir korkusunda aç kalmak açıkta kalmak ve toplumun kendi kendine çıkardığı ölüm korkusuyla yaşamak sadece unutulur çan veren alan “Allah’tır” nimet hikmetleri de veren “o dur ki” bu dünyada geldiysen eğer gene rızkı veren” o “dur”.   

Sizce kin nefret kusmak bu yaşam insanlığına  nedeni ne

Sizce neden nedenleri bilip ,bilmeden her yapılan işi başarı başarısız görmekteyseniz

Sizce her doğuş ve yok oluşa kadar her defasında insanlık daha yaşamı yeni keşfetmek değil mi

Sizce teknoloji her asırda yenilenirken insanlık et kemikken akıl ise geri gitmekte değil mi

Sizce her kes teknoloji robotu beklerken veya insanlığını unutup birilerinin et kemikten robotu değil mi

Sizce yol gösteren rehberiniz ölüm emretmediyse insanlık yok olma yolunda çölde yürümeye benzemez mi  

Her kim “Allah yolunda” yürüyen  kimseyle  uğraşılırsa bilsin ki . Parçalanacak ülke beklerken parçalanacak ülke olursunuz “ Allah” yolundaki samimiyetiniz  yok ise İçinizdeki parçalanma zamanınız  gelmiştir.

20 Milyon altın verip devlet kurmadık, hainlerin kaoslarıyla kışkırtmalarıyla “Bu devlet bayrak altında yaşamak korumak için kardeş kanları dökülerek kuruldu bu topraklar”   

Bu topraklara vatan bayrak ve namus  için bundan sonra bedel ödenecek ise vereceğimiz can ve kandır..  

Sadece Dağlarda yaşayan çoban gerisini siz düşünün Bir gider Bin gelir...  

Hz Ali   (a.s)  Buyurdu ki Zaman iki türlüdür. Bir gün lehine ,Bir gün de aleyhinedir Dünya elden ele gezen bir yurttur .Her ne kadar zayıfta olsa ondan senin olanlar sonunda sana ulaşır her ne kadar güçlüde olsan zararına olan şeyleri  kendinden uzaklaştıramazsın. 

               Kaç para kaybettiğim değil, Kaç insan kazandığım önemli.

                             Parayı kolay kazanırsın ama insanı zor.     

 Hayat devam eder    

Bazı musibet musibetler gündeme göre değişir ” kaos ve endişedir” “insanlık bunları önceden görmesi gerekirken (nefis dünya malına kanmış balcık çukur içinde oluşu dur) çok önceden yazılsa da her seferinde söylemek geliyor.

Hastalık musibet öncesi musibetler ve hastalıklar gelmekte evren dengesini kavrayıp hasta olmadan sebepleri yok etme ve hasta olup çareler aramak hiç değil yer ve zamanlar çok önceden ayrıldı insanoğlu geleceği hatta üstüne bir de patentler alındı akıl ise sizlere verilen illüzyon korku idi aç kalmak açıkta kalmak kültürel yapıyı bozarak geriye doğru adım arttırmak ileriye doğru adım ise kültürel yapıyı daha ileri bilime taşıma yerine korkuyla korkutarak ilerde yaptıkları olağan üstü işlerine aaa adamlar yapmış demekten ve yok olmadan başka çaresizlikten öte..

Kendilerinden kabul edilmeyen tüm insanlığı yoklara sokarak bir musibetle şaşkına dönen (ülkeler içerdeki hazineyi güçlü parayı tamponlara bekletilen paraları halkına vererek muhalefet yapısı ülke hainler ordusu içerisinde ve korkuyla ne derler korkusu yaşayan yaşatılmaya maruz bırakılan o ülkeler geçmişte teğet geçen de olsa dış dünya hainleri o oyunu da düşünerek kurmuşlardır..

21 sonların da ve 22 ye az kala tüm ülkeleri ekonomik yapıyı zora sokarak gene kendi talep edilen parayı dünyaya korku salan akıl üstü akıl hiçbir ihracat yapmadan içerdeki halkına geçmişler gibi içeriye trilyonlar borçlu da olsa güçlü devletin parası diğer ülkelerde güçlü parayı talep ettirdikçe ve içerideki o ülkenin fırsatçı fırsatçıları halkı o paraya talep ettikçe ettirildikçe ve önceleri ise kaos savaşlar ve diğer ülke içindeki hainlerle ve yardımlarıyla ayakta duran güçlü devlet gene diğer ülkeleri ekonomik yapıdan kafalarını kaldıramayan o ülke halkı ve ülkelere baskı politikası değişmiş hiç kimsenin suçlu suçluyu bulunamayan bir oyun içinde oluş farkına varılmayan 2005 ten buyana insanlık akıl Q daha ileri zamanlarda daha hızlı akılları yok etmek.

Yok olmayan ise hala oyunların bitmeyişi ise bu seferde açlık kırız yaşatmak açlık krizlerde zamanları olmayan dünyada 21 22 23 yılarında ise savaş kaos kırız ve kendi insanlıklarını düşünmeyen dünya göçü ilticalar ve kaçışlar ülke içeri muhalefetler ve iktidarlar yılına hoş geldiniz der o yıllar ve ilerideki daha sonraki yıllar bundan daha da felakete yer alır parçalanmaya parçalatmaya meyil olanlar ise sınırlar değişir ve musibetler daha hızlı artar ve gündeme göre değişir musibetler..

Artık bu nu düşünen hala dur diyemeyen akıl üstü aklın akıl fırtınası ve içlerinde hala eskiye dönük kral olancam demesi ve hala kral olmamak için vezire vezir olmak için kale ,piyon, at ne varsa sürer sahaya olan halka insanlığı düşünmez bazı fırsatçılarda fırsatı kollar ortada fırındak gibi dönenmesi kaynaklanmakta şirketler yönetimler ülke içi muhalefetler fikirler ideolojiler buda sonuca varılmamış varılamayacak çarpık hal durumdur dış dünya oyunlarından kurtarmak yerine ve kimilerinde imkanlar varken ne derler korkusuyla yaşar beden ve bedenler artık çöker çünkü dünya malı

İdeoloji fikirleri yapıp yapamayacağı endişesi yaşar ve sonrası korkutur korkan korku artık tehlikeli yol alır artık korkudan gelecek tehlikeden korumak ise tek çaresi ise “inanç ve tevekküldür ü  ve o her şeyi görendir hepten unutur unutulur” o ülke ve ülkeler halkı içerdeki para karşılığı hazinesi gücü altın buğday olan kimisini ithal kimisini ihracatta son haleleriyle daha çok tamponlanmayan çalışılması ise (güçlü parayı daha güçlü hale getirerek ülkeler ülkeleri bir kaosa sürüklemek) asıl amaçları ise dış dünyanın bu hamleyi bekler olması..  

Tasarruf etmedikçe müsriflik yapmadan ve de yok etmedikçe ve bir şey talep edilmedikçe ve o ülkede yaşamak istiyorsan eğer" inancına doğruluğa adım atmadıkça" ve bunlar yok ise sonun esir esaret ve kaçış göç.

Devamı var aynı şablonda

saklı şifa sırlar kitabin dan alınan bölüm 2008 tarihli yabancılaştırmaktan ,Sizce, Akıl ,Ayetler İslam’ın güzel sözlerinden , Bir gider bin gelir ,Kardeş ve kardeşler omuz omuza savaşmaya kan gölüne çevirmeleri ,huzur ve istikrara ,akıl zenginliği ülke zenginliği yok edilmesi ,Kaybolan servetler kısa alıntılar alınlar

selcuk uysal çoban saklı şifa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  
215 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam90
Toplam Ziyaret1211211
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com